Leuk, maar voor dit specifieke voorbeeld ben jij toch iets gevoeliger dan ik.quote:
Ik had liever het "oude" historie-overzicht.quote:Op woensdag 3 mei 2006 16:39 schreef editor2 het volgende:
Zo... de OP is klaar. Hopelijk bevalt het een beetje..wat een werk al die links
quote:Op woensdag 3 mei 2006 21:48 schreef steeg het volgende:
nou rena, ik vond het een kutfilm. Ik ben benieuwd waar je dan wel om moet lachen. Misschien om een mammoet met identiteitscrisis of vond je de offering van sid aan de vulkaan god leuk? Ik wil me niet onkwetsbaar op stellen dus ik zeg gelijk dat ik me kapot heb gelachen om How High je mag me uitlachen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
quote:Op donderdag 4 mei 2006 07:37 schreef Morrigun99 het volgende:
Mission: Impossible III
Aardige actiefilm met innovatieve gadgets. Maar de film weet zich wat mij betreft nergens te onderscheiden van de middenmoot. En aangezien het genre mij niet echt ligt vond ik hem verre van bijzonder. Ik zou niet weten wat deze film zó goed maakt (gezien enkele recensies).
Wel leuk dat hij onze eigen Urban Dance Squad draaitquote:Op donderdag 4 mei 2006 12:22 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Pump Up the Volume (2000)
Christiaan Slater speelt een radiopiraat, die via zijn uitzendingen voor oproer zaait op school.
Weet je hoe ik soms films aanprijs omdat ze lekker pretentieloos zijn. Nou dit is precies het tegenovergestelde daarvan. De film neemt zichzelf veels te serieus. En voelt als een puber die net het wiel uitgevonden heeft en dat van de daken moet schreeuwen. Terwijl het niks substansieels te melden heeft. En als dat nou nog werd af gewisseld met leuke grappige momenten kon het misschien nog iets worden. Maar dat is ook niet het geval.
cijfer: 5.5
Je hebt helemaal gelijk. Geen idee hoe ik bij 2000 kwam.quote:Op donderdag 4 mei 2006 17:05 schreef Berkery het volgende:
[..]
Wel leuk dat hij onze eigen Urban Dance Squad draait![]()
-edit- en hij is van 1990
Jij hebt de VPRO-gids goed gelezenquote:Op donderdag 4 mei 2006 13:20 schreef dvdfreak het volgende:
[afbeelding]
God bedoelde met het Noach-verhaal dat je een partner moet zoeken. Dit verhaal is als het verhaal van Noach, alleen speelt het zich af in Miami.' De toelichting op Sonnenfelds hilarische komedie komt van Puggy (Jason Lee). Hij houdt van zoute maïschips en hij woont stiekem in een boom. De boom staat in de riante tuin van een geldloper. De geldloper houdt van de tenen van zijn huishoudster. De huishoudster houdt van Puggy. Op een nacht ziet Puggy dat de geldloper wordt beschoten. Tegelijkertijd wordt de dochter van de geldloper belaagd. Door een tiener met een waterpistool. De opgetrommelde vader (Tim Allen) van de jongen valt op de vrouw van de geldloper. De geldloper voelt zich bedreigd en koopt een bom. De bom wordt gestolen. Toegesnelde agenten staan machteloos. Het einde is nabij. Totdat de vader van de jongen die valt op de vrouw van de geldloper de koe bij de horens vat. Geslaagde humor op alle fronten.
8/10
The New World briljante film ?!quote:Op donderdag 4 mei 2006 00:24 schreef muhammad_ali het volgende:
Heb net de film The New World gezien (imdb link te vinden in mijn post boven).
Wat een briljante film. Moet wel zeggen dat ie waarschijnlijk niet geschikt is voor het gros van het fokkende publiek maar echt briljant!
Hoe goed Sellers het ook doet in al zijn rollen, het is Scott die de show steelt!quote:Op zaterdag 6 mei 2006 16:35 schreef pascalheister het volgende:
Dr. Strangelove
Sublieme film, leuk verhaal met de nodige komische momenten. Geweldig acteerwerk van Sellers met z'n diverse rollen, ook Scott deed het zeker niet onverdienstelijk.
quote:Op zaterdag 6 mei 2006 16:38 schreef Kolkus het volgende:
[..]
Hoe goed Sellers het ook doet in al zijn rollen, het is Scott die de show steelt!
Ikke ookquote:Op zaterdag 6 mei 2006 23:51 schreef kinky_queen het volgende:
OESTERS VAN NAM KEE
Matig filmpje. Katja in d'r blote reet is dan wel weer meegenomen
Hey die heb ik gister ook gezien.quote:Op zondag 7 mei 2006 00:05 schreef dvdfreak het volgende:
[afbeelding]
Het Schnitzelparadijs verhaalt over de komische en romantische avonturen van Nordip Doenia.
Die heb ik ook gezien en ik vond hem wel goed, met een interessant einde. Maar ik zou niet meteen kunnen zeggen waar die mokerslag zat, dat heb ik dan blijkbaar gemist.quote:Op zondag 7 mei 2006 13:47 schreef Agrippina het volgende:
Caché
[afbeelding]
De Veronicagids tipte hem op 4 sterren: "Een briljante film die je bij de strot grijpt en niet meer los laat. Een film als een mokerslag". Nou, aan mij was al dat briljante duidelijk niet besteed. Supertrage momenten, wat heet: minuten, waarbij ik gelukkig FF2x kon gebruiken. En maar wachten op een interessante ontwikkeling c.q. ontknoping. Het was saai, saai, saai.![]()
Nou nou, da's wel heel mager. Ik vind 'm toch zeker een 3/10 waard.quote:Op zondag 7 mei 2006 13:31 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Hey die heb ik gister ook gezien.! Niet de aller slechtste film die ik ooit gezien heb. Een magere 2/10 dus.
Ik denk dat dat in een bioscoopzaal wel duidelijk was geweest.quote:Op zondag 7 mei 2006 16:28 schreef SaintOfKillers het volgende:
Die heb ik ook gezien en ik vond hem wel goed, met een interessant einde. Maar ik zou niet meteen kunnen zeggen waar die mokerslag zat, dat heb ik dan blijkbaar gemist.
U bedoelt links onderin? Dat vond ik erg tof uitgewerkt en ik dacht wel even hehe, maar ik viel niet echt van mijn stoel van ontzetting.quote:Op maandag 8 mei 2006 00:08 schreef California het volgende:
[..]
Ik denk dat dat in een bioscoopzaal wel duidelijk was geweest.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. verpest de film voor een groot deel imo.
cijfer: 7
Ik ook niet, maar dat is geen reden voor geen hoeraatje. Kom op Sok, jij ook.quote:Op vrijdag 12 mei 2006 11:24 schreef Sokolsky het volgende:
Ik denk niet dat Katharine die verjaardag nog mee krijgt.
Een van de grootste kl*tefilms die ik ooit heb gezien (ook de enige op imdb die een 1 van me krijgt). De film gaat werkelijk nergens over en het acteerwerk is niet eens acteerwerk te noemen. Compleet ongeloofwaardige plot- en karakterontwikkelingen en gewoon harstikke ranzig. En die 5 doet bijna pijn aan m'n ogen.quote:Op donderdag 11 mei 2006 20:18 schreef hornage het volgende:
Baise-moi
Deze film had ik gedownload doordat er nogal wat ophef over was. Ik ging dus zitten en was klaar om geschokt te worden. Dit viel uiteindelijk best wel mee. We volgen het leven van 2 vrouwen die flink vernederd worden door hun mannen en dan op het moorden slaan. Hun leven staat vanaf dan in het teken van drank, sex en het vermoorden van mensen voor geld. Het echte shocken gebeurde bij mij voornamelijk in het begin toen ik close up een penetratie op mijn bord kreeg. En ik zat net te eten. Voor de rest wel leuk maar het geheel mist diepgang en is het gewoon net niet. Hierdoor dus een 5.
quote:Op vrijdag 12 mei 2006 11:34 schreef Sokolsky het volgende:
hoera.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |