Ja, ik ben ook als de dood dat het dubbel is als ik hem open.quote:
Alsof jij dat niet zou weten, Arcee.quote:
Ook gelul. Zo ziet iemand de situatie die de pest aan haar heeft inderdaad. Het is natuurlijk gewoon zo dat ze met drie jongens in het huis goed kan opschieten... en toevallig met bv Joost wat minder en met Ralph en Rob helemaal niet. Je kunt ook nooit alle aanwezige mannen mogen, dus waarom zou hetmeteen een gebrek aan aandacht zijn als ze Ralph nomineert? Flauwekul dus.quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:08 schreef Day het volgende:
Nog een voorbeeldje? Waarom denk je dat Lieske Ralph niet mag? Omdat hij de enige man in dat huis is dat haar niet de aandacht geeft dat ze wil van mannen!
Niemand opende er 1 dus heb ik t gedaan, maar weet niet zo hoe ik de OP goed moet krijgen. Heb t niet gekopieerd en dan krijg je dus dit.quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:17 schreef dramslag het volgende:
wat is er met de OP gebeurt?
Die vent is gekquote:
Er stond een url in waar je de op kon vindenquote:Op vrijdag 9 september 2005 22:19 schreef jessie het volgende:
[..]
Niemand opende er 1 dus heb ik t gedaan, maar weet niet zo hoe ik de OP goed moet krijgen. Heb t niet gekopieerd en dan krijg je dus dit.
Echt welquote:
quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:18 schreef newsman het volgende:
Op werd zwanger en zit nu in het BB huis.
Thxquote:Op vrijdag 9 september 2005 22:20 schreef scanman01 het volgende:
Jessie, je bent een haakje aan het begin vergeten van de OP .... (ik denk ik meld het even)
Ik zal eens kijken , of één van de andere mods, het ziet hier blauw van de mods hequote:Op vrijdag 9 september 2005 22:21 schreef Ali Salami het volgende:
[..]
Er stond een url in waar je de op kon vinden
Maar LD is er, die kan het wel veranderen
Maakt dat ook uit. Komt wel weer goed in het volgende topic.quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:23 schreef jessie het volgende:
[..]
ThxNu mis ik nog wat koppies voor de namen, maar iedereen weet wel wie wie is hoop ik
Ik dacht 650 euro voor 1 week (50 euro per bewoner)quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:25 schreef __Saviour__ het volgende:
Hoeveel budget hebben ze voor de boodschappen?
Valt wel mee hoor, voor zoveel mensen. 2 ons ham in 1 week?quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:24 schreef dronkeykong het volgende:
Wat vreten die gasten veel....
dat is iets wat je van je moeder leert, hoe je met een rokje moet zitten, maar ja, als je moeder enkel tuinbroeken draagt... je kan het Dido niet euvel duiden, derhalve dus ende zoquote:Op vrijdag 9 september 2005 22:22 schreef dronkeykong het volgende:
Dido kan nooit een vrouw zijn...zit altijd wijdbeens met die rok....
Het topic was alleen al dichtquote:
Tanja dacht dat dat na 8 maanden ook nog zou helpenquote:Op vrijdag 9 september 2005 22:26 schreef gebruikersnaam het volgende:
10 durex
Zou maar zo kunnen .quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:27 schreef BB-King het volgende:
Dido daagt graag mannen uit... vandaar dat ze wijdbeens zit denk ik.
Volgens mij is het een omgebouwdequote:Op vrijdag 9 september 2005 22:27 schreef BB-King het volgende:
Dido daagt graag mannen uit... vandaar dat ze wijdbeens zit denk ik.
Die zijn niet nodig , tanja zit buiten en de rest heeft nog genoegquote:Op vrijdag 9 september 2005 22:26 schreef gebruikersnaam het volgende:
hij is de sigaretten vergeten
Bestelling voor het eten en drinken zooiquote:Op vrijdag 9 september 2005 22:28 schreef alwaysthebest het volgende:
Waarom zit Joost(?) te bellen?
hij wil ook met tanja's moeder sprekenquote:Op vrijdag 9 september 2005 22:28 schreef alwaysthebest het volgende:
Waarom zit Joost(?) te bellen?
Ik wil wel geDidoficeerd worden!!quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:27 schreef BB-King het volgende:
Dido daagt graag mannen uit... vandaar dat ze wijdbeens zit denk ik.
Lieske daagt graag mannen uit... vandaar dat ze zo ligt denk ik.quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:29 schreef BB-King het volgende:
Lieske ligt er trouwens ook wel appetijtelijk bij eerlijk gezegd.
Natuurlijk zit ze er zelf niet mee, anders zou ze het niet doen.quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:29 schreef Jane het volgende:
Zou Ingrid nu zelf niet eens denken dat dat duimen wel erg kinderachtig overkomt? Ze lijkt er totaal niet mee te zitten.
Dat blijft nog het meest verbazingwekkende inderdaad.quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:29 schreef Jane het volgende:
Zou Ingrid nu zelf niet eens denken dat dat duimen wel erg kinderachtig overkomt? Ze lijkt er totaal niet mee te zitten.
Een zeer groot kindquote:Op vrijdag 9 september 2005 22:32 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dat blijft nog het meest verbazingwekkende inderdaad.
Veel volwassenen doen het, bedoel je?quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:31 schreef teamlead het volgende:
En dat kinderachtig overkomen vind ik nogal meevallen hoor.. ik vind het wel cute![]()
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |