abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 14 juli 2013 @ 22:04:55 #1
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_128951908
Welkom in alweer een nieuw deel van deze legendarische reeks.



>> Algemeen
In dit topic kun je terecht met al je vragen, opmerkingen, foto's en verslagen met betrekking tot het reizen met de trein. Voor algemene informatie over vervoersbedrijven, materieel, spoorlijnen, etc. verwijzen we je graag naar de betreffende categorie op Wikipedia.

Een korte introductie van de vaste bezoekers, die je van harte welkom heten:

danica.jpg ziggyziggyziggy, mag je de schuld geven van vertraging in het Noorden.
fokavatar.jpg Dr_Flash, Grootste AnsaldoBredaFanBoy van de Lage Landen.
dragonfly.jpg Scarlet_Dragonfly, random betweter die een hekel heeft aan OV-chipkaart-haters.
sncfblob.jpg James1988, geilt op treinenbouwer Alstom en hogesnelheidstreinen. Voor al uw TGV-Bar-rijtuig vouchers.
fokplaat.jpg DriekOplopers, doet goede dingen namens en voor de reiziger.
pilsklein.jpg Yreal, vindt de infrastructuur/logistiek interessant en wordt sowieso opgewonden van alles met meer dan 1000 pk.
CIMG0149(res).gif greavy, vindt de OV-chipkaart maar niks en ziet i.p.v. het huidige materieel liever overal VIRM's rijden.
h-bahn.jpg bork, voor alle mooie plaatjes, kloppende info en kindvriendelijke verhalen.
162.gif Crientj, Ginger, ex-servexmeisje en inspiratieloos. Eet graag 714's.
marcfok.gif Darkwing_Duck, Parijskenner en liefhebber van kleine spoorlanden
koplopert.jpg Flodder450, Is een keer komen aanlopen en is sindsdien van de partij in deze reeks!
thuinslang.png b2py, Alcoholist, onheilsprofeet en zeurpiet met een spoorhobby.
kupton.jpg Ireyon, de Baas van Roosendaal, die het wel weet.
psm753.jpg Peterselieman, PSM voor intimi, PSM, vooral uw kruidvatkaartjes over de grens, understatements en woordgrappen
sportnieuwsd.gif dennistd, Fotograferende buschauffeur
dld.jpg Zug-Chef, Arrivalover die alle badslipperexpressen hekelt

Nietszeggende TVP's en zwaaihandjes worden niet op prijs gesteld (daar is de knop "volg topic" voor), een leuke anekdote of foto is daarentegen altijd welkom. Regelmatig terugkerende vragen zijn hieronder beantwoord, lees dit dus goed door voordat je jouw vraag alsnog in dit topic plaatst. Voor de treinnummerfetishisten: gaarne bij het treinnummer ook vertrektijden en afgelegde route vermelden. Bij bezwaar: www.somda.nl.



>> Vragen en opmerkingen over andersoortig railtransport
In dit topic komt vooral het vervoer in reizigerstreinen aan bod, maar een goederentrein tussendoor is een leuke afwisseling. Over metro's en trammetjes doen we ook niet al te moeilijk, al zijn daar wel aparte topics voor aanwezig.

>> Met de Studenten OV-Chipkaart in internationale (hogesnelheids-)treinen reizen
Met je Studenten OV-Chipkaart mag je binnen Nederland gratis reizen in de IC Berlijn (Schiphol - Hengelo) en in de ICE (Amsterdam - Arnhem) Voor de Fyra (Amsterdam - Breda via de HSL-Zuid) moet een toeslag worden betaald. De toeslag voor de Fyra bedraagt ¤2,30 enkele reis (2e klas), ongeacht het traject. Deze toeslag is in de kaartautomaat op elk station te koop. In de Thalys is je Studenten OV-Chipkaart niet geldig.
Voor algemene informatie over het reizen met je Studenten OV-Chipkaart kun je het beste op de website terecht.

>> Reizen over de HSL-Zuid
NS Hispeed rijdt ieder halfuur een pendeldienst tussen Amsterdam en Breda via de HSL-Zuid. De reistijd tussen Schiphol en Rotterdam bedraagt hierdoor nog maar 26 minuten en tussen Schiphol en Breda slechts 53 minuten. NS Hispeed voert deze dienst uit onder de naam Fyra. Voor Fyra dient, naast een gewoon kaartje, een toeslag aangeschaft te worden. Deze is verkrijgbaar in de kaartautomaat of kan je voor 10,- in de trein zelf aanschaffen. Bij de kaartautomaat betaal je ¤2,30 voor een enkele reis (2e klas), ongeacht het traject.

Ook de Thalys rijdt over de HSL-Zuid. Op de hele traject gaan alle remmen los en rijdt hij met 300km/h richting Rotterdam en daarna naar Antwerpen. Hierdoor duurt de reis van Amsterdam naar Parijs nog maar 3:18 uur. Een rit met Thalys is alleen mogelijk met een reservering, reserveren is drie maanden van tevoren mogelijk via o.a. NsHispeed of TGV-Europe.

>> Intercity's Den Haag - Brussel
Er rijden vanaf nu 8 intercity's per dag tussen Den Haag HS en Brussel Zuid. Met geluk kan dit in oktober uitgebreid worden naar 10. Wat daarna gebeurt, weet niemand.

>> Reizen met Kruidvatkaartjes en andere (actie-)dagkaarten
Dagkaarten zijn geldig op elk traject in Nederland, ongeacht het vervoersbedrijf dat er rijdt. Net als met een Studenten OV-Chipkaart, moet ook met een dagkaart voor ICE en Fyra een toeslag aangeschaft worden en mag er niet met Thalys gereisd worden.

>> Afkortingen en treinserienummers
Er komen in dit topic regelmatig afkortingen en treinserienummers langs, die voor de nieuwe bezoeker erg verwarrend kunnen zijn. De betekenis van een afkorting vind je hier, voor een treinserie kun je hier terecht.
Voor informatie over Wijzigingsbladen wat betreft materieelinzet, LM-ritten, splitsen en combineren en dergelijke kan je op deze website terecht. Zie ook dit filmpje voor onze mening over afkortingen:
>> Geldigheid Studenten OV-chipkaart, Voordeelurenkaart, etc. op feestdagen
De feestdagen in 2013 zijn als volgt: Dinsdag 1 januari (nieuwjaarsdag), zondag 31 maart (eerste paasdag), maandag 1 april (tweede paasdag), dinsdag 30 april (Koninginnedag), zondag 5 mei (Bevrijdingsdag), donderdag 9 mei (Hemelvaartsdag), zondag 19 mei (eerste pinksterdag), maandag 20 mei (tweede pinksterdag), woensdag 25 december (eerste kerstdag), donderdag 26 december (tweede kerstdag).
Bovenstaand rijtje is onder voorbehoud. Kijk bij twijfel altijd nog even op de website van DUO. Wanneer je hier komt klagen dat je een boete hebt gekregen op een dag die hierboven niet staat vermeld, lachen we je uit.

>> Waarom rijdt die kuttrein zo langzaam? :(
Misschien mag hij wel gewoon niet harder. Hier kun je precies zien hoe hard treinen waar mogen rijden ^O^

>> Hoeveel kilometer heb ik met de trein gereden?
Er zijn verschillende hulpmiddelen om te berekenen hoeveel kilometer je hebt afgelegd:
Blijbol.
• De tariefeenhedenkaart van NS met bijbehorende detailkaarten voor grootstedelijke gebieden.
• De planner van de NMBS voor Belgi (gewoon doen alsof je een kaartje gaat kopen).
jizdenka internationaal (niet altijd even betrouwbaar).
• Als joker _O_ : De tariefcalculator van DB Netz voor binnen Duitsland.



>> Verhalen
Er worden af en toe verhalen geschreven over oude stations, spoorlijnen of huidige werkzaamheden.
De tot nu toe gemaakte verhalen staan hieronder;
Hoek van Holland Haven - von_Preussen
Kesteren - Dr_Flash
Buitenpost - Peterselieman
Newcastle Central Station - bork
IJmondlijn - von_Preussen
Harlingen (- Haven) - Greavy
Station Hoek van Holland Haven, een stuk vergane glorie - Greavy
Station Nijverdal en Nijverdal West - De laatste dag in de "oude" situatie - Greavy

>> Tripreports
Hieronder staan een aantal interessante (foto)reportages die door diverse topic-diehards gemaakt zijn;
Reis door Belgi, met name op station Binche - Dr_Flash
6834 kilometer InterRail - Igen
Vakantie in Oostenrijk - Dr_Flash
Polen - Zug-Chef
Eerste Klas door Nederland - Ireyon
Zwitserland - sander89
De spoorlijn door Liechtenstein - SvMp
Monaco - KapiteinT
Koninklijke wachtkamers - Bork
NVBS Excursie naar de bruinkoolmijnen - Dr_Flash
Met Interrail door midden- en zuid-Europa - Ireyon
InterRail naar Midden-, Zuid- en Zuidoost-Europa - Irritatie100
Treinen rond Basel - Dr_Flash
Station Vis - KapiteinT
InnoTrans 2010 - James1988
Onthulling 10 jaar ICE - Ireyon
Reisje voor het goede doel - Greavy
Treinen in Japan deel 1 en deel 2 - Igen
Berlijn, Praag, Wenen en Budapest - Zug-Chef
Dreilndereck (Deutschland - Polen - Tsjechie) - bork
Europabahn/Rheintalbahn - bork
AnsaldoBreda en Napels op hun best - Dr_Flash

>> Achter de schermen
De cabine van een Class 66 - Monopoly
De cabine van een G-2000 - Monopoly
De cabine van een DM'90 - Monopoly
Fotoverslag over de NS1700 - GlenSpey
Fotoverslag over VIRM - GlenSpey
De cabine van een Traxx (BR 186) - Mirgeam
De cabine van een G1206 - Mirgeam
Traffic Control Brussel: Open Bedrijvendag 2012 - Greavy

[ Bericht 0% gewijzigd door James1988 op 14-07-2013 22:43:23 ]
pi_128952008
Zou ProRail n.a.v. het incident in Frankrijk ook extra controle's gaan uitvoeren?
pi_128952204
Hee als een van die 4 van Rondje NL in 2006 sta k nog niet in de op. Wie verzint er een leuke tekstregel bij :)
pi_128952311
Kopietje van de tekst van Bork? :P
pi_128952337
quote:
1s.gif Op zondag 14 juli 2013 22:04 schreef James1988 het volgende:

Op de HSL zou je van 250 naar 140 moeten afremmen, dat verschil is erg groot. Beter zou zijn geweest om in stappen af te remmen: 250 - 220 - (afslaan) - 180 - 160 - 140.
Dat moet wel lukken, wat kan een wissel maximaal aan? 250 of 300 kilometer per uur.

Even iets uitwerken en tekenen.
pi_128952511
In Nederland maximaal 140. Zie onder.
  zondag 14 juli 2013 @ 22:17:18 #7
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_128952538
De overloopwissels die op de HSL liggen zijn geschikt om met 220 km/h (dacht ik) bereden te worden.
pi_128952599
quote:
1s.gif Op zondag 14 juli 2013 22:17 schreef James1988 het volgende:
De overloopwissels die op de HSL liggen zijn geschikt om met 220 km/h (dacht ik) bereden te worden.
Hmm is wat traag, moet even iets berekenen.


Ik zie idd max 220
pi_128953242
quote:
1s.gif Op zondag 14 juli 2013 22:17 schreef James1988 het volgende:
De overloopwissels die op de HSL liggen zijn geschikt om met 220 km/h (dacht ik) bereden te worden.
Ik dacht dat die, net als de Utrechtboog, een 1:39 verhouding hadden (oftewel max 160 km/h), maar kan er zo snel ook niks over terugvinden.
  zondag 14 juli 2013 @ 22:43:46 #10
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_128953632
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 22:10 schreef Zug-Chef het volgende:
Hee als een van die 4 van Rondje NL in 2006 sta k nog niet in de op. Wie verzint er een leuke tekstregel bij :)
Je staat erbij :+
pi_128953732
Badslipperexpress?
  Redactie Frontpage / Sport zondag 14 juli 2013 @ 22:48:05 #12
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_128953820
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 22:46 schreef icloud het volgende:
Badslipperexpress?
jup. Waarin worden badslippers vervoerd? Precies :+
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_128953901
quote:
14s.gif Op zondag 14 juli 2013 22:48 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

jup. Waarin worden badslippers vervoerd? Precies :+
Ik zou het niet weten.
pi_128953920
In de schommelboot?
  Redactie Frontpage / Sport zondag 14 juli 2013 @ 22:51:44 #15
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_128953993
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 22:49 schreef icloud het volgende:

[..]

Ik zou het niet weten.
google is je vriend :P
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_128954091
Een goederentrein?
  zondag 14 juli 2013 @ 22:56:01 #17
397653 HalfGod
Half God, half mens, vol sexy.
pi_128954136
Hoi. Is dit the place to be om te vragen of er Wifi is aan boord van de NS hispeed, specifiek die van Zurich. Bedankt spotters.
Wat ooit Ongedierte was, is nu goddelijk.
  zondag 14 juli 2013 @ 22:56:47 #18
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_128954173
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 22:56 schreef HalfGod het volgende:
Hoi. Is dit the place to be om te vragen of er Wifi is aan boord van de NS hispeed, specifiek die van Zurich. Bedankt spotters.
Dat kun je hier inderdaad vragen :Y

Bedoel je de ICE Amsterdam - Basel? Er is wifi op een gedeelte van het traject van die trein, maar dat is niet gratis.
  zondag 14 juli 2013 @ 22:58:03 #19
397653 HalfGod
Half God, half mens, vol sexy.
pi_128954244
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 22:56 schreef James1988 het volgende:

[..]

Dat kun je hier inderdaad vragen :Y

Bedoel je de ICE Amsterdam - Basel? Er is wifi op een gedeelte van het traject van die trein, maar dat is niet gratis.
Aii.. hoe duur is dat dan? En welk gedeelte?
Wat ooit Ongedierte was, is nu goddelijk.
  Redactie Frontpage / Sport zondag 14 juli 2013 @ 22:58:08 #20
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_128954247
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 22:54 schreef icloud het volgende:
Een goederentrein?
jup
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_128954292
Action vervoert zijn rommel over de weg :( :(
  zondag 14 juli 2013 @ 22:59:25 #22
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_128954315
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 22:58 schreef HalfGod het volgende:

[..]

Aii.. hoe duur is dat dan? En welk gedeelte?
Zie Bahn.de: WLAN in de trein
  zondag 14 juli 2013 @ 23:00:49 #23
397653 HalfGod
Half God, half mens, vol sexy.
pi_128954376
quote:
Ik zie nergens Amsterdam - Basel - Zurich, maar ik ben nogal blind.
Wat ooit Ongedierte was, is nu goddelijk.
pi_128954404
Je moet overstappen in basel met de ice
  Redactie Frontpage / Sport zondag 14 juli 2013 @ 23:02:04 #25
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_128954428
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 22:58 schreef icloud het volgende:
Action vervoert zijn rommel over de weg :( :(
Bel je toch ff naar Zwaagdijk met de mededeling dat dit veranderd moet worden
Altijd onderweg naar het avontuur
  zondag 14 juli 2013 @ 23:02:27 #26
397653 HalfGod
Half God, half mens, vol sexy.
pi_128954456
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 23:01 schreef icloud het volgende:
Je moet overstappen in basel met de ice
Nope. Amsterdam, eindhalte Zurich.
Wat ooit Ongedierte was, is nu goddelijk.
  zondag 14 juli 2013 @ 23:02:39 #27
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_128954465
quote:
Op de volgende trajecten is de internettoegang mogelijk:
Dortmund - Dsseldorf - Keulen (ook via Hagen und Wuppertal)
Keulen - Frankfurt/M. Flughafen
Frankfurt/M. - Stuttgart - Mnchen
Frankfurt/M. - Hannover - Hamburg Hbf
Dortmund-Hannover-Berlin
Berlin-Hamburg
Frankfurt-Nrnberg-Mnchen
Er is een kaartje

Voor Basel - Zrich zul je in Basel moeten overstappen op een Zwitserse IC.
pi_128954478
Bedoel je misschien de citynightline? Die heeft geen wifi.


Anders moet je overstappen.
  zondag 14 juli 2013 @ 23:03:32 #29
397653 HalfGod
Half God, half mens, vol sexy.
pi_128954519
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 23:02 schreef icloud het volgende:
Bedoel jemisschien de citynightline? Die heeft geen wigi.
Deze ja. Balen :(
Wat ooit Ongedierte was, is nu goddelijk.
  zondag 14 juli 2013 @ 23:03:36 #30
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_128954522
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 23:02 schreef HalfGod het volgende:

[..]

Nope. Amsterdam, eindhalte Zurich.
Oh, de Nachttrein? Daar is geen wifi.

Excuus, je vraag om "de NS Hispeed" had me op het verkeerde pad gezet :@
  zondag 14 juli 2013 @ 23:04:16 #31
397653 HalfGod
Half God, half mens, vol sexy.
pi_128954549
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 23:03 schreef James1988 het volgende:

[..]

Oh, de Nachttrein? Daar is geen wifi.

Excuus, je vraag om "de NS Hispeed" had me op het verkeerde pad gezet :@
Sorry, mijn fout, ik ga voor het eerst alleen op reis, ook geen ervaring met die treinen verder :P Ik ga morgenavond weg en kijk nu alvast :P
Wat ooit Ongedierte was, is nu goddelijk.
  zondag 14 juli 2013 @ 23:05:34 #32
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_128954609
Als je per s onderweg wilt internetten en je klant bent bij Vodafone kun je misschien wat met Dagbundel op Reis. Anders zul je het even zonder moeten doen :+
pi_128955203






Groetjes uit Utah, jongens!
Voorts zijn wij van mening dat de Baronnenlijn heraangelegd moet worden.
  zondag 14 juli 2013 @ 23:37:28 #34
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_128956008
Mooie plaatjes uit Portugal Zug :)

Er zijn vandaag 5 treinen (Eigenlijk 3 vertrekbewegingen, want 2 vleugeltreinen) uit Gare Austerlitz vertrokken + 1 Ellipsos. Die laatste stond niet op de kopietjes die vandaag werden uitgedeeld aldaar. Dat was het stel wat vrijdag gereed werd gemaakt voor vertrek. Mocht iemand interesse hebben dan kan ik het kopietje wel inscannen

Voor morgen gaat dit het zijn http://medias.sncf.com/sn(...)c_15072013_PAORL.pdf
  zondag 14 juli 2013 @ 23:39:29 #35
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_128956093
Heeft de crash bij Brtigny gevolgen voor jou Darkwing, bijvoorbeeld om op je werk te komen?
  zondag 14 juli 2013 @ 23:42:47 #36
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_128956233
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 22:12 schreef b2py het volgende:
Kopietje van de tekst van Bork? :P
hey!
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Trume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  zondag 14 juli 2013 @ 23:43:27 #37
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_128956257
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 23:19 schreef DeaDLocK2K het volgende:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Groetjes uit Utah, jongens!
ok cowboy!
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Trume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  zondag 14 juli 2013 @ 23:43:36 #38
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_128956262
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 23:39 schreef James1988 het volgende:
Heeft de crash bij Brtigny gevolgen voor jou Darkwing, bijvoorbeeld om op je werk te komen?
Om op het werk te komen neem ik negen haltes de bus of ik loop een uurtje ;)

Verder niet echt, behalve dat ik deze maand flink wou knallen, en een bezoekje wou brengen aan een rune in die omgeving...

Dus gevolgen voor mij, voor mn werk: nee, voor mn spoor hobby: tuurlijk, en voor de dagje weg: ach, creatief met vervoer zijn dan maar ;)
  zondag 14 juli 2013 @ 23:46:08 #39
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_128956355
Ah okay, gelukkig maar :)

Prognose:
SNCF_infopresse twitterde op zondag 14-07-2013 om 17:21:12 LT "Ns serons en mesure de rtablir les circulations environ fin de semaine dbut de semaine prochaine #Bretigny vu l'ampleur des degats" reageer retweet
  zondag 14 juli 2013 @ 23:51:22 #40
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_128956559
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 23:43 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Om op het werk te komen neem ik negen haltes de bus of ik loop een uurtje ;)

Verder niet echt, behalve dat ik deze maand flink wou knallen, en een bezoekje wou brengen aan een rune in die omgeving...

Dus gevolgen voor mij, voor mn werk: nee, voor mn spoor hobby: tuurlijk, en voor de dagje weg: ach, creatief met vervoer zijn dan maar ;)
Zal ik je even opvrolijken?

Volgens mij vind jij de muziek bij het onderstaande clipke wel leuk ;)


Ik weet nu wie het zingt/zingt/speelt ;)

http://www.last.fm/music/(...)BA%D0%B8%D0%BD%D0%B8
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Trume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  zondag 14 juli 2013 @ 23:52:39 #41
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_128956605
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 23:51 schreef bork het volgende:

[..]

Zal ik je even opvrolijken?

Volgens mij vind jij de muziek bij het onderstaande clipke wel leuk ;)


Ik weet nu wie het zingt/zingt/speelt ;)

http://www.last.fm/music/(...)BA%D0%B8%D0%BD%D0%B8
O+
  zondag 14 juli 2013 @ 23:54:53 #42
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_128956684
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 23:46 schreef James1988 het volgende:
Ah okay, gelukkig maar :)

Prognose:
SNCF_infopresse twitterde op zondag 14-07-2013 om 17:21:12 LT "Ns serons en mesure de rtablir les circulations environ fin de semaine dbut de semaine prochaine #Bretigny vu l'ampleur des degats" reageer retweet
Je kan een hoop zeggen van die vuurwerkafstekers (vandaag dan, de rest van het jaar stokbroodvreters) maar ze hebben de boel wel vlug op de rails op orde. Oorzaak, onderzoek, voorspellingen, bussen, alternatief vervoerplan, het om mogen reizen en niet moelijk doen... :Y

[ Bericht 0% gewijzigd door Darkwing_Duck op 14-07-2013 23:56:05 (Sorrie!) ]
  maandag 15 juli 2013 @ 00:01:26 #43
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_128956873
Het verkeer wordt morgen op RER D in de buurt van/evenwijdig aan Bretigny versterkt met extra ritten... http://maligned.transilie(...)nche-combs-la-ville/

Ten koste van een andere tak weliswaar, maar toch...
  maandag 15 juli 2013 @ 00:14:09 #44
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_128957318
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 23:54 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Je kan een hoop zeggen van die vuurwerkafstekers (vandaag dan, de rest van het jaar stokbroodvreters) maar ze hebben de boel wel vlug op de rails op orde. Oorzaak, onderzoek, voorspellingen, bussen, alternatief vervoerplan, het om mogen reizen en niet moelijk doen... :Y
Daar moet ik je gelijk in geven. Ook de crisiscommunicatie vind ik erg goed: SNCF is transparant, geeft regelmatig updates en laat zien wat er tot nu toe gedaan is. Die opmerking zie ik op de sociale media vaker langskomen trouwens. :)
  maandag 15 juli 2013 @ 00:18:44 #45
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_128957493
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 00:14 schreef James1988 het volgende:

[..]

Daar moet ik je gelijk in geven. Ook de crisiscommunicatie vind ik erg goed: SNCF is transparant, geeft regelmatig updates en laat zien wat er tot nu toe gedaan is. Die opmerking zie ik op de sociale media vaker langskomen trouwens. :)
Ja, zoals bijvoorbeeld een foto voorbij komt met de mogelijke oorzaak, daar kunnen ze hier daar* nog wat van leren

Daar = In Nederland
  maandag 15 juli 2013 @ 00:21:51 #46
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_128957598
Of Belgi...
  maandag 15 juli 2013 @ 00:24:48 #47
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_128957698


Teruggevonden in het linkje hieronder ..........V
pi_128957893
Weet iemand wat precies de status is van oberhausen of Duisburg? zijn dat echt belangrijke steden die een ice verbinding waard zijn of ....?


Mij lijkt dusseldorf belangrijker?
  maandag 15 juli 2013 @ 00:31:38 #49
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_128957951
Vanuit Nederland zijn die steden de sleutel tot het Ruhrgebied, vanuit Duitsland kun je vanuit die steden snel naar andere delen van het land. Dus ja, ik denk het wel.
pi_128958041
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 00:31 schreef James1988 het volgende:
Vanuit Nederland zijn die steden de sleutel tot het Ruhrgebied, vanuit Duitsland kun je vanuit die steden snel naar andere delen van het land. Dus ja, ik denk het wel.
stel je zet een echte ice verbinding op en dan bedoel ik een hispeed verbinding niet die boemel van nu(die als ice word verkocht), dan lijkt mij frankfurt, keulen dusseldorf arnhem beter dan frankfurt keulen oberhausen of duisburg, arnhem? of denk je van niet?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')