abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_113483671

Welkom in alweer een nieuw deel van deze legendarische reeks.



>> Algemeen
In dit topic kun je terecht met al je vragen, opmerkingen, foto's en verslagen met betrekking tot het reizen met de trein. Voor algemene informatie over vervoersbedrijven, materieel, spoorlijnen, etc. verwijzen we je graag naar de betreffende categorie op Wikipedia.

Een korte introductie van de vaste bezoekers, die je bij dezen alvast van harte welkom heten:

danica.jpg ziggyziggyziggy, mag je de schuld geven van vertraging in het Noorden.
fokavatar.jpg Dr_Flash, heeft niet zoveel met dit soort lijstjes.
dragonfly.jpg Scarlet_Dragonfly, random betweter die een hekel heeft aan OV-chipkaart-haters.
Alstom60x60.jpg James1988, geilt op treinenbouwer Alstom en hogesnelheidstreinen.
ToeBeer.gif Duvel, wil graag uit dit lijstje.
pilsklein.jpg Yreal, vindt de infrastructuur/logistiek interessant en wordt sowieso opgewonden van alles met meer dan 1000 pk.
CIMG0149(res).gif greavy, vindt de OV-chipkaart maar niks en ziet i.p.v. het huidige materieel liever overal stoomtreinen rijden.
sepiakameeltje2.jpg bork, voor alle mooie plaatjes, kloppende info en kindvriendelijke verhalen.
monopoly%20spin.gif Monopoly, Machinist (in opleiding). Voor al uw veiligheidsvestjes en foto's op emplacementen.
162.gif Crientj, Ginger, ex-servexmeisje en inspiratieloos. Eet graag 714's.
SNCF-Transilien.png Darkwing_Duck, Vraagt zich af hoe lang er nog dieseltractie bij ACTS is.

Nietszeggende TVP's en zwaaihandjes worden niet op prijs gesteld (daar is de knop "volg topic" voor), een leuke anekdote of foto is daarentegen altijd welkom. Regelmatig terugkerende vragen zijn hieronder beantwoord, lees dit dus goed door voordat je jouw vraag alsnog in dit topic plaatst.



>> Vragen en opmerkingen over andersoortig railtransport
In dit topic komt vooral het vervoer in reizigerstreinen aan bod, maar een goederentrein tussendoor is een leuke afwisseling. Over metro's en trammetjes doen we ook niet al te moeilijk, al zijn daar wel aparte topics voor aanwezig.

>> Met de Studenten OV-Chipkaart in internationale (hogesnelheids-)treinen reizen
Met je Studenten OV-Chipkaart mag je binnen Nederland gratis reizen in de Beneluxtrein (Amsterdam - Roosendaal) en de IC Berlijn (Schiphol - Hengelo). Voor de hogesnelheidstreinen ICE (Amsterdam - Arnhem) en Fyra (Amsterdam - Breda via de HSL-Zuid) moet een toeslag worden betaald. De toeslag voor ICE bedraagt 2 euro, de toeslagen voor Fyra zijn hier te vinden. Beide toeslagen zijn in de kaartautomaat op elk station te koop. In de Thalys is je Studenten OV-Chipkaart niet geldig.
Voor algemene informatie over het reizen met je Studenten OV-Chipkaart kun je het beste op de website terecht.

>> Reizen over de HSL-Zuid
NS Hispeed rijdt ieder halfuur een pendeldienst tussen Amsterdam en Breda via de HSL-Zuid. De reistijd tussen Schiphol en Rotterdam bedraagt hierdoor nog maar 26 minuten en tussen Schiphol en Breda slechts 53 minuten. NS Hispeed voert deze dienst uit onder de naam Fyra. Voor Fyra dient, naast een gewoon kaartje, een toeslag aangeschaft te worden. Deze is verkrijgbaar in de kaartautomaat of kan je voor 10,- in de trein zelf aanschaffen. De tarieven voor Fyra zijn op deze pagina te vinden.

Ook de Thalys rijdt over de HSL-Zuid. Op de hele traject gaan alle remmen los en rijdt hij met 300km/h richting Rotterdam en daarna naar Antwerpen. Hierdoor duurt de reis van Amsterdam naar Parijs nog maar 3:18 uur. Een rit met Thalys is alleen mogelijk met een reservering, reserveren is drie maanden van tevoren mogelijk via o.a. NsHispeed of TGV-Europe.

>> Reizen met Kruidvatkaartjes en andere (actie-)dagkaarten
Dagkaarten zijn geldig op elk traject in Nederland, ongeacht het vervoersbedrijf dat er rijdt. Net als met een Studenten OV-Chipkaart, moet ook met een dagkaart voor ICE en Fyra een toeslag aangeschaft worden en mag er niet met Thalys gereisd worden.

>> Afkortingen en treinserienummers
Er komen in dit topic regelmatig afkortingen en treinserienummers langs, die voor de nieuwe bezoeker erg verwarrend kunnen zijn. De betekenis van een afkorting vind je hier, voor een treinserie kun je hier terecht.
Voor informatie over Wijzigingsbladen wat betreft materieelinzet, LM-ritten, splitsen en combineren en dergelijke kan je op deze website terecht.

>> Geldigheid Studenten OV-chipkaart, Voordeelurenkaart, etc. op feestdagen
De feestdagen in 2012 zijn als volgt: Zondag 1 januari (nieuwjaarsdag), zondag 8 april (eerste paasdag), maandag 9 april (tweede paasdag), maandag 30 april (Koninginnedag), zaterdag 5 mei (Bevrijdingsdag), donderdag 17 mei (Hemelvaartsdag), zondag 27 mei (eerste pinksterdag), maandag 28 mei (tweede pinksterdag), dinsdag 25 december (eerste kerstdag), woensdag 26 december (tweede kerstdag).
Bovenstaand rijtje is onder voorbehoud. Kijk bij twijfel altijd nog even op de website van DUO. Wanneer je hier komt klagen dat je een boete hebt gekregen op een dag die hierboven niet staat vermeld, lachen we je uit.

>> Waarom rijdt die kuttrein zo langzaam? :(
Misschien mag hij wel gewoon niet harder. Hier kun je precies zien hoe hard treinen waar mogen rijden ^O^

>> Hoeveel kilometer heb ik met de trein gereden?
Er zijn verschillende hulpmiddelen om te berekenen hoeveel kilometer je hebt afgelegd:
Blijbol.
• De tariefeenhedenkaart van NS met bijbehorende detailkaarten voor grootstedelijke gebieden.
• De planner van de NMBS voor België (gewoon doen alsof je een kaartje gaat kopen).
jizdenka internationaal (niet altijd even betrouwbaar).
• Als joker _O_ : De tariefcalculator van DB Netz voor binnen Duitsland.



>> Verhalen
Er worden af en toe verhalen geschreven over oude stations, spoorlijnen of huidige werkzaamheden.
De tot nu toe gemaakte verhalen staan hieronder;
Hoek van Holland Haven - von_Preussen
Kesteren - Dr_Flash
Uithuizen - Socios
Buitenpost - Peterselieman
Newcastle Central Station - bork
IJmondlijn - von_Preussen
Harlingen Haven - Socios
Harlingen (- Haven) - Greavy
Werking van procesleiding van de treindienstleider (1) - ziggyziggyziggy
Werking van procesleiding van de treindienstleider (2) - ziggyziggyziggy
Station Hoek van Holland Haven, een stuk vergane glorie - Greavy
Wat is een stop/door-schakeling en hoe werkt hij? - ziggyziggyziggy
Hoe werkt VCVL? - ziggyziggyziggy
Hoe werkt een alarmoproep? - ziggyziggyziggy
De cabine van een Class 66 - Monopoly
De cabine van een G-2000 - Monopoly
>> Tripreports
Hieronder staan een aantal interessante (foto)reportages die door diverse topic-diehards gemaakt zijn;
Reis door België, met name op station Binche - Dr_Flash
6834 kilometer InterRail - Igen
Vakantie in Oostenrijk - Dr_Flash
Polen - Zug-Chef
Eerste Klas door Nederland - Ireyon
Zwitserland - sander89
De spoorlijn door Liechtenstein - SvMp
Monaco - KapiteinT
Koninklijke wachtkamers - Bork
NVBS Excursie naar de bruinkoolmijnen - Dr_Flash
Met Interrail door midden- en zuid-Europa - Ireyon
InterRail naar Midden-, Zuid- en Zuidoost-Europa - Irritatie100
Treinen rond Basel - Dr_Flash
Station Visé - KapiteinT
InnoTrans 2010 - James1988
Onthulling 10 jaar ICE - Ireyon
Reisje voor het goede doel - Greavy
Treinen in Japan deel 1 en deel 2 - Igen
Berlijn, Praag, Wenen en Budapest - Zug-Chef
Dreiländereck (Deutschland - Polen - Tschechien) - bork
Europabahn/Rheintalbahn - bork

Dan nog een welgemeende waarschuwing voor ons aller treinenfotografen:
quote:
15s.gif Op zaterdag 17 september 2011 11:55 schreef D-Mon het volgende:

[..]

Goed, gisteravond wekker gezet om vannacht stoomtrein te gaan kieken..

Mijn plan was een serie foto's te maken bij de koopmans fabriek in leeuwarden, mooi dichtbij en rijdend, daarnaast redelijk veel licht van de fabriek.

Mijn vriendin werd echter voor mij wakker van de wekker en heeft deze uitgedrukt..
en
quote:
0s.gif Op zondag 20 mei 2012 11:09 schreef greavy het volgende:
Owja. Gister weer eens een dag gehad die ik zelf in het honderd heb lopen gooien _O-

- 's Ochtends in Breda de omgeleide PON-trein op willen wachten. Ik wist wanneer die kwam, maar toen liep ik nog door de tunnel op mijn gemakje. En dan loop je de trap op, en zie je hem voorbij rijden :(
- UnitCargo Venlo ri Kijfhoek kwam langs, maar toen stonden wij bij de Subway (ik wist dat ie moest komen -O- )
- Een andere trein met huifdoekwagens kwam ook langs (ik wist het...) maar toen liepen wij op ons gemak in de tunnel
- Later met de IC140 ri Amsterdam zouden wij er op Hilversum uit voor 2 treintjes met de RailPro wagens. Bleven we zitten in de trein, omdat wij dat even vergeten waren _O-
Zo, dat was mijn dagje gister wel -O- Eigen schuld gelukkig :P


[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 29-06-2012 10:40:29 ]
pi_113483692
Kijken of we het 301 posts volhouden :+
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 27 juni 2012 @ 21:58:24 #3
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_113483720
quote:
14s.gif Op woensdag 27 juni 2012 21:46 schreef Dr_Flash het volgende:
Je kunt zeggen wat je wilt, maar dit is natuurlijk wel WEER terminaal gefaal van prorail.
je wilt dat ProRail de sprinters van de NS die zonder plee zijn moet weigeren?
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 27 juni 2012 @ 21:59:54 #4
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_113483818
quote:
14s.gif Op woensdag 27 juni 2012 21:57 schreef Monopoly het volgende:
Kijken of we het 301 posts volhouden :+
Je weet dat er nu binnen 24 uur wel weer ergens een aanrijding is, hè? :+
pi_113483828
quote:
14s.gif Op woensdag 27 juni 2012 21:58 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

je wilt dat ProRail de sprinters van de NS die zonder plee zijn moet weigeren?
Lees dan joh, suikerbiet.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_113483861
quote:
14s.gif Op woensdag 27 juni 2012 21:57 schreef Monopoly het volgende:
Kijken of we het 301 posts volhouden :+
Stug doortrappen :Y
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_113483914
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 21:59 schreef James1988 het volgende:

[..]

Je weet dat er nu binnen 24 uur wel weer ergens een aanrijding is, hè? :+
quote:
6s.gif Op woensdag 27 juni 2012 22:00 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Stug doortrappen :Y
^O^ Gelukkig rijd ik veel Betuweroute deze week :') Het zal mij niet overkomen, tenzij iemand zaterdag eind van de middag gaat tussen Venlo en Amsterdam Westhaven.
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 27 juni 2012 @ 22:01:53 #8
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_113483946
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 22:00 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Lees dan joh, suikerbiet.
als het bord er niet mag hangen, dan moet je toch met een andere oplossing komen he ;)
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_113484008
quote:
14s.gif Op woensdag 27 juni 2012 22:01 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

als het bord er niet mag hangen, dan moet je toch met een andere oplossing komen he ;)
Precies. En dat gebeurt dus ook niet :N Gewoon lekker dwars doen, lekker problemen maken, en verder hard lachen en doorgaan met vingerverven :')
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_113484146
Ja duidelijk dat stuk had ik niet gezien. Typisch weer, die regelneukerij.
In tijden van crisis moet je niet met lastenverhogingen komen.
  woensdag 27 juni 2012 @ 22:05:05 #11
45532 ziggyziggyziggy
wisselwachter, vlaggenzwaaier
pi_113484185
Denk om je bloeddruk, Fles. ;)
Mine is the last voice you'll ever hear. Don't be alarmed.
<a href="https://regenrace.nl" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >regenrace of niet?</a>
pi_113484216
quote:
14s.gif Op woensdag 27 juni 2012 21:58 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

je wilt dat ProRail de sprinters van de NS die zonder plee zijn moet weigeren?
Nog los van het materieel is dit gewoon mierenneukerij. Een ProRail persoon heeft vast een harde plasser gekregen van dit besluit.
In tijden van crisis moet je niet met lastenverhogingen komen.
  woensdag 27 juni 2012 @ 22:07:23 #13
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_113484350
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 22:05 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Denk om je bloeddruk, Fles. ;)
Ander keertje weer :(

Ben drukker met mijn blaasdruk :X :{w

:D
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 27 juni 2012 @ 22:07:26 #14
28225 twiFight
Pain cleanses the body
pi_113484355
Tijd voor een vie.. ludieke actie waarbij mensen potjes met urine naar de verantwoordelijken gaan opsturen, onder het mom "We konden het niet kwijt in de trein, dus dan moet het zo maar".
He created a new world of rave in which he gave rebirth to elements of melody and positivity.
He named this world: Forbidden Paradise
  woensdag 27 juni 2012 @ 22:08:21 #15
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_113484419
ach je kan in Koog prima van het perron af zeiken op het spoor dus ach :)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_113484484
Ik zeg: tijd voor een provisorisch officieus bordje.
In tijden van crisis moet je niet met lastenverhogingen komen.
  woensdag 27 juni 2012 @ 22:09:40 #17
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_113484532
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 22:07 schreef twiFight het volgende:
Tijd voor een vie.. ludieke actie waarbij mensen potjes met urine naar de verantwoordelijken gaan opsturen, onder het mom "We konden het niet kwijt in de trein, dus dan moet het zo maar".
Wat dacht je van bouwvakkerstoiletten laten bezorgen bij het NS-hoofdkantoor. Een stuk of 20, die weggezet worden voor de hoofdingang.

Briefje erop: "Alsjeblieft NS, hierbij alvast een aantal toiletten voor in de sprinters. Kusjes, de reizigers."
pi_113484607
Als we de TT vol moeten maken moet we wel effe lekker gaan spammen ja.
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 27 juni 2012 @ 22:12:03 #19
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_113484713
quote:
10s.gif Op woensdag 27 juni 2012 22:07 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Ander keertje weer :(

Ben drukker met mijn blaasdruk :X :{w

:D
Rustig aan met het bier he :P
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 27 juni 2012 @ 22:13:09 #20
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_113484793
quote:
14s.gif Op woensdag 27 juni 2012 22:09 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Ik zeg: tijd voor een provisorisch officieus bordje.
En elke prorailer die erover komt zeiken afsnauwen, net zo lang totdat ALLE belangrijkere problemen opgelost zijn. Kan best 2041 worden.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  woensdag 27 juni 2012 @ 22:13:40 #21
45532 ziggyziggyziggy
wisselwachter, vlaggenzwaaier
pi_113484830
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 22:08 schreef Dr_Flash het volgende:
ach je kan in Koog prima van het perron af zeiken op het spoor dus ach :)
Hopen dat daar geen PSSSL is, da's 110 Volt... :X
Mine is the last voice you'll ever hear. Don't be alarmed.
<a href="https://regenrace.nl" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >regenrace of niet?</a>
pi_113484875
quote:
10s.gif Op woensdag 27 juni 2012 22:13 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

En elke prorailer die erover komt zeiken afsnauwen, net zo lang totdat ALLE belangrijkere problemen opgelost zijn. Kan best 2041 worden.
Die herken je zo met hun vestjes.
In tijden van crisis moet je niet met lastenverhogingen komen.
pi_113484928
Flash, jij bent wel van de nieuwtjes!

Hoorde over de Nieuwe Maasvlakte, dat DB Schenker daar een optie heeft gekocht naast het nieuwe rangeer terrein. Dan zijn zij de enige die daar mogen werken. Al iets over bekend toevallig ?
  woensdag 27 juni 2012 @ 22:16:49 #24
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_113485113
quote:
14s.gif Op woensdag 27 juni 2012 22:14 schreef Monopoly het volgende:
Flash, jij bent wel van de nieuwtjes!

Hoorde over de Nieuwe Maasvlakte, dat DB Schenker daar een optie heeft gekocht naast het nieuwe rangeer terrein. Dan zijn zij de enige die daar mogen werken. Al iets over bekend toevallig ?
Geen idee. Ik ga niet over goederentreinen :P

Greavy of Zug-Chef weten dit vast veel beter :Y
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_113485292
Ah, bij deze dan Greavy & Zug-Chef :')
pi_113485371
AnneKruijsen twitterde op woensdag 27-06-2012 om 21:13:27 Zoon van man die sprong bij #Driehuis zag foto van zijn vaders lijk op Twitter, voordat hij wist dat zijn vader overleden was. Jezus, heftig reageer retweet
:{
  woensdag 27 juni 2012 @ 22:21:09 #27
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_113485440
quote:
2s.gif Op woensdag 27 juni 2012 22:20 schreef braddofiel het volgende:
:{
Damn :{
pi_113485484
quote:
14s.gif Op woensdag 27 juni 2012 22:19 schreef Monopoly het volgende:
Ah, bij deze dan Greavy & Zug-Chef :')
Geen idee maar klinkt ook niet zo heel gek eigenlijk. Kwestie van privegebruik van één nog aan te leggen ranggeerterrein. Wil dus absoluut niet zeggen dat DBS alleenheerser gaat worden op die tweede Maasvlakte. Gelukkig maar overigens. Zou Neelie Kroes ook niet leuk vinden trouwens, krijgen ze meteen de NMA op hun dak. Iets met concurrentie ;-)
pi_113485494
Mensen met kinderen die zelfmoord plegen :r :r :r
  woensdag 27 juni 2012 @ 22:42:38 #30
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_113487135
quote:
2s.gif Op woensdag 27 juni 2012 22:20 schreef braddofiel het volgende:
AnneKruijsen twitterde op woensdag 27-06-2012 om 21:13:27 Zoon van man die sprong bij #Driehuis zag foto van zijn vaders lijk op Twitter, voordat hij wist dat zijn vader overleden was. Jezus, heftig reageer retweet
:{
Da's mooi klote. :{
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  woensdag 27 juni 2012 @ 22:43:32 #31
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_113487188
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 22:21 schreef Yreal het volgende:
Mensen met kinderen die zelfmoord plegen :r :r :r
Ja, aan de galg dat soort types!
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  woensdag 27 juni 2012 @ 22:50:20 #32
45532 ziggyziggyziggy
wisselwachter, vlaggenzwaaier
pi_113487664
quote:
2s.gif Op woensdag 27 juni 2012 22:42 schreef Duvel het volgende:

[..]

Da's mooi klote. :{
Daar kun je inderdaad op wachten...
Mine is the last voice you'll ever hear. Don't be alarmed.
<a href="https://regenrace.nl" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >regenrace of niet?</a>
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 28 juni 2012 @ 00:19:46 #33
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_113494396
De asfaltbarbie wil een poging doen om TransLink Systems (het bedrijf achter de OV-faalkaart) in handen te krijgen

http://www.nu.nl/politiek(...)verancier-kopen.html
Altijd onderweg naar het avontuur
  Redactie Sport donderdag 28 juni 2012 @ 04:17:09 #34
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_113497043
Nouja, veel slechter kan het er in elk geval niet op worden..
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  donderdag 28 juni 2012 @ 05:57:32 #35
111382 Ofyles2
Bestemming: onbekend
pi_113497128
quote:
14s.gif Op donderdag 28 juni 2012 00:19 schreef Peterselieman het volgende:
De asfaltbarbie wil een poging doen om TransLink Systems (het bedrijf achter de OV-faalkaart) in handen te krijgen

http://www.nu.nl/politiek(...)verancier-kopen.html
Weet die kuthoer niet dat er meer nodig is dan een gedeeltelijke nationalisatie bij TransLink Systems?
  donderdag 28 juni 2012 @ 08:10:20 #36
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_113497664
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 05:57 schreef Ofyles2 het volgende:

[..]

Weet die kuthoer hare excellentie niet dat er meer nodig is dan een gedeeltelijke nationalisatie bij TransLink Systems?
Bij gedeeltelijke nationalisatie kunnen we er in elk geval een niet-terzake kundige ex-politicus in de top zetten.

Hé wacht, Melanie is zo dom nog niet!
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_113498591
Mijn trein(Enschede - Schiphol) word al in Amersfoort opgeheven omdat er een stroomstoring is bij Schiphol.
Sorry voor de evt. spelfouten maar ik heb een lichte vorm van dyslectie
pi_113499016
quote:
15s.gif Op woensdag 27 juni 2012 22:43 schreef Duvel het volgende:

[..]

Ja, aan de galg dat soort types!
___ :') !

OT: wel heftig ja, maar wie zet er dan ook foto's van zoiets op twitter :{
pi_113499049
Hoor het net op de radio. Ben benieuwd, voorlopig rijdt mijn ic Rotterdam - Deventer nog wel. Dat is meestal een van de eerste die eruit gaat..
  donderdag 28 juni 2012 @ 09:39:39 #40
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_113499181
"Door een stroomstoring bij Schiphol rijden er minder intercitys tussen Rotterdam, Utrecht, Amersfoort en Deventer."
Probeer dat maar eens aan de reiziger uit te leggen.

Edit: Delft-Den Haag HS ligt er ook uit vanwege een brandmelding.
pi_113499253
Lol. Mijn trein van 09.28 op alexander naar utrecht rijdt gewoon wel. vertrekken nu te gouda.

Zit wel een hele rare kerel in de trein. Bij een stop gaat hij staan en als een conducteur rond lopen. Heel raar. Als spijker op de kop heeft hij ook nog sokken met sandalen.
pi_113499924
In Hengelo zijn ze druk bezig met het rangeren van de buitengestelde DM'90 materieel...

[ Bericht 50% gewijzigd door #ANONIEM op 28-06-2012 10:08:07 ]
  donderdag 28 juni 2012 @ 10:07:52 #43
74976 JDude
groetjes, veldmuis
pi_113499975
Vanmiddag/vanavond onweer. Rijdt alles nog?
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
pi_113500122
Nee absoluut niet
pi_113500217
Storing te rijswijk is overigens opgelost.
pi_113500565
Check mijn forumheader 8-)



Exacte grootte. Zelf gemaakte foto op het baanvak Lw - Zl.
  Redactie Sport / Supervogel donderdag 28 juni 2012 @ 10:33:57 #47
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_113500719
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 09:39 schreef greavy het volgende:
"Door een stroomstoring bij Schiphol rijden er minder intercitys tussen Rotterdam, Utrecht, Amersfoort en Deventer."
Probeer dat maar eens aan de reiziger uit te leggen.

Edit: Delft-Den Haag HS ligt er ook uit vanwege een brandmelding.
Zwolle - Meppel en Zwolle - Ommen ook, stroomstoring.

Ik ga lachen als er maandagochtend ook ergens tussen Zwolle en Schiphol storing is, want dan moet ik dus met de trein.
pi_113501083
4 Fyra stammen tegelijk op amsterdam c. 2 op 14, 1 op 15 en eentje op spoor 5. Lol
pi_113501397
Nog een stroomstoring erbij, rond driebergen. Gemist hebben we nog een kortstondige stroomstoring te herfte aansluiting.
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 28 juni 2012 @ 10:57:47 #50
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_113501436
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 10:56 schreef b2py het volgende:
Nog een stroomstoring erbij, rond driebergen. Gemist hebben we nog een kortstondige stroomstoring te herfte aansluiting.
die stond er ook al :+
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_113501597
Foutje :p
pi_113502370
Waar is Roosendaal Grens gebleven in de kaartautomaat? Kan ik die alleen nog bij het loket halen?
PWBF
  Redactie Sport donderdag 28 juni 2012 @ 11:44:40 #53
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_113503159
Gewoon Roosendaal gebruiken en dan NL-traject gratis.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_113503181
Gaat lekker op het spoor. Beter heb ik vannacht geen gedonder...
pi_113503439
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 11:44 schreef dennistd het volgende:
Gewoon Roosendaal gebruiken en dan NL-traject gratis.
Dus gewoon naar Roosendaal en het stukje van Roosendaal naar de grens is gratis? Vanaf de Belgische grens heb ik een geldig ticket.
PWBF
pi_113503698
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 11:51 schreef Nielsch het volgende:

[..]

Dus gewoon naar Roosendaal en het stukje van Roosendaal naar de grens is gratis? Vanaf de Belgische grens heb ik een geldig ticket.
Ga je naar Rock Werchter? Dan is je kaartje pas geldig vanaf Essen en niet vanaf de grens...
pi_113503867
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 11:57 schreef MCH het volgende:

[..]

Ga je naar Rock Werchter? Dan is je kaartje pas geldig vanaf Essen en niet vanaf de grens...
Dat was vroeger zo ja, maar volgens de website van de NMBS is het nu geldig vanaf de Belgische grens.

quote:
De festivalgangers uit het buitenland kunnen hun klassiek toegangsticket of e-treinticket combineren met een vervoerbewijs (heen-en-terugreis) dat geldig is op de vreemde spoorwegnetten tot de Belgische grens. De klassieke toegangstickets en e-treintickets zijn op het NMBS-spoorwegnet ook geldig tussen de Belgische grens en het eerste Belgische station.
De eerste Belgische stations zijn:
- vanuit Nederland: Essen en Visé;
- vanuit Duitsland: Hergenrath;
- vanuit het Groothertogdom Luxemburg: Arlon, Athus en Gouvy;
- vanuit Frankrijk: Mouscron, Froyennes, Quiévrain, Quévy en Erquelinnes.
PWBF
pi_113504104
Ok excuseer. ;)
pi_113506937
Kreeg ik vanochtend in de IC. Wel goed dat ze het uitdelen! Ik kom de 10e terug van vakantie en moet dan naar alexander toe. :)
  donderdag 28 juni 2012 @ 13:03:27 #60
45532 ziggyziggyziggy
wisselwachter, vlaggenzwaaier
pi_113506949
Werchter doe ik altijd gewoon met de auto.
Mine is the last voice you'll ever hear. Don't be alarmed.
<a href="https://regenrace.nl" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >regenrace of niet?</a>
  donderdag 28 juni 2012 @ 13:05:38 #61
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_113507028
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 13:03 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Werchter doe ik altijd gewoon met de auto.
Werchter doe ik gewoon niet meer :P :o .
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  donderdag 28 juni 2012 @ 14:05:07 #62
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_113509733
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 13:03 schreef b2py het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kreeg ik vanochtend in de IC. Wel goed dat ze het uitdelen! Ik kom de 10e terug van vakantie en moet dan naar alexander toe. :)
Mijn vriendin, nooit meer reizende met de trein, kreeg een mail van NS, ik niet. En ook geen folder. Mooi klote.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  donderdag 28 juni 2012 @ 14:36:47 #63
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_113511152
Schultz vindt dat treinreizigers teveel klagen. :r
  donderdag 28 juni 2012 @ 14:39:41 #64
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_113511297
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 14:36 schreef James1988 het volgende:
Schultz vindt dat treinreizigers teveel klagen. :r
Zeik niet zo :r
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
  donderdag 28 juni 2012 @ 14:41:42 #65
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_113511398
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 14:36 schreef James1988 het volgende:
Schultz vindt dat treinreizigers teveel klagen. :r
_O- _O-

Quote van haar uit dat interview

Volgens Schultz moet wel naar de dienstregeling worden gekeken. Als nu een trein uitvalt, wordt geprobeerd een alternatief in de bestaande dienstregeling te regelen. Schultz:

“Maar die raakt dan verder ontregeld. Je kunt ook zeggen: ‘U heeft even pech. We laten uw trein uitvallen, zodat de volgende trein gewoon kan rijden.”


:Y :Y :Y maar die rijden ook niet mevr. Schultz :W
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  donderdag 28 juni 2012 @ 14:44:38 #66
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_113511578
ProRail heeft een lijstje opgesteld met plekken waar wel wat aan het spoor geklust zou moeten worden.

Hier te vinden
pi_113511734
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 13:03 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Werchter doe ik altijd gewoon met de auto.
Mijn vriendin is vandaag al met de auto gegaan. Ik kan morgen pas.
PWBF
pi_113511940
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 14:44 schreef James1988 het volgende:
ProRail heeft een lijstje opgesteld met plekken waar wel wat aan het spoor geklust zou moeten worden.

Hier te vinden
Maar wat houdt dat dan in?
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 28 juni 2012 @ 14:51:57 #69
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_113511974
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 14:51 schreef b2py het volgende:

[..]

Maar wat houdt dat dan in?
dat zijn trajecten waar in de toekomst in potentie uitbreiding van het spoor zou moeten plaatsvinden
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_113511995
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 14:36 schreef James1988 het volgende:
Schultz vindt dat treinreizigers teveel klagen. :r
eens :P

Vergelijk het treinpubliek eens met automobilisten
  donderdag 28 juni 2012 @ 15:07:07 #71
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_113512672
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 14:52 schreef Yreal het volgende:

[..]

eens :P

Vergelijk het treinpubliek eens met automobilisten
Ook automobilisten klagen als er 900 kilometer file staat. Maar dat Schultz - nota bene eindverantwoordelijke voor het spoor - zegt dat reizigers teveel klagen als de dienstregeling 2 weken lang in elkaar zakt omdat er "strenge vorst" is (-5 graden, gemiddeld) en "hevige sneeuwval" (5 centimeter), dan vind ik het mijn goed recht om te zeggen dat dat mens volledig losgeslagen is.
  donderdag 28 juni 2012 @ 15:19:15 #72
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_113513330
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 14:51 schreef b2py het volgende:

[..]

Maar wat houdt dat dan in?
Dat het korter had gekund.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  Redactie Sport donderdag 28 juni 2012 @ 15:34:18 #73
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_113513949
quote:
Een dronken man uit het Duitse Schüttorf heeft ternauwernood een overrijdende trein overleefd.

De feestvierder had behoorlijk wat gedronken en dacht een stukje af te kunnen snijden, door over het spoor bij Schüttorf te lopen. Maar hij struikelde en belandde tussen de rails. De machinist van een naderende goederentrein zag de man tussen het spoor liggen en probeerde te remmen. Ondanks het gebruik van de noodrem kreeg hij de trein niet op tijd tot stilstand en reed over de man heen. Die overleefde het wonder boven wonder. Wel hield hij enkele schaafwonden, blauwe plekken en vooral grote schrik over aan het voorval. De ambulance heeft de 48-jarige man naar het ziekenhuis gebracht. De machinist was door de schrik niet meer in staat verder te rijden. Pas nadat een vervanger de trein had bereikt, kon het treinverkeer weer hervat worden. De spoorlijn is bijna een uur afgesloten geweest.

http://www.rtvoost.nl/nieuws/default.aspx?nid=146691
Dan heb je ook flink geluk zeg...
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  donderdag 28 juni 2012 @ 15:36:53 #74
112339 MPG
Slaverplaatser / Koffiemanager
pi_113514053
quote:
14s.gif Op donderdag 28 juni 2012 14:51 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

dat zijn trajecten waar in de toekomst in potentie uitbreiding van het spoor zou moeten plaatsvinden
quote:
14s.gif Op donderdag 28 juni 2012 14:51 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

dat zijn trajecten waar in de toekomst in potentie uitbreiding van het spoor zou moeten plaatsvinden
Verdubbeling en elektrificatie van de Maaslijn *O*
Intercity's Maastricht - Noorden via Venlo en Nijmegen *O* _O_ .
KSC JUBILEUM topic
"Sleep: A completely inadequate substitute for caffeine"
#TeamHumbug
Heeft patent op Mosterd-Maaltijd situaties
  donderdag 28 juni 2012 @ 15:51:26 #75
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_113514688
Your TOC today: FTR!
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  donderdag 28 juni 2012 @ 15:53:51 #76
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_113514787
railwaygazette twitterde op donderdag 28-06-2012 om 15:48:58 Siemens Rail Systems CEO Hans Jorg Grundmann confirms that DB has yet to order the Velaro D trainsets for Channel Tunnel operation reageer retweet
Dat gaat dus nog wel even duren :')
  donderdag 28 juni 2012 @ 16:45:16 #77
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_113517240
Update van DB over de beperkingen voor ICE's en CNL's/EN's rondom Amsterdam:

quote:
Aktuell liegen uns folgende Meldungen für den Fernverkehr vor:
Teilausfall von ICE- und CNL-Zügen zwischen Utrecht und Amsterdam


Einschränkung bis voraussichtlich 03. Juli 2012
Wegen eines Brückenanfahrschadens in Amsterdam müssen die folgenden ICE-Züge bis einschließlich 03. Juli 2012 in Utrecht statt Amsterdam enden. Es handelt sich um

ICE 122 Frankfurt Hbf ab 16:29 - Köln - Utrecht C an 19:58 (- Amsterdam C an 20:26) - Einschränkung gilt nur montags bis donnerstags und samstags -
ICE 120 Frankfurt Hbf ab 19:29 - Köln - Utrecht C an 22:58 (- Amsterdam C an 23:26) - Einschränkung gilt an allen Verkehrstagen -

Zwischen Utrecht C und Amsterdam C können alternativ inländische IC-Züge benutzt werden, die im 15-Minuten-Takt verkehren. Die Gesamtreisezeit verlängert sich dadurch entsprechend.

Die Nachtzüge

CNL 446/447 Warschau - Amsterdam - Warschau
CNL 418/419 München - Amsterdam - München

enden/beginnen ebenfalls in Utrecht C statt Amsterdam C. Im nicht befahrenen Teilabschnitt können inländische Züge benutzt werden; Richtung Warschau und München ist in Utrecht C Anschluss vorgesehen.

Ab dem 04. Juli 2012 verkehren alle Züge voraussichtlich wieder planmäßig.
  donderdag 28 juni 2012 @ 17:24:13 #78
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_113518873
Die laatste zin!
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_113519006
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 14:36 schreef James1988 het volgende:
Schultz vindt dat treinreizigers teveel klagen. :r
Als Melanietje niet alle incompetentie maar met de mantel der liefde zou bedekken, zou dat wellicht ook minder gebeuren.

Wel interessant dat ze het woord "bevreemd" gebruikt, dat komt me regelmatig bekend voor bij haar capriolen :').
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
  donderdag 28 juni 2012 @ 18:04:11 #80
147882 DriekOplopers
Erkend digibeet
pi_113520595
quote:
6s.gif Op donderdag 28 juni 2012 17:27 schreef Litpho het volgende:

[..]

Als Melanietje niet alle incompetentie maar met de mantel der liefde zou bedekken, zou dat wellicht ook minder gebeuren.

Wel interessant dat ze het woord "bevreemd" gebruikt, dat komt me regelmatig bekend voor bij haar capriolen :').
Witheet!!!

http://www.voorbeterov.nl/page8.php
  donderdag 28 juni 2012 @ 18:20:12 #81
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_113521223
quote:
Terecht.
pi_113521831
quote:
Goed stukje!
Klein detail, zou je IC's niet voluitspellen als intercitys?
  donderdag 28 juni 2012 @ 19:13:54 #83
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_113523232
quote:
Iedere minister heeft een leger aan persvoorlichters, en er is er niet eentje die is opgestaan en heeft gezegd: dit is misschien niet zo handig... Zou dat iets zeggen? })
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_113523293
Hoewel het verder een compleet incompetent persoon is, heeft de Minister nu gewoon gelijk.
PWBF
  donderdag 28 juni 2012 @ 19:22:12 #85
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_113523519
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 19:15 schreef Nielsch het volgende:
Hoewel het verder een compleet incompetent persoon is, heeft de Minister nu gewoon gelijk.
Hm, ben ik toch niet met je eens. Zie o.a. de punten in het stukje van MVBOV in relatie tot afgelopen kwakkelwinter. Gewoon wekenlang een teringzooi bij rustig weer.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_113523669
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 19:15 schreef Nielsch het volgende:
Hoewel het verder een compleet incompetent persoon is, heeft de Minister nu gewoon gelijk.
Kan de reiziger (zonder hoofdletter R) minder klagen? Zeker. Heeft de reiziger enige reden tot klagen, al was het maar ten aanzien van beloftes die gedaan en niet nagekomen zijn? Lijkt me niet onredelijk.
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
  donderdag 28 juni 2012 @ 19:28:24 #87
147882 DriekOplopers
Erkend digibeet
pi_113523752
quote:
6s.gif Op donderdag 28 juni 2012 19:13 schreef Duvel het volgende:

[..]

Iedere minister heeft een leger aan persvoorlichters, en er is er niet eentje die is opgestaan en heeft gezegd: dit is misschien niet zo handig... Zou dat iets zeggen? })
Een uur voordat we dit publiceerden heb ik mijn contactpersoon bij IenM een mailtje gestuurd. Geen reactie... :N
  donderdag 28 juni 2012 @ 19:29:25 #88
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_113523779
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 18:35 schreef b2py het volgende:

[..]

Goed stukje!
Klein detail, zou je IC's niet voluitspellen als intercitys?
Intercity's. En de treinreiziger moet niet zeiken :r Toen ik voor de privatisering veelvuldig met de trein reisde was het echt niet veel beter. Ook toen werd je in de kou gelaten. Een keer anderhalf uur letterlijk in de vrieskou, terwijl de wachthokjes op slot waren gedraaid :( En de reden waarom? Geen idee, er werd niets omgeroepen :r
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
  donderdag 28 juni 2012 @ 19:29:49 #89
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_113523792
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 19:28 schreef DriekOplopers het volgende:

[..]

Een uur voordat we dit publiceerden heb ik mijn contactpersoon bij IenM een mailtje gestuurd. Geen reactie... :N
Die zijn zich allemaal aan het bezatten voordat de pleuris morgen echt losbreekt.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  donderdag 28 juni 2012 @ 19:30:24 #90
147882 DriekOplopers
Erkend digibeet
pi_113523823
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 19:15 schreef Nielsch het volgende:
Hoewel het verder een compleet incompetent persoon is, heeft de Minister nu gewoon gelijk.
Natuurlijk moeten reizigers niet over ieder wissewasje klagen. Maar in veruit de meeste gevallen heeft de klagende passagier gewoon gelijk.

Zie trouwens ook deze: http://frontpage.fok.nl/c(...)z-besodemieterd.html

Ze heeft echt geen idee waar ze over praat.
  donderdag 28 juni 2012 @ 19:44:18 #91
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_113524443
Kunnen we haar niet met brandende fakkels, hooivorken, pek en veren Den Haag uitjagen?
  donderdag 28 juni 2012 @ 19:46:07 #92
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_113524528
quote:
1s.gif Op donderdag 28 juni 2012 19:44 schreef James1988 het volgende:
Kunnen we haar niet met brandende fakkels, hooivorken, pek en veren Den Haag uitjagen?
Dat kun je doen, maar het lijkt me handiger dat er concurrentie op het spoor komt. Want als ik van Utrecht naar Amsterdam wil reizen kan ik kiezen uit NS, NS en NS.
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 28 juni 2012 @ 19:47:25 #93
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_113524599
quote:
1s.gif Op donderdag 28 juni 2012 19:44 schreef James1988 het volgende:
Kunnen we haar niet met brandende fakkels, hooivorken, pek en veren Den Haag uitjagen?
ik denk dat ze een gigolo blindelings zou volgen.
Altijd onderweg naar het avontuur
  donderdag 28 juni 2012 @ 19:56:57 #94
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_113525120
quote:
14s.gif Op donderdag 28 juni 2012 19:46 schreef ACT-F het volgende:

[..]

Dat kun je doen, maar het lijkt me handiger dat er concurrentie op het spoor komt. Want als ik van Utrecht naar Amsterdam wil reizen kan ik kiezen uit NS, NS en NS.
En wat zou dat voor de gemiddelde forens voor voordeel hebben dan?
  donderdag 28 juni 2012 @ 20:02:15 #95
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_113525360
quote:
1s.gif Op donderdag 28 juni 2012 19:56 schreef James1988 het volgende:

[..]

En wat zou dat voor de gemiddelde forens voor voordeel hebben dan?
Dat je maar met de helft van de treinen mee mag...
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  donderdag 28 juni 2012 @ 20:46:12 #96
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_113527571
quote:
1s.gif Op donderdag 28 juni 2012 19:56 schreef James1988 het volgende:

[..]

En wat zou dat voor de gemiddelde forens voor voordeel hebben dan?
Welke trein zou jij pakken, de goedkope of de dure?
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 28 juni 2012 @ 20:47:19 #97
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_113527638
quote:
5s.gif Op donderdag 28 juni 2012 20:46 schreef ACT-F het volgende:

[..]

Welke trein zou jij pakken, de goedkope of de dure?
de goedkoopste die betrouwbaar is :+
Altijd onderweg naar het avontuur
  donderdag 28 juni 2012 @ 20:48:20 #98
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_113527705
quote:
14s.gif Op donderdag 28 juni 2012 20:47 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

de goedkoopste die betrouwbaar is :+
Kwaliteit heeft z'n prijs hè :D

Maar als je moest kiezen uit een goedkope maatschappij die momenteel niet rijdt en de dure die wel rijdt. Wat doe je dan?
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
pi_113527715
Alsof je op Utrecht - Amsterdam veel verschil kan hebben? Wat verschilt de normale IC van de ICE? 2-3 minuten?
  donderdag 28 juni 2012 @ 20:54:01 #100
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_113528094
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 20:48 schreef b2py het volgende:
Alsof je op Utrecht - Amsterdam veel verschil kan hebben? Wat verschilt de normale IC van de ICE? 2-3 minuten?
Tijd speelt geen rol, alhoewel, het verschil tussen een wel of niet rijdende trein kan behoorlijk groot zijn :+ Het gaat om kwaliteit, dat kan bv. personele of organisatorische kwaliteit zijn. Het op gang krijgen van een dienstregeling na een verstoring is iets waar verschil in kan zijn tussen maatschappijen. Ga je niet liever voor een maatschappij die zijn zaken beter voor elkaar heeft?
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
pi_113528167
Er van uitgaande dat 98% van de tijd wel goed gaat, zeker op Utrecht - Amsterdam wordt er al heel snel omgeleidt via Hilversum.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')