Nu voel ik me juist goed voorbereid op mijn opleiding als psychologe.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 16:18 schreef Bob. het volgende:
Juist niet, je hebt me geholpen over mijn angsten heen te komen. Hoppa, dag verpest nu dan?
Creature Fear? En heb jij 't album niet?quote:Op donderdag 9 oktober 2008 13:55 schreef DevilsAndDust het volgende:
JH, weet jij misschien hoe dat nummer van Bon Iver tijdens Take Root heette met die drums op het einde? Ze speelden het als derde nummer, volgens mij.
te vrolijke post?quote:
Ik vind mezelf ook heel stoer.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 16:37 schreef freecell het volgende:
[..]
te vrolijke post?Ik vind je nog steeds stoer! Vooral ook omdat je de beslissing blijkbaar zonder DO2 gemaakt hebt en nog zo snel ook!
En de TT klinkt alsof heel Groningen leegloopt
Dit is de setlist, maar in dat derde nummers zitten niet echt drums, vandaar dat ik meteen op nr. 4 gokte voor je.quote:Bon Iver
De Oosterpoort, Groningen
04/10/2008
Setlist:
Flume
Lump Sum
Skinny Love
Creature Fear
Blindsided
Blood Bank
Re: Stacks
The Wolves (Act I and II)
--------------------------------------------
Lovin’s For Fools (Sarah Siskind Cover)
Dankjeeee voor de kroel.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 16:27 schreef JH87 het volgende:
[..]
Creature Fear? En heb jij 't album niet?![]()
En Lyssa weg, kroel voor Chipsz.En voor Lyssa natuurlijk, want ze moet weg uit een leuke stad.
En en en! Volgens mij ken ik jou gewoon Lyssa, want ik zag je laatst ook in het Arnhem-topic voorbijkomen waar ik meelurk. Zat jij niet ook op 't Lorentz in Arnhem? Volgens mij ging jij altijd om met de zus van een maat van mij uit die tijd.
Bij ons ook.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 18:42 schreef teigan het volgende:
klim ze maok. Ik ga straks nog maar even zingen..
morgen het laatste uur vrij. In plaats van 2 uur al om half 1 vrij..
Jaquote:Op donderdag 9 oktober 2008 16:06 schreef Bob. het volgende:
In het gekkenhuis?
Dan hebben we samen op de middelbare school gezeten.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 20:15 schreef Lyssa het volgende:
[..]En JopjeIk zat inderdaad op het Lorentz, oh oh, ik had niet zo'n beste reputatie daar
Wie was die zus dan? Ik ga dus ook inderdaad terug naar mn roots.
Haha, dat was niet zomaar een vriendin, dat was mn beste vriendin toenquote:Op donderdag 9 oktober 2008 20:25 schreef JH87 het volgende:
[..]
Dan hebben we samen op de middelbare school gezeten.![]()
En ik ben d'r naam kwijt, maar 't was de zus van Jesse. Die zat bij mij in de klas toentertijd. Ze woonden in de Zilverkamp in Huissen, niet ver van de Nielant-kant.
Ja, daar woonde ze idd, ze heeft ook een tijdje in Groningen gewoondquote:Op donderdag 9 oktober 2008 20:34 schreef JH87 het volgende:
Nee, ik heb geen idee.Ik heb zelfs nog wel eens met Jesse en nog een maatje bij z'n zus gegeten toen ze al in Utrecht in zo'n container woonde. Toen gingen we naar een concert in Tivoli, geloof ik.
Echt een kleine wereld inderdaadquote:Op donderdag 9 oktober 2008 20:37 schreef JH87 het volgende:
Ik heb 10 jaar in Angeren gewoond. Al m'n maatjes kwamen uit Huissen, maar fietste daar dan ook iedere dag doorheen.
Reitzequote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |