abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 4 juni 2013 @ 21:34:57 #1
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127418269

Welkom in alweer een nieuw deel van deze legendarische reeks.



>> Algemeen
In dit topic kun je terecht met al je vragen, opmerkingen, foto's en verslagen met betrekking tot het reizen met de trein. Voor algemene informatie over vervoersbedrijven, materieel, spoorlijnen, etc. verwijzen we je graag naar de betreffende categorie op Wikipedia.

Een korte introductie van de vaste bezoekers, die je van harte welkom heten:

danica.jpg ziggyziggyziggy, mag je de schuld geven van vertraging in het Noorden.
fokavatar.jpg Dr_Flash, heeft niet zoveel met dit soort lijstjes. Is Bordjesbaas.
dragonfly.jpg Scarlet_Dragonfly, random betweter die een hekel heeft aan OV-chipkaart-haters.
sncfblob.jpg James1988, geilt op treinenbouwer Alstom en hogesnelheidstreinen. Vooral al uw TGV-Bar-rijtuig vouchers.
fokplaat.jpg DriekOplopers, doet goede dingen namens en voor de reiziger. Schijnt om 19:30 wat te zeggen in het RTL-Nieuws
pilsklein.jpg Yreal, vindt de infrastructuur/logistiek interessant en wordt sowieso opgewonden van alles met meer dan 1000 pk.
CIMG0149(res).gif greavy, vindt de OV-chipkaart maar niks en ziet i.p.v. het huidige materieel liever overal VIRM's rijden.
h-bahn.jpg bork, voor alle mooie plaatjes, kloppende info en kindvriendelijke verhalen.
monopoly%20spin.gif Monopoly, Machinist (in opleiding). Voor al uw veiligheidsvestjes en foto's op emplacementen.
162.gif Crientj, Ginger, ex-servexmeisje en inspiratieloos. Eet graag 714's.
marcfok.gif Darkwing_Duck, beoefent zijn spoorhobby in de regio Parijs.
koplopert.jpg Flodder450, Is een keer komen aanlopen en is sindsdien van de partij in deze reeks!
fyrav250_60x60.png b2py, Alcoholist, onheilsprofeet en zeurpiet met een spoorhobby.
kupton.jpg Ireyon, de Baas van Roosendaal, die het wel weet.
psm753.jpg Peterselieman, PSM voor intimi, PSM, vooral uw kruidvatkaartjes over de grens, understatements en woordgrappen


Nietszeggende TVP's en zwaaihandjes worden niet op prijs gesteld (daar is de knop "volg topic" voor), een leuke anekdote of foto is daarentegen altijd welkom. Regelmatig terugkerende vragen zijn hieronder beantwoord, lees dit dus goed door voordat je jouw vraag alsnog in dit topic plaatst. Voor de treinnummerfetishisten: gaarne bij het treinnummer ook vertrektijden en afgelegde route vermelden. Bij bezwaar: www.somda.nl.



>> Vragen en opmerkingen over andersoortig railtransport
In dit topic komt vooral het vervoer in reizigerstreinen aan bod, maar een goederentrein tussendoor is een leuke afwisseling. Over metro's en trammetjes doen we ook niet al te moeilijk, al zijn daar wel aparte topics voor aanwezig.

>> Met de Studenten OV-Chipkaart in internationale (hogesnelheids-)treinen reizen
Met je Studenten OV-Chipkaart mag je binnen Nederland gratis reizen in de IC Berlijn (Schiphol - Hengelo) en in de ICE (Amsterdam - Arnhem) Voor de Fyra (Amsterdam - Breda via de HSL-Zuid) moet een toeslag worden betaald. De toeslag voor de Fyra bedraagt ¤2,30 enkele reis (2e klas), ongeacht het traject. Deze toeslag is in de kaartautomaat op elk station te koop. In de Thalys is je Studenten OV-Chipkaart niet geldig.
Voor algemene informatie over het reizen met je Studenten OV-Chipkaart kun je het beste op de website terecht.

>> Reizen over de HSL-Zuid
NS Hispeed rijdt ieder halfuur een pendeldienst tussen Amsterdam en Breda via de HSL-Zuid. De reistijd tussen Schiphol en Rotterdam bedraagt hierdoor nog maar 26 minuten en tussen Schiphol en Breda slechts 53 minuten. NS Hispeed voert deze dienst uit onder de naam Fyra. Voor Fyra dient, naast een gewoon kaartje, een toeslag aangeschaft te worden. Deze is verkrijgbaar in de kaartautomaat of kan je voor 10,- in de trein zelf aanschaffen. Bij de kaartautomaat betaal je ¤2,30 voor een enkele reis (2e klas), ongeacht het traject.

Ook de Thalys rijdt over de HSL-Zuid. Op de hele traject gaan alle remmen los en rijdt hij met 300km/h richting Rotterdam en daarna naar Antwerpen. Hierdoor duurt de reis van Amsterdam naar Parijs nog maar 3:18 uur. Een rit met Thalys is alleen mogelijk met een reservering, reserveren is drie maanden van tevoren mogelijk via o.a. NsHispeed of TGV-Europe.

>> Fyra Amsterdam<->Brussel
Met ingang van 18 januari is de Fyra-treindienst tussen Amsterdam en Brussel voor onbepaalde tijd opgeschort. Dit is besloten naar aanleiding van beschadiging aan het materieel door winterse omstandigheden. Internationaal reizen over de HSL kan hierdoor uitsluitend met Thalys. Het alternatief is een 1x per twee uur rijdende intercity Den Haag HS-Brussel (in het weekend tot Antwerpen) over het klassieke spoor. Reizigers met een kaartje naar België mogen zonder toeslag gebruik maken van de Fyra Amsterdam-Rotterdam. Verder rijdt er ook nog gewoon elk uur een stoptrein Roosendaal-Antwerpen.

update:
Op 31 mei maakte de NMBS bij monde van NMBS-topman Marc Descheemaecker bekend dat de NMBS het contract ontbindt met constructeur van de Fyra. (hierbij wordt de V250 van AnsaldoBreda bedoeld). Bij stofkam-analyses worden punten gegeven voor alle technische fouten of gevaren voor de veiligheid die ontdekt worden. Een trein die 10 punten krijgt, wordt meestal al afgekeurd voor gebruik. 'De eerste trein die onderzocht werd, behaalde 1157 punten, de tweede 2019', bekende Descheemaecker.

>> Reizen met Kruidvatkaartjes en andere (actie-)dagkaarten
Dagkaarten zijn geldig op elk traject in Nederland, ongeacht het vervoersbedrijf dat er rijdt. Net als met een Studenten OV-Chipkaart, moet ook met een dagkaart voor ICE en Fyra een toeslag aangeschaft worden en mag er niet met Thalys gereisd worden.

>> Afkortingen en treinserienummers
Er komen in dit topic regelmatig afkortingen en treinserienummers langs, die voor de nieuwe bezoeker erg verwarrend kunnen zijn. De betekenis van een afkorting vind je hier, voor een treinserie kun je hier terecht.
Voor informatie over Wijzigingsbladen wat betreft materieelinzet, LM-ritten, splitsen en combineren en dergelijke kan je op deze website terecht. Zie ook dit filmpje voor onze mening over afkortingen:
>> Geldigheid Studenten OV-chipkaart, Voordeelurenkaart, etc. op feestdagen
De feestdagen in 2013 zijn als volgt: Dinsdag 1 januari (nieuwjaarsdag), zondag 31 maart (eerste paasdag), maandag 1 april (tweede paasdag), dinsdag 30 april (Koninginnedag), zondag 5 mei (Bevrijdingsdag), donderdag 9 mei (Hemelvaartsdag), zondag 19 mei (eerste pinksterdag), maandag 20 mei (tweede pinksterdag), woensdag 25 december (eerste kerstdag), donderdag 26 december (tweede kerstdag).
Bovenstaand rijtje is onder voorbehoud. Kijk bij twijfel altijd nog even op de website van DUO. Wanneer je hier komt klagen dat je een boete hebt gekregen op een dag die hierboven niet staat vermeld, lachen we je uit.

>> Waarom rijdt die kuttrein zo langzaam? :(
Misschien mag hij wel gewoon niet harder. Hier kun je precies zien hoe hard treinen waar mogen rijden ^O^

>> Hoeveel kilometer heb ik met de trein gereden?
Er zijn verschillende hulpmiddelen om te berekenen hoeveel kilometer je hebt afgelegd:
Blijbol.
• De tariefeenhedenkaart van NS met bijbehorende detailkaarten voor grootstedelijke gebieden.
• De planner van de NMBS voor België (gewoon doen alsof je een kaartje gaat kopen).
jizdenka internationaal (niet altijd even betrouwbaar).
• Als joker _O_ : De tariefcalculator van DB Netz voor binnen Duitsland.



>> Verhalen
Er worden af en toe verhalen geschreven over oude stations, spoorlijnen of huidige werkzaamheden.
De tot nu toe gemaakte verhalen staan hieronder;
Hoek van Holland Haven - von_Preussen
Kesteren - Dr_Flash
Buitenpost - Peterselieman
Newcastle Central Station - bork
IJmondlijn - von_Preussen
Harlingen (- Haven) - Greavy
Station Hoek van Holland Haven, een stuk vergane glorie - Greavy
Station Nijverdal en Nijverdal West - De laatste dag in de "oude" situatie - Greavy

>> Tripreports
Hieronder staan een aantal interessante (foto)reportages die door diverse topic-diehards gemaakt zijn;
Reis door België, met name op station Binche - Dr_Flash
6834 kilometer InterRail - Igen
Vakantie in Oostenrijk - Dr_Flash
Polen - Zug-Chef
Eerste Klas door Nederland - Ireyon
Zwitserland - sander89
De spoorlijn door Liechtenstein - SvMp
Monaco - KapiteinT
Koninklijke wachtkamers - Bork
NVBS Excursie naar de bruinkoolmijnen - Dr_Flash
Met Interrail door midden- en zuid-Europa - Ireyon
InterRail naar Midden-, Zuid- en Zuidoost-Europa - Irritatie100
Treinen rond Basel - Dr_Flash
Station Visé - KapiteinT
InnoTrans 2010 - James1988
Onthulling 10 jaar ICE - Ireyon
Reisje voor het goede doel - Greavy
Treinen in Japan deel 1 en deel 2 - Igen
Berlijn, Praag, Wenen en Budapest - Zug-Chef
Dreiländereck (Deutschland - Polen - Tsjechie) - bork
Europabahn/Rheintalbahn - bork

>> Achter de schermen
De cabine van een Class 66 - Monopoly
De cabine van een G-2000 - Monopoly
De cabine van een DM'90 - Monopoly
Fotoverslag over de NS1700 - GlenSpey
Fotoverslag over VIRM - GlenSpey
De cabine van een Traxx (BR 186) - Mirgeam
De cabine van een G1206 - Mirgeam
Traffic Control Brussel: Open Bedrijvendag 2012 - Greavy

[ Bericht 0% gewijzigd door Darkwing_Duck op 06-06-2013 00:00:12 ]
  dinsdag 4 juni 2013 @ 21:35:39 #2
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127418300
Sorry voor de vertraging, mn pc liep vast.... :')
  dinsdag 4 juni 2013 @ 21:36:10 #3
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127418330
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:35 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Sorry voor de vertraging, mn pc liep vast.... :')
Bodemplaat eronderuit gek*nkerd soms? Moet je er maar niet zo hard mee Fok!ken natuurlijk :{w
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  dinsdag 4 juni 2013 @ 21:37:32 #4
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_127418417
pgpeters twitterde op dinsdag 04-06-2013 om 21:20:54 Sommige weken extra blij dat wij voor 500 mio trams en metro's bij @AlstomTransport en @BombardierRail hebben gekocht. Dit is zo'n week. reageer retweet
  dinsdag 4 juni 2013 @ 21:39:02 #5
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127418505
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:37 schreef James1988 het volgende:
pgpeters twitterde op dinsdag 04-06-2013 om 21:20:54 Sommige weken extra blij dat wij voor 500 mio trams en metro's bij @AlstomTransport en @BombardierRail hebben gekocht. Dit is zo'n week. reageer retweet
[ afbeelding ]
_O- _O-

Dies volgensmij net zo gek als Bart de Boer (Directeur Efteling) die ook in die richting twittert :P (Maar dan met attractiemiskopen e.d.)
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 4 juni 2013 @ 21:39:07 #6
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127418510
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:31 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Ik vind de toon van de communicatie van ROVER veel beter eigenlijk..bijna altijd dan...
Mja, nadeel van Rover is dat die club te dicht op de vervoerders zit, waardoor er niet altijd een objectief oordeel gevormd kan worden en dat hierdoor de reizigersbelangen geschaad kunnen worden.
Altijd onderweg naar het avontuur
  dinsdag 4 juni 2013 @ 21:39:16 #7
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127418522
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:37 schreef James1988 het volgende:
pgpeters twitterde op dinsdag 04-06-2013 om 21:20:54 Sommige weken extra blij dat wij voor 500 mio trams en metro's bij @AlstomTransport en @BombardierRail hebben gekocht. Dit is zo'n week. reageer retweet
[ afbeelding ]
Lekker professioneel van zo'n man ook :)
Volgende keer is er wat met zijn spul en is het krijsen als een speenvarken :')
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  dinsdag 4 juni 2013 @ 21:40:46 #8
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127418606
quote:
14s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:39 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

Mja, nadeel van Rover is dat die club te dicht op de vervoerders zit, waardoor er niet altijd een objectief oordeel gevormd kan worden en dat hierdoor de reizigersbelangen geschaad kunnen worden.
Ja maar bij treintoilet met ontbrekend toiletpapier een (Brand)brief naar de NS sturen, dat verliest ook zijn waarde..
dat word niet eens meer gelezen
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 4 juni 2013 @ 21:40:47 #9
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127418610
quote:
14s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:39 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Lekker professioneel van zo'n man ook :)
Volgende keer is er wat met zijn spul en is het krijsen als een speenvarken :')
hij gaat af en toe undercover in zijn eigen bedrijf. Valt ook wat voor te zeggen :P
Altijd onderweg naar het avontuur
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 4 juni 2013 @ 21:42:42 #10
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127418730
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:40 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Ja maar bij treintoilet met ontbrekend toiletpapier een (Brand)brief naar de NS sturen, dat verliest ook zijn waarde..
dat heeft geen nut nee. Wel als het een algemene klacht is, vanwege de korte keertijden van de treinen op de lange afstanden, waardoor deze gedurende de dag nauwelijks schoongemaakt worden.
Altijd onderweg naar het avontuur
  dinsdag 4 juni 2013 @ 21:45:25 #11
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127418877
quote:
14s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:42 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

dat heeft geen nut nee. Wel als het een algemene klacht is, vanwege de korte keertijden van de treinen op de lange afstanden, waardoor deze gedurende de dag nauwelijks schoongemaakt worden.
Toch vind ik de frequentie van MVBOV te hoog, reageren als je echt reageren moet, en als je dan toch schrijft gelijk even de kleine dingetjes ook vermelden lijkt mij beter ...

Voor mij voelt het "gebler" van MVBOV nu alsof je "iedere zaadlozing een staatsbegrafenis geeft", maar goed, ik heb slechts communicatie gestudeerd, dus wie ben ik nou helemaal... :')
  dinsdag 4 juni 2013 @ 21:45:27 #12
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_127418881
quote:
14s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:39 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Lekker professioneel van zo'n man ook :)
Volgende keer is er wat met zijn spul en is het krijsen als een speenvarken :')
RET heeft al wat nare ervaringen met nieuw materieel. Hun Alstom-trams bleken niet overal goed door de bochten te passen, uiteindelijk heeft men de infrastructuur erop moeten aanpassen.
pi_127418937
Vroeger was spoornerd zijn nog iets undergrounds, tegenwoordig heeft iedere stoeptegel er een mening over. (inclusief ik)
  dinsdag 4 juni 2013 @ 21:46:40 #14
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127418959
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:45 schreef James1988 het volgende:

[..]

RET heeft al wat nare ervaringen met nieuw materieel. Hun Alstom-trams bleken niet overal goed door de bochten te passen, uiteindelijk heeft men de infrastructuur erop moeten aanpassen.
De hele stad lag toen open _O- :')
Dat was niet de fout van Alstom trouwens...
  dinsdag 4 juni 2013 @ 21:47:31 #15
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_127419018
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:45 schreef James1988 het volgende:

[..]

RET heeft al wat nare ervaringen met nieuw materieel. Hun Alstom-trams bleken niet overal goed door de bochten te passen, uiteindelijk heeft men de infrastructuur erop moeten aanpassen.
Dat was toch met de Citadis 2'en voornamelijk? Er zijn nog steeds plekken waar het niet kan. Daar hangt een bordje dat er geen 2 Citadis 2'en elkaar daar mogen passeren.
pi_127419045
Materieelcursus deze week voor de GTW Spurt.
Vandaag even in de werkplaats van VOITH gekeken in Leeuwarden. Best wel tof om te zien allemaal.
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 4 juni 2013 @ 21:48:03 #17
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127419055
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:45 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Toch vind ik de frequentie van MVBOV te hoog, reageren als je echt reageren moet, en als je dan toch schrijft gelijk even de kleine dingetjes ook vermelden lijkt mij beter ...

Voor mij voelt het "gebler" van MVBOV nu alsof je "iedere zaadlozing een staatsbegrafenis geeft", maar goed, ik heb slechts communicatie gestudeerd, dus wie ben ik nou helemaal... :')
Dat is aan Driek en zijn clubje. Je kunt er gevoeglijk vanuit gaan dat de soep vaak niet zo heet gegeten wordt als deze wordt opgediend.
Altijd onderweg naar het avontuur
  dinsdag 4 juni 2013 @ 21:49:35 #18
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_127419147
quote:
14s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:40 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

hij gaat af en toe undercover in zijn eigen bedrijf. Valt ook wat voor te zeggen :P
Hij is ook niet zo groot volgens mij. :P
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 4 juni 2013 @ 21:49:44 #19
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127419160
quote:
14s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:47 schreef Monopoly het volgende:
Materieelcursus deze week voor de GTW Spurt.
Vandaag even in de werkplaats van VOITH gekeken in Leeuwarden. Best wel tof om te zien allemaal.
nice. Heb zelf die werkplaats ook eens bezocht. Was enkele dagen na de opening ervan :)
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_127419291
quote:
14s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:49 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

nice. Heb zelf die werkplaats ook eens bezocht. Was enkele dagen na de opening ervan :)
^O^ tof.
Vond het leukste toch wel om ff door de put te lopen en zo de trein van de onderkant bekijken.
Dan zie je toch wel weer interessante dingen:
- Magneetremmen, wat voor klappen die opvangen van de rails wanneer ze gebruikt worden
- Zandstrooiers die snel verbuigen en zo tegen wielen aan kunnen komen. Vonkenregen tot gevolg en daar bijbehorende bermbrandjes 's zomers :P
  dinsdag 4 juni 2013 @ 21:52:48 #21
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127419365
* Darkwing_Duck heeft nog maar een keer in een echte werkplaats gelopen....

toen kwam ik Duuf nog tegen :Y
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 4 juni 2013 @ 21:54:33 #22
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127419475
quote:
14s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:51 schreef Monopoly het volgende:

[..]

^O^ tof.
Vond het leukste toch wel om ff door de put te lopen en zo de trein van de onderkant bekijken.
Dan zie je toch wel weer interessante dingen:
- Magneetremmen, wat voor klappen die opvangen van de rails wanneer ze gebruikt worden
- Zandstrooiers die snel verbuigen en zo tegen wielen aan kunnen komen. Vonkenregen tot gevolg en daar bijbehorende bermbrandjes 's zomers :P
ah, dat zijn dus een aantal puntjes waar goed op gelet moet worden en zo zijn er volgens mij nog een aantal, want de bakken hebben op de vrije baan wel eens de neiging om wat te gaan schudden.
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_127419582
quote:
14s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:54 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

ah, dat zijn dus een aantal puntjes waar goed op gelet moet worden en zo zijn er volgens mij nog een aantal, want de bakken hebben op de vrije baan wel eens de neiging om wat te gaan schudden.
Klopt. Die jongens zijn ook wel goed. Lieten een paar mooie voorbeelden zien wel.
Ook voor ons machinisten bij 24/48 uurs controle, genoeg om op te letten. :)
pi_127419626
De baan ligt er ook niet overal lekker bij. Bij de Waterhuisaansluiting (iets ervoor vanaf de Groningese kant) een stuk spoor wat niet recht ligt.
pi_127419637
De RET had in het begin ook flinke problemen met de Citadis. Ik citeer:

quote:
"In september 2004 waren vrijwel alle zestig Citadis-trams afgeleverd. Een tiental was al langere tijd in Nederland, maar had enige tijd op een opslagplaats in Moerdijk gestaan naast Amsterdamse Combino-trams. De inzet van de nieuwe trams verloopt nog niet zonder problemen. Al enkele weken na de indienststelling op 25 augustus 2003 bleken ze last te hebben van overmatig snelle wielslijtage. Toen de 2005 als gevolg hiervan in de remise Hilledijk ontspoorde, besloot de RET op 6 september 203 de nieuwe trams binnen te houden totdat de oorzak van het probleem was achterhaald. De 2007 en 2008 hebben nog enkel dagen langer gereden, totdat ook bij deze wgens de wielen aan vervanging toe waren. De aflevering werd tijdelijk opgeschort en leverancier Alstom ging naarstig op zoek naar oorzaken en oplossingen. Tot dusverre, dat wil zeggen najaar 2004, lijkt het probleem nog steeds niet te zijn verholpen.

In de loop van juni 2004 ontstondeer opnieuw technische problemen, waardoor een groot deel van de serie weer buiten dienst kwam te staan. Op 11 juni 2004 ontspoorde de 2013 bij de 2e Rosestraat doordat een aandrijfs was gebroken. Korte tijd later werden bij enkele trams wielbreuken geconstateerd. Als gevolg hiervan reden er rond 22 juni slechts een minimaal aantal Citadis-trams om ook de overige wagens te kunnen inspectieren. De reserve was hierdoor uiterst gering geworden."
Schenk, B.A. & M.R. van den Toorn (2004), Trams 2005. Alkmaar: Uitgeverij de Alk.
pi_127419658
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:39 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

_O- _O-

Dies volgensmij net zo gek als Bart de Boer (Directeur Efteling) die ook in die richting twittert :P (Maar dan met attractiemiskopen e.d.)
"HEY WAAROM ZIJN DE HEKKEN NOG DICHT"

"WE GAAN PAS OM 11 UUR OPEN JE BENT VEEL TE VROEG" in vol caps terugtweeten _O-
  dinsdag 4 juni 2013 @ 21:59:56 #27
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127419798
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:57 schreef Ireyon het volgende:

[..]

"HEY WAAROM ZIJN DE HEKKEN NOG DICHT"

"WE GAAN PAS OM 11 UUR OPEN JE BENT VEEL TE VROEG" in vol caps terugtweeten _O-
Ik blijf erbij, wij moeten elkaar kennen uit het parkenwereldje volgensmij :)
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 4 juni 2013 @ 22:00:33 #28
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127419837
quote:
14s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:56 schreef Monopoly het volgende:

[..]

Klopt. Die jongens zijn ook wel goed. Lieten een paar mooie voorbeelden zien wel.
Ook voor ons machinisten bij 24/48 uurs controle, genoeg om op te letten. :)
mooi dat je er veel van opgestoken hebt :)

let trouwens ook een beetje op de motoren, want daarvan wil nog wel eens een onderdeeltje stuk gaan doordat er gereden wordt op een vrij arm mengsel ;)
Altijd onderweg naar het avontuur
  dinsdag 4 juni 2013 @ 22:02:46 #29
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_127419972
quote:
14s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:48 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

Dat is aan Driek en zijn clubje. Je kunt er gevoeglijk vanuit gaan dat de soep vaak niet zo heet gegeten wordt als deze wordt opgediend.
Heel hard schreeuwen leidt tot doofheid bij toehoorders.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  dinsdag 4 juni 2013 @ 22:06:01 #30
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127420195
quote:
7s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 22:02 schreef Duvel het volgende:

[..]

Heel hard schreeuwen leidt tot doofheid bij toehoorders.
Ik kan het niet beter verwoorden :@
  dinsdag 4 juni 2013 @ 22:33:33 #31
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127422061
Amen, denk ik :@
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_127422961
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:40 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Ja maar bij treintoilet met ontbrekend toiletpapier een (Brand)brief naar de NS sturen, dat verliest ook zijn waarde..
dat word niet eens meer gelezen
Nou ja, het is niet alleen dat. Het is ook gewoon onzin om iets wat juridisch geen kartel is wel als zodanig te bestempelen en er dan een hele hoop belastinggeld aan te verspillen voordat dat weer eens bevestigd wordt, want daar zijn ze in Brussel heel goed in.
Bier.
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 4 juni 2013 @ 22:52:31 #33
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127423171
quote:
7s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 22:02 schreef Duvel het volgende:

[..]

Heel hard schreeuwen leidt tot doofheid bij toehoorders.
daarom moet je ook doseren en ook de goede dingen benoemen
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_127423200
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:39 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

_O- _O-

Dies volgensmij net zo gek als Bart de Boer (Directeur Efteling) die ook in die richting twittert :P (Maar dan met attractiemiskopen e.d.)
Die (R)SG3tjes van Peters zijn allemaal al een revisie aan het ondergaan omdat het 'aluminium' in die voertuigen allemaal aan het roesten is...
  dinsdag 4 juni 2013 @ 22:58:14 #35
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127423455
quote:
14s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 22:52 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

daarom moet je ook doseren en ook de goede dingen benoemen
Bij vlagen is er zowat elke dag wel een brandbrief over iets idd. Dat kan wel wat minder natuurlijk.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  dinsdag 4 juni 2013 @ 22:59:09 #36
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127423506
quote:
1s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 22:53 schreef didser het volgende:

[..]

Die (R)SG3tjes van Peters zijn allemaal al een revisie aan het ondergaan omdat het 'aluminium' in die voertuigen allemaal aan het roesten is...
Aluminium is een zeer onedel metaal, dat roest heel erg snel. Alleen aluminiumoxide vormt een beschermend laagje, waardoor het dus eerder een gemak dan een last is als aluminium gaat roesten. Bij ijzer is het een ander verhaal.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Sport dinsdag 4 juni 2013 @ 23:00:59 #37
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_127423605
quote:
14s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:51 schreef Monopoly het volgende:

[..]

^O^ tof.
Vond het leukste toch wel om ff door de put te lopen en zo de trein van de onderkant bekijken.
Dan zie je toch wel weer interessante dingen:
- Magneetremmen, wat voor klappen die opvangen van de rails wanneer ze gebruikt worden
- Zandstrooiers die snel verbuigen en zo tegen wielen aan kunnen komen. Vonkenregen tot gevolg en daar bijbehorende bermbrandjes 's zomers :P
Hier trouwens nog drie foto's die ik vorig jaar onder de GTW's gemaakt heb (Vechtdallijn-stellen in de werkplaats in Zutphen):
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  dinsdag 4 juni 2013 @ 23:02:54 #38
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127423720
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 23:00 schreef dennistd het volgende:

[..]

Hier trouwens nog drie foto's die ik vorig jaar onder de GTW's gemaakt heb (Vechtdallijn-stellen in de werkplaats in Zutphen):
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Mooi. Geen idee wat we hier moeten zien, maar okee, het ziet er wel mooi uit :)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_127424050
Op #3 zie je in ieder geval een stootbuffer dat de klap moet opvangen bij een aanrijding (vooral met andere treinen) en dat op een goede manier doorgeeft aan de rest van het stel. Kreukelzone dus. :)
  dinsdag 4 juni 2013 @ 23:30:47 #40
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_127425248
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 22:59 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Aluminium is een zeer onedel metaal, dat roest heel erg snel. Alleen aluminiumoxide vormt een beschermend laagje, waardoor het dus eerder een gemak dan een last is als aluminium gaat roesten. Bij ijzer is het een ander verhaal.
Probleem zou ook contactcorrosie kunnen zijn...?
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  dinsdag 4 juni 2013 @ 23:43:08 #41
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127425861
quote:
2s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 23:30 schreef Duvel het volgende:

[..]

Probleem zou ook contactcorrosie kunnen zijn...?
Wat bedoel je daarmee? Heeft dat met zwerfstroom te maken?
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_127427354
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 23:43 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Wat bedoel je daarmee? Heeft dat met zwerfstroom te maken?
Denk dat ie de vetten bedoeld die wij afgeven van onze handen.
Maar zo'n beetje alles is aan het roesten als je kijkt in die dingen.
Maar is volgens mij nog wel wat meer aan de hand, ook alle containers worden van de daken gehaald en iets aan gedaan door Bombardier.
  woensdag 5 juni 2013 @ 00:19:27 #43
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127427545
quote:
1s.gif Op woensdag 5 juni 2013 00:14 schreef didser het volgende:
ook alle containers worden van de daken gehaald en iets aan gedaan door Bombardier.
Hadden we containers op daken staan dan? :?
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Moderator / Redactie Sport / Devops woensdag 5 juni 2013 @ 00:19:52 #44
176766 zoem
zoemt
pi_127427557
quote:
2s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 23:30 schreef Duvel het volgende:

[..]

Probleem zou ook contactcorrosie kunnen zijn...?
Galvanische corrosie bedoel je? Daarbij kan het minder edele metaal sneller corroderen dan het meer edele metaal door verschuiving van potentiaal. Ook zorgen zwerfstromen voor corrosie, met name op de anode (plek waar de elektronen weg worden gevoerd). Verschillende corrosie-oorzaken dus.
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 22:59 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Aluminium is een zeer onedel metaal, dat roest heel erg snel. Alleen aluminiumoxide vormt een beschermend laagje, waardoor het dus eerder een gemak dan een last is als aluminium gaat roesten. Bij ijzer is het een ander verhaal.
Het kan wel weggevreten worden, onder andere door zwerfstroomcorrosie. Het metaal lost dan bijvoorbeeld op op de plekken waar de retourstroom uit het metaalobject gaat.
pi_127427624
quote:
5s.gif Op woensdag 5 juni 2013 00:19 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Hadden we containers op daken staan dan? :?
Koeling volgens mij? Meer dan LZB en ZUB doe ik er ook niet mee. Maar komt om de zoveel tijd eentje op de 's Gravenweg binnen en die word daar uit elkaar getrokken.
  woensdag 5 juni 2013 @ 00:34:56 #46
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_127427982


_O-
  woensdag 5 juni 2013 @ 00:38:14 #47
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127428068
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 00:34 schreef James1988 het volgende:
[ afbeelding ]

_O-
Leugens! Wacht maar op de persconferentie van donderdag, dan piep je wel anders. Al jullie konten worden achtervolgd!
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 00:38:38 #48
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_127428080
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 00:38 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Leugens! Wacht maar op de persconferentie van donderdag, dan piep je wel anders. Al jullie konten worden achtervolgd!
Oeh :9
pi_127428315
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 00:38 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Leugens! Wacht maar op de persconferentie van donderdag, dan piep je wel anders. Al jullie konten worden achtervolgd!
Donderdag een persconferentie van AB?
  woensdag 5 juni 2013 @ 00:47:01 #50
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_127428349
quote:
1s.gif Op woensdag 5 juni 2013 00:45 schreef b2py het volgende:

[..]

Donderdag een persconferentie van AB?
In de PDF-persverklaring:
quote:
On Thursday at 15.00, within the AnsaldoBreda legal headquarter located in Naples, in Via Argine 425, the CEO Maurizio Manfellotto and his staff will hold a press conference on the matter. To confirm, write to desio.alessio@ansaldobreda.it
Wil je erbij zijn, dan moet je opschieten _O-
  woensdag 5 juni 2013 @ 00:47:55 #51
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127428375
quote:
1s.gif Op woensdag 5 juni 2013 00:45 schreef b2py het volgende:

[..]

Donderdag een persconferentie van AB?
Ja in Napoli.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 00:48:54 #52
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127428399
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 00:47 schreef James1988 het volgende:
Wil je erbij zijn, dan moet je opschieten _O-
Zou wel bruut zijn om daar gewoon heen te gaan O+
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_127428450
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 00:47 schreef James1988 het volgende:

[..]

In de PDF-persverklaring:

[..]

Wil je erbij zijn, dan moet je opschieten _O-
Ik had het nogal druk vandaag, dus ik heb wat gemist :). Thanks.
  woensdag 5 juni 2013 @ 00:52:46 #54
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127428502
Mag je daar als ordinary mortal ook naartoe? Of moet je echt iemand van de pers zijn?
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 01:00:19 #55
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127428668
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 00:47 schreef James1988 het volgende:

Wil je erbij zijn, dan moet je opschieten _O-
Aangemeld.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_127429170
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 00:47 schreef James1988 het volgende:

[..]

In de PDF-persverklaring:

[..]

Wil je erbij zijn, dan moet je opschieten _O-
Zullen we allemaal mailen dan we namens een voor hen onbekend Nederlands medium komen? ZOdat er 100 stoelen staan terwijl er maar 10 man komen?
  woensdag 5 juni 2013 @ 01:45:22 #57
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127429178
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 01:44 schreef Bitlord het volgende:

[..]

Zullen we allemaal mailen dan we namens een voor hen onbekend Nederlands medium komen? ZOdat er 100 stoelen staan terwijl er maar 10 man komen?
Ik ga erheen.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_127429408
Als Fokreporter?
pi_127429875
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 01:45 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Ik ga erheen.
FOK!TV met uw nieuwe presentator Dr_Flash _O_
  woensdag 5 juni 2013 @ 07:17:14 #60
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_127429971
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 06:54 schreef Monopoly het volgende:

[..]

FOK!TV met uw nieuwe presentator Dr_Flash _O_
Nou, het zal wat stof doen opwaaien in Italië", alstie maar op tijd terug is :o

Hij moet wel z'n kompas of iets met een kaart meenemen wanneer je in downtown Pistoia moet zijn :D :P
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
pi_127430066
Het was net trouwens weer raak tussen Amersfoort en Zwolle.
Vertraagde stopper voor ons, waardoor de IC richting Leeuwarden met +9 binnen kwam, en ik mijn aansluiting naar Groningen miste. Ik moest zelfs rennen om de sprinter naar Groningen te kunnen halen :r

Bah, kunnen ze niet op dit soort trajecten wat omrijdspoortjes neer leggen ofzo? Hebben ze op de Hanzelijn ook gedaan, kunnen ze in de bossen vlakbij 't Harde ook prima.
  PR/Manusje van alles woensdag 5 juni 2013 @ 07:52:05 #62
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_127430233
quote:
PISTOIA - Werknemers van de omstreden Fyra-bouwer AnsaldoBreda hebben gistermorgen het werk neergelegd, nadat ze hadden gehoord dat de NS hun treinen niet meer wil. Dat staking brak uit op de vestiging in Italië waar het hogesnelheidsmateriaal wordt gemaakt. De AnsaldoBreda-directie heeft op haar beurt de aanval op de NS geopend.

Bonden riepen tot de spontane actie in Pistoia op omdat ze duidelijkheid over de toekomst van het bedrijf eisen. Het schrappen van de honderden miljoenen aan orders uit België en Nederland zou volgens de bonden AnsaldoBreda fataal kunnen worden.

Leiders van de katholieke metaalbond FIM-CISL en de linkse FIOM-CIGL kregen een spoedonderhoud met directeur Maurizio Manfellotto. Vandaag hebben bonden en directie opnieuw crisisberaad. Vooralsnog leggen de bonden de verantwoordelijkheid geheel in ons land en België neer.
lijkt mij ook wel kut hoor. Voor die arbeiders :') kan mij voorstellen dat zij wel enig gevoel en passie in hun werk stoppen. :o En dat ze dan zeggen vanuit nederland: houd die troep lekker bij je! :{w

;( :{ :'(
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
pi_127430289
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 00:34 schreef James1988 het volgende:
[ afbeelding ]

_O-
Jahaa die's van mij :7 . Wat een kutgedoe zeg, tabellen op Reddit maken :')
pi_127430418
quote:
10s.gif Op woensdag 5 juni 2013 07:52 schreef Surveillance-Fiets het volgende:

[..]

lijkt mij ook wel kut hoor. Voor die arbeiders :') kan mij voorstellen dat zij wel enig gevoel en passie in hun werk stoppen. :o En dat ze dan zeggen vanuit nederland: houd die troep lekker bij je! :{w

;( :{ :'(
Passie om ieder draadje in ieder bakje anders neer te leggen zeker :P
  woensdag 5 juni 2013 @ 08:32:47 #65
45532 ziggyziggyziggy
wisselwachter, vlaggenzwaaier
pi_127430549
quote:
14s.gif Op dinsdag 4 juni 2013 21:56 schreef Monopoly het volgende:
De baan ligt er ook niet overal lekker bij. Bij de Waterhuisaansluiting (iets ervoor vanaf de Groningese kant) een stuk spoor wat niet recht ligt.
Melden bij ons. Dan kan er wat mee gedaan worden.
Mine is the last voice you'll ever hear. Don't be alarmed.
  woensdag 5 juni 2013 @ 08:33:51 #66
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127430562
Ga je met de trein Fles?
  woensdag 5 juni 2013 @ 08:34:54 #67
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_127430570
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 00:52 schreef Dr_Flash het volgende:
Mag je daar als ordinary mortal ook naartoe? Of moet je echt iemand van de pers zijn?
"Hallo, mijn naam is Fles, verslaggaver namens DikkeLulDrieBierNieuws B.V."
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 01:00 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Aangemeld.
Ga je serieus naar Napels? _O-
pi_127431243
Kijk maar uit dat die gekke spaghettivreters geen lynchpartij opzetten voor alles dat Nederlands is daar
  woensdag 5 juni 2013 @ 09:19:47 #69
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_127431392
quote:
10s.gif Op woensdag 5 juni 2013 07:52 schreef Surveillance-Fiets het volgende:

[..]

lijkt mij ook wel kut hoor. Voor die arbeiders :') kan mij voorstellen dat zij wel enig gevoel en passie in hun werk stoppen. :o En dat ze dan zeggen vanuit nederland: houd die troep lekker bij je! :{w

;( :{ :'(
Ja dag, je levert als bedrijf jaar in, jaar uit rotzooi af, en als er dan een keer iemand het lef heeft om het terug je strot in te douwen, is het allemaal ineens andermans schuld? Oslo, Denemarken, weet ik veel wat hadden dat schroot gewoon voor de deur moeten dumpen. Da's pas passie!
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  woensdag 5 juni 2013 @ 09:21:08 #70
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_127431414
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 00:19 schreef zoem het volgende:

[..]

Galvanische corrosie bedoel je? Daarbij kan het minder edele metaal sneller corroderen dan het meer edele metaal door verschuiving van potentiaal. Ook zorgen zwerfstromen voor corrosie, met name op de anode (plek waar de elektronen weg worden gevoerd). Verschillende corrosie-oorzaken dus.
Ik bedoelde idd galvanische corrosie.

Ik weet niet of zwerfstroomcorrosie ook een probleem is tussen metalen, of alleen van metaal naar grond o.i.d.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_127431631
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 07:17 schreef bork het volgende:

[..]

Nou, het zal wat stof doen opwaaien in Italië", alstie maar op tijd terug is :o

Hij moet wel z'n kompas of iets met een kaart meenemen wanneer je in downtown Pistoia moet zijn :D :P
Daar staat trouwens zo'n schroot-fyra in pistoia op google maps:
https://maps.google.nl/ma(...).002642&z=19&iwloc=A
  woensdag 5 juni 2013 @ 09:35:30 #72
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127431716
Moet er nog wat aangepast worden in de OP?
pi_127431843
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 09:31 schreef arkkey het volgende:

[..]

Daar staat trouwens zo'n schroot-fyra in pistoia op google maps:
https://maps.google.nl/ma(...).002642&z=19&iwloc=A
Ten zuiden van die hallen staan ook nog wat losse rijtuigen zo te zien.
Bier.
  Redactie Sport woensdag 5 juni 2013 @ 09:53:13 #74
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_127432123
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_127432129
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 09:41 schreef DeaDLocK2K het volgende:

[..]

Ten zuiden van die hallen staan ook nog wat losse rijtuigen zo te zien.
ingepakt en al
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
  woensdag 5 juni 2013 @ 09:59:26 #76
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127432275
Vraag over HAFAS offline: Wat doet dit instellingen venstertje wat te maken heeft met overstappen?



Bovenste schuifje snap ik wel maar vergroten met een Factor en dan weer minuten, mijn Wiskunde is nooit goed geweest, hoe werkt dat? :+

De helpfunctie bied geen soelaas
pi_127432371
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 09:59 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Vraag over HAFAS offline: Wat doet dit instellingen venstertje wat te maken heeft met overstappen?

[ afbeelding ]

Bovenste schuifje snap ik wel maar vergroten met een Factor en dan weer minuten, mijn Wiskunde is nooit goed geweest, hoe werkt dat? :+

De helpfunctie bied geen soelaas
Voor zover ik er over denk :

1e mogelijkheid : minimale overstaptijd die je kan halen instellen
2e mogelijkheid : 1e minimale overstaptijd vergroten met een factor xxx
3e mogelijkheid : 1e minimale overstaptijd vergroten met factor x minuten x 2e mogelijkheid.

BV 1 min, factor 2 x 1 min maakt 3 minuten

Maar wie ben ik :)
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
  woensdag 5 juni 2013 @ 10:06:46 #78
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127432464
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 10:03 schreef _serial_ het volgende:

[..]

Voor zover ik er over denk :

1e mogelijkheid : minimale overstaptijd die je kan halen instellen
2e mogelijkheid : 1e minimale overstaptijd vergroten met een factor xxx
3e mogelijkheid : 1e minimale overstaptijd vergroten met factor x minuten x 2e mogelijkheid.

BV 1 min, factor 2 x 1 min maakt 3 minuten

Maar wie ben ik :)
Maar wat is die factor dan, op basis van wat? factor verloren onderdelen?
pi_127433260
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 09:31 schreef arkkey het volgende:

[..]

Daar staat trouwens zo'n schroot-fyra in pistoia op google maps:
https://maps.google.nl/ma(...).002642&z=19&iwloc=A
In streetview zie je hem ook nog staan: http://goo.gl/maps/mc3dv

In 2009 reed ik toevallig met m'n ouders over die weg heen. Ik geloof dat oorspronkelijk toen al alles hoorde te rijden in Nederland, maar afgezien van een aantal kleine stukjes IC4, was er niks te zien. M'n vader heeft het er nog geregeld over. _O-
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 10:33:50 #80
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127433277
quote:
10s.gif Op woensdag 5 juni 2013 07:52 schreef Surveillance-Fiets het volgende:

[..]

lijkt mij ook wel kut hoor. Voor die arbeiders :') kan mij voorstellen dat zij wel enig gevoel en passie in hun werk stoppen. :o En dat ze dan zeggen vanuit nederland: houd die troep lekker bij je! :{w

;( :{ :'(
Ze werken gepassioneerd aan het spul, alleen hebben ze geen flauw idee wat ze aan het doen zijn, Dat is het grootste probleem ...
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 10:34:08 #81
24860 Gitarist
Ondertitel?
pi_127433288
Typerend, een winkel met de opdruk "ciao ciao" ):O

https://maps.google.com/m(...),114.24,,1,0.91&z=15
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 07:17 schreef bork het volgende:

[..]

Nou, het zal wat stof doen opwaaien in Italië", alstie maar op tijd terug is :o

Hij moet wel z'n kompas of iets met een kaart meenemen wanneer je in downtown Pistoia moet zijn :D :P
me·lo·maan\ (de ~ (m.), -manen)
1 iem. met een overdreven liefde voor muziek
  woensdag 5 juni 2013 @ 10:38:14 #84
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127433414
Lasminute tgv aanbiedingen voor Nederlandstalig gebied: http://m.newsletter.voyag(...)pR8KqnwoBYufaw%3D%3D
pi_127433571
Oh het is dus een aanbieding... _O- Ik was gisteren al blij verrast toen ik Brussel-Lyon voor ¤49,- in 1e klas had kunnen kopen voor volgende week zaterdag. *O*
  Redactie Sport woensdag 5 juni 2013 @ 10:45:22 #86
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_127433634
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 09:59 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Vraag over HAFAS offline: Wat doet dit instellingen venstertje wat te maken heeft met overstappen?

[ afbeelding ]

Bovenste schuifje snap ik wel maar vergroten met een Factor en dan weer minuten, mijn Wiskunde is nooit goed geweest, hoe werkt dat? :+

De helpfunctie bied geen soelaas
Er is een minimale overstaptijd gedefinieerd, die bij een cross-platform overstap 2 minuten is, op sommige stations (zoals Arnhem) is de overstaptijd 4 minuten, terwijl op Utrecht Centraal minimaal 5 minuten de norm is dacht ik.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_127433682
Zelfs acht minuten op sommige stations geloof ik?
Bier.
  woensdag 5 juni 2013 @ 10:53:34 #88
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127433909
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 10:43 schreef Sandrvich het volgende:
Oh het is dus een aanbieding... _O- Ik was gisteren al blij verrast toen ik Brussel-Lyon voor ¤49,- in 1e klas had kunnen kopen voor volgende week zaterdag. *O*
Blijkbaar moeten ze daar op het kantoor in la defense nog wat targets halen :7
  Redactie Sport woensdag 5 juni 2013 @ 10:58:40 #89
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_127434097
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 10:46 schreef DeaDLocK2K het volgende:
Zelfs acht minuten op sommige stations geloof ik?
Zelfs Hilversum-Houten (van 3 naar 19b op Utrecht Centraal, toch een aardige wandeling) is haalbaar binnen 6 minuten volgens de NS reisplanner.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  woensdag 5 juni 2013 @ 11:05:14 #90
391360 KnightSolaire
Praise the Sun
pi_127434354
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 10:58 schreef dennistd het volgende:

[..]

Zelfs Hilversum-Houten (van 3 naar 19b op Utrecht Centraal, toch een aardige wandeling) is haalbaar binnen 6 minuten volgens de NS reisplanner.
Een aardige wandeling maar gemakkelijk haalbaar binnen zes minuten als je goed te been bent.
pi_127434471
Zal wel op de verkeerde plek zoeken op NS.nl: is het nog mogelijk om voor een medereiziger een papieren kortingskaartje te gebruiken i.c.m. een Dal Voordeel?
Op de site kan ik alleen iets vinden over het samenreis ov-chipkaartproduct.
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
pi_127434482
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 11:05 schreef KnightSolaire het volgende:

[..]

Een aardige wandeling maar gemakkelijk haalbaar binnen zes minuten als je goed te been bent.
Ja, *en* als je weet hoe Utrecht Centraal er uit ziet en je precies weet welke kant je op moet lopen...
  woensdag 5 juni 2013 @ 11:12:29 #93
391360 KnightSolaire
Praise the Sun
pi_127434607
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 11:08 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:

[..]

Ja, *en* als je weet hoe Utrecht Centraal er uit ziet en je precies weet welke kant je op moet lopen...
Ja, oké. Maar als je daar onzeker over bent kun je in de reisplanner altijd aangeven dat je wat extra overstaptijd behoeft natuurlijk. Naar Houten rijdt toch één trein per kwartier ;)

Protip zijn natuurlijk de tunnels, dan ben je er altijd sneller dan via de stationshal i.v.m. drukte.
pi_127434693
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 11:12 schreef KnightSolaire het volgende:

[..]

Protip zijn natuurlijk de tunnels, dan ben je er altijd sneller dan via de stationshal i.v.m. drukte.
Vertrekt de trein naar Houten niet vanaf 300km afstand tot de tunnel? :P
pi_127434734
quote:
1s.gif Op woensdag 5 juni 2013 10:53 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Blijkbaar moeten ze daar op het kantoor in la defense nog wat targets halen :7
Ik was er wel blij mee. Ik had al voorzien om met een InterRail One Country Pass per TER naar Lyon te gaan. :P
  woensdag 5 juni 2013 @ 11:17:37 #96
391360 KnightSolaire
Praise the Sun
pi_127434758
quote:
6s.gif Op woensdag 5 juni 2013 11:14 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:

[..]

Vertrekt de trein naar Houten niet vanaf 300km afstand tot de tunnel? :P
Nu je het zegt :'). Maar goed, maakt op zich niet uit, enige verschil is dat je in de stationshal al een deel van de afstand af kan leggen. Denk dat de tunnels per saldo toch sneller zijn ;)
  woensdag 5 juni 2013 @ 11:18:29 #97
391360 KnightSolaire
Praise the Sun
pi_127434791
Iemand verwachtte dit soort tweets hier nog gisteren, en jawel:

FR_Rutger twitterde op woensdag 05-06-2013 om 09:08:04 De #fyra heeft een #rijverbod. Waarom staat er dan nog fyra op de borden op t perron en zijn de treinstellen nog in gebruik? #dtv @NS_online reageer retweet
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 11:20:41 #98
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127434860
quote:
5s.gif Op woensdag 5 juni 2013 11:08 schreef Aether het volgende:
Zal wel op de verkeerde plek zoeken op NS.nl: is het nog mogelijk om voor een medereiziger een papieren kortingskaartje te gebruiken i.c.m. een Dal Voordeel?
Op de site kan ik alleen iets vinden over het samenreis ov-chipkaartproduct.
volgens mij geldt dat papieren kortingskaartje alleen icm het voordeelurenabonnement
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 12:06:59 #99
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127436523
Goeiemorgen allemaal :W
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 12:09:17 #100
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127436602
nail them :P
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 12:26:17 #101
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127437134
We gaan het zien, ik vind het spannend :s)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 12:29:50 #102
73232 De_Hertog
Aut bibat, aut abeat
pi_127437235
quote:
10s.gif Op woensdag 5 juni 2013 12:26 schreef Dr_Flash het volgende:
We gaan het zien, ik vind het spannend :s)
Wanneer en hoe ga je precies?
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
  woensdag 5 juni 2013 @ 12:31:54 #103
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127437291
Ik vlieg morgenvroeg vanaf Eindhoven.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 12:37:54 #104
73232 De_Hertog
Aut bibat, aut abeat
pi_127437479
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 12:31 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik vlieg morgenvroeg vanaf Eindhoven.
Ok, succes morgen. Ik vind het echt leuk dat je gaat, ben benieuwd naar je ervaringen.
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
pi_127437648
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 11:18 schreef KnightSolaire het volgende:
Iemand verwachtte dit soort tweets hier nog gisteren, en jawel:

FR_Rutger twitterde op woensdag 05-06-2013 om 09:08:04 De #fyra heeft een #rijverbod. Waarom staat er dan nog fyra op de borden op t perron en zijn de treinstellen nog in gebruik? #dtv @NS_online reageer retweet
Dit gaat nog heel wat verwarring opleveren :')
NS_online twitterde op woensdag 05-06-2013 om 09:14:37 @FR_Rutger De binnenlandse Fyra blijft wel gewoon rijden. De internationale Fyra, de V250, is uit dienst gehaald: http://t.co/IUujJiUEoL ^PV reageer retweet
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
pi_127437781
Zet er dan gewoon een afbeeldingen bij. De V250 zegt toch niemand wat?
AJAX AMSTERDAM!
  woensdag 5 juni 2013 @ 12:51:45 #107
73232 De_Hertog
Aut bibat, aut abeat
pi_127437893
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 12:47 schreef bloodysunday het volgende:
Zet er dan gewoon een afbeeldingen bij. De V250 zegt toch niemand wat?
Een linkje naar een droog persbericht is inderdaad niet de beste manier om de verwarring op te helderen. Linkje naar http://www.fyra.com/Reizen was wellicht al beter geweest, al is die banner daar dan weer niet taktisch ;)
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
pi_127437926
Het viel me net op toen ik op het terras zat en een gerstenat aan het nuttigen was dat alle vertragingen op de Hemboog bij Sloterdijk ook worden omgeroepen. Dus ook alle vertragingen van treinen richting Amsterdam c, richting Haarlem waar dan heen ook. Snap de toegevoegde waarde niet zo.
pi_127437948
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 12:47 schreef bloodysunday het volgende:
Zet er dan gewoon een afbeeldingen bij. De V250 zegt toch niemand wat?
Albatros :+
  woensdag 5 juni 2013 @ 13:06:02 #110
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127438329
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 11:16 schreef Sandrvich het volgende:

[..]

Ik was er wel blij mee. Ik had al voorzien om met een InterRail One Country Pass per TER naar Lyon te gaan. :P
Dus nu kom je langs de mlv niet? :P Zal ik nog even een lunchpakket naar binnen smijten?
  woensdag 5 juni 2013 @ 13:23:09 #111
146033 ReisT
Fahrtreppenbenutzungshinweise
pi_127438859
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 10:58 schreef dennistd het volgende:

[..]

Zelfs Hilversum-Houten (van 3 naar 19b op Utrecht Centraal, toch een aardige wandeling) is haalbaar binnen 6 minuten volgens de NS reisplanner.
Volgens de norm voor stations met Centraal in de naam zou het ook in 5 moeten kunnen.

Tenminste, volgens de tabel met overstaptijden die altijd in het spoorboekje stond:
kleine stations: 3 minuten
grote stations: 4 minuten
centraal stations en stations met onhandige tijdelijke loopbruggen: 5
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 13:29:11 #112
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127439043
het is krap hoor, want je moet helemaal van Overvecht naar Lunetten lopen :P
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 13:38:13 #113
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127439352
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 12:37 schreef De_Hertog het volgende:

[..]

Ok, succes morgen. Ik vind het echt leuk dat je gaat, ben benieuwd naar je ervaringen.
Dank je, ben ook zeer benieuwd :Y
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_127439477
Utrecht vind ik qua overstappen altijd nog wel meevallen, Den Bosch is kut :r
  woensdag 5 juni 2013 @ 13:46:10 #115
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127439633
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 10:33 schreef Sandrvich het volgende:

[..]

In streetview zie je hem ook nog staan: http://goo.gl/maps/mc3dv

Als je 90 graden naar rechts draait zie je een andere staan, nog veel duidelijker.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 13:46:39 #116
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127439654
Oh en nogmaals, het is dus niet in Pistoia maar in Napoli waar ik heen moet.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_127439692
Ga je nou prive even heen en weer vliegen om een persconferentie van een half uurtje te volgen of snap ik het niet helemaal? :)
  woensdag 5 juni 2013 @ 13:48:27 #118
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_127439716
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 13:46 schreef Dr_Flash het volgende:
Oh en nogmaals, het is dus niet in Pistoia maar in Napoli waar ik heen moet.
Dat weten we, in Pistoia timmeren ze die dingen bij elkaar in de Nieuwe Stad zit de CEO. baas (afkortingen mogen hier niet :X )
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  woensdag 5 juni 2013 @ 13:49:39 #119
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127439776
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 13:47 schreef arkkey het volgende:
Ga je nou prive even heen en weer vliegen om een persconferentie van een half uurtje te volgen
Ja :)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 13:49:59 #120
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127439787
In Napoli heerst de maffia, dus je kunt nog wat verwachten :P
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 13:51:58 #121
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_127439857
Kwistijd,

Waar tuft deze ICE overheen?

I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  Redactie Sport woensdag 5 juni 2013 @ 13:53:23 #122
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_127439906
Over een brug, met daarop spoor :P
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 13:54:00 #123
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127439922
en het is een ICE TD, dus ergens in Noord-Duitsland waarschijnlijk
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 13:54:29 #124
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_127439944
quote:
12s.gif Op woensdag 5 juni 2013 13:53 schreef dennistd het volgende:
Over een brug, met daarop spoor :P
en ook een weg!
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  woensdag 5 juni 2013 @ 13:54:45 #125
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_127439957
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 13:54 schreef Peterselieman het volgende:
en het is een ICE TD, dus ergens in Noord-Duitsland waarschijnlijk
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
pi_127440000
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 13:51 schreef bork het volgende:
Kwistijd,

Waar tuft deze ICE overheen?

[ afbeelding ]
Langs de E47/Königsweg onderweg van/naar Puttgarden.
Bier.
  woensdag 5 juni 2013 @ 13:57:45 #127
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_127440057
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 13:56 schreef DeaDLocK2K het volgende:

[..]

Langs de E47/Königsweg onderweg van/naar Puttgarden.
^O^ ^O^ e n dan een uurtje in de boot en dan verder naar Copenhavn :)

I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
pi_127440111
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 13:57 schreef bork het volgende:

[..]

^O^ ^O^ e n dan een uurtje in de boot en dan verder naar Copenhavn :)

[ afbeelding ]
Zo gaat dat. Ik ging ongeveer zes keer per jaar die kant op:
Bier.
  woensdag 5 juni 2013 @ 13:59:59 #129
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_127440136
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 13:59 schreef DeaDLocK2K het volgende:

[..]

Zo gaat dat. Ik ging ongeveer zes keer per jaar die kant op:
:) Nice, tot 2021 kan het nog dan moet de brugtunnel af zijn.
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  woensdag 5 juni 2013 @ 14:01:01 #130
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127440177
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 13:49 schreef Peterselieman het volgende:
In Napoli heerst de maffia, dus je kunt nog wat verwachten :P
De maffia heeft wel wat beters te doen dan toeristen lastig vallen denk ik.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 14:01:24 #131
391360 KnightSolaire
Praise the Sun
pi_127440186
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 13:59 schreef bork het volgende:

[..]

:) Nice, tot 2021 kan het nog dan moet de brugtunnel af zijn.
Komen er dan ook waslijnen te hangen?

Ja, ben te lui het artikel te lezen.
  woensdag 5 juni 2013 @ 14:06:03 #132
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127440333
quote:
10s.gif Op woensdag 5 juni 2013 13:49 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Ja :)
Coolheid! Echt supervet! Ik ben jaloers :Y
  woensdag 5 juni 2013 @ 14:10:00 #133
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_127440477
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 14:01 schreef KnightSolaire het volgende:

[..]

Komen er dan ook waslijnen te hangen?

Ja, ben te lui het artikel te lezen.
Ik heb het niet gelezen maar als je ergens 5,5 miljard (gebugetteerd) in stopt dan zullen er wel lijntjes worden gebruikt, dat kan er dan wel af :P .
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
pi_127440540
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 14:10 schreef bork het volgende:

[..]

Ik heb het niet gelezen maar als je ergens 5,5 miljard (gebugetteerd) in stopt dan zullen er wel lijntjes worden gebruikt, dat kan er dan wel af :P .
Indienststelling tegelijk met ICx dus dat zal mooi uitkomen :-)
pi_127440560
Het wordt inderdaad een geëlektrificeerde spoorlijn en vergt aan Deense kant ook nog behoorlijk wat werk. In Duitsland zijn ze tot Lübeck nu.
Bier.
pi_127440577
Lijkt me wel eens tof om zo'n treinferry mee te maken. Blijf je als treinreiziger in de trein zitten of moet je in- en uitstappen?
pi_127440625
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 14:13 schreef WhiteJoker het volgende:
Lijkt me wel eens tof om zo'n treinferry mee te maken. Blijf je als treinreiziger in de trein zitten of moet je in- en uitstappen?
Je blijft in de trein totdat je op de boot zit, daarna moet je er uit. Superleuk als je hele hebben en houwen voor anderhalve week vakantie daar achterblijven... Anders wordt er niet genoeg omgezet op die boot, ook al zeggen ze dat het is om veiligheidsredenen. Vlak voor aankomst (het is 40 minuten varen) is er een zoemer en wordt er in 3 talen omgeroepen dat je terug moet naar de trein.
Bier.
  woensdag 5 juni 2013 @ 14:15:19 #138
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127440639
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 14:13 schreef WhiteJoker het volgende:
Lijkt me wel eens tof om zo'n treinferry mee te maken. Blijf je als treinreiziger in de trein zitten of moet je in- en uitstappen?
Nee je moet eruit :Y
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_127440741
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 14:15 schreef DeaDLocK2K het volgende:

[..]

Je blijft in de trein totdat je op de boot zit, daarna moet je er uit. Superleuk als je hele hebben en houwen voor anderhalve week vakantie daar achterblijven... Anders wordt er niet genoeg omgezet op die boot, ook al zeggen ze dat het is om veiligheidsredenen. Vlak voor aankomst (het is 40 minuten varen) is er een zoemer en wordt er in 3 talen omgeroepen dat je terug moet naar de trein.
Snap wel dat ze liever niet alle koffers en dergelijke op het dek willen hebben. Autopassagiers laten dat ook gewoon achter.

Wel vreemd dat je dus in- en uitstapt op de boot. Hebben ze daar trappen voor gemaakt dan?
  woensdag 5 juni 2013 @ 14:20:42 #140
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127440855
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 14:17 schreef WhiteJoker het volgende:

[..]

Snap wel dat ze liever niet alle koffers en dergelijke op het dek willen hebben. Autopassagiers laten dat ook gewoon achter.

Wel vreemd dat je dus in- en uitstapt op de boot. Hebben ze daar trappen voor gemaakt dan?
Ja tuurlijk, hoe dacht je dat die autopassagiers naar boven kwamen? :D
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_127440887
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 14:20 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Ja tuurlijk, hoe dacht je dat die autopassagiers naar boven kwamen? :D
Bedoelde om uit de trein te komen. Dat is toch een stuk hoger dan de vloer :P Je mist een perron neem ik aan.
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 14:22:11 #142
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127440926
zullen wel trapjes zijn en voor de minder valide medemens zal ook wel wat geregeld zijn
Altijd onderweg naar het avontuur
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 14:28:37 #143
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127441157
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 14:01 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

De maffia heeft wel wat beters te doen dan toeristen lastig vallen denk ik.
vast, maar ik denk wel dat er banden zullen zijn tussen het moederbedrijf van AnsaldoTilburg en de mensen die het niet zo nauw nemen met de wet :P

Voor de rest is Napoli een best aardige stad. Ben er lang geleden eens geweest, maar herinner me er helaas niet al te veel meer van
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_127441838
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 14:17 schreef WhiteJoker het volgende:

[..]

Snap wel dat ze liever niet alle koffers en dergelijke op het dek willen hebben. Autopassagiers laten dat ook gewoon achter.

Wel vreemd dat je dus in- en uitstapt op de boot. Hebben ze daar trappen voor gemaakt dan?
Ik ging met de nachttrein vanaf Kopenhagen en daar hadden ze gewoon trappetjes geplaatst inderdaad. Ik baalde wel want onze boottocht duurde meerdere uren in de nacht terwijl ik liever in dat bed in de trein lag :')

@flash,

Kan je niet die foto's meenemen daarheen en even vragen stellen wat hun nou bij dat schroot denken :')
  woensdag 5 juni 2013 @ 15:21:23 #145
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127442951
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 14:48 schreef kurk_droog het volgende:

@flash,

Kan je niet die foto's meenemen daarheen en even vragen stellen wat hun nou bij dat schroot denken :')
Ik denk dat ze precies dat gaan vertellen :P
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 15:23:08 #146
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_127443021
In België heeft iemand graffiti op een Varkensneus gespoten.


De nieuwe Fyra is al aanwezig!
pi_127443085
_O-
  woensdag 5 juni 2013 @ 15:25:03 #148
391360 KnightSolaire
Praise the Sun
pi_127443089
Doet me denken aan die GTW die in NS-kleurstelling was gegraffitied in Nederland :').
pi_127443191
Die Retorno maakt 'm af _O-
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 15:31:55 #150
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127443321
gehehe. Goed bedacht :)
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_127443788
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 11:20 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

volgens mij geldt dat papieren kortingskaartje alleen icm het voordeelurenabonnement
Toch nog gevonden:

Samenreiskorting op een papieren kaartje
U kunt gebruik maken van Samenreiskorting als u meereist met een NS-abonnementhouder door een papieren kortingskaartje te kopen bij de NS-kaartautomaat.

http://www.ns.nl/reiziger(...)amenreiskorting.html
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
pi_127443853
Iemand op Somda:
quote:
Jammer, fout gespeculeerd. Één V250 heeft al 103230 km gereden, 5 hebben meer gereden dan 50000 km en slechts één zit onder de 10000 km. Wat je verondersteld wat er zou kunnen gebeuren is speculatief en niet waarschijnlijk omdat de revisie termijn van de wielstellen 1000000 km is.

Dan nog het volgende: De huidige status van V250 is even wat anders als in Januari 2013. Voor dat nu een V250 een testrit mag gaan maken is er behoorlijk aan gesleuteld en is er een 100% controle uitgevoerd!! Een verbod op testritten gebaseerd op foto's van de toestand van januari lijkt me niet reeel.
Men gaat er klaarblijkelijk van uit dat er vanaf Januari met duimen gedraait is en dat is alles behalve correct.
http://somda.nl/forum/3884/p453349/Ontwikkelingen+HSL/
  woensdag 5 juni 2013 @ 15:47:19 #153
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_127443859
Grote problemen in Limburg in het treinverkeer.
* Geen treinen tussen Roermond en Sittard omdat een vrachtwagen bij Maasbracht de bovenleiding naar beneden heeft gehaald. Prognose is voorlopig al op 21:00 gesteld. Het is al rond half 1 gebeurd ...

Maar ProRail rept niet over:
* Sein- en Wisselstoring tussen Landgraaf en Kerkrade Centrum (wisseltje bij Landgraaf kaduuk), waardoor daar geen treinen maar bussen rijden. Eerst kon het wissel maar in één stand bereden worden, waardoor er +15 opgelopen werd. Het defect is nu te groot en treinverkeer is stilgelegd voor directe reparatie.
pi_127443885
NS rept er niet over, informatievoorziening is over naar NS hè ;)
  woensdag 5 juni 2013 @ 15:48:42 #155
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_127443908
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 15:47 schreef b2py het volgende:
NS rept er niet over, informatievoorziening is over naar NS hè ;)
Maar deze informatie over de storingen komen bij ProRail vandaan ;)
Reisinformatie (omroep) is naar NS, maar de bron van informatie is nog altijd ProRail.
pi_127443921
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 15:48 schreef greavy het volgende:

[..]

Maar deze informatie over de storingen komen bij ProRail vandaan ;)
En wordt online gezet door NS.
  woensdag 5 juni 2013 @ 15:50:04 #157
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_127443955
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 15:49 schreef b2py het volgende:

[..]

En wordt online gezet door NS.
Bron van informatie is ProRail, en ProRail weet wel van een storing maar meldt het nergens. Dan kan NS ook niks op ns.nl zetten. ProRail heeft ook niks op prorail.nl staan.
Alleen Veolia weet het zelf her en der te vermelden.
pi_127443986
Blogje van ProRail ivm de aangereden bovenleiding: http://blog.prorail.nl/he(...)enleiding-maasbracht. Dat kan inderdaad wel even duren om te herstellen.
pi_127444053
quote:
Maar wat is de status van de treinen op dit moment dan?
  woensdag 5 juni 2013 @ 15:54:44 #160
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_127444076
Oud schroot :D
Want aan het oostblok of dergelijke raak je ze zelfs niet meer kwijt >:)
  woensdag 5 juni 2013 @ 15:54:56 #161
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_127444079
Defect.
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
  woensdag 5 juni 2013 @ 15:55:15 #162
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_127444091
Zit er al zo'n mooie rooie sticker op?
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
  woensdag 5 juni 2013 @ 15:56:51 #163
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_127444142
Er hoort nu de befaamde sticker op dat het materieel terzijde staat en niet ingezet mag worden *)
pi_127444233
Die foto in het AD gisteren was ook wel mooi :') 9 va3n die treinen waarvan een aantal helemaal onder de graffiti..kut Nederland :')
  woensdag 5 juni 2013 @ 16:24:38 #165
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127445282
Stoptrein Arnhem - Winterswijk is een gouden huwelijk vandaag :D Annemarie Jorritsma en Guus Hiddink :D
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 16:27:19 #166
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127445424
Annemarie Jorritsma :r
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_127445441
Ja die wekt bij mij ook gevoelens van genocide op.
Bier.
  woensdag 5 juni 2013 @ 16:33:40 #168
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_127445731
Inmiddels verkrijgbaar als model bij ACME (Gelijkstroom is ACME 90023 en wisselstroom is ACME 90023AC)


En de grijze (90024 / 90024AC):


ACME is een Italiaans bedrijf. Die mogen dit wel lanceren.
PIKO heeft geen toestemming gekregen om FYRA-locs te maken. Zij mogen wel de V250 leveren. (Wel inclusief afvallende schotplaten en spontane brandjes enzo _O- )
pi_127445854
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 16:33 schreef greavy het volgende:
Inmiddels verkrijgbaar als model bij ACME (Gelijkstroom is ACME 90023 en wisselstroom is ACME 90023AC)
[ afbeelding ]

En de grijze (90024 / 90024AC):
[ afbeelding ]

ACME is een Italiaans bedrijf. Die mogen dit wel lanceren.
PIKO heeft geen toestemming gekregen om FYRA-locs te maken. Zij mogen wel de V250 leveren. (Wel inclusief afvallende schotplaten en spontane brandjes enzo _O- )
Dat was voor Piko begin jaren geen enkel probleem geweest. Wat een rampboel maakten die toen zeg.
Bier.
pi_127445870
ACME? Toepasselijker had niet gekund, zeker als het italiaans is.
Voor de mensen die Looney Tunes niet volgen, van wikipedia:

The Acme Corporation is a fictional corporation that features prominently in the Road Runner/Wile E. Coyote cartoons as a running gag featuring outlandish products that fail catastrophically at the worst possible times.
  woensdag 5 juni 2013 @ 16:39:01 #171
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_127445959
Bij diverse sites waar je hem kan voorbestellen staat "In het grootbedrijf is deze TRAXX loc natuurlijk wel een probleemloze loc, de technische problemen zijn bij dat andere gedrocht, de Albatros." of vergelijkbaar _O- _O-
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 16:39:08 #172
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127445970
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 16:36 schreef arkkey het volgende:
ACME? Toepasselijker had niet gekund, zeker als het italiaans is.
Voor de mensen die Looney Tunes niet volgen, van wikipedia:

The Acme Corporation is a fictional corporation that features prominently in the Road Runner/Wile E. Coyote cartoons as a running gag featuring outlandish products that fail catastrophically at the worst possible times.
ik zat er net aan te denken ja _O-
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 16:53:58 #173
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_127446625
ACME maakt puike modeltreinen, detaillering vergelijkbaar met LS Models.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_127446847
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 16:24 schreef Dr_Flash het volgende:
Stoptrein Arnhem - Winterswijk is een gouden huwelijk vandaag :D Annemarie Jorritsma en Guus Hiddink :D
En hij was vanmorgen OP TIJD op station Velperpoort. Dat ik dat nog mee mocht maken _O_
  woensdag 5 juni 2013 @ 17:26:30 #175
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127448036
Tussen den bosch en Eindhoven rijdt ook de helft niet. "Vanwege diverse oorzaken". Tsja...
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 17:28:10 #176
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127448118
dat ga je in de toekomst steeds meer zien. Je kunt namelijk voor geen meter meer bijsturen :')
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 17:31:27 #177
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127448258
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 16:53 schreef Duvel het volgende:
ACME maakt puike modeltreinen, detaillering vergelijkbaar met LS Models.
En er zijn nergens locjes verkrijgbaar zonder motortje en troep, maar gewoon om neer te zetten, zoals ik al een paar treintjes en bussen heb? :)
  woensdag 5 juni 2013 @ 17:32:51 #178
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127448312
En nu bij Oss ook weer wat. Maar daar ben ik inmiddels voorbij
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 17:48:54 #179
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127448905
Oh wel ja, heel Nijmegen ligt eruit. Waarom ook niet. Mag ik nog van mazzel spreken ook :')
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 17:59:26 #180
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_127449310
Stroomstoring blijkbaar.

Voor de lol zat ik zojuist even door de actuele vertrektijden in die regio te bladeren... Klopt het nou echt dat er vanuit Elst een stoptrein naar Arnhem gaat die niet stopt op Arnhem Zuid, en een intercity die dat wel doet? _O-
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
  woensdag 5 juni 2013 @ 17:59:54 #181
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_127449322
quote:
10s.gif Op woensdag 5 juni 2013 17:59 schreef JDude het volgende:
Stroomstoring blijkbaar.

Voor de lol zat ik zojuist even door de actuele vertrektijden in die regio te bladeren... Klopt het nou echt dat er vanuit Elst een stoptrein naar Arnhem gaat die niet stopt op Arnhem Zuid, en een intercity die dat wel doet? _O-
Ja. Arriva stopt niet op Arnhem Zuid (deed Syntus ook niet).
  woensdag 5 juni 2013 @ 18:02:15 #182
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_127449408
En Utrecht - Schiphol ligt voor de verandering weer eens plat door een wisselstoring tussen Bijlmer-Arena en Schiphol.
pi_127449751
quote:
10s.gif Op woensdag 5 juni 2013 17:59 schreef JDude het volgende:
Stroomstoring blijkbaar.

Voor de lol zat ik zojuist even door de actuele vertrektijden in die regio te bladeren... Klopt het nou echt dat er vanuit Elst een stoptrein naar Arnhem gaat die niet stopt op Arnhem Zuid, en een intercity die dat wel doet? _O-
Ja, dat is de 3600 (IC Zwolle - Roosendaal) die daar wel stopt. Dat Arriva niet stopt te Arnhem-Zuid heeft geloof ik met de concessie te maken, waarin het destijds net gebouwde station nog niet in was opgenomen.
  woensdag 5 juni 2013 @ 18:21:29 #184
391360 KnightSolaire
Praise the Sun
pi_127450139
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 17:28 schreef Peterselieman het volgende:
dat ga je in de toekomst steeds meer zien. Je kunt namelijk voor geen meter meer bijsturen :')
Is het ook niet een gevalletje van ontbrekende wil om de IC Schiphol - Heerlen tussen Utrecht en Eindhoven te laten pendelen? Die serie wordt er vaak uitgegooid als er iets op het traject mis is.
pi_127451123
Al iets bekend van de persco?
pi_127451430
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 18:45 schreef kurk_droog het volgende:
Al iets bekend van de persco?
Die morgen is bedoel je?
pi_127451440
quote:
1s.gif Op woensdag 5 juni 2013 17:31 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

En er zijn nergens locjes verkrijgbaar zonder motortje en troep, maar gewoon om neer te zetten, zoals ik al een paar treintjes en bussen heb? :)


ik wil er wel een, maar niet voor dat geld :+
pi_127451698
johnvandertol twitterde op woensdag 05-06-2013 om 18:31:38 In toekomstige treinen, tussen Alphen aan den Rijn en Gouda, komen geen toiletten. Volgens de provincie zou dat te duur zijn #toilet #trein reageer retweet
pi_127451827
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 19:00 schreef b2py het volgende:
johnvandertol twitterde op woensdag 05-06-2013 om 18:31:38 In toekomstige treinen, tussen Alphen aan den Rijn en Gouda, komen geen toiletten. Volgens de provincie zou dat te duur zijn #toilet #trein reageer retweet
Vraag me toch af wat de daadwerkelijke meerprijs gedurende de levensduur van z'n toilet is opwegende tegen exploitatie van vaste toiletten op stations.
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
  woensdag 5 juni 2013 @ 19:15:59 #190
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_127452433
Provincie Zuid Holland Zuid hoopt in DRGL 2017 of DRGL 2018 tussen Gouda en Alphen a/d Rijn 2 nieuwe stations te hebben, Boskoop Snijdelwijk (Boskoop - Waddinxveen Noord) en Waddinxveen Zuid (Waddinxveen - Gouda).

Daarbij is de provincie van doel om een kwartiersdienst te bieden wanneer zeker is dat er een kostendekkingsgraad van 50% behaald wordt of maximaal binnen 24 maanden.

De huidige concessie loopt af op 12 december 2015, maar de provincie heeft besloten een kortlopende concessie onderhands te gunnen aan NSR, tot december 2016. Daarna wordt de treindienst aanbesteed voor 10 jaar.
De onderhandse gunning is gedaan om de concessiewinnaar de tijd te gunnen om nieuw materieel aan te schaffen. De nieuwe concessie gaat pas in als de nieuwe infrastructuur gereed is.

Er komt géén rechtstreekse spitstrein meer tussen Gouda en Alphen a/d Rijn, maar een kwartiersdienst Gouda - Alphen vv, daar er ook plannen zijn om de frequentie van Leiden - Utrecht vv te verdubbelen naar vier keer per uur in december 2018.

Provincie ziet er ook geen heil in om een multimodale concessie op te zetten met bus + trein. De meerwaarde is daar te klein voor.
pi_127452477
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 18:54 schreef b2py het volgende:

[..]

Die morgen is bedoel je?
Oh fuck. Vaccinaties gehad dus helemaal van de kaart hier :')
  woensdag 5 juni 2013 @ 19:16:59 #192
391360 KnightSolaire
Praise the Sun
pi_127452491
Ik zou zeggen: bouw een aantal SLT's niet om en laat die daar pendelen ;)
  woensdag 5 juni 2013 @ 19:26:28 #193
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_127452871
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 19:16 schreef KnightSolaire het volgende:
Ik zou zeggen: bouw een aantal SLT's niet om en laat die daar pendelen ;)
Wordt openbaar aanbesteed, dus ben benieuwd wie er wil gaan rijden. Je hebt niet erg veel materieel voor nodig. Ik denk dat je met losse GTW 2/8 (drie-baks) goed uit de voeten kan. Met een kwartiersdienst heb je aan 4 omlopen genoeg (met echt lang keren 5), dus veel stellen zal je ook niet nodig hebben.
pi_127452874
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 18:21 schreef KnightSolaire het volgende:

[..]

Is het ook niet een gevalletje van ontbrekende wil om de IC Schiphol - Heerlen tussen Utrecht en Eindhoven te laten pendelen? Die serie wordt er vaak uitgegooid als er iets op het traject mis is.
En heel Europa is er trots op hoe snel de dienstverlening het raam uit kan _O_.
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
  woensdag 5 juni 2013 @ 19:30:29 #195
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_127453032
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 19:26 schreef greavy het volgende:

[..]

Wordt openbaar aanbesteed, dus ben benieuwd wie er wil gaan rijden. Je hebt niet erg veel materieel voor nodig. Ik denk dat je met losse GTW 2/8 (drie-baks) goed uit de voeten kan. Met een kwartiersdienst heb je aan 4 omlopen genoeg (met echt lang keren 5), dus veel stellen zal je ook niet nodig hebben.
Reken daar maar niet op.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  woensdag 5 juni 2013 @ 19:32:21 #196
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_127453109
quote:
4s.gif Op woensdag 5 juni 2013 19:30 schreef Duvel het volgende:

[..]

Reken daar maar niet op.
Buiten de spits vergeten bij te melden. In de spits 5 of 6 bakjes?
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 19:40:43 #197
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127453399
zoiets ja. Drukker is het er niet
Altijd onderweg naar het avontuur
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 19:41:02 #198
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127453406
en comfort kenden ze daar al niet met die A32 trammetjes _O-
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 19:42:07 #199
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_127453454
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 19:40 schreef Peterselieman het volgende:
zoiets ja. Drukker is het er niet
NS rijdt met 5 bakjes SGM in de spits dacht ik.
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 19:47:46 #200
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127453680
ook wel regelmatig met twee of drie tweetjes toch?
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 19:50:59 #201
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_127453806
Exacte samenstellingen weet ik daar niet. Ik dacht zelf dit, maar volgens mij kan je met max. 6 bakken rijden aan de stations op de lijn.
Ik heb regelmatig 5 bakjes gezien, maar ongetwijfeld rijden er ook wel 4 of 6 rond.
  woensdag 5 juni 2013 @ 19:54:59 #202
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_127453959
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 19:47 schreef Peterselieman het volgende:
ook wel regelmatig met twee of drie tweetjes toch?
Yep.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  woensdag 5 juni 2013 @ 19:55:27 #203
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_127453978
--

[ Bericht 40% gewijzigd door greavy op 05-06-2013 19:58:53 ]
pi_127454491
Max is twee tweetjes (gepland althans) op Alphen - Gouda :)
  woensdag 5 juni 2013 @ 20:08:59 #205
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127454617
Nou, het onderdeel "transfer naar de Start" is afgerond :) Ik zit in Eindhoven aan een koele halve liter Hertog Jan :)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_127454757
Ik had inderdaad ook geluk met Nijmegen. Ik zat in de IC naar Schiphol van 16.57 uur en toen werd al omgeroepen dat we even moesten afwachten in verband met een seinstoring. Terwijl de machinist dit omriep begon de conductrice aan de vertrekprocedure en met een vertraging van ongeveer 4 minuten waren we op weg. Na de Waalbrug ging dit gewoon op volle snelheid.

Toen ik eenmaal in Arnhem weer uitstapte hoorde ik inderdaad dat er een stroomstoring rond Nijmegen was.
pi_127454803
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 20:08 schreef Dr_Flash het volgende:
Nou, het onderdeel "transfer naar de Start" is afgerond :) Ik zit in Eindhoven aan een koele halve liter Hertog Jan :)
De gevaarlijkste hindernis eigenlijk ;)
pi_127455226
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 20:08 schreef Dr_Flash het volgende:
Nou, het onderdeel "transfer naar de Start" is afgerond :) Ik zit in Eindhoven aan een koele halve liter Hertog Jan :)
Ik weet nog steeds niet wat ik hier van moet denken :') .
  woensdag 5 juni 2013 @ 20:21:29 #209
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127455245
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 20:12 schreef b2py het volgende:

[..]

De gevaarlijkste hindernis eigenlijk ;)
Dat moet achteraf nog maar blijken he.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 20:22:49 #210
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127455311
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 20:21 schreef Ireyon het volgende:

[..]

Ik weet nog steeds niet wat ik hier van moet denken :') .
Je mag van mij denken wat je wilt hoor :) of geloof je het niet soms?
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_127455327
quote:
10s.gif Op woensdag 5 juni 2013 20:22 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Je mag van mij denken wat je wilt hoor :) of geloof je het niet soms?
Ik acht het niet onwaarschijnlijk dat je ons keihard in de zeik zit te nemen nee :P
  woensdag 5 juni 2013 @ 20:24:51 #212
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127455414
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 20:23 schreef Ireyon het volgende:

[..]

Ik acht het niet onwaarschijnlijk dat je ons keihard in de zeik zit te nemen nee :P
Dat is te begrijpen :Y

Je hoort het vrijdag wel :)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 20:30:23 #213
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127455713
Fles is gewoon gek genoeg om het ook echt te doen, dus ja, ik geloof hem
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_127455725
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 20:23 schreef Ireyon het volgende:

[..]

Ik acht het niet onwaarschijnlijk dat je ons keihard in de zeik zit te nemen nee :P
Ik heb zelfs de vliegtijden, overtuigd? :P
  woensdag 5 juni 2013 @ 20:38:43 #215
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127456236
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 20:30 schreef b2py het volgende:

[..]

Ik heb zelfs de vliegtijden, overtuigd? :P
En anders maar niet overtuigd joh :) We zien het allemaal vanzelf wel :)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 20:42:37 #216
112339 MPG
Slaverplaatser / Koffiemanager
pi_127456473
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 20:08 schreef Dr_Flash het volgende:
Nou, het onderdeel "transfer naar de Start" is afgerond :) Ik zit in Eindhoven aan een koele halve liter Hertog Jan :)
NIet te veel GGPO he, morgen fris en fruitig het Phileasco in naar FF....
KSC JUBILEUM topic
"Sleep: A completely inadequate substitute for caffeine"
#TeamHumbug
Heeft patent op Mosterd-Maaltijd situaties
  woensdag 5 juni 2013 @ 20:44:55 #217
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127456611
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 20:24 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Dat is te begrijpen :Y

Je hoort het vrijdag wel :)
hoezo, je hoort het vrijdag wel? :{ Live webcam *O*
  woensdag 5 juni 2013 @ 20:45:08 #218
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127456630
quote:
11s.gif Op woensdag 5 juni 2013 20:42 schreef MPG het volgende:

[..]

NIet te veel GGPO he, morgen fris en fruitig het Phileasco in naar FF....
Echt niet, taxi staat om 6:15 voor. 6:45 boarden, 7:35 vertrek. 9:45 landen. Ik ga al jullie ongelovige konten zo hard schoppen dat je er nog steeds scheef van loopt als de v250 weer gaat rijden.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 20:46:03 #219
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127456682
quote:
1s.gif Op woensdag 5 juni 2013 20:44 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

hoezo, je hoort het vrijdag wel? :{ Live webcam *O*
Je hoort het vrijdag wel. Kweek maar eens wat vertrouwen :P
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 20:47:54 #220
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127456784
quote:
10s.gif Op woensdag 5 juni 2013 20:45 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Echt niet, taxi staat om 6:15 voor. 6:45 boarden, 7:35 vertrek. 9:45 landen. Ik ga al jullie ongelovige konten zo hard schoppen dat je er nog steeds scheef van loopt als de v250 weer gaat rijden.
dat zal de ongelovigen leren :)
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 20:52:04 #222
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127457045
quote:
10s.gif Op woensdag 5 juni 2013 20:46 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Je hoort het vrijdag wel. Kweek maar eens wat vertrouwen :P
hey, het is niet zo dat ik je niet geloof ofzo :(.

Maar je laat morgen toch wezl minimaal een paar regeltjes tekst achter hier? :@
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 20:54:10 #223
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127457161
dat zal dan voor de persco moeten zijn, want tijdens en erna komt Fles niet meer bij van het lachen _O-
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 20:55:56 #224
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127457257
We gaan het zien gewoon. Ik heb ook compleet geen idee wat ik moet of mag verwachten :)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 20:56:20 #225
112339 MPG
Slaverplaatser / Koffiemanager
pi_127457276
quote:
10s.gif Op woensdag 5 juni 2013 20:54 schreef Peterselieman het volgende:
dat zal dan voor de persco moeten zijn, want tijdens en erna komt Fles niet meer bij van het lachen _O-
Tenzij die spaghettivreters hun zwets in het Italiaans houden :X ...
KSC JUBILEUM topic
"Sleep: A completely inadequate substitute for caffeine"
#TeamHumbug
Heeft patent op Mosterd-Maaltijd situaties
pi_127457367
Waarschijnlijk zijn ze beter in communicatie en rechten dan in treintjes bouwen, dus ik denk dat je er niet zoveel mee kan eigenlijk. Maar we gaan het zien!
  woensdag 5 juni 2013 @ 20:59:30 #227
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127457484
quote:
11s.gif Op woensdag 5 juni 2013 20:56 schreef MPG het volgende:

[..]

Tenzij die spaghettivreters hun zwets in het Italiaans houden :X ...
No, Io anche parlo Italiano :)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 21:02:57 #228
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127457689
quote:
11s.gif Op woensdag 5 juni 2013 20:56 schreef MPG het volgende:

[..]

Tenzij die spaghettivreters hun zwets in het Italiaans houden :X ...
Prima di tutto scusarsi per tenere la conferenza stampa. Gli olandesi ei belgi non vogliono guidare i nostri treni, ma vi posso assicurare che non sta succedendo niente. Tutti i treni soddisfano gli standard di sicurezza e che pertanto può solo guidare. Non capiamo perché ora c'è tanta confusione, perché facciamo ogni sforzo per trovare una soluzione quei pochi problemi. Dacci un po 'di tempo e i treni sopra come un fascino.
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 21:05:37 #229
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127457853
A pronto?
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 21:09:49 #230
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127458099
Het lezen en luisteren gaat me wle beter af dan het spreken en schrijven, maar dat lijkt me voor morgen niet zo'n probleem. Er is een beperkt aantal vragen waar iedereen mee zit. Het is niet z odt IK ze hoef te stellen.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 21:09:54 #231
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127458106
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 21:05 schreef Dr_Flash het volgende:
A pronto?
Er staat dat de treinen gewoon kunnen rijden en dat er niet zoveel aan de hand is :P
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 21:11:42 #232
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127458233
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 21:09 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

Er staat dat de treinen gewoon kunnen rijden en dat er niet zoveel aan de hand is :P
Ja dat weet ik :P

Ik bedoelde meer "en verder" :)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 21:13:08 #233
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127458310
Heeft iemand voor mij toevallig het hele verhaal globaal in het italiaans? krantenberichtje ofzo, kan ik morgen mijn italiaanse collegas mee om de oren slaan...
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 21:14:47 #234
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127458427
quote:
10s.gif Op woensdag 5 juni 2013 21:11 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Ja dat weet ik :P

Ik bedoelde meer "en verder" :)
geen idee. Had geen zin om er meer neer te tikken :P
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 21:14:59 #235
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127458441
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 21:13 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Heeft iemand voor mij toevallig het hele verhaal globaal in het italiaans? krantenberichtje ofzo, kan ik morgen mijn italiaanse collegas mee om de oren slaan...
Nee. Vrijdag :P
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 21:16:46 #236
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127458540
Wordt koud. Aa d ebar binnen verder bieren. Dichter bij de dames ook.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 21:17:14 #237
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127458569
Kut hoerig android toetsenbord :(
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_127458614
Je kan er gewoon niks van schat..
pi_127458624
Ze kunnen je uit het vliegtuig weren hè als je erg dronken bent? :P
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 21:23:11 #240
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127458935
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 21:13 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Heeft iemand voor mij toevallig het hele verhaal globaal in het italiaans? krantenberichtje ofzo, kan ik morgen mijn italiaanse collegas mee om de oren slaan...
La Stampa van 31 mei: http://www.lastampa.it/20(...)ZaxAx3qI/pagina.html

La Repubblica van 4 juni: http://ricerca.repubblica(...)ni-ansaldobreda.html
1 juni: http://ricerca.repubblica(...)ovie-stracciano.html

en de rest moet je zelf maar zoeken
Altijd onderweg naar het avontuur
  PR/Manusje van alles woensdag 5 juni 2013 @ 21:24:49 #241
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_127459032
fles gaat dus verhaal halen bij de pastabakkers?
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
  woensdag 5 juni 2013 @ 21:25:13 #242
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127459055
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 21:18 schreef b2py het volgende:
Je kan er gewoon niks van schat..
Yeah whatever :P
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 21:26:33 #243
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127459121
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 21:24 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
fles gaat dus verhaal halen bij de pastabakkers?
Fles gaat een verhaal halen ja :)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  PR/Manusje van alles woensdag 5 juni 2013 @ 21:28:08 #244
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_127459196
quote:
1s.gif Op woensdag 5 juni 2013 21:26 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Fles gaat een verhaal halen ja :)
Gaaf! _O_
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
  woensdag 5 juni 2013 @ 21:30:54 #245
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127459356
quote:
11s.gif Op woensdag 5 juni 2013 21:28 schreef Surveillance-Fiets het volgende:

[..]

Gaaf! _O_
Dat gaan we vanzelf zien dus he :s)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 21:31:39 #246
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127459399
quote:
Dankje :P
  woensdag 5 juni 2013 @ 21:36:16 #247
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127459691
quote:
10s.gif Op woensdag 5 juni 2013 21:30 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Dat gaan we vanzelf zien dus he :s)
Ik snap het best wat Fles bedoeld, laten we geen te hoge verwachten hebben, dat er een van "ons" gaat wil niet zeggen dat nu een mega spectaculair verhalen met fotos en filmpjes gaat komen; Er is zoveel in het process naar morgen wat nog om kan donderen, laten we niet de druk opvoeren.te hard van stapel lopen..... ;)
  woensdag 5 juni 2013 @ 21:40:33 #248
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127459956
Idd darkwing. Het wordt vast wel weer een euk tripje maar of die persco inhoufelijk wat oplevert, geen idee. Maar ja. Bez truda, ne vynesh rybku iz pruda :) niet schieten, altijd mis.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 5 juni 2013 @ 21:43:10 #249
22818 V2
Deze ruimte is te huur!
pi_127460091
Hmm, dan zit er in ieder geval één persoon met verstand van treintjes in de zaal, goed nieuws *) Ben erg benieuwd of je nog de kans krijgt om wat te vragen, en of er überhaupt in gegaan zal worden op echt lastige vragen. Vast niet, maar ook het niet ingaan op zulke vragen is voor de aanwezige journalisten (als ze een beetje competent zijn) hopelijk een teken van wat er aan de hand is.
As far as we know, our computer has never had an undetected error.
  woensdag 5 juni 2013 @ 21:48:20 #250
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_127460418
Een (vermoedelijke) AnsaldoBreda'er reageerde zojuist op een kritische tweet van mij _O-

AlexMedia twitterde op vrijdag 31-05-2013 om 22:19:42 @AnsaldoBredaSpA Are you serious? You’ve lied to 25 million citizens living in two countries and now you start about your image? reageer retweet
francescob80 twitterde op woensdag 05-06-2013 om 21:30:42 @AlexMedia it's what your country want You believe! Ask the conductors if they have clear conscience reageer retweet
pi_127460586
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 21:36 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Er is zoveel in het process naar morgen wat nog om kan donderen
"Dingen donderen om bij AnsaldoBreda". Hmmm, niet echt nieuwswaardig, lijkt me.
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
  woensdag 5 juni 2013 @ 21:52:56 #252
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127460674
quote:
6s.gif Op woensdag 5 juni 2013 21:51 schreef Litpho het volgende:

[..]

"Dingen donderen om bij AnsaldoBreda". Hmmm, niet echt nieuwswaardig, lijkt me.
Daar ga ik dan maar even vanuit, want ik had pas later door dat het niet zo handig was om te zeggen aangezien er een vliegtuig in het spel is... :@
pi_127460737
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 21:48 schreef James1988 het volgende:
Een (vermoedelijke) AnsaldoBreda'er reageerde zojuist op een kritische tweet van mij _O-

AlexMedia twitterde op vrijdag 31-05-2013 om 22:19:42 @AnsaldoBredaSpA Are you serious? You’ve lied to 25 million citizens living in two countries and now you start about your image? reageer retweet
francescob80 twitterde op woensdag 05-06-2013 om 21:30:42 @AlexMedia it's what your country want You believe! Ask the conductors if they have clear conscience reageer retweet

Ik weet wel zeker dat dat er eentje van AnsaldoPistoia is..
  woensdag 5 juni 2013 @ 21:55:22 #254
269384 OEM
I spit on your aircraft
pi_127460831
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 21:48 schreef James1988 het volgende:
Een (vermoedelijke) AnsaldoBreda'er reageerde zojuist op een kritische tweet van mij _O-
http://it.linkedin.com/pub/dir/Francesco/Baronti
  woensdag 5 juni 2013 @ 21:56:03 #255
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_127460867
quote:
quote:
Project Operation Regional Trains at Ansaldobreda
Duidelijk, thanks :Y
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 22:00:59 #256
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127461194
och ja, de Italianen worden door hun bazen voorgelogen

En op zich is de V250 in potentie helemaal geen slechte trein, maar de gebrekenlijst is wat te lang.
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 22:02:39 #257
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127461294
PSM, vooral uw kruidvatkaartjes over de grens en Understatements... :')
  woensdag 5 juni 2013 @ 22:03:09 #258
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_127461324
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 22:00 schreef Peterselieman het volgende:
och ja, de Italianen worden door hun bazen voorgelogen

En op zich is de V250 in potentie helemaal geen slechte trein, maar de gebrekenlijst is wat te lang.
Het concept op zich is goed, het is jammer dat de afwerking zo brak is. Als AB het niet zo had verklooid hadden ze een product gehad dat ze vaker hadden kunnen verkopen.
  woensdag 5 juni 2013 @ 22:04:29 #259
396591 moddermonster
advocaat van de duivel
pi_127461398
Pfiew.. ik heb wel geluk gehad vandaag. Was eerst van plan om om 17:23 de sprinter van Nijmegen richting den Bosch te nemen, maar besloot die van 16.23 te pakken. Heeft me denk ik aardig wat vertraging bespaard. Ik was net tevreden dat ik dit jaar nog geen enkele noemenswaardige vertraging ben tegengekomen. (Maar zo vaak reis ik dan ook weer niet met de trein) (en oja, ik lurk al 40 delen mee)
  woensdag 5 juni 2013 @ 22:05:11 #260
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127461444
quote:
1s.gif Op woensdag 5 juni 2013 22:04 schreef moddermonster het volgende:
(en oja, ik lurk al 40 delen mee)
Welkom! ^O^
pi_127461543
quote:
1s.gif Op woensdag 5 juni 2013 22:04 schreef moddermonster het volgende:
Pfiew.. ik heb wel geluk gehad vandaag. Was eerst van plan om om 17:23 de sprinter van Nijmegen richting den Bosch te nemen, maar besloot die van 16.23 te pakken. Heeft me denk ik aardig wat vertraging bespaard. Ik was net tevreden dat ik dit jaar nog geen enkele noemenswaardige vertraging ben tegengekomen. (Maar zo vaak reis ik dan ook weer niet met de trein) (en oja, ik lurk al 40 delen mee)
Als je zeer frequent reist met het OV valt het relatief wel mee ja..
Tenzij je tussen Utrecht en Schiphol reist, vrij vaak raak helaas.
Welkom! :)
  woensdag 5 juni 2013 @ 22:09:48 #262
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_127461685
AnsaldoBredaSpA twitterde op woensdag 05-06-2013 om 22:09:32 Thursday, live streaming 3 pm, press conference of Ceo Maurizio Manfellotto about the Fyra case. http://t.co/0r2CshdduN reageer retweet
Livestream dus, iedereen kijken!

:')
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 22:10:47 #263
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127461734
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 22:03 schreef James1988 het volgende:

[..]

Het concept op zich is goed, het is jammer dat de afwerking zo brak is. Als AB het niet zo had verklooid hadden ze een product gehad dat ze vaker hadden kunnen verkopen.
daar komt het wel op neer ja. Met een veel strakkere leiding en echt seriematige bouw kun je een heel eind komen. Zeker als je daarbij ook een goeie visie hebt,durft te investeren en bovenop de kwaliteit zit.

Dat zie je aan Stadler dat nog niet echt lang geleden een kleine Zwitserse treinenbouwer was, maar nu uitgegroeid is tot een groot bedrijf met een enorme portfolio.
Altijd onderweg naar het avontuur
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 22:12:08 #264
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127461800
quote:
1s.gif Op woensdag 5 juni 2013 22:04 schreef moddermonster het volgende:
(en oja, ik lurk al 40 delen mee)
welkom hier :)
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 22:15:30 #265
394478 Aardappelscheermes
Vlijmscherp tot op de kern
pi_127461981
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 22:09 schreef James1988 het volgende:
AnsaldoBredaSpA twitterde op woensdag 05-06-2013 om 22:09:32 Thursday, live streaming 3 pm, press conference of Ceo Maurizio Manfellotto about the Fyra case. http://t.co/0r2CshdduN reageer retweet
Livestream dus, iedereen kijken!

:')
Jeej, kunnen we zwaaien naar Fles....
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 22:16:28 #266
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127462030
krijgt op de Fles gaan toch weer een heel nieuwe dimensie :+
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 22:17:06 #267
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127462065
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 22:09 schreef James1988 het volgende:
AnsaldoBredaSpA twitterde op woensdag 05-06-2013 om 22:09:32 Thursday, live streaming 3 pm, press conference of Ceo Maurizio Manfellotto about the Fyra case. http://t.co/0r2CshdduN reageer retweet
Livestream dus, iedereen kijken!

:')
Is er iemand in de gelegenheid om het op te nemen? ik ben au Travail :{
  woensdag 5 juni 2013 @ 22:17:47 #268
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127462096
quote:
12s.gif Op woensdag 5 juni 2013 22:16 schreef Peterselieman het volgende:
krijgt op de Fles gaan toch weer een heel nieuwe dimensie :+
PSM, vooral uw kruidvatkaartjes over de grens, understatements en woordgrappen...
  woensdag 5 juni 2013 @ 22:33:40 #269
360332 Fiorano
Drive tot the Maxx
pi_127462948
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 22:09 schreef James1988 het volgende:
AnsaldoBredaSpA twitterde op woensdag 05-06-2013 om 22:09:32 Thursday, live streaming 3 pm, press conference of Ceo Maurizio Manfellotto about the Fyra case. http://t.co/0r2CshdduN reageer retweet
Livestream dus, iedereen kijken!

:')
Zal we waarschijnlijk wel uitklappen als het halve trein topic gaat kijken.
Regel 1: De Scheidsrechter heeft altijd gelijk
Regel 2: Als de Scheidsrechter geen gelijk heeft, treedt onmiddellijk regel 1 in werking
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 5 juni 2013 @ 22:36:32 #270
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_127463094
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 22:17 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

PSM, vooral uw kruidvatkaartjes over de grens, understatements en woordgrappen...
veel te lange tekst :P
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 5 juni 2013 @ 22:48:23 #271
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127463728
Ingrid O+
Een van de serveerdames.

Zegt zo leuk "hmm en dit alles wordt zeker door De Baas betaald?"

Ik denk "Dat zeg je heel goed meisje" :Y
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_127463953
SanneVanGalen twitterde op woensdag 05-06-2013 om 22:03:02 Bestuursvergadering gehad, onder meer over ledenwerving en merchandising. Ik stem voor een "I survived Fyra"-shirt! reageer retweet
Pre-orderen die handel! :P
  woensdag 5 juni 2013 @ 23:06:15 #273
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_127464617
Er is weer een nieuwe aflevering van Alstom's videomagazine, 360. Deze maand aandacht voor een nieuwe machine die een betonnen plaat met hogesnelheidsspoor kan aanleggen tot wel 1.000 meter per dag. :)
pi_127464677
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 13:57 schreef bork het volgende:

[..]

^O^ ^O^ e n dan een uurtje in de boot en dan verder naar Copenhavn :)

[ afbeelding ]
LOL dit is nog een best lastig klusje lijkt mij?
AJAX AMSTERDAM!
pi_127464856
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 23:06 schreef James1988 het volgende:
Er is weer een nieuwe aflevering van Alstom's videomagazine, 360. Deze maand aandacht voor een nieuwe machine die een betonnen plaat met hogesnelheidsspoor kan aanleggen tot wel 1.000 meter per dag. :)
Leuk Vrouwke :P
  woensdag 5 juni 2013 @ 23:12:23 #276
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_127464962
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 23:10 schreef b2py het volgende:

[..]

Leuk Vrouwke :P
:Y
  woensdag 5 juni 2013 @ 23:20:50 #277
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127465384
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 23:12 schreef James1988 het volgende:

[..]

:Y
Ik ben toch de enige die de skills in huis heeft om dr t versieren :6

Edit tof, die video, daar wil ik me best op abboneren :)
  woensdag 5 juni 2013 @ 23:28:27 #279
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_127465764
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 22:48 schreef Dr_Flash het volgende:
Ingrid O+
Een van de serveerdames.

Zegt zo leuk "hmm en dit alles wordt zeker door De Baas betaald?"

Ik denk "Dat zeg je heel goed meisje" :Y
Campanile?
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  woensdag 5 juni 2013 @ 23:31:44 #280
112339 MPG
Slaverplaatser / Koffiemanager
pi_127465941
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 23:28 schreef bork het volgende:

[..]

Campanile?
Je kent dr?
KSC JUBILEUM topic
"Sleep: A completely inadequate substitute for caffeine"
#TeamHumbug
Heeft patent op Mosterd-Maaltijd situaties
  woensdag 5 juni 2013 @ 23:35:18 #281
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_127466089
quote:
11s.gif Op woensdag 5 juni 2013 23:31 schreef MPG het volgende:

[..]

Je kent dr?
:Y :Y
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  woensdag 5 juni 2013 @ 23:36:31 #282
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127466149
quote:
10s.gif Op woensdag 5 juni 2013 23:35 schreef bork het volgende:

[..]

:Y :Y
Heeft zelfs twitter
:Y
pi_127466238
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 23:36 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Heeft zelfs twitter
[ afbeelding ] :Y
Suspended zelfs.
  woensdag 5 juni 2013 @ 23:38:49 #284
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_127466251
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 23:36 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Heeft zelfs twitter
[ afbeelding ] :Y
Zut Alors, ik had het kunnen weten, ze is een francaise :o .
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  woensdag 5 juni 2013 @ 23:42:19 #285
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127466376
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 23:38 schreef bork het volgende:

[..]

Zut Alors, ik had het kunnen weten, ze is een francaise :o .
Ik wil ook die H-banen doen zoals jij! :{
  woensdag 5 juni 2013 @ 23:44:28 #286
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127466476
We onderbreken dit topic heel eventjes voor de reclame, maar daarna vlug weer terug! :Y
http://tinyurl.com/kyaurtb
  woensdag 5 juni 2013 @ 23:45:03 #287
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_127466506
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 23:42 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Ik wil ook die H-banen doen zoals jij! :{
Niemand houdt je tegen hoor, ik wil je best helpen :) . Het lijkt heel moeilijk maar het is eigenlijk best gemakkelijk ;) .
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  woensdag 5 juni 2013 @ 23:46:44 #288
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_127466579
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 23:44 schreef Darkwing_Duck het volgende:
We onderbreken dit topic heel eventjes voor de reclame, maar daarna vlug weer terug! :Y
http://tinyurl.com/kyaurtb
Ik word er bang van, lijkt wel Battle Star Galactia of Transformers III. Doe uit!
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  woensdag 5 juni 2013 @ 23:46:58 #289
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127466588
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 23:45 schreef bork het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op woensdag 5 juni 2013 23:42 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Ik wil ook die H-banen doen zoals jij! :{
[/quote}
Niemand houdt je tegen hoor, ik wil je best helpen :) . Het lijkt heel moeilijk maar het is eigenlijk best gemakkelijk ;) .
Ik ben er als zon beetje 7 keer onderlangs gereden, waarvan 4 keer zonder t te weten.... :')
  woensdag 5 juni 2013 @ 23:47:44 #290
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_127466621
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 23:46 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Ik ben er als zon beetje 7 keer onderlangs gereden, waarvan 4 keer zonder t te weten.... :')
_O- _O- _O-
Daar mag je best trots op zijn :)
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  woensdag 5 juni 2013 @ 23:49:37 #291
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_127466679
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juni 2013 23:47 schreef bork het volgende:

[..]

_O- _O- _O-
Daar mag je best trots op zijn :)
Nouja, bij Dusseldorf Luchthaven gewoon de verkeerde kan uit uit het raam staren eigenlijk :@
  woensdag 5 juni 2013 @ 23:51:36 #292
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_127466755
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 23:49 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Nouja, bij Dusseldorf Luchthaven gewoon de verkeerde kan uit uit het raam staren eigenlijk :@
mm, je wist het gewoon niet :o

Even applaus voor Takata! die wist deze te vinden!

MEN / [Streetview] Raad de Straat, World Edition #28: Vanuit Zürich verder.
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  donderdag 6 juni 2013 @ 00:11:46 #293
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127467638
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 23:28 schreef bork het volgende:

[..]

Campanile?
Jep :)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  donderdag 6 juni 2013 @ 00:14:21 #294
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_127467726
quote:
1s.gif Op donderdag 6 juni 2013 00:11 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Jep :)
Hup je mandje in, morgenvroeg weer op en succes!
8-) o, ja en geef ze een x van mij
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  donderdag 6 juni 2013 @ 00:24:08 #295
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_127468050
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 23:20 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Edit tof, die video, daar wil ik me best op abboneren :)
Nou, dat kan! Alstom's web TV heeft een RSS-feed waarin alle video's die gepubliceerd worden verschijnen. In de 1e week van de maand (m.u.v. de zomerstop) komt er ook een nieuwe aflevering van 360 bij, waarin de hoogtepunten van de Alstom-groep (Power, Grid en Transport) van de maand ervoor worden toegelicht.
  donderdag 6 juni 2013 @ 07:13:49 #296
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_127470846
Zo. Stoel 6f in eoa Transavia Boeing 737. Opstijgen maar :)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_127471014
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 20:23 schreef Ireyon het volgende:

[..]

Ik acht het niet onwaarschijnlijk dat je ons keihard in de zeik zit te nemen nee :P
In die paar jaartjes dat ik meneer Flashemans nu een klein beetje ken acht ik de kans dat hij echt gaat vele malen groter.
Bier.
pi_127471026
Veel plezier Fles! :W
Give them hell
pi_127471081
Vandaag nog materieelinstructie, morgen het laatste beetje, en dan materieel examen :)

Vandaag en beetje deuren en treeplanken in de storing helpen op leeg materieel.
Sneaky aan de noodrem trekken enzo. De meest voorkomende storingen opwekken om ze zo snel mogelijk te verhelpen. Waarschijnlijk nog een ritje naar Zuidbroek//Veendam

[ Bericht 42% gewijzigd door #ANONIEM op 06-06-2013 07:57:14 ]
pi_127471240
quote:
14s.gif Op donderdag 6 juni 2013 07:56 schreef Monopoly het volgende:
Vandaag nog materieelinstructie, morgen het laatste beetje, en dan materieel examen :)

Vandaag en beetje deuren en treeplanken in de storing helpen op leeg materieel.
Sneaky aan de noodrem trekken enzo. De meest voorkomende storingen opwekken om ze zo snel mogelijk te verhelpen. Waarschijnlijk nog een ritje naar Zuidbroek//Veendam
Dat mochten we met de Traxx niet eens doen ;(
  donderdag 6 juni 2013 @ 08:29:44 #301
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_127471426
quote:
2s.gif Op donderdag 6 juni 2013 08:15 schreef Maegrim het volgende:

[..]

Dat mochten we met de Traxx niet eens doen ;(
Dat doet het het zichzelf wel? :')
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')