Oh dacht dat je bedoelde dat ik moest kotsen van Pete Doherty ofzoquote:Op maandag 18 februari 2008 13:16 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik meen me te herinneren dat je iets over anorexia had geschreven, vandaar...
Maar ik leef geloof ik in dezelfde lucht als jij en ik heb nooit spontane kots-neigingen...
quote:Op maandag 18 februari 2008 13:34 schreef ElizabethR het volgende:
Vraag laffer offie hem voor straf uit MEN banned voor een weekje ofzo
Prima, ik heb deze week toch genoeg andere dingen te doen...quote:Op maandag 18 februari 2008 13:34 schreef ElizabethR het volgende:
Vraag laffer offie hem voor straf uit MEN banned voor een weekje ofzo
Het zij je vergevenquote:Op maandag 18 februari 2008 13:34 schreef MadMaster het volgende:
Sorry, was bezig met een nieuw topic en kreeg telefoon van mijn werk...
Dat afschrift komt pas eind van de maand, maar ondanks de lage $-koers heb ik toch wel wat kwistig met mijn CC lopen wapperen...quote:Op maandag 18 februari 2008 13:35 schreef Nembrionic het volgende:
Ik denk dat MM al genoeg geschrokken is van zijn CC-afschrift
Ah gelukkig!! Weer eens iets anders!! Wat is hetquote:Op maandag 18 februari 2008 13:37 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Het zij je vergeven
Ik heb het plaatje in de OP ook maar even aangepast.
Dat is klaverjassen waarbij er verzaakt wordtquote:Op maandag 18 februari 2008 13:43 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Ah gelukkig!! Weer eens iets anders!! Wat is het
We zijn dus weer op orde?? MM heeft een CC hartwip, MaJo heeft beslist geen anorexia en Nem kan schitterende OP's maken
Tja en dat is nou precies wat ze willen. Net als in het casino waar ze chips gebruiken. Want dat geef je gemakkelijker uit omdat het "geen waarde" heeft.quote:Op maandag 18 februari 2008 13:42 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Dat afschrift komt pas eind van de maand, maar ondanks de lage $-koers heb ik toch wel wat kwistig met mijn CC lopen wapperen...
Herkenbaarquote:Op maandag 18 februari 2008 13:42 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Dat afschrift komt pas eind van de maand, maar ondanks de lage $-koers heb ik toch wel wat kwistig met mijn CC lopen wapperen...
Mja, ik kon er bij eentje wel terecht maar dan pas eind maart, en een ander zou me vanmiddag of morgen nog even terugbellen, maar die namen wel gewoon nog mensen aan.quote:Op maandag 18 februari 2008 13:57 schreef Nembrionic het volgende:
Kan men tegenwoordig nog wel een tandarst vinden dan? Die zitten toch allemaal vol enz?
Same here, maar het saldo op je rekening moet dan wel voldoende zijn.quote:Op maandag 18 februari 2008 13:52 schreef ElizabethR het volgende:
Een van mijn CC's is ook een VISA, en die wordt elke maand automagisch afgeschreven van mijn bankrekening, dus ik sta altijd op 0, heb nog nooit rente betaald, en ik heb ook nog nooit een boete gehad. Ik hoop niet dat zoiets gaat gebeuren zeg!!
Ik speel nooit volgens die getoonde (kut-)regels, dus daarin kan ik niet verzaken...quote:Op maandag 18 februari 2008 13:45 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Dat is klaverjassen waarbij er verzaakt wordt
Ik heb er eind vorig jaar 13 gebeld, voordat ik er één vond die patiënten aannam.quote:Op maandag 18 februari 2008 13:57 schreef Nembrionic het volgende:
Kan men tegenwoordig nog wel een tandarst vinden dan? Die zitten toch allemaal vol enz?
Inderdaag, hardstikke gekquote:Op maandag 18 februari 2008 14:02 schreef ElizabethR het volgende:
Die amerikanen zijn echt gek!! Je moet eerst aan kunnen tonen dat je schulden kunt maken voor je een CC krijgt![]()
Pfffffffffffff. Ik heb zo'n ding omdat het noodzakelijk kwaad is, anders kun je al bijna niets online kopen, of een reis boeken. Maar anders had ik helemaal geen creditcards.
Wat voor regels gebruik je dan?quote:Op maandag 18 februari 2008 14:04 schreef MadMaster het volgende:
Ik speel nooit volgens die getoonde (kut-)regels, dus daarin kan ik niet verzaken...![]()
Ouwe quizbaasquote:Op maandag 18 februari 2008 14:07 schreef Mark_V het volgende:
Hey mensen, hoe is het hier?
Met mij nog steeds prima. Ik werk op dit moment als consultant voor de provincie Fryslan en gemeente Leeuwarden ivm het opzetten van een zonne-energie cluster in het noorden. Erg interessant allemaal, maar je houdt geen tijd meer over voor leuke dingen zoals AKQ-en.
Ey gozerT, alles flex?quote:
Amsterdams uiteraard, maat aftroefen slaat nergens op...quote:Op maandag 18 februari 2008 14:06 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Wat voor regels gebruik je dan?
Maar dat vond ik dus duurder!! Ik heb eenmalig met IDeal betaald vorig jaar. (Wij hebben ook nog een rekening in Nederland lopen) en die rekenden dus gewoon 6,50 kosten om zo te kunnen betalen. Ik wilde het met mijn CC doen, maar die eikels van die webwinkel waar ik per se iets wilde kopen omdat het daar gewoon erg goedkoop was accepteerden mijn CC niet omdat ie buiten de Benelux was uitgegeven. Dus toen moest ik wel met die IDeal betalen.quote:Op maandag 18 februari 2008 14:05 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Inderdaag, hardstikke gek
Ik ben tegenwoordig enorm blij met IDeal. Gewoon direct betalen met je IDeal (volgens mij is dat zoiets als NoChex) online banking. Dat houdt de CC lekker vrij voor noodzakelijke dingen en ik ben het geld direct kwijt zodat ik het niet dubbel uit kan geven
Als ik een vliegticket boek dan betaal ik geen extra kosten voor Ideal maar 12,50 voor CC-betalingen. Dus tja. Dan is de keuze snel gemaaktquote:Op maandag 18 februari 2008 14:12 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Maar dat vond ik dus duurder!! Ik heb eenmalig met IDeal betaald vorig jaar. (Wij hebben ook nog een rekening in Nederland lopen) en die rekenden dus gewoon 6,50 kosten om zo te kunnen betalen. Ik wilde het met mijn CC doen, maar die eikels van die webwinkel waar ik per se iets wilde kopen omdat het daar gewoon erg goedkoop was accepteerden mijn CC niet omdat ie buiten de Benelux was uitgegeven. Dus toen moest ik wel met die IDeal betalen.
Erg jammer, want toen was het gekochte artikel, inclusief die kosten, net een euro duurder dan bij de eerstvolgende websinkel. Ik kon het ook niet in Ierland kopen, want het was voor mijn dochter, en die moet een NL stekker hebben voor dat apparaat, en het moest ook bij haar thuis bezorgd worden.
Hmmm, gezeik op een houtvlot eigenlijk
Hoe lang ben je niet geweest dan?quote:Op maandag 18 februari 2008 14:53 schreef LadyBlack het volgende:
En ik ben teruggebeld door de tandarts, ze klonk heel aardig!
5 maart ben ik aan de beurt![]()
dat wordt geen pretje vrees ik
Euhm...... te langquote:
quote:Op maandag 18 februari 2008 14:59 schreef Etcetera het volgende:
schoolserious, hoeveel tijd denken ze wel niet dat we hebben
Oh hmmm das minder, voortaan toch meteen naar de tandarts als je last hebt. Is niet leuk maar uitstellen nog minder...quote:Op maandag 18 februari 2008 15:07 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Euhm...... te langMeer dan een jaar geleden denk ik.
In dat jaar zijn er 3 verstandskiezen bijgekomen, 2 stukken van andere kiezen afgebroken en volgens mij beukt de laatste verstandskies tegen mn rijtje kiezen onder in mn mond aanmoet regelmatig op mn rug slapen omdat mn kaken allebei zeer doen....
Herkenbaar... Bij mij is het ook niet te geloven, moet op het moment zo'n 200 bladzijdes per week lezen. En uiteraard loop ik alweer achter met het leeswerk dus is het nog meerquote:Op maandag 18 februari 2008 14:59 schreef Etcetera het volgende:
schoolserious, hoeveel tijd denken ze wel niet dat we hebben
Heb ook huiswerk (voor het eerst sinds jaren), maar hoef slechts 20 pagina's te lezen en dan een analyse maken...quote:Op maandag 18 februari 2008 15:29 schreef MaJo het volgende:
[..]
Herkenbaar... Bij mij is het ook niet te geloven, moet op het moment zo'n 200 bladzijdes per week lezen. En uiteraard loop ik alweer achter met het leeswerk dus is het nog meer
Woon je ook in Leeuwarden en zo ja, waar?quote:Op maandag 18 februari 2008 14:07 schreef Mark_V het volgende:
Hey mensen, hoe is het hier?
Met mij nog steeds prima. Ik werk op dit moment als consultant voor de provincie Fryslan en gemeente Leeuwarden ivm het opzetten van een zonne-energie cluster in het noorden. Erg interessant allemaal, maar je houdt geen tijd meer over voor leuke dingen zoals AKQ-en.
Klaverjassen, whow, dat heb ik echt al 10 jaar niet meer gedaan (sinds ik het huis uit ben zo ongeveer)
Dat moet ik 2x per week over 100 bladzijdenquote:Op maandag 18 februari 2008 15:48 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Heb ook huiswerk (voor het eerst sinds jaren), maar hoef slechts 20 pagina's te lezen en dan een analyse maken...
Als je dat nou weer eens hebt sms me dan, dan pakken we even een terrasjequote:Op maandag 18 februari 2008 16:13 schreef iamredleader het volgende:
* iamredleader zucht mee *
Stom systeem op werk, Lotus Notes werkt heel traag. Bah.
En buiten is het mooi, ik wil een terrasje pakken en een biertje doen![]()
Maar goed, nog een dik half uur en dan naar huis
quote:Op maandag 18 februari 2008 16:19 schreef MaJo het volgende:
[..]
Als je dat nou weer eens hebt sms me dan, dan pakken we even een terrasjeHeb best vaak dat ik zin heb om een terrasje te pakken maar dat iedereen druk is met werk/studie. En aangezien jij meestal rond een uur of 5 klaar bent is dat misschien wel eens leuk (sowieso een drankje pakken
)
Thanks voor de tipquote:Op maandag 18 februari 2008 16:52 schreef RoofingBurner het volgende:
Als je misselijk bent moet je lauwe cola drinken, die tip heb ik van mijn broer. Hij zit veel voor zijn werk in India en omgeving en heeft vaak last van de beri beri enzo en lauwe cola drinken helpt hem er altijd weer bovenop.
Was hij niet ook degene die in Matchpoint speelde? Hij ziet er leuk uit ja, maar wat een watje kan het zijn zeg!!!!quote:Op maandag 18 februari 2008 17:20 schreef ElizabethR het volgende:
Oei MaJo, niet lekker inderdaad!! Cola schijnt te helpen inderdaad, vooral in combinaties met zoute sticks.
Het onderwerp van mijn totale affectie...:
[ afbeelding ]
Heeft 2 IFTA's gewonnen voor zijn rol als Henry VIII
En terecht!!
Nou nog een Oscartje of drie....
Ja! In Matchpoint speelt ie inderdaad een aardig watjequote:Op maandag 18 februari 2008 17:24 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Was hij niet ook degene die in Matchpoint speelde? Hij ziet er leuk uit ja, maar wat een watje kan het zijn zeg!!!!Ik zal m eens gaan bekijken als Henry VIII
Ja, hij lijkt prima...quote:Op maandag 18 februari 2008 17:29 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Ja! In Matchpoint speelt ie inderdaad een aardig watje![]()
![]()
Blijft het feit dattie beeldschoon is, en aangezien ik er alleen maar naar hoef te kijken vind ik dat meer dan genoeg
Hij heeft ook Elvis gespeeld, en ik vind hem erg lijken.
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 18 februari 2008 17:42 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ja, hij lijkt prima...
Ook op de Elephant Man...
mijn broer adviseert lauwe cola omdat koude dranken sowieso niet goed zijn voor je maag.quote:Op maandag 18 februari 2008 16:59 schreef MaJo het volgende:
[..]
Thanks voor de tipHeb al 2 blikjes koude cola op en ik heb het idee dat dat ook al helpt
Beveel je ons vlees te ontdooien, of schreeuw je tegen jouw vlees?quote:Op maandag 18 februari 2008 18:39 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ontdooi vlees, ontdooi!
Ik beveel mijn lamsvlees te ontdooien via internet, maar ik denk niet dat ie het leestquote:Op maandag 18 februari 2008 18:44 schreef wyccie het volgende:
[..]
Beveel je ons vlees te ontdooien, of schreeuw je tegen jouw vlees?
Amsterdamsquote:Op maandag 18 februari 2008 14:12 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Amsterdams uiteraard, maat aftroefen slaat nergens op...
Oeh, Gent. Binnenkort ook weer langsquote:Op maandag 18 februari 2008 16:32 schreef LadyBlack het volgende:
Ik heb er op tijd aan gedacht om mn telefoonabonnement op tijd te verlengen![]()
Tot nu toe altijd nog te laat gedaan, moeilijk gedoe enzoNu heb ik weer fijn een goedkoop sim-only kaartje, en als ik dit weekend in Gent ben (
) schijn ik daar heel goedkoop simlockvrije toestellen te kunnen kopen. Het ziet er namelijk naar uit dat mijn mooie telefoontje op sterven ligt
Is jouw lamsvlees analfabeet?quote:Op maandag 18 februari 2008 18:51 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Ik beveel mijn lamsvlees te ontdooien via internet, maar ik denk niet dat ie het leest
Geen wonder dat ik het zo warm heb!quote:Op maandag 18 februari 2008 18:51 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik beveel mijn lamsvlees te ontdooien via internet, maar ik denk niet dat ie het leest
een onderzoeksplan maken, uitvoeren, bevindingen noteren. samenwerkingsplan, belbin test doen (die is wel leuk trouwens, voor de testgekkenquote:Op maandag 18 februari 2008 15:09 schreef LadyBlack het volgende:
[..]Etc
Wat moet je allemaal doen dan?
en zeker bestuderen en aantekeningen samenvatten vragen erover makenquote:Op maandag 18 februari 2008 15:29 schreef MaJo het volgende:
[..]
Herkenbaar... Bij mij is het ook niet te geloven, moet op het moment zo'n 200 bladzijdes per week lezen. En uiteraard loop ik alweer achter met het leeswerk dus is het nog meer
quote:Op maandag 18 februari 2008 18:51 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik beveel mijn lamsvlees te ontdooien via internet, maar ik denk niet dat ie het leest
quote:Op maandag 18 februari 2008 19:37 schreef Supersheep het volgende:
Even aanmelden met je spammailadres en je kunt een gratis Kruistocht in Spijkerbroek 3DVD ophalen bij de V&D
Woont onder de rook van Amsterdam, klaverjast op z'n 010's en is voor PSV...quote:
Ik denk dat het gewoon te lamlendig was om te lezen. Het smaakte welquote:Op maandag 18 februari 2008 19:11 schreef wyccie het volgende:
[..]
Is jouw lamsvlees analfabeet?![]()
Heb je geen magnetron om te ontdooien?
Ik heb al gegeten en wil nu eigenlijk het bed in duiiken. Misschien doe ik dat wel gewoon.
Ik heb ook een CC, van van American Express. Nooit wat voor betaald (doet m'n baas)quote:Op maandag 18 februari 2008 13:52 schreef ElizabethR het volgende:
Een van mijn CC's is ook een VISA, en die wordt elke maand automagisch afgeschreven van mijn bankrekening, dus ik sta altijd op 0, heb nog nooit rente betaald, en ik heb ook nog nooit een boete gehad. Ik hoop niet dat zoiets gaat gebeuren zeg!!
Ow, en ik kan niet klaverjassen
Vandaar dat ik het niet herkende natuurlijk.
Is dat voor The Tudors?quote:Op maandag 18 februari 2008 17:20 schreef ElizabethR het volgende:
Oei MaJo, niet lekker inderdaad!! Cola schijnt te helpen inderdaad, vooral in combinaties met zoute sticks.
Het onderwerp van mijn totale affectie...:
[ afbeelding ]
Heeft 2 IFTA's gewonnen voor zijn rol als Henry VIII
En terecht!!
Nou nog een Oscartje of drie....
Ik klaverjas ook op z'n Rotterdams. Maar echt niet om dat ik uit Rotterdam kom hoorquote:Op maandag 18 februari 2008 19:44 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Woont onder de rook van Amsterdam, klaverjast op z'n 010's en is voor PSV...
Vreemde snuiter ben jij toch...
In de VS is daar een mooie uitdrukking voor: 0wn3d!quote:Op maandag 18 februari 2008 22:16 schreef MadMaster het volgende:
Net de reis naar de USA geboekt, krijg op het eind de melding dat mijn creditcard niet voldoende credit heeft.
Bullshit, dus ik bellen en kom in de USA terecht.
Aardige man aan de andere kant, maar omdat ik 'from a foreign country' was moest hij het wel even kortsluiten met z'n supervisor. OK, ik wacht wel even...
Na 10 minuten (ik dacht al dat de lijn verbroken was) komt 'ie terug en 'all was settled'. Ik zou een email met de confirmation receiven...
Vraagt 'ie of ik nog een hotel of auto wil boeken. Ik zeg 'No thank you, I've got friends in the USA who will arrange that for me...'.
Gaat ineens de lijn weer over en krijg ik de afdeling car rentals en hotels aan de lijn: 'How can I help you?'.
'No, you can't help me, I just want to receive the confirmation of my reservation I just did at your website...'
'OK, Have a nice day', zei ze nog en toen werd de verbinding verbroken...
En nog steeds geen confirmation-mail...![]()
Amerikanen...![]()
![]()
![]()
Als iemand in het Engels 'Red' tegen me zegt, krijg ik al een rolberoerte...quote:Op maandag 18 februari 2008 22:17 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik klaverjas ook op z'n Rotterdams. Maar echt niet om dat ik uit Rotterdam kom hoor
Het kan ook uit z'n Utrechts maar dat is volgens mij hetzelfde als op z'n Amsterdams.
Verder is het natuurlijk behoorlijk suf om de klaverjasstijl aan iemand te hangen in combinatie met voetbal en herkomststad
Ik ga nu weer bellen via het kantoor in Amsterdam dat me gratis doorverbind naar de USA...quote:Op maandag 18 februari 2008 22:18 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
In de VS is daar een mooie uitdrukking voor: 0wn3d!
Maakt het nog iets goed als ik zeg dat ik toch wel het liefste ga stappen in A'dam als ik kan kiezen ?quote:Op maandag 18 februari 2008 19:44 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Woont onder de rook van Amsterdam, klaverjast op z'n 010's en is voor PSV...
Vreemde snuiter ben jij toch...
Waar in de VS ging je ook alweer heen ?quote:Op maandag 18 februari 2008 22:30 schreef MadMaster het volgende:
Heb net één van de personen op de onderste rij aan de lijn gehad (die me op het eind weer wilde doorverbinden naar car rentals en hotels) en die ik nauwelijks kon verstaan.
[ afbeelding ]
Maar het is gelukt, de tickets zijn nu wel binnen gekomen en ik ga dus in oktober/november vies doen...
Land Of Hope And Glory....
SHUUUTTTT UUUUPPPPPP!!!!!!!!!
quote:Op maandag 18 februari 2008 22:33 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Waar in de VS ging je ook alweer heen ?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | --- ----- --------------- ------ ----- ---------------- ------ ------ ------- Sun 26OCT DELTA 39 OK U LV AMSTERDAM 925A L M 28G AR ATLANTA 210P COACH Sun 26OCT DELTA 27 OK U LV ATLANTA 415P F M 33E AR PHOENIX 529P COACH Tue 04NOV DELTA 973 OK U LV LAS VEGAS 1000A F M 34E AR ATLANTA 455P COACH Mon 10NOV DELTA 1548 OK U LV ATLANTA 1240P 31B AR NYC-KENNEDY 259P COACH Thu 13NOV DELTA 80 OK U LV NYC-KENNEDY 535P D M 18G AR AMSTERDAM 720A# COACH |
Las Vegas... je creditcard outmaxen ?quote:Op maandag 18 februari 2008 22:42 schreef MadMaster het volgende:
[..]
[ code verwijderd ]
Amsterdam - Atlanta - Phoenix - Las Vegas - Atlanta - New York - Amsterdam...
Zetten jullie het allemaal even in je agenda?![]()
Nee, ons 10-jarig huwelijk daar vieren.quote:Op maandag 18 februari 2008 22:45 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Las Vegas... je creditcard outmaxen ?
Ah.. je kan altijd nog romantisch scheiden dan daarquote:Op maandag 18 februari 2008 22:48 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Nee, ons 10-jarig huwelijk daar vieren.
We zijn er namelijk ook getrouwd op 3 november 1998...
quote:Op maandag 18 februari 2008 23:04 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Ah.. je kan altijd nog romantisch scheiden dan daar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |