Jawel het begon erg sloom.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 17:09 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Je kan me niet wijsmaken dat sinds de lancering van Fok! er maar 195 gitaristentopics zijn gemaakt...
Nee hoor volgende week staan we in de finalequote:Op woensdag 16 april 2008 18:02 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Nee, je komt nooit verder dan de halve finale..
of is die te naar?![]()
Ja! Hoezo?quote:Op woensdag 16 april 2008 18:12 schreef Witchfynder het volgende:
Brian, staat "I'm Too Young" op de EP?.
Ik dacht na 10 minuten laat ik er dan maar eentje openen!quote:Op woensdag 16 april 2008 18:32 schreef Metalfreak het volgende:
Ik wist dat er iemand anders wel een topic aan zou maken
quote:Op woensdag 16 april 2008 18:32 schreef Metalfreak het volgende:
Ik wist dat er iemand anders wel een topic aan zou maken
quote:Op woensdag 16 april 2008 20:20 schreef Aresdreams het volgende:
woensdag gitaardag? woensdag kutdag...
geen gitaar gezien tussen 07:00 en 20:00
Maar je Dean welquote:Op woensdag 16 april 2008 20:33 schreef Deansensitized het volgende:
Och, raak soms ook dagen achtereen geen gitaar aan hoor
quote:Op woensdag 16 april 2008 18:51 schreef guitarist.nl het volgende:
Wat vinden jullie van m'n nieuwe projectje?
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=363070449
Samen met cerror, ook een FOK!ker!
Ook nietquote:
quote:Op woensdag 16 april 2008 18:51 schreef guitarist.nl het volgende:
Wat vinden jullie van m'n nieuwe projectje?
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=363070449
Samen met cerror, ook een FOK!ker!
quote:Op woensdag 16 april 2008 22:46 schreef Dribbel_ het volgende:
Niet zoveel verstand van akkoesiche dingen, maar als je een beetje je budget aangeeft zal dat een hoop schelen
Uhuh!quote:Op woensdag 16 april 2008 21:12 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Laat me raden: verzonnen (en uitgevoerd) in een zatte bui?
Hangt er ook een beetje vanaf wat je wilt gaan spelen. Wil je pop gaan spelen of een beetje de singer/songwriter uit gaan hangen, kun je beter een Western kopen. Zeker met kleine handen, zoals je zegt.quote:
quote:Op woensdag 16 april 2008 18:27 schreef Jorikjet het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Dean Tradition, 180 euroquote:Op woensdag 16 april 2008 22:32 schreef Ottaav het volgende:
Hey, ik wil een gitaar gaan kopen. Ik kom er alleen geen wijs uit.
Het moet een akoestische gitaar zijn, alleen zit ik te twijfel tussen een Spaanse gitaar, of stalen snaren.
Ik probeer mezelf gitaar te leren spelen, dus ik moet erop kunen leren. Maar ik wil wel dat ik er over 3 jaar nog tevreden mee ben, dus kwalitatief moet het goed zijn.
Het enige zinnige wat ik over een gitaar kan zeggen, is wat ik mooi vind. Mijn voorkeur gaat uit naar een zwarte gitaar met een witte rand.
Owja, ik heb vrij kleine handen
Wie kan mij helpen?
Dat dus.quote:Op donderdag 17 april 2008 00:42 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Hangt er ook een beetje vanaf wat je wilt gaan spelen. Wil je pop gaan spelen of een beetje de singer/songwriter uit gaan hangen, kun je beter een Western kopen. Zeker met kleine handen, zoals je zegt.
Kijk, als je flamenco wil spelen of Rodrigo y Gabriela achterna, dan heb je wel een Spaanse nodig.
Zou je een Spaanse willen, dan kan ik je wel Motion aanraden. Goede gitaren voor niet al te veel. Voor 150,- heb je echt een toppertje.
Qua western...tja, Fender en Ibanez o.a. maken leuke dingen in je prijsklasse.
Maar op een nylonsnarige gitaar klinkt slaggitaar vaak weer wat minder op imho...quote:Op donderdag 17 april 2008 09:44 schreef Cynic het volgende:
Een nylonsnarige gitaar klinkt wel veel warmer dan eentje met stalen snaren. Het is maar net wat je wil natuurlijk.
Dus jij kan wel naar roadburnquote:Op woensdag 16 april 2008 17:28 schreef Metalfreak het volgende:
Cool, kreeg vanmiddag een telefoontje van de hoofdredacteur van het blad Gitarist dat ik 2 kaartjes voor het concert van Down morgenavond in 013, Tilburg heb gewonnen
Reden te meer om ook wat anders te doen dan akkoorden te harken. Met dank aan Zanderrrquote:Op donderdag 17 april 2008 10:13 schreef Gitarist het volgende:
[..]
Maar op een nylonsnarige gitaar klinkt slaggitaar vaak weer wat minder op imho...
Minder vol? Hoezo? Mijn spaanse gitaar brult als een stier in de arena.quote:Op donderdag 17 april 2008 09:32 schreef guitarist.nl het volgende:
[..]
Dat dus.
Ik heb jaren gewoon acoustisch gespeeld op een Spaanse, maar sinds een jaar een goede semi-acoustische western. En nu wil ik niks anders meer!
Spaans is wel leuk, maar klinkt minder mooi en vol.
Een spaanse is wel makkelijker om in te drukken. Op een western moet je eerst een dikke laag eelt kweken wil het allemaal wat soepeler gaan!
Achter in de tuin op het terras met een koud pilsje erbij gitaren, dat moeten we!quote:Op donderdag 17 april 2008 14:19 schreef ikheetmartijn het volgende:
Veels te lekker weer om te werken!
Had ik deze trouwens al eens gedumpt hier?
Parody 'Angel Of Death - Slayer'
HEY JOHNNY DEPP
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |