Welke bedoel je? Ik heb er tweequote:
Zo, dat is nog best rap gegaan dan.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 18:08 schreef Asics het volgende:
die is bijna af
ik denk nog een maandje
en met jouw nieuwe huis?
wanneer ga je naar Breda verhuizen
hee Kuuk, das wel erg vroeg he.quote:
Ik weet het.quote:Op zaterdag 21 maart 2009 08:01 schreef Asics het volgende:
hee Kuuk, das wel erg vroeg he.
Zeker in het weekend.
ik weet het ookquote:
10.quote:Op zaterdag 21 maart 2009 09:00 schreef Tammeh het volgende:
Hoelaat is de stad open op zaterdag? 9.00 of 10.00?
Prettig als het hondje opeens de straat oversteekt en een lijntje spant... mooie 'bullbar' voorop de motorquote:Op zaterdag 21 maart 2009 14:45 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
ik heb me weer vermaakt op de motor. Maar mevrouw met loslopende hond: ze hebben iets uitgevonden en het heet een hondenriem. ABS is uitgevonden voor mij, niet voor uw hond.
Nouja met de auto zijn het hooguit wat krassen, met de moto is de kans onderuit te glijden wel groot als je de hond raakt. En nee, geen gw, waar zie je me voor aanquote:Op zaterdag 21 maart 2009 21:24 schreef solidworks het volgende:
Prettig als het hondje opeens de straat oversteekt en een lijntje spant... mooie 'bullbar' voorop de motor
Wat voor motor heb je overigens... toch niet zo'n vreselijke Goldwing ?
Kijk eens aan, dat is eigenlijk nog beter.quote:Op zaterdag 21 maart 2009 21:11 schreef Asics het volgende:
Vandaag héérlijk in de zon gezeten en gewandeld op 't strand.
Herkenbaarquote:
ik dank u voor het compenseren van mijn zondag.quote:Op zondag 22 maart 2009 16:09 schreef JDude het volgende:
NAC, wat doe je?
Ter compensatie een Paint: [ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:
quote:
Was jij dat, op t voetpad bij de Galderse Merenquote:Op zaterdag 21 maart 2009 14:45 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
ik heb me weer vermaakt op de motor. Maar mevrouw met loslopende hond: ze hebben iets uitgevonden en het heet een hondenriem. ABS is uitgevonden voor mij, niet voor uw hond.
Nee, haagse beemden.quote:Op maandag 23 maart 2009 11:49 schreef Swiffer het volgende:
[..]
Was jij dat, op t voetpad bij de Galderse Meren
Zeg dat wel ja.quote:Op maandag 23 maart 2009 12:48 schreef fransbreda het volgende:
een week goed weer en meteen 2 weken regen erachteraan. bah!
Nog maar net begonnen, maar met tien lessen moet het lukken aldus instructeur. Het gaat me best vlot af. Overigens grijpt abs op een CBF zo laat in dat je het wel erg je best moet doen voor dat in werking treedt...quote:Op maandag 23 maart 2009 12:38 schreef solidworks het volgende:
Ennuh, kiwi, hoeveel lessen heb je al gehad ? ABS is wel handig met de remproef, is dan wel een eitje om voluit in de ankers te gaan.
Nu heb ik wel trek in een goede sigaar, dank je Jan Diederickquote:
Whehehe een roker!quote:Op maandag 23 maart 2009 19:49 schreef tha_rizzo het volgende:
[..]
Nu heb ik wel trek in een goede sigaar, dank je Jan Diederick
Ik heb me er in mijn wilde jaren ook wel eens schuldig aan gemaaktquote:Op maandag 23 maart 2009 19:52 schreef tha_rizzo het volgende:
Op z'n tijd is een sigaar best lekker hoor
Voordat je een relatie met Kuukske had bedoel je?quote:Op maandag 23 maart 2009 20:03 schreef JDude het volgende:
[..]
Ik heb me er in mijn wilde jaren ook wel eens schuldig aan gemaakt.
ja, iets te optimistisch geweest denk ikquote:Op dinsdag 24 maart 2009 06:40 schreef fransbreda het volgende:
TT is een hoax!
pm ff een modje om het aan te laten passenquote:Op dinsdag 24 maart 2009 07:32 schreef JDude het volgende:
Breda #159: Waar de Grote Kerk druipt in de regen!
Spannennnnd! Gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 24 maart 2009 11:55 schreef Swiffer het volgende:
Nog 4 maanden, en dan gaan we trouwen. K heb er zin an!
Ik scrolde even snel door het topic en dacht even dat Tammeh dit zei. Ik schrok alquote:Op dinsdag 24 maart 2009 11:55 schreef Swiffer het volgende:
Nog 4 maanden, en dan gaan we trouwen. K heb er zin an!
nope, voor je het weet loop je met een dikke buik rond.quote:
quote:18:55:48 24-03-09 PRIO 1 LOVENSDIJKSTRAAT 61 BREDA
20. Midden- en West-Brabant POLI PRIO 1 6897 6895 3795 3785 Aantreffen explosief/munitie (INC: 05) (Grip: 1)
1230100 Politie Midden- en West Brabant
18:55:48 24-03-09 PRIO 1 LOVENSDIJKSTRAAT 61 BREDA
20. Midden- en West-Brabant BRAN PRIO 1 6897 6895 3795 3785 Aantreffen explosief/munitie (INC: 05) (Grip: 1)
1201999 BRW Midden en West Brabant ( Monitorcode )
1201956 BRW Oosterhout ( Lichtkrant )
1200704 BRW Oosterhout ( Chauffeurs HA )
1200693 BRW Oosterhout ( Informatiecode OvD )
1200181 BRW Breda ( Commandant )
1200086 BRW Midden en West Brabant ( VC Centralisten Oosterhout )
1200052 BRW Midden en West Brabant
1200051 BRW Midden en West Brabant
1200037 BRW Midden en West Brabant ( Alarm HOvD Oost )
1200027 BRW Midden en West Brabant
spuit elf.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 21:48 schreef Frazz het volgende:
Explosieve Opruimingsdienst bij Avans Breda
Ik zag Teh Big Lebowski er ook tussen staan. Maar die heb ik eigenlijk al iets te vaak op DVD gezienquote:Op dinsdag 24 maart 2009 21:10 schreef travelman het volgende:
Woensdag 25 tot en met zondag 29 maart 2009 vindt in Breda de eerste editie van een nieuw internationaal filmfestival plaats. Het festival richt zich op film en beeldcultuur waarmee het festival een unieke plaats in het Nederlandse festivalaanbod inneemt.
www.filmfestivalbreda.com
Nog mensen die van plan zijn een filmpje mee te pakken?!
Taxi Driver staat hier iig op het lijstje !!
Ik ga hem wel kijken denk ik. Dan doe ik mijn "In Dude We Trust" T-shirt wel aanquote:Op woensdag 25 maart 2009 06:56 schreef JDude het volgende:
[..]
Ik zag Teh Big Lebowski er ook tussen staan. Maar die heb ik eigenlijk al iets te vaak op DVD gezien.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 25 maart 2009 08:42 schreef solidworks het volgende:
http://www.bndestem.nl/re(...)d-na-vondst-zuur.ece
Lovensdijkstraat... ik dacht meteen aan een WoW-nerd die wraak wilde nemen op zn studiebegeleider...![]()
* solidworks heeft een nieuwe baan !!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gefeli!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Please sir. When moon? When Mustang?![]()
En nu mag ik nog een weekje 'bankhangen' ! Eerst even een babbeltje maken met de accountmanager en dan lekker een appeltaartje verorberen... wat een heerlijke dag !
Tevens zijn gisteren mn nieuwe meubels voor mn slaapkamer gebracht.
Enerzijds had ik geluk, anderzijds pech...
+
mooie meubels
paste precies (als ik mn vensterbank 30 ipv 26cm had gemaakt dan had ik een probleem)
niks zelf in elkaar hoeven zetten
-
kop- en voeteneind beschadigd (krijg waarschijnlijk een compleet nieuw bed)
nachtkastjes passen er niet naast (dat er 1 niet paste wist ik, maar door de achterwand past de andere nu ook niet)
Geen zin om een KLB te openen... dus doe ik het hier![]()
![]()
Tof! Wat ga je doen?quote:[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b]
Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel![]()
Ik ga werken als consultant voor server based computing oplossingen... thin clients en zulks.quote:
Het is eigenlijk een heel andere kant, want het afgelopen jaar heb ik gestudeerd voor Netwerk Security Specialist, maar daar was met mijn weinige ervaring niet veel werk te vinden. Er is niet veel markt voor papieren tijgers...![]()
Klinkt goed! Had ik ook maar al wat anders...quote:Op woensdag 25 maart 2009 10:42 schreef solidworks het volgende:
[..]
Ik ga werken als consultant voor server based computing oplossingen... thin clients en zulks.
Het is eigenlijk een heel andere kant, want het afgelopen jaar heb ik gestudeerd voor Netwerk Security Specialist, maar daar was met mijn weinige ervaring niet veel werk te vinden. Er is niet veel markt voor papieren tijgers...
[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b]
Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel![]()
Ow... zit jij ook op de bank of heb je helemaal geen baan nu ?quote:Op woensdag 25 maart 2009 11:15 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
Klinkt goed! Had ik ook maar al wat anders...
![]()
* Kuukske huppelt een rondje.I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR![]()
Dat moet gewoon!quote:Op dinsdag 24 maart 2009 17:59 schreef Kuukske het volgende:
Over 4 maanden heb je vast supermooi weer Swif.
en anders verzuipen we ons ' s avonds toch?![]()
![]()
Gras.quote:I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR![]()
stroquote:
en ik ben weer eens opgezadeld met een k*tklusje... brieven paraferen en in enveloppen stoppen![]()
![]()
Wel werk (ook IT, ook server based meuk) maar zoekende. Te weinig doorgroeimogelijkheden bij m'n huidige werkgever.quote:Op woensdag 25 maart 2009 12:05 schreef solidworks het volgende:
Ow... zit jij ook op de bank of heb je helemaal geen baan nu ?[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b]
Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel![]()
Aha, tis nu inderdaad niet de beste markt om te solliciteren heb ik gemerkt. Bedrijf waar ik nu heen ga biedt genoeg doorgroeimogelijkheden, de doorlooptijd van mn traject is afhankelijk van mijzelf. Hoe sneller ik me de materie eigen maak hoe eerder is op mn gewenste niveau aan de slag kan.quote:Op woensdag 25 maart 2009 13:31 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
Wel werk (ook IT, ook server based meuk) maar zoekende. Te weinig doorgroeimogelijkheden bij m'n huidige werkgever.
Ben wel blij met de deal die ik nu heb. Dinsdag worden de contracten getekend en moet ik mn huidige leaseauto inleveren... hoop dat er woensdag vervangend vervoer klaar staat.
Ga nu nog even op zoek naar een blikje fris en dan duik ik zo de weg weer op. Heb lang weekend, moest nog wat vrije dagen opmaken (part of the deal) en volgende week mag ik nog onder 'inactief' wegboeken.![]()
Client - server zooi, altijd leuk!
Doen wij hier ook, maar dan met logistieke software. Dus als iemand nog een baan zoekt
- NAC Breda -![]()
HOAX ! Dat kan helemaal niet... er is kredietcrisis! Er is helemaal geen werk in de IT, nergens is meer werkquote:Op woensdag 25 maart 2009 13:52 schreef Ritchie het volgende:
Client - server zooi, altijd leuk!
Doen wij hier ook, maar dan met logistieke software. Dus als iemand nog een baan zoekt
![]()
![]()
spammerdespam bedrijfsnaam? PM mag ook natuurlijk.quote:[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b]
Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel![]()
ja ik meld me aan. dan kan ik beginnen met mijn opleiding want dat kan alleen icm een stage/werkplek!
wanneer kan ik beginnen? p![]()
even op je beurt wachten hequote:Op woensdag 25 maart 2009 16:42 schreef fransbreda het volgende:
ja ik meld me aan. dan kan ik beginnen met mijn opleiding want dat kan alleen icm een stage/werkplek!
wanneer kan ik beginnen? p[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b]
Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel![]()
discrimineren naar fruitsoorten...quote:Op woensdag 25 maart 2009 18:10 schreef fransbreda het volgende:
Ouderen voor kiwi's he!
[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b]
Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel![]()
goedemorgen allemaal[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b]
Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel![]()
Hallo Kiwi!
Regent het nou *********** alweer?It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
in Tilburg nietquote:Op donderdag 26 maart 2009 08:08 schreef JDude het volgende:
Hallo Kiwi!
Regent het nou *********** alweer?[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b]
Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel![]()
Hier ook niet. Toch?I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR![]()
wie mij een baan/stage plek in de ICT bezorgd krijgt voor 1000 euri gratis schilderwerk excl verf :p
[ Bericht 3% gewijzigd door fransbreda op 26-03-2009 16:08:18 ]![]()
Je hebt geen baan meer?quote:Op donderdag 26 maart 2009 13:18 schreef fransbreda het volgende:
wie mij een baan/stage plek in de gat bezorgd krijgt voor 1000 euri gratis schilderwerk excl verf :pI am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR![]()
Oohw okay. Nouja, als ik ooit es een schilder nodig heb. Hm.quote:Op donderdag 26 maart 2009 16:06 schreef fransbreda het volgende:
zeker wel , momenteel bij ene p van hooijdonk bezig .I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR![]()
1000 euro hoeveel uur is dat?Asics neemt de tijd.
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com![]()
kun je niet mn auto wassenAsics neemt de tijd.
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com![]()
quote:Op donderdag 26 maart 2009 17:13 schreef Asics het volgende:
1000 euro hoeveel uur is dat?quote:Op donderdag 26 maart 2009 17:14 schreef Asics het volgende:
kun je niet mn auto wassen
Dus of ik voor 1000 euro je auto wil wassen...?
Deal!![]()
![]()
Ik zal es rondvragen of we hier nog vacatures hebben.
Hou wel rekening met de reisafstand
- NAC Breda -![]()
Die 4 maanden halen wij niet meer zoals 't nu gaat.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 15:43 schreef Swiffer het volgende:
@ Asics, tenks
@Ross; Tammeh en Rizzo zal nog wel ff duren denk ikmaar 4 maanden duurt ook nog lang!
![]()
Alsof jij dat niet ook constant naar mij doet?! Weetje, laat ook maar.quote:Op donderdag 26 maart 2009 20:40 schreef tha_rizzo het volgende:
Ow ja, schuif het maar weer op mij af.
![]()
![]()
![]()
Doe eens lief tegen elkaar...
Breda is een plaats van plezier en liefde!
Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Rizz woont nieteens in Breda. Dus dat verklaart een hoop.quote:Op donderdag 26 maart 2009 20:46 schreef Rossdale het volgende:
Doe eens lief tegen elkaar...
Breda is een plaats van plezier en liefde!
[ Bericht 1% gewijzigd door Tammeh op 26-03-2009 20:59:29 ]![]()
Probleem is dat jij helemaal níéts gewend bent.quote:Op donderdag 26 maart 2009 20:47 schreef tha_rizzo het volgende:
Loop maar weer weg, zijn we wel gewend van je hè.
![]()
Dat moet jij nodig zeggen
Je weet wat ik een uur geleden heb gezegd toch?Je weet toch dat ik gelijk heb en jij niet?![]()
Stik er maar in.
Ik overwoog nog om zondag langs te komen, maar dat kan je nu ook op je buik schrijven.Je weet toch dat ik gelijk heb en jij niet?![]()
[Kuuk] Ehh. Okay.[/Kuuk]It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
JERRY JERRY JERRY JERRY JERRY[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b]
Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel![]()
STEVE STEVE STEVE STEVE STEVE STEVE[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b]
Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel![]()
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
Weer een nieuwe dag. Weer zonnestraaltjes. Maak dr wat van.I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR![]()
volgende week is de voorspelling zonnig en droog. een graad of 12 a 13. gaan we weer de goeie kant op .![]()
Vanavond weer een verjaardag, lekker t weekend inluiden!
Hoop dat de vooruitzichten zo ook bljiven, wat een kou nu zeg brrbrr..![]()
HELL YESSSSSSSS!!!!!quote:
Ik ben vandaag ook een hele dag niet in de buurt van een PC geweest
Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Jawel hoor.quote:Op vrijdag 27 maart 2009 16:50 schreef Tammeh het volgende:
Tsja, in de Intratuin/auto/de zaak/winkels is er geen FOK!.[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b]
Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel![]()
Nee, aan het uitkateren van gister. Lang geleden dat het zo gezellig was in de Bruxelles
Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Gezellig en Bruxelles in één zin?
En eh, goed nieuws Asics!
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
Ja, echt!quote:Op maandag 30 maart 2009 07:49 schreef JDude het volgende:
Gezellig en Bruxelles in één zin?
En eh, goed nieuws Asics!
Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Vulling huilliequote:Op maandag 30 maart 2009 07:49 schreef JDude het volgende:
Gezellig en Bruxelles in één zin?
En eh, goed nieuws Asics!
Je weet toch dat ik gelijk heb en jij niet?![]()
Vulling
Daar werkt een vriend van me. Nouja,een half jaar geleden toch, heb al lang niet meer gezien. Maar ik vind het een suffe tent.
Zaterdag eerst even voetbal gekeken in de Bommel (Ik was niet de jongste. Hell yeah!) en daarna Bruxelles. Was drukker dan ik op donderdagen gewend benIk ga vrijwel nooit op zaterdag in Breda uit
Please sir. When moon? When Mustang?![]()
wat is er in ahoy te doen?
een lief klein stout matroosje?Asics neemt de tijd.
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com![]()
Ja heerlijk.I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR![]()
Morning!
De 4de dag op mn nieuwe baan... ben moe, weinig geslapen, maar gelukkig is er koffie en zit ik in het opleidingslokaal en ziet niemand dat is vreselijk zit te gapen.
Nu werkt de stof ook niet echt mee... maar moet me er even doorheen slaan.
Wie helpt mij de dag door?![]()
Ik werk nu in Capelle aan den IJssel, maandag en dinsdag een cursus XenApp 5.0 gehad en vandaag ga ik me bezig houden met Softgrid.quote:
Bevalt me tot op heden erg goed, leuk om te doen, alleen wordt een beetje gek van de trage VM's en niet te vergeten de standaard windows errors...
[ Bericht 8% gewijzigd door solidworks op 02-04-2009 11:59:04 ]![]()
Kan me er niks bij voorstellen...vertel?quote:Op donderdag 2 april 2009 10:56 schreef bassieVL het volgende:
Leuke busrit achter de rug naar gilze-rijen.
![]()
Klinkt tof.quote:Op donderdag 2 april 2009 11:51 schreef solidworks het volgende:
[..]
Ik werk nu in Capelle aan den IJssel, maandag en dinsdag een cursus XenApp 5.0 gehad en vandaag ga ik me bezig houden met Softgrid.
Bevalt me tot op heden erg goed, leuk om te doen, alleen wordt een beetje gek van de trage VM's en niet te vergeten de standaard windows errors...
Je ziet echt steeds vaker dat bedrijven hun servers via een vm oplossing draaien.
Niet alleen Windows, maar zelfs op de IBM iSeries waar wij vooral mee werken.- NAC Breda -![]()
VM's kunnen zeker waardevol zijn in een omgeving, maar ik draai een testlab in VMWare Workstation op een P4 met 2gb ramquote:Op donderdag 2 april 2009 12:06 schreef Ritchie het volgende:
[..]
Klinkt tof.
Je ziet echt steeds vaker dat bedrijven hun servers via een vm oplossing draaien.
Niet alleen Windows, maar zelfs op de IBM iSeries waar wij vooral mee werken.
![]()
Sommige bedrijven kiezen overigens alleen voor oplossingen omdat het de laatste mode is, hoewel men nu toch kritischer is waar het geld heen gaat![]()
![]()
In plaats van 7 minuten met de trein, was ik nu 1.5 uur onderweg met een bus van de NS.quote:Op donderdag 2 april 2009 12:03 schreef solidworks het volgende:
[..]
Kan me er niks bij voorstellen...vertel?
Stop rockin' the boat.![]()
yups ook hier wordt volop gevirtualiseerd (ESX)Asics neemt de tijd.
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com![]()
Toch wel de DE Koffiemanager geïnstalleerd, Ritchie?It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
beh, ik had me gewoon verslapen! ik wilde nog 3 minuten blijven liggen en opeens waren het er 35!!!
ik als een speer onder de douche, spullen gepakt en uiteindelijk dus 30 minuten te laat vertrokken (inderdaad, ik heb geen marge bij het opstaan...)
gelukkig was het rustig, zoals het hoort op vrijdag en was ik om iets over 8 binnen... maar ik had echt flink wat koffie nodig om wakker te worden
nu ben ik al de hele ochtend problemen op te lossen waar ik dus zelf de oorzaak van ben. gelukkig leer je daar het meeste van...![]()
![]()
nee joh, het ligt aan die K*T computers. KRENGEN zijn het !!!
Asics neemt de tijd.
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com![]()
Wat Ritchie zegt!
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
Eén goedemorgen. Vroeg ook.It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
quote:[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b]
Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel![]()
Wat ouwe meuk gedropt bij de milieustraat. En daar staat al een rij als je 's morgens vroeg komt, dus ik wil niet weten hoe het later op de dag was.It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
die rij staat er best vaak inderdaad, maar meestal schiet het toch best op.
En als je een dagje aan het ruimen bent, dan is 20 min. uitrusten in de auto ook weer geen straf.
Asics neemt de tijd.
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com![]()
Rock Band 2. OMG..
Oh, en mistig boeltje buiten!I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR![]()
M'n overkant van de straat, wat doen ze?quote:It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
NAC, wat doe je?![]()
1-0 achter en twee man van het veld gestuurd.
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
NAC speelde goed, jammer van de scheids.quote:Op zondag 5 april 2009 16:04 schreef JDude het volgende:
NAC, wat doe je?![]()
1-0 achter en twee man van het veld gestuurd.
Tegen 9 man had W2 het nog lastig..- NAC Breda -![]()
Ik ben er minder, dus is het hier minder gezellig, dus is het zo stil hier
Je weet toch dat ik gelijk heb en jij niet?![]()
Stage, en in de avond ben ik druk met koffie, sport of school of ik wil m'n pc even niet meer zien
Nu ben ik aan het werk, of ja, onderweg naar werk. Lang leve mobiel internet
Je weet toch dat ik gelijk heb en jij niet?![]()
Hoie.quote:Op maandag 6 april 2009 20:00 schreef tha_rizzo het volgende:
Nu ben ik aan het werk, of ja, onderweg naar werk. Lang leve mobiel internet[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b]
Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel![]()
Ik ben ook hard aan't werk de laatste tijd.It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
Oh, dus jij was dat vanmorgen rond 08.15 in 't Ginneken.quote:Op maandag 6 april 2009 19:44 schreef fransbreda het volgende:
Ge kunt een kanon afschieten in dit topic.
![]()
![]()
quote:Op dinsdag 7 april 2009 07:55 schreef JDude het volgende:
Ik ben ook hard aan't werk de laatste tijd.I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR![]()
Zo, d'r is een flinke gaslek hier in de straat. Heel het kruispunt + deel van de straat afgezet. Brandweer en politie aanwezig, de hele mikmak. Ramen en deuren dicht.![]()
![]()
* JDude houdt de zuidoostelijke horizon in de gaten.
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
Wat zijn de modjes streng in R&P tegenwoordig zeg.... Ik gaf mijn mening, duidelijk en objectief, en geillustreerd met een mooi plaatje, kortom: een post waar ik tijd voor genomen had zeg maar. Maar ze verwijderen het gewoon. Tsss. Ongehoord. Ik voel me niet meer gewaardeerd.[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b]
Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel![]()
Teh lucht is oranje!It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
WAAR IS VELDMUIS EIGENLIJK GEBLEVEN?It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
Groot Ypelaardreef
(met op de achtergrond het winkelcentrum)It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
Veldmuis doet jullie allemaal de groetjes.It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
Die was MOOOOEIIIlLIJK.quote:Op dinsdag 7 april 2009 20:10 schreef JDude het volgende:
Groot Ypelaardreef
(met op de achtergrond het winkelcentrum)
![]()
Maar goed, ruukt lekker hier.![]()
Dank voor de tip Franske.It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
Terug van weggeweest, het was (en is) een drukke periode.
Afgelopen maandag (weer) vader geworden van (weer) een dochter
You have to stop blaming yourself.
Just blame yourself once and move on.![]()
Massaproductie?quote:Op woensdag 8 april 2009 11:11 schreef Dalamar het volgende:
Terug van weggeweest, het was (en is) een drukke periode.
Afgelopen maandag (weer) vader geworden van (weer) een dochter
Gefeliciteerd kerel
Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Ja, gefeliciteerd Dal.
Nou, de Blauwe Kei ligt er nog, dus gaslek is gerepareerd mag ik aannemen? Aangezien ik daar dadelijk moet fietsen.I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR![]()
wiehieuw!!! feli Dal!
pics?Asics neemt de tijd.
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com![]()
nope - het heet voort de Blauwe Kraterquote:Op woensdag 8 april 2009 12:08 schreef Kuukske het volgende:
Ja, gefeliciteerd Dal.
Nou, de Blauwe Kei ligt er nog, dus gaslek is gerepareerd mag ik aannemen? Aangezien ik daar dadelijk moet fietsen.Asics neemt de tijd.
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com![]()
Weer een dochter Dal?
Zwak zaad
Congrats, en succes met de slapeloze nachten
Je weet toch dat ik gelijk heb en jij niet?![]()
zekers! Mooie tijd Dal, geniet ervan!
Asics neemt de tijd.
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com![]()
Wat een dotjes Dal!I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR![]()
Schopje [OUD].
Nee hoor, gefeliciteerd kerel.It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
het is ook veel te lekker weer om te werken en in zo'n S&S topic rond te hangen.Asics neemt de tijd.
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com![]()
goedemorgen fokkers[b]Op dinsdag 10 februari 2004 14:36 schreef Malawi het volgende:[/b]
Het in den oren stoppen van kiwi's is dus een probaat tijgeraanvalafweermiddel![]()
Teh topique is dood?.
Twijfelachtig terrasweer vandaag, mensen.
Gisteravond was het nog wel goed te doen. Al zaten we dan in Tilburg.
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
Zondag en maandag POB-parade. Ik had gisteren een Uitloper in m'n handen met het programma erop, maar die Uitloper ben ik natuuriljk weer kwijt. Waarom is dat programma zo moeilijk te vinden? Iemand een programma voor zondag en maandag?
![]()
Die Uitlopers liggen in elke kroeg, Stofje. Had je 'm maar niet met je zatte kop ergens moeten laten liggen.
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
Ja, verdomme. Waarom staat zoiets niet gewoon online? Moet ik weer naar buiten en mezelf onder de mensen begevenquote:Op zaterdag 11 april 2009 14:58 schreef JDude het volgende:
Die Uitlopers liggen in elke kroeg, Stofje. Had je 'm maar niet met je zatte kop ergens moeten laten liggen.
.
(Nee, ik vind het echt stom dat zoiets nergens te vinden is... kun je eigenlijk die uitlopers thuis laten bezorgen? Ik vind het altijd wel interessant om te lezen wat er allemaal gebeurt in Breda)![]()
Hier heeft de lokale frietboer ze zelfs liggen. Misschien in jouw hood ook?It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
Verdomme. Nou ja, ik moet toch boodschappen doen, ik check mijn hood wel en wellicht kan ik een spange chicka batsen.![]()
over de lokale frietboer gesproken - ik ben uitgenodigd voor zijn hyves
vrolijk pasenAsics neemt de tijd.
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com![]()
Iedereen wel braaf urbi et orbi gekeken vanmorgen?
Ben terug van het eten en ik zie hier nog helemaal niet staan JD, Koekie, Rizz en VM...
Please sir. When moon? When Mustang?![]()
Ik wil morgen naar de POBParade. Maar op de site daarvan kan ik niets vinden over tijdens enz. Iemand hier meer info?- "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"![]()
Tis dramatisch idd. Nou ja, de enige info die ik heb is dat de optredens rond 3 uur 's middags beginnen en de deelnemende café's zijn Mezz, Boulevard, Catch 22, Friends, Vrachtwagen, Hijgend Hart en nog meer. Meer info heb ik ook niet, ik ga er ook maar op goed geluk heenquote:Op zondag 12 april 2009 21:13 schreef Nembrionic het volgende:
Ik wil morgen naar de POBParade. Maar op de site daarvan kan ik niets vinden over tijdens enz. Iemand hier meer info?.
![]()
Oh, ik kwam eigenlijk uit op 16:00u dat het begonquote:Op zondag 12 april 2009 22:48 schreef Stofje het volgende:
[..]
Tis dramatisch idd. Nou ja, de enige info die ik heb is dat de optredens rond 3 uur 's middags beginnen en de deelnemende café's zijn Mezz, Boulevard, Catch 22, Friends, Vrachtwagen, Hijgend Hart en nog meer. Meer info heb ik ook niet, ik ga er ook maar op goed geluk heen.
- "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"![]()
nope ik had t er wel over met mijn schoonbroer heden - ik ken alleen Ren and Stimpy.quote:Op zondag 12 april 2009 21:05 schreef Rossdale het volgende:
Iedereen wel braaf urbi et orbi gekeken vanmorgen?
Maar ik moet zeggen, die nutcases met hun gekke petjes; die zijn ook best om te lachen - vooral als je ze allemaal van die rare uitspraken over condooms en homoos hoort doen.
[ Bericht 4% gewijzigd door Asics op 12-04-2009 23:09:45 ]Asics neemt de tijd.
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com![]()
Jajoh, dat uurtjequote:Op zondag 12 april 2009 22:52 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Oh, ik kwam eigenlijk uit op 16:00u dat het begon.
![]()
Rizzo kwam naar ons toe.quote:Op zondag 12 april 2009 21:05 schreef Rossdale het volgende:
Iedereen wel braaf urbi et orbi gekeken vanmorgen?
Ben terug van het eten en ik zie hier nog helemaal niet staan JD, Koekie, Rizz en VM....
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR![]()
Bedaankt vor die bloeme?quote:Op zondag 12 april 2009 21:05 schreef Rossdale het volgende:
Iedereen wel braaf urbi et orbi gekeken vanmorgen?
Ben terug van het eten en ik zie hier nog helemaal niet staan JD, Koekie, Rizz en VM...It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
/ weekend.It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
quote:Op dinsdag 14 april 2009 08:18 schreef Rossdale het volgende:
Ach nog maar zes daagjes tot het weer maandag isAsics neemt de tijd.
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com![]()
Ach wie heeft er woonruimte voor mij in Breda ?"Social progress can be measured by the social position of the female sex - Karl Marx" - Or are you just Bluffin with your Muffin ?![]()
Drie.quote:Op dinsdag 14 april 2009 08:18 schreef Rossdale het volgende:
Ach nog maar vier daagjes tot het weer weekend isIt's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"![]()
ik heb een huis te koopquote:Op dinsdag 14 april 2009 08:47 schreef incident het volgende:
Ach wie heeft er woonruimte voor mij in Breda ?
bedoel je dat?Asics neemt de tijd.
Asics geniet. Lees mijn columns op http://www.raaskal.com![]()
LoL ok ik wil nieuwe woonruimte, maar om nu ergens een bod op te doen !?!?!!?quote::P niet bepaald.
"Social progress can be measured by the social position of the female sex - Karl Marx" - Or are you just Bluffin with your Muffin ?![]()
Ook LOL, wat jij mooi vind hoef ik natuurlijk niet mooi te vinden, en dan hebben we het nog niet eens gehad over je flat !quote:Op dinsdag 14 april 2009 09:37 schreef Swiffer het volgende:
Ja voor een mooi bedrag mag je ook mijn flat wel hebben
"Social progress can be measured by the social position of the female sex - Karl Marx" - Or are you just Bluffin with your Muffin ?![]()
www.woonloketbreda.nl is je vriend, al zul je dan wel eerst wat wachttijd op moeten gaan bouwen. Je kunt je natuurlijk ook altijd nog tot de huurmaffia (directwonen.nl en zo) wenden.quote:Op dinsdag 14 april 2009 11:03 schreef incident het volgende:
LoL ok ik wil nieuwe woonruimte, maar om nu ergens een bod op te doen !?!?!!?:P niet bepaald.
It's always around me, all this noise
But not nearly as loud as the voice saying
"Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
Just let it happen, let it happen"
Forum Opties Forumhop: Hop naar: