abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 30 december 2005 @ 17:54:56 #1
95623 Johan-Derksen
Hoofdredacteur VI
pi_33547897


Met dank aan Robar voor deze geweldige openingsbanner

Welkom bij het topic van Fokhattrick. In deze openingspost vind je alles wat je op weg moet helpen naar roem en succes. De openingspost is verdeeld in drie hoofdcategorieën. Deze bestaan vervolgens weer uit enkele subcategorieën. Hieronder zie je een overzicht.

Hattrick
  • Hattrick
  • supporter

    Federatie
  • Fok! Federatie
  • De Fokcup
  • Fok!Awards

    Community
  • IRC @ FOK!
  • De meet
  • Waar dient dit topic absoluut niet voor
  • Links voor hattrick
  • Huidige topics

    De links verwijzen door naar sites waar meer informatie op staan en die ook in het desbetreffende onderdeel in deze Openingspost worden vermeldt.

    _______________________________________________________________________________

    Hattrick
    quote:
    Hattrick is een online voetbalspel waar je spelers koopt en verkoopt en je trainer bent van jouw club in een competitie met duizenden tegenstanders in alleen al Nederland en momenteel meer dan 600.000 teams wereldwijd!

    Hattrick kost niets. Je runt je team doormiddel van een web browser (bijvoorbeeld internet explorer). Een aantal keer per week speel je een wedstrijd. Je kunt elk moment van de dag inloggen om te kijken hoe je team er voor staat, trainingen instellen, kopen of verkopen van spelers op de transfer markt of gewoon even chatten met andere Hattrick spelers.

    Hattrick houdt nooit op. Als je kampioen wordt van je divisie kun je je kwalificeren om het volgende seizoen (16 weken) te promoveren naar een hogere divisie. Ben jij er klaar voor? Klaar voor nationale en internationale roem?

    Hattrick is vooral een online communitie van users die samen zorgen dat het spel steeds beter word. Supporter word je al vanaf een paar euro voor een paar maanden tot twintig euro per jaar en dat is niet alleen erg weinig maar ook erg de moeite! (wordt nog verder besproken in deze Openingspost)




    _______________________________________________________________________________


    Hattrick Supporter
    Hattrick Supporter is iets voor mensen die Hattrick leuk vinden en er veel tijd aan besteden. Als lid van Hattrick Supporter krijg je toegang tot verschillende nieuwe mogelijkheden die het gebruik van Hattrick leuker en makkelijker maken.

    Tevens stel je het Hattrickteam in staat het spel verder te ontwikkelen. Hattrick Supporter geeft je team binnen het spel geen extra voordelen, maar vergroot wel de beleving van het spel. Op dit moment bestaat de extra service uit o.a.:

    - De mogelijkheid om spelers en teams te bookmarken
    - Extra statistieken
    - Deelname aan federaties, zoals bijvoorbeeld onze prachtige Fok!Federatie
    - Je kan supporter worden van andere teams waarbij je op de hoogte gesteld wordt van hun resultaten
    - Slechts 1 banner geladen
    - Extra club opties (logo, tenue, persberichten)


    _______________________________________________________________________________

    Federatie




    Fok! Federatie
    Kom bij de Fok! Federatie en laat zien dat je een Fokker bent De federatie organiseert allerlei activiteiten die het hattricken net nog iets leuker maakt. Met een totaal van 75 leden begint de Fok!fed (zoals het hier veel genoemd wordt) een serieuze aangelegenheid te worden. Tevens krijgen alle fedleden, die actief zijn op het forum, een leuke smiley achter hun naam. Wat houdt je nog tegen? Kijk voor meer informatie op de site van de fokfed, die te vinden is op http://www.fokhattrick.nl . De website wordt bijgehouden door Johan-Derksen
    supporter vereist


    _______________________________________________________________________________


    Activiteiten van de Fok!federatie
    De meest belangrijke activiteiten zijn:

    De Fokcup

    Dankzij de geweldige inspanningen van Nicomart en Engessa hebben we vanaf 17 Maart 2004 ook een eigen Fok!Cup. Dit houdt in dat er volgens een vast rooster tegen elkaar friendlies gespeeld worden die uit moeten wijzen wie de beste club van Fok! heeft. Tegenwoordig zijn pekel en Joralf (aka Maniack28) verantwoordelijk voor de cup. Met vragen kan je dus hullie terecht.
    Wil je meer weten kijk dan even in Het huidige Hattrick Fok!CUP-Topic

    De Winnaars van de Fok!Hattrick-Awards

    Aan het eind van elk seizoen worden de zogenaamde Fok!Hattrick-Awards uitgedeeld. Dit is nu al 4x gebeurd en 4x was het een doorslaand succes. Wordt dus vervolgd.

    Momenteel tellen we 9 awards. De winnaars van seizoen 15 staan hieronder. Ik vraag alle winnaars van voorgaande jaren vriendelijk hun avatar niet meer te gebruiken omdat de geldigheidsdatum verlopen is.

    Guus Hiddink-award:
    Voor de beste Fok!Hattrick-manager van I t/m VI

    Grumpey

    Peter Bosz-award:
    Voor de beste Fok!Hattrick-manager van VII t/m lager

    Komrad

    Dirk Kuijt-award:
    Voor de topscoorder van de Fok!-Federatie

    Neilpad

    Johan Cruijff-award:
    Voor de Fok!Hattricker die de beste adviezen heeft gegeven

    Johan Derksen

    Rita Verdonk-award:
    Voor de Fok!Hattricker die alle adviezen in de wind heeft geslagen en een volledig (verkeerde) weg is ingeslagen

    De Hovenier

    Koei-award:
    Voor de Fok!Hattricker wiens fout het meest memorabel was dit seizoen

    Jonks

    Ole Gunnar Solskjaer-award:
    Voor de Fok!Hattricker die in de laatste minuut van een wedstrijd nog een winnende goal wist te scoren

    Refused

    John Obi Mikel-award:
    Voor de Fok!Hattricker met de meest talentvolle 17 of 18-jarige jeugdspeler


    Fok!Cupwinnaar-award:
    Voor de winnaar van de Fok!Cup



    De winnaar heeft het recht om een seizoen lang de naam van de award in zijn fokicoon te dragen. En nee we delen geen geldprijzen uit.

    _______________________________________________________________________________

    Community

    IRC @ FOK!
    Irc is een chatprogramma dat wordt gebruikt door de fokhattrickers. Er zijn 2 manieren om op het fokhattrick-kanaal te komen:

    Webbased
    Johan-derksen is zo vriendelijk om een link te hosten en een programma te maken waarmee je webbased direct in het fokhattrick-kanaal komt.
    Klik hier voor webbased irc

    Mirc:
    Mirc is een programma dat het chatten op irc wat makkelijker maakt. Aangezien het toch vrij lastig is, kan je op deze LINK een walkthrough vinden voor het instellen van Mirc.

    Fokhattrick mirc
    Onze eigen Johan-Derksen heeft speciaal voor ons fokhattrickers een scriptje gemaakt voor mirc. Meer informatie kan je HIER vinden


    Gedragsregels @ IRC
    Iedereen is van harte welkom op #fokhattrick, maar we willen wel graag dat je je houdt aan enkele gedragsregels. Om het gewoon gezellig te houden.
  • Je mag vloeken (als bijvoorbeeld je team achter staat) maar doe dit met mate. Ga niet constant
    lopen schelden en tieren.
  • Behandel de users met respect. Ga niet iemand lopen uit schelden of doodverwensen. Daar
    hebben we helemaal geen behoefte aan.
  • Als iemand een vraag stelt, ga hem dan niet lopen uitlachen omdat jij het antwoord weet. Iedere
    manager die begint wilt graag op weg geholpen worden en het is veel leuker om een manager te helpen.
  • Het komt vaak voor dat een user laat zien welke speler hij wilt kopen. Als hij het spelers-id gegeven
    heeft, dan verzoeken wij je NIET op deze speler te gaan bieden. Want als hij het spelers-id niet had
    gegeven, had jij de speler waarschijnlijk niet eens gezien. Geeft de user een spelers-id van een
    speler waar jij ook op wilde gaan bieden, meldt dit dan meteen.
  • ATTENTIE ATTENTIE
    Soms wordt je wel eens gebanned of gekicked op het irc kanaal. Als je niets raars gedaan hebt, kan je meteen weer terugkeren. Een vaste gebruiker vindt het soms grappig om random mensen te bannen. Dit risico loop je vooral wanneer SuperWeber in het kanaal is .

    _______________________________________________________________________________


    De meet
    Jazeker, ook wij fokhattrickers meeten. In de 2e week van juli besloten 4 users met elkaar een pilsje te drinken terwijl ze de wedstrijden live op hadden staan. Dit is zo goed bevallen, dat er een vervolg kwam. Maar dan met meer fokhattrickers. Meer informatie over deze fantastische meet en komende meetings vind je in dit topic

    je vragen en/of opmerkingen met betrekking tot de fokhattrick meet, kan je sturen naar Johan-Derksen(362390)

    _______________________________________________________________________________


    Links voor hattrick
    We hebben een aantal links Die betrekking hebben tot hattrick. Deze staat boordevol informatie, voor beginnende en gevorderde hattrickers. Klik hier voor een overzicht van de fokhattrickers hoogst gewaardeerde links


    voor managers die net beginnen, raden wij deze website aan. Lees deze eerst door en als je dan iets niet snapt, kan je het natuurlijk vragen.


    Oude topics
    Omdat we uiteraard ook waarde hechten aan de geschiedenis van onze fed, hebben we ook een overzicht van alle hattrick topics die op fok zijn geweest.

    Lees nu alles over Grumbler en andere ‘cult-helden’:

    #001 | #002 | #003 | #004 | #005 | #006
    #007 | #008 | #009 | #010 | #011 | #012
    #013 | #014 | #015 | #016 | #017 | #018
    #019 | #020 | #021 | #022 | #023 | #024
    #025 | #026 | #027 | #028 | #029 | #030
    #031 | #032 | #033 | #034 | #035 | #036
    #037 | #038 | #039 | #040 | #041 | #042
    #043 | #044 | #045 | #046 | #047 | #048
    #049 | #050 | #051 | #052 | #053 | #054
    #055 | #056 | #057 | #058 | #059 | #060
    #061 | #062 | #063 | #064 | #065 | #066
    #067 | #068 | #069 | #070 | #071 | #072
    #073 | #074 | #075 | #076 | #077 | #078
    #079 | #080 | #081 | #082 | #083 | #084
    #085 | #086 | #087 | #088 | #089 | #090
    #091 | #092 | #093 | #094 | #095 | #096
    #097 | #098 | #099 | #100 | #101 | #102
    #103 | #104 | #105 | #106




    Huidige topics
    Er staan veel topics over hattrick op Fok. Dat komt omdat anders het centrale topic heel erg chaotisch wordt. Om toch je weg te kunnen vinden door het doolhof van hattrick, hebben we de topics op een rij gezet.

    Hattrick Fok!-Cup
    Dit topic gaat over de Fok!-Cup. Hier kan je de deelnemers, de wedstrijden en de uitslagen vinden.

    Hattrick Meeting topic
    Het topic waar alles over de diverse meetings wordt besproken. Meestal zie je er ook wel wat leuke foto’s staan 

    Waar dient alle topics over Hattrick absoluut niet voor
    Om speler te promoten die geen deuk in een bakje boter kunnen schieten. Haast elke Fok!-Hattricker kent wel de regels en gaat echt niet ineens die bosjosti kopen die je al voor de 15e keer op de transfermarkt hebt gezet.

    Heb je een eigenhandig een talent getraind en je wilt even laten weten dat hij te koop is, dan mag dat. Maar post je spelers met mate.

    Probeer daarnaast de slowchat te beperken. Voor sommigen is dit erg gezellig, maar voor mensen die alleen met de topics meelezen kan dit erg irritant zijn.



    voor vragen en/of opmerkingen kan je ht-mailen naar Johan-Derksen (362390)
    [sub]De complete openingspost is hier te vinden



    Deze OP is under construction! J-D probeert er een nieuwe invulling aan te geven. Een richtdatum is nog niet bekend, maar hopelijk verschijnt hier op korte termijn een iets andere OP.
  • Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    pi_33548047
    Die TT
    Today is the greatest day I've ever known
    Can't live for tomorrow, tomorrow's much too long
      vrijdag 30 december 2005 @ 18:01:47 #3
    129707 Daemon19
    Hattrick verslaafde..
    pi_33548143
    quote:
    Op vrijdag 30 december 2005 17:59 schreef ArTiC het volgende:
    Die TT
    Inderdaad!
    Hattrick: Red Daemons (506731)
    "The first rule of business is to protect your investment."
      vrijdag 30 december 2005 @ 18:02:23 #4
    66186 foetre
    Wielren en Hardloop addict
    pi_33548173
    quote:
    Op vrijdag 30 december 2005 17:59 schreef ArTiC het volgende:
    Die TT
    hoe bedoel je tvp


    .....ohja tvp
    pi_33548388
    Mijn spelers hebben genoeg conditie.

    Kan ik nu beter overgaan op mijn oude training, of even een week wat anders trainen. Er is maar één wedstrijd dus ik kan maar 3 vol en 2voor de helft positiespel trainen. Is even een andere opstelling en dan bijvoorbeeld passen trainen een hint?
      vrijdag 30 december 2005 @ 18:11:26 #6
    129707 Daemon19
    Hattrick verslaafde..
    pi_33548490
    Onder genoeg conditie versta je goed of hoger?
    Passen duurt te lang, daar stijgt bijna geen enkele speler mee, als je dat maar 1 week traint.
    Hattrick: Red Daemons (506731)
    "The first rule of business is to protect your investment."
    pi_33548528
    quote:
    Op vrijdag 30 december 2005 18:02 schreef foetre het volgende:

    [..]

    hoe bedoel je tvp


    .....ohja tvp
    Nee hoor, gewoon pekel uitlachen
    Today is the greatest day I've ever known
    Can't live for tomorrow, tomorrow's much too long
      vrijdag 30 december 2005 @ 18:14:23 #8
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_33548624
    quote:
    Op vrijdag 30 december 2005 18:08 schreef KaheemSaid het volgende:
    Mijn spelers hebben genoeg conditie.

    Kan ik nu beter overgaan op mijn oude training, of even een week wat anders trainen. Er is maar één wedstrijd dus ik kan maar 3 vol en 2voor de helft positiespel trainen. Is even een andere opstelling en dan bijvoorbeeld passen trainen een hint?
    zijn al je belangrijke mids uitstekend in conditie? En je trainies hoger of gelijk aan goed? Dan kan je beter inderdaad iets anders trainen weekje. passen trainen is hele goede optie, je traint dan 7 man volledig (al je middenvelders en aanvallers). Je kan ook beslissen gewoon playmaking te trainen, scheelt toch weer weekje wachten later. Het zijn sowieso ruk-weken, voor iedereen.
      vrijdag 30 december 2005 @ 18:16:54 #9
    129707 Daemon19
    Hattrick verslaafde..
    pi_33548725
    quote:
    Op vrijdag 30 december 2005 18:14 schreef Grumpey het volgende:
    zijn al je belangrijke mids uitstekend in conditie? En je trainies hoger dan goed?
    Hoger dan goed.. Dat is toch uitstekend?
    Hattrick: Red Daemons (506731)
    "The first rule of business is to protect your investment."
      vrijdag 30 december 2005 @ 18:19:26 #10
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_33548837
    quote:
    Op vrijdag 30 december 2005 18:16 schreef Daemon19 het volgende:

    [..]

    Hoger dan goed.. Dat is toch uitstekend?
    ik weet niet waar je dat gelezen hebt hoor
      vrijdag 30 december 2005 @ 18:20:56 #11
    129707 Daemon19
    Hattrick verslaafde..
    pi_33548903
    Haha, ik wel!
    Hattrick: Red Daemons (506731)
    "The first rule of business is to protect your investment."
    pi_33549189
    2 hebben goed en 3 uitstekend dat is mij eerst wel genoeg. Passen denk ik dat ik ga doen, dan kan ik het beste met een 2-5-3 opstelling gaan spelen of niet?
      vrijdag 30 december 2005 @ 18:31:16 #13
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_33549319
    Ja, en dan bedenken dat dus alleen je mids en aanvallers passing training krijgen...
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      vrijdag 30 december 2005 @ 18:32:09 #14
    129707 Daemon19
    Hattrick verslaafde..
    pi_33549358
    Dacht het wel.
    Hattrick: Red Daemons (506731)
    "The first rule of business is to protect your investment."
      vrijdag 30 december 2005 @ 18:34:57 #15
    113650 maniack28
    Dresden Dolls O+
    pi_33549482
    Goed idee Kaheem moet zeggen dat je erg goed bezig bent de laatste tijd!
    Cause I'd rather continue my trip to the top of the mountain then freeze to death in the valley.
      vrijdag 30 december 2005 @ 18:37:21 #16
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_33549567
    quote:
    Op vrijdag 30 december 2005 18:34 schreef maniack28 het volgende:
    Goed idee Kaheem moet zeggen dat je erg goed bezig bent de laatste tijd!
    Slijm, slijm, je mag zeker z'n TeamSpeak server lenen
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      vrijdag 30 december 2005 @ 18:42:12 #17
    113650 maniack28
    Dresden Dolls O+
    pi_33549772
    quote:
    Op vrijdag 30 december 2005 18:37 schreef Johan-Derksen het volgende:

    [..]

    Slijm, slijm, je mag zeker z'n TeamSpeak server lenen
    Is niet van hem
    Cause I'd rather continue my trip to the top of the mountain then freeze to death in the valley.
    pi_33550797
    even een berichtje in dit topic, anders gaat JD me nog missen en dat kan natuurlijk niet. Joralf ga je voor minimale kosten omdat je alles verkoopt?
    Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
      vrijdag 30 december 2005 @ 19:08:05 #19
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_33550842
    quote:
    Op vrijdag 30 december 2005 19:06 schreef komrad het volgende:
    even een berichtje in dit topic, anders gaat JD me nog missen en dat kan natuurlijk niet. Joralf ga je voor minimale kosten omdat je alles verkoopt?
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      vrijdag 30 december 2005 @ 20:07:41 #20
    65997 Oldbie
    Proud to be South African!
      vrijdag 30 december 2005 @ 20:20:54 #21
    39256 Bonobo11
    Have a good time, all the time
    pi_33554104
    quote:
    Op vrijdag 30 december 2005 20:07 schreef Oldbie het volgende:
    tvp
    Feyenoord!!! * Barça
    pi_33554993
    wow check dat sneeuw buiten!
    We're leaving here tonight, there's no need to tell anyone, they'd only hold us down. So by the morningslight. We'll be halfway to anywhere, where love is more than just your name.
      vrijdag 30 december 2005 @ 20:59:01 #23
    27167 SuperWeber
    Heeft de afslag gemist...
    pi_33555877
    Ja ik ook...
    3,1415926535 8979323846 2643383279 5028841971 6939937510 5820974944 5923078164 0628620899
      vrijdag 30 december 2005 @ 22:14:24 #24
    86400 hollander76
    (Don't Don't Do It)
    pi_33559266
    quote:
    Op vrijdag 30 december 2005 19:06 schreef komrad het volgende:
    even een berichtje in dit topic, anders gaat JD me nog missen en dat kan natuurlijk niet. Joralf ga je voor minimale kosten omdat je alles verkoopt?
    Ik doe met je mee
    My white lines go a long way
    Either up your nose or through your vein
    With nothin to gain except killin' your brain
    pi_33560123
    Robar gefeliciteerd
    Battlefield2: [BoF]Raffie
    Wii: 6819 1537 1425 3765
    pi_33560564
    Hattrick is saai
    pi_33560777
    quote:
    Op vrijdag 30 december 2005 22:42 schreef ASSpirine het volgende:
    Hattrick is saai
    nee, maar er gebeurt wel te weinig
    Xbox live: Nathan Six
    Hattrick: The Yanks
      zaterdag 31 december 2005 @ 00:18:12 #28
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_33565165
    quote:
    Op vrijdag 30 december 2005 22:42 schreef ASSpirine het volgende:
    Hattrick is saai
    schakel over op andere training en je piept weer anders....grmbl, ben nog niet hersteld
    pi_33566405
    Jaloerse mensen hiero....pffff
    Hoi.
      zaterdag 31 december 2005 @ 00:50:07 #30
    129707 Daemon19
    Hattrick verslaafde..
    pi_33566491
    Openingsbanner moet trouwens veranderd worden..
    Hattrick: Red Daemons (506731)
    "The first rule of business is to protect your investment."
    pi_33566835
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 00:50 schreef Daemon19 het volgende:
    Openingsbanner moet trouwens veranderd worden..
    Ik heb zelfs m'n avatar aangepast. Stoer hé.
    Hoi.
      zaterdag 31 december 2005 @ 01:15:11 #32
    129707 Daemon19
    Hattrick verslaafde..
    pi_33567334
    Niet stoer. Wel netjes!
    Hattrick: Red Daemons (506731)
    "The first rule of business is to protect your investment."
    pi_33567492
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 00:59 schreef pekel het volgende:

    [..]

    Ik heb zelfs m'n avatar aangepast. Stoer hé.
    hangt er vanaf wat het betekend
    HT: FC Dinamo Assen (504765)
    pi_33568145
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 01:19 schreef MrMoon het volgende:

    [..]

    hangt er vanaf wat het betekend
    Het betekent dat ik "Winnaar Fok!Cup" afsta aan Robar
    Hoi.
      zaterdag 31 december 2005 @ 01:57:12 #35
    129707 Daemon19
    Hattrick verslaafde..
    pi_33568601
    Voor een seizoentje he, voor alsnog..
    Hattrick: Red Daemons (506731)
    "The first rule of business is to protect your investment."
      zaterdag 31 december 2005 @ 02:03:59 #36
    129707 Daemon19
    Hattrick verslaafde..
    pi_33568777
    quote:
    Op vrijdag 30 december 2005 22:42 schreef ASSpirine het volgende:
    HattrickTussenseizoen is saai
    Hattrick: Red Daemons (506731)
    "The first rule of business is to protect your investment."
      zaterdag 31 december 2005 @ 09:02:10 #37
    113650 maniack28
    Dresden Dolls O+
    pi_33571297
    quote:
    Op vrijdag 30 december 2005 19:06 schreef komrad het volgende:
    even een berichtje in dit topic, anders gaat JD me nog missen en dat kan natuurlijk niet. Joralf ga je voor minimale kosten omdat je alles verkoopt?
    Ja, dat was het idee Niet gelezen? Ik zal mn beleidsplan *kugh* nog een keer presenteren

    Komende week worden alle spelers verkocht, ik zorg dat ik woensdag in de beker nog win. Enkel en alleen mijn spitsen blijven in het team zitten (met uitzondering van de 19 jarige briljant, die mag weg). Verder hou ik 3 spelers met ervaring over, die sowiezo niks opleverden in de verkoop. Dan koop ik verder nog 2 of 3 spelers met redelijk ervaring/goed leiderschap zonder enige skills. Die stel ik dan lekker iedere week op. Bovendien hoop ik wat geld te verdienen met enkele dripplers, die op een andere positie mogen spelen. Vervolgens hoop ik met behulp van economen minimaal 75k per week op te strijken (moet lukken ). Omdat mijn stadion slechts 19,5k is, is dat het minimale bedrag wat ik moet verdienen om mijn verlies in de 2e ronde van de beker te compenseren (anders is het rendabeler om niet te verliezen). Verder heb ik vanaf zondag 8 januari 10 woordvoerders in dienst, die het supportersverlies moeten beperken. Aangezien ik bijna 1700 supporters heb, kan het me eigenlijk geen flikker schelen. Met 1700 supporters zit mijn stadion zelfs 2x vol Dat was zo'n beetje het plan. Ik blijf gewoon spitsen trainen omdat het voor passen geen zin heeft om te switchen (rendabel passen trainen kost teveel geld, de opstartkosten zijn te hoog).
    Cause I'd rather continue my trip to the top of the mountain then freeze to death in the valley.
    pi_33575041
    wat een paupers die nu al vuurwerk aan het afsteken zijn....oh wacht dit is het hattrick topci (verkapte tvp)


    Tjah niet echt heel boeiende dagen, ik zie kansen om komend seizoen voor de derde keer op rij te promoveren. Alhoewel er een paar teams ongeveer even goed zullen zijn als ik, zal ik toch mijn best doen!
    hattrickteam >>> FC__Paniek (770160)
      zaterdag 31 december 2005 @ 12:25:25 #39
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_33575099
    Een beetje optimisme kan geen kwaad.
    Succes
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    pi_33578278
    eerst bod van formi def met redelijk passen van 17 is al binnen, 1,3M loopt 2 januari af voor de liefhebbers hier
    Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
    pi_33578786
    quote:
    De laatste van hen had zich ingeschreven op 2005-12-13 16:08:00.
    quote:
    Op 2005-12-18 21:59:34 heb je een team aangevraagd.
      zaterdag 31 december 2005 @ 14:04:00 #42
    27167 SuperWeber
    Heeft de afslag gemist...
    pi_33578826
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 14:02 schreef VoreG het volgende:

    [..]


    [..]

    Ik vind dat jij je usericon moet aanpassen
    3,1415926535 8979323846 2643383279 5028841971 6939937510 5820974944 5923078164 0628620899
    pi_33578958
    he SW, he's alive haha
    Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
    pi_33578990
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 14:04 schreef SuperWeber het volgende:

    [..]

    Ik vind dat jij je usericon moet aanpassen


    Ik niet
      zaterdag 31 december 2005 @ 14:11:27 #45
    113650 maniack28
    Dresden Dolls O+
    pi_33579129
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 14:07 schreef VoreG het volgende:

    [..]



    Ik niet
    Heb je al ingelezen? In alle sites/guides en whatever er allemaal beschikbaar is? Ik geef je 1 tip... op de dag dat je je team krijgt, post het hier en vraag om hulp op IRC als je hulp nodigt hebt. Dat helpt een hoop En geen geld weggooien
    Cause I'd rather continue my trip to the top of the mountain then freeze to death in the valley.
    pi_33579221
    Maniack jij had toch geld genoeg he, spam mijn speler een beetje
    Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
    pi_33579444
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 13:50 schreef komrad het volgende:
    eerst bod van formi def met redelijk passen van 17 is al binnen, 1,3M loopt 2 januari af voor de liefhebbers hier
    niet genoeg geld
    Today is the greatest day I've ever known
    Can't live for tomorrow, tomorrow's much too long
    pi_33579461
    Mijn nieuwe opstelling voor komende friendly:

    Verdediger - Extra centrale middenvelder - Extra centrale middenvelder - Verdediger
    Vleugel - Middenvelder - Extra aanvaller - Vleugel
    Aanvaller - Aanvaller

    En dan passen trainen, krijgen ze dan hun training wel?
      zaterdag 31 december 2005 @ 14:23:22 #49
    27167 SuperWeber
    Heeft de afslag gemist...
    pi_33579561
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 14:07 schreef komrad het volgende:
    he SW, he's alive haha
    Ja gelukkig wel
    3,1415926535 8979323846 2643383279 5028841971 6939937510 5820974944 5923078164 0628620899
      zaterdag 31 december 2005 @ 14:25:20 #50
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_33579624
    2-5-3 is DE manier om passen te trainen.
    Dus het kan zeker goed, KS
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      zaterdag 31 december 2005 @ 14:25:34 #51
    113650 maniack28
    Dresden Dolls O+
    pi_33579634
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 14:14 schreef komrad het volgende:
    Maniack jij had toch geld genoeg he, spam mijn speler een beetje
    Nog niet knurft Een deel staat nu te koop, de rest later deze week..
    Cause I'd rather continue my trip to the top of the mountain then freeze to death in the valley.
    pi_33579651
    kareem waarom laat je niet 2 inners staat en herpositioneer je 1 van je CD als spits?
    Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
    pi_33579701
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 14:25 schreef Johan-Derksen het volgende:
    2-5-3 is DE manier om passen te trainen.
    Dus het kan zeker goed, KS
    Thank you JD, ik denk miss zijn er wat problemen dat ik teweinig defenders heb of iets dergelijks en dat de training dan niet geteld word.
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 14:26 schreef komrad het volgende:
    kareem waarom laat je niet 2 inners staat en herpositioneer je 1 van je CD als spits?
    Wat een advies, dat is inderdaad een beter idee, thank you. De opstelling is gewijzigt.
    pi_33579832
    KS dat maakt niet uit maar je mag NOOIT meer dat 3 spelers op een bepaalde positie hebben, dit gaat dus over centrale verdedigers, centrale midddenvelders en spitsen. Je kan trouwens ook 550 spelen en dan openingen trainen geloof ik als je passen wil trainen.
    Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
      zaterdag 31 december 2005 @ 14:32:46 #55
    113650 maniack28
    Dresden Dolls O+
    pi_33579854
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 14:27 schreef KaheemSaid het volgende:

    [..]

    Thank you JD, ik denk miss zijn er wat problemen dat ik teweinig defenders heb of iets dergelijks en dat de training dan niet geteld word.
    Je hebt nooit te weinig spelers ergens staan, je kan er wel teveel hebben. Maximaal 3 verdedigers, maximaal 3 inner midfielders en maximaal 3 spitsen.
    Cause I'd rather continue my trip to the top of the mountain then freeze to death in the valley.
    pi_33579956
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 14:32 schreef komrad het volgende:
    KS dat maakt niet uit maar je mag NOOIT meer dat 3 spelers op een bepaalde positie hebben, dit gaat dus over centrale verdedigers, centrale midddenvelders en spitsen. Je kan trouwens ook 550 spelen en dan openingen trainen geloof ik als je passen wil trainen.
    Wat houdt dat in, openingen trainen?
    pi_33579995
    dat is een passingtrainingsvorm voor def trainers, je traint je spelers iets minder snel op passen maar je traint er wel 10 tegelijk. ideaal in het tussenseizoen voor met name de counterende deftrainers
    Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
      zaterdag 31 december 2005 @ 14:37:56 #58
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_33580019
    Een trainingsvorm waarbij je meer spelers kan trainen dan met passen (10 vs 8) maar waarbij elke speler iets minder passing training krijgt.
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
      zaterdag 31 december 2005 @ 14:39:41 #59
    113650 maniack28
    Dresden Dolls O+
    pi_33580077
    De delegatie kennis doorgeven aan andere Fok!Hattrickers is aanwezig
    Cause I'd rather continue my trip to the top of the mountain then freeze to death in the valley.
    pi_33580134
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 14:37 schreef komrad het volgende:
    dat is een passingtrainingsvorm voor def trainers, je traint je spelers iets minder snel op passen maar je traint er wel 10 tegelijk. ideaal in het tussenseizoen voor met name de counterende deftrainers
    Ik train positiespel gewoonlijk, dus zonder counteren. Mijn defs hoeven er dan ook niet persé op getrained te worden, neem ik aan. Dat zijn ook allemaal oude lullen, dus trainen schiet sowieso niet echt op.

    Ik begin het steeds leuker te vinden dat hattrick Bedankt iedereen.
      zaterdag 31 december 2005 @ 14:42:24 #61
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_33580169
    qyn, Madkow, sirda, 7 januari 20.00 uur
    Niet vergeten he
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    pi_33580170
    dan kan je beter 352 blijven spelen en dan normaal passen trainen. Is ook handig ivm de opstellingservaring
    Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
    pi_33580237
    proef ik hier een meet JD, daar is een ander topic voor
    Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
    pi_33580240
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 14:42 schreef komrad het volgende:
    dan kan je beter 352 blijven spelen en dan normaal passen trainen. Is ook handig ivm de opstellingservaring
    Gaat opstellingservaring naar beneden als je één keer anders speelt? Hij is nu uitstekend.
      zaterdag 31 december 2005 @ 14:46:14 #65
    113650 maniack28
    Dresden Dolls O+
    pi_33580285
    btw... ik ben ervandoor Prettige jaarwisseling allemaal en tot morgenavond, bij het pullen van de eerste YP

    Denk dat dit hem wordt:

    Voornaam Achternaam
    TSI = 6 420, 17 jaar, redelijk in vorm
    Heeft rampzalig ervaring en is een goed leider [Onvoorspelbaar]

    Conditie: waardeloos Keepen: rampzalig
    Positiespel: waardeloos Passen: goed
    Vleugelspel: goed Verdedigen: waardeloos
    Scoren: uitstekend Spelhervatting: waardeloos


    Dat zou zijn
    Cause I'd rather continue my trip to the top of the mountain then freeze to death in the valley.
    pi_33580392
    nee man dat is een waailap

    Voornaam Achternaam
    TSI = 22 990, 17 jaar, redelijk in vorm
    Heeft rampzalig ervaring en is een goed leider [Koppen]

    Conditie: goed Keepen: rampzalig
    Positiespel: redelijk Passen: uitstekend
    Vleugelspel: uitstekend Verdedigen: uitstekend
    Scoren: matig Spelhervatting: uitstekend

    Als ik deze pull dan blijf ik nog minimaal 3 seizoenen defs trainen

    Tot volgend jaar Joralf
    Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
      zaterdag 31 december 2005 @ 14:53:09 #67
    113650 maniack28
    Dresden Dolls O+
    pi_33580523
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 14:49 schreef komrad het volgende:
    nee man dat is een waailap

    Voornaam Achternaam
    TSI = 22 990, 17 jaar, redelijk in vorm
    Heeft rampzalig ervaring en is een goed leider [Koppen]

    Conditie: goed Keepen: rampzalig
    Positiespel: redelijk Passen: uitstekend
    Vleugelspel: uitstekend Verdedigen: uitstekend
    Scoren: matig Spelhervatting: uitstekend

    Als ik deze pull dan blijf ik nog minimaal 3 seizoenen defs trainen

    Tot volgend jaar Joralf
    Sorry, maar al die bijstats.. Kost op den duur alleen maar salaris dus als je ze erg hoog optraint is het voor mensen niet meer aantrekkelijk om ze te kopen, daarom kan je beter 17 jarigen hebben met alleen maar belangrijke stats

    En nu peer ik hem echt
    Cause I'd rather continue my trip to the top of the mountain then freeze to death in the valley.
    pi_33581186
    Alvast goeie jaarwisseling iedereen

    Tvp ja
    Signature
    pi_33583815
    tzal hier de komende 12 uur stil zijn zeg

    Nog een gelukkig nieuwjaar alvast
    pi_33585074
    tjemig, vier dagen weggeweest, twee topics volgeluld
    alvast een goed nieuwjaar en een goede ijpee voor morgen

    jd, ik check mn agenda nog ff voor 7 januari
      zaterdag 31 december 2005 @ 17:32:58 #71
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_33585996
    Kijk, Verbal snapt de hint!
    Wees welkom!
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    pi_33586475
    Ik doe hetzelfde
    "Some of the world's greatest feats were accomplished by people not smart enough to know they were impossible."
    Alle GSM aanbiedingen overzichtelijk bij elkaar.
    pi_33586970
    YP doe ik niet aan
    pi_33587154
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 18:09 schreef twisteddlogic het volgende:
    YP doe ik niet aan
    en terecht...

    kutdingen
    Xbox live: Nathan Six
    Hattrick: The Yanks
    pi_33587228
    Ik doe ook nog niet aan Youth Poul, heb nog nooit geld in de jeugdopleiding gestoken. Of doe ik dan iets fout?
      zaterdag 31 december 2005 @ 18:22:09 #76
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_33587343
    Er zit een fout in de OP
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      zaterdag 31 december 2005 @ 18:23:28 #77
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_33587378
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 18:17 schreef KaheemSaid het volgende:
    Ik doe ook nog niet aan Youth Poul, heb nog nooit geld in de jeugdopleiding gestoken. Of doe ik dan iets fout?
    tja, dit seizoen is mn jeugdopleiding redelijk winstgevend geweest. Er zijn ook seizoenen geweest dat ik alleen maar paupers als YP's had. In het begin is het verstandig er niet te veel geld in te stoppen, maar als je het je kan veroorloven vind ik het wel de moeite waard.
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
    pi_33587524
    quote:
    Op zaterdag 31 december 2005 18:23 schreef The_Hives het volgende:
    [..]
    tja, dit seizoen is mn jeugdopleiding redelijk winstgevend geweest. Er zijn ook seizoenen geweest dat ik alleen maar paupers als YP's had. In het begin is het verstandig er niet te veel geld in te stoppen, maar als je het je kan veroorloven vind ik het wel de moeite waard.
    Ik hoop dit siezoen eindelijk zonder verlies te draaien, dus nee ik kan het niet veroorloven en ik heb ook nog niet zo'n grote fanclub dus een redding als bij Cambuur zit er bij mij ook niet in.
    pi_33588637
    Redelijk onverwacht een formi def verkocht voor 600k. Vervangende trainee koop ik eerst week nieuwe seizoen. Zal een (hoog) redelijk worden. De rest van het geld ga ik gebruiken om mijn mid te versterken. Heb een leuke speler op het oog (21 met zwak xp).
    Xbox live: Nathan Six
    Hattrick: The Yanks
    pi_33594387
    Het is 0.21 op nieuwjaarsdag. Na het grotendeels knallen van vuurwerk besluit je je behoefte te gaan doen. Eenmaal op de wc hoor je 3 piepjes. Een sms-bericht! Wie zal als eerste zijn? Een vriendin? Een goeie vriend? Nee...
    quote:
    Fijn pasen namens heel fok hattrick. Groeten Johan Derksen
    Hartverwarmend
    Hoi.
      zondag 1 januari 2006 @ 01:38:39 #81
    66186 foetre
    Wielren en Hardloop addict
    pi_33595256
    quote:
    Op zondag 1 januari 2006 00:33 schreef pekel het volgende:
    Het is 0.21 op nieuwjaarsdag. Na het grotendeels knallen van vuurwerk besluit je je behoefte te gaan doen. Eenmaal op de wc hoor je 3 piepjes. Een sms-bericht! Wie zal als eerste zijn? Een vriendin? Een goeie vriend? Nee...
    [..]

    Hartverwarmend
    Ach wat lief.....
    mischien wil die meer van je
      zondag 1 januari 2006 @ 02:56:02 #82
    129707 Daemon19
    Hattrick verslaafde..
    pi_33596072
    Haha, idd, ik zou toch ff kijken wat ie nou pcies wil van je op die meet!
    Hattrick: Red Daemons (506731)
    "The first rule of business is to protect your investment."
      zondag 1 januari 2006 @ 11:06:07 #83
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_33597962
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    pi_33598000
    gaaaaaaaaaaap, ik ben echt veel te vroeg wakker en enorm brak, maar first things first

    Iedereen een erg goed en vreugdevol 2006 toegewenst en dat de pull van vanavond uber mag zijn.
    Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
      zondag 1 januari 2006 @ 11:22:48 #85
    65997 Oldbie
    Proud to be South African!
    pi_33598075
    De allerbeste wensen en een heel gelukkig 2006 gewenst van de hele staf van Flevo Rangers
      zondag 1 januari 2006 @ 11:22:59 #86
    65997 Oldbie
    Proud to be South African!
    pi_33598101
    Ook ik wens iedereen een geweldig 2006!
    pi_33598411
    quote:
    Op zondag 1 januari 2006 00:33 schreef pekel het volgende:
    Het is 0.21 op nieuwjaarsdag. Na het grotendeels knallen van vuurwerk besluit je je behoefte te gaan doen. Eenmaal op de wc hoor je 3 piepjes. Een sms-bericht! Wie zal als eerste zijn? Een vriendin? Een goeie vriend? Nee...
    [..]

    Hartverwarmend
    Jij ook al?

    Liep dr over straat.. bzzzt bzzzt.. ik kijk.. en inderdaad.. die sms kreeg ik ook. Na de sms gelezen te hebben.. en gemerkt te hebben dat een sms terugsturen in mijn toestand wel erg lang zou duren, heb ik terug gebeld. De meneer aan de andere kant van de lijn - tuurlijk niet we belden mobiel - begon mij even uit te leggen dat ik zo gauw mogelijk en YP moest doen als ik thuis kwam. Mede hierdoor was ik om half 7 al thuis, waarop ik Hattrick open (ging best moeilijk moet ik zeggen). Staat er dat die YP pas vanavond gedaan kan worden. Ik voelde me zo lullig. De hele nacht verheugd op die YP doen, kan het niet eens. M'n hele nacht was toen opeens verpest. Gelukkig was de nacht al zo ongeveer voorbij. Ik ben in m'n bed gaan liggen, om drie uur later wakker te worden en te wachten op de familie die hier zou komen. Drie keer raden met wat voor een hoofd ik daar zat. Helemaal chagrijnig over die YP, al m'n beste wensen richting een goeie YP gedaan, krijg je dit.

    Signature
    pi_33598466
    Oja.. en natuurlijk.. de rest ook nog de beste wensen
    Signature
      zondag 1 januari 2006 @ 12:19:04 #90
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_33598666
    Gefeliciteerd met het nieuwe jaar!

    En JD bedankt he, jij ook fijn carnaval
      zondag 1 januari 2006 @ 12:20:15 #91
    27167 SuperWeber
    Heeft de afslag gemist...
    pi_33598684
    Oy oy... Gelukkig nieuwjaar blablabla....

    Ook ik was om 11 uur!! al wakker nadat ik vanmorgen om half 9 was thuis gekomen... Ik heb het gevoel dat ik nog steeds dronken ben...
    3,1415926535 8979323846 2643383279 5028841971 6939937510 5820974944 5923078164 0628620899
      zondag 1 januari 2006 @ 12:20:57 #92
    65997 Oldbie
    Proud to be South African!
    pi_33598689
    Zijn er Firefox gebruikers die de plugin "PsicoTSI" kennen? Wat zijn jullie ervaringen ermee? Klopt het een beetje?

    Voor de niet Firefox gebruikers (en voor eventueel geinteresseerden): PsicoTSI kijkt hoe ver een speler is in zijn hoogste stat. Stijgt hij bijna of moet je hem nog tig weken trainen.

    Als dit een beetje nauwkeurig is kan het natuurlijk erg helpen met daytraden....
    pi_33599212
    Iemand een idee wat een 17-jarige redelijk/redelijk def volgende week doet?
    Xbox live: Nathan Six
    Hattrick: The Yanks
      zondag 1 januari 2006 @ 13:15:41 #94
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_33599594
    quote:
    Op zondag 1 januari 2006 12:20 schreef SuperWeber het volgende:
    Oy oy... Gelukkig nieuwjaar blablabla....

    Ook ik was om 11 uur!! al wakker nadat ik vanmorgen om half 9 was thuis gekomen... Ik heb het gevoel dat ik nog steeds dronken ben...
    Bij mij kwam het er uit om die tijd, als je begrijpt wat ik bedoel.....
    pi_33599727
    Ja hoor Grumpey hehe, hoort er bij he

    Ik ben nog ff terug gegaan naar bed en voel me nu een stuk minder beroerd.
    Trouwens voro Grumps, idd bod van 1.3M kwam vrij rap terwijl hij pas morgen afloopt
    Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016
    pi_33599742
    Gelukkig nieuw jaar allemaal.
      zondag 1 januari 2006 @ 13:28:07 #97
    27167 SuperWeber
    Heeft de afslag gemist...
    pi_33599863
    quote:
    Op zondag 1 januari 2006 13:15 schreef Grumpey het volgende:

    [..]

    Bij mij kwam het er uit om die tijd, als je begrijpt wat ik bedoel.....
    Whehehehe, dat is mij vorig jaar overkomen... (Ik ben dus door schade en schande wijs geworden ) De dag erna een schaatswedstrijd hebben is dan geen aanrader kan ik je vertellen (Ik ben tijdens het inrijden destijds 2 keer op mijn plaat gegaan )
    3,1415926535 8979323846 2643383279 5028841971 6939937510 5820974944 5923078164 0628620899
      zondag 1 januari 2006 @ 14:38:50 #98
    95623 Johan-Derksen
    Hoofdredacteur VI
    pi_33601550
    quote:
    Op zondag 1 januari 2006 11:58 schreef FritsFluitketel het volgende:

    [..]

    Jij ook al?

    Liep dr over straat.. bzzzt bzzzt.. ik kijk.. en inderdaad.. die sms kreeg ik ook. Na de sms gelezen te hebben.. en gemerkt te hebben dat een sms terugsturen in mijn toestand wel erg lang zou duren, heb ik terug gebeld. De meneer aan de andere kant van de lijn - tuurlijk niet we belden mobiel - begon mij even uit te leggen dat ik zo gauw mogelijk en YP moest doen als ik thuis kwam. Mede hierdoor was ik om half 7 al thuis, waarop ik Hattrick open (ging best moeilijk moet ik zeggen). Staat er dat die YP pas vanavond gedaan kan worden. Ik voelde me zo lullig. De hele nacht verheugd op die YP doen, kan het niet eens. M'n hele nacht was toen opeens verpest. Gelukkig was de nacht al zo ongeveer voorbij. Ik ben in m'n bed gaan liggen, om drie uur later wakker te worden en te wachten op de familie die hier zou komen. Drie keer raden met wat voor een hoofd ik daar zat. Helemaal chagrijnig over die YP, al m'n beste wensen richting een goeie YP gedaan, krijg je dit.

    Agossie
    Fok!-Cup: Robarka proficiat!
    Eind januari start de nieuwe Fok!-Cup. Meer info volgt half januari
    pi_33601812
    Ook namens mij de beste wensen allemaal!
    pi_33601882
    beste wensen mensen en hopelijk een mooie yp vandaag
    We're leaving here tonight, there's no need to tell anyone, they'd only hold us down. So by the morningslight. We'll be halfway to anywhere, where love is more than just your name.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')