ja shit ik kan geen facebook kijken ...quote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:30 schreef t-8one het volgende:
ongewapende demonstrant die wordt neergeschoten: http://www.facebook.com/v(...)03077576141&comments
Foto welquote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:30 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
beste TT ever tot nu toe !!
(waarom filmpje van haar nog niet in de (uhmwa was t nou ??) OP ??
Staat link bij screencap van haarquote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:30 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
beste TT ever tot nu toe !!
(waarom filmpje van haar nog niet in de (uhmwa was t nou ??) OP ??
das waar , maar begint ie ook pas om 38 minuten bij haar ( opzich hele goede docu hoorquote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:31 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Staat link bij screencap van haar
Vieze honden.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:30 schreef t-8one het volgende:
ongewapende demonstrant die wordt neergeschoten: http://www.facebook.com/v(...)03077576141&comments
Filmpje is van donderdag dacht ik, dus na de geruchten dat ze dood zou zijn.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:33 schreef RvLaak het volgende:
Hebben we al definitief bericht over Salma dan?
Nee hoor, alleen kost het je eenvoudigweg 3 maanden om je visa te regelen, Turkije, Syrie, Jordanie, Egypte, den ook niet dat je Israel dan ook nog binnenkomt met dat paspoort.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:28 schreef The-Dutch-Priest het volgende:
[..]
Auto --> Egypte ? Deathwish
wtf tering klootzakken!quote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:30 schreef t-8one het volgende:
ongewapende demonstrant die wordt neergeschoten: http://www.facebook.com/v(...)03077576141&comments
Zal wel omgekocht zijn of dubbele belangen hebben.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:33 schreef Mr_Memory het volgende:
WTF heeft die weisner of hoe die ook mag heten voor zich zelf gesproken, en niet names de US goverment![]()
Vreemd verhaal weer.
nope maar ik heb op een lijst gekeken , staat ze niet op ( https://spreadsheets.goog(...)y=true&ndplr=1#gid=0 )quote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:33 schreef RvLaak het volgende:
Hebben we al definitief bericht over Salma dan?
quote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:30 schreef The-Dutch-Priest het volgende:
Ja zag die TT voorbijkomen en vondt het wel wat denk dat wdn ? het ook wel tof vindt.
Zei hij dan? Had het geluid uit staanquote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:33 schreef Mr_Memory het volgende:
WTF heeft die weisner of hoe die ook mag heten voor zich zelf gesproken, en niet names de US goverment![]()
Vreemd verhaal weer.
rudy rudy rudy rudyy ..(is dat nu live ?)quote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:33 schreef Flashbox het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
No news, is good news, zullen we dan maar zeggenquote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:35 schreef doeterniettoezegiktoch het volgende:
[..]
nope maar ik heb op een lijst gekeken , staat ze niet op ( https://spreadsheets.goog(...)y=true&ndplr=1#gid=0 )
filmpje van haar is van donderdg , maar ook geen bevestiging ergens dat zij gestorven zou zijn , waarschijnlijk verwarring met haar vader ofiest .. ik heb nog een vraag over haar gesteld via you tube kanaal , maar nog geen antwoord op gehad , maar denk wel dat ze nog leeft !
je kunt wel overvaren naar tunesie. Maar ik weet niet of dat op dit ogenblik kan.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:29 schreef Dekatria het volgende:
TT
[..]
Als je het over land wil doen zeker ja. Vandaar m'n wens te varen
Nee ik dacht zo iets gelezen te hebben op AJE.quote:Op zaterdag 5 februari 2011 22:35 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Zei hij dan? Had het geluid uit staan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |