50?quote:Op woensdag 16 augustus 2006 20:25 schreef alwaysthebest het volgende:
Jeej, mijn 50e topic hier. Feestje.. Al is dat hier natuurlijk geen goed sein.
.
Vrijdag maar weer een lesje..
Hoe komt dat dan?quote:Op woensdag 16 augustus 2006 20:57 schreef alwaysthebest het volgende:
[..]
Dat krijg je als je er anderhalf jaar over doet..
Ook irritant jaquote:Op woensdag 16 augustus 2006 22:45 schreef Jenny_ het volgende:
Wie heeft er hier nog meer zo'n hekel aan de na-controle?
11 september moet ik op... spannend...![]()
dus bril is aantekening no matter what?quote:Op woensdag 16 augustus 2006 22:40 schreef FranticDJ het volgende:
Nee hoor.. Op dat briefje wat je moet ondertekenen staat alleen dat:
"Heeft u een laserbehandeling of elke andere oogoperatie/behandeling ondergaan, en kunt u met bril of lenzen nog steeds minder zien?" NEE
Iets in die zin staat erop..
Heb alles alquote:Op woensdag 16 augustus 2006 19:38 schreef Robin__ het volgende:
Vraagje voor de motormuizen.. Wat denken jullie nu ongeveer kwijt te zijn aan het kopen van een eigen motor (en dan vooral alle kosten naast de aanschaf)?
Motor: 180 (kan van 0 tot 25000)quote:Op donderdag 17 augustus 2006 03:34 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Heb alles al
Motor: 2800 (kan van 1000 tot 25000)
Helm: 600 (Kan van 100 tot 700 voor veilige, duurdere hebben vaak ietsje meer veiligheid en vooral meer comfort ed.)
Pak: 800 (Zal tussen de 300 en 1000 euro zitten nieuw)
Laarzen: 180 (Kan van 50 tot 300)
Handschoenen: 90 (Kan van 30 tot 250)
Dan de overige meuk:
Motor overschrijven 20 euro ofzo
Rijlessen incl examens enzo kan tussen de 700 en 2000 over het algemeen.
Wegenbelasting tussen de 50 en 60 euro per jaar.
Verzekering: Tja verschilt natuurlijk maar voor mij:
18 jarige man
's-Hertogenbosch, Noord-Brabant (medium grote stad dus)
Model: Supersport
Vermogen: Begrensd op 25KW
WA per jaar: 160
Denk dat dat zo'n beetje de kosten wel zijn.
Optellen doe ik niet want ik wil het niet eens weten achteraf
Zie aan jouw post wel dat ik toch stiekem wel redelijk wat posermeuk hebquote:Op donderdag 17 augustus 2006 04:32 schreef nevetS het volgende:
[..]
Motor: 180 (kan van 0 tot 25000)
Helm: 110 (Kan van 100 tot 700 voor veilige, duurdere hebben vaak ietsje meer veiligheid en vooral meer comfort en 'blitse paint' ed.)
Pak: 250 (textiel) (Zal tussen de 300 en 1000 euro zitten nieuw)
Bedenk wel, ik heb een volledig pak, maar draag nooit mijn broekgedeelte. Ik wil absoluut niet afraden een broek te dragen want er zijn benen om minder geamputeerd, maar vraag het jezelf toch maar af als je financieel nauw zit.
Laarzen: 100 (legerkisten) (Kan van 50 tot 300)
Handschoenen: 30 (Kan van 30 tot 250)
Dan de overige meuk:
Motor overschrijven 13,20 euro (oldtimer)
Rijlessen incl examens enzo kan tussen de 700 en 2000 over het algemeen.
Wegenbelasting tussen de 50 en 60 euro per jaar. (bij oldtimer nul)
Verzekering: Tja verschilt natuurlijk maar voor mij:
19 jarige man
Zwolle Overijssel (medium grote stad dus)
Model: oud, maar wel als eerste voertuig en dus niet als oldtimer verzekerd.
Vermogen: 24,8 kW origineel
WA per jaar: 90
En de tip:
Geen van uw medeweggebruikers is menselijk. Zij zijn slechts ongeleide projectielen, zoekende om bij u onrecht en blikschade te veroorzaken. Oefen uzelve in het ontwijken van deze idioten, uw instructeur kan u hierbij helpen en indien nodig doorverwijzen naar het BNOR.
nou, tof, wacht maar tot je op een motor zitquote:Op donderdag 17 augustus 2006 01:37 schreef bakayarou het volgende:
Wat is het trouwens geweldig om op de snelweg te rijden dat geluid uit zo'n auto en dat heb ik dan 'onder controle'machtig mooi!
Volgens mij komt er juist geen aantekening. Er staat: Kunt u nog STEEDS niet goed zien, ook niet met bril of lenzen.. of lees ik het nu verkeerd? Kan hoor, tis vroegquote:Op donderdag 17 augustus 2006 00:09 schreef Robbiej het volgende:
[..]
dus bril is aantekening no matter what?
laat die bril dan maar. kan zo ook goed zien. maar met bril is toch net wat rustiger aan je ogen. die zet ik wel op nadat ik hem heb. geen zin in gezeur als ik hem eens vergeet.
heb maar +1 ofzo dus
Nee juist niet.. Die aantekening komt er alleen als je ondanks een bril of lenzen en oogoperatie of whatsoever nog slecht ziet.. Als je dat op je verklaring met JA beantwoordt mag je zelfs geen eens bij t cbr examen afleggen, dan moet je gelijk naar BNORquote:Op donderdag 17 augustus 2006 00:09 schreef Robbiej het volgende:
[..]
dus bril is aantekening no matter what?
laat die bril dan maar. kan zo ook goed zien. maar met bril is toch net wat rustiger aan je ogen. die zet ik wel op nadat ik hem heb. geen zin in gezeur als ik hem eens vergeet.
heb maar +1 ofzo dus
Heb je daar een bron voor?quote:Op donderdag 17 augustus 2006 10:39 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Nee juist niet.. Die aantekening komt er alleen als je ondanks een bril of lenzen en oogoperatie of whatsoever nog slecht ziet.. Als je dat op je verklaring met JA beantwoordt mag je zelfs geen eens bij t cbr examen afleggen, dan moet je gelijk naar BNOR
totdat iemand je met je krakhok een keer doormidden rijdtquote:Op woensdag 16 augustus 2006 17:33 schreef Frasier het volgende:
[..]
Je kan lullen wat je wilt. Jij wil te hard rijden dus jij bent hoe dan ook altijd fout. Ook al moet je vol in de ankers, jammer dan. Ik gooi 'm als 't niet anders kan er ook gewoon voor, ik ben toch niet schuldig. Ik rij ook wel is te hard maar als ik een boete krijg loop ik achteraf niet te zeiken, ik wist dondersgoed dat ik fout zat.
Rijinstructeur..quote:
Laat het toch.. als je hier op internet aangeeft dat hardrijders voor jou NIET heilig zijn en dat je niet koste wat het kost rekening met ze gaat houden trekken mensen gelijk de conclusie (jij ook blijkbaar) dat je een mongool bent zonder enig bezef van spiegels en potentieel gevaar..quote:Op donderdag 17 augustus 2006 10:53 schreef Youp het volgende:
[..]
totdat iemand je met je krakhok een keer doormidden rijdt
schuldig of niet, jij hebt waarschijnlijk het grootste probleemen tegenwoordig betekend van achter aanrijden niet altijd meteen schuld... ik ben op 2 mei precies van achteren aangereden terwijl ik stil stond, ik heb nog steeds mn centen niet
quote:Op donderdag 17 augustus 2006 03:34 schreef BazzieK het volgende:
quote:Op donderdag 17 augustus 2006 04:32 schreef nevetS het volgende:
Thanksquote:Op donderdag 17 augustus 2006 07:40 schreef Knuffelslet het volgende:
Ik welquote:Op donderdag 17 augustus 2006 03:34 schreef BazzieK het volgende:
Optellen doe ik niet want ik wil het niet eens weten achteraf
Ik heb expres gezocht naar eentje die 24,8 kW had. Vooral omdat ik van oude brikken houd en die niet achteraf gedowntuned kunnen worden. Echter, op uitdraai rijden is goed mogelijk en word door heel veel motorrijders gedaan. Belangrijkste is dat je zwart op wit van je verzekeraar een brief of verklaring hebt dat zij dit weten en accepteren. Veel verzekeraars doen dit wel.quote:Op donderdag 17 augustus 2006
13:14 schreef Robin__ het volgende:
[..]
[..]
[..]
Thanks
En hebben/zoeken jullie dan een motor die echt 25kw op kenteken is of is een dynamo uitdraai wel genoeg om ook echt verzekert te zijn?
Lees net op de FP weer een bericht over nieuwe EU regels.. ze willen niet meer A en Abeperkt maar 3 stappen 11kw.. 34kw en dan pas onbeperkt (over een periode van 5 jaar)
Motorrijders boos op EU-regelneven
Hoe kutter de les voor je examen, hoe beter je examen gaat. Dat weet je zelf vast ook wel als je al met C bezig bent.quote:Op donderdag 17 augustus 2006 13:24 schreef JosvG het volgende:
Ik heb morgen examen voor C rijbewijs.... maar echt veel vertrouwen heb ik er niet inHet gaat allemaal zo moeizaam met lessen
Een TTT draait niet alleen maar om de speciale verrichtingen. Het is een soort proefexamen. Er wordt ook aangegeven wat je nog fout doet, en waar je op moet letten. Aan de hand van die TTT kan je rijschool een beetje bepalen hoeveel lessen je nog nodig hebt voor je examen. Je kan al een beetje zien hoe zo'n examen gaat etc. zodat je bij het examen wat rustiger zit en alles. Ik vind zo'n TTT dus best handig, je weet waar je nog aan moet werken etc. en je hebt al een idee hoe een examen gaat.quote:Op donderdag 17 augustus 2006 13:59 schreef Me_Wesley het volgende:
Ik vroeg me trouwens iets af: stel nou dat je een TTT doet, waarna je vrijstelling krijgt voor je speciale verrichtingen, houdt dat dan in dat je korter examen doet, of wordt de tijd waarin je normaal je verrichtingen doet opgevuld met 'normaal examen' ?
Want als dat tweede het geval is ga ik die 100 euro voor m'n TTT wel besteden aan extra oefenlessen speciale verrichtingen
Ja dat snap ikquote:Op donderdag 17 augustus 2006 14:25 schreef ivetje het volgende:
[..]
Een TTT draait niet alleen maar om de speciale verrichtingen. Het is een soort proefexamen. Er wordt ook aangegeven wat je nog fout doet, en waar je op moet letten. Aan de hand van die TTT kan je rijschool een beetje bepalen hoeveel lessen je nog nodig hebt voor je examen. Je kan al een beetje zien hoe zo'n examen gaat etc. zodat je bij het examen wat rustiger zit en alles. Ik vind zo'n TTT dus best handig, je weet waar je nog aan moet werken etc. en je hebt al een idee hoe een examen gaat.
Ik gaf ook niet echt antwoord op je vraag neequote:Op donderdag 17 augustus 2006 15:05 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Ja dat snap ikMaar dat is nog geen antwoord op mijn vraag
.
Daarbij biedt mijn rijschool ook een proefexamen aan, dan heb je alleen geen echte examinator maar rijd je met je instructeur.
Die van mij is ook daadwerkelijk op kenteken 25KW, ik zit alleen lekker op de motor als ik weet dat ik bij een ongeluk de verzekering kan aansprekenquote:Op donderdag 17 augustus 2006 13:14 schreef Robin__ het volgende:
[..]
[..]
[..]
Thanks
En hebben/zoeken jullie dan een motor die echt 25kw op kenteken is of is een dynamo uitdraai wel genoeg om ook echt verzekert te zijn?
Ik vraag het omdat mijn interesse in het halen van een motorrijbewijs toch stiekem wel steeds groter word, kan het rijbewijs wel halen, maar dan heb ik geen motor (ook niet lenen) om op te kunnen rijden. Auto is voor mij niet te betalen, motor misschien wel op wat kortere termijn.
Lees net op de FP weer een bericht over nieuwe EU regels.. ze willen niet meer A en Abeperkt maar 3 stappen 11kw.. 34kw en dan pas onbeperkt (over een periode van 5 jaar)
Motorrijders boos op EU-regelneven
Oh mijn god zo veelquote:Op donderdag 17 augustus 2006 13:48 schreef nevetS het volgende:
[..]
Ik wel
Jij gaf eenmalig 4490,- euro uit en betaalt per jaar nog 210,- á 220,- euro vaste lasten.
Ik gaf eenmalig 683,20 euro uit en betaal per jaar nog 90,- euro vaste lasten.
Als dit iets bewijst is het wel dat je het zo gek kan maken als je zelf wilt, ik denk wél dat het nauwelijks goedkoper kan dan hoe ik het heb gedaan.
Eigenlijk zijn die bijzondere verichtingen bijzaak.. nouja het feit of ze goed gaan of niet, zolang je maar kijkt hoef je alleen maar je best te doen, gaat het mis doet het er weinig toe. Ik twijfelde ook maar was er wel blij mee.. het is toch best spannend en dat doet best rare dingen met je, mijn instructeur rade me dus ook aan die ttt te doen ipv extra lessen voor dat geld, achteraf geef ik m wel gelijk!quote:Op donderdag 17 augustus 2006 13:59 schreef Me_Wesley het volgende:
Ik vroeg me trouwens iets af: stel nou dat je een TTT doet, waarna je vrijstelling krijgt voor je speciale verrichtingen, houdt dat dan in dat je korter examen doet, of wordt de tijd waarin je normaal je verrichtingen doet opgevuld met 'normaal examen' ?
Want als dat tweede het geval is ga ik die 100 euro voor m'n TTT wel besteden aan extra oefenlessen speciale verrichtingen
Is dat bijzonder, ik kreeg het opgegeven moment een keer, hij gaf alleen nog de route aan en beoordelde me daarna net zo als bij een normale rijles maar dan wat harderquote:Op donderdag 17 augustus 2006 15:05 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Ja dat snap ikMaar dat is nog geen antwoord op mijn vraag
.
Daarbij biedt mijn rijschool ook een proefexamen aan, dan heb je alleen geen echte examinator maar rijd je met je instructeur.
Heel begrijpelijkquote:Op donderdag 17 augustus 2006 16:43 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Die van mij is ook daadwerkelijk op kenteken 25KW, ik zit alleen lekker op de motor als ik weet dat ik bij een ongeluk de verzekering kan aanspreken
En nieuwe EU regels zouden ergens in 2012 in moeten gaan dus tijd heb je nog wel
Dat is het orginele europeesche plan, Nederlandse overheid kennende zullen ze wel zo snel mogelijk gaan kloten dus hoe eerder hoe beterquote:Op donderdag 17 augustus 2006 17:35 schreef Robin__ het volgende:
[..]
Heel begrijpelijk![]()
Dat 2012 heb ik dan net ff overheen gelezen, kreeg de indruk dat dat al heel snel ging gebeuren.. nou voor 2012 heb ik m![]()
dat durf ik wel te roepen hehe
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |