Moet je Rashômon kijken.quote:Op maandag 9 juni 2008 13:08 schreef Xandork het volgende:
[ [url=http://www.cinemotions.net/data/films/0273/39/1/affiche-Angles-d-attaque-Vantage-Point-2006-1.jpg]afbeelding ]
Vantage Point[/url]
ik ben dan ook een liefhebber van films in deze stijl, waarbij een (serie van) gebeurtenis(sen) vanuit het perspectief vanuit meerdere personage's wordt beleefd.
is dat niet dat filmpje dat door allemaal hobbyisten is gemaakt? iedereen deed een klein deel, zoiets had ik op DWDD gezien.quote:Op woensdag 11 juni 2008 13:51 schreef spy08 het volgende:
Big Buck Bunny
[ afbeelding ]
Korte tekenfilm die over een groot wit konijn gaat dat de onnozelheid zelve is en getreiterd wordt door andere dieren en op een bepaalt moment zijn domheid omzet in gehaadheid.. Meestal zou j denken dat dit uit de PIXAR studio stal komt maar nee, tis een EU/Asia aangelegenheid met zelfs een Nederlands tintje. Leuke tekenfilm met een bekend volgeltje in een cameo rol, ongetwijfeld als knipoog naar For the Birds.
Alleen al om alle gestoorde Amerikanen is hij leuk.quote:Op woensdag 11 juni 2008 22:51 schreef p.puk het volgende:
The Mist zojuist gezien
http://www.imdb.com/title/tt0884328/
Wat een film zeg! Zit nog ff bij te komen, lang geleden dat ik geprobeer heb door te schreeuwen de hoofdpersoon te vertellen wat ie moet doen
Ben benieuwd wat anderen van deze film vonden!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |