Ow lekker kutquote:Op maandag 30 augustus 2010 17:20 schreef Luco het volgende:
[..]
1e brickte en deed niets meer, 2e was de audiouitgang van kapot waardoor m'n geluid links wegviel. Niks sloeber, onkunde van Apple apparaten
Gewoon bij Apple zelf.quote:Op maandag 30 augustus 2010 17:38 schreef Bob. het volgende:
En de Macme is dus prut? Wat is dan wél een goede plek om 'n macbook te laten fixen?
heb jij een oma van 87?quote:Op maandag 30 augustus 2010 17:37 schreef Oneself het volgende:
Overigens doe ik nooit hints met mijn oma van 87 hoor.
Wat wil jij van mijn oma dan?quote:Op maandag 30 augustus 2010 17:47 schreef beertenderrr het volgende:
[..]
heb jij een oma van 87?zo ja, trouwen?
Tja, hem laten ophalen en terug laten brengen? In zo'n geval had ik nog een tijdje moeten wachten en had ik hem niet tussendoor terug kunne krijgen.quote:
hints spelen tot de zon opkomtquote:
En cashen?quote:Op maandag 30 augustus 2010 18:13 schreef beertenderrr het volgende:
[..]
hints spelen tot de zon opkomt
Haha, dat zal ze leuk vinden.quote:
Nee, bij Apple zelf. Helpdesk bellen, support-ticket indienen, enzovoorts.quote:Op maandag 30 augustus 2010 17:46 schreef Oneself het volgende:
As in? Een Apple Centre in Groningen o.i.d.?
Oh, dat is misschien wel handiger ja.quote:Op maandag 30 augustus 2010 19:03 schreef nietzman het volgende:
[..]
Nee, bij Apple zelf. Helpdesk bellen, support-ticket indienen, enzovoorts.
Huh, je meeste meubels? Je woont op straat?quote:Op maandag 30 augustus 2010 20:36 schreef Maharbal het volgende:
Rotregen vanochtend.
Ik was uiteraard helemaal doorweekt, gelukkig is dat lot m'n meeste meubels bespaard gebleven
Ik woon dus in de Herestraat, en via m'n ingang (ingang aan de Vismarkt) lukt het niet omdat die steeg te nauw is. Ik moest dus een verhuislift huren om alles door het raam naar binnen te kunnen gooienquote:Op maandag 30 augustus 2010 21:27 schreef Oneself het volgende:
[..]
Huh, je meeste meubels? Je woont op straat?
Dat was dus vanochtend om 8.00quote:Op maandag 30 augustus 2010 21:48 schreef beertenderrr het volgende:
met je verhuisliftga ik foto's maken, en kunnen we hier met zn allen gaan beoordelen wat we van je interieur vinden.
Foto's v/d verhuislift! En je interieur. Of op z'n minst een beschrijving.quote:Op maandag 30 augustus 2010 21:48 schreef beertenderrr het volgende:
met je verhuisliftga ik foto's maken, en kunnen we hier met zn allen gaan beoordelen wat we van je interieur vinden.
Die ga ik onthouden.quote:Op maandag 30 augustus 2010 21:54 schreef Oneself het volgende:
[..]
Foto's v/d verhuislift! En je interieur. Of op z'n minst een beschrijving.
Ik zie net een filmpje terug waarop ik echt half dronken lijk, terwijl ik gewoon last heb van m'n lenzen.
ja maar toen was ik nog thuis in het westenquote:Op maandag 30 augustus 2010 21:51 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Dat was dus vanochtend om 8.00
Ik had nog gewaarschuwd in het vorige deel v/h topic!
Ah, je wilt belletjetrekken?quote:Op maandag 30 augustus 2010 22:28 schreef Renesite het volgende:
Maar, boven jack and jones met ingang a/d vismarkt?
Nee, maar dat wil praktisch gezien niet echtquote:Op maandag 30 augustus 2010 22:33 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ah, je wilt belletjetrekken?
belletjedrukken danquote:Op maandag 30 augustus 2010 22:39 schreef Renesite het volgende:
[..]
Nee, maar dat wil praktisch gezien niet echt
Heb je niks opgestoken van je KEIweek? Gewoon rustig aan in de Pintelier ofzo.quote:Op maandag 30 augustus 2010 22:55 schreef Mistaken het volgende:
Zometeen eventjes de stad in!
Kroegtips?
Ik heb ooit een hele lijst gepost. Zoek maar opquote:Op dinsdag 31 augustus 2010 01:04 schreef Oneself het volgende:
Ik heb ook niets opgestoken van de KEI-week, vertel mij eens wat doordeweeks de leukste kroegen zijn om gewoon gezellig wat te drinken? Top 5?Sleep tight.
Der Witz/ De Pintelier/ De Spieghel/ Rondom Poelestraat terras/ de halve Zuiderdiep/ etc.quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 01:04 schreef Oneself het volgende:
Ik heb ook niets opgestoken van de KEI-week, vertel mij eens wat doordeweeks de leukste kroegen zijn om gewoon gezellig wat te drinken? Top 5?Sleep tight.
'zoek maar op' zegtie.quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 01:11 schreef Slaif het volgende:
[..]
Der Witz/ De Pintelier/ De Spieghel/ Rondom Poelestraat terras/ de halve Zuiderdiep/ etc.
Zitten een aantal kroegen waar je rustig bier kan drinken (De oude brandweer/ Chaplin's Pub).quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 01:15 schreef Oneself het volgende:
[..]
'zoek maar op' zegtie.
Thanks! Wat is er leuk aan 't Zuiderdiep dan?
Boven Rituals, tegenover J&Jquote:Op maandag 30 augustus 2010 22:28 schreef Renesite het volgende:
Maar, boven jack and jones met ingang a/d vismarkt?
Eerstejaars horen niet in de pint.quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 00:33 schreef Luco het volgende:
[..]
Heb je niks opgestoken van je KEIweek? Gewoon rustig aan in de Pintelier ofzo.
tot dusver de enige tent waar ze bier schenken. Ik ga er dan ook maar eens een bezoekje brengenquote:Op dinsdag 31 augustus 2010 09:52 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Eerstejaars horen niet in de pint.
Maar ik heb dan ooit nooit het tegendeel beweerdquote:Op dinsdag 31 augustus 2010 10:01 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ah fijn, je weet waar je eigen huis is
Alleszins niet.quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 10:02 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Maar ik heb dan ooit nooit het tegendeel beweerd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |