Ik ben van de partijquote:Op zondag 15 januari 2006 20:33 schreef escape_nl het volgende:
Veel members kennen de Pure Evil server, een Amerikaanse server met veel goede spelers.
Ik ben daar zelf veel te vinden.
Nu werd er gevraagd om een clan war tegen hun clan.
Er is nog niets definitief dus ik wil eerst weten of er animo voor is.
quote:Op maandag 16 januari 2006 15:59 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Edit:
Ik had ook nog 2 mooie topictitels: "Waar ontopic offtopic is" of "Voor al uw relatieproblemen..."
Kopje thee, koekje erbij ?quote:Op maandag 16 januari 2006 16:04 schreef Umm-Qasr het volgende:
Cohen?? Boel bij elkaar houden ofzo?? Iig, goed werk van 'onze' jongens voor het hele gedoe rondom de BoF-wars. Dit gaat echt leuk worden ...![]()
Al zit ik hoog in de bergen, nog steeds zal ik meegamen met een ping van 9quote:Op maandag 16 januari 2006 16:17 schreef 1-1-1-1-1 het volgende:
Trouwens FJD, het is precies op tijd gelukt, nu jij een paar dagen weg bent kan ik mooi je proberen in te halen op de ranking...slechts 600 puntjes scheiden ons nog![]()
Nog een concurrent erbij. Rozenburg zal snel een digitale tsunami meemaken ...quote:Op maandag 16 januari 2006 16:19 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Al zit ik hoog in de bergen, nog steeds zal ik meegamen met een ping van 9
Vanavond nog maar wat puntjes bij elkaar sprokkelen dan want anders gaat t wel heel erg achteruit hard
waar heb ik dat eerder gezien?quote:Op maandag 16 januari 2006 16:17 schreef 1-1-1-1-1 het volgende:
Trouwens FJD, het is precies op tijd gelukt, nu jij een paar dagen weg bent kan ik mooi je proberen in te halen op de ranking...slechts 600 puntjes scheiden ons nog![]()
Bitchquote:
Ik heb toen 1 week de illusie gehad dat ik met Incolumis kon vechten om een positiequote:
Rubberen Robbies Foto's van de deelnemersquote:Op maandag 16 januari 2006 17:15 schreef Sickert het volgende:
[[url=http://xs64.xs.to/pics/06031/rubber.jpg.xs.jpg]afbeelding][/url]
maar eens ff paniek zaaien hier
whehehequote:Op maandag 16 januari 2006 17:17 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Rubberen Robbies Foto's van de deelnemers
gehehe je kunt altijd nog konijn etenquote:Op maandag 16 januari 2006 17:23 schreef kievit19 het volgende:
djuu, kmoet nou weer zelf koken
(ben al bezig)
ik heb al gestemdquote:Op maandag 16 januari 2006 17:28 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Konijn is lekker, alleen dan moet je het wel goed klaarmaken
Trouwens ik heb een poll toegevoegd waarin je op een naam kan stemmen of zelf een naam kunt toevoegen.
Skwuaat naampie
Ik heb NehoX zojuist nog op t BoF forum zien postenquote:Op maandag 16 januari 2006 17:30 schreef -Dries- het volgende:
Komt een van mijn squad members behalve Raffie en Jafar nog op t forum of wat?
mooi een zwart gaatjequote:Op maandag 16 januari 2006 17:39 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Het zou wel eens kunnen dat Squad D een pr0n squad gaat worden, hier alvast een gecensureerde versie (speciaal voor FoK) van ons squad logo:
[[url=http://xs64.xs.to/pics/06031/pr0nsensuur.gif.xs.jpg]afbeelding][/url]
Dat hebben ze als wapen onder de 1 toetsquote:Op maandag 16 januari 2006 17:45 schreef escape_nl het volgende:
De rubberen robbies, lol
schieten jullie hiermee???
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |