FOK!forum / Gaming / [PlayStation 2, 69] *Nieuw* Rogue Galaxy en Valkyrie 2
wdnzaterdag 8 september 2007 @ 15:15


Sony's Playstation®2

Ondanks dat z'n opvolger alweer bijna op de stoep staat blijft de PS2 nog altijd een populaire console. Binnenkort verkrijgbaar voor de verlaagde prijs van ¤129,99

Essentiële Accesoires

Als je een PS2 hebt, of van plan bent er een aan te schaffen dan zijn de volgende accessoires haast onmisbaar.

  • Officiële Dual Shock 2 Controller
    Als je met z'n tweeën wilt spelen heb je natuurlijk een extra controller nodig! Wil je een controller die robuust en betrouwbaar is, dan is de officiële Dual Shock 2 controller de beste die je kunt kopen! Verkrijgbaar vanaf ¤29,99.


  • Officiële 8MB Memory Card
    Zonder memory card geen savegames, zonder savegames geen vooruitgang. Er zijn ook "third party" memory cards die meer opslagruimte bieden, maar ook hier geldt dat de officiële Memory Cards van Sony het meest betrouwbaar zijn. Verkrijgbaar vanaf ¤19,99.


  • RGB-kabel / Scartkabel / Euro-AV-kabel
    Grafisch rekent de PS2 met RGB-waarden, je tv werkt intern met RGB-waarden. Dus je kunt het beeldsignaal het beste van je PS2 naar je tv sturen in de vorm van RGB-waarden. De meegeleverde AV-kabel gebruikt analoge compressie om alle kleurinformatie over één kabeltje te kunnen sturen. Hierdoor gaat kwaliteit verloren, terwijl de RGB-kabel de kleuren rood, groen en blauw gescheiden naar je tv stuurt zonder verlies van kwaliteit. Vrijwel iedere PAL tv heeft een scartaansluiting die RGB ondersteunt. (Let op: Bij dvd-playback wordt RGB helaas niet ondersteund, wegens "kopiëerbeveiligingen".)


  • Officiële Netwerkadapter
    Heb je een ouder PS2 model en wil je daarmee online? Dan moet je deze netwerkadapter hebben. De vernieuwde kleine PS2 heeft al een ingebouwde netwerkpoort en heeft deze dus niet nodig. Verkrijgbaar vanaf ¤26,99.


    Potentiële Toppers

    Deze games moet je in de gaten houden.
  • Final Fantasy XII
  • God of War 2
  • Kingdom Hearts 2
  • Okami
  • Yakuza

    Links

    Meer informatie over de Playstation2 of PS2-spellen?
  • Sony Computer Entertainment Inc.
  • Officiële Playstation Site (NL)
  • PS2 nieuws op Fok!games

    Online Gamewinkels

    Doorgaans wat goedkoper dan gewone winkels.
  • Dimension Plus (NL)
  • Futuremax (NL)
  • GCshop (NL)
  • Nedgame (NL)
  • CD-Wow (NL)
  • Play.com
  • Video Games Plus

    Binnenkort verkrijgbaar

    Vanaf 8 november 2006 is de limited edition Pink PlayStation 2 verkrijgbaar met 2 roze controllers en een roze memorycard voor ¤159,99


    Voorgaande PS2-Topics

    De geschiedenis van de Fok!-PS2-topicreeks.
    01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
    21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40
    41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60
    61 | 62 | 63 | 67 | 68

    (OP)
  • torn_Machinazaterdag 8 september 2007 @ 15:57
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 15:10 schreef wdn het volgende:
    Rogue Galaxy is super
    Valkyrie is vreemd. Vreemde stijl van bewegen
    Ik vind Valkyrie Profile eigenlijk heerlijk weg spelen. De eerste 10 minuten moest ik ook wel aan de controls wennen, maar nu weet ik niet meer beter.
    In battles helpt het ook om de camera in Free Mode te zetten door 1x op de R3 knop te drukken, zodat je zelf de camera kan besturen. Dit speelt veel fijner dan de vaste camera setting.

    Zelf vind ik het ook erg leuk dat je alle lichaamsdelen van een monster kan aanvallen voor verschillende items.

    Zelf ben ik nog wel de beste combo combinaties aan het zoeken, zodat elke aanval van je party zo goed mogelijk in elkaar linked.

    Nu maar even verder spelen.
    Yestuuurzaterdag 8 september 2007 @ 16:35
    ik heb de ps2 3 jaar geleden voor 100 euro nieuw gekocht...
    Ixnayzaterdag 8 september 2007 @ 19:57
    Rogue Galaxy of Valkyrie Profile 2?

    Wat is voor een doorwinterde RPG-speler een betere keuze?
    torn_Machinazaterdag 8 september 2007 @ 21:04
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:57 schreef Ixnay het volgende:
    Rogue Galaxy of Valkyrie Profile 2?

    Wat is voor een doorwinterde RPG-speler een betere keuze?
    Allebei natuurlijk, maar Rogue Galaxy is meer real time battle en Valkyrie Profile is een mix van realtime en turnbased. Het is een battlesysteem dat ik nog nooit eerder heb gezien.

    Valkyrie Profile kan aan het begin erg aanvoelen dat je alleen maar aan het buttonbashen bent, maar later moet je toch wel gaan uitzoeken hoe je de combo's van je characters goed in elkaar kan laten vloeien voor maximale damage.

    Ga je voor een meer mainstream RPG dan is Rogue Galaxy een betere keuze en wil je echt iets anders dan is Valkyrie Profile zeker de moeite waard.

    Rogue Galaxy ligt bij mij nu op de backlog stapel, deze gaat er pas in als ik VP heb uitgespeeld.
    Laniboekjezondag 9 september 2007 @ 14:34
    TVP.

    Van de week echt eerst maar eens Okami gaan uitspelen.

    wdnzondag 9 september 2007 @ 15:49
    Rogue Galaxy is het voor mij. Eerste 3 hoofdstukken zijn zeer goed. Het 'revelation' systeem vind ik leuk gevonden. En de controls zijn goed in elkaar gezet.

    VP2 gaat op de stapel voor later. Het vlakke lopen in die eerste stad beviel me niet zo. Doet onnatuurlijk aan
    PaRoDiUzZmaandag 10 september 2007 @ 19:07
    op dit moment VP2 omdat ik RG niet aan de praat heb weten te krijgen , volgende maand maar een nieuwe PS2 kopen(of desnoods nog een paar maandjes sparen voor een PS3.
    wdnmaandag 10 september 2007 @ 19:16
    Cool! maar als VP2 het doet moet het toch aan de disc liggen?
    Oh enne een PS3 is de moeite waard op dit moment. 2 games waarvan 1 heavenly sword bijvoorbeeld , 1 extra controller = 170 euro korting. Een nieuwe PS2 kost je 150 euro ofzo. Maakt 320 dus je betaald 279 euro extra
    Dus het is nu al de moeite waard.

    [ Bericht 2% gewijzigd door wdn op 10-09-2007 19:31:09 ]
    PaRoDiUzZmaandag 10 september 2007 @ 19:32
    quote:
    Op maandag 10 september 2007 19:16 schreef wdn het volgende:
    Cool! maar als VP2 het doet moet het toch aan de disc liggen?
    Oh enne een PS3 is de moeite waard op dit moment. 2 games waarvan 1 heavenly sword bijvoorbeeld , 1 extra controller = 170 euro korting. Een nieuwe PS2 kost je 150 euro ofzo. Maakt 420 dus je betaald 179 euro extra
    Dus het is nu al de moeite waard.
    Ik denk toch de laser aangezien het al de derde game is die niet werkt, er zijn ook weinig winkels die nog een PS2 hebben staan om het uit te testen. en tsja ik weet het nog niet met die ps3, er zijn op dit moment nog te weinig goede games op uit die ik zou willen spelen (op VF5 na dan)
    wdnmaandag 10 september 2007 @ 20:05
    DynaBite bij ons heeft er 1 staan als winkeldisplay met een trailer. Misschien dat alle DynaBites er dan 1 hebben(?)

    Ander idee: probeer het bij iemand anders? Zullen genoeg fokkers zijn met een ps2
    Laniboekjemaandag 10 september 2007 @ 20:15
    quote:
    Op maandag 10 september 2007 19:32 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

    [..]

    Ik denk toch de laser aangezien het al de derde game is die niet werkt, er zijn ook weinig winkels die nog een PS2 hebben staan om het uit te testen. en tsja ik weet het nog niet met die ps3, er zijn op dit moment nog te weinig goede games op uit die ik zou willen spelen (op VF5 na dan)
    Ik was een beetje op internet aan het zoeken naar reviews over RG en ik heb op verscheidene fora gelezen dat mensen die een oud model PS2 hadden de problemen ondervonden die jij omschrijft. De disc was moeilijk of niet leesbaar en dit zou komen doordat de disc dual-layer is. Zelfs op de slimline PS2's (de meer nieuwere dus) duurde het loaden erg lang bij RG. Wellicht ligt het bij dit spel dus niet aan jouw PS2, wel apart dat twee andere games ook niet werken... maar toch; ik vond het wel even waard om te melden.

    Laniboekjemaandag 10 september 2007 @ 20:16
    Oh, en werken de plaatjes in de OP gewoon niet of doet mijn computer raar?

    Ixnaymaandag 10 september 2007 @ 20:24
    Ik heb een "oldschool" PS2 en was van plan om RG te gaan halen...
    Wat zijn de klachten bij het spel, alleen lange laadtijden?

    En bij mij doen de plaatjes het ook niet in de OP.
    Laniboekjemaandag 10 september 2007 @ 20:30
    quote:
    Op maandag 10 september 2007 20:24 schreef Ixnay het volgende:
    Ik heb een "oldschool" PS2 en was van plan om RG te gaan halen...
    Wat zijn de klachten bij het spel, alleen lange laadtijden?

    En bij mij doen de plaatjes het ook niet in de OP.
    Schijnt dat de disc niet altijd gelezen wordt door de PS2. Maar ik heb het nu over de personen die dit ook melden op bijv. een forum. Het is natuurlijk ook weer zo dat het spel bij vele duizenden anderen weer wel werkt. Ik krijg RG denk ik morgen binnen, ben benieuwd hoe het zit met het lezen van de disc en of de laadtijden nu lang zijn of niet. Laat het wel horen.
    PaRoDiUzZmaandag 10 september 2007 @ 20:42
    quote:
    Op maandag 10 september 2007 20:15 schreef Laniboekje het volgende:

    [..]

    Ik was een beetje op internet aan het zoeken naar reviews over RG en ik heb op verscheidene fora gelezen dat mensen die een oud model PS2 hadden de problemen ondervonden die jij omschrijft. De disc was moeilijk of niet leesbaar en dit zou komen doordat de disc dual-layer is. Zelfs op de slimline PS2's (de meer nieuwere dus) duurde het loaden erg lang bij RG. Wellicht ligt het bij dit spel dus niet aan jouw PS2, wel apart dat twee andere games ook niet werken... maar toch; ik vond het wel even waard om te melden.

    ik heb dus een slimline, en dat euvel heb ik idd dus ook bij midnight club 2 en genji , ik heb beide cds ook gechecked op evt krassen en stof, en zelfs een lens cleaner in mn ps2 gestopt, maar alledrie de games werken dus niet.
    Laniboekjemaandag 10 september 2007 @ 21:09
    quote:
    Op maandag 10 september 2007 20:42 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

    [..]

    ik heb dus een slimline, en dat euvel heb ik idd dus ook bij midnight club 2 en genji , ik heb beide cds ook gechecked op evt krassen en stof, en zelfs een lens cleaner in mn ps2 gestopt, maar alledrie de games werken dus niet.
    Hmm, dan weet ik het ook niet echt meer. Denk dan dat jouw PS2 wellicht zijn beste tijd heeft gehad.

    Ixnaymaandag 10 september 2007 @ 21:34
    quote:
    Op maandag 10 september 2007 20:30 schreef Laniboekje het volgende:

    [..]

    Schijnt dat de disc niet altijd gelezen wordt door de PS2. Maar ik heb het nu over de personen die dit ook melden op bijv. een forum. Het is natuurlijk ook weer zo dat het spel bij vele duizenden anderen weer wel werkt. Ik krijg RG denk ik morgen binnen, ben benieuwd hoe het zit met het lezen van de disc en of de laadtijden nu lang zijn of niet. Laat het wel horen.
    Welke PS2 heb jij? De oudere/grotere?
    Laniboekjemaandag 10 september 2007 @ 21:46
    quote:
    Op maandag 10 september 2007 21:34 schreef Ixnay het volgende:

    [..]

    Welke PS2 heb jij? De oudere/grotere?
    Ja, de grotere. Enkele maanden na de release gehaald toen mijn eerste echte release-console gestolen was bij een huisinbraak.
    torn_Machinamaandag 10 september 2007 @ 21:51
    Mijne heb ik gekocht toen FF X hier gereleased werd, Rogue Galaxy geeft geen problemen tijdens het opstarten, hoe het ingame is weet ik niet. Kom ik over 1/2 weken wel achter als ik Valkyrie Profile heb uitgespeeld.
    Ixnaydinsdag 11 september 2007 @ 22:02
    quote:
    Op maandag 10 september 2007 21:51 schreef torn_Machina het volgende:
    Mijne heb ik gekocht toen FF X hier gereleased werd
    Ik ook. En de PS3 haal ik wanneer FFXIII hier released wordt.
    torn_Machinadinsdag 11 september 2007 @ 22:27
    quote:
    Op dinsdag 11 september 2007 22:02 schreef Ixnay het volgende:

    [..]

    Ik ook. En de PS3 haal ik wanneer FFXIII hier released wordt.
    Of White Knight Story/Folklore Ligt eraan welke dat als eerste gereleased wordt. Zou ook wel graag wat meer details willen weten over Star Ocean 4.

    Als het 3 maar evenaard dan ben ik al meer dan tevreden.
    Laniboekjezaterdag 15 september 2007 @ 10:49
    RG werkt prima op mijn PS2. Leuk spelletje ook, ga ik zeker wel een tijd zoet mee zijn.

    Chocobozaterdag 15 september 2007 @ 13:19
    Iemand die hier Rogue Galaxy of Valkyrie Profile 2 op zijn of haar PS3 speelt? Ben benieuwd of het werkt namelijk.
    Darkzellzaterdag 15 september 2007 @ 14:16
    tvp'tje.

    Speel nog dagelijks op m'n PS2
    wdnzaterdag 15 september 2007 @ 14:42
    quote:
    Op zaterdag 15 september 2007 13:19 schreef Chocobo het volgende:
    Iemand die hier Rogue Galaxy of Valkyrie Profile 2 op zijn of haar PS3 speelt? Ben benieuwd of het werkt namelijk.
    Ikke! Nog sterker: heb ze allebei en werken allebei vlekkeloos.

    Vandaag gekocht op de rommelmarkt:
    Ghost in the shell: stand alone complex
    Champions of Horrath.

    Hopelijk doen die het ook in mijn ps3
    quote:
    Op zaterdag 15 september 2007 14:16 schreef Darkzell het volgende:
    tvp'tje.

    Speel nog dagelijks op m'n PS2
    Kan ik me voorstellen. Ik heb getwijfeld tussen een PS2 of een PS3 en kon een 2de handse PS3 kopen (vriend van me in verhuist neer engeland). Anders had ik zeker een PS2 gekocht: ik speel eigenlijk alleen maar PS2 games

    Het is en blijft een apparaat met heel heel heel heel veel games.
    Chocobozaterdag 15 september 2007 @ 18:02
    quote:
    Op zaterdag 15 september 2007 14:42 schreef wdn het volgende:

    [..]

    Ikke! Nog sterker: heb ze allebei en werken allebei vlekkeloos.
    Thanks!
    PaRoDiUzZmaandag 17 september 2007 @ 13:31
    VP2 is best tof btw
    torn_Machinamaandag 17 september 2007 @ 13:48
    quote:
    Op maandag 17 september 2007 13:31 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
    VP2 is best tof btw
    Het begin is best wennen, maar het battlesysteem heb je na een aantal gevechten toch vrij snel onder de knie. Vanavond maar even verder spelen, vorige week weinig tijd voor gehad.
    Ik zit al aardig ver in Chapter 3 en het verveelt mij nog niets.

    Nu een volledige party die allemaal een Soul Crush hebben.
    Altijd leuk om alle 4 Soul Crushes in elkaar te linken voor hoge damage.

    Ik moet toch echt een keer een Heavy Warrior gaan lvlen, want ik merk nu toch dat een Light Warrior als tank niet echt meer werkt.
    PaRoDiUzZmaandag 17 september 2007 @ 14:02
    ik zit ook in chapter 3, en ookl is het systeem wennen, ben ik tot nu toe nog niet echt in moeilijkheden gekomen, ik heb wel meteen gekozen voor een heavy warrior(die undead gast die ook meedoet in de tussenfilmpjes )
    wdnmaandag 17 september 2007 @ 14:09
    Een light warrior als tank? lol.

    Het leuke aan VP2 is dat een gevecht zich apart afspeelt van het normale spel. Het bevind zich in een 'ring' waar je uit kunt stappen. Vond ik wel leuk bedacht.
    PaRoDiUzZmaandag 17 september 2007 @ 14:17
    ik vind de battle engine ook wel tof , meen menuutjes enzo , maar gewoon 4 knoppen waarmee je je characters kan bevelen om moves te maken en dat je de characters wel onafhankelijk van elkaar kan bewegen
    torn_Machinamaandag 17 september 2007 @ 14:42
    quote:
    Op maandag 17 september 2007 14:09 schreef wdn het volgende:
    Een light warrior als tank? lol.
    Tot nu toe heb ik er nog geen problemen mee gehad dat ik een Light Warrior als tank heb.
    Ik merk wel dat de monsters nu meer damage gaan doen dus ik kan nu beter mijn LW verwisselen met een HW.

    Ik heb inmiddels genoeg HW om een keuze uit te maken. Ik zit dus nu met 15+ Einherjahr waar ik niets mee doe.

    De optie om je party op te splitsen gebruik ik nooit, is alleen maar meer gedoe en het gevecht duurt langer.

    Het blijft gewoon tof om elk monster compleet aan stukken te slaan.
    wdnmaandag 17 september 2007 @ 14:44
    Niet tof. Het zijn $$$! Het is winstgevend om ze in stukken te hakken.
    Latonmaandag 17 september 2007 @ 14:48
    2e hands ps2 gekocht met hoop toptitels.

    toch maar eens lekker al die rpg's gaan backtracken.. wat zijn wat jullie betreft echt de must have rpg's voor de ps2 ?
    wdnmaandag 17 september 2007 @ 15:03
    quote:
    Op maandag 17 september 2007 14:48 schreef Laton het volgende:
    2e hands ps2 gekocht met hoop toptitels.

    toch maar eens lekker al die rpg's gaan backtracken.. wat zijn wat jullie betreft echt de must have rpg's voor de ps2 ?
    FF10, 10-x, 12! Rogue Galaxy. Valkyrie Profile 2. Kingdom hearts. Star Ocean. Shadow of the Colossus. Dark Cloud 2. Phantom Brave. .Hack 1 tm 4. Disgaea. Breath of Fire Dragon Quarter.Magic Pengel. Xenosaga. Wild Arms 3. Suikoden III. Shadow Hearts. ICO. Jade Cocoon 2. Grandia II. La Pucelle Tactics.
    YS.
    Moet genoeg zijn voor een jaar of 2
    torn_Machinamaandag 17 september 2007 @ 15:26
    quote:
    Op maandag 17 september 2007 15:03 schreef wdn het volgende:
    knip
    Bedoel je niet Suikoden 5?

    Breath of Fire: Dragon Quarter was een grote teleurstelling voor mij.
    Een rpg moet geen timer hebben of een systeem waar je alleen maar kan saven met bepaalde tokens.
    Die safe tokens waren ook niet echt makkelijk te vinden, dus het spel ging bij mij al na een paar uur de kast in om er nooit meer uit te komen.

    Wat mij ook irriteerde was dat het hoofdpersonage zijn Dragon Power aan het begin van het spel krijgt en dan mag je het niet eens vaak gebruiken omdat het anders game-over is. Dat soort spellen gaan mij dan op de zenuwen werken.

    Ik kan je ook Shin Megami Tensei: Lucifers Call en Digital Devil Saga 1 en 2 adviseren.

    Games waar ik nog erg naar uit kijk de komende maanden zijn Persona 3 en Soul Nomad and the World Eaters. Deze games zullen het eerste kwartaal van 2008 in Europa worden uitgebracht als alles mee zit.
    wdnmaandag 17 september 2007 @ 15:32
    Shin Megami Tensei: Lucifers Call. Nog niet gevonden
    Staat wel al een tijdje op mijn lijstje met "te vinden games".

    (oh enne: mijn lijstje komt van een website met ps2 rpg's en een kwalificatie boven de 7.5 )
    Latonmaandag 17 september 2007 @ 15:37
    quote:
    Op maandag 17 september 2007 15:03 schreef wdn het volgende:

    [..]

    FF10, 10-x, 12! Rogue Galaxy. Valkyrie Profile 2. Kingdom hearts. Star Ocean. Shadow of the Colossus. Dark Cloud 2. Phantom Brave. .Hack 1 tm 4. Disgaea. Breath of Fire Dragon Quarter.Magic Pengel. Xenosaga. Wild Arms 3. Suikoden III. Shadow Hearts. ICO. Jade Cocoon 2. Grandia II. La Pucelle Tactics.
    YS.
    Moet genoeg zijn voor een jaar of 2
    vandaar de aanschaf
    Prittmaandag 17 september 2007 @ 15:38
    KH2 mag je ook nog wel scoren dan.
    PaRoDiUzZmaandag 17 september 2007 @ 15:41
    YS en BoF vind ik ook niet echt aan te raden en X-2 eilk ook niet.
    Latonmaandag 17 september 2007 @ 15:42
    ik hou wel van een stevig verhaal, ik hoor die persona erg goed moet zijn. zijn voorgaande delen ook aan te raden ? en zijn die in nl gereleased ?
    wdnmaandag 17 september 2007 @ 15:44
    quote:
    Op maandag 17 september 2007 15:41 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
    YS en BoF vind ik ook niet echt aan te raden en X-2 eilk ook niet.
    Ja maar chef. Wat jij of ik leuk vinden vind hij misschien niet leuk
    Dat lijstje kent voor elk wat leuks denk ik dan
    PaRoDiUzZmaandag 17 september 2007 @ 15:51
    en Dragon Quest 8 staat er niet bij!

    ja staan wel een aantal toffe titels tussen hoor, alhoewel er ook veel turn based strategy titels tussen staan , en SoTC en ICO vallen volgensmij niet echt onder het kopje RPG , maar dat zou ik zelf ook mis kunnen hebben
    wdnmaandag 17 september 2007 @ 15:56
    Ja hee. Ga mij een beetje afkraken
    Laton moet gewoon googlen

    ico en sotc zijn meer adventures/puzzles dan rpg inderdaad. Maar qua sfeer en stevig verhaal zit je daar wel goed denk ik
    PaRoDiUzZmaandag 17 september 2007 @ 15:59
    ik moet Disgaea 2 , makai kingdom en Phantom Brave nog uitspelen eilk , maar dat komt wel naar Valkyrie Profile , die games kosten mij echt teveel tijd
    Latonmaandag 17 september 2007 @ 16:02
    quote:
    Op maandag 17 september 2007 15:56 schreef wdn het volgende:
    Ja hee. Ga mij een beetje afkraken
    Laton moet gewoon googlen

    ico en sotc zijn meer adventures/puzzles dan rpg inderdaad. Maar qua sfeer en stevig verhaal zit je daar wel goed denk ik
    ow ik google ook wel, maar hoor liever van mensen persoonlijke favorieten en waarom. geeft vaak een beter beeld of ik iets leuk vind of niet.

    voor je effort, dat wel
    torn_Machinamaandag 17 september 2007 @ 16:05
    quote:
    Op maandag 17 september 2007 15:42 schreef Laton het volgende:
    ik hou wel van een stevig verhaal, ik hoor die persona erg goed moet zijn. zijn voorgaande delen ook aan te raden ? en zijn die in nl gereleased ?
    Voorgaande 2 delen zijn nooit naar Europa gekomen. Het derde deel is net een paar weken uit in de VS en een Europese release staat gepland voor Q1 2008.

    En of je een rpg nou leuk vindt of niet dat verschilt natuurlijk per persoon.
    Ik heb zelf erg genoten van FF 10-2 maar er zijn ook mensen die het spel bagger vinden.

    Mijn grootste rpg miskoop is nog steeds Breath of Fire: Dragon Quarter.
    De enige rpg die ik een paar uur heb gespeeld en nooit meer heb aangeraakt.
    quote:
    Op maandag 17 september 2007 15:59 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
    ik moet Disgaea 2 , makai kingdom en Phantom Brave nog uitspelen eilk , maar dat komt wel naar Valkyrie Profile , die games kosten mij echt teveel tijd
    Die 3 games heb ik de storyline al wel uitgespeeld, ik ga ooit nog verder om al het optionele te voltooien.
    Dit gaat veel langer duren dan de originele storyline.
    wdnmaandag 17 september 2007 @ 16:14
    quote:
    Op maandag 17 september 2007 16:02 schreef Laton het volgende:

    [..]

    ow ik google ook wel, maar hoor liever van mensen persoonlijke favorieten en waarom. geeft vaak een beter beeld of ik iets leuk vind of niet.

    voor je effort, dat wel
    No problem Ben me toch aan het vervelen
    PaRoDiUzZmaandag 17 september 2007 @ 16:34
    quote:
    Op maandag 17 september 2007 16:05 schreef torn_Machina het volgende:


    Die 3 games heb ik de storyline al wel uitgespeeld, ik ga ooit nog verder om al het optionele te voltooien.
    Dit gaat veel langer duren dan de originele storyline.
    Door alle opties/characters die je kan beheren , ben ik nog niet eens toegekomen aan het uitspelen van een van de storylines (ook omdat er tot nu toe tussendoor andere games waren die een prioriteit voor mij hadden)
    Ruzbehmaandag 8 oktober 2007 @ 01:53
    Ik heb wat vragen over een Amerikaanse PS2 (NTSC). Wat heb ik nodig om dat hier aan te kunnen sluiten? Heb ik een soort adapter nodig? En kan ik een RGB kabel gebruiken (SCART) om het aan te sluiten op de TV?
    SocialDisordermaandag 8 oktober 2007 @ 11:03
    ligt aan je TV. Als je TV 100 Hz is, kun je gewoon je Amerikaanse PS2 op je TV aansluiten. Als je een TV hebt die zowel 50 als 60 Hz aan kan ook. Alleen als je een old-school TV hebt die alleen 50Hz kan laten zien, zul je een NTSC-PAL-converter (15 euro ofzo) moeten kopen.
    Notorious_Roymaandag 8 oktober 2007 @ 11:11
    Je TV moet ook gewoon NTSC beeld aankunnen. Ik heb een TV die alles fijn op 60 Hz kan afspelen, maar NTSC games geven mooi zwart wit beeld.
    Ruzbehmaandag 8 oktober 2007 @ 16:24
    Dan maar een Amerikaanse PS2 importeren. En vooral met de sterke euro en goedkope games wordt dat voordelig.
    BaajGuardianmaandag 8 oktober 2007 @ 16:29
    Yakuza.... spoor je wel TS?

    Trouwens ik heb valkyre2silmeria en rogue galaxy ook en ik vind het beiden topspellen.

    Was laatste tijd veel met orochi warriors bezig maar ga nu denk ik weer valkyre verder spelen.
    PaRoDiUzZdinsdag 9 oktober 2007 @ 23:39
    Van het weekend eindelijk Def Jam : Fight For NY uitgespeeld , gelukkig dat die 1 vs 3 battle die er op de cube versie in zat, hier ontbrak
    BaajGuardiandinsdag 9 oktober 2007 @ 23:42
    dat was juist het leukst van dat spel.
    PaRoDiUzZdinsdag 9 oktober 2007 @ 23:44
    quote:
    Op dinsdag 9 oktober 2007 23:42 schreef BaajGuardian het volgende:
    dat was juist het leukst van dat spel.
    niet in story mode, als je nog underleveled bent

    (en ik heb het niet over de FFA's maar over een match tegen snowman, pockets en House na het gevecht met redman , waarbij ze alledrie tegen jou aa het butsen zijn ipv elkaar afmaken)
    BaajGuardiandinsdag 9 oktober 2007 @ 23:51
    Dat is dus juist leuk ja, nooit moeite mee gehad
    Je moet dan ook goede combinaties maken zodat je vette moves krijgt, zoals een muay thai boxer build.
    (mijn fav)
    PaRoDiUzZdinsdag 9 oktober 2007 @ 23:54
    quote:
    Op dinsdag 9 oktober 2007 23:51 schreef BaajGuardian het volgende:
    Dat is dus juist leuk ja, nooit moeite mee gehad
    Je moet dan ook goede combinaties maken zodat je vette moves krijgt, zoals een muay thai boxer build.
    (mijn fav)
    ow mn eerste fighter was een streetfighter/wrestler/martial artist 2de was een kickboxer/submissionist/martial artist , en nu bezig met een martial/street/kick , en die builds die zie ik dus niet , zelfs met alles gemaxed.
    Latondinsdag 9 oktober 2007 @ 23:57
    ps2 bevalt goed

    lekker klein ook lol.

    huidige favorieten: FF12 en Okami. ook enige dat ik speel samen met halo3 op 360, anders dan raak je verhaal en controls toch maar kwijt
    BaajGuardianwoensdag 10 oktober 2007 @ 00:03
    quote:
    Op dinsdag 9 oktober 2007 23:54 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

    [..]

    ow mn eerste fighter was een streetfighter/wrestler/martial artist 2de was een kickboxer/submissionist/martial artist , en nu bezig met een martial/street/kick , en die builds die zie ik dus niet , zelfs met alles gemaxed.
    De build is als je bepaalde combinaties op de juiste volgorde maakt dus met die vechttypes, dan unlock je nieuwe stylen en een daarvan is bijv drunken kungfu een ander muay thai (fav.) mijn muay thai popje is onverslaanbaar, die word amper geraakt zelfs.
    PaRoDiUzZwoensdag 10 oktober 2007 @ 00:06
    quote:
    Op woensdag 10 oktober 2007 00:03 schreef BaajGuardian het volgende:

    [..]

    De build is als je bepaalde combinaties op de juiste volgorde maakt dus met die vechttypes, dan unlock je nieuwe stylen en een daarvan is bijv drunken kungfu een ander muay thai (fav.) mijn muay thai popje is onverslaanbaar, die word amper geraakt zelfs.
    Dat weet ik , maar de meeste van die styles zijn alleen te verkrijgen als je martial arts al begin stijl neemt waardoor vooral het gevecht tegen ice-t in het begin een hel is(met de rest van de stijlen versla ik hem echt binnen no time)
    BaajGuardianwoensdag 10 oktober 2007 @ 00:17
    Geen enkel gevecht vond ik moeilijk met MA hoor.
    Ook ice-t niet, gewoon tegen de muur omhoog keilen.
    PaRoDiUzZwoensdag 10 oktober 2007 @ 00:23
    quote:
    Op woensdag 10 oktober 2007 00:17 schreef BaajGuardian het volgende:
    Geen enkel gevecht vond ik moeilijk met MA hoor.
    Ook ice-t niet, gewoon tegen de muur omhoog keilen.
    leuk en aardig , maar in het eerste gevecht tegen ice-t sta je in een worstelring , dus heb je op de 4 hoeken na niks om hem tegen aan te keilen
    BaajGuardianwoensdag 10 oktober 2007 @ 00:39
    quote:
    Op woensdag 10 oktober 2007 00:23 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

    [..]

    leuk en aardig , maar in het eerste gevecht tegen ice-t sta je in een worstelring , dus heb je op de 4 hoeken na niks om hem tegen aan te keilen
    dus, hij is gewoon simpel, of jij hebt het spel niet zoveel gespeeld.
    PaRoDiUzZwoensdag 10 oktober 2007 @ 00:43
    quote:
    Op woensdag 10 oktober 2007 00:39 schreef BaajGuardian het volgende:

    [..]

    dus, hij is gewoon simpel, of jij hebt het spel niet zoveel gespeeld.
    wel eens op hard gespeeld?
    BaajGuardianwoensdag 10 oktober 2007 @ 07:43
    quote:
    Op woensdag 10 oktober 2007 00:43 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

    [..]

    wel eens op hard gespeeld?
    Ik speel altijd op hard met spellen anders is het niks an.
    Ruzbehzaterdag 13 oktober 2007 @ 17:16
    Ik denk dat ik maar een PAL PS2 ga kopen i.p.v. een NTSC.

    Het is dan wel duurder maar wel gelijk een heel stuk makkelijker. Alhoewel ik ook PS1 games wil hebben de zeldzame PS1 games zijn makkelijker te vinden als NTSC dan PAL.
    BaajGuardianzaterdag 13 oktober 2007 @ 17:44
    Vandaag op de markt Capcom vs snk2 gekocht voor maar 10 euri
    Te kicken gewoon
    Mr.Gzaterdag 13 oktober 2007 @ 18:42
    Final Fantasy 12 gekocht. Vrijwel overal 20e, voor wie hem nog niet heeft
    kipknotszaterdag 13 oktober 2007 @ 18:51
    Ik zit er ook over te denken om eens een keer een ps2 aan te gaan schaffen. Weet iemand of er ergens nog leuke aanbiedingen zijn? 150 euro voor de starterspack vind ik nog wat teveel.
    wdnzaterdag 13 oktober 2007 @ 19:10
    Moet je nog een telefoon hebben? Want ik zie regelmatig een gratis PS2 bij abbo's

    Mr.G: 20 euro is een nette prijs voor 100+ game-uren.
    7 ligt ook voor <20 euro bij mm
    torn_Machinazaterdag 13 oktober 2007 @ 19:18
    FF 12 is deze week platinum gegaan, vandaar zeker die prijsdaling naar 20 euro.
    Solaarzondag 14 oktober 2007 @ 13:50
    Vraagje, heb net een tweedehands PS2 gekocht en vroeg me af of er nog spellen zijn die de moeite waard is om online te spelen voordat ik moeite ga doen om men i-net om te leggen. Vraag me dan vooral af of er nog een beetje online community is.
    Deacon_Tigrazondag 14 oktober 2007 @ 13:54
    tuurlijk er is een hele bloeiende comm..

    socom............dat is het
    BobbyJamesdinsdag 16 oktober 2007 @ 23:44
    Vraagje ..kan ik mijn PS2 aan m'n Samsung 206BW hangen? En zo ja, welke kabel heb ik daar voor nodig?
    Lyziovrijdag 19 oktober 2007 @ 19:58
    Ben er naarstig over aan het denken om een PS2 Lite Version aan te schaffen, met de benodigde klassiekers. Ben altijd meer van de Nintendo geweest (altijd eigenlijk) en toevallig een twee jaar terug een 360 gekocht waar ik totaal geen spijt van heb. Toch bekruipt mij het gevoel dat ik iets gemist heb, namelijk de PS2. Denken jullie dat dit een strak plan is of krijg ik de deksel op mijn neus? En welke klassiekers MOETEN gespeeld worden op de PS2?
    Fallenvrijdag 19 oktober 2007 @ 20:33
    quote:
    Op vrijdag 19 oktober 2007 19:58 schreef Lyzio het volgende:
    Ben er naarstig over aan het denken om een PS2 Lite Version aan te schaffen, met de benodigde klassiekers. Ben altijd meer van de Nintendo geweest (altijd eigenlijk) en toevallig een twee jaar terug een 360 gekocht waar ik totaal geen spijt van heb. Toch bekruipt mij het gevoel dat ik iets gemist heb, namelijk de PS2. Denken jullie dat dit een strak plan is of krijg ik de deksel op mijn neus? En welke klassiekers MOETEN gespeeld worden op de PS2?
    Volgens mij is het wel een strak plan, maar de vraag is natuurlijk wel een beetje in welk genre...

    Daarnaast moet je er ook even rekening mee houden dat de PS2 qua grafische pracht natuurlijk geen Xbox360 is, maar desalniettemin zeer mooie beelden op je TV kan toveren.

    Echte must-haves in het algemeen:

    * God of War 1 & 2
    * Final Fantasy X
    * ICO
    * Shadow of the Colossus
    * Ratchet & Clank (ik heb alleen deel 1, iemand anders betere suggesties?)
    * Jak & Daxter (zelf nooit gespeeld)
    * Gran Turismo 3 of 4
    * Primal
    * Zone of the Enders

    Anders kom ik nog op veel titels die je waarschijnlijk al gespeeld hebt zoals de GTA reeks, Soul Calibur, etc.
    Athlon_2o0ozaterdag 20 oktober 2007 @ 00:14
    Thanks voor de lijstjes Ik heb een PS3 met backwards compatibility en wil nu dus de PS2-topgames nog in huis halen.

    Ik heb zelf gisteren Devil May Cry 3 gekocht. Ook heb ik Final Fantasy X en Metal Gear Solid 2.
    PaRoDiUzZzaterdag 20 oktober 2007 @ 01:24
    Action/Adventure:
    Jak & Daxter 1 t/m 3
    Okami
    God of War 1&2
    GTA VC en SA
    Canis Canem Edit
    ICO
    Kingdom Hearts 1 & 2

    Fighting:

    Soul Calibur 2
    Tekken 5
    Def Jam: Fight For NY
    Dragonball Z: Budokai Tenkaichi 2
    Virtua Fighter 4: Evolution

    RPG:

    Final Fantasy X
    Final Fantasy XII
    Star Ocean : Till The End Of Time
    Grandia II
    Dragon Quest: Journey Of The Cursed King
    Rogue Galaxy
    Valkyrie Profile 2: Silmeria
    Shadow Hearts: Conveant

    TBS(Turn Based Strategy):

    Disgaea 1 & 2
    Phantom Brave

    Racing(sim):

    Grand Turismo 3&4

    Racing(arcade):

    Outrun 2006: Coast To Coast
    Burnout 2&3
    Ned For Speed Most Wanted
    BaajGuardianzaterdag 20 oktober 2007 @ 01:45
    dw en sw series niet vergeten
    Ruzbehzaterdag 20 oktober 2007 @ 03:45
    Ik zie net dat er niet eens een release datum is voor Persona 3.

    Ik denk dat ik maar nog een keer een Amerikaanse PS2 ga overwegen.
    MisterJ.Lozaterdag 20 oktober 2007 @ 10:22
    Gewoon sparen voor een PS3, je zult er geen spijt van krijgen.
    torn_Machinazaterdag 20 oktober 2007 @ 14:03
    quote:
    Op zaterdag 20 oktober 2007 03:45 schreef Ruzbeh het volgende:
    Ik zie net dat er niet eens een release datum is voor Persona 3.

    Ik denk dat ik maar nog een keer een Amerikaanse PS2 ga overwegen.
    Persona 3 staat nog steeds op een Q1 2008 release voor Europa.
    Ik zou nog maar even wachten met een Amerikaanse Ps2.
    Nick109zaterdag 20 oktober 2007 @ 19:33
    Ik zit met een probleem:
    mijn oude ps1 SCART kabel die ik voor de ps2 gebruikte is overleden nu had ik nog een kabel voor de ps2 op een andere tv (100 hz) aangesloten, niks aan de hand ik kon gewoon mijn amerikaanse FXII spelen, nu heb ik deze kabel op mijn 60 hz tv aangesloten maar zoals al eerder in het topic vermeld is mijn beeld zwart wit, wat moet ik nu kopen wil ik FXII in kleur spelen?
    bvd

    (ik weet dat een soortgelijke vraag al is gesteld maar daar is geen antwoord op)
    Notorious_Royzaterdag 20 oktober 2007 @ 19:45
    Je TV kan geen NTSC aan, koop een converter. Staat ook al in dit topic
    BobbyJameszondag 21 oktober 2007 @ 18:17
    quote:
    Op dinsdag 16 oktober 2007 23:44 schreef BobbyJames het volgende:
    Vraagje ..kan ik mijn PS2 aan m'n Samsung 206BW hangen? En zo ja, welke kabel heb ik daar voor nodig?
    Of is het gewoon niet mogelijk?
    Notorious_Royzondag 21 oktober 2007 @ 21:53
    quote:
    Op zondag 21 oktober 2007 18:17 schreef BobbyJames het volgende:

    [..]

    Of is het gewoon niet mogelijk?
    Dat ligt aan de aansluitingen die je monitor heeft natuurlijk, dat ga ik niet zitten googlen voor jou Overigens is het antwoord echt niet moeilijk

    Kijk welke aansluitingen er zijn en ga dan naar www.psxshop.nl en kijk of ze daar een PS2 kabel hebben die een van jouw monitor aansluitingen heeft.

    Een *klein* beetje moeite mag je zelf wel doen
    Latonmaandag 22 oktober 2007 @ 00:57
    quote:
    Op zondag 21 oktober 2007 21:53 schreef Notorious_Roy het volgende:

    [..]

    Dat ligt aan de aansluitingen die je monitor heeft natuurlijk, dat ga ik niet zitten googlen voor jou Overigens is het antwoord echt niet moeilijk

    Kijk welke aansluitingen er zijn en ga dan naar www.psxshop.nl en kijk of ze daar een PS2 kabel hebben die een van jouw monitor aansluitingen heeft.

    Een *klein* beetje moeite mag je zelf wel doen
    goede tip die winkel

    was er maar iets dat de ps2 anti aliasing gaf.. tis wel echt wennen na xbox en 360 dit
    BobbyJamesmaandag 22 oktober 2007 @ 11:03
    quote:
    Op zondag 21 oktober 2007 21:53 schreef Notorious_Roy het volgende:

    [..]

    Dat ligt aan de aansluitingen die je monitor heeft natuurlijk, dat ga ik niet zitten googlen voor jou Overigens is het antwoord echt niet moeilijk

    Kijk welke aansluitingen er zijn en ga dan naar www.psxshop.nl en kijk of ze daar een PS2 kabel hebben die een van jouw monitor aansluitingen heeft.

    Een *klein* beetje moeite mag je zelf wel doen
    Monitor heeft een DVI ingang.
    Bedankt voor die site, maar er bestaat volgens mij alleen zo'n tooltje voor de ps3.

    [ Bericht 4% gewijzigd door BobbyJames op 22-10-2007 11:12:13 ]
    Laniboekjemaandag 22 oktober 2007 @ 18:07
    Vanmiddag heerlijk de hele middag gespendeerd aan Okami aangezien ik toch een beetje ziekjes thuis zit. Ik denk dat ik hem de komende dagen wel uit ga spelen, zit nu op 24 uur en heb net Nine Tails verslagen op Oni Island.

    Opgezwollenleverdinsdag 23 oktober 2007 @ 19:01
    Verwachten jullie nog dat het de moeite zal zijn om de nieuwe pes of fifa te halen voor de ps2? Of kan ik beter een jaartje overslaan en volgend jaar de spellen voor de ps3 kopen?
    Deacon_Tigradinsdag 23 oktober 2007 @ 20:36
    quote:
    Op maandag 22 oktober 2007 18:07 schreef Laniboekje het volgende:
    Vanmiddag heerlijk de hele middag gespendeerd aan Okami aangezien ik toch een beetje ziekjes thuis zit. Ik denk dat ik hem de komende dagen wel uit ga spelen, zit nu op 24 uur en heb net Nine Tails verslagen op Oni Island.

    Je bent er echt nog lang niet ik zat op 44 uur
    Laniboekjedonderdag 25 oktober 2007 @ 11:21
    quote:
    Op dinsdag 23 oktober 2007 20:36 schreef Deacon_Tigra het volgende:

    [..]

    Je bent er echt nog lang niet ik zat op 44 uur
    Say what? Ik hoef nog maar 1 brush techniek, hoe kan het dan nog eens 20 uur gaan duren? Ben benieuwd!



    * Laniboekje Okami opstarten gaat.
    Ruzbehvrijdag 26 oktober 2007 @ 00:26
    Ik heb mijn allereerste Playstation game gekocht.
    SPOILER
    Ace Combat 5.
    Deacon_Tigravrijdag 26 oktober 2007 @ 07:06
    quote:
    Op donderdag 25 oktober 2007 11:21 schreef Laniboekje het volgende:

    [..]

    Say what? Ik hoef nog maar 1 brush techniek, hoe kan het dan nog eens 20 uur gaan duren? Ben benieuwd!



    * Laniboekje Okami opstarten gaat.


    Ja dat dacht ik toen ook
    kipknotsvrijdag 26 oktober 2007 @ 10:20
    Toch een weekje geleden maar een ps2 gekocht met Gran Turismo 4, Final Fantasy XII en God of War.

    Ben ik de enige die final fantasy zwaar vind tegen vallen? Vooral het verhaal is tot nu toe nogal matig (
    SPOILER
    zit nu op het punt waar ik de sandsea moet oversteken om bij de tombe van die koning te komen.
    ).

    Gran Turismo 4 en God of War zijn wel geweldig.
    wdnvrijdag 26 oktober 2007 @ 11:32
    -Ik- vond FF12 goed zolang ik van de gambits afblijf. Want dat maakt het autoplay.
    De ingame video's waren mooi en ik vond het verhaal ook goed (niet perfect maar goed).

    En ja ik heb 7 ook gespeeld maar kan maar niet wennen aan de manier hoe je loopt enzo.
    disjfavrijdag 26 oktober 2007 @ 11:38
    quote:
    Op vrijdag 26 oktober 2007 11:32 schreef wdn het volgende:
    -Ik- vond FF12 goed zolang ik van de gambits afblijf. Want dat maakt het autoplay.
    Van iedereen. Dan heb je echt heeeel veel knopjes lopen indrukken. Ik speel lekker met gambits en stel die dan ook lekker in. Dat maakt het wat sneller en imho ook leuker speelbaar.

    Voor old school rpg`s heb ik DQ al wel
    PaRoDiUzZvrijdag 26 oktober 2007 @ 17:33
    net begonnen aan naruto:utimate ninja 2, ziet er goed uit , alleen jammer dat ze nu verschillende soorten minigames bij de special moves hebben gedaan , dat maakt het noga verwarrend terwijl je al je chakra op het spel zet.
    Deoxyribonucleicvrijdag 26 oktober 2007 @ 22:28
    quote:
    Op vrijdag 26 oktober 2007 10:20 schreef kipknots het volgende:
    Toch een weekje geleden maar een ps2 gekocht met Gran Turismo 4, Final Fantasy XII en God of War.

    Ben ik de enige die final fantasy zwaar vind tegen vallen? Vooral het verhaal is tot nu toe nogal matig (
    SPOILER
    zit nu op het punt waar ik de sandsea moet oversteken om bij de tombe van die koning te komen.
    ).

    Gran Turismo 4 en God of War zijn wel geweldig.
    SPOILER
    voor het geval je god of war II wil kopen, als je die uitspeelt, laat het je met een enorme cliffhanger achter
    ik vind trouwens dat er een vervolg op rogue galaxy moet komen

    [ Bericht 8% gewijzigd door Deoxyribonucleic op 26-10-2007 22:39:45 ]
    Ruzbehzaterdag 27 oktober 2007 @ 02:07
    Ik zit er over na te denken om een draadloze PS2 controller te kopen.

    Is dat het waard? Zo ja, welke controller zou ik moeten kiezen? Een controller met een draad is tegenwoordig not done.

    Ik heb dus enorme waardering voor het feit dat de X, O, driehoekje en vierkantje drukgevoelig zijn, maar ik vraag me af of dat ook het geval is met draadloze controllers.
    disjfazaterdag 27 oktober 2007 @ 02:12
    quote:
    Op zaterdag 27 oktober 2007 02:07 schreef Ruzbeh het volgende:
    Is dat het waard? Zo ja, welke controller zou ik moeten kiezen? Een controller met een draad is tegenwoordig not done.
    Ja dat is het zeker waard. Zeker nu ze weinig kosten. heb zelf laatste een logitech controller gehaalt en dat is echt een uitkomst als je even net iets meer dan 3 meter van de console af zit. Je moet wel batterijen hebben als je lang gamed, maar dat is geen probleem

    Ik had de mijne iig meegenomen vanuit de bartsmit voor 18 euro als ik het goed had. En dat is niet echt de kosten
    Ruzbehzaterdag 27 oktober 2007 @ 02:19
    Ik heb even gezocht en de Logitech controller is inderdaad een must-buy, bedankt!
    Laniboekjezaterdag 27 oktober 2007 @ 12:30
    Okami uitgespeeld:

    33hr. 31min. 23sec.



    Tof spel.
    Laniboekjezaterdag 27 oktober 2007 @ 12:32
    Ga trouwens misschien ook maar eens kijken voor zo een draadloze controller, wat makkelijker gamen vanuit een luie stoel/bed/bank whatever.

    torn_Machinazaterdag 27 oktober 2007 @ 19:29
    Net even weer op jacht geweest naar wat goedkopere spellen.

    Gekocht:

    Devil May Cry 3 Collectors Edition
    Wild Arms 4
    La Puchelle Tactics. Nu heb ik alle Nippon Ichi strategy rpg's.

    Nu nog tijd vinden om ze een keer te spelen.
    wdnzaterdag 27 oktober 2007 @ 20:10
    T_M: dmc 3 Waar heb je die vandaan?
    Ik ben alle lokaties met ps2 games in de gaten aan het houden voor dmc3
    torn_Machinazaterdag 27 oktober 2007 @ 20:18
    quote:
    Op zaterdag 27 oktober 2007 20:10 schreef wdn het volgende:
    T_M: dmc 3 Waar heb je die vandaan?
    Ik ben alle lokaties met ps2 games in de gaten aan het houden voor dmc3
    Was 20 euro bij Gameshop Twente in Enschede. 2e hands waren ze 15 euro.

    Ik zie net dat www.dimensionplus.nl dmc 3 CE ook verkoopt alleen hebben ze hem nu niet op voorraad. Ook voor 20 euro, maar dan komen er nog 2.95 verzendkosten bij op.
    Laniboekjemaandag 29 oktober 2007 @ 14:31
    Even over die cordless Logitech Controllers? Welke moet ik dan precies hebben wil ik lekker en goed kunnen gamen en waar is die dan bijvoorbeeld het goedkoopst (hey, we blijven Nederlander!) te halen?

    wdnmaandag 29 oktober 2007 @ 16:29
    quote:
    Op zaterdag 27 oktober 2007 20:18 schreef torn_Machina het volgende:

    [..]

    Was 20 euro bij Gameshop Twente in Enschede. 2e hands waren ze 15 euro.

    Ik zie net dat www.dimensionplus.nl dmc 3 CE ook verkoopt alleen hebben ze hem nu niet op voorraad. Ook voor 20 euro, maar dan komen er nog 2.95 verzendkosten bij op.
    Arrigato

    Zal eens kijken of dimesionplus het kan leveren.

    Ben van het weekend gestopt met rogue galaxy (game is uit op wat details na) en ben aan Folklore begonnen (maar dat is voor een ander topic )
    PaRoDiUzZmaandag 29 oktober 2007 @ 18:17
    quote:
    Op zaterdag 27 oktober 2007 19:29 schreef torn_Machina het volgende:
    Net even weer op jacht geweest naar wat goedkopere spellen.


    La Puchelle Tactics. Nu heb ik alle Nippon Ichi strategy rpg's.
    Ik moet er nog 3 uitspelen ofzo, dus ik wacht nog wel ff met het aanschaffen van nieuwe NI titels
    Ruzbehmaandag 29 oktober 2007 @ 18:46
    quote:
    Op maandag 29 oktober 2007 14:31 schreef Laniboekje het volgende:
    Even over die cordless Logitech Controllers? Welke moet ik dan precies hebben wil ik lekker en goed kunnen gamen en waar is die dan bijvoorbeeld het goedkoopst (hey, we blijven Nederlander!) te halen?

    Voluit heet dat ding Logitech Cordless Action Controller. Website van Logitech.

    Ik probeer 'm ook een beetje goedkoop te vinden en ik ben uiteindelijk hier terechtgekomen. Zo goedkoop als ik kan vinden en men schijnt ook positief te zijn over deze webwinkel.

    Kijk wel uit dat je niet per ongeluk de PS3 versie koopt.
    Laniboekjemaandag 29 oktober 2007 @ 18:50
    quote:
    Op maandag 29 oktober 2007 18:46 schreef Ruzbeh het volgende:

    [..]

    Voluit heet dat ding Logitech Cordless Action Controller. Website van Logitech.

    Ik probeer 'm ook een beetje goedkoop te vinden en ik ben uiteindelijk hier terechtgekomen. Zo goedkoop als ik kan vinden en men schijnt ook positief te zijn over deze webwinkel.

    Kijk wel uit dat je niet per ongeluk de PS3 versie koopt.
    Dan zou ik toch even bij de plaatselijke Bart Smit gaan kijken. Die heeft hem ook liggen, 25 euries. Maar ik wilde inderdaad deze ook gaan halen.

    mini-lellanzaterdag 3 november 2007 @ 03:35
    Gister FFXII aan de haak geslagen voor 19,99 bij E-Plaza.
    PaRoDiUzZwoensdag 7 november 2007 @ 18:15
    Vanavond maar eens beginnen aan DBZ: Budokai Tenkaichi 3
    PaRoDiUzZdonderdag 8 november 2007 @ 11:02
    en ik zit al op 50%
    kipknotsdonderdag 8 november 2007 @ 13:35
    Weekje terug Okami voor 20 euro bij de free record shop gevonden
    Laniboekjedonderdag 8 november 2007 @ 14:14
    quote:
    Op donderdag 8 november 2007 13:35 schreef kipknots het volgende:
    Weekje terug Okami voor 20 euro bij de free record shop gevonden
    Geweldige game. Voor 20 euro echt een koopje.

    kipknotsdonderdag 8 november 2007 @ 14:45
    quote:
    Op donderdag 8 november 2007 14:14 schreef Laniboekje het volgende:

    [..]

    Geweldige game. Voor 20 euro echt een koopje.

    Enige probleem waar ik nu mee zit is dat ik met FFXII, GT4, GoW en Okami bezig ben . Kan nooit beslissen wat ik ga spelen.
    Ruzbehwoensdag 28 november 2007 @ 21:47
    Ik heb een vraagje:

    Is San Andreas het echt waard? Ik heb wat screens gezien en filmpjes en het lijkt me echt niks, terwijl ik een groot fan ben van GTA, GTA2, GTA3 en Vice City. De sfeer lijkt me in ieder geval niks. Ik moet niks hebben van dat hip hop gangster onzin.
    Ixnayzaterdag 1 december 2007 @ 01:00
    quote:
    Op woensdag 28 november 2007 21:47 schreef Ruzbeh het volgende:
    Ik heb een vraagje:

    Is San Andreas het echt waard? Ik heb wat screens gezien en filmpjes en het lijkt me echt niks, terwijl ik een groot fan ben van GTA, GTA2, GTA3 en Vice City. De sfeer lijkt me in ieder geval niks. Ik moet niks hebben van dat hip hop gangster onzin.
    Dat is ook de reden waarom ik er niet mee verder ben gegaan.

    ViceCity was wel een redelijk spel ja.
    JimmyJameszondag 2 december 2007 @ 15:20
    quote:
    Op woensdag 7 november 2007 18:15 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
    Vanavond maar eens beginnen aan DBZ: Budokai Tenkaichi 3
    Ik moet die game beslist een keer halen, verkoop je hem?

    hebben jullie trouwens nog koopjes gezien? Kan me voorstellen dat PS2 games langzaam uit de schappen gaan verdwijnen namelijk.
    Ixnayzondag 2 december 2007 @ 15:56
    Ik moet nog aan Rogue Galaxy en Valkyrie Profile 2 beginnen.
    Die PS3 komt wel later voor mij.
    PaRoDiUzZzondag 2 december 2007 @ 15:56
    quote:
    Op zondag 2 december 2007 15:20 schreef JimmyJames het volgende:

    [..]

    Ik moet die game beslist een keer halen, verkoop je hem?

    hebben jullie trouwens nog koopjes gezien? Kan me voorstellen dat PS2 games langzaam uit de schappen gaan verdwijnen namelijk.
    die verkoop ik niet , heb de story mode btw al uitgespeeld, moet nu nog 5 characters ofzo vrijdpelen dmv tournaments.
    Ixnayzondag 2 december 2007 @ 15:57
    quote:
    Op zondag 2 december 2007 15:20 schreef JimmyJames het volgende:

    [..]

    Ik moet die game beslist een keer halen, verkoop je hem?

    hebben jullie trouwens nog koopjes gezien? Kan me voorstellen dat PS2 games langzaam uit de schappen gaan verdwijnen namelijk.
    www.dimensionplus.nl heeft veel.
    OAdinsdag 4 december 2007 @ 12:33
    Afgelopen weekend heb ik Gran Turismo 4 gekocht voor ¤19,-
    Wát een verschil qua graphics met 1 en 2 zeg...

    Het was wel al tijden geleden dat ik het spel had gespeeld, maar het was meteen weer lekker vertrouwd racen!
    Althans, eerst rijbewijzen halen...
    Kingsidedinsdag 4 december 2007 @ 20:17
    Hey,

    Ik heb een probleem met mijn Playstation 2. Ik was toenstraks Devil May Cry 3 aan het spelen. Tot op een moment mijn PS2 vastliep. Ik resette hem toen. Maar toen deed het spel het niet meer. Toen helemaal uitgezet en weer aan. En deed die het weer tot dat die een savegame ging laden. toen met een ander spel geprobeerd en toen stond er "Plaats een Playstation of Playstation 2 game in de Playstation 2" terwijl er gewoon een spel inzat. Is dit dan het geval van een kapotte laser ofzo?

    Betekent dit het einde van mijn Playstation 2, of is dit gemakkelijk te repareren?
    bug_me_not2vrijdag 7 december 2007 @ 13:29
    quote:
    Op dinsdag 4 december 2007 20:17 schreef Kingside het volgende:
    Hey,

    Ik heb een probleem met mijn Playstation 2. Ik was toenstraks Devil May Cry 3 aan het spelen. Tot op een moment mijn PS2 vastliep. Ik resette hem toen. Maar toen deed het spel het niet meer. Toen helemaal uitgezet en weer aan. En deed die het weer tot dat die een savegame ging laden. toen met een ander spel geprobeerd en toen stond er "Plaats een Playstation of Playstation 2 game in de Playstation 2" terwijl er gewoon een spel inzat. Is dit dan het geval van een kapotte laser ofzo?

    Betekent dit het einde van mijn Playstation 2, of is dit gemakkelijk te repareren?
    Je zou kunnen proberen de lens schoon te maken. Dit heb ik met wisselend succes wel eens gedann.
    Ruzbehzaterdag 8 december 2007 @ 06:55
    Ik ben sinds een paar dagen trotse eigenaar van een PS2. Topsysteem.

    SONY
    PLAYSTATION
    Dibblezaterdag 8 december 2007 @ 09:14
    hoeveel kost het nu? Ik had gehoord dat er nog een prijsverlaging zou worden doorgevoerd.
    Ruzbehzaterdag 8 december 2007 @ 11:30
    Nu is ie 129 euro (PS2 en een controller). Maar je kan beter de starter pack kopen (149 euro, PS2, twee controllers en een memory card).
    Schimpiedinsdag 18 december 2007 @ 22:36
    Ik heb zin in een rpg, wanneer komt dat verdomde Persona 3 uit?:(
    En wat kan me zoet houden tot dan?
    Trancentralwoensdag 19 december 2007 @ 13:16
    Persona 3 is naar mijn mening helemaal niet zo'n toffe rpg.. heel veel dungeon crawling en het "sims" gedeelte gaat ook wel vervelen op een gegeven moment. Qua rpgs zijn er betere keuzes op de ps2 zoals Final fantasy 10 of shadow hearts 1~3 .. of bijv. actie rgs zoals star ocean 3 en kingdom hearts 1~2
    Chocobozaterdag 22 december 2007 @ 12:44
    Hier wat mensen die Rogue Galaxy gespeeld hebben? Is het cool? Ben veel op mijn 360 aan het gamen maar heb zin in een heerlijke PS2 RPG
    Kingsidezaterdag 22 december 2007 @ 12:53
    Gister begonnen met Dark Chronicle. Gaaf spel jeh!
    Trancentralmaandag 24 december 2007 @ 09:34
    quote:
    Op zaterdag 22 december 2007 12:44 schreef Chocobo het volgende:
    Hier wat mensen die Rogue Galaxy gespeeld hebben? Is het cool? Ben veel op mijn 360 aan het gamen maar heb zin in een heerlijke PS2 RPG
    Ik heb hem zelf maar kort gespeeld maar wat ik van een goede kameraad gehoord heb is het een goede action rpg. Op een gegeven moment valt de game echter wel erg in herhaling. Daarnaast schijnt het verhaal niet mega diepgaand te zijn. Maar het is wel een leuke game om de kerst mee door te komen ;P
    Chocobomaandag 24 december 2007 @ 09:35
    quote:
    Op maandag 24 december 2007 09:34 schreef Trancentral het volgende:

    [..]

    Ik heb hem zelf maar kort gespeeld maar wat ik van een goede kameraad gehoord heb is het een goede action rpg. Op een gegeven moment valt de game echter wel erg in herhaling. Daarnaast schijnt het verhaal niet mega diepgaand te zijn. Maar het is wel een leuke game om de kerst mee door te komen ;P
    Thanks! Hij is in de aanbieding bij play.com momenteel
    Trancentralmaandag 24 december 2007 @ 10:34
    Np Ja klopt ik heb zelf nog getwijfeld om hem te bestellen Maar niet gedaan omdat ik nog genoeg ps2 games heb om te spelen
    Chocobodinsdag 25 december 2007 @ 12:13
    Odin Sphere die ook nog moet uitkomen hier in Europa deed het erg goed bij de IGN 2007 awards,... wat filmpjes die ik zag verbaasde me wel,... ziet er echt goed uit!

    http://www.atlus.com/odinsphere/







    Chocobodinsdag 25 december 2007 @ 12:25
    ,........... http://nl.youtube.com/watch?v=zaOwyYZe7w8&feature=related
    SteelDoggdinsdag 25 december 2007 @ 12:41
    Helaas. Ik zal de topconsole van Sony ''vaarwel'' moeten zeggen . Ik ga het namelijk verkopen. Heb het op Marktplaats gezet en al biedingen van 120 euro en hoger gekregen.

    Legendary Sony Playstation 2 . We'll never forget the best console ever!!!!!
    Dibbledinsdag 25 december 2007 @ 12:45
    quote:
    Op dinsdag 25 december 2007 12:41 schreef SteelDogg het volgende:
    Helaas. Ik zal de topconsole van Sony ''vaarwel'' moeten zeggen . Ik ga het namelijk verkopen. Heb het op Marktplaats gezet en al biedingen van 120 euro en hoger gekregen.

    Legendary Sony Playstation 2 . We'll never forget the best console ever!!!!!
    bij de lokale gameshop kan ik al eentje krijgen voor 80 met controller ( wel tweedehands) maar twijfel nog
    BaajGuardiandinsdag 25 december 2007 @ 16:04
    quote:
    Ik word misselijk van de stem die dat inspreekt...

    verder vind ik het wat beperkt ogen, beetje dw/sw in 2d.
    Chocobovrijdag 28 december 2007 @ 20:35
    Rogue Galaxy gekocht,.... 23 euro bij Play.com
    JimmyJamesvrijdag 28 december 2007 @ 20:58
    quote:
    Op dinsdag 25 december 2007 12:13 schreef Chocobo het volgende:
    Odin Sphere
    Schijnt een teleurstellende game te zijn de grafics even terzijde.

    De SEGA megadrive collection is trouwens een aanrader. Supergevarieerd, goedgeport en met zeer degelijke spellen (maar ook kutgames).
    wdnmaandag 31 december 2007 @ 18:41
    quote:
    Op zaterdag 22 december 2007 12:44 schreef Chocobo het volgende:
    Hier wat mensen die Rogue Galaxy gespeeld hebben? Is het cool? Ben veel op mijn 360 aan het gamen maar heb zin in een heerlijke PS2 RPG
    Ikke. Voor mij was het 1 van de betere games die in 2007 zijn uitgekomen.
    Maar ik ben dan ook echt fan van rpg en turned based.

    RG is wat repetetief op een gegeven moment. Plus het vinden van de juiste items voor je bord met skills en wapens is -irritant- als je niet zorgvuldig plant. Wapensysteem vond ik leuk gevonden. Wapen + wapen mergen = wapen. Of dat ding beter is dan die andere 2 is niet gegeven als je niet oplet wat je doet

    Sorry voor de late reaktie
    quote:
    Op vrijdag 28 december 2007 20:35 schreef Chocobo het volgende:
    Rogue Galaxy gekocht,.... 23 euro bij Play.com
    Netjes. Daar zul je veel plezier aan beleven Vond het zelfs 60 euro waard

    *-*-*-*-*-*-*

    Ik kan voor 75 euro games uitzoeken bij bol en zit te denken aan de volgende games:
    Shin Megami Tensei - Devil Summoner
    Xenosaga 2
    Shadow Hearts - From The New World

    Zijn dat oede keuzes als ik naar 'fantasy rpg' op zoek ben (denk aan Enchanted arms, ff12, rogue galaxy)??
    Of is er dan iets beters te bedenken?

    Is DMC3 een idee? In het kader van de voorbereiding op DMC4
    Wat is het verschil tussen Devil May Cry 3: Dante's Awakening en Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition?

    [ Bericht 17% gewijzigd door wdn op 31-12-2007 18:53:35 ]
    PaRoDiUzZmaandag 31 december 2007 @ 18:51
    die shadow hearts heeft volgensmij een bug , ik ben er nog niet echt aan begonnen dus meer weet ik er ook niet van , XII heb ik wel maar ik vond er niet zoveel aan(kan ook komen omdat het een direct vervolg is op deel 1, en ik ookniet door de bonus dvd waar het verhaal uitgelegd word in het verhaal kwam), die andere ken ik niet maar als het aan de games van shin megami tensei ligt moet je wel van die aparte stijl houden die hij in ze games gebruikt , lucifer's call moet ik nog uitspelen maar Digital devil saga 1 & 2 vond ikzelf wel heel vermakelijk.
    Ruzbehmaandag 31 december 2007 @ 19:00
    Gran Turismo 3. Wat een TOPGAME.

    Binnenkort Gran Turismo 4 kopen. Die heeft namelijk m'n favoriete auto: Chevrolet Corvette Stingray L46 350 (C3) 1969

    Ik had nooit verwacht dat ik racing sims zo leuk zou vinden. Helemaal fantastisch. Ik kan soms gewoon niet stoppen met spelen.
    wdnmaandag 31 december 2007 @ 19:10
    Met bug bedoel je memory card corrupted save games!? Is dat ook van belang bij een ps3?

    Shin Megami Tensei - Digital Devil Saga 1 kost 45 euro. Damn en dat voor een game uit 2006
    Die haal ik volgende keer wel

    Wat haat ik het om voor mijn verjaardag kadobonnen te krijgen

    Besteld:
    Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition
    Xenosaga 2
    Shin Megami Tensei - Devil Summoner
    Shadow Hearts - From The New World

    Daar ben ik wel even zoet mee hoop ik.

    [ Bericht 11% gewijzigd door wdn op 31-12-2007 19:20:29 ]
    PaRoDiUzZmaandag 31 december 2007 @ 19:50
    quote:
    Op maandag 31 december 2007 19:10 schreef wdn het volgende:
    Met bug bedoel je memory card corrupted save games!? Is dat ook van belang bij een ps3?
    nee het ging er hier mee dat er een kans bestaan dat bij het gebruiken van een van de hoofdcharacters, een freeze op kan treden in de PAL versie, maar ik ben er eilk nog niet echt mee begonnen , dus ik weet het alleen van andere gelezen verhalen.
    quote:
    Shin Megami Tensei - Digital Devil Saga 1 kost 45 euro. Damn en dat voor een game uit 2006
    Die haal ik volgende keer wel

    Wat haat ik het om voor mijn verjaardag kadobonnen te krijgen

    Besteld:
    Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition
    Xenosaga 2
    Shin Megami Tensei - Devil Summoner
    Shadow Hearts - From The New World

    Daar ben ik wel even zoet mee hoop ik.
    Sommige games worden nou niet echt snel goedkoper he? , leuke games, dat wel.
    PaRoDiUzZmaandag 31 december 2007 @ 19:52
    en ik heb eindelijk een psx memcard op de kop kunnen tikken , dus ik ga maar eens beginnen aan FFVII
    Ruzbehmaandag 31 december 2007 @ 23:29
    Waar heb je FFVII gevonden want die moet ik hebben.

    En je kan dus geen PSX saves opslaan op een PS2 memory card? Wtf.
    PaRoDiUzZmaandag 31 december 2007 @ 23:34
    quote:
    Op maandag 31 december 2007 23:29 schreef Ruzbeh het volgende:
    Waar heb je FFVII gevonden want die moet ik hebben.

    En je kan dus geen PSX saves opslaan op een PS2 memory card? Wtf.
    ik vond hem in een gameshop in hilversum afgelopen jaar , maar daar hedden ze dus geen originele memcards , dus heb ik een officiele 2de hands op de kop kunnen tikken die wel werkt. Je hebt idd een psx memcard nodig , en de 3rd party cards die ik heb geprobeerd werkte iig niet in mn slimline.
    Chocobodinsdag 1 januari 2008 @ 09:46
    quote:
    Op maandag 31 december 2007 18:41 schreef wdn het volgende:

    [..]

    Ikke. Voor mij was het 1 van de betere games die in 2007 zijn uitgekomen.
    Maar ik ben dan ook echt fan van rpg en turned based.

    RG is wat repetetief op een gegeven moment. Plus het vinden van de juiste items voor je bord met skills en wapens is -irritant- als je niet zorgvuldig plant. Wapensysteem vond ik leuk gevonden. Wapen + wapen mergen = wapen. Of dat ding beter is dan die andere 2 is niet gegeven als je niet oplet wat je doet

    Sorry voor de late reaktie
    [..]

    Netjes. Daar zul je veel plezier aan beleven Vond het zelfs 60 euro waard

    *-*-*-*-*-*-*

    Ik kan voor 75 euro games uitzoeken bij bol en zit te denken aan de volgende games:
    Shin Megami Tensei - Devil Summoner
    Xenosaga 2
    Shadow Hearts - From The New World

    Zijn dat oede keuzes als ik naar 'fantasy rpg' op zoek ben (denk aan Enchanted arms, ff12, rogue galaxy)??
    Of is er dan iets beters te bedenken?

    Is DMC3 een idee? In het kader van de voorbereiding op DMC4
    Wat is het verschil tussen Devil May Cry 3: Dante's Awakening en Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition?
    Thanks

    Ben zelf niet bekend met de Shin Megami Tensei serie maar die schijnen erg goed te zijn. Lucifers Call de beste geloof ik. Shadow Hearts vond ik wel cool,.... en Xenosaga is echt een cult serie geworden. Deel 1 en 2 vond ik geweldig, maar halen het uiteraard niet bij het machtige Xenogears (PSX). Wat betreft je smaak en 'fantasy RPG' setting zit je in ieder geval erg goed zo!!
    Chocobodinsdag 1 januari 2008 @ 09:48
    quote:
    Op maandag 31 december 2007 23:29 schreef Ruzbeh het volgende:
    Waar heb je FFVII gevonden want die moet ik hebben.

    En je kan dus geen PSX saves opslaan op een PS2 memory card? Wtf.
    De PS2 8MB cards zijn niet compatible met een PSX. Maar de PS3 maakt virtuele PSX en PS2 memcards aan. Erg briljant en ben erg blij met de dure PS3 versie,.... de meeste PSX en PS2 games werken prima op mijn systeem.
    wdndinsdag 1 januari 2008 @ 10:01
    chocobo: world championship poker 2 werkt nog steeds niet maar voor het overige ben ik het met je eens.
    Enige irritante is dat een backup van ps2 savegames niet naar een usb stick kan maar met een volledige backup op een externe hdd moet Oh en ps3 savegames moet je per stuk overzetten op een stick en kun je niet per game doen. Maaaaaaaaaaaaaar dat zijn details
    Nu nog 3 dagen afwachten en dan komen 2 van de 4. De andere 2 hebben 2 weken levertijd

    Ruzbeh: mediamarkt heeft ff7 liggen. In Eindhoven heb ik 7 een paar maanden geleden weggehaald.
    Chocobodinsdag 1 januari 2008 @ 10:13
    quote:
    Op dinsdag 1 januari 2008 10:01 schreef wdn het volgende:
    chocobo: world championship poker 2 werkt nog steeds niet
    Ik ga meteen een brief schrijven
    wdndinsdag 1 januari 2008 @ 10:58
    quote:
    Op dinsdag 1 januari 2008 10:13 schreef Chocobo het volgende:

    [..]

    Ik ga meteen een brief schrijven
    Ja ik weet het. Gekocht in een vlaag van verstandsverbijstering. Koste 5 euro
    Ruzbehvrijdag 25 januari 2008 @ 20:22
    GT3 inmiddels grijs gespeeld (GT4 besteld).

    Wat een topspel.
    kipknotszaterdag 26 januari 2008 @ 09:56
    quote:
    Op vrijdag 25 januari 2008 20:22 schreef Ruzbeh het volgende:
    GT3 inmiddels grijs gespeeld (GT4 besteld).

    Wat een topspel.
    De nurnburgring
    20 km met 200+ over smalle wegen scheuren. En altijd kan je alles net wat sneller nemen dan het lijkt. Prachtig.
    Gamer_Vzaterdag 26 januari 2008 @ 10:54
    God of war II gekocht. Topspel, alhoewel ik wel het idee heb dat het verhaal wat .. vergezochter? gerushter? is dan in deel 1.
    wdnmaandag 28 januari 2008 @ 13:27
    Xenosaga 2 LE moet ik daarvan eerst de dvd kijken en dan de game doen of andersom? (vooropgesteld dat er een volgorde moet zijn).
    disjfamaandag 28 januari 2008 @ 13:31
    De dvd kijken. De dvd is het verhaallijn uit deel 1 die nooit gereleased is in europa, vandaar dat je die erbij krijgt.
    wdnmaandag 28 januari 2008 @ 13:40
    Merci. Zag het nergens op de doos staan.
    Alleen DQ8 de schaduwkant nog even doen en dan begin ik aan Xenosaga
    JimmyJamesmaandag 28 januari 2008 @ 14:00




    Hoop op nog meer soortgelijke initiatieven.
    BaajGuardianmaandag 28 januari 2008 @ 14:29
    Ik heb rogue galaxy tijdje terug al uitgespeeld en de ghost ship ook met gemak gehaald, in de walktrough stond dat de eindbaas "gi-gan-tichs" moeilijk was
    Totaal geen moeite gehad rofl.

    Achja, heb nu ook wel alles gehad op een paar MIO extras en dat hele keverschaken na, geen zin in
    Heb nu toch een ps3, ook disgaea 2 uitgespeeld en beetje zat van, nu ga ik resistance of man spelen en verder natuurlijk Bladestorm wat steeds gaver wordt, ps2 is beetje mwoah geworden.
    Deoxyribonucleicmaandag 28 januari 2008 @ 14:40
    Pas als God of \War III uitkomt, haal ik een ps3
    kipknotsdinsdag 29 januari 2008 @ 16:52
    Net devil may cry 3 binnen (thanks wdn). Zo fucking vet .
    Ruzbehdinsdag 29 januari 2008 @ 17:14
    Gran Turismo 4 gespeelt. 100,000 credits overgemaakt van m'n GT3 save en direct een Corvette Sting Ray gekocht uit 1969 in een donker rode kleur. Wat een prachtige auto!!!!!!!!
    Dibbledinsdag 29 januari 2008 @ 17:15
    quote:
    Op maandag 28 januari 2008 14:40 schreef Deoxybroxyfloxy het volgende:
    Pas als God of \War III uitkomt, haal ik een ps3
    gedurfte uitspraak
    Kingsidedinsdag 29 januari 2008 @ 17:28
    quote:
    Op maandag 28 januari 2008 14:00 schreef JimmyJames het volgende:
    [ afbeelding ]



    Hoop op nog meer soortgelijke initiatieven.

    Whooo gaaf,

    Wie, hoeveel, waar?
    wdndinsdag 29 januari 2008 @ 18:46
    quote:
    Op dinsdag 29 januari 2008 16:52 schreef kipknots het volgende:
    Net devil may cry 3 binnen (thanks wdn). Zo fucking vet .

    Geen probleem. Ik vond het goed maar het is niet mijn soort game.
    Disgaea 2 heb ik vandaag even geprobeerd. Dat ziet er goed uit

    (kipknots en ik hebben bovenstaande games geruild. Voor toekomstige ruilers: zaterdag deal, maandag had ik de game binnen )
    I.R.Baboonwoensdag 30 januari 2008 @ 22:36
    Heb vroeger altijd consoles gehad, maar nu (op een DC) na niks. Wil nu een PS2 kopen, vooral omdat er heel veel spellen goedkoop voor te krijgen zijn. Maar zijn er nog een beetje leuke combodeals te kopen ergens? Zou iig wel Gran Turismo 4, een Guitar Hero en misschien FF12 of zo willen hebben.
    PaRoDiUzZdonderdag 31 januari 2008 @ 00:56
    GT4 zit iig samen in een huidige combo met ratchet gladiator en jak x, voor de rest zijn het volgensmij alleen maar consoles met een paar contollers en memory card die worden aangeboden.
    Dibbledonderdag 31 januari 2008 @ 00:59
    Ik ga ook nog een Ps2 halen
    JimmyJamesdonderdag 31 januari 2008 @ 16:09
    quote:
    Op dinsdag 29 januari 2008 17:28 schreef Kingside het volgende:

    [..]

    Whooo gaaf,

    Wie, hoeveel, waar?
    playasia ntsc voorlopig. In Europa rond maart met een prijskaartje van 30-35 (gokje).
    marcekdonderdag 31 januari 2008 @ 22:25
    Kleine melding , hier bij de toys 'r us in utrecht hebben ze naast, de platinum versie van gow 2, ook de normale uitgave en de se versie voor de platinum prijs liggen.
    Kingsidedonderdag 31 januari 2008 @ 22:40
    quote:
    Op donderdag 31 januari 2008 16:09 schreef JimmyJames het volgende:

    [..]

    playasia ntsc voorlopig. In Europa rond maart met een prijskaartje van 30-35 (gokje).
    Oeeh, Rond maart maar eens kopen dan! :]
    Slappyzondag 3 februari 2008 @ 00:15
    Weet iemand een boot disc voor Ps2(even voor de duidelijkheid niks met warez te maken)maar ik wil wat vette rpg's kopen Ps1 en Ps2 Usa versie's bij Videogamesplus.ca,Hoe werkt zo ding of kan je die gewoon downloaden en als Iso branden(wil me Ps2 niet ombouwen).
    Ruzbehzondag 3 februari 2008 @ 00:21
    GT4 is vrij teleurstellend. Erg gay hoe je enorm veel motion blur krijgt als je hard botst, alsof het een soort compensatie is voor de shit bots auto physics and dat je ook geen schade model hebt. En als je een race start zijn de auto's al aan het rijden en dan moet je wachten totdat jij er controle over hebt.
    Dibblezondag 3 februari 2008 @ 00:33
    quote:
    Op zondag 3 februari 2008 00:15 schreef Slappy het volgende:
    Weet iemand een boot disc voor Ps2(even voor de duidelijkheid niks met warez te maken)maar ik wil wat vette rpg's kopen Ps1 en Ps2 Usa versie's bij Videogamesplus.ca,Hoe werkt zo ding of kan je die gewoon downloaden en als Iso branden(wil me Ps2 niet ombouwen).
    swapper is dat ofso, disc swap
    Dibblezondag 3 februari 2008 @ 00:37
    quote:
    Op zondag 3 februari 2008 00:21 schreef Ruzbeh het volgende:
    GT4 is vrij teleurstellend. Erg gay hoe je enorm veel motion blur krijgt als je hard botst, alsof het een soort compensatie is voor de shit bots auto physics and dat je ook geen schade model hebt. En als je een race start zijn de auto's al aan het rijden en dan moet je wachten totdat jij er controle over hebt.
    heb GT4 altijd al willen spelen en van plan zelfs ps2 te halen ervoo maar wat ik nu lees is nie erg cool, hoop dat de game op andere unten wel goed scoort qua realisme etc
    Ruzbehzondag 3 februari 2008 @ 02:02
    Ik heb tot dusver geen spijt dat ik eerst GT3 heb gekocht en gespeeld en daarna pas GT4. GT3 is echt erg verslavend. Het racen vind ik beter werken in GT3 dan in GT4. In GT4 zijn alle races namelijk apart en in een soort categorie maar in GT3 zijn alle races bij elkaar en alleen maar in een moeilijkheidsgraad categorie gezet.
    Dibblezondag 3 februari 2008 @ 02:11
    quote:
    Op zondag 3 februari 2008 02:02 schreef Ruzbeh het volgende:
    Ik heb tot dusver geen spijt dat ik eerst GT3 heb gekocht en gespeeld en daarna pas GT4. GT3 is echt erg verslavend. Het racen vind ik beter werken in GT3 dan in GT4. In GT4 zijn alle races namelijk apart en in een soort categorie maar in GT3 zijn alle races bij elkaar en alleen maar in een moeilijkheidsgraad categorie gezet.
    het grafisch verschil tussen gt3 en 4 dan?
    Ruzbehzondag 3 februari 2008 @ 02:22
    Tja, dat valt wel mee. Op de auto's dan. Enige echt verschil is de zon die reflecteert op de baan, in GT3 is dat een beetje irritant soms, maar in GT4 ziet het er goed uit. GT4 ziet er inderdaad beter uit, maar ja, als het slechter speelt heb ik toch liever mindere graphics dan mindere gameplay.
    Dibblezondag 3 februari 2008 @ 02:35
    quote:
    Op zondag 3 februari 2008 02:22 schreef Ruzbeh het volgende:
    Tja, dat valt wel mee. Op de auto's dan. Enige echt verschil is de zon die reflecteert op de baan, in GT3 is dat een beetje irritant soms, maar in GT4 ziet het er goed uit. GT4 ziet er inderdaad beter uit, maar ja, als het slechter speelt heb ik toch liever mindere graphics dan mindere gameplay.
    hmm tsjah, maargoed als ik ps2 heb check ik ze beide wel dan. Heb ik van beide werelden wat
    PaRoDiUzZwoensdag 12 maart 2008 @ 18:26
    zow persona 3 is binnen, denk dat dit echt de laatste PS2 game is die ik gekocht heb, tenzij er nog verassende games naar europa gaan komen.
    torn_Machinawoensdag 12 maart 2008 @ 19:20
    quote:
    Op woensdag 12 maart 2008 18:26 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
    zow persona 3 is binnen, denk dat dit echt de laatste PS2 game is die ik gekocht heb, tenzij er nog verassende games naar europa gaan komen.
    Persona 3 heb ik ook vorige week gekocht en het spel is erg tof. Heerlijke sfeer en leuke humor.
    Het blijft gewoon leuk om te zien hoe je characters zich constant in het hoofd schieten met de Evoker om hun Persona op te roepen.
    Ik heb er nu zo'n 20 uur op zitten, maar de animaties met de Evoker gaan nooit vervelen.

    Vandaag heb ik ook Odin Sphere binnen gekregen en het lijkt er op dat dit ook mijn laatste Ps2 spel zal zijn die ik op de release heb gekocht.

    Ik heb nog wel wat andere spellen op het oog die al een tijdje te koop zijn, maar die kan ik natuurlijk altijd nog aanschaffen.
    Schimpiewoensdag 12 maart 2008 @ 21:23
    Heb persona 3 nu ook 2 dagen, en er zit inderdaad een fantastisch appart sfeertje in.
    Wat mij betreft is dit niet mijn laatste ps2 game want er is zoveel dat ik ooit nog wil gaan kopen:

    Zone of the Enders (+2), Disgaea (+2), alle Shin Megami Tensei games (Digital Devil Saga 1 en 2 + P3 heb ik al), Atelier Iris, Grim Grimoire en zo kan ik nog wel even doorgaan.
    PaRoDiUzZwoensdag 12 maart 2008 @ 21:32
    Ik heb laatst ook nog la Puchelle Tactics gekocht, maar daar moet ik nog aan beginnen, ik moet ook nog verder met Phantom Brave, en FFXII uitspelen(alhoewel ik er mee gekapt ben omdat ik het saai vond worden, en niet denk dat dat zal veranderen bij een continue of een evt herstart). De Atelier Iris serie heb ik onderhand wel helemaal uit.
    Gremendonderdag 13 maart 2008 @ 15:48
    P2
    Echt tof dat zoiets nog steeds zo populair is
    Deoxyribonucleicdonderdag 13 maart 2008 @ 16:01
    dragon quest:journey of the cursed king , wat een gaar spel
    PaRoDiUzZdonderdag 13 maart 2008 @ 18:32
    Valt best wel mee hoor, heb hem met veel plezier uitgespeeld incl het alternatieve einde.
    wdndonderdag 13 maart 2008 @ 18:57
    DN (waar is de Acid?): die heb ik een aantal weken geleden gespeeld en met heel heel heel veel plezier
    Het is eentonig op gegeven momenten maar ik heb elke keer 1 of een paar opdrachten gedaan en dan is het een leuk spel. Speelt lekker weg
    Notorious_Roydinsdag 22 april 2008 @ 23:50
    [TK] Okami PS2 USA
    torn_Machinadinsdag 17 juni 2008 @ 19:30
    Net Soul Nomad & The World Eaters besteld samen met Shadow of the Colossus voor ¤ 52,00.
    Het ziet er naar uit dat dit toch de laatste games worden die ik voor mijn Ps2 ga kopen.

    Ik hoop dat de Ps3 ook zo'n groot aanbod krijgt voor J-Rpg's, maar zoals het er nu naar uit ziet is de X-Box 360 toch favoriet.

    Ik ben alleen nog op zoek naar webwinkels die voor een zacht prijsje de eerste 3 Atelier Iris delen verkopen.

    Als iemand een adres weet, laat je dan even horen.
    Slappydinsdag 17 juni 2008 @ 20:11
    Wat is beste kabels voor op een Hdtv?Rgb is vet lelijk/wazig op hdtv.
    torn_Machinadinsdag 17 juni 2008 @ 21:25
    quote:
    Op dinsdag 17 juni 2008 20:11 schreef Slappy het volgende:
    Wat is beste kabels voor op een Hdtv?Rgb is vet lelijk/wazig op hdtv.
    Component Cable, die aansluiting zit tegenwoordig wel standaard op een HDTV.
    Slappydinsdag 17 juni 2008 @ 21:30

    Zoiets toch alleen Ps2 versie toch?Of bij Ps3 zit toch ook component?Kan je die niet gebruiken?
    torn_Machinadinsdag 17 juni 2008 @ 21:39
    quote:
    Op dinsdag 17 juni 2008 21:30 schreef Slappy het volgende:
    [ afbeelding ]
    Zoiets toch alleen Ps2 versie toch?Of bij Ps3 zit toch ook component?Kan je die niet gebruiken?
    Ik heb voor mijn Ps2 een component cable die ook past op een Ps3, maar voor een Ps3 is een HDMI kabel beter.
    Slappydinsdag 17 juni 2008 @ 22:12
    Heb 40 gig Ps3.Even kijken waar die kabel ligt.Maar waar kan je compent kabel halen?Of maakt niet uit wat voor merk passen allemaal?
    torn_Machinadinsdag 17 juni 2008 @ 23:00
    quote:
    Op dinsdag 17 juni 2008 22:12 schreef Slappy het volgende:
    Heb 40 gig Ps3.Even kijken waar die kabel ligt.Maar waar kan je compent kabel halen?Of maakt niet uit wat voor merk passen allemaal?
    Ik heb zelf deze kabel voor mijn ps2 gekocht. klik
    Die werkt ook op de ps3.
    Voor een ps3 is het eigenlijk noodzakelijk om een HDMI kabel te kopen voor optimale beeldkwaliteit.
    Als je die kabel op dit moment te duur vindt, dan is bovenstaande component kabel nog steeds een betere optie dan die rgb kabel die je nu gebruikt.
    Slappydinsdag 17 juni 2008 @ 23:11
    Ja heb Hdmi op Ps3.
    Silazvrijdag 20 juni 2008 @ 12:12
    Wat ik me eigenlijk afvraag, waarom wil iedereen toch altijd gelijk die memory cards kopen bij bijv. [V&A]?
    zeldzaam ofzo?
    PaRoDiUzZvrijdag 20 juni 2008 @ 12:23
    Omdat 1st party memorycards een stuk betrouwbaarder zijn de die van 3rd partys, en ze zijn nog wel te koop, maar ook redelijk mondjesmaat, als je ze dan voor een schappelijk prijsje 2de hands weet te krijgen lijkt dat mij altijd mooi meegenomen.
    Silazvrijdag 20 juni 2008 @ 12:30
    Heb hier nog wel ergens zon oude memory card liggen haha. van playstation 1
    PaRoDiUzZvrijdag 20 juni 2008 @ 12:33
    ik heb laatst zelfs een ps1 mem card gekocht omdat de 3rd party troep niet werkte in mn ps2
    Aetherdonderdag 3 juli 2008 @ 18:52
    quote:
    Vierde versie PlayStation 2 eind dit jaar
    Wie dacht dat de PlayStation 2 zijn einde naderde zit er blijkbaar goed naast. Sony gaat een vierde versie lanceren die nog dit jaar moet uitkomen.

    De vierde versie zal tegelijk in Europa en India verschijnen en is een stuk kleiner en heeft geen externe adapter. Ook zou de console er net iets gelikter uitzien en wordt hij omschreven als een higer-end versie. De console zal evenveel gaan kosten als de andere versies.

    Sony is zich nu meer aan het richten op de Indiase en Russische markten, gezien daar nog amper wordt gegamed. Ze hopen dat nieuwelingen in de game-industrie eerst een PlayStation 2 kopen en vervolgens overstappen op de PlayStation 3. “We verkopen het niet als de PlayStation 2 of PlayStation 3. We verkopen het als de ervaring van de PlayStation”, aldus Atindriya Bose, de SCE Country Manager.
    Bron: Nu.nl.
    Aethervrijdag 4 juli 2008 @ 11:10
    Bovenste is nieuwe model.





    wdnvrijdag 4 juli 2008 @ 11:39
    De PS2 blijft dan ook een geweldig apparaat dus ik geef ze geen ongelijk.
    Niks mis met de PS2
    Schimpievrijdag 4 juli 2008 @ 16:43
    Ik heb nog steeds een ps2 van 6 maanden na de launch, nooit problemen met de lens gehad dus ik houd het nog even bij mijn oude vertrouwde lompe bak.
    SToRM81woensdag 6 augustus 2008 @ 18:52
    Vandaag Fahrenheit voor de PS2 binnen gekregen
    Ik speel eigenlijk zo goed als nooit meer PS2 spellen, maar dit spel heb ik altijd al eens willen spelen.
    Hopelijk werkt ie ook op de PS3...
    Deacon_Tigrawoensdag 6 augustus 2008 @ 19:31
    tis een heel goed spel, maar halverwege word hij toch een partij vaag
    Athlon_2o0odinsdag 2 september 2008 @ 18:22
    Is Yakuza aan te raden? Aangezien Yakuza2 binnenkort uitkomt, zit ik erover na te denken deze te halen
    Strolie75dinsdag 2 september 2008 @ 18:26
    quote:
    Op dinsdag 2 september 2008 18:22 schreef Athlon_2o0o het volgende:
    Is Yakuza aan te raden? Aangezien Yakuza2 binnenkort uitkomt, zit ik erover na te denken deze te halen
    Yakuza is fantastisch!

    Ik kan zelfs niet wachten op Yakuza 2. Wordt weer een reden om mijn PS2 af te stoffen.
    Notorious_Royzondag 19 oktober 2008 @ 14:16
    Hoe sluit ik een PS2 aan op een HDTV? Zijn er componentkabels? Zo ja, waar kan ik die goedkoop kopen?
    torn_Machinazondag 19 oktober 2008 @ 14:51
    quote:
    Op zondag 19 oktober 2008 14:16 schreef Notorious_Roy het volgende:
    Hoe sluit ik een PS2 aan op een HDTV? Zijn er componentkabels? Zo ja, waar kan ik die goedkoop kopen?
    quote:
    Op dinsdag 17 juni 2008 23:00 schreef torn_Machina het volgende:
    Ik heb zelf deze kabel voor mijn ps2 gekocht. klik
    Notorious_Royzondag 19 oktober 2008 @ 15:01
    Thnx!
    Deacon_Tigrazondag 19 oktober 2008 @ 15:05
    is Rogue Galaxy nog ergens voor een schappelijke prijs te krijgen
    Gamer_Vzondag 19 oktober 2008 @ 15:17
    Ik moet Dark Chronicle nog uitspelen. Maar de eindbaas is te lang en te moeilijk.
    Deacon_Tigrazondag 19 oktober 2008 @ 15:18
    Dan heb je de eindbaas van Roque Galaxy nog niet gespeeld
    Dark Chronicle ben ik halverwege afgehaakt, elke x gingen halverwege de levels mijn stokjes kapot ofzo
    Gamer_Vzondag 19 oktober 2008 @ 15:20
    Nouja, ik deed ook jaren erover voordat ik eindelijk slaagde de eindbaas van Dark Cloud te verslaan ... belooft veel voor White Knight Stories.

    Je stokjes?
    Deacon_Tigrazondag 19 oktober 2008 @ 15:21
    quote:
    Op zondag 19 oktober 2008 15:20 schreef Gamer_V het volgende:
    Nouja, ik deed ook jaren erover voordat ik eindelijk slaagde de eindbaas van Dark Cloud te verslaan ... belooft veel voor White Knight Stories.

    Je stokjes?
    ja weet ik veel wat het was, is ook alweer 3 jaar geleden
    PaRoDiUzZdinsdag 9 december 2008 @ 22:56
    Persona 4 is net uit in Amerika en krijg echt hoge cijfers, ik hoop dat ze deze nog naar europa gaan brengen, aangezien ik mij echt heb vermaakt met Persona 3 en op dit moment bezig ben met Persona 3 : FES (die gelukkig ook naar EU gekomen is, Tensei weet tenminste wel hoe hij een directors cut moet maken, afgezien van een aantal tweaks in het originele spel, ook nog eens een dungeon crawler van 30+uur)
    Schimpiedinsdag 9 december 2008 @ 23:11
    quote:
    Op dinsdag 9 december 2008 22:56 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
    Persona 4 is net uit in Amerika en krijg echt hoge cijfers, ik hoop dat ze deze nog naar europa gaan brengen, aangezien ik mij echt heb vermaakt met Persona 3 en op dit moment bezig ben met Persona 3 : FES (die gelukkig ook naar EU gekomen is, Tensei weet tenminste wel hoe hij een directors cut moet maken, afgezien van een aantal tweaks in het originele spel, ook nog eens een dungeon crawler van 30+uur)
    Square Enix brengt Persona 4 in Europa (en Australie) uit.

    http://www.nieuws.be/nieu(...)Europa_52d70cc8.aspx

    Apart trouwens dat de beste jRPGs sinds de release van de 'next-gen'-consoles allebei voor de goede oude PS2 zijn.

    [ Bericht 21% gewijzigd door Schimpie op 09-12-2008 23:23:58 ]
    Strolie75woensdag 10 december 2008 @ 07:02
    quote:
    Op dinsdag 9 december 2008 22:56 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
    Persona 4 is net uit in Amerika en krijg echt hoge cijfers, ik hoop dat ze deze nog naar europa gaan brengen, aangezien ik mij echt heb vermaakt met Persona 3 en op dit moment bezig ben met Persona 3 : FES (die gelukkig ook naar EU gekomen is, Tensei weet tenminste wel hoe hij een directors cut moet maken, afgezien van een aantal tweaks in het originele spel, ook nog eens een dungeon crawler van 30+uur)
    Hype me eens. Met welke RPG kan ik Persona vergelijken?
    PaRoDiUzZwoensdag 10 december 2008 @ 10:29
    Shin Megami Tensei: Persona 3

    Persona is niet echt te vergelijken met andere series aangezien een groot gedeelte van het spel een soort van high-school sim is waarbij je sociale contacten met derden moet leggen om in het RPG gedeelte sterkere Personas te creeren die betere attacks/magic skills hebben.
    PaRoDiUzZmaandag 22 december 2008 @ 14:02
    Gisteren trouwens Persona 3 FES uitgespeeld(teller stond op 102 uur) (the awakening tenminste, the journey moet ik nog) Damn wat een spel zeg, en het einde had ik echt niet zo verwacht.
    Laniboekjemaandag 22 december 2008 @ 14:15
    Pft, ik heb nog aardig wat op mijn lijstje staan voor de PS2. Allemaal van die half uitgespeelde games en heb nu ook Odin Sphere erbij gekocht (7 euro op Play.com).

    - Rogue Galaxy
    - Valkyrie Profile 2: Silmeria
    - Final Fantasy XII
    - Odin Sphere

    Iemand bekend met Odin Sphere?
    disjfamaandag 22 december 2008 @ 14:17
    quote:
    Op maandag 22 december 2008 14:15 schreef Laniboekje het volgende:
    Iemand bekend met Odin Sphere?
    Die vind ik enorm tof. Ziet er geweldig uit. Je moet alleen wel ervoor kunnen zitten om de lange dialogen te kijken. Dan is hij namelijk nog lekkerder om te kijken. Anders is de actie alleen maar briljant imho. Makkelijke opzet, moeilijk te meesteren.
    Laniboekjemaandag 22 december 2008 @ 14:19
    quote:
    Op maandag 22 december 2008 14:17 schreef disjfa het volgende:

    [..]

    Die vind ik enorm tof. Ziet er geweldig uit. Je moet alleen wel ervoor kunnen zitten om de lange dialogen te kijken. Dan is hij namelijk nog lekkerder om te kijken. Anders is de actie alleen maar briljant imho. Makkelijke opzet, moeilijk te meesteren.
    Hoorde al wel dat hij best lastig kan zijn. Maar goed, een uitdaging is niet verkeerd.
    disjfamaandag 22 december 2008 @ 14:22
    Mwa lastig lastig. Vast aan het eind en op easy zijn de eerste eindbasen best te doen. Ik was op normal begonnen maar op een gegeven moment hadden we hem op easy gestart en dat was echt gemakkelijk in het begin

    Alleen op 1 stuk kwam ik vast omdat ik een medicijn had weggegooit die ik niet had moeten weggooien
    PaRoDiUzZmaandag 22 december 2008 @ 14:26
    Odin Sphere heb ik uitgeleend aangezien ik op dat moment ook nog genoeg uit te spelen had(nu nog steeds trouwens alhoewel mijn PS2 backlog al aardig aan het slinken is).
    Laniboekjemaandag 22 december 2008 @ 14:29
    quote:
    Op maandag 22 december 2008 14:22 schreef disjfa het volgende:
    Mwa lastig lastig. Vast aan het eind en op easy zijn de eerste eindbasen best te doen. Ik was op normal begonnen maar op een gegeven moment hadden we hem op easy gestart en dat was echt gemakkelijk in het begin

    Alleen op 1 stuk kwam ik vast omdat ik een medicijn had weggegooit die ik niet had moeten weggooien
    Oke, dan ga ik vast maar meteen op easy beginnen.

    quote:
    Op maandag 22 december 2008 14:26 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
    Odin Sphere heb ik uitgeleend aangezien ik op dat moment ook nog genoeg uit te spelen had(nu nog steeds trouwens alhoewel mijn PS2 backlog al aardig aan het slinken is).
    Die van mij slinkt ook al aardig, echt nog maar vier titels maar het zijn wel meteen vier RPG-titels die je niet in een middagje uit hebt.



    Zo blijven we bezig!
    PaRoDiUzZmaandag 22 december 2008 @ 14:31
    Ja idd, in RPGs gaat echt veel tijd zitten 102 uur in persona 3 FES(en dan heb ik het nog niet over de anderhalfuur die ik de eerste keer aan de eindbaas verspild heb, en de stuk of 10 x dat ik daarvoor al na een uurtje spelen dood ging.
    Laniboekjemaandag 22 december 2008 @ 14:36
    - Rogue Galaxy: zit al in chapter 8, dus redelijk aan het einde
    - Valkyrie Profile 2: Silmeria: vind ik niet doorheen te komen, zit al vast ergens in het begin
    - Final Fantasy XII: net volgens mij Judge Ghis verslagen, verhaal kom me tot op heden nog niet echt boeien
    - Odin Sphere: daar moet ik dus nog aan beginnen

    Ja, weer mooie voornemens voor 2009 om het hoofdstuk PS2 toch een keer af te gaan ronden.

    PaRoDiUzZmaandag 22 december 2008 @ 14:39
    Met FFXII ben ik ook opgehouden omdat het verhaal mij niet boeide, maar dat is wel een van de weinige games waarbij ik eigenlijk helemaal geen zin heb om de ze weer op te pakken, Valkyrie profile wil ik wel nog verder spelen alsmede ROgue Galaxy(zit geloof ik ook ergens rond ep 7 of 8, en de Atelier Iris serie moet ik ook nog uitspelen(al zit ik in alledrie de delen al bij de eindbaas)
    Laniboekjemaandag 22 december 2008 @ 14:51
    Heb mijzelf net wel voorgenomen om vanavond Rogue Galaxy eens uit de verhuisdoos te trekken (als ik hem nog kan vinden) en weer een stukje te spelen.
    PaRoDiUzZmaandag 22 december 2008 @ 14:55
    Ik ga ws met chrono trigger op de DS aan de slag, of the awakening van Persona 3 :FES spelen, aangezien ik die nog wel wil uitspelen voor Q2 2009 als persona 4 naar europa komt.
    torn_Machinadinsdag 23 december 2008 @ 12:38
    Deze week Persona 3: FES binnen gekregen, terwijl ik Persona 3 eerder dit jaar ook al heb gekocht en uitgespeeld.

    Mijn Ps2 backlog is nog niet echt aan het krimpen.
    Ik heb zelfs een derde memorycard moeten kopen voor de spellen waar ik nog aan moet beginnen.

    Ook helpt het niet dat ik al mijn tijd de laatste weken in The Last Remnant heb gestopt.
    Voor mensen met een 360 is deze RPG een aanrader.

    Persona 4 zal waarschijnlijk mijn afsluiter voor de Ps2 zijn.
    PaRoDiUzZdinsdag 23 december 2008 @ 13:00
    quote:
    Op dinsdag 23 december 2008 12:38 schreef torn_Machina het volgende:
    Deze week Persona 3: FES binnen gekregen, terwijl ik Persona 3 eerder dit jaar ook al heb gekocht en uitgespeeld.

    Mijn Ps2 backlog is nog niet echt aan het krimpen.
    Ik heb zelfs een derde memorycard moeten kopen voor de spellen waar ik nog aan moet beginnen.

    Ook helpt het niet dat ik al mijn tijd de laatste weken in The Last Remnant heb gestopt.
    Voor mensen met een 360 is deze RPG een aanrader.

    Persona 4 zal waarschijnlijk mijn afsluiter voor de Ps2 zijn.
    Je kan je persona 3 savegame migreren naar FES (je houd je stats en je compendium) en die dan in the awakening gebruiken, waardoor je al dat studeren etc niet meer hoeft te doen en bijvoorbeeld met elizabeths quests aan de gang gaan(je kan haar zelfs daten ), of natuurlijk de nieuwe mode spelen.
    Laniboekjedinsdag 23 december 2008 @ 13:19
    quote:
    Op maandag 22 december 2008 14:51 schreef Laniboekje het volgende:
    Heb mijzelf net wel voorgenomen om vanavond Rogue Galaxy eens uit de verhuisdoos te trekken (als ik hem nog kan vinden) en weer een stukje te spelen.
    Is dus niet gelukt. In plaats daarvan weer series zitten kijken.
    PaRoDiUzZvrijdag 9 januari 2009 @ 20:56
    Trouwens Strol check de review van gametrailes van persona 4 eens

    http://www.gametrailers.com/player/44007.html
    Notorious_Roydonderdag 15 januari 2009 @ 13:46
    Een PS3 componentenkabel werkt ook op de PS2 neem ik aan? Aangezien de AV uitgang gewoon hetzelfde is?
    torn_Machinawoensdag 21 januari 2009 @ 15:30
    Persona 4 is nu officieel aangekondigd voor Europa, namelijk 13 maart.
    Het zal uitgegeven worden door Square Enix.
    PaRoDiUzZwoensdag 21 januari 2009 @ 15:57
    Tof!
    mscholzondag 25 januari 2009 @ 13:04
    wat zijn de verschillen tussen de oude PS2 (de dikke) en de nieuwe PS2 (de slimline)?
    wat ik terug heb kunnen lezen:

    oud model:
    wel HD, geen netwerk, infrarood poort, ingebouwde voeding
    nieuw model:
    geen HD, wel netwerk, wel infrarood poort, externe voeding

    zijn er nog andere dingen wat ik misschien mis/over het hoofd zie?
    ik twijfel er namelijk over er 1 te kopen maar kan dus een oud model gratis krijgen (geen idee wat er precies bij komt) (of op marktplaats waarschijnlijk wel een slimline vinden met x aantal spellen voor ~100 euro)

    PS3 is geen optie omdat het spel aanbod mager is, spellen veels te duur zijn en ik al een blu-ray en HTPC heb staan

    [ Bericht 17% gewijzigd door mschol op 25-01-2009 13:12:21 ]
    Aetherzondag 25 januari 2009 @ 14:15
    quote:
    Op zondag 25 januari 2009 13:04 schreef mschol het volgende:
    wat zijn de verschillen tussen de oude PS2 (de dikke) en de nieuwe PS2 (de slimline)?
    Oud model: HDD plaatsen mogelijk, netwerkaansluiting plaatsen mogelijk, geen infrarood, ingebouwde voeding.
    Nieuw model: geen HDD mogelijk, ingebouwde netwerkaansluiting, infrarood, externe voeding.

    De HDD wordt door zeer weinig spellen gebruikt. De netwerkadapter voor de oude PS2 wordt volgens mij niet meer gemaakt.

    [ Bericht 6% gewijzigd door Aether op 25-01-2009 14:21:13 ]
    mini-lellanzondag 25 januari 2009 @ 17:17
    quote:
    Op donderdag 15 januari 2009 13:46 schreef Notorious_Roy het volgende:
    Een PS3 componentenkabel werkt ook op de PS2 neem ik aan? Aangezien de AV uitgang gewoon hetzelfde is?
    En werkt ie? Ik heb namelijk laatst een 80gb Ps3 gehaald zonder BC dus.
    torn_Machinavrijdag 27 februari 2009 @ 21:20
    Kennelijk wordt Persona 4 toch niet mijn laatste PS2 aankoop.
    Ik zie net dat Mana Khemia op 27 maart wordt gereleased.

    Ook maar in de pre-order gezet.
    Ik heb nog hoop dat Ar Tonelico 2 ook nog in Europa wordt gereleased.
    Hopelijk is de distributie beter dan toen het eerste deel hier gereleased werd.
    wdnvrijdag 27 februari 2009 @ 21:59
    Ik heb onlangs P3 FES, P4 (+artbook+muziek cd), Hack/GU2 Hack/GU 3 voor de ps2 gekocht dus ik kan er nog even mee vooruit Ben bezig om canadese en amerikaanse webshops af te struinen naar rpgs en het gaat voortvarend.

    (Ik heb een nieuwe Amerikaanse ps2 gekocht met omvormer en 2 qware 32 Gb memory kaarten voor minder geld dan het me kost om hier een ps2 te kopen )

    Rogue Galaxy: ik heb die nog niet onder de 35 euro gezien.

    PaRoDiUzZ Ik heb P3 uitgespeeld maar heb FES even laten liggen want P4 is veeeeeeeeeels te goed. Zit nu op 60 uur en het verveeld nog steeds niet. De 8-bit dungeon is met midi geluid is erg leuk gedaan

    [ Bericht 2% gewijzigd door wdn op 27-02-2009 22:05:38 ]
    PaRoDiUzZzaterdag 28 februari 2009 @ 00:37
    quote:
    Op vrijdag 27 februari 2009 21:59 schreef wdn het volgende:
    Ik heb onlangs P3 FES, P4 (+artbook+muziek cd), Hack/GU2 Hack/GU 3 voor de ps2 gekocht dus ik kan er nog even mee vooruit Ben bezig om canadese en amerikaanse webshops af te struinen naar rpgs en het gaat voortvarend.

    (Ik heb een nieuwe Amerikaanse ps2 gekocht met omvormer en 2 qware 32 Gb memory kaarten voor minder geld dan het me kost om hier een ps2 te kopen )

    Rogue Galaxy: ik heb die nog niet onder de 35 euro gezien.

    PaRoDiUzZ Ik heb P3 uitgespeeld maar heb FES even laten liggen want P4 is veeeeeeeeeels te goed. Zit nu op 60 uur en het verveeld nog steeds niet. De 8-bit dungeon is met midi geluid is erg leuk gedaan
    ik ben nog steeds aan het wachten op de PAL release van deel 4
    torn_Machinazaterdag 28 februari 2009 @ 01:28
    quote:
    Op zaterdag 28 februari 2009 00:37 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

    [..]

    ik ben nog steeds aan het wachten op de PAL release van deel 4
    Nog maar 2 weken.
    mini-lellanzaterdag 28 februari 2009 @ 01:35
    Heeft er iemand hier ervaring met Konig Component AV-kabel voor de Ps2 van bol.com?
    Schimpiezaterdag 28 februari 2009 @ 02:03
    quote:
    Op vrijdag 27 februari 2009 21:20 schreef torn_Machina het volgende:

    Ik zie net dat Mana Khemia op 27 maart wordt gereleased.
    De 1e?
    wdnzaterdag 28 februari 2009 @ 07:35
    quote:
    Op zaterdag 28 februari 2009 00:37 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

    [..]

    ik ben nog steeds aan het wachten op de PAL release van deel 4
    Als die ook 60 euro gaat kosten kun je beter hetzelde doen als ik
    US release http://www.videogamesplus.ca/product_info.php?products_id=14382
    is hier al weer 40 euro incl art book, muziek cd (kan zijn dat die bij alle versies zit trouwens) en shipping
    Heb je al weer 20 euro verdiend om uit te geven aan een US PS2

    Oh en Shin Megami Tensei: Devil Summoner 2: Raidou Kuzunoha versus King Abaddon komt ook nog naar de PS2 (mei 2009).Die is ook altijd de moeite waard
    Deacon_Tigrazaterdag 28 februari 2009 @ 08:13
    Net weer begonnen met Dirge of Cerberus, gewoon voor de fun
    Damn wat heeft dat spel mooie cutscenes
    mscholzaterdag 28 februari 2009 @ 08:22
    iemand een idee waar ik cheap spellen kan kopen... (niet marktplaats/speurders ofzo)

    en welke spellen zijn aan te raden? (genres: alles behalve fps)
    mini-lellanzaterdag 28 februari 2009 @ 14:19
    quote:
    Op zaterdag 28 februari 2009 08:22 schreef mschol het volgende:
    iemand een idee waar ik cheap spellen kan kopen... (niet marktplaats/speurders ofzo)

    en welke spellen zijn aan te raden? (genres: alles behalve fps)
    Internet. En als je het niet erg vind kun je vaak 2e hands spellen kopen voor 5¤ bij gameshops.
    torn_Machinazaterdag 28 februari 2009 @ 14:39
    quote:
    Op zaterdag 28 februari 2009 07:35 schreef wdn het volgende:
    Als die ook 60 euro gaat kosten kun je beter hetzelde doen als ik
    US release http://www.videogamesplus.ca/product_info.php?products_id=14382
    is hier al weer 40 euro incl art book, muziek cd (kan zijn dat die bij alle versies zit trouwens) en shipping
    Heb je al weer 20 euro verdiend om uit te geven aan een US PS2

    Oh en Shin Megami Tensei: Devil Summoner 2: Raidou Kuzunoha versus King Abaddon komt ook nog naar de PS2 (mei 2009).Die is ook altijd de moeite waard
    Persona 4 moet ik 30 euro voor betalen.
    Ik heb ze in Engelse webshops al wel iets goedkoper gezien, maar nu weet ik zeker dat ik hem op de release dag krijg.

    Grote kans dat Devil Summoner 2 later dit jaar ook nog wel deze kant op komt.
    Ik moet nog steeds het eerste deel spelen en die ligt al een aantal maanden op mijn backlog stapel.
    wdnzaterdag 28 februari 2009 @ 23:55
    quote:
    Op zaterdag 28 februari 2009 14:39 schreef torn_Machina het volgende:

    [..]

    Persona 4 moet ik 30 euro voor betalen.
    Ik heb ze in Engelse webshops al wel iets goedkoper gezien, maar nu weet ik zeker dat ik hem op de release dag krijg.

    Grote kans dat Devil Summoner 2 later dit jaar ook nog wel deze kant op komt.
    Ik moet nog steeds het eerste deel spelen en die ligt al een aantal maanden op mijn backlog stapel.
    Ik ook. Heb hier deel 1 liggen en heb denk ik 2 uur of zo gespeeld. Heb die tegelijk met een tig aantal andere games gekocht en kom er maar niet aan toe

    Oh en DAWN of MANA . Als het even kan pik ik die ook nog mee.

    [ Bericht 2% gewijzigd door wdn op 01-03-2009 00:01:48 ]
    torn_Machinawoensdag 11 maart 2009 @ 19:15
    17 april komt Kingdom Hearts Re: Chain of Memories ook naar Europa.
    Als deze ook voor een zacht prijsje te koop is, dan zie ik dit spel ook nog wel bij mij op de stapel verschijnen.

    Maar morgen eerst genieten van Persona 4.
    Laniboekjedonderdag 12 maart 2009 @ 18:06
    Ik ga deze avond Odin Sphere in mijn PS2 stoppen. Als in... NU!

    Laniboekjedonderdag 12 maart 2009 @ 18:22
    Ziet er echt mooi uit.
    torn_Machinadonderdag 12 maart 2009 @ 18:42
    Odin Sphere ligt al een half jaar op mijn stapel van nog te spelen spellen.
    Ik heb nu Persona 4 voor mij liggen en die heeft echt voorrang op alle andere spellen in mijn backlog.
    Laniboekjedonderdag 12 maart 2009 @ 18:48
    Mijn lijstje dat ik nog heb liggen:

    - Odin Sphere
    - Rogue Galaxy
    - Final Fantasy XII
    - Valkyrie Profile 2: Silmeria

    Wat heb jij allemaal nog torn_Machina?
    Laniboekjedonderdag 12 maart 2009 @ 19:13
    Ben nu door Chapter 1 heen, tof so far.
    PaRoDiUzZdonderdag 12 maart 2009 @ 19:29
    ik heb persona 4 ook net binnen
    wdndonderdag 12 maart 2009 @ 19:54
    Persona 4 gaat er dit weekend weer uit
    Ben bezig met de laatste 1 of 2 eindbazen en dat lukt me wel denk ik

    Heerlijke game is het. Gewoon heeeeeeeerlijk

    Ik heb Hack//GU 2 en 3 liggen als volgende 2 games. Geen idee of ze goed zijn maar ze waren nogal goedkoop
    torn_Machinadonderdag 12 maart 2009 @ 20:24
    quote:
    Op donderdag 12 maart 2009 18:48 schreef Laniboekje het volgende:
    Wat heb jij allemaal nog torn_Machina?
    God of War 1/2
    Atelier Iris 2/3
    Odin Sphere
    Shadow of the Colossus
    Persona 3 Fes
    SMT: Devil Summoner 1

    En nog 5 360 en 3 DS games.

    En over 2 weken komt daar Mana Khemia voor de ps2 nog bij.

    Ik denk dat ik deze maand voor de DS Suikoden Tierkreis en Valkyrie Profile: Covenant of the Plume ook niet kan laten liggen.

    Waarom komt er deze 2 maand dan ook zoveel uit.

    Volgens mij moet ik een tijdje werkloos zijn.
    quote:
    Op donderdag 12 maart 2009 19:54 schreef wdn het volgende:
    Ik heb Hack//GU 2 en 3 liggen als volgende 2 games. Geen idee of ze goed zijn maar ze waren nogal goedkoop
    Ik heb zelf .hack//Infection en Mutation. Vond er eigenlijk niet zoveel aan. Het werd allemaal een beetje teveel van hetzelfde.
    Laniboekjedonderdag 12 maart 2009 @ 20:28
    quote:
    Op donderdag 12 maart 2009 20:24 schreef torn_Machina het volgende:

    [..]

    God of War 1/2
    Atelier Iris 2/3
    Odin Sphere
    Shadow of the Colossus
    Persona 3 Fes
    SMT: Devil Summoner 1

    En nog 5 360 en 3 DS games.

    En over 2 weken komt daar Mana Khemia voor de ps2 nog bij.

    Ik denk dat ik deze maand voor de DS Suikoden Tierkreis en Valkyrie Profile: Covenant of the Plume ook niet kan laten liggen.

    Waarom komt er deze 2 maand dan ook zoveel uit.

    Volgens mij moet ik een tijdje werkloos zijn.
    Oke!



    Ik heb ook nog veel meer liggen voor de X360, DS en PSP maar daar wil ik liever niet aan denken. Het helpt wel dat ik wat minder games kan kopen nu ik een eigen huisje heb. Dan gaan de centjes naar andere dingen en dat houdt mijn backlog wat kleiner.

    torn_Machinadonderdag 12 maart 2009 @ 20:39
    quote:
    Op donderdag 12 maart 2009 20:28 schreef Laniboekje het volgende:

    [..]

    Oke!



    Ik heb ook nog veel meer liggen voor de X360, DS en PSP maar daar wil ik liever niet aan denken. Het helpt wel dat ik wat minder games kan kopen nu ik een eigen huisje heb. Dan gaan de centjes naar andere dingen en dat houdt mijn backlog wat kleiner.

    Ik heb na mijn werk ook niet echt veel tijd om te gamen, daarom loopt die stapel ook nog steeds op.

    Engeland en hun stomme lage pond koers. Je blijft maar kopen, want het kost echt niks.

    Ach, ik kom er vanzelf wel een keer doorheen. Er komen vast wel weer tijden dat er maanden niets fatsoenlijks wordt gereleased.

    Ik hoef mij iig niet snel te vervelen.
    Athlon_2o0odonderdag 12 maart 2009 @ 21:46
    Ik heb ook nog zat PS2 games die ik wil spelen, maar er komt gewoon veel teveel uit op de PS3 en de 360. Lol.
    Laniboekjezondag 15 maart 2009 @ 16:43
    quote:
    Op woensdag 11 maart 2009 19:15 schreef torn_Machina het volgende:
    17 april komt Kingdom Hearts Re: Chain of Memories ook naar Europa.
    Als deze ook voor een zacht prijsje te koop is, dan zie ik dit spel ook nog wel bij mij op de stapel verschijnen.

    Maar morgen eerst genieten van Persona 4.
    Kun je me trouwens een gilletje geven in de dit topic ofzo als je hem ergens gespot hebt? Wil hem ook wel hebben.
    PaRoDiUzZzondag 15 maart 2009 @ 17:07
    quote:
    Op zondag 15 maart 2009 16:43 schreef Laniboekje het volgende:

    [..]

    Kun je me trouwens een gilletje geven in de dit topic ofzo als je hem ergens gespot hebt? Wil hem ook wel hebben.
    Ik heb hem in hilversum bij de next-level gekocht voor 30 euro(wat 5 euro goedkoper is dan op de site van de keten staat)
    torn_Machinazondag 15 maart 2009 @ 17:16
    quote:
    Op zondag 15 maart 2009 17:07 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

    [..]

    Ik heb hem in hilversum bij de next-level gekocht voor 30 euro(wat 5 euro goedkoper is dan op de site van de keten staat)
    Volgens mij bedoelt ze Kingdom Hearts Re: Chain of Memories.

    En weer verder met P4.
    PaRoDiUzZzondag 15 maart 2009 @ 17:18
    quote:
    Op zondag 15 maart 2009 17:16 schreef torn_Machina het volgende:

    [..]

    Volgens mij bedoelt ze Kingdom Hearts Re: Chain of Memories.

    En weer verder met P4.
    O, die heb ik op de GBA al uitgespeeld, en aangezien ik hem sowieso al minder vind ga ik die ook niet kopen.
    torn_Machinazondag 15 maart 2009 @ 17:22
    quote:
    Op zondag 15 maart 2009 17:18 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

    [..]

    O, die heb ik op de GBA al uitgespeeld, en aangezien ik hem sowieso al minder vind ga ik die ook niet kopen.
    Op de gba vond ik er ook niet veel aan. Maar voor een euro of 25/30 wil ik het op de ps2 nog wel een kans geven.
    Laniboekjezondag 15 maart 2009 @ 18:33
    Ik heb hem eigenlijk ook al gespeeld op de GBA maar ik wil hem stiekem gewoon voor mijn Kingdom Hearts-collectie hebben.
    wdnzondag 15 maart 2009 @ 20:17
    P4 Is de eerste keer uitgespeeld in 73 uur En zonder iets weg te geven: het einde was weer memorabel.

    Ben nu aan Hack/G.U. vol 2 begonnen. Oud en dus grafisch niet helemaal meer je van het maar het verhaal is sterk en leuk
    PaRoDiUzZzondag 15 maart 2009 @ 20:23
    quote:
    Op zondag 15 maart 2009 20:17 schreef wdn het volgende:
    P4 Is de eerste keer uitgespeeld in 73 uur En zonder iets weg te geven: het einde was weer memorabel.
    Ben nu een uurtje of 8 op weg en durf te wedden dat het einde niet zo memorabel is als P3
    torn_Machinazondag 15 maart 2009 @ 21:35
    quote:
    Op zondag 15 maart 2009 20:23 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
    Ben nu een uurtje of 8 op weg en durf te wedden dat het einde niet zo memorabel is als P3
    Ik ben net met de eerste week van Juni bezig.
    Zit nu te wachten tot Kanji zich bij de groep voegt.

    De eerste 2 dungeons beide in 2 dagen gecleared, zodat ik meer tijd overhield voor mijn Social Links.
    PaRoDiUzZzondag 15 maart 2009 @ 22:26
    quote:
    Op zondag 15 maart 2009 21:35 schreef torn_Machina het volgende:

    [..]

    Ik ben net met de eerste week van Juni bezig.
    Zit nu te wachten tot Kanji zich bij de groep voegt.

    De eerste 2 dungeons beide in 2 dagen gecleared, zodat ik meer tijd overhield voor mijn Social Links.
    Ik speel die dungeon wat meer voor materialen om wapens te maken en om die bonus boss te verslaan(zit nu op 05/13 btw), dis s.links gaan volgensmij een stuk makkelijker dan in P3, en als deze net zo is, hoef je ze toch niet allemaal te maxen om het te kunnen finishen, voor zover ik de s.links ben aangegaan zit er jemmergenoeg weinig interessants tussen.
    torn_Machinazondag 15 maart 2009 @ 22:58
    quote:
    Op zondag 15 maart 2009 22:26 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
    Ik speel die dungeon wat meer voor materialen om wapens te maken en om die bonus boss te verslaan(zit nu op 05/13 btw), dis s.links gaan volgensmij een stuk makkelijker dan in P3, en als deze net zo is, hoef je ze toch niet allemaal te maxen om het te kunnen finishen, voor zover ik de s.links ben aangegaan zit er jemmergenoeg weinig interessants tussen.
    Die bonus boss 1x geprobeerd op lvl 15, maar die Rampage skill was niet echt lief, 250 damage op de hele party.
    Die versla ik later nog wel een keer.
    De dungeons doorloop ik meestal in 2 dagen, de eerste dag probeer ik tot de top te komen en materialen verzamelen en de tweede dag kom ik terug om de boss te verslaan. Dit is me tot nu toe nog goed gelukt.

    Ik probeer zoveel mogelijk Social Links te unlocken en een Persona bij mij te hebben voor extra bonus punten.
    Ik heb trouwens ook al leuke equipment gekregen uit die gesloten kisten in de dungeons.
    Een dodge fire accessory voor Chie en een fire damage booster voor Yukiko.
    Hiernaast ook nog wat betere wapens en armor. Ik heb bijna nog niets in de winkel moeten kopen.
    PaRoDiUzZmaandag 16 maart 2009 @ 01:38
    quote:
    Op zondag 15 maart 2009 22:58 schreef torn_Machina het volgende:

    [..]

    Die bonus boss 1x geprobeerd op lvl 15, maar die Rampage skill was niet echt lief, 250 damage op de hele party.
    Die versla ik later nog wel een keer.
    De dungeons doorloop ik meestal in 2 dagen, de eerste dag probeer ik tot de top te komen en materialen verzamelen en de tweede dag kom ik terug om de boss te verslaan. Dit is me tot nu toe nog goed gelukt.

    Ik probeer zoveel mogelijk Social Links te unlocken en een Persona bij mij te hebben voor extra bonus punten.
    Ik heb trouwens ook al leuke equipment gekregen uit die gesloten kisten in de dungeons.
    Een dodge fire accessory voor Chie en een fire damage booster voor Yukiko.
    Hiernaast ook nog wat betere wapens en armor. Ik heb bijna nog niets in de winkel moeten kopen.
    Als je alle S.Links in je eerste walktrough wil maxen, kun je die persona niet eens maken vanwege je te lage lvl.
    wdnmaandag 16 maart 2009 @ 07:04
    quote:
    Op zondag 15 maart 2009 20:23 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

    [..]

    Ben nu een uurtje of 8 op weg en durf te wedden dat het einde niet zo memorabel is als P3
    Nee dat weer niet nee Maar als kado krijg je in P4 een excursie naar een bekende plek en een bekend persoon

    torn_Machine: het verslaan van die extra bosses levert je betere hardware op voor het persoon dat je vrijspeelt in die dungeon. En kan me niet herinneren dat
    SPOILER
    ik in de shop betere hardware kon kopen
    En die s.links kreeg ik niet allemaal gemaxed hoor. Bij lange na niet Tower en Hanged Man ben in niet eens aan toe gekomen. OH voor de goede orde: de eerste s.links
    SPOILER
    die je krijgt kennen een einddatum en moeten voor die datum 'af' zijn.
    Deze 2 spoliers zijn geen grote spoilers maar meer "maken het wat makkelijker"
    PaRoDiUzZmaandag 16 maart 2009 @ 22:22
    quote:
    Op maandag 16 maart 2009 07:04 schreef wdn het volgende:

    [..]

    Nee dat weer niet nee Maar als kado krijg je in P4 een excursie naar een bekende plek en een bekend persoon

    torn_Machine: het verslaan van die extra bosses levert je betere hardware op voor het persoon dat je vrijspeelt in die dungeon. En kan me niet herinneren dat
    SPOILER
    ik in de shop betere hardware kon kopen
    En die s.links kreeg ik niet allemaal gemaxed hoor. Bij lange na niet Tower en Hanged Man ben in niet eens aan toe gekomen. OH voor de goede orde: de eerste s.links
    SPOILER
    die je krijgt kennen een einddatum en moeten voor die datum 'af' zijn.
    Deze 2 spoliers zijn geen grote spoilers maar meer "maken het wat makkelijker"
    Er is maar een ding dat ik tot op heden niet begrijp.
    SPOILER
    Tanaka kwam toch om in Persona 3 ?( Max Devil social link in de laatste 3 dagen van MC als je naar de TV kijkt)
    torn_Machinadinsdag 17 maart 2009 @ 00:22
    Vanavond ook even de eerste 2 bonus bosses verslagen.
    De 2e bonus boss vond het nogal leuk om Yukiko te doden door constant Bufula op haar te casten.
    Ik heb haar maar dood gelaten na de 2e keer omdat ze toch elke beurt dood ging.
    Samen met Yousuke en Kanji heb ik het verder afgemaakt.
    Gelukkig had mijn MC een Dodge Wind Accessory, want de Personae die ik gebruikte hadden allemaal een weakness tegen wind.
    Samen met een Sukukaja van Yousuke kon ik zijn Garula 75% van de gevallen wel ontwijken.
    Kanji deed samen met mijn MC elke beurt een Zio spell casten zodat ik 2x per beurt een all out attack kon doen.
    Yousuke bleef op standby voor healing als mijn MC weer een keer werd geraakt door Garula.

    Morgen maar weer even verder spelen en de volgende dungeon unlocken.
    Notorious_Roydinsdag 17 maart 2009 @ 18:07
    10 jaar PS2 wordt gevierd met...

    SCHOENEN
    torn_Machinazondag 22 maart 2009 @ 02:06
    Leuk is dat. Ben ik op floor 6 van een dungeon en krijg daar een enemy advantage tegen mij.
    Eerste monster cast Megido en mijn MC gaat als enige dood.
    Natuurlijjk ook tussentijds niet een keer gesaved en zo dik een uur aan speeltijd kwijt geraakt.

    De volgende keer toch maar iets voorzichtiger zijn.
    wdnzondag 22 maart 2009 @ 06:59
    torn_Machina: dat gebeurd ook alleen maar op zulke momenten


    Ik ben trouwens helemaal weg van .Hack/G.U. vol 2.
    PaRoDiUzZzondag 22 maart 2009 @ 15:21
    quote:
    Op zondag 22 maart 2009 02:06 schreef torn_Machina het volgende:
    Leuk is dat. Ben ik op floor 6 van een dungeon en krijg daar een enemy advantage tegen mij.
    Eerste monster cast Megido en mijn MC gaat als enige dood.
    Natuurlijjk ook tussentijds niet een keer gesaved en zo dik een uur aan speeltijd kwijt geraakt.

    De volgende keer toch maar iets voorzichtiger zijn.
    ik ben tot nu toe eilk maar 2 x doodgegaan en beide keren tegen eindbazen die ik te laag had ingeschat, nou ben ik nog geen enemys tegen gekomen die hama of mudo aan het casten waren, dus tot nu toe vind ik het wel een stuk makkenlijker dan het derde deel.
    torn_Machinazondag 22 maart 2009 @ 17:26
    quote:
    Op zondag 22 maart 2009 15:21 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
    ik ben tot nu toe eilk maar 2 x doodgegaan en beide keren tegen eindbazen die ik te laag had ingeschat, nou ben ik nog geen enemys tegen gekomen die hama of mudo aan het casten waren, dus tot nu toe vind ik het wel een stuk makkenlijker dan het derde deel.
    Voor bosses maakt je lvl weinig uit, als je maar een aantal goede Personae hebt.
    Ik ben nu lvl 30 en aan het begin van de 4e dungeon, zelfs de monsters op het eerste lvl maken nog gehakt van mij.

    Ik heb nu ook geen SP problemen meer. Fox S. Link zit al op Rank 9.
    Ik kan dan in 1 dag de hele dungeon halen, want SP restoren kost op die rank helemaal niets meer.
    Volgens mij moet ik alleen nog Death en Tower S. Link starten.
    Eerst maar even de S. Links van mijn party members maxen.

    Ik heb trouwens wel een aantal keer geluk gehad met de Magician Arcana Change.
    Diarama is veranderd in Mediarama en Rakukaja in Marakukaja.
    wdnzondag 22 maart 2009 @ 17:30
    Dat laatste maakt het wel erg makkelijk
    Zorg dat je een auto-sakukaja (ofzoiets) bij je hebt. Dat zit je goed


    Ik deed de dungeons overigens in 1x elke keer. Zonder hermit. Het is best te doen. Sommige monsters kun je makkelijk van raden waar ze zwak voor zijn En dan is het meestal simpel.

    Tower gaat nog wel even duren meen ik. Daar moet 1 van je statussen van maxed zijn.
    Notorious_Roymaandag 23 maart 2009 @ 19:48
    Persona 4 voor 13 euro: http://www.play.com/Games(...)Product.html?cur=258
    Athlon_2o0owoensdag 8 april 2009 @ 21:04
    Wat is er nou zo goddelijk aan God of War? Ik heb het nog niet echt kunnen ontdekken...
    Deacon_Tigrawoensdag 8 april 2009 @ 21:20
    quote:
    Op maandag 23 maart 2009 19:48 schreef Notorious_Roy het volgende:
    Persona 4 voor 13 euro: http://www.play.com/Games(...)Product.html?cur=258
    ook speelbaar op ps3?

    Wat is het eigenlijk? realtime of turnbased
    PaRoDiUzZwoensdag 8 april 2009 @ 21:23
    quote:
    Op woensdag 8 april 2009 21:20 schreef Deacon_Tigra het volgende:

    [..]

    ook speelbaar op ps3?

    Wat is het eigenlijk? realtime of turnbased
    http://www.gametrailers.com/player/44007.html

    Ik weet niet of deze het op de PS3 ook doet btw.
    Deacon_Tigrawoensdag 8 april 2009 @ 21:33
    Is tensei niet met die vage shizzle ringen?