quote:Nieuwe spelers voor seizoen 2009-2010:
• Rihairo Meulens (transfervrij overgenomen van Vitesse);
• Mads Junker (gehuurd van Vitesse);
• Morten Skoubo (gehuurd van FC Utrecht);
• Eric Addo (transfervrij overgenomen van PSV (na huurperiode)).
Spelers terug na verhuurperiode:
• Harrie Gommans (Roeselare);
• Jan-Paul Saeijs (Southampton).
Spelers die vertrokken na/tijdens 2008-2009:
• Andres Oper (Shanghai Shenhua);
• Marcel Meeuwis (Borussia Mönchengladbach);
• Sekou Cissé (Feyenoord)
• Dieter van Tornhout (Enosis Neon Paralimni);
• Wesley Schors (MVV).
dit jaar viel het best mee, vanaf januari is ie volgens mij fit geweest tot begin oktober. Alleen zonde dat ie nu weer iets anders krijgt, maar dat heb je nu eenmaal met mannen van glasquote:Op woensdag 24 november 2010 13:59 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
het is allemaal leuk en aardig als ie 3 wedstrijden leuk speelt, probleem is alleen dat ie daarna 5 wedstrijden geblesseerd is
Ah mijn favoriete Roda discussiepartner is er ook nogquote:
Nee...quote:Op zaterdag 27 november 2010 21:33 schreef Kn0x het volgende:
Nog steeds 1-0 trouwens? Kan de score niet volgen
Ik.quote:Op zaterdag 27 november 2010 22:54 schreef belegingnewbie het volgende:
Welke gore kakkerlak heeft tyton beschadigd met zijn bommetje?
Met deze kou zal het stadion met die prijzen niet vlug vol zitten. Denk dat de meeste achter Eredivisie Live gaan zitten lekker warm bij de kachel. Ik ben er als ik kan wel bij.quote:Op dinsdag 30 november 2010 16:27 schreef TheYoung1 het volgende:
Wat vinden we overigens van de prijs voor Roda - PSV voor de beker? 17,50 is mij te veel voor seizoenskaarthouder.
Snap de gedachten achter het nodige inkomen voor de club wel, maar 17,50?
Wat wordt dat als we de volgende ronde spelen?
Maw, ga er dus niet bijzijn tegen PSV..
Juist die 2 dingen... Bekerwedstrijden zijn al een extra qua inkomen. Maak een wedstrijd als deze qua prijs dan ook aantrekkelijker.quote:Op dinsdag 30 november 2010 16:38 schreef LeonH het volgende:
[..]
Met deze kou zal het stadion met die prijzen niet vlug vol zitten. Denk dat de meeste achter Eredivisie Live gaan zitten lekker warm bij de kachel. Ik ben er als ik kan wel bij.
het stadion openen kost normaal gesproken ook al wat, bij die paar 1000 wat er normaal komen moet er geld bij voor een bekerwedstrijd. Vind de prijs ook wat gortig maar het zijn gewoon markconforme prijzen. Bovendien heeft Roda elke cent heel hard nodig dus ik ga wel.quote:Op dinsdag 30 november 2010 17:05 schreef TheYoung1 het volgende:
[..]
Juist die 2 dingen... Bekerwedstrijden zijn al een extra qua inkomen. Maak een wedstrijd als deze qua prijs dan ook aantrekkelijker.
Voor 10 eurie met een seizoenskaart op West, had ik deze kou wel getrotseerd...
volgens mij tot een bepaalde datum, daarna 3 of 4 per SCCquote:Op dinsdag 30 november 2010 20:10 schreef DDDDDaaf het volgende:
Ik ga sowieso, maar ik moet - behalve voor mezelf - nog kaartjes meebrengen voor twee maten. Ik begreep alleen dat je per seizoen- of clubkaart maar één kaartje kunt kopen...
Bij deze wedstrijd dus 1 kaartje per seizoenskaart...quote:Op dinsdag 30 november 2010 20:10 schreef DDDDDaaf het volgende:
Ik ga sowieso, maar ik moet - behalve voor mezelf - nog kaartjes meebrengen voor twee maten. Ik begreep alleen dat je per seizoen- of clubkaart maar één kaartje kunt kopen...
ik verwacht eigenlijk gewoon dezelfde opstelling als vorige keer met Addo centraal naast Kahquote:Op zaterdag 11 december 2010 16:04 schreef iehlaak het volgende:
Spannend vanavond. Ik heb begrepen dat Skoubo en Bodor er niet bij zijn. Van Skoubo begint het nu toch wel erg vervelend te worden dat hij zo veel geblesseerd is. Tegenwoordig gaat hij van blessure naar blessure zonder wedstrijden tussendoor te spelen. Jammer, want Roda speelt vaak veel rustiger met hem erbij.
Wat zou HvV voor vanavond uit de hoed toveren? Ik denk dat de sterkste opstelling de volgende is:
Tyton
de Fauw - Wielaert - Kah - Hempte
Delorge - Vormer - Sutchuin - Janssen
Hadouir - Junker
In deze opstelling krijgen de flanken diepte door Janssen en Delorge. Over de groei van Sutchuin blijf ik me verbazen. Hij loopt 1:3 en dat is erg veel voor een middenvelder die vaak niet op zijn eigen plek staat. In de laatste wedstrijd tegen Groningen vond ik hem op de 10 erg sterk. Het zwakke punt in deze opstelling is duidelijk de spits. We missen hier gewoon wat kracht. Junker komt -als hij fit is- een heel eind, maar ook hij heeft eigenlijk een bliksemafleider nodig. Hadouir is dit niet, Skoubo wel. Deze rollen kunnen ook niet door Meulens en Huysegems gespeeld worden.
goede analyse, ben het er ook wel mee eens. Skoubo brengt vooral rust voorin, kan een bal vasthouden en even temporiseren als het moet. Meulens en Huysegems hebben dat idd niet. Denk, en hoop, dat harm wielaert weer achterin zet. Ik vertrouw het gewoon niet met addo en kah samenquote:Op zaterdag 11 december 2010 16:04 schreef iehlaak het volgende:
Spannend vanavond. Ik heb begrepen dat Skoubo en Bodor er niet bij zijn. Van Skoubo begint het nu toch wel erg vervelend te worden dat hij zo veel geblesseerd is. Tegenwoordig gaat hij van blessure naar blessure zonder wedstrijden tussendoor te spelen. Jammer, want Roda speelt vaak veel rustiger met hem erbij.
Wat zou HvV voor vanavond uit de hoed toveren? Ik denk dat de sterkste opstelling de volgende is:
Tyton
de Fauw - Wielaert - Kah - Hempte
Delorge - Vormer - Sutchuin - Janssen
Hadouir - Junker
In deze opstelling krijgen de flanken diepte door Janssen en Delorge. Over de groei van Sutchuin blijf ik me verbazen. Hij loopt 1:3 en dat is erg veel voor een middenvelder die vaak niet op zijn eigen plek staat. In de laatste wedstrijd tegen Groningen vond ik hem op de 10 erg sterk. Het zwakke punt in deze opstelling is duidelijk de spits. We missen hier gewoon wat kracht. Junker komt -als hij fit is- een heel eind, maar ook hij heeft eigenlijk een bliksemafleider nodig. Hadouir is dit niet, Skoubo wel. Deze rollen kunnen ook niet door Meulens en Huysegems gespeeld worden.
Dat dus... Ik vind woensdag "belangrijker" dan morgen. Maar toch heb ik het gevoel dat we morgen ook winnen!quote:Op zaterdag 18 december 2010 17:24 schreef Kn0x het volgende:
De competitiewedstrijd mogen we best verliezen zolang we in de beker maar doorgaan.
idd 1e helft was bij vlagen nog best aardig, maar 2e helft was waardeloos maar goed woensdag dan maar winnen.quote:Op maandag 20 december 2010 12:34 schreef planethugo het volgende:
verdiende nederlaag, ging gewoon veel te veel fout en psv stond achterin, vooral de 2de helft, gewoon goed. Met al die slordigheden was het wachten op de 2 en 3-1 helaas.
Dan maar woensdag revanche nemen
Ik heb Djoum werkelijk nog nooit een spritn zien trekken. En hij heeft maar 1 signature move. Een schaar en dan naar links kappen. Doet die elke keer weer. De faalhaas. Ik wil Stankovic zien spelen verdeuri. Daar wacht ik al 2 jaar opquote:Op maandag 20 december 2010 14:25 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
idd 1e helft was bij vlagen nog best aardig, maar 2e helft was waardeloos maar goed woensdag dan maar winnen.
oohja en vond sutchuin weer een drama hoor, pff lijkt echt alsof die over het veld slentert ipv rent;)
Zal hij woensdag wel op PSV wedden...Gok ik zo..quote:Op zaterdag 18 december 2010 18:12 schreef Biertjuhhhh het volgende:
collega van me heeft gewed voor 5 euro dat roda wint morgen, terwijl hij een psv fan is
haha ja dan kan ie ze 5 euro weer terugwinnenquote:Op maandag 20 december 2010 17:35 schreef TheYoung1 het volgende:
[..]
Zal hij woensdag wel op PSV wedden...Gok ik zo..
Te beginnen met Djoum en Harm...quote:Op donderdag 23 december 2010 14:43 schreef DDDDDaaf het volgende:
Hopen dat we Janssen in de winterstop nog voor een mooie cent aan Twente kwijt kunnen raken, wellicht nog een paar andere spelers verkopen en in de tweede seizoenshelft langzaam maar zeker jeugdspelers hun speeltijd in het eerste gunnen. We staan er in financieel opzicht dramatisch voor (lees: we zijn gewoon hartstikke failliet) en dus heb ik liever dat alles op alles gezet wordt om uit die zorgen te komen, dan dat er op "Europese play-off's" gegokt wordt. Meer toeschouwers en sponsoren kunnen we nl. helaas toch op onze buik schrijven...
pff 1e helft was op tv redelijk te zien voor een gedeelte;) prachtige goal vormer, 2e helft was er na de rode kaart van kah (lekkere schwalbe van die zweedse homo) niks meer te beleven voor de goal van psv... en 4 minuten voor tijd nog ff meulens en huysegems erin voor 2 middenvelders, wat heeft dat nog voor nut dan?quote:[..]
Te beginnen met Djoum en Harm...
Dat snap ik dus ook niet. Bodor startte al niet helemaal fit aan die wedstrijd. Hij hield zich bij bepaalde duels ook in om niet weer geblesseerd te raken... En vlak voor rust was hij alweer aan het strompelen. Als je die aanvallers meteen na rust (of na de 1-2 brengt) ga je meer van je eigen goal afspelen en krijg je ook hoogstwaarschijnlijk niet die rode kaart... Nu moest je van alle ellende Addo brengen. Vreemd contrast trouwens: voor je eigen publiek uitgefloten worden en door de tegenaanhang toegejuichd.quote:Op donderdag 23 december 2010 17:29 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
en 4 minuten voor tijd nog ff meulens en huysegems erin voor 2 middenvelders, wat heeft dat nog voor nut dan?
Tuurlijk... dat hebben we 2x gezien.....staan niet voor niets 1e. En niet vaak bij de goal klopt ook niet, de 2e helft had psv nog minstens 3-4 goals kunnen makenquote:Op donderdag 23 december 2010 16:47 schreef LeonH het volgende:
Kan me voorstellen dat het voor West en Oost haast niet te volgen was. Vanaf Noord waren ook veel dingen moeilijk te zien. Maja KNVB denkt er alleen maar aan of de scheids alles kan zien en niet de supporters...
Kah trekt nog zelfs zijn benen in, Toivonen gaat zich na een paar seconden pas behoorlijk aanstellen. Ben overigens niet anders gewend van PSV.
Dit PSV kon je trouwens heel makkelijk oprollen met een beetje goede wil. De effectiviteit van hun was helaas te groot. Heb ze in ieder geval niet vaak bij de goal gezien...
[..]
Te beginnen met Djoum en Harm...
100% ?quote:Op donderdag 23 december 2010 23:00 schreef iehlaak het volgende:
Eerste shirtsponsor was Clark Jeans
[ afbeelding ]
iig NIET beaphar. Dat was pas eind jaren 80/begin 90 en toen waren er al andere geweest. Welke de eerste was weet ik ook nietquote:
Ronald Koeman en Leo Ehlen (of Degens) vanaf links?quote:Op donderdag 23 december 2010 23:00 schreef iehlaak het volgende:
Eerste shirtsponsor was Clark Jeans
[ afbeelding ]
hebben ze daar interesse in ?quote:
ooh hij is al binnen (gehuurd) dat verbaasd me wel, is toch gewoon een spits, tenminste bij vitesse of niet?quote:Op zaterdag 8 januari 2011 17:52 schreef De-Hamster het volgende:
Nou Wiljan Pluim is voor een half jaar gehuurd met optie tot koop. Volgens Van Geel wordt er geen huursom of salaris betaald, dus het kost ons niets.
Breedte speler erbij + gratis + talentje + optie tot koop = win win win win.
Jonger dan Janssen ook. Ik hoop dat hij een beetje kan doorbreken.quote:Op zaterdag 8 januari 2011 21:20 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Prima vervanger voor Janssen. Misschien iets minder snel maar technisch iets vaardiger. Onbegrijpelijk.
Roda krijgt 'de afdankertjes' van Vitesse en we worden er alleen maar sterker opquote:Op zondag 9 januari 2011 19:55 schreef iehlaak het volgende:
Ik heb Pluijm een paar keer in het stadion mogen aanschouwen. Ik vond hem toen al een van de beste spelers van Vitesse. Geen loper, maar sterk, goed spelinzicht en uitstekende techniek. Ideale man voor Roda om op de 10 te spelen of als aanspeelpunt te functioneren. Hier gaat Vitesse weer eens enorme spijt van krijgen.
Al sinds 2007 niet meer, heeft daarna nog 2 seizoenen aangemodderd bij Willem 2 en is nu blijkbaar van de aardbodem verdwenen....quote:Op donderdag 13 januari 2011 19:41 schreef Biertjuhhhh het volgende:
[..]
zit Cristiano nog daar in Basel?
Zie>>>> http://www.rodajc.nl/nieuws/?newsID=2648quote:Op vrijdag 14 januari 2011 20:44 schreef iehlaak het volgende:
Weet iemand de opstelling tegen Basel?
Goeie zaak na het debacle de laatste wedstrijden....Alleen vreemd dat ze West niets tegenmoet komen.quote:Roda JC Kerkrade heeft in samenspraak met de lokale driehoek de regels voor de kaartverkoop verder verruimd.
Voor alle thuiswedstrijden van Roda JC geldt:
- Op een seizoenkaart kunnen 4 extra kaarten gekocht worden voor de Theo Pickée tribune of de Oost-tribune.
- Op een clubkaart kunnen 4 kaarten in totaal gekocht worden voor de Theo Pickée tribune of de Oost-tribune.
waarom west nietquote:Op dinsdag 18 januari 2011 13:49 schreef TheYoung1 het volgende:
En van dezelfde nieuws-site...
[..]
Goeie zaak na het debacle de laatste wedstrijden....Alleen vreemd dat ze West niets tegenmoet komen.
Zou een tegenvaller voor ons zijn. Ondanks zijn salarispost (naar horen zeggen) levert hij echt goed werk voor onze club. Hopen dat hij kan blijven.quote:Op dinsdag 18 januari 2011 13:45 schreef TheYoung1 het volgende:
Feyenoord ziet in onze Martin de opvolger van Beenhakker?!.....
BAM! zul je bedoelenquote:Op woensdag 19 januari 2011 15:37 schreef TheYoung1 het volgende:
Vuurwerkgooier dan..... Interessert me geen hol hoe je het wilt noemen, ik vind het super dat ze knakker te pakken hebben.
Keihard aanpakken, vette boete, stadionverbod en opdraaien voor alle kosten. BENG!!!!
quote:Als Feyenoord zich meldt voor Martin van Geel (foto), zal de algemeen directeur van Roda JC zeker met de Rotterdamse club gaan praten.
Voetbal
Van onze verslaggever
Van Geel laat weten formeel' nog niet te zijn benaderd. ,,Maar de geruchten worden hardnekkiger en de signalen duidelijker dat ik op het lijstje sta. Hoewel Feyenoord zich officieel ook nog niet bij Roda zou hebben gemeld, moet de Kerkraadse club er serieus rekening mee houden zijn algemeen én technisch directeur kwijt te raken. ,,Feyenoord is een grote club met een prachtig stadion en een geweldig supporterslegioen", aldus Van Geel. ,,Ik ben er ook van overtuigd dat er veel mogelijk is in Rotterdam. Dus als ze zich melden, sta ik zeker open voor een gesprek.
Feyenoord zal dan wel de beurs moeten trekken. Van Geel heeft in Kerkrade nog een contract van anderhalf jaar. Daarin is weliswaar een clausule opgenomen, maar het is niet zo dat de directeur voor een schijntje kan vertrekken.
Trainer Harm van Veldhoven verklaart zijn eigen contractverlenging even uit te stellen. De Belg kan voor een jaar bijtekenen. ,,Die intentie heb ik nog steeds, maar gezien de gebeurtenissen wil ik even wachten tot er meer duidelijkheid is."
Bron: LD.nl
ben daar niet zo tegen, als het maar veilig blijft voor andere toeschouwers. Als er georganiseerd vuurwerk afgestoken wordt op het veld vindt iedereen het prachtig.quote:Op woensdag 19 januari 2011 15:37 schreef TheYoung1 het volgende:
Vuurwerkgooier dan..... Interessert me geen hol hoe je het wilt noemen, ik vind het super dat ze knakker te pakken hebben.
Keihard aanpakken, vette boete, stadionverbod en opdraaien voor alle kosten. BENG!!!!
Hier maak je wel een heul domme vergelijking he.... Of wil je dat er georganiseerd "vuurwerk" dat reclameborden sloopt en mensen die te dicht bij staan gehoorschade kunnen opleveren afgestoken mag worden....quote:Op donderdag 20 januari 2011 11:36 schreef planethugo het volgende:
[..]
ben daar niet zo tegen, als het maar veilig blijft voor andere toeschouwers. Als er georganiseerd vuurwerk afgestoken wordt op het veld vindt iedereen het prachtig.
Begrijp me niet verkeerd, ik vind vuurwerk geweldig, sta er het liefst zo kort mogelijk op.quote:Op donderdag 20 januari 2011 19:13 schreef planethugo het volgende:
je klinkt als mijn ouders toen ik nog op 31 december met een rugzak vol vuurwerk de hele dag op pad ging....
achja bij vuurwerk heb je alleen maar mensen die het vet vinden en mensen die er faliekant op tegen zijn. Een tussenweg is er niet. Tis natuurlijk wel zo dat het dom is om bij een reclamebord, keeper of ballenjongens te gooien maar 'vroeger' op kaalheide tussen de bengaalse fakkels op de tribune staan was toch echt geweldig, vind het zonde dat zoiets ook niet meer mag
Ja en nu?quote:Op maandag 24 januari 2011 15:06 schreef HellaHard-OG het volgende:
Theo Pickee Tribune (Zuid tribune) Vak 13
is voor in de openingspostquote:Op maandag 24 januari 2011 18:22 schreef TheYoung1 het volgende:
[..]
Ja en nu?
En wat voor akelig bericht was dat dan Waldheini?
Toch niet het g***l over hernieuwde fusie-perikellen he....quote:
Jupsquote:Op maandag 24 januari 2011 22:06 schreef TheYoung1 het volgende:
[..]
Toch niet het g***l over hernieuwde fusie-perikellen he....
Was meer bedoeld voor de openings pagina met fokkers in het stadion ;-)quote:Op maandag 24 januari 2011 18:22 schreef TheYoung1 het volgende:
[..]
Ja en nu?
En wat voor akelig bericht was dat dan Waldheini?
De fusie-geruchten zijn, zowel vanavond op het supportersoverleg, als door Frans Timmermans via zijn twitter-account ontkracht. Als we het dan overigens over plaatsen in het stadion hebben voor de openingspost; ik sta altijd bovenaan op west 5.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 09:33 schreef planethugo het volgende:
wat is dat nu opeens weer voor gezeik. Denk, en hoop vooral, dat het gaat over de RJO ipv iets groters
En toch blijf ik wantrouwend. Zeker als je bedenkt dat Timmermans zich in het verleden wél voor fusie heeft uitgesproken. Overigens zou ik het volkomen belachelijk en onbegrijpelijk ( voor zover al dat fusie gebreuzel al begrijpelijk is) vinden als er weer een poging gedaan wordt.quote:Op dinsdag 25 januari 2011 23:18 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
De fusie-geruchten zijn, zowel vanavond op het supportersoverleg, als door Frans Timmermans via zijn twitter-account ontkracht.
Je kunt overal wel iets achter zoeken, maar als hij voluit zegt dat er niks speelt, dan geloof ik dat. Als het antwoord was geweest "Dit bericht kan ik bevestigen noch ontkennen" dan waren de rapen gaar geweest.quote:Op woensdag 26 januari 2011 22:13 schreef iehlaak het volgende:
Een PvdA-politicus met ambities als voetbalbestuurder vertrouwen. Het idee alleen al.
Dat soort lui hebben een ruggengraat van gelei en zouden hun dochter nog verkopen voor een beetje meer macht. Bekijk ook het CV van dit figuur, pure horror:
• Rooms-katholiek, eerst lid van D66 en daarna van PvdA
• Geboren in Maastricht en 'Roda-fan'
• "lid Raad van Commissarissen betaalvoetbalorganisatie "Roda J(uliana) C(ombinatie)", vanaf januari 2011. Terwijl aandeelhouders het nog moeten goedkeuren.
• "Belangrijk thema van zijn beleid is het vergroten van het draagvlak voor de Europese integratie"
• lid commissie-Koole/Duivesteijn over de PvdA en Europa, 2005 (n.a.v. het referendum over de Europese Grondwet)
http://www.parlement.com/9291000/biof/02244
Ja hè?quote:
Was inderdaad een lelijke botsing. Had beroerder kunnen uitpakken.quote:Op zondag 30 januari 2011 12:53 schreef planethugo het volgende:
gelukkig is tyton wel gewoon fit gebleven voor de komende weken
quote:Yulu-Matondo - Trompet - Bailleul
Jeanvion Yulu-Matondo speelt de komende jaren voor het Bulgaarse Levski Sofia. De voormalige aanvaller van Club Brugge laat het Nederlandse Roda JC na 3,5 jaar achter zich. Hij stond ook in de belangstelling van Eupen en het Griekse Panthrakikos, maar de Bulgaren konden blijkbaar betere papier voorleggen.
[..]
Bron: http://www.voetbalbelgie.be/nl/article.php?id=37744
Hilarisch inderdaad! Staat die wedstrijd ergens online?quote:
Die zal niet voor een appel-en-een-ei komen ballen.quote:Op dinsdag 8 februari 2011 17:26 schreef LeonH het volgende:
Sibon nog een jaartje terughalen?
http://www.nu.nl/sport/2441947/sibon-keert-terug-nederland.html
Dan heb je aan 1 Wielaert meer dan 3 Yulu'squote:Op woensdag 9 februari 2011 13:17 schreef RD4 het volgende:
Wielaert streek bij Ajax 900.000 euro op per jaar, kun je hier 3 Yulu's voor halen.
Denk het ook niet. Kruiswijk riep ook dat ook allemaal vorig jaar totdat Heerenveen kwam...quote:Op woensdag 9 februari 2011 12:03 schreef planethugo het volgende:
Wielaert gaat niet blijven, Roda kan hem gewoon niet betalen en hij had het eerder al dat het buitenland hem wel wat leek. Kan het hem nog zo goed bevallen zijn maar als utrecht, heerenveen, of zelfs feyenoord komt dan is ie weg. En die teams kunnen hem wel gebruiken
helemaal mee eensquote:Op vrijdag 11 februari 2011 11:25 schreef planethugo het volgende:
na het eerst rampseizoen heeft ie het toch goed op de rails gezet. Ook prima dat het niet langer dan een jaar is, je weet nooit hoe het volgend jaar gaat
Punt.quote:Op vrijdag 11 februari 2011 13:32 schreef planethugo het volgende:
boeie, voor de juiste prijs mag iedereen weg. als je voor tyton een miljoen of 5 kan vangen en voor vormer de helft zit je de komende jaren niet met een begrotingstekort en kan de club verder opgebouwd worden
Van Geel zei vandaag op vi radio dat ie wel in gesprek is met feyenoord maar dat het zeker geen gelopen zaak is dat ie daar aan de slag gaat. Maar lijkt me toch duidelijk dat ie nog kruipend daarheen wil. Hoewel Van Geel vrijwel uitsluitend 'bekende' spelers gehaald heeft zal hij toch wel gemist worden. Met name zijn daadkracht op de transfermarkt is niet des roda's. Bijv Pluijm en Wielaert. Er zaten meerdere clubs achteraan maar van geel heeft dan blijkbaar wel een mooi praatje in huis om ze te laten tekenen. Dat was met een Narinx of zijn voorgangers toch anders
inderdaad. Het zal mij in ieder geval niets verbazen als hij toch gewoon verkast. Zo werkt de moderne voetballerij nu eenmaal.quote:Op zaterdag 12 februari 2011 17:41 schreef planethugo het volgende:
vandaag in het ld zegt wielaert dat ie wel degelijk open staat voor een langer verblijf. Hij is een bourgondiër, moet zich ergens goed voelen en genieten van het leven en dat doet ie hier zeker. Maar toch vrees ik dat ie gewoon ergens tekent waar ze het 2 of 3 dubbele salaris bieden
Djoum speelde ook weer als een natte dweil. Ik snap echt bij God niet waarom die kerel nog op het veld staat.quote:Op zondag 13 februari 2011 20:26 schreef TheYoung1 het volgende:
Kostelijk geamuseerd vandaag! Wat een heerlijke pot voetbal!!
Janssen had van mij wel gewisseld mogen worden, was er vandaag helemaal niet bij.
Thnx voor een heerlijke zondagmiddag PLS!!!
vond het wel meevallen toen een ajax goal viel. Sfeer was goed maar vooral erg spannend in het volle stadion, jammer dat dat blijkbaar niet altijd kan. Zowiezo was vooral de 2de helft een en al spektakel.quote:Op zondag 13 februari 2011 20:40 schreef De-Hamster het volgende:
Hoe was de sfeer in het stadion? En waren er veel 'undercover' Ajax fans op Oost of Zuid waardoor het in principe uitverkocht was?
Ik had zelf het idee dat het stadion meer ontplofte toen Tyton die bal eruit hield!quote:Op zondag 13 februari 2011 21:16 schreef planethugo het volgende:
[..]
vond het wel meevallen toen een ajax goal viel. Sfeer was goed maar vooral erg spannend in het volle stadion, jammer dat dat blijkbaar niet altijd kan. Zowiezo was vooral de 2de helft een en al spektakel.
Maar wát een ontlading bij de 2-2, het stadion ontplofte van vreugde
Enohquote:Op zondag 13 februari 2011 22:07 schreef Kn0x het volgende:
Die Kah met de vrije trap. Anita neerhalen, kijken of het doelpunt viel, keihard in Anita's gezicht schreeuwen en dan wegrennen
Nog beter. Die had al 4x geel moeten krijgen.quote:
genau, ik heb ook echt genoten van Kah. Heerlijk hoe hij voor de volle 100% er tegenaan gaat.quote:Op maandag 14 februari 2011 09:37 schreef DDDDDaaf het volgende:
Wanneer Kah zich strikt aan zijn taak van mandekker houdt, is het ook helemaal geen verkeerde speler. Het is dat 'ie zo'n vorstelijk salaris verdient, maar wat mij betreft hoeft 'ie niet persé weg. Al is het alleen maar, omdat het zo'n cultfiguur is en er altijd vol voor gaat. Één van de weinige spelers die volgens mij oprecht in zak en as zit, wanneer er verloren wordt.
Standaard probleem bij Rodaquote:Op maandag 14 februari 2011 10:28 schreef De-Hamster het volgende:
Kah, Vormer, Tyton waren de beste mensen aan onze kant.
Kah was echt weer ouderwets goed. Zou hem nog graag houden nu heb je Wielaert, De Fauw, Hempte nog geen echte sliding verdediger.
Ben ik trouwens de enige die Wielaert steeds minder goed begin te vinden?
Nou Bodnar.... Die maakte nog altijd veel goed met zijn inzet. Was geen lieverdje maar ging er wel altijd voor!quote:Op maandag 14 februari 2011 10:54 schreef Kn0x het volgende:
[..]
Standaard probleem bij Roda
Jongens van grote clubs spelen paar goede wedstrijden maar haken dan af; Ramzi, Bodnar, Cziommer.
Zal Hadouir geweest zijn.quote:Op maandag 14 februari 2011 16:10 schreef TheYoung1 het volgende:
Het zou mij momenteel niets verbazen als van Geel nog een jaar blijft zitten. De selectie staat al redelijk goed, komen wat nieuwe potentiele spelers bij, Harm blijft zitten en Feyenoord wil niet over de brug komen.
En dan halen wij wss ook nog europees.... Denk dat van Geel toch wel tussen wal en schip hangt nu.
Wie was eigenlijk motm gisteren?
Of Tyton.quote:
Feyenoord kan geen spelers kopen, ze kunnen van Geel niet eens betalen. Dus dat geroep over spelers mee nemen...Zeker onze duurste ook nog.quote:Op maandag 14 februari 2011 16:11 schreef Kn0x het volgende:
Ik HOOP dat van Geel blijft. Hij krijgt het voor elkaar om naar Feyenoord te gaan, zonder dat Roda daar iets voor ontvangt. En dan neemt die Vormer en Tyton gelijk mee. Dus stiekem hoop ik dat die blijft en ook volgend jaar mensen kan aantrekken.
Pim Blokland heeft heel goede ervaringen met het kopen van spelers van ons dus die zal hier zeker wel de beurs voor open trekken.quote:Op maandag 14 februari 2011 16:45 schreef TheYoung1 het volgende:
[..]
Feyenoord kan geen spelers kopen, ze kunnen van Geel niet eens betalen. Dus dat geroep over spelers mee nemen...Zeker onze duurste ook nog.
hihiquote:
adquote:Van Geel: Snelle overstap blijft onbespreekbaar
ROTTERDAM - Feyenoord wil op korte termijn met de directie van Roda JC rond de tafel om een directe overgang van technisch directeur Martin van Geel te bewerkstelligen. De beleidsbepaler van de ploeg uit Kerkrade ziet zelf een direct vertrek uit Limburg echter niet zitten, meldt het AD vandaag.
,,Dat blijft voor mij onbespreekbaar,'' zegt Van Geel. ,,Dat heb ik al eerder aangegeven en daar blijf ik bij. Ik wil mijn werk in Kerkrade op een goede manier achterlaten.''
Feyenoord is na het op non-actief stellen van Leo Beenhakker naarstig op zoek naar een nieuwe technisch directeur. Tot die tijd neemt algemeen directeur Eric Gudde de honneurs op technisch gebied waar.
Van Geel verhuist zo goed als zeker wel komende zomer naar Rotterdam. ,,Er zijn gesprekken gaande met Feyenoord over het komende seizoen, maar inhoudelijk richt ik me nu uitsluitend op Roda JC,'' zegt Van Geel. ,,Dat soort dingen moeten niet door elkaar gaan lopen. En dat gebeurt ook niet.''
hebben het inderdaad even achterwege gelaten, maar jammer dat het publiek bij ons niet helemaal mee werkt...quote:Op dinsdag 15 februari 2011 19:00 schreef RD4 het volgende:
Ziet er goed uit, ik was natuurlijk wel al op de hoogte van de aktie. Toch mijn advies maar ter harte genomen en die met Dolf in de Kickoff gelaten?
zijn er wel achteraf achter gekomen dat we Eric (P)Addo vergeten waren, maar dat is niet de meest geliefde speler dus achteraf niet eens zo erg, hahaquote:Op dinsdag 15 februari 2011 13:04 schreef Kn0x het volgende:
Zelfs Norbert en Stankov hadden een spandoek. STANKOV FTW:!
quote:Naam: insider
Tijd: 17-02-2011 15:00
Bodor is transfervrij vertrokken.
Het enigste voordeel dat roda hiermee heeft is een half jaar salaris dat nu vervalt.
Deze transfer was al enige tijd in de maak.
Door aanstaande vertrek van bodor en matondo kwam er salaris budget vrij om pluim aan te trekken.
Was voor de winterstop al het geval, Grunn verloor toen van FCTquote:Op zondag 20 februari 2011 01:49 schreef TheYoung1 het volgende:
De enige/enigste club dit seizoen ongeslagen op eigen veld dit seizoen.... Ghighighighig...
quote:Op dinsdag 22 februari 2011 00:49 schreef planethugo het volgende:
RodaTV.nl
meer dan 600 RJC samenvattingen
Zet de site online want hij doet het nietquote:
quote:Op dinsdag 22 februari 2011 10:35 schreef Kn0x het volgende:
[..]
Zet de site online want hij doet het niet
post het maarquote:Op dinsdag 22 februari 2011 17:29 schreef LeonH het volgende:
Google Chrome icm Mac =site!
Het enige wat ik kan toevoegen is het volkslied door Martin Hurkens eerder dit seizoen...
Ik denk dat een andere wedstrijd tussen die 2 daar veeeeel beter op die site past!quote:Op woensdag 23 februari 2011 10:25 schreef planethugo het volgende:
[..]
post het maar
wtf doet dit op imdbhttp://www.imdb.com/title/tt1229003/
Die andere wedstrijden komen er ook nog op. We zijn nu gestart met de eredivisie. De rest (Europa cup & Bekerwedstrijden, soms zelfs de complete wedstrijden) volgen in de komende maandenquote:Op donderdag 24 februari 2011 09:29 schreef LeonH het volgende:
[..]
Ik denk dat een andere wedstrijd tussen die 2 daar veeeeel beter op die site past!
Van Geel mondeling akkoord met Feyenoord staat op VI.nl. Na dit seizoen is ie dus weg. Zonde maar wel verwacht. Nu rustig rond gaan kijken naar een hele goede vervanger!
primaquote:Op donderdag 24 februari 2011 09:22 schreef DDDDDaaf het volgende:
In Firefox onder Ubuntu (10.10) doet 'ie 't prima!
Netjes dat ie gewoon het jaar af maakt. Geeft Roda ook de tijd om een vervanger te zoekenquote:Op donderdag 24 februari 2011 13:43 schreef TheYoung1 het volgende:
Niet dat het als een verrassing komt.... Wel goed dat er nu duidelijkheid is over de toekomst van MvGeel.
dat wel idd. Maar wat als ie dalijk een goeie deal tegenkomt voor een speler die zowel voor roda als voor feyenoord een versterking betekent?quote:Op donderdag 24 februari 2011 14:26 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Netjes dat ie gewoon het jaar af maakt. Geeft Roda ook de tijd om een vervanger te zoeken
Dan kan ie nog mooi iets voor Roda betekennen. Feijenoord heeft toch geen geld...quote:Op donderdag 24 februari 2011 14:36 schreef planethugo het volgende:
[..]
dat wel idd. Maar wat als ie dalijk een goeie deal tegenkomt voor een speler die zowel voor roda als voor feyenoord een versterking betekent?
Feyenoord kan wel veel willen.. Martin koopt zijn eigen contract af, hoop dat het een leuke cent gaat zijn. Maar hij heeft verder geen transfersom zoals de spelers het wel hebben.quote:Op donderdag 24 februari 2011 15:16 schreef planethugo het volgende:
Roda ook niet dus ze vissen in dezelfde vijver
tegen groningen-uit was er hetzelfde perspectief dus wie weetquote:Op donderdag 3 maart 2011 19:30 schreef iehlaak het volgende:
Uit tegen Utrecht zal het wel weer niet veel zijn. Ben er de laatste jaren vaak geweest en Roda was altijd kansloos. Aan de andere kant: Met dit in het achterhoofd winnen ze misschien met 2-6.
rodatv.nlquote:Op maandag 7 maart 2011 08:17 schreef Kn0x het volgende:
1-1 kan ik goed mee leven. Ik heb de beelden niet gezien maar ik hoor positieve verhalen, zelfs met Addo
Geef 'm maar 8 wedstrijden.. Hoeven we ons daar al geen zorgen meer om te maken dat die nog in het veld komt dit seizoen...quote:Op maandag 7 maart 2011 15:11 schreef TheYoung1 het volgende:
Als de aanklager zijn gram weet te halen, gaan we een aantal wedstrijden verlost zijn van Addo....
Het zoveelste voor-onderzoek naar een vermeende elleboog.. Word er langzamerhand doodziek van
bron: Voetbalzone.nlquote:Roda JC Kerkrade heeft het vertrek van Martin van Geel inmiddels opgevangen. Marcel van den Bunder volgt de naar Feyenoord vertrekkende bestuurder op als algemeen directeur, terwijl Gerard Wielaert is gestrikt als nieuwe technisch directeur. Hij is de vader van verdediger Rob en moet ervoor gaan zorgen dat zijn zoon in het Parkstad Limburg Stadion blijft.
Rob Wielaert beschikt over een aflopend contract en zijn vader beslist dus over de toekomst van zijn zoon. Rob is bezig aan de laatste jaartjes van zijn carrière en heeft al aangegeven dat zijn voorkeur uitgaat naar een interessante optie in het buitenland, zei de toekomstige td. Maar als zich niets interessants aandient, is het blijven bij Roda voor mijn zoon eveneens een reële mogelijkheid. Werktechnisch gezien ga ik daar natuurlijk met trainer Harm van Veldhoven en Toine van Mierlo (hoofd scouting in Kerkrade, red.) over spreken. Los daarvan zouden Rob en ik het natuurlijk erg leuk vinden als we bij Roda samen zouden werken.
Wielaert senior komt over van FC Twente, waar hij als scout werkzaam was. Ik heb veel zin in deze nieuwe uitdaging, vertelt Gerard Wielaert aan Voetbal International. Al heb ik wel een paar weekjes na moeten denken. Bij Twente heb ik het ontzettend goed naar mijn zin als scout, maar de functie als technisch directeur is totaal anders en interessant.
Zoals het er nu naar uitziet, maak ik het seizoen bij Twente wel af, vervolgde Wielaert. Mijn contract daar loopt tot 30 juni, maar in de emotionele wereld van de voetballerij weet je het maar nooit. Voor 1 juli heb ik al wel contact met Martin van Geel voor een soort overdracht. Maar privé hebben wij toch al contact, dat stamt uit onze gezamenlijke periode bij Willem II.
Is menselijk toch ? Natuurlijk is die daar ook al mee bezig.quote:Op maandag 14 maart 2011 17:52 schreef TheYoung1 het volgende:
Ik vind het zéér ongepast van van Geel, om zich nu al zo openlijk met Feyenoord bezig te houden.
Vind het niet kunnen. Valt me zwaar tegen van 'm..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |