quote:Voorgaande topics:
XXXVIII - XXXVII - XXXVI - XXXV - XXXIV - XXXIII - XXXII - XXXI - XXX - XXIX - XXVIII - XXVII - XXVI - XXV - XXIV - XXIII - XXII - XXI - XX - XIX - XVIII - XVII - XVI - XV - XIV - XIII - XII - XI - X - IX - VIII - VII - VI - V - IV - III - II - I.
Er is ook een topic beschikbaar in CUL
Culinaire toppers van IKEA
quote:TRANSPORTSERVICE
Als niet alles in je auto past, kan je bij IKEA het transport naar huis regelen of een aanhangwagen huren. In deze folder vind je alle informatie over de verschillende transportmogelijkheden die IKEA je te bieden heeft.
Tarieven voor normaal transport:
¤15,- | < 25 kg / afmeting max 58x78x175 cm
¤29,- | 0 - 100 kg
¤59,- | 100 - 300 kg
¤89,- | > 300 kg
¤10,- | etagetoeslag
Hier kan je kijken wanneer je bezorging gepland staat.
Heb je verder nog vragen, ga dan naar de Transportbalie of Klantenservice.
quote:IKEA CARD: JIJ BEPAALT HOE JIJ BETAALT
Met de nieuwe IKEA Card ligt alles binnen handbereik. Vanaf nu hoef je grote bedragen niet meer in één keer te betalen maar kan je met de IKEA Card in termijnen afrekenen. Je kan er kortom eenvoudig en voordelig mee winkelen bij alle IKEA vestigingen.
quote:Zondags- en speciale openingstijden
Bij een zondagsopening is IKEA open van 10-17 uur.
Dit zijn de zondagsopeningen van de komende tijd:
30 maart: IKEA Amsterdam, Haarlem en Heerlen
6 april: IKEA Amsterdam, Breda, Groningen en Utrecht
13 april: IKEA Amsterdam
20 april: IKEA Amsterdam
27 april: IKEA Amersfoort, Amsterdam, Delft, Duiven, Haarlem en Heerlen
Dit zijn de speciale openingstijden voor de komende tijd:
- Goede vrijdag 21 maart: open van 10-18 uur
- Tweede paasdag ma 24 maart: open van 10-17 uur
- Koninginnedag wo 30 april: open van 10-17 uur, m.u.v. IKEA Amsterdam en Delft
Klik hierrrrr voor de openingspost, alleen even 'eerdere topics' aanpassen!quote:Vragen?
Anna staat iedere dag voor je klaar!
En als Anna het niet weet, vraag je het aan één van de medewerkers!IKEA Amersfoort: jakkop IKEA Amsterdam: JC-Rags IKEA Barendrecht: kalinho IKEA Breda: IKEA Delft: Snarf IKEA Duiven: WebForce IKEA Eindhoven: IKEA Haarlem: GenderQ - Sebastiaan2003 IKEA Heerlen: TimC IKEA Hengelo: Bartjebart - MeNicole - Ke2v2in IKEA Utrecht: Memento-Mori
Hoor jij hier ook bij te staan, laat het dan even weten![]()
Ehm, XXXIX zelfs, volgens mij.quote:Op maandag 1 december 2008 16:43 schreef arnold-d het volgende:
oeps, had IKEA - Part XXXVIV moeten zijn toch?
Heb je de kassabon nog?quote:Op maandag 1 december 2008 17:50 schreef Daffodil31LE het volgende:
Vraagje:
Wij hebben een paar jaar geleden een aantal pannen gekocht bij IKEA. Nu is er van 1 van die pannen eenvoudigweg een handvat afgebroken. Het bakeliet (of wat voor materiaal het dan ook mag zijn) is gebroken op de schroefgaten. Wat kunnen we nu het beste doen?
Aan IKEA een nieuwe pan vragen?
Een nieuw handvat vragen?
Pan wegflikkeren en een nieuwe pan kopen?
Nee, ik heb de kassabon niet meer. 't Is volgens mij ook thermisch papier, dus grote kans dat er al niets meer op zou staan.quote:Op maandag 1 december 2008 21:51 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Heb je de kassabon nog?
Om welke pannen gaat het eigenlijk? Want op de meeste artikelen heb je 2 jaar garantie. Een nieuwe pan wordt wat lastig dan. Maar ik zou met de kassabon en de pan naar de klantenservice gaan en daar overleggen wat er mogelijk is.
Dat van die kassabon is afhankelijk van hoe je deze opbergt. Maar goed dat is het punt ook niet. Ik raad je aan om het in de winkel even te gaan proberen. Het is aan hen om te bepalen of en hoe ze dit verder gaan oplossen.quote:Op maandag 1 december 2008 21:58 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Nee, ik heb de kassabon niet meer. 't Is volgens mij ook thermisch papier, dus grote kans dat er al niets meer op zou staan.
Welke pan? Geen idee. Drie pannen die in elkaar passen. Staat geen typenaam op, enkel IKEA en Made in China.
Maar dan nog: Ik vind het niet echt normaal dat na een jaar of twee er al een handvat van afbreekt. Mijn ouders hebben hun pannen al 40 jaar en daar is nog nooit iets van afgebroken.
Ik hoef ook geen nieuwe pan. Als men mij een nieuw handvat zou bieden ben ik allang tevreden.
Zo hoort hetquote:Op maandag 1 december 2008 23:20 schreef Bartjebart het volgende:
Sow wat een aparte locatie!
Wij hebben zaterdagavond het feest in een uitgaansgelegenheid in het centrum van Hengelo. Daarna gelijk door de stad in om het feest daar af te maken
24 november toch al of zo?quote:Op dinsdag 2 december 2008 00:04 schreef kalinho het volgende:
[..]
Zo hoort het![]()
Vorig jaar hadden wij het business lounge van Fc Dordreecht en dit jaar hebben we een of andere aangelegde ijsbaan ergens in Rotterdam naast de Euromast; beide op zondag.
Terwijl het was vroeger juist zó lauw. Zaterdagavond een feest in hetpand of iig vlakbij en daarna iedereen zo lam als het maar zijn kon en dan de stad in met de mensen die nog konden. Zo hoort het.! Niet op een zondagmiddag ergens half brak.
Trouwens, gisteren bestond IKEA 30 jaar
ik heb vorig jaar feest gehad daar, met het bedrijf van mn vriend. was best leuk!quote:Op maandag 1 december 2008 23:14 schreef Memento-Mori het volgende:
wij hebben de 14e ons kerstfeest (zondags) hier:
http://www.defabrique.nl/
Niks ten nadele van IKEA, maar voor die bedragen verwacht ik écht niet dat ze 40 jaar meegaan hoor...quote:Op maandag 1 december 2008 21:58 schreef Daffodil31LE het volgende:
Maar dan nog: Ik vind het niet echt normaal dat na een jaar of twee er al een handvat van afbreekt. Mijn ouders hebben hun pannen al 40 jaar en daar is nog nooit iets van afgebroken.
Nee, ik ook niet. Kijk, de pannen van m'n ouders zijn van BK, da's gewoon oerdegelijk.quote:Op dinsdag 2 december 2008 07:28 schreef maedel het volgende:
[..]
Niks ten nadele van IKEA, maar voor die bedragen verwacht ik écht niet dat ze 40 jaar meegaan hoor...
Wij hadden hetzelfde probleem en hebben nu dus gekozen voor deze; kasten zijn uit te kiezen tussen 20 en 70cm diep, leverbaar tot 2.98m hoogte, verplaatsbaar, met deuren, laden of open, met shutters of glas, anything you want.quote:Op dinsdag 2 december 2008 11:47 schreef Reuzenpanda het volgende:
Weet iemand hier waar ik kan kijken of er nieuwe series uitkomen in de komenden maanden? Want wij zijn op zoek naar nieuwe woonkamer meubels, maar ikea heeft helaas net geen serie waar grote, diepe kasten bij zitten (alleen vitrine kasten helaas en smalle boeken kasten (34cm diep)). Wij willen het liefst bij IKEA kopen dus het zou jammer zijn als we straks toch naar een andere winkel gaan en daar kopen en over 2 maanden staat ons droom setje bij de IKEA...
Vroeger hadden ze van de grote muur constructies, waar diepe opbergkasten, boek kasten en TV meubels etc allemaal zamen gingen. Ik vind dan wel de serie Markör heel erg leuk (http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/categories/series/11967/) maar de kasten zijn niet diep genoeg en ze staan allemaal alleen... En Liatorp is ook erg mooi (http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/categories/range/10364/14819/) je kan ze wel aan elkaar vastzetten en één geheel van maken maar ook hier zitten geen diepe opbergkasten (wel vitrines of glazen deuren) bij.... en hij is alleen in het wit![]()
Dus weet iemand of IKEA in de nabije toekomst weer wat nieue woonkamer series heeft, of tenminste waar ik dat kan vinden? Of heeft iemand mischien een oplossing voor diepe opbergkasten die bij deze twee series passen? Ik blijf gewoon een grote IKEA fan maar ik will eindelijk een mooie woonkamer waar alles bij elkaar past(lol dag, studenten leven) en waar ik genoeg spullen in kwijt kan...
Heb je de klantenservice gebeld? Van zowel IKEA als Whirlpool?quote:Op dinsdag 2 december 2008 12:06 schreef Dipkip het volgende:
Ik vraag het nog maar een keer: hoe kom je aan de handleiding van je nieuwe IKEA-oven? Iets wat uitlegt wat welk knopje doet zeg maar. Zat er niet bij.
Ah, dankjewel!!quote:Op dinsdag 2 december 2008 12:35 schreef verita het volgende:
[..]
Wij hadden hetzelfde probleem en hebben nu dus gekozen voor deze; kasten zijn uit te kiezen tussen 20 en 70cm diep, leverbaar tot 2.98m hoogte, verplaatsbaar, met deuren, laden of open, met shutters of glas, anything you want.
Ook scandinavisch grenen maar geen Ikea, helaas. Maar bevalt geweldig. En zeer betaalbaar
Je bedoelt toch niet deze set he?quote:Op maandag 1 december 2008 17:50 schreef Daffodil31LE het volgende:
Vraagje:
Wij hebben een paar jaar geleden een aantal pannen gekocht bij IKEA. Nu is er van 1 van die pannen eenvoudigweg een handvat afgebroken. Het bakeliet (of wat voor materiaal het dan ook mag zijn) is gebroken op de schroefgaten. Wat kunnen we nu het beste doen?
Aan IKEA een nieuwe pan vragen?
Een nieuw handvat vragen?
Pan wegflikkeren en een nieuwe pan kopen?
Dan doe ik dat even. Ik dacht, misschien kijk ik niet goed op de site en staat het daar. Thnx!quote:Op dinsdag 2 december 2008 13:10 schreef Adelante het volgende:
klantenservice (algemeen nummer) bellen is voldoende vaak, die hebben van de meeste modellen pdf-jes die ze je kunnen toesturen via de mail.
valt wel mee hoor:quote:Op donderdag 4 december 2008 09:02 schreef Kekaa het volgende:
Wat is die expeditkast met 25 vakken een klote kast om in elkaar te zetten zeg!
Als het al een aantal jaren geleden was, dan zal er ook wel geen garantie meer opzitten denk ik...quote:Op dinsdag 2 december 2008 13:42 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
Je bedoelt toch niet deze set he?
[ afbeelding ]
van 7,99 want dan ou ik niet de moeite nemen te gaan ben je meer kwijt aan dfe autorit dan de pannen
Weet iemand toevallig hoe ver de directe omgeving van Eindhoven is? Ik woon een km of 35 daar vandaan.quote:Aankopen uit voorraad kunnen uiterlijk de volgende dag bezorgd
worden in de directe omgeving van de vestiging (zie postcode
overzicht bij de transportbalie of klantenservice).
Wij hebben deze week ook een wandkamermeubel in elkaar gezet met behulp van Ikea-faktumkastjes. Wij hebben bovenkastjes gebruikt (37 cm diep), maar de onderkastjes zijn dieper (58 cm). Ze zijn geloof ik 70 cm hoog, maar voor het mooi zou ik er wel een plint voor zetten en zo de kastjes ophogen. De bovenkant van de Faktumkastjes zijn niet mooi, maar wij hebben deurtjes zodanig verzaagd zodat we ze er mooi bovenop hebben kunnen bevestigen. We zijn er erg blij mee!quote:Op dinsdag 2 december 2008 11:47 schreef Reuzenpanda het volgende:
Weet iemand hier waar ik kan kijken of er nieuwe series uitkomen in de komenden maanden? Want wij zijn op zoek naar nieuwe woonkamer meubels, maar ikea heeft helaas net geen serie waar grote, diepe kasten bij zitten (alleen vitrine kasten helaas en smalle boeken kasten (34cm diep)). Wij willen het liefst bij IKEA kopen dus het zou jammer zijn als we straks toch naar een andere winkel gaan en daar kopen en over 2 maanden staat ons droom setje bij de IKEA...
In principe wordt er van te voren niet bekend gemaakt welk assortiment we gaan krijgen.quote:Op dinsdag 2 december 2008 11:47 schreef Reuzenpanda het volgende:
Weet iemand hier waar ik kan kijken of er nieuwe series uitkomen in de komenden maanden? Want wij zijn op zoek naar nieuwe woonkamer meubels, maar ikea heeft helaas net geen serie waar grote, diepe kasten bij zitten (alleen vitrine kasten helaas en smalle boeken kasten (34cm diep)). Wij willen het liefst bij IKEA kopen dus het zou jammer zijn als we straks toch naar een andere winkel gaan en daar kopen en over 2 maanden staat ons droom setje bij de IKEA...
Volgens mij hebben de eerste vestigingen pas komende zaterdag hun kerstfeest.quote:Op maandag 8 december 2008 20:41 schreef indiekiki het volgende:
En en en? Weet iemand al wat t kerstcadeau is???
Hmm... Dacht dat A'dam altijd als eerste was. Die van ons is ook volgende week, maar ga er niet heen en vanwege mijn overmatige nieuwsgierigheid wil niemand smsen wat het is zodra t bekend is...quote:Op maandag 8 december 2008 22:49 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Volgens mij hebben de eerste vestigingen pas komende zaterdag hun kerstfeest.
nah... zaterdagavond is het dus al bekend...quote:Op woensdag 10 december 2008 00:05 schreef indiekiki het volgende:
[..]
Hmm... Dacht dat A'dam altijd als eerste was. Die van ons is ook volgende week, maar ga er niet heen en vanwege mijn overmatige nieuwsgierigheid wil niemand smsen wat het is zodra t bekend is...
Dat ding zit écht kneiterhard.quote:[b]Op dinsdag 9 december 2008 15:27
Verder vind ik de Tirup draaifauteuil heel gaaf!Zit alleen nog een beetje te twijfelen tussen de zwart-witte stof of het witte leer.
![]()
http://www.ikea.com/nl/nl(...)s/living_room/10696/
nou, heb em ingeleverd, cadeaubon twv aankoopbedrag, en nieuwe goede ding aangeschaft.quote:Op zaterdag 6 december 2008 17:13 schreef tinoburg het volgende:
Mensen!
ik heb vorige week een wasbak met kraan en tafeltje gekocht bij Ikea,
nu blijkt dat het helaas een verkeerd tafeltje is(waar de wasbak op moet) ik heb een kleine gekregen ipv de benodigde grotere.
Mevrouw van de servicebalie had een lijstje gemaakt en waar alles te vinden was, maar per abuis dus het kleine ipv grote tafeltje meegenomen.
Ik wil dit kastje heel graag ruilen, maar we zijn het bonnetje kwijtgeraakt:S. moet ik nu een heel nieuw kastje gaan betalen? kast zit nog helemaal ingepakt in ongeopende onbeschadigde verpakking...
en maakt het nog uit ,maar ik heb em bij Barendrecht gekocht, kom ook regelmatig bij Delft en Breda
Hmm thanks voor je tip. Moet er dan toch maar zelf eens op gaan zittenquote:
Kijk eens bij Trendhopper bijv. naar zulke stoelen, betaal je wellicht iets meer maar heb je ook weer eens iets anders en waarschijnlijk zijn er vast wel soortgelijke stoffen om te combineren met bijv. IKEA's Karlstadt.quote:Op woensdag 10 december 2008 09:50 schreef Queen_E het volgende:
[..]
Hmm thanks voor je tip. Moet er dan toch maar zelf eens op gaan zitten
Vind de vormgeving wel erg gaaf!
Vaak heeft één zo'n groot lomp matras eerder last van kuilvorming in het midden, plus het is niet echt hanteerbaar als je ook nog eens regelmatig je matras om wilt draaien of buiten wilt laten luchten.quote:Op woensdag 10 december 2008 15:19 schreef Daklem het volgende:
Het is wel de bedoeling dat ik langere tijd op dit bed ga slapen ja. Hoe land dit precies is weet ik niet, omdat ik binnen nu en 2 jaar verhuisplannen heb. Ik hoop dit bed gewoon mee te kunnen nemen. Maar een goed matras is wel belangrijk ja.
Waarom 2 losse matrassen en een dekmatras? Wat is het voordeel hiervan?
Ik wil totaal tot een 800 euro gaan voor een bed/ bodem/ matras/ dekbed.quote:Op woensdag 10 december 2008 15:22 schreef maedel het volgende:
Hele hordes mensen slapen er prima op hoor, maar als je wat meer geld te besteden hebt zou ik voor een ander matras gaan dan Ikea. Ik heb er zelf 2 jaar lang heel slecht op geslapen en toen een ander/beter gekocht.
Hmm, dat wist ik niet!quote:Op woensdag 10 december 2008 15:23 schreef Adelante het volgende:
[..]
Vaak heeft één zo'n groot lomp matras eerder last van kuilvorming in het midden, plus het is niet echt hanteerbaar als je ook nog eens regelmatig je matras om wilt draaien of buiten wilt laten luchten.
Ja, dat kan.quote:Op woensdag 10 december 2008 16:00 schreef Guppyfriend het volgende:
Wij willen ook een MALM 2persoonsbed (160) kopen, en onze huidige matrassen houden. Die zijn immers nog zowat nieuw. Dat moet in principe ook gewoon kunnen toch?
mooi, dan weet ik dat ook weerquote:Op woensdag 10 december 2008 16:21 schreef maedel het volgende:
[..]
Ja, dat kan.
Wij hebben een malm bed en matrassen/bedbodem van de beddenspeciaalzaak.
bij Beter Bed zeiden ze dat dat zo heettequote:Op woensdag 10 december 2008 16:24 schreef Allan24 het volgende:
Een liefdesbrugik noemde zo'n ding altijd een matraswig, maar dat vind ik wel een prachtige omschrijving
Als Family-member zijnde is er ook een dergelijke "gratis verzekering tijdens eigen transport", sterke service inderdaad!quote:Op donderdag 11 december 2008 17:36 schreef amokjeeh het volgende:
Zaterdag een uitstekende ervaring bij Ikea Haarlem beleefd, mijn vriendin en ik hadden een pax van 3 bij 2.36 meter gekocht met glazen schuifdeuren.
Alles in de bus geladen (zwaar!) en bij het naar binnen brengen brak er een glasplaat uit één van de twee pakken. Wij weer terug naar de ikea (glasplaten niet meegenomen, aangezien het inmiddels duizend stukjes waren) en zonder morren op vertoon van mijn id weer een nieuw pak met glasplaten. Echt helemaal top
![]()
Zou je dat ook aanraden voor een matras van 140cm? Het is voor 1 persoon bedoeld trouwens.quote:Op woensdag 10 december 2008 15:05 schreef Adelante het volgende:
daar zul je toch zelf voor moeten gaan proefliggen, wil je hard/zacht/middel liggen en wil je binnenvering/latex/foam
Een matras van 389,- euro is niet duur trouwens, gezien het feit dat je er al snel 10 jaar op slaapt en een goede nachtrust (met de juiste ondersteuning) zichzelf wel terugverdient. Ik zou zelf trouwens gaan voor twee matrassen van 80cm en dan een dekmatras er overheen.
ook goedquote:Op zondag 14 december 2008 12:51 schreef Bartjebart het volgende:
Nietus!
Dat is een collega uit Hengelo![]()
Maar het is een Pluim inderdaad. Geen idee van welke waarde...
(wat heeft IKEA tegenwoordig met cadeaupassen/-bonnen)
Die bonnen zijn natuurlijk fiscaal aftrekbaar in zowel Luxemburg, Zweden als de Nederlandse Antillenquote:Op zondag 14 december 2008 12:51 schreef Bartjebart het volgende:
Nietus!
Dat is een collega uit Hengelo![]()
Maar het is een Pluim inderdaad. Geen idee van welke waarde...
(wat heeft IKEA tegenwoordig met cadeaupassen/-bonnen)
Jammer, helaas, balen.quote:Op vrijdag 19 december 2008 19:46 schreef Bartjebart het volgende:
Euhm deze week nog! Morgen laatste dag.
Het wordt pas morgen bezorgd, maar ik vroeg me af of ik mij al kon verheugen op morgenavond (weer in een normaal bed slapen).quote:Op zaterdag 20 december 2008 00:31 schreef Bartjebart het volgende:
Zit er niet een A4tje in de verpakking waar dat opstaat? Wanneer die er niet bij zit ga ik er vanuit dat het geen probleem is. Al is het altijd beter om je matras 1 a 2 dagen te laten 'luchten'.
Nee is een artikel van IKEA Family (heet UPPTACKA) en die staan over het algemeen niet op de sitequote:Op zaterdag 20 december 2008 16:15 schreef DancingPhoebe het volgende:
Weet iemand of ik die reisset van ikea op de website kan bekijken? Ik heb al zitten zoeken, maar kan em niet echt vinden. Geen idee ook onder welke categorie het valt. Het gaat om dat setje met die rolkoffer en die laptoptas die erbij hoort.
Ik hoor van meerdere kanten dat je op een massief houten blad wel snel vlekken krijgt en dat het nogal wat onderhoud vergt. Wij hebben een gelamineerd blad (PRAGEL steenpatroon zwart) en het ziet er super uit. In mijn vorige woning had ik ook een laminaatblad met houtpatroon en ook dat zag er goed uit, nooit krassen, altijd netjes gebleven.quote:Op zondag 21 december 2008 18:34 schreef bierzuipert het volgende:
Wat is het meest verkochte keukenwerkblad van ikea?
En wat is verstandiger, gelamineerd werkblad of vol houten blad?
Weet ook iemand hoe het zit het met de kwaliteit van de ikea werkbladen?
Want wat was er mis met de olie van IKEA?quote:Op maandag 22 december 2008 11:02 schreef Syytön het volgende:
Ik heb ook getwijfeld tussen een massief houten blad of een gelamineerd blad. Uiteindelijk gekozen voor een maatwerkblad van IKEA; "PERSONLIG". Dit wordt helemaal op maat gemaakt voor je; je hebt de keuze uit diverse diktes, materialen, kleuren, waterkeringen, het infresen van de spoelbak/kookplaat e.d.
Dit omdat een massief houten werkblad me toch iets te kwetsbaar leek. Er zal maar net iets op het aanrecht liggen dat helemaal in het hout trekt, zoals bietjes, thee of koffie. Bovendien zou ik dan twee werkbladen moeten hebben genomen, omdat de maximale lengte 2,46m is.
Over de kwaliteit van dit werkblad kan ik nog niet heel veel zeggen, omdat ik het pas twee maanden heb. Tot nu toe heb ik er geen problemen mee gehad en het blad is nog geheel onbeschadigd. Het komt heel solide en degelijk over. Het enige nadeel is dat het een levertijd heeft (ong. 4 weken). Maarja, een keuken is doorgaans niet een impulsaankoop.
Maarja, massief hout vergt gewoon onderhoud en is kwetsbaar. IKEA adviseert het werkblad NUMERÄR vier maal per jaar te onderhouden. Als je dan toch voor massief hout gaat, koop dan bij een speciaalzaak echt goede olie en niet zo'n potje van 5 euro van IKEA zelf.
Ik heb sinds een jaar de Karlstad bank en hij bevalt prima! Ik heb het driezitsmodel. De bekleding houdt zich keurig en slijt niet. Alleen een paar kleine haakjes aan de zijkant vanwege de kat, maar dat valt niet eens zo op. Neem twee van die dikke kussens erbij, dan kan je lekker hangen! Ook prima te gebruiken als slaapbank ook al is ie daar niet voorbedoeld.quote:Op dinsdag 9 december 2008 15:27 schreef Queen_E het volgende:
Nou is mijn oog gevallen op de karlstad hoekbank (donkergrijs) maar dan wel met de aluminium pootjes.Iemand ervaring met de karlstad bank?
http://www.ikea.com/nl/nl(...)s/living_room/10696/
Zo waar! Doe het niet, een matras van 160 breed!quote:Op woensdag 10 december 2008 15:34 schreef Adelante het volgende:
Dat is het moeilijke met hun boxsprings, je gooit er het liefst één groot matras overheen, maar de kans dat je na een tijdje in een kuil slaapt met z'n tweeën is aanwezig.
Er is niets mis met de olie van IKEA, maar er is betere olie te krijgen.quote:Op maandag 22 december 2008 22:58 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Want wat was er mis met de olie van IKEA?
IKEA heeft nu trouwens ook maatwerkbladen van massief hout. Deze zijn op maat te maken tot een lengte van 4 meter en een diepte van 1,225 meter.
Het nadeel van een houten blad is dat de olie erin trekt. Dat is de reden dat je deze regelmatig bij moet olieen. Vooral de eerste keer zul je het hout moeten 'verzadigen'.
Wanneer je het hout regelmatig olie't, zul je geen definitieve vlekken krijgen. Wanneer je dit niet regelmatig doet en het hout droogt 'uit'. En je morst dan bijvoorbeeld rode wijn dan kan het zijn dat de wijn in het blad trekt en dus een rode vlek achterlaat.
Neej zo is het helemaal niet bedoeld hoor! Ik was gewoon benieuwd. Dat als er iets mis mee was, dan kan dat. Maar dan ben ik wel benieuwd wat dan...quote:Op donderdag 25 december 2008 20:42 schreef Syytön het volgende:
[..]
Er is niets mis met de olie van IKEA, maar er is betere olie te krijgen.
Ik krijg bij dit topic altijd een beetje het "IKEA adoratie topic" gevoel.![]()
Bedoelde je deze?quote:Op zondag 28 december 2008 18:55 schreef YPPY het volgende:
We wilden morgen naar Ikea Breda gaan om een nieuwe hoes (lichtbruin) voor onze Ektorp hoekbank te kopen. Nu zie ik dat je die moet bestellen. Kan dat telefonisch? Ik heb niet zoveel zin om twee keer zover moeten rijden voor een hoes. De bank hebben we nog in Sliedrecht besteld, maar nu moeten we een stuk verder. En ligt zoiets echt niet ergens in een magazijn? De hoezen van de hookers zag ik gewoon liggen.
http://www.ikea.com/nl/nl(...)eamsStockAvailSearchquote:Product: EKTORP Overtrek hoekbank 2+2, Vestiging: IKEA Breda
Dit product is alleen op bestelling leverbaar. Ga naar een vestiging om het te bestellen.
Ja normaal worden artikelen die we standaard niet op voorraad houden gratis thuis bezorgd. Ik ga er vanuit dat dat ook bij de bekleding van die hoekbank van toepassing isquote:Op zondag 28 december 2008 20:07 schreef YPPY het volgende:
We gaan lunchen, vindt mijn dochter helemaal leuk. Maar dan wordt hij dus thuisbezorgd? Dat biedt perspectief. Ik wil best 1 keertje dat stuk rijden, alleen die tweede keer, dat vond ik veel worden.
Bedankt voor je hulp.
Waar je wel even op moet letten is op de manier van transport; per vrachtwagen of per post. Hiervoor kun je mogelijk zelf kiezen (is afhankelijk van het gewicht van het artikel); bespreek dit met de medewerker indien je er niet zelf op gewezen wordt. Wel zo handig om tevoren te weten waar je aan toe bent.quote:Op zondag 28 december 2008 20:07 schreef YPPY het volgende:
We gaan lunchen, vindt mijn dochter helemaal leuk. Maar dan wordt hij dus thuisbezorgd? Dat biedt perspectief. Ik wil best 1 keertje dat stuk rijden, alleen die tweede keer, dat vond ik veel worden.
Bedankt voor je hulp.
mits kunstvissenquote:Op zondag 28 december 2008 23:39 schreef hierissieweer het volgende:
[ link | afbeelding ]
Is het mogelijk om in deze lamp visjes te stoppen?
Ikea zelf zegt dat je er alleen droge voorwerpen in mag doen.quote:Op zondag 28 december 2008 23:39 schreef hierissieweer het volgende:
[ link | afbeelding ]
Is het mogelijk om in deze lamp visjes te stoppen?
Uit het oogpunt van diervriendelijkheid zou ik het al niet doenquote:Op zondag 28 december 2008 23:39 schreef hierissieweer het volgende:
[ link | afbeelding ]
Is het mogelijk om in deze lamp visjes te stoppen?
Ik zou je aanraden naar de winkel te gaan en het daar te overleggen. Voor zover ik weet heeft de klantenservice daar het beslissende woord. Je zou het ook aan de telefonische klantenserivce voor kunnen leggen trouwens.quote:Op maandag 29 december 2008 10:46 schreef wiepje2 het volgende:
Weet iemand hoe het beleid van Ikea in elkaar zit? We hebben een (best wel dure, want Stockholm) kast gekocht in Barendrecht, een week of 2 geleden. Nu waren we gisteren in breda en is'ie daar 200 euro afgeprijsd. Bij navraag omdat hij "eruit gaat". Volgens het system in Breda is hij daar sinds 16 december afgeprijsd, net de datum dat wij hem in Barendrecht hebben gekocht. Heeft elke Ikea vestiging zijn eigen afprijs beleid? Ik vind 200 euro prijsverschil namelijk wel heel erg veel en zit er over te denken om de onze dan maar weer uit elkaar te halen, in Barendrecht weer in te leveren en hem in Breda opnieuw te gaan kopen. Dat kan toch ook Ikea's bedoeling niet zijn?
Led-verlichtingquote:Op maandag 29 december 2008 07:53 schreef Bartjebart het volgende:
bedenk je eens even hoe warm dat water kan worden als je er vaak een lamp in aan hebt
Het gewicht lijkt mij meer het probleem, kan het draaitje het houden...quote:en hoe wil je gemakkelijk de 'kom' schoonmaken? En ik vraag me af of de lamp het gewicht kan dragen van dat water wat je er dan in doet...
Okquote:Op maandag 29 december 2008 15:12 schreef Adelante het volgende:
31/12 is altijd uitgestorven bij IKEA, vooral op de middag (ook maar tot 17 uur open)
Ok thx voor de infoquote:Op maandag 29 december 2008 23:11 schreef Memento-Mori het volgende:
Het was druk vandaag, niet leukdus morgen zou ik niet gaan nee paultjuhh
Wat zeg ik nou: 31/12 is nooit druk, dit in tegenstelling tot de andere kerstvakantiedagenquote:Op maandag 29 december 2008 23:11 schreef Memento-Mori het volgende:
Het was druk vandaag, niet leukdus morgen zou ik niet gaan nee paultjuhh
Nog even en iedere vestiging is net als Amsterdam gewoon iedere zondag openquote:Op maandag 29 december 2008 23:54 schreef Bartjebart het volgende:
Ze hebben in Hengelo bedacht dat het dan onwijs handig zou zijn wanneer we de beide zondagen in de kerstvakantie ook maar open gaan. Dus sowieso 28-12 en komende zondag weer...
En volgend jaar zijn we bij elke vakantie een zondag ook open
Nou dat loopt nog niet zo'n storm denk ik... tenminste in Hengelo heeft het niet zoveel zin om elke zondag open te gaan. Ow en de gemeente hier is ook niet zo makkelijk. We hebben met veel moeite komend jaar ipv 7 12 koopzondagenquote:Op maandag 29 december 2008 23:55 schreef Adelante het volgende:
[..]
Nog even en iedere vestiging is net als Amsterdam gewoon iedere zondag open(behalve in gristelijke dorpen als Barendrecht)
Wat gebeurde er?quote:Op maandag 29 december 2008 23:20 schreef Bartjebart het volgende:
Het was bij ons ook onwijs druk
Best lekker eigenlijk!
De ochtend begon al goed toen ik naar IKEA reed en een klant in de auto helemaal naar een traffic supporter flipte... en de traffic support medewerker net zo hard flipte
Oke bedankt voor de tip!quote:Op maandag 22 december 2008 23:40 schreef TruIvy het volgende:
[..]
Ik heb sinds een jaar de Karlstad bank en hij bevalt prima! Ik heb het driezitsmodel. De bekleding houdt zich keurig en slijt niet. Alleen een paar kleine haakjes aan de zijkant vanwege de kat, maar dat valt niet eens zo op. Neem twee van die dikke kussens erbij, dan kan je lekker hangen! Ook prima te gebruiken als slaapbank ook al is ie daar niet voorbedoeld.
[..]
Maar dat zijn ook een stel simpele zielen met zn allen. Bij ons staken ze de hele dag door hun ene sjekkie aan met hun vorige wat bijna opgerookt wasquote:Op maandag 29 december 2008 23:20 schreef Bartjebart het volgende:
Het was bij ons ook onwijs druk
Best lekker eigenlijk!
De ochtend begon al goed toen ik naar IKEA reed en een klant in de auto helemaal naar een traffic supporter flipte... en de traffic support medewerker net zo hard flipte
Met name de middag, omdat iedereen dan oliebollen bakt en/of de supermarkt plundert voor hapjes en champagnequote:Op dinsdag 30 december 2008 11:56 schreef paultjuhhh het volgende:
Dus morgen is het de hele dag wel rustig in de ikea
quote:Op dinsdag 30 december 2008 11:58 schreef paultjuhhh het volgende:
Krijgen we ook een oliebolletje bij de ikea
Niet bij alle vestigingen hoor, maar die vette kraam bij Utrecht zal wel weer midden op de inlaadzone staan?quote:Op dinsdag 30 december 2008 11:59 schreef Memento-Mori het volgende:
je kan ze er wel proven en kopen ja
Ik hoorde een vaag verhaal over dat de voetbalvelden naast IKEA gebruikt gaan worden, en dat 1 van de niveau's van IKEA dan voetbalveld wordt.quote:Op dinsdag 30 december 2008 11:56 schreef Memento-Mori het volgende:
fy 10 gaan we verbouwen geloof ik
Bij ons was die kraam een paar avonden geleden kapot gereden door de karren+movers. Die gozer komt sochtends naar IKEA, en ziet heel zn kraam in puin leggenquote:Op dinsdag 30 december 2008 12:00 schreef Adelante het volgende:
[..]
Niet bij alle vestigingen hoor, maar die vette kraam bij Utrecht zal wel weer midden op de inlaadzone staan?
Gezellig, ik ben er morgen ook.quote:Op dinsdag 30 december 2008 12:01 schreef paultjuhhh het volgende:
Ik ga liever naar Amersfoort![]()
Utreg is zo onhanding inladen
quote:Op dinsdag 30 december 2008 12:00 schreef Adelante het volgende:
[..]
Niet bij alle vestigingen hoor, maar die vette kraam bij Utrecht zal wel weer midden op de inlaadzone staan?
Ik ben over vrijwel alles van IKEA heel tevreden, maar SLÄTTEN is af-schu-we-lijk. Dat is geen klik- maar ramlaminaat. Ga alsjeblieft voor de paar euro duurdere van IKEA, die zijn wél goed te klikken en zien er ook best aardig uit als het eenmaal ligt. SLÄTTEN krijg je niet onbeschadigd en zonder kieren op de vloer. En nee, het was niet de eerste keer dat wij laminaat legden.... Het is gewoon onmogelijk rotspul.quote:Op dinsdag 30 december 2008 15:57 schreef hierissieweer het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met de SLÄTTEN kliklaminaat, ziet dat er een beetje leuk uit en is het goed te leggen?
ik had al zo'n vermoedenquote:Op dinsdag 30 december 2008 16:08 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Ik ben over vrijwel alles van IKEA heel tevreden, maar SLÄTTEN is af-schu-we-lijk. Dat is geen klik- maar ramlaminaat. Ga alsjeblieft voor de paar euro duurdere van IKEA, die zijn wél goed te klikken en zien er ook best aardig uit als het eenmaal ligt. SLÄTTEN krijg je niet onbeschadigd en zonder kieren op de vloer. En nee, het was niet de eerste keer dat wij laminaat legden.... Het is gewoon onmogelijk rotspul.
we mochten het overigens van IKEA verzaagd en wel retourneren, met de mededeling dat dat wel vaker gebeurde....
Nee, ik geloof dat ik ook op exact dezelfde prijs als de keukenplanner uitkwam toen ik mijn keuken in augustus kocht. Ik ben niet recentelijk bij een andere IKEA vestiging bij de keuken afdeling geweest, maar volgens mij hebben ze in Delft ook niet meer mogelijkheden of services o.i.d..quote:Op dinsdag 30 december 2008 20:42 schreef styliste het volgende:
Zijn de keukens bij ikea delft ook goedkoper dan bij de andere ikea's in nederland? Ik zat toevallig van de week op de website van ikea engeland te kijken en daar scheelt het gewoon de helft van de prijs op een totale keuken!
Thanxquote:Op dinsdag 30 december 2008 22:36 schreef jakkop het volgende:
De busverbinding is best goed, gaat ieder kwartier een bus vanaf beide stations, en stopt op (ben slecht ik schatten) 150 van IKEA. Als je zegt dat je naar IKEA wil komt het helemaal goed.
Niet gewoon ruilen natuurlijk, jouw laden zijn nu gebruikt. Maar in principe passen de nieuwe laden er wel gewoon in.quote:Op dinsdag 30 december 2008 23:10 schreef athlonkmf het volgende:
Tegenwoordig hebben de keukenlades en kasten een systeem dat ze niet meer met een klap sluiten. Kan je de oude ruilen met het nieuwe systeem?
quote:Op woensdag 31 december 2008 17:06 schreef paultjuhhh het volgende:
zulks een rust vanmiddag bij de ikea
![]()
zulks een rust vanmiddag bij de ikea
![]()
zulks een rust vanmiddag bij de ikea
![]()
zulks een rust vanmiddag bij de ikea
![]()
zulks een rust vanmiddag bij de ikea
![]()
zulks een rust vanmiddag bij de ikea
![]()
zulks een rust vanmiddag bij de ikea
![]()
zulks een rust vanmiddag bij de ikea
![]()
zulks een rust vanmiddag bij de ikea
![]()
zulks een rust vanmiddag bij de ikea
![]()
zulks een rust vanmiddag bij de ikea
![]()
zulks een rust vanmiddag bij de ikea
Deze lampen hebben een touchdimmer: http://www.ikea.com/nl/nl/search/?query=touchdimmerquote:Op donderdag 1 januari 2009 14:01 schreef Bob. het volgende:
Ik ben op zoek naar een lamp die aan gaat als je hem aan raakt, en ik had gehoord dat Ikea er een had?
Nu zat ik al wel een beetje ikea.nl te kijken, maar er zijn érg veel lampen.Iemand een idee of ze dat ding echt hebben en hoe hij dan heet??
Ah mooi! Heel erg bedankt!quote:Op donderdag 1 januari 2009 14:25 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Deze lampen hebben een touchdimmer: http://www.ikea.com/nl/nl/search/?query=touchdimmer
Sterker nog... er zijn maar een paar winkels in Nederland die em uberhaubt in het assortiment hebbenquote:Op donderdag 1 januari 2009 12:43 schreef E.T. het volgende:
Weet iemand hoe het zit met de stoffenserie Rosali?
'vroegah' was dit in een paar kleuren en soorten per meter te koop en ook dekbedovertrekken.. Nu liggen er in sommige vestigingen (natuurlijk niet hier in de buurt) dekbedovertrekken hiervan met het bordje 'nieuw'.. Betekent dit dat de hele serie terugkomt? of alleen de overtrekken? en komt dat dan in alle vestigingen? of moet ik mensen aan de andere kant van het land op pad sturen?
(voor degenen die het zich afvragen.. het is een heel zoet bloemtjes-meisjes stofje)
Stof Anneli, komt die ook in alle vestigingen beschikbaar? Delft, Barendrecht, Utrecht hebben Anneli nooit op voorraad lijkt wel![]()
En hijs mooiquote:Op donderdag 1 januari 2009 14:30 schreef Adelante het volgende:
De Kulla vind ik persoonlijk fijner omdat je er geen flikkerende lamp aan hebt, hij is dan wel niet traploos dimbaar zoals de Stockholm, maar kent drie touch dim standen.
Rosali en Anneli zijn errug leuk als je twee meisje-meisjes hebt en zelf aardig overweg kunt met een naaimachinequote:Op donderdag 1 januari 2009 15:27 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Sterker nog... er zijn maar een paar winkels in Nederland die em uberhaubt in het assortiment hebben
Das sowieso vreemd...
Krijgen we Rosali weer terug? Ik zag ze laatst geloof ik ook al liggen op de textielafdeling... kan het wel eens voor je navragen
quote:Op donderdag 1 januari 2009 15:27 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Sterker nog... er zijn maar een paar winkels in Nederland die em uberhaubt in het assortiment hebben
Das sowieso vreemd...
Krijgen we Rosali weer terug? Ik zag ze laatst geloof ik ook al liggen op de textielafdeling... kan het wel eens voor je navragen
Sorry typfout, 12 moet 15 zijnquote:
Er hangt een digitaal klokje. Heeft ze die niet aangehouden?quote:Op donderdag 1 januari 2009 20:58 schreef MaLo het volgende:
[..]
Sorry typfout, 12 moet 15 zijn. Ik vroeg met name om die bon omdat die medewerkster sjoemelde met de tijden. En niet alleen bij mij, maar ook in ieder geval bij de persoon voor mij. Als zij gewoon eerlijk haar werk deed had ik er waarschijnlijk niet eens om gevraagd. Dit soort "klantonvriendelijkheid" ben ik helemaal niet van Ikea gewend.
Hoe werkt dat dan? als je lang moet wachten, krijg je een bon? Is dat overal zo?quote:Op donderdag 1 januari 2009 20:31 schreef MaLo het volgende:
Ik heb laatst (in Hengelo) een kadobon gekregen omdat ik te lang moest wachten bij de afhaalbalie.
Het was vrij druk bij de afhaalbalie. Toen ik mijn bon gaf, zag ik dat de medewerkster sjoemelde met de tijden die ze opschreef. Ik was om 16:14 ofzo aan de beurt, en bij de persoon die voor mij was stond al 16:15 opgeschreven
. Daar heb ik zo'n hekel aan he, opzettelijk gesjoemel
.
En ik bleef toen (heel flauw) net zo lang staan totdat ze bij mij een tijd had opgeschreven, maar daar had ze een onleesbaar gekrabbel van gemaakt.
Uiteindelijk moest ik 12 minuten wachten voor 3 artikelen, dus recht op een kadobon. IIk moest er wel zelf om vragen en de medewerkster was Zeer Gepikeerd, maar ik kreeg hem wel.
Wij hebben een wastafelmeubel uit de Godmorgen serie gekocht. Echt zooooo mooi. En nu voor die 5 euro dus nog een keer accessoires halen
.
Volgens mij wel. Maar dat staat dan ook aangegeven.quote:Op donderdag 1 januari 2009 21:17 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Hoe werkt dat dan? als je lang moet wachten, krijg je een bon? Is dat overal zo?
Nee. Dat was het klokje waar ik ook naar keek voor de tijd. Dat klokje hangt zo mooi naast de balie, ik ging er ook van uit dat ze die tijd aan zou houden.quote:Op donderdag 1 januari 2009 21:06 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Er hangt een digitaal klokje. Heeft ze die niet aangehouden?
Utrecht heeft het ook niet nodig denk ik omdat jullie een extern talon hebben. Tegen de tijd dat de klant daar gearriveerd is zal 80 tot 90% van de bonnen al klaar staan?quote:Op donderdag 1 januari 2009 21:25 schreef Memento-Mori het volgende:
dat is in utrecht (nog) niet zo hoor
Ow oke...quote:
Wel k*t dat ik niet op het net kan nakijken of Rosali dus hier ligtquote:Op donderdag 1 januari 2009 19:41 schreef Royyy het volgende:
[..]
Rosali is free rangeVolgens mij is alleen het dekbedovertrek van 150x200 te krijgen, de rest van de oude serie niet.
(voor de niet-IKEA-medewerkers: free range artikelen zijn artikelen die niet standaard in het assortiment zitten, elke winkel kan zelf beslissen of ze free range artikelen voeren, en zo ja welke, en het aantal wat ze bestellen. Deze artikelen zijn ook niet op internet terug te vinden)
De stof Anneli zit volgens mij alleen bij de grote winkels in het assortiment.
Ja, heel vervelend is datquote:Op donderdag 1 januari 2009 22:41 schreef Royyy het volgende:
Delft is sowieso altijd een apart geval, omdat het een pilot-store is.
Ze kunnen daar volgens mij een stuk makkelijker bepaalde dingen uit het assortiment weglaten, maar hoe het precies zit weet ik niet.
Ja zover was ik ook wel, maar dit is alles wat erop staatquote:
Waar dan?? Of ik ben gek of het staat er echt niet...quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:43 schreef Adelante het volgende:
kijk links bij openingstijden en dan scrollen naar zondagsopeningen
Dankje, ik zat bij de Groningen afdeling te kijken. Jammer dat ie niet open is...quote:Op vrijdag 2 januari 2009 14:57 schreef Adelante het volgende:
Zondagsopeningen
Bij een zondagsopening is IKEA open van 10-17 uur.
Dit zijn de zondagsopeningen van de komende tijd:
4 januari
•IKEA Amsterdam, Breda, Delft, Heerlen, Hengelo en Utrecht
11 januari:
•IKEA Amsterdam en Eindhoven
18 januari:
•IKEA Amersfoort, Amsterdam en Breda
25 januari:
•IKEA Amsterdam, Delft, Eindhoven en Heerlen
http://www.ikea.com/ms/nl_NL/openingstijden.html
Als het gaat om TUPPLUR: die is in Amersfoort al tijden onafgebroken in het assortiment.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 15:02 schreef admiraal_anaal het volgende:
Zag dat delft eindelijk weer de verduisterings rolgordijnen in het assortiment heeft
Zijn ze de testperiode dus doorgekomen ofzo? Want ze waren eruit gehaald om getest te worden ofzo
Is er helaas niet.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 16:02 schreef Davita het volgende:
Weet iemand of er ergens een 'woonkamerplanner' van Ikea te krijgen is?
De keuken, slaapkamer en werkplek planner erg fijn, maar ik mis die voor de woonkamer!
Volgens mij staat MYSINGE gepland om eruit te gaan...quote:Op vrijdag 2 januari 2009 16:17 schreef Razztwizzle het volgende:
Weet iemand hier hoe het zit met de Mysinge-serie? In de catalogus van 2009 staat niets meer van deze serie maar op de website wel. Gaat het eruit? M'n lief en ik zijn namelijk van plan half februari te verhuizen en we willen nog zo'n hoekstuk kopen en een nieuwe hoes, moet het er natuurlijk niet net uit zijn gegaan.
Oh dearquote:Op vrijdag 2 januari 2009 22:50 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Volgens mij staat MYSINGE gepland om eruit te gaan...
Ex-IKEA-medewerker hierquote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:21 schreef Bavariafan het volgende:
Beste Ikea-medewerkers,
Ik heb vanmorgen de Kramfors zwart lederen 2-zitsbank besteld (2 stuks), en de levertijd stond op 150 dagen (zo`n 5 maanden). De overige Kramfors banken stonden op een veel kortere levertijd.
Weten jullie misschien wat er met de zwart lederen Kramfors 2-zits aan de hand is? Moet ik echt 150 dagen wachten of bestaat de kans dat ik `m eerder heb. Ik krijg namelijk in week 7 de sleutel van mijn appartement en wil eigenlijk vanaf week 9 mijn bank hebben staan.
Vast bedankt,
Stefan
Als je mij morgen een pm stuurt ga ik het meten:P mijn broertje heeft die, alleen ben ik nu zelf niet thuisquote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:27 schreef fetss het volgende:
Beste mensen,
Ik ben opzoek naar deze maat van het mikael - aanbouwdeel, dit omdat ik een 22" monitor heb.
En ik niet weet of deze gaat passen..
[ afbeelding ]
alvast bedankt!
Ik heb dat ding thuis staan en heb er toevallig ook een 22" in staan.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 11:27 schreef fetss het volgende:
Beste mensen,
Ik ben opzoek naar deze maat van het mikael - aanbouwdeel, dit omdat ik een 22" monitor heb.
En ik niet weet of deze gaat passen..
[ afbeelding ]
alvast bedankt!
mijn scherm is 52cm, is er tevens wel genoeg ruimte voor de muismat/muis? oftewel hoe lang zijn die 2 plankjes naast het beeldschermquote:Op zondag 4 januari 2009 01:15 schreef witte_fantasie het volgende:
[..]
Ik heb dat ding thuis staan en heb er toevallig ook een 22" in staan.![]()
Past dus precies (op 1cm nauwkeurig). Kan dus wel betekenen dat jouw scherm net niet past.
Geef me ff de exacte maten en ik meet het voor je op.
De ruimte tussen die 2 rechtopstaande planken is precies 52,3cm. Als je scherm dus precies 52cm is, dan past ie net.quote:Op zondag 4 januari 2009 03:28 schreef fetss het volgende:
[..]
mijn scherm is 52cm, is er tevens wel genoeg ruimte voor de muismat/muis? oftewel hoe lang zijn die 2 plankjes naast het beeldscherm..
alvast bedank
jaa mijn scherm is precies 52cm misschien een millimetertje kleiner nog welquote:Op zondag 4 januari 2009 11:18 schreef witte_fantasie het volgende:
[..]
De ruimte tussen die 2 rechtopstaande planken is precies 52,3cm. Als je scherm dus precies 52cm is, dan past ie net.![]()
Voor wat betreft je tobo+muis... Wat bedoel je precies?
Welke 2 plankjes naast het scherm bedoel je precies?
ze hebben daar toch ook van die papieren meet dingen liggen?quote:Op zondag 4 januari 2009 13:12 schreef L-Kloon het volgende:
Weet iemand wat de afmetingen zijn van die trolley? Waar zo'n matching laptoptas bij zit zeg maar. Staat niet op het kaartje in de winkel.
De lengte van die blauwe pijlen is 28cm.quote:Op zondag 4 januari 2009 13:05 schreef fetss het volgende:
[..]
jaa mijn scherm is precies 52cm misschien een millimetertje kleiner nog weldus dat gaat net passen
![]()
[ afbeelding ]
hoever dat plankje naar voor uitsteekt zegmaar..
thanks!
een trolley met bijpassende laptoptas?quote:Op zondag 4 januari 2009 13:12 schreef L-Kloon het volgende:
Weet iemand wat de afmetingen zijn van die trolley? Waar zo'n matching laptoptas bij zit zeg maar. Staat niet op het kaartje in de winkel.
quote:Op zaterdag 3 januari 2009 13:16 schreef Paul het volgende:
[ afbeelding ]
Wat een faal die haakjes bij dat schilderij, die klemmetjes vallen er gewoon uit en zit niet eens draad bij
Ikea faalt!
Als het goed is zijn deze artikelen vanaf februari overal verkrijgbaar... Toch?quote:Op zondag 4 januari 2009 18:34 schreef jakkop het volgende:
Volgens mij is de pepermolen voorlopig alleen in Amsterdam verkrijgbaar.
Ik weet niet precies meer wat er mee was, maar die pepermolen zou eerst gaan proefdraaien in Amsterdam. Ik geloof dat het er om gaat dat IKEA PS nieuw is bij Koken & Eten.quote:Op zondag 4 januari 2009 18:40 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Als het goed is zijn deze artikelen vanaf februari overal verkrijgbaar... Toch?
(tenminste, wij gaan er nog vanuit dat we op de afdeling gewoon alles krijgen in februari)
quote:Op zondag 4 januari 2009 20:54 schreef E.T. het volgende:
Adelante kom er maar in met je linkjes naar nieuwe dingen
Nee, RAL9001 is cremewit. RAL9010 is gebroken wit. Het verschil is subtiel maar als je het naast elkaar ziet, zie je het echt wel. Ik zou dus voor 9010 gaan om te combineren met zwart en wit.quote:Op maandag 5 januari 2009 12:46 schreef Henry het volgende:
Maar RAL 9001 komt het dichtst in de buurt van gewoon wit? Ik bedoel eigenlijk: is het niet te 'donker' om te combineren met zwart en wit?
Jep. Toch jammer, qua design best wel tijdloos. Ben even de naam van de vervanger kwijt, lijkt er wel behoorlijk op.quote:Op maandag 5 januari 2009 13:01 schreef Fendy het volgende:
Staat messenlijn SKÄRPT op het punt uit de collectie te gaan?
Excuzé. 9010 inderdaad, typo van mijn kant.quote:Op maandag 5 januari 2009 13:05 schreef PiperMaru het volgende:
[..]
Nee, RAL9001 is cremewit. RAL9010 is gebroken wit. Het verschil is subtiel maar als je het naast elkaar ziet, zie je het echt wel. Ik zou dus voor 9010 gaan om te combineren met zwart en wit.
Best jammer, want volgens mij is de kwaliteit van die messen ook nog wel dik in orde, omdat het geen stainless steel maar molybdeen/vanadium is enzo.quote:Op maandag 5 januari 2009 18:02 schreef jakkop het volgende:
[..]
Jep. Toch jammer, qua design best wel tijdloos. Ben even de naam van de vervanger kwijt, lijkt er wel behoorlijk op.
Nog even verduidelijkenquote:Op maandag 5 januari 2009 21:11 schreef jakkop het volgende:
Tijdloos is niet het zelfde als goedkoop he.[ afbeelding ]
Als het goed is staan op www.designyourownlife.nl de winnaars.quote:Op maandag 5 januari 2009 10:39 schreef pronkjewail het volgende:
Is eigenlijk de uitslag van die wedstrijd rond die ideeenwaaier al bekend? Ik zie niks erover op de website en ook in de ikea zelf heb ik er niks over gezien...
Je hebt gelijk! Al het IKEA PS assortiment gaat eerst in Amsterdam verkocht worden. Maar waarom?quote:Op zondag 4 januari 2009 18:34 schreef jakkop het volgende:
Volgens mij is de pepermolen voorlopig alleen in Amsterdam verkrijgbaar.
quote:AMSTERDAM - Woonwarenhuis IKEA gaat in Nederland de directe confrontatie aan met de tuincentra. Bij de nog te bouwen vestiging in Zwolle zet IKEA een ‘glasshouse’ neer.
Een glasshouse van IKEA in het Duitse Rostock. Het Zweedse concern wil er ook de Nederlandse markt mee veroveren. FOTO IKEA
Dat is een kubusvormige kas, waarin naast planten, snijbloemen en decoratie voor binnenshuis (vazen) ook seizoensartikelen zoals tuinmeubilair en kerstartikelen kunnen worden verkocht.
In Duitsland (Oldenburg en Rostock) en Italië (Turijn en Triëst) is het Zweedse concern sinds vorig jaar al aan het experimenteren met deze grote ‘kassen’. Zij worden gekenmerkt door veel licht en maken deel uit van de winkelroute.
De natuur speelt er een grote rol. Zo zijn er veel producten van rotan. Ook zijn er ‘persoonlijke oases’ ingericht. Volgens IKEA zijn de twee reuzekassen in Duitsland een succes.
,,Het concept voor Nederland is nog volop in ontwikkeling,’’ zegt Ellen van den Boomgaard, woordvoerder van IKEA Nederland. ,,Tot nu toe stalden wij de tijdelijke assortimenten op bijvoorbeeld een plek bij het magazijn. Met het glasshouse hopen wij ons concept een extra prikkel te geven. Glas en licht geven een levendig effect, de klant beleeft de winkel anders dan in de rest van het warenhuis.’’
Het ‘glazen huis’ in Zwolle wordt zo’n 1500 vierkante meter groot. De vestiging in Zwolle meet uiteindelijk 40.000 vierkante meter. De opening staat gepland voor 2011.
Han de Groot, directeur van Tuinbranche Nederland, ziet de plannen van IKEA niet direct als een bedreiging voor de tuincentra in Nederland. ,,Wij zijn twee keer met een groep tuincentra-ondernemers bij IKEA in Oldenburg gaan kijken. Het glasshouse ziet er gelikt uit, IKEA biedt hiermee een heel nieuwe beleving. Is het een tuincentrum? Ja en nee. Het is een uitbreiding van het levende groen voor binnen, met potterie en dergelijke. Maar buitenplanten zoals heesters en coniferen, grasmaaiers, blokhutten en tegels zoals reguliere tuincentra verkopen, hebben ze niet.’’
Lex van Horssen van marktleider Intratuin: ,,We kunnen ze niet tegenhouden. Maar dat geldt ook voor andere spelers op de markt, zoals Hornbach. Wij vertrouwen op eigen kracht. Het groen zit in onze genen, bij ons begint alles daarmee.’’
Als de ‘kas’ in Zwolle een succes wordt, gaat IKEA kijken of er ook een kan komen bij andere woonwarenhuizen in Nederland. Van den Boomgaard: ,,Het hangt ervan af of er plek is en of de gemeente de benodigde vergunningen wil verlenen.’’
Een speciaal IKEA Green Team in Haarlem houdt zich al geruime tijd bezig met het inkopen van planten en dergelijke.
Wij hebben RAL9010 op de muren en de meubels van IKEA die wit zijn 'verdwijnen' daarin, volgens mij is het dezelfde kleur. Wij hebben o.a. een EXPEDIT staan. Ik denk dat LIATORP dezelfde wit is.quote:Op maandag 5 januari 2009 13:05 schreef PiperMaru het volgende:
Nee, RAL9001 is cremewit. RAL9010 is gebroken wit. Het verschil is subtiel maar als je het naast elkaar ziet, zie je het echt wel. Ik zou dus voor 9010 gaan om te combineren met zwart en wit.
Ik heb wit met A-poten gedaan.quote:Op maandag 5 januari 2009 00:33 schreef blaze07 het volgende:
Ik wil een Galant bureau aanschaffen met A-poten.
Ik kan alleen niet uitkomen welke kleur ik nou wil een zwartbruine of witte blad.
Wie o wie heeft het verlossende woord?
Ja ik vind dat een bureau vooral functioneel moet zijn en prettig om aan te werken. Net zoals mijn bureaustoel, die vind ik ook lelijk, maar hij zit heel goed en daar gaat hem om als je veel aan je bureau zit. De looks komen in mijn studeerkamer van het behang en de verdere aankleding.quote:Op dinsdag 6 januari 2009 14:12 schreef blaze07 het volgende:
Hmm interessant, maar berken wordt het helemaal niet. Past niet bij de kleur van mijn kamer.
Ik vind wit zo saai over het algemeen, maar de redenen die je gaf vind ik dan wel weer goed om wit te nemen.
SLITBAR heet 'ie. En hijs zoooo mooiquote:Op maandag 5 januari 2009 21:17 schreef jakkop het volgende:
Oooh nee, ik snap wat je bedoeld. [ afbeelding ]
365+ is niet de vervanger, die is er al een heel tijdje, gewoon omdat er meerdere prijsklassen zijn.
Er gaat een vervanger komen van de SKÄRPT, in dezelfde prijsklasse, en ongeveer hetzelfde design. Ik geloof dat ze donkerbruin worden alleen.
Gaaf zo'n greenroom! Wat gaan ze eigenlijk naast Ikea Heerlen bouwen? Daar is nog een stuk vrij dus plek genoeg voor zo'n greenroom, toch?quote:Op dinsdag 6 januari 2009 00:00 schreef Bartjebart het volgende:
IKEA stapt groot in groen
[..]
[ afbeelding ]
We krijgen dus toch een greenroom in Nederland. Zo iets zou er in eerste instantie ook komen in Heerlen maar daar hebben ze er uiteindelijk toch niet voor gekozen. Leuk nieuw concept lijkt me.
Dus ik was vandaag @ Ikea Amsterdam, om te kijken of daar die andere nog lagen.quote:Op woensdag 7 januari 2009 22:31 schreef jakkop het volgende:
[..]
SLITBAR heet 'ie. En hijs zoooo mooiStaat helaas nog niet op de site, maar het is een handvat van donkerbruin notenhout.
![]()
Vanaf morgen is het hele assortiment (12 verschillende) in Afoort te koop. Ook een andere (helemaal nieuwe) messenserie, wel wat kleiner, 5 of 6 ofzo.
Voor zover ik weet zijn ze in Heerlen nog niet klaar met het uitbouwen van de vestiging. Er wordt geloof ik nog een deel magazijn bij geplaatst. Maar dat weet ik niet zeker.quote:Op woensdag 7 januari 2009 22:43 schreef Cyan het volgende:
[..]
Gaaf zo'n greenroom! Wat gaan ze eigenlijk naast Ikea Heerlen bouwen? Daar is nog een stuk vrij dus plek genoeg voor zo'n greenroom, toch?
Op dat stuk wordt het zelfbedieningsmagazijn uitgebreidt, en het afhaalmagazijn (wat nu extern is) komt daar.quote:Op woensdag 7 januari 2009 22:43 schreef Cyan het volgende:
[..]
Gaaf zo'n greenroom! Wat gaan ze eigenlijk naast Ikea Heerlen bouwen? Daar is nog een stuk vrij dus plek genoeg voor zo'n greenroom, toch?
da's mooi, misschien dat het dan overall wat minder druk wordt.quote:Op donderdag 8 januari 2009 01:02 schreef Snarf het volgende:
Binnenkort (eind maart) is IKEA Delft iedere zondag open.
Welke lamp? Er worden heel veel lampenonderdelen los verkocht via de klantenservice, maar niet alle. De meeste trafo's worden sowieso wél los verkocht.quote:Op zondag 11 januari 2009 10:10 schreef manny het volgende:
beste ikea goeroes,
Vraagje: de transformator van mijn mooie IKEA lamp is kapot. De lamp in kwestie wordt nog verkocht. Bestaat er ook een mogelijkheid een onderdeel los te kopen, of moet ik gewoon nieuw kopen ?
Danku alvast.
transformatorern kunnen apart gekocht/besteld worden bij de klantenservice, als je nog garantie hebt kun je de defecte omruilen en anders koop je een nieuwe.quote:Op zondag 11 januari 2009 10:10 schreef manny het volgende:
beste ikea goeroes,
Vraagje: de transformator van mijn mooie IKEA lamp is kapot. De lamp in kwestie wordt nog verkocht. Bestaat er ook een mogelijkheid een onderdeel los te kopen, of moet ik gewoon nieuw kopen ?
Danku alvast.
die roos had je toch gekauft?quote:Op zondag 11 januari 2009 10:33 schreef Paul het volgende:
Dus jullie vinden allemaal mijn schilderij stom
danku danku.quote:Op zondag 11 januari 2009 12:12 schreef Adelante het volgende:
[..]
transformatorern kunnen apart gekocht/besteld worden bij de klantenservice, als je nog garantie hebt kun je de defecte omruilen en anders koop je een nieuwe.
Gewoon gratis te krijgen bij de klanten servicequote:Op zondag 11 januari 2009 13:16 schreef Kekaa het volgende:
Vraagje...
Ik heb een Ivarkast, maar nu ben ik 1 ijzeren pinnetje kwijt... Wat resulteert in een plank die los zit, want maar 3 pinnetjes.
ZIjn die pinnetjes los te koop?
niet gratis, 10 ct per pinnetje.quote:Op zondag 11 januari 2009 13:22 schreef hierissieweer het volgende:
[..]
Gewoon gratis te krijgen bij de klanten service
Sollie, bijna gratis dan :pquote:
10 cent is wel freaking duur voor zo'n klein dingetje. Bij delft kan je het wel zo oppikken. ze hebben daar een ladenbak zodat de klanten niet de klantenservice overbelasten met dit soort dingen.quote:
Wat zou het er naar toe rijden wel niet kosten?quote:Op zondag 11 januari 2009 16:01 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
10 cent is wel freaking duur voor zo'n klein dingetje. Bij delft kan je het wel zo oppikken. ze hebben daar een ladenbak zodat de klanten niet de klantenservice overbelasten met dit soort dingen.
Delft is een beetje ver voor mij, vanaf Zwolle. Wachten totdat de Ikea hier gebouwd is en open duurt ook een beetje lang.quote:Op zondag 11 januari 2009 16:44 schreef maedel het volgende:
[..]
Wat zou het er naar toe rijden wel niet kosten?
10 minuten met de auto voor mij. En tankpas dus... niks?quote:Op zondag 11 januari 2009 16:44 schreef maedel het volgende:
[..]
Wat zou het er naar toe rijden wel niet kosten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |