Het was een dvd-rom. En die breek je niet zomaar door midden. Ze versplintert normaal in duizend stukken.quote:Op dinsdag 18 mei 2004 20:23 schreef Wup het volgende:
en Hugo haalde die CD ineens weer gewoon uit een ordner, die had Arthur toch allemaal uitgebreid doorzocht?
wat maakt dat nou uit.quote:Op dinsdag 18 mei 2004 20:26 schreef weet_ik_veel het volgende:
Het was een dvd-rom. En die breek je niet zomaar door midden. Ze versplintert normaal in duizend stukken.
Heel wat! Die splinters hadden in Tuurs ogen moeten vliegen......quote:Op dinsdag 18 mei 2004 20:28 schreef Wup het volgende:
wat maakt dat nou uit.
Wat ze vandaag deed??? In beeld zijn!!!!!!!quote:Op dinsdag 18 mei 2004 20:39 schreef dunn0w het volgende:
Ja Nico.. is bah... wat deed ze vandaag dan? .. niet gezien..
Nog eventjes en Joost paalt haar waar ze bij staat.....quote:Op dinsdag 18 mei 2004 20:39 schreef dunn0w het volgende:
Ja Nico.. is bah... wat deed ze vandaag dan? .. niet gezien..
Hopelijk zien we dit plaatje gauw!quote:Op dinsdag 18 mei 2004 20:41 schreef Wup het volgende:
[afbeelding]
Graag ja, dat zou wel een gave cliff zijn voor de seizoensstop!!!!!!!! Dat ineens Vic voor Joyce neus staat.quote:Op dinsdag 18 mei 2004 20:46 schreef MirSus het volgende:
Hopelijk zien we dit plaatje gauw!![]()
Ongetwijfeld.quote:Op dinsdag 18 mei 2004 20:54 schreef MirSus het volgende:
Wij zien het een dezer dag wel gebeuren dat Victor voor hun neus staat![]()
![]()
echt waar?quote:Op dinsdag 18 mei 2004 20:59 schreef Iwan1976 het volgende:
Ongetwijfeld.
Volgens betrouwbare bronnen draait Victor Tuur de hals om. Victor kan niet worden veroordeeld, omdat hij ontoerekeningsvatbaar is.quote:Op dinsdag 18 mei 2004 21:04 schreef Wup het volgende:
echt waar?
lijkt me veel te snel, of het moet voor heel erg kort zijn, om even Hidde Maas de serie uit te spelen ofzo....
Ik hoop dat je gelijk krijgt.quote:Op dinsdag 18 mei 2004 21:09 schreef weet_ik_veel het volgende:
Volgens betrouwbarebronnen draait Victor Tuur de hals om. Victor kan niet worden veroordeeld, omdat hij ontoerekeningsvatbaar is.
Vet vet vet!quote:Op dinsdag 18 mei 2004 21:09 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Volgens betrouwbare bronnen draait Victor Tuur de hals om. Victor kan niet worden veroordeeld, omdat hij ontoerekeningsvatbaar is.
als er iemand is die een vertrek verdient om nooit te vergeten is hij het wel....quote:Op dinsdag 18 mei 2004 21:12 schreef Iwan1976 het volgende:
Ik hoop dat je gelijk krijgt.
Ik heb hier meestal gelijk.quote:Op dinsdag 18 mei 2004 21:12 schreef Iwan1976 het volgende:
Ik hoop dat je gelijk krijgt.
Laten we het dït keer gelovenquote:Op dinsdag 18 mei 2004 21:21 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Ik heb hier meestal gelijk.
Jij begint hier ook al te verWuppen!quote:Op dinsdag 18 mei 2004 21:27 schreef MirSus het volgende:
Laten we het dït keer geloven![]()
Ja zeker.. hoe bedenk je het! .. maargoed iemand samenvatting... ?quote:Op dinsdag 18 mei 2004 22:15 schreef BVO het volgende:
Leuke OP weer.
Hij moet daar een spoor van moord en vernieling achterlaten. Daarna moet hij de hand aan zichzelf slaan, maar het moet onduidelijk zijn of dat ook echt gebeurt. Zo kan hij keer op keer terugkomen, net als Pim.quote:Op dinsdag 18 mei 2004 21:30 schreef Wup het volgende:
nou, ik stem tegen.
ik vind het helemaal niet leuk als Victor terugkomt om een moord te plegen en dan weer te vertrekken
Dinsdag 18 mei 2004.quote:Op dinsdag 18 mei 2004 22:17 schreef dunn0w het volgende:
Ja zeker.. hoe bedenk je het! .. maargoed iemand samenvatting... ?
dat is de Serge-story.....quote:Op dinsdag 18 mei 2004 22:49 schreef weet_ik_veel het volgende:
Hij moet daar een spoor van moord en vernieling achterlaten. Daarna moet hij de hand aan zichzelf slaan, maar het moet onduidelijk zijn of dat ook echt gebeurt. Zo kan hij keer op keer terugkomen, net als Pim.
Zo zie ik het niet helemaal. Ik wil afgehakte lichaamsdelen en veel bloed zien. Iedereen denkt dan dat het om de opnamen van Joosts film gaat, maar uiteindelijk moet blijken dat er echte moorden zijn gepleegd en dat Victor in Dr. Frankenstein is veranderd. Immers, Joost zal niet zijn eigen vader in de hal van het ziekenhuis opknopen.quote:Op dinsdag 18 mei 2004 22:56 schreef Wup het volgende:
dat is de Serge-story.....
Wup dacht: "W_i_v jat mijn jpegs, dan jat ik zijn superieure grappen!"quote:Op dinsdag 18 mei 2004 23:20 schreef Svensational het volgende:
Hee, Wup ik dacht dat jij altijd zo'n hekel had aan die woordgrapjes van Arthur. En nu maak je ze zelf ookMaar verder leuke OP weer
Die vond ik ook leuk jaquote:Op dinsdag 18 mei 2004 23:21 schreef Svensational het volgende:
De Joosti-band
Aha, dus jij heet irl Arhur?quote:Op dinsdag 18 mei 2004 23:22 schreef weet_ik_veel het volgende:
Wup dacht: "W_i_v jat mijn jpegs, dan jat ik zijn superieure grappen!"
Ik zie het als een blijk van erkenning.
Ja.quote:Op dinsdag 18 mei 2004 23:28 schreef Svensational het volgende:
Aha, dus jij heet irl Arhur?
mja ik wilde van die filmtitels af omdat ik dat niet zo origineel meer vond, maar met Tuur begin ik nu ook alweer in herhaling te vervallen.....quote:Op dinsdag 18 mei 2004 23:20 schreef Svensational het volgende:
Hee, Wup ik dacht dat jij altijd zo'n hekel had aan die woordgrapjes van Arthur. En nu maak je ze zelf ookMaar verder leuke OP weer
Renée investeert al haar geld in onroerend goed. Als die kooi klaar is verkoopt ze ze met veel winst.quote:Op woensdag 19 mei 2004 00:19 schreef Wup het volgende:
ze zijn echt een waanzinnig paleis aan het bouwen voor Renee, want Nico had nu al een kamer gekregen van de decorbouwers......
Thnx he.... dat van Lizzie en Joost met dat interview is echt niet spannend ofzoquote:Op dinsdag 18 mei 2004 22:52 schreef Wup het volgende:
[..]
samenvatting [...]
ik zie haar idd ook niet vaak (meer) langskomen...quote:Op woensdag 19 mei 2004 13:29 schreef Markie-Mark het volgende:
Klopt het dat Bettina haast niet meer te zien is de laatste tijd, ik begin dr een beetje te missen
Aafke kreeg een paniekaanval, nou ja aanvalletje want het zag er spectaculairder uit dan het was. Held Koen kwam haar uit haar lijden verlossen en toen was alles weer oke.quote:Op woensdag 19 mei 2004 11:46 schreef babette21 het volgende:
Heb ONM maandag moeten missen (gisteren wel gezien), begrijp uit collage van Wup dat 't nogal sensationeel was... Wat was er met Aafke? Kreeg ze weer eens 'n aanval ofzo?!?
wat heb jij toch een Joost humorquote:
Nou nee... niet echt .. maar zijn kibbel-verhaallijntjes zijn wel lachwekkend.... maar Chris opzichquote:Op woensdag 19 mei 2004 18:39 schreef Wup het volgende:
de Chris voorstanders beginnen zich te melden zie ik
o jakkes, ik word echt een beetje onpasselijk van Joyce & Duuk.quote:Op woensdag 19 mei 2004 19:43 schreef Riann het volgende:
Duukie![]()
Het had natuurlijk Rian & Duuk moeten zijnquote:Op woensdag 19 mei 2004 19:44 schreef Wup het volgende:
[..]
o jakkes, ik word echt een beetje onpasselijk van Joyce & Duuk.
nou als dat er beter zal uitzien moet je je maar snel gaan melden daar.... doe je mij een groot plezier mee.quote:Op woensdag 19 mei 2004 19:45 schreef Riann het volgende:
Het had natuurlijk Rian & Duuk moeten zijn![]()
http://www.munttheater.nl/prog1.php?Genre=&id=22quote:Op woensdag 19 mei 2004 13:57 schreef babette21 het volgende:
[..]
ik zie haar idd ook niet vaak (meer) langskomen...![]()
Jaa, en wat een onleuke Bram!!quote:Op woensdag 19 mei 2004 20:01 schreef Wup het volgende:
wat een onleuke uitzending.
en morgen weer die rotfilm.
klaag klaag klaag.......
Ik snap het ook nog steeds niet, Ellen gaat toch over het personeel?quote:Op woensdag 19 mei 2004 20:13 schreef MirSus het volgende:
Jaa, en wat een onleuke Bram!!![]()
Wat een *** is dat ook!
En er was inderdaad geen spanning te vinden vandaag...
Tja, dat vragen wij ons inderdaad ook af! Maargoed, ONM en onlogisch gaan de laatste tijd nogal goed samen!quote:Op woensdag 19 mei 2004 20:16 schreef Wup het volgende:
[..]
Ik snap het ook nog steeds niet, Ellen gaat toch over het personeel?
als Bram een stomme fout maakt heeft zij toch wel het recht dat ontslag van een onschuldige werknemer tegen te houden?
mja die Jaapde Vries kreeg nog meer te doen dan Bettina, Claire & Niels bij elkaar....quote:Op woensdag 19 mei 2004 20:23 schreef MirSus het volgende:
ONM en onlogisch gaan de laatste tijd nogal goed samen!![]()
Joyce die eindelijk weer eens aan de man komt, maar dit moet uitgerekend Duuk zijnquote:Op woensdag 19 mei 2004 20:26 schreef Wup het volgende:
[..]
mja die Jaapde Vries kreeg nog meer te doen dan Bettina, Claire & Niels bij elkaar....
da's niet zo oke.....
Maar ze had wel een stoer jasje aan vandaag.quote:Op woensdag 19 mei 2004 20:29 schreef MirSus het volgende:
Joyce die eindelijk weer eens aan de man komt, maar dit moet uitgerekend Duuk zijnEn zo kunnen we nog wel even door gaan!
![]()
Ja ze had inderdaad een stoer jasje aan! Joyce ís stoer, enige grote minpunt momenteel is die Duukquote:Op woensdag 19 mei 2004 20:33 schreef Wup het volgende:
[..]
Maar ze had wel een stoer jasje aan vandaag.
en Gilles moet terug voor Joyce, dat begrijpen ze daar bij ONM toch ook wel, dat wel helemaal geen Joyce & Duuk willen?
nee dat vind ik niet, dat hele zwangerschapslijntje is afschuwelijk. Laat dat mens een andere hobby gaan zoeken.quote:Op woensdag 19 mei 2004 20:37 schreef MirSus het volgende:
Joyce ís stoer, enige grote minpunt momenteel is die Duuk![]()
Dammen?!quote:Op woensdag 19 mei 2004 20:43 schreef Wup het volgende:
[..]
nee dat vind ik niet, dat hele zwangerschapslijntje is afschuwelijk. Laat dat mens een andere hobby gaan zoeken.
ja samen met haar alterego.quote:Op woensdag 19 mei 2004 20:45 schreef MirSus het volgende:
Dammen?!![]()
Ellen is slechts een marionet... Bram is hoofd van de afdeling en heeft in die functie het recht om mensen af te laten vloeien of aan te nemen.quote:Op woensdag 19 mei 2004 20:16 schreef Wup het volgende:
Ik snap het ook nog steeds niet, Ellen gaat toch over het personeel?
Ja. Alles is beter dan die vetlapperij met Duuk.quote:Op woensdag 19 mei 2004 20:43 schreef Wup het volgende:
nee dat vind ik niet, dat hele zwangerschapslijntje is afschuwelijk. Laat dat mens een andere hobby gaan zoeken.
maar toch niet las hij een stomme fout maakt?quote:Op woensdag 19 mei 2004 20:59 schreef Iwan1976 het volgende:
Ellen is slechts een marionet... Bram is hoofd van de afdeling en heeft in die functie het recht om mensen af te laten vloeien of aan te nemen.
In zo'n geval blijkt dat Bram niet capabel is en moet worden ontslagen.quote:Op woensdag 19 mei 2004 21:02 schreef Wup het volgende:
maar toch niet las hij een stomme fout maakt?
Nee en Joyce is ook niet erg, maar die tweede oude varkens in bed hoef ik niet te zien. Ik ruik de formaldehyde al.quote:Op woensdag 19 mei 2004 21:02 schreef dunn0w het volgende:
Ach Duuk is toch niet zo erg? ..
ik vind hem meestal juist wel lachwekkend, maar dit is gewoon ranzig.quote:Op woensdag 19 mei 2004 21:02 schreef dunn0w het volgende:
Ach Duuk is toch niet zo erg? ..
Idd als Bram een fout maakt is het aan de directie èn persooneelszaken om in te grijpen...quote:Op woensdag 19 mei 2004 21:02 schreef Wup het volgende:
[..]
maar toch niet las hij een stomme fout maakt?
Moreel gezien niet, maar als er geen geld is om onze Jaap te betalen... dan houdt het op.quote:Op woensdag 19 mei 2004 21:02 schreef Wup het volgende:
maar toch niet las hij een stomme fout maakt?
Ja Duuk is wel oke.quote:Op woensdag 19 mei 2004 21:05 schreef Wup het volgende:
[..]
ik vind hem meestal juist wel lachwekkend, maar dit is gewoon ranzig.
Wie gaat dat betalen?quote:Op woensdag 19 mei 2004 21:03 schreef weet_ik_veel het volgende:
In zo'n geval blijkt dat Bram niet capabel is en moet worden ontslagen.
Zoete lieve Gerritje.quote:Op woensdag 19 mei 2004 21:07 schreef Iwan1976 het volgende:
Wie gaat dat betalen?
Inderdaad!quote:Op woensdag 19 mei 2004 21:14 schreef Wup het volgende:
even tussen al mijn gejammer door, dat freefightgevecht werd mooi gefilmd, ik weet niet of ze deze week een nieuwe cameraman hebben ofzo, maar het ziet er goed uit allemaal.
heel wat beter dan die dronken idioot met die rare zwenkingen en zooms een tijdje terug.
Ga je de caps nou al verwijderen voor ik ze überhaupt heb kunnen zien?quote:Op donderdag 20 mei 2004 02:02 schreef Wup het volgende:
sorry verwijderd
mja, vals he?quote:Op donderdag 20 mei 2004 02:18 schreef weet_ik_veel het volgende:
Ga je de caps nou al verwijderen voor ik ze überhaupt heb kunnen zien?
Ja, Claire!quote:Op donderdag 20 mei 2004 02:25 schreef Wup het volgende:
mja, vals he?
die arme Claire moest helemaal op komen draven voor 1 lullige scene, net als Bettina.quote:Op donderdag 20 mei 2004 02:28 schreef weet_ik_veel het volgende:
Ja, Claire!
Schade! Tatsächlich.quote:Op donderdag 20 mei 2004 02:29 schreef Wup het volgende:
die arme Claire moest helemaal op komen draven voor 1 lullige scene, net als Bettina.
schade is het.
hihi, ja kan ook...quote:Op donderdag 20 mei 2004 02:31 schreef weet_ik_veel het volgende:
Schade! Tatsächlich.
En dat je die caps zo rap weghaalt ist unerhört!quote:Op donderdag 20 mei 2004 02:33 schreef Wup het volgende:
hihi, ja kan ook...
ja ik weet het, klep dit topic maar snel vol dan ....quote:Op donderdag 20 mei 2004 02:34 schreef weet_ik_veel het volgende:
En dat je die caps zo rap weghaalt ist unerhört!
Ik zeik er op. Is dat ook goed?quote:Op donderdag 20 mei 2004 03:50 schreef Wup het volgende:
ja ik weet het, klep dit topic maar snel vol dan ....
nou omdat... mompel, mompel, mompel.......quote:Op donderdag 20 mei 2004 11:06 schreef Svensational het volgende:
Waarom haalde je die caps meteen weer weg dan?
Ik vond het leuker toen ie tegen Joyce zei:quote:Op woensdag 19 mei 2004 18:42 schreef Wup het volgende:
[..]
wat heb jij toch een Joost humor
dit vond ik nou een typische Joost actie.
Ik vond hem later veel leuker toen ie aan Hugo vroeg :
Wie is dat mens? Is ze ingehuurd om iedereen uit te schelden ofzo?
Het wordt tijd dat Kyra een grotere rol krijgt, want ze kan veel meer dan ze laat zien.quote:Op donderdag 20 mei 2004 15:10 schreef Wup het volgende:
er is een ernstig tekort aan Bettinahumor, daarom gaan we Chris maar grappig vinden denk ik.
asjeblieft niet zeg...haar rol is namelijk helemaal niet leuk, Kyra is een irritante puber en da's niks leuk om naar te moeten kijken. Kyra mag dood. Of weg.quote:Op donderdag 20 mei 2004 16:11 schreef weet_ik_veel het volgende:
Het wordt tijd dat Kyra een grotere rol krijgt, want ze kan veel meer dan ze laat zien.
Kijk! Zo denk ik over Frommelmans. Dood! Weg!quote:Op donderdag 20 mei 2004 16:20 schreef Wup het volgende:
asjeblieft niet zeg...haar rol is namelijk helemaal niet leuk, Kyra is een irritante puber en da's niks leuk om naar te moeten kijken. Kyra mag dood. Of weg.
alsof hij zo een grote rol heeft...quote:Op donderdag 20 mei 2004 16:28 schreef weet_ik_veel het volgende:
Kijk! Zo denk ik over Frommelmans. Dood! Weg!
mja da's waar maar misschien pas veel later?quote:Op donderdag 20 mei 2004 16:46 schreef Svensational het volgende:
Ijdele hoop, Ellen vertrekt ook.
Laat dan zo blijven!quote:Op donderdag 20 mei 2004 16:38 schreef Wup het volgende:
alsof hij zo een grote rol heeft...
Jasmine ziet er erg lekker uit.quote:zolang Kyra wat rondhangt in de zijlijn heb ik geen last van haar maar bespaar me verhaallijntjes.
Dank U!quote:Ik stel voor dat Ellen Bram de deur het raam uitschopt en dat Kyra een mooie en belangrijke rol krijgt.
Aan de preview van gisteren te zien krijgen we vandaag veel vagina-met-vruchten-film-opnamen.quote:Op donderdag 20 mei 2004 16:47 schreef Wup het volgende:
ow en vandaag wil ik veel Arthur & Claire.
als compensatie voor de uitzending van gisteren.
en om het leed van die kmp film wat te verzachten......
Wel Arthur & Claire dus.quote:Bram voelt zich vreselijk als hij, onder druk van Arthur, genoodzaakt is een van zijn meest gewaardeerde krachten te ontslaan. Arthur zelf is bang dat Claire's chantage nog lang niet ten einde is. Nico probeert Joost ertoe te bewegen eerlijk aan Lizzy op te biechten dat zij en Joost het samen gedaan hebben. Joost voelt hier vooralsnog niets voor.
Volgend seizoen pas, want tot en met juni heeft ze nog opnamen.quote:Op donderdag 20 mei 2004 16:46 schreef Svensational het volgende:
Ijdele hoop, Ellen vertrekt ook.
Tuur & Dr. Slettebak =quote:Op donderdag 20 mei 2004 16:57 schreef Svensational het volgende:
vanavond:
Wel Arthur & Claire dus.En ook die film
mja maar die verhaaltjes zeggen ook nooit zoveel over de uitzending.quote:Op donderdag 20 mei 2004 16:57 schreef Svensational het volgende:
vanavond:
Wel Arthur & Claire dus.En ook die film
nou precies. Ze moeten mee gaan lezen hier. En braaf doen wat wij ze opdragen.quote:Op donderdag 20 mei 2004 17:05 schreef Svensational het volgende:
Waarom word er niet gewoon weer eens iemand ontvoerd of vermoord? Spanning en sensatie, dat willen we zien!.
Dank je! Ik begin je ooit nog eens aardig te vinden.quote:Op donderdag 20 mei 2004 17:08 schreef Wup het volgende:
nou precies. Ze moeten mee gaan lezen hier. En braaf doen wat wiv ze opdraagt.
Dan moeten we ook eens echt een verhaallijn bedenkenquote:Op donderdag 20 mei 2004 17:08 schreef Wup het volgende:
[..]
nou precies. Ze moeten mee gaan lezen hier. En braaf doen wat wij ze opdragen.
BUHR?quote:Op donderdag 20 mei 2004 17:12 schreef Svensational het volgende:
En dan niet weer BUHR.
"quote:Op donderdag 20 mei 2004 17:30 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
BUHR?
Puik idee!quote:Op donderdag 20 mei 2004 17:35 schreef dunn0w het volgende:
BRAM UIT HET RAAM!
BURH.. ghehequote:Op donderdag 20 mei 2004 17:56 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Puik idee!
quote:Op donderdag 20 mei 2004 16:20 schreef Wup het volgende:
[..]
asjeblieft niet zeg...haar rol is namelijk helemaal niet leuk, Kyra is een irritante puber en da's niks leuk om naar te moeten kijken. Kyra mag dood. Of weg.
BNEJUHR (Bram Nico En Joost Uit Het Raam)quote:Op donderdag 20 mei 2004 18:00 schreef dunn0w het volgende:
BURH.. ghehe
Ja best wel he.... mag Nico dan mee het raam uit?
Mag de K van Kyra daar ook nog ergens tussen?!quote:Op donderdag 20 mei 2004 18:07 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
BNEJUHR (Bram Nico En Joost Uit Het Raam)
quote:Op donderdag 20 mei 2004 18:07 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
BNEJUHR (Bram Nico En Joost Uit Het Raam)
LIHROBWIB (Lizzy In Haar Roze Ondergoed Bij Wiv In Bed)
AIHG (Aafke In Het Graf)
KNDM (Koen Naar De Maan)
KTWL (Kyra Tussen Wiv's Lakens)quote:Op donderdag 20 mei 2004 18:10 schreef MirSus het volgende:
Mag de K van Kyra daar ook nog ergens tussen?!![]()
Wat heb je er aan als hij naar Spanje gaat? Dan komt hij zeker terug! Tenzij de ETA 'm raakt.quote:Op donderdag 20 mei 2004 18:11 schreef dunn0w het volgende:
dan liever naar de zon![]()
.
die heb ik op single....quote:Op donderdag 20 mei 2004 15:40 schreef pberends het volgende:
is playing Juan Wells - Summerrain.mp3
Ik vond het ook echt een leuk liedje toenquote:Op donderdag 20 mei 2004 18:56 schreef babette21 het volgende:
[..]
die heb ik op single....![]()
![]()
![]()
zorg dat je maandag niet mist, de rest mag je wel overslaan tot nu toequote:Op donderdag 20 mei 2004 18:54 schreef babette21 het volgende:
Heb 't tot nu toe de hele week moeten missen (behalve dinsdag), evenals vandaag en morgen... dus dat wordt zondag weer 'n lange onm-marathon.... hopen op regen, want als de zon schijnt en ik ga voor de buis zitten voel ik me zo'n triest figuur...
hoe kan je dat nou een leuk stel vinden.quote:BTW: ik vind Duuk en Joyce wél leuk... Vooral toen Joyce niet zwanger bleek te zijn en wij thuis in koor riepen: "Jammer joh Dukie, moet je nog 'n keer..." En Joyce verdient nu ook wel eens een leuke kerel hoor, na al die jaren ellende...
haha, ik wens die alter ook te pas en te onpas terug.quote:Op donderdag 20 mei 2004 19:09 schreef babette21 het volgende:
Joyce moet idd niet de moeder gaan uithangen, maar juist de onafhankelijke, bitchy vrouw blijven. Vond 't ook al zo jammer dat die hele verhaallijn rond dat alter-ego zo snel voorbij was. Hadden ze eindelijk eens een lijntje dat 'n beetje relevant aan m'n vak is, óók nog eens (redelijk) goed in beeld gebracht, houdt 't ineens weer op...... Soms denk ik echt dat ze er niks van snappen bij ONM...
LOLquote:Op donderdag 20 mei 2004 18:56 schreef babette21 het volgende:
[..]
die heb ik op single....![]()
![]()
![]()
Nou nou nou!!! Zoiets lekkers kan Bram onmogelijk verwekken.quote:Op donderdag 20 mei 2004 20:27 schreef pberends het volgende:
Lijkt wel of Lizzy de dochter van Brammetje is geworden ofzo.
Lizzy is een kindje en bovendien niet lekker. Maar iedereen z'n meningquote:Op donderdag 20 mei 2004 21:07 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Nou nou nou!!! Zoiets lekkers kan Bram onmogelijk verwekken.
Ze is 18, irl, dus is ze geen kindje meer en ze is absoluut lekker.quote:Op donderdag 20 mei 2004 22:17 schreef pberends het volgende:
Lizzy is een kindje en bovendien niet lekker. Maar iedereen z'n mening
Joyce verdient zéker een leuke kerel, daarom...WEG MET DUUK!quote:Op donderdag 20 mei 2004 18:54 schreef babette21 het volgende:
En Joyce verdient nu ook wel eens een leuke kerel hoor, na al die jaren ellende...
ik bedoelde het letterlijk...quote:Op donderdag 20 mei 2004 18:28 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Wat heb je er aan als hij naar Spanje gaat? Dan komt hij zeker terug! Tenzij de ETA 'm raakt.
helemaal mee eens, Lizzy was helemaal niet zo een naieve troel als wat ze nu van haar maken.quote:Op donderdag 20 mei 2004 20:05 schreef Dizer het volgende:
Dat hele Joost gebeuren is echt bagger. Joost is zo irritant. In het begin was ie nog wel
grappig maar nu niet meer. En waarom doen de schrijvers nou zo stom? Gaan ze Lizzie omtoveren tot een zacht eitje!!! Lizzie was cool toen ze nog een lieve mooie bitch was!!! Ik mis de oude Lizzie!!De oude Lizzie zou nooit zich zo door Joost uitkafferen!!
ik denk niet dat Joost straks nog veel te kiezen heeft eigenlijk.quote:Op donderdag 20 mei 2004 20:10 schreef pberends het volgende:
Poll: Voor wie moet Joost kiezen?
en dan niet 1... maar meteen 2 !quote:Op vrijdag 21 mei 2004 00:36 schreef Wup het volgende:
goffer de goffer nou begint Claire ook al om een kind te mekkeren.
Straks wordt Lizzy van ellende lesbisch en knoopt ze een relatie met Renée aan.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 00:33 schreef Wup het volgende:
Lizzy en Ellen samen een verhaallijntje dan maar?
ja en alsof dat nog niet erg genoeg was allemaal werd dat arme kind later nog doorgestuurd naar Bram ook.......quote:Op donderdag 20 mei 2004 20:05 schreef Svensational het volgende:
Kent die Niels geen manieren? Een beetje overal binnenlopen zonder te kloppen en dan ook nog privé zaken bespreken waar patienten bij zijn
Hij klopte wel aan. Heel kort. Klop! En gelijk kwam hij binnen.quote:Op donderdag 20 mei 2004 20:05 schreef Svensational het volgende:
Kent die Niels geen manieren? Een beetje overal binnenlopen zonder te kloppen en dan ook nog privé zaken bespreken waar patienten bij zijn
Als jij zo blijft mekkeren stuur ik je ook eens door naar Bram!quote:Op vrijdag 21 mei 2004 00:44 schreef Wup het volgende:
ja en alsof dat nog niet erg genoeg was allemaal werd dat arme kind later nog doorgestuurd naar Bram ook.......
mja ik klaag wel veel he?quote:Op vrijdag 21 mei 2004 00:49 schreef weet_ik_veel het volgende:
Als jij zo blijft mekkeren stuur ik je ook eens door naar Bram!![]()
![]()
![]()
Als er nog geen zeurpieten bestonden, had jij ze uitgevonden.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 01:29 schreef Wup het volgende:
mja ik klaag wel veel he?
Dat zou bijna net zo erg zijn als Suzy (quote:Op vrijdag 21 mei 2004 00:40 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Straks wordt Lizzy van ellende lesbisch en knoopt ze een relatie met Renée aan.
Precies, zit veel meer leuks in Ellen dan wat er de laatste tijd uit komt!quote:Op vrijdag 21 mei 2004 00:33 schreef Wup het volgende:
[..]
en kunnen ze nou echt niet even de moeite nemen een verhaaltje voor Ellen te maken?
Ze speelt echt al weken, zo niet maanden hetzelfde nu.
en het is al zo'n irritante lijn.
Ja Renee en Suzyquote:Op vrijdag 21 mei 2004 08:51 schreef dunn0w het volgende:
[..]
Dat zou bijna net zo erg zijn als Suzy () en Renée..
.
dat Renee geen verhaalllijn heeft, is juist goed hoewel ze nu wel heel erg weinig te doen heeft. Renee hoort verhaallloos, anders gaat ze toch weer lopen mutsen.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 11:03 schreef MirSus het volgende:
Ja Renee en Suzydrama was dat!
![]()
Wordt tijd voor een wat leukere lijn voor Renee dan nu aldoor een beetje in 't huis van de Couwenbergs te zitten of in 't ziekenhuis rondlopen(maarja, zo zijn er nog wel meer mensen waar een leukere lijn voor moet komen
)
Nog 3 weekjes, schijnt dat 11 juni de zomerstop al is!quote:Op vrijdag 21 mei 2004 01:29 schreef Wup het volgende:
[..]
maar hoever zijn we nou nog helemaal van de zomerstop?
er moet toch naar iets groots toegewerkt gaan worden nu ?
Vorig jaar ging het ook al om..Couwenbergjes VERSUS. Van Walsums .. was wel lol... zal dit jaar ook wel zijn.... al hoop ik nog steeds op een moord ofzo.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 12:09 schreef MirSus het volgende:
[..]
Nog 3 weekjes, schijnt dat 11 juni de zomerstop al is!
Mogen ze wel snel beginnen met naar iets toewerken inderdaad!
Tja maar dan zul je net zien op 't moment dat je het even niet verwacht dat ze dan alsnog dood gaat, denk niet dat ze gaat verkassen!quote:Op vrijdag 21 mei 2004 12:31 schreef Svensational het volgende:
Hmm...Aafke gaat niet dood...Ze wil van 't leven gaan genieten en doet de Engel over aan JP. Ze zal wel gaan verkassen..
Laat Victor maar langs komen!quote:Op vrijdag 21 mei 2004 12:35 schreef dunn0w het volgende:
Of er komt weer ff iemand langs ala Serge....dat zou ook leuk zijn.
Jaa een moord dat is wel iets om naar uit te kijken....quote:Op vrijdag 21 mei 2004 12:28 schreef dunn0w het volgende:
[..]
Vorig jaar ging het ook al om..Couwenbergjes VERSUS. Van Walsums .. was wel lol... zal dit jaar ook wel zijn.... al hoop ik nog steeds op een moord ofzo.
Ze gaat hoop ik naar Margot in Zuid-Afrika. En in het vliegtuig, door de luchtdruk springt die ader!!!!quote:Op vrijdag 21 mei 2004 12:34 schreef MirSus het volgende:
Tja maar dan zul je net zien op 't moment dat je het even niet verwacht dat ze dan alsnog dood gaat, denk niet dat ze gaat verkassen!![]()
nou doe es liever, bij Margot terecht komen is al straf genoeg, dan hoeft ze toch ook niet nog eens doodquote:Op vrijdag 21 mei 2004 13:07 schreef soapie het volgende:
Ze gaat hoop ik naar Margot in Zuid-Afrika. En in het vliegtuig, door de luchtdruk springt die ader!!!!
Aafke!!!!
dat kunnen ze ook in 1 uitzendingquote:Op vrijdag 21 mei 2004 14:36 schreef babette21 het volgende:
't is een duffe bedoeling nou, zou knap zijn als ze daar in 3 weken wat sensationeels van kunnen maken...![]()
Wat heb jij toch tegen Margot? Ik wil best bij haar komen, hoe je het ook bekijkt....quote:Op vrijdag 21 mei 2004 14:11 schreef Wup het volgende:
nou doe es liever, bij Margot terecht komen is al straf genoeg, dan hoeft ze toch ook niet nog eens dood
vind ik nou ook, waarom zou Aafke nou dood moeten?quote:Op vrijdag 21 mei 2004 15:14 schreef babette21 het volgende:
Aafke hoeft van mij niet dood.... laat haar maar op feestelijke wijze naar de andere kant van de wereld vertrekken!
Lizzy komt terug en Renee is er toch niet weg te slaan.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 15:59 schreef dunn0w het volgende:
Dan gaat ze Samen met Koen weg.... Maar dan blijft Joyce alleen over in Huize Couweberg...
Tegen die tijd zullen ze toch wel klaar zijn met het decor van Renée?!quote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:06 schreef Wup het volgende:
[..]
Lizzy komt terug en Renee is er toch niet weg te slaan.
en slome Duuk scharrelt er ook nog steeds rond.
vast niet want dat stulpje van Claire & Niels krijgt natuurlijk voorrangquote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:14 schreef dunn0w het volgende:
Tegen die tijd zullen ze toch wel klaar zijn met het decor van Renée?!
Duuk is nog slomer dan Koen dus voordat die uit zichzelf vertrekt zijn we al 12 huisgenoten in huize Couwenberg verder......quote:Duuk gaat vanzelf weg... als Joyce genoeg van hem heeft...
Sid was stoer ja. Sid moet terugquote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:37 schreef dunn0w het volgende:
Ik vond haar vooral stoer samen met Sid.
Laatst zei je heel wat anders, Wup!quote:Op vrijdag 21 mei 2004 15:24 schreef Wup het volgende:
[..]
vind ik nou ook, waarom zou Aafke nou dood moeten?
happy ending past haar beter.
Is dat zo?!? Nou ja, maakt me weinig uit... hoe eerder het zomer is, hoe eerder ze de tijd kunnen gaan nemen om eens na te gaan denken over een paar denderende verhaallijnen...quote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:43 schreef Svensational het volgende:
Waarom is de zomerstop van ONM trwns 2 weken eerder dan die van GTST?
ik vind um leuk hoor, Victortje....quote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:42 schreef babette21 het volgende:
Speciaal voor Wup:
Jop de Vries en Wendy Brouwers als Victor en Margot (ONM / maart 2000)
Bron: www.onm-archief.tk
Dat gebeurt toch niet, want in de zomermaanden liggen de schrijvers ook met de kloten op het strand.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:45 schreef babette21 het volgende:
Is dat zo?!? Nou ja, maakt me weinig uit... hoe eerder het zomer is, hoe eerder ze de tijd kunnen gaan nemen om eens na te gaan denken over een paar denderende verhaallijnen...![]()
ik heb geloof ik 1 keertje geroepen dat ze maar snel dood moest omdat ik geen zin had een een slepende ziekte verhaal.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:42 schreef Svensational het volgende:
Laatst zei je heel wat anders, Wup!
Op t strand kun je ook nadenken over boeiende verhaallijnen....quote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:47 schreef weet_ik_veel het volgende:
Dat gebeurt toch niet, want in de zomermaanden liggen de schrijvers ook met de kloten op het strand.
Neuh, ik bedoelde die ene keer dat je dat riepquote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:48 schreef Wup het volgende:
[..]
ik heb geloof ik 1 keertje geroepen dat ze maar snel dood moest omdat ik geen zin had een een slepende ziekte verhaal.
maar verder heb ik haar altijd een happy ending toegewenst, lees de toopicstopics maar terug
Wup praat ook van waar de wind waait.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:42 schreef Svensational het volgende:
Laatst zei je heel wat anders, Wup!
toen ie zo flipte op het laatst vond ik die haarloze kop er perfect bij passen.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:48 schreef babette21 het volgende:
Victor mét haar was wel 'n stuk beter dan Victor zónder haar.... hoewel, hij heeft ook 'n tijdje met zo'n mislukte sik rondgelopen, dat was wel 'n beetje jammer....
Er moet toch echt iemand gruwelijk vermoord worden wil het nog een beetje boeiend blijven. En waarom niet Aafke dan?quote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:48 schreef babette21 het volgende:
[..]
Op t strand kun je ook nadenken over boeiende verhaallijnen....
jaaaa die combi zie ik heel graag terug!quote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:49 schreef Svensational het volgende:
Dit vind Wup zeker wel een leuke combi?
[afbeelding]
En wat vind je van deze combi?!?quote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:51 schreef dunn0w het volgende:
Ik vind het wel een leuke combi.... Claire en Sid.
enne, ik ga weer verwend doen, maar is dat het beste shot wat je van ze hebt?quote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:49 schreef Svensational het volgende:
Dit vind Wup zeker wel een leuke combi?
[afbeelding]
Zoals Daan al met zijn handen uitbeeld.. : 'Picobello' ..quote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:56 schreef babette21 het volgende:
[..]
En wat vind je van deze combi?!?
[afbeelding]
Pamela Teves en Sander Foppele als Bettina en Daan (ONM / 2002)
Bron: www.onm-archief.tk
En daan heeft niemand door dat 't echt is?! Ja, lijkt me wel wat...quote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:56 schreef dunn0w het volgende:
Ik ga voor: Lizzie vermoord Nico.. .tijdens de opnamen van de 'Polderhorror' .. maar dan echt vermoorden.
Lex vond ik ook een gruwel.....quote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:56 schreef Svensational het volgende:
Lex vond ik ook een leuk ventje:
[afbeelding]
Lex wasquote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:56 schreef Svensational het volgende:
Lex vond ik ook een leuk ventje:
[afbeelding]
Ja als ze dan toch bezig is....quote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:58 schreef babette21 het volgende:
[..]
En daan heeft niemand door dat 't echt is?! Ja, lijkt me wel wat...
maar dan liever: Lizzy vermoordt Joost...![]()
hihi, jaaa een Joost afgeslachting wil ik geloof ik ook wel graag zienquote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:58 schreef babette21 het volgende:
En daan heeft niemand door dat 't echt is?! Ja, lijkt me wel wat...
maar dan liever: Lizzy vermoordt Joost...![]()
... om 'm vervolgens zó 't raam uit te zwiepen.... boven op Kyra!!!!!quote:Op vrijdag 21 mei 2004 17:00 schreef dunn0w het volgende:
Ja als ze dan toch bezig is....rijdt ze nog ff terug naar A*damcity en neemt ze Bram ook op de hoorvork
![]()
het werd tijd dat we het weer ergens over eens zijnquote:Op vrijdag 21 mei 2004 17:00 schreef babette21 het volgende:
Lex was![]()
Klein kutventje....
Hahaquote:Op vrijdag 21 mei 2004 17:01 schreef babette21 het volgende:
[..]
... om 'm vervolgens zó 't raam uit te zwiepen.... boven op Kyra!!!!!![]()
Tuurlijk overleeft ze het.... NIET!!!!!!quote:Op vrijdag 21 mei 2004 17:06 schreef dunn0w het volgende:
[..]
Haha... maar Kyra overleeft het toch wel he?? anders kan ze niet meer kibbelen met Chris..
Wacht ff maar tegen woordig hebben we daar ook Joyce en Claire voor.. duss..
precies, een dode Kyra is reden tot een feestje.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 17:06 schreef dunn0w het volgende:
Haha... maar Kyra overleeft het toch wel he?? anders kan ze niet meer kibbelen met Chris..
Wacht ff maar tegen woordig hebben we daar ook Joyce en Claire voor.. duss..
Ja.... janken van blijdschap!!! Dood van Lex had nl 2 positieve gevolgen:quote:Op vrijdag 21 mei 2004 17:08 schreef Svensational het volgende:
Dus niemand vond Lex leuk?
Maar stiekem zeker wel allemaal aan het janken toen ie het loodje legde?
* Bet vind Chris best aardig hoorquote:Op vrijdag 21 mei 2004 17:09 schreef Wup het volgende:
ik geloof trouwens dat er geen een vrouw rondloopt die Chris aardig vindt.
Pim 1 was een leukerd,quote:Op vrijdag 21 mei 2004 17:07 schreef babette21 het volgende:
Gisteren zat Pimmetje (de eerste) trouwens in Kees&Co, was wel grappig
Ja, ik lees babette heb nog wel een andere maar de kwaliteit daarvan is ook niet super...quote:Op vrijdag 21 mei 2004 16:57 schreef Wup het volgende:
[..]
enne, ik ga weer verwend doen, maar is dat het beste shot wat je van ze hebt?
* Wup kijkt er heel lief bij....
ja ik snap ook niet dat niemand daar hem grappig vindt.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 17:11 schreef babette21 het volgende:
* Bet vind Chris best aardig hoor![]()
nee Kyra is onleuk en daarom zijn er geen leuke verhaaltjes voor haar te verzinnen.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 17:10 schreef BVO het volgende:.
Kyra is leuk, ze krijgt alleen nooit een leuke verhaallijn..
dank je wel voor het zoeken Svensationalquote:Op vrijdag 21 mei 2004 17:12 schreef Svensational het volgende:
Ja, ik lees babette heb nog wel een andere maar de kwaliteit daarvan is ook niet super...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zeg, jij hebt ook niet maar een klein beetje de pest aan me, hè?quote:Op vrijdag 21 mei 2004 18:19 schreef Wup het volgende:
o maar, da's geen spoiler dat zijn de wiv verhaaltjes.......
Precies, Kyra is alles behalve leuk! Wordt tijd dat ze gaat inzien dat Kroatië tóch is waar ze thuis hoort!quote:Op vrijdag 21 mei 2004 17:15 schreef Wup het volgende:
[..]
nee Kyra is onleuk en daarom zijn er geen leuke verhaaltjes voor haar te verzinnen.
Wij vonden Lex wel leuk hoor!quote:Op vrijdag 21 mei 2004 17:08 schreef Svensational het volgende:
Dus niemand vond Lex leuk?
Maar stiekem zeker wel allemaal aan het janken toen ie het loodje legde?
Ik vond lex ook wel okay hoor.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 18:56 schreef MirSus het volgende:
[..]
Wij vonden Lex wel leuk hoor!![]()
En die laatste scene met Bram en Ellen dat 'ie doodging was wel erg zielig!![]()
![]()
Lizzyquote:Op vrijdag 21 mei 2004 19:55 schreef pberends het volgende:
Wie is de actrice nou eigenlijk achter Nico?
Robquote:Op vrijdag 21 mei 2004 20:05 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Lizzy
Wie is Rob?quote:Op vrijdag 21 mei 2004 20:12 schreef pberends het volgende:
Rob
Rob & Nico.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 20:23 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Wie is Rob?
Ik moest ff flauw reageren met betrekking tot de flauwe reactie "Lizzy".quote:Op vrijdag 21 mei 2004 20:40 schreef pberends het volgende:
[..]
Rob & Nico.
quote:Claire vertelt Niels dat Hugo moeite heeft met de scheiding en dat zij weet dat liefde heel breekbaar is. Daarom is ze de laatste tijd zo afwezig. Niels gelooft het. Hij besluit om een bod op het huis uit te brengen waar ze een oogje op hebben. Hugo belt Claire en maakt haar duidelijk dat hij alle gekopieerde cd-roms wil hebben van het experiment op Victor. Claire brengt hem een kopie en beweert dat ze verder niets meer heeft, ook niet op haar harde schijf. Hugo gelooft haar?
Aafke besluit om Babette in te lichten over haar ziekte. Ze zou het fijn vinden om heel haar familie weer om zich heen te hebben. Koen vraagt Aafke ten huwelijk. Aafke weet niet wat haar overkomt. Haar vorige huwelijk was totaal geen succes. Ze wil er goed over nadenken. Uiteindelijk besluit ze om te gaan trouwen. Koen is erg blij.
Nico heeft geen zin meer in het stiekeme gedoe. Joost belooft haar het aan Lizzy te vertellen. Net als Joost op het punt staat het Lizzy te vertellen komen Kyra en Chris binnen. Lizzy gaat naar Carlo en Joost blijft thuis om aan zijn film te werken. Nico komt langs en hij vertelt haar dat hij het Lizzy heeft gezegd. Prompt liggen ze half boven op elkaar en zoenen, net op dat moment komt Lizzy binnengelopen?
Nou!? Ik zou Nikki wel eens een weekendje bezighouden.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 22:37 schreef Riann het volgende:
wat een lelijke foto's
Als jij haar bezighoud dan hou ik claire wel een weekendje bezigquote:Op vrijdag 21 mei 2004 22:38 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Nou!? Ik zou Nikki wel eens een weekendje bezighouden.![]()
Dan ga ik toch liever voor Nikkiequote:Op vrijdag 21 mei 2004 22:38 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Nou!? Ik zou Nikki wel eens een weekendje bezighouden.![]()
Denk het niet...quote:Op vrijdag 21 mei 2004 22:22 schreef weet_ik_veel het volgende:
Toch vraag ik me nog steeds af af Lizzy een push up draagt of niet .....
Die houd ik ook wel bezig....quote:Op vrijdag 21 mei 2004 22:42 schreef Svensational het volgende:
Dan ga ik toch liever voor Nikkie
quote:Op vrijdag 21 mei 2004 22:41 schreef Riann het volgende:
of HUGO of Carlo Tara is ook wel okay
Gelukkig maar! Ik hoop dat alles lekker echt is.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 22:43 schreef dunn0w het volgende:
Denk het niet...
quote:Op vrijdag 21 mei 2004 22:42 schreef Svensational het volgende:
[..]
Dan ga ik toch liever voor Nikkie
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat voor stoute dingen ga je dan met haar doen?quote:Op vrijdag 21 mei 2004 22:41 schreef Riann het volgende:
Als jij haar bezighoud dan hou ik claire wel een weekendje bezig
Hopen?? .. waarvoor hoop je? whahaquote:Op vrijdag 21 mei 2004 22:50 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Gelukkig maar! Ik hoop dat alles lekker echt is.
Je zou eens moeten weten hoe ik na het zien van die jpegs kijk....quote:Op vrijdag 21 mei 2004 22:01 schreef dunn0w het volgende:
Wiv.. je moet er bij zeggen dat je er heel lief bij kijkt.
Ik kijk liever naar puur natuur dan naar plastic.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 22:53 schreef dunn0w het volgende:
Hopen?? .. waarvoor hoop je? whaha![]()
mind if i pass? ...quote:Op vrijdag 21 mei 2004 22:54 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Je zou eens moeten weten hoe ik na het zien van die jpegs kijk....
Beantwoord jij eerst maar eens de vraag: "Wat zou je met Claire in een weekend gaan doen?" Je zou haar immers een weekend willen bezighouden.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 22:56 schreef dunn0w het volgende:
mind if i pass? ...
quote:Op vrijdag 21 mei 2004 22:50 schreef dunn0w het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn eigen Weblog-bericht O+! - Mijn eigen Fotoboek-bericht O+!
ik loop - hij loopt - jij loopt - loop jij
ik word - hij wordt - jij wordt - word jij
Lees eens goed... ik niet hoor..quote:Op vrijdag 21 mei 2004 23:00 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Beantwoord jij eerst maar eens de vraag: "Wat zou je met Claire in een weekend gaan doen?" Je zou haar immers een weekend willen bezighouden.
Dat was Riannquote:Op vrijdag 21 mei 2004 23:00 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Beantwoord jij eerst maar eens de vraag: "Wat zou je met Claire in een weekend gaan doen?" Je zou haar immers een weekend willen bezighouden.
Sorry. Ik ben nog ondersteboven van Lizzy.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 23:02 schreef Svensational het volgende:
Dat was Riann
quote:Op vrijdag 21 mei 2004 23:03 schreef dunn0w het volgende:
Oeh... fatale fout als journalist...
Die wachten er op tot dat wij dit topic hebben gebashed.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 23:04 schreef Svensational het volgende:Waar zijn Wup en Iwan? Het nieuwe topic moet geopend worden...
Ik ben nu in burger, dus mag ik fouten maken.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 23:03 schreef dunn0w het volgende:
Oeh... fatale fout als journalist...
misschien (waarschijnlijk) bedoelt ze het heel anders... niet iedereen is zoals jij..quote:Op vrijdag 21 mei 2004 23:04 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Sorry. Ik ben nog ondersteboven van Lizzy.
Daarom stel ik de vraag aan Riann: Hoe en op welke manier zou jij Claire een weekend willen bezighouden?
Dan nog...quote:Op vrijdag 21 mei 2004 23:07 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Ik ben nu in burger, dus mag ik fouten maken.
Tja, ik houd van vrouwen en ik ben een gigantisch varken. Daar kom ik met plezier voor uit!quote:Op vrijdag 21 mei 2004 23:07 schreef dunn0w het volgende:
misschien (waarschijnlijk) bedoelt ze het heel anders... niet iedereen is zoals jij..
Ach, Claire doet wel alsof ze keihard is, maar in het hooi heb ik haar zo getemd. Overigens: Hugo leeft ook nog steeds, dus zo erg kan ze niet zijn.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 23:09 schreef dunn0w het volgende:
Dan nog..... maar zou het ook wel een dagje kunnen uithouden met Claire... niet zoals jij ..
Was me nooit opgevallen.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 23:10 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Tja, ik houd van vrouwen en ik ben een gigantisch varken. Daar kom ik met plezier voor uit!
Tja, ik (varken) houd van meerdere vrouwen tegelijk. KNOR!quote:Op vrijdag 21 mei 2004 23:13 schreef dunn0w het volgende:
varken???
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |