quote:Op maandag 12 februari 2007 15:18 schreef Sokolsky het volgende:
Ik heb zojuist de eerste vijf minuten van Professione reporter gezien en vond 't maar matig.
Vond t een erg goede film.quote:Op maandag 12 februari 2007 15:47 schreef _JBX_ het volgende:
Vannacht nog Babel, erg goeie film, beetje droevig alleen..
een van de beste rollen van Jack johquote:Op maandag 12 februari 2007 15:18 schreef Sokolsky het volgende:
Ik heb zojuist de eerste vijf minuten van Professione reporter gezien en vond 't maar matig. Warrig verhaal, en de hoofdrolspeler was niet zo overtuigend. Ook vind ik dat Antonioni wat veel hooi op z'n vork neemt, door al die verschillende thema's te willen aansnijden, zonder ze echter goed uit te werken. Nee, deze film is zeker overgewaardeerd.
Het was natuurlijk ironisch bedoeld, maar dat het de een-na-laatste post van het topic was hielp niet zo goed.quote:Op maandag 12 februari 2007 18:24 schreef pascalheister het volgende:
[..]
een van de beste rollen van Jack joh
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Een ander groot minpunt is dat die dokter Garrigan wel echt heel irritant naiëf is. Natuurlijk dient hij als een hulpmiddel om een inkijk te krijgen in het leven van Amin. Maar iets meer hersens had toch wel gemogen. (zie de spoiler nog maar eens.) Ik vond sowieso James McAvoy erg matig.
cijfer: 7.5
P.S. wel leuk om Scully weer eens te zien.
Haha, wat toevallig. Ik heb gister ook V for Vendetta gekekenquote:Op maandag 12 februari 2007 15:24 schreef bleiblei het volgende:
Naja, vandaag, meer gisteren... V for Vendetta.
Goeie film, ik wist niet wat ik er van kon verwachten, het leek me een erg vage film maar de film heeft me wel aan het denken gezet. Heb wel mijn mening wat bijgesteld over overheid en controle. Goeie film wmb.!
Ik vond hem echt 'n stuk beter dan Flags of our Fathersquote:Op dinsdag 13 februari 2007 14:23 schreef hornage het volgende:
Flags of Our Fathers
Ik zette de film op met veel verwachtingen. In de productie zitten flink wat grote namen en ik zag hem ook al wat langskomen in verschillende nominaties van awards. Ook het feit dat het eigenlijk deel 1 is vind ik erg intrigerend. Uiteindelijk vond ik zeker niet dat aan alle verwachtingen was voldaan.
Er is gekozen om het verhaal niet synchroon te vertellen. Bij deze film vond ik dat niet nodig en zeker niet zorgen voor een duidelijkere of boeiendere film. Het zorgde juist soms voor onduidelijkheid. Ook gebeurd er in de hele film eigenlijk weinig vernieuwends. Het ontkracht de mythe rond helden op een manier waarop de laatste tijd wel vaker de maatschappij bekritiseerd wordt. De film ziet er ook super uit trouwens. Gevechtscenes en shots van het eiland met alle gevechtsschepen etc zijn imposant maar in dezelfde stijl en zeker kleurfilter hebben we al vaker films gezien. Dat Steven Spielberg ook producent was wel te merken in dat opzicht.
Weinig nieuws onder de zon toch maar zeker een kwalitatieve film waar ik me wel mee kon vermaken. Dat zorgt voor een 7,5. Ik ben trouwens erg benieuwd naar Letters from Iwo Jima.
Fan meldt zich.quote:Op woensdag 14 februari 2007 00:08 schreef cwk het volgende:
Down By Law (Jim Jarmusch, 1986)
Oh wat houd ik toch van Jarmusch. Die man weet hoe je een camera moet gebruiken. Down By Law werpt een wat summier verhaaltje op, en het acteerwerk van Waits en die andere knakker is wat beperkt maar dat doet er niet toe. Prachtige plaatjes (mooi gebruik van schaduw en licht) die sterk aan Dead Man doen denken, gelardeerd met die mysterieuze muziekjes van Waits. Die held van een Benigni zorgt met succes voor een vrolijke noot en is de slagroom op de taart. Niet zo fijn als Deadman, maar het komt in de buurt. 8-
Reese is altijd goedquote:Op maandag 12 februari 2007 16:45 schreef LENUS het volgende:
zaterdagavond: Fear (mark wahlberg wordt gek en wil reese watherspoon vermoorden) en Cabin Fever (5 tieners in een hutje en een dodelijk virus)
Cabin Fever was een prima horror en Fear heeft mij in positieve zin verbaasd! Kende de film niet, maar zeker de moeite waard!
is dat de deel dat de hij via een compuspel zijn slachtoffers pakt, of iets dergelijks ?quote:Op woensdag 14 februari 2007 00:50 schreef Falco het volgende:
A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master
Eind jaren '80-meuk op zijn best. Alleen deel I is nog iets beter. Cijfer: 7.
Nee gewoon nog via de oude manier met dromenquote:Op woensdag 14 februari 2007 09:32 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
is dat de deel dat de hij via een compuspel zijn slachtoffers pakt, of iets dergelijks ?
Een van de mooiste docu's ever.quote:Op woensdag 14 februari 2007 09:43 schreef Lambiekje het volgende:
Planet Earth (2006)
Disc 2 / 3 en 4.
De serie blijft me verbazen. Hoe mooi de natuur is
Die cave aflvering is geweldig. Dat ze ontdekken 'zeg maar' dat er gewoon vissen zwemmen in zwavelzuur. En dat een compleet eco-systeem is op guano (vleermuisshit) ipv de zon. En dat er reeks van dieren leven waarbij de ogen zijn weggeëvolueert. The Lechuguilla Cave wat is dat prachtig.!
Met het feit dat er leven is in zwavelzuur en dergelijke geeft voor mij aan de God gewoon klinklare bullshit is ... met dat hij de wereld heeft geschapen ammehoela.
Eigenlijk alleen nog maar slechte dingen over gehoord tot nu toequote:Op woensdag 14 februari 2007 16:42 schreef mitt het volgende:
[afbeelding]
schitterende film over Zidane, waar hij tijdens een gehele wedstrijd gevolgd, met schitterend geluid.
Voor de echte liefhebber
Net tien minuten geleden zei iemand hetzelfdequote:Op woensdag 14 februari 2007 22:52 schreef cwk het volgende:
Ober wel eens gezien washandje?
quote:Op donderdag 15 februari 2007 13:39 schreef Shogo het volgende:
Casino Royale (2006)
De stunts zijn goed uitgevoerd en redelijk subtiel gehouden.
Dat dus ja.quote:Op donderdag 15 februari 2007 13:47 schreef Mainport het volgende:
Ik vind dat ze in vergelijking met Die Another Day ook redelijk subtiel zijn.
quote:Op donderdag 15 februari 2007 16:47 schreef JelleS het volgende:
kutfilm.
Ze hadden wel wat beter hun best mogen doen om Matt Damon er wat ouder uit te laten zien.Tegen 't einde van de film zie ik bijna geen verschil tussen hem en z'n zoon(en Damon moet dan volgens de film al rond de 40 zijn)quote:Op donderdag 15 februari 2007 16:18 schreef Gorro het volgende:
Eergisteren in de sneak:
The Good Shepherd (Robert De Niro, 2006)
Goed geproduceerde film over het ontstaan van de CIA. De film ziet er goed uit, met name de art-direction en het acteerwerk is ook prima. De film is alleen net wat aan de lange kant, wat vooral de eerste helft parten speelt. Daar kabbelt de film voort zonder echt heel opmerkelijk te worden. De tweede helft biedt gelukkig meer betrokkenheid. Leuk overigens om Joe Pesci weer eens in een film te zien. ***½
Paardenraces vond ik wel erg strak in beeld gebracht.quote:Op donderdag 15 februari 2007 16:47 schreef JelleS het volgende:
Seabiscuit (2003)
Bah Bah en nog eens Bah. Ik verwachtte eens een keer geen cliché zero-to-hero verhaal. Maar helaas, dat was het wel. En waar normaal de hoofdpersoon in de soort films wel interessant is, is dat in Seabiscuit absoluut niet het geval. Nog erger is de montage en de shots. Allemaal precies volgens het boekje, geen originaliteit te bekennen. Jeff Bridges is nog wel aardig, maar voor de rest is het een kutfilm.
Sowieso een erg herkijkbare film, ook binnen een kort tijdsbestek. Hij wordt bij elke kijkbeurt beter.quote:Op donderdag 15 februari 2007 23:09 schreef Sokolsky het volgende:
Big Fish is toch eigenlijk erg leuk als je 'm een paar jaar niet meer hebt gezien.
Oh, dat zou best kunnen, maar ik heb over het algemeen best wel van de film genotenquote:Op donderdag 15 februari 2007 19:27 schreef Sokolsky het volgende:
Heb jij ook maar één minuut het gevoel gehad dat je niet wist wat er in de volgende minuut zou gaan gebeuren?
Ik vond het nogal een Waar Woensdagavond Drama. Het is dat Smith meedoet, anders was zo'n film niet eens in de bios beland. Erg spannend wordt het ook allemaal niet, aangezien zelfs de persoon waarop het verhaal gebaseerd is overal meedoet met de publiciteitstour.quote:Op donderdag 15 februari 2007 23:55 schreef HeaRt_woRm het volgende:
[..]
Oh, dat zou best kunnen, maar ik heb over het algemeen best wel van de film genoten![]()
Dat kan soms best wel 'es prettig zijn. Beter dan dat je elke minuut 't gevoel hebt dat je geen idee hebt wat er de afgelopen minuut gebeurd is.quote:Op donderdag 15 februari 2007 19:27 schreef Sokolsky het volgende:
Heb jij ook maar één minuut het gevoel gehad dat je niet wist wat er in de volgende minuut zou gaan gebeuren?
Volgens mij heeft hij toch ook zoiets gedaan met de Italiaanse cinema. Heb het zelft niet gezien.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 16:03 schreef RuneRose het volgende:
A personal journey with Martin Scorsese trough American movies - Jahaa! Geweldig! Wat een eer is het om bijna vier uur aan de lippen van Scorsese te hangen en al zijn verhalen over zijn helden en inspiraties aan te horen. Het had nog wel vier uur mogen duren! Ik hoop dat er snel weer zoiets aankomt!![]()
Iemand anders nog tips over dergelijke docus?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. maar desalniettemin toch ook erg goed
The Godfather: Part III
Dit deel had ik nog niet eerder gezien. Ten opzichte van deel 1 en 2 wordt dit als het mindere deel gezien, maar dan nog is het een prima slotstuk van een geniale trilogie met wederom een intrigerend en ingenieus verhaal. Al Pacino levert een formidabele prestatie. Sofia Coppola, die veel bekritiseerd is voor haar rol in deze film, vond ik trouwens best wel meevallen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Cijfer: 8<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
Die haat voelde ik ook wel in me opborrelen. Maar dat is niet zo gek, aangezien de Engelsen worden neergezet als de ín en ín slechte vijand, en verder... niets. Aan zo'n verhaal zitten twee kanten natuurlijk. Ook komt er tegen het einde aan nogal een hoop vals sentiment om de hoek kijken, wat dat betreft slaat de film daar de plank helemaal mis. Cillian Murphy is eigenlijk de enige reden dat ik 'm nog een voldoende heb gegeven.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 17:38 schreef Lonewolf2003 het volgende:
The Wind That Shakes the Barley (2006)
De film waarmee Loach die Gouden Palm won. En zeer terecht in mijn ogen. Hij viel me alles mee. Vanaf de eerste wandaad van de Britten voelde ik de haat in me op borrelen. Kort gezegd ik voelde hartstikke met de karakters mee. Hoe Loach na het bereiken van het akkoord laat zien hoe Ierland verscheurd is, door de twee broers tegenover elkaar te zetten maakt het drama helemaal compleet.
Cillian Murphy blijft a man to watch.
cijfer: 9
Dat het eenzijdige benadering is klopt. Maar dat irriteerde me dit keer niet. Aangezien ik bekend genoeg ben met beiden kanten van het verhaal. En vals sentiment heb ik al helemaal nergens opgemerkt.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 17:55 schreef Mainport het volgende:
[..]
Die haat voelde ik ook wel in me opborrelen. Maar dat is niet zo gek, aangezien de Engelsen worden neergezet als de ín en ín slechte vijand, en verder... niets. Aan zo'n verhaal zitten twee kanten natuurlijk. Ook komt er tegen het einde aan nogal een hoop vals sentiment om de hoek kijken, wat dat betreft slaat de film daar de plank helemaal mis. Cillian Murphy is eigenlijk de enige reden dat ik 'm nog een voldoende heb gegeven.
Heb part 1 nu gekeken, over oa. de gangster filmsquote:Op vrijdag 16 februari 2007 16:03 schreef RuneRose het volgende:
A personal journey with Martin Scorsese trough American movies - Jahaa! Geweldig! Wat een eer is het om bijna vier uur aan de lippen van Scorsese te hangen en al zijn verhalen over zijn helden en inspiraties aan te horen. Het had nog wel vier uur mogen duren! Ik hoop dat er snel weer zoiets aankomt!![]()
Iemand anders nog tips over dergelijke docus?
http://www.imdb.com/title/tt0383630/quote:Op vrijdag 16 februari 2007 16:03 schreef RuneRose het volgende:
A personal journey with Martin Scorsese trough American movies - Jahaa! Geweldig! Wat een eer is het om bijna vier uur aan de lippen van Scorsese te hangen en al zijn verhalen over zijn helden en inspiraties aan te horen. Het had nog wel vier uur mogen duren! Ik hoop dat er snel weer zoiets aankomt!![]()
Iemand anders nog tips over dergelijke docus?
Haha, jij ook al.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:19 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Heb part 1 nu gekeken, over oa. de gangster films![]()
Heel interessant, heb gelijk ook een lijstje met films die hij noemde die ik wil bestellen op dvd om ze te zien
Dus hij`s niet zo goed voor de bankrekening![]()
extreem geweldig is het nu ook weer niet .. maar wel grappig dat ze door de jaren heen de 'belangerijkste' erotische scenes behandelenquote:Op zaterdag 17 februari 2007 08:50 schreef RuneRose het volgende:
[..]
Haha, jij ook al.Ik ben wel benieuwd naar een aantal!
Lambiek, bedankt!
Gisteravond Killing Zoe en Poseidon gezien en beiden waren niet echt heel boeiend. Hoewel Killing Zoe wel iets cooler was dan het vreselijke Poseidon.
The Cutting Edge: The Magic of Movie Editing (2004)quote:Op vrijdag 16 februari 2007 16:03 schreef RuneRose het volgende:
A personal journey with Martin Scorsese trough American movies - Jahaa! Geweldig! Wat een eer is het om bijna vier uur aan de lippen van Scorsese te hangen en al zijn verhalen over zijn helden en inspiraties aan te horen. Het had nog wel vier uur mogen duren! Ik hoop dat er snel weer zoiets aankomt!![]()
Iemand anders nog tips over dergelijke docus?
je weet dat je via movie-connecties op IMDB .. de lijst van behandelde films heb staanquote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:19 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Heb part 1 nu gekeken, over oa. de gangster films![]()
Heel interessant, heb gelijk ook een lijstje met films die hij noemde die ik wil bestellen op dvd om ze te zien
Dus hij`s niet zo goed voor de bankrekening![]()
Dat maakt een film overigens niet slecht. Bovendien is het op een waargebeurd verhaal. En je wist vooraf al dat ie van de goot naar Miljonair heeft geschopt. Voor Persuit of happyness vind ik bovenstaande zin niet trechtquote:Op donderdag 15 februari 2007 19:27 schreef Sokolsky het volgende:
Heb jij ook maar één minuut het gevoel gehad dat je niet wist wat er in de volgende minuut zou gaan gebeuren?
Stond dat niet ongeveer letterlijk in de Spits?quote:Op donderdag 15 februari 2007 23:57 schreef Mike het volgende:
[..]
Ik vond het nogal een Waar Woensdagavond Drama. Het is dat Smith meedoet, anders was zo'n film niet eens in de bios beland.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |