dan heb je elk uur minimaal 200 punten gehaald?quote:Op vrijdag 14 april 2006 15:52 schreef diamondvoodoo het volgende:
Zeker goed dat de server zo vroeg vol zit![]()
In die 4 uur toch weer 800 puntjes erbij gepakt!
quote:
Ik denk dat ie ze niet lekker vind!quote:Op vrijdag 14 april 2006 16:05 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Je wil er wel een he, je wil het wel, je durft er alleen niet aan toe te geven
Ik heb vroegah ook een hamster gehad, hij had 1 oog en met dat oog kon hij ook nog eens geen bal zien, want hij was blind... Hij heette Gorgi (ja als in Taran en de Toverketel)quote:Op vrijdag 14 april 2006 16:05 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Je wil er wel een he, je wil het wel, je durft er alleen niet aan toe te geven
Ik heb een hamster zonder gebreken voor je in de aanbiedingquote:Op vrijdag 14 april 2006 16:16 schreef RudyCarell het volgende:
Ik heb vroegah ook een hamster gehad, hij had 1 oog en met dat oog kon hij ook nog eens geen bal zien, want hij was blind... Hij heette Gorgi (ja als in Taran en de Toverketel)
Kunnen ook de thuis blijfers genieten van een haar scherpe foto van de kots van Sickertquote:Op vrijdag 14 april 2006 18:21 schreef kievit19 het volgende:
ik heb trouwens wel een 3.2 mp camera die ik mee kan nemen
en vanavond ben ik waarschijnlijk wel even te vinden op het slagveld, vorige keer liep ie te janken om patches :S, maar das nu opgelost
Shoarma !!!!quote:Op vrijdag 14 april 2006 19:20 schreef Sickert het volgende:
vandaag zo'n 60 km geskeelerd
en onderweg kwam ik deze tegen
[afbeelding]
Lente
en dat vraag je aan Sickert ?quote:Op vrijdag 14 april 2006 20:27 schreef JK het volgende:
Ben je GESTOORD ofzo ????
zo ver is dat niet hoor...quote:Op vrijdag 14 april 2006 20:27 schreef JK het volgende:
60km geskeelert? Ben je GESTOORD ofzo ???? Wat een eind
Nee, doe mij maar 60km rijden op de motor, gaat nog sneller ook. De schapen vliegen dan aan je voorbij.
Uitroken dat beest als schudden op zijn kop niet werk!!quote:Op vrijdag 14 april 2006 21:32 schreef Sickert het volgende:
[..]
zo ver is dat niet hoor...
overigens een tip voor Ferdi
laat je hamster niet los op je bureau
[afbeelding]
en daar zit ie al een UUR
als ik m dan wil pakken gaat meneer sneaky een ander vakje in ofzo waar ik NIET bijkan![]()
Heeft jouw vriendin soms 4 poten, en stinkt ze uit d'r bek?quote:Op woensdag 13 april 2005 22:24 schreef poepert het volgende:
mijn vriendin pijpt me wel eens als ik porno kijk en te lui ben om me af te trekken, heb ik haar geleerd, en vind ze nog leuk ook
Eind goed al goed ... De hamster is gevangen en zit weer veilig in zijn hokkie. En Sickert ligt dan ook moe maar voldaan, heerlijk te slapen.quote:Op vrijdag 14 april 2006 22:28 schreef Sickert het volgende:
Edit:
@ ferdi (en derest)
Lolleromfg!! Hamster in de printer!
quote:Op zaterdag 15 april 2006 02:25 schreef BattleLies het volgende:
[..]
Eind goed al goed ... De hamster is gevangen en zit weer veilig in zijn hokkie. En Sickert ligt dan ook moe maar voldaan, heerlijk te slapen.
[afbeelding]
quote:Op zaterdag 15 april 2006 02:25 schreef BattleLies het volgende:
[..]
Eind goed al goed ... De hamster is gevangen en zit weer veilig in zijn hokkie. En Sickert ligt dan ook moe maar voldaan, heerlijk te slapen.
[afbeelding]
quote:Op zaterdag 15 april 2006 02:25 schreef BattleLies het volgende:
[..]
Eind goed al goed ... De hamster is gevangen en zit weer veilig in zijn hokkie. En Sickert ligt dan ook moe maar voldaan, heerlijk te slapen.
[afbeelding]
quote:Op zaterdag 15 april 2006 02:25 schreef BattleLies het volgende:
[..]
Eind goed al goed ... De hamster is gevangen en zit weer veilig in zijn hokkie. En Sickert ligt dan ook moe maar voldaan, heerlijk te slapen.
[afbeelding]
Ben jij artillery-gevoelig trouwens??quote:Op zaterdag 15 april 2006 11:08 schreef Mr_Baus het volgende:
LOL!!!!
Goedemorgen! Ik hoop dit weekend nog mijn knivebadge te gaan halen, verdomd lastig. Ik moet hem wel ff hebben voordat ik een rang omhoog ga. Dat zit er nu snel aan te komen namelijk, straks kan ik geen 1st sergeant meer worden..
BTW; {TA}FireStorm heeft zijn stats terug!! EA was dus idd net iets te enthousiast geweest met stats whipen....
wat ook erg goed werkt is wachten bij hotel bij die kratjes als mec zijnde met je rug naar usmc toe dan lopen ze voorbij en steken maarquote:Op zaterdag 15 april 2006 11:25 schreef diamondvoodoo het volgende:
[..]
Ben jij artillery-gevoelig trouwens??Jou heb ik verdomd veel geraakt gisteren en de dagen daarvoor.
Maar het beste is het om op Karkand te proberen. Gewoon op de plekken zijn waar snipers liggen die je dan makkelijk kan kniven.
Of gewoon even waar ze spawnen en dat je achter hun rug gaat staan. Het zijn tenslotte maar 5 of 7 kills, moet kunnen.quote:Op zaterdag 15 april 2006 11:39 schreef Sickert het volgende:
[..]
wat ook erg goed werkt is wachten bij hotel bij die kratjes als mec zijnde met je rug naar usmc toe dan lopen ze voorbij en steken maar
hij is erg makkelijkquote:Op zaterdag 15 april 2006 11:46 schreef diamondvoodoo het volgende:
[..]
Of gewoon even waar ze spawnen en dat je achter hun rug gaat staan. Het zijn tenslotte maar 5 of 7 kills, moet kunnen.
quote:Op zaterdag 15 april 2006 11:25 schreef diamondvoodoo het volgende:
[..]
Ben jij artillery-gevoelig trouwens??Jou heb ik verdomd veel geraakt gisteren en de dagen daarvoor.
En je moet er 7?quote:Op zaterdag 15 april 2006 14:43 schreef Mr_Baus het volgende:
Pffff... fuck die fokkin knivebadge! Ik kom gewoon niet verder dan 4 kills in een ronde ofzo, en dan krijg ik er nog een purple heart voor ook...
het werkt wel die city mapsquote:Op zaterdag 15 april 2006 14:06 schreef UnleashMitch het volgende:
Zo, de server was weer snel volVolgens mij is er niets meer nodig dan een man of 6 die even een half uurtje het spel aandraaien, vervolgens komen er nog een paar bij en dan begint het spel en dan loopt de server binnen no time tot de nok toe vol
quote:Op zaterdag 15 april 2006 20:01 schreef Razorback het volgende:
voor de mensen die kunnen pokeren:
http://fun.bowmans.com/poker/![]()
dOhquote:Op zaterdag 15 april 2006 20:12 schreef Sickert het volgende:
[..]
zit jij naakt naast die?...
HOMOOO!!
You wishquote:Op zaterdag 15 april 2006 22:12 schreef Mr_Baus het volgende:
COOL!!! Een E30 of een E36 M3?
Ik heb vandaag idioot lang gespeeld, niet normaal meer. Maar ik heb nu wel naast een hele lading punten eindelijk mijn knive badge! Met een klein beetje hulp van Diamond..Super bedankt man! Morgen of overmorgen promoveer ik naar 1st sergeant (Y)
Nog niet bekend... we gooien wat hengeltjes uit en kijken wat rond.quote:Op zaterdag 15 april 2006 22:12 schreef Mr_Baus het volgende:
COOL!!! Een E30 of een E36 M3?
Mooie plaatjes man!quote:Op zaterdag 15 april 2006 21:58 schreef jpjedi het volgende:
Met wat vrienden en Lies naar nurburgring geweest. Mijn hartje klopte weer als vanouds omdat ik hier veel heb gereden met de motortot 3 jaar geleden. We hebben met een SEAT leon van een maat van me een rondje gedaan en het gevoel was weer grandioos al kan het niet tippen bij een rondje op de moto. We hebben een plan om een oude M3 te gaan ombouwen tot ringmobiel![]()
Kijken of ik die foto`s en filmpjes kan uppen.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
En waren jullie bij jou thuis of bij hem?quote:Op zondag 16 april 2006 01:24 schreef Incolumis het volgende:
[01:23] [BoF]Diamond3d: homooooooo
[01:24] [admin BoF] Incolumis: ik sta net op het punt naar bed te gaan :/
[01:24] [BoF]Diamond3d: ik ook
[01:24] [admin BoF] Incolumis: toch niet hetzelfde he homo?
[01:24] [BoF]Diamond3d: ik wil net me stringetje aandoen en gaan slapen
quote:Op zondag 16 april 2006 01:50 schreef -chiel- het volgende:
[..]
En waren jullie bij jou thuis of bij hem?![]()
Hehe, neequote:Op zondag 16 april 2006 11:35 schreef Incolumis het volgende:
eerst heb je het over een string, daarna over touwtje springen, je bent toch geen heaumeau?
daar heb je dus de ring voorquote:Op zondag 16 april 2006 12:01 schreef JK het volgende:
Nurburgring... gaaf ! Maar op de motor wel gevaarlijk met die auto's die er tegelijkertijd op rijden.
Gister was het hier overdag een soort van nurburgring op de openbare weg.. wat een sjappies allemaal. Ze wilden allemaal wedstrijdje met me doen (ik op de motor met vriendin achterop).. zonder vriendin achterop willen ze ZEER zelden racen.. heel stom. Alsof ze weten dat de motor dan ietsje minder snel is.. achteraf een van die gastjes teruggezien langs de weg, had een ongeluk veroorzaakt met 3 auto's door z'n stoere rijgedrag...
Daarom ben ik in de tijd overgestapt van wegrijden naar circuitrijden..werd gewoon te gek. 2 keer meegemaakt dat we met een flinke groep gingen rijden en dat we er een uur later achterkwamen dat we iemand misten. Een keertje na de beroemde bocht bij de philip Morris en Bergen op Zoom, heerlijke bocht dus maar er was iemand onderuit gegaan (beginner die mee wilde rijden) en daar kwamen we 30km later achter... jongen lag al lang en breed in het ziekenhuis met gebroken been en bekken...quote:Op zondag 16 april 2006 12:40 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Oh en wedstrijdje doe je ook niet op de ring, lijkt mij, maar ook niet op de weg. Beetje doorrijden op de weg en een beetje leuk bochtjes pakken okee, maar als een wilde overal dwars doorheen proberen te rijden is gewoon ziek en dom, heel dom.
In NL zijn ze er georganiseerde dagen en erg duur. De ring is vanuit ons 300km en je bent er zo...quote:Op zondag 16 april 2006 13:05 schreef UnleashMitch het volgende:
@JP: Zijn er in NL eigenlijk ook mogelijkheden om met je road-car een circuit op te gaan ? In de UK hebben ze wel van zulke track days maar hier ? Zou Zandvoort wel een keer willen doen, blijft echt m'n favoriet circuit
met een corsa over de ringquote:Op zondag 16 april 2006 13:28 schreef UnleashMitch het volgende:
Ach ik kan t voorlopig toch al niet betalen en ik denk dat m'n ma ook d'r Corsa d'r niet graag voor afstaat![]()
er is ergens een filmpje op het internet van een kever die tegen een porsche carrera gaat racen. blijkt dus dat er in die kever echt een vettere motor zit dan in die porsche. dus het isquote:
met die skeelers met 5 wielen haal je snel zo'n 40 a 50 kmph, dus dan valt het wel meequote:Op zondag 16 april 2006 12:38 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Ik vind 60Km wel ver, dus ReSPeCt
Ik heb nog nooit geskeelerd, dus heb geen idee hoe hard je als amateur gaat, maar je zal toch zeker een paar uur op die dingen hebben gerold, dus zere voeten is wel begrijpelijk.
Precies.. ook een Corsa kan snel zijnquote:Op zondag 16 april 2006 14:30 schreef staticdata het volgende:
[..]
er is ergens een filmpje op het internet van een kever die tegen een porsche carrera gaat racen. blijkt dus dat er in die kever echt een vettere motor zit dan in die porsche. dus het ismet de porsche.
conclusie: je weet niet wat er onder de kap zit![]()
Onze Corsa heeft er ook een super motor in zitten: ikzelfquote:Op zondag 16 april 2006 15:02 schreef Mr_Baus het volgende:
Precies.. ook een Corsa kan snel zijn
http://media.putfile.com/360MD-vs-DDCorsa
quote:Op zondag 16 april 2006 16:12 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Onze Corsa heeft er ook een super motor in zitten: ikzelf
quote:
duh...ls je die link ff klikt van Baus..quote:Op zondag 16 april 2006 16:26 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Heb overigens wel een keer het verhaal gehoord van iemand die een Polo ontzettend had opgefokt maar van de buitenkant niet had aangepast. Die ging toen Ferrari's uitdagen voor sprintjes voor geld, hij reed ze allemaal zoek
wat denk je dat er in mn astra zitquote:Op zondag 16 april 2006 16:26 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Heb overigens wel een keer het verhaal gehoord van iemand die een Polo ontzettend had opgefokt maar van de buitenkant niet had aangepast. Die ging toen Ferrari's uitdagen voor sprintjes voor geld, hij reed ze allemaal zoek
en toch heeft de Ferrari gewonnen aangezien de Corsa een valse start maaktequote:Op zondag 16 april 2006 15:02 schreef Mr_Baus het volgende:
Precies.. ook een Corsa kan snel zijn
http://media.putfile.com/360MD-vs-DDCorsa
Ja! ik zag hem net bij je op de webcam! Hij was helemaal bruin ! BAH BAH!quote:
Tja..als jij zoals vandaag méér dan 13 uur BF2 speelt....dan kom je nog wel een keer aan die punten idd.quote:Op zondag 16 april 2006 23:34 schreef escape_nl het volgende:
Zo net de expert air defense gehaald, waren een paar goede dagen
5000 punten in 3 dagen
op naar de 200.000
Die spelletjes die jij speelt gaan we echt niet doen hoorquote:Op maandag 17 april 2006 02:53 schreef Sickert het volgende:
Dit topic nogsteeds niet vol dat is ziek!!
er word teveel battlefield gespeeld
of dat bagger trackmania!
VOLBAGGEREN dat FOk! !!
Frank speelt nóóit bf2. Maar niet alle n00bs weten dat..quote:Op maandag 17 april 2006 10:28 schreef staticdata het volgende:
[..]
heb je werkelijk nog nooit op de bof server gezien![]()
quote:Op maandag 17 april 2006 10:34 schreef Suikermais het volgende:
[..]
Frank speelt nóóit bf2. Maar niet alle n00bs weten dat..
waar is Rozenburgquote:Op maandag 17 april 2006 11:33 schreef escape_nl het volgende:
Hij is speelbaar en komt van de got-ers
[afbeelding]
Dat dorp is te klein en dus niet van enige waarde om op de map te zetten. Hetzelfde geldt voor Prinsenbeek ...quote:
Server misschien wel ... maar hier lijkt iedereen wel dood ..quote:Op maandag 17 april 2006 16:00 schreef RudyCarell het volgende:
De server loopt wel goed de laatste tijd moet ik zeggen!
Ik vind de city only zeer geslaagd. Ik was er eerst sceptisch over, maar ik vermaak me er prima en de nadere bezoekers ook. Hij zit vroeg vol tot laat. Alleen mis ik toch de andere maps, maar dan ga ik gewoon ff naar een ander. Een succes dus naar mijn mening...quote:Op maandag 17 april 2006 17:41 schreef escape_nl het volgende:
Zal donderdagochtend een evaluatie houden over de dan afgelopen week, de week waarin we alleen city maps draaien.
Nu zit de server al vol om 11.00 uur 's ochtends tot laat in de nacht
ja precies, zeer geslaagd allemaal tot nu toe, nu maar hopen dat dit altijd zo blijft qua mappen, zal niet aan mij liggen.quote:Op maandag 17 april 2006 17:58 schreef domolanglekker het volgende:
hmm vindt de city maps idd wel geslaagd.. alleen de luitjes aan de mec kant vinden t wat minder op karkand als meneer escape en meneer domo met hun ijzeren machines des doods rondkarren![]()
Ik kom er al 3 dagen niet inquote:Op maandag 17 april 2006 16:00 schreef RudyCarell het volgende:
De server loopt wel goed de laatste tijd moet ik zeggen!
quote:Op maandag 17 april 2006 18:44 schreef Sickert het volgende:
die dames heb ik niet gezien...
wel kwam ik iets anders tegen..
[afbeelding]
![]()
vergeet ie de belangrijkste speler van de clanquote:Op maandag 17 april 2006 15:41 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Zo de OP even geupdate, ik ben iemand voorbij gevlogen
Meteen gans even aan het leaderboard toegevoegd, welke het overigens niet meer deed, maar nu weer wel en kijk vooral eens wie er bovenaan staat als je op SPM sorteerd![]()
BoF Leaderboard
Is dat voor of na het filmen???quote:Op maandag 17 april 2006 18:44 schreef Sickert het volgende:
Heb er weer dik 60 km opzitten
zo ff een foto'tje uploaden als ie gelukt is
die dames heb ik niet gezien...
wel kwam ik iets anders tegen..
[afbeelding]
![]()
Ik zag op je msn dat je een audi gt 85 wordt. Dus ik in google dat intikken en kom gewoon als eerste op die link die jij post. Ik dacht misschien moet ik hem er even op attenderen, maar das al niet meer nodigquote:Op maandag 17 april 2006 21:08 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Is dat voor of na het filmen???![]()
Trouwens we zijn kort bij een aankoop van een Ringmobiel en het is geen M3 zoals we bedacht hadden maar een beginnersauto...![]()
Ik koop hem samen met hendrikjan-de-tuinman..hij speelt ook wel eens op onze server . als is het weer lang geleden.
lolquote:Op maandag 17 april 2006 00:18 schreef -chiel- het volgende:
[..]
Battlefield van pc afknikkeren, dat is pas ziek!
Je hebt gewoon nog nooit echt leuk in een auto gereden.quote:Op maandag 17 april 2006 22:05 schreef Morpheus2002 het volgende:
Wat is er nou zo boeiend aan racen met auto's?Explain to me.
Ik vind het maar extra milieu vervuiling
Ow jawel maar racen boeit me niet.quote:Op maandag 17 april 2006 22:10 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Je hebt gewoon nog nooit echt leuk in een auto gereden.
Stille motor en uitlaatquote:Op maandag 17 april 2006 22:12 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Ow jawel maar racen boeit me niet.
Ik rij af en toe in m'n pa z'n Toyota Prius en dat is paradijs![]()
Stille motor en uitlaatLuxe
Automaat
Queen op de speakers
![]()
Heerlijk!
Eerste 2 oké.quote:
Iddquote:Op maandag 17 april 2006 22:15 schreef 1-1-1-1-1 het volgende:
[..]
Stille motor en uitlaat![]()
Automaat![]()
Queen![]()
Lol..als iets nichterige muziek is is het Queen welquote:Op maandag 17 april 2006 22:16 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Eerste 2 oké.
Laatst opmerking is gevaarlijk
Mensen die Queen bagger vinden...oh my god! Je bent toch geen dance-homo he?
jij en Jorrit snappen hetquote:Op maandag 17 april 2006 22:15 schreef 1-1-1-1-1 het volgende:
[..]
Stille motor en uitlaat![]()
Automaat![]()
Queen![]()
LoL Prius is echt een prachtige auto....machtig staaltje techniek! Kun je em zelf niet betalen?quote:
quote:Op maandag 17 april 2006 22:26 schreef escape_nl het volgende:
Precies, flinke trance, hard trance tot technoen alleen nederlandstalig
als er veel bier in de buurt is.
Bij Queen denk ik aan die roze cafees vol nichten die de grootste nicht aller tijden een beetje staan te eren, staat ie daar met zijn stofzuiger![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dat lijkt mij eigenlijk ook best wel een goeie zet! Vind het best wel een leuke map, ik heb wel zin om lekker rond te scheuren in de Golf van Osmanquote:Op maandag 17 april 2006 22:30 schreef Ghostbuster het volgende:
Goede keuze die maps deze week,alleen kan dat hoerig mashtuur eruit voor Gulf?
Net of je een prius een AUTO kan noemenquote:Op dinsdag 18 april 2006 07:03 schreef Sickert het volgende:
mén wat een gezeik over die auto's zeg sjonge!
wat betreft muziek heeft morph volkomen GELIJK Queen
stofzuigen![]()
en over die prius moet ie maar ophouden best een leuk wagentje voor bejaarden verder is het niks
Hij wist ook veel van darmtoerisme...quote:Op dinsdag 18 april 2006 10:05 schreef staticdata het volgende:
Freddy wist hem aardig in bruine gaatjes te raken ja
dies trackmania aan het doenquote:Op dinsdag 18 april 2006 10:02 schreef staticdata het volgende:
waar is jackjumper trouwens. tijd niets van hem gehoord.
misschien door zich in die gaten te verstoppen kon hij er zo'n hoog geluid uit krijgenquote:Op dinsdag 18 april 2006 10:22 schreef Morpheus2002 het volgende:
Ow vast wel maar bij muziek gaat het nog altijd om het geluid, zang en tekst en niet om het uiterlijk van de zangerDat kan mij iig niks interesseren.
I would love to ! Helaas heb ik me voor dit weekend opgegeven voor een goed doel ietsquote:Op maandag 17 april 2006 21:08 schreef jpjedi het volgende:
Trouwens we zijn kort bij een aankoop van een Ringmobiel en het is geen M3 zoals we bedacht hadden maar een beginnersauto...![]()
Als Ferdi, Sickert en Di3ki3 zin hebben.. we gaan hem dit weekend testen op de ring.. op de trailer en bus staat klaar.![]()
Cartman: I hate hippies! I mean, the way they always talk about "protectin' the earth" and then drive around in cars that get poor gas mileage and wear those stupid bracelets - I hate 'em! I wanna kick 'em in the nuts!quote:Op maandag 17 april 2006 22:05 schreef Morpheus2002 het volgende:
Wat is er nou zo boeiend aan racen met auto's?Explain to me.
Ik vind het maar extra milieu vervuiling
Stille motorquote:Op maandag 17 april 2006 22:12 schreef Morpheus2002 het volgende:
Stille motor en uitlaatLuxe
Automaat
Queen op de speakers
![]()
Ok Lenny misschien niet, maar Coldplay zeker wel... A je hebt er nu decennia van gemaakt... uhmmm nou dan... NEXTquote:Op dinsdag 18 april 2006 11:17 schreef UnleashMitch het volgende:
Aangepast, U2 is om en nabij hetzelfde niveau maar een Coldplay en Lenny op hetzelfde niveau zetten vind ik iets te veel eer
lenny kravitz is wijvenrockquote:Op dinsdag 18 april 2006 11:39 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Ok Lenny misschien niet, maar Coldplay zeker wel... A je hebt er nu decennia van gemaakt... uhmmm nou dan... NEXT
Ja sorry, afgelopen jaren was Queen nou niet echt heel invloedrijk. Queen = Freddy en zonder Freddy is er eigenlijk geen Queen meer.quote:Op dinsdag 18 april 2006 11:39 schreef RudyCarell het volgende:
Ok Lenny misschien niet, maar Coldplay zeker wel... A je hebt er nu decennia van gemaakt... uhmmm nou dan... NEXT
ik ben redelijk openminded qua muziek, van phil collins tot technoquote:Op dinsdag 18 april 2006 11:54 schreef staticdata het volgende:
Lenny maakt echt wel goede muziek!
inco wat is je voorkeur dan?
quote:Op dinsdag 18 april 2006 12:25 schreef JMPoSTMaN het volgende:
De toyota prius is een mooi stukje techniek, maar niet mijn smaak auto. Al helemaal niet omdat ik moet plannen in zo'n auto om een vrachtwagen in te halen...
3FMquote:Op dinsdag 18 april 2006 12:48 schreef staticdata het volgende:
Mijn favo automuziek:
Rammstein
Limb bizkit
Linkin park
Kaiserchiefs
Live
of gewoon 3fm
Heerlijk nummer datquote:Op dinsdag 18 april 2006 13:16 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Radar Love
dat wordt dan nog wat als ik bij jouw in de auto moet zittenquote:Op dinsdag 18 april 2006 12:48 schreef Suikermais het volgende:
Wat Postman zegt...auto en muziek horen bij elkaar.
Straks met nieuwe navigatie voor in de auto ook de beschikking over meer dan 12 gig aan muziek waar ik uit kan kiezen.
Smaak: Ik zweer bij jaren '80 muziek. New wave , Italo en Neue Deutsche Welle. Van de muziek van nu vindt ik bepaalde soorten Trance wel lekker voor in de auto..
quote:Op dinsdag 18 april 2006 13:21 schreef Razorback het volgende:
[..]
dat wordt dan nog wat als ik bij jouw in de auto moet zitten
De quote is geniaal....South Park is geniaalquote:Cartman: I hate hippies! I mean, the way they always talk about "protectin' the earth" and then drive around in cars that get poor gas mileage and wear those stupid bracelets - I hate 'em! I wanna kick 'em in the nuts!
I second that
Je hebt duidelijk nog nooit in een Prius gereden. Valt best mee. De auto is overigens niet gemaakt om hard te rijden maar om zuinig te rijden (1 op 23 rijd me pa) Ik zou dat ook wel willen met die benzineprijzen hedendaagsquote:De toyota prius is een mooi stukje techniek, maar niet mijn smaak auto. Al helemaal niet omdat ik moet plannen in zo'n auto om een vrachtwagen in te halen...
die jaren 80 muziek gaat dan nog welquote:Op dinsdag 18 april 2006 13:26 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Wie weet vind je het wel heel leuk. Muziek van voor je tijd
![]()
Ik zeg eigen mp3speler meenemen just in case![]()
Brandstof prijzen interesseren me geen holquote:Op dinsdag 18 april 2006 13:27 schreef Morpheus2002 het volgende:
Je hebt duidelijk nog nooit in een Prius gereden. Valt best mee. De auto is overigens niet gemaakt om hard te rijden maar om zuinig te rijden (1 op 23 rijd me pa) Ik zou dat ook wel willen met die benzineprijzen hedendaags
Nee dat betaald je baas, das oneerlijkquote:Op dinsdag 18 april 2006 13:35 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Brandstof prijzen interesseren me geen hol![]()
Klaagbaakquote:
Bij jouw gaat het alleen maar om de gedachten dat je iets vult, dat geld maakt je daarna niks meer uit.quote:Op dinsdag 18 april 2006 13:35 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Brandstof prijzen interesseren me geen hol![]()
raraquote:Op dinsdag 18 april 2006 13:40 schreef Razorback het volgende:
[..]
Bij jouw gaat het alleen maar om de gedachten dat je iets vult
SPAM!quote:Op dinsdag 18 april 2006 13:45 schreef jpjedi het volgende:
[..]
[PC] Battlefield2: toch nog een deeltje 45...
Geef mij vanavond op msn effe je adres . Zooi ligt al in m'n tas.quote:Op dinsdag 18 april 2006 12:50 schreef UnleashMitch het volgende:
Di3ki3 heb je voor mij nog zo'n kabeltje ?Sickert heeft de post waarschijnlijk in de verkeerde gleuf gestopt ofzo en is nooit aangekomen
Topquote:Op dinsdag 18 april 2006 13:56 schreef Suikermais het volgende:
Geef mij vanavond op msn effe je adres . Zooi ligt al in m'n tas.
Kut firewallquote:Op dinsdag 18 april 2006 14:03 schreef escape_nl het volgende:
http://media.putfile.com/tv-guided-missile-47
Deze gasten zijn pas goed, zijn de daboyz niets bij
quote:Content not allowed
The URL (web site) you requested was categorized by SmartFilter and marked by the firewall policy as not allowed.
If this is in error, please contact your system or network operator.
vreemd gezicht hoe hij de helft gewoon lijkt te missen en toch de kills krijgt...quote:Op dinsdag 18 april 2006 14:03 schreef escape_nl het volgende:
http://media.putfile.com/tv-guided-missile-47
Deze gasten zijn pas goed, zijn de daboyz niets bij
Ik was dus niet de enigequote:Op dinsdag 18 april 2006 14:11 schreef jpjedi het volgende:
vreemd gezicht hoe hij de helft gewoon lijkt te missen en toch de kills krijgt...![]()
quote:Op dinsdag 18 april 2006 14:32 schreef RudyCarell het volgende:
Sickert heb je je al voorbereid op donderdag? Tissues halen enzo...![]()
Hij ontploft als hij niet verder kan en misschien ook wel als je de guided view verlaat en terug switched naar je gun, maar dat is maar een gokje, wel het proberen waard.quote:Op dinsdag 18 april 2006 14:13 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Ik was dus niet de enige
Kan je de TVGuided niet laten ontploffen ofzo ?
Nee hoor, dan zeggen we gewoon dat Europa toch niets is voor Feyenoord en dat we voor de landstitel gaan...quote:Op dinsdag 18 april 2006 14:41 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
![]()
Laten we em niet teveel opnaaien, als we verliezen zijn wij de lul
Met een beetje geluk zit ik in de arena (nee zonder hoofdletters, kut stadionquote:Op dinsdag 18 april 2006 14:41 schreef Morpheus2002 het volgende:
Laten we em niet teveel opnaaien, als we verliezen zijn wij de lul
Pimp hier met je lammetjesquote:Op vrijdag 14 april 2006 19:20 schreef Sickert het volgende:
vandaag zo'n 60 km geskeelerd
en onderweg kwam ik deze tegen
[afbeelding]
Lente
Doet me denken aan Hassan Jassan:quote:Op dinsdag 18 april 2006 14:57 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Pimp hier met je lammetjes
[afbeelding]
quote:Schapie schapie schapie
Is moeilijk: schapies tellen en wakker blijven !
Ah, daar is mijn shoarma zakkie al!
jullie ook problemen bij ticketbox omtrent kaarten? blijkbaar mogen ze maar 200 kaarten hebben dus dat was al lang verkocht :/quote:Op dinsdag 18 april 2006 14:49 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Met een beetje geluk zit ik in de arena (nee zonder hoofdletters, kut stadion) Zo niet, zullen we dan in Rdam of Dordrecht gaan kijken ? (weet niet waar het uitgezonden wordt) Biertje erbij
Uhm zo wil ik t niet noemen, het ligt er aan of m'n pa de kaarten bij UPC los kan peuterenquote:Op dinsdag 18 april 2006 15:46 schreef Incolumis het volgende:
jullie ook problemen bij ticketbox omtrent kaarten? blijkbaar mogen ze maar 200 kaarten hebben dus dat was al lang verkocht :/
vriend van een vriend werkt bij ticketbox, is erg handig voor de snel uitverkochte evenementenquote:Op dinsdag 18 april 2006 15:46 schreef Incolumis het volgende:
[..]
jullie ook problemen bij ticketbox omtrent kaarten? blijkbaar mogen ze maar 200 kaarten hebben dus dat was al lang verkocht :/
Is dat ook eetbaarquote:Op dinsdag 18 april 2006 15:55 schreef escape_nl het volgende:
Iemand ervaring met een Copperhead icm een Ice mat?
Wil ze allebei gaan aanschaffen
ik had het over ticketbox, niet over feyenoord. ik ga morgen naar heracles - necquote:Op dinsdag 18 april 2006 15:49 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Uhm zo wil ik t niet noemen, het ligt er aan of m'n pa de kaarten bij UPC los kan peuterenZit ik waarschijnlijk niet in een vak maar in de business seats maar ach
Als t niet lukt ook interesse om t ergens met een biertje te gaan kijken ? Mijn voorkeur is overigens wel Rotterdam aangezien ik s avonds nog op een verjaardag wordt verwacht
Ik heb ze beide niet, ik heb wel de dubbelzijdige Razer eXactmatquote:Op dinsdag 18 april 2006 15:55 schreef escape_nl het volgende:
Iemand ervaring met een Copperhead icm een Ice mat?
Wil ze allebei gaan aanschaffen
ik heb deze, wereld stickquote:Op dinsdag 18 april 2006 16:06 schreef Mr_Baus het volgende:
Ik wil een joystick gaan halen voor BF2. Ik vlieg niet zoveel maar wil dat wel gaan doen en dan bied een joystick wel een uitkomst denk ik.
Ik zit te twijfelen tussen de Logitech Extreme 3d pro en de Force 3d pro.. Wie van jullie gebruikt een joystick en wie heeft een goede tip?
Heeft BF2 forcefeedback support?
BF2 heeft geen forcefeedback supportquote:Op dinsdag 18 april 2006 16:06 schreef Mr_Baus het volgende:
Ik wil een joystick gaan halen voor BF2. Ik vlieg niet zoveel maar wil dat wel gaan doen en dan bied een joystick wel een uitkomst denk ik.
Ik zit te twijfelen tussen de Logitech Extreme 3d pro en de Force 3d pro.. Wie van jullie gebruikt een joystick en wie heeft een goede tip?
Heeft BF2 forcefeedback support?
daar hebben we de precisionzijde voor: perfect voor precisiewerk Photoshop etc..., en ik gebruik hem ook voor BF2 ipv de gladde zijdequote:Op dinsdag 18 april 2006 16:13 schreef staticdata het volgende:
die muismatten lijken me juist erg lastig. vaak moet je gericht schieten en door die gevoeligheid lijkt het me dat je snel doorschiet.
Volgens mij is het nu een puur persoonlijke keuze, zou zelf voor de PowerShot gaan, net 1x meer optische zoom en ik denk/gok iets meer instelmogelijkheden.quote:Op dinsdag 18 april 2006 16:25 schreef Morpheus2002 het volgende:
Ik ga een DigiCam aanschaffen maar twijfel tussen deze 2:
[afbeelding]
Canon Digital IXUS 55
[afbeelding]
Canon PowerShot A610
Fucking amateursquote:en de sluitertijdvertraging is verwaarloosbaar met 0.1 seconde
Ik mis GAMquote:Op dinsdag 18 april 2006 16:13 schreef staticdata het volgende:
die muismatten lijken me juist erg lastig. vaak moet je gericht schieten en door die gevoeligheid lijkt het me dat je snel doorschiet.
lijkt wel mini fok hier vandaag
-muziek
-auto's
-culinair
- Digital corner
- onzin voor je leven
Zouden die gasten van het filmpje even terug (van de tv guided missiles) die dingen sturen met een joystick?quote:Op dinsdag 18 april 2006 16:06 schreef Mr_Baus het volgende:
Ik wil een joystick gaan halen voor BF2. Ik vlieg niet zoveel maar wil dat wel gaan doen en dan bied een joystick wel een uitkomst denk ik.
Ik zit te twijfelen tussen de Logitech Extreme 3d pro en de Force 3d pro.. Wie van jullie gebruikt een joystick en wie heeft een goede tip?
Heeft BF2 forcefeedback support?
heey baus ik heb de logitech extreem 3d proquote:Op dinsdag 18 april 2006 16:06 schreef Mr_Baus het volgende:
Ik wil een joystick gaan halen voor BF2. Ik vlieg niet zoveel maar wil dat wel gaan doen en dan bied een joystick wel een uitkomst denk ik.
Ik zit te twijfelen tussen de Logitech Extreme 3d pro en de Force 3d pro.. Wie van jullie gebruikt een joystick en wie heeft een goede tip?
Heeft BF2 forcefeedback support?
ik had hem maar ik vond het zwaar bagger dat je de joysticks van tegenwoordig niet meer kunt calibreren, ik vond hem veel te traag reageren... en de sensitivity kun je niet aanpassen... dus ik ben weer terug bij muis/tbquote:Op dinsdag 18 april 2006 16:48 schreef drbravo het volgende:
[..]
heey baus ik heb de logitech extreem 3d pro
en die is goed genoeg vooral het horizontaal draaien bij choppers is makkelijk
ik ben er zeer tevreden over en heeft voldoende knoppen ik gebruik maar de helft ervan ofzo
dus das mijn mening over de joystick
suc6 met kiezen
ja heb ik ook, kutmat, mijn muis heeft er echt kuren op. denkt de pc ineens dat ik iets wil slepen, muis blijft hangen, wat ik ook doe de muis denkt blijkbaar wat anders op die matquote:Op dinsdag 18 april 2006 16:03 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Ik heb ze beide niet, ik heb wel de dubbelzijdige Razer eXactmat![]()
ik hoef hem niet te calibreren staat al goed heb er anders geen last vanquote:Op dinsdag 18 april 2006 16:54 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
ik had hem maar ik vond het zwaar bagger dat je de joysticks van tegenwoordig niet meer kunt calibreren, ik vond hem veel te traag reageren... en de sensitivity kun je niet aanpassen... dus ik ben weer terug bij muis/tb
das raar, bij werkt hij perfect! met me mx510 dan...quote:Op dinsdag 18 april 2006 16:54 schreef Incolumis het volgende:
[..]
ja heb ik ook, kutmat, mijn muis heeft er echt kuren op. denkt de pc ineens dat ik iets wil slepen, muis blijft hangen, wat ik ook doe de muis denkt blijkbaar wat anders op die mat
nee ik bedoel over het algemeen, ik heb ook zo'n logitech wireless rumblepad, en de linkeranaloog wijkt af, maar ik kan het nergens meer aanpassen...quote:Op dinsdag 18 april 2006 16:59 schreef drbravo het volgende:
[..]
ik hoef hem niet te calibreren staat al goed heb er anders geen last van
mx1000 hierquote:Op dinsdag 18 april 2006 17:02 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
das raar, bij werkt hij perfect! met me mx510 dan...
zou best kunnen jaquote:Op dinsdag 18 april 2006 17:09 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
is dat die laser? is dat niet het probleem, zou niet moeten natuurlijk maar toch...
Die heb ik ook nog liggen! zo'n playstation joypad voor de pc (Y) Ik ga het daar wel even eerst mee proberen..quote:Op dinsdag 18 april 2006 17:03 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
nee ik bedoel over het algemeen, ik heb ook zo'n logitech wireless rumblepad, en de linkeranaloog wijkt af, maar ik kan het nergens meer aanpassen...
ben dus niet de enigequote:I took it home, of course, and proceeded to "test" it in many, many ways - but started to run into some problems. See, when testing with the Logitech MX1000 that I'd been using for several months, the mouse would skip randomly - as if on some sort of endorphin overload. I switched to the trusty, but cheap, Kensington Optical that I had laying around - and it had the same allergic reaction to the eXactMat! Problems with a mouse pad sound a little farfetched, so I spent days trying to figure out what the real issue was - but the common demoninator was the eXactMat, nothing else. When either mouse was used with no mouse pad, a Ratpadz, or even a 3M Precision Mousing Surface, they behaved, and tracking was spot-on. I was perplexed.
nee ben even gaan googlen en er zijn idd meer mensen met problemen... ben ik ff blij dat hij het hier goed doet! ik lees wel goed dingen over de Steelpad of zo...quote:Op dinsdag 18 april 2006 17:22 schreef -chiel- het volgende:
Misschien dat de Razer mat het alleen goed doet met de Razer muis?
Ik heb tegenwoordig wel de muis (diamondback oid) maar nog geen mat, de muis is super!!
Die is zo maart 2006quote:Op dinsdag 18 april 2006 18:35 schreef Mr_Baus het volgende:
BF2 Casemodding
http://www.bit-tech.net/m(...)tlefield2_mod/2.html
![]()
quote:Op dinsdag 18 april 2006 19:44 schreef Ghostbuster het volgende:
Er is maar 1 muis de Logitech MX 518
Zoals elk jaarquote:Op dinsdag 18 april 2006 14:45 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Nee hoor, dan zeggen we gewoon dat Europa toch niets is voor Feyenoord en dat we voor de landstitel gaan...
Jep same here!quote:Op dinsdag 18 april 2006 17:22 schreef -chiel- het volgende:
Misschien dat de Razer mat het alleen goed doet met de Razer muis?
Ik heb tegenwoordig wel de muis (diamondback oid) maar nog geen mat, de muis is super!!
Diamond3d rara welke muis zou ik hebbenquote:Op dinsdag 18 april 2006 21:13 schreef Razorback het volgende:
Razorback rara welke muis zou ik hebben
Razer Diamondback (1 letter mist)
Al bestond mijn naam langer dan ik de muis in mijn bezit heb.
Maar op de een of andere manier werkt die muis niet op de gladde zijde van mijn 4D Steelpad terwijl ik hem juist voor de gladde zijde heb gekocht
En ik al die tijd denken dat het van Diamond voodoo 3dfx videokaart was afgeleidquote:Op dinsdag 18 april 2006 22:13 schreef diamondvoodoo het volgende:
Al heb ik me naam ooit eens afgeleid van de speakers die ik toen destijds had
quote:Op dinsdag 18 april 2006 22:47 schreef Sickert het volgende:
ik heb mn naam van die ene keer dat ik zo veel gezopen had...
derest is denk ik wel duidelijk
Hehe voodoo wel jaquote:Op dinsdag 18 april 2006 23:49 schreef Mr_Baus het volgende:
[..]
En ik al die tijd denken dat het van Diamond voodoo 3dfx videokaart was afgeleid
Hi-tech!quote:Op woensdag 19 april 2006 01:47 schreef Mr_Baus het volgende:
Vette shit! Ik heb een BF2 Mod gevonden voor mijn toetsenbord![]()
[afbeelding]
Er is zijn ook nog 2 modes waar je de servernaam + IP ziet of de serversettings.
Nu nog een goeie TS Mod, zodat ik kan zien wie er praat en wie er joined enzo.
quote:Op woensdag 19 april 2006 08:27 schreef Suikermais het volgende:
@ Ferdi
Volgens mij heb ik je een doosje met lucht opgestuurd![]()
Kom ik op m'n werk, zie ik ineens zo'n gameport op tafel liggen !!
Gvd...fuck..fuck..fuck![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |