abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_57742483


Welkom in ‘t veel te toffe Anime en Manga topic op Fok!

Wees niet afgeschrikt door de slowchat hier, als je vragen hebt kan je die hier altijd kwijt.


Anime is de Japanse variant op onze tekenfilm. ‘T mag dan wel getekend zijn maar ze gaan vaak veel dieper dan “onze” tekenfilms. Anime en manga worden vaak ik verband gebracht met seksueel getinte tekeningen. Hierdoor hebben ze een slechte baan gekregen bij een hoop aantal mensen. Vaak wordt ‘t kijken naar tekenfilms ook als kinderachtig gezien.

Anime en manga kan je onderverdelen in meerdere genres. De 2 grootste genres zijn: Schonen en Shoujo. Verder heb je kleinere genres als Josei, Seinen en vele andere. Voor iedereen is er wel een genre die hij/zij leuk vindt

Shonen: gericht op jongens. Over ‘t algemeen ‘t meest populaire genre, de meeste mensen beginnen met anime/manga in dit genre. De series in dit genre zitten vol met actie en humor. Bleach en Naruto vallen in dit genre

Shoujo: gericht op meisjes. Gericht op meisjes bevat dit genre over ‘t algemeen veel romantiek, een vrouwlijke hoofdfiguur en is melodramatisch. Populaire series in dit genre zijn: Sailer Moon, Cardcaptor Sakura en Fruits Basket.

Josei: gericht op de jong volwassen vrouw. Je ziet hier de zelfde hoofdthema’s als bij Shoujo maar vaak is ‘t dramatischer en altijd een stuk serieuzer. Deze series spelen zich over ‘t algemeen af in een realistische omgeving. Populaire series zijn: Nana, Paradise Kiss en Honey and Clover.

Seinen: gericht op de jong volwassen man. Is een van de meest diverse genres, je hebt allemaal verschillende soorten series in dit genre, van Avant-garde tot pornografisch. Vaak hebben deze series wel een serieuze ondertoon en zit er actie in. Bekende series uit dit genre zijn: Elfen Lied, Akira en Ghost in the Shell.

Kodomo: Gericht op kinderen. Bekende series: Hello Kitty, Hamtaro en Pokemon

Ik kan geen Japans wat nu?
De makkelijkste manier is om een cursus Japans te nemen of op een andere manier de taal te leren. Heb je daar geen zin in dan kan je nog altijd de fansubs kijken.

Fansub groups nemen de “raw” versies opgenomen van de Japanse TV en voegen daar de ondertitels aan toe. Vaak geven ze ook extra informatie zodat je de context beter begrijpen kan.

Er is heel veel verschil qua kwaliteit tussen de verschillende groups. Je kan de groups over ‘t algemeen opdelen in 2 soorten, de “speedsubbers” en de “qualitysubbers”. Speedsubbers releasen hun subs vaak al na 1 a 2 dagen nadat de aflevering is geweest in Japan, deze subbers leveren vaak minder kwaliteit. Voor releases van Qualitysubbers moet je soms weken/maanden wachten voordat je die uitgegeven worden. Maar dan heb je ook wel kwaliteit.

Hoe kom ik aan die fansubs?
De fansubs worden gereleased op 2 grote sites, verder zijn de meeste series wel te vinden op de gebruikelijke p2p sites. Wees in ieder geval blij dat je niet meer alles met IRC hoeft te doen. Linkjes vragen in ‘t topic doen we niet, maar je hebt altijd nog de PM/Fobo

Gelicenseerde series
Aangezien Anime steeds populairder wordt hier worden er steeds vaker licenties genomen op series door een Amerikaanse uitgever. Dit betekend dat die series niet meer mogen worden verspreid op de bekenste sites.

Wat fansubbers doen is niet legaal aangezien ze ‘t copyright van de Japanse producent schenden. Door de Jappaners wordt hier meestal niets aan gedaan aangezien de series worden geproduceerd voor de japanse markt. Als een serie bekender raakt in ‘t westen is de kans groter dat een uitgever de serie aankoopt waardoor de producent ook hier geld kan verdienen aan de serie.

WMP doet vreemd?


Topics op Fok!
Aziatische drama's Deel 2
Een topic over Aziatische drama series, voornamelijk over Jdrama. Als je een keer geen zin hebt in anime moet je echt een keertje hier langskomen

Japans. [Deel 2]
Altijd al een beetje Frans willen leren? Dan is dit ‘t topic voor jou

Japanse cultuur enzo :D
Vragen over de Japanse Cultuur? Stel ze hier

Japan #10
Hmmmmm, ‘t wordt tijd voor een vakantie naar Japan. Vind hier wat je echt wel en niet moet doen in Japan als je daar op vakantie bent.

Zelf Sushi maken deel 4
Na al die sushi in anime ook zo’n trek in sushi?

[Animé] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 3
Nieuwe EP uit en je wil ‘t iedereen melden, meldt ‘t hier

Het grote Animéverkiezingstopic - Deel 3
Je wil iets nieuws zien maar weet niet wat? In dit topic vind je welke series ‘t populairst waren op Fok!

Animé/Manga meetingtopic dl. 5 - beware of the Ice tea.
Zin om de mensen achter ‘t topic te meeten, organiseer hier een meet

Topics over series
[Anime] Bleach #4 Saving Orihime !!
[Anime&Manga] Naruto #10 And so they meet again...
Avatar op Nickeloden #3 Brand je handen niet aan het vuur!! (Hoewel geen anime, toch een animatieserie en dus het vermelden waard.)
[ANIME] One Piece

Anime gerelateerde sites
http://animenewsnetwork.com/
Site met nieuws over Anime, staan ook beschrijvingen van series en handige lijstjes met goede anime

http://animenfo.com/
Wil je iets weten over een serie? Dit is de plaats om te lezen waar een serie over gaat. Met handige lijstjes met goede series

http://anidb.net/
Geen idee welke sub je moet downloaden? Kijk hier voor ratings van de verschillende groups

http://anime-planet.com/
Zie je door de bomen ‘t bos niet meer? Vind hier de series die bij je passen.

http://myanimelist.net/
Houdt je eigen anime- en mangalijst bij! Bekijk andere lijsten en geef je ordeel over anime en manga!

Vorige delen
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 |
49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 |
61 | 62

De op kan je hier vinden. Wachtwoord is anime. Als je een nieuw topic opent graag even ook de OP bijhouden. Merk je dat een topic vol/linkje dood meldt dat dan in de OP

[ Bericht 0% gewijzigd door Ge4ce op 31-03-2008 20:23:35 (Laatste aanpassingen.) ]
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
pi_57742599
Nog even wat series afkijken voordat het nieuwe seizoen los barst.
Ik heb alleen nog geen series gezien die me echt aanspreken.
Ik ga eind april wel kijken wat ik definitief ga volgen.
pi_57742673
quote:
Op maandag 31 maart 2008 18:56 schreef torn_Machina het volgende:
Nog even wat series afkijken voordat het nieuwe seizoen los barst.
Ik heb alleen nog geen series gezien die me echt aanspreken.
Ik ga eind april wel kijken wat ik definitief ga volgen.
ik loop qua series minimaal 1 seizoen achter
pi_57742794
Mehh, woordspel-grappenmaker had het een en andere veranderd. Lijkt nu wel ok te zijn.

- Vermiste delen toegevoegd.
- Topic delen updates. (Naruto, Bleach, Japan #10)
- Topics toegevoegd. (One Piece en Avatar. (Anime- of animatieserie, heeft toch een belangrijke rol gespeelt.))
- http://myanimelist.net/ toegevoegd. Ook wel een vermelding waard.

[ Bericht 9% gewijzigd door Ge4ce op 31-03-2008 19:15:25 ]
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
pi_57742815
ik kijk helemaal geen series meer

anime dip, olee!!
pi_57743240
Zo, TVParanoia Agent, omdat ik 'm net afgekeken heb
  maandag 31 maart 2008 @ 19:36:16 #7
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_57743417
Kekkashi: 50 t/m 52 waren goed. Mooie afsluiter Hopelijk komen er nog eens 50
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_57743454
bamboo blade is alles wat ik nodig heb
"Those unforgettable days, for them I live"
pi_57743561
quote:
Op maandag 31 maart 2008 19:06 schreef blessed19 het volgende:
ik kijk helemaal geen series meer

anime dip, olee!!
Dat, dus...

Maar XXXHolic 2 komt eraan...
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_57743642
quote:
Op maandag 31 maart 2008 19:38 schreef zquing het volgende:
bamboo blade is alles wat ik nodig heb
die staat ook al op m'n to watch list
pi_57743664
quote:
Op maandag 31 maart 2008 19:43 schreef Jordy-B het volgende:

[..]

Dat, dus...

Maar XXXHolic 2 komt eraan...
dan moet ik eerst eens xxxholic gaan kijken, schijnt wel goed te zijn?
  maandag 31 maart 2008 @ 20:14:39 #12
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_57744366
Ik is ook weer aangemeld.
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
  maandag 31 maart 2008 @ 20:24:34 #13
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_57744604
quote:
Op maandag 31 maart 2008 19:47 schreef mschol het volgende:

[..]

dan moet ik eerst eens xxxholic gaan kijken, schijnt wel goed te zijn?
Jups. Heeeeeeeeerlijke serie

Rosario and Vampire laatste 2 eps zijn super. Niet teveel fanservice. Veel aktie.

Oh en waarom kan ik geen spice + wolf 7 vinden? Ayako niet. BSS niet. Wel 8 tm 13 nu maar ik was nog steeds op 7 aan het wachten

[ Bericht 22% gewijzigd door wdn op 31-03-2008 20:31:11 ]
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_57744685
quote:
Op maandag 31 maart 2008 19:47 schreef mschol het volgende:

[..]

dan moet ik eerst eens xxxholic gaan kijken, schijnt wel goed te zijn?
Jep... Serie van CLAMP. In de manga loopt hij min-of-meer parralel aan Tsubasa Chronicles.

De serie gaat over Watanuki , een jongen die geesten/spoken kan zien en als een magneet op ze werkt. Hij wil van zijn gave af en komt daarom terecht bij Yuko, de Space-time Witch. Hij komt bij Yuko in dienst als kok/sloofje en met Yuko komt hij meer in contact met de wereld van de geesten etc, die hij juist vaarwel wil zeggen. Hij moet veelal samenwerken met zijn rivaal Domeki, die geestverdrijvende gaven heeft.
Lokaas en een verdrijver, dus.

Het is luchtiger dan je aan het verhaal zou opmaken. Bij vlagen is het zelfs erg grappig, omdat Watanuki nogal druk is en iedere keer gek wordt van Domeki en Yuko.
Er zit ook een vleugje romantiek in de serie.
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
  maandag 31 maart 2008 @ 20:45:23 #15
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_57745183
quote:
Op maandag 31 maart 2008 20:24 schreef wdn het volgende:

[..]

Jups. Heeeeeeeeerlijke serie

Rosario and Vampire laatste 2 eps zijn super. Niet teveel fanservice. Veel aktie.

Oh en waarom kan ik geen spice + wolf 7 vinden? Ayako niet. BSS niet. Wel 8 tm 13 nu maar ik was nog steeds op 7 aan het wachten
Ep 8 is ep 7, ik heb mij ook rot gezocht maar er is dus geen ep7 maar de titels van ep8 komen overeen met de preview van de volgende ep in ep 6... Vraag mij niet waarom ze 7 hebben overgeslagen want dat weet ik ook niet.

Ik ben trouwens Ghost Hound aan het kijken, mensen toch, wat een goede serie zeg... Het is een tijd geleden dat ik een serie heb gekeken die mij echt helemaal in de serie trok.

Gundam 00 uitgekeken, man, beter schieten ze op met het tweede seizoen.
Ik haat het wanneer ze een serie eindigen met een cliffhanger.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
pi_57745872
quote:
Op maandag 31 maart 2008 20:45 schreef MaxiTitan het volgende:

Gundam 00 uitgekeken, man, beter schieten ze op met het tweede seizoen.
Ik haat het wanneer ze een serie eindigen met een cliffhanger.
Om hem zo weg te zien drijven richting aarde......

Ik hoop ook snel op seizoen 2 vond seizoen 1 erg goed.
I killed. But I didn't just kill fifty, I didn't kill a hundred. I killed TEN thousand! And I was good at it. It wasn't for vengeance, it wasn't for greed. It was because...I liked it
Let us leave, no trace of tears upon our dead faces
pi_57745888
Cowboy Bebop bijna done
tvp
And that is how I met your mother.
pi_57746330
quote:
Op maandag 31 maart 2008 21:09 schreef ArcticBlizzard het volgende:

[..]

Om hem zo weg te zien drijven richting aarde......

Ik hoop ook snel op seizoen 2 vond seizoen 1 erg goed.
SSSSSssssssh!!
pi_57747656
2e seizoen van Gundam 00 begint in oktober, dus zolang duurt het gelukkig niet.

En wat Spice & Wolf betreft, volgens mij was ep 7 een dvd only ep.

Shinsen of Menclave mag wel eens opschieten met hun HD versie van Gundam 00 ep 22+. Ik krijg steeds meer de neiging om de avi maar te kijken.
  maandag 31 maart 2008 @ 22:49:31 #20
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_57748735
Aah gelukkig is Gundam 00 afgelopen. Nu kan ik alles snel achter elkaar bekijken.
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
  maandag 31 maart 2008 @ 23:07:49 #21
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_57749314
quote:
Op maandag 31 maart 2008 22:10 schreef torn_Machina het volgende:
2e seizoen van Gundam 00 begint in oktober, dus zolang duurt het gelukkig niet.
Dan pas?! Tegen die tijd ben ik heel het verhaal weer vergeten.
Dan zit mijn geest weer helemaal vol met andere anime verhalen.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
pi_57751360
quote:
Op maandag 31 maart 2008 20:24 schreef wdn het volgende:

[..]

Jups. Heeeeeeeeerlijke serie
quote:
Op maandag 31 maart 2008 20:27 schreef Jordy-B het volgende:

[..]

Jep... Serie van CLAMP. In de manga loopt hij min-of-meer parralel aan Tsubasa Chronicles.

De serie gaat over Watanuki , een jongen die geesten/spoken kan zien en als een magneet op ze werkt. Hij wil van zijn gave af en komt daarom terecht bij Yuko, de Space-time Witch. Hij komt bij Yuko in dienst als kok/sloofje en met Yuko komt hij meer in contact met de wereld van de geesten etc, die hij juist vaarwel wil zeggen. Hij moet veelal samenwerken met zijn rivaal Domeki, die geestverdrijvende gaven heeft.
Lokaas en een verdrijver, dus.

Het is luchtiger dan je aan het verhaal zou opmaken. Bij vlagen is het zelfs erg grappig, omdat Watanuki nogal druk is en iedere keer gek wordt van Domeki en Yuko.
Er zit ook een vleugje romantiek in de serie.
dattie van clamp is wist ik (redelijke clamp fan kennelijk..., chobits, CCS, tsubasa chronicles gezien..)
xxxholic leek me eigenlijk, door het genre en de beschrijving @ ANN niet zo maar ga em wel een keertje proberen...
  dinsdag 1 april 2008 @ 01:28:17 #23
114845 Sh0g
Orenji-kun
pi_57752552
TVP

Het wachten is op Shakugan no Shana 2 episode 24.

Harige Suzumiya no Jutenzak was best leuk.
Gunslinger Girl II episodes 6 en verder laten erg lang op zich wachten. Triad.... valt me tegen.

Volgende serie: NHK ni Youkoso!
  † In Memoriam † dinsdag 1 april 2008 @ 01:29:18 #24
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_57752564
Hoi, nog iemand die de 2e aflevering van de OVA van kimi ga nozomu eien heeft gezien O

Of uberhaubt iemand die dit volgt ..

En gunslinger girl (1), wat een klote serie zeg
:')
pi_57752707
quote:
Op dinsdag 1 april 2008 01:28 schreef Sh0g het volgende:
TVP

Het wachten is op Shakugan no Shana 2 episode 24.
die staat hier inmiddels in µtorrent
maar eerst rental magica afkijken (wat een bakken met notes aan et einde van elke ep zeg, pffff...)
  dinsdag 1 april 2008 @ 03:16:20 #26
114845 Sh0g
Orenji-kun
pi_57753500
quote:
Op dinsdag 1 april 2008 01:41 schreef mschol het volgende:

[..]

die staat hier inmiddels in µtorrent
maar eerst rental magica afkijken (wat een bakken met notes aan et einde van elke ep zeg, pffff...)
Nou, SNS II afgekeken.
SPOILER: Shakugan no Shana II
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_57756187
Nadia helemaal gezien, Wild Arms nog maar 2 afleveringen te gaan en met GunGrave begonnen. Ziet er goed uit die eerste paar afleveringen. Wat leek die barman overigens veel op Spike Spiegel zeg...
pi_57757012
The diamond dust rebellion staat op dattebayo beter is dit geen 1 april grap
'Curiouser and curiouser!' cried Alice.
  dinsdag 1 april 2008 @ 11:35:54 #29
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_57757304
quote:
Op dinsdag 1 april 2008 11:21 schreef IrfieJ het volgende:
The diamond dust rebellion staat op dattebayo beter is dit geen 1 april grap
Want denk je nu zelf? Komt pas in JUNI uit op dvd...
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_57757332
jaah, i know, maar kan het toch niet laten om ff te downen en te kijken of het echt niet zo is
'Curiouser and curiouser!' cried Alice.
pi_57761148
quote:
Op dinsdag 1 april 2008 11:37 schreef IrfieJ het volgende:
jaah, i know, maar kan het toch niet laten om ff te downen en te kijken of het echt niet zo is
Laat dan even weten of het de goede is maar ook ik denk dat het een YHBT is.
I killed. But I didn't just kill fifty, I didn't kill a hundred. I killed TEN thousand! And I was good at it. It wasn't for vengeance, it wasn't for greed. It was because...I liked it
Let us leave, no trace of tears upon our dead faces
  dinsdag 1 april 2008 @ 15:26:56 #32
114455 Frag_adder
Maar ik lieg niet
pi_57761575
ze hebben zelfs de naam foutgespelled, er staat diamond dust rebellian, en op elke andere torrent site is ie al weer verwijdert

Maar belangrijker, code geass begint bijna weer
Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
  † In Memoriam † dinsdag 1 april 2008 @ 16:26:09 #33
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_57762521
quote:
Op dinsdag 1 april 2008 15:26 schreef Frag_adder het volgende:
ze hebben zelfs de naam foutgespelled, er staat diamond dust rebellian, en op elke andere torrent site is ie al weer verwijdert

Maar belangrijker, code geass begint bijna weer
ik heb nog 4 afleveringen te zien van de eerste serie CG, maar het is het telkens net niet voor me, de ene keer gebeuren er weer hele onverachte en toffe dingen en daarna gewoon weer 3 afleveringen die retesaai zijn... Is het einde goed ?
:')
  dinsdag 1 april 2008 @ 17:33:23 #34
114455 Frag_adder
Maar ik lieg niet
pi_57763494
quote:
Op dinsdag 1 april 2008 16:26 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Is het einde goed ?
Beetje vervelende cliffhanger maar hij gaat volgende week verder dus zo erg is het nu niet meer. Ik vond hem in iedergeval erg goed, vooral omdat lelouch niet zo zeer ineens out of character acties ging ondernemen.
Suzaku blijft helaas een zwaar irritant persoon...
Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
  dinsdag 1 april 2008 @ 19:28:32 #35
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_57765353
quote:
Op dinsdag 1 april 2008 03:16 schreef Sh0g het volgende:

[..]

Nou, SNS II afgekeken.
SPOILER: Shakugan no Shana II
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tuurlijk maar wat verwacht je dan?

Enne een s3 zou ik niet echt vervelend vinden Het is goed getekend. Veel battles (de laatste 2 eps waren en en al battle ) Plus ik vind het concept/verhaal goed uitgewerkt.
Niks mis met SnS zelfs
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  † In Memoriam † dinsdag 1 april 2008 @ 20:17:05 #36
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_57766198
quote:
Op dinsdag 1 april 2008 17:33 schreef Frag_adder het volgende:
Suzaku blijft helaas een zwaar irritant persoon...
Ja, dat vind ook ongeveer iedereen die dit kijkt

Ik kan er ook compleet voor sympathie voor opbrengen
:')
  dinsdag 1 april 2008 @ 20:29:21 #37
114845 Sh0g
Orenji-kun
pi_57766401
quote:
Op dinsdag 1 april 2008 19:28 schreef wdn het volgende:

[..]

Tuurlijk maar wat verwacht je dan?

Enne een s3 zou ik niet echt vervelend vinden Het is goed getekend. Veel battles (de laatste 2 eps waren en en al battle ) Plus ik vind het concept/verhaal goed uitgewerkt.
Niks mis met SnS zelfs
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Niks mis met SnS nee, heb een poster van Shana aan een kastdeur hangen maar toch, SnS II viel tegen.

Die eeuwige driehoeksverhouding, ik werd er op een gegeven moment echt doodmoe van. De battles aan het begin stelden niks voor en waren herhaling van de eerste serie, daarna gebeurde er heel lang geen reet en het einde is een beetje teleurstellend.

Ik had minstens verwacht:
SPOILER: SnS II
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar toch ga ik 'em wel kijken.
pi_57770176
Trouwens, deze site heb ik 'n paar dagen terug van 'n vriendin van me gekregen, staat véél manga op
Al heb ik er zelf nog niet echt op rondgekeken, misschien kennen sommigen van jullie 'm of hebben jullie er wat aan
http://www.onemanga.com

Hebben jullie nog tips welke manga ik zeker moet lezen?
pi_57771121
xxxholic en tsubasa
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_57771216
quote:
Op dinsdag 1 april 2008 23:36 schreef Bakakame het volgende:

Hebben jullie nog tips welke manga ik zeker moet lezen?
Als je een beetje van het mysterie/thriller-achtige genre houdt;
20th Century Boys!! En Monster van dezelfde mangaka is ook erg goed (beide series zijn trouwens in het nederlands gewoon in de bruna o.i.d. verkrijgbaar).
MPD Psycho (tajima otsuka): veel moord&mystery, ik verklap te veel als ik meer vertel.

In het post-apocalyptische genre zou ik Dragon Head (tip!!) en Dead End aanraden.
pi_57772654
quote:
Op dinsdag 1 april 2008 23:36 schreef Bakakame het volgende:
Hebben jullie nog tips welke manga ik zeker moet lezen?
Berserk!!
And that is how I met your mother.
pi_57773161
Hayate (49) sloeg deze keer echt nergens op.

Overigens! Als het goed is subbed Rumbel Gintama nu vlugger, sinds ze nu ook bij de laatste Bleach aflevering zitten.
Edit> Aaahhh, One Piece zit nu ook met twee weken pauze. Kunnen ze sneller werken aan Eyeshield 21.

[ Bericht 35% gewijzigd door Ge4ce op 02-04-2008 16:35:05 ]
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
  woensdag 2 april 2008 @ 17:52:22 #43
137556 L.no
Midlife crisis
pi_57784157
Sayonara Zetsubo Sensei

Tvp
"Give me some chocolate or I will cut you" -Becky
pi_57784569
quote:
Op woensdag 2 april 2008 17:52 schreef L.no het volgende:
Sayonara Zetsubo Sensei

Tvp
die staat ook @ to watch list
  woensdag 2 april 2008 @ 18:36:24 #45
137556 L.no
Midlife crisis
pi_57785042
quote:
Op woensdag 2 april 2008 18:14 schreef mschol het volgende:

[..]

die staat ook @ to watch list
Zet dan maar ook de 2de seizoen erbij. Die heet Zoku Sayonara Zetsubo Sensei.
"Give me some chocolate or I will cut you" -Becky
  woensdag 2 april 2008 @ 18:48:33 #46
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_57785339
[Mishicorp] xxxHOLIC Kei - Commercial Trailer 01


Oh en speciaal voor kattenliefhebbens (Strawberry?):
Chi's Sweet Home. Duurt 2 minuten per aflevering en gaat over een kitten die de weg kwijt raakt
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_57786056
Ahhh, das erg. Dat yoroshiku zoiets 'simpels' neemt. (Chi's Sweet Home)
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
pi_57787105
quote:
Op woensdag 2 april 2008 19:16 schreef Ge4ce het volgende:
Ahhh, das erg. Dat yoroshiku zoiets 'simpels' neemt. (Chi's Sweet Home)
GG subbed het ook al.
  woensdag 2 april 2008 @ 20:02:54 #49
137556 L.no
Midlife crisis
pi_57787248
quote:
Op woensdag 2 april 2008 18:48 schreef wdn het volgende:
[Mishicorp] xxxHOLIC Kei - Commercial Trailer 01


Oh en speciaal voor kattenliefhebbens (Strawberry?):
Chi's Sweet Home. Duurt 2 minuten per aflevering en gaat over een kitten die de weg kwijt raakt
*gaat kijken*
"Give me some chocolate or I will cut you" -Becky
pi_57792210
quote:
Op woensdag 2 april 2008 18:36 schreef L.no het volgende:

[..]

Zet dan maar ook de 2de seizoen erbij. Die heet Zoku Sayonara Zetsubo Sensei.
die moet ik nog eff downloaden maar ook die had ik al voorbij zien schiet , even goed bedankt
  vrijdag 4 april 2008 @ 19:07:12 #51
114845 Sh0g
Orenji-kun
pi_57834373
Twee sites waar je online anime kunt kijken:

http://www.animecrunch.com
http://animethat.com

Niet downloaden!
Geen torrents!
Gewoon online kijken!! Zoals YouTube, maar dan 10x betere kwaliteit. Enjoy!
  vrijdag 4 april 2008 @ 20:26:07 #52
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_57836017
Shall check it out!
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
  vrijdag 4 april 2008 @ 20:46:34 #53
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_57836508
Aru Tabibito no Nikki
Kent iemand dit en is het wat?

Description:
Follow Tortov as he journeys through very surreal, magical, picturesque landscapes, meeting interesting characters and circumstances on the way. Accompanied by his long-legged pig friend, Tortov takes us on an on-going adventure of peaceful contemplation. — ANN

Aru Tabibito no Nikki by Kunio Kato showes the surreal journey of a stranger, traveling on a Dali-like pig with giant legs and leading us in to an unconscious mixture of nightmare and dream.
Strange things happen to a traveller. Illustrative drawing on paper and 2d computer animation.
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  † In Memoriam † zaterdag 5 april 2008 @ 01:07:57 #54
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_57842685
quote:
Op vrijdag 4 april 2008 19:07 schreef Sh0g het volgende:
Twee sites waar je online anime kunt kijken:

http://www.animecrunch.com
http://animethat.com

Niet downloaden!
Geen torrents!
Gewoon online kijken!! Zoals YouTube, maar dan 10x betere kwaliteit. Enjoy!
omfgtnx
:')
  zaterdag 5 april 2008 @ 13:24:19 #55
137556 L.no
Midlife crisis
pi_57848243
Ik heb net school days gekeken... en ik heb er meteen spijt van.
"Give me some chocolate or I will cut you" -Becky
pi_57855954
quote:
Op zaterdag 5 april 2008 13:24 schreef L.no het volgende:
Ik heb net school days gekeken... en ik heb er meteen spijt van.
slecht? of viel hij je tegen?

ben wel blij dat ep 12 dvd versie gesubbed is door animeyoshi
  zaterdag 5 april 2008 @ 22:55:05 #57
137556 L.no
Midlife crisis
pi_57858590
quote:
Op zaterdag 5 april 2008 20:53 schreef mschol het volgende:

[..]

slecht? of viel hij je tegen?

ben wel blij dat ep 12 dvd versie gesubbed is door animeyoshi
Nou, het einde was zo onvoorspelbaar, dat ik depri van ben geworden.
"Give me some chocolate or I will cut you" -Becky
pi_57859562
quote:
Op zaterdag 5 april 2008 22:55 schreef L.no het volgende:

[..]

Nou, het einde was zo onvoorspelbaar, dat ik depri van ben geworden.
hmm 'kay

heb em nog niet gezien, echter wel gehoord over de olievelden in ep 12 (henche dat ik blij was dat ep 12 dvd serie er is)

en net de eerste 2 eps van Kimi ga Aruji de Shitsuji ga Ore de (they are my noble masters) gezien..

masochisten, lesbienne's? whats next?
voor de rest wel leuke serie hoor maar ik heb b.v. bij die masochist iets van.. oke...
  zondag 6 april 2008 @ 00:08:12 #59
122997 zquing
Drama Junk
pi_57860493
muahahahhahahahahah





"Those unforgettable days, for them I live"
pi_57860633
quote:
Op zondag 6 april 2008 00:08 schreef zquing het volgende:
muahahahhahahahahah





oke...
pi_57866360
Cowboy bebop is afgelopen. Was toppie! Heb ook nog even memories gekeken, een compilatie van 3 korte films door de maker van Akira, die willen we allemaal wel zien hé?

Ben nu bezig met Ninja Scroll. Wtf... die Engelse dubs zijn vreselijk
And that is how I met your mother.
  dinsdag 8 april 2008 @ 13:28:11 #62
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_57908856
Rosario!
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
pi_57909089
XXXHolic Kei EP 1 is uit... En hij is weer tof.

Alleen nog even wachten op Mishicorp, want de sub van NX is niet geweldig.
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_57909771
quote:
Op zondag 6 april 2008 12:28 schreef Loire het volgende:
Cowboy bebop is afgelopen. Was toppie! Heb ook nog even memories gekeken, een compilatie van 3 korte films door de maker van Akira, die willen we allemaal wel zien hé?

Ben nu bezig met Ninja Scroll. Wtf... die Engelse dubs zijn vreselijk
wie kijkt er dan ook dubs
  dinsdag 8 april 2008 @ 14:14:41 #65
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_57909788
quote:
Op zaterdag 5 april 2008 23:31 schreef mschol het volgende:

[..]

hmm 'kay

heb em nog niet gezien, echter wel gehoord over de olievelden in ep 12 (henche dat ik blij was dat ep 12 dvd serie er is)
Myself, Yourself heeft ook last van het 'mysterieuze' zwarte bloed. Ik vind het maar een vreemde bedoeling want was dit niet het gevolg van een misdaad die helemaal niets met de serie te maken had?
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
pi_57909867
quote:
Op dinsdag 8 april 2008 14:14 schreef MaxiTitan het volgende:

[..]

Myself, Yourself heeft ook last van het 'mysterieuze' zwarte bloed. Ik vind het maar een vreemde bedoeling want was dit niet het gevolg van een misdaad die helemaal niets met de serie te maken had?
geen idee precies waarom (ik dacht dat ep 12 niet werd uitgezonden i.v.m. die moord?) , maar bij myself yourself was het 1 scene en dat vind ik dan wel jammer maar niet storend, een hele aflevering door vind ik dan een stuk vervelender
pi_57910187
quote:
Op dinsdag 8 april 2008 13:39 schreef Jordy-B het volgende:
XXXHolic Kei EP 1 is uit... En hij is weer tof.

Alleen nog even wachten op Mishicorp, want de sub van NX is niet geweldig.
Ik heb die van Shinsen-Subs genomen, kwaliteit staat gelijk aan die van Mishicorp met xxHolic. En de aflevering is zeker tof, vind dit deel (met het oog) het beste uit verhaal tot nu toe. (Heb de manga (t/m 154) helemaal gelezen.)
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
  dinsdag 8 april 2008 @ 15:25:55 #68
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_57911489
xxxHolic is echt weer geweldig
Vanmorgen extra extra vroeg opgestaan want ik moest eps 1 zien
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_57913581
quote:
Op dinsdag 8 april 2008 14:33 schreef Ge4ce het volgende:

[..]

Ik heb die van Shinsen-Subs genomen, kwaliteit staat gelijk aan die van Mishicorp met xxHolic. En de aflevering is zeker tof, vind dit deel (met het oog) het beste uit verhaal tot nu toe. (Heb de manga (t/m 154) helemaal gelezen.)
Ja, maar shinsen heeft regelmatig dat er ze er in het begin van een serie vroeg bij zijn, maar dat je later in de serie weken moet wachten op de sub.
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
  dinsdag 8 april 2008 @ 16:55:48 #70
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_57913587
Dus er is Xholic, XXholic en XXXholic?
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
pi_57913874
quote:
Op dinsdag 8 april 2008 16:55 schreef rakotto het volgende:
Dus er is Xholic, XXholic en XXXholic?
Alleen xxxholic. Anime en sequal, animefilm(side story) en manga.
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
  dinsdag 8 april 2008 @ 18:34:20 #72
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_57915417
rakotto het is
xxxHolic en
xxxHolic Kei

Die laatste doet superpijn als je die op je kop krijgt
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_57915992
quote:
Op dinsdag 8 april 2008 16:55 schreef Jordy-B het volgende:

[..]

Ja, maar shinsen heeft regelmatig dat er ze er in het begin van een serie vroeg bij zijn, maar dat je later in de serie weken moet wachten op de sub.
Dat kan bij Shinsen aan 2 dingen liggen. 1: Head translator Cyprene vindt het een klote serie, dan gaat het sowieso al op een laag pitje. Kijk maar naar Ghost Hound en ze hebben Persona recentelijk gedropt omdat Cyprene het dus een bagger serie vond.

Of het hele team vindt de serie niet interessant genoeg om elke week structureel een ep te releasen.

Wel jammer dat xxxholic kei niet in HD wordt uitgezonden trouwens. Na Gundam 00 begin je een beetje verwend te worden.
pi_57926654
Ik zie dat Rumbel nu begint aan Soul Eater.

The story takes place at the Shinigami Weaponry Vocational School, a school for creating Death Scythes for Gods of Death. The human and demon students seek the seeds of the souls of 99 humans and the soul of one witch, all of which are needed to turn just one of the demon students into a Death Scythe. One of the human students, Maka Alban, is paired with Soul Eater, a boyish demon whose true form is a scythe, as they collect the needed souls to transform Soul Eater.

Gemaakt door bones, hmm.
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
  woensdag 9 april 2008 @ 07:01:04 #75
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_57926747
Misschen dat Ryuk een gastoptreden krijgt
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  woensdag 9 april 2008 @ 10:39:18 #76
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_57929338
Hmm, mkay. Ziet er niet intressant uit dat Holic gedoe.

Welke korte series zal ik nu eens gaan volgen/bekijken?

FLCL?
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
  woensdag 9 april 2008 @ 10:53:29 #77
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_57929631
HEIDEN! Ik help je niet meer totdat je xxxHolic tof vind
Waarom begin je niet aan One Piece. Zijn we even van je af en kunnen wij genieten van Yūko Ichihara
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  woensdag 9 april 2008 @ 11:08:01 #78
122997 zquing
Drama Junk
pi_57929996
One Piece
"Those unforgettable days, for them I live"
  woensdag 9 april 2008 @ 12:20:41 #79
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_57931686
quote:
Op woensdag 9 april 2008 10:53 schreef wdn het volgende:
HEIDEN! Ik help je niet meer totdat je xxxHolic tof vind
Waarom begin je niet aan One Piece. Zijn we even van je af en kunnen wij genieten van Yūko Ichihara
Te skinny







Okay, ik geef het een poging. Ik mag niets beoordelen als ik het niet ervaren heb.
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
pi_57931867
quote:
Op woensdag 9 april 2008 12:20 schreef rakotto het volgende:

[..]

Te skinny

[ afbeelding ]





Okay, ik geef het een poging. Ik mag niets beoordelen als ik het niet ervaren heb.
yuko heeft in de serie anders een behoorlijke takkenbos voor de deur...
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
  woensdag 9 april 2008 @ 12:33:49 #81
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_57932004
rakotto die is NEP!





oh enne dit is pas erg:
http://images.cosplay.com/photos/64/647400.jpg
Komt van http://www.cosplay.com/photo/647400/
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_57932615
Heb net die film (xxxHolic - Manatsu no Yoru no Yume) gezien, eerste keer dat ik Yuko zie 'vechten'. Goed geanimeerd die scene.

[ Bericht 3% gewijzigd door Ge4ce op 09-04-2008 13:06:30 ]
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
  woensdag 9 april 2008 @ 14:29:57 #83
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_57934540
quote:
Op woensdag 9 april 2008 12:33 schreef wdn het volgende:
rakotto die is NEP!

[ afbeelding ]



oh enne dit is pas erg:
http://images.cosplay.com/photos/64/647400.jpg
Komt van http://www.cosplay.com/photo/647400/
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
  woensdag 9 april 2008 @ 16:00:34 #84
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_57936387
Hey Rakotto. Niet 'en met Yuko
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_57938472
quote:
Op woensdag 9 april 2008 06:09 schreef Ge4ce het volgende:
Ik zie dat Rumbel nu begint aan Soul Eater.
Laten ze zich maar meer focussen op Gintama.
pi_57938685
quote:
Op woensdag 9 april 2008 17:47 schreef torn_Machina het volgende:

[..]

Laten ze zich maar meer focussen op Gintama.
Dat hoopte ik ook, maar:
Soul Eater 1 - Progress: 87%
Gintama 54 - Progress: 20%
Gintama 55 - Progress: 7%

Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
pi_57942929
iemand die nog een serie in de trend van rental magica weet? (en dan bedoel ik vooral het romance gedeelte, niet zozeer de magie e.d.)
pi_57947576
quote:
Op woensdag 9 april 2008 21:00 schreef mschol het volgende:
iemand die nog een serie in de trend van rental magica weet? (en dan bedoel ik vooral het romance gedeelte, niet zozeer de magie e.d.)
kimi ga nozomu eien
ai yori aoshi
ai yori aoshi enishi
onegai teacher
suzuka
zero no tsukaima
zero no tsukaima no kishi
clannad
H2O
kanon
love hina
onegai twins
schooldays
true tears


kies er een zou ik zeggen
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
  donderdag 10 april 2008 @ 00:28:45 #89
130298 TheThirdMark
To what Purpose!
pi_57948213
quote:
Op vrijdag 4 april 2008 19:07 schreef Sh0g het volgende:
Twee sites waar je online anime kunt kijken:

http://www.animecrunch.com
http://animethat.com

Niet downloaden!
Geen torrents!
Gewoon online kijken!! Zoals YouTube, maar dan 10x betere kwaliteit. Enjoy!
TVP'tje

Vond Ninja Scroll wel aardig, Akira goed en Ghost in the Shell echt goed.

Series heb ik niet eigenlijk. Behalve dan Trigun en Neon Genesis Evangelion.

Maar hier de vraag: welke films lijken een beetje op bovenstaande! Vind het altijd erg leuk om onderuitgezakt op de bank even een Animetje te kijken
pi_57949677
De film: Neon Genesis Evangelion - The End of Evangelion.

Als je die niet hebt gezien, .
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
pi_57950035
quote:
Op woensdag 9 april 2008 23:59 schreef DJ_ het volgende:

[..]

kimi ga nozomu eien done
ai yori aoshi
ai yori aoshi enishi
onegai teacher
suzuka done
zero no tsukaima done
zero no tsukaima no kishi done
clannad done
H2O
kanon done
love hina done
onegai twins done? (weet ik eff niet )
schooldays
true tears


kies er een zou ik zeggen
thnx
  donderdag 10 april 2008 @ 12:47:09 #92
130298 TheThirdMark
To what Purpose!
pi_57955270
quote:
Op donderdag 10 april 2008 06:10 schreef Ge4ce het volgende:
De film: Neon Genesis Evangelion - The End of Evangelion.

Als je die niet hebt gezien, .
Die film zit standaard bij de serie
pi_57955739
quote:
Op donderdag 10 april 2008 06:10 schreef Ge4ce het volgende:
De film: Neon Genesis Evangelion - The End of Evangelion.

Als je die niet hebt gezien, .
* DJ_ heeft hem niet gezien

maar hou niet zo van mech anime's

alleen gumdam seed , en code geass waren uitzonderingen
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
  donderdag 10 april 2008 @ 22:42:18 #94
114845 Sh0g
Orenji-kun
pi_57969026
quote:
Op donderdag 10 april 2008 13:10 schreef DJ_ het volgende:

[..]

* DJ_ heeft hem niet gezien

maar hou niet zo van mech anime's

alleen gumdam seed , en code geass waren uitzonderingen
Ik hou ook niet van mecha, maar Full Metal Panic vond ik echt tof.

Kent trouwens iemand deze film?

Vexille
Genre: Action, Androids, Cyberpunk, Gunfights, Human Enhancement, Mecha, Military, Power Suits, SciFi, Violence

Ook niet echt mijn genres, maar hij was uitgezonden op het filmfestival in Amsterdam en het ziet er een beetje uit als Appleseed.

pi_57970863
FMP is dan ook geen mecha serie
"Those unforgettable days, for them I live"
pi_57973379
quote:
Op donderdag 10 april 2008 23:33 schreef zquing het volgende:
FMP is dan ook geen mecha serie
ben je in de war met FMA?
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
  vrijdag 11 april 2008 @ 02:09:15 #97
122997 zquing
Drama Junk
pi_57973453
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 02:01 schreef Jordy-B het volgende:

[..]

ben je in de war met FMA?
nee, als er een mecha in een serie voorkomt maakt dat van de serie geen mecha serie. Als de serie puur draait om de mechas dan is 't een mecha serie
"Those unforgettable days, for them I live"
pi_57973457
tvp
pi_57973487
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 02:09 schreef zquing het volgende:

[..]

nee, als er een mecha in een serie voorkomt maakt dat van de serie geen mecha serie.
Ehm... ja, dat maakt het wel.

Niet dat je de aanduiding zwaar moet laten tellen als genre, maar series met mecha's zijn gewoon mecha-series. NGE is toch ook een mecha-serie, terwijl het voornamelijk een psychologisch drama is?
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
  vrijdag 11 april 2008 @ 08:08:56 #100
122997 zquing
Drama Junk
pi_57974681
neuh, ik vind dus van niet.

FMP is comedy, NGE is een psychologisch drama. Mecha's zijn bijzaak
"Those unforgettable days, for them I live"
pi_57980477
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 08:08 schreef zquing het volgende:
neuh, ik vind dus van niet.

FMP is comedy, NGE is een psychologisch drama. Mecha's zijn bijzaak
als mecha's een kleine rol spelen in NGE wil ik hem misschien nog wel eens proberen
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
pi_57980714
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 08:08 schreef zquing het volgende:
neuh, ik vind dus van niet.

FMP is comedy, NGE is een psychologisch drama. Mecha's zijn bijzaak
Ja, maar dan is het nog wel een mecha-serie. Die term geeft de setting weer (net zo goed dat een benaming als SF of Fantasy niet aangeeft of het om een comedy of drama gaat)
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_57980777
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 13:11 schreef DJ_ het volgende:

[..]

als mecha's een kleine rol spelen in NGE wil ik hem misschien nog wel eens proberen
NGE draait om een stel mecha-piloten. Je hebt dus wel de hele tijd met mecha te maken, maar de serie is voornamelijk een psychologisch drama.
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
  vrijdag 11 april 2008 @ 20:15:20 #104
32679 PsyCha
Krieltje!
pi_57989532
Heb de laatste tijd lompe animes gekeken. Bah!
Kent iemand een hele zielig, waarvan ik moet huilen?
pi_57990712
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 20:15 schreef PsyCha het volgende:
Heb de laatste tijd lompe animes gekeken. Bah!
Kent iemand een hele zielig, waarvan ik moet huilen?
De film Grave of the Fireflies. Gegarandeerd janken.
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_57992358
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 21:15 schreef Jordy-B het volgende:

[..]

De film Grave of the Fireflies. Gegarandeerd janken.
ken je er ook een met een wat modernere visuele stijl ?
ik verlies mijn focus altijd erg snel als de visuals mij niet aanspreken helaas
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
pi_57992712
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 22:24 schreef DJ_ het volgende:

[..]

ken je er ook een met een wat modernere visuele stijl ?
ik verlies mijn focus altijd erg snel als de visuals mij niet aanspreken helaas
kimi's eiertjes volgens vele... ik zat me echter de hele tijd te irriteren aan het idiote gedoe van de hoofdrolspeler
pi_57992872
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 22:24 schreef DJ_ het volgende:

[..]

ken je er ook een met een wat modernere visuele stijl ?
ik verlies mijn focus altijd erg snel als de visuals mij niet aanspreken helaas
Dat heb ik ook, maar het is nogal een meeslepende film. Een meesterwerk en must-see.
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_57993441
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 22:47 schreef Jordy-B het volgende:

[..]

Dat heb ik ook, maar het is nogal een meeslepende film. Een meesterwerk en must-see.
zal hem eens proberen


@ blessed . kimi hoeveel ? o.O
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
  vrijdag 11 april 2008 @ 23:31:13 #110
122997 zquing
Drama Junk
pi_57993782
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 22:24 schreef DJ_ het volgende:

[..]

ken je er ook een met een wat modernere visuele stijl ?
ik verlies mijn focus altijd erg snel als de visuals mij niet aanspreken helaas
Hoe kan je iets dat is gemaakt door Ghibli niet visueel aantrekkelijk vinden
"Those unforgettable days, for them I live"
pi_57995251
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 23:31 schreef zquing het volgende:

[..]

Hoe kan je iets dat is gemaakt door Ghibli niet visueel aantrekkelijk vinden
geen idee maar het ziet er gewoon oud uit , ik ben meer van de nieuwere animatie stijl
ik had ook moeite de visuals van spirited away te waarderen als je ze vergelijkt met bijvoorbeeld
clannad of shakugan no shana
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
pi_57995362
quote:
Op zaterdag 12 april 2008 00:30 schreef DJ_ het volgende:

[..]

geen idee maar het ziet er gewoon oud uit , ik ben meer van de nieuwere animatie stijl
ik had ook moeite de visuals van spirited away te waarderen als je ze vergelijkt met bijvoorbeeld
clannad of shakugan no shana
Het is dan ook oud, maar er is nog niets dat eraan kan tippen qua drama.
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
  zaterdag 12 april 2008 @ 02:07:30 #113
114845 Sh0g
Orenji-kun
pi_57996522
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 08:08 schreef zquing het volgende:
neuh, ik vind dus van niet.

FMP is comedy, NGE is een psychologisch drama. Mecha's zijn bijzaak
FMP Fumoffu is comedy.

FMP en FMP TSR kennen grappige momenten, maar de serie draait helemaal om de organisatie van wereldbeschermers en hun geavanceerde robotten en niet om hoe grappig Chidori en Sousuke het samen op school hebben. Dat is echt Fumoffu.
  zaterdag 12 april 2008 @ 02:37:41 #114
130298 TheThirdMark
To what Purpose!
pi_57996670
Vanavond nog maar weer eens Ghost in the Shell en Ghost in the Shell:innocense gekeken. Toch wel ultiem weer

*wordt helemaal stil van binnen*
  zaterdag 12 april 2008 @ 10:33:52 #115
122997 zquing
Drama Junk
pi_57998192
quote:
Op zaterdag 12 april 2008 00:30 schreef DJ_ het volgende:

[..]

geen idee maar het ziet er gewoon oud uit , ik ben meer van de nieuwere animatie stijl
ik had ook moeite de visuals van spirited away te waarderen als je ze vergelijkt met bijvoorbeeld
clannad of shakugan no shana
best wel zonde eigenlijk, juist de oudere films van ghibli zijn visueele hoogstandjes. Als je ziet hoeveel werk erin zit, aangezien ze vroeger nog met cells werkten. Je kan echt heel veel handwerk terugzien. het ziet er mischien niet zo glad uit als tegenwoordig maar 't is echt supermooi

disclaimer: smaken verschillen
"Those unforgettable days, for them I live"
  zaterdag 12 april 2008 @ 12:42:27 #116
32679 PsyCha
Krieltje!
pi_58000909
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 21:15 schreef Jordy-B het volgende:

[..]

De film Grave of the Fireflies. Gegarandeerd janken.
Al gezien
pi_58003127
Soul Eater lijkt best wel op Furi Kuri. Eerste aflevering zit al vol met actie.
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
pi_58004538
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 23:15 schreef DJ_ het volgende:

[..]

zal hem eens proberen


@ blessed . kimi hoeveel ? o.O
http://animenfo.com/animetitle,1243,ohjgii,kimi_ga_nozomu_.html

*hoppa*
  zaterdag 12 april 2008 @ 16:23:31 #119
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58005033
Hebben jullie gezien dat het demon'tje weer terug is?

Is er iemand die de nieuwe series volgt? Ik ben de draad kwijt want is de serie die ik -moet- volgen dit seizoen?
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_58005188
XXXHolic Kei... Mits je het eerste seizoen XXXHolic gevolgd hebt, natuurlijk.
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
  zaterdag 12 april 2008 @ 16:42:14 #121
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58005370
lol. Met uitzondering van xxxHolic Kei natuurlijk
Dat ik die vergeet als uitzondering te posten

Bus games is dat wat?
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_58005941
quote:
ahh ja die heb ik al gezien , dat was mijn 3e of 4e anime
wel een erg goede serie moet ik zeggen .
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
pi_58008056
Zowel Slam Dunk als Buzzer Beater hebben gewoon bijna dezelfde k** einde. Heel mijn zin (in) is gewoon weg.
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
pi_58011878
quote:
Op zaterdag 12 april 2008 19:21 schreef Ge4ce het volgende:
Zowel Slam Dunk als Buzzer Beater hebben gewoon bijna dezelfde k** einde. Heel mijn zin (in) is gewoon weg.
Daarom hebben we bij de verkiezingen ook als regel gesteld dat je series volledig gezien moet hebben... Er zijn wel meer series die verkloot worden door een beroerd einde.
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_58013169
Death Note ending spoiler:

pi_58034652
toch weer een tijd geleden dat ik dit topic heb gechecked.. binnekort toch weer ff wat anime gaan kijken denk ik zo.
  maandag 14 april 2008 @ 19:37:23 #127
122997 zquing
Drama Junk
pi_58048710
nog mensen hier die kurenai kijken? Vond ep1 wel tof
"Those unforgettable days, for them I live"
pi_58058378
Heb Elfen Lied in 2 avonden gekeken, pfff wat een fan service! niet normaal!
Maarja..

Veel bloed though
And that is how I met your mother.
  dinsdag 15 april 2008 @ 11:19:27 #129
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_58062632
quote:
Op maandag 14 april 2008 19:37 schreef zquing het volgende:
nog mensen hier die kurenai kijken? Vond ep1 wel tof
Yup, het is een serie met potentie imo.

Kanokon en ToLoveRU ben ik ook aan het proberen al vind ik deze wel minder, ecchi is op zijn tijd wel leuk maar op het moment bevallen de serieuze series mij beter.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
  dinsdag 15 april 2008 @ 13:03:53 #130
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58065138
quote:
Op maandag 14 april 2008 19:37 schreef zquing het volgende:
nog mensen hier die kurenai kijken? Vond ep1 wel tof
Behalve xxxHolic heb ik nog geen enkele serie op mijn lijstje staan
Kanokon en ToLoveRU heb ik wel al gedownload trouwens maar deze staan nog niet op de planning op te kijken.
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  woensdag 16 april 2008 @ 00:15:23 #131
114845 Sh0g
Orenji-kun
pi_58078961
quote:
Op maandag 14 april 2008 00:24 schreef Intronic het volgende:
toch weer een tijd geleden dat ik dit topic heb gechecked.. binnekort toch weer ff wat anime gaan kijken denk ik zo.
welcome back

ik heb vorige week woensdag mijn laatste tentamen van het jaar gemaakt en heb tot 1 september vrij
naja, ben bezig met autorijlessen enzo en moet ook nog een baantje zoeken ofzoiets, maar kan weer lekker veel kijken.

Ben nu bezig met Welcome to the NHK en Chobits. Beide geniaal
pi_58080389
xxxHOLiC ep2 is zeker gaaf.
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
pi_58107704
Lol had hier een tijdje niet meer gekeken, en zie ik opeens Chi's sweet home staan *nieuwsgierig* dus maar ff checke en hij is grappig!!

Thnx for the tip
  donderdag 17 april 2008 @ 13:57:49 #134
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58111315
quote:
DreamWorks to make 'Ghost' in 3-D

DreamWorks has acquired rights to the Japanese manga "Ghost in the Shell" with plans to adapt the futuristic police thriller as a 3-D live-action feature.
Bron http://www.variety.com/VR1117984029.html Het commentaar van de lezers eronder is duidelijk

Geen probleem OnbeschrevenBlad. Ik lig ook elke keer in een deuk
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_58119973
Soul Eater ep 2 (Vraag me af hoe de soundtrack zal zijn.)
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
pi_58126887
quote:
Op donderdag 17 april 2008 20:09 schreef Ge4ce het volgende:
Soul Eater ep 2 (Vraag me af hoe de soundtrack zal zijn.)
Die serie is inderdaad echt te grapig roflol
And that is how I met your mother.
  vrijdag 18 april 2008 @ 11:13:29 #137
114845 Sh0g
Orenji-kun
pi_58132058
ik heb een Dragonball Z Broly Triple Threat DVD box gekocht bij de boudisque.

Broly The Legendary Super Saiyan
Broly Second Coming
Bio-Broly Uncut Movie



Gelukkig zijn het movies, dus nu zijn ze op full power in 8 minuten ipv in 8 episodes.

Ik wilde ook de volledige box van Tokko meenemen, maar dan werd het me toch een beetje te duur.
  vrijdag 18 april 2008 @ 11:54:57 #138
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_58133056
quote:
Op donderdag 17 april 2008 20:09 schreef Ge4ce het volgende:
Soul Eater ep 2 (Vraag me af hoe de soundtrack zal zijn.)
Er zijn ook twee versies van de serie lees ik net... De ene die op maandag uitgezonden wordt een 'kiddy' versie met bepaalde scènes eruit geknipt en de uncut versie die op donderdag uitgezonden wordt.

Ik ga deze ook maar eens proberen...
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
pi_58137723
quote:
Op vrijdag 18 april 2008 11:54 schreef MaxiTitan het volgende:

[..]

Er zijn ook twee versies van de serie lees ik net... De ene die op maandag uitgezonden wordt een 'kiddy' versie met bepaalde scènes eruit geknipt en de uncut versie die op donderdag uitgezonden wordt.

Ik ga deze ook maar eens proberen...
Het verschil van de eerste episode (cut/uncut):
quote:
"One, there was a very breif clip where Shinigami said a few words and then it showed a close-up of Blair’s well-endowed rack. Two, at the end of the episode there was a much longer preview that showed scenes from what I believe should be the next 2-4 episodes."
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
  vrijdag 18 april 2008 @ 21:18:15 #140
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58146685
Soul Eater is geweldig
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_58151739
Free short anime about North Korea Abducting Japanese

Waar gebeurd verhaal in een anime jasje..
なんだっけ
  zaterdag 19 april 2008 @ 09:38:41 #142
130298 TheThirdMark
To what Purpose!
pi_58154486
quote:
Op vrijdag 18 april 2008 11:13 schreef Sh0g het volgende:
ik heb een Dragonball Z Broly Triple Threat DVD box gekocht bij de boudisque.

Broly The Legendary Super Saiyan
Broly Second Coming
Bio-Broly Uncut Movie

[ afbeelding ]

Gelukkig zijn het movies, dus nu zijn ze op full power in 8 minuten ipv in 8 episodes.

Ik wilde ook de volledige box van Tokko meenemen, maar dan werd het me toch een beetje te duur.
Heb je die gewoon in Nederland gekocht? Zoja--> waar?
  zaterdag 19 april 2008 @ 15:37:59 #143
114845 Sh0g
Orenji-kun
pi_58159557
quote:
Op zaterdag 19 april 2008 09:38 schreef TheThirdMark het volgende:

[..]

Heb je die gewoon in Nederland gekocht? Zoja--> waar?
Bij de Boudisque in Utrecht. (Dicht bij Hoog Catherijne)
  zondag 20 april 2008 @ 18:26:55 #144
32679 PsyCha
Krieltje!
pi_58184048
quote:
Op vrijdag 18 april 2008 21:18 schreef wdn het volgende:
Soul Eater is geweldig
Oh, die staat ook op mijn lijstje. Heb nu te veel om te checken.
pi_58187370
Mijn update: Het is lang. Niet lezen als je geen zin hebt in re- en previews of ordeels en meningen.

Over Drive (anime) - Afgekeken. Wielren anime. Hoewel het totaal niet waardig is om te kijken heb ik er toch van genoten.
Blaze Driver (Nieuwe manga) - Nog te weinig om iets over te zeggen. Het gaat kort gezegt over een mensengroep die met bepaalde 'stikkers' krachten kunnen behalen. Futuristische thema met waarschijnlijk een unieke vechtstyle. Ik heb er veel hoop voor. (Pas eerste hoofdstuk uit helaas.)
Hand x Red (Nieuwe manga) - Super vaag, maar super interessant. Heel mysterieus en onmogelijk in te schatten hoe de mangaka gaat werken.
Shaman King (manga) - 'Over Soul', 'Spiritueel', 'Shamans'. Het leest fijn weg, heeft zo zijn trekjes en net zo vreemd als Hand x Red. Ik heb geen idee hoe dit gaat verlopen.
Hunter x Hunter (manga) - In het begin is het altijd wel lastig te zien te zien waar het verhaal naartoe zal lopen, maar ik heb er vlug achtergekomen dat ik daar niet over na moet denken. Het heeft mij zelfs verrast met een 'mmo-' of 'kaart'achtige wending.
Kamen Teacher (Nieuwe manga) - Slechte school+Strenge? leraar+Ongehoorzame k*t kinderen= Vreemd? Waar blijft het volgende hoofdstuk?
Monster Soul (Nieuwe manga) - One Piece / Fairy Tail thema/genre. Zal 'het' het mange scene overleven?
xxxHOLiC - Kei (manga/2de seizoen anime) - Een van de weinige anime's/manga's die ik direct helemaal gelezen heb. Mysterieus, pshychologisch en amuzerend met veel grappen en geintjes.
Soul Eater (Nieuwe anime) - Gewaagd, geweldig en grappig. Must see.
Fairy Tail (manga) - Doet mij zoveel aan One Piece denken, maar toch heeft het zijn eigen ding. Het thema of genre in Fairy Tail is daarom niet uniek, de karakters lijken zoveel (teveel?) van One Piece. Maar het verhaal doet je dat vergeten.
Code Geass - Hangyaku no Lelouch (anime) - Psychologische thriller met futurischtische mecha actie. Must see denk ik zo.
Slam Dunk (manga/anime) - Manga geheel gelezen en op het laatste moment heeft het mijn zin vernietigd. Hoewel het een oude verhaal is, en de animatietechnieken niet van tegenwoordig zijn zal het de sportliefhebber niet teleurstellen.
Kyouran Kazoku Nikki (Nieuwe anime) - No comment, nog te vaag.
Neon Genesis Evangelion (anime) - Pshychologische thriller eps op het laatst, te erg goed gedaan. The End of Evangelion, heel goed einde.
xxxHOLiC - Manatsu no Yoru no Yume (anime film) -

Gungrave nog verder kijken. Waar blijven die Gintama afleveringen? Bleach (anime) en Naruto (anime), waarom fillers . Bleach (manga), waar blijft de actie? Naruto (manga), wat denkt de mangaka toch? One Piece (anime en manga), ja please! xxxHOLiC (manga), ja please! Hayate 2de seizoen aub. Haruhi 2de seizoen aub. INP schiet eens op met Eyeshield 21. Prince of Tennis moet ik nog verder kijken. Kekkaishi gaat nog door in de manga!

Mijn want-to-see lijst: D.Gray-man, Death Note special, Fate/Stay Night, Night of the Fireflies en Mobile Suit Gundam.
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
  † In Memoriam † zondag 20 april 2008 @ 20:54:00 #146
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_58187663
ben je begonnen met de hunter x hunter manga of ben je verder gegaan waar de animé ophield?

Edit: soul eater was leuk, maar ik denk niet dat ik het 51 afleveringen zal uithouden, ik wil gewoon óf dat het spannend en onvoorspelbaar/mysterieus word, óf dat het dom en idioot wordt. tegelijk kan werken maar niet voor zo lang...
:')
pi_58187738
Ik ben met de (Hunter X Hunter) manga begonnen met het eerste hoofdstuk. Zit ondertussen op 261 en wacht nu even totdat de arc afgelopen is.
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
  zondag 20 april 2008 @ 21:10:13 #148
114845 Sh0g
Orenji-kun
pi_58188093
Even een klein onderzoekje naar kijkgedrag. Ik zou graag willen weten hoeveel episodes jullie van een anime achter elkaar kijken. Of überhaupt hoeveel episodes jullie kijken per dag.

Ik heb zelf namelijk dat, hoe boeiend ik een anime ook vind, ik nooit meer dan 2 of 3 episodes echt achter elkaar kan kijken. Ik ben constant afgeleid door andere zaken of ga weer ff internetten ofzo.

Ik kijk sowieso niet elke dag, maar als ik dan een avondje tijd heb en zin, dan kan ik er wel 8 tot 10 wegkijken, maar nooit echt achter elkaar. Het gaat zo van: 3 episodes - pauze - nog 2 - ff wat eten - nog 2 - beetje tv kijken - nog 2 - beetje internetten - laatste episode en slapen.

In het sterkste geval zet ik een episode halverwege op pauze en ga ik ff wat anders doen.

Hoe doen jullie dat? Overigens kijk ik altijd een zooi episodes achter elkaar van dezelfde anime. Nooit 2 of 3 naast elkaar.
  zondag 20 april 2008 @ 21:15:54 #149
122997 zquing
Drama Junk
pi_58188247
Hangt ervan af, als ik gewoon zin heb om te kijken dan wil ik wel eens gaan marathonnen(10eps+) Kijk ik een zwaardere serie dan soms maar 1 of 2 eps op een dag. Als ik een serie aan 't volgen ben die gereleased aan 't worden is als ik hem binnen heb xD

kijk ik een slechtere serie dan wil ik meestal wel gewoon gaan inetten tijdens de serie, dan gaat de serie niet fullscreen en dan ga ik gewoon een beetje inetten
"Those unforgettable days, for them I live"
pi_58188286
Ik kijk, als ik meerdere episodes heb, ook aardig wat episodes achter elkaar.. Heb er wel eens zo'n 5 à 6 achter elkaar gekeken.. Maar soms ook pauzes tussendoor, maar dat ligt meer aan het "ik heb honger"-gevoel dan aan het "goh, even wat anders doen"-idee..

Maar ik kijk liever ook niet 2 of 3 animes door elkaar.. Bij sommige moet je wel, als ze nog aan 't uitzenden zijn, maar verder kijk ik ze het liefst één voor één
pi_58188435
Aanraders:

Ergo Proxy
Bartender
  zondag 20 april 2008 @ 21:26:31 #152
122997 zquing
Drama Junk
pi_58188527
Bartender valt wel mee als echte aanrader, ik denk niet echt dat 't een serie is voor de meeste mensen hier. Tempo ligt wel erg laag
"Those unforgettable days, for them I live"
  zondag 20 april 2008 @ 21:27:27 #153
122997 zquing
Drama Junk
pi_58188558
Hoewel hij visueel vrij goed inelkaar zit en hij wel leuk is als je een keer toe bent aan wat anders
"Those unforgettable days, for them I live"
pi_58188950
Ik heb me althans wel goed vermaakt met Bartender, maar ieder z'n smaak.
Vond altijd wel leuk, beetje het verhaal achter exotische cocktails.
pi_58191183
D Gray man tot en met 78 gkeken.. Leuke serie. maar teveel gepraat over hun wapens..
Black Lagoon afgekeken en dat is echt een vette, donkere serie.
なんだっけ
  zondag 20 april 2008 @ 22:57:55 #156
32679 PsyCha
Krieltje!
pi_58191330
quote:
Op zondag 20 april 2008 20:43 schreef Ge4ce het volgende:
...
Kyouran Kazoku Nikki (Nieuwe anime) - No comment, nog te vaag.
...
Heb eerste afl gezien en wat vond ik hem stom.

Irriteer me kapot aan die stomme katmeisje of wolf of wat ze ook mag zijn.
  zondag 20 april 2008 @ 23:45:05 #157
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_58192700
quote:
Op zondag 20 april 2008 22:57 schreef PsyCha het volgende:

[..]

Heb eerste afl gezien en wat vond ik hem stom.

Irriteer me kapot aan die stomme katmeisje of wolf of wat ze ook mag zijn.
Idd, het is een van de meest irritante series die ik ooit gezien heb, ik ga die ook niet verder volgen.
De serie komt echt over als een vervelend kind dat alles zo even beslist en met de fantasie van een kind.

OMG het einde van episode 3 Kanokon...
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
pi_58193429
quote:
Op zondag 20 april 2008 21:10 schreef Sh0g het volgende:
Even een klein onderzoekje naar kijkgedrag. Ik zou graag willen weten hoeveel episodes jullie van een anime achter elkaar kijken. Of überhaupt hoeveel episodes jullie kijken per dag.

Ik heb zelf namelijk dat, hoe boeiend ik een anime ook vind, ik nooit meer dan 2 of 3 episodes echt achter elkaar kan kijken. Ik ben constant afgeleid door andere zaken of ga weer ff internetten ofzo.

Ik kijk sowieso niet elke dag, maar als ik dan een avondje tijd heb en zin, dan kan ik er wel 8 tot 10 wegkijken, maar nooit echt achter elkaar. Het gaat zo van: 3 episodes - pauze - nog 2 - ff wat eten - nog 2 - beetje tv kijken - nog 2 - beetje internetten - laatste episode en slapen.

In het sterkste geval zet ik een episode halverwege op pauze en ga ik ff wat anders doen.

Hoe doen jullie dat? Overigens kijk ik altijd een zooi episodes achter elkaar van dezelfde anime. Nooit 2 of 3 naast elkaar.
als volgt:
normale doordeweekse dag: (en ik heb zin om te kijken) 6 a 7 afleveringen, van 1 serie tenzij ik een serie afrond, dan word soms nog de eerste 2 afleveringen van andere serie gestart (blijf ik wel binnen de 6 a 7 afleveringen op een avond)

op een zaterdag/zondag dat ik de hele dag niks te doen heb: 26 eps ongeveer (1 serie, moet deze wel leuk zijn en ik dus echt door willen kijken, anders kom ik zeker aan de 11 afleveringen)
  maandag 21 april 2008 @ 01:15:02 #159
114845 Sh0g
Orenji-kun
pi_58194540
quote:
Op maandag 21 april 2008 00:12 schreef mschol het volgende:

op een zaterdag/zondag dat ik de hele dag niks te doen heb: 26 eps ongeveer (1 serie, moet deze wel leuk zijn en ik dus echt door willen kijken, anders kom ik zeker aan de 11 afleveringen)
Wajoooooo

Ik ken er nog zo één die dat kan, maar echt, 13 is het meeste wat ik op een dag heb kunnen kijken en de dag erna was ik er nog zat van. Dat was eenmalig.

Ik ben nu overigens nog bezig met NHK ni Youkoso! Ik kom er maar moeizaam doorheen, maar weiger 'em te droppen, omdat hij toch ook wel zeer grappige stukjes kent. Dat hele hikikomori en conspiracy's is maar een zwaar onderwerp voor een animé.

Ben ondertussen ook nog het één en ander aan het downloaden. De torrents heb ik al máááánden, misschien al wel 1,5 jaar op m'n pc staan, maar nooit iets meegedaan.
O.a. School Rumble, Madlax, Haibane Renmei, Ghost in the Shell SAC, Full Metal Alchemist, Petopeto-san, Stellvia of the Universe en Great Teacher Onizuka. 40 GB in totaal. Wanneer ik het ga kijken.... geen idee....
pi_58195750
quote:
Op maandag 21 april 2008 01:15 schreef Sh0g het volgende:

[..]

Wajoooooo

Ik ken er nog zo één die dat kan, maar echt, 13 is het meeste wat ik op een dag heb kunnen kijken en de dag erna was ik er nog zat van. Dat was eenmalig.

Ik ben nu overigens nog bezig met NHK ni Youkoso! Ik kom er maar moeizaam doorheen, maar weiger 'em te droppen, omdat hij toch ook wel zeer grappige stukjes kent. Dat hele hikikomori en conspiracy's is maar een zwaar onderwerp voor een animé.
tis idd een ietwat zwaar onderwerp, maar vond het behoorlijk goed te volgen.
quote:
Ben ondertussen ook nog het één en ander aan het downloaden. De torrents heb ik al máááánden, misschien al wel 1,5 jaar op m'n pc staan, maar nooit iets meegedaan.
O.a. School Rumble, Madlax, Haibane Renmei, Ghost in the Shell SAC, Full Metal Alchemist, Petopeto-san, Stellvia of the Universe en Great Teacher Onizuka. 40 GB in totaal. Wanneer ik het ga kijken.... geen idee....
ik heb nu nog +50GB aan series die ik moet kijken, en nog +/- 60GB om weg te branden op dvd's
  maandag 21 april 2008 @ 07:23:44 #161
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_58195794
Trouwens menschen. Wat vindt men als er Anime op tv komt in het Engels?
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
  maandag 21 april 2008 @ 07:34:47 #162
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58195835
Ik kijk 's-morgens onderweg naar werk 3 episodes en op de terugweg ook 3 episoides.
Meestal zijn 1 of 2 per dag van nieuwe series en de rest van bestaande.
Bleach + Naruto worden automatisch klaargezet voor me dus dat is op een USB stick duwen en onderweg kijken; tenzij ik te vroeg opsta en ruimte heb om ze meteen te kijken

Indien een complete serie me bevalt kan ik best in het weekend nog eens doorgaan met die serie trouwens
Dan kijk ik +- 30 tot 40 episodes in de werkweek en de rest in het weekend.
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_58195845
quote:
Op maandag 21 april 2008 07:23 schreef rakotto het volgende:
Trouwens menschen. Wat vindt men als er Anime op tv komt in het Engels?
in het engels??
you nuts? *shivers*

pi_58196257


wie weet uit welke anime dit gifje komt ? , ziet er namelijk grappig uit
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
  maandag 21 april 2008 @ 08:36:33 #165
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_58196260
quote:
Op maandag 21 april 2008 07:36 schreef mschol het volgende:

[..]

in het engels??
you nuts? *shivers*

Ik weet het, maar nog altijd beter dan in het Nederlands.
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
pi_58196313
quote:
Op maandag 21 april 2008 07:23 schreef rakotto het volgende:
Trouwens menschen. Wat vindt men als er Anime op tv komt in het Engels?
Ik heb liever gewoon het origineel met ondertiteling.


Ik ben best wel een aggresieve kijker. Thermen, namen, titels en dergelijken kan ik bij veel anime/manga niet noemen of herinneren. Ik kijk over het algemeen naar het thema, genre, karakter- en verhaalbouw. Als ik zin heb, en het verhaal gaaf vind, kijk of lees ik een serie zo weg in een paar dagen tot een week. Als het verhaal mij boeit, ligt het er vaak aan hoelang een serie is 13-26-52 of 100+. Een serie van 13 afleveringen zal ik vlugger weg kijken dan een serie met 100 afleveringen. Daar neem ik dan liever mijn tijd voor. Hetzelfde geld voor manga (dan wel in chapter vorm, 50-100-150 en 250).
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
  maandag 21 april 2008 @ 08:46:42 #167
122997 zquing
Drama Junk
pi_58196341
quote:
Op maandag 21 april 2008 07:23 schreef rakotto het volgende:
Trouwens menschen. Wat vindt men als er Anime op tv komt in het Engels?
prima, alleen ga ik 't niet kijken
"Those unforgettable days, for them I live"
  maandag 21 april 2008 @ 09:07:25 #168
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_58196596
Over het algemeen kijk ik een episode meteen als hij binnen is gehaald. Meestal is dit een episode of twee drie op een avond en komt er een hele bubs aan het begin van de week uit dan wil ik het nog wel eens spreiden over de week om de lege dagen op te vullen.

Op een druilerige zondag bijvoorbeeld houd ik soms nog wel een marathon en kijk ik zeker een serie van 13 eps weg. Vroeger heb ik ook wel meer episodes doorheen gejaagd zoals Naruto, 't was zomervakantie en ik wilde toch wel weten of het wat voor mij was. Ik heb mij toen in vijf dagen bij-gekeken tot ep 132 (~26 eps per dag), daar had ik toen nog de tijd voor om dat te doen. Echter zijn die tijden voorbij (vijf dagen achter elkaar 26 eps kijken) en beperk mij nu over het algemeen alleen tot de 13/26 ep series (het liefst als ze nog wekelijks uitkomen). Heel soms begin ik nog aan een serie van 52 eps als de serie echt de moeite waard is en deze wekelijks uitkomt.

Wanneer de eps nog wekelijks uitkomen kijk ik meerdere series door elkaar, de voorgaande eps heb ik immers al gezien en er is dan niets meer om te kijken. Het vormt dan niet zo'n probleem voor mij gezien het om enkele episodes gaat. Wanneer ik meerdere eps heb opgespaard dan kijk ik eerst die af alvorens ik aan een andere serie begin.

Pauzeren doe ik bijna nooit midden in een episode tenzij de serie ruk is, ik kijk de episode eerst af voor ik pauzeer.

Engelse anime dubs kijk ik niet, die overdreven Amerikaanse stemmen staan mij niet aan en passen niet bij de karakters. De enige anime die ik in het engels tolereer zijn Dragonball Z en de eerste film van Ghost in the Shell, maar zodra ik andere anime hoor in het engels dan weet ik niet hoe snel ik de Japanse dub aan moet zetten.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
  maandag 21 april 2008 @ 09:09:59 #169
114455 Frag_adder
Maar ik lieg niet
pi_58196627
Code Geass R2, wat een heerlijk begin heeft die serie weer ^^, ik ben na elke aflevering benieuwd hoe het nu weer verder gaat
quote:
Op maandag 21 april 2008 07:23 schreef rakotto het volgende:
Trouwens menschen. Wat vindt men als er Anime op tv komt in het Engels?
Ik heb vroeger wel DBZ en Gundam Wing zo gekeken maar ik haat het wachten tot de nieuwe afleveringen op tv worden uitgezonden en dat je er altijd voor moet thuis blijven en de kans heb afleveringen te missen. Zeker omdat ik verwacht dat deze net zoals eerder overdag worden uitgezonden wanneer ik er nooit ben.
Oftewel, ik vind het prima als het komt maar ik zal er niet naar kijken.

Dat en als je een serie al ooit in de originele stemmen hebt gezien is het echt tergend deze opnieuw te zien met andere stemmen
Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
  maandag 21 april 2008 @ 10:41:03 #170
32679 PsyCha
Krieltje!
pi_58198201
quote:
Op maandag 21 april 2008 00:12 schreef mschol het volgende:

[..]


op een zaterdag/zondag dat ik de hele dag niks te doen heb: 26 eps ongeveer (1 serie, moet deze wel leuk zijn en ik dus echt door willen kijken, anders kom ik zeker aan de 11 afleveringen)
Hahaha, heel herkenbaar.
Ik heb dan altijd een soort van 'haast'. Moet het gewoon afkijken. Dit weekend heb ik alleen maar anime gekeken.
pi_58198431
quote:
Op maandag 21 april 2008 08:36 schreef DJ_ het volgende:
[ afbeelding ]

wie weet uit welke anime dit gifje komt ? , ziet er namelijk grappig uit
Het doet me denken aan Ouran High School Host Club
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_58198464
quote:
Op maandag 21 april 2008 08:36 schreef DJ_ het volgende:
[ afbeelding ]

wie weet uit welke anime dit gifje komt ? , ziet er namelijk grappig uit
One Piece.

Zwart harige: Nico Robin
Oranje harige: Nami
Geel harige: Sanji
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
pi_58198485
quote:
Op maandag 21 april 2008 08:43 schreef Ge4ce het volgende:

[..]

Ik heb liever gewoon het origineel met ondertiteling.
Jep... Op TMF hebben ze vorig jaar Cowboy Bebop op de goeie manier uitgezonden... Wel met Nederlandse ondertiteling, maar dat zullen we dan maar even door de vingers zien (Nederlandse ondertiteling is vaak een vertaling van Engelse (Amerikaanse) ondertiteling en die wordt dan ook nog eens véél te vrij vertaald, waardoor het echt storend is.

Films zijn meestal wel te doen met Engelse (Amerikaanse) dub, maar series zijn echt intens slecht. Nog niet zo slecht als bij Nederlandse dubs, trouwens.
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_58199246
quote:
Op maandag 21 april 2008 07:23 schreef rakotto het volgende:
Trouwens menschen. Wat vindt men als er Anime op tv komt in het Engels?
Mwah, ligt eraan, naruto in het engels/nederlands lijkt me helemaal niks.
Maar Avatar in het nederlands is dan wel leuk.

En nu te bedenken dat je alfred jodokus kwak, vrouwtje theelepel etc ook tot anime kan rekenen, en dat is toch wel een groot succes geworden.
pi_58199950
quote:
Op maandag 21 april 2008 10:55 schreef Ge4ce het volgende:

[..]

One Piece.

Zwart harige: Nico Robin
Oranje harige: Nami
Geel harige: Sanji
mm laat dan maar zitten heb niet echt zo'n trek in om nog een 300+ eps anime te volgen , bleach en naruto is al genoeg , komt wel een keer als die afgelopen is en ik tijd teveel heb ofzo
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
pi_58200055
quote:
Op maandag 21 april 2008 11:29 schreef Whooz het volgende:
Maar Avatar in het nederlands is dan wel leuk.
Da's geen anime...
quote:
Op maandag 21 april 2008 08:36 schreef DJ_ het volgende:
[ afbeelding ]

wie weet uit welke anime dit gifje komt ? , ziet er namelijk grappig uit
Ouran High School Host Club?
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
  maandag 21 april 2008 @ 12:08:58 #177
114845 Sh0g
Orenji-kun
pi_58200121
quote:
Op maandag 21 april 2008 09:07 schreef MaxiTitan het volgende:
Wanneer de eps nog wekelijks uitkomen kijk ik meerdere series door elkaar, de voorgaande eps heb ik immers al gezien en er is dan niets meer om te kijken. Het vormt dan niet zo'n probleem voor mij gezien het om enkele episodes gaat. Wanneer ik meerdere eps heb opgespaard dan kijk ik eerst die af alvorens ik aan een andere serie begin.
Ah ja als je gloednieuwe series kijkt, ben je helemaal afhankelijk van wanneer ze uitkomen en dan kun je wel meerdere naast elkaar kijken. Zo heb ik Moyashimon erbij gepakt, want die was zo leuk, dat ik meteen ben gaan kijken.
quote:
Op maandag 21 april 2008 11:29 schreef Whooz het volgende:

[..]

Mwah, ligt eraan, naruto in het engels/nederlands lijkt me helemaal niks.
Maar Avatar in het nederlands is dan wel leuk.

En nu te bedenken dat je alfred jodokus kwak, vrouwtje theelepel etc ook tot anime kan rekenen, en dat is toch wel een groot succes geworden.
Avatar is dan ook geen animé, maar Amerikaans geproduceerde nep-animé. Net zoals Britney Spears nieuwe videoclip. Ik snap niet dat mensen dat zo leuk vinden. Ik vind er geen drol aan.

Overigens zijn de oude stemartiesten van de oude tekenfilmseries 100x beter dan die van tegenwoordig. Nu hebben ze 5 mensen die 20 tekenfilms inspreken.
Alhoewel, mijn moeder ergerde zich altijd groen en geel aan de stem van Alfred.
pi_58200322
quote:
Op maandag 21 april 2008 12:01 schreef DJ_ het volgende:

[..]

mm laat dan maar zitten heb niet echt zo'n trek in om nog een 300+ eps anime te volgen , bleach en naruto is al genoeg , komt wel een keer als die afgelopen is en ik tijd teveel heb ofzo
Moet je een anime van 300+ aflevering direct helemaal kijken dan? Er zijn genoeg arcen met One Piece, kun je zelf kiezen hoe veel/snel je alles wilt kijken. Filler arcs kun je zelfs overslaan.
quote:
Op maandag 21 april 2008 12:06 schreef Jordy-B het volgende:

[..]

Ouran High School Host Club?
One Piece.
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
pi_58200436
quote:
Op maandag 21 april 2008 12:19 schreef Ge4ce het volgende:

[..]

Moet je een anime van 300+ aflevering direct helemaal kijken dan? Er zijn genoeg arcen met One Piece, kun je zelf kiezen hoe veel/snel je alles wilt kijken. Filler arcs kun je zelfs overslaan.
[..]

One Piece.
naja ik kijk meestal een anime wel in een keer , dan bedoel ik niet non stop op 1 dag maar dan kijk ik geen andere anime's tussen door . en ik heb op het moment nog zoveel te kijken nu het nieuwe seizoen is begonnen .
op het moment heb ik , naruto , bleach , special A , kanokon , allison & Lillia , itazura kiss , code geass R2 , D-gray man en to love ru .
dan heb ik geen zin om er nog een anime door heen te kijken als die zo lang duurt , is het iets van 26 eps dan ben ik er in 2-3 dagen doorheen
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
  maandag 21 april 2008 @ 13:45:15 #180
32679 PsyCha
Krieltje!
pi_58201930
Itazura na kiss is leuk!

En iemand die Tower of Druaga kijkt? Eerste ep was zo funny!
  maandag 21 april 2008 @ 13:50:56 #181
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58202040
Tower: eps 1 staat op mijn pc maar van een vreemde subgroep dus ik was die nog even aan het uitstellen.

Itazura na kiss is zeer zeker ook leuk

Soul Eater vind ik op dit moment de verrassing van het seizoen. Die stijl van tekenen is echt geweldig. Die maan in de lucht. En lekker duister (xxxHolic is buitencategorie maar was van te voren al ingeschat als kwalitateit en als geweldig )
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  maandag 21 april 2008 @ 16:33:19 #182
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_58205248
Maar Alfred Kwak kam ook degelijk van een Nederlandse bodem, dus daar heb ik geen moeite mee.
Maar zou het niet zijn dat als je DBZ eerst in het Japans had gezien, dat je dan de Engelse versie slecht vindt?
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
pi_58205334
quote:
Op maandag 21 april 2008 08:36 schreef rakotto het volgende:

[..]

Ik weet het, maar nog altijd beter dan in het Nederlands.
er zijn in mijn geval een paar uitzonderingen, maar daar heb ik vaak dan ook alleen de NL versie van gezien, denk dat ik zowiezo de japanse versies altijd beter vind..
  maandag 21 april 2008 @ 16:44:40 #184
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58205463
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_58205994
quote:
Op maandag 21 april 2008 16:33 schreef rakotto het volgende:
Maar Alfred Kwak kam ook degelijk van een Nederlandse bodem, dus daar heb ik geen moeite mee.
Maar zou het niet zijn dat als je DBZ eerst in het Japans had gezien, dat je dan de Engelse versie slecht vindt?
jep en andersom ook .
ik heb DBZ eerst in het engels gezien , en vind het dus totaal niet erg .
maar als ik nu de japanse kijk vindt ik het maar gaar klinken , terwijl bleach en naruto of wat voor anime dan ook wel allemaal heel gewoon klinken in het japans omdat ik die alleen maar in het japans heb gezien
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
  maandag 21 april 2008 @ 18:46:44 #186
122997 zquing
Drama Junk
pi_58207621
De nederlandse versie van chinchan was beter dan de japanse vond ik(wat ik me ervan herinneren kan) Verder is pokemon ook best wel goed gedaan, alleen jammer dat er niet zo heel veel verschillende stemmen waren
"Those unforgettable days, for them I live"
  maandag 21 april 2008 @ 18:48:21 #187
122997 zquing
Drama Junk
pi_58207653
En DBZ vond ik de stemmen altijd al slecht van, heb nooit de japanse versies gezien, maar zelfs toen ik 11 was vond ik dat al om te huilen
"Those unforgettable days, for them I live"
pi_58208691
quote:
Op maandag 21 april 2008 18:46 schreef zquing het volgende:
De nederlandse versie van chinchan was beter dan de japanse vond ik(wat ik me ervan herinneren kan).
Die was echt briljant... Ook erg vrij vertaald, maar wel op een goede manier. Bijzonder grappig gedaan.
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
  maandag 21 april 2008 @ 19:48:51 #189
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58209173
quote:
Op maandag 21 april 2008 18:48 schreef zquing het volgende:
En DBZ vond ik de stemmen altijd al slecht van, heb nooit de japanse versies gezien, maar zelfs toen ik 11 was vond ik dat al om te huilen
Ben ik het helemaal mee eens.
Zelfs nog erger dan de lengte van de gevechten
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_58221992
Ik kijk Death Note. Heb aflevering 7 gekeken. Wat een briljante serie
pi_58225895
quote:
Op dinsdag 22 april 2008 10:54 schreef Dj_Day-V het volgende:
Ik kijk Death Note. Heb aflevering 7 gekeken. Wat een briljante serie
\

deathnote is een geniale serie ja , al is het einde van de live action films beter als die van de anime
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
pi_58229981
quote:
Op dinsdag 22 april 2008 13:50 schreef DJ_ het volgende:

[..]

\

deathnote is een geniale serie ja , al is het einde van de live action films beter als die van de anime
Bedoel je dat het einde van de film beter is dan de serie?

Kan je ze ook allebei kijken?
pi_58231808
quote:
Op dinsdag 22 april 2008 16:44 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Bedoel je dat het einde van de film beter is dan de serie?

Kan je ze ook allebei kijken?
ja je kan ze allebei kijken , en ja het einde van de film is anders en persoonlijk vind ik hem beter dan de serie
veder is de serie wel wat uitgebreider als de film natuurlijk vanwege de tijdslimiet
maar ze echte shock zou komen als je eerst de films kijkt en dan de anime
het einde is dan echt zo onverwachts .
maarja het is echt een keuze , wil je meer detail in het verhaal of wil je echt verbaast staan
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
pi_58232043
Ik ben bij aflevering 9 maar ik kan gewoon de film gaan kijken?
pi_58232404
quote:
Op dinsdag 22 april 2008 18:24 schreef Dj_Day-V het volgende:
Ik ben bij aflevering 9 maar ik kan gewoon de film gaan kijken?
rond aflevering 15 zou je de eerste film kunnen gaan kijken dat staat ongeveer gelijk aan elkaar

de 2e film kan je kijken als je eps 24 hebt gezien ( kijk dan 25 nog niet als je verbaast wilt staat met wat er gebeurt in eps 25 van de anime )

dus kortom
film 1 ( eps 1 t/m 15 )
film 2 ( eps 16 t/m 24 )
vanaf 25 gaat de anime veder waar de films stopen ( alternatief einde )
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
  dinsdag 22 april 2008 @ 18:56:07 #196
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58232780
Zit ik in de trein en denk welke nu...
Valt mijn oog op Mnemosyne!

Ben in aan het einde van mijn 1/2 uur durende rit. Duurt de anime langer (45 min per eps).

Tot nu toe vind ik Mnemosyne aardig. Tis geen fantasy maar is alleraardigst getekend.


Vraag: wat is het verschil tussen
Allison and Lillia 3 - linked chapters version
en Allison and Lillia 3
Ik zie niets staan op de forums hierover

Oh en ik zie dat Gundam 00 licensed is! as heeft ze verwijderd.

En voor diegene die series pas kijken als ze compleet zijn: Bus Gamer (3 eps ) Nog niet gezien maar schijnt redelijk te zijn.

[ Bericht 20% gewijzigd door wdn op 22-04-2008 19:04:17 ]
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_58234621
quote:
Op dinsdag 22 april 2008 18:40 schreef DJ_ het volgende:

[..]

rond aflevering 15 zou je de eerste film kunnen gaan kijken dat staat ongeveer gelijk aan elkaar

de 2e film kan je kijken als je eps 24 hebt gezien ( kijk dan 25 nog niet als je verbaast wilt staat met wat er gebeurt in eps 25 van de anime )

dus kortom
film 1 ( eps 1 t/m 15 )
film 2 ( eps 16 t/m 24 )
vanaf 25 gaat de anime veder waar de films stopen ( alternatief einde )
Ok
pi_58234816
Ik zie nu pas dat de film echte mensen zijn
  dinsdag 22 april 2008 @ 20:23:42 #199
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_58234869
quote:
Op dinsdag 22 april 2008 18:56 schreef wdn het volgende:
*knip*

Vraag: wat is het verschil tussen
Allison and Lillia 3 - linked chapters version
en Allison and Lillia 3
Ik zie niets staan op de forums hierover
Volgens mij zijn dat die episodes waar de opening en het einde (credits enzo) in aparte files staan of naar een episode gelinkt staan. Je hebt dus twee aparte files met de OP en ED, of je hebt een 'eerste volledige' episode waar de rest van de episodes naar verwijzen. In die laatste eps zijn de OP en ED afgeknipt om de files zo wat kleiner te maken door en ze dus naar de stukken of eerste ep te laten linken. Het is een functie die de mkv container biedt maar zelden gebruikt wordt (gelukkig imo).

Werkt overigens alleen als je dat Haali geval als renderer hebt in MPC. Anders zie je gewoon de episode zonder opening en ending. Dat grapje komt van Formula Subs want ze zijn het ook in Shugo Chara gaan gebruiken halverwege omdat ze de OP en ED niet meer iedere keer wilde vertalen/timen/enz.

Ik vind het maar een rotsysteem omdat ik die haali (dat gekke ding werkt ook niet lekker) niet gebruik als renderer maar EVR ivm mijn hardware-matige h264 acceleratie onder XP. Als je die linked eps niet wil hebben dan kan je de mp4 versie downloaden of de versie van AniYoshi.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
  dinsdag 22 april 2008 @ 20:45:40 #200
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58235532
Domo arrigatto MaxiTitan.
1ste episode van Mnemosyne is geslaagd. Serie staat op mijn 'te volgen series' lijstje.
Zobies, Vrouwtje dat in de 1st eps
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
. Genetische manipulatie en nog wat van dat gedoe. Liep der een roodharige vrouwtje rond zou je haast aan Elfenlied denken En een kat die een tankauto tegenhoudt (alhoewel dat een gerucht lijkt).
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_58239199
quote:
Op dinsdag 22 april 2008 20:21 schreef Dj_Day-V het volgende:
Ik zie nu pas dat de film echte mensen zijn
jep klopt , live action he ( betekend altijd dat het met echte mensen wordt gespeeld )

trouwens over allison & Lillia gesproken , die serie doet me zeer aan full metal alchemist denken qua sfeer
en dat is zeker positief te noemen want FMA was geweldig en nog steeds een van de beste anime's ooit .
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
pi_58240466
ben maar eens begonnen met Clannad, alleen beetje jammer dat SS-Eclipse ep 24 (nog) niet hebben gesubbed
pi_58241201
quote:
Op dinsdag 22 april 2008 23:30 schreef mschol het volgende:
ben maar eens begonnen met Clannad, alleen beetje jammer dat SS-Eclipse ep 24 (nog) niet hebben gesubbed
Volgens mij zijn er maar 22 eps en 1 special. Morgen Real Drive maar eens kijken, schijnt een van de verrassingen van dit seizoen te zijn.

Ik hou wel van een sci-fi mindfuck serie op zijn tijd.
pi_58241274
quote:
Op dinsdag 22 april 2008 23:30 schreef mschol het volgende:
ben maar eens begonnen met Clannad, alleen beetje jammer dat SS-Eclipse ep 24 (nog) niet hebben gesubbed
eps 24 is een rumor het zijn tot nu toe inderdaad 22 eps + een special .
ze denken alleen dat er nog een special komt ( ep24 )
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
  woensdag 23 april 2008 @ 00:15:59 #205
122997 zquing
Drama Junk
pi_58241671
quote:
Op dinsdag 22 april 2008 22:53 schreef DJ_ het volgende:

[..]

en dat is zeker positief te noemen want FMA was geweldig en nog steeds een van de beste anime's ooit .
niet mee eens en is imho gewoon een popi jopie serie, niets bijzonders aan
"Those unforgettable days, for them I live"
pi_58244939
quote:
Op maandag 21 april 2008 19:31 schreef Jordy-B het volgende:

[..]

Die was echt briljant... Ook erg vrij vertaald, maar wel op een goede manier. Bijzonder grappig gedaan.


cosmo!!!! lekkere nerd van me.....



ik heb zowaar 2 dvd's ervan...
  woensdag 23 april 2008 @ 09:47:14 #207
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_58246807
quote:
Op dinsdag 22 april 2008 23:59 schreef DJ_ het volgende:

[..]

eps 24 is een rumor het zijn tot nu toe inderdaad 22 eps + een special .
ze denken alleen dat er nog een special komt ( ep24 )
Ik snap ook niet waarom ze met nog een special aan komen zetten (als het gerucht waar zou zijn), het tweede seizoen heeft immers al een groen licht gekregen. Lijkt mij logischer dat men (de makers van Clannad) zich daar op gaat concentreren, maar goed.

SS/Eclipse is meestal erg stipt met het uitgeven van haar releases (vergeleken met andere fansub groepen) dus als er een ep 24 uit zou komen dan zal deze binnen enkele dagen online staan.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
pi_58254274
trouwens komt de naruto shippuden movie vandaag niet uit op dvd in japan ?
dan zou DB hem binnenkort moeten subben
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
  woensdag 23 april 2008 @ 16:44:03 #209
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58257205
Shippuden pas op 2 augustus

17.4 is wel de 2de Naruto film in de VS uit gekomen maar die hebben wij allang gezien
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_58258768
quote:
Op woensdag 23 april 2008 16:44 schreef wdn het volgende:
Shippuden pas op 2 augustus

17.4 is wel de 2de Naruto film in de VS uit gekomen maar die hebben wij allang gezien
naja hij is namelijk te koop op play-asia . maar daar heb ik dus niks aan want die heeft geen subs
wikipedia zegt ook 23 april

http://www.play-asia.com/(...)to-70-2kch-43-9.html
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
  woensdag 23 april 2008 @ 19:02:33 #211
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58260752
ah cool. Ik dacht toch echt meerdere keren 2.8 te hebben zien staan
Dan zal DB binnenkort wel komen
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  woensdag 23 april 2008 @ 19:39:41 #212
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58261874
DJ_ ik heb hem gevonden
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_58269848
quote:
Op woensdag 23 april 2008 19:39 schreef wdn het volgende:
DJ_ ik heb hem gevonden
ik wil toch echt de DB sub die hebben altijd goede kwaliteit subs
maar als er nu al een sub is van andere sites dan zal DB niet lang meer duren

edit : heb de raws al gevonden op het net

[ Bericht 12% gewijzigd door DJ_ op 24-04-2008 09:32:29 ]
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
pi_58294619
Ahhh, volgende week geen Weekly Shonen Jump. Volgende week o.a. geen hoofdstuk van: Bleach, Eyeshield 21, Gintama, Hunter x Hunter, M×0, Naruto en One Piece.
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
pi_58337401
hayate no gotoku h264 versie is wel ruimte vretend zeg.... 12GB...
ben ook klaar met clannad en kan eigenlijk niet wachten tot de clannad afterstory
deed mij wel heel erg denken aan kanon overigens
  zondag 27 april 2008 @ 13:58:43 #216
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58338176
Ik zag het 12GB

Bleach of Naruto h264 zou nog veel erger zijn Doe maar x4 of x5
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_58339055
quote:
Op zondag 27 april 2008 13:58 schreef wdn het volgende:
Ik zag het 12GB

Bleach of Naruto h264 zou nog veel erger zijn Doe maar x4 of x5
brrrr... maar ja ben eff ruimte aan het vrij maken voor XP en vista dual boot (en nee, voorlopig even geen geld voor nieuwe 750GB schijf, anders had ik dat wel gedaan )

als ik werk heb en m;n 2de loon binnen heb, zal ik zeker een goeie server opgaan zetten met hotswapable sata raid5 config (met 5x 750GB ofzo)
  zondag 27 april 2008 @ 14:52:06 #218
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_58339298
quote:
Op zondag 27 april 2008 13:16 schreef mschol het volgende:

deed mij wel heel erg denken aan kanon overigens
Dat is niet zo gek aangezien Clannad, Kanon (2006) en AIR van dezelfde schrijver/makers komen.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
pi_58339375
quote:
Op zondag 27 april 2008 14:52 schreef MaxiTitan het volgende:

[..]

Dat is niet zo gek aangezien Clannad, Kanon (2006) en AIR van dezelfde schrijver/makers komen.
dat weet ik, toen ik kanon 2006 had gezien , en de melding van clannad erin zat, wilde ik die toen al kijken

alleen had iets meer variatie in verhaal wel prettig geweest, vond dat nagenoeg gelijk aan kanon..
  zondag 27 april 2008 @ 16:38:39 #220
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58341100
quote:
Op zondag 27 april 2008 14:42 schreef mschol het volgende:

[..]

brrrr... maar ja ben eff ruimte aan het vrij maken voor XP en vista dual boot (en nee, voorlopig even geen geld voor nieuwe 750GB schijf, anders had ik dat wel gedaan )

als ik werk heb en m;n 2de loon binnen heb, zal ik zeker een goeie server opgaan zetten met hotswapable sata raid5 config (met 5x 750GB ofzo)
Vakantiegeld komt eraan

Weet iemand in Maastricht een verkoper van anime?

[ Bericht 7% gewijzigd door wdn op 27-04-2008 16:46:43 ]
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  zondag 27 april 2008 @ 17:19:55 #221
122997 zquing
Drama Junk
pi_58342032
iemand die naar acon gaat volgende week?
"Those unforgettable days, for them I live"
pi_58342891
Acon?
pi_58343218
Net even de 4e OVA van Hellsing gekeken. Volgens mij wordt het met elk nieuw deel bloederiger.
Het moorden wordt weer lekker artistiek en gedetaileerd in beeld gebracht.

En nu maar weer wachten op het volgende deel, zal wel weer een klein jaartje duren.
  zondag 27 april 2008 @ 19:05:28 #224
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_58343947
Volgende week wanneer?


En omg! Hellsing OVA's! Die heb ik nog niet gezien!
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
  zondag 27 april 2008 @ 19:46:46 #225
122997 zquing
Drama Junk
pi_58344814
Acon=Animecon

jup 't begint vrijdag
"Those unforgettable days, for them I live"
pi_58346749
quote:
Op zondag 27 april 2008 16:38 schreef wdn het volgende:

[..]

Vakantiegeld komt eraan
voor mij niet hoor
ik zit momenteel op stage (200 euro p/m) maar daarna (na 27 juni) kan ik direct blijven werken, er is een jaarcontract aangeboden , en daar schijn ik rond de 1500 euro netto te gaan verdienen (niet zeker, contract moet nog binnenkomen over de post...)
pi_58352985
One Piece 351: HA~RA~HE~TAAAAAAaaaaaaaaaaa!
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
pi_58379188
Ik blijf lekker bij Bleach en Naruto...Claymore is ook tof
pi_58381350
2de helft van Death Note is echt saaier dan het begin (Tot nu toe)
  dinsdag 29 april 2008 @ 16:46:44 #230
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58383222
Ohhhhhh dat komt goed hoor.
Dit is een spanningsboog
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_58383770
Oh ik ben nu bij aflevering 21
pi_58385284
6 dagen vrij, tot vrijdag om series te kijken/branden, daarna spelen met nieuwe pc
en ik wil nog zo verschrikkelijk veel zien
pi_58391943
door mijn omgebouwde psp kijk ik uberhaupt helemaal geen anime meer...
  woensdag 30 april 2008 @ 11:24:34 #234
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_58395914
quote:
Op dinsdag 29 april 2008 23:59 schreef blessed19 het volgende:
door mijn omgebouwde psp kijk ik uberhaupt helemaal geen anime meer...
Waarom dat?
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
  woensdag 30 april 2008 @ 11:30:20 #235
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58396003
quote:
Op dinsdag 29 april 2008 23:59 schreef blessed19 het volgende:
door mijn omgebouwde psp kijk ik uberhaupt helemaal geen anime meer...
Mijn niet omgebouwde psp lukt dat ook
Ben ook de weg een beetje kwijt want de leuke series zijn allemaal afgelopen
En de nieuwe leuke series duren lang om uit te komen

Zucht.
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_58396483
quote:
Op woensdag 30 april 2008 11:24 schreef rakotto het volgende:

[..]

Waarom dat?
- werken
- basgitaar
- wii
- snes
- psp
- sociale contacten
- terry pratchet

pi_58396505
quote:
Op woensdag 30 april 2008 11:30 schreef wdn het volgende:

[..]

Mijn niet omgebouwde psp lukt dat ook
Ben ook de weg een beetje kwijt want de leuke series zijn allemaal afgelopen
En de nieuwe leuke series duren lang om uit te komen

Zucht.
juist!

geen suzuki alto, geen eier'tjes, geen groen groen, geen zware paniekerige metalen, geen alchemisten, geen middeleeuws zwaard...

gewoon geen serie die hier wat aan kan tippen nog toevoegen.
  woensdag 30 april 2008 @ 12:25:51 #238
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58396708
Pratchet

Kyou Kara Maou R is binnen dus ik heb weer wat om te kijken binnenkort.

/offtopic/
Ik heb de hele week vrij en ben bezig met Tales of the World - Radiant Mythology (psp). Opgepikt voor 15 euroi bij FFS; als je van rpg houdt een aanrader) Char name: Shana voor mijn mage Ik heb ff1 en 2 uitgespeeld met Ichigo Renji en Kenpachi In de planning ff tactics en persona 3 en silverfall.
/back ontopic/

Maar blessed18: allison is een goede serie. Kan ik nu al zeggen denk ik Zo ook xxxHolic en Vampire Knight. Maar dat is niet genoeg om mijn reistijd te vullen.

Kent iemand Spriggan (1998) (bluRay is net uit)?

[ Bericht 4% gewijzigd door wdn op 30-04-2008 12:31:04 ]
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_58396869
quote:
Op woensdag 30 april 2008 12:25 schreef wdn het volgende:
Pratchet

Kyou Kara Maou R is binnen dus ik heb weer wat om te kijken binnenkort.

/offtopic/
Ik heb de hele week vrij en ben bezig met Tales of the World - Radiant Mythology (psp). Opgepikt voor 15 euroi bij FFS; als je van rpg houdt een aanrader) Char name: Shana voor mijn mage Ik heb ff1 en 2 uitgespeeld met Ichigo Renji en Kenpachi In de planning ff tactics en persona 3 en silverfall.
/back ontopic/

Maar blessed18: allison is een goede serie. Kan ik nu al zeggen denk ik Zo ook xxxHolic en Vampire Knight. Maar dat is niet genoeg om mijn reistijd te vullen.

Kent iemand Spriggan (1998) (bluRay is net uit)?
die XXXholic weet ik niet zo zeker... misschien eens proberen. vampire knight klinkt eerlijk gezegd nu al afgezaagd...

ik be nu bezig met crisis core! machtig spel! GOW is nu ook al in de download. hierna ga ik me wagen aan secret of mana. ik heb het al vaker geprobeerd, maar het is me nooit gelukt om hem helemaal uit te spelen...

verder zoek ik trouwens ook psp games waarmee je tof kan multiplayen! voor op het werk enzo, collega heeft namelijk ook zo'n omgebouwd ding het het wil regelmatig voorm=komen dat er geen ene zak te doen is... dus dan ga je gamen!
pi_58397523
quote:
Op woensdag 30 april 2008 12:08 schreef blessed19 het volgende:
- terry pratchet

Pratchett
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_58401070
quote:
Op woensdag 30 april 2008 13:22 schreef Jordy-B het volgende:

[..]

Pratchett
pi_58401111
zie sig...
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_58402862
Heeft iemand de Narutofilm op Dattebayo al gedownload?
Ik heb 'm net gedownload, ga 'm nu kijken

Geen troll dus
pi_58403466
quote:
Op woensdag 30 april 2008 20:07 schreef Bakakame het volgende:
Heeft iemand de Narutofilm op Dattebayo al gedownload?
Ik heb 'm net gedownload, ga 'm nu kijken

Geen troll dus
heb em al wel gedownload, nog niet gekeken...

ben nog op zoek naar batch van Ayako's Minami-ke
de irc bots zijn down.. en hun torrent pagina is een ramp


alsof je het over de duivel hebt, gevonden
  woensdag 30 april 2008 @ 20:53:33 #245
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_58403886
Schijnt een slechte film te zijn.
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
  donderdag 1 mei 2008 @ 00:38:50 #246
122997 zquing
Drama Junk
pi_58408871
kent iemand btw een anime met konijnen?
"Those unforgettable days, for them I live"
pi_58412478
Aaaaaaah, xxxHOLiC is echt zo goehoed! Kan niet wachten op het volgende hoofdstuk in Juni!
En de anime sluit alles zo mooi aan.
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
  donderdag 1 mei 2008 @ 12:52:00 #248
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58413999
zquing: pokemon zal er zeker een paar kennen
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_58416368
Genshiken is leuk Gisteravond de eerste 7 afleveringen gezien.
Oh, en voor de mensen die het toevallig nog niet weten: bij Archonia zijn alle Engelse manga/novels de hele maand mei afgeprijsd. En bij elke bestelling met een manga/novel krijg je ook nog een verrassing.
Gister gelijk maar even een bestelling geplaatst dus.
  donderdag 1 mei 2008 @ 15:03:48 #250
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58416748
Archonia? * wdn is n00b.
Website neem ik aan dat je bedoelt? Alleen cc?
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  donderdag 1 mei 2008 @ 15:05:40 #251
122997 zquing
Drama Junk
pi_58416782
quote:
Op donderdag 1 mei 2008 15:03 schreef wdn het volgende:
Archonia? * wdn is n00b.
Website neem ik aan dat je bedoelt? Alleen cc?
ze zitten in belgie en volgens mij kan je ook gewoon per bank overmaken


en ik zoek nogsteeds een anime over konijnen en dan geen pokekom
"Those unforgettable days, for them I live"
pi_58417065
hopelijk komt S.S.S nog met de dvd versie van kodomo no jikan..
de tv versie is nauwelijks te kijken vanwege alle bliepjes..
  donderdag 1 mei 2008 @ 15:56:53 #253
114845 Sh0g
Orenji-kun
pi_58417711
quote:
Op donderdag 1 mei 2008 15:05 schreef zquing het volgende:

en ik zoek nogsteeds een anime over konijnen en dan geen pokekom
Geen anime, wel een gewone tekenfilm: Waterschapsheuvel.


En gaan er nog mensen naar Abunai dit jaar? 26-28 september en dit maal in Zwolle, schuin tegenover het station!!! Lijkt me veel beter bereikbaar voor velen, dan Enschede.
En omdat het maar 15 minuten fietsen is vanaf mijn ouderlijk huis, ben ik er sowieso het hele weekend.
pi_58418402
quote:
Op donderdag 1 mei 2008 00:38 schreef zquing het volgende:
kent iemand btw een anime met konijnen?
Het schijnt dat Nijntje best wel populair is in Japan...
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_58420877
Iemand enig idee hoe een aflevering tevoorschijn komt uit een totaal andere anime aflevering, terwijl die helemaal niet eens op de computer staat? Ik kan mij ook niet herinneren dat ik iets van cache gebruik, maar als ik het gebruikte, dan neem ik aan dat dit na vervanging (sinds er tussen die spontane aflevering ruim een maand tijd zit) of herinstallatie (mijn media player perongelijk geupdate) van het programma weg gaat? Daarnaast was het formaat van die aflevering .OGM en nu ineens .avi. Ik weet niet of de codering van .OGM of .avi veel op elkaar lijken?
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
pi_58422183
Je hebt een bestand met de verkeerde bestandsnaam?
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
  donderdag 1 mei 2008 @ 20:27:55 #257
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58422593
quote:
Op donderdag 1 mei 2008 15:05 schreef zquing het volgende:

[..]

ze zitten in belgie en volgens mij kan je ook gewoon per bank overmaken


en ik zoek nogsteeds een anime over konijnen en dan geen pokekom
Hmmm hoe heette die anime met die meid die uit huis gezet wordt, in het bos gaat wonen en in aanraking komt met die jongens die in beesten kunnen veranderen ook al weer!?
Zal best een k'nijn in hebben gezeten
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
pi_58422650
fruit(s) basket
pi_58423049
quote:
Op donderdag 1 mei 2008 20:07 schreef Jordy-B het volgende:
Je hebt een bestand met de verkeerde bestandsnaam?
Nee, ik heb het bestand herdownload, en toen deed hij het wel normaal.
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
  donderdag 1 mei 2008 @ 21:00:25 #260
137556 L.no
Midlife crisis
pi_58423195
quote:
Op donderdag 1 mei 2008 00:38 schreef zquing het volgende:
kent iemand btw een anime met konijnen?
Zenryoku Usagi
"Give me some chocolate or I will cut you" -Becky
  donderdag 1 mei 2008 @ 21:28:23 #261
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58423694
quote:
Op donderdag 1 mei 2008 20:31 schreef mschol het volgende:
fruit(s) basket
Ja!

En nu de vraag: wtf moet zquing met een k'nijn uit een anime.
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  vrijdag 2 mei 2008 @ 08:25:47 #262
122997 zquing
Drama Junk
pi_58430297
quote:
Op donderdag 1 mei 2008 21:28 schreef wdn het volgende:

[..]

Ja!

En nu de vraag: wtf moet zquing met een k'nijn uit een anime.
haha, had zin om een anime met konijnen te kijken xD


Zomg Acon begint
"Those unforgettable days, for them I live"
  vrijdag 2 mei 2008 @ 11:09:48 #263
114845 Sh0g
Orenji-kun
pi_58432219
quote:
Op donderdag 1 mei 2008 19:00 schreef Ge4ce het volgende:
Iemand enig idee hoe een aflevering tevoorschijn komt uit een totaal andere anime aflevering, terwijl die helemaal niet eens op de computer staat? Ik kan mij ook niet herinneren dat ik iets van cache gebruik, maar als ik het gebruikte, dan neem ik aan dat dit na vervanging (sinds er tussen die spontane aflevering ruim een maand tijd zit) of herinstallatie (mijn media player perongelijk geupdate) van het programma weg gaat? Daarnaast was het formaat van die aflevering .OGM en nu ineens .avi. Ik weet niet of de codering van .OGM of .avi veel op elkaar lijken?
Jah, dat heb ik altijd als het bestand dat ik wil afspelen corrupt is. Dan krijg ik soms iets anders te zien.
pi_58432976
Corrupt of niet, ik vraag me af hoe het komt. Ik heb het hier over een aflevering die ik niet eens meer op mijn pc heb staan, althans dat dacht ik toen.
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
  vrijdag 2 mei 2008 @ 21:12:43 #265
69211 koffiegast
langzinnig
pi_58443223
vertraagde tvp

al tijden niet egt anime gekeken ook binnekort zeer druk :/
Maar toch zoek ik een anime die het standaard te erg voor woorden humor bevat, lovetriangles ecchi humor vooral. En natuurlijk de standaard vette anime zoals deathnote

iemand?

kan me herinneren dat er een hele lijst aan anime uit zou komen deze seizoen, maar dat seizoen is vast allang begonnen + ik niet meer weet wat de titels zijn
  vrijdag 2 mei 2008 @ 21:24:53 #266
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58443438
koffiegast: mocht je die 2 nog niet kennen: Rosario and Vampire
check: te erge humor
check: ecchi
check: lovetriangle. Alhoewel triangle niet het juiste woord is. Meer een quintuple-angle

They are my noble masters
check: te erge humor
check: ecchi


Van de series die ik niet aan het volgen ben kan ik aanraden:
xxxHolic Kei (clamp is wel iets waar je van moet houden )
Allison and Lilia (doet erg stoomtijdperk achtig aan. Beetje FMA maar dan zonder de A).

Oh en als je van kittens houdt: Chi's sweet home. 3 minuten per eps maar echt zo geweldig gedaan

[ Bericht 47% gewijzigd door wdn op 02-05-2008 21:30:06 ]
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  vrijdag 2 mei 2008 @ 21:46:06 #267
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_58443874
Rosario + Vampire is inderdaad leuk.
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
pi_58447453
@ nieuwe pc..
dus binnenkort HD Anime kijken
pi_58450659
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 21:12 schreef koffiegast het volgende:
vertraagde tvp

al tijden niet egt anime gekeken ook binnekort zeer druk :/
Maar toch zoek ik een anime die het standaard te erg voor woorden humor bevat, lovetriangles ecchi humor vooral. En natuurlijk de standaard vette anime zoals deathnote

iemand?

kan me herinneren dat er een hele lijst aan anime uit zou komen deze seizoen, maar dat seizoen is vast allang begonnen + ik niet meer weet wat de titels zijn
green green, mothafuckah!

pi_58451581
quote:
Op zaterdag 3 mei 2008 00:24 schreef mschol het volgende:
@ nieuwe pc..
dus binnenkort HD Anime kijken
1080P doettie vlekkeloos, nu nog een scherm dat het aankan
pi_58454386
quote:
Op zaterdag 3 mei 2008 11:15 schreef mschol het volgende:

[..]

1080P doettie vlekkeloos, nu nog een scherm dat het aankan
en anime dat wordt gereleased in 1080P
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
  zaterdag 3 mei 2008 @ 15:54:05 #272
69211 koffiegast
langzinnig
pi_58455390
quote:
Op zaterdag 3 mei 2008 09:24 schreef blessed19 het volgende:

[..]

green green, mothafuckah!

[ afbeelding ]
haha keb daarvan nog eens een deel gezien volgensmij zelfs de eerste serie uitgekeken.
Ik moet eigenlijk nog genshiken 2 of zelfs 1 afkijken. Verder heb ik nog een live action die ik ook maar voor helft maanden geleden heb gekeken... mmh

In iedergeval bedankt
quote:
Op vrijdag 2 mei 2008 21:24 schreef wdn het volgende:
koffiegast: mocht je die 2 nog niet kennen: Rosario and Vampire
check: te erge humor
check: ecchi
check: lovetriangle. Alhoewel triangle niet het juiste woord is. Meer een quintuple-angle

They are my noble masters
check: te erge humor
check: ecchi


Van de series die ik niet aan het volgen ben kan ik aanraden:
xxxHolic Kei (clamp is wel iets waar je van moet houden )
Allison and Lilia (doet erg stoomtijdperk achtig aan. Beetje FMA maar dan zonder de A).

Oh en als je van kittens houdt: Chi's sweet home. 3 minuten per eps maar echt zo geweldig gedaan
Ik ga ze eens opzoeken, ikeb xxxHolic eerste seizoen gekeken, dus waarom ook niet deze
Moet alleen ff tijd vinden om ze serieus te gaan volgen.

Ook bedankt!
pi_58457013
quote:
Op zaterdag 3 mei 2008 14:40 schreef DJ_ het volgende:

[..]

en anime dat wordt gereleased in 1080P
ach, sumomomomo (blijft een kut naam) is in vergelijkbare resolutie uitgebracht
pi_58457436
quote:
Op zaterdag 3 mei 2008 15:54 schreef koffiegast het volgende:

[..]

haha keb daarvan nog eens een deel gezien volgensmij zelfs de eerste serie uitgekeken.
Ik moet eigenlijk nog genshiken 2 of zelfs 1 afkijken. Verder heb ik nog een live action die ik ook maar voor helft maanden geleden heb gekeken... mmh

In iedergeval bedankt
[
er... een LA van GG?
  zaterdag 3 mei 2008 @ 18:37:21 #275
69211 koffiegast
langzinnig
pi_58457695
quote:
Op zaterdag 3 mei 2008 18:16 schreef blessed19 het volgende:

[..]

er... een LA van GG?
lol nee iets heel anders staat alleen beetje ongelukkig geschreven merk ik
pi_58458906
quote:
Op zaterdag 3 mei 2008 18:37 schreef koffiegast het volgende:

[..]

lol nee iets heel anders staat alleen beetje ongelukkig geschreven merk ik


kreeg bijna een hartstilstand...
pi_58462908
quote:
Op zaterdag 3 mei 2008 17:50 schreef mschol het volgende:

[..]

ach, sumomomomo (blijft een kut naam) is in vergelijkbare resolutie uitgebracht
tja die enkele uizondering

wat overigens wel een upscale zou zijn geweest en geen native resolutie
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
pi_58462938
quote:
Op zaterdag 3 mei 2008 23:37 schreef DJ_ het volgende:

[..]

tja die enkele uizondering

wat overigens wel een upscale zou zijn geweest en geen native resolutie
geen flauw idee..
zou idd kunnen, maar ach, ik weet iig dat ik het aan kan, ook prettig voor de toekomst
pi_58479157


なんだっけ
  zondag 4 mei 2008 @ 21:34:12 #280
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_58479825
Nu weet ze dat ze moet afvallen.
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
  zondag 4 mei 2008 @ 23:48:46 #281
69211 koffiegast
langzinnig
pi_58482855
quote:
Op zondag 4 mei 2008 21:09 schreef Crashcat het volgende:
[ afbeelding ]




die onderste omfg
pi_58485115
Adobe Photoshop CS3 Extended, ehh?
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
  maandag 5 mei 2008 @ 12:33:29 #283
122997 zquing
Drama Junk
pi_58489008
quote:
Op zondag 4 mei 2008 21:09 schreef Crashcat het volgende:
[ afbeelding ]

die eerste lijkt wel zo'n real doll xD
"Those unforgettable days, for them I live"
  maandag 5 mei 2008 @ 12:56:45 #284
22136 MaxiTitan
Een echte vaderlander.
pi_58489392
quote:
Op maandag 5 mei 2008 12:33 schreef zquing het volgende:

[..]

die eerste lijkt wel zo'n real doll xD
Die eerste is idd verprutst, men is iets te enthousiast geweest met de filtertjes, 't ziet er niet uit, overbelicht, kleuren te verzadigd. 'Before' ziet er beter uit en volgens mij is ze niet eens dik, beetje bolle 'lach-wangen' maar meer niet.

Die onderste is wat beter gelukt.
Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
MaxiTitan City
  maandag 5 mei 2008 @ 14:17:45 #285
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_58490950
de dikke is fake. Kijk naar het gebouw op de achtergrond.
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
  dinsdag 6 mei 2008 @ 19:15:10 #286
114455 Frag_adder
Maar ik lieg niet
pi_58517261
quote:
Op maandag 5 mei 2008 14:17 schreef rakotto het volgende:
de dikke is fake. Kijk naar het gebouw op de achtergrond.
Ik denk het ook, anders zijn er onder die oksels ineens ook gebouwen bij gesoept die perfect passen, het lijkt me inderdaad dat de rechter het origineel is.

En die bovenste, die rechtste is gewoon van plastic.... dat ziet pas niet uit
Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
pi_58527762
[verveling]

[/verveling]
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
  † In Memoriam † donderdag 8 mei 2008 @ 19:53:46 #288
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_58560286
iemand Bokusatsu Tenshi Dokur o-chan, ooit gezien? Ik heb vandaag alle 8 afleveringen gezien en het is echt bizar zoveel gore en idiote humor, heerlijk. Nu nog ff deel 2 checken.

En hoever zjin we met Soul Eater? Ik heb nog maar 2 eps gezien en ik volg niks meer sinds deze drukke vakantie..
:')
pi_58567127
quote:
Op donderdag 8 mei 2008 19:53 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
iemand Bokusatsu Tenshi Dokur o-chan, ooit gezien? Ik heb vandaag alle 8 afleveringen gezien en het is echt bizar zoveel gore en idiote humor, heerlijk. Nu nog ff deel 2 checken.

En hoever zjin we met Soul Eater? Ik heb nog maar 2 eps gezien en ik volg niks meer sinds deze drukke vakantie..
soul eater is best wel goed , komt echt zwaar boven de verwachting uit . al zijn de eerste 3 episodes een intro naar het ware verhaal en begint het dus pas bij eps4
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
pi_58568394
De raw (niet gesubbed/geedit) versie van afl. 5 staat al ruim een dag online, dus die kunnen we binnenkort ook verwachten van AEN.
Mijn Last.fm, Whatpulse en MAL profiel.
pi_58593239
quote:
Op vrijdag 9 mei 2008 06:52 schreef Ge4ce het volgende:
De raw (niet gesubbed/geedit) versie van afl. 5 staat al ruim een dag online, dus die kunnen we binnenkort ook verwachten van AEN.
soul eater eps5 was echt geweldig , die DR.stein is zo grappig
Opdonderdag 17 juni 2010 17:54 schreef Morthill het volgende
mijn tenen doen altijd pijn, krijg je als je regelmatig als vrouw door het leven gaat :X
  zaterdag 10 mei 2008 @ 13:46:41 #292
137562 rakotto
Anime, patat en video games
pi_58593290
ff geen anime voor mij, vidcard doorgebrand.
All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
  zaterdag 10 mei 2008 @ 16:16:37 #293
32679 PsyCha
Krieltje!
pi_58595262
quote:
Op zaterdag 10 mei 2008 13:46 schreef rakotto het volgende:
ff geen anime voor mij, vidcard doorgebrand.
Gecondoleerd!
  zaterdag 10 mei 2008 @ 16:22:23 #294
135197 Teije
hypebeast
pi_58595331
PSYCHA WADDUP ;PppppppPP

[size=8]tvp[/size]
  zaterdag 10 mei 2008 @ 16:45:21 #295
122997 zquing
Drama Junk
pi_58595646
quote:
Op zaterdag 10 mei 2008 16:16 schreef PsyCha het volgende:

[..]

Gecondoleerd!
ben jij nieuw hier

zo ja, welkom
"Those unforgettable days, for them I live"
  zaterdag 10 mei 2008 @ 17:08:53 #296
32679 PsyCha
Krieltje!
pi_58596011
quote:
Op zaterdag 10 mei 2008 16:22 schreef Teije het volgende:
PSYCHA WADDUP ;PppppppPP

[size=8]tvp[/size]
Whehe Teije!!!!!
quote:
Op zaterdag 10 mei 2008 16:45 schreef zquing het volgende:

[..]

ben jij nieuw hier

zo ja, welkom
En nee, ik ben niet nieuw. Alleen post niet zo megaveel als de rest.
  zondag 11 mei 2008 @ 04:27:01 #297
6290 Dr_Crouton
Uw advertentieruimte hier.
pi_58605252
Jaaa! Er is een nieuwe Macross serie: Macross Frontier



Waren de in de jaren 90 door MANGA uitgebrachte Macross Plus en de recente Macross Zero slechts OVAs, nu is er ter gelegenheid van de 25ste verjaardag van de originele Macross serie eindelijk een gloedjesnieuwe parel. Mijn jeugdsentiment is weer terug, en hoe!



Korte uitleg: 60 jaar na een cataclysmische oorlog zijn er 25 vloten het heelal ingestuurd om de toekomst van de mensheid te verzekeren door middel van kolonisatie van nieuwe werelden. Het verhaal speelt zich af op Frontier, een vloot dat bestaat uit een grote ark met daarin een stad en verschillende schepen die Frontier ondersteunen.
De hoofdpersonen zijn een scholier Saotome Altoh die een passie heeft voor vliegen, een jonge serveerster Ranka Lee die graag zangeres wilt worden en de beroemde ster Sheryl Nome die in aflevering een concert komt geven voor de fans op Frontier.
Leuk. Maar dan duikt er opeens een mysterieuze buitenaardse vijand op die zonder provocatie de vloot aanvalt en verdomd sterk is. De militaire mecha zijn geen partij voor deze nieuwe dreiging, maar een civiele eenheid gefinancierd door een machtige bedrijf schiet te hulp...



De eerste 5 afleveringen zijn inmiddels met subs verschenen, raw 6 is net uit. Wat me meteen opvalt is dat het de sfeer en humor van het origineel uit 1982 aardig weet te pakken.

Was Plus (1994) doodserieus drama met wat Top Gun-achtige showing off humor, Macross 7 serie f (1994) flauw en Zero (2002) zweverig en voor mijn gevoel wat afgerafeld (kort), Frontier is een feest der herkenning, met voor de oldschool fans hier en daar een leuke knipoog naar het origineel en de film. Ook hier is er sprake van een zgn. Love Triangle, waarbij Altoh het te verduren krijgt met Ranka en Sheryl. En dat zorgt voor sexy, grappige en pijnlijke momenten
Er is met een serie weer ruimte voor karakterontwikkeling en een verhaal. In elke opening wordt een korte uitleg gegeven door de voice-over zoals de geschiedenis en of wat aansluit op de aflevering. Dit is prima uitgewerkt en maakt het laagdrempeliger voor nieuwe kijkers.

Muziek, een van de belangrijkste elementen van de Macross franchise, is prima. Yoko Kanno en Gabriela Robin die ik ken van Ghost In The Shell: Stand Alone Complex werken eraan mee.

En dan de mecha, dat is de eyecatcher van Macross. De weinige mecha wat er totnogtoe te zien is geweest is de VF-117 Nightmare dat ook te zien was geweest in de serie Macross 7, maar die speelt hier een ondergeschikte rol. De hoofdrol is weggelegd aan de VF-25, een variable fighter dat uit de prototype fase is gekomen en uitvoerig wordt getest door een civiele eenheid SMS in opdracht van de fabrikant van de nieuwe mecha.



Hoewel het minder futuristisch uitziet als de YF-19 en YF-21 uit Macross Plus dat ongeveer in hetzelfde tijdperk afspeelt als Frontier, ziet het er erg mooi uit. Een hommage aan het origineel, de VF-1 Valkyrie (want weer gebaseerd is op de RL F-14 Tomcat).



Ik kan mijn post mooier en uitgebreider maken, maar ik vind het genoeg zo: als je een fan bent van mecha-anime, ga kijken! Ook als je dat niet bent, ga kijken! Het verschijnt nu om de week å twee weken.

Macross Frontier (2007) (TV) afleveringen totnutoe:

Episode 1x01 "Close Encounter" (pilot)
Episode 1x01 "Close Encounter" (Deculture Edition)
Episode 1x02 "Hard Chase"
Episode 1x03 "On Your Marks"
Episode 1x04 "Miss Macross"
Episode 1x05 "Star Date"
Episode 1x06 "Bye Bye Sheryl!"
Episode 1x07 ...
Episode 1x08 ...
Episode 1x09 ...

N.B.: Het is GEEN Robotech!
The Internets, I needs it..
pi_58606907
quote:
Op zaterdag 10 mei 2008 13:46 schreef rakotto het volgende:
ff geen anime voor mij, vidcard doorgebrand.
hoe de hell krijg je dat voor elkaar .....
  zondag 11 mei 2008 @ 12:59:41 #299
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_58608085
quote:
Op zondag 11 mei 2008 11:19 schreef mschol het volgende:

[..]

hoe de hell krijg je dat voor elkaar .....
Meest simpele manier met de temperaturen van de afgelopen week: overklokken en dan meteen met een grote stap beginnen en dan gaan gamen met dit weer
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  zondag 11 mei 2008 @ 13:23:57 #300
122997 zquing
Drama Junk
pi_58608400
quote:
Op zondag 11 mei 2008 11:19 schreef mschol het volgende:

[..]

hoe de hell krijg je dat voor elkaar .....
ach wees blij, ik heb er 2 mobo's en een cpu doorheengejaagd de afgelopen 2 maanden....... Zit nu zonder fatsoenlijk systeem todat ik weer een keer geld heb
"Those unforgettable days, for them I live"
  zondag 11 mei 2008 @ 13:23:59 #301
135197 Teije
hypebeast
pi_58608402
quote:
Op zondag 11 mei 2008 04:27 schreef Dr_Crouton het volgende:
Jaaa! Er is een nieuwe Macross serie: Macross Frontier

[ afbeelding ]

Waren de in de jaren 90 door MANGA uitgebrachte Macross Plus en de recente Macross Zero slechts OVAs, nu is er ter gelegenheid van de 25ste verjaardag van de originele Macross serie eindelijk een gloedjesnieuwe parel. Mijn jeugdsentiment is weer terug, en hoe!

[ afbeelding ]

Korte uitleg: 60 jaar na een cataclysmische oorlog zijn er 25 vloten het heelal ingestuurd om de toekomst van de mensheid te verzekeren door middel van kolonisatie van nieuwe werelden. Het verhaal speelt zich af op Frontier, een vloot dat bestaat uit een grote ark met daarin een stad en verschillende schepen die Frontier ondersteunen.
De hoofdpersonen zijn een scholier Saotome Altoh die een passie heeft voor vliegen, een jonge serveerster Ranka Lee die graag zangeres wilt worden en de beroemde ster Sheryl Nome die in aflevering een concert komt geven voor de fans op Frontier.
Leuk. Maar dan duikt er opeens een mysterieuze buitenaardse vijand op die zonder provocatie de vloot aanvalt en verdomd sterk is. De militaire mecha zijn geen partij voor deze nieuwe dreiging, maar een civiele eenheid gefinancierd door een machtige bedrijf schiet te hulp...

[ afbeelding ]

De eerste 5 afleveringen zijn inmiddels met subs verschenen, raw 6 is net uit. Wat me meteen opvalt is dat het de sfeer en humor van het origineel uit 1982 aardig weet te pakken.

Was Plus (1994) doodserieus drama met wat Top Gun-achtige showing off humor, Macross 7 serie f (1994) flauw en Zero (2002) zweverig en voor mijn gevoel wat afgerafeld (kort), Frontier is een feest der herkenning, met voor de oldschool fans hier en daar een leuke knipoog naar het origineel en de film. Ook hier is er sprake van een zgn. Love Triangle, waarbij Altoh het te verduren krijgt met Ranka en Sheryl. En dat zorgt voor sexy, grappige en pijnlijke momenten
Er is met een serie weer ruimte voor karakterontwikkeling en een verhaal. In elke opening wordt een korte uitleg gegeven door de voice-over zoals de geschiedenis en of wat aansluit op de aflevering. Dit is prima uitgewerkt en maakt het laagdrempeliger voor nieuwe kijkers.

Muziek, een van de belangrijkste elementen van de Macross franchise, is prima. Yoko Kanno en Gabriela Robin die ik ken van Ghost In The Shell: Stand Alone Complex werken eraan mee.

En dan de mecha, dat is de eyecatcher van Macross. De weinige mecha wat er totnogtoe te zien is geweest is de VF-117 Nightmare dat ook te zien was geweest in de serie Macross 7, maar die speelt hier een ondergeschikte rol. De hoofdrol is weggelegd aan de VF-25, een variable fighter dat uit de prototype fase is gekomen en uitvoerig wordt getest door een civiele eenheid SMS in opdracht van de fabrikant van de nieuwe mecha.

[ afbeelding ]

Hoewel het minder futuristisch uitziet als de YF-19 en YF-21 uit Macross Plus dat ongeveer in hetzelfde tijdperk afspeelt als Frontier, ziet het er erg mooi uit. Een hommage aan het origineel, de VF-1 Valkyrie (want weer gebaseerd is op de RL F-14 Tomcat).

[ afbeelding ]

Ik kan mijn post mooier en uitgebreider maken, maar ik vind het genoeg zo: als je een fan bent van mecha-anime, ga kijken! Ook als je dat niet bent, ga kijken! Het verschijnt nu om de week å twee weken.

Macross Frontier (2007) (TV) afleveringen totnutoe:

Episode 1x01 "Close Encounter" (pilot)
Episode 1x01 "Close Encounter" (Deculture Edition)
Episode 1x02 "Hard Chase"
Episode 1x03 "On Your Marks"
Episode 1x04 "Miss Macross"
Episode 1x05 "Star Date"
Episode 1x06 "Bye Bye Sheryl!"
Episode 1x07 ...
Episode 1x08 ...
Episode 1x09 ...

N.B.: Het is GEEN Robotech!
Mooie post, had nog nooit wat van Macross gezien maar geniet erg van deze serie.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')