Ik ben van de partijquote:Op zondag 15 januari 2006 20:33 schreef escape_nl het volgende:
Veel members kennen de Pure Evil server, een Amerikaanse server met veel goede spelers.
Ik ben daar zelf veel te vinden.
Nu werd er gevraagd om een clan war tegen hun clan.
Er is nog niets definitief dus ik wil eerst weten of er animo voor is.
quote:Op maandag 16 januari 2006 15:59 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Edit:
Ik had ook nog 2 mooie topictitels: "Waar ontopic offtopic is" of "Voor al uw relatieproblemen..."
Kopje thee, koekje erbij ?quote:Op maandag 16 januari 2006 16:04 schreef Umm-Qasr het volgende:
Cohen?? Boel bij elkaar houden ofzo?? Iig, goed werk van 'onze' jongens voor het hele gedoe rondom de BoF-wars. Dit gaat echt leuk worden ...![]()
Al zit ik hoog in de bergen, nog steeds zal ik meegamen met een ping van 9quote:Op maandag 16 januari 2006 16:17 schreef 1-1-1-1-1 het volgende:
Trouwens FJD, het is precies op tijd gelukt, nu jij een paar dagen weg bent kan ik mooi je proberen in te halen op de ranking...slechts 600 puntjes scheiden ons nog![]()
Nog een concurrent erbij. Rozenburg zal snel een digitale tsunami meemaken ...quote:Op maandag 16 januari 2006 16:19 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Al zit ik hoog in de bergen, nog steeds zal ik meegamen met een ping van 9
Vanavond nog maar wat puntjes bij elkaar sprokkelen dan want anders gaat t wel heel erg achteruit hard
waar heb ik dat eerder gezien?quote:Op maandag 16 januari 2006 16:17 schreef 1-1-1-1-1 het volgende:
Trouwens FJD, het is precies op tijd gelukt, nu jij een paar dagen weg bent kan ik mooi je proberen in te halen op de ranking...slechts 600 puntjes scheiden ons nog![]()
Bitchquote:
Ik heb toen 1 week de illusie gehad dat ik met Incolumis kon vechten om een positiequote:
Rubberen Robbies Foto's van de deelnemersquote:Op maandag 16 januari 2006 17:15 schreef Sickert het volgende:
[[url=http://xs64.xs.to/pics/06031/rubber.jpg.xs.jpg]afbeelding][/url]
maar eens ff paniek zaaien hier
whehehequote:Op maandag 16 januari 2006 17:17 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Rubberen Robbies Foto's van de deelnemers
gehehe je kunt altijd nog konijn etenquote:Op maandag 16 januari 2006 17:23 schreef kievit19 het volgende:
djuu, kmoet nou weer zelf koken
(ben al bezig)
ik heb al gestemdquote:Op maandag 16 januari 2006 17:28 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Konijn is lekker, alleen dan moet je het wel goed klaarmaken
Trouwens ik heb een poll toegevoegd waarin je op een naam kan stemmen of zelf een naam kunt toevoegen.
Skwuaat naampie
Ik heb NehoX zojuist nog op t BoF forum zien postenquote:Op maandag 16 januari 2006 17:30 schreef -Dries- het volgende:
Komt een van mijn squad members behalve Raffie en Jafar nog op t forum of wat?
mooi een zwart gaatjequote:Op maandag 16 januari 2006 17:39 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Het zou wel eens kunnen dat Squad D een pr0n squad gaat worden, hier alvast een gecensureerde versie (speciaal voor FoK) van ons squad logo:
[[url=http://xs64.xs.to/pics/06031/pr0nsensuur.gif.xs.jpg]afbeelding][/url]
Dat hebben ze als wapen onder de 1 toetsquote:Op maandag 16 januari 2006 17:45 schreef escape_nl het volgende:
De rubberen robbies, lol
schieten jullie hiermee???
[afbeelding]
Innsbruck, ach zolang er maar sneeuw ligt.quote:Op maandag 16 januari 2006 18:43 schreef Suikermais het volgende:
ik merk 't alweer...'t gaat weer compleet nergens over. Trouwens....waar gaat FJD heen skiën ?
ik wil dan niet weten wat er gebeurt als je met anti tank schietquote:Op maandag 16 januari 2006 18:57 schreef Razorback het volgende:
[..]
Pracht foto
Kan er geen mod komen dat je met dildo's moet knallen
daar had ik al naar gekeken, ik zat te denken aan de tarzan-dildoquote:Op maandag 16 januari 2006 18:58 schreef kievit19 het volgende:
[..]
ik wil dan niet weten wat er gebeurt als je met anti tank schiet
Wat moest je daarvoor in google intikken??quote:Op maandag 16 januari 2006 19:23 schreef Razorback het volgende:
de TV-Guided Missle alleen dan over de grond:
[afbeelding]
Zoeken jullie dan nooit naar Dildo's via googlequote:Op maandag 16 januari 2006 19:28 schreef Umm-Qasr het volgende:
[..]
Wat moest je daarvoor in google intikken??![]()
Ik krijg geen klachten dus waarom zou ikquote:Op maandag 16 januari 2006 19:31 schreef Razorback het volgende:
Zoeken jullie dan nooit naar Dildo's via google![]()
![]()
Ze klaagt niet omdat er gewoon een ander iemand is waar die van jouw gecomposeert (weet ik hoe je dat moet zeggen) mee wordtquote:Op maandag 16 januari 2006 19:32 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Ik krijg geen klachten dus waarom zou ik
inkoppertje
Klopt..alhoewel mijn plezier in 't gamen de laatste tijd zwaar verneukt wordt door spelers waarvan ik denk...hummmm. Ik pomp ze vol met lood....er gebeurt niks. Tegenstander lost 1 schot...dood !!.quote:Op maandag 16 januari 2006 19:19 schreef jpjedi het volgende:
Ik ben qua punten zwaar in strijd met Di3ki3. We hebben een overeenkomst. We spelen gewoon zo min mogelijk dan hoeven we ook niet zo ons best te doen.![]()
Gisteren zat je me nog te vertellen welke batches je nog moest!quote:Op maandag 16 januari 2006 19:46 schreef Suikermais het volgende:
[..]
Klopt..alhoewel mijn plezier in 't gamen de laatste tijd zwaar verneukt wordt door spelers waarvan ik denk...hummmm. Ik pomp ze vol met lood....er gebeurt niks. Tegenstander lost 1 schot...dood !!.
Net ook weer. Komen ze gezellig met z'm allen baserapen. Pleurt godverdomme een eind op !!!!
Ok..ik weet dat ik niet de beste ben..en tis ook mijn bedoeling niet om dat te worden.
Zoals iedereen weet speel ik puur voor m'n plezier. Badges...medailles...'t doet me echt niks.
Gelul van een dronken aardbei .....quote:Op maandag 16 januari 2006 19:48 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Gisteren zat je me nog te vertellen welke batches je nog moest!![]()
![]()
yep en het was en klote avondje, ongeveer 300 punten gehaald vanavond, veel te weinig voor een paar uur, maar goed kan niet altijd feest zijn.quote:Op maandag 16 januari 2006 21:45 schreef Suikermais het volgende:
omg....Escape zit al aan de 900 uur met BF2 !!!!!
quote:Op maandag 16 januari 2006 21:45 schreef Suikermais het volgende:
omg....Escape zit al aan de 900 uur met BF2 !!!!!
Nope, verhoudingsgewijs een veel hogere score per uurquote:Op maandag 16 januari 2006 22:55 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Pr0nSquad heeft even een kijkje genomen op de server.
[[url=http://xs64.xs.to/pics/06031/pronsquad1.jpg.xs.jpg]afbeelding][/url]
[[url=http://xs64.xs.to/pics/06031/pronsquad2.jpg.xs.jpg]afbeelding][/url]
[[url=http://xs64.xs.to/pics/06031/pronsquad3.jpg.xs.jpg]afbeelding][/url]
DoMo zou een waardige vervanger zijn voor Spoook_NL of mag dat niet...
You better not enter our channel!!!quote:Op maandag 16 januari 2006 23:07 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Maar als spoook het op zijn heupen krijgt dan legt iedereen het af.
Onze slogan
Nobody fucks a Pr0nSquad member
Ik heb DoMo ook niet gevraagd, plus DoMo kan niet op vrijdag volgens mij en van mij hoeft het ook niet, het is gewoon een beetje psychologische oorlogsvoering![]()
Zojuist wel even de server gepingt tijdens lag en verrassend bleek de ping toen op tussen de 70ms en 100ms te zitten. Natuurlijk is het maar een tiende van een seconde maar goed. Ik ga nu eens een 64 server opzoeken en dan eens de tracert doenquote:Op maandag 16 januari 2006 22:02 schreef escape_nl het volgende:
het was en klote avondje.
Ze gaan jou de gegevens door sturen en je hebt de inloggegevens voor de i3d website zodat je daar ook bij kanquote:@ ferdi, ik hoop de gegevens van de War server nog te krijgen van of stuurt i3d die naar mij??
vrijdagavond is werkavond helaasquote:Op maandag 16 januari 2006 23:07 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Maar als spoook het op zijn heupen krijgt dan legt iedereen het af.
Onze slogan
Nobody fucks a Pr0nSquad member
Ik heb DoMo ook niet gevraagd, plus DoMo kan niet op vrijdag volgens mij en van mij hoeft het ook niet (mag altijd), het is gewoon een beetje psychologische oorlogsvoering![]()
Lolquote:Op dinsdag 17 januari 2006 01:11 schreef UnleashMitch het volgende:
Ik werd zojuist van een server geschopt vanwege "losing key packages". Het was een LA server maar mn ping was netjes rond de 160. Niet dramatisch, nothing fancy. Kortom, iets in de richting van packet loss lijkt het te zijn.
Vraag me af waar ik al deze moeite voor doe. Ik ben iets aan het uitzoeken waar Planet de schuldige is
Zo heb ik dit weekend ook het probleem met mijn verbinding opgespoord en aan Casema doorgegeven.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 02:31 schreef UnleashMitch het volgende:
@Kievit, gebruik jij ook VisualRoute 2006 om te kijken waar de problemen zitten ? Op dit moment heb ik geen enkel probleem en zie ik meteen waar de grote variaties zitten. Volgende week maar eens kijken of het aan Planet ligt als ik weer lag heb
Mooi zou veel ellende schelen!quote:Op dinsdag 17 januari 2006 09:14 schreef escape_nl het volgende:
Nu Ferdi op vakantie is heb ik de mogelijkheid aangegrepen om contact te zoeken met I3d.
Heb hun een mail gestuurd omtrent BF2CC.
We kunnen waarschijnlijk BF2RA gebruiken met andere port gegevens.
Ik hou jullie op de hoogte.
De laatste tijd gaat het bij mij erg wisselvallig.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 08:53 schreef Morpheus2002 het volgende:
Gister weer BF2 gespeeld sinds lange tijd. GIng kut.
Same here.. Schermpje van BoF staat heel de dag open maar ik denk dat ik eruit gemikt wordt hier als ik een naakt wijf op mijn scherm heb staan.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:45 schreef escape_nl het volgende:
@ postman
Zou je misschien je sig willen weghalen van het BoF forum?
Ik zit hier op mijn werk en het is zeer gevaarlijk om porno te hebben hier op mijn werk.
Ik wil dat liever voor blijven.
Dank je wel
Eerst moet de patch nog uitkomen...quote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:56 schreef 1-1-1-1-1 het volgende:
Kut dat ze de Spec-Ops slechter hebben gemaakt![]()
Maar wel leuk dat Support en Sniper nu wat beter zijn, vooral Sniper is nu hopelijk wat bruikbaarder want daar had je geen drol aan als je 3 schoten nodig had om iemand dood te krijgen en een headshot haast niet mogelijk was door de onnauwkeurigheid van dat ding.
Ziet er over het algemeen wel uit als een verbetering die patch.![]()
Maar weet iemand wanneer de server erop overgaat? Niet dat ik het nu al installeer en dan vervolgens een paar dagen niet op de server kan komen.....![]()
Toen jullie zo lekker gingen was ik commander, nou er viel weinig te doen met julliequote:Op dinsdag 17 januari 2006 10:36 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
De laatste tijd gaat het bij mij erg wisselvallig.
Over het algemeen gaat Karkand altijd wel lekker en dat was gisteren ook zo, samen met DoMo en ook een tijdje Dries in de squad gezeten.
Ik als SL en probeerde wel een beetje achter te blijven en we hebben als squad veel vlaggen weten te pakken, maar hoe kan het ook anders met DoMo en Dries, later kwam ook Diamond er nog even bij en die knalt ze tegenwoordig ook lekker af.
Uiteraard kon ik geen medailles pakken, aangezien ik daar te veel voor achter bleef en eerlijk gezegd, als DoMo en Dries ook meedoen, dan is het als infanterie wel erg lastig om ze voor te blijven. Gelukkig blijven het mensen en kon ik ze ook vaak zat reviven voor mijn puntjes![]()
De medailles kwamen daarna op Dragon Valley dankzij puik vliegwerk van DoMo, we dom(o)ineerde het luchtruim. Ik begon nog met vliegen, maar had zulke koude handen dat we binnen notime weer op de grond stonden.
We hebben heel wat armor en heli's uit de lucht geschoten echt lekker. Ging wel lekker met de tv-guided missile.
Ik had alleen 2 problemen, er was soms zoveel armor dat ik niet snel genoeg kon herladen, zodat DoMo de kill maar pakte![]()
Ander probleem was als de US attackheli ons aanviel van bovenaf, dan was het heel lastig mikken met de tv-guided missile, aangezien de lucht erg wit is en mijn kruisje ook wit isGelukkig toch een aantal keer raak geschoten.
Mooie momentjes zijn natuurlijk als je een andere heli neerschiet, maar ook een AA die onder die pijpleidingen stond bij de US base, ik kon hem net zien en schoot de missile precies tussen de beide leidingen door voor de kill.![]()
Heb je je niet ingeschreven voor de wars op bandoffokkers.nl ? Verder zal het wellicht geen probleem zijn, ik weet zeker dat niet elke war iedereen er is en dan zou jij kunnen invallen. Maar daar ga ik verder niet over.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 11:46 schreef VeerMans het volgende:
Kan ik trouwens vrijdag ook meedoen met BoF War #1 - 20-01-06?
Vaak heb ik gewoon de missile afgeschoten en dan zie ik wel welke kant hij opgaat, meestal mis, maar toch een paar keer die heli geraakt met witte achtergrond.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 11:56 schreef diamondvoodoo het volgende:
[..]
Toen jullie zo lekker gingen was ik commander, nou er viel weinig te doen met jullieVoordat ik tanks, AA heb kunnen spotten waren ze alweer kapot bewijze van
En met je tv guide is het idd lastig mikken met een witte achtergrond bij je kruisje... Of als dat kruisje net onder de heli van de vijand staat gericht. *ergenis*
![]()
@ Veermans je bent van harte uitgenodigd om bij The Underdogs te komen maar de squad waar postman inzit zoekt ook nog iemand, de keuze is aan jou.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 11:58 schreef diamondvoodoo het volgende:
[..]
Heb je je niet ingeschreven voor de wars op bandoffokkers.nl ? Verder zal het wellicht geen probleem zijn, ik weet zeker dat niet elke war iedereen er is en dan zou jij kunnen invallen. Maar daar ga ik verder niet over.
Maar hier wel, dus dit zeker in de gaten houden. Hier word er ook over gesproken.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 12:43 schreef VeerMans het volgende:
Ik wil wel graag in de pornsquad, dan zit ik bij spook
Ik had me nog niet ingeschreven, ik wist niet eens dat er zoiets aan zat te komen (ik lees niet zoveel op t bof forumdaar is t niet zo druk)
Je bent van harte welkom in ons squad, weet wel dat je invalt voor Spoookquote:Op dinsdag 17 januari 2006 12:43 schreef VeerMans het volgende:
Ik wil wel graag in de pornsquad, dan zit ik bij spook
Ik had me nog niet ingeschreven, ik wist niet eens dat er zoiets aan zat te komen (ik lees niet zoveel op t bof forumdaar is t niet zo druk)
Zou je bij ons willen komen, The Underdogs als vervanger van Ferdi?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 12:56 schreef RudyCarell het volgende:
Ik wil stiekum toch ook wel meedoen, ik lijk nu net iemand die niet mee op schoolreisje gaat![]()
Dan doe jij toch mee met die onderhonden van escape dan zijn Squad C en D compleet.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 12:56 schreef RudyCarell het volgende:
Ik wil stiekum toch ook wel meedoen, ik lijk nu net iemand die niet mee op schoolreisje gaat![]()
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 12:57 schreef escape_nl het volgende:
[..]
Zou je bij ons willen komen, The Underdogs als vervanger van Ferdi?
Geen mail gehad dan?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 12:43 schreef VeerMans het volgende:
Ik wil wel graag in de pornsquad, dan zit ik bij spook
Ik had me nog niet ingeschreven, ik wist niet eens dat er zoiets aan zat te komen (ik lees niet zoveel op t bof forumdaar is t niet zo druk)
maak er maar 1quote:Op dinsdag 17 januari 2006 12:58 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Is goed!
Hadden we al een logo? Anders ken ik wel een meesterwerk maken...![]()
Handig filmpjequote:Op dinsdag 17 januari 2006 13:09 schreef Beezz het volgende:
http://www.unionen.se/pub/BF2se%5F%2D%5F1.2%5Falpha.rar
Filmpje van de nieuwe patch. Ik ben benieuwd. Enige leuke eraan vind ik de UAV die je nu ook ziet als enemy.
Regel het verder met Escape (je hebt zijn gegevens?)quote:Op dinsdag 17 januari 2006 13:34 schreef VeerMans het volgende:
oh als ik toch vervanger ben van spook wil ik ook wel bij de onderhonden hoor maakt mij niet uit
maar vervanger van betekend dat ik niet for sure meespeel dus?
Ah, zal deze keer wel meebetalen. Ik zal het gelijk ff overmakenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:27 schreef jpjedi het volgende:
Leest allen!!!
http://www.dr-clan.nl/forum/index.php?act=ST&f=3&t=140&st=0
Bulkmail is ook onderweg.
Geef gul![]()
Beter teveel keer dan te weinigquote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:27 schreef jpjedi het volgende:
Leest allen!!!
http://www.dr-clan.nl/forum/index.php?act=ST&f=3&t=140&st=0
Bulkmail is ook onderweg.
Geef gul![]()
edit: volgens mij heb ik het bulkmail scherm drie keer ververst en dus ook drie ker verzonden..![]()
Je wil niet weten wat dat kost...quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:41 schreef VeerMans het volgende:
Als de donaties nou flink zijn kunnen we dan geen 64 player server huren?
en samen met FoD misschien?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:43 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Je wil niet weten wat dat kost...
http://www.i3d.nl/battlefield2.php
Al zouden we willen...moet wel iedereen 30 euro betalen...quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:58 schreef -Dries- het volgende:
Maar willen we wel een 64 spelers map? Niet echt he..
Kom toch gewoon bij de echte mannenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 15:00 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Persoonlijk heb ik altijd liever een 32 speler map met 32 spelers. Vind ik toch het lekkerste, maar goed ik heb hier niks mee te maken.
Waar ik wel wat mee te maken heb is FoD, maar het lijkt wel of de meeste in winterslaap zijn
We laten uiteraard weten hoeveel er binnen is (kopie van afschrift komt online). Dan leggen we het voor. De 32 map server is wel zwaar favoriet dus ik kan eigenlijk nu al voorspellen dat het waarschijnlijk 32 wordt. 64 zien de meesten gewoon niet zitten. Plus het stelt wat meer eisen aan je pc, de grootste map in 64 loopt op tot 1,3 gig aan intern geheugen gebruik.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 15:08 schreef VeerMans het volgende:
Ik vind de kosten nog wel meevallen.. als er 30 man 15 euries betalen ben je er al (en volgens mij is BoF inmiddels groter dan 30 man).
Maargoed, daar ga ik niet overhet was maar een idee.
Ik zal er 15 overmaken als de stufi binnen is
Ik ben ook voor 32quote:Op dinsdag 17 januari 2006 15:14 schreef jpjedi het volgende:
[..]
We laten uiteraard weten hoeveel er binnen is (kopie van afschrift komt online). Dan leggen we het voor. De 32 map server is wel zwaar favoriet dus ik kan eigenlijk nu al voorspellen dat het waarschijnlijk 32 wordt. 64 zien de meesten gewoon niet zitten. Plus het stelt wat meer eisen aan je pc, de grootste map in 64 loopt op tot 1,3 gig aan intern geheugen gebruik.![]()
pardonquote:Op dinsdag 17 januari 2006 15:16 schreef 1-1-1-1-1 het volgende:
[..]
Ik ben ook voor 32![]()
64 is voor kansloze mannetjes die 5 man recht voor zich moeten hebben om er 1 te kunnen raken.![]()
Dankjewelquote:Op dinsdag 17 januari 2006 15:16 schreef 1-1-1-1-1 het volgende:
[..]
Ik ben ook voor 32![]()
64 is voor kansloze mannetjes die 5 man recht voor zich moeten hebben om er 1 te kunnen raken.![]()
Ja ik speel liever op een 64 server, komt waarschijnlijk omdat ik medal & stats geil ben.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 15:33 schreef 1-1-1-1-1 het volgende:
[..]
Graag gedaan![]()
Ben jij ook een 64-speler dan Escape? Dat had ik nou nooit achter je gezocht![]()
Das heel mooi wij (admins) horen wel of het werktquote:Op dinsdag 17 januari 2006 15:50 schreef escape_nl het volgende:
IK heb mail gehad van I3d over BF2RA en heb groen licht gekregen wat betreft de software, ga het eerst even uittesten vanavond en dan volgen via xfire de juiste porten.
Escape is er aardig in thuis, Sickert en mezelf kunnen je ook aardig op weg helpen.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 15:50 schreef RudyCarell het volgende:
He ik wil in mei een nieuwe config kopen, alleen weet ik ongeveer bijna niets over het samenstellen van een pc... weet wel dat ik een dikke videokaart wil hebben! en een amd64... wie kan me helpen om iets te configgen... zat zelf te denken aan zo'n 2000 eurie, geen monitor nodig
[..]
Das heel mooi wij (admins) horen wel of het werkt
damn dat ziet erquote:Op dinsdag 17 januari 2006 15:56 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Escape is er aardig in thuis, Sickert en mezelf kunnen je ook aardig op weg helpen.
2000 wordt een VETTTT systeempie
X2 4400+
A8n32-sli mobo
2 gig DDR1 (DDR2 kan niet met de X2)
7800GTXWat zeg ik?? 2x in SLI
![]()
Sonata II of P180 kast van Antec
Creative X-FI geluidskaart. (uber icm BF2)
X530 geluidsset (60 euro en voor 1000 euro pret)
Raptor bootdisc (147 komt uit) en een 250 gig WD ernaast) of Raid 0 (nog sneller)
Tering en dan ben je er nog niet met Di3ki3 prijzen..(zonder SLI dan he
)
Goeroe met die zooi is Di3ki3 en je kan bij hem tegen spotprijzen bestellen .. Doe er je voordeel mee.
graag reserve voor mij of bij de andere squad... met een beetje mazzel kan ik vrijdag mn pc'tje bij diekmans ophalen dus dan kan ik niet mee gamenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 12:56 schreef RudyCarell het volgende:
Ik wil stiekum toch ook wel meedoen (reserve is ook goed), ik lijk nu net iemand die niet mee op schoolreisje gaat![]()
D8 't niet........quote:Op dinsdag 17 januari 2006 17:52 schreef Sickert het volgende:
[..]
met een beetje mazzel kan ik vrijdag mn pc'tje bij diekmans ophalen
ey gasten, jullie hebben er toch wel aan gedacht dat ik nog ff niet kan spelen [gebroken pols enzo...].quote:Op maandag 16 januari 2006 16:24 schreef Incolumis het volgende:
Team B: De Rubberen Robbies
Squad B - JPJedi
Squad B - Incolumis
Squad B - Spar
Squad B - Egamer1
Squad B - JumperJack
Squad B - Punishers-sd
[afbeelding]
spam spam spam...quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:27 schreef jpjedi het volgende:
Leest allen!!!
http://www.dr-clan.nl/forum/index.php?act=ST&f=3&t=140&st=0
Bulkmail is ook onderweg.
Geef gul![]()
edit: volgens mij heb ik het bulkmail scherm drie keer ververst en dus ook drie ker verzonden..![]()
niet lullen: LAPPEN!!quote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:18 schreef Suikermais het volgende:
4 keer dus.......
ja lappen! LAPPEN LAPPEN JAAAAAAAquote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:23 schreef jpjedi het volgende:
[..]
niet lullen: LAPPEN!!
Stelletje uitkaaiers![]()
blablablablablablablaquote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:23 schreef jpjedi het volgende:
[..]
niet lullen: LAPPEN!!
Stelletje uitkaaiers![]()
blablablablablablablaquote:
effe winaspi drivers vinden bij googlequote:Op dinsdag 17 januari 2006 16:18 schreef jpjedi het volgende:
OWJA
Ik heb shit met mijn NEC brander...Alle anderen (USB) doen het maar die fucking NEC..
In apparaatbeheer alles oke en hij staat op DMA maar geeneen brandprogje ziet hem! Kan wel gewoon een schijfje lezen maar verder niks.![]()
Die fix voor de X2 roepen ze al vanaf Juli over en nog niks na 2 patches..![]()
allang onderweg manquote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:23 schreef jpjedi het volgende:
[..]
niet lullen: LAPPEN!!
Stelletje uitkaaiers![]()
Danke en alle anderen die mij feliciterenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:30 schreef Sickert het volgende:
of het is al gepost (en aangezien ik te lui ben om terug te zoeken) ik zag dit dus tussen de jarige staan in het fotoboek
naam: Wouter Schuckman
woonplaats: Utrecht (Houten)
geslacht: Man
geb. datum: 1989-01-17
RAZORBACK IS JARUUUUUUUUUUUUG![]()
ZOENUUUH ZOENUUUH!
ik zag het staan en dacht meteen van hey! die gaan we eens in het zonnetje zettenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:44 schreef Razorback het volgende:
[..]
Danke en alle anderen die mij feliciteren![]()
Noooit geweten dat het ergens te staan komt als je jarig bent
gefeliciteerdquote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:44 schreef Razorback het volgende:
[..]
Danke en alle anderen die mij feliciteren![]()
Noooit geweten dat het ergens te staan komt als je jarig bent
Ware soldaat wordenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:48 schreef diamondvoodoo het volgende:
Gefeliciteerd en dat je een ware soldaat mag worden!!![]()
Het heeft me minstens 5 minuten geduurt om mijn eigen naam te vinden maar met een beetje hulp van de zoekfunctie van firefox kom je verquote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:48 schreef Sickert het volgende:
[..]
ik zag het staan en dacht meteen van hey! die gaan we eens in het zonnetje zetten![]()
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 18:44 schreef Razorback het volgende:
[..]
Danke en alle anderen die mij feliciteren![]()
Noooit geweten dat het ergens te staan komt als je jarig bent
Ze worden wel steeds creatieferquote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:05 schreef 1-1-1-1-1 het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Er is er een jarig hoera hoera, er is er een jarig dat is Razorback
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
64 player is flink kut.. brengt ook een hoop extra admin werk met zich mee om de high pingers eraf te mieteren :/ en geloof me als ik zeg dat je op een 32 player veel relaxder aan je punten komt.. op een 64 player map is t of teamplay en gezellig knallen of een bende n00bs in je team en een kut potquote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:41 schreef VeerMans het volgende:
Als de donaties nou flink zijn kunnen we dan geen 64 player server huren?
Ik trakteer geld voor de serverquote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:25 schreef -Dries- het volgende:
Ja, ga je nog trakteren of hoe zit dat, Razorback?![]()
Me moeder keek me raar aan toen ze naar binnen kwam lopenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 20:07 schreef kievit19 het volgende:
http://home.planet.nl/~kievi506/duits.mp3
Supervet![]()
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 20:10 schreef Razorback het volgende:
[..]
Me moeder keek me raar aan toen ze naar binnen kwam lopen
lijkt me zekers vet, heb hl2 nog wel ergens liggenquote:Op dinsdag 17 januari 2006 19:47 schreef JMPoSTMaN het volgende:http://www.1944game.com lijkt mij best een kicken game!
eye-candyquote:Op dinsdag 17 januari 2006 20:27 schreef Incolumis het volgende:
mwah gewoon een kopie van CoD imo, maar dan ietsje meer eyecandy :/
Bij CoD lopen er geen 250000 mannetjes door het veld.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 20:27 schreef Incolumis het volgende:
mwah gewoon een kopie van CoD imo, maar dan ietsje meer eyecandy :/
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 22:54 schreef jpjedi het volgende:
JAaaaa
Voor de ingewijden onder ons: FTD nr: 14820![]()
ik kan me niet registreren voor dat ftd :Squote:Op dinsdag 17 januari 2006 22:54 schreef jpjedi het volgende:
JAaaaa
Voor de ingewijden onder ons: FTD nr: 14820![]()
klopt er is een ledenstop voorlopig..quote:Op dinsdag 17 januari 2006 23:09 schreef kievit19 het volgende:
[..]
ik kan me niet registreren voor dat ftd :S
ik had een acountje maar die leeft niet meer ofzoquote:Op dinsdag 17 januari 2006 23:26 schreef jpjedi het volgende:
[..]
klopt er is een ledenstop voorlopig..
Geloof dat je tegenwoordig na een maand inaktief eruit geflikkerd wordt. Heb zelfs gehoord dat je ook moet gaan posten en niet alleen downen maar in hoeverre dat dat een gerucht blijft weet ik niet.quote:Op woensdag 18 januari 2006 00:03 schreef Sickert het volgende:
[..]
ik had een acountje maar die leeft niet meer ofzo
dan beschouw ik em ook niet als BoF-erquote:Op dinsdag 17 januari 2006 22:16 schreef JMPoSTMaN het volgende:
maximus was/is ook online, hij heeft er alleen geen BoF voor staan.![]()
Klote voor, maar ik zou zeggen check je bankrekening, nog ff en je kunt een nieuw board kopenquote:Op woensdag 18 januari 2006 01:14 schreef UnleashMitch het volgende:
Voor degene die mij mn wintersport vakantie niet gunden en een vloek hebben uitgesproken; dat heeft gewerkt.
Vanmorgen vertrokken om 11 uur. Toen had ons vliegtuig vertraging, daardoor miste we onze aansluiting op Frankfurt waardoor we van 5 tot 9 moesten wachten op de volgende vlucht. Eenmaal aangekomen in Innsbruck blijkt dat onze bagage niet is meegekomen. Op dit moment mis ik mn normale koffer en nog belangrijker: mn snowboard![]()
Maar goed, morgen even relaxen. Ze schijnen hier een zoutwater zwembad te hebben waarin je kan drijven. Als je dan achterover gaat liggen en je oren onder water doet hoor je allemaal sounds of the oceanFlipper, Willy en meer van dat soort zeebanket.
Ze moeten ook altijd die arme studenten hebben.. (was wel goedkoop vliegen zeker?quote:Op woensdag 18 januari 2006 01:14 schreef UnleashMitch het volgende:
Voor degene die mij mn wintersport vakantie niet gunden en een vloek hebben uitgesproken; dat heeft gewerkt.
Vanmorgen vertrokken om 11 uur. Toen had ons vliegtuig vertraging, daardoor miste we onze aansluiting op Frankfurt waardoor we van 5 tot 9 moesten wachten op de volgende vlucht. Eenmaal aangekomen in Innsbruck blijkt dat onze bagage niet is meegekomen. Op dit moment mis ik mn normale koffer en nog belangrijker: mn snowboard![]()
Maar goed, morgen even relaxen. Ze schijnen hier een zoutwater zwembad te hebben waarin je kan drijven. Als je dan achterover gaat liggen en je oren onder water doet hoor je allemaal sounds of the oceanFlipper, Willy en meer van dat soort zeebanket.
Vertel mij wat, toen ik weer naar huis ging in de kerstvakantie was ik bij 1 vlucht gewoon 2 koffers kwijt.quote:Op woensdag 18 januari 2006 01:14 schreef UnleashMitch het volgende:
Eenmaal aangekomen in Innsbruck blijkt dat onze bagage niet is meegekomen. Op dit moment mis ik mn normale koffer en nog belangrijker: mn snowboard![]()
dan kan ik denk ik wel de hele tijd blijvenquote:Op woensdag 18 januari 2006 10:27 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Ik geloof dat wij al om 19:00 moeten beginnen en dan is het ongeveer een 1,5 uur. Dus tot uiterlijk 20:30 zijn wij (Pr0nSquad) bezig.
woohoo, ik zit bij de rubberen robbiesquote:Op maandag 16 januari 2006 16:24 schreef Incolumis het volgende:
Team B: De Rubberen Robbies
Squad B - JPJedi
Squad B - Incolumis
Squad B - Spar
Squad B - Egamer1
Squad B - JumperJack
Squad B - Punishers-sd
[afbeelding]
Net zoals de fruitmand voor mn vriendin zeker, ik zit nog steeds dagenlang op de deurmat te wachtenquote:Op woensdag 18 januari 2006 09:07 schreef jpjedi het volgende:
Ze moeten ook altijd die arme studenten hebben.. (was wel goedkoop vliegen zeker?)
We zijn ondertussen al geld aan het inzamelen voor je nieuwe snowboard zoals we besproken hebben.![]()
Zonder gekheid: Dat is wel heel zuur ja,. De nachtmerrie van iedere reiziger.![]()
Hoe duur?? Dan weet ik dat mocht iemand nog een laptop zoekenquote:Op woensdag 18 januari 2006 15:49 schreef RudyCarell het volgende:
He als ik in mei me nieuwe comp heb, dan heb ik een laptop over dus... Promedion D410V, P4 2.6, 768 MB, 128MB ATI 9600 Pro, 30 GB HD... Dus als er dan iemand interesse heeft... hoor ik het wel!
Ik weet nog niet, het duurt ook nog wel ff natuurlijk, ik weet niet wat een redelijke prijs is. Wel belangrijk het is GEEN glossy scherm... native resolutie is 1400x1050... ik kom er ooit nog wel op terug, maar ik dacht ik post het even 4 maanden van tevorenquote:Op woensdag 18 januari 2006 16:18 schreef diamondvoodoo het volgende:
[..]
Hoe duur?? Dan weet ik dat mocht iemand nog een laptop zoeken
zonder jou is het altijd leukquote:Op woensdag 18 januari 2006 14:20 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Succes iig met de BoF Wars, maak er wat leuks van
Lol, hij zit er altijd als een van de eersten op, nu ook weerquote:Op woensdag 18 januari 2006 17:03 schreef RudyCarell het volgende:
srg opie, die gast woont volgens mij op onze server... is die eigenlijk lid? hij is vaker online dan ons...
Hou jij je grote bek es ff tegen onze regelnicht Ferdi pestventje!quote:
hey hey ! ok ferdi is cool maar het blijft een feyenoorder netzoals jij stuk tuig!quote:Op woensdag 18 januari 2006 17:42 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Hou jij je grote bek es ff tegen onze regelnicht Ferdi pestventje!
Ik ben nog geen 5 seconden online en meteen springt mn MSN scherm open, je mist me welquote:
.....quote:Op woensdag 18 januari 2006 17:52 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Ik ben nog geen 5 seconden online en meteen springt mn MSN scherm open, je mist me wel![]()
quote:Op woensdag 18 januari 2006 17:55 schreef Morpheus2002 het volgende:
Haha valt die Keven hier ff door de mand!
Auw...quote:Op woensdag 18 januari 2006 17:52 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Ik ben nog geen 5 seconden online en meteen springt mn MSN scherm open, je mist me wel![]()
Ik was er gister en eergister lieve schat.quote:Op woensdag 18 januari 2006 17:57 schreef Sickert het volgende:
[..]
![]()
wat weet jij er nou van! jij bent nognooit gesmurft door grote smurf![]()
trouwens wanneer betreed jij weer eens het slagveld
jij blijft wel in het vleesch hequote:Op woensdag 18 januari 2006 18:09 schreef kievit19 het volgende:
ik heb misschien weer werk
morgen op gesprekom 3 uur
kip snijdenachja , beter als niks
ach boeit jou dat als het werk bevalt hoef je daar geen last van te hebbenquote:Op woensdag 18 januari 2006 18:11 schreef kievit19 het volgende:
achja, ik had eigenlijk ook liever iets anders,
maja dit is de kip of slagers cao en dat verdient behoorlijk lekker
kan ik tenminste een keer een zak met geld sparen
enige nadeel is wel dat er een tante van mijn ex werkt :S
quote:Op woensdag 18 januari 2006 18:17 schreef Morpheus2002 het volgende:
Sickert probeert dames te verleiden in het FOK! Fotoboek![]()
Voor het geval dat iemand hier de game nog niet heeftquote:Op woensdag 18 januari 2006 18:22 schreef Morpheus2002 het volgende:
[TK] Battlefield 2 + Battlefield Special Forces (PC)
We moeten ff eens wat gaan posten in onze squad-thread op t BoF-forum voor as vrijdag ...quote:Op woensdag 18 januari 2006 19:23 schreef -Dries- het volgende:
[..]
Voor het geval dat iemand hier de game nog niet heeft
Helaas missen we nog 2 squad membersquote:Op woensdag 18 januari 2006 19:30 schreef Umm-Qasr het volgende:
[..]
We moeten ff eens wat gaan posten in onze squad-thread op t BoF-forum voor as vrijdag ...![]()
heb Nehox al enkele quotes gegeven ...quote:Op woensdag 18 januari 2006 20:19 schreef -Dries- het volgende:
[..]
Helaas missen we nog 2 squad members
quote:Op woensdag 18 januari 2006 18:38 schreef RudyCarell het volgende:
[[url=http://img.majidonline.com/thumb/21697/underdogs.jpg]afbeelding][/url]
Logo probeersel
Het kicken werkt idd lekker nu. Nadelen: geen chat; die playerlist daar mogen ze wel wat aan doen, die cd-key hash eruit tiefen, sorteren op naam... Maar voor de rest wel lekker. Ik vind alleen dat als bf2cc het goed zal doen het een 10x beter programma met veel meer mogelijkheden!quote:Op donderdag 19 januari 2006 09:12 schreef escape_nl het volgende:
Zou graag even een kleine feedback willen van de andere admins.
Werkt de nieuwe software?
Ik ben zelf erg tevreden, kan weer naar hartelust kicken en bannen.
Ik geloof dat ze bij BF2CC de schuld leggen bij EA, maar goed ik ben het met je eens dat het een heel mooi programma zou kunnen zijn.quote:Op donderdag 19 januari 2006 09:32 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Het kicken werkt idd lekker nu. Nadelen: geen chat; die playerlist daar mogen ze wel wat aan doen, die cd-key hash eruit tiefen, sorteren op naam... Maar voor de rest wel lekker. Ik vind alleen dat als bf2cc het goed zal doen het een 10x beter programma met veel meer mogelijkheden!
Je kan wel berichten versturen, alleen geen chat lezen.quote:Op donderdag 19 januari 2006 09:32 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Het kicken werkt idd lekker nu. Nadelen: geen chat; die playerlist daar mogen ze wel wat aan doen, die cd-key hash eruit tiefen, sorteren op naam... Maar voor de rest wel lekker. Ik vind alleen dat als bf2cc het goed zal doen het een 10x beter programma met veel meer mogelijkheden!
die hash hoeft er toch niet bij, ik zie er geen voordelen bij, of tief het in een ander tabje of zo!quote:Op donderdag 19 januari 2006 10:32 schreef escape_nl het volgende:
[..]
Je kan wel berichten versturen, alleen geen chat lezen.
Waarom cd-key hash eruit halen?
Namen staan er in.
Geweldig mooi Jumpyquote:Op donderdag 19 januari 2006 14:54 schreef JumperJack het volgende:
hier is een ideetje voor de squadafbeelding...
[[url=http://xs64.xs.to/pics/06034/SquadB.png]afbeelding][/url]
jammer dat ze alletwee niet ontworpen zijn door jullie... Googlequote:Op donderdag 19 januari 2006 15:53 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Wat jullie allemaal hebben is niks!
Wij hebben een eigen wapen(schild), een eigen t-shirt en verre weg het beste logo:
Wapen(schild) en T-shirt
Beste Logo
Ik heb maar linkjes geplaatst zodat de mensen op het werk er geen problemen mee krijgen (waaronder ikzelf)
Overigens is het geen pr0n dame op het logo![]()
Het wapenschild heb ik wel zelf met mspaint aangepastquote:Op donderdag 19 januari 2006 16:03 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
jammer dat ze alletwee niet ontworpen zijn door jullie... Google
ach ja, ieder zijn meugquote:Op donderdag 19 januari 2006 16:08 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Het wapenschild heb ik wel zelf met mspaint aangepasten het t-shirt kwam ik inderdaad ook tegen tijdens mijn zoektocht.
Het logo heb ik wel zelf gemaakt, behalve de foto, die had ik zelf graag genomen![]()
Neemt niet weg dat we met de minste fotosoep skills wel het mooiste/lekkerste logo hebben gemaakt![]()
quote:Op donderdag 19 januari 2006 16:21 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Is dit niet iets voor de underdogs
[afbeelding]
Goh je mag een keer invallen en je praat al direct over wij, je bent wel een trouwe hond zegquote:Op donderdag 19 januari 2006 16:27 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Die was ik ook tegengekomen, maar wij willen liever een serieusere look
Ik wist het niet anders te formuleren... Kijk maar uit anders ban ik jequote:Op donderdag 19 januari 2006 16:55 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Goh je mag een keer invallen en je praat al direct over wij, je bent wel een trouwe hond zeg![]()
quote:Op donderdag 19 januari 2006 09:12 schreef escape_nl het volgende:
Zou graag even een kleine feedback willen van de andere admins.
Werkt de nieuwe software?
Ik ben zelf erg tevreden, kan weer naar hartelust kicken en bannen.
dat we de rubberen robbies waren wist ik [2 pagina's terugquote:Op donderdag 19 januari 2006 15:08 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Geweldig mooi Jumpy
Echter 1 maar... we waren het eerste squad met logo (zie onze squad thread op het bof forum) en is ontworpen door onze enige echte Inco.![]()
Teamnaam: Rubberen robbies!![]()
ach wat is 0.18 seconden, als je .... minuten brainlag hebt? (* Incolumis wacht op reactie)quote:Op donderdag 19 januari 2006 15:31 schreef jpjedi het volgende:
Nog steeds heb ik een fucking ping van 180 in NL. Casema zegt nu dat het een wijkprobleem is. Nu maar hopen dat het voor morgenavond opgelost is anders loop ik 0,18 seconde achter op de rest en dat kan net teveel zijn..![]()
jij hebt dus maandag weer een gaaf huidjequote:Op donderdag 19 januari 2006 19:00 schreef UnleashMitch het volgende:
Zo ik ben ook weer eens aanwezig. Voor degenen die al gestort hebben; bedankt, het leven is hier al duur genoeg dus elke steun is welkom
Gisteravond waren alle spullen er en vandaag heerlijk kunnen snowboarden met als hoogtepunt veel poedersneeuw. Nadeel daarvan was dat de poeder zo diep was dat als je een keer valt je niet meer omhoog kunt komen maar goed
Het is hier echt ontzettend luxe, geen fuck te beleven maar wel luxeKom net uit het sauna, een edelsteentuin oid en meer van dat soort gekke dingen. Wordt goed acclimatiseren als ik weer terug ben in NL vrees ik.
Tot maandag ofzo
Klinkt erg goed! Have phun!quote:Op donderdag 19 januari 2006 19:00 schreef UnleashMitch het volgende:
Zo ik ben ook weer eens aanwezig. Voor degenen die al gestort hebben; bedankt, het leven is hier al duur genoeg dus elke steun is welkom
Gisteravond waren alle spullen er en vandaag heerlijk kunnen snowboarden met als hoogtepunt veel poedersneeuw. Nadeel daarvan was dat de poeder zo diep was dat als je een keer valt je niet meer omhoog kunt komen maar goed
Het is hier echt ontzettend luxe, geen fuck te beleven maar wel luxeKom net uit het sauna, een edelsteentuin oid en meer van dat soort gekke dingen. Wordt goed acclimatiseren als ik weer terug ben in NL vrees ik.
Tot maandag ofzo
quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:48 schreef Incolumis het volgende:
[..]
ach wat is 0.18 seconden, als je .... minuten brainlag hebt? (* Incolumis wacht op reactie)
Wel eens gehad dat al m'n instellingen spoorloos verdwenen waren. Maar dat zelfs je account foetsie is !!!!!quote:Op donderdag 19 januari 2006 19:37 schreef BaraCuda het volgende:
Al mijn instellingen zijn ineens weg
Evenals mijn account
Heel vreemd. Ook na paar keer inloggen?quote:Op donderdag 19 januari 2006 19:37 schreef BaraCuda het volgende:
Al mijn instellingen zijn ineens weg
Evenals mijn account
Laat me raden? Ambtenaar?quote:Op donderdag 19 januari 2006 19:45 schreef jpjedi het volgende:
ideaal dat msn 8.0. Kan ik eindelijk iedereen een door mij verzonnen naam toekennen ipv die eindeloze shitzinnen met onzin.
Ik heb al namen voor Sickert en Frank..![]()
mn aller beste vriendje?quote:Op donderdag 19 januari 2006 19:45 schreef jpjedi het volgende:
ideaal dat msn 8.0. Kan ik eindelijk iedereen een door mij verzonnen naam toekennen ipv die eindeloze shitzinnen met onzin.
Ik heb al namen voor Sickert en Frank..![]()
ask fjd... maar ik denk eind vd maand ofzoquote:Op donderdag 19 januari 2006 20:11 schreef Droopie het volgende:
Moguh, wanneer gaat de nieuwe server periode weer in. dan doe ik wel weer gezellig mee.
JOHAN!!!!!!!!!!!!!!!!!quote:Op donderdag 19 januari 2006 20:11 schreef Droopie het volgende:
Moguh, wanneer gaat de nieuwe server periode weer in. dan doe ik wel weer gezellig mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |