FOK!forum / Televisie / Het grote Anime/Manga topic deel 40: bijna gouden jubileum
zquingdonderdag 15 maart 2007 @ 19:48


Wat is anime?
Anime is kortweg een verzamelwoord voor Japanse animatie. Het gaat hier dus om geanimeerde (over het algemeen getekende) films en series, in het Japans gesproken. Anime komt dus in ieder geval uit Japan, alle tekenfilms die daar niet vandaan komen worden over het algemeen geen anime genoemd (uitzonderingen daargelaten).

Wat is manga?
Manga is de verzamelnaam voor Japanse strips. Manga is vergelijkbaar met onze eigen westerse strips, alleen zijn ze dan in het Japans en is de tekenstijl net zo als bij anime. Ook zijn de boekjes doorgaans in zwart-wit getekend. In Japan is manga veel populairder dan anime, terwijl dit in westerse landen juist omgekeerd is. Manga in Nederland is doorgaans naar het Engels vertaald. Vanwege de leesrichting van de Japanse taal, lees je zo'n vertaalde manga van rechts naar links. De voorpagina zit dus waar bij Westerse boeken de achterkant zit. Je ziet dan ook regelmatig de mangaboekjes achterestevoren in het rek bij de Bruna staan.

Veel anime is afgeleid van manga. Veel series en films zijn eerst bekend geworden door manga, en daarna geanimeerd. Zo is er ook een groep anime die afgeleid is van videogames. Dit is echter lang niet bij alle anime het geval, een groot deel is niet van manga of videogames afgeleid. Het is dus niet terecht anime als 'manga-films' te bestempelen.



Ik kan geen Japans. Wat nu?
Als je geen Japans kunt, is dat zeker geen reden om geen anime te kijken. Om anime toegankelijk te maken voor het westerse publiek, zijn zogenaamde fansub-groups actief. Deze groepen nemen zogenaamde raw-versies, opgenomen van de Japanse televisie, en voorzien deze van ondertitels en het nodige commentaar, alvorens ze te distribueren via internet en p2p-programma's. Deze ondertitelde films en series worden fansubs of gewoon subs genoemd.
Omdat anime ook in westerse landen op televisie verschijnt, en dan vooral gericht op het jongere publiek
(denk in Nederland aan Dragonball Z en Pokémon), worden er ook dubbed versies of dubs gemaakt. Dit zijn ingesproken versies, zodat ook kleine kijkertjes die nog niet zo snel de ondertitels kunnen lezen, het fatsoenlijk kunnen volgen. Veel anime fans hebben hier echter problemen mee, omdat het het authentieke van anime wegneemt, namelijk de Japanse taal. Ook gaan er door deze vertalingen bijvoorbeeld veel woordspelingen en grapjes uit het Japanse origineel verloren.

Wat is 'gelicenceerde animé'?
Als je op zoek gaat naar fansubs van series, gebeurt het nog wel eens dat een fansubgroep ergens in het midden van de serie ineens stopt met fansubben. Dit heeft ermee te maken dat de serie 'gelicenceerd' (licenced) is. Met deze term wordt bedoeld dat de serie is aangekocht door een Amerikaanse uitgever.
Fansubs zijn in principe illegaal, omdat de copyrights van de Japanse eigenaar geschonden worden. Het schaadt de Japanse eigenaar echter niet als zo'n serie door fansubbers toegankelijk wordt gemaakt voor het westen (er is immers geen westerling die het in zijn hoofd haalt om een serie zonder Engelse ondertiteling uit Japan te importeren). Het idee achter fansubs is om de serie onder de aandacht te krijgen van Amerikaanse uitgevers, zodat je zo'n serie gewoon in Amerika kan gaan kopen. Het is dus zelfs reclame voor de Japanse copyright-houder! Er zijn dan ook zelden problemen tussen fansubgroepen en de Japanse uitgevers.
Op het moment dat een serie gelicenceerd is (en dus binnenkort in Amerika te zien of te verkrijgen zal zijn), heeft de fansub zijn werk gedaan en houden de fansubbers op met fansubben. Het is dan de bedoeling dat je de serie die je tof vond gaat aanschaffen... Je ziet bij fansubs dan ook vaak de zin "please buy the DVD when it becomes available in your area" of"please buy the DVD to support the series" staan.
Sites die helpen bij het zoeken naar fansubs hebben vaak als ijzeren regel dat series die in Amerika (verreweg de grootste markt voor animé met Engelstalige ondertiteling) gelicenceerd zijn, van de site worden verwijderd. Hierdoor vallen fansubs duidelijk aan de juiste kant van het grijze gebied tussen legaal en illegaal. Daarom worden fansubs toegestaan, hoewel ze strikt gesproken illegaal zijn.

Wat voor genres zijn er in anime? Wat moet ik kijken?
Je hebt in anime allerlei soorten en maten. Alle genres die je tegenkomt bij Hollywood-films, heb je ook in anime. Je hebt humorseries (zoals bijv. Chobits) en films, maar ook andere genres zoals actie (bijv. Cowboy Bebop, Bleach), drama (bijv. Grave of the Fireflies), zoetsappige (bijv Kimi Ga Nozomu Eien) , noem maar op. Naast deze gangbare genres zijn er ook nog soorten anime die we niet terugzien in Hollywood-films. Een voorbeeld hiervan is mecha. Mecha-anime gaat ruwweg over grote futuristische robots die met elkaar battlen (bijv. Evangelion en Gundam Wing).
Kortom, voor elk wat wils. Het hangt helemaal van jouw smaak af wat je wilt gaan kijken.
Een populair anime op dit moment is, en deze werd in vorige topics ook veelvuldig besproken is Naruto, deze is nog steeds bezig er wordt dus elke week een ep uitgegeven.
Een andere populaire is Bleach deze word ook veelvuldig besproken door Fok!ers (zie links verder in dit topic). Deze anime loopt nog steeds en is zeer populair.

Fanstuff
Cosplay is jezelf verkleden in een character uit een anime serie. Hieronder zie je een persoon verkleed als een personage uit naruto.



Cosplay kom je vaak tegen op animé-conventies (een soort van beurzen waar veel animé- en mangafans naartoe komen). In nederland vinden deze ook plaats Zie: Animecon en Abunai

Japanse taal
Als je teveel anime kijkt vallen sommige woorden op.
Hier een topic waar je je woordjes die je uit anime leert kwijt kunt
Leuke Japanse woorden. Leer hier gebrekkig Japans Topic

Gevleugelde uitspraken.
Anime zit er vol mee. Een gevonden? Deelze! .

  • Springtime of youth (Lee uit naruto als ie weer eens enthousiast is)
  • Your still xxx years too early to oppose me (Standaard reactie als iemand het tegen je opneemt die er niet klaar voor is. Bijv in: Naruto: Sasuke en Itachi, Midori: seiji en zus)
  • A cowardly love is all about looking for mistakes (Intro Midori No Hibi)

    Nog meer bijzaken
    Tof japans muziek programma: hey hey hey
    Qunix dacht er ooit over om met zen allen een anime/manga te maken. Dus als je iets kan meld het (maar verwacht er niet te veel van)

    Hall of Fame





    Almost Otaku/Otome!



    Animé-sites en databases (hier vind je veel info over diverse anime)
    http://www.animenewsnetwork.com/ (uitgebreide database met info over series en films)
    http://www.animenfo.com/
    http://www.anipike.com/
    http://www.animenia.be/ (Qunix)
    http://www.anidb.net (geeft reviews van fansubs!)
    http://anime-planet.com/animerec (geeft aan welke series bij jou passen)

    Het grote Animé/manga Offspring gedeelte (Allemaal animé familie op fok):
    [anime] Naruto Deel 4 met manga en fillers
    [ANIME] Bleach 2 : Fillers ahoy!
    [anime]Afro Samurai
    [Anime] Ouran Host Club. More important than the future
    Death Note

    Bob naar Japan deel 2 (Orealo's grootse plannen)
    Aziatische Drama's
    Het grote Animé verkiezingstopic
    Densha Otoko (Train man) Kitaaa! (live-action, voor meer info klik hier)
    Japanse cultuur enzo :D
    Onigiri's uit Japan Want zeg nou zelf, wie droomt er nou niet van een home-made lunchbox ^_^
    [Anime][centraal] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 2
    En deze wiki: http://wiki.fok.nl/index.php?title=Animekarakters

    Vorige delen
    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
    20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39

    Meeting topics
    Het grote anime/manga meeting topic dl 4. LaserQuestGangRape
    Het grote anime/manga meeting topic deel 3 we wachten op Ab
    Het grote anime/manga meeting topic deel 2 op naar Leen!
    Het grote anime/manga meeting topic

    Deze OP staat altijd open voor veranderingen/verbeteringen.
    OP Opa Oma: Hopey >>> OP Papa Outcast_Within >> OP wikki chaos Mschol>> topic start hoer orealo
    >>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

    Notice van Moderator : Geen links naar download sites!
    Maar PM'en kan altijd ^-^

    En geen ongeïnspireerde TVP's! . Je kunt maar beter in de hall of fame staan wil je zo'n ongeïnspireerde tvp hier neerzetten.

    [ Bericht 1% gewijzigd door zquing op 16-03-2007 08:00:26 ]
  • -Strawberry-donderdag 15 maart 2007 @ 19:52
    quote:
    Op donderdag 15 maart 2007 19:48 schreef zquing het volgende:


    En geen ongeïnspireerde TVP's! . Je kunt maar beter in de hall of fame staan wil je zo'n ongeïnspireerde tvp hier neerzetten.
    Hoii.
    Rahldonderdag 15 maart 2007 @ 20:01
    Nog 10 topic da's 3000 posts en niet bijna!
    Kabuto_Raigerdonderdag 15 maart 2007 @ 20:09
    quote:
    Op donderdag 15 maart 2007 20:01 schreef Rahl het volgende:
    Nog 10 topic da's 3000 posts en niet bijna!
    met andere woorden we moeten de boel nog steeds volstouwen
    wdndonderdag 15 maart 2007 @ 20:31
    Kiba. Eerste 6 afleveringen gezien en het bevalt me
    Beetje "magie" Beetje veel vechten.

    mscholdonderdag 15 maart 2007 @ 20:43
    mag ik nie inmiddels eens in Almost Otaku/Otome ?
    mscholdonderdag 15 maart 2007 @ 20:45
    quote:
    Op donderdag 15 maart 2007 20:01 schreef Rahl het volgende:
    Nog 10 topic da's 3000 posts en niet bijna!
    das maar 1/5de van mijn post aantal, met me huidge post snelheid zou dat neerkomen op ongveer 200 dagen posten
    -Strawberry-donderdag 15 maart 2007 @ 20:47
    quote:
    Op donderdag 15 maart 2007 20:43 schreef mschol het volgende:
    mag ik nie inmiddels eens in Almost Otaku/Otome ?
    Van mij mag je jezelf erbij zetten hoor.
    mscholdonderdag 15 maart 2007 @ 20:48
    quote:
    Op donderdag 15 maart 2007 20:47 schreef -Strawberry- het volgende:

    [..]

    Van mij mag je jezelf erbij zetten hoor.
    ikdacht ik gooi het eff in de groep voordat ik dat doe
    zquingdonderdag 15 maart 2007 @ 20:56
    ik zit er niet mee hoor

    als je je plaatje ff vandaag nog resized zet ik je ertussen als je wilt
    torn_Machinadonderdag 15 maart 2007 @ 21:00
    quote:
    Op donderdag 15 maart 2007 20:31 schreef wdn het volgende:
    Kiba. Eerste 6 afleveringen gezien en het bevalt me
    Beetje "magie" Beetje veel vechten.

    Kiba is best te doen ja, ik downloade elke week de nieuwe ep van Kiba van Kyuuketsuki.
    Met nog 2 afleveringen te gaan ben ik er toch maar eens aan begonnen nadat het bijna een jaar op mijn pc heeft gestaan.

    Het verhaal is niet echt bijzonder, maar ik vind dit soort series toch altijd wel iets hebben. Kijkt toch altijd lekker weg en je kunt bij dit soort series mooi je verstand op nul zetten.
    koffiegastdonderdag 15 maart 2007 @ 21:27
    Damn ik zit hier nog geen eens een jaar en heb nu al meer dan de helft van de topics meegedaan
    mscholdonderdag 15 maart 2007 @ 22:07
    quote:
    Op donderdag 15 maart 2007 20:56 schreef zquing het volgende:
    ik zit er niet mee hoor

    als je je plaatje ff vandaag nog resized zet ik je ertussen als je wilt
    ff resizen is makkelijker gezegd dan gedaan

    ow wacht, valt eigenlijk wel mee :



    niet super maar voldoet

    [ Bericht 22% gewijzigd door mschol op 15-03-2007 22:17:21 ]
    blessed19donderdag 15 maart 2007 @ 22:39
    hey koffie, schol en zquing! waarom gaan jullie niet mee naar de meet?
    koffiegastdonderdag 15 maart 2007 @ 22:51
    Ben bang dat ik op 31 maart het al erg druk krijg, ikeb de week ervoor 'vergaderingen' en 3 examens zou me niets verbazen als er nog meer bij gaat vallen
    mscholdonderdag 15 maart 2007 @ 22:55
    quote:
    Op donderdag 15 maart 2007 22:39 schreef blessed19 het volgende:
    hey koffie, schol en zquing! waarom gaan jullie niet mee naar de meet?
    zoals ik lees in meet topic zaterdag 31 maart?
    1) geen geld (moet helaas school toch voor laten gaan )
    2) moet ook een presentatie voorbereiden, aangezien dit voor een cijfer is moet ik dit goed voorbereiden
    blessed19donderdag 15 maart 2007 @ 23:00
    het is op een zaterdag! zondag's heb je toch niks te doen, lijkt me?

    Sh0gdonderdag 15 maart 2007 @ 23:02
    tvp



    40 alweer! gaat hard.
    RipCoredonderdag 15 maart 2007 @ 23:05
    quote:
    Op donderdag 15 maart 2007 22:55 schreef mschol het volgende:

    [..]

    zoals ik lees in meet topic zaterdag 31 maart?
    1) geen geld (moet helaas school toch voor laten gaan )
    2) moet ook een presentatie voorbereiden, aangezien dit voor een cijfer is moet ik dit goed voorbereiden
    Pussyyyyyyy!
    mscholdonderdag 15 maart 2007 @ 23:08
    quote:
    Op donderdag 15 maart 2007 23:00 schreef blessed19 het volgende:
    het is op een zaterdag! zondag's heb je toch niks te doen, lijkt me?

    quote:
    Op donderdag 15 maart 2007 23:05 schreef RipCore het volgende:

    [..]

    Pussyyyyyyy!
    punt 1 wel gelezen, ik ben momenteel 3 euro rijk, en de komende maand wordt dat niet meer aangezien alle inkomsten naar IB groep moeten (en denk maar niet dat ik dat leuk vind ofzo .. )
    Jordy-Bvrijdag 16 maart 2007 @ 01:35
    quote:
    Op donderdag 15 maart 2007 19:45 schreef zquing het volgende:

    [..]

    de kwaliteit was wel okee van 5cm, iig die van [Bikasuishin]
    Nou ja... de eerste aflevering van 5cm was in half zo'n hoge resolutie als de trailer... Die was op HD-niveau... En ik vind The Triad ook wel een goeie fansubber, eigenlijk... Dus da's dan wel het wachten waard.
    SureZalvrijdag 16 maart 2007 @ 02:17
    Ik heb net Mononoke Hime voor het eerst gezien en het is idd een vette film
    zquingvrijdag 16 maart 2007 @ 07:58
    quote:
    Op donderdag 15 maart 2007 22:39 schreef blessed19 het volgende:
    hey koffie, schol en zquing! waarom gaan jullie niet mee naar de meet?
    als iemand voor me betaald kom ik graag mee

    mischien als er geld overblijft nadat ik mn rekeningen heb betaald, maar ik zie wel nadat mn geld weer is binnengekomen
    quote:
    Op donderdag 15 maart 2007 22:07 schreef mschol het volgende:

    [..]

    ff resizen is makkelijker gezegd dan gedaan

    ow wacht, valt eigenlijk wel mee :

    [afbeelding]

    niet super maar voldoet
    gedaan, maar je mag zelf de wiki aanpassen

    [ Bericht 19% gewijzigd door zquing op 16-03-2007 08:04:15 ]
    outcast_withinvrijdag 16 maart 2007 @ 10:13
    quote:
    Op vrijdag 16 maart 2007 01:35 schreef Jordy-B het volgende:

    [..]

    Nou ja... de eerste aflevering van 5cm was in half zo'n hoge resolutie als de trailer... Die was op HD-niveau... En ik vind The Triad ook wel een goeie fansubber, eigenlijk... Dus da's dan wel het wachten waard.
    heb net die site bekeken van triad.

    aparte lui.

    bij een serie beschrijving:

    Magical Girl Lyrical Nanoha StrikerS (26 episodes)
    <Kanna> Fuck this, I'm leaving.

    of
    Kodomo no Jikan
    Summary soon(tm).
    PS: Sign reads "Please cum inside me."
    Starts July 2007... maybe.

    Magical Girl Lyrical Nanoha A's (13 episodes)
    (LordBrian) damn drago, write a description for nanoha a's
    (Dragosmore) wtf
    (Dragosmore) no
    (Dragosmore) ;o
    (LordBrian) yes
    (Kanna) "PEDOTASTIC~ HAPPIEST TOME IN THE WHOLE WIDE WORLD~ THE END~"
    (Dragosmore) yeah
    (Kanna) just use that
    (LordBrian) ok

    ------
    quote:
    This is a crazy, secondary sex characteristic anime that can be a little perverted at times, but at other times, insanely perverted.

    Episode 4 Release Date: March 21, 2007
    boriszvrijdag 16 maart 2007 @ 14:55
    deel 40 alweer, gaat hard
    zquingvrijdag 16 maart 2007 @ 15:42
    quote:
    Op vrijdag 16 maart 2007 02:17 schreef SureZal het volgende:
    Ik heb net Mononoke Hime voor het eerst gezien en het is idd een vette film
    de eerste niet toffe ghibli film moet ik nog zien
    blessed19vrijdag 16 maart 2007 @ 18:52
    quote:
    Op vrijdag 16 maart 2007 07:58 schreef zquing het volgende:

    als iemand voor me betaald kom ik graag mee

    mischien als er geld overblijft nadat ik mn rekeningen heb betaald, maar ik zie wel nadat mn geld weer is binnengekomen
    reken maar op een 35 euro. 20 voor eten en 15 voor drinken
    zquingvrijdag 16 maart 2007 @ 18:55
    quote:
    Op vrijdag 16 maart 2007 18:52 schreef blessed19 het volgende:

    [..]

    reken maar op een 35 euro. 20 voor eten en 15 voor drinken
    nog 10 euro voor een treinkaarjte(heb geen OV)............ Voor dat geld betaal ik mn Acon kaartje.
    mscholvrijdag 16 maart 2007 @ 19:11
    quote:
    Op vrijdag 16 maart 2007 15:42 schreef zquing het volgende:

    [..]

    de eerste niet toffe ghibli film moet ik nog zien
    whisper of the heart? is een ghibli film

    ik vond em wel zeer aardig, maar haalt het niet bij mononoke, totoro of spirited away
    zquingvrijdag 16 maart 2007 @ 19:14
    quote:
    Op vrijdag 16 maart 2007 19:11 schreef mschol het volgende:

    [..]

    whisper of the heart? is een ghibli film

    ik vond em wel zeer aardig, maar haalt het niet bij mononoke, totoro of spirited away
    zeer aardig is toch redelijk positief? Dat niet al hun films even goed zijn maakt ze niet minder tof toch? Al moet ik whisper of the heart nog zien
    mscholvrijdag 16 maart 2007 @ 19:16
    quote:
    Op vrijdag 16 maart 2007 19:14 schreef zquing het volgende:

    [..]

    zeer aardig is toch redelijk positief? Dat niet al hun films even goed zijn maakt ze niet minder tof toch? Al moet ik whisper of the heart nog zien
    whisper of the heart kan je eigenlijk, vind ik, niet naast 1 van de eerder genoemde zetten, tis duidelijk een "minder" product (zoals ik al zei ik vond eem zeer aardig, en ja dat is dus positief, maar verschilt natuurlijk per persoon )
    Jordy-Bvrijdag 16 maart 2007 @ 19:29
    Whisper of the Heart is geen Miyazaki-film (hij heeft wel meegewerkt, maar was niet de regisseur).

    Princess Mononoke, Spirited Away, Howl's Moving Castle, Nausicaä.... allemaal Miyazaki-films...

    Grave of the Fireflies en Pom Poko zijn van Isao Takahata.

    Whisper of the Heart is misschien niet zo goed als Miyazaki's werken, maar desalniettemin wèl een toffe film. De opvolger/spin off The Cat Returns doet ook een stuk goedkoper aan dan ander Ghibli-films, maar is weldegelijk een ontzettend toffe film.
    zquingvrijdag 16 maart 2007 @ 19:49
    ik moet nog even zeggen dat BECK echt echt echt heel erg goed is. Ik kan iedereen deze serie aanraden(iig als een beetje diepgang mag )
    blessed19vrijdag 16 maart 2007 @ 19:55
    quote:
    Op vrijdag 16 maart 2007 19:49 schreef zquing het volgende:
    ik moet nog even zeggen dat BECK echt echt echt heel erg goed is. Ik kan iedereen deze serie aanraden(iig als een beetje diepgang mag )
    zquingvrijdag 16 maart 2007 @ 20:03
    hee kijk je webicon
    blessed19vrijdag 16 maart 2007 @ 21:58
    quote:
    Op vrijdag 16 maart 2007 20:03 schreef zquing het volgende:
    hee kijk je webicon
    ga trouwens eens GTO checken! (great teacher onizuka)
    MaxiTitanzaterdag 17 maart 2007 @ 11:41
    quote:
    Op vrijdag 16 maart 2007 21:58 schreef blessed19 het volgende:

    [..]

    ga trouwens eens GTO checken! (great teacher onizuka)
    Ik had een begin gemaakt aan de live action, maar om een of andere reden ben ik niet verder gegaan met kijken. Eens kijken of de animeserie beter aanslaat...
    Jordy-Bzaterdag 17 maart 2007 @ 15:36
    De live-action van GTO is niet al te best... Minder goed dan de animé.

    Bij Gokusen (wat een gelijksoortige serie is) is juist de live-action beter dan de animé
    zquingzaterdag 17 maart 2007 @ 16:16
    De LA van gokusen vond ik wel vermakelijk maar niet goed, Maar waar gaat GTO dan over? Ik dacht dat 't ook gewoon een harem was
    blessed19zaterdag 17 maart 2007 @ 16:32
    google dan ff! of kijk bij www.animenfo.com
    zquingzaterdag 17 maart 2007 @ 16:41
    quote:
    Op zaterdag 17 maart 2007 16:32 schreef blessed19 het volgende:
    google dan ff! of kijk bij www.animenfo.com
    googlen kan iedereen wel, vind info die iemand geeft gewoon beter dan info die je van een site haalt...
    outcast_withinzaterdag 17 maart 2007 @ 16:53
    quote:
    Op zaterdag 17 maart 2007 16:41 schreef zquing het volgende:

    [..]

    googlen kan iedereen wel, vind info die iemand geeft gewoon beter dan info die je van een site haalt...
    dat maakt een forum/topic ook leuk je weet
    BazzieKzaterdag 17 maart 2007 @ 17:25
    Hallo,

    Tot mijn grote verdriet heeft mijn eerste CD met Hellsing Anime's het begeven en doen episode 1 en 4 het niet meer Is er iemand die toevallig de Japanse Hellsing episodes 1 + 4 met engelse subs heeft liggen en ze bereid is te uploaden of naar mij te sturen via Skype oid? Ik kon geen losse downloads of torrents vinden namelijk. Mijn dank zou groot zijn
    Jordy-Bzaterdag 17 maart 2007 @ 17:25
    quote:
    Op zaterdag 17 maart 2007 16:16 schreef zquing het volgende:
    De LA van gokusen vond ik wel vermakelijk maar niet goed, Maar waar gaat GTO dan over? Ik dacht dat 't ook gewoon een harem was
    GTO is een soortgelijk verhaal... Onizuka is een bendelid (motorbende) die leraar wordt en natuurlijk de lastigste klas krijgt. Met zijn onorthodoxe lesmethodes weet 'ie echter de klas voor zich te winnen.

    Oh, en de school zou het op prijs stellen als het niet bekend wordt wat voor type ze onder hun dak hebben...

    [ Bericht 5% gewijzigd door Jordy-B op 17-03-2007 17:53:43 ]
    zquingzaterdag 17 maart 2007 @ 18:57
    die serie is me vaker aangeraden, mischien maar kijken dan
    wdnzaterdag 17 maart 2007 @ 18:58
    quote:
    Op zaterdag 17 maart 2007 17:25 schreef BazzieK het volgende:
    Hallo,

    Tot mijn grote verdriet heeft mijn eerste CD met Hellsing Anime's het begeven en doen episode 1 en 4 het niet meer Is er iemand die toevallig de Japanse Hellsing episodes 1 + 4 met engelse subs heeft liggen en ze bereid is te uploaden of naar mij te sturen via Skype oid? Ik kon geen losse downloads of torrents vinden namelijk. Mijn dank zou groot zijn
    Sorry maar torrents kun je openen en dan 1 of 2 delen uit een serie downloaden
    Link staat in je PM over 1 minuutje
    koffiegastzaterdag 17 maart 2007 @ 18:59
    GTO was een van de veel betere series die keb gezien anime althans (las dat er ook asian drama van was?)
    zquingzondag 18 maart 2007 @ 15:36
    quote:
    Op zaterdag 17 maart 2007 18:59 schreef koffiegast het volgende:
    GTO was een van de veel betere series die keb gezien anime althans (las dat er ook asian drama van was?)
    die is er inderdaad http://wiki.d-addicts.com/Great_Teacher_Onizuka
    blessed19zondag 18 maart 2007 @ 21:56
    ik heb die film. ik verkoop hem, trouwens ook!
    mscholzondag 18 maart 2007 @ 22:30
    iemand een leuk idee voor de detail layout van mijn site ?

    ik ga qua informatie Anime news network sterk volgen echter kan ik mijn layout breder maken waardoor het weer anders kan
    http://home.mschol.eu
    daar kan je alvast een idee krijgen

    op de plek van t.php moet dus een layout komen voor de detail view van een anime
    ik zat aan zoiets te denken:


    graag commetaar op de layout m.b.t. de detail pagina (en eventueel voorbeelden van hoe jij denkt dat het beter kan
    zquingzondag 18 maart 2007 @ 22:34
    ik vind dit wel tof
    http://www.leiseus.net/yoko/

    of met tekst in 't midden
    http://www.leiseus.net/steadiermind/
    outcast_withinzondag 18 maart 2007 @ 22:54
    quote:
    Op zondag 18 maart 2007 22:30 schreef mschol het volgende:
    iemand een leuk idee voor de detail layout van mijn site ?

    ik ga qua informatie Anime news network sterk volgen echter kan ik mijn layout breder maken waardoor het weer anders kan
    http://home.mschol.eu
    daar kan je alvast een idee krijgen

    op de plek van t.php moet dus een layout komen voor de detail view van een anime
    ik zat aan zoiets te denken:
    [afbeelding]

    graag commetaar op de layout m.b.t. de detail pagina (en eventueel voorbeelden van hoe jij denkt dat het beter kan
    heb je geen tijd voor. CenC komt er bijna aan!
    Rahlmaandag 19 maart 2007 @ 08:50
    Iemand anders hier die Code GEASS volgt? Een topserie imo.
    mscholmaandag 19 maart 2007 @ 08:51
    quote:
    Op zondag 18 maart 2007 22:54 schreef outcast_within het volgende:

    [..]

    heb je geen tijd voor. CenC komt er bijna aan!
    c&c is er pas over 11 dagen (maar dan heb ik wel de kane editie )
    en voor webdeveloping maak ik wel wat tijd (1 of 2 uurtjes per dag)
    quote:
    Op maandag 19 maart 2007 08:50 schreef Rahl het volgende:
    Iemand anders hier die Code GEASS volgt? Een topserie imo.
    ik heb em staan, maar wacht totdattie helemaal gesubbed is
    zquingmaandag 19 maart 2007 @ 08:55
    Nog maar 1 aflevering BECK te gaan

    wat een mooie serie was dit. Het is echt 1 van de beste series die ik ook heb gezien, wat een emotie en natuurlijk Maho

    maar ik weet niet of ik de laatse aflevering kijken ga, ik wil niet dat de magie van de serie weg gaat doordat het is uitgeschreven

    wat een dillema
    zquingmaandag 19 maart 2007 @ 08:57
    en had ik al gezegd dat de ost's super zijn?
    wdnmaandag 19 maart 2007 @ 11:42
    Beck nog 5 eps (denk ik) te gaan voor mij (heb zondag en vanmorgen 1 t/m deel 22 gezien ofzo)
    Ik heb net de eps af waar ze op het festival aankomen en het Kneecap optreden net al te vlekkeloos loopt (wat een eikel trouwens; zo iemand vertrouw je toch niet meer?)

    En ja Maho Muzimi trouwens ook
    Sk00pmaandag 19 maart 2007 @ 12:24
    quote:
    Op maandag 19 maart 2007 08:55 schreef zquing het volgende:
    Nog maar 1 aflevering BECK te gaan

    wat een mooie serie was dit. Het is echt 1 van de beste series die ik ook heb gezien, wat een emotie en natuurlijk Maho

    maar ik weet niet of ik de laatse aflevering kijken ga, ik wil niet dat de magie van de serie weg gaat doordat het is uitgeschreven

    wat een dillema
    Kan je mij een pm sturen aub..waar het te vinden is?
    wdnmaandag 19 maart 2007 @ 12:36
    Is gebeurd sk00p
    Sk00pmaandag 19 maart 2007 @ 12:44
    TY very much!!
    zquingmaandag 19 maart 2007 @ 14:41
    en toen was ook BECK afgelopen

    laatste ep was iets minder mjah. Nogsteeds een super serie
    Crashcatmaandag 19 maart 2007 @ 14:56
    Foto à la cowboy bebop.. Don't leave stuff in the fridge

    wdnmaandag 19 maart 2007 @ 15:01
    quote:
    Op maandag 19 maart 2007 14:41 schreef zquing het volgende:
    en toen was ook BECK afgelopen

    laatste ep was iets minder mjah. Nogsteeds een super serie
    Komt het allemaal goed of niet? Want het ziet er nog niet naar uit dat het goed komt.
    Antwoord mag evt via pm
    RipCoremaandag 19 maart 2007 @ 15:29
    quote:
    Op maandag 19 maart 2007 15:01 schreef wdn het volgende:

    [..]

    Komt het allemaal goed of niet? Want het ziet er nog niet naar uit dat het goed komt.
    Antwoord mag evt via pm
    Ze gaan allemaal dood.
    zquingmaandag 19 maart 2007 @ 15:29
    je hebt toch nog maar 5 eps te gaan, is een beetje zonde als ik nu al 't einde zou spoilen
    Sh0gmaandag 19 maart 2007 @ 17:24
    quote:
    Op maandag 19 maart 2007 15:29 schreef zquing het volgende:
    je hebt toch nog maar 5 eps te gaan, is een beetje zonde als ik nu al 't einde zou spoilen
    jah, hou je Beck maar, want ik heb die serie ook nog ergens liggen en wil hem graag nog zien...

    ...over 2 à 3 jaar misschien.
    blessed19maandag 19 maart 2007 @ 17:49
    beck!

    de eerste anime die ik keek met mijn hifi-set aangesloten
    zquingmaandag 19 maart 2007 @ 17:51
    Ik vind "Moon on the water" echt best wel mooi. Verheugde me iedere keer weer erop toen ik de anime keek, vond alleen dat Maho wat beter uitgewerkt mocht worden
    SpankTheMonkeymaandag 19 maart 2007 @ 18:40
    quote:
    Op donderdag 15 maart 2007 19:48 schreef zquing het volgende:
    http://anime-planet.com/animerec (geeft aan welke series bij jou passen)
    Ik kan Death Note niet vinden op die site.
    zquingmaandag 19 maart 2007 @ 19:10
    quote:
    Op maandag 19 maart 2007 18:40 schreef SpankTheMonkey het volgende:

    [..]

    Ik kan Death Note niet vinden op die site.
    komt ook omdat 't een overgehypte kut serie is
    Rahlmaandag 19 maart 2007 @ 19:17
    quote:
    Op maandag 19 maart 2007 19:10 schreef zquing het volgende:

    [..]

    komt ook omdat 't een overgehypte kut serie is
    blasfemie!
    wdnmaandag 19 maart 2007 @ 19:25
    quote:
    Op maandag 19 maart 2007 15:29 schreef zquing het volgende:
    je hebt toch nog maar 5 eps te gaan, is een beetje zonde als ik nu al 't einde zou spoilen
    Nog 1.5 en dat ga ik nu kijken
    SpankTheMonkeymaandag 19 maart 2007 @ 19:27
    quote:
    Op maandag 19 maart 2007 19:10 schreef zquing het volgende:

    [..]

    komt ook omdat 't een overgehypte kut serie is
    Jou persoonlijke voorkeur is irrelevant.

    Jammer dat de site incompleet is, verder wel geinig concept.
    wdnmaandag 19 maart 2007 @ 20:14
    Beck: 10 uit 10 Heerlijke serie met overheerlijke muziek erin. Samen met Nana behoort deze serie top mijn favorieten! Kent iemand nog meer in deze stijl (beck/nana dus)

    Next: Kanon 2000 en 2006.
    blessed19dinsdag 20 maart 2007 @ 00:12
    quote:
    Op maandag 19 maart 2007 20:14 schreef wdn het volgende:
    Kent iemand nog meer in deze stijl (beck/nana dus)
    GTO!

    of kijk anders trigun
    stroopjedinsdag 20 maart 2007 @ 14:11
    Weet iemand waar ik de afleveringen van One Piece kan vinden
    wdndinsdag 20 maart 2007 @ 14:12
    Ja op mijn PC
    edit: joe haf a PM.
    wdndinsdag 20 maart 2007 @ 14:17
    Kent iemand Kaikan Phrase?

    http://en.wikipedia.org/wiki/Sensual_Phrase

    Van animenfo:
    quote:
    Description

    The J-Rock band CLIMB has split up, for good. The drummer and bass guitarist have become fed up with the way the band is managed, and leave. They decide to start up their own band; "Lucifer, The Fallen Angel". The problem is, they have a serious lack of available talent. Meanwhile, across town, an extraordinarily talented piano player and singer has shown up at a hotel, and is thrilling audiences with his amazing style and grace. He's a quiet, soft-spoken man, however, and is obviously harboring dark secrets as well as suffering from depression. CLIMB needs a vocalist; this mysterious stranger needs a path in life. Will they find each other?
    summerscentdinsdag 20 maart 2007 @ 17:19
    Ik heb niet de anime Kaikan Phrase gekeken, maar wel een groot gedeelte van de manga gelezen. Er zijn helaas geen scandalations te vinden van de laatste delen, maar ik heb gelezen dat de anime veel meer focust op de band ipv de relatie tussen die vocalist en de tekstschrijfster. En door die anime is trouwens de band Lucifer gevormd die een tijdje heeft bestaan.

    Maar als je van Nana en Beck houdt, is de anime Paradise Kiss misschien iets voor jou. Het gaat niet over muziek, maar over mode. De tekenstijl lijkt er trouwens wel een beetje op.
    zquingdinsdag 20 maart 2007 @ 20:12
    heeft iemand super gals gezien? Deze blijkt ook best wel tof te zijn


    volledig offtopic, maar ik heb mn theorie voor mn rijbewijs gehaald

    als 't zo doorgaat mag ik zelf rijden naar Acon
    wdndinsdag 20 maart 2007 @ 20:18
    Arrigato

    Beetje relatieachtig is ook altijd goed (love nina, ah my godess, suzuka enzo). (ik wissel nogal af: dan weer scifi, dan fantasy, dan wat drama etc).

    Op dit moment dus Kanon 2000. Leuke serie alleen iets te veel gefocussed op wat er in het verleden is gebeurd en is vergeten. Maar het is goed getekend
    koffiegastdinsdag 20 maart 2007 @ 21:32
    quote:
    Op dinsdag 20 maart 2007 20:12 schreef zquing het volgende:
    heeft iemand super gals gezien? Deze blijkt ook best wel tof te zijn


    volledig offtopic, maar ik heb mn theorie voor mn rijbewijs gehaald

    als 't zo doorgaat mag ik zelf rijden naar Acon
    alleen de naam al rofl
    zquingdinsdag 20 maart 2007 @ 21:38
    quote:
    Op dinsdag 20 maart 2007 21:32 schreef koffiegast het volgende:

    [..]

    alleen de naam al rofl
    't blijkt een redelijk diepgaande shoujo serie te zijn, en ze gaan erin parapara'en
    Sh0gdinsdag 20 maart 2007 @ 21:49
    heuj DBZ laat weer eens van zich horen

    Ook Dragon Ball krijgt MMORPG
    zquingdinsdag 20 maart 2007 @ 21:56
    quote:
    Op dinsdag 20 maart 2007 21:49 schreef Sh0g het volgende:
    heuj DBZ laat weer eens van zich horen

    Ook Dragon Ball krijgt MMORPG
    weet je wat ze zouden moeten maken, een pokemon mmorpg. Ik denk dat ik die nog echt spelen zou ook
    torn_Machinadinsdag 20 maart 2007 @ 22:07
    DBZ..... en nog een MMO ook. Dit valt toch niet fatsoenlijk uit te werken.
    Ik voorzie allemaal kleine kut koters de heletijd kamehameha spammen in de convo schermpjes.

    Wanneer sterft DBZ nou eens eindelijk een stille dood. Het is nu wel lang genoeg uitgemolken, maar sinds de franchise toch als een gek verkoopt zie ik dit nog niet snel gebeuren.

    Net de laatste aflevering van Pumpkin Scissors gezien en dit vraagt natuurlijk om een tweede seizoen.

    [ Bericht 17% gewijzigd door torn_Machina op 20-03-2007 22:32:29 ]
    Qunixdinsdag 20 maart 2007 @ 22:34
    Over de site.... Maak een tabel. Doe dat in dreamweaver. Daar heb je meer aan dan zo'n kut standaart troep ding waar je eigenlijk niets mee kan.
    quote:
    Op maandag 19 maart 2007 18:40 schreef SpankTheMonkey het volgende:

    [..]

    Ik kan Death Note niet vinden op die site.
    Het is ook een lelijke pauper site.

    tvp
    mscholdinsdag 20 maart 2007 @ 22:38
    quote:
    Op dinsdag 20 maart 2007 22:34 schreef Qunix het volgende:
    Over de site.... Maak een tabel. Doe dat in dreamweaver. Daar heb je meer aan dan zo'n kut standaart troep ding waar je eigenlijk niets mee kan.
    tegen mij? lijkt me wel maar vraag et maar

    uiteraard gaan alle details in tabel, echter wordt een deel van de positionering door div's gedaan (zo is de rest v/d site ook opgebouwd dus doe ik dat ook op die manier..)

    en ik kan een boel met standaard "troep" ding..
    je wil namelijk niet weten wat eerst de layout was van het oorspronkelijke template

    voor de geintresseerde:

    Rozen maiden Seizoen 1 & 2 staan online bij kragamuffin, helaas via megaupload.

    [ Bericht 11% gewijzigd door mschol op 20-03-2007 23:12:30 ]
    stroopjewoensdag 21 maart 2007 @ 01:41
    quote:
    Op dinsdag 20 maart 2007 14:12 schreef wdn het volgende:
    Ja op mijn PC
    edit: joe haf a PM.
    Domo arigato
    wdnwoensdag 21 maart 2007 @ 07:04
    Rozen maiden staat er al een tijdje en nee, ik vertik het om ze via megaupload te downloaden.
    Dus indien iemand....

    zquin: ik heb super gals 1 t/m 16 binnen maar zolang ik de overige 36 nog niet heb begin ik er nog niet aan
    zquingwoensdag 21 maart 2007 @ 09:08
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 07:04 schreef wdn het volgende:
    Rozen maiden staat er al een tijdje en nee, ik vertik het om ze via megaupload te downloaden.
    Dus indien iemand....

    zquin: ik heb super gals 1 t/m 16 binnen maar zolang ik de overige 36 nog niet heb begin ik er nog niet aan
    is "demonen ding" de nieuwe animetracker geworden ofzo............. Ik zoek daar nooit naar mn spul, maar toch zijn beck en super gals daar te vinden

    [ Bericht 2% gewijzigd door zquing op 21-03-2007 09:20:09 ]
    wdnwoensdag 21 maart 2007 @ 09:12
    Super gals was dood de laatste keer dat ik daar torrents weghaalde

    En ja, D* is de laatste tijd een stuk beter geworden
    outcast_withinwoensdag 21 maart 2007 @ 10:20
    Banzai! Teacher!
    Frag_adderwoensdag 21 maart 2007 @ 14:00
    quote:
    Op dinsdag 20 maart 2007 21:56 schreef zquing het volgende:
    weet je wat ze zouden moeten maken, een pokemon mmorpg. Ik denk dat ik die nog echt spelen zou ook
    Daar wordt al heel lang voor gepleit en zijn ideeen zat voor Maar Nindendo doet niets, of ze zijn al bezig maar dat mogen we niet weten.

    Ik moet bekennen dat ik die ook zou spelen...


    Ben ik trouwens de enige hier of zo die de lol niet in ziet van anime's over mensen die in een band (willen) spelen.
    wdnwoensdag 21 maart 2007 @ 14:10
    Frag: ik denk het. Kan je wel vertellen dat ik de muziek in zowel Nana als ook in Beck goed te beluisteren vind Daarnaast is het gewoon een serie in de categorie 'drama' zoals zoveel series alleen zit hier extra nog eens muziek bij
    Frag_adderwoensdag 21 maart 2007 @ 14:39
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 14:10 schreef wdn het volgende:
    Frag: ik denk het. Kan je wel vertellen dat ik de muziek in zowel Nana als ook in Beck goed te beluisteren vind Daarnaast is het gewoon een serie in de categorie 'drama' zoals zoveel series alleen zit hier extra nog eens muziek bij
    Het trok mij gewoon niet, misschien had ik ook nooit aan gravitation moeten beginnen want dat was echt gay.... (letterlijk)

    Tis trouwens wel een van die genres die je vooral in anime ziet en bij gewone tv programmas niet. Ik zal wanneeri k thuis ben eens gaan kijken of ik die series kan luchten, hebben ze een beetje humor of niet? ^^ Ik zoek nog een nieuwe want wat ik nu kijk met 1 afl / week schiet niet op.
    wdnwoensdag 21 maart 2007 @ 14:48
    Nana is zware drama maar draait eigenlijk niet om de band(s). Het gaat meer om de emotionele band tussen Nana en Nana waarbij de 1 problemen heeft vanwege het feit dat mams der als kind heeft gedumpt en de andere extreem open is omdat ze een familie heeft met meerdere zussen waar men alles met elkaar bespreekt. Waarbij beide voor elk dus voor problemen zorgen vanwege hun andere manier van benaderen van een probleem.

    Beck draait in dat opzicht meer om de muziek en de band Beck ansich. Er is wel relatietechnisch het een en ander tussen hoofdrolspeler en een meisje (Maho) maar dat is eigenlijk meer een randvoorwaarde voor de muziek en voor de hoofdrolspeler om de muziek in te duiken (en goed bezig te zijn in de muziek).
    Frag_adderwoensdag 21 maart 2007 @ 14:51
    Klinkt een beetje als woensdag avond programma's Realistische series dus ipv gort droge humor of actie. Niet helemaal in mijn straatje ben ik bang, in ieder geval bedankt!
    wdnwoensdag 21 maart 2007 @ 14:54
    Nana is zware kost en niet voor de woensdag
    Beck kun je zo tussendoor even doen.

    Enne geen probleem
    -Strawberry-woensdag 21 maart 2007 @ 15:57
    Wow heel irritant twee dezelfde ava's
    Ik dacht al dat je zoveel dubbel postte...
    wdnwoensdag 21 maart 2007 @ 16:05
    Het is niet dezelfde. Die van Frag is van Lucy. Die van mij is van Nyu.



    Versus



    Nyu is ovvvvvvvverduidelijk liever
    -Strawberry-woensdag 21 maart 2007 @ 16:07
    Dat verschil valt toch haast niet op!
    Lonewolf2003woensdag 21 maart 2007 @ 16:24
    Ik zie het ook nooit.
    wdnwoensdag 21 maart 2007 @ 16:25
    Niet ons probleem he Frag
    Mijn posts zijn heel goed herkenbaar (want ze hebben een groene achtergrond)

    Enne ik wel een seizoen 2 van Elfenlied NU!
    Lonewolf2003woensdag 21 maart 2007 @ 16:32
    Ik niet. Een seizoen 2 zal het alleen maar verknallen.
    zquingwoensdag 21 maart 2007 @ 16:34
    ik vond seizoen 1 al niet zo super, mah mischien moet ik dan ook merer kijken dan alleen ep1=3
    Lonewolf2003woensdag 21 maart 2007 @ 16:36
    Misschien wel ja.
    torn_Machinawoensdag 21 maart 2007 @ 16:44
    We gaan toch niet weer over Elfenlied beginnen?
    koffiegastwoensdag 21 maart 2007 @ 17:28
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 16:25 schreef wdn het volgende:
    Niet ons probleem he Frag
    Mijn posts zijn heel goed herkenbaar (want ze hebben een groene achtergrond)

    Enne ik wel een seizoen 2 van Elfenlied NU!
    groene achtergrond ? que?

    best wel een 2e episode, maar dan meer geweld dan zoals bij einde reeks 1 was..
    zou me niets verbaze als er al een hentai versie was...
    mscholwoensdag 21 maart 2007 @ 17:39
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 16:44 schreef torn_Machina het volgende:
    We gaan toch niet weer over Elfenlied beginnen?
    Elfen lied
    Lucy

    einde
    mscholwoensdag 21 maart 2007 @ 17:41
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 16:05 schreef wdn het volgende:
    Het is niet dezelfde. Die van Frag is van Lucy. Die van mij is van Nyu.

    [afbeelding]

    Versus

    [afbeelding]

    Nyu is ovvvvvvvverduidelijk liever
    dan moet je em toch eens opnieuw maken, ik kan nergens het patroon terug vinden van dat oog + haar in de tekening van Nyuu
    Sk00pwoensdag 21 maart 2007 @ 20:45
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 17:39 schreef mschol het volgende:

    [..]

    Elfen lied
    Lucy

    einde
    Mee eens!!
    Einde vond ik jammer en onduidelijk...Je denkt dan meteen aan een 2e seizoen.
    Sk00pwoensdag 21 maart 2007 @ 20:46
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 16:34 schreef zquing het volgende:
    ik vond seizoen 1 al niet zo super, mah mischien moet ik dan ook merer kijken dan alleen ep1=3
    ja moet je zeker doen...
    pas in aflevering 8 en 9 word alles duidelijker..
    zquingwoensdag 21 maart 2007 @ 20:54
    maar als een serie pas duidelijk wordt bij ep8 en 9(van de 13 toch?) dan is 't wel een beetje te laat
    koffiegastwoensdag 21 maart 2007 @ 20:56
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 20:54 schreef zquing het volgende:
    maar als een serie pas duidelijk wordt bij ep8 en 9(van de 13 toch?) dan is 't wel een beetje te laat
    is hoe je het bekijkt, hoelanger het wordt uitgesteld hoe meer je mensen er lang bij zou kunne houde
    Sk00pwoensdag 21 maart 2007 @ 21:11
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 20:54 schreef zquing het volgende:
    maar als een serie pas duidelijk wordt bij ep8 en 9(van de 13 toch?) dan is 't wel een beetje te laat
    Het is inderdaad hoe je het bekijkt..Ik vond het persoonlijk vanaf het begin al spannend..Je moet het dus interessant vinden om verder te blijven kijken..
    blessed19woensdag 21 maart 2007 @ 21:44
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 20:45 schreef Sk00p het volgende:

    [..]

    Mee eens!!
    Einde vond ik jammer en onduidelijk...Je denkt dan meteen aan een 2e seizoen.
    Sorry, maar ik vond het persoonlijk een jankserie! het leek net alsof ik naar chobits met harde aktie keek.

    Series als Trigun, saiyuki, Azumanga Daioh en Cowboy Bebop. Dat vond ik echt prachtig om te zien, maar ik ben bang dat er de laatste tijd niks vernieuwends meer is. Behalve een serie als: Welcome to the NHK of Ouran host club, maar die vind ik eerlijk gezegd ook niet echt briljant.
    Sk00pwoensdag 21 maart 2007 @ 21:54
    misshien heb je te veel anime gezien..
    zquingwoensdag 21 maart 2007 @ 21:56
    YAY, de AMV deadline voor Acon is verschoven naar 30 april
    mscholwoensdag 21 maart 2007 @ 22:03
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 21:54 schreef Sk00p het volgende:
    misshien heb je te veel anime gezien..
    waarschijnlijk


    moet toegeven dat ik nu ook sneller heb dat een serie wel erg op een andere serie lijkt..
    blessed19woensdag 21 maart 2007 @ 22:33
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 21:54 schreef Sk00p het volgende:
    misshien heb je te veel anime gezien..
    ik heb zo mijn vlagen dat ik aan 1 stuk door naar anime kijk. maar dan ook echt alle series wil kijken! echter, na een aflevering of 2/3, vind ik het al meestal erg suf. teveel anime kan ik niet gezien hebben! ik heb wel een zut gezien, maar dat valt echt in het niets bij bijv wat Jordy of OW gezien heeft.

    Zelfs Ripcore heeft meer gezien dan mij maar hij is ook een beetje een freak met zijn karnemelk!
    outcast_withinwoensdag 21 maart 2007 @ 22:40
    gto begint goed maar begint na 15/20 aflevering wel minder te worden.
    hoe vaak kan een kind teleurgesteld worden door een leraar in het verleden en moet onizuka dat goed praten
    zquingwoensdag 21 maart 2007 @ 22:41
    'T gaat niet om hoeveel anime iemand gezien heeft, maar om hoeveel daadwerkelijk goede anime iemand kijk. Ik kijk nu al een goede 7 jaar ofzo(eigenlijk sinds ik naar de middelbare school ga) maar echt veel series gezien heb ik niet.
    Een vriend van me die nu ongeveer anderhalf jaar anime kijkt heeft al bijna evenveel gezien als ik. Maar hij kijkt gewoon bijna alles wat gereleasd wordt, ik ben nogal selectief met wat ik kijk.
    RipCorewoensdag 21 maart 2007 @ 22:44
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 22:33 schreef blessed19 het volgende:

    [..]

    ik heb zo mijn vlagen dat ik aan 1 stuk door naar anime kijk. maar dan ook echt alle series wil kijken! echter, na een aflevering of 2/3, vind ik het al meestal erg suf. teveel anime kan ik niet gezien hebben! ik heb wel een zut gezien, maar dat valt echt in het niets bij bijv wat Jordy of OW gezien heeft.

    Zelfs Ripcore heeft meer gezien dan mij maar hij is ook een beetje een freak met zijn karnemelk!
    Het is 'dan ik' (heb gezien). En ze hebben geen karnemelk hier.

    En bij de laatste 'wie heeft het meest gezien'-ronde had ik meer gezien dan JBrutus, maar das mss nu anders
    mscholwoensdag 21 maart 2007 @ 22:45
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 22:41 schreef zquing het volgende:
    'T gaat niet om hoeveel anime iemand gezien heeft, maar om hoeveel daadwerkelijk goede anime iemand kijk. Ik kijk nu al een goede 7 jaar ofzo(eigenlijk sinds ik naar de middelbare school ga) maar echt veel series gezien heb ik niet.
    Een vriend van me die nu ongeveer anderhalf jaar anime kijkt heeft al bijna evenveel gezien als ik. Maar hij kijkt gewoon bijna alles wat gereleasd wordt, ik ben nogal selectief met wat ik kijk.
    ik ben selectief met kijken maar door het genre ecchi kijk je toch wel een boel
    zquingwoensdag 21 maart 2007 @ 22:46
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 22:45 schreef mschol het volgende:

    [..]

    ik ben selectief met kijken maar door het genre ecchi kijk je toch wel een boel
    blessed19woensdag 21 maart 2007 @ 22:48
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 22:44 schreef RipCore het volgende:

    [..]

    Het is 'dan ik' (heb gezien). En ze hebben geen karnemelk hier.

    En bij de laatste 'wie heeft het meest gezien'-ronde had ik meer gezien dan JBrutus, maar das mss nu anders
    freak!

    hoop dat je snel weer in NL bent, kunnen we eens echt flink gaan zuipen!
    outcast_withinwoensdag 21 maart 2007 @ 22:52
    [anime] Dingen die je kunt leren door anime te kijken.
    RipCorewoensdag 21 maart 2007 @ 22:56
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 22:48 schreef blessed19 het volgende:

    [..]

    freak!

    hoop dat je snel weer in NL bent, kunnen we eens echt flink gaan zuipen!
    Kom langs dan!

    ik heb een lopende band jap gevonden. ¤12,- onbeperkt van dat ding afplukken en 1 drankje erbij.
    blessed19woensdag 21 maart 2007 @ 22:58
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 22:56 schreef RipCore het volgende:

    [..]

    Kom langs dan!

    ik heb een lopende band jap gevonden. ¤12,- onbeperkt van dat ding afplukken en 1 drankje erbij.
    ik moet apparatuur kopen, dus heb momenteel geen groot budget voor zo'n geintje
    zquingwoensdag 21 maart 2007 @ 22:59
    quote:
    kuttopic,slotje
    RipCorewoensdag 21 maart 2007 @ 23:00
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 22:58 schreef blessed19 het volgende:

    [..]

    ik moet apparatuur kopen, dus heb momenteel geen groot budget voor zo'n geintje
    ¤12,- is toch helemaal niets?
    blessed19woensdag 21 maart 2007 @ 23:07
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 23:00 schreef RipCore het volgende:

    [..]

    ¤12,- is toch helemaal niets?
    en dan ook nog een retourtje barca dokken wat doe je me aan?

    enne, O_W... loop eens niet zo te trippen, man! vind het maar een kut-topic
    RipCorewoensdag 21 maart 2007 @ 23:08
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 23:07 schreef blessed19 het volgende:

    [..]

    en dan ook nog een retourtje barca dokken wat doe je me aan?

    enne, O_W... loop eens niet zo te trippen, man! vind het maar een kut-topic
    ¤100,- voor een retourtje Adam Barc. betaal ik wel je overnachting hier.

    En eensch.
    outcast_withinwoensdag 21 maart 2007 @ 23:09
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 23:07 schreef blessed19 het volgende:

    [..]

    en dan ook nog een retourtje barca dokken wat doe je me aan?

    enne, O_W... loop eens niet zo te trippen, man! vind het maar een kut-topic
    Anime zal zich niet beperken tot ftr ^_^

    world domination ftw
    blessed19woensdag 21 maart 2007 @ 23:11
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 23:08 schreef RipCore het volgende:

    [..]

    ¤100,- voor een retourtje Adam Barc. betaal ik wel je overnachting hier.

    En eensch.
    ik krijg voor stage 500 euro, maar daar moet ik meteen een versterker en cabinet voor kopen verder moet ik sparen voor een fame! krengen zijn rond de 600 euro.

    sorry... wanneer was je ook alweer terug in NL?
    RipCorewoensdag 21 maart 2007 @ 23:16
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 23:11 schreef blessed19 het volgende:

    [..]

    ik krijg voor stage 500 euro, maar daar moet ik meteen een versterker en cabinet voor kopen verder moet ik sparen voor een fame! krengen zijn rond de 600 euro.

    sorry... wanneer was je ook alweer terug in NL?
    Eind mei, maar pas half juli beschikbaar. Afstuderen
    blessed19woensdag 21 maart 2007 @ 23:21
    sodemieter op!

    rond juni zou je makkelijk een weekeindje vrij kunnen maken.
    RipCorewoensdag 21 maart 2007 @ 23:30
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 23:21 schreef blessed19 het volgende:
    sodemieter op!

    rond juni zou je makkelijk een weekeindje vrij kunnen maken.
    Zodat jij dan naar daar, voor mij dan op dat moment dan hier maar op dit moment daar, kan komen? Okay.
    blessed19woensdag 21 maart 2007 @ 23:35
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 23:30 schreef RipCore het volgende:

    [..]

    Zodat jij dan naar daar, voor mij dan op dat moment dan hier maar op dit moment daar, kan komen? Okay.
    prima! maar ik neem geen jas mee!
    Sk00pdonderdag 22 maart 2007 @ 08:42
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 22:41 schreef zquing het volgende:
    'T gaat niet om hoeveel anime iemand gezien heeft, maar om hoeveel daadwerkelijk goede anime iemand kijk. Ik kijk nu al een goede 7 jaar ofzo(eigenlijk sinds ik naar de middelbare school ga) maar echt veel series gezien heb ik niet.
    Een vriend van me die nu ongeveer anderhalf jaar anime kijkt heeft al bijna evenveel gezien als ik. Maar hij kijkt gewoon bijna alles wat gereleasd wordt, ik ben nogal selectief met wat ik kijk.
    Ik moet je eerslijk zeggen, dat als ik persoonlijk te veel van het ene heb gezien..ik heel snel overstap op iets anders En ik ben ook wel een beetje selectief..Anime heb ik een beetje links gelaten. Ik heb nu even mijn volle aandacht voor jdrama.
    Frag_adderdonderdag 22 maart 2007 @ 08:53
    quote:
    Op woensdag 21 maart 2007 16:25 schreef wdn het volgende:
    Niet ons probleem he Frag
    Mijn posts zijn heel goed herkenbaar (want ze hebben een groene achtergrond)

    Enne ik wel een seizoen 2 van Elfenlied NU!
    Precies, vooral mooi dat ze je nog ook geloven want het is exact hetzelfde plaatje alleen is de een iets meer ingezoomd....

    Serieus als ik een euro kreeg voor elke keer dat ik hoorde dat wij dezelfde avatar hadden en ze dachten dat we daardoor schitzofrene gesprekken hadden had ik er nu 4

    Hmmm ik wil alleen een seizoen 2 wanneer ie kwalitatief net zo goed is als 1, anders laat maar hangen :p
    wdndonderdag 22 maart 2007 @ 09:14
    Natuurlijk maar er is nog zoveel mogelijk met Elfenlied

    ze leren er maar mee leven
    Kabuto_Raigerdonderdag 22 maart 2007 @ 09:23
    mja wat betreft Elfenlied, is de manga nu meer gedatailleerd dan de anime want de anime schreeuwt namelijk om een extra seizoen.
    Met andere woorden is Elfenlied een gevalletje Ichigo 100% waar de manga veel meer heeft dan de anime (+ OVA's )
    wdndonderdag 22 maart 2007 @ 11:02
    Ik moet de manga nog lezen (staat al maanden op mijn laptop )

    Op dit moment ben ik bezig met Full Metal Panic 1+2. Daarna komt GTO
    Frag_adderdonderdag 22 maart 2007 @ 11:43
    quote:
    Op donderdag 22 maart 2007 11:02 schreef wdn het volgende:
    Ik moet de manga nog lezen (staat al maanden op mijn laptop )

    Op dit moment ben ik bezig met Full Metal Panic 1+2. Daarna komt GTO
    GTO (als je great teacher onizuka bedoelt) is echt geweldig, full metal panic is nog beter, maar er zijn echt 3 seizoenen van hoor ipv 2 .

    Droge, oppervlakkige humor in anime
    Sk00pdonderdag 22 maart 2007 @ 12:34
    Ik was het alweer bijna vergeten: WAAR BLIJFT TONAGURA EP13!!!???
    wdndonderdag 22 maart 2007 @ 12:43
    quote:
    Op donderdag 22 maart 2007 12:34 schreef Sk00p het volgende:
    Ik was het alweer bijna vergeten: WAAR BLIJFT TONAGURA EP13!!!???
    Daar zijn ze mee gestopt. Serie wordt niet meer vertaald
    outcast_withindonderdag 22 maart 2007 @ 12:50
    quote:
    Op donderdag 22 maart 2007 12:43 schreef wdn het volgende:

    [..]

    Daar zijn ze mee gestopt. Serie wordt niet meer vertaald
    eternal_midget
    Staff
    Newbie

    Posts: 2


    Re: While we await the end...
    « Reply #6 on: March 17, 2007, 06:30:33 am »

    --------------------------------------------------------------------------------
    hehehe... stupid typesetter... took a sudden extended vacation... damn, RL sucks... anyway, yeah... I wanna see the end, too... but, I should probably catch up first... should be out soon
    Sk00pdonderdag 22 maart 2007 @ 12:51
    quote:
    Op donderdag 22 maart 2007 12:43 schreef wdn het volgende:

    [..]

    Daar zijn ze mee gestopt. Serie wordt niet meer vertaald
    Neeeeeh!!
    Dat meen je niet!!
    zquingdonderdag 22 maart 2007 @ 15:00
    quote:
    Op donderdag 22 maart 2007 11:43 schreef Frag_adder het volgende:

    [..]

    GTO (als je great teacher onizuka bedoelt) is echt geweldig, full metal panic is nog beter, maar er zijn echt 3 seizoenen van hoor ipv 2 .

    Droge, oppervlakkige humor in anime
    er zijn maar 2 seizoenen FMP, Fumoffu(oid) is niet echt een seizoen te noemen
    outcast_withindonderdag 22 maart 2007 @ 15:03
    fmp sz 1 was trouwens wel echt slecht

    Het was wel een grappige "relatie" maar die slechterikken en er zat geen schot in volgens mij. ze hadden het verhaal ook makkelijk in 12 ep's kunnen vertellen
    Frag_adderdonderdag 22 maart 2007 @ 15:41
    quote:
    Op donderdag 22 maart 2007 15:00 schreef zquing het volgende:
    er zijn maar 2 seizoenen FMP, Fumoffu(oid) is niet echt een seizoen te noemen
    Mja je hebt de gewone FMP en FMP - The second raid, waar verhaal in zit.
    Maar ik vond persoonlijk Fumoffu leuker, vooral de dojo scene
    zquingdonderdag 22 maart 2007 @ 16:15
    quote:
    Op donderdag 22 maart 2007 15:03 schreef outcast_within het volgende:
    fmp sz 1 was trouwens wel echt slecht

    Het was wel een grappige "relatie" maar die slechterikken en er zat geen schot in volgens mij. ze hadden het verhaal ook makkelijk in 12 ep's kunnen vertellen
    ik vond 't wel leuk gedaan in die 26eps
    blessed19vrijdag 23 maart 2007 @ 10:14
    precies!

    als je het vergelijkt met bijv. Gunparade March, zijn fmp s1 en s2 top.

    persoonlijk vond ik s2 meer bagger dan s1

    [ Bericht 3% gewijzigd door blessed19 op 23-03-2007 10:29:23 ]
    outcast_withinvrijdag 23 maart 2007 @ 17:10
    Iemand de manga van G.T.O gelezen?
    Loopt die anders af? Worden relaties daar wel in afgemaakt.
    krijgt moedercomplexkerel niet iets met basketbalreuzin?
    need spoilers ^_^
    zquingvrijdag 23 maart 2007 @ 18:03
    wordt schoolrumble nog een beetje leuk? ik zit nu bij ep6 maar vind 't nog niet zo bijzonder
    Crashcatvrijdag 23 maart 2007 @ 18:04
    quote:
    Op vrijdag 23 maart 2007 18:03 schreef zquing het volgende:
    wordt schoolrumble nog een beetje leuk? ik zit nu bij ep6 maar vind 't nog niet zo bijzonder
    Ik vind de manga geslaagder
    mscholvrijdag 23 maart 2007 @ 18:51
    quote:
    Op vrijdag 23 maart 2007 18:03 schreef zquing het volgende:
    wordt schoolrumble nog een beetje leuk? ik zit nu bij ep6 maar vind 't nog niet zo bijzonder
    niet bijzonder idd, wel leuk/vermakelijk

    en dat vond ik er voldoende inzitten.
    zquingvrijdag 23 maart 2007 @ 19:11
    maar gebeurt er nog wat, of krijgen we 26eps aan lovetriangle?
    outcast_withinvrijdag 23 maart 2007 @ 19:26
    quote:
    Op vrijdag 23 maart 2007 19:11 schreef zquing het volgende:
    maar gebeurt er nog wat, of krijgen we 26eps aan lovetriangle?
    eentje krijgt een coma
    hij krijgt iets met die ander
    coma meisje word wakker
    etc. etc.
    zquingvrijdag 23 maart 2007 @ 19:29
    mjah ik heb toch proefwerkweek volgende week, dus ik kijk hem wel uit denk ik
    Rahlvrijdag 23 maart 2007 @ 19:30
    quote:
    Op vrijdag 23 maart 2007 19:26 schreef outcast_within het volgende:

    [..]

    eentje krijgt een coma
    hij krijgt iets met die ander
    coma meisje word wakker
    etc. etc.
    dat is een andere serie toch
    zquingvrijdag 23 maart 2007 @ 19:33
    quote:
    Op vrijdag 23 maart 2007 19:30 schreef Rahl het volgende:

    [..]

    dat is een andere serie toch
    ow al die series gaan zo
    koffiegastvrijdag 23 maart 2007 @ 19:52
    quote:
    Op vrijdag 23 maart 2007 19:26 schreef outcast_within het volgende:

    [..]

    eentje krijgt een coma
    hij krijgt iets met die ander
    coma meisje word wakker
    etc. etc.


    een wordt op de andere die op een andere valt die op niemand is
    zquingvrijdag 23 maart 2007 @ 19:56
    quote:
    Op vrijdag 23 maart 2007 19:52 schreef koffiegast het volgende:

    [..]



    een wordt op de andere die op een andere valt die op niemand is
    klinkt een beetje cliche
    blessed19vrijdag 23 maart 2007 @ 20:32
    quote:
    Op vrijdag 23 maart 2007 19:26 schreef outcast_within het volgende:

    [..]

    eentje krijgt een coma
    hij krijgt iets met die ander
    coma meisje word wakker
    etc. etc.
    ja, godver! die ga ik volgende week weer kijken. misschien dat hij me nu wel treft, ofzo.

    waar ging die discussie toen toch over? jammer dat het forum nu niet meer zo levendiger is..

    waar zijn de eindeloze discussies met plaatjes en jordy's gebleven?
    zquingvrijdag 23 maart 2007 @ 20:34
    quote:
    Op vrijdag 23 maart 2007 20:32 schreef blessed19 het volgende:

    [..]

    ja, godver! die ga ik volgende week weer kijken. misschien dat hij me nu wel treft, ofzo.

    waar ging die discussie toen toch over? jammer dat het forum nu niet meer zo levendiger is..

    waar zijn de eindeloze discussies met plaatjes en jordy's gebleven?
    die zijn weggegaan toen jordy wegging
    koffiegastvrijdag 23 maart 2007 @ 21:08







    geinspireerd door ander topic XD (dn)
    wellicht vrolijkt dit wat op


    als dat niet opvrolijkt misschien dit wel:



    lolz

    wat je al niet vindt met google
    http://www.seishirou.nu/ecchi/comic.html
    link met 'anime' comics

    [ Bericht 7% gewijzigd door koffiegast op 23-03-2007 21:14:16 ]
    Jordy-Bvrijdag 23 maart 2007 @ 21:15
    quote:
    Op vrijdag 23 maart 2007 20:34 schreef zquing het volgende:

    [..]

    die zijn weggegaan toen jordy wegging


    Ik heb geen series gezien, dit seizoen. Zo even kijken wat er allemaal nieuw is, dan wellicht dat ik een paar toffe screenshotjes plaats.
    blessed19vrijdag 23 maart 2007 @ 23:23
    quote:
    Op vrijdag 23 maart 2007 21:15 schreef Jordy-B het volgende:

    [..]



    Ik heb geen series gezien, dit seizoen. Zo even kijken wat er allemaal nieuw is, dan wellicht dat ik een paar toffe screenshotjes plaats.
    en hopelijk ook wat reviews! ik heb namelijk ook helemaal niks meer gezien dit jaar... nouja, tonagura en die andere serie met dat grietje en die pratende tank.

    ik wacht geduldig af
    outcast_withinzaterdag 24 maart 2007 @ 00:00


    loli vingerlikken ftw
    melktanden
    mscholzaterdag 24 maart 2007 @ 02:01
    quote:
    Op vrijdag 23 maart 2007 19:26 schreef outcast_within het volgende:

    [..]

    eentje krijgt een coma
    hij krijgt iets met die ander
    coma meisje word wakker
    etc. etc.
    dat was een ander
    zquingzaterdag 24 maart 2007 @ 22:12
    nog maar 6 eps schoolrumble te gaan, maar nog niemand ligt in een coma
    mscholzaterdag 24 maart 2007 @ 22:29
    quote:
    Op zaterdag 24 maart 2007 22:12 schreef zquing het volgende:
    nog maar 6 eps schoolrumble te gaan, maar nog niemand ligt in een coma
    zquingzaterdag 24 maart 2007 @ 22:30
    quote:
    Op zaterdag 24 maart 2007 22:29 schreef mschol het volgende:

    [..]

    mscholzaterdag 24 maart 2007 @ 22:31
    quote:
    Op zaterdag 24 maart 2007 22:30 schreef zquing het volgende:

    [..]



    wat vind je tot nu toe van de serie?
    zquingzaterdag 24 maart 2007 @ 22:38
    quote:
    Op zaterdag 24 maart 2007 22:31 schreef mschol het volgende:

    [..]



    wat vind je tot nu toe van de serie?
    wel okee, alleen is tenma(ofzo) vet irritant. De andere characters zijn wel tof
    zquingzaterdag 24 maart 2007 @ 23:25
    pleurt er in s2 wel iemand in een coma
    zquingzondag 25 maart 2007 @ 00:34
    en toen kon ik beginnen aan S2.......
    Kabuto_Raigerzondag 25 maart 2007 @ 11:44
    omfg at dat plaatje, ook al moet ik toegeven dat ik nog gekkere plaatjes heb gezien
    mscholzondag 25 maart 2007 @ 11:53
    quote:
    Op zaterdag 24 maart 2007 00:00 schreef outcast_within het volgende:
    [afbeelding]

    loli vingerlikken ftw
    melktanden
    wtf


    http://anime.moyism.com/2006/04/
    ->

    -Strawberry-zondag 25 maart 2007 @ 11:56
    quote:
    Enough, als dit gepost mag worden dan zal ik er voortaan ook maar eens met Yaoi gaan experimenteren.
    Niet dat ik dit plaatje erg vind.. maar dat krijg je dan als gevolg.
    Trouwens is vingelikken en dit één en dezelfde persoon? Wild chick!
    mscholzondag 25 maart 2007 @ 12:02
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 11:56 schreef -Strawberry- het volgende:

    [..]

    Enough, als dit gepost mag worden dan zal ik er voortaan ook maar eens met Yaoi gaan experimenteren.
    Niet dat ik dit plaatje erg vind.. maar dat krijg je dan als gevolg.
    Trouwens is vingelikken en dit één en dezelfde persoon? Wild chick!
    volgens mij niet, die vanmij betreft MAi-otome, die vingerlikken kan ik niet terug vinden op de site
    zquingzondag 25 maart 2007 @ 12:02
    quote:
    kinky hoor
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 11:56 schreef -Strawberry- het volgende:

    [..]

    Enough, als dit gepost mag worden dan zal ik er voortaan ook maar eens met Yaoi gaan experimenteren.
    Niet dat ik dit plaatje erg vind.. maar dat krijg je dan als gevolg.
    Trouwens is vingelikken en dit één en dezelfde persoon? Wild chick!
    en doe maar geen yaoi
    -Strawberry-zondag 25 maart 2007 @ 12:03
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 12:02 schreef mschol het volgende:

    [..]

    volgens mij niet, die vanmij betreft MAi-otome, die vingerlikken kan ik niet terug vinden op de site
    Ze hebben wel een beetje hetzelfde haar..
    -Strawberry-zondag 25 maart 2007 @ 12:03
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 12:02 schreef zquing het volgende:

    [..]

    kinky hoor
    [..]

    en doe maar geen yaoi
    Waarom, wij vrouwen willen ook wat.
    zquingzondag 25 maart 2007 @ 12:04
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 12:03 schreef -Strawberry- het volgende:

    [..]

    Waarom, wij vrouwen willen ook wat.
    je bent zowat de enige die hier post
    Kabuto_Raigerzondag 25 maart 2007 @ 12:04
    shounen-ai mag daarentegen weer wel
    jaja ik heb gravitation en ouran High school host club gezien
    zquingzondag 25 maart 2007 @ 12:05
    ouran heb ik tot 22 gezien, en gravitation staat nog op mn te kijken lijstje
    -Strawberry-zondag 25 maart 2007 @ 12:07
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 12:04 schreef zquing het volgende:

    [..]

    je bent zowat de enige die hier post
    Zucht..
    -Strawberry-zondag 25 maart 2007 @ 12:07
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 12:04 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
    shounen-ai mag daarentegen weer wel
    jaja ik heb gravitation en ouran High school host club gezien
    Wat is eigenlijk precies ook alweer het verschil tussen shounen-ai en yaoi?
    zquingzondag 25 maart 2007 @ 12:12
    bij die ene batsen ze elkaar net niet van achteren en bij die andere wel xD
    -Strawberry-zondag 25 maart 2007 @ 12:15
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 12:12 schreef zquing het volgende:
    bij die ene batsen ze elkaar net niet van achteren en bij die andere wel xD
    Ok dan heb ik niets gezegt. Dan ben ik meer een shounen-ai "fan".
    Nooit geweten eigenlijk, dacht dat Yaoi er ook wel in onschuldige vormen is.
    zquingzondag 25 maart 2007 @ 12:49
    voor zover ik weet is Shounen-ai ecchi, en Yaoi de hentai variant.

    En paradise kiss is tof, iig ep1 dan xD
    koffiegastzondag 25 maart 2007 @ 15:27
    is het nou yaoi met venten of kbegin in de war te raken met die termen...

    shounen = voor 'mannen' anime
    (少年, shōnen) is een genre van Japanse anime/manga. Deze is, in tegenstelling tot shoujo voornamelijk actiegericht, en meestal populairder bij jongens. Deze actie gerichte Animes zijn ontstaan aan de hand van de steeds grotere vraag naar films met expliciete inhoud (zoals hardere actiescenes en uitdagender uitziende vrouwfiguren).

    shoujo = voor vrouwen anime
    (少女, shōjo, letterlijk vertaald betekent het "meisjes") is een stroming of genre binnen manga en anime en is bedoeld voor meisjes als tegenhanger van het hardere shounen.
    Shoujo bevat, in vergelijking met shounen, minder actie en is het verhaal belangrijker. Het genre is onderverdeeld in verschillende andere algemene genres zoals komedie, fantasie en romantiek. Verder zijn er ook typisch Japanse genres, zoals magical girls (mahou shoujo, 魔法少女).

    yaoi = hentai met mannen
    Yaoi is manga of fan-art over homoseksuele relaties tussen mannelijke figuren. Het is vergelijkbaar met shonen-ai, maar met minder expliciete homoseks. Dit genre is vooral populair bij jonge vrouwen en vrouwen van middelbare leeftijd.

    yuri = hentai met vrouwen lesborelaties zeg maar
    outcast_withinzondag 25 maart 2007 @ 17:01
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 11:56 schreef -Strawberry- het volgende:

    [..]

    Trouwens is vingelikken en dit één en dezelfde persoon? Wild chick!
    volgens mij niet, of er heeft een groeispurt plaatsgevonden
    today in class 5-2 ep 1
    Sk00pzondag 25 maart 2007 @ 19:05
    Is het nu ineens het ecchi / hentai topic geworden???
    -Strawberry-zondag 25 maart 2007 @ 19:23
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 19:05 schreef Sk00p het volgende:
    Is het nu ineens het ecchi / hentai topic geworden???
    Ja, en als het je niet bevalt ga je maar weg
    Sk00pzondag 25 maart 2007 @ 19:25
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 19:23 schreef -Strawberry- het volgende:

    [..]

    Ja, en als het je niet bevalt ga je maar weg
    geen woorden voor
    -Strawberry-zondag 25 maart 2007 @ 19:28
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 19:25 schreef Sk00p het volgende:

    [..]

    geen woorden voor
    Check posticon....

    zquingzondag 25 maart 2007 @ 19:38
    hier stond nix
    wdnzondag 25 maart 2007 @ 19:40
    Heeft iemand een link naar To Heart 1ste seizoen? Zonder S1 is S2 niet echt kijkwaardig

    GTO vond ik wel goed Goed meer niet
    zquingzondag 25 maart 2007 @ 19:43
    heb je doostorrent ding toegang?
    wdnzondag 25 maart 2007 @ 20:14
    Nee ff kijken of ik dat kan regelen
    zquingzondag 25 maart 2007 @ 20:18
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 20:14 schreef wdn het volgende:
    Nee ff kijken of ik dat kan regelen
    hmm volgens mij zijn registration closed. ik moet die serie nog wel ergens op dvd hebben liggen
    Jordy-Bzondag 25 maart 2007 @ 21:02
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 15:27 schreef koffiegast het volgende:
    is het nou yaoi met venten of kbegin in de war te raken met die termen...

    shounen = voor 'mannen' anime
    (少年, shōnen) is een genre van Japanse anime/manga. Deze is, in tegenstelling tot shoujo voornamelijk actiegericht, en meestal populairder bij jongens. Deze actie gerichte Animes zijn ontstaan aan de hand van de steeds grotere vraag naar films met expliciete inhoud (zoals hardere actiescenes en uitdagender uitziende vrouwfiguren).

    shoujo = voor vrouwen anime
    (少女, shōjo, letterlijk vertaald betekent het "meisjes") is een stroming of genre binnen manga en anime en is bedoeld voor meisjes als tegenhanger van het hardere shounen.
    Shoujo bevat, in vergelijking met shounen, minder actie en is het verhaal belangrijker. Het genre is onderverdeeld in verschillende andere algemene genres zoals komedie, fantasie en romantiek. Verder zijn er ook typisch Japanse genres, zoals magical girls (mahou shoujo, 魔法少女).

    yaoi = hentai met mannen
    Yaoi is manga of fan-art over homoseksuele relaties tussen mannelijke figuren. Het is vergelijkbaar met shonen-ai, maar met minder expliciete homoseks. Dit genre is vooral populair bij jonge vrouwen en vrouwen van middelbare leeftijd.

    yuri = hentai met vrouwen lesborelaties zeg maar
    Yaoi is shonen-ai met juist meer expliciete seksscenes.

    Shonen-ai draait meer om de relatie, Yaoi draait meer om de seks... Daar moet ik wel bij
    zeggen dat Yaoi niet altijd hentai is.

    Toevallig is onlangs het eerste deel van de Okane Ga Nai (No Money) OVA uitgekomen. Ik heb nog niet de hele aflevering gezien, maar het begint met een blonde jongen die op een veiling voor 120 miljoen yen (ongeveer ¤750.000) verkocht wordt. Bij zijn koper thuis blijkt dat hij door zijn neef verkocht is, omdat die neef nogal grote schulden had bij het casino van de yakuza. De kerel die hem gekocht heeft, lijkt een verleden met hem te hebben, maar dat wordt nog niet duidelijk gemaakt.
    De jongen mag zijn vrijheid terugkopen als hij de volledige schuld van z'n neef kan ophoesten (200 miljoen yen). Dit mag hij doen door z'n lichaam te verkopen à 500.000 yen per keer... Een beetje een beest, dus...
    Maar aan de andere kant is 'ie ook erg onzeker en zorgzaam. Een leuke combi, op zich...

    Hoewel de handelingen duidelijk zijn, is er niets expliciet in beeld. Ik zou het geen hentai noemen.

    [ Bericht 6% gewijzigd door Jordy-B op 25-03-2007 21:18:37 ]
    zquingzondag 25 maart 2007 @ 21:13
    het klinkt best wel fout zo...........
    -Strawberry-zondag 25 maart 2007 @ 21:19
    Vind ik ook....
    mscholzondag 25 maart 2007 @ 21:19
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 20:14 schreef wdn het volgende:
    Nee ff kijken of ik dat kan regelen
    check isohunt daar kan je em wel vinden gok ik
    Jordy-Bzondag 25 maart 2007 @ 21:20
    Het doet me denken aan Gravity... Een grote, sterke kerel die samen leeft met een tengere, bijna meisjesachtige jongen. De jongen is nogal een doetje en de stoere kerel weet niet helemaal hoe 'ie daar mee om moet gaan. Als je die ene sekscène niet meetelt, is het best interessant, eigenlijk...

    [ Bericht 7% gewijzigd door Jordy-B op 25-03-2007 21:25:58 ]
    zquingzondag 25 maart 2007 @ 21:34
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 21:20 schreef Jordy-B het volgende:
    Het doet me denken aan Gravity... Een grote, sterke kerel die samen leeft met een tengere, bijna meisjesachtige jongen. De jongen is nogal een doetje en de stoere kerel weet niet helemaal hoe 'ie daar mee om moet gaan. Als je die ene sekscène niet meetelt, is het best interessant, eigenlijk...
    is dat deze? http://en.wikipedia.org/wiki/Gravitation_(manga)

    ik wil die anime nog een keer zien, die blijkt wel leuk te zijn
    Jordy-Bzondag 25 maart 2007 @ 21:42
    Ah, sorry... ja, gravitation.
    outcast_withinzondag 25 maart 2007 @ 23:30
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 19:28 schreef -Strawberry- het volgende:

    [..]

    Check posticon....

    [afbeelding]
    +1 oldbie
    outcast_withinzondag 25 maart 2007 @ 23:43
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 21:42 schreef Jordy-B het volgende:
    Ah, sorry... ja, gravitation.
    Make sure you spell your gay stuff right!
    zquingzondag 25 maart 2007 @ 23:43
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 23:43 schreef outcast_within het volgende:

    [..]

    Make sure you spell your gay stuff right!
    Jordy-Bmaandag 26 maart 2007 @ 00:10
    quote:
    Op zondag 25 maart 2007 23:43 schreef outcast_within het volgende:

    [..]

    Make sure you spell your gay stuff right!
    voelde je je een beetje op je pik getrapt...
    zquingmaandag 26 maart 2007 @ 00:14
    quote:
    Op maandag 26 maart 2007 00:10 schreef Jordy-B het volgende:

    [..]

    voelde je je een beetje op je pik getrapt...
    whehehehe
    outcast_withinmaandag 26 maart 2007 @ 10:24
    quote:
    Op maandag 26 maart 2007 00:10 schreef Jordy-B het volgende:

    [..]

    voelde je je een beetje op je pik getrapt...
    Ik voelde deze al aankomen toen ik die andere post typte
    -Strawberry-maandag 26 maart 2007 @ 12:21
    quote:
    Op maandag 26 maart 2007 10:24 schreef outcast_within het volgende:

    [..]

    Ik voelde deze al aankomen toen ik die andere post typte
    +1 voorspelbaar
    quote:
    Op 26-03-2007 12:39 schreef outcast_within

    [..]


    +1 kusje

    Ik vond deze post zo slecht ik kon em niet in het topic posten
    Lief.

    [ Bericht 15% gewijzigd door -Strawberry- op 26-03-2007 12:42:35 ]
    zquingmaandag 26 maart 2007 @ 13:18
    quote:
    Op maandag 26 maart 2007 10:24 schreef outcast_within het volgende:

    [..]

    Ik voelde deze al aankomen toen ik die andere post typte
    ben jij ook al een kloon van murp
    Jordy-Bmaandag 26 maart 2007 @ 16:16
    quote:
    Op maandag 26 maart 2007 12:21 schreef -Strawberry- het volgende:

    [..]

    +1 voorspelbaar
    Het is misschien een beetje rare vraag, maar wil jij aankomende zaterdag alsjeblieft naar de meet komen?

    Er zijn een beetje weinig mensen en nou wil Orealo z'n vriendin en een vriend meenemen...
    RipCoremaandag 26 maart 2007 @ 16:24
    quote:
    Op maandag 26 maart 2007 16:16 schreef Jordy-B het volgende:

    [..]

    Het is misschien een beetje rare vraag, maar wil jij aankomende zaterdag alsjeblieft naar de meet komen?

    Er zijn een beetje weinig mensen en nou wil Orealo z'n vriendin en een vriend meenemen...
    Verkapt ik-wil-je-batsen-post.

    wdnmaandag 26 maart 2007 @ 16:27
    quote:
    Op maandag 26 maart 2007 16:16 schreef Jordy-B het volgende:

    [..]

    Het is misschien een beetje rare vraag, maar wil jij aankomende zaterdag alsjeblieft naar de meet komen?

    Er zijn een beetje weinig mensen en nou wil Orealo z'n vriendin en een vriend meenemen...
    Icm met al die Hentai posts vind ik dit een vreemde vraag
    Jordy-Bmaandag 26 maart 2007 @ 16:34
    quote:
    Op maandag 26 maart 2007 16:24 schreef RipCore het volgende:

    [..]

    Verkapt ik-wil-je-batsen-post.

    Schattig, Ripcore...

    En dan zeggen ze dat ik voorspelbaar ben...
    quote:
    Op maandag 26 maart 2007 16:27 schreef wdn het volgende:

    [..]

    Icm met al die Hentai posts vind ik dit een vreemde vraag
    Hentai? Waar zie jij de tentakels en 'pixelated' plaatjes?
    RipCoremaandag 26 maart 2007 @ 16:35
    quote:
    Op maandag 26 maart 2007 16:34 schreef Jordy-B het volgende:

    [..]

    Schattig, Ripcore...

    En dan zeggen ze dat ik voorspelbaar ben...
    Moet je maar niet van die voorzetten voor inkoppertjes geven.
    Jordy-Bmaandag 26 maart 2007 @ 16:37
    quote:
    Op maandag 26 maart 2007 16:35 schreef RipCore het volgende:

    [..]

    Moet je maar niet van die voorzetten voor inkoppertjes geven.
    Daar heb je dan wel weer gelijk aan...
    RipCoremaandag 26 maart 2007 @ 16:50
    quote:
    Op maandag 26 maart 2007 16:37 schreef Jordy-B het volgende:

    [..]

    Daar heb je dan wel weer gelijk aan...
    En ik ben het met je eens dat ze maar eens moet komen. Beetje de boot afhouden.

    Ze is nu oud en wijs genoeg.:!
    -Strawberry-maandag 26 maart 2007 @ 16:53
    quote:
    Op maandag 26 maart 2007 16:16 schreef Jordy-B het volgende:

    [..]

    Het is misschien een beetje rare vraag, maar wil jij aankomende zaterdag alsjeblieft naar de meet komen?

    Er zijn een beetje weinig mensen en nou wil Orealo z'n vriendin en een vriend meenemen...
    Die zag ik niet aankomen. En nog wel Jordy die het vraagt. Smekend..

    Ik weet het niet hoor, zal het topic eens doorlezen. Waarschijnlijk niet, maar ik zal erover nadenken.
    Ga er maar vanuit dat Orealo's vriendin jullie gaat vergezellen.
    quote:
    Op maandag 26 maart 2007 16:50 schreef RipCore het volgende:

    [..]

    En ik ben het met je eens dat ze maar eens moet komen. Beetje de boot afhouden.

    Ze is nu oud en wijs genoeg.:!
    zquingmaandag 26 maart 2007 @ 16:54
    als -Strawberry- komt kom ik ook
    -Strawberry-maandag 26 maart 2007 @ 16:56
    quote:
    Op maandag 26 maart 2007 16:54 schreef zquing het volgende:
    als -Strawberry- komt kom ik ook
    Dan wel en anders niet?
    RipCoremaandag 26 maart 2007 @ 17:06
    quote:
    Op maandag 26 maart 2007 16:56 schreef -Strawberry- het volgende:

    [..]

    Dan wel en anders niet?
    Zie, je bent de ' trek'pleister van de meet. In potentie ( ) dan.
    zquingmaandag 26 maart 2007 @ 17:08
    quote:
    Op maandag 26 maart 2007 17:06 schreef RipCore het volgende:

    [..]

    Zie, je bent de ' trek'pleister van de meet. In potentie ( ) dan.
    wat hij zegt
    -Strawberry-maandag 26 maart 2007 @ 17:09
    quote:
    Op maandag 26 maart 2007 17:08 schreef zquing het volgende:

    [..]

    wat hij zegt

    Nu de echte reden.

    [ Bericht 12% gewijzigd door -Strawberry- op 26-03-2007 17:39:13 ]
    zquingmaandag 26 maart 2007 @ 17:16
    moet ik mezelf quoten
    wdndinsdag 27 maart 2007 @ 08:58
    Het laatste deel van Kiba is uit en heb ik vanmorgen even bekeken.
    Het zou goed zijn als er nog een OVA achteraankomt ofzo. Want het einde was niet al te best
    mscholdinsdag 27 maart 2007 @ 09:32
    fansub groepen hebben er een handje van om de laatste ep ellelang uit te stellen
    ik wacht nu op Inukami 26, Tonagura ep 13, himawari 7 t/m 12
    Sk00pdinsdag 27 maart 2007 @ 10:13
    quote:
    Op dinsdag 27 maart 2007 09:32 schreef mschol het volgende:
    fansub groepen hebben er een handje van om de laatste ep ellelang uit te stellen
    ik wacht nu op Inukami 26, Tonagura ep 13, himawari 7 t/m 12
    Same here..
    outcast_withindinsdag 27 maart 2007 @ 11:18
    pwetty pleaze with a stwawbewwy on top?
    tot zo ver mijn smeek bede.

    en idd tonagura ep 13 en today in class 5-2 ep 4
    koffiegastdinsdag 27 maart 2007 @ 11:54
    duurt wel erg lang ja...sumomomo komt ook al niet meer lijkt ut....kreeg ik gek genoeg wel fansubs te vinden van 21 en 22...maar 17 tot 20 zijn spoorloos...
    Jordy-Bdinsdag 27 maart 2007 @ 12:02
    Koffiegast, je usericon is te groot... 100KB is de max.
    koffiegastdinsdag 27 maart 2007 @ 12:17
    quote:
    Op dinsdag 27 maart 2007 12:02 schreef Jordy-B het volgende:
    Koffiegast, je usericon is te groot... 100KB is de max.
    zeikerd
    outcast_withindinsdag 27 maart 2007 @ 12:19
    quote:
    Op dinsdag 27 maart 2007 12:02 schreef Jordy-B het volgende:
    Koffiegast, je usericon is te groot... 100KB is de max.
    zomg ns-jordy-b'er
    Jordy-Bdinsdag 27 maart 2007 @ 12:22
    quote:
    Op dinsdag 27 maart 2007 12:17 schreef koffiegast het volgende:

    [..]

    zeikerd
    Alsof het mij m'n pukkelige reet zou roesten dat je usericon te groot is, maar het is zo sneu als je straks met een "removed by admin"-icoontje rondloopt.

    Het valt nogal op dat 'ie groot is, dus sta je in no-time in het "huilies zeuren over te grote usericons"-topic. Het is dus slechts een vriendelijke waarschuwing... En ik ben er niet van gediend om dan gelijk voor NSB'er uitgemaakt te worden, stelletje kleine etterbakken.
    wdndinsdag 27 maart 2007 @ 12:22
    ZEG: doe dat postikoon gedoe via PM ofzo !?
    koffiegastdinsdag 27 maart 2007 @ 12:26
    Tbh ikeb er nog niets overgehoord....
    Qunixdinsdag 27 maart 2007 @ 12:34
    quote:
    Op dinsdag 27 maart 2007 12:22 schreef Jordy-B het volgende:

    [..]

    Alsof het mij m'n pukkelige reet zou roesten dat je usericon te groot is, maar het is zo sneu als je straks met een "removed by admin"-icoontje rondloopt.

    Het valt nogal op dat 'ie groot is, dus sta je in no-time in het "huilies zeuren over te grote usericons"-topic. Het is dus slechts een vriendelijke waarschuwing... En ik ben er niet van gediend om dan gelijk voor NSB'er uitgemaakt te worden, stelletje kleine etterbakken.
    Boeie.......... Dit topic gaat -als het goed is- over anime en manga

    Dit topic zuigt laatste tijd. Alleen maar gezeik.
    -Strawberry-dinsdag 27 maart 2007 @ 12:43
    quote:
    Op dinsdag 27 maart 2007 12:34 schreef Qunix het volgende:

    [..]

    Boeie.......... Dit topic gaat -als het goed is- over anime en manga

    Dit topic zuigt laatste tijd. Alleen maar gezeik.
    En dáárom hebben wij een Slowchat topic nodig.
    Maar helaas..... die is er niet.
    Jordy-Bdinsdag 27 maart 2007 @ 12:54
    Ik zal zo even wat screenshotjes gaan maken voor de 6e pagina...
    zquingdinsdag 27 maart 2007 @ 12:57
    k anime dus


    Paradise Kiss was tof, welke series lijken erop?
    wdndinsdag 27 maart 2007 @ 13:07
    Volgens anirec Honey and Clover maar ik ken PK zelf niet dus....

    *noteert op lijstje*.

    Ik ben nu bezig met To Heart.


    edit: ik kom Gokinjo Monogatari, Nana en Paradise Kiss vaak tegen in eenzelfde rijtje
    Dus PK komt zeker op mijn soon-to-watch list.
    zquingdinsdag 27 maart 2007 @ 13:17
    Vriendin van me vind Honey and Clover echt helemaal super, maar ik vond de eerste 2 eps best wel saai... Mjah eerst maar eens schoolrumble afkijken
    outcast_withindinsdag 27 maart 2007 @ 13:21
    quote:
    Op dinsdag 27 maart 2007 12:54 schreef Jordy-B het volgende:
    Ik zal zo even wat screenshotjes gaan maken voor de 6e pagina...
    toch niet van je pukkelige reet?
    Jordy-Bdinsdag 27 maart 2007 @ 13:56
    quote:
    Op dinsdag 27 maart 2007 13:21 schreef outcast_within het volgende:

    [..]

    toch niet van je pukkelige reet?
    Nee, want ik ben door de scanner gezakt...

    Ik heb vorige week de eerste aflevering gezien van de goednieuwe serie Moonlight Mile. Een science fiction over de tweede maanmissie. Een vrouwelijke astronaute gaat met haar collega op een verkenningsmissie op de maan. Hun vervoermiddel (een soort van maanlander) gaat stuk en ze crashen aan de donkere kant van de maan. Haar collega overleeft dit ongeluk niet en ze moet nu zelf zien te overleven. Het duurt twaalf uur voordat het reddingsteam bij haar kan zijn, maar ze heeft maar voor vijf uur zuurstof in haar ruimtepak. Ze besluit om te gaan rennen naar de plaats van een eerdere missie, waar nog zuurstof ligt opgeslagen. Onderhevig aan bevriezingsverschijnselen en uitputting komt ze bijna aan het einde van haar zuurstof bij de plaats aan, maar daar blijkt dat ze niet de enige op de maan is...

    Da's de introductie. De rest van de eerste aflevering gaat over de training van twee dare-devils die vrolijk de mount everest beklommen hebben en zich afvragen waar de volgende uitdaging te vinden is. Als ze op de top van de everest staan, zien ze het ISA ruimtestation en op dat moment weten ze wat hun doel is: de ruimte.
    Men heeft rond die tijd op de maan grote hoeveelheden Helium 3 gevonden, de brandstof van de toekomst. De verschillende ruimteorganisaties slaan de handen ineen om deze nieuwe energiebron te kunnen gebruiken op aarde en de twee bergbeklimmers gaan ieder hun eigen weg om deel te kunnen nemen aan de ruimtemissie.

    De serie is in HD-resolutie (1280×720) en 5.1 geluid. De graphics en animatie zijn echter niet al te best. Er wordt veel gebruik gemaakt van CGI, maar de getekende animatie steekt erg af tegen de computer-animatie. CGI achtergronden bewegen soepel, CGI-objecten bewegen houterig, getekend spul beweegt bijna als een dia-show en is niet vreselijk gedetailleerd. Maar het verhaal is interessant, dus ik denk dat ik deze serie nog wel even wil volgen.

    Een paar screenshotjes:





    Ik heb geen screenshotjes van de beginscène gemaakt, want die is gewoon te donker om tegen zo'n lichte achtergrond te kunnen zien wat er gebeurt. De eerste twee plaatjes komen uit de OP.
    zquingdinsdag 27 maart 2007 @ 13:59
    maar de kwaliteit van de screens is wel hoog. Ik ben blij dat tegenwoordig steeds meer series in hd worden gereleased
    Jordy-Bdinsdag 27 maart 2007 @ 14:19
    Ja, de beelden van de eerste HD-serie (Ergo Proxy) lieten m'n kin echt tot op m'n knieën zakken... Gewèldig, gewoon... Fansubs met een hogere kwaliteit dan DVD's .

    Maar ik vind het wat jammer dat er gewoon weinig aandacht besteed wordt aan de animatie.
    zquingdinsdag 27 maart 2007 @ 14:36
    quote:
    Op dinsdag 27 maart 2007 14:19 schreef Jordy-B het volgende:
    Ja, de beelden van de eerste HD-serie (Ergo Proxy) lieten m'n kin echt tot op m'n knieën zakken... Gewèldig, gewoon... Fansubs met een hogere kwaliteit dan DVD's .

    Maar ik vind het wat jammer dat er gewoon weinig aandacht besteed wordt aan de animatie.
    dat zeker, maar de animatie is bij heel veel series minder geworden de laatste tijd.......... Mjah alles is beter dan RM(van het soort"als 't fullscreen is op een 15"crt kan je de ondertiteling niet meer lezen")
    Jordy-Bdinsdag 27 maart 2007 @ 15:15
    Even iets anders... Sinds gister ben ik even op zoek geweest naar verschillende shoutcast-radiostations...

    Blijkt de AnimeNFO-radio verdorie hardstikke leuk te zijn!

    http://www.animenfo.com/radio/listen.php
    wdndinsdag 27 maart 2007 @ 15:18
    quote:
    Op dinsdag 27 maart 2007 15:15 schreef Jordy-B het volgende:
    Even iets anders... Sinds gister ben ik even op zoek geweest naar verschillende shoutcast-radiostations...

    Blijkt de AnimeNFO-radio verdorie hardstikke leuk te zijn!

    http://www.animenfo.com/radio/listen.php
    Daar luister ik al regelmatig naar
    Alleen ik versta het allemaal niet zo best als het japanse zang is
    torn_Machinadinsdag 27 maart 2007 @ 19:06
    quote:
    Op dinsdag 27 maart 2007 15:15 schreef Jordy-B het volgende:
    Even iets anders... Sinds gister ben ik even op zoek geweest naar verschillende shoutcast-radiostations...

    Blijkt de AnimeNFO-radio verdorie hardstikke leuk te zijn!

    http://www.animenfo.com/radio/listen.php
    Shinsen-radio is ook wel eens leuk om naar te luisteren.
    Uzumaki_Narutodinsdag 27 maart 2007 @ 23:07
    weet iemand hier ook nog toffe Old skool anime?

    laatst alle Space Battleship Yamato films gedownload

    en momenteel haal ik seizoen 1 van Lupin The 3rd binnen

    nog tips?
    zquingdinsdag 27 maart 2007 @ 23:13
    quote:
    Op dinsdag 27 maart 2007 23:07 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
    weet iemand hier ook nog toffe Old skool anime?

    laatst alle Space Battleship Yamato films gedownload

    en momenteel haal ik seizoen 1 van Lupin The 3rd binnen

    nog tips?
    hoe oldskool wil je 't hebben? Panda Go Panda is wel grappig
    MaxiTitandinsdag 27 maart 2007 @ 23:29
    quote:
    Op dinsdag 27 maart 2007 14:19 schreef Jordy-B het volgende:
    Ja, de beelden van de eerste HD-serie (Ergo Proxy) lieten m'n kin echt tot op m'n knieën zakken... Gewèldig, gewoon... Fansubs met een hogere kwaliteit dan DVD's .

    Maar ik vind het wat jammer dat er gewoon weinig aandacht besteed wordt aan de animatie.
    Mijn eerste HD beelden waren van Kamichu en toen lag mijn kin op mijn knieën, op mijn 17" TFT gewoon één 'opname pixel' is gewoon één schermpixel, haarscherp dus. Persoonlijk vond ik de animatie wel goed gedaan van die serie.

    Ik heb iig slechtere 'gewone'/SD series gezien, met meer HD uitzendingen gaat men vanzelf wel beter kijken naar het tekenwerk denk ik. Net als met gewone (live action) uitzendingen zie je eenmaal meer, met animatie zal je ook wel zaken hebben die op SD niet opvielen maar met HD wel.

    Ik hoop dat die luperry snel weer tijd heeft om de rest van Sumomo mo momo mo af te maken, ik wil wel eens een volledige serie in HD formaat hebben. Your Mom heeft latere episodes van sumomo op standaard formaat wel gesubt maar hun releases beginnen mij een beetje tegen te staan. Met hun zogenaamde 'humor' opmerkingen in de notes zo nu en dan, 't komt op mij over als iemand die een SF serie mee zit te kijken maar helemaal niet van SF houdt en maar de semi-komediant gaat uithangen.
    Zeer storend imo.

    Welke series worden er nog meer in HD formaat gesubt?
    zquingdinsdag 27 maart 2007 @ 23:57
    de meeste h264 releases zijn in HD
    Crashcatwoensdag 28 maart 2007 @ 00:04
    quote:
    Op dinsdag 27 maart 2007 14:19 schreef Jordy-B het volgende:
    Ja, de beelden van de eerste HD-serie (Ergo Proxy) lieten m'n kin echt tot op m'n knieën zakken... Gewèldig, gewoon... Fansubs met een hogere kwaliteit dan DVD's .

    Maar ik vind het wat jammer dat er gewoon weinig aandacht besteed wordt aan de animatie.
    EP

    Zwaar overrated
    Jordy-Bwoensdag 28 maart 2007 @ 00:06
    quote:
    Op dinsdag 27 maart 2007 23:57 schreef zquing het volgende:
    de meeste h264 releases zijn in HD
    Da's niet waar... Vaak wordt de H264-codec gebruikt om ruimte te besparen. Als een fansubber een Xvid en een H264-versie uitbrengt, is de H264 alleen beter als het bestandsformaat net zo groot (of groter) is dan de Xvid.

    Bij HD-releases staat het er vaak wel tussen haakjes bij...

    "[Formula]_Moonlight_Mile_-_01_(1280x720)_[885A5004].mkv", bijvoorbeeld.
    quote:
    Op dinsdag 27 maart 2007 23:07 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
    weet iemand hier ook nog toffe Old skool anime?

    laatst alle Space Battleship Yamato films gedownload

    en momenteel haal ik seizoen 1 van Lupin The 3rd binnen

    nog tips?
    Ranma ½, Kimagure Orange Road, Trigun, Vision of Escaflowne, Vandread...
    zquingwoensdag 28 maart 2007 @ 00:10
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 00:06 schreef Jordy-B het volgende:

    [..]

    Da's niet waar... Vaak wordt de H264-codec gebruikt om ruimte te besparen. Als een fansubber een Xvid en een H264-versie uitbrengt, is de H264 alleen beter als het bestandsformaat net zo groot (of groter) is dan de Xvid.

    Bij HD-releases staat het er vaak wel tussen haakjes bij...

    "[Formula]_Moonlight_Mile_-_01_(1280x720)_[885A5004].mkv", bijvoorbeeld
    maar een groot deel van de h264 releases(iig van die ik heb gedownt) hebben een hogere res dan de standaart resolutie van vroeger(Toch?)
    Jordy-Bwoensdag 28 maart 2007 @ 00:12
    Volgens mij hebben die dezelfde resolutie als de Xvid-versie. Vaak is het 640×nogwat.
    zquingwoensdag 28 maart 2007 @ 00:20
    wat een k*taflevering is ep21-22 van schoolrumble s2
    mscholwoensdag 28 maart 2007 @ 07:20
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 00:06 schreef Jordy-B het volgende:

    [..]

    Da's niet waar... Vaak wordt de H264-codec gebruikt om ruimte te besparen. Als een fansubber een Xvid en een H264-versie uitbrengt, is de H264 alleen beter als het bestandsformaat net zo groot (of groter) is dan de Xvid.

    Bij HD-releases staat het er vaak wel tussen haakjes bij...

    "[Formula]_Moonlight_Mile_-_01_(1280x720)_[885A5004].mkv", bijvoorbeeld.
    [..]

    Ranma ½, Kimagure Orange Road, Trigun, Vision of Escaflowne, Vandread...
    dan zou het betekenen dat echt alle HD films bij mij bagger afspelen
    Uzumaki_Narutowoensdag 28 maart 2007 @ 11:29
    quote:
    Op dinsdag 27 maart 2007 23:13 schreef zquing het volgende:

    [..]

    hoe oldskool wil je 't hebben? Panda Go Panda is wel grappig
    70's/80's

    eens kijken of ik die kan vinden
    outcast_withinwoensdag 28 maart 2007 @ 12:16
    Welk programma gebruiken jullie trouwens om manga van jullie pc te viewen?

    ik zoek iets gebruiksvriendelijks. makkelijk scrollen, en naar de volgende pagina
    Jordy-Bwoensdag 28 maart 2007 @ 12:20
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 07:20 schreef mschol het volgende:

    [..]

    dan zou het betekenen dat echt alle HD films bij mij bagger afspelen
    Dat zou kunnen.

    Ik moet zelf alle post-processing uitschakelen voor HD-films, bijvoorbeeld... Anders trekt 'ie het never nooit niet.
    -Strawberry-woensdag 28 maart 2007 @ 12:34
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 12:16 schreef outcast_within het volgende:
    Welk programma gebruiken jullie trouwens om manga van jullie pc te viewen?

    ik zoek iets gebruiksvriendelijks. makkelijk scrollen, en naar de volgende pagina
    Gewoon Microsoft Picture It! photo 7.0 ? Of weet ik veel.. die gebruik ik.
    Jordy-Bwoensdag 28 maart 2007 @ 12:42
    Ik gebruik irfanview. om plaatjes te kijken en ook voor alle simpele bewerkingen (vergroten/verkleinen/kleur optimaliseren/scherper maken). Erg makkelijk (en gratis!) programma waar toch een paar krachtige filters in verwerkt zitten.
    In fullscreen worden plaatjes mooi geresampled, zodat ze geen lelijke kartelrandjes krijgen (en da's wel lekker met strips).


    Het is alleen erg irritant om manga vanaf je scherm te lezen...
    outcast_withinwoensdag 28 maart 2007 @ 12:45
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 12:42 schreef Jordy-B het volgende:
    Ik gebruik irfanview. om plaatjes te kijken en ook voor alle simpele bewerkingen (vergroten/verkleinen/kleur optimaliseren/scherper maken). Erg makkelijk (en gratis!) programma waar toch een paar krachtige filters in verwerkt zitten.
    In fullscreen worden plaatjes mooi geresampled, zodat ze geen lelijke kartelrandjes krijgen (en da's wel lekker met strips).


    Het is alleen erg irritant om manga vanaf je scherm te lezen...
    ja tis wel eens handig, firefly na het zien van de serie wou ik meer hebben. en om dat spul nou te kopen.
    En gto ben ik eigenlijk wel benieuwd hoe die afloopt in de manga

    irfanview, heb ik ooit wel eens gebruikt, ff opsnorren
    zquingwoensdag 28 maart 2007 @ 14:51
    hoe kijken jullie je anime?

    ik kijk het meestal hier


    of anders hier(ja dit is op de grond, onder mn bed om precies te zijn )


    die laptop die daar staat heb ik pasgeleden gekocht zodat ik nu ook in de tuin/in bed kijken kan
    wdnwoensdag 28 maart 2007 @ 15:01
    In bed:



    In de kamer:

    met een spanscherm van 234 x 132 cm.
    En die laatste kan ik van garanderen dat fantasy-anime en aktie-anime goed te doen is
    zquingwoensdag 28 maart 2007 @ 15:05
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 15:01 schreef wdn het volgende:
    In bed:

    [afbeelding]

    In de kamer:
    [afbeelding]
    met een spanscherm van 234 x 132 cm.
    En die laatste kan ik van garanderen dat fantasy-anime en aktie-anime goed te doen is
    ik moet maar een keer een beamer aanschaffen, hoeveel was die epson?

    nvm, kom er net achter dat hij +/-1600 is......... Mischien toch nog maar een jaartje of 2 sparen eerst
    outcast_withinwoensdag 28 maart 2007 @ 15:05
    *aniway weer jaar lang lid is
    Uzumaki_Narutowoensdag 28 maart 2007 @ 15:10

    op m'n HP ZD8000 laptop

    3 ghz
    1 gb ram
    128 mb ATI Radeon Mobility X600


    alleen jammer datmet veel anime de aspect ratio veranderen moet naar widescreen(16:9/16:10)

    en in de toekomst (hopelijk) op 'n Alienware PC (met Quad Core )
    wdnwoensdag 28 maart 2007 @ 15:11
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 15:05 schreef zquing het volgende:

    [..]

    ik moet maar een keer een beamer aanschaffen, hoeveel was die epson?
    Hmmm. 2000 euro meen ik (was een aanbieding ivm voetbal vorig jaar en icm spanscherm met nog wat extra korting). Prijs was all-in (309 voor het scherm en een extra lamp).
    Hier gekocht http://www.hometheater.nl/ na hier een tijdje te hebben rondgeneuds: http://www.htforum.nl
    Betaald van mijn vakantiegeld en 13de maand die 5 maanden te laat werd uitbetaald (dus eind mei ).

    Ik heb trouwens de nana-ring gezien in het silver voor slechts 499 euro. Was het 200 geweest had ik hem gekocht
    Unrealist-woensdag 28 maart 2007 @ 15:15
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 15:10 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
    [afbeelding]
    op m'n HP ZD8000 laptop

    3 ghz
    1 gb ram
    128 mb ATI Radeon Mobility X600


    alleen jammer datmet veel anime de aspect ratio veranderen moet naar widescreen(16:9/16:10)

    en in de toekomst (hopelijk) op 'n Alienware PC (met Quad Core )
    Die heb ik ook!
    Uzumaki_Narutowoensdag 28 maart 2007 @ 15:22
    best wel een redelijk ding

    alleen jammer dat er een ati kaart in zit
    en dat ie niet wordt ondersteunt door ATI
    en HP geen fucking nieuwe drivers uitgeeft!
    Sh0gwoensdag 28 maart 2007 @ 17:22
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 15:01 schreef wdn het volgende:
    In de kamer:
    [afbeelding]
    met een spanscherm van 234 x 132 cm.
    En die laatste kan ik van garanderen dat fantasy-anime en aktie-anime goed te doen is
    Wat aso

    Kan me nog herinneren dat een groep studenten met zo'n ding vanaf een paar verdiepingen hoogte een film op het plein beneden beamden en dan met de boxen op het balkon.

    Ik kijk mijn animé op mijn vervroegde verjaardags cadeau:



    19"
    1440*900

    De meeste animé is tegenwoordig toch breedbeeld, dus bijna geen zwarte balken meer boven en onder.
    zquingwoensdag 28 maart 2007 @ 17:28
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 15:11 schreef wdn het volgende:

    [..]

    Hmmm. 2000 euro meen ik (was een aanbieding ivm voetbal vorig jaar en icm spanscherm met nog wat extra korting). Prijs was all-in (309 voor het scherm en een extra lamp).
    Hier gekocht http://www.hometheater.nl/ na hier een tijdje te hebben rondgeneuds: http://www.htforum.nl
    Betaald van mijn vakantiegeld en 13de maand die 5 maanden te laat werd uitbetaald (dus eind mei ).

    Ik heb trouwens de nana-ring gezien in het silver voor slechts 499 euro. Was het 200 geweest had ik hem gekocht
    waar had je die nana ring gezien?
    Jordy-Bwoensdag 28 maart 2007 @ 17:55
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 15:05 schreef outcast_within het volgende:
    *aniway weer jaar lang lid is
    Ik zit te dubben over een verlenging... Het is zó'n ontzettend flutblad, maar wel het enige NL animé-blad, volgens mij. En echt duur zijn ze ook niet.
    zquingwoensdag 28 maart 2007 @ 17:59
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 17:55 schreef Jordy-B het volgende:

    [..]

    Ik zit te dubben over een verlenging... Het is zó'n ontzettend flutblad, maar wel het enige NL animé-blad, volgens mij. En echt duur zijn ze ook niet.
    volgens mij geven ze tegenwoordig die abbo's weg op de conferenties. Krijg je 2 manga+alle tot nu toe uitgebrachte aniway's +1 jaar abbo voor 15 euro
    Uzumaki_Narutowoensdag 28 maart 2007 @ 20:05
    het wordt tijd dat hier meer manga/anime bladen komen!

    in frankrijk hebben ze bijvoorbeeld veel meer

    toen ik daar een paar jaar geleden in een boekhandel was
    zag ik bij de tijdschriften +- 4 anime bladen (in het frans)
    SureZalwoensdag 28 maart 2007 @ 20:24
    Als je een oude animé wilt kijken >> Doraemon <<
    ik heb ooit een paar episodes gezien (subbed) maar weet niet meer van wie
    wdnwoensdag 28 maart 2007 @ 21:13
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 17:28 schreef zquing het volgende:

    [..]

    waar had je die nana ring gezien?
    Cavern Walks, 8 Mathew Street, Liverpool


    Hier http://www.hervia.com/shopload.asp?content=products&topcat_id=5&cat_id=150 staatie bij.
    Overigens was die dure met extra diamanten De "goedkopere" versie van 199 was uitverkocht.

    Ik heb een tas gekocht voor een vriendin van me en een ketting voor een andere vriendin (beide voor hun verjaardag).
    zquingwoensdag 28 maart 2007 @ 21:27
    http://cgi.ebay.com/NANA-(...)QQrdZ1QQcmdZViewItem

    als je geluk hebt kan je hem hier scoren
    wdnwoensdag 28 maart 2007 @ 21:47
    2de hands Als ik een ketting of ring koop wil ik wel een nieuwe

    Ik heb trouwens ook ergens een ring gezien met de letter "L" erin (van DN). Was ook mooi maar die was van staal
    zquingwoensdag 28 maart 2007 @ 21:58
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 21:47 schreef wdn het volgende:
    2de hands Als ik een ketting of ring koop wil ik wel een nieuwe

    Ik heb trouwens ook ergens een ring gezien met de letter "L" erin (van DN). Was ook mooi maar die was van staal
    is wel nieuw, zeer waarschijnlijk. Het lijkt me op hoge kwaliteit namaak cosplay spul
    torn_Machinawoensdag 28 maart 2007 @ 21:58
    Nog 1 aflevering en dan is Busou Renkin ook alweer afgelopen.
    Was eigenlijk best een leuke serie.

    Maar niet getreurd, want april brengt genoeg nieuwe series die het kijken hopelijk waard zijn.
    Zelf kijk ik erg uit naar Darker than Black. Ik hoop dat ook iemand Claymore gaat subben..
    Verder zijn er nog een aantal andere series die mij wel leuk lijken, alleen heb ik de titels nu niet bij de hand.
    outcast_withinwoensdag 28 maart 2007 @ 23:13
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 17:55 schreef Jordy-B het volgende:

    [..]

    Ik zit te dubben over een verlenging... Het is zó'n ontzettend flutblad, maar wel het enige NL animé-blad, volgens mij. En echt duur zijn ze ook niet.
    Tjah 15euro, tis wel leuk om even een half uur doorheen te bladeren. en je krijgt em altijd wanneer je het niet verwacht, dat is ook wel een pluspunt
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 17:22 schreef Sh0g het volgende:

    [..]

    Wat aso

    Kan me nog herinneren dat een groep studenten met zo'n ding vanaf een paar verdiepingen hoogte een film op het plein beneden beamden en dan met de boxen op het balkon.

    Ik kijk mijn animé op mijn vervroegde verjaardags cadeau:

    [afbeelding]

    19"
    1440*900

    De meeste animé is tegenwoordig toch breedbeeld, dus bijna geen zwarte balken meer boven en onder.
    welk type hoe duur?
    mscholwoensdag 28 maart 2007 @ 23:26
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 17:22 schreef Sh0g het volgende:

    [..]

    Wat aso

    Kan me nog herinneren dat een groep studenten met zo'n ding vanaf een paar verdiepingen hoogte een film op het plein beneden beamden en dan met de boxen op het balkon.

    Ik kijk mijn animé op mijn vervroegde verjaardags cadeau:

    [afbeelding]

    19"
    1440*900

    De meeste animé is tegenwoordig toch breedbeeld, dus bijna geen zwarte balken meer boven en onder.
    ik vond het zeeer tegenvallen..
    (ik had een WS 9" maar omgeruild tegen een normale samsung 19"
    als ik ooit een WS scherm neem issie minimaal 22" (vanwege dehoogte)
    outcast_withinwoensdag 28 maart 2007 @ 23:28
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 23:26 schreef mschol het volgende:

    [..]

    ik vond het zeeer tegenvallen..
    (ik had een WS 9" maar omgeruild tegen een normale samsung 19"
    als ik ooit een WS scherm neem issie minimaal 22" (vanwege dehoogte)
    is een 19inch breedbeeld minder hoger als een normale 19" dan?
    zquingwoensdag 28 maart 2007 @ 23:31
    ja, is ook logisch want als hij breder moet zijn kan hij nooit even hoog zijn met de zelfde beelddiagonaal
    mscholwoensdag 28 maart 2007 @ 23:39
    quote:
    Op woensdag 28 maart 2007 23:28 schreef outcast_within het volgende:

    [..]

    is een 19inch breedbeeld minder hoger als een normale 19" dan?
    19" WS = 1440x900
    19" = 1280x1024

    http://img133.imageshack.us/img133/9282/lcdsizes6yk.gif

    voor een idee (ik heb ooit een beter plaatje gezien maar kan die eff zo snel niet vinden)
    mscholwoensdag 28 maart 2007 @ 23:41
    http://img133.imageshack.us/img133/9282/lcdsizes6yk.gif

    Het grote Anime/Manga topic deel 41:Doe eens actief, post!