Hier kun je de routes die we de afgelopen tijd hebben gereden bekijken. Meestal gaat het door de stad, er wordt meestal redelijk optijd voor kruispunten vaart geminderd zodat je optijd kunt stoppen. Ik grijp nog wel eens de arm van teigan beet (al had teigan mijn arm vrijdag ook nog een keertje nodig om overeind te blijvenquote:Op zondag 19 april 2009 00:21 schreef Bob. het volgende:
Op wat voor plekken rijden jullie eigenlijk altijd Maok? Echt in de stad of meer daar buiten?
Want het lijkt me ook best leuk om eens te doen, maar ik vind in de stad skaten doodeng.![]()
En ik ben altijd bang om tegen iemand aan te knallen, skate iedereen dicht op elkaar?
Thnx!quote:Op zondag 19 april 2009 00:45 schreef maok het volgende:
[..]
Hier kun je de routes die we de afgelopen tijd hebben gereden bekijken. Meestal gaat het door de stad, er wordt meestal redelijk optijd voor kruispunten vaart geminderd zodat je optijd kunt stoppen. Ik grijp nog wel eens de arm van teigan beet (al had teigan mijn arm vrijdag ook nog een keertje nodig om overeind te blijven)
Hier kun je wel ongeveer zien hoe dicht er op elkaar geskate wordt:
Ik het begin lijkt het wel heel dicht op elkaar, maar daar zijn we net vertrokken en gaat het nog een beetje chaotisch.
Dude, noem je moeder schat.quote:Op zondag 19 april 2009 00:45 schreef 2cv het volgende:![]()
Lieve schat, ik heb het sterke vermoeden dat wij allebei een heel ander idee bij 'normaal' hebben. Is niet erg hoor. Maar ik adviseer je er aan te wennen.
Ja, ik zag het op de route dat jullie hier langs zijn gekomen! Volgende keer zal ik wel eens gaan kijken.quote:Op zondag 19 april 2009 08:56 schreef teigan het volgende:
Goeiemorgen!!!
Bob., ander kom je gewoon eens gluren bij het vertrekpunt, of ga je ergens langs de route kijken, vrijdag kwamen we ook bij jouw huis langs... Kijk je even mee hoe het lijkt, en dan kun je er altijd nog voor kiezen om een keer mee te doen..
Nee, klopt maar voor zover ik weet is er een wachtlijst voor de andere teams.quote:Op zondag 19 april 2009 00:04 schreef MaxC het volgende:
[..]
Serieus?
Daar zijn 18 teams, kan me niet voorstellen dat die allemaal 2e/3e klasse spelen
Alles wat de Heer verboden heeft!quote:Op zondag 19 april 2009 11:04 schreef Bob. het volgende:
En wat doe jij nog thuis jongeman?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |