gut alweer........quote:Op dinsdag 13 september 2005 01:53 schreef ilona-scuderia het volgende:
Ingrid & Menno zijn in een geile bui geloof ik...
toch handig zo'n groot kussenquote:Op dinsdag 13 september 2005 01:55 schreef Rica het volgende:
Menno wil 'hide the salami' spelen.
Chantal laat zich niet uit het veld slaan, die moet en zal zich opdringen tussen de loverbirds.quote:Op dinsdag 13 september 2005 01:55 schreef lillymoon het volgende:
Als Chantal en Rikkert nou eens weggaan krijgen we misschien nog wat actie.
en dan morgen naar Ingrid toe... zeg ik heb een vermoeden.......jaja, ik zie dingenquote:Op dinsdag 13 september 2005 01:56 schreef Showtime het volgende:
Chantal laat zich niet uit het veld slaan, die moet en zal zich opdringen tussen de loverbirds.
Dat zeg ik, Gargamel!quote:Op dinsdag 13 september 2005 01:57 schreef Rica het volgende:
Chantal galmt weer door mijn speakers
Gna Gna Gna Gna Gagágágágá!
quote:Op dinsdag 13 september 2005 01:57 schreef Wup het volgende:
en dan morgen naar Ingrid toe... zeg ik heb een vermoeden.......jaja, ik zie dingen
GA! NAAR! JE! NEST!quote:Op dinsdag 13 september 2005 01:58 schreef Kimske het volgende:
en wie komen er bij zitten?
chantkwal en rukkert
Kiekeboequote:Op dinsdag 13 september 2005 01:55 schreef Rica het volgende:
Menno wil 'hide the salami' spelen.
Ik denk dat RTL Boulevard dan een groter probleem heeft, die waren nogal stellig.quote:Op dinsdag 13 september 2005 02:01 schreef henk.jansen het volgende:
Speculeren is leuk maar het moet wel leuk blijven ;-))
Ja, zonder Beau is het minderquote:Op dinsdag 13 september 2005 02:03 schreef APK het volgende:
Ik denk dat RTL Boulevard dan een groter probleem heeft, die waren nogal stellig.
en er achteraanquote:Op dinsdag 13 september 2005 02:03 schreef Wup het volgende:
Ingrid: wel jammer dat er geen sterkere drank is
Menno, misschien maar beter, anders ga je echt gekke dingen doen
Ingrid: ja da's waar, straks lig ik met Rikkert te krikken......
haha, dat heb ik even gemistquote:Op dinsdag 13 september 2005 02:05 schreef Rica het volgende:
en er achteraan
Menno: Hoeveel wilde je dan wel niet inslaan?
Even totaal offtopic: Wat doe jij eigenlijk voor werk?quote:Op dinsdag 13 september 2005 02:05 schreef Rica het volgende:
en er achteraan
Menno: Hoeveel wilde je dan wel niet inslaan?
We zijn stiekem met zijn tweeën.quote:Op dinsdag 13 september 2005 02:08 schreef APK het volgende:
[..]
Even totaal offtopic: Wat doe jij eigenlijk voor werk?
Soms zit je hier tot een uur of 5 en dan ben je om 10 uur 's morgens alweer aanwezig.
Menno wel hoor, hij probeert gewoon Chantal uit te horenquote:Op dinsdag 13 september 2005 02:11 schreef Day het volgende:
Menno en Ingrid hebben het met Chantal over het roddelen over het huis en hebben totaal niet door dat ze met de grootste roddelaar aan het praten zijn!
gluiperdquote:Op dinsdag 13 september 2005 02:14 schreef ilona-scuderia het volgende:
naar mannetje die Menno...
Geen idee, misschien dat er toch een en ander is gezegd wat niet op de streams te zien was.quote:Op dinsdag 13 september 2005 02:15 schreef Day het volgende:
Hoe weet Menno eigenlijk dat er 7 mensen op Ralph gestemd hebben?
Menno is hele dagen bezig iedereen allerlei informatie te ontfutselen......quote:Op dinsdag 13 september 2005 02:15 schreef Day het volgende:
Hoe weet Menno eigenlijk dat er 7 mensen op Ralph gestemd hebben?
kwaliteit is wel eens beter geweest, maar echt beroerd is het nietquote:Op dinsdag 13 september 2005 02:16 schreef Rica het volgende:
De streams gaan niet helemaal jofel hier. Slechte kwaliteit ook.
daar is Chantal idd goed in......om anderen aan het denken te zetten....zodat ze niet op dat uitgescheten stuk stront gaan stemmen..........ik kots af en toe op dat mensquote:Op dinsdag 13 september 2005 02:15 schreef Showtime het volgende:
Die Chantal haalt wel het slechtste naar boven bij anderen. Ze zaten eerst lekker te frunniken met ze tweeen, Chantal komt erbij te zitten en hoppa ze zitten uitgebreid te roddelen over anderen.
Klopt. De eerste week vond ik haar nog leuk. Dacht dat het een leuke, spontane mens was, met het hart op de tong. Maar ze is echt een slang. Continue bezig de boel op te stoken. En ook enorm gericht op koste wat het kost de eindstreep halen. Al zeg ze van niet.quote:Op dinsdag 13 september 2005 02:18 schreef Zapje het volgende:
[..]
daar is Chantal idd goed in......om anderen aan het denken te zetten....zodat ze niet op dat uitgescheten stuk stront gaan stemmen..........ik kots af en toe op dat mens
en slijmen dat ze doet, alles om zieltjes te winnen en in een goed daglicht te komen, die gaat echt over lijkenquote:Op dinsdag 13 september 2005 02:18 schreef Zapje het volgende:
[..]
daar is Chantal idd goed in......om anderen aan het denken te zetten....zodat ze niet op dat uitgescheten stuk stront gaan stemmen..........ik kots af en toe op dat mens
Zwaar klote, hè, dat de hoogrendementsketelonderhoudsmonteur morgen tussen 12.30u en 14.30u langskomt.quote:
dat gaat nooit lukken, ze is veel te doorzichtig met haar onophoudelijk geroddel en gestook....quote:Op dinsdag 13 september 2005 02:20 schreef Day het volgende:
Klopt. De eerste week vond ik haar nog leuk. Dacht dat het een leuke, spontane mens was, met het hart op de tong. Maar ze is echt een slang. Continue bezig de boel op te stoken. En ook enorm gericht op koste wat het kost de eindstreep halen. Al zeg ze van niet.
Missie is niet geslaagd hoor, Menno heeft nul bruikbare info weten los te peuterenquote:Op dinsdag 13 september 2005 02:22 schreef Showtime het volgende:
Zo de kraai gaat eindelijk naar bed, die zal nu vast in haar vuistje lachen. Missie geslaagd, weer ff bonus punten gescoord bij Menno en Ingrid.
Hmmm...ik weet niet. Volgens mij is er niemand in het huis die haar echt niet mag. Lieske, misschien, maar denk niet dat ze haar echt tegen durft te spreken. En ik merk ook altijd irritatie tussen Chantal en Rikkert, maar hij blijft er niet meer zo lang in.quote:Op dinsdag 13 september 2005 02:21 schreef Wup het volgende:
[..]
dat gaat nooit lukken, ze is veel te doorzichtig met haar onophoudelijk geroddel en gestook....
Laatste waarschuwing: HET IS 'ERGEREN'quote:Op dinsdag 13 september 2005 02:18 schreef ilona-scuderia het volgende:
Ik heb me nog niet geïrriteerd aan Chantal,
komt nog wel....ze heeft nog weinig schade aan weten te richtenquote:Op dinsdag 13 september 2005 02:24 schreef Day het volgende:
Hmmm...ik weet niet. Volgens mij is er niemand in het huis die haar echt niet mag. Lieske, misschien, maar denk niet dat ze haar echt tegen durft te spreken. En ik merk ook altijd irritatie tussen Chantal en Rikkert, maar hij blijft er niet meer zo lang in.
Misschien is het wel een strategische zet van hem om de hele week met Ingrid zo knus op te trekken. Aangezien hij genomineerd is wordt hij voor de kijker een stuk interessanter nu hij onderdeel van een "stelletje" is.quote:Op dinsdag 13 september 2005 02:25 schreef ilona-scuderia het volgende:
Ik snap niet wat Menno in Ingrid ziet, zo'n bitch...
Ik ga hier geen info meer over mezelf neerzetten.quote:Op dinsdag 13 september 2005 02:21 schreef APK het volgende:
[..]
Zwaar klote, hè, dat de hoogrendementsketelonderhoudsmonteur morgen tussen 12.30u en 14.30u langskomt.![]()
Jij hebt ze liever wat onderdaniger zeker?quote:Op dinsdag 13 september 2005 02:25 schreef ilona-scuderia het volgende:
Ik snap niet wat Menno in Ingrid ziet, zo'n bitch...
schattig is niet het juiste woord, maar ik mag haar wel, alleen kan ik het niet waarderen dat ze zo aan die Menno klitquote:Op dinsdag 13 september 2005 02:28 schreef Kimske het volgende:
ik vind Ingrid wel schattig... maar ben blijkbaar de enige? :$
Menno ziet het ook als een strategische zet, maar Ingrid denkt dat Menno echt iets in haar ziet maar Menno ziet Ingrid als speeltje, Menno denkt nu dat er geen camera's op hun gericht staan, Menno's hormonen beginnen een beetje op te spelen geloof ik, dat kan nog leuke beelden opleveren, ze hebben zin die 2...quote:Op dinsdag 13 september 2005 02:27 schreef Showtime het volgende:
[..]
Misschien is het wel een strategische zet van hem om de hele week met Ingrid zo knus op te trekken. Aangezien hij genomineerd is wordt hij voor de kijker een stuk interessanter nu hij onderdeel van een "stelletje" is.
Voordat hij genomineerd was vertelde hij nog aan Ingrid dat hij met niemand een "stelletje" wilde vormen maar slechts vrienden wilden blijven.
Ingrid zal nog gekwetst worden door Menno. Als Dido morgen Menno voorsteld ff van bil te gaan in de slaapkamer zal hij zonder enige aarzeling direct zijn broek tot zijn knieen zakken.quote:Op dinsdag 13 september 2005 02:30 schreef ilona-scuderia het volgende:
Ingrid denkt dat Menno echt iets in haar ziet maar Menno ziet Ingrid als speeltje
Dat geldt voor de meeste mannen op dit forum ook denk ikquote:[b]
Ingrid zal nog gekwetst worden door Menno. Als Dido morgen Menno voorsteld ff van bil te gaan in de slaapkamer zal hij zonder enige aarzeling direct zijn broek tot zijn knieen zakken.
Daar is Dido te uitgekookt voor maar Ingrid gaat zo van bil, net als Lieske, die straalt ook veel seks uit...quote:Op dinsdag 13 september 2005 02:32 schreef Showtime het volgende:
[..]
Ingrid zal nog gekwetst worden door Menno. Als Dido morgen Menno voorsteld ff van bil te gaan in de slaapkamer zal hij zonder enige aarzeling direct zijn broek tot zijn knieen zakken.
Nee, dank jequote:Op dinsdag 13 september 2005 02:34 schreef Carla-tje het volgende:
[..]
Dat geldt voor de meeste mannen op dit forum ook denk ik
verrassing........quote:Op dinsdag 13 september 2005 02:39 schreef Carla-tje het volgende:
Ze moeten eigenlijk na donderdag een Antilliaan in het huis gooien....
Ja lekker, jammer dat de meesten al in coma liggenquote:Op dinsdag 13 september 2005 02:39 schreef Esmeetjuhh het volgende:
Jeetje wat een geslijm weer die 2Saaie tv
Alles goed met iedereen hier trouwens?
Nee, dat was Roel, maar dat is een paar dagen geleden...quote:Op dinsdag 13 september 2005 02:40 schreef scanman01 het volgende:
Probeerde Menno nou zijn stijve te verbergen?
Ach, ik leef nog en dat is heel bijzonder...quote:Op dinsdag 13 september 2005 02:43 schreef Esmeetjuhh het volgende:
ja ook prima.... Jammer dat er weinig leven in bb is vannacht!!!!
'K weet wel zekerquote:Op dinsdag 13 september 2005 02:40 schreef scanman01 het volgende:
Probeerde Menno nou zijn stijve te verbergen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |