Wat heb ik allerlei problemen. Kleine edits kan ik niet maken want dan krijg ik problemen met de 'database'. De preview ziet er anders uit dan de daadwerkelijke post. Vandaar de edits op het laatste moment.quote:
Gijs, ik heb 'm bij de Bart Smit besteld, en status is "gereed voor verzending" ... Zeg me dat ik 'm op de 8ste krijg of ik heb lastquote:Op zaterdag 2 december 2006 02:27 schreef Notorious_Roy het volgende:
Voor iedereen die het nog niet gelezen hadden. De Makro (en Lukas Klamer dus) krijgen pas vanaf 11 december Wiis geleverd.
Online besteld? Dan moet het goed gaanquote:Op zaterdag 2 december 2006 02:29 schreef ChOas het volgende:
[..]
Gijs, ik heb 'm bij de Bart Smit besteld, en status is "gereed voor verzending" ... Zeg me dat ik 'm op de 8ste krijg of ik heb last
K*T daar wilde ik nu voor de deur gaan staan op 8 Decemberquote:Op vrijdag 1 december 2006 21:10 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Aantallen per vestiging nog onbekend. Leverdatum 11 dec
Sorry Oksel, ik hou het bij mn FRS pre-order.
Ik heb daar eergisteren besteld en bij mij was ie ook klaar voor verzending, vandaag kreeg ik een mailtje dat de 1e levering uitverkocht was en ik moest wachtenquote:Op vrijdag 1 december 2006 21:07 schreef Pronk het volgende:
Gisteren kreeg ik een mailtje van BartSmit.com dat de Wii was te bestellen en dat heb ik dus meteen gedaan! 15 minuten stond er alweer op de site dat de Wii was uitverkocht.
De bestelstatus is: "Uw bestelling is klaar voor verzending"
Dus.... Ik was op tijd... Ik heb em de 8e!![]()
Lukas Klamer... M'n pa heeft d'r een pasje vanquote:Op zaterdag 2 december 2006 02:27 schreef Notorious_Roy het volgende:
Voor iedereen die het nog niet gelezen hadden. De Makro (en Lukas Klamer dus) krijgen pas vanaf 11 december Wiis geleverd.
Dan heb ik volgende week om deze tijd een tennisarmquote:Op zaterdag 2 december 2006 02:34 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Online besteld? Dan moet het goed gaan
Ik heb gebeld en ja.... dat houd in dat je hem 8 december krijgt Gijs. Ik heb vrij genomenquote:Op zaterdag 2 december 2006 02:29 schreef ChOas het volgende:
[..]
Gijs, ik heb 'm bij de Bart Smit besteld, en status is "gereed voor verzending" ... Zeg me dat ik 'm op de 8ste krijg of ik heb last
Hmm, ik heb daar nog geen mail over ontvangen dus voorlopig ga ik er vanuit dat ik em heb!?quote:Op zaterdag 2 december 2006 02:36 schreef DaMook het volgende:
Ik heb daar eergisteren besteld en bij mij was ie ook klaar voor verzending, vandaag kreeg ik een mailtje dat de 1e levering uitverkocht was en ik moest wachten, hoop voor je dat je er een krijgt , maar ga er niet vanuit
.
Ook een hoop niet!quote:Op zaterdag 2 december 2006 09:38 schreef Chocobo het volgende:
Een hoop mensen gaan blij worden aankomende vrijdag. Maar een hoop ook niet vrees ik.
Heel simpel: Wii60. Je speelt de multiplatform games op de 360 en de rest op de wii.quote:Op zaterdag 2 december 2006 11:19 schreef Evil_Jur het volgende:
Nou weet ik dat graphics niet het belangrijkste zijn, maar als ik screens van CoD3 op alle next gen's naast elkaar leg, is de Wii toch wel erg triest. Ik vind het nog steeds wel een interessante console, maar toch...
Ik ga voor de Nintendo exclusives.... Zelda, Mario, Metroid en meer van dat soort games.quote:Op zaterdag 2 december 2006 11:19 schreef Evil_Jur het volgende:
Nou weet ik dat graphics niet het belangrijkste zijn, maar als ik screens van CoD3 op alle next gen's naast elkaar leg, is de Wii toch wel erg triest. Ik vind het nog steeds wel een interessante console, maar toch...
Ik ook, maar ook voor alle gimmick spellen, daarom kocht ik ook een DSquote:Op zaterdag 2 december 2006 11:56 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ik ga voor de Nintendo exclusives.... Zelda, Mario, Metroid en meer van dat soort games.
quote:Veel Wii-nieuwtjes van Reggie Fils-Aime
Nieuws | 1 december 2006 - In een interview van MTV met Reggie Fils-Aime, directeur van Nintendo Amerika, zijn allerlei kleine nieuwtjes naar voren gekomen. Om het overzicht te bewaren hebben we ze even op een rijtje gezet.
* Super Mario Galaxy zal ergens tussen maart en kerst van volgend jaar in Amerika verschijnen
* Er zijn bijna 300.000 controllers verkocht in Amerika
* Red Steel, Rayman Raving Rabbids, Madden en Trauma Center: Second Opinion zijn goed verkocht
* WarioWare Smooth Moves en Wii Play komen pas januari volgend jaar uit in Amerika. Mario Party volgt in maart. Overigens krijgen wij Wii Play wel gewoon bij de launch.
* Als blijkt dat de Wii-mote en de nunchuk controller evenveel worden verkocht, dan overweegt Nintendo ze ook gebundeld te gaan verkopen
* Het eerste spel dat online gaat op de Wii is Pokémon Battle Revolution. Deze game komt eerst uit in Japan en later ook in Amerika. Andere online games zijn in de maak, maar nog niet bekend gemaakt. In januari zal er iets interessants bekend worden gemaakt met betrekking tot online gamen.
* Elke maandag zullen er in Amerika tussen één en vijf games verschijnen op Virtual Console
* Fils-Aime heeft weer bevestigd dat Wii's die met het internet verbonden zijn automatisch content zullen downloaden. Wat dit voor content zal zijn is nog niet bekend, wat dat moet volgens Fils-Aime een verrassing blijven.
* In januari zullen er veel games aangekondigd worden voor de Wii. Fils-Aime is dan in Japan om uitgevers over te halen bepaalde games ook in Amerika uit te brengen.
quote:Op zaterdag 2 december 2006 12:35 schreef Chocobo het volgende:
[..]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:
Dat hoort zo.quote:Op zaterdag 2 december 2006 10:07 schreef BMH het volgende:
De achtergrond kleur van de afbeeldingen zijn niet gelijk aan die van het forum.
Dat hoort ook zo.quote:Op zaterdag 2 december 2006 08:15 schreef papernote het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
Hoort die tekst rechtsboven niet vóór de banner te zitten? Verder een hele mooie OP.
quote:
Hehe ze dekken zich alvast in voor de graphics met zo'n titel.quote:Op zaterdag 2 december 2006 12:20 schreef RaymanNL het volgende:
SSX Blur (Wii) : http://www.youtube.com/watch?v=zOkZUioh6Us
Ik ookquote:Op zaterdag 2 december 2006 08:04 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ik heb gebeld en ja.... dat houd in dat je hem 8 december krijgt Gijs. Ik heb vrij genomen
1 á anderhalf dvd hoesje hoog.quote:Op zaterdag 2 december 2006 13:32 schreef Chocobo het volgende:
Hoe hoog is de Wii eigenlijk inclusief die schuine holder?
Achterkant of voorkant?quote:Op zaterdag 2 december 2006 13:32 schreef Chocobo het volgende:
Hoe hoog is de Wii eigenlijk inclusief die schuine holder?
Precies, ben ik ook benieuwd naar.. Keb een bijenkorf hier een half uurtje vandaan.quote:Op zaterdag 2 december 2006 14:08 schreef Gronnaephos het volgende:
Is het de moeite waard om De Bijenkorf te mailen, BMH? Het is jammer dat je maandag 'pas' meer info krijgt. Kun je vertellen wat je ongeveer in die mail hebt gezet?![]()
idem ici, maar dan filiaal Utrecht.quote:Op zaterdag 2 december 2006 14:18 schreef Gronnaephos het volgende:
Ik heb maar even via het 'formulier' op de bijenkorf-site een vraag gestuurd naar filiaal Enschede met daarin het verhaaltje dat ik daar graag een Wii zou willen reserveren/kopen. Benieuwd of ik nog op tijd een reactie terugkrijg met een 'antwoord streeftijd van 3 dagen'![]()
Me 2quote:Op zaterdag 2 december 2006 13:22 schreef PastoorPeter het volgende:
Ik heb m'n order bevestiging binnen.
ppsst... KIJKSHOP.. Je kunt er niet pre-orderen... maar wel voor de deur kamperenquote:Op zaterdag 2 december 2006 15:40 schreef mrdjey het volgende:
die heb ik hier niet zitten,
Owja, die heb ik ook nog idd hier zittenquote:Op zaterdag 2 december 2006 15:40 schreef BMH het volgende:
[..]
ppsst... KIJKSHOP.. Je kunt er niet pre-orderen... maar wel voor de deur kamperen
Kijkshop heb ik wel weer, verkopen die nu ook x360 dan en zo?quote:Op zaterdag 2 december 2006 15:40 schreef BMH het volgende:
[..]
ppsst... KIJKSHOP.. Je kunt er niet pre-orderen... maar wel voor de deur kamperen
s' ochtends bij MM of Toys R Us campenquote:Op zaterdag 2 december 2006 15:42 schreef mrdjey het volgende:
[..]
Kijkshop heb ik wel weer, verkopen die nu ook x360 dan en zo?
en tja kan natuurlijk ook zijn dat ze die ook later binnen krijgen net als de makro
MM Enschede had vorige week al 30 pre-orders...quote:Op zaterdag 2 december 2006 16:37 schreef Chocobo het volgende:
[..]
s' ochtends bij MM of Toys R Us campen
Ja je vind het mooi of niet. Valt wel in de stijl van de Wii en de DS vind ik. Maar echt mooi vind ik ze ook niet nee.quote:Op zaterdag 2 december 2006 16:43 schreef H.Flick het volgende:
Ik zag net in de stad al CoD3 voor de Wii liggen. Die witte hoesjes vind ik een beetje lelijk eigenlijk.
boeiuuuuund, van mij had die hele Wii ook wel in een eierdoos mogen zitten!quote:Op zaterdag 2 december 2006 16:43 schreef H.Flick het volgende:
Ik zag net in de stad al CoD3 voor de Wii liggen. Die witte hoesjes vind ik een beetje lelijk eigenlijk.
Zoals de DSphat?quote:Op zaterdag 2 december 2006 16:55 schreef floppie86 het volgende:
[..]
boeiuuuuund, van mij had die hele Wii ook wel in een eierdoos mogen zitten!
quote:Op zaterdag 2 december 2006 17:06 schreef BMH het volgende:
[..]
Die kwam in een eierdoos kartonnen bakje.
Gek he? Minder dan een week voor de launch.quote:Op zaterdag 2 december 2006 17:10 schreef _petjan het volgende:
Net toch maar de E-plaza en dixons gebeld om te pre orderenKan het niet meer
Regel es dat Beyond good and evil streambaar isquote:Op zaterdag 2 december 2006 15:40 schreef BMH het volgende:
Bijenkorf mensen! Daar krijgen ze ook wii's!
In de tussentijd kunnen jullie mijn music station beluisteren
De post is altijd laat bij mij, dus ik zal het niet zijn...quote:Op zaterdag 2 december 2006 17:29 schreef McGilles het volgende:
Ik ben benieuwd wie daadwerkelijk straks als eerste hier kan posten dat hij een Wii in z'n handen heeft
Weet ik niet Gijs maar ik weet wel dat de Wii updates zal ontvangen ook al staat deze uit en deze eventueel door kan zenden naar de DS.... heb ik ooit ergens gelezen.quote:Op zaterdag 2 december 2006 17:32 schreef ChOas het volgende:
[..]
De post is altijd laat bij mij, dus ik zal het niet zijn...
Maar even een vraagje tussendoor... Denken jullie dat de Wii/DS combo er voor kan zorgen dat ik bijvoorbeeld vanaf mijn bank emailtjes op mijn DS kan schrijven en versturen via mijn wii naar andere Wii gebruikers ? ... Of misschien ook chatten ? Zou wel leuk zijn lijkt me...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |