The last king of scotlandquote:Op maandag 7 mei 2007 22:24 schreef Mainport het volgende:
Ja maar jongens, wat vinden jullie er nou van?
Ja. Volledig althans.quote:Op maandag 7 mei 2007 22:26 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Aangezien ijverige modjes mijn tvps weghalen. Maar een quasi-zinnige post:
Eerste keer dat je Star Wars zag, Mainport?
Ohja, pardon!quote:Op maandag 7 mei 2007 22:24 schreef Mainport het volgende:
Ja maar jongens, wat vinden jullie er nou van?
Grappig, beiden kanten in één persoon. Echt een love-or-hate film.quote:Op maandag 7 mei 2007 22:30 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ohja, pardon!![]()
The Fountain.
Ben ik nog niet over uit. Ik vind 'm geniaal of bijzonder slecht.
Ik ben bang dat ik deze nog een keer of 3 moet gaan kijken.
Nee, maar nu ben ik wel heel benieuwd geworden. Daarna ga ik maar meteen de nieuwste drie herkijken. Heb er zin an.quote:Op maandag 7 mei 2007 22:30 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Op naar The Empire Strikes Back en Return of the Jedi dan. Of die wel al gezien?
Ben gek op dit soort filmsquote:Op maandag 7 mei 2007 22:34 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Grappig, beiden kanten in één persoon. Echt een love-or-hate film.
Ik vind eigenlijk alleen de 'oude' drie leuk (jeugdsentimentquote:Op maandag 7 mei 2007 22:35 schreef Mainport het volgende:
[..]
Nee, maar nu ben ik wel heel benieuwd geworden. Daarna ga ik maar meteen de nieuwste drie herkijken. Heb er zin an.![]()
Helemaal mee eensquote:Op maandag 7 mei 2007 23:07 schreef Mastertje het volgende:
shooter in de bioscoop, leuke films wel met wat verassingenGewoon goede actiefilm.
The Illusionist thuis, ZWAAR strakke film, ik houd wel wat van dat oude formele engels, iets als the prestige alleen beter!
Licht het aan mij of heeft zij een snor?quote:Op maandag 7 mei 2007 22:58 schreef Flitspaal het volgende:
Beynelmilel was een lekker fris Turks werk, met een prachtig meid: Özgü Namal
[afbeelding]
Met het licht uit zie je dat toch niet.quote:Op maandag 7 mei 2007 23:25 schreef Eldiablo het volgende:
[..]
Licht het aan mij of heeft zij een snor?
THIS IS SPAAAAARRRTAAAAAAA!!!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 00:17 schreef jpg97 het volgende:
300: mooie gevechten, maar een beetje over-the-top
quote:Op maandag 7 mei 2007 23:25 schreef Eldiablo het volgende:
[..]
Licht het aan mij of heeft zij een snor?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
crank is echt vet. anderhalf uur non stop rellen.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 02:46 schreef Zeta het volgende:
ik heb Crank gezien:
film met jason statham(huurmoordenaar) hij heeft een vergif gekregen en enige wat hem langer opd e been houd is adreline, dus drugs sex en actie, vond hem zelf briljant, maar ik ben ook een groots van van jason statham! (zie ook lock stock, snatch of Revolver! van hem)
daarnaast een oude film:
the usual suspects, een verhaal dat 1 grote flashback is kan er weinig meer over zeggen want dan verpest ik het al snel, zeeeer goede film, maar persoonlijk vind ik films als crank echt briljant
enne ik weet niet hoe je die films als linkjes naar imdb maakt dus succes met zoeken, beide aanraders toch!
Amy Smart die midden in de menigte in chinatown achterlangs wordt gepenetreerdquote:Op dinsdag 8 mei 2007 02:46 schreef Zeta het volgende:
ik heb Crank gezien:
film met jason statham(huurmoordenaar) hij heeft een vergif gekregen en enige wat hem langer opd e been houd is adreline, dus drugs sex en actie, vond hem zelf briljant, maar ik ben ook een groots van van jason statham! (zie ook lock stock, snatch of Revolver! van hem)
daarnaast een oude film:
the usual suspects, een verhaal dat 1 grote flashback is kan er weinig meer over zeggen want dan verpest ik het al snel, zeeeer goede film, maar persoonlijk vind ik films als crank echt briljant
enne ik weet niet hoe je die films als linkjes naar imdb maakt dus succes met zoeken, beide aanraders toch!
ik keek vroeger vaak de tekenfilm van spiderman dat vond ik echt supervet, maar op 1 of andere manier liggen die echte films me niet, spiderman was echt een jongensding in mijn ogen, nu is het een semi romantische heldenserie geworden, ik ben toch meer het schieten tieten helikopters type:).quote:Op dinsdag 8 mei 2007 10:44 schreef hornage het volgende:
Spider-Man 3
... lap tekst over spiderman 3...
Dus jij bent ook van de 'love it' kant he. Dat had je van te voren voorspeld tochquote:Op dinsdag 8 mei 2007 10:24 schreef milagro het volgende:
The Fountain
Prachtig vond ik hem, echt een film om te zíen en te voelen en er niet teveel over na te praten, zoals ik in sommige reviews lees, geen waaroms en daaroms, gewoon zíen.
Komt omdat die tekenfilms ook wel heel erg op kleine jongentjes gericht waren. De films zijn gelukkig wat volwassener.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 16:31 schreef Zeta het volgende:
[..]
ik keek vroeger vaak de tekenfilm van spiderman dat vond ik echt supervet, maar op 1 of andere manier liggen die echte films me niet, spiderman was echt een jongensding in mijn ogen, nu is het een semi romantische heldenserie geworden, ik ben toch meer het schieten tieten helikopters type:).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.cijfer 6.5 / imdb 5.1
[ Bericht 4% gewijzigd door Lambiekje op 08-05-2007 23:58:53 ]Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
Bij het zien en voelen dacht ik vooral: 'dit slaat nergens op'.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 10:24 schreef milagro het volgende:
The Fountain
Prachtig vond ik hem, echt een film om te zíen en te voelen en er niet teveel over na te praten, zoals ik in sommige reviews lees, geen waaroms en daaroms, gewoon zíen.
dat kan en dat magquote:Op woensdag 9 mei 2007 09:40 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Bij het zien en voelen dacht ik vooral: 'dit slaat nergens op'.
Sunset Blvd.? Double Indemnity? The Lost Weekend? Witness for the Prosecution? Ace in the Hole?quote:Op woensdag 9 mei 2007 10:57 schreef Falco het volgende:
Nog steeds heb ik niet de top-film van Billy Wilder kunnen ontdekken en deze wordt het ook niet.
The Lost Weekend was wel aardig. Double Indemnity en Sunset Boulevard vond ik wel goed, maar ook niet helemaal top zeg maar. Die andere twee moet ik maar eens gauw zien danquote:Op woensdag 9 mei 2007 11:18 schreef Sokolsky het volgende:
[..]
Sunset Blvd.? Double Indemnity? The Lost Weekend? Witness for the Prosecution? Ace in the Hole?
(van de komedies kan ik me voorstellen dat je het wat minder trekt)
Terecht, een komedie zonder grappen verdient niet beter.quote:Op woensdag 9 mei 2007 12:58 schreef RuneRose het volgende:
En Some like it hot een zesje, kom op man.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Toch een 8+ van mij
[ Bericht 10% gewijzigd door Mike op 09-05-2007 15:40:12 ]Everything will be okay in the end.
If it's not okay, it's not the end...
Wat er met Oldboy is weet ik niet maar Some Like it Hot is inderdaad geniaal.quote:Op woensdag 9 mei 2007 13:28 schreef RuneRose het volgende:
Pfft, heel some like it hot is fantastisch. Dit is nog erger dan dat Oldboy schandaal.
Sorry...quote:Op woensdag 9 mei 2007 15:36 schreef JelleS het volgende:
Een spoilerwaarschuwing zou leuk zijn Cootz. Mod?
Heiligschennis!quote:Op woensdag 9 mei 2007 18:00 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Some Like It Hot.Alsof je naar een slecht blijspel van de TROS zit te kijken met een poe-poe-pie-doe-beltoontje erdoorheen.
Je moet ook geen andere dingen gaan doen tijdens een film.quote:Op donderdag 10 mei 2007 00:06 schreef PocketKings het volgende:
Wel heel goed opletten tijdens de film, anders snap je het verhaal niet meer.
00:16:53 | @Mike: Pff, die Timo lult slap, Chris Evans steelt de showquote:Op woensdag 9 mei 2007 21:49 schreef Timo20 het volgende:
Sunshine
Cillian Murphy steekt er, zoals altijd, met kop en schouders bovenuit.
IRC FAQ [upd 22-09-04]quote:Op donderdag 10 mei 2007 03:22 schreef Doff het volgende:
Hoe kom ik dat IRC nou op dan?
Ik geloof niet dat ik hier heel handig in ben. Zit in fmt maar ben de enige, volgens mij heb ik zelf een channel gemaakt o.i.d..quote:Op donderdag 10 mei 2007 08:39 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
[..]
IRC FAQ [upd 22-09-04]
En dan kanaal #ftr.
Geluktquote:Op donderdag 10 mei 2007 10:19 schreef cwk het volgende:
Typ in /server irc.fok.nl, en dan /j ftr
Je vergeet het beste fragment. Ondergrond met de Fresco's.quote:Op donderdag 10 mei 2007 14:44 schreef Gillingham het volgende:
Roma (1972) 7-
Lichtelijk tegenvallend, minste Fellini tot nu toe. Dat er geen echt verhaal in zit is geen probleem, dat zijn we immers gewend van hem. Toch kon ik de cuts naar het filmen van de film zelf niet zo heel erg waarderen. Noemenswaardig waren vooral de scenes met de clericale modeshow en de allerlaatste scene met de motoren door Rome. Veel scenes waren beduiden minder goed, wel typisch Felliniaans.
Die was inderdaad ook mooi, maar moet toch echt plaatsnemen achter de twee eerder genoemde fragmenten.quote:Op donderdag 10 mei 2007 14:54 schreef RuneRose het volgende:
[..]
Je vergeet het beste fragment. Ondergrond met de Fresco's.
Voor mij toch een heel eindje verwijderd van Otto e Mezzo, ook aan films als La Dolce Vita en Amarcord kon Roma wat mij betreft echt niet tippen. Lang niet zo sterk als de eerste en lang niet zo grappig als de tweede. Mijn verwachtingen waren hoger, mede door jouw enthousiaste reactie.quote:Op donderdag 10 mei 2007 14:56 schreef Doff het volgende:
Na Otto e Mezzo de mooiste Fellini die ik heb gezien. Fantastische film. Een van de hoogtepunten is inderdaad die modeshow, unieke scene.
Tja, dan zijn de verwachtingen natuurlijk wel wat hogerquote:Op donderdag 10 mei 2007 15:17 schreef Gillingham het volgende:
[..]
Die was inderdaad ook mooi, maar moet toch echt plaatsnemen achter de twee eerder genoemde fragmenten.
[..]
Voor mij toch een heel eindje verwijderd van Otto e Mezzo, ook aan films als La Dolce Vita en Amarcord kon Roma wat mij betreft echt niet tippen. Lang niet zo sterk als de eerste en lang niet zo grappig als de tweede. Mijn verwachtingen waren hoger, mede door jouw enthousiaste reactie.![]()
quote:Op donderdag 10 mei 2007 17:26 schreef Mainport het volgende:
The Queen [Frears, '06]
Dinsdagavond in het filmhuis. Rijen vol met grijze krullen vertelden mij dat het een vrouwenfilm is. Nou, dat valt nog wel mee. Zowel qua mannelijk als vrouwelijk schoon is er niet veel te bekennen. Nee, dan hadden ze beter naar Bridget Jones' Diary kunnen kijken. Op de vrouwenfilmschaal een 4.1/10. Een vier omdat het koningshuis zo slecht wordt afgeschilderd, en die tiende erbij omdat Tony Blair zo charmant lacht.
quote:Op donderdag 10 mei 2007 01:06 schreef cwk het volgende:
[..]
00:16:53 | @Mike: Pff, die Timo lult slap, Chris Evans steelt de show
00:17:17 | @Falco: Hoezo?
00:17:18 | @Mike: Nou gewoon, zijn haar enzo, en..zijn mooie ogen.
00:17:25 | @Falco: ...
00:17:44 | @Mike: Hij was gewoon heel goed!
00:20:00 | @Falco: ok, Mike
Zowel de prestatie van Mirren als die van Sheen is bewonderenswaardig. De kundige opbouw maakt het een boeiende uiteenzetting, ook voor mensen die niet aan de lippen van de roddelpers hangen. Heel aardig.quote:Op donderdag 10 mei 2007 17:28 schreef cwk het volgende:
Wat vond je er zelf nou van Mainport?
Ik vond vooral de toevoeging van de werkelijke televisiebeelden het verhaal aangenaam realistischer maken.quote:Op donderdag 10 mei 2007 20:43 schreef Mainport het volgende:
[..]
Zowel de prestatie van Mirren als die van Sheen is bewonderenswaardig. De kundige opbouw maakt het een boeiende uiteenzetting, ook voor mensen die niet aan de lippen van de roddelpers hangen. Heel aardig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |