abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_50192600


Wat is anime?
Anime is kortweg een verzamelwoord voor Japanse animatie. Het gaat hier dus om geanimeerde (over het algemeen getekende) films en series, in het Japans gesproken. Anime komt dus in ieder geval uit Japan, alle tekenfilms die daar niet vandaan komen worden over het algemeen geen anime genoemd (uitzonderingen daargelaten).

Wat is manga?
Manga is de verzamelnaam voor Japanse strips. Manga is vergelijkbaar met onze eigen westerse strips, alleen zijn ze dan in het Japans en is de tekenstijl net zo als bij anime. Ook zijn de boekjes doorgaans in zwart-wit getekend. In Japan is manga veel populairder dan anime, terwijl dit in westerse landen juist omgekeerd is. Manga in Nederland is doorgaans naar het Engels vertaald. Vanwege de leesrichting van de Japanse taal, lees je zo'n vertaalde manga van rechts naar links. De voorpagina zit dus waar bij Westerse boeken de achterkant zit. Je ziet dan ook regelmatig de mangaboekjes achterestevoren in het rek bij de Bruna staan.

Veel anime is afgeleid van manga. Veel series en films zijn eerst bekend geworden door manga, en daarna geanimeerd. Zo is er ook een groep anime die afgeleid is van videogames. Dit is echter lang niet bij alle anime het geval, een groot deel is niet van manga of videogames afgeleid. Het is dus niet terecht anime als 'manga-films' te bestempelen.



Ik kan geen Japans. Wat nu?
Als je geen Japans kunt, is dat zeker geen reden om geen anime te kijken. Om anime toegankelijk te maken voor het westerse publiek, zijn zogenaamde fansub-groups actief. Deze groepen nemen zogenaamde raw-versies, opgenomen van de Japanse televisie, en voorzien deze van ondertitels en het nodige commentaar, alvorens ze te distribueren via internet en p2p-programma's. Deze ondertitelde films en series worden fansubs of gewoon subs genoemd.
Omdat anime ook in westerse landen op televisie verschijnt, en dan vooral gericht op het jongere publiek
(denk in Nederland aan Dragonball Z en Pokémon), worden er ook dubbed versies of dubs gemaakt. Dit zijn ingesproken versies, zodat ook kleine kijkertjes die nog niet zo snel de ondertitels kunnen lezen, het fatsoenlijk kunnen volgen. Veel anime fans hebben hier echter problemen mee, omdat het het authentieke van anime wegneemt, namelijk de Japanse taal. Ook gaan er door deze vertalingen bijvoorbeeld veel woordspelingen en grapjes uit het Japanse origineel verloren.

Wat is 'gelicenceerde animé'?
Als je op zoek gaat naar fansubs van series, gebeurt het nog wel eens dat een fansubgroep ergens in het midden van de serie ineens stopt met fansubben. Dit heeft ermee te maken dat de serie 'gelicenceerd' (licenced) is. Met deze term wordt bedoeld dat de serie is aangekocht door een Amerikaanse uitgever.
Fansubs zijn in principe illegaal, omdat de copyrights van de Japanse eigenaar geschonden worden. Het schaadt de Japanse eigenaar echter niet als zo'n serie door fansubbers toegankelijk wordt gemaakt voor het westen (er is immers geen westerling die het in zijn hoofd haalt om een serie zonder Engelse ondertiteling uit Japan te importeren). Het idee achter fansubs is om de serie onder de aandacht te krijgen van Amerikaanse uitgevers, zodat je zo'n serie gewoon in Amerika kan gaan kopen. Het is dus zelfs reclame voor de Japanse copyright-houder! Er zijn dan ook zelden problemen tussen fansubgroepen en de Japanse uitgevers.
Op het moment dat een serie gelicenceerd is (en dus binnenkort in Amerika te zien of te verkrijgen zal zijn), heeft de fansub zijn werk gedaan en houden de fansubbers op met fansubben. Het is dan de bedoeling dat je de serie die je tof vond gaat aanschaffen... Je ziet bij fansubs dan ook vaak de zin "please buy the DVD when it becomes available in your area" of"please buy the DVD to support the series" staan.
Sites die helpen bij het zoeken naar fansubs hebben vaak als ijzeren regel dat series die in Amerika (verreweg de grootste markt voor animé met Engelstalige ondertiteling) gelicenceerd zijn, van de site worden verwijderd. Hierdoor vallen fansubs duidelijk aan de juiste kant van het grijze gebied tussen legaal en illegaal. Daarom worden fansubs toegestaan, hoewel ze strikt gesproken illegaal zijn.

Wat voor genres zijn er in anime? Wat moet ik kijken?
Je hebt in anime allerlei soorten en maten. Alle genres die je tegenkomt bij Hollywood-films, heb je ook in anime. Je hebt humorseries (zoals bijv. Chobits) en films, maar ook andere genres zoals actie (bijv. Cowboy Bebop, Bleach), drama (bijv. Grave of the Fireflies), zoetsappige (bijv Kimi Ga Nozomu Eien) , noem maar op. Naast deze gangbare genres zijn er ook nog soorten anime die we niet terugzien in Hollywood-films. Een voorbeeld hiervan is mecha. Mecha-anime gaat ruwweg over grote futuristische robots die met elkaar battlen (bijv. Evangelion en Gundam Wing).
Kortom, voor elk wat wils. Het hangt helemaal van jouw smaak af wat je wilt gaan kijken.
Een populair anime op dit moment is, en deze werd in vorige topics ook veelvuldig besproken is Naruto, deze is nog steeds bezig er wordt dus elke week een ep uitgegeven.
Een andere populaire is Bleach deze word ook veelvuldig besproken door Fok!ers (zie links verder in dit topic). Deze anime loopt nog steeds en is zeer populair.

Fanstuff
Cosplay is jezelf verkleden in een character uit een anime serie. Hieronder zie je een persoon verkleed als een personage uit naruto.



Cosplay kom je vaak tegen op animé-conventies (een soort van beurzen waar veel animé- en mangafans naartoe komen). In nederland vinden deze ook plaats Zie: Animecon en Abunai

Japanse taal
Als je teveel anime kijkt vallen sommige woorden op.
Hier een topic waar je je woordjes die je uit anime leert kwijt kunt
Leuke Japanse woorden. Leer hier gebrekkig Japans Topic

Gevleugelde uitspraken.
Anime zit er vol mee. Een gevonden? Deelze! .

  • Springtime of youth (Lee uit naruto als ie weer eens enthousiast is)
  • Your still xxx years too early to oppose me (Standaard reactie als iemand het tegen je opneemt die er niet klaar voor is. Bijv in: Naruto: Sasuke en Itachi, Midori: seiji en zus)
  • A cowardly love is all about looking for mistakes (Intro Midori No Hibi)

    Nog meer bijzaken
    Tof japans muziek programma: hey hey hey
    Qunix dacht er ooit over om met zen allen een anime/manga te maken. Dus als je iets kan meld het (maar verwacht er niet te veel van)

    Hall of Fame





    Almost Otaku/Otome!



    Animé-sites en databases (hier vind je veel info over diverse anime)
    http://www.animenewsnetwork.com/ (uitgebreide database met info over series en films)
    http://www.animenfo.com/
    http://www.anipike.com/
    http://www.animenia.be/ (Qunix)
    http://www.anidb.net (geeft reviews van fansubs!)
    http://anime-planet.com/animerec (geeft aan welke series bij jou passen)

    Het grote Animé/manga Offspring gedeelte (Allemaal animé familie op fok):
    [Anime] Naruto #7 Gaara Rescue Arc & Manga
    [ANIME] Bleach DL3 Free bankai with each cereal box
    [anime]Afro Samurai
    [Anime] Ouran Host Club. More important than the future
    [Anime] Death Note 3

    Bob naar Japan deel 2 (Orealo's grootse plannen)
    Aziatische Drama's
    Het grote Animé verkiezingstopic
    Densha Otoko (Train man) Kitaaa! (live-action, voor meer info klik hier)
    Japanse cultuur enzo :D
    Onigiri's uit Japan Want zeg nou zelf, wie droomt er nou niet van een home-made lunchbox ^_^
    [Anime][centraal] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 2
    En deze wiki: http://wiki.fok.nl/index.php?title=Animekarakters

    Vorige delen
    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
    20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 |45 | 46 | 47

    Meeting topics
    Animé/Manga meetingtopic dl. 5 - beware of the Ice tea
    Het grote anime/manga meeting topic dl 4. LaserQuestGangRape
    Het grote anime/manga meeting topic deel 3 we wachten op Ab
    Het grote anime/manga meeting topic deel 2 op naar Leen!
    Het grote anime/manga meeting topic

    Deze OP staat altijd open voor veranderingen/verbeteringen.
    OP Opa Oma: Hopey >>> OP Papa Outcast_Within >> OP wikki chaos Mschol>> topic start hoer orealo
    >>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

    Notice van Moderator : Geen links naar download sites!
    Maar PM'en kan altijd ^-^

    En geen ongeďnspireerde TVP's! . Je kunt maar beter in de hall of fame staan wil je zo'n ongeďnspireerde tvp hier neerzetten.
  •   donderdag 7 juni 2007 @ 10:34:51 #3
    22136 MaxiTitan
    Een echte vaderlander.
    pi_50193265
    De anime Topics gaan wel heel erg snel Voorbij zeg. Plots was het oude topic dicht.
    Ik ben toch wel nieuwsgierig geworden naar NHK yokoso, ben hem nu naar binnen aan het slepen.
    Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
    MaxiTitan City
    pi_50193462
    zin heeft in meer lovely complex

    vet onverkapte tvp
    "Those unforgettable days, for them I live"
      donderdag 7 juni 2007 @ 10:45:49 #5
    17013 Killjoy
    DOMOOOOOOO!!!!! ;)
    pi_50193600
    Deel 48 van een topicserie die ik helemaal niet kende, whoah
    SEMI-OFFICIELE ANTI-ZEUR
    pi_50193658
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 10:45 schreef Killjoy het volgende:
    Deel 48 van een topicserie die ik helemaal niet kende, whoah
    "Those unforgettable days, for them I live"
      Moderator / Redactie Sport donderdag 7 juni 2007 @ 10:49:17 #7
    92686 crew  borisz
    Keurmeester
    pi_50193712
    weest welkom
    winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
      donderdag 7 juni 2007 @ 10:49:26 #8
    107418 wdn
    Elfen lied O+
    pi_50193718
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 10:45 schreef Killjoy het volgende:
    Deel 48 van een topicserie die ik helemaal niet kende, whoah
    Muts!


    Ja, ik heb ook zin in Lovely Complex (*). Bleach was weer slecht. Death Note helemaal triest (welke death note?) dus ik focus me maar op Naruto morgen.

    (*) Claymore 11 eigenlijk maar dat gaat weer een week duren
    quote:
    Ik zal de sub staan maar ben nog aan het twijfelen of ik deze promo wel wil zien.
    Zitten er veel spoilers meloenbroden in?
    Beatus vir qui suffert tentationem.
    PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
    Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
      donderdag 7 juni 2007 @ 10:52:22 #9
    17013 Killjoy
    DOMOOOOOOO!!!!! ;)
    pi_50193828
    Ja sorry wdn, ik kan niet alle interessante topics bijhouden

    Maar inderdaad, Naruto morgen weer, wat gaat het verhaal weer tergend langzaam daar
    SEMI-OFFICIELE ANTI-ZEUR
      donderdag 7 juni 2007 @ 10:56:37 #10
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_50193950
    Yay 2de seizoen shakugan no shana *o*, wanneer komt die?

    Hou nou eens op over hoe goed claymore was, ik kijk hem vanavond wel! Nu heb ik helemaal geen zin meer in te werken...

    Hmm ik moet trouwens toch maar eens gaan zoeken hoeveel topics ik al mee loop, zullen er al een stuk of 5 zijn, ik wordt oud
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
      donderdag 7 juni 2007 @ 10:57:43 #11
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_50193980
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 10:56 schreef Frag_adder het volgende:
    Yay 2de seizoen shakugan no shana *o*, wanneer komt die?

    Hou nou eens op over hoe goed claymore was, ik kijk hem vanavond wel! Nu heb ik helemaal geen zin meer in te werken...

    Hmm ik moet trouwens toch maar eens gaan zoeken hoeveel topics ik al mee loop, zullen er al een stuk of 5 zijn, ik wordt oud
    volgens mij wel meer toch?
    "Those unforgettable days, for them I live"
      donderdag 7 juni 2007 @ 11:01:33 #12
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_50194074
    Vanaf topic 38 dit is dus nummer 10, Heu jubileum
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
      donderdag 7 juni 2007 @ 11:02:45 #13
    17013 Killjoy
    DOMOOOOOOO!!!!! ;)
    pi_50194108
    hmmmm, ik zie meerdere series die ik niet ken, straks ff op neuzen.

    Zelf luister ik veel naar Keiichi.net radio (www.animeradio.net) en daar al luisterend naar de muziek ontdek ik veel nieuwe series. Paradise Kiss is zo'n serie en de volgende wordt Ouran High School Host club.
    SEMI-OFFICIELE ANTI-ZEUR
      donderdag 7 juni 2007 @ 11:04:44 #14
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_50194164
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 11:01 schreef Frag_adder het volgende:
    Vanaf topic 38 dit is dus nummer 10, Heu jubileum
    feest
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 11:02 schreef Killjoy het volgende:
    hmmmm, ik zie meerdere series die ik niet ken, straks ff op neuzen.

    Zelf luister ik veel naar Keiichi.net radio (www.animeradio.net) en daar al luisterend naar de muziek ontdek ik veel nieuwe series. Paradise Kiss is zo'n serie en de volgende wordt Ouran High School Host club.
    Paradise Kiss is tof
    "Those unforgettable days, for them I live"
      donderdag 7 juni 2007 @ 11:07:27 #15
    107418 wdn
    Elfen lied O+
    pi_50194259
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 11:02 schreef Killjoy het volgende:
    hmmmm, ik zie meerdere series die ik niet ken, straks ff op neuzen.

    Zelf luister ik veel naar Keiichi.net radio (www.animeradio.net) en daar al luisterend naar de muziek ontdek ik veel nieuwe series. Paradise Kiss is zo'n serie en de volgende wordt Ouran High School Host club.
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Frag: niet kijken naar die spoiler. NIET DOEN. NEE.

    Hmm eens kijken vanaf welk deel ik meedoe
    Beatus vir qui suffert tentationem.
    PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
    Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
      donderdag 7 juni 2007 @ 11:13:05 #16
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_50194426
    Gahhhh de verleiding....

    Edit: nou boeiende spoiler....
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


    [ Bericht 88% gewijzigd door Frag_adder op 07-06-2007 11:15:59 (De spoiler van wdn die alle andere overtreft) ]
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
      donderdag 7 juni 2007 @ 11:26:03 #17
    107418 wdn
    Elfen lied O+
    pi_50194817
    Nee
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Beatus vir qui suffert tentationem.
    PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
    Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
      donderdag 7 juni 2007 @ 11:28:28 #18
    17013 Killjoy
    DOMOOOOOOO!!!!! ;)
    pi_50194860
    Ik heb het begin van claymore ff gezien, zag er wel aardig uit.

    Deed me een beetje denken aan Elfen Lied (qua eerste stijl dan he, niks anders)
    SEMI-OFFICIELE ANTI-ZEUR
      donderdag 7 juni 2007 @ 11:29:26 #19
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_50194885
    SPOILER: noooooo
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    "Those unforgettable days, for them I live"
    pi_50195360
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 10:34 schreef MaxiTitan het volgende:
    De anime Topics gaan wel heel erg snel Voorbij zeg. Plots was het oude topic dicht.
    Ja, outcast weer...
    Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
    With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
      donderdag 7 juni 2007 @ 11:45:26 #21
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_50195434
    SPOILER: bullshit
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
      donderdag 7 juni 2007 @ 11:53:16 #22
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_50195697
    maar maken we dus een nieuwe OP voor deel 50?
    "Those unforgettable days, for them I live"
      donderdag 7 juni 2007 @ 12:00:10 #23
    107418 wdn
    Elfen lied O+
    pi_50195940
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 11:28 schreef Killjoy het volgende:
    Ik heb het begin van claymore ff gezien, zag er wel aardig uit.

    Deed me een beetje denken aan Elfen Lied
    Vriend!
    quote:
    (qua eerste stijl dan he, niks anders)
    De sfeer is anders. Maar beide zijn niet voor de gemiddelde Nickelodeon kijker
    Elfenlied had zoveel beter kunnen zijn als ze 13 eps meer hadden gemaakt

    Ik weet niet of ik het goed kan uitleggen maar dit is me al eens eerder opgevallen: series van 13 eps hebben niet genoeg ruimte voor goede karakterbuilding EN een goede uitleg van het verhaal EN aktie. Series van 13 kennen dan vaak ook meteen meer aktie enzo. Wat ook zijn charme heeft. Want, indien goed gedaan (zoals bij Elfenlied), dan springt zo'n serie er ook meteen uit.
    Elfenlied was brilliant maar ik denk dat het verhaal 26 eps had verdiend.

    Bij 26 eps worden vaak de eerste paar gebruikt voor karakter uitwerking en het zetten van een toon en rond de 7de eps begint het verhaal dan echt vorm te krijgen. Plus er zitten vaker wat tussenstukjes in of groepen van episodes met een karakter die van invloed is geweest op de hoofdpersoon. Claymore is daar een goed voorbeeld van: het [spoiler]tussenverhaal in 4 episodes met Teresa [/quote]maakt het verhaal zoveel beter dan wanneer met dit in 10 minuten even toont. Maar dat geldt voor meer series.

    Ik hoop dat het niet al te warrig is neergezet.
    Beatus vir qui suffert tentationem.
    PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
    Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
    pi_50196028
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 11:43 schreef Jordy-B het volgende:

    [..]

    Ja, outcast weer...
    Heej ik heb wel half voor gezorgd dat vier doeloze posts in het begin werden verwijderd
      donderdag 7 juni 2007 @ 12:04:17 #25
    107418 wdn
    Elfen lied O+
    pi_50196097
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 11:45 schreef Frag_adder het volgende:
    SPOILER: bullshit
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Hmmm dat was een geintje Frag want Raki wordt op de blogs nogal als vervelend en irritant gezien
    SPOILER: claymore Raki
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Ik las net dat de seiyuu voor Galatea Hiroaki Hirata zou zijn. Maar dat is een man Doen ze dat vaak een man de tekst voor een vrouwenchar laten spreken??
    Beatus vir qui suffert tentationem.
    PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
    Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
      donderdag 7 juni 2007 @ 12:04:23 #26
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_50196098
    Lijkt me wel, nieuwe op voor het gouden jubuleum

    En ze hadden van elfen lied NOOIT 26 afleveringen moeten maken. Misschien 1 of 2 meer maar dan houd het op. Je moet niet te veel karakter uitwerking krijgen bij zo een serie, dan wordt ie te langdradig en niet vaag genoeg meer. Dat stuk halverwege van 2 afleveringen in het verleden was meer dan genoeg om heel lucy te beschrijven. Alleen het einde had iets uitgewerkte gemogen:
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


    Een aflevering met wat meer uitleg over hun in het algemeen en dan een iets uitgewerkter einde en dan stoppen. Een open einde paste er perfect bij.

    Al had ik er met 26 afleveringen ook van genoten ^^
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
      donderdag 7 juni 2007 @ 12:05:57 #27
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_50196150
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 12:04 schreef wdn het volgende:
    Ik las net dat de seiyuu voor Galatea Hiroaki Hirata zou zijn. Maar dat is een man Doen ze dat vaak een man de tekst voor een vrouwenchar laten spreken??
    Meestal spreekt een vrouw een jongentje in maar verder niet, andersom echt haast nooit, tenzij dat vrouwenchar een ongelofelijk manwijf wordt .
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
      donderdag 7 juni 2007 @ 12:06:41 #28
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_50196170
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 12:02 schreef outcast_within het volgende:

    [..]

    Heej ik heb wel half voor gezorgd dat vier doeloze posts in het begin werden verwijderd
    ik sta in de HoF en volgens de dikgedrukte ding mag ik dan ongeinspireerd tvpen
    "Those unforgettable days, for them I live"
      donderdag 7 juni 2007 @ 12:07:18 #29
    107418 wdn
    Elfen lied O+
    pi_50196198
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 11:53 schreef zquing het volgende:
    maar maken we dus een nieuwe OP voor deel 50?
    Eind van de maand halen we niet met dit deel denk ik he?
    Want eind van de maand is het jaar door midden.
    Ergo: deel 50 zou in het teken kunnen staan van een afsluiting van het eerste deel en een opening van het 2de deel van het jaar. Dan zou er dus voor dit deel extra aandacht besteed kunnen worden aan de komende series met wat linkjes naar info. Of aan de goede series van het afgelopen 1/2 jaar met links naar info.
    Beatus vir qui suffert tentationem.
    PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
    Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
      donderdag 7 juni 2007 @ 12:09:50 #30
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_50196287
    ik dacht meer aan een nieuwe uitgebreidere OP, niet echt met series erin want anders blijf je nieuwe ops maken. We zouden de OP kunnen splitsen in 2 posts. Eerste deel de standaard OP en dan in de 2e post de huidige series met een verhaaltje

    en eind van de maand halen we zeker niet met dit topic, we doen gemiddeld een week of 1,5 over een topic
    "Those unforgettable days, for them I live"
      donderdag 7 juni 2007 @ 12:16:36 #31
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_50196487
    Tja op zich zou informatie over de komende series geen kwaad kunnen, ik denk dat 99.99999% van de mensen die hier komt al weten wat anime is en de rest heeft het verkeerde topic aangeclickt perongeluk . Kunnen we die op allemaal aan passen / aan mee werken of kan er maar 1 hier daar bij?
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
      donderdag 7 juni 2007 @ 12:33:41 #32
    17013 Killjoy
    DOMOOOOOOO!!!!! ;)
    pi_50197001
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 12:00 schreef wdn het volgende:

    [..]

    Vriend!
    [..]
    Series van 13 kennen dan vaak ook meteen meer aktie enzo.

    Ik hoop dat het niet al te warrig is neergezet.
    Zo flink geknipt
    Series van 13 epis kunnen ook bijzonder goed zijn zoals Earth Girl Arjuna, een echt geweldig verhaal. Of Serial Experiments Lain, warrig maar geweldig.

    Bij langere series is vaak het probleem dat ze verhaal gaan rekken en dat is dan meteen weer een domper op het verhaal vind ik zelf, kijk maar naar +/- 1.5 jaar filler van Naruto.
    Nu komt het verhaal eindelijk weer op gang, maar weer zo tergend langzaam
    SEMI-OFFICIELE ANTI-ZEUR
    pi_50197471
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 12:06 schreef zquing het volgende:

    [..]

    ik sta in de HoF en volgens de dikgedrukte ding mag ik dan ongeinspireerd tvpen
    Betekent niet dat je het moet doen
    Als HoF'er zou je beter moeten weten
    pi_50197490
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 12:16 schreef Frag_adder het volgende:
    Tja op zich zou informatie over de komende series geen kwaad kunnen, ik denk dat 99.99999% van de mensen die hier komt al weten wat anime is en de rest heeft het verkeerde topic aangeclickt perongeluk . Kunnen we die op allemaal aan passen / aan mee werken of kan er maar 1 hier daar bij?
    zie startpost
      donderdag 7 juni 2007 @ 13:02:52 #35
    107418 wdn
    Elfen lied O+
    pi_50197916
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 12:09 schreef zquing het volgende:
    ik dacht meer aan een nieuwe uitgebreidere OP, niet echt met series erin want anders blijf je nieuwe ops maken. We zouden de OP kunnen splitsen in 2 posts. Eerste deel de standaard OP en dan in de 2e post de huidige series met een verhaaltje

    en eind van de maand halen we zeker niet met dit topic, we doen gemiddeld een week of 1,5 over een topic
    Nee, je blijft niet series maken. We weten wat goed is dus 1 link met een avatar per serie is afdoende.
    "Zoek je een leuke serie; nou dit vonden wij de series die goed zijn het afgelopen 1/2 jaar:
    (Dan zou dat voor dit jaar BIJVOORBEELD kunnen zijn)
    Claymore, Lucky Star, Lovely Complex, Death Note, Naruto Shippuuden, Bleach, Hayate no Gotoku!, Nagasarete Airantou. Met 1 plaatje in formaat avatar erbij en een linkje naar anidb ofzo).

    En dit hoef je dan maar 2x per jaar aan te passen. Waarbij een aantal series zullen doorlopen tot eind dit jaar en dus copy/paste werk is.

    Lijkt me niet al te lastig om te doen toch?
    Beatus vir qui suffert tentationem.
    PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
    Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
      donderdag 7 juni 2007 @ 13:16:57 #36
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_50198393
    Probleem is alleen dat goede series subjectief zijn, krijgen we dan eerst verkiezingen welke series goed genoeg zijn xD.

    Trouwens er komt toch elk kwartaal een nieuwe reeks series aan en niet elk halfjaar? Het zou dus 4x per jaar moeten worden aangepast
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
    pi_50198995
    26 aflevering van Elfen Lied? Ik dacht dat er maar 13 waren + een OVA?
      donderdag 7 juni 2007 @ 13:39:08 #38
    107418 wdn
    Elfen lied O+
    pi_50199219
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 13:33 schreef woutabest het volgende:
    26 aflevering van Elfen Lied? Ik dacht dat er maar 13 waren + een OVA?
    Lees het nog eens maar deze keer goed

    Frag: och ik denk dat we allemaal wel hetzelfde kijken hoor
    Maar laat maar zitten. Het leek me voor de nog-niet-anime-kijkende-fokker wel een leuk idee maar blijkbaar is dat niet het geval
    Ik zou het niet erg vinden als er wat vaker samenvattingen komen van series.
    Beatus vir qui suffert tentationem.
    PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
    Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
      donderdag 7 juni 2007 @ 13:47:27 #39
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_50199555
    Nou volgensmij ben ik hier toch echt de enige die series als Reideen en Heroic age volgt xD Dat heeft waarschijnlijk wel een reden (nou zo slecht zijn ze ook weer niet hoor ik vind ze iig wel vermakelijk)
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
    pi_50199990
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 13:39 schreef wdn het volgende:

    [..]

    Lees het nog eens maar deze keer goed
    pi_50200891
    Hoi

    Weten jullie misschien nog een leuke Anime om te volgen?

    Een met veel actie&humor zoals Naruto & GTO
    Of een serieuze ala GitS en Deathnote

    Volg momenteel: Naruto&Deathnote

    En heb gekeken: GitS, GTO, Welcome to the NHK en Hajime no Ippo

    (Full Metal Alchemist staat al me lijstje )
      donderdag 7 juni 2007 @ 14:26:33 #42
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_50201181
    Humor: Full metal Panic (zijn 3 seizoenen van aanrader!),

    Serieuze: Last Exile (vond ik zelf erg goed), Elfen lied (wel met bloed), Bleach (loopt nog), Code Geass (gaat in juli verder), Darker than black (loopt nog), Claymore (loopt nog).

    Verder misschien mechas als gundam seed / gundam wing / zone of the enders maar het genre moet je liggen.

    Van GTO is overigens ook een live action gemaakt die erg goed te kijken is

    [ Bericht 1% gewijzigd door Frag_adder op 07-06-2007 14:45:11 ]
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
    pi_50201624
    Dankje wel

    Ik zal ze even google'en, en kijken welke me leuk lijkt.

    Die was ik helemaal vergeten Gundam Wing heb ik ook nog gekeken toen dat nog op Yorkidding was.
    En ik zie dat Gundam Seed dezelfde tekenstijl heeft, dacht namelijk dat die andere Gundam series er anders uitzagen en die stijl beviel mij niet zo.

    En nog bedankt voor de tip over GTO
      donderdag 7 juni 2007 @ 14:49:48 #44
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_50202076
    Gundam seed ziet er een heel stuk beter uit dan gundam wing. Gundam wing had naar mijn mening een iets beter verhaal maar slechtere animatie / actie Gundam wing ging over wel / niet vechten, bij seed is het genre racisme.
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
    pi_50202728
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 10:45 schreef Killjoy het volgende:
    Deel 48 van een topicserie die ik helemaal niet kende, whoah
    Welkom dan maar.

    TeeVeePee!
    pi_50202773
    Ik ben benieuwd, ga deze zeker kijken
    pi_50203062
    De Nederlands ondertitelde Gundam SEED kost trouwens maar ¤16 per DVD tegenwoordig (Ik denk door tegenvallende verkoop, daarom is NTE gestopt met anime DVD's. My Hime DVD is hierdoor niet afgemaakt. Ik heb maar 4 SEED DVD's). Maar Gundam 0079 is superieur aan SEED qua verhaal, maar ziet er slechter uit omdat het uit eind jaren 70 komt. Gundam Wing is naar mijn mening buitengewoon gay, ook al zijn de MS designs cool.

    Misschien dat ik Zone of The Enders IDOLOS or whatever wel ga kijken (De twee Zone Of The Enders games voor de PS2 behoren naar mijn mening tot de beste PS2 games).

    Effe wat anders:
    Bleach anime komt naar Nederland in de zomer. Niet op TV, maar op DVD met in ieder geval de Japanse versie. De DVD box bevat aflevering 1 tot en met 12. Gezien de lage prijzen van KAZE DVD's, ga ik van uit dat het zo'n ¤21 gaat kosten.
      donderdag 7 juni 2007 @ 15:17:16 #48
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_50203072
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 15:07 schreef -Strawberry- het volgende:

    [..]

    Welkom dan maar.

    TeeVeePee!
    dat mag heul niet

    k wil mijn Romeo X Juliet zien..................
    "Those unforgettable days, for them I live"
    pi_50203219
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 15:17 schreef zquing het volgende:

    [..]

    dat mag heul niet
    Dat mag ik heul wel!

    Tijd voor nog een LC.
      donderdag 7 juni 2007 @ 15:23:05 #50
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_50203280
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 15:21 schreef -Strawberry- het volgende:

    [..]

    Dat mag ik heul wel!

    Tijd voor nog een LC.
    maar maar maar maar mijn post werd getrashed


    en LC is ook tof
    ......... waarom duurt alles zo lang...............
    "Those unforgettable days, for them I live"
      donderdag 7 juni 2007 @ 15:37:03 #51
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_50203855
    Nou heb ik doorgaans niks tegen legale dvd's kopen, en ik heb een hele rij anime films legaal bij mij in de kast staan. Maar series ga ik echt niet kopen a 30 euro voor 4 afleveringen van 20 minuten. Echt goede series in een mooi box set wil ik overwegen maar los is me gewoon veel te duur.
    Een normale tv serie kost je 50-70 euro per seizoen en dan heb je 22 afleveringen van 45 minuten.
    44 afleveringen animea 22 minuten zouden je 330 euro kosten. Dat vind ik niet een erg normale verhouding.

    Dat en om op de dvd releases hier te wachten nadat een serie uit is in japan duurt ook nog erg lang...
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
    pi_50205253
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 15:23 schreef zquing het volgende:

    [..]

    maar maar maar maar mijn post werd getrashed


    en LC is ook tof
    ......... waarom duurt alles zo lang...............
    Zo is het leven
    pi_50205442
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 16:15 schreef outcast_within het volgende:

    [..]

    Zo is het leven


    Net de tweede aflevering van LC gezien. Begin het steeds leuker te vinden.
    Op naar 3.
    pi_50205508
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 16:20 schreef -Strawberry- het volgende:

    [..]



    Net de tweede aflevering van LC gezien. Begin het steeds leuker te vinden.
    Op naar 3.
    Ben je mijn spoiler al vergeten over episode vijf?

    je weet wel over dat meisje
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    pi_50205516
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 15:37 schreef Frag_adder het volgende:
    Nou heb ik doorgaans niks tegen legale dvd's kopen, en ik heb een hele rij anime films legaal bij mij in de kast staan. Maar series ga ik echt niet kopen a 30 euro voor 4 afleveringen van 20 minuten. Echt goede series in een mooi box set wil ik overwegen maar los is me gewoon veel te duur.
    Een normale tv serie kost je 50-70 euro per seizoen en dan heb je 22 afleveringen van 45 minuten.
    44 afleveringen animea 22 minuten zouden je 330 euro kosten. Dat vind ik niet een erg normale verhouding.

    Dat en om op de dvd releases hier te wachten nadat een serie uit is in japan duurt ook nog erg lang...
    'k heb op Animecon nog een 2ehands boxset van Paradise Kiss gekocht... Was ¤54,

    Zo is het nog wel te doen, eigenlijk.
    Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
    With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
    pi_50205870
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 16:21 schreef outcast_within het volgende:

    [..]

    Ben je mijn spoiler al vergeten over episode vijf?

    je weet wel over dat meisje
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Volgensmij is nog geen enkele post van jou in dit topic serieus.
    pi_50205894
    quote:
      donderdag 7 juni 2007 @ 16:31:40 #58
    107418 wdn
    Elfen lied O+
    pi_50205938
    Strawberry: 5 en 6 zijn DE episodes van LC
    De setup naar de clou is echt ijzer ijzer ijzersterk.
    Beatus vir qui suffert tentationem.
    PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
    Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
    pi_50206220
    Welcome to nhk is vet top

    pi_50206278
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 15:37 schreef Frag_adder het volgende:
    Nou heb ik doorgaans niks tegen legale dvd's kopen, en ik heb een hele rij anime films legaal bij mij in de kast staan. Maar series ga ik echt niet kopen a 30 euro voor 4 afleveringen van 20 minuten. Echt goede series in een mooi box set wil ik overwegen maar los is me gewoon veel te duur.
    Een normale tv serie kost je 50-70 euro per seizoen en dan heb je 22 afleveringen van 45 minuten.
    44 afleveringen animea 22 minuten zouden je 330 euro kosten. Dat vind ik niet een erg normale verhouding.

    Dat en om op de dvd releases hier te wachten nadat een serie uit is in japan duurt ook nog erg lang...
    Een Nederlands gesubte DVD van een anime serie kost tegenwoordig meestal tussen de ¤12 en ¤17, dus wat jij zegt slaat nergens op. De Thinpacks zijn ook wel goedkoop nu voor wat je krijgt.

    En ja, ik kan het bewijzen

    Dybex prijzen


    KAZE prijzen
    Die van KAZE zijn belachelijk goedkoop (Uitgezonderd GTO en de 5 Monster DVD boxsets die elk 55 euro kosten.).


    De Nekotachi DVD's zijn op Aniway het goedkoopst, daar kosten ze ¤16.

    [ Bericht 1% gewijzigd door RX-78-2 op 07-06-2007 16:44:37 (Prijs monster) ]
    pi_50206301
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 15:37 schreef Frag_adder het volgende:
    Nou heb ik doorgaans niks tegen legale dvd's kopen, en ik heb een hele rij anime films legaal bij mij in de kast staan. Maar series ga ik echt niet kopen a 30 euro voor 4 afleveringen van 20 minuten. Echt goede series in een mooi box set wil ik overwegen maar los is me gewoon veel te duur.
    Een normale tv serie kost je 50-70 euro per seizoen en dan heb je 22 afleveringen van 45 minuten.
    44 afleveringen animea 22 minuten zouden je 330 euro kosten. Dat vind ik niet een erg normale verhouding.

    Dat en om op de dvd releases hier te wachten nadat een serie uit is in japan duurt ook nog erg lang...
    en dat komt alleen maar omdat het genre niet of nauwelijk wordt verkocht hier...
    pi_50206393
    TVP

    ja, dus!
    pi_50206728
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 16:40 schreef mschol het volgende:

    [..]

    en dat komt alleen maar omdat het genre niet of nauwelijk wordt verkocht hier...
    ...En op deze manier komt daar ook niet zo snel verandering in
    pi_50206798
    nu al tweede pagina tering man Oo ze vliegen zo voorbij, ga vanavond maar eens ff new torrentz downloaden zodat ik peathnote enzo kan pownloaden.
    pi_50206846
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 13:16 schreef Frag_adder het volgende:
    Probleem is alleen dat goede series subjectief zijn, krijgen we dan eerst verkiezingen welke series goed genoeg zijn xD.

    Trouwens er komt toch elk kwartaal een nieuwe reeks series aan en niet elk halfjaar? Het zou dus 4x per jaar moeten worden aangepast
    als ik ANN mag geloven dan komen er elke maand een stuk of 3 serie;s uit...
      donderdag 7 juni 2007 @ 16:54:16 #66
    107418 wdn
    Elfen lied O+
    pi_50206885
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 16:40 schreef mschol het volgende:

    [..]

    en dat komt alleen maar omdat het genre niet of nauwelijk wordt verkocht hier...
    De licentiehouder wil vaak ook de prijs niet verlagen. Ik vind regelmatig DVD's van tig jaar oud maar met een prijs van 39, 49, 59 euro per dvd. Zo zag ik laatst een dvd versie van Akira voor 49 euro. Voor een anime die volgend jaar 20 jaar bestaat vind ik dat teveel geld.

    Ik heb de Guyver serie, Patlabor, Nadescio, Last Exile en nog wat op dvd maar dat waren allemaal aanbiedingen of zijn gekocht met kado-bonnen of iets dergelijks.
    Nieuwprijs van anime dvd's in NL is gewoon te hoog
    Beatus vir qui suffert tentationem.
    PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
    Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
    pi_50206887
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 16:52 schreef koffiegast het volgende:
    nu al tweede pagina tering man Oo ze vliegen zo voorbij, ga vanavond maar eens ff new torrentz downloaden zodat ik peathnote enzo kan pownloaden.
    moeite moeten doen om een woord met een p te verzinnen??
    pi_50207298
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 16:54 schreef wdn het volgende:

    [..]


    Nieuwprijs van anime dvd's in NL is gewoon te hoog
    De winkels bepalen zelf voor hoeveel ze het willen verkopen. En als ik het zo lees kom jij alleen in kut winkels in.

    EN lees mijn andere post en klik de links god damnit.
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 16:40 schreef RX-78-2 het volgende:

    [..]

    Een Nederlands gesubte DVD van een anime serie kost tegenwoordig meestal tussen de ¤12 en ¤17, dus wat jij zegt slaat nergens op. De Thinpacks zijn ook wel goedkoop nu voor wat je krijgt.

    En ja, ik kan het bewijzen

    Dybex prijzen


    KAZE prijzen
    Die van KAZE zijn belachelijk goedkoop (Uitgezonderd GTO en de 5 Monster DVD boxsets die elk 55 euro kosten.).


    De Nekotachi DVD's zijn op Aniway het goedkoopst, daar kosten ze ¤16.
    pi_50207857
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 16:54 schreef mschol het volgende:

    [..]

    moeite moeten doen om een woord met een p te verzinnen??
    zat ergens anders met mijn hoofd...heb zodirect half 7 java programmeren 2 ...gg...
      donderdag 7 juni 2007 @ 17:29:16 #70
    48858 Kabuto_Raiger
    remember 2011-03-11
    pi_50208060
    ouch mja ik ga dadelijk een tentamen maken fijn is anders en ik had hem ook liever overdag gemaakt maaar jje kan er zo weinig aan doen he. mja laat ik er maar het beste van maken ^^
    pi_50208597
    Booyah!!

    なんだっけ
    pi_50208748
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 17:47 schreef Crashcat het volgende:
    Booyah!!

    [afbeelding]
    Dat is de x-2 versie.

    Heb die onderbroektauwtjes tot de navel bij ffx-2 nooit begrepen.
    Bij haar staat het wel though
    pi_50209013
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 17:29 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
    ouch mja ik ga dadelijk een tentamen maken fijn is anders en ik had hem ook liever overdag gemaakt maaar jje kan er zo weinig aan doen he. mja laat ik er maar het beste van maken ^^
    Succes. Ik heb er morgen een.

    Ik heb de Claymore manga uitgelezen (nou ja, van wat er tot nu toe uit is) en het wordt echt superspannend!
      donderdag 7 juni 2007 @ 18:03:55 #74
    137562 rakotto
    Anime, patat en video games
    pi_50209086
    tvp weer~

    Weet iemand nog een leuke korte anime om te zien in een korte periode van 2 weken?
    All wars are civil wars, because all men are brothers. ~François Fénelon
      donderdag 7 juni 2007 @ 18:07:53 #75
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_50209195
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 18:03 schreef rakotto het volgende:
    tvp weer~

    Weet iemand nog een leuke korte anime om te zien in een korte periode van 2 weken?
    last exile is 26 eps, als je iedere dag 2 doet red je dat wel in 2 weekjes
    "Those unforgettable days, for them I live"
      donderdag 7 juni 2007 @ 18:16:13 #76
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_50209397
    met de nederlandse cosplayers is trouwens ook weinig mis


    "Those unforgettable days, for them I live"
      donderdag 7 juni 2007 @ 18:19:12 #77
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_50209488
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 16:40 schreef RX-78-2 het volgende:

    [..]

    Een Nederlands gesubte DVD van een anime serie kost tegenwoordig meestal tussen de ¤12 en ¤17, dus wat jij zegt slaat nergens op. De Thinpacks zijn ook wel goedkoop nu voor wat je krijgt.

    En ja, ik kan het bewijzen

    Die van KAZE zijn belachelijk goedkoop (Uitgezonderd GTO en de 5 Monster DVD boxsets die elk 55 euro kosten.).
    Als je las zag je dat ik niet zei dat de boxsets duur waren maar de dvd's met 4 epps. Een eurotje of 50 is te doen.

    Nou hier de eerste hits op anime van play en filmtotaal:
    http://www.play.com/DVD/D(...)tml?searchtype=genre
    http://dvd.filmtotaalshop.nl/home.tpl?genre=Anime&cart=1181233032525628&sku=12657&show=detail

    Oke 30 was misschien overdreven maar 23.50 voor 1 dvd met afleveringen vind ik nog steeds veel. Wat overigens wel echt de normale standard prijs is.

    Die 12 euro is uitzonderlijk goedkoop hoor voor 1 dvd. Is trouwens best een goede site zie ik, ze verkopen ook artbooks en zo, dankjewel. Maargoed het blijft erbij dat de vertraging nog steeds gigantisch is want het zijn allemaal goedkope maar oude series. Een nieuwere serie is ook daar 23 euro zoveel:

    http://www.archonia.com/index.php?page=article&aid=40487

    I rest my case
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
      donderdag 7 juni 2007 @ 18:22:32 #78
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_50209569
    Oh trouwens ik heb claymore 10 gezien, hij was vet, maar beverly hills cop blijft beter ^^
    SPOILER: claymore
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Oh en jah mijn post hier boven heeft me een krom stukje nederlands, ik was 3 dingen tegelijk te doen en ben daar niet heel erg goed in
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
    pi_50209698
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 16:31 schreef wdn het volgende:
    Strawberry: 5 en 6 zijn DE episodes van LC
    De setup naar de clou is echt ijzer ijzer ijzersterk.
    Oke tof.

    Otani is
      donderdag 7 juni 2007 @ 18:28:53 #80
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_50209750
    ik vind risa wel wat hebben xD
    "Those unforgettable days, for them I live"
    pi_50209882
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 18:28 schreef zquing het volgende:
    ik vind risa wel wat hebben xD
    De god uit het land der reuzen
      donderdag 7 juni 2007 @ 18:41:30 #82
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_50210060
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 18:07 schreef zquing het volgende:
    last exile is 26 eps, als je iedere dag 2 doet red je dat wel in 2 weekjes
    Nog een last exile fan!
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
      donderdag 7 juni 2007 @ 18:58:55 #83
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_50210574
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 18:41 schreef Frag_adder het volgende:

    [..]

    Nog een last exile fan!
    meer range murata eigenlijk. Zou Last Exile eigenlijk nog een keer moeten kijken
    "Those unforgettable days, for them I live"
      donderdag 7 juni 2007 @ 19:06:14 #84
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_50210808
    Oh jah jij hebt mij die link van dat artbook ook gegeven, tis inmiddels binnen ^^

    Ik vond bij last exile alleen de setting vooral erg goed
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
      donderdag 7 juni 2007 @ 19:23:29 #85
    17013 Killjoy
    DOMOOOOOOO!!!!! ;)
    pi_50211329
    Leuke live action serie
    Hana Yori Dango

    Comedy met beetje drama, pas is seizoen 2 begonnen
    http://wiki.d-addicts.com/Hana_Yori_Dango
    SEMI-OFFICIELE ANTI-ZEUR
    pi_50211524
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 18:22 schreef Frag_adder het volgende:
    Oh trouwens ik heb claymore 10 gezien, hij was vet, maar beverly hills cop blijft beter ^^
    SPOILER: claymore
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Oh en jah mijn post hier boven heeft me een krom stukje nederlands, ik was 3 dingen tegelijk te doen en ben daar niet heel erg goed in
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
      donderdag 7 juni 2007 @ 19:38:57 #87
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_50211829
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 19:23 schreef Killjoy het volgende:
    Leuke live action serie
    Hana Yori Dango

    Comedy met beetje drama, pas is seizoen 2 begonnen
    http://wiki.d-addicts.com/Hana_Yori_Dango
    daar hebben we een appart topic voor, zoek in de op naar "aziatische drama"
    "Those unforgettable days, for them I live"
      donderdag 7 juni 2007 @ 19:43:32 #88
    17013 Killjoy
    DOMOOOOOOO!!!!! ;)
    pi_50212009
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 19:38 schreef zquing het volgende:

    [..]

    daar hebben we een appart topic voor, zoek in de op naar "aziatische drama"
    Ik zou het hier plaatsen, het is namelijk gewoon de anime
    SEMI-OFFICIELE ANTI-ZEUR
      donderdag 7 juni 2007 @ 19:57:28 #89
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_50212480
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 19:43 schreef Killjoy het volgende:

    [..]

    Ik zou het hier plaatsen, het is namelijk gewoon de anime
    hoewel HYD de J-drama gebaseerd is op HYD de anime/manga is het toch echt een Jdrama.

    Voornaamste reden dat het in het andere topic hoort is dat het daar dan ook wat levendiger wordt
    "Those unforgettable days, for them I live"
      donderdag 7 juni 2007 @ 20:36:01 #90
    107418 wdn
    Elfen lied O+
    pi_50213804
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 19:29 schreef archgallo het volgende:

    [..]
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Eigenlijk had ze dus
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Beatus vir qui suffert tentationem.
    PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
    Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
      donderdag 7 juni 2007 @ 20:39:40 #91
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_50213950
    SPOILER: claymore
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
    pi_50214000
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 17:47 schreef Crashcat het volgende:
    Booyah!!

    [afbeelding]
    duitsland
      donderdag 7 juni 2007 @ 20:42:51 #93
    107418 wdn
    Elfen lied O+
    pi_50214077
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 20:39 schreef Frag_adder het volgende:
    SPOILER: claymore
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Nee die van die ene claymore. Denieve meen ik?
    Beatus vir qui suffert tentationem.
    PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
    Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
    pi_50214233
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 18:33 schreef outcast_within het volgende:

    [..]

    De god uit het land der reuzen
    valt toch wel mee...
    ze is 3 cm korter dan ik ben

    ow en die reactie van die meid (ik ben zo slecht in namen...) in NHK ep 7:
    "Yamazaki-kun... As your girlfriend?"
    pi_50214520
    quote:
    Wat jij vergeet is dat Black Cat een amerikaanse versie is, terwijl wat ik post NL versies zijn.

    En zoiezo zijn US DVD's duurder door invoerrechten, belasting en winstmarge etc.

    "Als je las zag je dat ik niet zei dat de boxsets duur waren maar de dvd's met 4 epps. Een eurotje of 50 is te doen."

    LEES MIJN POST BETER. Ik had het niet alleen over boxsets. Sheesh.
    pi_50214704
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 20:53 schreef RX-78-2 het volgende:

    [..]

    Wat jij vergeet is dat Black Cat een amerikaanse versie is, terwijl wat ik post NL versies zijn.

    En zoiezo zijn US DVD's duurder door invoerrechten, belasting en winstmarge etc.


    nou ik weet niet hoor maar het merendeel van de anime dvd's vanuit US is voor mij goedkoper (of gelijk aan) de prijs in europa/NL
    invoerrechten => Lachertje.., 2x CSS books (9 dvd's ) a ¤70 zonder invoerrechten...
    belasting? welke belasting?
    winstmarge? tuurlijk, dan nog zijn ze vaak goedkoper...
    pi_50214832
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 20:57 schreef mschol het volgende:

    [..]



    nou ik weet niet hoor maar het merendeel van de anime dvd's vanuit US is voor mij goedkoper (of gelijk aan) de prijs in europa/NL
    invoerrechten => Lachertje.., 2x CSS books (9 dvd's ) a ¤70 zonder invoerrechten...
    belasting? welke belasting?
    winstmarge? tuurlijk, dan nog zijn ze vaak goedkoper...
    Ik had het over import shops en daar had WDN het eerst over.
    pi_50215595
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 21:01 schreef RX-78-2 het volgende:

    [..]

    Ik had het over import shops en daar had WDN het eerst over.
    stomme starscreamer! jij bent lelijk in de film!
    pi_50215804
    quote:
    Op donderdag 7 juni 2007 21:16 schreef blessed19 het volgende:

    [..]

    stomme starscreamer! jij bent lelijk in de film!
    Niemand.... niemand dist Starscream, maar aangezien je het over de movie versie hebt vind ik het wel goed want die lijkt op een kip.

    Generation 1 Starscream is voor mij DE Starscream.
      donderdag 7 juni 2007 @ 21:22:51 #100
    32679 PsyCha
    Krieltje!
    pi_50215855
    Iemand Sola aflevering 9 gezien?
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')