weet ikquote:
meestal als ik iets over een serie wil weten kijk ik op de engelse wiki over die sitequote:Op zaterdag 23 februari 2008 18:21 schreef Ge4ce het volgende:
Avatar is geen anime.![]()
Ik denk dat hier niemand de Engelse of Nederlandse wikipedia raadpleegt voor Anime en Manga, hè?
Neuh... Praktisch alle series staan wel vermeld op www.animenewsnetwork.comquote:Op zaterdag 23 februari 2008 18:21 schreef Ge4ce het volgende:
Avatar is geen anime.![]()
Ik denk dat hier niemand de Engelse of Nederlandse wikipedia raadpleegt voor Anime en Manga, hè?
Nooooooquote:Op zaterdag 23 februari 2008 22:55 schreef wdn het volgende:
Oy.
Vanaf Maart komen de volgende animes uit:
http://psgels.blogsome.com/2008/02/16/spring-season-preview-3/
Op mijn lijstje
Vampire Knight
Library Wars
xxxHolic![]()
![]()
![]()
Druaga no Tou - The Aegis of Uruk (van de maker van Last Exile)
S.A
Nijuu-Mensou no Musume
Whoei!quote:Op zaterdag 23 februari 2008 22:55 schreef wdn het volgende:
Oy.
Vanaf Maart komen de volgende animes uit:
http://psgels.blogsome.com/2008/02/16/spring-season-preview-3/
Op mijn lijstje
Vampire Knight
Library Wars
xxxHolic![]()
![]()
![]()
Druaga no Tou - The Aegis of Uruk (van de maker van Last Exile)
S.A
Nijuu-Mensou no Musume
Ik kijk iedere dag 3 afleveringen onderweg naar/van werk dus ik ben aardig bijquote:Op zondag 24 februari 2008 12:43 schreef MaxiTitan het volgende:
[..]
Whoei!
Ik moet eerst maar eens een paar series afkijken alvorens ik aan nieuwe begin. Ik volg er nu tien ofzo waarvan er vier wekelijks releasen, die andere lopen achter en releasen maar eens in om de zoveel tijd (iig niet regelmatig). Heb ook nog ladingen weg te branden op DVD voordat mijn HDD gevuld kan worden met andere series...
Probeer archonia eens, die hebben wel eens leuke aanbiedingen...quote:Op zondag 24 februari 2008 15:11 schreef ASSpirine het volgende:
Hmm, nu er wat over DVD's wordt gepraat. Waar kan ik ergens tegen redelijkere prijzen anime op dvd kopen? De meeste sites (gewone sites zoals amazon, dvdboxoffice, etc..) zijn nogal prijzig wanneer het over anime gaat.
ik bestel veel via dvdpacific.comquote:Op zondag 24 februari 2008 15:11 schreef ASSpirine het volgende:
Hmm, nu er wat over DVD's wordt gepraat. Waar kan ik ergens tegen redelijkere prijzen anime op dvd kopen? De meeste sites (gewone sites zoals amazon, dvdboxoffice, etc..) zijn nogal prijzig wanneer het over anime gaat.
feit blijft helaas wel dat anime, zonder acties, gewoon duur is (gemiddeld 20 euro per dvd los en in een box zo rond de 10 euro per dvd)quote:Op zondag 24 februari 2008 22:57 schreef MaxiTitan het volgende:
[..]
Probeer archonia eens, die hebben wel eens leuke aanbiedingen...
Ze hebben zowel import als Europese releases...
Ook kan je gewoon play.com proberen, het gros is daar regio 2 (europese releases).
Play is echter wel prijzig wanneer je ze per volume/DVD moet kopen meestal (24 euro per stuk).
Maar als je de prijzen in de gaten houdt van je serie (en dus geduldig bent) willen ze deze ook nog wel eens voor 12/13 euro over de toonbank gaan. Met die acties is het goed zaken doen vind ik, ik heb zo Chobits voor goedkoop op de kop getikt.
Het is eigenlijk net als met alles, een beetje goed rondkijken en de prijzen in de gaten houden en je kan aanzienlijk besparen.
True, maar dat is zo omdat de markt voor anime een stuk kleiner is dan die van gewone films en series (denk ik dan). Het is dat fansubs bestaan anders was er helemaal geen markt om over te spreken buiten Japan. Men zit met kleinere oplagen dan met gewone films en series, omdat er oa meerdere lokale versies worden verkocht, Frans/Nederlands, Spaans, Brits, VS en ga zo maar verder. Volgens mij zijn dit allemaal zaken die invloed hebben op de prijs.quote:Op zondag 24 februari 2008 23:16 schreef mschol het volgende:
[..]
feit blijft helaas wel dat anime, zonder acties, gewoon duur is (gemiddeld 20 euro per dvd los en in een box zo rond de 10 euro per dvd)
ik snap dan ook niet waarom er gelokaliseerde versies uitkomen terwijl er bijvoorbeeld bij een amerikaanse release makkelijk 5 of 10 extra ondertitelsporen bij kunnen worden geplakt..quote:Op maandag 25 februari 2008 07:49 schreef MaxiTitan het volgende:
[..]
True, maar dat is zo omdat de markt voor anime een stuk kleiner is dan die van gewone films en series (denk ik dan). Het is dat fansubs bestaan anders was er helemaal geen markt om over te spreken buiten Japan. Men zit met kleinere oplagen dan met gewone films en series, omdat er oa meerdere lokale versies worden verkocht, Frans/Nederlands, Spaans, Brits, VS en ga zo maar verder. Volgens mij zijn dit allemaal zaken die invloed hebben op de prijs.
Jammer genoeg heb je ook een paar bedrijven bij zitten die aan het graaien zijn (*kuch* twee episodes per DVD *kuch*).![]()
Maar dat is Japan, dikke kans dat anime daar goedkoper is dan hier in het westen (tenminste dat verwacht ik wel aangezien er minder aan de strijkstok blijft hangen, grotere markt enz).quote:Op maandag 25 februari 2008 09:55 schreef zquing het volgende:
2 episodes per DVD kan erg goed zijn, mits ze wel alle ruimte van de DVD gebruikt hebben. In Japan worden ook vaak DVD's gereleased met maar 2 eps
ik heb SnS 2 ep 1 en 2 gezien en vond et vergelijkbaarmet seizoen 1.quote:Op maandag 25 februari 2008 22:11 schreef Sh0g het volgende:
TVP
Heb Black Cat inmiddels afgekeken. Erg goede serie met geweldige humor.
Ik volg nu Shakugan no Shana II (beetje matig ivm deel 1) en Gunslinger Girl II (deel 1 was wel cool).
Ja als je van relatie, triangle dingen houdt, dan zit je dit keer gebakken. Ik werd in episode 13 pas wakker, kun je nagaan.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 00:34 schreef mschol het volgende:
[..]
ik heb SnS 2 ep 1 en 2 gezien en vond et vergelijkbaarmet seizoen 1.
al heb ik wel et idee dat het in dit seizoen meer de druk gelegd wordt op de relatie tussen shana <-> yuichi (+ revaliteit van shana <-> die andere meid (eff naam kwijt))
ben benieuwd..quote:Op dinsdag 26 februari 2008 00:40 schreef Sh0g het volgende:
[..]
Ja als je van relatie, triangle dingen houdt, dan zit je dit keer gebakken. Ik werd in episode 13 pas wakker, kun je nagaan.Ze vullen veel tijd op met van die korte flashbacks naar de vorige epiisode, ook irritant. En dat terwijl ze meer actie hadden belooft. Verderop beginnen ze het langzaam dus goed te maken. Het enige wat me door die eerste eps trok was de nieuwsgierigheid naar de uitkomst van iets wat te maken heeft met een nieuw character die snel zal worden geintroduceerd.
Dude, ik heb nog dragonball manga in het nederlands als je wilt, eerste 17 delen ofzoquote:Op dinsdag 26 februari 2008 10:39 schreef DSGamer het volgende:
Is er ergens nog een plek eigenlijk waar de Dragonball en Dragonball Z manga nog voor een fatsoenlijk prijsje besteld kan worden? Al dan niet een bundel/omnibus vorm of zo?
Ja.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 12:20 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Is akira een vette film? Ik heb hem net per ongeluk gedubbed gedownload, dus dat word opnieuw downloaden en vanavond kijken.
dat antwoord van jou is een mening van jou.. daar valt in princiepe niet over te discussieren...quote:Op dinsdag 26 februari 2008 12:31 schreef wdn het volgende:
[..]
Ja.
* wdn accepteert geen discussie over dit antwoord
AKIRA (quote:Op dinsdag 26 februari 2008 14:59 schreef shifto het volgende:
Mensen, weet echt van gekigheid niet meer wat ik moet kijken, Begin nu alle vette animes opnieuw te kijken! Eigenlijk zoek ik voor nu wat meer films, denk aan Samurai X Betrayal of Towards The Terra, heel uiteenlopend dus. Maar zoek vooral wat oudere sci-fi net als de eerder genoemde toward the terra. wie o wie helpt?
Het is wel speciaal maar een erg op japan gerichte aanklacht.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 13:24 schreef rakotto het volgende:
Akira is wel leuk, paar dagen terug gezien voor het eerst. Maar niet erg speciaal ofzo. Wel gedetaileerd getekend en al.
Ja allemaal al gezien, al moet ik zeggen dat Bleach en Naruto wel leuk zijn maar echt niet kunnen tippen aan de antieke sci-fi anime's (tekkaman blade?)quote:Op dinsdag 26 februari 2008 15:11 schreef wdn het volgende:
[..]
AKIRA ()
Bleach en Naruto films al gezien?
Heb je Kyou kara Maoh al gezien? Zijn nu 78 eps meen ik en daar komt dit jaar een 3de seizoen van uit.
[..]
Het is wel speciaal maar een erg op japan gerichte aanklacht.
(vergelijk het maar met Animal Farm: daar zit zoveel meer in dan een tekenfilm over een stel varkens)
En ja het was ook zo ongeveer mijn eerste aanraking met Anime. Ik denk dat ik eerst een aantal eps van Guyver heb gezien (kan me nog goed herinneren dat ik met een groep naar de vhs banden stond te kijken in de videotheek)
Animal Farm ken ik niet.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 15:11 schreef wdn het volgende:
[..]
AKIRA ()
Bleach en Naruto films al gezien?
Heb je Kyou kara Maoh al gezien? Zijn nu 78 eps meen ik en daar komt dit jaar een 3de seizoen van uit.
[..]
Het is wel speciaal maar een erg op japan gerichte aanklacht.
(vergelijk het maar met Animal Farm: daar zit zoveel meer in dan een tekenfilm over een stel varkens)
En ja het was ook zo ongeveer mijn eerste aanraking met Anime. Ik denk dat ik eerst een aantal eps van Guyver heb gezien (kan me nog goed herinneren dat ik met een groep naar de vhs banden stond te kijken in de videotheek)
Bij Guyver had ik toen nog van die WTF momentenquote:Op dinsdag 26 februari 2008 15:35 schreef rakotto het volgende:
[..]
Animal Farm ken ik niet.![]()
Maar Guyver is inderdaad top.Ik vraag me af of de remake wel okay is of niet. Ik heb alleen maar de eerste 2 episodes gezien en meer niet.
Klopt, al dat gore en al.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 15:50 schreef wdn het volgende:
[..]
Bij Guyver had ik toen nog van die WTF momenten![]()
Voor die tijd was het erg extreeem![]()
mwha daar vind ik spiritid away een VEEL beter voorbeeld van..quote:Op dinsdag 26 februari 2008 13:57 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Hij staat bekend als "the movie that introduced animé to the world" ofzo. Dus wel een must-see lijkt me
Spirited Away was een van de eerste animéfilms die op relatief grote schaal door Disney is uitgegeven... In een tijd dat Japanse zaken wat meer gemeengoed waren dan toen Akira op het witte doek verscheen. Eerlijk is eerlijk, Hayao Miyazaki heeft wel een meer westerse stijl dan zijn collega's, waardoor zijn films toegankelijker zijn voor een Westers publiek.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 21:00 schreef mschol het volgende:
[..]
mwha daar vind ik spiritid away een VEEL beter voorbeeld van..
die wordt door dvd zaken ook niet meer gezien als "arthouse/filmhuis film" maar als mainstream product, dat heeft akira volgens mij nog nooit voor elkaar gekregen..
Precies.quote:Op woensdag 27 februari 2008 22:19 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Spirited Away was een van de eerste animéfilms die op relatief grote schaal door Disney is uitgegeven... In een tijd dat Japanse zaken wat meer gemeengoed waren dan toen Akira op het witte doek verscheen. Eerlijk is eerlijk, Hayao Miyazaki heeft wel een meer westerse stijl dan zijn collega's, waardoor zijn films toegankelijker zijn voor een Westers publiek.
Akira was (met name in Japan) een gigantische hit. Akira was een van de eerste manga's voor een oudere doelgroep en kon daardoor op een grote fanbase rekenen. Toen de film uitkwam, sloeg die dan ook in als een bom. Voor veel mensen van de eerdere generatie (maar ook voor mij nog) was Akira de eerste kennismaking met animé (of "animatie voor volwassenen", als je Alfred J. Kwak enzo niet meerekent).
Sorry voor late reactie, had banquote:Op dinsdag 26 februari 2008 15:59 schreef Ge4ce het volgende:
Shifto: Darker than Black, Kekkaishi,..?
Een ban door?quote:Op donderdag 28 februari 2008 17:22 schreef shifto het volgende:
[..]
Sorry voor late reactie, had ban
Ik ken ze beide nog niet, zal eens kijken!
Kyou is wel aardig.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 15:19 schreef shifto het volgende:
[..]
Ja allemaal al gezien, al moet ik zeggen dat Bleach en Naruto wel leuk zijn maar echt niet kunnen tippen aan de antieke sci-fi anime's (tekkaman blade?)
Kyou kara Maoh vind ik eerlijk gezegd neit zo leuk, ben ik na ep 42 mee gestopt, mss dat ik het later weer een keer inhaal.
Hayate 46quote:
Omg.quote:Op donderdag 28 februari 2008 19:23 schreef wdn het volgende:
Eps 8:
Moka-san
Tsukune
Moka-san
Tsukune
Moka-san
Tsukune
Moka-san
Tsukune
Moka-san
Tsukune
Moka-san
TsukuneGod wat irritant
![]()
Diegene die het volgen snappen het meteen
Wat een ep.quote:
Ik vond Gintama echt té flauw, sure je kon lachen af en toe maar het is zo niet samenhangende onzin! De One Piece humor daarin tegenquote:Op vrijdag 29 februari 2008 07:10 schreef Ge4ce het volgende:
Naruto 48:
Hayate 47: 13-kun
Gintama 50: Dragonbleapiece!![]()
(Vette aflevering.
)
Hmm. Ja ben ik het mee eensquote:Op vrijdag 29 februari 2008 11:45 schreef rakotto het volgende:
[..]
Wat een ep.Wel het minste tot nu toe.
Te erg ja. Ach, ze lopen maar 10 maanden achter of zoiets.quote:Op vrijdag 29 februari 2008 19:22 schreef torn_Machina het volgende:
Van mij mag Rumble wel wat sneller eps releasen. Gintama is elke keer gewoon lekker hersenloos kijken en lachen hoe flauw elke ep wel weer niet is.
De vorige ep met dat spelletje Mahjong was ook te flauw voor woorden.
SPOILER: One Piece 491Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De anime loopt in op de manga. Al zal Thriller Bark nog wel 20-40 afleveringen nodig hebben, daarna komt vast wel een filler arc.
hadden we die dan?quote:Op maandag 3 maart 2008 14:09 schreef Mr.Noodle het volgende:
Hmm, weet iemand waar het Appleseed Ex Machina topic gebleven is? De search werkt niet meer..
Ik ben van plan om vanavond die film te kijken
-quote:Op maandag 27 augustus 2007 10:35 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Ondertussen alweer episode 321 van deze avontuurlijke anime. 300+ Afleveringen and still going strong. Volgende week een zeer pijnlijk moment voor Franky.
Als jij gewoon een normale toevoeging hebt, zoals je eerdere post, mag je hem echt wel omhoogschoppen, hoor.quote:Op zondag 9 maart 2008 18:28 schreef Ge4ce het volgende:
Uit het One Piece topic:
[..]
-
Die ga ik niet omhoog schuppen.
Ik begon met one piece toen ze bij 230 waren ofzow, ik heb me toen letterlijk weken vermaakt met 4-5-6 eps per dag!quote:Op zondag 9 maart 2008 22:14 schreef rakotto het volgende:
One piece is perfect voor mij. Ik wil gewoon aan één stuk door anime kijken en niet steeds een week lang wachten ofzo. En met 300+ eps die nu al uit zijn kan het wel eventjes duren voordat ik ook daarvoor een week lang moet wachten op nieuwe eps.
ik kijk gemiddeld 6 eps per dag (mits een serie me echt kan boeien) das 50 dagen kijkenquote:Op zondag 9 maart 2008 21:50 schreef Ge4ce het volgende:
Afleverinkje of twee per dag en je komt in een maand al best ver.
16 eps op een dag, pfffquote:Op maandag 10 maart 2008 23:29 schreef Hopey het volgende:
Eindelijk! Ik heb mijn 'trigger' serie gevonden! Yaay! Claymore! Wat een toffe serie. Heerlijk gothic, monsters, actie en gore. Precies zoals ik het graag wil. Me likey![]()
Dagje vrij en 16 eps gezien. Ziekelijk gewoon. Maar meer dan een jaar geen enkele serie uitgekeken (behalve de eerste episode).. dus dan mag het wel
![]()
Wooohooo ik 'kan' weer anime kijken!!![]()
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 10:50 schreef wdn het volgende:
16 maar? Dat zijn +- 16x20 minuten = 320 minuten
Is da alles?![]()
Oh en als Claymore je bevalt kijk dan Blood+ en Hellsing ook maar meteen
ze is net een O_W figuur. eens in het jaar komt ze 3 posts brengen en dan is ze weer weg.quote:Op dinsdag 11 maart 2008 11:02 schreef wdn het volgende:
"Moet ze wat vaker langskomen" is mijn repliek![]()
Ik zie trouwens nog maar weinig nieuwe anime terwijl maart al weer 11 dagen oud is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |