abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_33534976
Ook 2005 kan natuurlijk niet afgesloten worden zonder een NWS-jaaroverzicht. Hieronder vinden jullie een selectie uit de topics die dit jaar in NWS zijn geopend. Voor een uitgebreider verslag verwijzen we jullie graag naar het jaaroverzicht op de FP: FOK! Nieuws Jaaroverzicht 2005.

Voor we met het nieuws beginnen eerst een korte omschrijving van de FOK!-technische veranderingen die het subforum heeft ondergaan. Te beginnen met een overzicht van de users die dit jaar als moderator hebben bijgedragen aan NWS...

Naast de moderators die zo links en rechts waar nodig een oogje in het zeil hebben gehouden, bestond de NWS-crew in 2005 uit de volgende personen:

Loedertje (1 januari - 1 april 2005)
NorthernStar (1 januari 2005 - 7 mei 2005)
Dagonet (14 april 2005 - 5 juli 2005 )
Mutant01 (24 maart 2005 - 31 december 2005)
Verbal (28 maart 2005 - 27 juni 2005)
Sp3c (5 juli 2005 - 31 december 2005)
kLowJow (5 juli 2005 - 31 december 2005)

Verder kregen we op 23 september een nieuwe FAQ die inmiddels in het Feedbacktopic is verwerkt en is onze plaats in de index met de nieuwe indeling gewijzigd, waardoor we nu samen met de fora POL, SES, WGR, WFL, TRU, C&H en TTK onder de groep "Nieuws, Wetenschap & Cultuur" vallen.

Rest ons nog alle users te bedanken die zich het jaar door hebben ingespannen NWS van inhoud te voorzien en jullie allemaal een hele fijne jaarwisseling toe te wensen.

Allemaal hartelijk bedankt en de beste wensen voor 2006!
pi_33534982
quote:


In het begin van het nieuwe jaar worden omvang en gevolgen van de Tsunami duidelijk. In totaal zijn er zo'n 275.000 mensen om het leven gekomen uit 49 verschillende landen, en zijn meer dan 1.5 miljoen mensen hun huis kwijtgeraakt. Wereldwijd doneerden overheden en particulieren bij elkaar meer dan 10 miljard dollar. Zoals gewoonlijk bestaat een flink deel hiervan uit toezeggingen die in de toekomst nog gestalte moeten krijgen.

Over de manier waarop hulporganisaties gedurende 2005 met dit geld omspringen is niet iedereen op het forum onverdeeld enthousiast. Geruchten over mismanagement en corruptie steken de kop op en worden onder andere door Tros Radar onder de loep genomen.

In het Amerikaanse Vancouver wordt een overvaller gearresteerd, wanneer hij na een overval op een tankstation, tijdens een wilde achtervolging van een uur de weg kwijtraakt. Na de politie afgeschud te hebben, stopt de overvaller bij een tankstation om de weg te vragen. Helaas voor de man blijkt dit hetzelfde tankstation te zijn, als hij even eerder beroofd heeft. Het lukt de overvaller niet de politie een tweede keer af te schudden.

In Breda wordt een Fransman tot tweemaal toe door de politie uit zijn slaap gewekt, wanneer verontruste burgers hem aanzien voor een lijk en alarm slaan. De eerste keer wordt zijn rust bruut verstoord op een begraafplaats in Breda, om even later hetzelfde lot te moeten ondergaan in een bos in Zundert. De verontwaardigde Fransman rolt hierop zijn slaapzak op en verlaat het land om nooit meer weder te keren.
pi_33534995
quote:


De hoofddoekjesfixatie uit 2004 slaat over naar 2005 wanneer de Rotterdamse deelgemeente Charlois het dragen van hoofddoekjes door baliemedewerkers aan banden wil leggen. Het Rotterdamse college blijft echter bij haar standpunt en er komt geen verbod.

Naast het hoofddoekje moet ook de Nederlandse vlag het in 2005 ontgelden. Het Cals College in IJsselstein verbiedt leerlingen hiermee hun schooltas op te leuken. Dit tot grote ontsteltenis van veel vaderlandslievende jongeren en Tweede-Kamerleden.

Eén van deze verontwaardigde kamerleden is Geert Wilders, die net als Hirsi Ali in februari nog steeds onder erbarmelijke omstandigheden ondergedoken zit, aldus Ayaan in een interview met de NRC. Uit protest tegen deze omstandigheden maakt zij de geheime locaties waar zij beiden verblijven bekend.

In februari begint (op FOK!) het drama rond Terri Schiavo. Een 41-jarige Amerikaanse die na een hartaanval in coma raakte. Haar man vindt het na 15 jaar coma wel genoeg geweest en besluit tegen de wil van de ouders van Terri, de doktoren toestemming te verlenen een einde aan haar leven te maken. Na een langdurig juridisch gevecht, waar zowel het hooggerechtshof als de Amerikaanse politiek bij betrokken raken, wordt op 18 maart 2005 haar voedingssonde verwijderd. Dertien dagen later sterft zij.

In Santa Maria, Californië begint de rechtszaak tegen Michael Jackson wegens kindermisbruik. Tijdens het proces heeft M.J. regelmatig te kampen met gezondheidsproblemen en wordt hij een aantal maal in het ziekenhuis opgenomen. Op TV is dagelijks een nagespeeld verslag te zien van het proces, en buiten de trouwe schare fans die zich dag na dag voor de ingang van de rechtszaal verzamelen, raakt men steeds meer overtuigd van zijn schuld. Daar komt echter een einde aan wanneer de moeder van Garvin Arvizo, het jongetje dat door Michael misbruikt zou zijn, aan het woord komt. Ze komt op de jury intimiderend en ongeloofwaardig over en men ergert zich aan haar gedrag. In juli volgt volledige vrijspraak voor Michael Jackson.
pi_33535000
quote:


De Paus ligt op sterven, wanneer een 20-jarige vrouw in Honselersdijk, na een verkeersruzie door een man wordt doodgereden. De vermoedelijke dader, een 19-jarige man, meldt zich twee dagen later bij de politie. Hij verklaart het slachtoffer bij het wegrijden niet gezien te hebben.

Nadat het schudden van handen als cultuuruiting in de belangstelling is komen te staan, toen een imam in november van vorig jaar minister Verdonk zijn hand onthield, lijkt er nu een overheidsorgaan opgestaan om dergelijk gedrag aan te pakken. De sociale dienst van Den Haag kort een man die op basis van zijn geloof weigert vrouwelijk personeel de hand te schudden op zijn uitkering. Later blijkt niet het weigeren van een hand, maar het zich onvoldoende inspannen om een baan te vinden tot de sanctie te hebben geleid.

In Uden wordt een islamitische basisschool voor de derde keer in brand gestoken. Deze kwajongensstreek (©politie Uden) blijft voor de kwajongens niet geheel zonder gevolgen, maar krijgt vooral een staartje in het Lonsdale-debat dat in de loop van 2005 door heel Nederland gevoerd wordt.
pi_33535014
quote:


In april begint de Lonsdale-discussie goed op gang te komen. De gemeente Uden overweegt het kledingmerk te verbieden, en kledingketen “London Mode” weert het merk uit haar winkels omdat het continue in verband gebracht wordt met rechts-extremisten. Lonsdale krijgt echter hulp uit onverwachte hoek, wanneer SP-Kamerlid Krista van Velzen de Tweede Kamer binnen komt in een felgekleurd shirt van het merk. Zij wil hiermee ageren tegen de opkomst van extreem-rechts en de stempel die zij op de kledinglijn van Lonsdale drukken.

Eerder deze maand kwam Krista van Velzen ook al in het nieuws, toen zij in het Canadese Charlottetown met een mes achterna gezeten werd door een zeehondenjager. Zij was daar om met eigen ogen te zien hoe het er tijdens de zeehondenjacht aan toe ging. Bij deze bedreiging bleef het echter niet. Naast het mes gooide de zeehondenjager ook zijn advocaat in de strijd. Of hij zijn dreigement Van Velzen een proces aan te doen ook heeft uitgevoerd is onbekend.

Zaterdag 2 april sterft de Poolse Karol Józef Wojtyla, beter bekend als Paus Johannes Paulus II, de eerste niet-Italiaanse paus in 455 jaar. Al snel blijkt dat hij zeker niet de laatste zal zijn. Na zijn begrafenis, waar ons koningshuis zich overigens niet laat zien, wordt hij op 19 april 2005 opgevolgd door de Duitse Joseph Alois Ratzinger, Paus Benedictus XVI. De nieuwe Paus is net als zijn voorganger fel tegenstander van het homohuwelijk, maar ondanks bezwaren van de Heilige Stoel gaat het Spaanse parlement op 22 april 2005 akkoord met de legalisatie hiervan.

In april doet zich ook een familiedrama voor in Zoetermeer. De 31-jarige Claudia Harteveld-Van Veen en haar dochtertjes Marieke en Charlotte worden vermist en blijken 10 dagen later door hun echtgenoot en vader te zijn vermoord.

Verder komt deze maand een vertrouwelijk onderzoek voor minister Donner bovendrijven, waarin te lezen valt dat allochtone jongeren zich vier keer zo vaak aan een misdrijf schuldig maken als hun autochtone tegenhangers. Donner en het kabinet zijn geschokt. Samir A. blijkt al snel de uitzondering die de regel bevestigd. Op 6 april wordt Samir voor de eerste keer vrijgesproken van terreur.
pi_33535026
quote:


In mei bereikt ons het nieuws van een in Engeland aangespoelde zonderling die niet praat, maar wel virtuoze pianoconcerten ten beste geeft. Maanden later blijkt de mysterieuze "Pianoman" een 20-jarige Duitser uit Beieren te zijn, die door zijn werkervaring met psychiatrische patiënten de Britse verplegers wijs wist te maken dat hij geestesziek zou zijn. Ook blijken zijn concerten minder virtuoos dan eerdere berichten deden vermoeden.

Een verhitte discussie laait op wanneer het AD bericht dat een handvol jongeren een herdenking in kamp Westerbork verpestten. Zo zouden zij joelend en ravottend over het veld getrokken zijn, de aanwezige media hebben geïntimideerd en het Westerbork-overlevende Joop Waterman onmogelijk hebben gemaakt zijn verhaal te doen. In juli moet het AD hier echter op terugkomen. De Raad voor de Journalistiek oordeelt o.a. op basis van de bevindingen van de overige aanwezige media dat het verhaal van het AD niet overeenkomt met de werkelijkheid. Ook de heer Waterman ontkent last gehad te hebben van de jongeren.

Peter R. de Vries, die inmiddels politieke aspiraties heeft, weet de hand te leggen op de pc van officier van justitie J. Tonino. Op deze pc, door Tonino zelf op straat gezet, wordt naast vertrouwelijke stukken, kinderporno aangetroffen. Het OM laat na onderzoek weten dat niet vast te stellen valt dat Tonino deze afbeeldingen moedwillig heeft gedownload, en hem zodoende niets strafbaars te verwijten valt.

Chris Crain komt internationaal in de belangstelling te staan wanneer hij samen met zijn vriendje door zeven man in elkaar geslagen wordt. Het paar dat koninginnedag in Amsterdam kwam vieren wordt bespuwd en mishandeld wanneer het hand in hand langs een groepje jongeren loopt.
pi_33535036
quote:


Robin van Persie wordt opgepakt, nadat een voormalige stripteasedanseres hem beschuldigt van verkrachting. De voorlopige hechtenis wordt in eerste instantie verlengd, maar twee weken later is de voetballer weer op vrije voeten. Uit politieonderzoek blijkt hij wel met de Nigeriaanse Sandra K. naar bed te zijn geweest, maar tot een veroordeling wegens verkrachting komt het niet. Wel blijft de zaak hem de rest van het jaar achtervolgen.

Een andere zaak die het hele jaar zal blijven spelen is de vermissing van Natalee Holloway. Deze 18-jarige studente uit Alabama raakt tijdens haar vakantie op Aruba vermist en de Amerikaanse media duikt er massaal bovenop. Maandenlang is ze in het nieuws, en de kritiek op Nederland en Aruba is niet van de lucht. Er worden F16's ingezet om te helpen in de zoektocht en ook Dr. Phil laat uitgebreid van zich horen.

Nog een vermissing doet zich voor op de Veluwe, waar een poema is ontsnapt. De Koninklijke Marechaussee maakt massaal jacht op het dier, dat regelmatig door wandelaars wordt gespot, maar het laat zich niet vangen. Er duiken foto's en filmmateriaal op waarna discussie losbarst over de vraag of het een poema, panter of huiskat betreft. Later volgen berichten over een tweede poema die in de omgeving gesignaleerd zou zijn. Van beiden ontbreekt tot op heden elk spoor.

In juni bevalt prinses Máxima van haar tweede dochter, Alexia Juliana Marcela Laurentien en schaart Canada zich onder het clubje verlichte landen bestaande uit Nederland, België en Spanje, en neemt een wet aan waarmee het land het homohuwelijk erkent.
pi_33535050
quote:


In juli vindt op NWS een wisseling van de wacht plaats. Verbal en Dagonet maken plaats voor sp3c en klowjow, waarna traditiegetrouw de hel losbarst, dit keer in Londen. In de Londense metro gaan drie bommen af, en buiten vindt een vierde ontploffing plaats in een bus. Er komen 52 mensen om het leven en 700 anderen raken gewond. Veel fokkers brengen de dag aan de TV gekluisterd door waar het drama zich live voor onze ogen ontwikkeld. In september claimt Ayman al-Zawahri namens Al-Qaeda de verantwoordelijkheid voor de aanslagen.

Twee weken na de aanslagen wordt de Londense metro opnieuw doelwit van terroristen. Vijf mannen proberen de serie aanslagen van 7 juli te herhalen, maar de gebruikte explosieven blijken defect en de vijf worden later tijdens politieacties in Londen, Birmingham en Rome opgepakt.

Een dag na de mislukte aanslagen schiet de Britse politie een vermoedelijke terrorist door het hoofd. De man blijkt echter niets verkeerd gedaan te hebben, en politieverklaringen over het incident blijken later op belangrijke punten onjuist. Er wordt een diepgaand onderzoek gestart en de politie, die eerder toegejuicht werd om zijn daadkrachtig optreden, krijgt zware kritiek te verduren.

Weer een dag later is Egypte het toneel van een bloedige aanslag. In Sharm el-Sheikh, een Egyptische badplaats, komen in drie krachtige explosies 88 mensen om het leven. Vele anderen raken gewond. Toeristen trekken massaal weg uit het getroffen gebied.

In juli wordt ook de toekomst van onze eigen terrorist Mohammed Bouyeri bekend. De rechter acht bewezen dat Mohammed B. zich schuldig heeft gemaakt aan de moord op Theo van Gogh, poging tot moord op acht agenten en twee omstanders, het bedreigen met geweld van drie andere politieagenten en het belemmeren van Tweede-Kamerlid Ayaan Hirsi Ali (VVD) in haar werkzaamheden. Het vonnis luidt levenslang.

Verder nemen wij deze maand afscheid van Wim Duisenberg, wordt Glenn van den Meerssche na het online slachten van zijn kat aan de digitale schandpaal genageld en wordt de bewaarplicht een feit.


[ Bericht 1% gewijzigd door kLowJow op 30-12-2005 12:29:11 ]
pi_33535059
quote:


Begin augustus wordt op het landgoed De Velder bij het Brabantse Liempde het hackersevenement "What The Hack" gehouden. Hoogtepunt van dit evenement schijnt "de Oversight Hoax" geweest te zijn.

Verder vindt deze maand de langverwachte terugtrekking van het Israëlische leger uit de Gazastrook plaats. Zo'n 8000 joodse kolonisten worden geëvacueerd en hun nederzettingen grotendeels ontmanteld. De terugtrekking verloopt over het algemeen vrij rustig.

Op 29 augustus komt Katrina, een orkaan van de zwaarste categorie, voor de tweede keer aan land. Ditmaal in de buurt van New Orleans. Alhoewel de orkaan de stad mist is de schade enorm. Dijken breken door en 80% van de stad komt onder water te staan. De evacuatie van de stad verloopt bijzonder traag en de Amerikaanse overheid in het algemeen en president Bush in het bijzonder krijgen er in de media flink van langs.

Berichten van massale plunderingen en andere ongeregeldheden duiken op en er raken filmpjes in omloop waarop te zien is dat de politie hier gezellig aan meedoet. Uiteindelijk wordt het leger ingezet om de plunderaars te stoppen en de evacuatie te voltooien. Katrina eist ten minste 1.326 levens, 6.644 anderen worden nog vermist. De schade wordt geschat op 75 miljard dollar.
pi_33535069
quote:


In september wordt miljonairsdochter Claudia Melchers door twee mannen uit haar huis aan de Jan van Eijckstraat in Amsterdam ontvoerd. De daders laten een brief achter waarin zij 300 kilo cocaïne eisen voor haar vrijlating. Twee dagen later wordt zij in Arnhem onverwachts vrijgelaten.

Wat zeker ook een plaatsje in dit overzicht verdient is de protestactie van Yildiz. Na eerst op het forum zijn plan - op 11 september een zwarte tas vol ballonnen en een protestbrief op een treinstation achter te laten - kenbaar te maken, volgt op de grote dag zelf een verslag van de uitwerking. Twee weken later is Yildiz op TV in een uitzending van opsporing verzocht te bewonderen.

Hiernaast komt FOK! in september tot de ontdekking dat ook moslima's wel eens vreemd gaan, en komt minister Verdonk meerdere malen in het nieuws. Eerst komt er een activist uit het Amsterdamse krakersmilieu op haar af fietsen, spuugt, mist, en wordt door beveiligingsmedewerkers aangehouden. Later openbaart Verdonk haar plannen m.b.t. het uitzetten van criminele buitenlanders.
pi_33535086
quote:


Job Cohen wordt deze maand flink in het zonnetje gezet. In het Amerikaanse weekblad "Time Magazine" wordt hij geroemd vanwege zijn aanpak na de moord op Theo van Gogh en verheven tot Europese held. Enkele weken later wordt hij tijdens de eerste editie van het Binnenlands Bestuur OverheidsBal uitgeroepen tot beste Burgemeester van de afgelopen 25 jaar.

Minder positief is men deze maand over ministers Donner en Verdonk, nadat bij een brand in een cellencomplex op Schiphol 11 doden vallen en 15 mensen gewond raken. De brand vindt plaats in de vreemdelingenvleugel van het cellencomplex. Vooral de woorden van Verdonk, die aangeeft dat het personeel in de nacht van de brand "heel adequaat" heeft gehandeld, schieten velen in het verkeerde keelgat.

In het noorden van Pakistan vindt een zware aardbeving plaats waarbij waarschijnlijk meer dan 90.000 mensen omkomen. Zo'n 3.3 miljoen mensen raken dakloos. Met de winter op komst vreest men dat het aantal slachtoffers nog sterk zal stijgen.

In Frankrijk slaat de vlam in de pan wanneer twee jongeren uit Clichy-sous-Bois, een voorstad van Parijs, omkomen terwijl zij op de vlucht zijn voor de politie. Wanneer zij zich in een elektriciteitscabine proberen te verstoppen worden ze geëlektrocuteerd. Vrijwel onmiddellijk breken de eerste onlusten los in de Parijse voorstad.

De botsingen met de politie breiden zich snel uit naar andere zones van de stad Parijs, en naar andere steden. Brandweermannen wordt het blussen van de brandenonmogelijk gemaakt. Een traangasgranaat komt terecht in een moskee, waardoor de situatie verergert. De rellen houden drie weken aan. Er worden 8.973 auto's in brand gestoken, 2.888 relschoppers gearresteerd en er raken 126 politieagenten gewond.

Verder wordt het woord “kut-Marokkaan” eindelijk aan de Van Dale toegevoegd en begint men in oktober te speculeren over de op handen zijnde koude winter.
pi_33535097
quote:


Een koude winter wordt het zeker in Amsterdam waar een reeks liquidaties plaatsvindt, beginnend met Ex-advocaat Evert Hingst. Al snel volgen John Mieremet in Thailand en diens goede bekende en vastgoedhandelaar Cees Houtman. Als laatste is daar nog George van Kleef die vlakbij zijn woonboot in een jachthaven bij het Amsterdamse Bos wordt doodgeschoten.

Onderwereldfiguren zijn niet de enigen die het deze maand moeten ontgelden. In Nijmegen wordt Louis Seveke, een politiek activist, met twee schoten om het leven gebracht. Louis Seveke stond in Nijmegen bekend als strijder tegen onrecht dat met name door de politie zou zijn aangedaan.

Een andere tragedie vindt plaats in het Frisian Expo Centre in Leeuwarden, waar een legertje vrijwilligers druk bezig is geweest miljoenen dominosteentjes achter elkaar te plaatsen, wanneer er een musje binnen komt vliegen. Verwoede pogingen de mus te vangen blijken tevergeefs en er wordt een hitman ingeschakeld om het probleem op te lossen. De mus sterft als een hongerige maagd.

In Spijkenisse wordt een gehandicapte vrouw door twee jongens overvallen. Wanneer zij geen geld op zak blijkt te hebben hangen ze haar hondje op. De vrouw valt met haar scootmobiel half over haar heen in een greppel, alwaar ze nog wat klappen krijgt. Een maand later blijkt het hele verhaal gelogen en de vrouw zelf verantwoordelijk te zijn voor de dood van haar hondje.

Ook de werkkamer van Verdonk blijkt na onderzoek toch niet beschoten te zijn, waardoor de reacties vol afschuw van onder andere premier Balkenende achteraf wat voorbarig lijken.

Samir A. wordt in hoger beroep weer vrijgesproken, en wordt aangemoedigd zijn studie Chemie in Leeuwarden te vervolgen.
pi_33535108
quote:


In december komt het televisieprogramma van Peter R. de Vries weer volop in de belangstelling te staan. Ditmaal heeft hij de hand weten te leggen op dossiers van de AIVD, waarin ondermeer wordt uitgewijd over het seksleven van Pim Fortuyn. De AIVD is hier niet erg van gecharmeerd en laat bij monde van minister Remkes tijdens een uitzending van "Barend en Van Dorp" weten dat een aanklacht tegen de misdaadjournalist zal volgen.

Hiernaast laat Peter R. de Vries deze maand ook weten niet de politiek in te gaan. Uit een peiling van TNS/NIPO blijkt 31% van het Nederlandse volk hem graag de politiek in te zien gaan. De Vries had aangekondigd dat hij de overstap zou maken als uit een peiling zou blijken dat minstens 41 procent van de Nederlanders hem een aanwinst voor de politiek zou vinden.

In Autralië vinden rassenrellen plaats. Wat begint als een demonstratie waarbij leuzen als "Wog Free Zone", "Aussie Pride", "Fuck Allah - save Nulla" de boventoon voeren, ontaardt al snel in een flinke rel. Zo'n vijfduizend man laat zich, in al dan niet beschonken toestand, helemaal gaan en valt alles wat er maar enigszins Arabisch uitziet aan. Vooral Libanezen krijgen het zwaar te verduren. De dagen hierop vinden er wraakacties over en weer plaats en blijft de sfeer gespannen.

In België doet de Brusselse staatssecretaris voor Gelijke Kansen, Brigitte Grouwels een boekje open over de situatie in Brussel. In een een interview met het dagblad "Het Laatste Nieuws" zegt zij dat, uit angst lastig te worden gevallen door allochtone jongeren, veel vrouwen in grote delen van Brussel de straat niet meer op gaan. Autochtone vrouwen die nog wel naar buiten gaan, zouden soms zelfs een hoofddoekje dragen zodat zij met rust worden gelaten.

In Zwolle verzint een 16-jarige jongen een verhaal, waarin hij door een groep "getinte" jongeren van zijn fiets wordt geschopt en mishandeld. Vervolgens zou er een hakenkruis in zijn arm gekrast zijn. De jongen doet aangifte van mishandeling. Na onderzoek komt de politie tot de conclusie dat het om een valse aangifte gaat, en dat de jongen zijn verwondingen zelf heeft aangebracht.
pi_33535179
pi_33535726
Het was me het jaartje wel! Bommen, tsunami's rellen, aardbevingen. Korte maar krachtige samenvatting.
Allah Al Watan Al Malik
pi_33535770
Jáhjah.
pi_33537058
Ziet er strak uit, heren, hoedje hoedje, hoor!
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  Moderator vrijdag 30 december 2005 @ 13:14:52 #18
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_33537123
nice klowjow
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_33537285
Creatief met Word .

Leuk overzicht klowjow .
Wat gaat zo'n jaar toch snel voorbij.
pi_33538956
quote:
Op vrijdag 30 december 2005 13:19 schreef MrX1982 het volgende:
Creatief met Word .
Notepad .
pi_33538992
wat een karig jaar
Verdonk: we moet weer lachen om ons loonstrookje :')
Verdonk: niet links, ik ben niet rechts, maar recht door zee
journalist: niet scheel?
pi_33539528
quote:
Op vrijdag 30 december 2005 14:01 schreef kLowJow het volgende:
Notepad .
En die effecten dan?
pi_33541489
quote:
Op vrijdag 30 december 2005 14:15 schreef MrX1982 het volgende:

[..]

En die effecten dan?
Dat zijn linkjes naar afbeeldingen. Geen idee waar de afbeeldingen mee gemaakt zijn. Mutant is zo aardig geweest de banners in elkaar te zetten.
pi_33541561
quote:
Op vrijdag 30 december 2005 14:15 schreef MrX1982 het volgende:

[..]

En die effecten dan?
Dat is zeker wel WordArt.
pi_33541725
quote:
Op vrijdag 30 december 2005 15:07 schreef skiczukie het volgende:

[..]

Dat is zeker wel WordArt.
Het lijkt me duidelijk dat het slechts de bedoeling is te zeggen hoe geweldig het allemaal is, elkaar een gelukkig nieuwjaar toe te wensen, terug te blikken op het afgelopen NWS-jaar, herinneringen op te halen en tot verbroedering te komen. In die geest zou ik graag nog eens verwijzen naar dit initiatief van een van onze gewaardeerde users: het NWS excuses topic
pi_33560906
mooie samenvatting
Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
  zaterdag 31 december 2005 @ 18:21:35 #27
137478 MakeLoveNow
make love not war
pi_33587327
mmm, hoe ouder ik word hoe sneller het jaar om is.

was ik maar weer 16

oh fuck dit is nieus en geen R&P
  † In Memoriam † zaterdag 31 december 2005 @ 18:35:21 #28
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_33587714
quote:
Op vrijdag 30 december 2005 15:11 schreef kLowJow het volgende:
In die geest zou ik graag nog eens verwijzen naar dit initiatief van een van onze gewaardeerde users: het NWS excuses topic
Ken je hem dan?
pi_33588209
quote:
Op zaterdag 31 december 2005 18:35 schreef Loedertje het volgende:

[..]

Ken je hem dan?
Ik niet, jij wel?
  zaterdag 31 december 2005 @ 22:40:53 #30
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_33592857
Mooi om terug te zien dat ik in veel van die topics een duitje in het zakje heb kunnen doen. Al met al ben ik zeer trots dat ik één van de users ben geweest die dankzij mijn inbreng heeft voorkomen dat Fok! dezelfde weg heeft ingeslagen als het extreemrechtse geenstijl, en R@b is hier uiteraard debet aan.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_33596157
super om te lezen... even een postje omdat ik morgen nuchterder ben
The people who lost my respect will never get a capital letter for their name again.
Like trump...
  zondag 1 januari 2006 @ 14:00:24 #32
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_33600605
Nice work

NWS met al haar nukken, zeikusers, vaste riedeltjes, mensen die met een glimlach het bloed onder je nagels vandaan halen, de opwinding (terecht of niet), frustrerende net op het randje posts en alles wat er nog bij komt. .
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
  † In Memoriam † zondag 1 januari 2006 @ 18:40:56 #33
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_33606668
Netjes hoor!
pi_33659210
OOK WIJ WENSEN U ALLEN EEN MENSWAARDIG 2006 TOE !

Ook dit jaar zullen wij ons laten zien en horen!

Want Familie4justice heeft geen angst .
Wij zeggen eerlijk duurt het langst.
Maar krijgen wel de balen .
Van al die mooie verhalen .
Door de Regering /Rechters en Justitie .
En al die andere vandalen.
Die er zouden moeten zijn .
Voor de bevolking Groot en klein .
Zij alle zitten en staan maar te praten .
Wij doen dit ,wij doen dat .
Maar aan het eind van het liedje .
Zit ieder nog op zijn gat .
En laten ze ouders grootouders en kinderen.
In de steek,met vaak ernstige gevolgen .
Zij raken in het leven onderbedolven .
De schuldige is onze Nederlandse Staat .
Waar zij goed in zijn .
Is om geld op te strijken .
Van de arme en rijken .
Ja zij gaan over lijken .
Het kan ons verder niet deren .
Al die mooie praatjes van deze dames en heren .
Zij moeten blijkbaar nog veel leren .
Zij willen niet zien wat er speelt .
Maar Familie4justice zal het jullie wel leren.
En komen ook dit jaar bij u aan.
Wij blijven actie voeren .
Tegen het onmenselijke ontberen .
Het ontberen van familieleven .
Het ontberen van ons recht .
Het lijkt hun wel om het even .
Maar ooit zullen zij voor ons beven .
Zij weten ,wij hebben gelijk .
Normen en waarden hoeven zij ons niet te leren .
Die kennen wij beter als deze dames en heren .
Normen en waarden,zijn ook wetten en regels .
Gelijk gezag bij geboorte zou men ons moeten geven .
Gelijkwaardigheid staat ook in de grondwet .
Maar waarom word ons dat niet gegeven .
Wij gaan door en hopen dan dat deze dames en heren .
Er ooit toch nog wat van leren .
En niet zeggen jullie hebben gelijk .
Maar het ons ook gaan geven .
Dat is eerlijk,dat is recht .
Dat zijn normen en waarden waar wij voor willen leven!


WIJ WENSEN U ALLEN EEN MENSWAARDIG 2006 TOE !

Geschreven door Jos Aalders Zorro
pi_33659332
Kinderen moeten gewoon doen wat hun gezegd wordt, klaar.

[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_33659548
quote:
Op dinsdag 3 januari 2006 14:29 schreef milagro het volgende:
Kinderen moeten gewoon doen wat hun gezegd wordt, klaar.

En volwassen mensen,zouden beter naar Kinderen moeten luisteren
Behandel kinderen met aandacht,liefde en respect want-Kinderen leren wat ze leven.

Kinderen leven wat ze leren...

Als een kind met kritiek leeft
dan leert het te veroordelen
Als een kind met vijandigheid leeft
dan leert het te vechten
Als een kind met afwijzing leeft in wie het is
dan leert het zich eenzaam te voelen
Als een kind met spot leeft
dan leert het zich terug te trekken
Als een kind met schaamte leeft
dan leert het zich schuldig te voelen.
Als het kind met verdraagzaamheid leeft
dan leert het geduldig te zijn
Als het kind met lofprijzing leeft
dan leert het te waarderen
Als een kind met eerlijkheid leeft
dan leert het rechtvaardigheid
Als een kind met veiligheid leeft
dan leert het vertrouwen te hebben
Als een kind met goedkeuring leeft
dan leert het van zichzelf te houden
Als een kind leeft met acceptatie en vriendschap
dan leert het liefde in de wereld te vinden.

Zorro
pi_33659864
Pinkstergemeente happy

kinderen .....die van mij moeten nog uitgelaten worden, maar morgen is er weer een dag
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 3 januari 2006 @ 23:10:11 #38
862 Arcee
Look closer
pi_33676779
De NWS Post Top 500 over 2005

1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005

____ ____ ____ ____ 0061 0008 0001 04522 zoalshetis
____ ____ ____ 0115 0002 0001 0002 04269 SCH
____ ____ ____ ____ ____ 0019 0003 03087 Meki
____ ____ ____ ____ 0809 0022 0004 03025 Elgigante
____ ____ ____ ____ ____ 0029 0005 03003 kLowJow
____ ____ ____ 0007 0001 0002 0006 02411 sp3c
____ ____ 0081 0008 0007 0011 0007 02278 milagro
____ ____ ____ 0032 0062 0006 0008 02176 BansheeBoy
____ ____ ____ ____ ____ 0005 0009 02104 HarigeKerel
____ ____ ____ ____ 0055 0012 0010 01979 Pietverdriet
____ ____ ____ 0014 0042 0014 0011 01823 CherrymoonTraxx
____ ____ 0014 0049 0012 0003 0012 01717 Loedertje
____ ____ ____ ____ 0046 0018 0013 01581 Mutant01
____ ____ ____ ____ 0407 0004 0014 01558 Monidique
____ ____ ____ 0223 0243 0121 0015 01499 indahnesia.com
____ ____ ____ 0039 0040 0016 0016 01472 NorthernStar
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0017 01436 Yildiz
____ ____ ____ 0304 0097 0054 0018 01394 Lemmeb
____ ____ ____ ____ 0037 0035 0019 01355 JohnDope
____ ____ ____ ____ ____ 0007 0020 01349 Dagonet
____ ____ ____ ____ ____ 0026 0021 01345 Drugshond
____ ____ 0184 0033 0031 0013 0022 01334 nikk
____ ____ ____ ____ ____ 0055 0023 01147 Mwanatabu
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0024 01138 nummer_zoveel
____ ____ ____ ____ 0171 0024 0025 01131 Posdnous
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0026 01078 Hallulama
____ ____ ____ ____ ____ 0080 0027 00978 Tarak
____ 0104 0009 0029 0027 0032 0028 00972 Gia
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0029 00931 ErwinRommel
____ ____ ____ ____ 0072 0177 0030 00908 Tijger_m
____ ____ ____ ____ ____ 0218 0031 00883 Keromane
____ 0133 0012 0020 0014 0010 0032 00881 Re
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0033 00876 McCarthy
____ ____ ____ ____ ____ 0120 0034 00855 MrX1982
____ ____ ____ ____ ____ 0639 0035 00829 desiredbard
____ ____ 0159 0160 0184 0093 0036 00817 Swetsenegger
____ ____ ____ ____ ____ 0046 0037 00815 Lupa_Solitaria
____ ____ ____ ____ ____ 0106 0038 00798 dVTB
____ ____ ____ ____ 0073 0062 0039 00783 Redux
____ 0006 0016 0034 0071 0052 0040 00776 Verbal
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0041 00775 Xenomaniac
____ ____ ____ 0302 0064 0059 0042 00766 Roel_Jewel
____ ____ ____ ____ ____ 0253 0043 00729 Monus
____ ____ ____ ____ ____ 0267 0044 00725 klez
____ ____ ____ ____ ____ 0631 0045 00720 Pracissor
____ ____ ____ ____ 0048 0186 0046 00708 NightH4wk
____ ____ ____ ____ ____ 0176 0047 00699 heiden6
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0048 00694 natte-flamoes
____ ____ ____ ____ 0044 0036 0049 00682 TimmyAsd
____ ____ 0207 0044 0018 0230 0050 00680 DennisMoore
____ ____ 0004 0018 0032 0063 0051 00660 HiZ
____ ____ ____ ____ 0049 0023 0052 00658 Steijn
____ ____ 0985 0129 0095 0091 0053 00649 Toffe_Ellende
____ ____ ____ ____ ____ 0976 0054 00648 Finder_elf_towns
____ ____ 0038 0004 0010 0034 0055 00645 gelly
____ ____ 0072 0017 0003 0017 0056 00638 robh
____ ____ ____ ____ 0549 0094 0057 00633 CANARIS
____ ____ ____ 0582 ____ 0090 0058 00630 wonko
____ ____ 0188 0610 ____ 0443 0059 00620 popolon
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0060 00618 Godslasteraar
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0061 00616 DarkDancer
____ ____ ____ ____ 0332 ____ 0062 00615 TheMassive
____ ____ ____ 0259 ____ 0768 0063 00582 DionysuZ
____ ____ ____ 0165 0090 0057 0064 00579 Basp1
____ ____ ____ ____ 0057 0060 0065 00561 ShaoliN
____ ____ ____ ____ ____ 0288 0066 00543 Sack_Blabbath
____ ____ ____ ____ ____ 0053 0067 00534 Johan_de_With
____ ____ ____ ____ ____ 0570 0068 00531 speedfreak1
____ ____ 0035 0023 0160 0618 0069 00516 machteld
____ ____ ____ ____ 0013 0058 0070 00512 Sidekick
____ ____ ____ ____ ____ 0114 0071 00512 -DailaLama-
____ ____ ____ ____ ____ 0181 0072 00509 DaveHarris
____ ____ ____ ____ ____ 0075 0073 00505 GewoneMan
____ ____ ____ ____ 0087 0128 0074 00504 du_ke
____ ____ ____ ____ ____ 0047 0075 00497 lionsguy18
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0076 00493 Prego
____ 0057 0146 0567 0286 0257 0077 00477 PLAE@
____ ____ ____ 0021 0060 0025 0078 00475 Youssef
____ ____ ____ 0037 0041 0030 0079 00467 Kaalhei
____ ____ 0033 0068 0485 0083 0080 00465 Dr.Nikita
____ ____ ____ ____ 0183 0074 0081 00462 Lord_Vetinari
____ ____ ____ ____ ____ 0179 0082 00449 MouseOver
____ ____ ____ ____ ____ 0037 0083 00446 vdo28
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0084 00446 Doderok
____ ____ ____ ____ 0342 0224 0085 00443 StefanP
____ 0027 0017 0022 0020 0048 0086 00442 Lithion
____ ____ ____ ____ 0218 0248 0087 00430 raptorix
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0088 00426 halion
____ ____ ____ ____ 0606 0193 0089 00419 RM-rf
____ ____ ____ ____ ____ 0191 0090 00417 icecreamfarmer_NL
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0091 00416 Sukh
____ ____ ____ ____ ____ 0116 0092 00415 DiegoArmandoMaradona
____ ____ ____ ____ 0069 0040 0093 00411 zakjapannertje
____ ____ ____ ____ 0422 ____ 0094 00407 AvispaCS
____ 0068 0063 0061 0152 0092 0095 00402 B.R.Oekhoest
____ ____ ____ ____ ____ 0420 0096 00401 Vitalogy
____ ____ ____ ____ 0472 0015 0097 00400 DrWolffenstein
____ ____ ____ ____ ____ 0129 0098 00399 more
____ ____ 0218 0002 0025 0020 0099 00381 Chadi
____ ____ ____ ____ ____ 0164 0100 00378 zhe-devilll
____ ____ ____ 0344 0430 0141 0101 00377 American_Nightmare
____ ____ 0006 0046 0098 0138 0102 00371 speknek
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0103 00368 Nickthedick
____ ____ 0458 0784 0669 0617 0104 00358 Taurus
____ ____ ____ ____ 0209 0039 0105 00356 Meh7
____ ____ ____ ____ ____ 0922 0106 00354 longinus
____ ____ ____ ____ ____ 0355 0107 00353 djenneke
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0108 00353 Ciurlizza
____ ____ 0058 0147 0884 0077 0109 00352 Eightball
____ ____ 0230 0047 0112 0084 0110 00351 BloodhoundFromHell
____ ____ ____ 0016 0004 0028 0111 00345 schatje
____ ____ ____ ____ 0440 0142 0112 00343 Pappie_Culo
____ ____ 0092 0960 0199 0082 0113 00341 Frutsel
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0114 00340 SlimShady
____ ____ ____ ____ ____ 0338 0115 00329 andromeda1968
____ ____ ____ 0155 0120 0205 0116 00328 sizzler
____ ____ ____ 0218 0146 0170 0117 00324 speedfreakssj
____ ____ ____ ____ ____ 0285 0118 00319 Falco
____ ____ 0121 0062 0075 0081 0119 00318 CeeJee
____ ____ ____ 0486 0327 0484 0120 00318 UnleashMitch
____ ____ ____ ____ ____ 0233 0121 00316 Klonk
____ ____ ____ ____ ____ 0684 0122 00316 dancemacabre
____ ____ ____ ____ 0624 0171 0123 00314 Againzender
____ ____ ____ ____ 0880 0438 0124 00313 Stratos
____ ____ ____ ____ ____ 0372 0125 00311 Frances
____ ____ ____ ____ 0499 0302 0126 00307 Salvad0R
____ ____ ____ ____ 0400 0235 0127 00307 pberends
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0128 00305 Idiosincrasico
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0129 00302 -erwin-
____ ____ ____ ____ ____ 0101 0130 00302 deedeetee
____ ____ ____ ____ 0572 0676 0131 00301 XcUZ_Me
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0132 00301 marcb1974
____ ____ ____ ____ ____ 0078 0133 00300 Sater
____ ____ ____ 0564 0113 0087 0134 00299 freako
____ ____ ____ ____ ____ 0149 0135 00298 Grrrrrrrr
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0136 00294 Marietje_34
____ ____ ____ ____ 0248 0050 0137 00293 Megumi
____ ____ ____ ____ ____ 0295 0138 00292 SeLang
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0139 00292 op_dreef
____ ____ ____ ____ ____ 0250 0140 00289 N_I_
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0141 00289 RuL0R
____ ____ ____ ____ ____ 0208 0142 00288 Alicey
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0143 00288 the_disheaver
____ ____ ____ ____ 0085 0102 0144 00287 IPdaily
____ ____ ____ ____ 0116 0085 0145 00284 Libris
____ ____ ____ ____ 0457 0203 0146 00284 Captain_Chaos
____ ____ ____ ____ 0732 0256 0147 00283 ondeugend
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0148 00283 SocialDisorder
____ ____ ____ ____ ____ 0445 0149 00279 PJORourke
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0150 00278 maniack28
____ ____ 0254 0036 0104 0045 0151 00272 KreKkeR
____ ____ 0226 0491 0758 0214 0152 00271 Darklight
____ ____ ____ ____ ____ 0259 0153 00269 Stuart
____ ____ ____ ____ ____ 0156 0154 00268 RonaldV
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0155 00268 Lienekien
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0156 00268 francorex
____ ____ ____ ____ 0290 0127 0157 00267 Toeps
____ ____ ____ ____ ____ 0593 0158 00264 Oud_student
____ ____ ____ ____ ____ 0280 0159 00264 multatuli
____ ____ ____ ____ 0415 0439 0160 00263 Knarf
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0161 00260 Clourhide
____ 0002 0077 0005 0051 0258 0162 00259 Ulx
____ ____ ____ ____ 0312 0349 0163 00259 Vassili_Z
____ ____ ____ ____ ____ 0332 0164 00259 Mikrosoft
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0165 00255 Floripas
____ ____ ____ ____ 0559 0769 0166 00254 Martijn_77
____ ____ ____ ____ ____ 0354 0167 00252 MrBadGuy
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0168 00251 FuifDuif
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0169 00251 Viajero
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0170 00248 Tafkahs
____ ____ ____ ____ ____ 0231 0171 00245 T1andonly
____ ____ ____ ____ 0201 0105 0172 00245 Aaahikwordgek
____ ____ ____ ____ ____ 0356 0173 00245 mineo39-76
____ ____ ____ ____ 0471 0272 0174 00243 dewd
____ ____ ____ ____ ____ 0270 0175 00242 Amando
____ 0164 0176 0161 0100 0160 0176 00241 yvonne
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0177 00241 kippenek
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0178 00240 Dementor
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0179 00239 sungaMsunitraM
____ ____ ____ ____ ____ 0184 0180 00237 ScienceFriction
____ ____ 0229 0077 0033 0073 0181 00234 Tikorev
____ ____ ____ ____ ____ 0158 0182 00232 Halfgedraaide
____ ____ ____ ____ 0245 0133 0183 00231 Jalu
____ ____ ____ ____ ____ 0109 0184 00229 Harry_Sack
____ 0322 ____ 0725 0258 0206 0185 00228 ThE_ED
____ ____ ____ ____ ____ 0600 0186 00226 peaceman
____ ____ ____ ____ ____ 0375 0187 00224 Kjew
____ ____ ____ ____ ____ 0954 0188 00222 HPoi
____ ____ ____ 0360 0320 0199 0189 00218 HAL9000S
____ ____ ____ 0937 0215 0286 0190 00217 TechXP
____ ____ ____ 0959 0514 0304 0191 00216 APK
____ ____ 0119 0225 ____ 0187 0192 00216 Calella
____ ____ 0003 0025 0019 0043 0193 00214 Cosma-Shiva
____ ____ ____ ____ ____ 0621 0194 00212 matthijst
____ ____ ____ ____ ____ 0395 0195 00211 Djaser
____ ____ ____ ____ ____ 0246 0196 00211 Johnny_Footballhero
____ ____ ____ ____ ____ 0778 0197 00211 BaajGuardian
____ ____ ____ ____ 0323 0173 0198 00210 JaWi
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0199 00208 Scandum
____ ____ ____ ____ ____ 0655 0200 00208 Laton
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0201 00207 Diederik_Duck
____ 0613 0024 0003 0035 0089 0202 00205 Strolie75
____ ____ ____ ____ ____ 0297 0203 00204 mechatronics
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0204 00201 Tobbes
____ ____ ____ ____ 0170 0433 0205 00198 __Saviour__
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0206 00198 Pool
____ ____ ____ ____ 0679 0264 0207 00196 NewOrder
____ ____ ____ ____ 0058 0066 0208 00195 err
____ ____ ____ ____ ____ 0150 0209 00194 cultheld
____ ____ ____ ____ 0746 0213 0210 00193 Evil_Jur
____ ____ ____ ____ ____ 0669 0211 00193 MartijnA3
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0212 00193 Risale-i_Nur
____ ____ 0565 0050 0092 0159 0213 00192 Refragmental
____ ____ ____ ____ ____ 0155 0214 00191 Logician
____ ____ ____ 0988 0488 0509 0215 00188 RemcoDelft
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0216 00188 highway101
____ ____ 0068 0144 0643 ____ 0217 00187 Dubbelzuurrr
____ ____ ____ ____ ____ 0215 0218 00187 Murray
____ ____ ____ ____ 0094 0076 0219 00187 _The_General_
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0220 00186 nokwanda
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0221 00186 beffelholt
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0222 00185 kenz
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0223 00184 Woodbridge
____ ____ ____ 0675 ____ ____ 0224 00183 LangeTabbetje
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0225 00183 Klemvast
____ ____ 0082 0204 0370 0265 0226 00182 k_man
____ 0017 0026 0136 0221 0135 0227 00182 Dr_Crouton
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0228 00181 D1
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0229 00181 Den_Dead_Kennedys
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0230 00181 LibertarianX
____ ____ 0274 0015 0011 0111 0231 00180 Jernau.Morat.Gurgeh
____ ____ ____ ____ 0494 0278 0232 00179 MissyMirjaM
____ ____ ____ ____ ____ 0197 0233 00178 nozem
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0234 00178 kareltje_de_grote
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0235 00175 WAT
____ ____ ____ ____ 0334 0148 0236 00174 thabit
____ ____ ____ ____ ____ 0615 0237 00173 ThomasBerge
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0238 00173 One_of_the_few
____ ____ ____ ____ ____ 0225 0239 00172 flugeltje
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0240 00172 Luger
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0241 00172 Demophon
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0242 00171 IntroV
____ ____ ____ ____ ____ 0329 0243 00171 Zwansen
____ ____ ____ 0069 0158 ____ 0244 00169 Fonkmeistah
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0245 00169 Snatched
____ ____ ____ ____ ____ 0333 0246 00169 LostFormat
____ ____ ____ ____ ____ 0860 0247 00168 boyv
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0248 00167 Metro2005
____ ____ ____ 0051 0129 0132 0249 00166 Lucille
____ ____ ____ ____ ____ 0398 0250 00166 skiczukie
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 3 januari 2006 @ 23:10:23 #39
862 Arcee
Look closer
pi_33676785
____ ____ 0110 0117 0517 0262 0251 00165 BobRooney
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0252 00165 moussie
____ 0109 0002 0013 0774 0131 0253 00163 R@b
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0254 00162 Tiesemans
____ ____ ____ ____ 0775 ____ 0255 00161 BwennieBren
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0256 00161 miss_dynastie
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0257 00161 Nielsch
____ ____ ____ ____ ____ 0698 0258 00160 Lonewolf2003
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0259 00160 IkWilbert
____ ____ ____ ____ ____ 0394 0260 00159 pieter_pontiac
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0261 00158 Braamhaar
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0262 00157 Sebastral
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0263 00157 Kadesh
____ 0185 0243 0075 0021 0097 0264 00156 Kozzmic
____ ____ ____ ____ 0189 0122 0265 00156 Mr.J
____ ____ ____ 0052 0016 0056 0266 00155 Disorder
____ ____ ____ ____ 0681 ____ 0267 00154 Waxxer
____ ____ ____ ____ ____ 0154 0268 00154 Ambrosius
____ ____ ____ 0507 ____ ____ 0269 00152 Argento
____ ____ ____ ____ 0107 0217 0270 00152 MasterPeace
____ 0010 0011 0078 0300 0281 0271 00151 Doc
____ ____ ____ 0194 0929 0658 0272 00151 donald_dick
____ ____ ____ ____ 0382 0243 0273 00150 Umm-Qasr
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0274 00150 schanuleke
____ ____ ____ 0210 0028 0038 0275 00148 freud
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0276 00148 jimjim1983
____ ____ ____ ____ 0110 0064 0277 00148 Sessy
____ ____ ____ ____ 0173 0226 0278 00147 maartena
____ ____ ____ 0416 0388 0228 0279 00147 Karboenkeltje
____ ____ ____ ____ 0239 0573 0280 00147 Poepoog
____ ____ ____ ____ ____ 0901 0281 00147 knowall
____ ____ 0322 0429 0074 0450 0282 00146 -Mk-
____ ____ ____ ____ ____ 0498 0283 00146 Landmass
____ ____ ____ ____ ____ 0974 0284 00144 Barcelona
____ ____ ____ ____ ____ 0219 0285 00143 Xebrozius
____ ____ ____ ____ 0879 0646 0286 00143 SaintOfKillers
____ ____ ____ ____ ____ 0123 0287 00143 Skyclad
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0288 00143 Sterke_Yerke
____ ____ ____ 0341 ____ 0965 0289 00142 DrMarten
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0290 00142 BasOne
____ ____ ____ ____ ____ 0178 0291 00142 N.icka
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0292 00141 QED
____ ____ ____ ____ 0289 0457 0293 00139 TheWilliedockSaints
____ 0394 0445 0170 0384 0299 0294 00138 nietzman
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0295 00138 gr8w8
____ ____ ____ ____ 0204 0466 0296 00138 Jerruh
____ ____ ____ ____ 0546 0989 0297 00138 Chewie
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0298 00138 LodewijkNapoleon
____ ____ ____ ____ ____ 0341 0299 00137 Oversight
____ ____ 0535 0027 0182 0716 0300 00137 logisnack
____ 0225 0095 0105 0122 0136 0301 00134 tong80
____ ____ 0085 0060 0065 0099 0302 00134 Vampier
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0303 00134 ExtraWaskracht
____ ____ ____ ____ 0234 0051 0304 00134 Akkersloot
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0305 00134 progrock
____ ____ ____ ____ ____ 0294 0306 00132 Foo_niks
____ ____ ____ ____ 0807 ____ 0307 00132 Vhiper
____ ____ ____ ____ ____ 0578 0308 00132 yup
____ ____ ____ ____ ____ 0287 0309 00132 ultra_ivo
____ ____ ____ ____ ____ 0239 0310 00132 ..-._---_-.-
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0311 00132 Burbo
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0312 00132 Tamagotchi
____ ____ ____ ____ ____ 0565 0313 00131 BrauN
____ ____ ____ ____ ____ 0234 0314 00131 xFriendx
____ ____ ____ ____ 0292 ____ 0315 00131 Disciple_of_Guinness
____ ____ ____ ____ ____ 0510 0316 00130 erodome
____ ____ ____ ____ 0324 0402 0317 00130 DaveM
____ ____ ____ ____ 0733 0759 0318 00130 thaleia
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0319 00130 JanPoedel
____ ____ ____ ____ 0426 0305 0320 00129 Labtech
____ ____ ____ 0422 0989 0659 0321 00129 Flurry
____ ____ ____ 0318 0446 0501 0322 00129 mcintosh
____ ____ ____ ____ 0108 0198 0323 00129 pekel
____ 0055 0715 0606 0474 0275 0324 00128 Isabeau
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0325 00127 addie84
____ ____ 0120 0110 0141 0161 0326 00126 I.R.Baboon
____ ____ ____ ____ 0086 0379 0327 00126 TrenTs
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0328 00126 Darkster
____ ____ ____ ____ ____ 0396 0329 00126 Overlast
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0330 00126 joshus_cat
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0331 00126 SpugendeLama
____ ____ ____ ____ 0283 0887 0332 00125 JohnnyKnoxville
____ ____ ____ ____ 0029 0044 0333 00125 Strijder
____ ____ ____ ____ 0083 0115 0334 00124 HeyFreak
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0335 00124 Gaffer
____ ____ ____ ____ 0030 0211 0336 00122 elcastel
____ ____ ____ 0747 0188 0033 0337 00121 ExTec
____ ____ ____ 0762 0568 0311 0338 00121 Dante_A
____ ____ ____ ____ ____ 0738 0339 00121 Alexxxxx
____ 0061 0581 0506 ____ 0390 0340 00120 buzzer
____ ____ ____ 0992 ____ ____ 0341 00120 Saleheim
____ ____ ____ ____ ____ 0845 0342 00120 Wombcat
____ ____ ____ ____ ____ 0679 0343 00120 BabeWatcher
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0344 00120 Chriz2k
____ ____ ____ ____ ____ 0851 0345 00119 Zemi77
____ 0095 0080 0368 ____ ____ 0346 00118 Herald
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0347 00118 nixxx
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0348 00117 POLL
____ ____ ____ ____ ____ 0334 0349 00117 TheDon1985
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0350 00116 VelvetAcidChrist
____ ____ ____ ____ 0379 0906 0351 00115 Natalie
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0352 00115 SpeedyGJ
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0353 00115 SteveBallmer
____ ____ ____ 0812 0486 0555 0354 00114 Frollo
____ ____ ____ ____ 0872 0721 0355 00114 Christine
____ ____ ____ ____ 0127 0242 0356 00114 luked45
____ 0024 0050 0059 0047 0529 0357 00113 SunChaser
____ ____ ____ ____ 0700 ____ 0358 00113 hmmmmmmmmm
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0359 00113 the_legend_killer
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0360 00113 Sjakie01
____ ____ ____ 0758 ____ ____ 0361 00112 Wuder
____ ____ ____ 0669 0356 ____ 0362 00112 Brennie
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0363 00112 kanaiken
____ ____ ____ ____ 0421 0328 0364 00112 Aventura
____ ____ ____ ____ 0375 0461 0365 00112 Angel_of_Dth
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0366 00112 Classic-PC
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0367 00112 Suko
____ ____ ____ ____ ____ 0481 0368 00112 _Boo_
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0369 00112 Ofyles2
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0370 00112 Martijn_fijn
____ ____ ____ ____ 0118 0500 0371 00111 WeirdMicky
____ ____ ____ ____ 0742 0581 0372 00111 greatgonzo
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0373 00111 Roi
____ ____ ____ 0598 0154 0229 0374 00110 RetepV
____ ____ ____ ____ ____ 0207 0375 00110 Dos37
____ ____ ____ ____ ____ 0472 0376 00110 Hyperdude
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0377 00110 DeTolk
____ ____ ____ ____ ____ 0266 0378 00109 Eveli
____ ____ ____ 0915 0343 0467 0379 00107 HassieBassie
____ ____ ____ ____ 0226 0477 0380 00107 FreedonNadd
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0381 00107 Triggershot
____ ____ ____ ____ ____ 0194 0382 00107 Modwire
____ ____ ____ ____ ____ 0897 0383 00107 wonderer
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0384 00107 -Angel-
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0385 00107 Zephyrus
____ ____ ____ ____ ____ 0331 0386 00106 Omaha
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0387 00106 Black_Tulip
____ ____ ____ ____ 0589 0293 0388 00106 Dutch_Courage
____ ____ ____ ____ ____ 0296 0389 00106 ikkemem
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0390 00106 Hathor
____ ____ ____ 0656 0557 0622 0391 00105 Mirage
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0392 00104 rob_de_rechter
____ ____ ____ ____ ____ 0590 0393 00104 Big_Boss_Man
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0394 00104 Speed-Addicted
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0395 00103 Jed1Gam
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0396 00103 electricity
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0397 00102 Jo0Lz
____ 0192 0508 0116 0344 0339 0398 00101 Jordy-B
____ ____ ____ ____ ____ 0495 0399 00101 Kluupkluup
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0400 00101 Plato1980
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0401 00101 Eamon
____ ____ 0008 0183 ____ 0325 0402 00100 Ringo
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0403 00100 MissHobje
____ ____ ____ ____ 0308 0310 0404 00100 Scrutinizer
____ ____ ____ ____ ____ 0576 0405 00100 Blinky
____ ____ ____ 0128 0088 0300 0406 00099 vosss
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0407 00099 watchers
____ ____ ____ ____ ____ 0180 0408 00099 Davitamon
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0409 00098 ijsmeis
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0410 00098 petre86
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0411 00098 Integrity
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0412 00098 Guns_n_Roses
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0413 00098 BennyNL
____ ____ ____ ____ ____ 0327 0414 00097 GeorgeW.Bush
____ ____ ____ ____ ____ 0950 0415 00097 RZero
____ ____ ____ ____ ____ 0554 0416 00097 Dark_Killah
____ ____ ____ ____ ____ 0582 0417 00097 Dromenvanger
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0418 00097 cappp
____ ____ 0528 0084 0228 0220 0419 00096 static
____ ____ ____ 0393 0294 0550 0420 00096 Slarioux
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0421 00096 ACT-F
____ ____ ____ ____ ____ 0489 0422 00096 J_CDA
____ ____ ____ ____ ____ 0606 0423 00096 stormW
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0424 00096 goddess-in-heaven
____ ____ ____ ____ 0277 0574 0425 00095 Litpho
____ ____ 0991 0290 0261 0321 0426 00094 sooty
____ ____ ____ ____ 0939 0516 0427 00094 fratsman
____ ____ ____ ____ ____ 0800 0428 00094 TC03
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0429 00094 trancethrust
____ ____ 0280 0185 0641 ____ 0430 00093 QyRoZ
____ ____ ____ 0283 0225 0696 0431 00093 Conflict
____ ____ ____ ____ 0405 0490 0432 00093 Roellio
____ ____ ____ ____ 0713 ____ 0433 00093 SlaadjeBla
____ ____ ____ ____ ____ 0866 0434 00092 GreatWhiteSilence
____ ____ ____ ____ 0943 0710 0435 00092 JohnDDD
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0436 00092 Jor_Dii
____ ____ ____ ____ ____ 0279 0437 00092 het_fokschaap
____ ____ ____ ____ 0359 0731 0438 00091 sampoo
____ ____ ____ ____ ____ 0749 0439 00091 Duvel
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0440 00091 Xtreem
____ ____ ____ ____ 0613 0153 0441 00091 DeGroeneRidder
____ ____ ____ ____ ____ 0061 0442 00091 niet_links
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0443 00091 pikwik
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0444 00091 Het_hupt
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0445 00091 Blood_Money
____ ____ ____ ____ 0084 0601 0446 00090 rroloff
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0447 00090 Stanley_Climbfall
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0448 00090 Oo-blackgirl-oO
____ ____ 0710 0710 ____ ____ 0449 00089 mvdlubbe
____ ____ ____ ____ ____ 0564 0450 00089 XiChico
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0451 00089 Poldermodel
____ 0018 0136 0677 ____ 0596 0452 00088 Arcee
____ 0634 0049 0296 0121 0686 0453 00088 fokje
____ ____ ____ ____ ____ 0468 0454 00088 BlaZ
____ ____ ____ ____ ____ 0351 0455 00088 paultjuhhh
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0456 00088 Northside
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0457 00088 alex4allofyou
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0458 00088 remlof
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0459 00088 SpuitSnuit
____ ____ ____ ____ ____ 0306 0460 00087 SHERMAN
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0461 00086 Rekkie
____ ____ ____ ____ 0684 0157 0462 00085 Noca
____ ____ ____ ____ ____ 0784 0463 00085 clowncloon
____ ____ ____ ____ ____ 0254 0464 00085 Blessed
____ ____ 0456 ____ ____ 0308 0465 00084 KonnieKipke
____ ____ ____ ____ 0609 0799 0466 00084 DaMart
____ ____ 0076 0074 0068 0071 0467 00083 AchJa
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0468 00083 typtypo
____ ____ ____ ____ ____ 0744 0469 00083 el_hombre
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0470 00083 Peter-de-Grote
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0471 00083 Haaibaaike
____ ____ ____ ____ 0657 0782 0472 00082 NiteSpeed
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0473 00082 Houniet
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0474 00082 ethiraseth
____ ____ ____ ____ ____ 0021 0475 00082 Dora_van_Crizadak
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0476 00082 Het_Biertje
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0477 00082 -Famke-
____ ____ ____ ____ ____ 0320 0478 00081 Balthar
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0479 00081 -beyond-
____ ____ ____ ____ ____ 0828 0480 00080 Toad
____ ____ ____ ____ 0082 0268 0481 00080 What
____ ____ ____ ____ 0313 0284 0482 00080 teknomist
____ ____ ____ ____ 0091 0183 0483 00080 sjun
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0484 00080 opinie
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0485 00080 LXIV
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0486 00080 Jojo_ut_Grun
____ ____ ____ ____ ____ 0069 0487 00079 Caesu
____ 0121 0015 0150 0577 0134 0488 00078 evert
____ ____ 0272 ____ 0050 0027 0489 00078 MikeyMo
____ ____ ____ 0822 0056 0144 0490 00078 dazzle123
____ ____ ____ ____ ____ 0369 0491 00078 DaMook
____ ____ ____ ____ ____ 0454 0492 00078 lucida
____ ____ ____ 0329 0238 0407 0493 00077 Fliepke
____ ____ ____ ____ ____ 0567 0494 00077 alsem
____ ____ ____ ____ ____ 0629 0495 00077 ASroma
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0496 00077 rutger05
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0497 00077 kansloze_dertiger
____ ____ ____ ____ ____ ____ 0498 00077 fernando_redondo
____ ____ ____ ____ ____ 0544 0499 00076 Dwersdriever
____ ____ ____ ____ ____ 0098 0500 00076 Joost-mag-het-weten
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_33676929
Dank je Arcee !
  FOK!-Schrikkelbaas dinsdag 3 januari 2006 @ 23:15:31 #41
862 Arcee
Look closer
pi_33676984
Hé, ik sta er zelf ook nog in. Met 88 posts.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  dinsdag 3 januari 2006 @ 23:37:38 #42
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_33677854
2176 kwaliteitspost

Mijn inbreng is onmisbaar.

²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_33678647
Ik sta nummer 3 in NWS

ik ben ook onmisbaar heheheh
Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
  Moderator woensdag 4 januari 2006 @ 01:10:51 #44
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_33681015
zijn jullie meer gaan posten of ben ik minder gaan posten

over dat onmisbare van sommige gebruikers ga ik me wijselijk niet uitlaten ik hoop dat de rest hier ook niet op reageert anders is het topic snel vol met dingen waar het niet voor is bedoeld vrees ik
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_33702601
verkeerd topic

geweldig jaarovericht trouwens
  donderdag 5 januari 2006 @ 18:25:29 #46
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_33737409
quote:
Op dinsdag 3 januari 2006 23:10 schreef Arcee het volgende:

____ ____ 0120 0110 0141 0161 0326 00126 I.R.Baboon
Wat ben ik ook een ongeinteresseerde ouwe lul aan het worden.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_33816677
quote:
Op dinsdag 3 januari 2006 23:15 schreef Arcee het volgende:
Hé, ik sta er zelf ook nog in. Met 88 posts.
Ik op 141 met 289 posts, moet ik in 2006 toch beter gaan doen, wil minstens in de top 50 komen
Stem VVD voor een sterke toekomst en een beleid wat niet pretendeert sociaal te zijn maar het echt is.
pi_33817201
quote:
Op zaterdag 7 januari 2006 23:15 schreef RuL0R het volgende:

[..]

Ik op 141 met 289 posts, moet ik in 2006 toch beter gaan doen, wil minstens in de top 50 komen
ik ga voor nummer 1 en voor duizenden topics op NWS
Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
pi_33817479
quote:
Op zaterdag 7 januari 2006 23:27 schreef Meki het volgende:

[..]

ik ga voor nummer 1 en voor duizenden topics op NWS
Het gaat om de kwaliteit hè.
pi_33817624
quote:
Op zaterdag 7 januari 2006 23:36 schreef kLowJow het volgende:

[..]

Het gaat om de kwaliteit hè.
mijn kwaliteit is erg goed volgens iedereen . mijn kwaliteit is de laaste jaren omhoog gegaan
Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
  donderdag 12 januari 2006 @ 04:20:42 #51
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_33964373
quote:
Op dinsdag 3 januari 2006 23:10 schreef Arcee het volgende:
De NWS Post Top 500 over 2005

1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005

____ ____ ____ ____ 0061 0008 0001 04522 zoalshetis
ben er helemaal stil van
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
  donderdag 12 januari 2006 @ 13:32:20 #52
51435 mrSPLIFFY
Its evolution baby!!
pi_33971958
hey zoalshetis.. uve got meel!
☐ Geschikt | ☑ Ongeschikt
Carved upon my stone my body lie, but still I roam...
  donderdag 12 januari 2006 @ 13:38:13 #53
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_33972132
quote:
Op donderdag 12 januari 2006 13:32 schreef mrSPLIFFY het volgende:
hey zoalshetis.. uve got meel!
u2
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
  donderdag 12 januari 2006 @ 15:24:41 #54
51435 mrSPLIFFY
Its evolution baby!!
pi_33975755
thnx m8 jij nu ook weer... ( als t goed is, mn outlook liep vast.. )
☐ Geschikt | ☑ Ongeschikt
Carved upon my stone my body lie, but still I roam...
pi_34183012
quote:
Op dinsdag 3 januari 2006 23:10 schreef Arcee het volgende:
De NWS Post Top 500 over 2005
[...]
"I reject your reality and substitute my own"- Adam Savage
  zondag 22 januari 2006 @ 23:25:17 #56
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_34363043
____ ____ ____ ____ 0044 0036 0049 00682 TimmyAsd

  maandag 30 januari 2006 @ 03:05:43 #57
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')