Tentjes voor de regen gisterquote:Op zondag 6 februari 2011 14:16 schreef Kwaliteit het volgende:
lekker druk weer
staat er een markt ofzo?
Ja was herhaling.quote:Op zondag 6 februari 2011 14:18 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
wat hij net zei op AJE gaat toch over e herhaling die ze nu uitzenden , toch niet over nu @ tahrir ( stond ik keueken kon niet alles verstaan )
disturbing
ja is een herhalingquote:Op zondag 6 februari 2011 14:18 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
wat hij net zei op AJE gaat toch over e herhaling die ze nu uitzenden , toch niet over nu @ tahrir ( stond ik keueken kon niet alles verstaan )
disturbing
Hier ben ik het niet mee eens. Men had na de rellen toch echt naar het paleis gemoeten om het momentum te houden. De militie krijg je niet om maar het leger wel degelijk. Die stellen zich nu neutraal op omdat ze zich neutraal kunnen opstellen.quote:Op zondag 6 februari 2011 14:09 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Elke stap die de regering zet in de richting van de demonstranten wakkert hun wilskracht alleen maar aan. Als Tahrir vrijdag naar het Paleis was gegaan had de politie/leger hun heel makkelijk van de mat kunnen vegen, en dan heb je niks meer.
Wie heeft de langste adem is dit simpelweg.
Oeh ja, heerlijk, interessant leesvoer. Dank je wel, ik plaats hem even door achter de schermen.quote:Op zondag 6 februari 2011 14:20 schreef The-Dutch-Priest het volgende:
Misschien een nuttige link voor de FP posters?
http://onlinejournalismbl(...)ontent-context-code/
ja, compleet mee eens. Mubarak kan ook gewoon t/m september blijven zitten. Die heeft toch een enorm bord voor zijn kopquote:Op zondag 6 februari 2011 14:19 schreef wdn het volgende:
[..]
Hier ben ik het niet mee eens. Men had na de rellen toch echt naar het paleis gemoeten om het momentum te houden. De militie krijg je niet om maar het leger wel degelijk. Die stellen zich nu neutraal op omdat ze zich neutraal kunnen opstellen.
Er is maar 1 macht in Egypte die Mubarak kan afzetten en dat is het leger: paleis innemen. militie verwijderen (vrijwillig of met geweld).
Dit op het plein zitten kunnen ze tot september volhouden zonder dat er ook maar iets veranderd...
Het is niet een kwestie van langste adem maar van het afdwingen van een beslissing.
Kwam gisteren al langs en lijkt niet te kloppen, als in propaganda.quote:
Het is ook wel heel makkelijk om nu achteraf erover te oordelenquote:Op zondag 6 februari 2011 14:19 schreef wdn het volgende:
Hier ben ik het niet mee eens. Men had na de rellen toch echt naar het paleis gemoeten om het momentum te houden. De militie krijg je niet om maar het leger wel degelijk. Die stellen zich nu neutraal op omdat ze zich neutraal kunnen opstellen.
Ook die heb ik gisteren al langs zien komen. Zeker omdat Israël erbij betrokken wordt, ga ik er hier ook van uit dat het propaganda is.quote:Op zondag 6 februari 2011 14:27 schreef yavanna het volgende:
Eh..
MrAmygdala Khanji
Two Israeli citizens caught with van of poisoned food ready to distribute in #Tahrir #Egypt but were caught by protesters #AlArabiya #jan25
Hadden ze naar het paleis gegaan en geweld was uitgebroken is het nog maar heel erg de vraag of het leger zich dan zo was blijven opstellen. Bij gebruik van geweld zouden ze weleens stukken minder neutraal kunnen worden. Vreedzaam is het best in alle opzichten so far.quote:Op zondag 6 februari 2011 14:27 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Het is ook wel heel makkelijk om nu achteraf erover te oordelenwe weten nu een hoop meer over de pro's en het leger wat we ten tijde van de rellen niet wisten. De anti's hebben gevochten om dat plein in handen te krijgen, en ervaren elke stap er vanaf dus waarschijnlijk ook als inbinden t.o.v. het regime. Tahrir heeft een enorme symbolische waarde op dat gebied.
Ik heb al vanaf het begin af aan gezegd dat ze die vrijdag wat hadden moeten ondernemen, dus niks achteraf oordelen...quote:Op zondag 6 februari 2011 14:27 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Het is ook wel heel makkelijk om nu achteraf erover te oordelen![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |