Zeg dat welquote:
Ga staken uit protest.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 19:15 schreef TradeMarkie het volgende:
Ik heb het de afgelopen 2 weken voor het eerst sinds februari weer zo druk dat ik vermoeid thuiskom, dat is best wel weer wennen
Spel is een andere opdracht, bij deze is het alleen de bedoeling om een filmpje te makenquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 19:23 schreef B.ertha het volgende:
Tim, wat is nou de bedoeling? Moet ik wachten tot er een spel komt of zie ik alleen maar plaatjes? Je ging toch een spel maken
Pieter Stormsquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 19:02 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Update van de videoclip
Wat ik nog moet fixen is dat er geen rare dingen optreden bij resizen, maar dat is even opzoeken welke functie ik nodig heb in actionscript en die in het eerste frame zetten
Laatste bezoek: 27 minuten, 51 seconden geleden.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 19:33 schreef Nembrionic het volgende:
Iemand nog iets gehoord van MaJo?
Gelukkig is het goed te zien en te herkennenquote:
Ik kan me er ook grotendeels in vinden iddquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 19:51 schreef Supersheep het volgende:
Fashion tips for women from a guy who knows dick about fashion
Leuk lapje tekst over Crocs, rode lippenstift, Fidel Castro petjes, vagina-truitjes en nog wat zooi. Ben het eigenlijk wel met 'm eens
Grappig stukje ja. Herken mezelf er niet inquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 19:51 schreef Supersheep het volgende:
Fashion tips for women from a guy who knows dick about fashion
Leuk lapje tekst over Crocs, rode lippenstift, Fidel Castro petjes, vagina-truitjes en nog wat zooi. Ben het eigenlijk wel met 'm eens
Ik jou ook helemaal nietquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 20:10 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Grappig stukje ja. Herken mezelf er niet in
quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 20:14 schreef Supersheep het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=1qiGyxPplAw
quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 20:14 schreef Supersheep het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=1qiGyxPplAw
quote:There have been literally thousands of names for the same color of lipstick over the years, yet there are only about 3 shades of red: red, dark red, light red. Period. And I mean that grammatically, and not menstrually
quote:tit curtains
quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 21:17 schreef Supersheep het volgende:
[..]
Maar jij bent dan ook de dictator van de DvhN internetredactie.
En ik verdiende nog minder dan de gemiddelde MBO' er. Namelijk helemaal niks.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 20:43 schreef Etcetera het volgende:
![]()
Stagiair verdient 1,70 euro per uur Ik krijg meer dan het gemiddelde universiteitsniveau![]()
ik vind dat zo dom van die bedrijvenquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 21:50 schreef wyccie het volgende:
[..]
En ik verdiende nog minder dan de gemiddelde MBO' er. Namelijk helemaal niks.![]()
wanneer moet je stage lopen?quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 21:51 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ik ben ook al blij met een stageplaats an sich. Maar ja, dat krijg je bij concurrentie van 200 andere studenten in dezelfde stad... dan wordt het een lastig verhaal..
ja ok, dat kan wel zo zijnquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 21:56 schreef wyccie het volgende:
Oh, ik heb stage gelopen bij de universiteit/het ziekenhuis en een onderzoeksinstituut, geen bedrijf. Commerciële bedrijven betalen juist prima.
Ik heb er dus zelf voor gekozen, dat wel. Maar toch. Ik heb in totaal (twee stages) 12 maanden stage gelopen en full time gewerkt.
doe je waarschijnlijk beter dan ikquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 21:56 schreef LadyBlack het volgende:
Ik heb zojuist meegedaan aan de Nationale Bijbelquiz
Een 5,8 gehaald
mijn enige tip: op tijd beginnen met zoekenquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 21:59 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Dat is juist waardoor bedrijven groot blijven: goedkope krachten. Voor jou tien anderen...
[..]
Dat duurt nog wel even. Als ik dit jaar al m'n studiepunten haal (), dan misschien in september. Maar wellicht wil ik dan nog een minor volgen van een half jaar, en wat vakken bijspijkeren. Daarnaast moet ik kijken wat er in combinatie met m'n werk mogelijk is. Kortom: op z'n vroegst in september, waarschijnlijk later
dat genaaid zijn kan best meevallen hoorquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 22:06 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Da's zeker belangrijk, alleen is het zo jammer dat m'n stage afhangt van m'n tweede halfjaar... en meestal moet je voor die tijd al iets hebben. Conclusie: ik ben genaaid. Misschien schuif ik m'n stage sowieso wel een half jaar op (eerst even de aankomende twee tentamenperiodes afwachten...).
Voordeel t.o.v. de rest heb ik overigens wel: ik ben een man (in tegenstelling tot die 200 vrouwen), ik heb bestuurservaring en relevante werkervaring...dat moet haast wel in m'n voordeel zijn.
welke had jequote:Op dinsdag 30 oktober 2007 22:14 schreef wyccie het volgende:
Mijn chocoladekoekjes van Bolletje zijn op.
Die zijn zo lekker. En ik heb honger.![]()
quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 22:14 schreef wyccie het volgende:
Mijn chocoladekoekjes van Bolletje zijn op.
Die zijn zo lekker. En ik heb honger.![]()
Eindeloos (melkchocolade). Tijdje geleden lagen ze heel goedkoop bij de Xenos, had toen gelijk een paar pakken meegenomen.quote:
op bed gaan, morgen naar de supermarkt en nieuwe halenquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 22:24 schreef wyccie het volgende:
[..]
Eindeloos (melkchocolade). Tijdje geleden lagen ze heel goedkoop bij de Xenos, had toen gelijk een paar pakken meegenomen.![]()
En nu? Wat moet ik nou?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |