over 2 uurtjes ofzo heb ik hem ookquote:
overloper............quote:
overloper.....quote:Op woensdag 21 december 2005 20:30 schreef kievit19 het volgende:
[..]
over 2 uurtjes ofzo heb ik hem ook
ben pr0n aan 't kijken........quote:Op woensdag 21 december 2005 20:37 schreef Umm-Qasr het volgende:
Ik wil nu best ook BF2 spelen. Kom je online?![]()
ach, heb vandaag ook weer es een keer fear uitgespeeldquote:
Too much information ...quote:Op woensdag 21 december 2005 20:39 schreef Suikermais het volgende:
[..]
ben pr0n aan 't kijken........
maar kom straks wel effe op de server..zo eerst maar eens onder de douche.
quote:Op woensdag 21 december 2005 14:46 schreef jpjedi het volgende:
Voor iedereen die ik het beloofd heb:
http://www.3dvelocity.com(...)ty/win64softlist.htm
Een aardig compleet overzicht van software welke werkt of niet werkt met XP X64.
Ik heb op een usb adaptertje na mijn hele systeem draaiende onder x64 en zonder problemen verder. (afkloppen) Mijn menig is dat je met een nieuw systeem gerust de overstap kunt maken.
Battlefield werkt perfekt iig en daar gaat het om![]()
Hij was af en toe lekker op dreef inderdaad. De eerste potjes waren mrwheels en drBravo volgens mij ook lekker bezig. Jafar heeft op een gegeven moment (aan het einde ergens) ook flink huis gehouden met UT. UT was wel erg hyper, vandaar ook dat Sickert inderdaad wel de titel verdiendquote:
Die trampoline was verschrikkelijk zeg. Ben blij dat jullie technisch konden uitleggen hoe het in zijn werk gaat.quote:Op woensdag 21 december 2005 23:29 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Hij was af en toe lekker op dreef inderdaad. De eerste potjes waren mrwheels en drBravo volgens mij ook lekker bezig. Jafar heeft op een gegeven moment (aan het einde ergens) ook flink huis gehouden met UT. UT was wel erg hyper, vandaar ook dat Sickert inderdaad wel de titel verdiend![]()
Oh en Sickert heeft ook de GayPr0n award in de wacht gesleept en dat terwijl niemand in zijn kanaal wilde![]()
Oh en het trampoline springen is gewonnen door die blonde meid, zelfs Jedi werd er stil van.![]()
Beetje napraten moet kunnen inderdaad zo tot januari. Gewoon de lan nog eens herbeleven zo in de vakantie vanuit de luie stoel. Voor je het weet staat de volgende lan voor de deur (nou ja Hengelo..) en gaan we weer lekker maken en uitdagen.quote:Op donderdag 22 december 2005 00:01 schreef Umm-Qasr het volgende:
Bij de LAN ging t om wel meer dan alleen sickert's hobbies. De reden dat t telkens terugkomt is omdat de trampoline een ware openbaring voor iedereen bleek te zijn. Er is heel veek gegamed, veel gelachen, veel gegeten (home-made hete pannekoeken) en gedronken en zelfs gevoetbald. Genoeg redenen om tot na nieuwjaar erover te blijven lullen. Ja toch mannen??![]()
We hebben ook een eigen forum hoorquote:Op donderdag 22 december 2005 00:01 schreef Umm-Qasr het volgende:
Bij de LAN ging t om wel meer dan alleen sickert's hobbies. De reden dat t telkens terugkomt is omdat de trampoline een ware openbaring voor iedereen bleek te zijn. Er is heel veek gegamed, veel gelachen, veel gegeten (home-made hete pannekoeken) en gedronken en zelfs gevoetbald. Genoeg redenen om tot na nieuwjaar erover te blijven lullen. Ja toch mannen??![]()
dude dan ken je de reden niet waarvoor ik het eerste topic van de band of fok!kers heb geopendquote:Op donderdag 22 december 2005 00:24 schreef Fillipe het volgende:
[..]
We hebben ook een eigen forum hoor
Daar zijn deze verwante zaken meer voor bedoeld, ik bedoel hier mogen we ook flink offtopic gaan. Maar dit is meestal over kleinere zaken e.d. Vind het echt vrij irritant om al die puber verhalen te lezen over Porno. Kom op zeg hoe oud ben je?
En dan zitten er ook nog 2 kerels van boven de 30+ bij die dat grappig vinden.
En ja ik heb humor, maar dit is geen humor.
helemaal mee eens het was super gezelligquote:Op donderdag 22 december 2005 00:04 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Beetje napraten moet kunnen inderdaad zo tot januari. Gewoon de lan nog eens herbeleven zo in de vakantie vanuit de luie stoel. Voor je het weet staat de volgende lan voor de deur (nou ja Hengelo..) en gaan we weer lekker maken en uitdagen.
We moeten wel op tijd een datum zien te pinnen voor de volgende lan en de lokatie definitief vastleggen. Ik stem ervoor om het een FOD-BOF lan te maken. Als alle Fodders zoals Postman zijn dan beloofd het een succes te worden.![]()
Ten eerste; Ben ik je 'dude' niet.quote:Op donderdag 22 december 2005 00:34 schreef Sickert het volgende:
[..]
dude dan ken je de reden niet waarvoor ik het eerste topic van de band of fok!kers heb geopend![]()
en jedi is nog geen eens 30 en van diekie weet ik het niet
Trouwens..
wtf dude het was gewoon humor!![]()
als je te lui bent om naar de lan te komen moet je ook niet lullen, wij hebben dikke lol gehad .
nog nooit van vrouwen gehoord dat mannen nooit en te nimmer volwassen zullen wordenquote:Op donderdag 22 december 2005 01:17 schreef Fillipe het volgende:
[..]
Ten derde; Een puber die humor ziet in de vorm van Porno kijken het gehele weekend met 10 kerels om zich heen... Tsja hoef ik niet veel aan toe te voegen.
quote:Op donderdag 22 december 2005 01:17 schreef Fillipe het volgende:
[..]
Ten eerste; Ben ik je 'dude' niet.
Ten tweede; Leer eens typen.
Ten derde; Een puber die humor ziet in de vorm van Porno kijken het gehele weekend met 10 kerels om zich heen... Tsja hoef ik niet veel aan toe te voegen.
Ten vierde; Ik was niet te lui maar ik had genoeg dingen te doen mbt mijn studie.
Maar mensen ik heb een besluit genomen en dat betekent dat ik bij deze uit de BoF clan zal stappen. Ik heb het een beetje gehad met sommige dingen en mensen hier. Beetje hoog peuter gehalte zo af en toe en er wordt nog maar weinig echt gezellig geouwehoerd en geknald. Was gezellig voor de time being. En Ferdi je bent een topgozer, die veel heeft geregeld en ongetwijfeld nog veel zal blijven regelen voor het groepsbelang.
Ik ga lekker als een eenzame soldaat verder. Admin functie en lid functie vervallen dus bij deze. Zal denk ik ook niet meer bijdragen aan de volgende serverperiode omdat ik toch weet dat als ik nog mocht langskomen op de BoF server een aantal pubertjes toch irritant zullen doen. Jammer had er veel voor over.
En deze beslissing komt niet alleen door net hoor, vind dat er de laatste tijd gewoon teveel geouwehoerd wordt over de LAN en mensen draven er soms iets te ver op door.
God lijkt wel een serieus ontslag zo, moet het ook niet zijn. Was gezellig enne tot later!
![]()
O btw, wil niet zeggen dat ik nu iedereen hier niet mag ofzo hé. Zo bedoel ik het uiteraard niet. Heb met veel verschillende spelers erg veel lol gehad!
quote:En deze beslissing komt niet alleen door net hoor, vind dat er de laatste tijd gewoon teveel geouwehoerd wordt over de LAN en mensen draven er soms iets te ver op door.
ik heb je nog nooit gezien op TS, dus waar wordt er nog meer geouwehoerd?quote:Beetje hoog peuter gehalte zo af en toe en er wordt nog maar weinig echt gezellig geouwehoerd en geknald.
Dit is dus eigenlijk idd een reden wat ook zou kunnen tellen op ten duur dat ik er misschien ook de strijdbijl bij neergooi... Het idee van onze clan is perfect, maar er wordt gewoon te weinig gegamed door boffers op onze server... op een willekeurige avond krijg je geeneens een APC vol met boffers...quote:Misschien wordt t eens weer tijd om wat elan erin te gooien door een keer op een tijdstip met vele BoF-fers te gaan knallen? Dat is weer eens lang geleden, afgezien van de LAN dan. Wie heeft interesse?
ok je hebt een point, maar vergeet niet dat dit eigenlijk de BoF topic is, er is nog een andere BF2 topic. (ergens verstopt onder een laag stof)quote:Op donderdag 22 december 2005 11:25 schreef Fillipe het volgende:
@Inco, bijna 21. En neen het heeft niets te maken met dat ik me te volwassen voel. Helemaal niet, ben zelf ook nog een kind. Maar een kind praat toch ook niet constant over dezelfde dingen. Nogmaals ik begrijp heel goed dat jullie het super leuk hebben gehad etc en dat jullie je verhalen erover kwijt willen, maar bedenk wel dat voor de mensen die niet geweest zijn en die dus niet mee kunnen lullen het minder leuk is. Vrij logisch vervolg toch? En er werd via xfire/msn en via de ingame chat ook behoorlijk geouwehoerd, daarvoor heb je niet perséé TS nodig.
Oftewel de continue verhalen over de LAN hebben mijn beslissing alleen maar gemakkelijker gemaakt, ik speelde immers al minder en etc.
IDD maar probeer dat maar eens, als ik xfire aanknal zijn er van de 30/40 ongeveer 9 online!quote:Op donderdag 22 december 2005 12:44 schreef Umm-Qasr het volgende:
Dan moeten we een keer gewoon een datum prikken en dan geen ge-maar: inloggen en knallen!!!![]()
Zo'n geniale kopbal is nog nooit vertoondquote:Op woensdag 21 december 2005 23:19 schreef jpjedi het volgende:
King of Worms: Ferdi![]()
COD2: tot zaterdag Incolumis en daarna Postman![]()
UT2004: Sickert![]()
BF2: Postman als hij in een tank zit.![]()
Flatout: Cyrusthevirus![]()
Ik kijk alleen nog maar DVDs, weet ik tenminste zeker dat ze winnenquote:
Mannen zijn net kinderen die niet groot zijn gewordenquote:Op donderdag 22 december 2005 09:14 schreef Incolumis het volgende:
dat van dat peutergedrag vind ik persoonlijk erg overtrokken. zoals al langer bekend is, mannen blijven altijd kinderen, als jij je TE volwassen voelt hiervoor, moet je toch echt eens wat losser gaan worden.
Je hebt toch kickrechten ? Je weet dat je zulke mensen er altijd af mag schoppen maar goed ik begrijp het verder wel. Volgens mij echter moet je dit topic hetzelfde inschatten als ons andere forum. We zijn daar onderling en ouwehoeren over alles en nog wat en aangezien de LAN voor veel mensen een succes was is dat nu een veelbesproken onderwerp. Nee dat is niet altijd even leuk voor mensen die er geweest zijn maar goed BoF had een LAN party dus in het BoF-topic wordt dan gesproken over de LAN. Dat trekt vanzelf wel weer wegquote:Op donderdag 22 december 2005 01:17 schreef Fillipe het volgende:
Ik toch weet dat als ik nog mocht langskomen op de BoF server een aantal pubertjes toch irritant zullen doen. Jammer had er veel voor over.
Jaquote:Op donderdag 22 december 2005 10:29 schreef Umm-Qasr het volgende:
Misschien wordt t eens weer tijd om wat elan erin te gooien door een keer op een tijdstip met vele BoF-fers te gaan knallen? Dat is weer eens lang geleden, afgezien van de LAN dan. Wie heeft interesse?![]()
Tja dat idee heeft iedereen wel. In het begin neem je de shortcomings van het spel voor lief maar op een gegeven moment ga je je er aan ergeren. Daarnaast heb ik persoonlijk te weinig tijd gehad om te gamen als ik een voorzichtige gok mag doen dan kan ik zeggen dat ik op de LAN net zoveel uren heb gemaakt als de afgelopen 6 weken achter een game. Helaasquote:Op donderdag 22 december 2005 12:27 schreef RudyCarell het volgende:
Dit is dus eigenlijk idd een reden wat ook zou kunnen tellen op ten duur dat ik er misschien ook de strijdbijl bij neergooi... Het idee van onze clan is perfect, maar er wordt gewoon te weinig gegamed door boffers op onze server... op een willekeurige avond krijg je geeneens een APC vol met boffers...
Maar ik ben altijd in voor een potje knallen, met een lekkere groep! Xfire doet wonderen
Dan ben ik vrijdag van de partij...quote:Op donderdag 22 december 2005 12:48 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Datum: gewoon elke vrijdag of zo een BoF-Brawl houden met zo veel mogelijk Boffers. Mailtjes sturen in de week ervoor en hopen op een overvolle server is denk de enige manier...
Wat zeg je over m'n haarkleur!?!? Hou je mening es voor je johquote:Op donderdag 22 december 2005 15:04 schreef jpjedi het volgende:
Ik heb het een paar weken geleden al aangeslingerd en ik zie een ontwikkeling richting een gezelligheidsclubje van gasten die gamen leuk vinden. Houd alles op bij een verminderde interesse in BF2? Als het aan mij ligt niet.
Wel moeten we ons beraden over de toekomst.
@ Fillipe: Mening is inderdaad altijd persoonlijk maar ik had het meer over een opmerking richting mij op het persoonlijke vlak en das toch net weer wat anders. Nu is het mijn leeftijd en morgen is het Frank zijn haarkleur...kortom denk niet dat dit onderdeel moet zijn van je betoog om afscheid te nemen. Het ga je goed.
Ik vind dat eigenlijk wel meevallen, gisteren waren er best wat. Ook voordat jij op de server kwam zaten er nog een paar andere BoF-ers....quote:Op donderdag 22 december 2005 12:27 schreef RudyCarell het volgende:
Nou nou wat een heibel, ik ben het ergens toch wel met Filippe eens... het gaat veel over de LAN, maar goed dit is gewoon gesprekstof waardig (zo te zien)... en die porno... ja het is mijn ding ook totaal niet en vindt het ook een beetje childish... maar met veel gasten bij elkaar gaat dat nu eenmaal zo...
[..]
Dit is dus eigenlijk idd een reden wat ook zou kunnen tellen op ten duur dat ik er misschien ook de strijdbijl bij neergooi... Het idee van onze clan is perfect, maar er wordt gewoon te weinig gegamed door boffers op onze server... op een willekeurige avond krijg je geeneens een APC vol met boffers...
Maar ik ben altijd in voor een potje knallen, met een lekkere groep! Xfire doet wonderen
Ja moest toch iemand nemen als voorbeeld en dan denk ik weer aan jou gelijk..quote:Op donderdag 22 december 2005 15:12 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Wat zeg je over m'n haarkleur!?!? Hou je mening es voor je joh
Goed nieuws! Dan zal ik De tag voor me naam gooien. nu nog xfire installeren en gaan samenwerken!quote:Op donderdag 22 december 2005 16:24 schreef jpjedi het volgende:
Punsher je bent gevalideerd voor de Bof site.![]()
Kijk maar uit..voor je het weet ben je 30.quote:Op donderdag 22 december 2005 16:31 schreef UnleashMitch het volgende:
Mijn vrijdag wat doe jeDan ben ik vaak op de zuip met een vriend van me en aangezien we een stel oude lullen aan het worden zijn begint dat al om 20:00
Ik stem dus voor zondag.
CoD kunnen we overigens ook spelen zoals we op de LAN deden. Sickert heeft een programmatje waarmee je een netwerk kunt faken over het internet
sgoedquote:Op donderdag 22 december 2005 16:40 schreef diamondvoodoo het volgende:
@ Sickert, heb net de DS met eenaantal spellen, inclusief mario Kart. Heb ook een WiFi USB stick gekocht. Het is nog allemaal verpakt maar als alles eenmaal zover is en ik heb een btje geoefent daag ik je graag uit, mits je niet online kan met dat ding
VPN?quote:Op donderdag 22 december 2005 16:31 schreef UnleashMitch het volgende:
CoD kunnen we overigens ook spelen zoals we op de LAN deden. Sickert heeft een programmatje waarmee je een netwerk kunt faken over het internet
ik ga het van het weekend ff testenquote:Op donderdag 22 december 2005 16:39 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Kijk maar uit..voor je het weet ben je 30.![]()
Dat COD progje is een goed idee en ik zie het wel zitten. Spel zal geen all-time favourite worden zoals Civ en BF maar kan me er goed mee vermaken. Online is het wel erg druk op het slagveld en is snipen best lastig aangezien ze je zo in de gaten hebben. Oftewel dan ben ik echt de N00B.![]()
Als iemand tijd en zin had om mij als noob dat spel uit te leggen, why not? Ik vond t jammer dat iedereen vrolijk speelde en uitbundig lachte en ik daar als een dove tijdens een gabberfeest stond.quote:Op donderdag 22 december 2005 15:54 schreef UnleashMitch het volgende:
@Jafar, vanavond een Worms-war ?
bij worms moet je gewoon even single player spelen , dan heb je het snel genoeg door,quote:Op donderdag 22 december 2005 18:23 schreef Umm-Qasr het volgende:
[..]
Als iemand tijd en zin had om mij als noob dat spel uit te leggen, why not? Ik vond t jammer dat iedereen vrolijk speelde en uitbundig lachte en ik daar als een dove tijdens een gabberfeest stond.Ik wil best t een en ander over dat spele leren maar ik focus me liever toch meer op CoD2. Sicketr, do your thing ...
![]()
Grandioos spel, Ik heb het jaren geleden veel gespeeld dus op de lan was het weer redelijk nieuw voor me al zat de kamikaze en de clusterbom er nog in. Ik was weer vrij snel gewend alleen ik had wel een paar keer dat ik de spatie indrukte om te springen maar dan ging de bom af..quote:Op donderdag 22 december 2005 18:33 schreef kievit19 het volgende:
[..]
bij worms moet je gewoon even single player spelen , dan heb je het snel genoeg door,
dat het gewoon een zwaar melig spel is waarbij een flinke dosis geluk makkelijk is
Ik zou zeggen: GROTE WORM ipv grote smurf..quote:Op donderdag 22 december 2005 18:38 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Worms is bijna het makkelijkste wat er is. Inderdaad even single player en je kan van iedereen winnen, zelfs van de God Of Worms Ferdi
quote:Op donderdag 22 december 2005 18:42 schreef jpjedi het volgende:
Ik zou zeggen: GROTE WORM ipv grote smurf..![]()
quote:Op donderdag 22 december 2005 19:00 schreef kievit19 het volgende:
we hebben het hier trouwens toch wel over worms3d voor de goede orde?
Weer 3D. Het ziet er allemaal erg goed uit maar de besturing en het daadwerkelijke schieten is erg irritant en dat verziekt het hele spel, helaas.quote:Op donderdag 22 december 2005 19:18 schreef kievit19 het volgende:
ik zie trouwens ook dat er nu een worms mayhem is :S
wordt ff wat later..quote:Op donderdag 22 december 2005 21:26 schreef UnleashMitch het volgende:
Waar zijn jullie allemaal dan ?![]()
leer schrijven (op zn flieps) de naam is SICKERTquote:Op donderdag 22 december 2005 18:23 schreef Umm-Qasr het volgende:
[..]
r ik focus me liever toch meer op CoD2. Sicketr, do your thing ...![]()
als het goed is doe ik morgen meequote:Op donderdag 22 december 2005 23:58 schreef jpjedi het volgende:
Dat je niet gewoon BF2 komt spelen man...Waren weer met een volle chopper in het veld.
Lekker gespeeld en ik heb al zin in de gameavonden wanneer het volle bak is!![]()
Hier bij de OP of bij de wekelijkse ranking?quote:Op vrijdag 23 december 2005 06:29 schreef sebnl het volgende:
Hé ik vernieuw elke week m'n statsignature maar sta er weer niet bij![]()
of ga ik te snel......... ,sta geloof ik nummer 6....hard op weg om escape te ownen![]()
![]()
quote:Op vrijdag 23 december 2005 08:43 schreef escape_nl het volgende:
[..]
Hier bij de OP of bij de wekelijkse ranking?
Mij ownen, ja dat is niet moeilijk.
Bij mij wordt het ook steeds minder, deze week amper gespeeld, lijkt wel of ik steeds minder zin in krijg.
Dit is mijn nieuwe pc geworden
1 AMD Athlon 64 X2 3800+ 2.0GHz HT 1MB S939 Box
1 Antec Midi Tower TX1050B Performance TX ATX 500W (zwart)
1 Asus A8N-SLI nForce4 SLI, RAID, GLAN
1 NEC DVD-/+/RAM ND-4550A 16x/16x/8x DL Bulk (zwart)
1 OCZ 4 x 512MB DDR SDRAM PC3200 CL2.5 Value
2 Western Digital 200GB SATA150 8MB, WD2000JD
1 XFX Videokaart PCI-e GeForce 7800GT 256MB DDR3 DVI & COD2 ¤
1 Zalman Chipset Koeler ZM-NB47J Northbridge
En deze heb ik nu, straks mijn eigen lannetje
Intel Pentium 4 socket 478
Asus P4P800
4x 512 MB Kingston PC3200
2 x 120 GB WD,
ATi Radeon 9800 Pro
NEC 3520 (dvd-writer)
Philips (cd-writer)
Voeding 350W
Samsung 730BF 17" TFT
Nog lang doorgegaan?quote:Op vrijdag 23 december 2005 08:44 schreef RudyCarell het volgende:
Was weer gezellig gisteren...
nee half 2 of zo...quote:
Zou dat niet gewoon nep zijn geweest..quote:Op vrijdag 23 december 2005 08:59 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
nee half 2 of zo...
Wat was de finale van BB trouwens lullig zeg, ze waren gewoon Roel vergeten te vertellen dat hij niet gewonnen had...
Domo accepteert ook fanmailtjesquote:Op vrijdag 23 december 2005 10:03 schreef JumperJack het volgende:
DOMO
![]()
35 kills in 1 ronde omdat jij vloog, ook nog persoonlijk record verbroken85
![]()
![]()
![]()
Dan was dat een reden dat ik hem zou kicken/bannen ook al ben je bof lidquote:Op vrijdag 23 december 2005 10:32 schreef staticdata het volgende:
Nou gisteren zat ik volgens mij met Jedi in een chopper totdat hij besloot zijn heli in een boom te parkeren. ik sprong er voor de zekerheid uit en hij kon nog net eruit komen.
Trouwens Jedi moet ik niet nog een mailtje krijgen voor toegang tot het forum van BOF?
Gisteren heb ik toch wel de vaagste reden gehoord dat die NL_Drumpie17 aan het teamkillen ging omdat hij niet bij het team kon spelen waar hij bij wilde spelen. "en andere daagden hem uit".
![]()
Tja sommige kunnen tever gaan maar bij dit soort namen heb ik altijd het idee dat er pubers achter zitten die zich op die manier stoer voelen. Zich wel afzetten tegen het Westen maar ondertussen op een zware PC een spel als BF2 spelen. Nep moralisten. Beetje als de SGP, geen vrouwen toe laten maar op het moment dat je subsidie in het geding is opeens weer wel. Kinderachtig en de moeite niet waard.quote:Op vrijdag 23 december 2005 11:05 schreef RudyCarell het volgende:
wat doen we trouwen met spelersnamen als "Jihad" etc... gister waren er 2 van deze tag... mij maakt het niet uit, maar ja in deze tijden
Er staat bij mij niks op valideren..volgens mij kan je er gewoon in namelijk.quote:Op vrijdag 23 december 2005 10:32 schreef staticdata het volgende:
Trouwens Jedi moet ik niet nog een mailtje krijgen voor toegang tot het forum van BOF?
1. Het is erg lastig om je joystick goed in te stellen. Als je je joystick niet recht naar voren beweegt bij de instellingen dan krijgt je vliegtuig hele vreemde vliegeigenschappenquote:Op vrijdag 23 december 2005 11:23 schreef jpjedi het volgende:
Tja dat vliegen ging kloten gisteren... Ik krijg mijn Joystick niet goed ingesteld. Mijn jet ging ook al achteruit ipv voorruit de startbaan af.![]()
Ik had [NL] voor me naam, en permban is dat dat ik nooit meer kan spelen op de server???, maar het was niet mijn fout dat ik -67 had, die kerels zaten uit te dagen!!!quote:Op vrijdag 23 december 2005 11:17 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Tja sommige kunnen tever gaan maar bij dit soort namen heb ik altijd het idee dat er pubers achter zitten die zich op die manier stoer voelen. Zich wel afzetten tegen het Westen maar ondertussen op een zware PC een spel als BF2 spelen. Nep moralisten. Beetje als de SGP, geen vrouwen toe laten maar op het moment dat je subsidie in het geding is opeens weer wel. Kinderachtig en de moeite niet waard.
@Static, ik zoek even de gegevens op van die gozer. We hebben al wat eerder een misdraging gehad van ene Misterfox (TK voor een vliegtuig tegenover een BoFer) en daar heb ik toen 1x iets van gezegd, nu doe ik dat niet meer en is het meteenGisteren zaten we als BoFers ook verspreid, who gives a fuck, probeer bij de volgende ronde maar te switchen.
-edit-
Done. Die leeftijdsgrens was blijkbaar zo gek nog nieten wat Jedi zegt klopt idd, hij is niet eens toegelaten. Speelde hij dan met een BoF tag gister
![]()
en je bent niet volwassen genoeg om dan de eer aan je zelf te houden en weg te lopen ?quote:Op vrijdag 23 december 2005 11:57 schreef Drumpie het volgende:
Ik had [NL] voor me naam, en permban is dat dat ik nooit meer kan spelen op de server???, maar het was niet mijn fout dat ik -67 had, die kerels zaten uit te dagen!!!
Of een admin aan te spreken? Je had de toezegging dat je admins mocht aanspreken ook al kon je geen lid worden...quote:Op vrijdag 23 december 2005 11:59 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
en je bent niet volwassen genoeg om dan de eer aan je zelf te houden en weg te lopen ?
Maar op en gegeven moment was het dat hij ( Medic ) me neerschoot en reanimeerde en toen heletijd door, en ik weet niet wie admins zijn, maar als jullie me kunnen vergeven doe ik het niet meerquote:Op vrijdag 23 december 2005 11:59 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
en je bent niet volwassen genoeg om dan de eer aan je zelf te houden en weg te lopen ?
Ik lees net je onderschrift....quote:Op vrijdag 23 december 2005 12:59 schreef Drumpie het volgende:
[..]
Maar op en gegeven moment was het dat hij ( Medic ) me neerschoot en reanimeerde en toen heletijd door, en ik weet niet wie admins zijn, maar als jullie me kunnen vergeven doe ik het niet meer
Admin aanspreken en die persoon krijgt direct een permban. Jammer dat jij hier nu slachtoffer van wordt maar ik wil misdragingen niet meer door de vingers zien.quote:Op vrijdag 23 december 2005 12:59 schreef Drumpie het volgende:
Maar op en gegeven moment was het dat hij ( Medic ) me neerschoot en reanimeerde en toen heletijd door, en ik weet niet wie admins zijn, maar als jullie me kunnen vergeven doe ik het niet meer
zal het maar ff zeggen hoe het echt gingquote:Op vrijdag 23 december 2005 12:59 schreef Drumpie het volgende:
[..]
Maar op en gegeven moment was het dat hij ( Medic ) me neerschoot en reanimeerde en toen heletijd door, en ik weet niet wie admins zijn, maar als jullie me kunnen vergeven doe ik het niet meer
-4 voor TKquote:Op vrijdag 23 december 2005 13:19 schreef staticdata het volgende:
Volgens mij is het als je een tk doet dat je dan -3 krijgt en als je revived krijg je daar 2 punten voor dus volgens mij zou er dan nog iemand moeten zijn geweest met veel negatieve punten?
quote:Op vrijdag 23 december 2005 13:19 schreef JumperJack het volgende:
-knip-
Lijkt me een duidelijk geval van slecht liegen...quote:Lieg goed, Lieg niet slecht, Maar als het nodig is Lieg Maar!!
ja perfect dingetje..quote:Op vrijdag 23 december 2005 13:52 schreef RudyCarell het volgende:
[afbeelding]Heb net deze gekocht, iemand ervaringen ermee?
Logitech Extreme 3d Pro->
problemen? vertelquote:Op vrijdag 23 december 2005 13:56 schreef CittaR het volgende:
wat zijn er altijd toch problemen met bof
zelf bf2 alweer tijdje niet aangeraakt
jaaaaaaaaaaquote:Op vrijdag 23 december 2005 14:34 schreef Umm-Qasr het volgende:
Vanavond heb ik gelukkig geen verplichtingen en dat wordt dan knallen; op die ouderwetste-knallende- TS-manier. Who joins me tonight round 20:00??![]()
ik zal er bij zijn, dus als je een chopper of een plane constant ziet crashen, ben ik me joystick aan het afstellenquote:Op vrijdag 23 december 2005 14:34 schreef Umm-Qasr het volgende:
Vanavond heb ik gelukkig geen verplichtingen en dat wordt dan knallen; op die ouderwetste-knallende- TS-manier. Who joins me tonight round 20:00??![]()
hoe bedoel je, van mijn kant???quote:Op vrijdag 23 december 2005 13:31 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
[..]
Lijkt me een duidelijk geval van slecht liegen...
onderschrift van drumpie bedoelt FJD..quote:Op vrijdag 23 december 2005 14:45 schreef JumperJack het volgende:
[..]
hoe bedoel je, van mijn kant???![]()
Ik kon niks anders bedenken dan wat er onder staat , en ik heb hem veranderd, maar dit lieg ik niet, maar wat betekent het nu permban???quote:Op vrijdag 23 december 2005 13:31 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
[..]
Lijkt me een duidelijk geval van slecht liegen...
Nee van Drumpiequote:
pff gelukkig, want ik dacht dat ik door mijn redelijk kritische post helemaal verkeerd begrepen werdquote:Op vrijdag 23 december 2005 14:58 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Nee van Drumpie![]()
@Cittar, dat de gemoederen wel eens oververhit raken komt door de opzet van BoF. Iedereen kan er makkelijk bij waardoor de kans op botsende karakters groot is. Plus, veel mensen kennen elkaar persoonlijk niet dat zorgt ervoor dat mensen eigenlijk schelden tegen een internet-icoontje ipv een real life persoon en dat maakt het erg makkelijk om een ruzie te ontketenen of elkaar simpelweg verkeerd te begrijpen. Overigens valt onze grootste herriemakerij daar buiten maar dat was een echt geval apart
quote:Op vrijdag 23 december 2005 15:17 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Kom ik stiekem nog 1x terug op de Lan, althans een beetje.
http://www.dumpalink.com/(...)Internet_Is_For_Porn
Geschikt voor alle leeftijden
Die is leuk!1quote:Op vrijdag 23 december 2005 15:17 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Kom ik stiekem nog 1x terug op de Lan, althans een beetje.
http://www.dumpalink.com/(...)Internet_Is_For_Porn
Geschikt voor alle leeftijden
quote:Op vrijdag 23 december 2005 15:17 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Kom ik stiekem nog 1x terug op de Lan, althans een beetje.
http://www.dumpalink.com/(...)Internet_Is_For_Porn
Geschikt voor alle leeftijden
quote:Op vrijdag 23 december 2005 15:17 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Kom ik stiekem nog 1x terug op de Lan, althans een beetje.
http://www.dumpalink.com/(...)Internet_Is_For_Porn
Geschikt voor alle leeftijden
Klik... damnquote:Op vrijdag 23 december 2005 15:17 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Kom ik stiekem nog 1x terug op de Lan, althans een beetje.
http://www.dumpalink.com/(...)Internet_Is_For_Porn
Geschikt voor alle leeftijden
quote:Error- 403
--------------------------------------------------------------------------------
Permission denied: website forbidden, sex
werkt super net lekker online gespeeld met zn 2e (met Wallie) die mee komt naar de volgende LANquote:Op vrijdag 23 december 2005 18:03 schreef UnleashMitch het volgende:
Werkt perfectIn 20seconden kan je het zaakje instellen en connect je met Sickert. Alleen het gamen heb ik nog niet geprobeerd aangezien ik eigenlijk aan t werk ben. Ideaal programma voor als je de 'probeer' versie van CoD hebt.
ben ook nog die fucking kaarten aan het schrijven..ik schrijf eronder dat dit de laatste is en dat ik voortaan geld stort voor een goed doel.quote:Op vrijdag 23 december 2005 20:09 schreef Sickert het volgende:
ik ben aan t Coddenin mn up mn aanhang is nog een kerstkaart aan het schrijven
en Jedi komt zo geloof ik
maareh er zitten 2 gasten op die irri zijn! wie heeft er admin rechten op TS?
ene FOK! en een man o man
die FOK! heeft een gaystemmetje
kom op, ruilen jullie allemaal nou bf2 voor CoD in?!? ik blijf nml gewoon bf2 spelenquote:Op vrijdag 23 december 2005 18:22 schreef Umm-Qasr het volgende:
Heb t ook ff gedownload. Nu alleen wachten totdat er meer BoF-fers komen om te spelen. Maar vanavond gewoon een ouderwetse BF2 knal-festijn ...![]()
quote:Op zaterdag 24 december 2005 00:28 schreef jpjedi het volgende:
Zwanger raken
JE lacht je echt kapot zeg.. met dank aan Incolumis voor het speurwerk.![]()
![]()
nog wat van andere aard:
MOSLIMS ZIJN FOUT
Krijg ineens een heel ander beeld van het ventje van 13 jaar![]()
Vindt t allemaal best.. zolang ze zich maar gedragenquote:Op zaterdag 24 december 2005 00:50 schreef Incolumis het volgende:
inderdaad, wie is likpunie?
wie is Dawg_nogwat?
echt allemaal onbekende mensen waarvan ik de naam vergeten ben...
Ik zou het niet weten..vreemd probleem zoals we al besproken hebben op TS. MAar gelukkig zijn hier veel slimme mensen dus er is vast wel iemand met een antwoordjequote:Op zaterdag 24 december 2005 09:55 schreef diamondvoodoo het volgende:
Hahaha wat een ventje joh...Lol ... weet iemand al antwoord op me vraag
Mag ik??quote:Op zaterdag 24 december 2005 00:28 schreef jpjedi het volgende:
Zwanger raken
Gratis Porno Kijken Op i-net
Leeftijd -> grandioos!
JE lacht je echt kapot zeg.. met dank aan Incolumis voor het speurwerk.![]()
![]()
nog wat van andere aard:
MOSLIMS ZIJN FOUT
Prussian Blue
Nederlandstalige Gta: Vc -> wat is die vent dom zeg..kij hoe hij hapt.
Krijg ineens een heel ander beeld van het ventje van 13 jaar![]()
Whahahahah LOLquote:
Ik ben niet sterk gelovig!!quote:Op zaterdag 24 december 2005 12:08 schreef JK het volgende:
[..]
Whahahahah LOL![]()
Mogen we ook een lolletje hebben?![]()
Wist je trouwens dat een moslim van z'n geloof niet naar bed mag met een meisje voor hij er mee is getrouwd? Net als bij alle andere geloven. Misschien ben je dan wel een foute moslim(niet happen, want ik bedoel het niet gemeen)
Ik heb ook geen sex voor het huwelijkquote:Op zaterdag 24 december 2005 12:08 schreef JK het volgende:
Wist je trouwens dat een moslim van z'n geloof niet naar bed mag met een meisje voor hij er mee is getrouwd? Net als bij alle andere geloven
Als het draait bij mij is het ook een verademing die mij ook veel meer speelvreugde geeft. Snel laden en mooiere graphics en nergens ook maar 1 hapering.quote:Op zaterdag 24 december 2005 15:02 schreef diamondvoodoo het volgende:
Na weken geen Battlefield te hebben gespeeld bevalt het me weerHet laden van een nieuwe map gaat trouwens ook stukken sneller met me nieuwe spul, binnen 10 seconde is hij zeker klaar. Kan ik eindelijk eens als eerste een voertuig pakken voordat ik weer te voet moet
Alleen het lijkt alsof me muis af en toe wat traag reageerd wanneer ik hem tijdens het spelen even niet gebruikt. Alsof hij uit een slaapstand moet komen maar deze muis staat altijd aan ...Zal wel komen omdat hij laatst van me bureau af viel..
Ja het is zeker een verademing. Heb nu zelf alles op medium maar me kaart kan high makkelijk draaien (als t goed is) Maar vind het zo wel prima voordat hij weer rare fratsen gaat uithalen.quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:04 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Als het draait bij mij is het ook een verademing die mij ook veel meer speelvreugde geeft. Snel laden en mooiere graphics en nergens ook maar 1 hapering.
Ik zal tijdens de kerstdagen zeker ook wel spelen tussen het bunkeren door.
heb jij het pas 8 keer gedaan danquote:Op zaterdag 24 december 2005 12:36 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Ik heb ook geen sex voor het huwelijk
maar ben ondertussen al 8x getrouwd
quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:15 schreef jpjedi het volgende:
Jongens:
We hebben een uitdaging van FOD ontvangen voor een "campaign" tijdens de volgende lan. Ze voelen wel wat voor een gezamelijke lan en zo mogelijk in Hengelo, lokatie Houtmaat.
Di3ki3 kijkt of de lokatie te regelen valt en we zullen dan samen een lan opzetten welke rond de 50 personen zal worden. Helemaal geweldig. We hebben van onze kant al 15 aanmeldingen en zij komen zowiezo met 30-40 man.
Aangezien dit veel regelwerk met zich mee brengt zullen we binnenkort beginnen met aanmeldingen en datum prikken. Eerst lokatie vaststellen.
Ik hou jullie op de hoogte!![]()
haha niks is hier off-topic joh..quote:Op zaterdag 24 december 2005 18:06 schreef RudyCarell het volgende:
FF Off topic... Een fijne kerst aan alle BoF'ers!![]()
Alleen omdat we de vorige keren 30-40 man hadden, wil nog niet zeggen dat we het nu weer halen. We zullen het wel proberen, maar er is geen garantie dat het er zo veel worden.quote:Op zaterdag 24 december 2005 16:15 schreef jpjedi het volgende:
we zullen dan samen een lan opzetten welke rond de 50 personen zal worden. Helemaal geweldig. We hebben van onze kant al 15 aanmeldingen en zij komen zowiezo met 30-40 man.
Dat maakt toch helemaal niet uit. Al komen jullie met 10quote:Op zaterdag 24 december 2005 18:48 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Alleen omdat we de vorige keren 30-40 man hadden, wil nog niet zeggen dat we het nu weer halen. We zullen het wel proberen, maar er is geen garantie dat het er zo veel worden.
Als we in totaal maar met 32 man zijn is het super, aangezien je dan echt lekker BF2 kunt spelen.
@Sickert: Hij zei 8x getrouwd te zijn geweest, dus niet 8x sex, maar 8 verschillende vrouwen. Ik neem aan dat hij ze niet inruilt na 1x "rijden"
Wel vervelend dat je in nederland niet met meerdere vrouwen getrouwd mag zijn![]()
juhhh beide dagen werkenquote:Op zondag 25 december 2005 00:20 schreef Sickert het volgende:
zeg! we zijn met de LAN niet eens breda ingeweest
op de een of andere manier heb ik heel veel dorst nu
ik ga een biertje pakken (terwijl ik dat nooit drink)
zal wel komen omdat ik me verveel enzo...
naja
fijne kerst mensen
Dat krijg je als je de hele lan naast mij zitquote:Op zondag 25 december 2005 00:20 schreef Sickert het volgende:
zeg! we zijn met de LAN niet eens breda ingeweest
op de een of andere manier heb ik heel veel dorst nu
ik ga een biertje pakken (terwijl ik dat nooit drink)
zal wel komen omdat ik me verveel enzo...
naja
fijne kerst mensen
dat zal het zijnquote:Op zondag 25 december 2005 12:27 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Dat krijg je als je de hele lan naast mij zit![]()
quote:Op maandag 26 december 2005 00:40 schreef escape_nl het volgende:
Heb net Saw 2 gekeken, zware kost voor de kerst
hoezo? al die warme rode kleuren krijg je toch echt wel een kerstgevoel van hoorquote:Op maandag 26 december 2005 00:41 schreef escape_nl het volgende:
[..]
Heb net Saw 2 gekeken, zware kost voor de kerst
ging lekker ja...daarna kwam ik als gunner bij een andere piloot en die snapte het echt niet. Laatste potje hebben we gewoon verloren van hun chopper..quote:Op maandag 26 december 2005 01:14 schreef Sickert het volgende:
woeij net mn kerst outfit maar aangetrokken en weer eens online bf2 gespeeld
moet zeggen ging best lekker behalve het laatste potje
lekker gevliegd met Jedi
en weer eens gezien
ja idd. Grraad of 10. Zonnige zuiden.quote:Op maandag 26 december 2005 12:59 schreef kievit19 het volgende:
voor deze brabander geen sneeuw deze kerst denk ik ,
de zon schijnt hier zelfs
slijmen helpt nietquote:Op maandag 26 december 2005 17:11 schreef Drumpie het volgende:
Das balen, maar ik heb het er ook zelf naar gemaakt... gevolgen voor mij, tjah,, niks aan te doen
Naar mijn weten is Lord of the Rings een uurtje of 11 dus dat is vandaag niet meer gamenquote:Op maandag 26 december 2005 19:37 schreef escape_nl het volgende:
Nu alleen nog Lord of the Rings oop de beamer kijken en dan nog ff gamen.
we beginnen zo aan deel 1, morgen deel 2 en donderdag deel 3 dus zat tijd om voor APC whore te spelenquote:Op maandag 26 december 2005 19:44 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Naar mijn weten is Lord of the Rings een uurtje of 11 dus dat is vandaag niet meer gamen![]()
ik slijm nietquote:Op maandag 26 december 2005 19:29 schreef Sickert het volgende:
[..]
slijmen helpt niet![]()
weg wezen jij kleutert!
Sickert....jongen..quote:
quote:Op maandag 26 december 2005 21:53 schreef Suikermais het volgende:
[..]
Sickert....jongen..
Tis kerst..wees lief tegen elkaar. Hier.. dan krijg je van mij een lekker stukkje kerststol !
Gelukkig was Postman wel wakkerquote:
Zal wel over mij gaanquote:Op dinsdag 27 december 2005 10:53 schreef jpjedi het volgende:
Over worms gesproken....Hoe zou het met onze grote worm zijn?
Er zijn wel trucs om met 32 man te spelen maar je blijft op de 16 player maps. Er zijn trouwens wel maps met helicopters, bv Cleanweep & Dragon Valley.quote:Op dinsdag 27 december 2005 12:13 schreef --Christiaan-- het volgende:
Hey ik had een vraagje, kun je offline meer spelers dan 16 krijgen want ik wil nl. grotere maps (gulf of oman wil ik met het schip)
Thanx dat gezeik had ik ook hierquote:Op dinsdag 27 december 2005 12:39 schreef jpjedi het volgende:
Jaaaaa
Ik heb het gevonden!::
man man man ...heeft een week geduurd voor ik hier achter was..
SF kan draaien op de server maar dan moet er wel voldoende animo zijnquote:Op dinsdag 27 december 2005 12:52 schreef ursel het volgende:
Hey.. Vroeg me af of SF al draait op de BOF server??
Probeerde er tijdens de kerst ff op te komen,, alleen bleek niet de goede versie te hebben..![]()
Zover ik weet heb ik hem toendertijd nog wel eens gepatched..![]()
Ooh.. en voor zover mensen (admins althans) het gemist hadden.. De TS draait nu op 15 man.. Moet voldoende wezen hoop ik?
Doelde het meer omdat ik hem niet heb EN niet op de server kon komen..quote:Op dinsdag 27 december 2005 12:57 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
SF kan draaien op de server maar dan moet er wel voldoende animo zijnAls je een paar man kan vinden die mee willen doen dan kan dat zo voor een avondje om gezet worden. Geen probleem
Er is pas nog een nieuwe patch uitgekomen of bedoel je die ? het patchen blijft iig erg vaag.
De TS krijgen we idd nooit tot zover vol, we zijn allang blij dat we m mogen gebruiken
Dan ligt het idd aan je patchesquote:Op dinsdag 27 december 2005 13:07 schreef ursel het volgende:
Doelde het meer omdat ik hem niet heb EN niet op de server kon komen..
Zal nog wel even kijken waar ik zit met de patches..
Check even je mail Rudy, had nog even een vraagje aan jequote:Op dinsdag 27 december 2005 12:58 schreef RudyCarell het volgende:
looking good!quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:07 schreef escape_nl het volgende:
http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1094569/0
Kijk hier eens naar, het is een gratis spel, graphics zijn mooier dan BF, speelt soepeler.
Hier 2 shots van mij tijdens het online gamen
[afbeelding]
[afbeelding]
Looking very good zelfsquote:Op dinsdag 27 december 2005 13:07 schreef escape_nl het volgende:
http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1094569/0
Kijk hier eens naar, het is een gratis spel, graphics zijn mooier dan BF, speelt soepeler.
Hier 2 shots van mij tijdens het online gamen
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:13 schreef escape_nl het volgende:
http://www.warrock.net/
Link naar de site plus het downloaden van het spel.
Dit lijkt me ideaal voor een lan, vraagt bijna niets van je pc, deze shots zijn genomen met de 9800 pro, wil niet weten hoe het eruit gaat zien met de 7800 die ik morgen krijg
op een of andere manier zit op op 49 kbps terwijl het 250 zou moeten zijn op die server volgens postman en escape. Denk een verkeerde mirro want ik heb met speedtest hier 750 kbpsquote:Op dinsdag 27 december 2005 14:22 schreef kievit19 het volgende:
ik ben hem ook aan het downfietsen,
zijn jullie al aan het spelen?
bij ons in de krant staat deze alles zeggende kop:quote:
quote:
Ow dus het is niet waar? Nou moet ik ontkennen dat Feyenoord hier nou niet echt populair is, zachgezegdquote:
en in de Metro van vandaag:quote:Op dinsdag 27 december 2005 14:29 schreef jpjedi het volgende:
bij ons in de krant staat deze alles zeggende kop:
AZ voetbalt, Feyenoord pakt de punten
Dinsdag 27 december 2005 - ROTTERDAM – Voetbal behoort niet tot de exacte wetenschappen, zelfs een uitslag heeft vaak maar een relatieve waarde, zeker in een seizoen met play-offs. Feyenoord-AZ (2-0) was gistermiddag sowieso een wedstrijd die met logica weinig van doen had.
Ik weet niet welke wedstrijd jullie of de metro gezien hebben maar ik heb maar 2 kansen gezien van Feyenoord en verder werden ze van de mat gespeeld door AZ.quote:Op dinsdag 27 december 2005 14:37 schreef Morpheus2002 het volgende:
Juist Ferdi!
Objectieve kranten noemen we dit.
Nou ja objectief wil ik t niet noemen maar het blijkt wel dat wedstrijd verslagen een heel ander blik kunnen werpen op de wedstrijdquote:Op dinsdag 27 december 2005 14:37 schreef Morpheus2002 het volgende:
Juist Ferdi!
Objectieve kranten noemen we dit.
Maakt allemaal niet uit! 3 puntenquote:Op dinsdag 27 december 2005 14:44 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Ik weet niet welke wedstrijd jullie of de metro gezien hebben maar ik heb maar 2 kansen gezien van Feyenoord en verder werden ze van de mat gespeeld door AZ.
Rudy......ff msn of xfire aub. belangrijkquote:Op dinsdag 27 december 2005 14:53 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Maakt allemaal niet uit! 3 punten![]()
vreemd idd. sommige hebben het snel binnen en sommige totaal niet.quote:Op dinsdag 27 december 2005 14:53 schreef kievit19 het volgende:
nog 20 minuten op 55 kb/s :S
Zo dat heb ik dan snel verholpen...quote:Op dinsdag 27 december 2005 15:30 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Rudy......ff msn of xfire aub. belangrijk
oke bedankt..verholpen.![]()
laatste patch downen, hier zit alles in.quote:Op dinsdag 27 december 2005 15:31 schreef ursel het volgende:
Betekend dit dat ik nu die laatste patch niet hoef op te zoeken en alleen deze maar hoef te downen?
Vanavond anders even kijken.. Altijd wel in voor nieuwe games..
Misschien wat voor een servertje..
Sorry.. Miste de quote betreffende die nieuwe game..quote:Op dinsdag 27 december 2005 15:33 schreef jpjedi het volgende:
[..]
laatste patch downen, hier zit alles in.
SF is een uitbreidiing die je echt moet kopen... Ik twijfel nog steeds maar als niemand hem koopt hoeven we hem ook niet op de server te draaien.
15 man is trouwens ruim genoeg op TS
ik heb hem enkel gekocht voor de extra guns die zijn te gebruiken in BF2quote:Op dinsdag 27 december 2005 15:33 schreef jpjedi het volgende:
[..]
laatste patch downen, hier zit alles in.
SF is een uitbreidiing die je echt moet kopen... Ik twijfel nog steeds maar als niemand hem koopt hoeven we hem ook niet op de server te draaien.
15 man is trouwens ruim genoeg op TS
Nou niet dus....Zelfde probleem weer na een uurtjequote:Op dinsdag 27 december 2005 12:39 schreef jpjedi het volgende:
Jaaaaa
Ik heb het gevonden!::
http://gathering.tweakers(...)ge/24071889#24071889
oftewel een instelling in power managment...(op mijn laptop nooit het probleem gehad)
man man man ...heeft een week geduurd voor ik hier achter was..
god ze hebben ook een keer gewonnenquote:Op dinsdag 27 december 2005 14:33 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
en in de Metro van vandaag:
Feyenoord overdondert AZ
Kleine passages:
...door de verdiende zege van de thuisploeg...
...Fel, gretig en geconcentreerd begon de ploeg van Koeman...
...De thuisploeg bleef het duel dicteren...
...AZ straalde voor rust voornamelijk machteloosheid uit...
...De Alkmaarse ploeg maakte een krampachtige, soms zelfs iets verlamde indruk...
...Bijna alle persoonlijk duel gingen verloren...
...AZ kreeg iets meer greep op de wedstrijd maar bleef geen schim van de ploeg die vorige week RKC van het veld speelde...
Dat spel ziet er idd ook erg leuk uitquote:Op dinsdag 27 december 2005 13:07 schreef escape_nl het volgende:
http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1094569/0
Kijk hier eens naar, het is een gratis spel, graphics zijn mooier dan BF, speelt soepeler.
Hier 2 shots van mij tijdens het online gamen
[afbeelding]
[afbeelding]
Hij heeft wel gelijk moet ik zeggenquote:Op dinsdag 27 december 2005 17:43 schreef jpjedi het volgende:
dI3KI3 heeft een ban op fok voor 48hrs
Reden: hij heeft in een topic geantwoord dat format C: een optie is om van spyware af te komen.. Lijkt me en volkomen terechte straf voor zo`n doldwaze opmerking![]()
niet veel beter vrees ik...quote:Op dinsdag 27 december 2005 13:13 schreef escape_nl het volgende:
http://www.warrock.net/
Link naar de site plus het downloaden van het spel.
Dit lijkt me ideaal voor een lan, vraagt bijna niets van je pc, deze shots zijn genomen met de 9800 pro, wil niet weten hoe het eruit gaat zien met de 7800 die ik morgen krijg
erhm.... als je ECHT van spyware af wilt komen is dat wel nodig...quote:Op dinsdag 27 december 2005 17:43 schreef jpjedi het volgende:
dI3KI3 heeft een ban op fok voor 48hrs
Reden: hij heeft in een topic geantwoord dat format C: een optie is om van spyware af te komen.. Lijkt me en volkomen terechte straf voor zo`n doldwaze opmerking![]()
Ehm, ben niet zo into computer hardware en stuff, maar waarom is het dan slecht om je C schijf te formateren?quote:Op dinsdag 27 december 2005 17:43 schreef jpjedi het volgende:
dI3KI3 heeft een ban op fok voor 48hrs
Reden: hij heeft in een topic geantwoord dat format C: een optie is om van spyware af te komen.. Lijkt me en volkomen terechte straf voor zo`n doldwaze opmerking![]()
LOL, zoiets moet het haast wel geweest zijn ...quote:Op dinsdag 27 december 2005 19:06 schreef Incolumis het volgende:
blijkbaar was een admin toch zo dom om het te doen en is ie nu zijn spul kwijt
Voor al uw hate-mailquote:Op dinsdag 27 december 2005 19:15 schreef jpjedi het volgende:
Trouwens de desbetreffende mod is te vinden via nicky@fok.nl
meen je dat met die vraag? dan is alles weg...tja tis een oplossing die soms zeker door mij toegepast wordt als ik veel shit heb, is gewoon sneller dan al dat klooien en zoeken. Al is hij erg onorthodox natuurlijk want je C: is gewoon weer leeg.quote:Op dinsdag 27 december 2005 19:20 schreef -Dries- het volgende:
[..]
Voor al uw hate-mail![]()
Maar eh.. wat doet dat dan? C schijf formateren?
Ja, ik meen het, ben niet zo into PC-hardware zei ik toch (total nubb dus)quote:Op dinsdag 27 december 2005 19:24 schreef jpjedi het volgende:
[..]
meen je dat met die vraag? dan is alles weg...tja tis een oplossing die soms zeker door mij toegepast wordt als ik veel shit heb, is gewoon sneller dan al dat klooien en zoeken. Al is hij erg onorthodox natuurlijk want je C: is gewoon weer leeg.
Mod aktie van Nikkyquote:Op dinsdag 27 december 2005 20:51 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Met haar praten heeft geen zin. Ik moet trouwens wel zeggen dat ik het zwaar overdreven vind om iemand te bannen voor zo'n antwoord, maar geef een n00b de opdracht op te formateren en dan lukt dat ze waarschijnlijk ook nog en dan zijn ze al hun zooi kwijt. Oftewel ik begrijp wel een beetje dat ze het niet willen, maar de ban is wel erg overdreven.
Ach ja, zo werkt de FoK community gewoon, allemaal onbekenden en dan wat mods die orde moeten handhaven en dan boeit het niet als er een onbekende gebanned wordt.
Ik snap ook niet dat mensen moderator willen zijn, dat is zo'n ondankbare taak...
van mij mogen ze. maar laat ze wel met een goede reden komen om me te bannen..quote:Op dinsdag 27 december 2005 22:53 schreef -Raffie- het volgende:
Ze zullen je vast volgendus pas maar op
quote:Op dinsdag 27 december 2005 22:57 schreef Incolumis het volgende:
mocht er nog een mod hierin kijken, kijk eens naar het postgedrag van Drumpie
13 jarig rotjong die niks bij te voegen heeft en domme dingen post.
ban4life imo
Paarse lettersquote:Op dinsdag 27 december 2005 22:53 schreef Sickert het volgende:
nu sluit mevrouw het topic wegens niet normaal comuniceren whehehe
ze is gewoon bang voor dr Blauwe letters!
FoK zou een stuk relaxter zijn met een beetje meer respect richting andere gebruikers, dat geldt voor iedereen.quote:Het zijn allemaal halve maatregelen op een community die harder groeit dan ze kunnen modden en dus modden ze soms fout
Iedereen (behalve) Drumpiequote:Op woensdag 28 december 2005 10:14 schreef Drumpie het volgende:
wat bedoelen ze bij warrock met ID dan??
Da's gewoon je loginnaam (identificatie)quote:Op woensdag 28 december 2005 10:14 schreef Drumpie het volgende:
wat bedoelen ze bij warrock met ID dan??
Me toquote:Op woensdag 28 december 2005 12:44 schreef Suikermais het volgende:
Ook dat Warrock opgehaald. Op zich wel leuk om te spelen,maar was nou niet dat ik er echt uren zoet mee was. Na 10 minuten had ik 't wel gezien....
hij zit nu waarschijnlijk in z'n Remy op bandoffokkers.nl te postenquote:Op woensdag 28 december 2005 16:20 schreef Incolumis het volgende:
't is zo stil zonder jedi, ik mis em nu al![]()
kom, laten we een "Wake" houden!![]()
De welbekende format c: opmerking.. stond al ergens in de FAQ dat die niet meer gewenst isquote:Op dinsdag 27 december 2005 21:10 schreef Morpheus2002 het volgende:
Hij heeft gewoon gelijk. Als je echt last hebt van hardnekkige spyware is Format c: veruit de beste optie.
Maar goed ze weet zelf niks van ICT af dus waarom antwoord ze dan eigenlijk
Tja t is geen democratie hier op FOK!.quote:Op dinsdag 27 december 2005 22:55 schreef Suikermais het volgende:
[..]
van mij mogen ze. maar laat ze wel met een goede reden komen om me te bannen..
Dat hele topic in feedback is gewoon verwijderd !!!!!
ik niet denk ik ,quote:Op woensdag 28 december 2005 18:00 schreef Umm-Qasr het volgende:
Vanavond nog mensen zin om te knallen? Ik kom wat later op de server ...![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |