Mooi stukje zinsbouw, met als hoogtepunt het woord: "comminiseren"quote:Zoizo trambestuurders ze comminiseren helemaal niet, kijk je ze aan of je over kan bv als je net uitstapt bij de tram halte en je wil voor de tram langs lopen, dan kijken ze je met een zielloze blik aan, het lijken wel zombies die trambestuurders, als ze nou effe knikken dat je kan lopen ofzo, als je het niet leuk vind om te doen moet je ander werk zoeken mensen van de HTM.
quote:Op donderdag 13 november 2008 15:03 schreef blackie007 het volgende:
Het was in eerste instantie de bedoeling dat ik de motor zou gaan opknappen, de vorige eigenaar was hier al mee begonnen. Maar door de aanschaf van een andere motor en een kleine opkomst gaat dit niet meer gebeuren! Hij staat dus een beetje alleen te zijn in de tuin!
quote:Op donderdag 13 november 2008 16:09 schreef Stormqueen het volgende:
waarom heeft iedereen het hier over professionele en hele dure apparaten?
Ik heb nog nooit in een wasbak gezaagd, maar we hebben de gaten in de muren voor de electra gewoon met een grote gatenboor aangepakt en dat ging prima.
Misschien is het bij een wasbak anders en heb je daar wel dure pro apparatuur voor nodig, dat weet ik niet. Kan iemand me daar over ophelderen?
Wenzen worden verwezen naar de dood.quote:Op donderdag 13 november 2008 16:32 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Al lang meegemaakt. Dat betekent nog niet dat ik iedere keer gaan huilen als iemand kanker zegt. Een neef van mij is door een auto overreden, nou ben ik toch ook niet beledigd door auto's? Kanker is naar hoor, en het is erg balen als iemand het krijgt, zeker als je die persoon kent. Maar om nou zo te gaan miepen over een woord, en vervolgens met doodsverwenzingen gaat zaaien is nou weer niet nodig. Op doodsverwezingen staat trouwens wel een ban.
Ik vrees een aanhoudend lage drukgebied...quote:Op vrijdag 14 november 2008 @ 18:39 schreef DarkStream het volgende:
Ik vrees geen recessie, ik vrees een aanhoudend monitair systeem...
[knip]
Fouten tegen de geslachten worden steeds vaker gemaakt, dus origineel zijn ze niet meer.quote:Op vrijdag 14 november 2008 23:00 schreef Clara het volgende:
Ik zat eerder te denken aan een algemene opmerking in de trant van: Nu het kabinet haar goede wil toonde bij de vervanging van Ella Vogelaar zal ik mijn goede wil tonen en de minister niet langer knettergek noemen.
quote:Op vrijdag 14 november 2008 20:48 schreef liveandlearn het volgende:
[..]
...
Wie goed doet, Goed ontmoed![]()
Hulde aan al die mensen jullie zijn allemaal knettergekgoed!!!![]()
![]()
Yeah, Papa Bear.quote:Op zaterdag 15 november 2008 01:18 schreef Sally het volgende:
Uit een verder uiterst nobel topic, vond ik dit een leuke:
[..]
Gelukkig geen drugsverslavende.quote:Op zaterdag 15 november 2008 08:54 schreef Gtaboy107 het volgende:
Ik heb hem gister zonder problemen geinstalleerd, patch erbij en gespeeld
Dit gaat weer verslaafd worden
Ja, als je ook iemand de school uitslaat, is het geen wonder dat je er niks meer mee doet.quote:Op zaterdag 15 november 2008 02:09 schreef Man-E-Faces het volgende:
Met geld als grootste gemene deler en als enige motivatie. Als je in Den Haag ambtenaren vraagt wat hun mening is over Deminck wat denk je dat ze zeggen of juist niet zeggen over hun baas?
In Amerika waren wel mensen uit de school geklapt er wordt alleen niets mee gedaan. Is simple.
Wat is de fout?quote:Op zaterdag 15 november 2008 20:35 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Ja, als je ook iemand de school uitslaat, is het geen wonder dat je er niks meer mee doet.
Mensen uit de school klappenquote:
quote:Op zondag 16 november 2008 22:22 schreef LasTeR het volgende:
[..]
Waar lees je dit allemaal? Mag ik een link naar dat topic? Ik verzoek hier helemaal niets. Ik suggesteer het alleen.
Jawel, dat is juist de fout.quote:Op zondag 16 november 2008 23:04 schreef kleinetrom het volgende:
[..]
je kunt toch ook uit de school klappen?
quote:Op zondag 16 november 2008 20:14 schreef ***** het volgende:
Desondanks juig ik () ...
ok, da's duidelijk ja. het woord "mensen" had niet gebruikt moeten worden, dan wel had er voor een andere uitdrukking gekozen moeten worden dus.quote:Op zondag 16 november 2008 23:08 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Jawel, dat is juist de fout.
Mensen klappen uit de school (= mensen verklappen geheimen)
Maar als je mensen uit de school klapt, sla je mensen uit de school: je geeft ze een klap en ze vliegen uit de school.
Nee, er had moeten staan 'hadden mensen uit de school geklapt', niet 'waren mensen uit de school geklapt'.quote:Op maandag 17 november 2008 08:38 schreef kleinetrom het volgende:
[..]
ok, da's duidelijk ja. het woord "mensen" had niet gebruikt moeten worden, dan wel had er voor een andere uitdrukking gekozen moeten worden dus.
quote:Op zondag 16 november 2008 22:03 schreef Remon het volgende:
Een willekeurig penthouse in almere..
voor een lullige hypotheek som van 1428,- a 6 ton
Het interieur zou niet weerstaan in een Amsterdamse achterstands/buitenwijk. o wacht dat is almere ook
[...]
m, nou hoor!!quote:Op maandag 17 november 2008 08:42 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nee, er had moeten staan 'hadden mensen uit de school geklapt', niet 'waren mensen uit de school geklapt'.
Is dit nog wel een originele fout eigenlijk?quote:Op maandag 17 november 2008 14:44 schreef minkuukel het volgende:
[..]
TS heeft zins vandaag internet.
Mondelinge overhoring!quote:Op maandag 17 november 2008 19:28 schreef Tvrb0Jugend het volgende:
ik moet het proces verbaal eerst nog scannen jonges maar ik doe me best.
Wat hardzinnig.quote:Op dinsdag 18 november 2008 00:52 schreef erikkll het volgende:
Over bovenstaande tekst wil ik bovendien kwijt dat jíj degene bent die een verslaving moet aanpakken. In tegenstelling tot jouw vrouw heeft mijn moeder wel geprobeerd te helpen mijn vader van zijn drankprobleem af te helpen, echter onsuccesvol. Een scheiding is niet iets waar de gemiddelde persoon lichtvochtig over denkt, en ik vermoed dat als jouw vrouw je daarmee dreigt, zij al nauwelijks meer een uitweg ziet. Wellicht ligt daar de reden dat ze je niet al na 3 weken probeert te helpen.
Is wel een beetje begrijpelijk, want de derde persoon enkelvoud is altijd stam +t.quote:Op dinsdag 18 november 2008 00:14 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
Israel wilt Palestijnen dood laten verhongeren
Dat vaak 'jij wilt' geschreven wordt is begrijpelijk (want vaak zo uitgesproken), maar bij de 3de pers. ev.?
Jij wilt is gewoon goed, en heeft eigenlijk zelfs de voorkeur. Hij wilt is hierboven al uitgelegd.quote:Op dinsdag 18 november 2008 00:14 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
Dat vaak 'jij wilt' geschreven wordt is begrijpelijk (want vaak zo uitgesproken), maar bij de 3de pers. ev.?
Hij zal dit topic wel hebben gelezen.quote:Op dinsdag 18 november 2008 14:11 schreef JoPiDo het volgende:
[..]
hij wilt is correct Nederlands en je vergelijk slaat als een tang op een varken
quote:Op woensdag 5 november 2008 13:36 schreef Sjeen het volgende:
We hebben een zeehondje in huis... Vannacht niet geslapen, Isa hoest zich de longen uit het lijf. Maar ze wilde percee naar school vanmorgen, omdat ik zou komen helpen. Dus toch gegaan samen, juf had het snel geschoten...
Nee, veel erger...quote:Op dinsdag 18 november 2008 14:17 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Hij zal dit topic wel hebben gelezen.
quote:Op dinsdag 18 november 2008 14:21 schreef JoPiDo het volgende:
SORRY
http://taaladvies.net/taal/advies/vraag/384
Ik verafschuw zelfs het gebruik van "je wil", "je kan" en "je zal"... ik vind het oerlelijk; ZELFS als spreektaal. Wat mij betreft hebben "je wilt", "je kunt" en "je zult" niet alleen de voorkeur, maar worden hun lelijke broertjes keihard afgekeurd.quote:Op dinsdag 18 november 2008 11:54 schreef Bleie het volgende:
Jij wilt is gewoon goed, en heeft eigenlijk zelfs de voorkeur. Hij wilt is hierboven al uitgelegd.
Ach de motivatie van JoPiDo is dan wel weer origineel.quote:Op dinsdag 18 november 2008 16:54 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik verafschuw zelfs het gebruik van "je wil", "je kan" en "je zal"... ik vind het oerlelijk; ZELFS als spreektaal. Wat mij betreft hebben "je wilt", "je kunt" en "je zult" niet alleen de voorkeur, maar worden hun lelijke broertjes keihard afgekeurd.
Maar de "hij wilt" kwam Meki. Dat kun je amper nog origineel noemen...
Volgens mij klopt dit verkeerd niet.quote:Op zaterdag 15 november 2008 20:01 schreef Watuntrik het volgende:
Daar klopt iets verkeerd en lijkt het meer op een schreeuw naar aandacht dan een aangeboren afwijking.
quote:Op dinsdag 18 november 2008 21:50 schreef Crane het volgende:
Ik zeg niet eens dat het slecht in elkaar zit (ook al is het niet mijn ding) maar dat rockers zich beter eens bezig kunnen houden met het redden van hun vastgeroeste afstervende genre i.p.v. constant andere stijlen aan te vallen.
Al is dood laten verhongeren ook een beetje dubbelop, nietwaar?quote:Op dinsdag 18 november 2008 00:14 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
Israel wilt Palestijnen dood laten verhongeren
Dat vaak 'jij wilt' geschreven wordt is begrijpelijk (want vaak zo uitgesproken), maar bij de 3de pers. ev.?
Ten eerste: welkom.quote:Op dinsdag 18 november 2008 11:54 schreef Bleie het volgende:
[..]
Jij wilt is gewoon goed, en heeft eigenlijk zelfs de voorkeur. Hij wilt is hierboven al uitgelegd.
Volgens mij had ze toch beter de juf wat minder hard kunnen uitlachen...quote:Op woensdag 19 november 2008 00:21 schreef zhe-devilll het volgende:
Het is een vreselijk achterlijk systeem, merendeel kinderen konden niet goed leren lezen.
Doet me denken aan het feit dat jaren terug men niet goed kon hoofdrekenen wat een toeval en wat KWAM DIT TOCH VRESELIJK GOED UIT TOEN MET DIE EURO VERSUS GULDEN TRUUK VERWISSELING ZEG!
Zoow heey!
ja nee...wat gaat er straks komen over 20 jaar...de taalverwisselingstruuk?
Anyways ik heb die juf toen stompzinnig zitten aankijken om bijna in lachen uit te barsten toen ze mij uitlegte hoe ze les gaven in taal...
RROOOOOOOOO, OOOOOOOOOOOOOO, SSSSSSSZZZZZZZZZZ
IK DENK MENS DOE NORMAAL JOH!??????
Gaat dit over?
Taalklanken nou geef mij maar aap noot miesje...
![]()
Ben het met je eens. Ik heb ooit eens gehoord, dat het Belgisch zou zijn. Ik betwijfel dat, omdat ik over het algemeen Belgisch plezieriger vind klinken dan Nederlands.quote:Op dinsdag 18 november 2008 16:54 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Ik verafschuw zelfs het gebruik van "je wil", "je kan" en "je zal"... ik vind het oerlelijk; ZELFS als spreektaal. Wat mij betreft hebben "je wilt", "je kunt" en "je zult" niet alleen de voorkeur, maar worden hun lelijke broertjes keihard afgekeurd.
Maar de "hij wilt" kwam Meki. Dat kun je amper nog origineel noemen...
Ja, breek me de bek niet open. Ik heb ook van die leuke collega's gehad die dan tegen een klant zeiden "u magt/kant een nieuwe pakken".quote:Op dinsdag 18 november 2008 01:09 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Is wel een beetje begrijpelijk, want de derde persoon enkelvoud is altijd stam +t.
Alleen zijn er uitzonderingen. Kunnen, willen, zullen, mogen en nog zo een paar.
*jammert* Zo ver kan ik niet tellen.quote:Op dinsdag 18 november 2008 22:57 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
Ten tweede ben je snel tevreden als je de uitleg van Kees22 afdoende vindt. Want als we even loskomen van de schrijftaal: hoeveel mensen ken jij die in spreektaal 'hij wilt' zeggen? Ik ken er geen. En aangezien schrijftaal een afspiegeling is van de spreektaal, vraag ik me dus af hoe iemand het voor elkaar krijgt 'hij wilt' te schrijven terwijl hij dat hoogstwaarschijnlijk nooit zo zou uitspreken.
Het is Rotterdams.quote:Op woensdag 19 november 2008 01:03 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Ben het met je eens. Ik heb ooit eens gehoord, dat het Belgisch zou zijn. Ik betwijfel dat, omdat ik over het algemeen Belgisch plezieriger vind klinken dan Nederlands.
OK, dan zijn fouten geëxcuseerd!
quote:Op maandag 17 november 2008 23:50 schreef verloren-den het volgende:
Nu is haar vader homofiel. En ik denk zij ook! Echter heeft haar moeder veel verdriet ondergaan van de homofiliteit van haar vader en denk ik dus dat ze haar moeder niet nogmaals verdriet wil doen. Anderzijds heeft zij geen werk en bar weinig wanneer we mij zal verlaten voor een ander of haar gevoelens. Ze omschrijft mij wel als de liefste vader die er is (Naast mijn 80 uurige werkweek weet ik ook nog tijd te vinden om mijn kinderen te educateren, te koken (meestal overigens) en andere leuke dingen met ze te gaan doen).
Dan las ik je opmerking verkeerd over dat 'je wilt' vaak wordt geschreven. Excuus!quote:Op dinsdag 18 november 2008 22:57 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
Als je mijn post nog eens leest zul je zien dat ik nergens zeg dat 'je wilt' fout is - sterker nog, ik gebruik het (in andere posts) zelf ook.
Tja, ik ben opgegroeid in Rotterdam ...quote:Ten tweede ben je snel tevreden als je de uitleg van Kees22 afdoende vindt. Want als we even loskomen van de schrijftaal: hoeveel mensen ken jij die in spreektaal 'hij wilt' zeggen? Ik ken er geen. En aangezien schrijftaal een afspiegeling is van de spreektaal, vraag ik me dus af hoe iemand het voor elkaar krijgt 'hij wilt' te schrijven terwijl hij dat hoogstwaarschijnlijk nooit zo zou uitspreken.
Logisch, als ie met een kerel verder gaatquote:Op woensdag 19 november 2008 06:23 schreef verloren-den het volgende:
Haar vader heeft ook een gezin gesticht en vervolgens (toen ze wat ouder waren) er de brei aan gegeven en met een kerel verder gegaan.
quote:Op woensdag 19 november 2008 15:35 schreef Maikuuul het volgende:
Thuis aangekomen startte ik de pc op en denk "Hey ik ga eens kijken op het Fok! forum" wat schetste mijn verbazing ? bagger topics in KLB, en onzin het Onzin voor je leven topic. Dit stemde mij niet gunstig dus moest ik iets anders verzinnen om de tijd te doden, Jennifer was niet thuis dus die waaier ging niet op, na 20 minuten F5-en op het forum besloot ik de stad in te rollen met de velocipede.
Verse rijgerquote:Op woensdag 19 november 2008 12:54 schreef Prince_of_Darkness het volgende:
Als zijn naam op het koopcontract staat mag je hem niet eens wijgeren. Het is ook zijn eigendom. Verder mag van de bank degene blijven wonen die de hypotheek kan dragen. Als jullie dat beiden kunnen, word het een strijd object en mogen jullie dat voor de rechten uitknokken. Als geen van beiden het kan, dan moeten jullie de kiet verkopen. Succes!
Grondig pakketjequote:Op woensdag 19 november 2008 12:54 schreef Barzi het volgende:
Ja, maar de nieuwaarde terug? Of hoe gaan weten zij wat er in het pakketje zat?
quote:Op vrijdag 14 november 2008 10:52 schreef PushyGurl het volgende:
[..]
rare gedachtens hou jij erop na
Mijn uitleg is dezelfde als die van http://taaladvies.net/taal/advies/vraag/384%3C/b%3E, behalve dan dat ik een slag om de arm hield voor meer werkwoorden.quote:Op dinsdag 18 november 2008 22:57 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
Ten eerste: welkom.Als je hier langer had gezeten had je geweten dat deze kwestie meermaals besproken is, maar het zij je vergeven. Als je mijn post nog eens leest zul je zien dat ik nergens zeg dat 'je wilt' fout is - sterker nog, ik gebruik het (in andere posts) zelf ook.
Ten tweede ben je snel tevreden als je de uitleg van Kees22 afdoende vindt. Want als we even loskomen van de schrijftaal: hoeveel mensen ken jij die in spreektaal 'hij wilt' zeggen? Ik ken er geen. En aangezien schrijftaal een afspiegeling is van de spreektaal, vraag ik me dus af hoe iemand het voor elkaar krijgt 'hij wilt' te schrijven terwijl hij dat hoogstwaarschijnlijk nooit zo zou uitspreken.
Gedachtens.quote:
Ik ken 'keinder' ook als dialect voor kinderenquote:Op woensdag 19 november 2008 23:22 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Gedachtens.
Dubbel meervoud, net als kinderen of kalveren. In mij dialect wordt nog steeds kalver gezegd als het meervoud van kalf bedoeld wordt.
Wel grappig, inderdaad.
Daar zit een dijk van een kromme zin in, kan 'm nauwelijks uitsprekenquote:
quote:Op donderdag 20 november 2008 11:03 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
1%
en al die kroegeigenaren die gecompenseerd willen worden voor 26-31% en soms wel 60% minder omzet die ze zeggen te mislopen
Een foute conclussie wat betreft dat bussiequote:Op donderdag 20 november 2008 12:03 schreef klusfoobje het volgende:
@ Argento
wat dat kruisen betreft....
er is op die plek, waar hij vandaan kwam, geen voorsorteervak voor afslaand en kruisend verkeer.... aan mijn kant wel...
ongeveer een meter of 4-500 VOOR die kruising van zijnkant is een bushalte is me vertelt en heb ik later zelf geconstateerd. Die betreffend ebus is dus van die halte weggereden en heeft zijn richtingaanwijzer niet terugezet. Met het knipperlicht werkend is hij dus naar die kruising gekomen waardoor ik op dat moment de conclussie trok dat hij ging afslaan en we elkaar voorlangs zouden kruisen....
wat je laatste reactie betreft, dat mag en is je goedrecht om er zo over te denken. Ergens ben ik het misschien nog wel met je eens ook, hoe vreemd ook misschien.
@ mikkie,
in een notendop heeft hij wel gelijk met dat deel van zijn conclussie wat dat inhalen en stilzetten van de bus betreft.....hoe irritant ook, daar heeft hij gelijk...
![]()
Heel erg james bond was het overigens niet hoor.. Ik ben hem gewoon voorbij gereden en ben langzaam tot stil stand gekomen.. Ik realiseer me dondersgoed dat een 10tons bus niet heel snel stilstaat.
quote:Op donderdag 20 november 2008 12:19 schreef klusfoobje het volgende:
maar goed...
ff een conclussie proberen te vormen...
Ik DACHT dat een belediging geen misdrijf is en als dit gedonder me 220 kost ok, het zij zo .
Nu blijkt dus dat het WEL een misdrijf is. Levert die belediging me du seen strafblad op ??
Het verbaast me dat het hierop word gespeelt en niet die art 5. welek conclussie moet/mag je daaruit trekken?
Let wel, ik probeer een strafblad te vermijden, die euro;'s beschouw ik als lesgeld.
(overigens, overbodig maar toch, ik heb naar aanleidng van dit gedoe wel eens even kritisch naar mezelf gekeken en waarom ik zo reageerde. Daar heb ik wel wat conclussies getrokken en daar ook actie op ondernomen. )
mnaar goed... strafblad dus ? of is het nog net een overtreding door de schikking ?
sterkte ja!quote:Op donderdag 20 november 2008 14:12 schreef cryingfreeman12 het volgende:
you are screwed dude!
Je broer zal je afmaken als hij dit hoord.
Dat had ik in iedergeval wel gedaan dus ik hoop voor je dat je zo bloed geil en mooi is dat het het waard was!
Sterkte!
quote:
Signature van dezelfde geniale userquote:Live can suck in a moment! if woman did that live would be much better!!!
Welkom in Utopia.quote:Op donderdag 20 november 2008 18:06 schreef Pony-Lover het volgende:
Dat is meteen ook het probleem van veel linkse politieke ideeën, men gaat te veel uit van het einddoel, dat meestal een uthopie is (en voor de bedenkers ervan later zal blijken te zijn), en verzint zonder enige rekening te houden met de aard van de mens (zelfs in theorie werken dit soort ideeën alleen als je er vanuit gaat dat de mensheid een soort mierenleger is), een weg waarvan men hoopt dat hij zal leiden naar dat einddoel.
shag prijzenquote:Op donderdag 20 november 2008 22:26 schreef Isegrim het volgende:
Ik word dood ziek van de spatie ziekte.
quote:Op donderdag 20 november 2008 22:26 schreef Isegrim het volgende:
Origineel zijn ze al lang niet meer, maar ik wil er toch even mijn gal over spuien...
Ik word dood ziek van de spatie ziekte.
Zag ik ook, maar bedacht dat dat satire/cynisme moest zijn.quote:
Extreem slechte smileykeus dan, ik heb getwijfeld en met elke andere smiley had ik het geloofd.quote:Op vrijdag 21 november 2008 01:10 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Zag ik ook, maar bedacht dat dat satire/cynisme moest zijn.
Ik vind het anders overduidelijk dat je het ironisch bedoelde.quote:
Allemachtig, ben je een robot of zo?quote:Op vrijdag 21 november 2008 08:58 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Extreem slechte smileykeus dan, ik heb getwijfeld en met elke andere smiley had ik het geloofd.
Ik ben je nog niet eerder bewust tegengekomen hierquote:Op vrijdag 21 november 2008 09:29 schreef Isegrim het volgende:
Het valt ook wel af te leiden uit het feit dat de keren dát ik hier kom, ik het meestal over slecht spatiegebruik heb.Maar eenieder heeft uiteraard het recht om mij niet te geloven, net als met God.
Ik moet zeggen dat het mij steeds meer moeite kost om het goed te doen! Ik woon in een engelstalig land, en daar is het juist de gewoonte om alles 'los' te schrijven. Ik moet soms ook drie keer nadenken voordat ik iets type. Heel erg. Ik laat mijn eigen taal verloederen.quote:Op donderdag 20 november 2008 22:26 schreef Isegrim het volgende:
Origineel zijn ze al lang niet meer, maar ik wil er toch even mijn gal over spuien...
Ik word dood ziek van de spatie ziekte.
Juist.....quote:Op vrijdag 21 november 2008 11:48 schreef Goochie het volgende:
en ten tweede zijn de prijzen soms dusdanig hoog dat de tranen me in mijn broek springen.
quote:Ben jij Torndaoproof? Bewijs het!
quote:Op vrijdag 21 november 2008 14:34 schreef Netstorm het volgende:
ze is met je vreemdgegaan en als je denkt dat dat niet voor herhaling vatbaar is dan heb je een enorme blok voor je kop.
Je bent niet de enige: veel Nederlanders maken ook fouten. Ik heb voor mezelf een regel gevonden:quote:Op vrijdag 21 november 2008 12:31 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat het mij steeds meer moeite kost om het goed te doen! Ik woon in een engelstalig land, en daar is het juist de gewoonte om alles 'los' te schrijven. Ik moet soms ook drie keer nadenken voordat ik iets type. Heel erg. Ik laat mijn eigen taal verloederen.
Schrijnend.quote:Op zaterdag 22 november 2008 15:58 schreef Mrs.Snaaz het volgende:
Het meenemen doe je altijd. Het zelf niet erkennen is iets anders.
Als je gelijk bij je streepjes staat met de kreet "je overschrijnt mijn persoonlijk grens" en dan weg loopt neemt je iets mee. Wat dan... de nasmaak van een verbroken vertrouwensband. Als je het het eerst bespreekt ondervraagd en dan weg loopt wat neem je mee? Hetzelfde alleen dan kan je er makkelijke in je verdere verloop naar terug kijken. Het is dan geen struikelpunt voor je volgende relatie.
Een werkelijk schitterend neologisme!quote:Dekkers had ook moeten interrupteren
007quote:Op zaterdag 22 november 2008 18:53 schreef Devvie het volgende:
[..]!111
zegt meneer het 15jarige puistenpubertje met een maandsalaris van 100eu bij de Appie Heijn
laat me raden, je draagt een petje en je hebt een matje+bondkraag
OF
je bent kaal en draagt een hardcorepetje met bomberjack
Vroeger, voordat er Internet was, had ik bij een heel gros dat op een grootje gaat vast niet zulke rare gedachtenquote:Op zaterdag 22 november 2008 20:42 schreef massachusetts_avenue het volgende:
Het is mede door dat er te weinig regels waren qua transparantie van banken en financiële instellingen dat het hele gros op z'n grootje ging.
Wtf, ze'n?quote:Op zondag 23 november 2008 01:13 schreef nightfall het volgende:
[..]
ja,. in me'n broek,. hij steekt dagelijks ze'n kop boven water
quote:Op zondag 23 november 2008 12:08 schreef RAVW het volgende:
vooral dat laatste dik gedrukte stukje doet mij vreemd aan voelen
WTF hebben rokers met gokken te maken?
Want de mensen die gokken hebben vaak toch geld zat en is het vaak alleen maar tijd bedrijf of zwart geld wit wassen.
Dus daar mogen ze van mij best wel een 30 a 40 % belasting over heen gooien.
En bij de meeste rokers is juist het probleem dat ze al vaak niet veel geld hebben.
En daar bij waar mag je trouwens nog een beetje genieten van je shag of sigaretten? overall wordt het verboden.
Dus je mag het niet meer doen en je betaald je nog blauw en geel er aan ook ......
Wanneer komt daar eens wat tegen over te staan ......
Dus als men kan aan tonen dat hij gestopt is iets van 100 Euro er bij netto op je loon.
Zo als in vele Duitse werkomgeving. (dit omdat ze er van uit gaan dat een niet roker minder vaak ziek is)
Dan loont het nog om te stoppen maar nu niet
Kauw!quote:Op zondag 23 november 2008 16:40 schreef RedDevil085 het volgende:
()
Kan nog wel wat voorbeelden uit de mauw schudden maar ik hoop dat dit mijn visie op deze een beetje verduidelijkt...
Interessante spelling, accent in plaats van trema. Doet me denken aan "hygiène".quote:Op zondag 23 november 2008 16:50 schreef schoelje het volgende:
[..]
Phoeh, je gaat er wel weer lekker aggressief in, waar heb ik het woordje "weer" aan te danken?![]()
En ook net alsof het het werk van een fundamentalistische atheíst zou zijn geweest dat ik die niet zou opvreten.
![]()
Hij is mooi gevondenquote:Op woensdag 12 november 2008 12:02 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
...was ook enigsinds sarcastisch bedoeld
Welke huidlaag is dat?quote:Op woensdag 12 november 2008 13:38 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ok, ok, DAN VIND IK DAT JE ZE JUIST MEE ZOU EVENTHEEL MOETEN KUNNEN NEMEN
...
En dan hulde voor deze reactie:quote:Op woensdag 12 november 2008 14:06 schreef sphackr het volgende:
[..]
Één der betrokken aanwezige journalisten van Zembla liet desgevraagd weten dat de gemeente zelfs schriftelijk is aangeboden om geen vragen over de affaire De Rechter te stellen, maar huldigt zich verder in stilzwijgen, wat de vraag oproept waar het onderzoek dan werkelijk over gaat?
Bron: Almelo's Weekblad
Ze moeten zich inderdaad niet zo opdringen.quote:Op woensdag 12 november 2008 14:18 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
De rechtsgang moet niet in het gedring komen door toedoen van een paar overijverige journalisten.
Lijkt me best vermoeiendquote:Op maandag 24 november 2008 07:12 schreef Reinhilde het volgende:
Maar weet je, elke dag een gat in de lucht kunnen slapen is ook niet alles hoor.![]()
Ik moet heel eerlijk zeggen dat ik een vast (werk) ritme best wel mis!
Maar goed, ik ben van nature te lui om een vast ritme te houden als het echt niet hoeft geloof ik...
I.p.v. "tyfus".quote:Op zondag 23 november 2008 11:44 schreef PeRi het volgende:
tieves
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |