Als je tussen die 2 games moet kiezen zou ik zelf Ninja Gaiden kiezen. Lees anders wat reviews, dan heb je meestal wel beter door wat je leuk vindquote:Op zondag 22 juli 2007 19:59 schreef Wessiej het volgende:
ZOMG moeilijke beslissing, morgen óf F1 kopen of Ninja Gaiden, weet het ook niet meer [afbeelding]
Tuurlijk zo achterlijk ben ik nou ook weer niet, maar Ninja Gaiden lijkt (vind) ik toffer, ookal heb ik deel 1 al op de xbox tot een ver stuk gespeeld (ergens in een stad) maar F1 vond ik de demo weer zo tof van, arghhhhquote:Op zondag 22 juli 2007 20:23 schreef Mindstate het volgende:
[..]
Als je tussen die 2 games moet kiezen zou ik zelf Ninja Gaiden kiezen. Lees anders wat reviews, dan heb je meestal wel beter door wat je leuk vind
ninja gaiden , geen uitleg nodig waaromquote:Op zondag 22 juli 2007 19:59 schreef Wessiej het volgende:
ZOMG moeilijke beslissing, morgen óf F1 kopen of Ninja Gaiden, weet het ook niet meer [afbeelding]
Ik denk niet dat de winkeliers dat mogen doen.quote:Op zondag 22 juli 2007 22:24 schreef DaggerNL het volgende:
Als je bij je ps3 starterspack de RFOM en Motor Storm los krijgt, kan je net zo goed vragen naar 2 spellen naar keuze. Dan zou ik iig ninja gaiden nemen. Als 2e weet ik niet. Wat is nog meer een must have?
99,9% van de PS3 games zijn regiovrij. Je kan dus gewoon EU games op je US-apparaat spelen. PS2 en PS1 games pakt hij echter niet, ook DVD's en BluRays met regiobeveiliging zal hij niet pakken.quote:Op maandag 23 juli 2007 10:31 schreef HAL9000S het volgende:
Hmmm, vraagje. Ik ga binnenkort naar amerika en ik zit er over te denken om een 60 gig PS3 te halen daar voor 499 dollar (360 euro). Weet iemand of het nog een beetje te doen is om USA ps3 games te bestellen in het buitenland via websites oid? Het prijsverschil is gewoon te groot om geen ps3 mee naar NL te nemen, alleen moet het wel een beetje te doen zijn om fatsoenlijk games te importeren.
Markeren als 'gift' =).quote:Op maandag 23 juli 2007 10:58 schreef Tain het volgende:
Vergeet de invoerrechten niet trouwens als je gepakt wordt met het invoeren van je US PS3
PS 3 kopen, in een neutrale doos verpakken en op een postkantoor als 'gift' naar jezelf sturen. Kost je 20/30 euro aan verzendkosten.quote:Op maandag 23 juli 2007 11:38 schreef HAL9000S het volgende:
Ah vet, dat dat ding regiovrij is! Ik zat te denken, ik kan natuurlijk de doos alvast naar huis sturen als ik daar ben, de ps3 in mijn handbagage meenemen en zeggen dat ik dat ding in NL gekocht heb om me daar te kunnen vermaken. Des noods neem ik een ps3 aankoopbon mee van een maat van me die hem in NL gekocht heeft.
Ik heb al verschillende keren gelezen dat dat nieteens nodig isquote:Op maandag 23 juli 2007 10:40 schreef DJ_ het volgende:
wat je wel moet doen is een voltage converter kopen , want de amerikaanse ps3 werkt op 110 volt
dat kan je doen bij http://www.omvormer.net/index.html?target=dept_15.html&lang=nl
Ja. Ik vlieg rechtstreeks vanaf Nellis Air Force Base, zonder controle oid. Het gaat me meer om de controle in NL.quote:Op maandag 23 juli 2007 11:48 schreef Pie.cr het volgende:
[..]
PS 3 kopen, in een neutrale doos verpakken en op een postkantoor als 'gift' naar jezelf sturen. Kost je 20/30 euro aan verzendkosten.
Denk je serieus dat je zonder problemen op een Amerikaans vliegveld met een ps3 in je rugzak het vliegtuig in komt?
Valt een beetje tegen, nu maar hopen dat we volgende maand een grote update krijgen...quote:Firmware 1.90 beschikbaar gesteld in Japan
Een update voor het PlayStation 3 besturingsysteem is beschikbaar gesteld in Japan, namelijk Firmware 1.90. Aan alle speculatie komt dus een einde, vandaag kunnen we het over feiten hebben. Hieronder vind je alle veranderingen ten opzichte van voorgaande versies op een rijtje.
-Er is nu de mogelijkheid om games te herschikken op de XMB.
-Het optie menu bevat nu een instelling op diskc uit te werpen.
-Je kan nu driehoekje drukken op games/CDs/films uit te werpen.
-XMB achtergronden zijn aan te passen.
-Je kan nu mappen klassificeren.
-Emoticons zijn toegevoegd
-CD output is aan te passen naar 44.1/88.2/176.4kHz.
-24Hz output voor Blu-ray via HDMI.
-Je kan nu tijdens het gamen video instellingen aanpassen.
-‘Bit Mapping’ in de ‘Muziek instellingen’.
-AVCHD bestanden opslaan via een Memory Stick.
-Tijdens het spelen van een PS1 of PS2 game zijn de upscale instellingen te veranderen.
-Je kan nu favorieten toevoegen.
-De webbrowser heeft een veilgheidsupdate gekregen.
-Avatars bewegen tijdens audio visuele chat.
wanneer is de laatste keer dat jij PS3-spul bij Play Asia besteld hebt?quote:Op maandag 23 juli 2007 10:40 schreef DJ_ het volgende:
de ps3 is regio vrij dus dat maakt niet uit pal games moeten er ook gewoon op werken .
mocht je toch willen importeren ( snellere release ) .
dan kan je bij http://www.play-asia.com/ alle games bestellen en voor met maar 3 euro verzends kosten ( duurt het wel 10 dagen ) , voor 3 dagen kost het je 20 euro .
wat je wel moet doen is een voltage converter kopen , want de amerikaanse ps3 werkt op 110 volt
dat kan je doen bij http://www.omvormer.net/index.html?target=dept_15.html&lang=nl
moet je wel kijken hoeveel watt een ps3 gebruikt dat weet ik zo niet . ( bij de 360 is het 200 watt dus ps3 zal ook wel zo iets zijn )
Dat vraag ik me ook af met een ps3. Het lijkt me vrij lastig om de douane wijs te maken dat een pakketje van 50x50x30 wat 6 kilo weegt maar 45 euro waard is. En als je gepakt wordt zal je eerst de originele factuur moeten sturen en dan soms een aantal weken wachten + betalen voordat je ps3 in je huiskamer staat.quote:Op maandag 23 juli 2007 12:08 schreef HAL9000S het volgende:
Als ik mezelf die ps3 toestuur in een blanco doos als ´gift´. Hoe groot is dan de kans dat de douane niet checkt wat er in die doos zit? En waarom zou ik trouwens problemen krijgen met een ps3 in m´n rugzak op een vliegveld, stel dat ik via de burgerluchtvaart zou vliegen?
Met m´n psp is het ook gelukt maar dat pakket is een stukje kleiner en lichter idd. Ik denk dat ik de doos alvast naar m´n thuisadres stuur en dat ik de ps3 gewoon in m´n handbagage stop idd. Voor de zekerheid neem ik een aankoopbon mee van een maat van me, dan zou het gewoon goed moeten komen lijkt me.quote:Op maandag 23 juli 2007 12:31 schreef Pie.cr het volgende:
[..]
Dat vraag ik me ook af met een ps3. Het lijkt me vrij lastig om de douane wijs te maken dat een pakketje van 50x50x30 wat 6 kilo weegt maar 45 euro waard is. En als je gepakt wordt zal je eerst de originele factuur moeten sturen en dan soms een aantal weken wachten + betalen voordat je ps3 in je huiskamer staat.
Misschien is je bagage idee toch beter.
iemandquote:Op zondag 22 juli 2007 20:31 schreef ikookhier het volgende:
Is er al bekent wanneer de rumble controllers komen![]()
60 GB is best weinig, ik merk nu zelf hoe snel dat egenlijk vol stroomt. En ja je kan hem zelf vrij eenvoudig vervangen, maar "gewone" consumenten hebben liever iets out of the box dan dat ze zelf moeten prutsen.quote:Op maandag 23 juli 2007 19:03 schreef ikookhier het volgende:
Dat gelul van een PS3 met een grotere harde schijf slaat toch nergens opje kan er zelf toch ook gewoon een adere schijf in stoppen of zie ik dit nu verkeert.
60 Gig lijkt me wel even genoeg![]()
[..]
iemand![]()
wat is xmb??quote:Op maandag 23 juli 2007 20:07 schreef Deacon_Tigra het volgende:
firmware 1.90 ook over enkele dagen bij ons![]()
http://blog.us.playstation.com/
maar nog steeds geen ingame XMB![]()
Als je in Nederland gecontroleerd wordt, mag je een boete + invoerrechten + BTW betalen. Dan kun je er net zo goed hier 2 kopen denk ikquote:Op maandag 23 juli 2007 12:08 schreef HAL9000S het volgende:
Als ik mezelf die ps3 toestuur in een blanco doos als ´gift´. Hoe groot is dan de kans dat de douane niet checkt wat er in die doos zit? En waarom zou ik trouwens problemen krijgen met een ps3 in m´n rugzak op een vliegveld, stel dat ik via de burgerluchtvaart zou vliegen?
quote:Op maandag 23 juli 2007 20:48 schreef Deacon_Tigra het volgende:
Imagine going into a fine dining establishment and asking for the Filet Mignon (IN-GAME XMB ACCESS) and for arguments sake Garlic Mash (Custom Music).
And the dish comes out with a fatty piece of roast beef (GAY WALLPAPER) and some french fries (AUDIO/VIDEO TWEAKS)
Wouldnt you be annoyed?? wouldnt you want to send it back??? especially when your meal costs you $600
![]()
![]()
![]()
gewoon in je koffer stoppen ?quote:Op maandag 23 juli 2007 22:39 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Als je in Nederland gecontroleerd wordt, mag je een boete + invoerrechten + BTW betalen. Dan kun je er net zo goed hier 2 kopen denk ik
Ik heb er ook over gedacht om 'm uit de US te laten komen, maar ik wil dus geen PS3 waar ik geen Europese Blu rays op kan spelen. Maar ja ik vind de Blu ray functionaliteit dan minstens zo belangrijk als het spelen van games.
Ja dat lijkt me een goed plan.. heb ik ook met m'n DSLR camera gedaan. Oh ja, klein detail hij was wel weg bij aankomst.quote:
Mja, als ik in NL dmv een aankoopbon van een maat van me gewoon een douane clearance fix voor een ps3 (bewijs dat ik in NL ook al die ps3 had), dan vraag ik me af hoe ze dat kunnen controleren. Dan kan ik die ps3 veilig op de man in m´n handbagage stoppen.quote:Op maandag 23 juli 2007 22:39 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Als je in Nederland gecontroleerd wordt, mag je een boete + invoerrechten + BTW betalen. Dan kun je er net zo goed hier 2 kopen denk ik
Ik heb er ook over gedacht om 'm uit de US te laten komen, maar ik wil dus geen PS3 waar ik geen Europese Blu rays op kan spelen. Maar ja ik vind de Blu ray functionaliteit dan minstens zo belangrijk als het spelen van games.
Dat is dan ook meteen het enige wat je als handbagage kan meenemen door het gewichtquote:Op dinsdag 24 juli 2007 09:26 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Mja, als ik in NL dmv een aankoopbon van een maat van me gewoon een douane clearance fix voor een ps3 (bewijs dat ik in NL ook al die ps3 had), dan vraag ik me af hoe ze dat kunnen controleren. Dan kan ik die ps3 veilig op de man in m´n handbagage stoppen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |