Het lijkt erop dat ze de demonstranten beschermen. (?)quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:00 schreef Zith het volgende:
[ afbeelding ]
Leger staat nu met wapens voor de barricade.
Lekker handig als dat een bobo is die ff 1 post plaatst en vervolgens in z'n auto stapt richting werkquote:
Zijn dat de busjes?quote:
Tot nog toe loopt het goed genoeg. Maar is oke hoor, dan moet die van mij even weggehaald worden door een mod.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:02 schreef Wijnbo het volgende:
[..]
Lekker handig als dat een bobo is die ff 1 post plaatst en vervolgens in z'n auto stapt richting werk
Heb ookal 1500 gehoord.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:02 schreef Toverheks het volgende:
hoor ik nu 800 mensen zijn al gewond>????
pppfftttt heftig, nou vandaag zal het ook wel weer los barstenquote:Op donderdag 3 februari 2011 10:02 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Heb ookal 1500 gehoord.
Oke duidelijk, hopelijk voegt hij ook daad bij woord.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:00 schreef raistlin6 het volgende:
[..]
Ja klopt, maar nu uitgebreider op AJE.
Officieel: sinds de gevechten begonnen 7 doden en 1500 gewonden.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:03 schreef Toverheks het volgende:
[..]
pppfftttt heftig, nou vandaag zal het ook wel weer los barsten
Heb gewoon ff tijd besteed aan nieuwe op en gezorgd dat alle vorige delen er in stonden, dat liep ook al een deel of 10 achterquote:Op donderdag 3 februari 2011 10:02 schreef raistlin6 het volgende:
[..]
Tot nog toe loopt het goed genoeg. Maar is oke hoor, dan moet die van mij even weggehaald worden door een mod.
En die bus nog die hobbelend over de anti's reed.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:04 schreef wdn het volgende:
[..]
Officieel: sinds de gevechten begonnen 7 doden en 1500 gewonden.
Maar het zullen er veel meer zijn als je ziet dat er 2 momenten zijn dat met auto's op mensen is ingereden.
Ziet er goed uit.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:04 schreef Wijnbo het volgende:
[..]
Heb gewoon ff tijd besteed aan nieuwe op en gezorgd dat alle vorige delen er in stonden, dat liep ook al een deel of 10 achter
Er staat een wachtrij van mensen die naar binnen willen vlak voor barricades als die je ziet op AlJazeera, maar dan aan de andere kant van het plein ergens gok ik.quote:
Wijn zet ook even in de OP UPC kanaal 407 AJE ze hebben hem weer op de zender geslingertquote:Op donderdag 3 februari 2011 10:02 schreef Wijnbo het volgende:
[..]
Lekker handig als dat een bobo is die ff 1 post plaatst en vervolgens in z'n auto stapt richting werk
Ziet er inderdaad goed uitquote:Op donderdag 3 februari 2011 10:04 schreef Wijnbo het volgende:
[..]
Heb gewoon ff tijd besteed aan nieuwe op en gezorgd dat alle vorige delen er in stonden, dat liep ook al een deel of 10 achter
http://twitter.com/DutchPaparazzi/egypt-live-coveragequote:Op donderdag 3 februari 2011 10:09 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
Iemand een link van een snelle up-to-date twitter? Kan niet de hele dag deze reeks volgen @ work
ja dat ook ja, zette op kantoor AJE aan en zag een hele barricade.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:08 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Wel mooi hoe dat plein steeds meer een echte basis begint te worden voor de anti's.
Nee inderdaad, irritant inderdaadquote:Op donderdag 3 februari 2011 10:10 schreef raistlin6 het volgende:
Zit iemand irritant door AJE heen te neuriën.
Edit; Of ik ben psychotisch
Hahaha er is dus geluisterd naar de oproep van anonymous hahahaha LOLZquote:Op donderdag 3 februari 2011 09:56 schreef Toverheks het volgende:
http://www.news-around-th(...)wn-government-sites/
Hackers hebben de regerings site gehacked. van Hondjes uit andere topic
Het schijnt niet zo makkelijk te zijn ook om het plein op te komen.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:10 schreef Axia het volgende:
Groep van anti's op Tahrir Square groeit.
Neen, ik hoor hetzelfdequote:Op donderdag 3 februari 2011 10:10 schreef raistlin6 het volgende:
Zit iemand irritant door AJE heen te neuriën.
Edit; Of ik ben psychotisch
Nee dat lijkt me ook. Want hoe weten de soldaten wie pro is en wie anti?quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:11 schreef senesta het volgende:
[..]
Het schijnt niet zo makkelijk te zijn ook om het plein op te komen.
Logisch, eerst even fouileren of het niet pro's zijn.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:11 schreef senesta het volgende:
[..]
Het schijnt niet zo makkelijk te zijn ook om het plein op te komen.
quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:11 schreef yavanna het volgende:
glcarlstrom Gregg Carlstrom
Talked with several soldiers manning barricades around Tahrir. Said they have orders not to allow more pro-Mubarak people near the square.
stelt dan toch ook geen ruk voor, ze zullen maar met 100 man niks bij zich hebben maar wel tussen hun mengen en iets in de groep ontketenenquote:Op donderdag 3 februari 2011 10:12 schreef danilel het volgende:
[..]
Logisch, eerst even fouileren of het niet pro's zijn.
quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:09 schreef -jos- het volgende:
[..]
http://twitter.com/DutchPaparazzi/egypt-live-coverage
Dat zou leuk zijn, maar ze staan er vooralsnog alleen tussen, wat ook een positieve ontwikkeling is.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:16 schreef Infection het volgende:
Hoor ik het goed? Gaat het leger de anti's helpen, door de pro's weg te sturen?
Gisteren schoot het leger met scherp op een groep van 40-50 pro's die gewapend en schietend richting het plein kwamen. Duurde een half uur volgens de berichtgeving.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:17 schreef raistlin6 het volgende:
[..]
Dat zou leuk zijn, maar ze staan er vooralsnog alleen tussen, wat ook een positieve ontwikkeling is.
Ik vraag mij af van wie ze die orders gekregen zullen hebben.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:17 schreef raistlin6 het volgende:
[..]
Dat zou leuk zijn, maar ze staan er vooralsnog alleen tussen, wat ook een positieve ontwikkeling is.
Tja... de politie helpt de pro's. Dan vind ik toch dat het leger de anti's moet helpen. Is wel zo eerlijk, en het leger kiest al vanaf het begin af aan al een beetje voor de anti's.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:18 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]
Gisteren schoot het leger met scherp op een groep van 40-50 pro's die gewapend en schietend richting het plein kwamen. Duurde een half uur volgens de berichtgeving.
Zal me niets verbazen dat Mubarak erachter zit. Misschien om dan te laten zien dat hij zogenaamd bezorgd is om de demo's. Om zichzelf weer goed te laten lijken.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:18 schreef yavanna het volgende:
[..]
Ik vraag mij af van wie ze die orders gekregen zullen hebben.
Generaals.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:18 schreef yavanna het volgende:
[..]
Ik vraag mij af van wie ze die orders gekregen zullen hebben.
Berichter waren eerder dat soldaten ter plekke helemaal geen orders hadden gekregen.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:19 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
[..]
Generaals.
Generaals kunnen hun machtspositie verliezen als Mubarak verhangen wordt, aan de andere kant zijn ze ook geobligeerd het volk te beschermen. Vooral (jonge) officieren die aanwezig zijn op het plein, schijnen in een tweestrijd beland te zijn tussen hun orders, en hun geweten.
Ik denk ook eerlijk gezegd dat dit hele gedoe ook de zaak van Mubarak geen goed doet hoor. Na zijn toespraak waren er veel mensen aan het twijfelen. Nu het zo omslaat en er zoveel geweld word gebruikt en er steeds meer signalen zijn dat het georganiseerd is vanuit de Mubarak groep wakkert het weer veel woede aan en komen mensen weer terug die eerder wellicht genoegen hadden genomen met zijn toespraak.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:21 schreef Infection het volgende:
Ligt het aan mij, of is het nu stukken drukker dan gisteren op het plein?
Ik hoop dat Mubarak word afgezet. Zo snel mogelijk graag.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:21 schreef raistlin6 het volgende:
Ik hoop zo dat die proM vanuit frustratie langs het leger proberen te komen, dan wordt het leger gedwongen kant te kiezen voor de anti's.
Egyptenaren komen uit het zuiden he, die doen alles rustig an.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:25 schreef senesta het volgende:
[..]
Ik hoop dat Mubarak word afgezet. Zo snel mogelijk graag.
Dat gezeik van de media wordt ik nu ook wel zat. Ze zitten elkaar gewoon verhalen te vertellen van vannacht, er waren inderdaad veel journalisten geslagen maar nu is het echt wel weer veiliger voor hun.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:25 schreef shomila het volgende:
jonsnowC4 Jon Snow
Media hotel suffering mubarak thugs attacking all our attempts to get out to report
1 minute ago
Hoe weet jij of het echt wel weer veiliger voor de media is?quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:26 schreef -jos- het volgende:
[..]
Dat gezeik van de media wordt ik nu ook wel zat. Ze zitten elkaar gewoon verhalen te vertellen van vannacht, er waren inderdaad veel journalisten geslagen maar nu is het echt wel weer veiliger voor hun.
Dat van die gpdcairo is afgelopen uur hoor. Heb het idee dat het alleen maar gevaarlijker voor ze wordt.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:26 schreef -jos- het volgende:
[..]
Dat gezeik van de media wordt ik nu ook wel zat. Ze zitten elkaar gewoon verhalen te vertellen van vannacht, er waren inderdaad veel journalisten geslagen maar nu is het echt wel weer veiliger voor hun.
Er staat dat een woordvoerder van het regime heeft aangegeven dat het leger zich niet zal mengen in de confrontaties.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:17 schreef Axia het volgende:
[..]
Kan je Arabisch lezen? Zo ja, kan je misschien kort bij je plaatjes zeggen wat er staat?
quote:@AymanM Ayman Mohyeldin
received threats yesterday but that will not stop #AJE from showing the world what's happening here. i'm now tweeting personally.
2 minutes ago
omdat alle meldingen van journalisten die werden geslagen van vannacht waren, nu het licht is heb ik nog geen enkele melding gezien behalve mensen die zeggen dat het gevaarlijk is. vind het ook niet gek dat ze dat denken maar het is nu licht en de pro-Mubarak mensen zijn verdreven.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:27 schreef danilel het volgende:
[..]
Hoe weet jij of het echt wel weer veiliger voor de media is?
Ben jij daar?
Het is alleen gevaarlijker geworden bedoel je.quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:26 schreef -jos- het volgende:
[..]
Dat gezeik van de media wordt ik nu ook wel zat. Ze zitten elkaar gewoon verhalen te vertellen van vannacht, er waren inderdaad veel journalisten geslagen maar nu is het echt wel weer veiliger voor hun.
gpdcairo?quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:29 schreef -jos- het volgende:
[..]
omdat alle meldingen van journalisten die werden geslagen van vannacht waren, nu het licht is heb ik nog geen enkele melding gezien behalve mensen die zeggen dat het gevaarlijk is. vind het ook niet gek dat ze dat denken maar het is nu licht en de pro-Mubarak mensen zijn verdreven.
Uhh dit was 1 uur geleden:quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:29 schreef -jos- het volgende:
[..]
omdat alle meldingen van journalisten die werden geslagen van vannacht waren, nu het licht is heb ik nog geen enkele melding gezien behalve mensen die zeggen dat het gevaarlijk is. vind het ook niet gek dat ze dat denken maar het is nu licht en de pro-Mubarak mensen zijn verdreven.
quote:@AymanM Ayman Mohyeldin
thanks to my anonymous friend who kept tweeting on my behalf! Now its back to work! #jan25 #tahrir
2 minutes ago
Hmm.. gaat weer de verkeerde kant op dus..quote:Op donderdag 3 februari 2011 10:31 schreef Toverheks het volgende:
het is nu al veel drukker op het plein dan gisteren op dit uur.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |