quote:Op maandag 10 november 2008 19:14 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Is volgens de regels van de nieuwe spelling.
quote:In het Groene Boekje van 1995 stond appèl; in het boekje van oktober 2005 is het appel geworden. Neemt het witte boekje appel over?
Nee, in het witte boekje blijft appèl staan. Onze Taal
En de PVV wil na de volgende verkiezingen met het CDA gaan regeren?quote:5.)
Deelt u de mening dat de letters CDA vanaf nu voor Christen Dhimmi Appel staan?
No way dat het CDA met de PVV gaat regeren.quote:Op maandag 10 november 2008 20:19 schreef FeestNummer het volgende:
[..]
En de PVV wil na de volgende verkiezingen met het CDA gaan regeren?
http://www.telegraaf.nl/o(...)kettaks__.html?p=9,1quote:Wie is nu slimmer?
vrijdag 07 november 2008
Schriftelijke vraag van het lid Madlener (PVV) aan de ministers van VROM en Economische Zaken betreffende het bericht (*) dat Belgie afziet van de invoering van een ticket-taks.
1.)
Wie zijn er nu slimmer, de Hollanders of de Belgen?
Klik hier om het bericht te lezen op de website van de Telegraaf.
Niks, studies en vage powerpointfilmpjes. Concrete dingen. Vertellen hoe zij die "islamisering" dan wel niet willen oplossen.quote:Op woensdag 12 november 2008 18:38 schreef Clara het volgende:
Wat een kneutergehalte met die boerkinivragen. Zaken als islamisering kun je naar mijn idee beter verwoorden door selectieve wetshandhaving en gevallen van voorzorgzucht op rij te zetten. Kamervragen lijken mij niet het geëigende instrument om maatschappelijke bewustwording bewerkt te krijgen. Geert en zijn vrienden moeten dus gewoon aan het werk om een studie en/of documentaire te (laten) produceren waarin zij met ruimte voor hoor en wederhoor hun zorgen uitspreken.
Alleen al dat ze niet het verschil weten tussen Hollanders en Nederlanders.quote:Op woensdag 12 november 2008 18:29 schreef Houtworm het volgende:
Weer één mooie:
[..]
http://www.telegraaf.nl/o(...)kettaks__.html?p=9,1
Zoiets als Fitna?quote:Op woensdag 12 november 2008 18:38 schreef Clara het volgende:
Wat een kneutergehalte met die boerkinivragen. Zaken als islamisering kun je naar mijn idee beter verwoorden door selectieve wetshandhaving en gevallen van voorzorgzucht op rij te zetten. Kamervragen lijken mij niet het geëigende instrument om maatschappelijke bewustwording bewerkt te krijgen. Geert en zijn vrienden moeten dus gewoon aan het werk om een studie en/of documentaire te (laten) produceren waarin zij met ruimte voor hoor en wederhoor hun zorgen uitspreken.
Je lijkt moeite te hebben met verstaand lezen tenzij je natuurlijk geoon het verschil niet weet tussen hoor en wederhoor een een filmpje met losse indrukken. Hierdoor geef je toch een minder vleiend beeld van je rugzakje met algemene ontwikkeling weg. Gelukkig kan dat gedurende het leven worden aangevuld door wie vooral de oren en de ogen inschakelt.quote:
Geert Wilders heeft zo bezien zijn manier van converseren aangepast op zijn doelgroepen. Je kunt van hem, in tegenstellig tot van ene Mohammed die boven elke kritiek verheven schijnt te zijn, inderdaad zeggen wat je wilt.quote:Of gewoon polderen, flink overleggen en dan een rapport produceren dat in een la verdwijnt? Ik dacht dat ze daar nou juist zo tegen waren?![]()
Overigens kun je van Wilders zeggen wat ik wil, maar zijn taal is een stuk duidelijker dan jouw stukje hierboven.
Of was dat ironie?
Oh, maar ik kan best wel bijleren hoor. Ik de alleen mijn best om mijn hersens een beetje nieuw te houden. Dan krijg ik straks aan de poort misschien een hoge inruilprijs voor.quote:Op donderdag 13 november 2008 11:41 schreef Clara het volgende:
[..]
Je lijkt moeite te hebben met verstaand lezen tenzij je natuurlijk geoon het verschil niet weet tussen hoor en wederhoor een een filmpje met losse indrukken. Hierdoor geef je toch een minder vleiend beeld van je rugzakje met algemene ontwikkeling weg. Gelukkig kan dat gedurende het leven worden aangevuld door wie vooral de oren en de ogen inschakelt.
Vroegâh werd de norm gesteld door mensen met goede ontwikkeling. Tegenwoordig kennelijk door mensen met een erg kort lontje en evenredig weinig inzicht. Dat Wilders de taal van het volk zou spreken, vind ik een erg droevig makende constatering.quote:[..]
Geert Wilders heeft zo bezien zijn manier van converseren aangepast op zijn doelgroepen. Je kunt van hem, in tegenstellig tot van ene Mohammed die boven elke kritiek verheven schijnt te zijn, inderdaad zeggen wat je wilt.
Gelukkig kom jij dan met een voorbeeld hoe het beter kan.quote:Op vrijdag 14 november 2008 00:06 schreef gelly het volgende:
Jezus kerel, wat lul je veel en zeg je weinig.
Dat is naar mijn idee vooral de wensgedachte van gevestigde politici en mensen die zich minder verdiepen in wat er nu precies in een maatschappij als de onze plaatsvindt. Die politici kunnen dan tenminste op de hen bekende wijze voort de boel de boel te laten en zichzelf lekker belangrijk te maken. Over enkele jaren zullen we wel weten wiens aanname de werkelijkheid van vandaag het meest benaderde.quote:De reden dat Wilders stemmen krijgt is omdat ie kankert op Marokkanen/moslims en steeds roept "keihard aanpakken !". Dat trekt klootjesvolk. Veel moeilijker is het niet ben ik bang.
quote:Zij mogen best daders van misstanden benoemen, zij mogen best bijwerkingen van niks doen en bijwerkingen van voorgestelde ingrepen schetsen. Maar bovenal zullen zij moeten laten zien dat ook aan hen probleemaanpak toevertrouwd kan worden. De theetijd beëindigen voordat men op de koffie komt. Dàt lijkt mij een strategie die de PVV electorale wind uit de zeilen neemt.
quote:Vragen van de leden Fritsma, Madlener en Wilders (allen PVV) aan de minister voor Wonen, Wijken en Integratie over het bericht dat in Rotterdam een wijk in Marokkaanse stijl gebouwd gaat worden.
1.)
Bent u bekend met het bericht “'Rotterdam gaat wijk bouwen in Marokkaanse stijl”? (1)
2.)
Klopt het dat de wijk “Le Riad” wordt gebouwd in de Marokkaans-arabeske stijl met de achterliggende gedachte om alle Rotterdammers kennis te laten maken met Marokkaanse architectuur?
3.)
Bent u met mij van mening dat woningen gebouwd moeten worden om er voor te zorgen dat er voor iedere Nederlander voldoende en betaalbare woonruimte beschikbaar is en niet om mensen kennis te laten maken met Marokkaanse architectuur?
4.)
Deelt u voorts onze mening dat met dit idee het foute signaal wordt afgegeven dat de Nederlandse samenleving zich aan allochtonen aanpast in plaats van andersom? Zo neen, waarom niet?
5.)
Kunt u begrip op brengen voor de gevoelens van onbehagen van de oorspronkelijke Rotterdamse bevolking die zich steeds meer een vreemde in eigen stad voelt nu er na de onlangs opgeleverde Mediterrane woonwijk Le Medi in Rotterdam-Delfshaven ook nog een wijk in Marokkaanse stijl gebouwd gaat worden?
6.)
Deelt u tevens de mening dat het bizar en volstrekt ongewenst is dat er in Nederland wijken ontstaan waar helemaal niets Nederlands meer aan te zien is?
7.)
Kunt u er zorg voor dragen dat genoemde Marokkaanse wijk er niet gaat komen? Zo neen, waarom niet?
Vraag voor PVV.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |