je vergeet wel te melden dat Nygaard, buiten dat ie veels te weinig bracht, ook nogeens plotseling weg wilde en opeens nooit meer voor roda wilde spelen, toen Real Madrid zich onverwachts niet meldde wou ie opeens toch weer spelenquote:Ja spelers zijn het natuurlijk altijd zelf. Als een bepaalde speler een bal verkeerd raakt is er een striemend fluitconcert (als die vlak daarvoor nog toegejuicht werd om een goal doet er niet toe!). Een speler word op die manier echt veel beter, groot gelijk dat Nygaard toendertijd met zijn vingers in de oren het veld opkwam (nadat die een striemend fluitconcert kreeg toen hij het veld in kwam tijdens een oefenpot).
Maar het is een goeie standin, altijd goed om een linksback achter de hand te hebben!quote:[quote]Dutchgooner:
Kon me ook niet echt voorstellen dat het iets zou zijn aangezien ie destijds bij ons is afgetest
Dat is iets waar Nygaard zelf nooit achter gestaan heeft. Hij wou weg, dat was waar, de grote waffel kwam van zijn advocaten die het contract wouden ontbinden (waar Roda niet aan wenste mee te werken).quote:Op dinsdag 9 maart 2004 18:22 schreef planethugo het volgende:
[..]
je vergeet wel te melden dat Nygaard, buiten dat ie veels te weinig bracht, ook nogeens plotseling weg wilde en opeens nooit meer voor roda wilde spelen, toen Real Madrid zich onverwachts niet meldde wou ie opeens toch weer spelen
oprotten met die gast dus
Niet waar! Hij zei, dat ie het zelfde type speler als Michael owen was. Maar ja typisch Nederlands om alles op de verkeerde manier op te vatten. Dat ie arrogant was, ben ik het wel mee eens. En dat ie niet gebracht heeft wat men van hem verwachtte ben ik ook eens.quote:Op dinsdag 9 maart 2004 20:28 schreef DarkShine het volgende:
De kritiek op Berglund was dan wel weer terecht, die riep dat hij de nieuwe Michael Owen was...
Eindelijk iemand die begrijpt wat ik bedoel!quote:Op woensdag 10 maart 2004 19:39 schreef tong_poh het volgende:
[..]
Niet waar! Hij zei, dat ie het zelfde type speler als Michael owen was. Maar ja typisch Nederlands om alles op de verkeerde manier op te vatten. Dat ie arrogant was, ben ik het wel mee eens. En dat ie niet gebracht heeft wat men van hem verwachtte ben ik ook eens.
Het uitfluiten van spelers, daar ben ik het absoluut niet mee eens. Op het werk wat ik doe mag ik vrijwel geen fouten maken (liefst helemaal geen) en het werk vergt ook een grote concentratie. Als iemand opeens naast me constant gaat zitten zeiken als ik een klein foutje maak of iets op een andere manier doe, dan hij verwacht had. Ik ga daar dan echt niet beter van werken.
Sommige mensen beginnen al met fluiten bij het minste geringste.
Ik hoop, dat deze mensen voortaan thuis blijven. Liever 5000 echte supporters dan 15000 nepsupporters. Op Kaalhei werden er zover ik weet nooit spelers uitgefloten, laat staan het hele team.
Het was een BMW 330 Ci. Tja de leaseauto's zijn BMW's en hij moest bijbetalen voor een zelfde leaseauto als wat hij al had. Ondanks dat ik hem best arrogant vind, kan ik dit nog wel een beetje begrijpen.quote:Op woensdag 10 maart 2004 20:22 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Eindelijk iemand die begrijpt wat ik bedoel!
Toppunt van de arrogantie was dat Berglund de lease auto weigerde omdat die bak niet aan zijn eisen voldeed, weet niet meer wat voor auto het was maar het was geen slechte bak iig!
Ik kan me anders legio momenten voor de geest halen waar, voornamelijk zwarte, spelers werden uitgefloten door het eigen publiek.quote:Op woensdag 10 maart 2004 19:39 schreef tong_poh het volgende:
Op Kaalhei werden er zover ik weet nooit spelers uitgefloten, laat staan het hele team.
Dat geef ik toe, maar dat was maar een klein gedeelte van het publiek. Trouwens bij een aantal mensen (lees: racisten) konden de zwatre spelers helemaal niks goed doen.quote:Op donderdag 11 maart 2004 10:55 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
Ik kan me anders legio momenten voor de geest halen waar, voornamelijk zwarte, spelers werden uitgefloten door het eigen publiek.
sure, die advocaten gaan zonder nygaard te vragen zo een zeik makenquote:Op dinsdag 9 maart 2004 20:28 schreef DarkShine het volgende:
Dat is iets waar Nygaard zelf nooit achter gestaan heeft. Hij wou weg, dat was waar, de grote waffel kwam van zijn advocaten die het contract wouden ontbinden (waar Roda niet aan wenste mee te werken).
Nygaard wou weg, maar die advocaten dreven het verder door dan hij zelf wou.quote:Op donderdag 11 maart 2004 17:06 schreef planethugo het volgende:
[..]
sure, die advocaten gaan zonder nygaard te vragen zo een zeik maken
Wiilem II is eigenlijk die ideale tegenstander van Roda: Niet te slecht zodat we er alleen maar van kunen verliezen en niet te goed dat we geen kans meer maken. Ik voorspel een nulletje of 4 voor Roda.quote:Op zondag 14 maart 2004 20:10 schreef harrieh het volgende:
Shit man, verloren van Ajakkes.....![]()
Toch redelijk gespeeld...![]()
Nu op naar Willem II, 3 punten in de pocket!![]()
Ik heb nooit iets aan te merken gehad op die gast, ook de transfer naar Ajax nam ik hem niet kwalijk, maar toen ik hem gister zag spelenquote:Op dinsdag 16 maart 2004 00:06 schreef planethugo het volgende:
kut Yannis kan nu opeens wel rennen!
Hij stond na 1 van zijn 2 goals toch echt een dansje voor Vak410 te doenquote:Op dinsdag 16 maart 2004 19:10 schreef methodmich het volgende:
Hij juichte niet echt na zijn goals, viel me op.
De 2e dan zeker? Bij de 1e keek hij een beetje zuinig.quote:Op dinsdag 16 maart 2004 19:13 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Hij stond na 1 van zijn 2 goals toch echt een dansje voor Vak410 te doen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |