abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_49230099


Wat is anime?
Anime is kortweg een verzamelwoord voor Japanse animatie. Het gaat hier dus om geanimeerde (over het algemeen getekende) films en series, in het Japans gesproken. Anime komt dus in ieder geval uit Japan, alle tekenfilms die daar niet vandaan komen worden over het algemeen geen anime genoemd (uitzonderingen daargelaten).

Wat is manga?
Manga is de verzamelnaam voor Japanse strips. Manga is vergelijkbaar met onze eigen westerse strips, alleen zijn ze dan in het Japans en is de tekenstijl net zo als bij anime. Ook zijn de boekjes doorgaans in zwart-wit getekend. In Japan is manga veel populairder dan anime, terwijl dit in westerse landen juist omgekeerd is. Manga in Nederland is doorgaans naar het Engels vertaald. Vanwege de leesrichting van de Japanse taal, lees je zo\'n vertaalde manga van rechts naar links. De voorpagina zit dus waar bij Westerse boeken de achterkant zit. Je ziet dan ook regelmatig de mangaboekjes achterestevoren in het rek bij de Bruna staan.

Veel anime is afgeleid van manga. Veel series en films zijn eerst bekend geworden door manga, en daarna geanimeerd. Zo is er ook een groep anime die afgeleid is van videogames. Dit is echter lang niet bij alle anime het geval, een groot deel is niet van manga of videogames afgeleid. Het is dus niet terecht anime als \'manga-films\' te bestempelen.



Ik kan geen Japans. Wat nu?
Als je geen Japans kunt, is dat zeker geen reden om geen anime te kijken. Om anime toegankelijk te maken voor het westerse publiek, zijn zogenaamde fansub-groups actief. Deze groepen nemen zogenaamde raw-versies, opgenomen van de Japanse televisie, en voorzien deze van ondertitels en het nodige commentaar, alvorens ze te distribueren via internet en p2p-programma\'s. Deze ondertitelde films en series worden fansubs of gewoon subs genoemd.
Omdat anime ook in westerse landen op televisie verschijnt, en dan vooral gericht op het jongere publiek
(denk in Nederland aan Dragonball Z en Pokémon), worden er ook dubbed versies of dubs gemaakt. Dit zijn ingesproken versies, zodat ook kleine kijkertjes die nog niet zo snel de ondertitels kunnen lezen, het fatsoenlijk kunnen volgen. Veel anime fans hebben hier echter problemen mee, omdat het het authentieke van anime wegneemt, namelijk de Japanse taal. Ook gaan er door deze vertalingen bijvoorbeeld veel woordspelingen en grapjes uit het Japanse origineel verloren.

Wat is \'gelicenceerde animé\'?
Als je op zoek gaat naar fansubs van series, gebeurt het nog wel eens dat een fansubgroep ergens in het midden van de serie ineens stopt met fansubben. Dit heeft ermee te maken dat de serie \'gelicenceerd\' (licenced) is. Met deze term wordt bedoeld dat de serie is aangekocht door een Amerikaanse uitgever.
Fansubs zijn in principe illegaal, omdat de copyrights van de Japanse eigenaar geschonden worden. Het schaadt de Japanse eigenaar echter niet als zo\'n serie door fansubbers toegankelijk wordt gemaakt voor het westen (er is immers geen westerling die het in zijn hoofd haalt om een serie zonder Engelse ondertiteling uit Japan te importeren). Het idee achter fansubs is om de serie onder de aandacht te krijgen van Amerikaanse uitgevers, zodat je zo\'n serie gewoon in Amerika kan gaan kopen. Het is dus zelfs reclame voor de Japanse copyright-houder! Er zijn dan ook zelden problemen tussen fansubgroepen en de Japanse uitgevers.
Op het moment dat een serie gelicenceerd is (en dus binnenkort in Amerika te zien of te verkrijgen zal zijn), heeft de fansub zijn werk gedaan en houden de fansubbers op met fansubben. Het is dan de bedoeling dat je de serie die je tof vond gaat aanschaffen... Je ziet bij fansubs dan ook vaak de zin \"please buy the DVD when it becomes available in your area\" of\"please buy the DVD to support the series\" staan.
Sites die helpen bij het zoeken naar fansubs hebben vaak als ijzeren regel dat series die in Amerika (verreweg de grootste markt voor animé met Engelstalige ondertiteling) gelicenceerd zijn, van de site worden verwijderd. Hierdoor vallen fansubs duidelijk aan de juiste kant van het grijze gebied tussen legaal en illegaal. Daarom worden fansubs toegestaan, hoewel ze strikt gesproken illegaal zijn.

Wat voor genres zijn er in anime? Wat moet ik kijken?
Je hebt in anime allerlei soorten en maten. Alle genres die je tegenkomt bij Hollywood-films, heb je ook in anime. Je hebt humorseries (zoals bijv. Chobits) en films, maar ook andere genres zoals actie (bijv. Cowboy Bebop, Bleach), drama (bijv. Grave of the Fireflies), zoetsappige (bijv Kimi Ga Nozomu Eien) , noem maar op. Naast deze gangbare genres zijn er ook nog soorten anime die we niet terugzien in Hollywood-films. Een voorbeeld hiervan is mecha. Mecha-anime gaat ruwweg over grote futuristische robots die met elkaar battlen (bijv. Evangelion en Gundam Wing).
Kortom, voor elk wat wils. Het hangt helemaal van jouw smaak af wat je wilt gaan kijken.
Een populair anime op dit moment is, en deze werd in vorige topics ook veelvuldig besproken is Naruto, deze is nog steeds bezig er wordt dus elke week een ep uitgegeven.
Een andere populaire is Bleach deze word ook veelvuldig besproken door Fok!ers (zie links verder in dit topic). Deze anime loopt nog steeds en is zeer populair.

Fanstuff
Cosplay is jezelf verkleden in een character uit een anime serie. Hieronder zie je een persoon verkleed als een personage uit naruto.



Cosplay kom je vaak tegen op animé-conventies (een soort van beurzen waar veel animé- en mangafans naartoe komen). In nederland vinden deze ook plaats Zie: Animecon en Abunai

Japanse taal
Als je teveel anime kijkt vallen sommige woorden op.
Hier een topic waar je je woordjes die je uit anime leert kwijt kunt
Leuke Japanse woorden. Leer hier gebrekkig Japans Topic

Gevleugelde uitspraken.
Anime zit er vol mee. Een gevonden? Deelze! .

  • Springtime of youth (Lee uit naruto als ie weer eens enthousiast is)
  • Your still xxx years too early to oppose me (Standaard reactie als iemand het tegen je opneemt die er niet klaar voor is. Bijv in: Naruto: Sasuke en Itachi, Midori: seiji en zus)
  • A cowardly love is all about looking for mistakes (Intro Midori No Hibi)

    Nog meer bijzaken
    Tof japans muziek programma: hey hey hey
    Qunix dacht er ooit over om met zen allen een anime/manga te maken. Dus als je iets kan meld het (maar verwacht er niet te veel van)

    Hall of Fame





    Almost Otaku/Otome!



    Animé-sites en databases (hier vind je veel info over diverse anime)
    http://www.animenewsnetwork.com/ (uitgebreide database met info over series en films)
    http://www.animenfo.com/
    http://www.anipike.com/
    http://www.animenia.be/ (Qunix)
    http://www.anidb.net (geeft reviews van fansubs!)
    http://anime-planet.com/animerec (geeft aan welke series bij jou passen)

    Het grote Animé/manga Offspring gedeelte (Allemaal animé familie op fok):
    [anime] Naruto Deel 4 met manga en fillers
    [ANIME] Bleach 2 : Fillers ahoy!
    [anime]Afro Samurai
    [Anime] Ouran Host Club. More important than the future
    Death Note

    Bob naar Japan deel 2 (Orealo\'s grootse plannen)
    Aziatische Drama's
    Het grote Animé verkiezingstopic
    Densha Otoko (Train man) Kitaaa! (live-action, voor meer info klik hier)
    Japanse cultuur enzo :D
    Onigiri\'s uit Japan Want zeg nou zelf, wie droomt er nou niet van een home-made lunchbox ^_^
    [Anime][centraal] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 2
    En deze wiki: http://wiki.fok.nl/index.php?title=Animekarakters

    Vorige delen
    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
    20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44

    Meeting topics
    Animé/Manga meetingtopic dl. 5 - beware of the Ice tea
    Het grote anime/manga meeting topic dl 4. LaserQuestGangRape
    Het grote anime/manga meeting topic deel 3 we wachten op Ab
    Het grote anime/manga meeting topic deel 2 op naar Leen!
    Het grote anime/manga meeting topic

    Deze OP staat altijd open voor veranderingen/verbeteringen.
    OP Opa Oma: Hopey >>> OP Papa Outcast_Within >> OP wikki chaos Mschol>> topic start hoer orealo
    >>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

    Notice van Moderator : Geen links naar download sites!
    Maar PM\'en kan altijd ^-^

    En geen ongeďnspireerde TVP\'s! . Je kunt maar beter in de hall of fame staan wil je zo\'n ongeďnspireerde tvp hier neerzetten.

    [ Bericht 2% gewijzigd door zquing op 11-05-2007 00:25:11 ]
  • "Those unforgettable days, for them I live"
      donderdag 10 mei 2007 @ 16:16:50 #2
    48858 Kabuto_Raiger
    remember 2011-03-11
    pi_49230532
    komt er een CD uit met allen ending songs van Lucky star XD???
    toen ik aya hirano SOre ga ai deshou hoorde zingen smolt ik :3
    overigens is Lucky star mijn favoriet op dit moment, het azumanga Daioh gehalte doet het hem
    pi_49230771
    awwww ^_^ met je te late cccc combo breaker
    pi_49231641
    Trouwens, heb ik met dat plaatje die hele Lucky Star-hype aangezwengeld of waren jullie er al over bezig?
    pi_49231792
    Vanavond maar even Hayate No Gotoku 6 en Darker than Black 5 kijken.
    quote:
    Op donderdag 10 mei 2007 16:43 schreef woutabest het volgende:
    Trouwens, heb ik met dat plaatje die hele Lucky Star-hype aangezwengeld of waren jullie er al over bezig?
    Lucky Star lijkt mij helemaal niks. Is het meer zoiets als Gintama of nog erger.
      donderdag 10 mei 2007 @ 16:52:54 #6
    107418 wdn
    Elfen lied O+
    pi_49232132
    Was deze al gepost?

    Beatus vir qui suffert tentationem.
    PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
    Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
    pi_49232133
    bestwel geinig hoe ik sinds topic 14 aanwezig ben, de afgelopen topics heb geopend en ik niet bij de otakus sta maar wel 2x in de almost otaku
      donderdag 10 mei 2007 @ 17:02:36 #8
    139307 stroopje
    HEY THAT'S MY LINE
    pi_49232600
    quote:
    Op donderdag 10 mei 2007 16:52 schreef koffiegast het volgende:
    bestwel geinig hoe ik sinds topic 14 aanwezig ben, de afgelopen topics heb geopend en ik niet bij de otakus sta maar wel 2x in de almost otaku
    ROFL ik stond ook in de hall of fame maar weet niet waarom ik nu niet meer in voorkom ( misschien moet ik ook meer slowchatten )
      donderdag 10 mei 2007 @ 17:04:28 #9
    114845 Sh0g
    Orenji-kun
    pi_49232673
    Arigatou gozaimaaaasu!!! wdn, O_W (bedankt voor je meesterwerk ), frag_adder, blessed, jordy, kabuto (jij ook nog gefeliciteerd 1,5 week geleden!! XD ), mschol, lonewolf, koffiegast, zquing!! Jullie enthousiasme ontroert me.

      donderdag 10 mei 2007 @ 17:07:55 #10
    114845 Sh0g
    Orenji-kun
    pi_49232832
    quote:
    Op donderdag 10 mei 2007 16:16 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
    komt er een CD uit met allen ending songs van Lucky star XD???
    toen ik aya hirano SOre ga ai deshou hoorde zingen smolt ik :3
    overigens is Lucky star mijn favoriet op dit moment, het azumanga Daioh gehalte doet het hem
    De opening van Full Metal Panic! Fumoffu wordt gebruikt voor een ending van Lucky Star?
      donderdag 10 mei 2007 @ 17:17:30 #11
    114845 Sh0g
    Orenji-kun
    pi_49233185
    quote:
    Op donderdag 10 mei 2007 17:02 schreef stroopje het volgende:

    [..]

    ROFL ik stond ook in de hall of fame maar weet niet waarom ik nu niet meer in voorkom ( misschien moet ik ook meer slowchatten )
    Ja, dat klopt niet. Je kunt niet uit een hall of fame geschrapt worden als je er eenmaal in staat.
    En Koffiegast hoort er ook in. Die is hier net zolang actief als ik.

    Maar ja, elke nieuwe reeks begint in eerste instantie altijd over wie er in de hall of fame thuishoort en wie niet.
    Iedereen kan de wiki makkelijk zelf aanpassen en z'n avatar vervangen of erbij zetten.
    Maar wees wel eerlijk.

    Laten we zeggen:

    > 5 reeksen actief = almost otaku
    > 15 reeksen (redelijk) actief en/of meeting meegemaakt = hall of fame

    Dit hele avatar gedoe is leuk en aardig, maar als iedereen maar na hier een scheet te hebben gelaten zichzelf erbij zet, dan heeft het geen doel meer en kun je het net zo goed weglaten.
    Ik denk dat Jordy het daar wel mee eens is.
      donderdag 10 mei 2007 @ 17:30:12 #12
    48858 Kabuto_Raiger
    remember 2011-03-11
    pi_49233605
    quote:
    Op donderdag 10 mei 2007 17:07 schreef Sh0g het volgende:

    [..]

    De opening van Full Metal Panic! Fumoffu wordt gebruikt voor een ending van Lucky Star?
    yep yep ep3
    http://youtube.com/watch?v=VR-NzvKphQM

    ep 5 zou ook bekend moeten zijn
    voor mij wel althans
    http://www.youtube.com/watch?v=QNU0tc90-rY

    enne nog bedankt voor de felicitatie sh0g

    [ Bericht 15% gewijzigd door Kabuto_Raiger op 10-05-2007 17:41:49 ]
    pi_49234700
    quote:
    Op donderdag 10 mei 2007 16:43 schreef woutabest het volgende:
    Trouwens, heb ik met dat plaatje die hele Lucky Star-hype aangezwengeld of waren jullie er al over bezig?
    Welk plaatje? geen idee waarom ik ookalweer begonnen was. mss vanwege die promo... had iemand die al een keer gepost?
      donderdag 10 mei 2007 @ 18:12:51 #14
    114845 Sh0g
    Orenji-kun
    pi_49235028
    quote:
    Op donderdag 10 mei 2007 17:30 schreef Kabuto_Raiger het volgende:

    [..]

    yep yep ep3
    http://youtube.com/watch?v=VR-NzvKphQM

    ep 5 zou ook bekend moeten zijn
    voor mij wel althans
    http://www.youtube.com/watch?v=QNU0tc90-rY

    enne nog bedankt voor de felicitatie sh0g
    aah gewoon karaoke dus. wel tof dat ze die animés eer aan doen.

    volgens mij kwam Jordy met Lucky Star. hij had een hele zooi nieuwe series met screenshots geintroduceerd. ik had geloof ik eerder al een tv commercial ervan gezien die nergens op sloeg.
    waarschijnlijk ga ik deze serie pas kijken als we alweer 3 of 4 seizoenen verder zijn. school
    pi_49235150
    quote:
    Op donderdag 10 mei 2007 18:01 schreef outcast_within het volgende:

    [..]

    Welk plaatje? geen idee waarom ik ookalweer begonnen was. mss vanwege die promo... had iemand die al een keer gepost?
    Nee ik vergiste me ff, maar jij bedoelt zeker dat ge-hmmmmmm van kona?
    pi_49238447
    quote:
    Op donderdag 10 mei 2007 17:17 schreef Sh0g het volgende:

    -knippie-
    Laten we zeggen:

    > 5 reeksen actief = almost otaku
    > 15 reeksen (redelijk) actief en/of meeting meegemaakt = hall of fame

    Dit hele avatar gedoe is leuk en aardig, maar als iedereen maar na hier een scheet te hebben gelaten zichzelf erbij zet, dan heeft het geen doel meer en kun je het net zo goed weglaten.
    Ik denk dat Jordy het daar wel mee eens is.
    'k vind die hele hall-of-fame toch al vrij onzinnig... En 't is niet zo dat ik hier 'n beetje de Big Kahuna ben, ofzo...

    Maar als je het toch goed wil doen, hoort zo'n beetje de helft (wdn, Frag_adder, zquing, etc) er eigenlijk niet in thuis. En er kunnen er zo'n 9 naast elkaar.
    quote:
    Op donderdag 10 mei 2007 18:12 schreef Sh0g het volgende:
    volgens mij kwam Jordy met Lucky Star. hij had een hele zooi nieuwe series met screenshots geintroduceerd. ik had geloof ik eerder al een tv commercial ervan gezien die nergens op sloeg.
    waarschijnlijk ga ik deze serie pas kijken als we alweer 3 of 4 seizoenen verder zijn. school
    Ik kwam volgens mij wel als eerste met Lucky Star aanzetten... niet met screenshotjes, maar met de OP van Lucky Star en iets later een kleine inleiding...

    Inderdaad wel in de periode dat ik 'n boel screenshotjes (en korte inleidingen) van nieuwe series heb gepost. (topic 42)

    [ Bericht 6% gewijzigd door Jordy-B op 10-05-2007 20:05:26 ]
    Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
    With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
      donderdag 10 mei 2007 @ 19:56:18 #17
    48858 Kabuto_Raiger
    remember 2011-03-11
    pi_49238487
    quote:
    Op donderdag 10 mei 2007 18:17 schreef woutabest het volgende:

    [..]

    Nee ik vergiste me ff, maar jij bedoelt zeker dat ge-hmmmmmm van kona?


    hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :3
    pi_49238565
    Da's briljant, op zo'n bus...
    Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
    With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
      donderdag 10 mei 2007 @ 20:02:34 #19
    69957 Lonewolf2003
    Cool. Cool, cool, cool
    pi_49238735
    Coole bus.
    quote:
    Op donderdag 10 mei 2007 17:17 schreef Sh0g het volgende:

    [..]

    Ja, dat klopt niet. Je kunt niet uit een hall of fame geschrapt worden als je er eenmaal in staat.
    En Koffiegast hoort er ook in. Die is hier net zolang actief als ik.

    Maar ja, elke nieuwe reeks begint in eerste instantie altijd over wie er in de hall of fame thuishoort en wie niet.
    Iedereen kan de wiki makkelijk zelf aanpassen en z'n avatar vervangen of erbij zetten.
    Maar wees wel eerlijk.

    Laten we zeggen:

    > 5 reeksen actief = almost otaku
    > 15 reeksen (redelijk) actief en/of meeting meegemaakt = hall of fame

    Dit hele avatar gedoe is leuk en aardig, maar als iedereen maar na hier een scheet te hebben gelaten zichzelf erbij zet, dan heeft het geen doel meer en kun je het net zo goed weglaten.
    Ik denk dat Jordy het daar wel mee eens is.
    Ben ik het mee eens.
    pi_49243651
    ik ben een dag je aan het scripten en jullie lullen een heel topic vol...
    pi_49243731
    waarom zie ik mijzelf niet in de OP ?? (HoF of Almost lijstje???)
    bug in fok?
    straks eff kijke in FF en op andere pc...
    pi_49244081
    'k zie jou bij de HoF, onderste rij, uiterst links
    Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
    With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
      donderdag 10 mei 2007 @ 21:59:45 #23
    22136 MaxiTitan
    Een echte vaderlander.
    pi_49245256
    quote:
    Op donderdag 10 mei 2007 19:56 schreef Kabuto_Raiger het volgende:

    [..]

    [afbeelding]

    hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :3
    Is dit echt of een goede Photoshop van een fan?
    Indien echt... ...Cooolll!
    Mists of dreams drip along the nascent echo and love no more. End of line.
    MaxiTitan City
    pi_49246512
    Ik zag een auto bij Isolatorweg / Sloterdijk in Amsterdam die had een ecchy stikker op de zei kant van volgens mij Tenjou Tenge. Ik zal proberen een foto te maken de volgende keer als ik hem zie.
    pi_49247404
    quote:
    Op donderdag 10 mei 2007 22:21 schreef Qunix het volgende:
    Ik zag een auto bij Isolatorweg / Sloterdijk in Amsterdam die had een ecchy stikker op de zei kant van volgens mij Tenjou Tenge. Ik zal proberen een foto te maken de volgende keer als ik hem zie.
    moet ik ook beter kijke hehe neem ik de metro altijd van
    pi_49247610
    quote:
    Op donderdag 10 mei 2007 22:38 schreef koffiegast het volgende:

    [..]

    moet ik ook beter kijke hehe neem ik de metro altijd van
    Zwarte auto met een "getunede" motor. Je hoort hem van verre aankomen.

    Vanaf sloterdijk rijdt hij richting centraal station en slaat links af naar isolatorweg. Voor het station om de benzinestation rechts.
    pi_49247755
    Cool die bus, vooral alstie dan optrekt: Grrrrhhhhmmmmm hhhhhhmmm hhhhhhhmmmm
    pi_49248084
    quote:
    Op donderdag 10 mei 2007 21:41 schreef Jordy-B het volgende:
    'k zie jou bij de HoF, onderste rij, uiterst links
    in FF zie ik em wel, IE7 valt hij weg ofzo?
      donderdag 10 mei 2007 @ 22:51:54 #29
    48858 Kabuto_Raiger
    remember 2011-03-11
    pi_49248251
    no HOF for me, ik was het wel ooit geloof ik denk ik
    maja
      donderdag 10 mei 2007 @ 23:42:52 #30
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_49251274
    iig, ik vind dat er maar 5 namen in de HoF mogen staan, namelijk: Mschol, Jordy-B, Orealo, O_W en nog iemand(mischien een poll houden ofzo?)

    zij zijn toch wel de harde kern van de Anime topics(ookal post Orealo niet meer), mensen die vroeger veel gepost hebben kunnen mischien in een oldskool rijtje en de rest die mag in een ander lijstje
    "Those unforgettable days, for them I live"
    pi_49252984
    @zquing
    kan je in de OP eens checken of mijn usericon in HoF niet toevallig begint met [img=] ? (zo staat het namelijk wel in de wiki..)

    hij doet ut
      vrijdag 11 mei 2007 @ 00:24:26 #32
    114845 Sh0g
    Orenji-kun
    pi_49253017
    quote:
    Op donderdag 10 mei 2007 23:42 schreef zquing het volgende:
    iig, ik vind dat er maar 5 namen in de HoF mogen staan, namelijk: Mschol, Jordy-B, Orealo, O_W en nog iemand(mischien een poll houden ofzo?)

    zij zijn toch wel de harde kern van de Anime topics(ookal post Orealo niet meer), mensen die vroeger veel gepost hebben kunnen mischien in een oldskool rijtje en de rest die mag in een ander lijstje
    Hall of fames zijn er juist voor om oude helden te eren, ook al zijn ze allang dood.
    Dus vooral voor mensen die vroeger wel heel veel posten en nu niet meer of stukken minder. En dat is niet alleen Orealo, maar ook Koranaga, Uppie, Kroekroek, Qunix, Blessed, Zeurberus, Ripcore, Surezal, Hopey en Stroopje. En dan mis ik er vast nog wel een paar. Dus als je dan een nieuwe indeling maakt, dan zou het moeten zijn:

    Hall of Fame: alle mensen die vroeger veel postten en nu niet meer of heel weinig. Zoals Orealo, Zeurberus, Blessed, etc.
    Otaku: actieve anime kijkers van nu: Jordy, O_W, Koffiegast, jijzelf, eigenlijk iedereen die gewoon al redelijk lang actief is en discussieerd over animé.
    Almost Otaku: de nieuwe mensen die nog minder dan 5 topics actief zijn.

    Ik zou mezelf dan meer tot de eerste categorie rekenen: actief vanaf topic 13, naar 2 meets geweest, maar de laatste 10 topics heb ik echt maar 2 series gezien ofzo. Ik kan dus niet echt meepraten over de nieuwste series en ben dus een beetje otaku af op het moment.
      vrijdag 11 mei 2007 @ 00:27:44 #33
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_49253139
    hier ben ik het eigenlijk redelijk mee eens
    "Those unforgettable days, for them I live"
    pi_49253162
    quote:
    Op vrijdag 11 mei 2007 00:24 schreef Sh0g het volgende:

    [..]

    Hall of fames zijn er juist voor om oude helden te eren, ook al zijn ze allang dood.
    Dus vooral voor mensen die vroeger wel heel veel posten en nu niet meer of stukken minder. En dat is niet alleen Orealo, maar ook Koranaga, Uppie, Kroekroek, Qunix, Blessed, Zeurberus, Ripcore, Surezal, Hopey en Stroopje. En dan mis ik er vast nog wel een paar. Dus als je dan een nieuwe indeling maakt, dan zou het moeten zijn:

    Hall of Fame: alle mensen die vroeger veel postten en nu niet meer of heel weinig. Zoals Orealo, Zeurberus, Blessed, etc.
    Otaku: actieve anime kijkers van nu: Jordy, O_W, Koffiegast, jijzelf, eigenlijk iedereen die gewoon al redelijk lang actief is en discussieerd over animé.
    Almost Otaku: de nieuwe mensen die nog minder dan 5 topics actief zijn.

    Ik zou mezelf dan meer tot de eerste categorie rekenen: actief vanaf topic 13, naar 2 meets geweest, maar de laatste 10 topics heb ik echt maar 2 series gezien ofzo. Ik kan dus niet echt meepraten over de nieuwste series en ben dus een beetje otaku af op het moment.
    klinkt oke
    pi_49253181
    Waarom hebben we eigenlijk HoF ?
      vrijdag 11 mei 2007 @ 00:30:59 #36
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_49253255
    quote:
    Op vrijdag 11 mei 2007 00:29 schreef koffiegast het volgende:
    Waarom hebben we eigenlijk HoF ?
    omdat dat tof is
    "Those unforgettable days, for them I live"
      vrijdag 11 mei 2007 @ 00:44:16 #37
    69957 Lonewolf2003
    Cool. Cool, cool, cool
    pi_49253703
    quote:
    Op vrijdag 11 mei 2007 00:24 schreef Sh0g het volgende:

    [..]

    Hall of fames zijn er juist voor om oude helden te eren, ook al zijn ze allang dood.
    Dus vooral voor mensen die vroeger wel heel veel posten en nu niet meer of stukken minder. En dat is niet alleen Orealo, maar ook Koranaga, Uppie, Kroekroek, Qunix, Blessed, Zeurberus, Ripcore, Surezal, Hopey en Stroopje. En dan mis ik er vast nog wel een paar. Dus als je dan een nieuwe indeling maakt, dan zou het moeten zijn:

    Hall of Fame: alle mensen die vroeger veel postten en nu niet meer of heel weinig. Zoals Orealo, Zeurberus, Blessed, etc.
    Otaku: actieve anime kijkers van nu: Jordy, O_W, Koffiegast, jijzelf, eigenlijk iedereen die gewoon al redelijk lang actief is en discussieerd over animé.
    Almost Otaku: de nieuwe mensen die nog minder dan 5 topics actief zijn.

    Ik zou mezelf dan meer tot de eerste categorie rekenen: actief vanaf topic 13, naar 2 meets geweest, maar de laatste 10 topics heb ik echt maar 2 series gezien ofzo. Ik kan dus niet echt meepraten over de nieuwste series en ben dus een beetje otaku af op het moment.
    Ik ben het ongeveer met je eens. Al vind ik dat HoF niet alleen voor oude helden is, maar ook voor die van nu. Mensen als O_W, Shog, Jordy, die nu ook heel veel posten in elk topic horen ook in HoF thuis imho.

    Zullen we anders voor iedereen een poll houden, waar die thuis hoort?
      vrijdag 11 mei 2007 @ 00:52:52 #38
    114845 Sh0g
    Orenji-kun
    pi_49253985
    quote:
    Op vrijdag 11 mei 2007 00:44 schreef Lonewolf2003 het volgende:

    [..]

    Ik ben het ongeveer met je eens. Al vind ik dat HoF niet alleen voor oude helden is, maar ook voor die van nu. Mensen als O_W, Shog, Jordy, die nu ook heel veel posten in elk topic horen ook in HoF thuis imho.

    Zullen we anders voor iedereen een poll houden, waar die thuis hoort?
    omg, laat Jordy het maar niet horen
      vrijdag 11 mei 2007 @ 00:55:35 #39
    69957 Lonewolf2003
    Cool. Cool, cool, cool
    pi_49254046
    Wat
    pi_49254301
    quote:
    Op vrijdag 11 mei 2007 00:29 schreef koffiegast het volgende:
    Waarom hebben we eigenlijk HoF ?
    omdat ik wat extra cachet aan het topic wou geven rond deel euh zes oid. Sindsdien is het een uit de hand gelopen grap. Die voor flink wat extra doelloze posts zorgt

    Voornamelijk natte vinger werk hoe je erin komt, en ook iets met borsten..
    Daarna nog up to date proberen te houden, maar dat is zoveel werk ^_^

    Ik vind elk systeem best, met een uitleg erbij en dat mensen het zelf updaten via de wiki mededeling erbij.

    Die bus trouwens die mond van konata is echt te grappig
    pi_49254387
    oja
    zo'n beetje de helft (wdn, Frag_adder, zquing, etc horen er toch echt in thuis ^_^

    zijn toch de nieuwe slowchat sletten en Topic start hoeren (compliment )
      vrijdag 11 mei 2007 @ 01:10:52 #42
    48858 Kabuto_Raiger
    remember 2011-03-11
    pi_49254412
    quote:
    Op vrijdag 11 mei 2007 01:06 schreef outcast_within het volgende:

    [..]

    omdat ik wat extra cachet aan het topic wou geven rond deel euh zes oid. Sindsdien is het een uit de hand gelopen grap. Die voor flink wat extra doelloze posts zorgt

    Voornamelijk natte vinger werk hoe je erin komt, en ook iets met borsten..
    Daarna nog up to date proberen te houden, maar dat is zoveel werk ^_^

    Ik vind elk systeem best, met een uitleg erbij en dat mensen het zelf updaten via de wiki mededeling erbij.

    Die bus trouwens die mond van konata is echt te grappig
    die mond van haar heerst man xD

    :3 ftw

    overigens ben ik ook weer azumangah daioh opnieuw aant lezen door lucky star
    en de pruik van me cosplay op animecon is onderweg :3
      vrijdag 11 mei 2007 @ 08:04:25 #43
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_49256634
    Wow ik sta wel in de HoF. *dansje* Is wel de eerste keer dat ik voor hoer wordt uitgemaakt :p

    Kijkt iemand trouwens Reideen? Pfft wat een tergend trage Mecha actie heeft die serie. De kerel die heeft verzonnen dat twee robotten die in slowmotion met elkaar vechten leuk is moet echt dood. Je kan gewoon koffie zetten in de periode dat er geslagen gaat worden en de klap raakt :S.

    [ Bericht 8% gewijzigd door Frag_adder op 11-05-2007 08:14:06 ]
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
      vrijdag 11 mei 2007 @ 08:08:43 #44
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_49256681
    quote:
    Op vrijdag 11 mei 2007 08:04 schreef Frag_adder het volgende:
    Wow ik sta wel in de HoF. *dansje*

    Kijkt iemand trouwens Reideen? Pfft wat een tergend trage Mecha actie heeft die serie. De kerel die heeft verzonnen dat twee robotten die in slowmotion met elkaar vechten leuk is moet echt dood. Je kan gewoon koffie zetten in de periode dat er geslagen gaat worden en de klap raakt :S.
    is het al zo erg as ls DBZ, waarin 5 minuten werden uitgesmeerd over 20 eps
    "Those unforgettable days, for them I live"
      vrijdag 11 mei 2007 @ 08:16:38 #45
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_49256751
    quote:
    Op vrijdag 11 mei 2007 08:08 schreef zquing het volgende:
    is het al zo erg as ls DBZ, waarin 5 minuten werden uitgesmeerd over 20 eps
    Nee kijk bij dbz gingen ze eerst een minuut of 10 staan of ze naar het toilet moesten (om het beleefd te zeggen) alvorens ze er met licht snelheid op af vlogen.

    Dit is echt slow motion. Je ziet 2 giga robotten gerenderd in de PC de een draait naar achteren tilt zijn arm op, gaat naar voren met zijn arm, strekt deze tegen de torso van de tegenstander welke alvorens een meter of 10 naar achteren vliegt, valt en opstaat. En zo iets duurt ongeveer 45 secondes (en dat is geen grapje). DBZ had ongeveer 200 klappen per minuut wanneer ze daadwerkelijk gingen vechten

    Bekijk het zo, kijk een film maar zet dan elke actie scene op .25 keer speed
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
      vrijdag 11 mei 2007 @ 08:23:10 #46
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_49256803
    quote:
    Op vrijdag 11 mei 2007 08:16 schreef Frag_adder het volgende:

    [..]

    Nee kijk bij dbz gingen ze eerst een minuut of 10 staan of ze naar het toilet moesten (om het beleefd te zeggen) alvorens ze er met licht snelheid op af vlogen.

    Dit is echt slow motion. Je ziet 2 giga robotten gerenderd in de PC de een draait naar achteren tilt zijn arm op, gaat naar voren met zijn arm, strekt deze tegen de torso van de tegenstander welke alvorens een meter of 10 naar achteren vliegt, valt en opstaat. En zo iets duurt ongeveer 45 secondes (en dat is geen grapje). DBZ had ongeveer 200 klappen per minuut wanneer ze daadwerkelijk gingen vechten

    Bekijk het zo, kijk een film maar zet dan elke actie scene op .25 keer speed
    op die fiets
    "Those unforgettable days, for them I live"
      vrijdag 11 mei 2007 @ 08:38:26 #47
    114455 Frag_adder
    Maar ik lieg niet
    pi_49256988
    Uhu tis niet dat ze te lui zijn om te beginnen ze zijn gewoon rete traag ^^

    Verpest helaas wel alle actie in de serie....
    Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
    pi_49257553
    quote:
    Op vrijdag 11 mei 2007 01:09 schreef outcast_within het volgende:
    oja
    zo'n beetje de helft (wdn, Frag_adder, zquing, etc horen er toch echt in thuis ^_^

    zijn toch de nieuwe slowchat sletten en Topic start hoeren (compliment )
    En daarom mogen ze bij de almost otaku's.
    Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
    With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
      vrijdag 11 mei 2007 @ 09:21:01 #49
    122997 zquing
    Drama Junk
    pi_49257697
    ja hallo

    ik hoef helemaal in geen lijstje, vind 't wel goed zo
    "Those unforgettable days, for them I live"
    pi_49257913
    HoF of helemaal niets, zquing?
    Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
    With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')