abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 30 maart 2013 @ 18:04:24 #1
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_124689297

Welkom in alweer een nieuw deel van deze legendarische reeks.



>> Algemeen
In dit topic kun je terecht met al je vragen, opmerkingen, foto's en verslagen met betrekking tot het reizen met de trein. Voor algemene informatie over vervoersbedrijven, materieel, spoorlijnen, etc. verwijzen we je graag naar de betreffende categorie op Wikipedia.

Een korte introductie van de vaste bezoekers, die je bij dezen alvast van harte welkom heten:

danica.jpg ziggyziggyziggy, mag je de schuld geven van vertraging in het Noorden.
fokavatar.jpg Dr_Flash, heeft niet zoveel met dit soort lijstjes.
dragonfly.jpg Scarlet_Dragonfly, random betweter die een hekel heeft aan OV-chipkaart-haters.
sncfblob.jpg James1988, geilt op treinenbouwer Alstom en hogesnelheidstreinen.
fokplaat.jpg DriekOplopers, doet goede dingen namens en voor de reiziger.
pilsklein.jpg Yreal, vindt de infrastructuur/logistiek interessant en wordt sowieso opgewonden van alles met meer dan 1000 pk.
CIMG0149(res).gif greavy, vindt de OV-chipkaart maar niks en ziet i.p.v. het huidige materieel liever overal stoomtreinen rijden.
sepiakameeltje2.jpg bork, voor alle mooie plaatjes, kloppende info en kindvriendelijke verhalen.
monopoly%20spin.gif Monopoly, Machinist (in opleiding). Voor al uw veiligheidsvestjes en foto's op emplacementen.
162.gif Crientj, Ginger, servexmeisje en inspiratieloos. Eet graag 714's.
acc_logo2_opt.gif Darkwing_Duck, Vraagt zich af hoe lang er nog dieseltractie bij ACTS is.
koplopert.jpg Flodder450, Is een keer komen aanlopen en is sindsdien van de partij in deze reeks!
fyrav250%2060x60.png b2py, Alcoholist met een spoorhobby.

Nietszeggende TVP's en zwaaihandjes worden niet op prijs gesteld (daar is de knop "volg topic" voor), een leuke anekdote of foto is daarentegen altijd welkom. Regelmatig terugkerende vragen zijn hieronder beantwoord, lees dit dus goed door voordat je jouw vraag alsnog in dit topic plaatst. Voor de treinnummerfetishisten: gaarne bij het treinnummer ook vertrektijden en afgelegde route vermelden. Bij bezwaar: www.somda.nl.



>> Vragen en opmerkingen over andersoortig railtransport
In dit topic komt vooral het vervoer in reizigerstreinen aan bod, maar een goederentrein tussendoor is een leuke afwisseling. Over metro's en trammetjes doen we ook niet al te moeilijk, al zijn daar wel aparte topics voor aanwezig.

>> Met de Studenten OV-Chipkaart in internationale (hogesnelheids-)treinen reizen
Met je Studenten OV-Chipkaart mag je binnen Nederland gratis reizen in de IC Berlijn (Schiphol - Hengelo) en in de ICE (Amsterdam - Arnhem) Voor de Fyra (Amsterdam - Breda via de HSL-Zuid) moet een toeslag worden betaald. De toeslag voor de Fyra bedraagt ¤2,30 enkele reis (2e klas), ongeacht het traject. Deze toeslag is in de kaartautomaat op elk station te koop. In de Thalys is je Studenten OV-Chipkaart niet geldig.
Voor algemene informatie over het reizen met je Studenten OV-Chipkaart kun je het beste op de website terecht.

>> Reizen over de HSL-Zuid
NS Hispeed rijdt ieder halfuur een pendeldienst tussen Amsterdam en Breda via de HSL-Zuid. De reistijd tussen Schiphol en Rotterdam bedraagt hierdoor nog maar 26 minuten en tussen Schiphol en Breda slechts 53 minuten. NS Hispeed voert deze dienst uit onder de naam Fyra. Voor Fyra dient, naast een gewoon kaartje, een toeslag aangeschaft te worden. Deze is verkrijgbaar in de kaartautomaat of kan je voor 10,- in de trein zelf aanschaffen. Bij de kaartautomaat betaal je ¤2,30 voor een enkele reis (2e klas), ongeacht het traject.

Ook de Thalys rijdt over de HSL-Zuid. Op de hele traject gaan alle remmen los en rijdt hij met 300km/h richting Rotterdam en daarna naar Antwerpen. Hierdoor duurt de reis van Amsterdam naar Parijs nog maar 3:18 uur. Een rit met Thalys is alleen mogelijk met een reservering, reserveren is drie maanden van tevoren mogelijk via o.a. NsHispeed of TGV-Europe.

>> Fyra Amsterdam<->Brussel
Met ingang van 18 januari is de Fyra-treindienst tussen Amsterdam en Brussel voor onbepaalde tijd opgeschort. Dit is besloten naar aanleiding van beschadiging aan het materieel door winterse omstandigheden. Internationaal reizen over de HSL kan hierdoor uitsluitend met Thalys. Het alternatief is een 1x per twee uur rijdende intercity Den Haag HS-Brussel (in het weekend tot Antwerpen) over het klassieke spoor. Reizigers met een kaartje naar België mogen zonder toeslag gebruik maken van de Fyra Amsterdam-Rotterdam. Verder rijdt er ook nog gewoon elk uur een stoptrein Roosendaal-Antwerpen.

>> Reizen met Kruidvatkaartjes en andere (actie-)dagkaarten
Dagkaarten zijn geldig op elk traject in Nederland, ongeacht het vervoersbedrijf dat er rijdt. Net als met een Studenten OV-Chipkaart, moet ook met een dagkaart voor ICE en Fyra een toeslag aangeschaft worden en mag er niet met Thalys gereisd worden.

>> Afkortingen en treinserienummers
Er komen in dit topic regelmatig afkortingen en treinserienummers langs, die voor de nieuwe bezoeker erg verwarrend kunnen zijn. De betekenis van een afkorting vind je hier, voor een treinserie kun je hier terecht.
Voor informatie over Wijzigingsbladen wat betreft materieelinzet, LM-ritten, splitsen en combineren en dergelijke kan je op deze website terecht. Zie ook dit filmpje voor onze mening over afkortingen:
>> Geldigheid Studenten OV-chipkaart, Voordeelurenkaart, etc. op feestdagen
De feestdagen in 2013 zijn als volgt: Dinsdag 1 januari (nieuwjaarsdag), zondag 31 maart (eerste paasdag), maandag 1 april (tweede paasdag), dinsdag 30 april (Koninginnedag), zondag 5 mei (Bevrijdingsdag), donderdag 9 mei (Hemelvaartsdag), zondag 19 mei (eerste pinksterdag), maandag 20 mei (tweede pinksterdag), woensdag 25 december (eerste kerstdag), donderdag 26 december (tweede kerstdag).
Bovenstaand rijtje is onder voorbehoud. Kijk bij twijfel altijd nog even op de website van DUO. Wanneer je hier komt klagen dat je een boete hebt gekregen op een dag die hierboven niet staat vermeld, lachen we je uit.

>> Waarom rijdt die kuttrein zo langzaam? :(
Misschien mag hij wel gewoon niet harder. Hier kun je precies zien hoe hard treinen waar mogen rijden ^O^

>> Hoeveel kilometer heb ik met de trein gereden?
Er zijn verschillende hulpmiddelen om te berekenen hoeveel kilometer je hebt afgelegd:
Blijbol.
• De tariefeenhedenkaart van NS met bijbehorende detailkaarten voor grootstedelijke gebieden.
• De planner van de NMBS voor België (gewoon doen alsof je een kaartje gaat kopen).
jizdenka internationaal (niet altijd even betrouwbaar).
• Als joker _O_ : De tariefcalculator van DB Netz voor binnen Duitsland.



>> Verhalen
Er worden af en toe verhalen geschreven over oude stations, spoorlijnen of huidige werkzaamheden.
De tot nu toe gemaakte verhalen staan hieronder;
Hoek van Holland Haven - von_Preussen
Kesteren - Dr_Flash
Buitenpost - Peterselieman
Newcastle Central Station - bork
IJmondlijn - von_Preussen
Harlingen (- Haven) - Greavy
Station Hoek van Holland Haven, een stuk vergane glorie - Greavy
Station Nijverdal en Nijverdal West - De laatste dag in de "oude" situatie - Greavy

>> Tripreports
Hieronder staan een aantal interessante (foto)reportages die door diverse topic-diehards gemaakt zijn;
Reis door België, met name op station Binche - Dr_Flash
6834 kilometer InterRail - Igen
Vakantie in Oostenrijk - Dr_Flash
Polen - Zug-Chef
Eerste Klas door Nederland - Ireyon
Zwitserland - sander89
De spoorlijn door Liechtenstein - SvMp
Monaco - KapiteinT
Koninklijke wachtkamers - Bork
NVBS Excursie naar de bruinkoolmijnen - Dr_Flash
Met Interrail door midden- en zuid-Europa - Ireyon
InterRail naar Midden-, Zuid- en Zuidoost-Europa - Irritatie100
Treinen rond Basel - Dr_Flash
Station Visé - KapiteinT
InnoTrans 2010 - James1988
Onthulling 10 jaar ICE - Ireyon
Reisje voor het goede doel - Greavy
Treinen in Japan deel 1 en deel 2 - Igen
Berlijn, Praag, Wenen en Budapest - Zug-Chef
Dreiländereck (Deutschland - Polen - Tschechien) - bork
Europabahn/Rheintalbahn - bork

>> Achter de schermen
De cabine van een Class 66 - Monopoly
De cabine van een G-2000 - Monopoly
De cabine van een DM'90 - Monopoly
Fotoverslag over de NS1700 - GlenSpey
Fotoverslag over VIRM - GlenSpey
De cabine van een Traxx (BR 186) - Mirgeam
De cabine van een G1206 - Mirgeam
Traffic Control Brussel: Open Bedrijvendag 2012 - Greavy
pi_124689331
Greavy topic _O_ :D
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zaterdag 30 maart 2013 @ 18:07:05 #3
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_124689379
_O-

Ik kreeg van de (Britse) politie zelfs een keer tips voor spotplekken *)
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 30 maart 2013 @ 18:08:04 #4
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_124689419
quote:
10s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 17:54 schreef greavy het volgende:
Mijn heggenschaar kwam wel goed van pas vandaag.

En hoge ladder.
_O-
Altijd onderweg naar het avontuur
  Redactie Frontpage / Sport zaterdag 30 maart 2013 @ 18:08:23 #5
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_124689433
Die treinfotografen zijn knettergek
Altijd onderweg naar het avontuur
  zaterdag 30 maart 2013 @ 18:10:04 #6
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_124689486
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 18:08 schreef Peterselieman het volgende:
Die treinfotografen zijn knettergek
:') :D
pi_124689788
Ik ben wel benieuwd naar een foto van Greavy met ladder en heggenschaar.. :P
  zaterdag 30 maart 2013 @ 18:21:03 #8
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_124689840
Wie weet komt da nog :)
pi_124689845
Survivalpakket voor de treinfotograaf:
- Fotocamera
- Statief
- Ladder (Liefst uitschuifbaar)
- Heggenschaar
- Afvalbak voor resten heg
- Fatsoenlijk grote auto
- Handboek regels 'waar mag ik wel en niet fotograferen
- Banaan
- Broodjes kaas en ham
- Voldoende water
- Wicky pakje
- Blocnootje
- Potloot
- Linnen tasje


Zoiets?
  zaterdag 30 maart 2013 @ 18:22:07 #10
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_124689880
Je vergeet het blocnootje, potloodje en linnen tasje.
  PR/Manusje van alles zaterdag 30 maart 2013 @ 18:23:24 #11
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_124689920
Dat is toch kansloos... Ladders meebrengen en de heg knippen voor een foto. :') komoooop.
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
pi_124689933
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 18:22 schreef James1988 het volgende:
Je vergeet het blocnootje, potloodje en linnen tasje.
Moeten we de outfit ook nog doen? :P
Sokken in sandelen etc
pi_124689952
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 18:23 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Dat is toch kansloos... Ladders meebrengen en de heg knippen voor een foto. :') komoooop.
Klopt ja.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zaterdag 30 maart 2013 @ 18:24:47 #14
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_124689970
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 18:23 schreef b2py het volgende:

[..]

Moeten we de outfit ook nog doen? :P
Sokken in sandelen etc
Wel zorgen dat je bergschoenen voor grote wandelingen of laarzen voor drassige weilanden/akkers hebt :Y
  zaterdag 30 maart 2013 @ 18:25:15 #15
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_124689993
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 18:24 schreef greavy het volgende:

[..]

Wel zorgen dat je bergschoenen voor grote wandelingen of laarzen voor drassige weilanden/akkers hebt :Y
Dat laatste is wel handig ja _O-
  PR/Manusje van alles zaterdag 30 maart 2013 @ 18:27:10 #16
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_124690069
Ik wilde eigenlijk posten dat de vrouwen van de treinspotters wel ontzettend jaloers moeten zijn op de aandacht die ze voor die treinen hebben,.... Maar toen dacht ik... Hmmmm wait :D
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
  Redactie Sport zaterdag 30 maart 2013 @ 18:28:40 #17
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_124690125
Even doorgehaald wat ik nooit bij me heb en dikgedrukt wat altijd wel :P
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 18:21 schreef b2py het volgende:
Survivalpakket voor de treinfotograaf:
- Fotocamera
- Statief
- Ladder (Liefst uitschuifbaar)
- Heggenschaar
- Afvalbak voor resten heg
- Fatsoenlijk grote auto
- Handboek regels 'waar mag ik wel en niet fotograferen
- Banaan

- Broodjes kaas en ham
- Voldoende water
- Wicky pakje
- Blocnootje
- Potloot
- Linnen tasje
Statief alleen als ik het doel heb ook te gaan filmen of fotograferen in het donker, en ladder (een keukentrapje in dit geval) alleen als ik met de auto onderweg ben (en dat is niet heel vaak).
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  zaterdag 30 maart 2013 @ 18:29:08 #18
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_124690146

SMMR 2225 + SSN 01 1075 (88300)
Deze ochtend een rondje Nederland met de auto, om de SSN-stomer met Rheingold te platen. Eerst werd naar Venlo vertrokken, met een tussenstop in Blerick voor deze loctrein. SMMR 2225 sleept de SSN 01 1075 naar Venlo, alwaar de 01 1075 vooraan de Rheingold-trein gaat en achteraan de 2225 meelift.


SSN 01 1075 + Rheingold + SMMR 2225
In Helmond kwam de SSN wild stomend voorbij met 10 rijtuigen, waarvan 9 Rheingold-rijtuigen. Achterop loopt de SMMR 2225 mee.


SMMR 2225 + Rheingold
Na aankomst van de Rheingold-trein in de Amsterdamse westhaven werd er snel kopgemaakt om de 13 minuten vertraging goed te maken. Hier vertrekt de SMMR 2225 met de Rheingold-trein van de Westhaven naar Hoorn toe met 10 rijtuigen op sleep.


SSN 01 1075 (88304)
Nadat de SMMR 2225 met de trein naar Hoorn vertrokken is, kon de SSN driehoeken via de Houtrakpolder en Amsterdam Westhaven. Hier komt de trein de Westhaven weer binnenrijden, en heeft van de TRDL toestemming gekregen na een belletje en een sleutelkastje bedienen om het emplacement te betreden.


NSM Blokkendoos
Later kwam ik uiteindelijk bij Moordrecht, in de buitenbocht van de verbinding tussen Gouda en Alphen a/d Rijn. Hier passeert de Blokkendoos de 2 fotografen opweg naar Gouda, Breukelen, Weesp, Hilversum en Utrecht.

[ Bericht 0% gewijzigd door greavy op 30-03-2013 18:39:33 ]
  Redactie Sport zaterdag 30 maart 2013 @ 18:38:45 #19
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_124690476
Jammer van dat rijtuig net achter de stoomloc -O-

Daarnaast:
quote:
Nadat de SMMR 2225 met de trein naar Hoorn vertrokken is, kon de SMMRSSN driehoeken via de Houtrakpolder en Amsterdam Westhaven. Hier komt de trein de Westhaven weer binnenrijden, en heeft van de TRDL toestemming gekregen na een belletje en een sleutelkastje bedienen om het emplacement te betreden.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  zaterdag 30 maart 2013 @ 18:39:55 #20
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_124690521
Ja, jammer van dat rijtuig. Terug zat de stomer wel tegen de Rheingold-rijtuigen, maar ik moest optijd huiswaarts voor de hond.
pi_124690854
Heeft de Rheingold ooit weleens in deze combinatie gereden zonder dat andere rijtuig ertussen dan? Lijkt me niet. Dus hoe dan ook een raar gezicht :)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zaterdag 30 maart 2013 @ 18:58:26 #22
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_124691197
Op Nostalgienet de hele avond spoorno.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_124691419
2200'en zijn de vetste diesellocs die er ooit zijn gemaakt. Ik zal mijn modelunit eens opzoeken zometeen.
Bier.
pi_124692534
Met een trap en heggenschaar treinen fotograferen, weer eens wat anders dan op het eind van het perron haha :')
Gisteren weer eens met een dd-ar, zijn eigenlijk helemaal niet verkeerd. Alleen niet zo ruim :P
pi_124693831
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 18:00 schreef eti het volgende:
Ik heb die trein Parijs-Moskou gevonden. Die wordt misschien interessant voor mij als ik hem kan boeken tot Terespol... link

Fascinerend dat Terespol-Brest 3 uur duurt, weet je hoe ver dat is? Iets zegt me dat ik niet met de hele familie twee keer achter elkaar door de Witrussische douane wil als ik alleen maar in Brest mag uitstappen...
Die optie valt sowieso af via Wit-Rusland. Die zijn heel strikt in hun visumvoorwaarden en voor dit soort grappen weigeren ze ook een transitvisum uit te geven. Terespol moet daarentegen wel lukken! Het kan zijn dat je toch een reservering moet nemen tot Brest, omdat anders het computersysteem weigert, maar daar weet TreinReisWinkel meer over.
Overigens wordt bij het opstappen ook gelijk om een Wit-Russisch (transit)visum gevraagd, dus dat moet je dan heel goed uitleggen.

@ Greavy: Toffe foto's! Maar euh, een heggeschaar?! :')
pi_124694160
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 20:09 schreef Sandrvich het volgende:

[..]

Overigens wordt bij het opstappen ook gelijk om een Wit-Russisch (transit)visum gevraagd, dus dat moet je dan heel goed uitleggen.
Ja en dus kom je er dan niet in zonder transitvisum. Lijkt me het risico niet waard.
pi_124696500
Ja, visa aanvragen voor Witrusland is een beetje te veel moeite allemaal, als het überhaupt al lukt. Daarvoor moeten we eerst maar even wachten tot dat een beetje normaal land geworden is...

Ik zou eerst moeten uitzoeken of mijn bestemming via Terespol te bereizen is. Van Terespol naar Bialystok is 7 uur volgens bahn.de, met een enorme omweg. Maar ik moet niet naar Bialystok maar naar een of ander gat halverwege Terespol en Bialystok.... laat eerst de organisatoren van dat weekend maar eens vertellen waar het precies is....
pi_124697119
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 20:14 schreef Zug-Chef het volgende:

[..]

Ja en dus kom je er dan niet in zonder transitvisum. Lijkt me het risico niet waard.
Goh twee vrienden van mij hebben het БЧ/BCh-rijtuig ook eens genomen op Amsterdam-Warszawa en hebben gewoon uitgelegd aan de provodnietsa dat ze tot Warszawa reisden.

@ eti: Tussen Terespol en Bialystok zullen vast toch wel bussen o.i.d. rijden? 't Is Polen hè. (Wit-Rusland is zeer stabiel en bovenal brandschoon in vergelijking tot alle Centraal/Oost-Europees EU-lidstaten toen ik er vorige zomer was. Dat visum-probleem ligt aan beide kanten; als Wit-Russen Europa in willen, is het nog tien keer zo lastig voor hun om een visum voor fort-Europa te krijgen. Maar goed, dat is een hele andere discussie)
  zaterdag 30 maart 2013 @ 21:12:37 #29
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_124697281
Wit-Rusland wordt dan ook wel eens de laatste Europese dictatuur genoemd, tot ergernis van Poetin natuurlijk.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_124697772
Zo wordt het nog wel eens genoemd inderdaad. Maar ik zou zeggen; neem zelf een kijkje in Wit-Rusland, de realiteit is héél anders als dat Westerse media doen geloven! ^O^ (...Terwijl de zwaarste dictatuur niet eens gekend is bij de meeste media, laat staan EU-burgers; Transnistrië :') )
pi_124699703
Pinokkio is weer bezog hoor, de ns de schuld geven van de slechte cijfers, maar vervolgens volledig vergeten dat de kamer/kabinet een flink divident eist.

Hoe moeten ze de dienstverlening verbeteren als ze geen geld hebben? Elk dubbeltje wint gaat naar de bv nederlanden maardaar weigeren onze autistische vrienden naar te kijken, lekker goedkoop roeptoeteren zonder de feiten te bekijken!!!!
  zaterdag 30 maart 2013 @ 22:08:18 #32
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_124700289
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 19:38 schreef Frenk3nstein het volgende:
Met een trap en heggenschaar treinen fotograferen, weer eens wat anders dan op het eind van het perron haha :')
Foto's maken op een station vind ik sowieso niet echt een succes. Veel te veel afleidende objecten (zoals "Verboden toegang"-bordjes), te veel drukte, en te weinig ruimte om echt iets met een foto te kunnen doen. De foto zegt dan iets als "hier heb je een trein," maar niet meer. Foto's maken in een weiland of vanaf een brug (waar mogelijk) vind ik een heel stuk leuker om te doen.

Nederland vind ik dodelijk saai (afgezien van de bijzondere ritjes dan). :')

quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 21:57 schreef icloud het volgende:
Pinokkio is weer bezog hoor, de ns de schuld geven van de slechte cijfers, maar vervolgens volledig vergeten dat de kamer/kabinet een flink divident eist.

Hoe moeten ze de dienstverlening verbeteren als ze geen geld hebben? Elk dubbeltje wint gaat naar de bv nederlanden maardaar weigeren onze autistische vrienden naar te kijken, lekker goedkoop roeptoeteren zonder de feiten te bekijken!!!!
Waar heb je het over? :')
pi_124700447
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 22:08 schreef James1988 het volgende:

[..]

Foto's maken op een station vind ik sowieso niet echt een succes. Veel te veel afleidende objecten (zoals "Verboden toegang"-bordjes), te veel drukte, en te weinig ruimte om echt iets met een foto te kunnen doen. De foto zegt dan iets als "hier heb je een trein," maar niet meer. Foto's maken in een weiland of vanaf een brug (waar mogelijk) vind ik een heel stuk leuker om te doen.

Nederland vind ik dodelijk saai (afgezien van de bijzondere ritjes dan). :')

[..]

Waar heb je het over? :')
http://www.voorbeterov.nl/page3.php
  zaterdag 30 maart 2013 @ 22:25:47 #34
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_124701200
quote:
Vind je het heel erg als ik niet op je hersenloze gebral inga? :*
  zaterdag 30 maart 2013 @ 22:52:25 #35
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_124702990

NSM Blokkendoos
Ook even bij Hillegom de Blokkendoos opgewacht die voor het Spoorwegmuseum op pad was voor de Stichting Mat'54.

Links in beeld de kerk van Vogelenzang.

(Hier ook mijn ladder gebruikt, de weg loopt op hoogte van de akker *) )
pi_124703702
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 21:09 schreef Sandrvich het volgende:

[..]
Wit-Rusland is zeer stabiel en bovenal brandschoon in vergelijking tot alle Centraal/Oost-Europees EU-lidstaten toen ik er vorige zomer was. Dat visum-probleem ligt aan beide kanten; als Wit-Russen Europa in willen, is het nog tien keer zo lastig voor hun om een visum voor fort-Europa te krijgen. Maar goed, dat is een hele andere discussie
Toen ik Wit-Rusland geen normaal land noemde, bedoelde ik eigenlijk dat het een dictatuur was waar je toch niet zo heel makkelijk in of uit komt. Maar nee, het is geen bananenrepubliek weer je zo een mitrailleur in je nek hebt, natuurlijk niet... Het is wel een land waar je toch maar even niet 10 km. doorheen reist omdat dat korter is.

Ik zou er best eens willen rondkijken, ja. Wie weet kom ik in Polen (internationaal couchsurfingkamp voor gezinnen) wel Wit-Russen tegen waar ik eens een bezoekje aan kan brengen.

Of het nou precies een dictatuur is of niet, is helemaal niet zo belangrijk als je er gewoon heen wilt reizen. Tenzij het een land als Noord-Korea betreft, waar je als bezoeker geen stap mag zetten. Overigens hebben we in Europa ook wel een aantal landen dat alleen op papier een democratie is. Italië, bijvoorbeeld... maar goed, da's een compleet andere discussie. Overigens reden in Italië de treinen wel op tijd toen het officieel een dictatuur was. Maar mooie tijden waren dat niet bepaald.
  zaterdag 30 maart 2013 @ 23:20:47 #37
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_124704166
Vraag, is Station Helmond-Brandhout bemand? :?

Is voor komend nl tripje.
  zaterdag 30 maart 2013 @ 23:22:24 #38
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_124704230
quote:
5s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 23:20 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Vraag, is Station Helmond-Brandhout bemand? :?

Is voor komend nl tripje.
Helmond-Brandevoort bedoel je? Zo te zien niet
  zaterdag 30 maart 2013 @ 23:31:54 #39
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_124704614
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 23:22 schreef James1988 het volgende:

[..]

Helmond-Brandevoort bedoel je? Zo te zien niet
thx, ik krijg alleen maar de mobiele site te zien op mn gsm :)
pi_124706203
Helmond-Brandevoort is een halte aan de vrije baan met twee perrons en een loopbrug over het spoor. Dat is zeker niet bemand. :N
  zondag 31 maart 2013 @ 00:28:31 #41
35154 James1988
Schommelbotenlover
  zondag 31 maart 2013 @ 00:56:05 #42
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_124707584
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 22:52 schreef greavy het volgende:
[ link | afbeelding ]
NSM Blokkendoos
Ook even bij Hillegom de Blokkendoos opgewacht die voor het Spoorwegmuseum op pad was voor de Stichting Mat'54.

Links in beeld de kerk van Vogelenzang.

(Hier ook mijn ladder gebruikt, de weg loopt op hoogte van de akker *) )
EN je heggeschaar ook zeker :( Heel de fucking Keukenhof leeggemaaid idioot :o 8)7 o|O
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_124707675
De kop van Sm90 2106 zou bewaard zijn. Iemand foto?
  Redactie Frontpage / Sport zondag 31 maart 2013 @ 01:01:05 #44
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_124707726
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2013 00:59 schreef Bitlord het volgende:
De kop van Sm90 2106 zou bewaard zijn. Iemand foto?
http://www.flickr.com/photos/mochilla/401209415/

na één tel zoeken al gevonden
Altijd onderweg naar het avontuur
  zondag 31 maart 2013 @ 01:14:34 #45
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_124708125
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 21:21 schreef Sandrvich het volgende:
Zo wordt het nog wel eens genoemd inderdaad. Maar ik zou zeggen; neem zelf een kijkje in Wit-Rusland, de realiteit is héél anders als dat Westerse media doen geloven! ^O^ (...Terwijl de zwaarste dictatuur niet eens gekend is bij de meeste media, laat staan EU-burgers; Transnistrië :') )
is dat laatste deel niet officieel onderdeel van Moldavie, maar officieus een apart stuk?
Wit Rusland, Noord Korea en Cuba zijn volgens mij zo ongeveer de enige landen ter wereld waar vrijwel geen reclame voorkomt op straat
Same shit, different day
SC hopper present
  zondag 31 maart 2013 @ 01:19:01 #46
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_124708240
Transnistrië is geen serieus te nemen land. Er woont niemand, er wil niemand wonen, het is volstrekt onverdedigbaar met een oppervalkte van 0 en een omtrek van 100.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zondag 31 maart 2013 @ 01:27:08 #47
132454 Koen66
Sweet Lake City
pi_124708469
quote:
10s.gif Op zondag 31 maart 2013 01:19 schreef Dr_Flash het volgende:
Transnistrië is geen serieus te nemen land. Er woont niemand, er wil niemand wonen, het is volstrekt onverdedigbaar met een oppervalkte van 0 en een omtrek van 100.
vaag gebied lees ik idd, geen dictatuur, maar eerder een wetteloos stukkie land
Same shit, different day
SC hopper present
  zondag 31 maart 2013 @ 03:07:57 #48
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_124709623
Ben er een tijdje geleden achter gekomen dat er nog een klein stukje rails ligt naar de plek waar ooit de locloods van Delfzijl stond!
pi_124711182
Even een post om te melden dat ik nog leef.
Niet dat men mij hier mist denk ik maar toch.

Wegens tijdsgebrek en traag internet heb ik dit topic een hele tijd niet kunnen volgen.
Ik hoop daar nu verandering in te kunnen brengen!
pi_124711213
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2013 08:48 schreef trainfreak het volgende:
Even een post om te melden dat ik nog leef.
Niet dat men mij hier mist denk ik maar toch.

Wegens tijdsgebrek en traag internet heb ik dit topic een hele tijd niet kunnen volgen.
Ik hoop daar nu verandering in te kunnen brengen!
Welkom terug *O* !
pi_124711634
Vrolijk pasen treinvriendjes :W
pi_124711645
Hmm.. De trein nar Zwolle van 10:17 is een 'extra trein', die van 10:47 een 'speciale trein' :D
Een kijkje naar de trein de andere kant op leert waarom: hij komt niet vanuit Roosendaal, maar vanuit Boxtel! Bijzonder begin/eindpunt :P

jaja ik snap het: werkzaamheden
pi_124711745
Sterker nog: het is een extra speciale trein! :+
pi_124711781
quote:
10s.gif Op zondag 31 maart 2013 10:17 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
Sterker nog: het is een extra speciale trein! :+
[ link | afbeelding ]
Station Deventer :7
pi_124712060
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2013 10:20 schreef Toto69 het volgende:

[..]

Station Deventer :7
Deventer de gekste! ^O^
De conducteur heeft trouwens letterlijk alle mogelijke overstappen in Zwolle omgeroepen :D
pi_124712106
quote:
1s.gif Op zondag 31 maart 2013 10:44 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:

[..]

Deventer de gekste! ^O^
De conducteur heeft trouwens letterlijk alle mogelijke overstappen in Zwolle omgeroepen :D
Lol :D Blij dat ik vanaf morgen gewoon Almelo - Zwolle kan nemen i.p.v. Almelo - Deventer - Zwolle :P
pi_124712139
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2013 10:47 schreef Toto69 het volgende:

[..]

Lol :D Blij dat ik vanaf morgen gewoon Almelo - Zwolle kan nemen i.p.v. Almelo - Deventer - Zwolle :P
Ik ga morgen Zwolle - Enschede wel uitproberen! Maar toch verwacht ik dat het gewoon een enorme 1-aprilgrap is... Ik geloof er niks van... :P
  zondag 31 maart 2013 @ 11:04:12 #58
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_124712285
quote:
1s.gif Op zondag 31 maart 2013 10:08 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
Hmm.. De trein nar Zwolle van 10:17 is een 'extra trein', die van 10:47 een 'speciale trein' :D
Een kijkje naar de trein de andere kant op leert waarom: hij komt niet vanuit Roosendaal, maar vanuit Boxtel! Bijzonder begin/eindpunt :P

jaja ik snap het: werkzaamheden
En de IC uit Roosendaal gaat maar tot Tilburg, want er zijn werkzaamheden tussen Tilburg en Den Bosch. Maar Speciale Trein doet zijn naam wel eer aan, zolang het ICMm of ICRm is :D
  zondag 31 maart 2013 @ 11:18:15 #59
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_124712468
Oh, en vanwege het beperkte spoorgebruik rondom Dordrecht-Zwijndrecht rijdt de IC Den Haag Venlo pas vanaf Breda, maar rijdt leeg door naar Lage Zwaluwe om aldaar te keren.
  zondag 31 maart 2013 @ 11:21:21 #60
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_124712517
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2013 08:48 schreef trainfreak het volgende:
Even een post om te melden dat ik nog leef.
Niet dat men mij hier mist denk ik maar toch.

Wegens tijdsgebrek en traag internet heb ik dit topic een hele tijd niet kunnen volgen.
Ik hoop daar nu verandering in te kunnen brengen!
Hey :W Gij hier *O*
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_124712608
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2013 01:14 schreef Koen66 het volgende:

[..]

is dat laatste deel niet officieel onderdeel van Moldavie, maar officieus een apart stuk?
Wit Rusland, Noord Korea en Cuba zijn volgens mij zo ongeveer de enige landen ter wereld waar vrijwel geen reclame voorkomt op straat
In Wit-Rusland zie je hier en daar wel reclameposters hangen (met name in Minsk), maar het zijn er niet veel. Je ziet meer van die propagandaposters zoals deze:

"Anna is 17 jaar. Ze choqueert (want ze heeft een tattoo! :o :o ), máár ze rookt niet! O+ " (In het Russisch klinkt het als een leuk rijmpje).

En omdat we hier toch in een treinentopic zitten:

De trein van Brest naar Mogilyev in Baranovitsji. De treinprijzen zijn trouwens echt idioot laag in dat land; Vitebsk-Brest (700 km) in 'ljoeks'-klasse in de nachttrein is ¤14,- en zo. O+

Oh ja en:

_O_ Wit-Russische koersborden _O_
pi_124712746
quote:
1s.gif Op zondag 31 maart 2013 10:08 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
Hmm.. De trein nar Zwolle van 10:17 is een 'extra trein', die van 10:47 een 'speciale trein' :D
Een kijkje naar de trein de andere kant op leert waarom: hij komt niet vanuit Roosendaal, maar vanuit Boxtel! Bijzonder begin/eindpunt :P

jaja ik snap het: werkzaamheden
In Zwolle zelf leek het ook een aardige rotzooi op de borden. Trein naar Groningen reed niet, met direct eronder een extra trein naar Groningen (zelfde spoor zelfde tijd). Volgens mij was dat dan weer geen speciale trein ;(
pi_124712762
quote:
1s.gif Op zondag 31 maart 2013 10:44 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:

[..]

Deventer de gekste! ^O^
De conducteur heeft trouwens letterlijk alle mogelijke overstappen in Zwolle omgeroepen :D
Ik was woensdag in Deventer! O+
pi_124712987
quote:
14s.gif Op zondag 31 maart 2013 01:01 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

na één tel zoeken al gevonden
Kijk die reacties bij die foto :')

quote:
Laat mij maar even het denkwerk overnemen en laat mij mijn handen uit de mouwen steken en jullie mannen zullen allemaal versteld staan hoe de SM'90 en ik samen zullen schijnen en niemand zal er hieraan denken maar wie lelijk denkt over de SM'90 denkt lelijk over mij en ik voel mij bijzonder aangesproken en ik heb wat recht te zetten! Dus of maak een coole simulator van deze kop, of laat de SM'90 een nieuwe kans krijgen als verbeterde treinen weer terug op het spoor of bouw de rest van de trein aan deze kop zodat iedereen een kijkje in de hemel kan nemen als iemand daar behoefte aan heeft of geef mij de originele DM'90 deurrubbers en dan is het ook goed!
Als dat degene is wie ik denk dat het is dan is het niet eens een troll...
  zondag 31 maart 2013 @ 11:57:23 #65
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_124713126
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2013 11:50 schreef GlenSpey het volgende:
Als dat degene is wie ik denk dat het is dan is het niet eens een troll...
Ik weet niet wie jij denkt dat het is maar ik denk ook niet dat het een troll is :N Wel iemand die voor zijn eigen veiligheid en die van de rest van de maatschappij het beste heel lang heel ver weg opgeborgen kan worden ^O^
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_124713167
Wie dan?
  zondag 31 maart 2013 @ 12:02:04 #67
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_124713223
In ieder geval niet uitroeptekenmaniak22!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dat lijkt me duidelijk :)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport zondag 31 maart 2013 @ 12:17:45 #68
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_124713514
quote:
1s.gif Op zondag 31 maart 2013 11:37 schreef Viezze het volgende:

[..]

In Zwolle zelf leek het ook een aardige rotzooi op de borden. Trein naar Groningen reed niet, met direct eronder een extra trein naar Groningen (zelfde spoor zelfde tijd). Volgens mij was dat dan weer geen speciale trein ;(
komt ook door werkzaamheden. Trein kwam niet uit de Flevopolder maar was omgeleid via Amersfoort
Altijd onderweg naar het avontuur
  Redactie Frontpage / Sport zondag 31 maart 2013 @ 12:18:26 #69
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_124713526
quote:
10s.gif Op zondag 31 maart 2013 10:17 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
Sterker nog: het is een extra speciale trein! :+
[ link | afbeelding ]
dan moet je je als passagier extra speciaal voelen :)
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_124713546
De rest van Goede Vrijdag 2013:


Zoals al eerder vermeld had Rheincargo (een samenvloeisel van HGK en NE) sinds begin 2013 voor het vele vervoer van kolen meer wagens benodigd. Naast de vertrouwde 'blauwe' VTG Falns zijn er ondertussen ook bruine standaard Falns, witte GATX Falns en bruine vanuit Roemenië afkomstige afwijkende type Falns gehuurd van Touax. Juist deze laatste variant is voor Nederlandse begrippen nieuw en daarom een gewild fotografisch object. Op goede vrijdag 2013 was het uitgerekend deze set die als enige kolentrein van Rheincargo nog reed en terwijl de sneeuw alweer langzaam aan het dooien was passeerde de DE675 met 37 lege wagens onderweg van Gladbeck naar de Rotterdamse Maasvlakte.


Omdat het rondom Venlo al snel erg saai begon te worden en de temperaturen ook niet echt aangenaam waren werd besloten de omleidingen van/naar Nederland voor gezien te houden en een kijkje te gaan nemen aan de spoorlijn tussen Krefeld en Neuss. Hoogtepunt van de ochtend werd deze grijze Prima die bij VFLI rijdt. De 37028 is met containertrein 60416 zojuist uit Rheinhausen vertrokken en zet koers naar het Zuid-Franse Lyon-Guillotiere, hier ter hoogte van Bösinghoven.


In de loop van de middag ging het steeds vaker sneeuwen maar vanwege de relatief warme ondergrond bleef de sneeuw helaas niet liggen. Afkomstig vanuit het zuiden moest de fraaie oranje 1142 579 van NorthRail het halve Ruhrgebiet doorkruisen om de met fonkelnieuwe Hyundai's beladen BLG-autotrein op Neuss Gbf af te leveren. De trein passeert hier ter hoogte van Meerbusch deze rare kronkel in de weg. Ruim een uur later zou de lok los terug keren in de richting van Krefeld. Op de achtergrond is de A57 te zien die van de Nederlands-Duitse grens bij Gennep tot Keulen loopt.


De Zweedse goederenvervoerder Hectorrail is in 2004 gestart met het rijden van treinen in en rond Zweden. Sinds 2008 rijdt het ook treinen van/naar het Duitse Wanne-Eickel. In eerste instantie nog met Traxx'en maar anno 2013 alweer enige jaren met de nog veel fraaiere loks van het type "Taurus". Het vervoer is inmiddels ook flink uitgebreid. Naast de Van Dieren-KLV en DHL-speciaal verzorgt Hectorrail ook het papiervervoer iov Scandfibre tussen Zweden en Dortmund-Scharnhorst en sinds 2012 is daar dit transport van opleggers tussen het Luxemburgse Bettembourg en het Zweedse Helsingborg bijgekomen. Op vrijdag 29 maart 2013 werd de trein omgeleid via de spoorlijn Neuss-Krefeld als gevolg van werkzaamheden bij Lintorf. Normaliter staat de trein enkele uren stil te Opladen maar vanwege de aangepaste route werd de stop overgeslagen en zo passeerde de 242 516 "Ferdinand" met DGS 42710 in een flauw zonnetje bij Kaarst op weg van Trier-Ehrang Nord naar Helsingborg Central.


Zowel de firma Captrain als SNCF zijn veelvuldig met de Alstom Prima's in het Ruhrgebiet aan te treffen. De van CBrail gehuurde (4)37 519 is op Goede Vrijdag 2013 met een beladen buizentrein onderweg bij Kaarst in zuidelijke richting op weg als het net op tijd uw fotograaf passeert want rechts net buiten beeld zou een DBS 155'er met een gemengde trein het beeld direct na de klik verstoren. De lichtomstandigheden zijn curieus te noemen en weldra zou er dan ook weer wat natte sneeuw gaan vallen.
pi_124713638
Fraaie platen!
pi_124713720
Die Zweedse treinen hebben wel een strakke kleurstelling. Is wel over nagedacht lijkt me.
  zondag 31 maart 2013 @ 13:05:51 #73
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_124714882
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 maart 2013 16:33 schreef Zug-Chef het volgende:
Je kan proberen de nachttrein Parijs-Mannheim-Hannover-Berlijn-Warschau-Moskou ergens te pakken. Anders wordt t wel wat lastiger want verder rijden er geen nachttreinen meer tussen West-Europa en Polen.
Inderdaad de nachttrein van Basel naar Moskou rijdt ook niet meer vanaf 30 juni! Daar zat nog een mooi ritje Frankfurt (ab 22:19) Warschau (an 10.55) in, er is dus niks meer over |:( :? :(
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  zondag 31 maart 2013 @ 13:23:04 #74
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_124715468
Ze zijn wel erg amateurisch bezig te Amsterdam C.
Eerst:

Daar werd bij omgeroepen dat er een verstoring was in de reisinformatieschermen op perron 11. Voor de actuele juiste informatie moest er naar de blauwe regel 'Volgende trein' gekeken worden, m.ns.nl of de Reisplanner Extra.

Later werd dit bord op blanco gezet, en werd verwezen naar de gele vertrekstaten, m.ns.nl of de Reisplanner Extra.

Tegenwoordig hebben we ook een station Alm+ !


En om het compleet te maken, werd omgeroepen dat de Intercity van 10:08 naar Maastricht vandaag niet meer ging rijden, en de reizigers gebruik konden maken van de intercity van 12:38 (het was inmiddels 12:28) .......
  Redactie Frontpage / Sport zondag 31 maart 2013 @ 13:44:38 #75
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_124716163
Gaat lekker in Amsterdam dus _O-
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_124716200
quote:
14s.gif Op zondag 31 maart 2013 13:44 schreef Peterselieman het volgende:
Gaat lekker in Amsterdam dus _O-
Hele land zit vol met gigantische blunders. OVinNL staat er al vol mee en mijn twitterfeed explodeert ook.. Echt KANSLOOS.. 8)7
  zondag 31 maart 2013 @ 13:46:03 #77
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_124716208
Allemaal Bepac bugjes, is zo opgelost. Denk een paar dagen :P
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_124716250
quote:
6s.gif Op zondag 31 maart 2013 13:46 schreef Dr_Flash het volgende:
Allemaal Bepac bugjes, is zo opgelost. Denk een paar dagen :P
_O_ _O_ 8)7
  zondag 31 maart 2013 @ 13:47:22 #79
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_124716268
Oh, en op Amsterdam sp10 waar de Berlijner vertrekt hangen 2 verschillende treinsamenstellingen ...
pi_124717116
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2013 13:45 schreef b2py het volgende:

[..]

Hele land zit vol met gigantische blunders. OVinNL staat er al vol mee en mijn twitterfeed explodeert ook.. Echt KANSLOOS.. 8)7
Dit was denk ik de 1 aprilgrap die ze morgen wilden uitvoeren. Ze faalden. :')
  Redactie Frontpage / Sport zondag 31 maart 2013 @ 14:11:33 #81
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_124717188
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2013 13:45 schreef b2py het volgende:

[..]

Hele land zit vol met gigantische blunders. OVinNL staat er al vol mee en mijn twitterfeed explodeert ook.. Echt KANSLOOS.. 8)7
Het is ook zo moeilijk he, fatsoenlijke treininformatie geven, terwijl het nu juist makkelijker zou moeten zijn ...
Altijd onderweg naar het avontuur
  zondag 31 maart 2013 @ 14:22:25 #82
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_124717724
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2013 14:09 schreef remcoP het volgende:

[..]

Dit was denk ik de 1 aprilgrap die ze morgen wilden uitvoeren. Ze faalden. :')
Ook niet nieuw. Remember wissels op zomertijd? :')
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport zondag 31 maart 2013 @ 14:25:15 #83
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_124717898
quote:
14s.gif Op zondag 31 maart 2013 14:22 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Ook niet nieuw. Remember wissels op zomertijd? :')
met bijbehorende wisselstoring in Amersfoort *)
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_124720777
quote:
1s.gif Op zondag 31 maart 2013 10:50 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:

[..]

Ik ga morgen Zwolle - Enschede wel uitproberen! Maar toch verwacht ik dat het gewoon een enorme 1-aprilgrap is... Ik geloof er niks van... :P
Ik ga denk ik ook. Na 3,5 jaar :D
Bier.
  zondag 31 maart 2013 @ 15:45:42 #85
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_124720922
Dat zijn weer mooie foto's geworden, Zug-Chef! :)

Voor zover ik weet is Hector Rail geen vervoerder, maar een leasemaatschappij ;)
  zondag 31 maart 2013 @ 15:58:56 #86
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_124721349
Het Zweedse Hector Rail is een spoorwegonderneming uit Hallsberg, en was tot 2007 enkel actief in het goederenvervoer. De hoofdaandeelhouder is de Nooprse redersfamilie Høegh.
HectorRail least tevens locomotieven aan andere partijen.
  zondag 31 maart 2013 @ 16:24:32 #87
391360 KnightSolaire
Praise the Sun
pi_124722261
Hé, vanaf morgen zou de Fyra Breda - Antwerpen gaan rijden. Wat gaat de tijd snel.
pi_124722278
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2013 15:42 schreef DeaDLocK2K het volgende:

[..]

Ik ga denk ik ook. Na 3,5 jaar :D
Ook ik ga, Almelo - Zwolle, eerste trein.
pi_124722536
quote:
9s.gif Op zondag 31 maart 2013 16:24 schreef KnightSolaire het volgende:
Hé, vanaf morgen zou de Fyra Breda - Antwerpen gaan rijden. Wat gaat de tijd snel.
8 april pas hoor
  zondag 31 maart 2013 @ 16:53:12 #90
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_124723334
quote:
14s.gif Op zondag 31 maart 2013 14:25 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

met bijbehorende wisselstoring in Amersfoort *)




;(
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_124724099
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2013 16:31 schreef Ireyon het volgende:

[..]

8 april pas hoor
We horen er niets meer over helaas
  zondag 31 maart 2013 @ 17:25:00 #92
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_124724476
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2013 17:13 schreef Bitlord het volgende:

[..]

We horen er niets meer over helaas
Geen nieuws is goed nieuws toch? *O*
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport zondag 31 maart 2013 @ 17:30:54 #93
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_124724676
quote:
17s.gif Op zondag 31 maart 2013 17:25 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Geen nieuws is goed nieuws toch? *O*
hoe meer testritjes, hoe beter :P
Altijd onderweg naar het avontuur
  zondag 31 maart 2013 @ 17:57:21 #94
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_124725447
Die gaat niet rijden hoor. :')
pi_124725569
Ik vind de huidige situatie prima hoor. Jullie lachten me uit toen ik zei dat de Beneluxtrein nooit zal verdwijnen en kijk wat er gebeurd is :6 .

Roosendaal prevaleert.
  zondag 31 maart 2013 @ 18:06:36 #96
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_124725704
quote:
0s.gif Op zondag 31 maart 2013 18:02 schreef Ireyon het volgende:
Ik vind de huidige situatie prima hoor. Jullie lachten me uit toen ik zei dat de Beneluxtrein nooit zal verdwijnen en kijk wat er gebeurd is :6 .

Roosendaal prevaleert.
Nou _O_ je had gelijk hoor! ^O^

WAT een GE WEL DI GE verbinding is dat geworden _O_ O+
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport zondag 31 maart 2013 @ 18:08:52 #97
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_124725795
quote:
17s.gif Op zondag 31 maart 2013 18:06 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Nou _O_ je had gelijk hoor! ^O^

WAT een GE WEL DI GE verbinding is dat geworden _O_ O+
het is een superverbinding geworden met fantastische overstappen en een uitmuntend goede frequentie.
Altijd onderweg naar het avontuur
  zondag 31 maart 2013 @ 18:10:02 #98
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_124725831
En hij is ook zo lekker betrouwbaar en zo ruimbemeten voor al die reizigers O+
  zondag 31 maart 2013 @ 18:10:19 #99
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_124725842
quote:
14s.gif Op zondag 31 maart 2013 18:08 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

het is een superverbinding geworden met fantastische overstappen en een uitmuntend goede frequentie.
Ja. En alle reizigers willen het en zijn er laaiend enthousiast over :Y
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport zondag 31 maart 2013 @ 18:12:06 #100
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_124725898
en de rijtijd is er vergeleken met de oude dienstregeling nog flink op vooruitgegaan ook :)
Altijd onderweg naar het avontuur
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')