quote:Op vrijdag 13 april 2007 16:24 schreef Viking84 het volgende:
damn, alles klopt meteen. Ik wil ook even een keer zeuren over een incorrecte OP.
ja, als jij zo nodig wilt SOGGEN (in de speciale betekenis van: sport ontwijkend gedrag) moet jij dat wetenquote:Op vrijdag 13 april 2007 16:24 schreef Alcarin het volgende:
[..]
![]()
Misschien ga ik me wel heel erg uitsloven en alle oude topics erin zetten...
Oh, dat komt nog.quote:Op vrijdag 13 april 2007 16:51 schreef Plukie86 het volgende:
Ik heb wel iets te miepen over de OP: er staat geen linkje naar het vorige topic in.
Wat een werk! Mooi hoor!quote:Op vrijdag 13 april 2007 17:33 schreef Alcarin het volgende:
Zo. Lijst is af (zie OP)
En nu ga ik koken.
Misschien door het mooie en warme weer, sommige mensen wakker schieten en nog even snel voor de zomer de nodige pondjes eraf wil halenquote:Op vrijdag 13 april 2007 17:38 schreef Plukie86 het volgende:
Het valt me op dat er opeens veel mensen in het lijstje staan, het zijn er wel eens minder geweest. Ook veel mensen die hier nooit posten, het zijn eigenlijk altijd dezelfden (niet dat ik dat erg vind ofzo hoor).
heul veul: 260 cal.quote:Op vrijdag 13 april 2007 18:14 schreef Miss_S het volgende:
ik ben weer terug van stage
en een mini magnum weerstaan , toen ik op de verpakking keer al meteen geen zin meer
hoeveel zit er dan wel niet in een gewone magnum
Heb het nog in een andere calorietabel ingevoerd en daar waren ze zelfs per smaak: van 170 cal. (light tot 350 cal. De magnum classic stond daar als 300 cal. Ik denk dat die 350 van jou mini-ijsjes dan per 100 gr. is, zou dat kunnen?quote:Op vrijdag 13 april 2007 18:27 schreef Miss_S het volgende:
nou deze mini´s waren al 350kcal dus grote zullen toch wel meer zijn
nee was echt per mini ijsje.....maar het was ook niet van het merk magnum maar een goedkoper soort, zou dat zoveel schelen?quote:Op vrijdag 13 april 2007 18:44 schreef conleche het volgende:
[..]
Heb het nog in een andere calorietabel ingevoerd en daar waren ze zelfs per smaak: van 170 cal. (light tot 350 cal. De magnum classic stond daar als 300 cal. Ik denk dat die 350 van jou mini-ijsjes dan per 100 gr. is, zou dat kunnen?
volgens mij wordt het na de zomer "slank de feestdagen" in, maar gewoon slank de herfst of winter in kan ook gewoon lijkt mij, topic gaat het hele jaar door...quote:Op vrijdag 13 april 2007 18:35 schreef Viking84 het volgende:
Hoe gaat het eigenlijk met deze topics als de herfst en de winter aanbreken? (aangezien in de OP staat dat Slank de lente in ook wel Slank de zomer in wordt genoemd).
Ik heb patatjes gehad, met een kroket.
En niet normaal hoeveel kcal er in een Magnum zitten. Toen ik in Rome was, heb ik bijna elke dag wel een Magnum white gehad.
Volgens mij normaal gezien niet! Ik geloof dat 1 mini magnum ijsje op ongeveer 150 calorieën zou moeten komen.quote:Op vrijdag 13 april 2007 18:44 schreef Miss_S het volgende:
[..]
nee was echt per mini ijsje.....maar het was ook niet van het merk magnum maar een goedkoper soort, zou dat zoveel schelen?
En ik heb een heerlijke salade gegeten op een terrasje, als lunchquote:Op vrijdag 13 april 2007 19:02 schreef Sylvana het volgende:
ik heb braaf een raketje gegeten van 40 calorieen
Ja hey, ho even, ik was al veel eerder geweldig dan jij!quote:Op vrijdag 13 april 2007 19:26 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb helemaal geen ijs gehad, dus ik ben helemáál geweldig.
Ik ga vanavond aan de wiet. En ik heb geen echt snaaifood in huis, dus dan ga ik me vergrijpen aan fruit en mijn vriendquote:Op vrijdag 13 april 2007 19:28 schreef Miss_S het volgende:
ik ook helemaal niets
wel vanavond lekker aan de wijn en stokbrood
quote:Op vrijdag 13 april 2007 19:34 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Ik ga vanavond aan de wiet. En ik heb geen echt snaaifood in huis, dus dan ga ik me vergrijpen aan fruit en mijn vriend![]()
Neuh, die neiging heb ik niet zo snel. Als het niet in huis is is het al te veel moeitequote:Op vrijdag 13 april 2007 20:57 schreef conleche het volgende:
@Alcarin: Ai, pas maar op dat je na de wiet niet naar de eerste de beste shoarmatent holt.![]()
niet verdwalen hequote:Op zaterdag 14 april 2007 09:40 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Hmm, ik zal mij voor de zoveelste maal weer eens melden in dit topic.![]()
Ik zit weer op de 64 kilo ofzo. Niets mis mee, maar niet mijn streefgewicht. Nu de lente weer volop is begonnen, moet ik maar gewoon naar buiten gaan en flinke stukken gaan wandelen, dan leer ik de omgeving eens een beetje kennen. Ik woon hier nu al een jaar of drie, maar ik ken de omgeving nog steeds niet echt. Tijd om dat eens te veranderen.![]()
idd. Ik zou vooral na bootcamp graag een pauze willen als ik hoor hoe intensief dat is. Ben zeer benieuwdquote:Op zaterdag 14 april 2007 09:37 schreef Miss_S het volgende:
wel goed dat er inderdaad een rustdag tussen zit
twee dagen achter elkaar is niet geweldig voor je lichaam
en het afvallen gaat wel erg hard bij jou he
volgens mij moet je niet proberen je eigen lichaam te begrijpenquote:Op zaterdag 14 april 2007 09:43 schreef Viking84 het volgende:
[..]
idd. Ik zou vooral na bootcamp graag een pauze willen als ik hoor hoe intensief dat is. Ben zeer benieuwd.
Over dat afvallen: tja, dat heb ik niet in de hand. Ik eet nog precies hetzelfde als voorheen, alleen heb ik de ligakoekjes en eierkoeken voorlopig zo goed als uitgebannen. Zou dat het verschil zijn? Verder heb ik ook niet veel gesport ofzo. Het zijn echt van die perioden. Ik heb ook eigenlijk (nog) geen last van schommelingen, behalve als ik echt een keer slecht gegeten heb. Maar ja, zolang ik m'n drie maaltijden neem, m'n groenten en m'n fruit, gaat het van een leien dakje.
Wat me wel opvalt: wat tot twee keer toe is gebeurd nu: als ik weer wat ben aangekomen van een snaaidag, is het net alsof mijn lichaam dan een inhaalslag wil maken en ik dan 2 keer zo veel afval als ik ben aangekomen. Misschien maar wat vaker een snaaidag invoeren dan. Ben benieuwd waar ik weer stil ga staan. Ik hoop dat ik nog even op 76,5 weet te komen, want ik vind 76,9 een vervelend gewicht om op stil te staan (omdat je dan weer over de 77 kunt komen
).
nee, het is heel onlogisch. Ik snap wel dat mensen denken: "hm, dat gaat wel erg hard", maar ik ben er het type niet voor om mezelf tekort te doen. Ik heb nota bene nog friet gegegeten gisteren. Dus zolang ik van mezelf weet dat ik alles krijg wat ik nodig heb ( + af en toe iets wat ik niet echt nodig hebquote:Op zaterdag 14 april 2007 09:46 schreef Miss_S het volgende:
[..]
volgens mij moet je niet proberen je eigen lichaam te begrijpen
ik ben ook opeens 10 kilo afgevallen nadat ik al 13 was afgevallen zonder iets aan te passen
misschien dat ik m een plekje kan vinden dat mn laptop in de schaduw is en ik in de zonquote:Op zaterdag 14 april 2007 09:57 schreef Viking84 het volgende:
@ Sylvana: hopelijk kun je het scherm nog een beetje zien in de zon. Zon + laptop is meestal geen goede combi
. Bovendien worden de toetsen gloeiend heet
.
mooi dan, nog 10kg en je bent slank en knapquote:Op zaterdag 14 april 2007 11:44 schreef Miss_S het volgende:
mijn bikini en strandjurkje zitten een beetje wijd
ook niet gek als er 10 kilo verschil is met vorig jaar
zal zo eens een foto van dit jaar en vorig jaar in hetzelfde jurkje laten zien als ik de oude versie nog kan vinden
EDIT foto gevonden
nu
[afbeelding]
jaar geleden
[afbeelding]
Veel drinkenquote:Op zondag 15 april 2007 13:41 schreef mercurial3 het volgende:
ik zelf ga zo 12km hardlopen in de stinkende 25°C
quote:Op zaterdag 14 april 2007 11:44 schreef Miss_S het volgende:
mijn bikini en strandjurkje zitten een beetje wijd
ook niet gek als er 10 kilo verschil is met vorig jaar
zal zo eens een foto van dit jaar en vorig jaar in hetzelfde jurkje laten zien als ik de oude versie nog kan vinden
EDIT foto gevonden
nu
[afbeelding]
jaar geleden
[afbeelding]
gewoon gezond eten en elke dag een half uur tot een uur sportenquote:Op zondag 15 april 2007 13:41 schreef mercurial3 het volgende:
[..]
mooi dan, nog 10kg en je bent slank en knap![]()
how heb je het gedaan? dieet en wat voor sport?
ik zelf ga zo 12km hardlopen in de stinkende 25°C
dankjewelquote:Op zondag 15 april 2007 14:31 schreef -Strawberry- het volgende:
Ik wilde even zeggen, Miss_S erg knap dat je zoveel bent afgevallen!
De rest natuurlijk ook, maar zij steekt er echt bovenuit.
Komt door de lente, love is in the airquote:Op zondag 15 april 2007 20:30 schreef Viking84 het volgende:
net gezellig gecamd met Maarten. Zondag met hem naar de film. Je zou er bijna wat van gaan denken
.
ja, waarom zou dat niet mogen?quote:Op zondag 15 april 2007 23:22 schreef kauwkikker het volgende:
Mag ik hier nog meedoen?
Nee, daar val je niet van af. Je valt van geen enkel voedingsmiddel afquote:Op maandag 16 april 2007 08:39 schreef kauwkikker het volgende:
Alcarin, ik heb er al even op gegoogeld, maar val daar echt van af? En maak je het zelf of kan je het ook halen in de natuurlijkwinkel ofzo?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |