voor de mensen die oude topics niet terug lezenquote:Op maandag 9 januari 2006 01:37 schreef Gamedemon het volgende:
mooie Timesplitters 3 aanbieding! 8 euro!
http://www.play.com/play247.asp?pa=spromo&page=title&r=PS2&title=167010
Bij de Bart Smit bij mij in de buurt was hij wel 10 euro voor de xbox, dus voor de mensen die geen CC hebbenquote:Op maandag 9 januari 2006 16:03 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
voor de mensen die oude topics niet terug lezen
Voor de Cube zelfde prijs, dus PS2 zal wel hetzelfde zijn, ieder geval de moeite om eventjes te gaan kijkenquote:Op maandag 9 januari 2006 16:24 schreef peristilius het volgende:
Ook voor Xbox Tain?
De PS2 heeft dan ook eindelijk de 50 topics gehaald, toch vreemd dat de PS2 topics niet echt hard gaan, top console.
Yup! mooi spel ( met nadruk op mooi, want echt vernieuwend is het natuurlijk niet ).quote:Op maandag 9 januari 2006 16:03 schreef lurf_doctor het volgende:
Iemand Soul Calibar 3 al getest?
Het is dat ik hem al heb anders had ik hem cker gehaald.quote:Op maandag 9 januari 2006 16:03 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
voor de mensen die oude topics niet terug lezen
Jep. Keurige game! Ik wilde 'm eerst laten liggen, omdat ik dacht dat 'ie niet veel meer te bieden zou hebben dan SC2. Maar ik ben blij dat ik 'm gekocht heb!quote:Op maandag 9 januari 2006 16:03 schreef lurf_doctor het volgende:
Iemand Soul Calibar 3 al getest?
De meeste PS2 gamers gamen ipv Fokken?quote:Op maandag 9 januari 2006 16:24 schreef peristilius het volgende:
De PS2 heeft dan ook eindelijk de 50 topics gehaald, toch vreemd dat de PS2 topics niet echt hard gaan, top console.
Hèhè.quote:
Xbox360 topics lopen ook als een trein.quote:Op maandag 9 januari 2006 18:01 schreef P-Style het volgende:
Hèhè.Valt wel op ja. Hoe minder er op een console gegamed kan worden, des te meer wordt erover geluld. Met als ultieme voorbeeld de Revo-topics!
Ik kom er gewoon voor uit dat ik veel beter een aantal maanden had kunnen wachten... ik gebruik de PS2 meer dan de Xbox360.quote:Op maandag 9 januari 2006 18:40 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Xbox360 topics lopen ook als een trein.
Maar dat zijn meer dure-aankoop-goedpraten-topics.
Dank je P-style en jpg97 natuurlijk ook. Ziet d'r naar uit dat ik 'm maar moet kopenquote:Op maandag 9 januari 2006 16:56 schreef P-Style het volgende:
[..]
Jep. Keurige game! Ik wilde 'm eerst laten liggen, omdat ik dacht dat 'ie niet veel meer te bieden zou hebben dan SC2. Maar ik ben blij dat ik 'm gekocht heb!Ik heb 'm gelijk met ruim een maand geleden tegelijk met DMC3 gekocht en ik heb DMC3 nog amper gespeeld!
SC3 biedt toch wel stukken meer dan z'n voorganger, de nieuwe characters zijn gebalanceerd en goed uitgewerkt. Zelfs het creëren van je eigen vechter is leuk!Verder is het één van de mooiste games op de PS2. Ik ben er in ieder geval al aan verslaafd en dat heb ik niet vaak met een fighter (die doorgaans alleen maar leuk zijn met z'n tweeën).
Kopen dus!
Area 51 is een toffe titel, hoor.quote:Op maandag 9 januari 2006 20:05 schreef Deacon_Tigra het volgende:
van de week area 51 gescoord bij de free record shop ¤ 15 euro![]()
Best geinig spelletje met mooie graphics.........alleen jammer dat ik me altijd de pleuris schrik van die aliens![]()
![]()
![]()
Als je maar een béétje fan bent van de SC-reeks dan moet je dat zeker doen ja.quote:Op maandag 9 januari 2006 20:07 schreef lurf_doctor het volgende:
Dank je P-style en jpg97 natuurlijk ook. Ziet d'r naar uit dat ik 'm maar moet kopen![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |