SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nothing is what it seems
Minder dan een dagquote:Op dinsdag 20 april 2010 16:19 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
En hoe "langverwacht" was dat pakketje precies?
Daar heb ik niets aan.quote:Op dinsdag 20 april 2010 16:25 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Mijn minder dan een dag verwachte pakketje kwam vandaag mooi toen m'n moeder thuis was
Gewoon goed oplettenquote:Op dinsdag 20 april 2010 17:16 schreef seventhseagulll het volgende:
Ik wordt echt gek van die windvlagen.
Je scheld TNT eerst uit en hoe moet ik dat nou zien... verwacht je hier nu hele behulpzame reacties?quote:
Of dat ze een toneel stukje opvoeren, dat ze weten dat er geen post/kranten in de brievenbus zit, maar dat ze toch voor de dommigheid gaan kijken.quote:Op dinsdag 20 april 2010 19:12 schreef rub3n het volgende:
Wat standaard ook; kom je bij die brievenbussen aanlopen, zie je er nog iemand wat in gooien. Dan denk ik al: "Die gaat nu zeggen: "Ik ben nog net op tijd"" en huppa: "Ben ik nog net op tijd".
net zo erg als: "als je de 100.000 meebrengt mag je blijven!" (hier in de omgeving uitgesproken als: Agge de honderdduzend meenimt madde blijve )quote:Op dinsdag 20 april 2010 19:12 schreef rub3n het volgende:
Wat standaard ook; kom je bij die brievenbussen aanlopen, zie je er nog iemand wat in gooien. Dan denk ik al: "Die gaat nu zeggen: "Ik ben nog net op tijd"" en huppa: "Ben ik nog net op tijd".
Wij houden ook van jouquote:Op dinsdag 20 april 2010 16:13 schreef DutchErrorist het volgende:
1e afleverpoging niet geslaagd
Kanker TNT, nu mag ik weer een dag wachten voordat ik mijn verwachte pakketje krijg.
Neejoh, hij wil hier ook alle aandacht, duhquote:Op dinsdag 20 april 2010 19:11 schreef rub3n het volgende:
[..]
Je scheld TNT eerst uit en hoe moet ik dat nou zien... verwacht je hier nu hele behulpzame reacties?
Ik was gewoon chagrijnigquote:Op dinsdag 20 april 2010 19:11 schreef rub3n het volgende:
[..]
Je scheld TNT eerst uit en hoe moet ik dat nou zien... verwacht je hier nu hele behulpzame reacties?
En ik weer van julliequote:
Mja, wij doen gewoon ons werk en dan zit jij met bepaalde ziektes ons vuil te maken op dit forum...quote:
Ik kom de post ophalen haha!quote:Op dinsdag 20 april 2010 19:20 schreef sbientje het volgende:
[..]
net zo erg als: "als je de 100.000 meebrengt mag je blijven!" (hier in de omgeving uitgesproken als: Agge de honderdduzend meenimt madde blijve )Zo'n dooddoener!
quote:Op dinsdag 20 april 2010 22:42 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Ik was gewoon chagrijnig![]()
[..]
En ik weer van jullie
Hier komt de post binnen een uurtje, ben ook wel benieuwd...quote:
Lijkt erop van wel, aangezien die hier ook niet op de mat ligtquote:Op woensdag 21 april 2010 12:16 schreef Jojoortje het volgende:
Komt morgen toch?
Dan zou ik er één opvragen bij je teamcoach. Vind het altijd wel belangrijk dat je al je loonstrookjes hebt.quote:Op woensdag 21 april 2010 12:27 schreef Sapphira het volgende:
Ik had het loonstrookje van vorige maand al niet gekregen.. Dus ben benieuwd of ik deze keer wel 1 krijg..
Of je kunt het zelf via het HRSSC regelen. Nummer daarvan staat wel op een van de loonstrookjes die je wel gekregen hebt.quote:Op woensdag 21 april 2010 12:37 schreef Sapphira het volgende:
Dat heb ik ook al meermaals geprobeerd, maar aangezien die teamcoach zijn telefoon niet opnam een paar dagen lang heb ik er niet meer aan gedacht de laatste tijd.
De postbode plus zou er achteraan gaan, maarja..![]()
Postbode plus is een postbode die wat meer taken heeft dan een gewone postbode. Zo kan hij bijvoorbeeld de roosters maken of is hij het aanspreekpunt van de postbezorgers. Ook zijn zij meestal de plaatsvervangde teamcoaches.quote:Op woensdag 21 april 2010 12:40 schreef Dionysiou het volgende:
Wat is een postbode plus nou weer?
God, ze verzinnen wat daar bij de TNT
Waarschijnlijk gewoon het minimumloon.quote:Op woensdag 21 april 2010 17:07 schreef Weaut het volgende:
Weet iemand hoe hoog het loon 'ongeveer' is van een tijdelijke hulpkracht van 21. Ik kan nergens een tabel of iets dergelijks vinden.
Maar vandaag wel, Troetaquote:
quote:Op donderdag 22 april 2010 11:03 schreef Viper86 het volgende:
En het is binnen!![]()
( En het gaat direct alweer op aan een nieuwe netbook.)
Ik heb ook ING, maar het staat er al lang op.quote:
Bij mij ook.quote:Op donderdag 22 april 2010 12:19 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ik heb ook ING, maar het staat er al lang op.
En het is meer dan verwacht
Periode staat boven je loonstrookje. Af en toe is dat van 5 weken.quote:Op donderdag 22 april 2010 13:05 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Bij mij ook.![]()
@Jojoortje: 5 weken? Volgens mij altijd de periode tussen ( ongeveer ) de 22ste van de ene maand en de 22ste van de maand erop. Dus dat is de ene maand iets meer dan in een andere maand.
Oke.quote:Op donderdag 22 april 2010 13:25 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Periode staat boven je loonstrookje. Af en toe is dat van 5 weken.
Zo herkenbaar dit. Dat heb ik in het begin ook gehad, maar nu zorg ik er wekelijks voor dat ik mijn uren controleer, anders naaien zij mij ook. Ook al is het maar een uurtje, ik heb dat uurtje wel gewerkt! Bitches!quote:Op donderdag 22 april 2010 13:57 schreef rub3n het volgende:
Ik heb weer veels te weinig loon. Prutsers. Ze hadden mijn contract (dat 13 maart afliep) te laat verlengd. Met als gevolg dat ik 2 weken niet op de planning stond maar wel werkte.
Zou allemaal goedkomen volgens mij teamcoach. Niet dus. Hij heeft de uren van die 2 weken vergeten bij de week dat ik wel weer werkte op te tellen. Huppa zo honderden euro's minder. Kan ik weer huuruitstel ofzo gaan aanvragen.
Ik controleer het ook elke week.quote:Op donderdag 22 april 2010 16:34 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Zo herkenbaar dit. Dat heb ik in het begin ook gehad, maar nu zorg ik er wekelijks voor dat ik mijn uren controleer, anders naaien zij mij ook. Ook al is het maar een uurtje, ik heb dat uurtje wel gewerkt! Bitches!
Ik moet elke zaterdag toch het kantoor afsluiten, dus dan kopieer ik de harmonyuitdraai altijd even. Thuis zet ik mijn gewerkte uren altijd in een excel - tabel en die vergelijk ik dan weer met dat kopietje van harmony.quote:Op donderdag 22 april 2010 18:47 schreef rub3n het volgende:
Mja, elke week controleren is een goede. Maar het schiet er vaak bij in!Maar dan nog, 33 uur missen. Ik heb het idee dat hun teamcoaches niet beseffen hoe afhankelijk sommigen van hun "bijbaan" kunnen zijn.
Dionysiou heeft al 0,0 euro gekregenquote:
Hebben jullie allemaal een eigen bus / auto ofzo?quote:
Ik rijd elke dag dezelfde dienst (Haalrit 2 in Kampen) en daar staat deze auto standaard voor klaar. Ik rijd er dus 5 dagen per week in. Overdag "is de bus van een ander". Maar tussen 16:10 en 18:30 is de bus van MIJ! En mij alleen!quote:Op donderdag 22 april 2010 20:11 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Hebben jullie allemaal een eigen bus / auto ofzo?![]()
Bij ons heb je bij elke dienst een vaste auto en niet een eigen auto die je overal voor gebruikt, zeg maar.
Herkenbare bus.quote:
Dat heb je hier ook inderdaad.quote:Op donderdag 22 april 2010 21:08 schreef rub3n het volgende:
[..]
Ik rijd elke dag dezelfde dienst (Haalrit 2 in Kampen) en daar staat deze auto standaard voor klaar. Ik rijd er dus 5 dagen per week in. Overdag "is de bus van een ander". Maar tussen 16:10 en 18:30 is de bus van MIJ! En mij alleen!
Stap je dan in aan de rechterzijde ofzo? Bij ons zit die console namelijk in het midden, naast het stuur.quote:Op donderdag 22 april 2010 22:19 schreef rub3n het volgende:
Ik vind "de zit" een stuk krapper dan de Ford Transit die ik had. Ik stoot telkens bij het instappen mijn knie aan de "versnellingspook console". Mja, komt door mijn omvang haha!
Mja ik ben vrij dik. Ik weet niet, misschien stap ik raar in. In de Ford Transit stapte ik altijd in met mijn linker voet op de drempel en dan mijn rechtervoet er achterlangs en huppa! Maar hier stoot ik dan met mijn rechterknie dus tegen die middenconsole aan! Haha, ik zal wel iets fout doen.quote:Op donderdag 22 april 2010 22:48 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Stap je dan in aan de rechterzijde ofzo? Bij ons zit die console namelijk in het midden, naast het stuur.
niet goed voor de BOCO scorequote:Op donderdag 22 april 2010 22:46 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Dat heb je hier ook inderdaad.
Als je elke dag dezelfde dienst draait krijg je uiteindelijk wel een gevoel van: dit is "mijn auto". Dat heb ik ook wel een beetje met de renault Kangoo van mijn zaterdagdienst. Je rijd er toch elke week in voor een paar jaar en vaak ook extra in vakanties enzo.
Haal - en buslichtingritjes doe ik ook weleens. Die vind ik altijd wel leuk om te doen.![]()
Gister nog de grote route gedaan binnen ons gebied, daar staat ook zo'n VW T5 voor. Vroeger werd die route nog met een Ford Transit gereden.
Vind / vond ze allebei wel goed rijden, alhoewel de Transit iets goedkoper aanvoelde, alsof het meer een budgetauto is ivm de T5, zeg maar.
Die T5 is bij ons wel in een iets slechtere staat dan bij jou, haha.Die dingen worden bij ons echt compleet afgeragd.
Overdag wordt ie door een vrij grote dienst gebruikt waarbij ie best veel kilometers moet afleggen en 's avonds wordt ie dus nog voor de grote buslichtingsroute gebruikt die kwa tijd best strak staat, met snel optrekken en hard afremmen als gevolg.
hoeft nietquote:
haha das waarquote:Op vrijdag 23 april 2010 17:41 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
hoeft niet
Met hogere snelheden door de bochten, hoge snelheden op smalle hobbelige weggetjes en met telkens vol in de vering laten duiken kun je een auto ook wel afraggen zonder dat de BOCO-score naar beneden gaat.
En wat te denken van met de handrem bijremmen, om maar eens iets te noemen.
hard optrekken wordt ook gelogd, dus als je binnen de toeren blijft heb je er nog niets aan, want dan is alleen accelleratie laag.quote:Op vrijdag 23 april 2010 17:49 schreef sbientje het volgende:
[..]
haha das waarMaar hard optrekken wordt toch wel gelogd volgens mij
Sowieso vind ik zo'n BOCO score best onzinnig..
Oké, bedankt voor de tips. Alle forumleden die een autodienst draaien gaan opeens als een gek rijden, haha.quote:Op vrijdag 23 april 2010 17:58 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
hard optrekken wordt ook gelogd, dus als je binnen de toeren blijft heb je er nog niets aan, want dan is alleen accelleratie laag.
Een versnellingsbak sloop je door veel en vooral heel erg snel te schakelen. Ondertussen krijgt de koppeling ook op zijn donder en het laatste zetje geef je door al voor stilstand de achteruit te kiezen. Als je dit vaak genoeg doet wordt een auto afgeragd.
Niet dat ik hier aan mee doe, maar ik schets slechts wat mogelijkheden.
Hier zelfs - op 1 postcodegebied (6 wijken) na - in combinatie met het Sjopze foldertje...quote:
Wat ik meestal doe als de tijden van haal- of brengservice te krap staan is gewoon normaal rijden en dan maar slecht scoren op de scanlijst. Als een teamcoach dan weer eens wat te mekkeren had dat de scanlijst niet oke was gewoon aangeven dat je niet als een idioot door het verkeer gaat rijden. Het moet wel leuk blijven.quote:Op vrijdag 23 april 2010 19:26 schreef Viper86 het volgende:
Nee, grapje. Ik bedoelde met afraggen niet de dingen die jij hier hebt neergezet, maar meer dat ik bijvoorbeeld niet echt op de boco let tijdens het rijden van deze buslichtingsroute. Dit heeft onder meer te maken met dat deze dienst veel te strak staat en je eigenlijk continu moet doorkarren om een beetje op tijd te zijn. Na meerdere malen door meerdere collega's dit aan de teamcoaches kenbaar te hebben gemaakt doen ze hier .. nog steeds niks aan...
Wij C1000 en Sjopze.........quote:Op vrijdag 23 april 2010 20:52 schreef TokenW het volgende:
[..]
Sommige postcodes op onze vestiging hebben dubbel HAH morgen, de meeste echter alleen C1000.
Maar te laat is erger dan de boco toch? Een tijdje geleden vertrok ik te laat (niet mijn schuld overigens) en ik moest eerst een schadeformulier invullen omdat een collega een flinke deuk in de bumper had gemaakt. Toen zei de teamleider dus meteen dat de klant veel belangrijker is en dat de schade dus na de rit wel zou komen. Persoonlijk vind ik die schade belangrijker want ik zou zomaar kunnen vergeten om die schade door te geven, en dat is toch heel zonde als dat zomaar op je naam komt. Ook kreeg een collega die al 10 jaar bij TNT werkt vandaag op zijn donder omdat hij te laat was bij een stel klanten, met andere woorden volgens mij kan je maar beter op tijd komen in plaats van op die boco te letten.quote:Op vrijdag 23 april 2010 20:18 schreef Bartjes het volgende:
[..]
Wat ik meestal doe als de tijden van haal- of brengservice te krap staan is gewoon normaal rijden en dan maar slecht scoren op de scanlijst. Als een teamcoach dan weer eens wat te mekkeren had dat de scanlijst niet oke was gewoon aangeven dat je niet als een idioot door het verkeer gaat rijden. Het moet wel leuk blijven.
Maar zo zie je maar weer of je vernacheld de boco of je scoort vaak te laat op de scanlijst.
Tijd om weer naar de vestiging te gaan, Sjopze is een veels te gladde folder die rot wegpakt. Wordt door TNT zelf uitgegeven, Dacht dat het een soort TNT-webwinkel was.quote:Op zaterdag 24 april 2010 01:02 schreef sbientje het volgende:
shopze?
c1000 heb ik niet in mijn wijken gelukkig, shopze geen idee wat dat iszien we dan wel. Nu bedtijd iig
Tja te laat mag ook niet nee, maar als je je echt als een idioot moet haasten dan gaat het niet hè. Het moet wel veilig blijven. Maar voor een slechte boco hoef je ook niet echt onveilig te rijden das ook waar. Als een beetje te hard remt is de score al weer slecht. Maar ik ga dus geen rare fratsen uithalen omdat een of andere planner compleet idiote afspraken met klanten heeft gemaakt.quote:Op zaterdag 24 april 2010 00:34 schreef kip_zonder-kop het volgende:
[..]
Maar te laat is erger dan de boco toch? Een tijdje geleden vertrok ik te laat (niet mijn schuld overigens) en ik moest eerst een schadeformulier invullen omdat een collega een flinke deuk in de bumper had gemaakt. Toen zei de teamleider dus meteen dat de klant veel belangrijker is en dat de schade dus na de rit wel zou komen. Persoonlijk vind ik die schade belangrijker want ik zou zomaar kunnen vergeten om die schade door te geven, en dat is toch heel zonde als dat zomaar op je naam komt. Ook kreeg een collega die al 10 jaar bij TNT werkt vandaag op zijn donder omdat hij te laat was bij een stel klanten, met andere woorden volgens mij kan je maar beter op tijd komen in plaats van op die boco te letten.
Hahaha serieus?quote:Op vrijdag 23 april 2010 17:41 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
En wat te denken van met de handrem bijremmen, om maar eens iets te noemen.
Loze dreigementen, al was het maar vanwege het "opzegverbod tijdens ziekte", je mag iemand niet ontslaan wegens ziekte, en al helemaal niet op staande voet. Ze mogen je natuurlijk wel ontslaan als je je ten onrechte hebt ziek gemeld, maar intussen gewoon een kater hebt.quote:Op zaterdag 24 april 2010 15:09 schreef Dionysiou het volgende:
TNT word een dictatuur hier..
We kregen allen de mededeling dat ziekmeldingen op 1 mei niet worden aangenomen en dat je gewoon moet komen, anders volgt er per direct een ontslag. Per mail van een van de hoge piefen van het hoofdkantoor.
TNT mag dit natuurlijk niet zomaar doen, tis alleen maar dreigen en gezeur![]()
Wij krijgen een huisbezoek als men zich ziek meldt op 1 meiquote:Op zaterdag 24 april 2010 15:09 schreef Dionysiou het volgende:
TNT word een dictatuur hier..
We kregen allen de mededeling dat ziekmeldingen op 1 mei niet worden aangenomen en dat je gewoon moet komen, anders volgt er per direct een ontslag. Per mail van een van de hoge piefen van het hoofdkantoor.
TNT mag dit natuurlijk niet zomaar doen, tis alleen maar dreigen en gezeur![]()
30 april Koninginnedag gekkiequote:Op zaterdag 24 april 2010 16:14 schreef xxiessiexx het volgende:
Wat is er 1 mei dan?![]()
Wij moesten 15 mei allemaal aanwezig zijn want dan wordt het kantoor weer heringericht.
Lol, hier is de Koninginnenach populairder dus slapen ze uit op 30 aprilquote:Op zaterdag 24 april 2010 16:29 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
30 april Koninginnedag gekkieDus veel pilsen en los gaan.
Ja hier ook hoor, maar overdag 30 april is het ook een zuipfestijnquote:Op zaterdag 24 april 2010 17:05 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Lol, hier is de Koninginnenach populairder dus slapen ze uit op 30 aprilVandaar dat ik t ff niet wist
Met een pakketje heb ik vorige week net zolang doorgepropt totdat het paste. Moest ff 2 millimeter krimpen.quote:Op zaterdag 24 april 2010 15:04 schreef MissSpooky het volgende:
Buh, zit hier opgescheept met twee pakketjes die niet door de brievenbus passen (en lui zijn niet thuis) en een aangetekende. De man was wel thuis, maar z'n vrouw was er net vandoor met zijn papieren.Naja, ik ga over een uurtje nog eens, het is toch achterom hier.
Verder echt een top dag gehad! Heb me kapot gelachen op 't depot (mijn collega's) en toen ik aant lopen was kwam ik nog een collega (van mijn leeftijd) tegen en daar heb ik iets van een half uur à 3 kwartier mee zitten praten.
Verder geen HAH en heerlijk zonnetje.
ja, en dat ding van de DELA ofzo? en ook nog mailing van singelveste... in die huurhuizenbuurt van mij tikte dat mooi aan..quote:Op zaterdag 24 april 2010 20:24 schreef gelebeer het volgende:
@SBientje
Het was idd heel erg druk, maar ja, wij hadden natuurlijk ook nog de NAC-mailing
bij het bejaardenhuis in mijn wijkquote:Op zaterdag 24 april 2010 20:33 schreef gelebeer het volgende:
Ja, het leek wel of ieder huis zo'n ding van DELA had
Keine von beidenquote:Op zaterdag 24 april 2010 20:38 schreef sbientje het volgende:
[..]
bij het bejaardenhuis in mijn wijkecht gewoon een hele stapel van die dingen haha...
werk jij nou trouwens bij slingerweg of voorerf??
Wie weigert dat? Je teamcoach? Dan zou ik toch even contact opnemen met je vestigingsmanager, want je hebt er recht op om die gegevens in te zien. En zeker als ze inzage weigeren zou ik er extra achteraan zitten, want dan hebben ze vast zitten rotzooien met die uren.quote:Op zaterdag 24 april 2010 22:21 schreef Deezertje het volgende:
Ze weigeren een uitdraai van de Harmony te maken voor mij![]()
![]()
Haha not possible, het is zo'n bol-pakket en ongeveer dit formaat brievenbus:quote:Op zaterdag 24 april 2010 19:51 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Met een pakketje heb ik vorige week net zolang doorgepropt totdat het paste. Moest ff 2 millimeter krimpen.
@Xxiessiex: een collega deed het voor. Zelf nog maar 1x toegepast
idd ja! is zo irri! die bol pakketten. heb ook altijd het idee dat er helemaal niets inzit.. Zelfde met die reuze-enveloppen waar 'niet vouwen' opstaat. Hoe denk je dat ik die in de bus krijg dan?quote:Op zondag 25 april 2010 11:53 schreef Dionysiou het volgende:
Die Bol.com pakketten zijn echt hatelijk ja. Passen ook nooit in die sorteervakken.
En 9 van de 10x moet je inderdaad aanbellen.
Ook gek, wij hoeven de aangetekenden niet zelf te bezorgen op zaterdag. (wat ik overigens helemáál niet erg vindquote:Op zondag 25 april 2010 08:37 schreef MissSpooky het volgende:
[..]
Haha not possible, het is zo'n bol-pakket en ongeveer dit formaat brievenbus: [ afbeelding ]
Aangetekende btw bezorgd nu, alleen dat briefje wat getekend moet worden kreeg ik niet kwijt, het depot was al dichtNaja, maandag nog eens langsgaan dan.
wij helaas wel. Moet regelmatig terug...quote:Op zondag 25 april 2010 12:30 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Ook gek, wij hoeven de aangetekenden niet zelf te bezorgen op zaterdag. (wat ik overigens helemáál niet erg vind)
Ik moet sowieso altijd terugquote:Op zondag 25 april 2010 12:32 schreef sbientje het volgende:
[..]
wij helaas wel. Moet regelmatig terug...
ja ik eigenlijk ook iedere week hahaha, zit altijd wel een foutje tussen..quote:Op zondag 25 april 2010 12:34 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Ik moet sowieso altijd terugTijd opschrijven en brommer en fout gesorteerde post terugbrengen
kan ja, maar ik moet gewoon naar school doordeweek, dus dan kan dat nietquote:Op zondag 25 april 2010 15:16 schreef rub3n het volgende:
Och foutgesorteerde post kun je ook maandag terug brengen toch.
(Zolang het geen rouwkaarten of dagbladen ofzo zijn)
Ik moet ook altijd terug, mijn auto terugbrengen en fiets ophalen olé!
Gisteren hier heel veel post. Was om 5 uur terug in Kampen op de vestiging. (Normaal 16:10 ofzo).
Ik zou het maar niks vinden, andermans post een weekend in huis hebbenquote:Op zondag 25 april 2010 19:38 schreef sbientje het volgende:
[..]
kan ja, maar ik moet gewoon naar school doordeweek, dus dan kan dat niet
Mag toch ook niet?quote:Op zondag 25 april 2010 19:43 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Ik zou het maar niks vinden, andermans post een weekend in huis hebben
Nooit van gehoord. Ik doe het altijd wel, want anders is het pas dinsdag dat het opgehaald wordt en woensdag pas verwerkt is. Dat is wel erg laat.quote:Op zondag 25 april 2010 20:00 schreef Troeta het volgende:
Nee, mag zeker niet...en ik zou het ook maar niet in de rode brievenbus doen, want dat word tegenwoordig ook gecontroleerd!
Bij ons werden 3 jaar de reistijden terug naar de vestiging niet meer vergoed en werd gezegd dat op zaterdag je alles(inclusief pakketjes met kennisgevingstickers) in de rode bus gegooid moesten worden.quote:Op zondag 25 april 2010 19:49 schreef Dionysiou het volgende:
[..]
Mag toch ook niet?
Meen dat iemand hier is ontslagen daarvoor
dat laatste vind ik wel wat slordig...quote:Op zondag 25 april 2010 21:21 schreef TokenW het volgende:
[..]
Bij ons werden 3 jaar de reistijden terug naar de vestiging niet meer vergoed en werd gezegd dat op zaterdag je alles(inclusief pakketjes met kennisgevingstickers) in de rode bus gegooid moesten worden.
Het was eerder lastig, zeker met die bol.com pakketjes. Dat en dat mensen je altijd erg vreemd aan keken, was wel vervelend.quote:Op zondag 25 april 2010 21:24 schreef sbientje het volgende:
[..]
dat laatste vind ik wel wat slordig...
Als ik nou echt geen tijd had zou ik zo'n foutbezorgde brief misschien wel in de bus mikken...
Pakketjes met kennisgevingstickers in de rode bus? Past dat wel dan?quote:Op zondag 25 april 2010 21:21 schreef TokenW het volgende:
[..]
Bij ons werden 3 jaar de reistijden terug naar de vestiging niet meer vergoed en werd gezegd dat op zaterdag je alles(inclusief pakketjes met kennisgevingstickers) in de rode bus gegooid moesten worden.
Gewoon het formaat wat aan passenquote:Op zondag 25 april 2010 21:55 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Pakketjes met kennisgevingstickers in de rode bus? Past dat wel dan?
Ik stap direct met mijn rechtervoet er helemaal in, links voor de stoel, daarna doe ik de linkervoet op het instapje om vervolgens mezelf op de stoel te "gooien", waarbij ik ook mijn armen gebruik.quote:Op vrijdag 23 april 2010 13:12 schreef rub3n het volgende:
[..]
Mja ik ben vrij dik. Ik weet niet, misschien stap ik raar in. In de Ford Transit stapte ik altijd in met mijn linker voet op de drempel en dan mijn rechtervoet er achterlangs en huppa! Maar hier stoot ik dan met mijn rechterknie dus tegen die middenconsole aan! Haha, ik zal wel iets fout doen.
Hoe stap jij in die VW Transporter?
Beter dat jou vestiging geen autodiensten krijgt.quote:Op zondag 25 april 2010 22:14 schreef xxiessiexx het volgende:
Ik neem altijd een aanloop en duik dan hoofd voorover in de auto.
Het zou wel handig zijn want bij m'n brommer lig ik nu telkens aan de andere kant op de grond.quote:Op zondag 25 april 2010 22:25 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Beter dat jou vestiging geen autodiensten krijgt.
Met een oranje sticker over het adres heen?quote:Op zondag 25 april 2010 21:21 schreef TokenW het volgende:
[..]
Bij ons werden 3 jaar de reistijden terug naar de vestiging niet meer vergoed en werd gezegd dat op zaterdag je alles(inclusief pakketjes met kennisgevingstickers) in de rode bus gegooid moesten worden.
quote:Op zondag 25 april 2010 22:14 schreef xxiessiexx het volgende:
Ik neem altijd een aanloop en duik dan hoofd voorover in de auto.
Donderdag wel, vrijdag waarschijnlijk niet.quote:Op maandag 26 april 2010 12:54 schreef sbientje het volgende:
Denk dat er donderdag niet bezorgd wordt, verder wel lijkt me.. Weet het overigens niet zeker..
Dan heb jij nog redelijk mazzel, ik begin om 6.30quote:Op maandag 26 april 2010 12:55 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Donderdag wel, vrijdag waarschijnlijk niet.
Ik moet zaterdag gewoon om 9:15 beginnen
Ik ga er nog met half uurtje onderdoor 6:00 uur beginnen zaterdagquote:Op maandag 26 april 2010 14:04 schreef Taneli het volgende:
[..]
Dan heb jij nog redelijk mazzel, ik begin om 6.30
Ik begin vrijwel altijd om 6:00 uur op zaterdag maar ben om 5:55 uur al aanwezigquote:Op maandag 26 april 2010 14:28 schreef Bartjes het volgende:
[..]
Ik ga er nog met half uurtje onderdoor 6:00 uur beginnen zaterdagwie bied er meer
![]()
Ik begin ook iedere zaterdag om 6.00 uur of 5.30 maar van vroeg klaar zijn komt dan meestal niets. Ik ben zaterdags algemene reserve, dus veel oplossen en zieken vervangen. Dus vaak tot 11.00 uur binnen dienst en dan nog een wijk van een uurtje of twee wegbrengen. Als je dan om 11 uur ook kan beginnen met post lopen is dat nog niet zo erg, maar voordat ik meestal in de wijk ben is het al 11.30quote:Op maandag 26 april 2010 15:02 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Ik begin vrijwel altijd om 6:00 uur op zaterdag maar ben om 5:55 uur al aanwezig![]()
Vind het trouwens wel relaxt om op zaterdag om 6:00 te beginnen omdat je dan ook lekker vroeg klaar bent.
Moet morgen ook om 6:00 uur beginnen.
Ah, ik ben meestal van 6-12(.30) bezigquote:Op maandag 26 april 2010 15:15 schreef Bartjes het volgende:
[..]
Ik begin ook iedere zaterdag om 6.00 uur of 5.30 maar van vroeg klaar zijn komt dan meestal niets. Ik ben zaterdags algemene reserve, dus veel oplossen en zieken vervangen. Dus vaak tot 11.00 uur binnen dienst en dan nog een wijk van een uurtje of twee wegbrengen. Als je dan om 11 uur ook kan beginnen met post lopen is dat nog niet zo erg, maar voordat ik meestal in de wijk ben is het al 11.30
Ik zie het altijd zo: de zaterdag heb ik voor het werk ingeroosterd en hoe meer uren je draait hoe meer je verdient. Dus wat mij betreft werk ik elke week van een uurtje of 07:30 tot 16:00 - 17:00.quote:Op maandag 26 april 2010 15:15 schreef Bartjes het volgende:
[..]
Ik begin ook iedere zaterdag om 6.00 uur of 5.30 maar van vroeg klaar zijn komt dan meestal niets. Ik ben zaterdags algemene reserve, dus veel oplossen en zieken vervangen. Dus vaak tot 11.00 uur binnen dienst en dan nog een wijk van een uurtje of twee wegbrengen. Als je dan om 11 uur ook kan beginnen met post lopen is dat nog niet zo erg, maar voordat ik meestal in de wijk ben is het al 11.30
Ik ben natuurlijk begonnen als zaterdagbesteller, maar sinds ik ben gestopt met m'n studie werk ik ook 5 dagen doordeweeks. Nu zie ik zaterdag als een soort rustdag, waarbij ik het liefst alleen 's ochtends werk en de middag in m'n bed doorbrengquote:Op maandag 26 april 2010 16:27 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Dat zie ik wel vaker hier in het topic, dat veel mensen er tegen op zien om extra te werken of om laat te beginnen met bestellen enzo, terwijl het toch juist iets goeds is om ( extra ) geld te verdienen?
Boos kijken en klagen. Meestal werkt dat wel als ik dat doequote:Op maandag 26 april 2010 16:34 schreef Jojoortje het volgende:
Mijn hele code gaat over 3 weken naar een ander team. Officieel gezien, weet ik nog van nietsBen benieuwd wanneer de officiële mededeling komt dan.
Ook ben ik benieuwd of mijn nieuwe teamcoach de uren wel gaat uitbetalen die je werkt.
Stel je voor; er staat bijvoorbeeld voor jouw voorbereiding 2 uur, maar je doet er elke keer 3 uur over en je kunt de verloren tijd niet inhalen met het lopen van je wijk.
En je teamcoach zegt dat die 2 uur gewoon de norm is wat men moet halen en hij moet zich daar aan vasthouden... Maar niemand haalt die norm, wat zouden jullie dan doen?
Ik zou aan collega's die dezelfde dienst ook geregeld draaien vragen of ze hier ook last van hebben. Als dit zo blijkt te zijn zou ik aan al die collega's vragen of ze samen met mij een klacht willen indienen bij de teamcoach.quote:Op maandag 26 april 2010 16:34 schreef Jojoortje het volgende:
Mijn hele code gaat over 3 weken naar een ander team. Officieel gezien, weet ik nog van nietsBen benieuwd wanneer de officiële mededeling komt dan.
Ook ben ik benieuwd of mijn nieuwe teamcoach de uren wel gaat uitbetalen die je werkt.
Stel je voor; er staat bijvoorbeeld voor jouw voorbereiding 2 uur, maar je doet er elke keer 3 uur over en je kunt de verloren tijd niet inhalen met het lopen van je wijk.
En je teamcoach zegt dat die 2 uur gewoon de norm is wat men moet halen en hij moet zich daar aan vasthouden... Maar niemand haalt die norm, wat zouden jullie dan doen?
Tot nu toe heeft dat ook nog gewerkt bij mijquote:Op maandag 26 april 2010 16:54 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Boos kijken en klagen. Meestal werkt dat wel als ik dat doe![]()
Dan is dat bij jullie best nog wel goed geregeld joh... Ik zie hier de teamcoaces geen extra werk verrichtenquote:Op maandag 26 april 2010 16:59 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Ik zou aan collega's die dezelfde dienst ook geregeld draaien vragen of ze hier ook last van hebben. Als dit zo blijkt te zijn zou ik aan al die collega's vragen of ze samen met mij een klacht willen indienen bij de teamcoach.
Aan de andere kant lijkt het mij dat zoiets bij ons niet zo snel zou gebeuren. Ze nemen elk jaar de tijd op hoe lang de diensten ( en dienstonderdelen ) duren en de teamcoaches gaan zelf ook weleens mee, dus bij ons worden de tijden best goed gecontroleerd en bijgehouden.
Op zich ben ik ook niet vies van een beetje extra werk, anders kunnen ze je ook geen algemeen reserve maken hè.quote:Op maandag 26 april 2010 16:27 schreef Viper86 het volgende:
[..]
Ik zie het altijd zo: de zaterdag heb ik voor het werk ingeroosterd en hoe meer uren je draait hoe meer je verdient. Dus wat mij betreft werk ik elke week van een uurtje of 07:30 tot 16:00 - 17:00.
Dat zie ik wel vaker hier in het topic, dat veel mensen er tegen op zien om extra te werken of om laat te beginnen met bestellen enzo, terwijl het toch juist iets goeds is om ( extra ) geld te verdienen?
In vakanties is dit bij mij in het begin weleens doorgeslagen, heb toen geregeld weken van 50-60 uur gedraaid en dat is dan weer het andere uiterste, haha.Aanstaand zomer heb ik sowieso wat vrije daagjes en weken opgenomen en heb ik me niet opgegeven voor collectiewerk, want vooral dat laatste maakte het meestal wel vrij zwaar. Heb je net een werkdag erop zitten van bijv. 07:30 tot 14:00-15:00 en dan moet je om 16:00 weer aan de bak voor de buslichting.
Heb je inderdaad gelijk in.quote:Op maandag 26 april 2010 17:02 schreef Bartjes het volgende:
[..]
Op zich ben ik ook niet vies van een beetje extra werk, anders kunnen ze je ook geen algemeen reserve maken hè.En weken van 50 uur heb ik ook wel gemaakt. En net wat je zegt 's avonds in de collectie is ook erg zwaar. Vooral als je een dienst hebt waar je om 20.30 het pand afsluit en de volgende ochtend om 6.00 uur weer present bent.
Maar van 6.00 tot 14.00 is ongeveer de max. voor mij. anders ben je ook om 22.00 uur afgemat op zaterdag. Is ook een soort bescherming tegen mezelf dat ik als reserve dat je niet alles op me neem en veel te veel werk![]()
Dat hebben ze bij ons een paar weken geleden nog gedaan. Er was zelfs een teamcoach overcompleet die ze een paar weken extra aanhielden om de diensttijden te meten enzo voordat ie naar een andere vestiging werd overgeplaatst.quote:Op maandag 26 april 2010 17:01 schreef Jojoortje het volgende:
Dan is dat bij jullie best nog wel goed geregeld joh... Ik zie hier de teamcoaces geen extra werk verrichten
Wij hebben zo'n logboek waar je dat soort dingen kunt melden. Of er daadwerkelijk ook wat mee gedaan wordt, weet ik eigenlijk niet. Sinds ik tegenwoordig postverdeler ben, heb ik altijd wel een uitloop van minimaal een uur. Dan schrijf ik gewoon op het rooster de tijden die ik daadwerkelijk gewerkt heb en tot nu toe heb ik dat altijd uitbetaald gekregen.quote:Op maandag 26 april 2010 16:34 schreef Jojoortje het volgende:
Mijn hele code gaat over 3 weken naar een ander team. Officieel gezien, weet ik nog van nietsBen benieuwd wanneer de officiële mededeling komt dan.
Ook ben ik benieuwd of mijn nieuwe teamcoach de uren wel gaat uitbetalen die je werkt.
Stel je voor; er staat bijvoorbeeld voor jouw voorbereiding 2 uur, maar je doet er elke keer 3 uur over en je kunt de verloren tijd niet inhalen met het lopen van je wijk.
En je teamcoach zegt dat die 2 uur gewoon de norm is wat men moet halen en hij moet zich daar aan vasthouden... Maar niemand haalt die norm, wat zouden jullie dan doen?
Yeehaaaaaaquote:Op maandag 26 april 2010 19:10 schreef CHEVHB het volgende:
Had vandaag 2 nieuwe wijken.. ging goeeeeeeeeeeeed!
quote:Op maandag 26 april 2010 19:41 schreef Deezertje het volgende:
Komende weken elke week wel een officiële dag vrij (Konninginnedag, 5 mei, Hemelvaart, Pinksteren etc.)
Omgquote:Op maandag 26 april 2010 19:41 schreef Deezertje het volgende:
Komende weken elke week wel een officiële dag vrij (Konninginnedag, 5 mei, Hemelvaart, Pinksteren etc.)
Natuurlijk niet, dan kunnen ze de kennisgeving toch niet controleren op postcode en huisnummer.quote:Op maandag 26 april 2010 10:19 schreef Troeta het volgende:
[..]
Met een oranje sticker over het adres heen?
dan mag het officieel niet, staat bij ons ontslag voor..quote:Op maandag 26 april 2010 20:00 schreef TokenW het volgende:
[..]
Natuurlijk niet, dan kunnen ze de kennisgeving toch niet controleren op postcode en huisnummer.
Op die fiets, dat deed ik alleen bij het Arnold Spoelplein, sinds de Chroomstraat breng ik alles terug naar een depot (100 meter van mijn huis af).quote:Op maandag 26 april 2010 20:37 schreef Troeta het volgende:
[..]
dan mag het officieel niet, staat bij ons ontslag voor..
En een oranje sticker is heel normaal hoor, staat het adres op van de Gobalkamer Chroomstraat in jouw geval. Sticker kan er ook zo afgehaald worden.
Er was iets wat me toch tegen hield.. hahaquote:Op maandag 26 april 2010 19:11 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Yeehaaaaaa![]()
Wacht...jij ging toch stoppen bij tnt?
Haha ik had allang geantwoord hoorquote:Op dinsdag 27 april 2010 14:50 schreef MissSpooky het volgende:
Je hebt een sms!
En: een warm voetenbadje
En je had je er nog wel zo op verheugd om in die T5 te rijden.quote:Op dinsdag 27 april 2010 15:25 schreef rub3n het volgende:
Zo even rondje Collectie doen. Ben benieuwd of de T5 er nu een keer staat. De gene wiens route om 14:45 begint pakt telkens de T5!!!!
'k Heb mijn korte broek maar aan gedaan!
Whutquote:Op dinsdag 27 april 2010 15:12 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Haha ik had allang geantwoord hoor![]()
En kom dat voetenbadje maar klaarmaken voor me
Blijkbaar, en mn smsje was vet lang dus beter komtie wel ff door anders is al die moeite voor niksquote:Op dinsdag 27 april 2010 18:42 schreef MissSpooky het volgende:
[..]
Whutzit m'n mobiele nou sms'jes te weigeren ofzo
Ik twijfel over Dokkum/Drachten/Bergum of daar wel alles overeenkomt. Ik weet niet waar bijvoorbeeld het kantoor in Kollum onder valt.quote:Op woensdag 28 april 2010 12:59 schreef Viper86 het volgende:
Ik heb hier een lijstje met alle streekpostcodes van Nederland gevonden op de website van TNT:
http://www.tntpost.nl/zak(...)streekpostcodes.aspx
Weet iemand of deze codes overeenkomen met de bestelgebieden van alle bestel / vbgkantoren?
Voor mijn gebied klopt het in ieder geval wel.
Ben hier wel benieuwd naar.
Dat is wel vreemd inderdaad.quote:Op woensdag 28 april 2010 13:05 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ik twijfel over Dokkum/Drachten/Bergum of daar wel alles overeenkomt. Ik weet niet waar bijvoorbeeld het kantoor in Kollum onder valt.
Bij mij klopt het ook wel.quote:Op woensdag 28 april 2010 12:59 schreef Viper86 het volgende:
Ik heb hier een lijstje met alle streekpostcodes van Nederland gevonden op de website van TNT:
http://www.tntpost.nl/zak(...)streekpostcodes.aspx
Weet iemand of deze codes overeenkomen met de bestelgebieden van alle bestel / vbgkantoren?
Voor mijn gebied klopt het in ieder geval wel.
Ben hier wel benieuwd naar.
Bij ons niet, 1111-1115 valt onder ons altidj gezellige kantoortje Diemen en niet onder Amsterdamquote:Op woensdag 28 april 2010 12:59 schreef Viper86 het volgende:
Ik heb hier een lijstje met alle streekpostcodes van Nederland gevonden op de website van TNT:
http://www.tntpost.nl/zak(...)streekpostcodes.aspx
Weet iemand of deze codes overeenkomen met de bestelgebieden van alle bestel / vbgkantoren?
Voor mijn gebied klopt het in ieder geval wel.
Ben hier wel benieuwd naar.
De Makro stond iig klaar voor morgen, dus dat scheeltquote:Op woensdag 28 april 2010 14:39 schreef Jojoortje het volgende:
Hier klopt het ook
De dag na Koninginnedag; was dat niet altijd heul veul post?
Alweer Makro ja?quote:Op woensdag 28 april 2010 16:24 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
De Makro stond iig klaar voor morgen, dus dat scheelt
Zonder prijs te geven in welk gebied ik werk, kan ik wel zeggen dat het niet allemaal klopt. Zo zie ik dat "mijn" dorpje nog steeds apart vermeld wordt, terwijl we al weer enige jaren terug in een groot kantoor zijn samengevoegd. Maar ik zie ook een aantal dorpen die nog wel een eigen vestiging hebben, maar volgens dit overzicht al wel zouden zijn geannexeerd.quote:Op woensdag 28 april 2010 12:59 schreef Viper86 het volgende:
Ik heb hier een lijstje met alle streekpostcodes van Nederland gevonden op de website van TNT:
http://www.tntpost.nl/zak(...)streekpostcodes.aspx
Weet iemand of deze codes overeenkomen met de bestelgebieden van alle bestel / vbgkantoren?
Voor mijn gebied klopt het in ieder geval wel.
Ben hier wel benieuwd naar.
Pfff...vandaag 4 uur HAH lopen steken voor morgenquote:Op woensdag 28 april 2010 17:39 schreef xxiessiexx het volgende:
In ieder geval geen HAH morgen hier dus dat scheelt
Daar hebben wij de sociale werkplaats voor. Van urenlang hah stapelen word je een beetje simpel. Gelukkig zijn die lui al simpel, dat scheelt (en levensgevaarlijk met de automatische palletheffer, btw).quote:Op woensdag 28 april 2010 19:12 schreef Linker_Onderlip het volgende:
[..]
Pfff...vandaag 4 uur HAH lopen steken voor morgenHet lijkt er hier op dat morgen de laatste dag voor de apocalyps is...ze verwachten iig een behoorlijke drukte met o.a. ook de Makro idd.
Hmm hier is ook nog een apart kamertje ervoor. Moet ook wel eens (zelden eigenlijk) meehelpen en ik voel m'n iq dan ook dalen jaquote:Op woensdag 28 april 2010 20:35 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Daar hebben wij de sociale werkplaats voor. Van urenlang hah stapelen word je een beetje simpel. Gelukkig zijn die lui al simpel, dat scheelt (en levensgevaarlijk met de automatische palletheffer, btw).
Werk je in Zwolle? Wat is dat Zwolle kantoor @#$@#$ groot zeg!quote:
We waren vandaag met 15 man HAH aan het zettenquote:Op woensdag 28 april 2010 20:35 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Daar hebben wij de sociale werkplaats voor. Van urenlang hah stapelen word je een beetje simpel. Gelukkig zijn die lui al simpel, dat scheelt (en levensgevaarlijk met de automatische palletheffer, btw).
Wij hebben ook een apart kamertje. Voorheen zat iedereen met z'n gezicht naar een blinde muur te staren, nu zit je voor een raam met een meter daarachter....een houten schuttingquote:Op woensdag 28 april 2010 20:44 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Hmm hier is ook nog een apart kamertje ervoor. Moet ook wel eens (zelden eigenlijk) meehelpen en ik voel m'n iq dan ook dalen ja
Hebben jullie het over HAH vouwen?quote:Op woensdag 28 april 2010 21:06 schreef Linker_Onderlip het volgende:
[..]
We waren vandaag met 15 man HAH aan het zetten
[..]
Wij hebben ook een apart kamertje. Voorheen zat iedereen met z'n gezicht naar een blinde muur te staren, nu zit je voor een raam met een meter daarachter....een houten schuttingMaar het is idd zaaddodend werk ja.
Dan begrijp ik die lijst ook niet helemaal.. Het is op deze manier dus niet echt een complete en juiste lijst... Wat heb je er dan aan.quote:Op woensdag 28 april 2010 18:01 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Zonder prijs te geven in welk gebied ik werk, kan ik wel zeggen dat het niet allemaal klopt. Zo zie ik dat "mijn" dorpje nog steeds apart vermeld wordt, terwijl we al weer enige jaren terug in een groot kantoor zijn samengevoegd. Maar ik zie ook een aantal dorpen die nog wel een eigen vestiging hebben, maar volgens dit overzicht al wel zouden zijn geannexeerd.
We krijgen gewoon in uren uitbetaald.quote:Op woensdag 28 april 2010 21:18 schreef Jojoortje het volgende:
Krijgen jullie ook per wijk HAH vouwen betaald? Of gewoon het aantal uur wat je aan het vouwen bent?
Ja dáár heb ik dan geen last vanquote:Op woensdag 28 april 2010 21:06 schreef Linker_Onderlip het volgende:
[..]
Wij hebben ook een apart kamertje. Voorheen zat iedereen met z'n gezicht naar een blinde muur te staren, nu zit je voor een raam met een meter daarachter....een houten schuttingMaar het is idd zaaddodend werk ja.
quote:Op woensdag 28 april 2010 23:21 schreef gelestipjes het volgende:
Bij ons was ik de enige, ook niet erg gezellig, 5,5 uur hah zetten in je eentje
Ja en dan verwachten ze bij ons dat je het laatste uurtje ook nog alles snel kan zetten.quote:Op woensdag 28 april 2010 23:21 schreef gelestipjes het volgende:
Bij ons was ik de enige, ook niet erg gezellig, 5,5 uur hah zetten in je eentje
Ik heb het ook een aantal keer voor enkele wijken moeten doen. Het is echt niet mijn ding. Zeker niet als je drie folders in elkaar moet draaien.quote:Op woensdag 28 april 2010 23:49 schreef seventhseagulll het volgende:
Één keer HAH gevouwen en nooit meer. Ik kon er écht niet mee omgaan.
ik denk niet dat er mensen zijn die het uberhaupt leuk vindenquote:Op woensdag 28 april 2010 23:52 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ik heb het ook een aantal keer voor enkele wijken moeten doen. Het is echt niet mijn ding. Zeker niet als je drie folders in elkaar moet draaien.
Herkenbaar, kwam om half 8 binnen en men was nog aan het vossen... maar ff een handje geholpen. Alle gidsen, Makro en de hele handel was er vandaag, scenario voor zaterdag is iig rustig.quote:Op donderdag 29 april 2010 16:42 schreef ftt1989 het volgende:
wat was het vandaag hels druk, heb van 6 uur vanochtend tot net gewerkt en we moesten echt keihard bikkelen om nog een beetje volgens het schema te werken.
dan had ik ook nog is een kutwijk met kut huis aan huisdus dat schoot ook niet op.
zo dat is eruit
Wat de hell is datquote:
Gewoon een toeter tochquote:Op donderdag 29 april 2010 21:39 schreef TokenW het volgende:
[..]
Zo'n Zuid-AFrikaanse blaaspijp (dacht dat ie Vuvuzela heet).
Volgens Intranet zouden alle medewerkers zo'n toeter krijgen.quote:
Ik zat net tegen m'n moeder te vertellen dat sommige TNT medewerkers een toeter hadden gekregen. Zegt ze: 'Goed dat jij er geen één hebt want ik had hem meteen door midden gebroken'quote:Op vrijdag 30 april 2010 11:34 schreef Linker_Onderlip het volgende:
Diegene die die toeters gisteren op de werkvloer introduceerde, mag van mij ontslag krijgenIedereen moest wel ff op dat ding blazen hier.
Bij ons hebben trouwens alleen de postbezorgers zo'n toeter gehad.
Niet zeuren? Moest net 4 uur op en zo weer door naar TNT.quote:Op vrijdag 30 april 2010 22:39 schreef Ohrpolster. het volgende:
Niet zo zeuren, echte kerels staan er gewoon weer morgen. (Oké ik heb makkelijk praten, weinig uitgevoerd vandaag maar mag dan ook weer om 5.00 beginnen).
4 uur?quote:Op zaterdag 1 mei 2010 06:19 schreef Dionysiou het volgende:
[..]
Niet zeuren? Moest net 4 uur op en zo weer door naar TNT.
Ja hij loopt ook nog een krantenwijkquote:
Slippers? Geen stortregen daaro?quote:Op zaterdag 1 mei 2010 12:59 schreef MissSpooky het volgende:
Tja, postbodes zijn te min tegenwoordig om tegen te praten.
Ik heb m'n toeterEn ik heb me weer eens kapot gelachen op 't depot
Boh, ik had vandaag m'n nieuwe schoentjes aan onder 't mom van:laat ik ze 'ns lekker inlopen. Shiiiiit hé, mijn kleine teentjes hadden 't niet meerDalijk de wijk even afmaken om m'n slippers.
quote:Op zaterdag 1 mei 2010 14:27 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Wanneer wordt dat kuiken weer geel want ik kan er niet aan wennen![]()
Yepquote:
Een vuvuzela bedoel je?quote:Op zaterdag 1 mei 2010 15:06 schreef Dionysiou het volgende:
[..]
Yep
Ik heb trouwens zo'n oranje ding weet niet meer hoe die heet. Maar je kan er amper goed in praten
Ja, hoe blaas je er die 130dB uit?quote:Op zaterdag 1 mei 2010 15:10 schreef Taneli het volgende:
[..]
Een vuvuzela bedoel je?![]()
Ik heb er inmiddels drie![]()
Lekker relaxed dagje vandaag, weinig post en alleen de C1000 zorgde er weer voor dat ik net na 12-en thuis was.Was overigens wel grappig dat iedereen die vanmorgen om half 7 of half 8 moest beginnen even brak op kantoor verscheen
Je moet er ook niet in pratenquote:Op zaterdag 1 mei 2010 15:06 schreef Dionysiou het volgende:
[..]
Yep
Ik heb trouwens zo'n oranje ding weet niet meer hoe die heet. Maar je kan er amper goed in praten
Waarschijnlijk wel.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 17:23 schreef gelebeer het volgende:
Vraagje: ik heb vandaag een verjaardagskaart op de bus gedaan voor m'n vriendin die op maandag jarig is. De buslichting is zondag voor 17:00, komt de kaart dan nog op maandag aan?
Nou het is er half uit, het zit nog steeds op mijn huid op mijn kop. Maarja, gaat er morgen wel uit.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 16:39 schreef MissSpooky het volgende:
Gewoon carnavalhaarverf? Dat hoort er na een wasbeurt wel uit te zijn.
Haha dat heb ik ook wel eens gedaan bij een vriendin, wist niet dat het van afstand moestquote:Op zaterdag 1 mei 2010 18:30 schreef Dionysiou het volgende:
[..]
Nou het is er half uit, het zit nog steeds op mijn huid op mijn kop. Maarja, gaat er morgen wel uit.
Ja was gewoon zo'n cheap oranje haarlak middel van de Action maar mijn vrienden hadden te dicht op mijn hoofd gespoten en niet van afstand
quote:Op zaterdag 1 mei 2010 20:22 schreef SevD het volgende:
Ik heb (gelukkig) echt helemaal geen kloot uitgevoerd vandaag
Ach, dat is toch nou juist leukquote:Op zondag 2 mei 2010 16:01 schreef Linker_Onderlip het volgende:
[..]
Hier was het ook echt een lome dag gisteren. Veel van ons waren in een melige bui en in combinatie met die toeters leverde dat niet echt een positieve bijdrage voor de productiviteit. We hebben serieus meer dan drie uur besteed aan ouwehoeren, eten, roken, en allerlei varianten van spellen die je kan doen met een toeter en een elastieken bal
Temp. max 14 graden deze weekquote:Op zondag 2 mei 2010 19:56 schreef xxiessiexx het volgende:
Hoop dat het de rest van de week iets beter weer is
De verlofuren worden gewoon uitbetaalt en je moet de maand na de maand dat je opzegt in principe nog werken, tenzij ze bereid zijn je contract eerder te laten beëindigen.quote:Op zondag 2 mei 2010 18:05 schreef betaware het volgende:
Hallo, ik ben van plan om ontslag te nemen, na 2.5 jaar (bijna) iedere zaterdag aanwezig. De laatste tijd wordt er zo krankzinnig veel gesjoemeld met de uren, en deze worden mij niet uitbetaald terwijl ik ze wel gewerkt heb, dus daar ben ik nu echt klaar mee.
Telkens van die praatjes v. d. Teamcoach dat we maar klantgericht moeten werken. Nou, als ik aan het Vossen ben, en voor de postbussen staat 6.00u - 7.00u dan werk ik dat ook, geen minuut meer. Laatst werd ik gedwongen toch tot 7.30 uur door te werken, met het commentaar "ja dat betalen we wel uit" wat dus nooit gebeurd is, en dit gebeurt zeker wel vaker. er staat dan doodleuk skenario rustig terwijl iedereen gewoon langer bezig is. Genoeg collegas bij mijn vestiging die de mond niet open durven te trekken, maar ik laat mij niet bedonderen (surry dit must er uvun uit)
Nu heb ik nog een vraag. Ik heb de afgelopen jaren heel wat verlofuren opgebouwd. Wat gebeurt daarmee als ik nu ontslag neem? worden die uitbetaald of is het bijvoorbeeld tactischer om die uren eerst op te nemen? Ik weet namelijk niet hoe dat systeem werkt. Hoe snel werkt het ontslag? Moet ik eerst nog een maand doorwerken of geldt het meteen?
Gisteren was er geen TC en postbode + aanwezig, dus ik kon hier niet naar vragen.
Alvast bedankt, en verder wens ik de andere TNT ers nog veel succes.
Dan heb jij zeker ook zaterdag altijd veel Agrarische bladen zoals ik?quote:Op maandag 3 mei 2010 03:02 schreef rub3n het volgende:
Ik moet deze hele week mijn "zaterdag-boerenwijk" rijden en daarnaast mijn vaste collectie late diensten. Werk zo'n 50uur komende week. Blij dat 5 mei er tussen zit. Bijna 60 uur was me iets teveel geworden haha.
Opzich wel lekker zoveel werken.
Nu maar slapen. Morgen om 12u tot 18u15. Die boerenwijk is op maandag echt heerlijk. De complete hoeveelheid post voor die wijk is gelijk aan de zaterdagpost voor 2 boerderijen haha.
Normaal 4,5 uur rijden; op maandag 2 uur ofzo.
ja dat zijn er echt niet normaal veel. Maar die gooien wel lekker in opzich. En als voordeel tijdens het rijden. Je hebt wel makkelijk de post per adres te pakken.quote:Op maandag 3 mei 2010 06:56 schreef Dionysiou het volgende:
[..]
Dan heb jij zeker ook zaterdag altijd veel Agrarische bladen zoals ik?
Veel succes iig deze week!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |