Weet je hoe ver dat fietsen is.quote:
Tsjechië FTWquote:Op zondag 15 augustus 2010 20:22 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
En daarvoor hebben we thuisbezorgd.nlde oplossing op de zondag.
Al blijf ik het belachelijk vinden dat de supermarkten niet gewoon open zijn
quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:25 schreef Bob. het volgende:
[..]
Weet je hoe ver dat fietsen is.En dan sta ja daar tussen alle andere malloten die te dom waren om boodschappen te doen een half uur in de rij.
Josti Jumbo!quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:23 schreef nietzman het volgende:
Jumbo Euroborg is ook wel puur genieten op een zondag natuurlijk.
Was die opmerking voor mij?quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:21 schreef BradleyQ het volgende:
Tsssss, ik kan op een campingsetje nog koken. Wat ben jij voor nepvrouw.
Eenschquote:Op zondag 15 augustus 2010 20:27 schreef Oneself het volgende:
#634?! wtf!
[..]
Was die opmerking voor mij?
[....] ik zeg dat het fijner is in een enorme keuken met kookeiland en alles binnen handbereik.
Uhuh, en met de halve provincie en hun on-aangelijnde kut-kroost.quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:25 schreef Bob. het volgende:
Weet je hoe ver dat fietsen is.En dan sta ja daar tussen alle andere malloten die te dom waren om boodschappen te doen een half uur in de rij.
Gezelligquote:Op zondag 15 augustus 2010 20:28 schreef nietzman het volgende:
[..]
Uhuh, en met de halve provincie en hun on-aangelijnde kut-kroost..
Daar ga je al. Kookeiland en handbereik in een zin. Jij moet nog een hoop leren.quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:27 schreef Oneself het volgende:
#634?! wtf!
[..]
Was die opmerking voor mij?
Ik zeg niet dat ik dan opeens niet kan koken, ik zeg dat het fijner is in een enorme keuken met kookeiland en alles binnen handbereik.
Kookeiland is heus wel binnen handbereik!quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:28 schreef BradleyQ het volgende:
[..]
Daar ga je al. Kookeiland en handbereik in een zin. Jij moet nog een hoop leren.
Nou dat. Dan heb ik liever geen eten op zondag.quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:28 schreef nietzman het volgende:
[..]
Uhuh, en met de halve provincie en hun on-aangelijnde kut-kroost..
Jij hebt alles wat je nodig hebt op je kookeiland?quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:30 schreef Oneself het volgende:
[..]
Kookeiland is heus wel binnen handbereik!
Ow! Die talenknobbel heb ik welquote:Op zondag 15 augustus 2010 20:31 schreef Luco het volgende:
Puike TT.
Echte Groningers die in het ziekenhuis liggen zijn overigens verdomd lastig. Ik versta geen zak van wat ze zeggen, zelfs een kopje koffie met melk en suiker duurt al een minuut voor ik het door heb
Ben ik vrij, mag ik naar huis, mag ik afscheid nemen van de longafdeling en zijn patienten (en die leuke verpleegkundigequote:
Definieer 'alles'?quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:34 schreef BradleyQ het volgende:
[..]
Jij hebt alles wat je nodig hebt op je kookeiland?
Praat in plat Amsterdams terug?quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:31 schreef Luco het volgende:
Puike TT.
Echte Groningers die in het ziekenhuis liggen zijn overigens verdomd lastig. Ik versta geen zak van wat ze zeggen, zelfs een kopje koffie met melk en suiker duurt al een minuut voor ik het door heb
Kookeiland voor me, kastjes met spul naast me, pannen achter me..quote:Op zondag 15 augustus 2010 20:52 schreef BradleyQ het volgende:
Nou, meestal heb je op een kookeiland je pannen niet, of juist wel, maar dan je kastjes niet met spul, of je hebt net niet genoeg ruimte, etc. Ik heb liever alles aan een kant.
Regen =quote:Op zondag 15 augustus 2010 21:54 schreef beertenderrr het volgende:
Hoe heet die goedkope pizza tent ook alweer?
regen =voor het eerst in al mn levensjaren dat ik het niet op mn raam hoor vallen, super relaxt!
Hm ik ben niet heeeel erg thuis in degelijke restaurants in Grunn.quote:Op zondag 15 augustus 2010 21:49 schreef Renesite het volgende:
Goed, niet asociaal duur, restaurant met ouders en broer+aanhang? Mijn ouders zijn niet zulke spannende eters.
Wordt vast weer een wok
ja tot dusverquote:Op zondag 15 augustus 2010 21:58 schreef Oneself het volgende:
[..]
Hm ik ben niet heeeel erg thuis in degelijke restaurants in Grunn.
Beertenderr, hoe bevalt je eerste avond tot nu toe? En regen op je raam is toch heeerlijk!
doe mij dan de facebook van oneself zelf maarquote:Op zondag 15 augustus 2010 22:17 schreef beertenderrr het volgende:
doe de hyves van alle mensen op de gang van oneself maar
Hyves ook goedquote:Op zondag 15 augustus 2010 22:18 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
doe mij dan de facebook van oneself zelf maar
Moet ik anders eens zoekenquote:Op zondag 15 augustus 2010 22:17 schreef Oneself het volgende:
Geen idee! En ik heb hyves-experts als huisgenootjes, dus moet je voorstellen hoe terughoudend ze is.
Aaalllls je het maar laat!quote:Op zondag 15 augustus 2010 22:20 schreef Luco het volgende:
[..]
Hyves ook goed?
[..]
Moet ik anders eens zoeken?
Nee, ik heb geen facebook.quote:
Moet ik 'm eerst zelf weer opzoekenquote:
4 stuks, waarvan ik er 1 nog niet gezien heb.quote:Op zondag 15 augustus 2010 22:25 schreef Oneself het volgende:
[..]
Veel te veel moeite, heeft geen zin joh.
Hoeveel huisgenoten hebben jullie allemaal?
2 kattenquote:Op zondag 15 augustus 2010 22:25 schreef Oneself het volgende:
[..]
Veel te veel moeite, heeft geen zin joh.![]()
Hoeveel huisgenoten hebben jullie allemaal?
14!!!quote:Op zondag 15 augustus 2010 22:27 schreef beertenderrr het volgende:
ik heb er 14, waaronder 4 vrouwen. Allen bezet en/of lelijk.
nee dat is "leef je droom"quote:Op zondag 15 augustus 2010 22:29 schreef Oneself het volgende:
[..]
14!!!
En Alex, leuke sig hoor, je levensfilosofie?
Hoendiep/Duindoorn/etc flats?quote:Op zondag 15 augustus 2010 22:34 schreef beertenderrr het volgende:
ja wel veel, maar aan de andere kant is het niet super druk ofzo. Er is ook wat meer keuze met wie je allemaal om kan gaan, met 6 is het toch vaak wat beperkter denk ik.
Nee, ik weet het gewoon niet, weet haar naam niet eens. Dus nee Luco, dat gaat je niet lukken.quote:Op zondag 15 augustus 2010 22:31 schreef joppie_saus het volgende:
Geen hyves? Das best jammer
Iemand nog last van verkoudsheidsverschijnselen trouwens? Heb net een wondermiddel gehad. 2 shotjes Becherovka en het werkt echt
moemoequote:Op zondag 15 augustus 2010 22:38 schreef beertenderrr het volgende:
kloptdonderdag daarom ook een bbq avond met moemoe
met jou kan ik pratenquote:
geen probleem joh, haha. Becherovka is een Oostblok likeur van 38% die als medicijn gebruikt wordt in die steken.quote:Op zondag 15 augustus 2010 22:37 schreef Oneself het volgende:
[..]
Nee, ik weet het gewoon niet, weet haar naam niet eens. Dus nee Luco, dat gaat je niet lukken.
Wat is Becherovka echt?
En ja, da's waar beertenderrr. Al zal je vast niet alleen binnen huis contact op doen.
ik heb een fles in karlovy vary gekocht, gebruikten we idd als medicijn... is bij mn ex achtr gebleven helaasquote:Op zondag 15 augustus 2010 22:41 schreef joppie_saus het volgende:
[..]
geen probleem joh, haha. Becherovka is een Oostblok likeur van 38% die als medicijn gebruikt wordt in die steken.
hmm nog niet eerder van gehoord, wellicht een keer proberen!quote:Op zondag 15 augustus 2010 22:43 schreef Alexxxxx het volgende:
op je voeten smeren tegen gewrichtspijnwant destijds dronk ik geen alcohol
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |