Lekker toch.quote:Op zondag 3 januari 2010 12:35 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Dan was er heeeeeeeel veel pussy in Groningen!
Ik nam gisteren de trein Leeuwarden - Groningen en die reed keurig op tijd en kwam geen seconde later aan dan normaal.quote:Op zondag 3 januari 2010 12:46 schreef Luco het volgende:
Ik word steeds wanhopiger wat de NS betreft... Ligt er al meer dan 2 weken terug? In Diemen ligt er net aan een halve centimeter
Zelfde bij Zwolle-Emmen, terwijl er in Emmen nu nog meer sneeuw ligt dan in Grunn 2 weken geleden.quote:Op zondag 3 januari 2010 12:49 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ik nam gisteren de trein Leeuwarden - Groningen en die reed keurig op tijd en kwam geen seconde later aan dan normaal.
Wat ga je allemaal toch doen vandaag?quote:Op zondag 3 januari 2010 12:22 schreef JH87 het volgende:
Hai Jelmer.
Ik moet aan de studie maar ik voel me nog niet echt topfit.quote:Op zondag 3 januari 2010 13:18 schreef nietzman het volgende:
[..]
Wat ga je allemaal toch doen vandaag?
Ok.quote:
Zouden ze het dan toch leren?quote:Op zondag 3 januari 2010 12:53 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Zelfde bij Zwolle-Emmen, terwijl er in Emmen nu nog meer sneeuw ligt dan in Grunn 2 weken geleden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |