Bron?quote:Op woensdag 4 mei 2016 22:54 schreef Belabor het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar je bent nu fantasieën aan het uitspreken. Trump heeft meerdere rechtszaken achter de rug waarbij hij vele projectontwikkelaars en makelaars tegen zich in het harnas gejaagd heeft over mislukte bouwprojecten.
Waren een paar die niet tevreden waren, ofzo. Overgrote meerderheid wel. Natuurlijk zullen een aantal mensen bestaan die tegen Trump zijn.quote:Daarnaast heeft hij de vele mensen behoorlijk kwaad gemaakt met het hele Trump Univerity debakel.
Dit zijn allemaal dingen die tijdens de race zijn gebeurd. Zegt dus niet zoveel over wie hij is in privé-sferen.quote:Daarnaast ligt hij constant in de clinch met de media (Fox News en NBC als voornaamsten), muzikanten (voor het gebruiken van muziek zonder daar rechten voor te vragen), Democratische én Republikeinse politici en vele celebrities.
Bovendien weet iedereen natuurlijk dat hij nooit een blad voor de mond neemt. Dat maakt van hem juist het tegenovergestelde van een geschikte president, in mijn ogen.
Optimale reactie tegen de wijze waarop Cruz campagne voerde tegen Trump. Hate the game, not the player.quote:Op woensdag 4 mei 2016 22:54 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Ik ga geen uitspraken doen over of Trump een goed of een slecht hart heeft, maar veel lager dan die aanvallen op Cruz kan het volgens mij niet. Ik vind Cruz een engnek, maar als ik bijna enige sympathie voor hem krijg door de wijze waarop Trump zonder enige onderbouwing inhakt op zijn vader dan lijkt me dat geen goed teken.
Nee, kijk niet naar Trump. Kijk naar zijn familie. Als je een slecht mens bent krijg je geen kinderen met een goed hart.quote:Je argumentatie van "Kijk dat interview en zie wat een fijne vent Trump is" vind ik trouwens niet erg sterk.
Dat lijkt me een onmogelijk te onderbouwen stelling.quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:13 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Nee, kijk niet naar Trump. Kijk naar zijn familie. Als je een slecht mens bent krijg je geen kinderen met een goed hart.
http://www.motherjones.co(...)ess-deals-gone-wrongquote:Op donderdag 5 mei 2016 00:13 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Bron?
[..]
Waren een paar die niet tevreden waren, ofzo. Overgrote meerderheid wel. Natuurlijk zullen een aantal mensen bestaan die tegen Trump zijn.
[..]
Dit zijn allemaal dingen die tijdens de race zijn gebeurd. Zegt dus niet zoveel over wie hij is in privé-sferen.
[..]
Optimale reactie tegen de wijze waarop Cruz campagne voerde tegen Trump. Hate the game, not the player.
Hij begint nooit zelf met moddergooien, trouwens.
[..]
Nee, kijk niet naar Trump. Kijk naar zijn familie. Als je een slecht mens bent krijg je geen kinderen met een goed hart.
quote:There are hundreds of lawsuits extending over 43 years that name Drumpf or one of his businesses. Here's an incomplete list of some of those legal skirmishes that began when Drumpf joined his father's business and continue through his run for the GOP nomination.
eerste hit op googlequote:The now-shuttered educational enterprise (forced to change its name to the Drumpf Entrepreneur Initiative after the New York education department found its moniker to be misleading) is accused, in three separate lawsuits, of defrauding thousands of students into taking on massive debt they now can't pay back by falsely marketing itself as a road to Drumpf-level wealth and business success.
Ach het is natuurlijk vrij onnozel. Genoeg gruwelijke seriemoordenaars en dergelijke die kinderen hebben waar helemaal niets mis mee was. Maar goed, het oeuvre van betreffende user is sowieso vrij clownesk en heeft met serieus discussiëren weinig van doen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:16 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Dat lijkt me een onmogelijk te onderbouwen stelling.
That's it? Een aantal rechtszaken, waarvan een aantal onbeslist?quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:22 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
http://www.motherjones.co(...)ess-deals-gone-wrong
[..]
[..]
eerste hit op google
Ik weet niet of dat het is, ik vind het namelijk nogal lui dat je een vraag stelt maar niet eens een seconde zelf moeite doet om hem te beantwoordenquote:Op donderdag 5 mei 2016 00:32 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
That's it? Een aantal rechtszaken, waarvan een aantal onbeslist?
Elke succesvolle zakenman heeft hoge kans betrokken te zijn bij veel rechtszaken. Als je bij elke aanklacht toegeeft krijg je alleen maar meer rechtszaken, vandaar dat hij het gevecht meestal aan gaat. Ik denk dat het moeilijker is om een persoon op dat niveau te vinden die geen rechtszaken aan zijn broek heeft.
De zaak die als laatst genoemd wordt is lachwekkend trouwens. Neemt helaas wel alle geloofwaardigheid weg als dat al de drempel is voor een rechtszaak.
En, nee. Ook zaken die zich in zijn zakenleven afspelen zeggen niet heel veel over zijn privé-gedrag.
Uitzondering op de regel. Belachelijk om te zeggen dat het hebben van een goede familie niet in het voordeel spreekt van Trump.quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:22 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ach het is natuurlijk vrij onnozel. Genoeg gruwelijke seriemoordenaars en dergelijke die kinderen hebben waar helemaal niets mis mee was. Maar goed, het oeuvre van betreffende user is sowieso vrij clownesk en heeft met serieus discussiëren weinig van doen.
Interessant betoog, maar ik kan er nog niet uit opmaken waarom Donald Trump een betere president zou zijn dan Hugh Hefner, Pamela Anderson, Flavor Flav, Mike Tyson, David Hasselhoff of Charlie Sheen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:31 schreef Nintex het volgende:
Zag laatst weer eens The Roast of Trump...
Ik nam aan dat hij bronnen had over rechtszaken waaruit bleek dat Trump onethisch had gehandeld. Jij post een willekeurig lijstje waaruit eigenlijk niks op te maken valt, behalve dat hij net zoals zoveel miljardairs ook met rechtszaken te kampen heeft.quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:33 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ik weet niet of dat het is, ik vind het namelijk nogal lui dat je een vraag stelt maar niet eens een seconde zelf moeite doet om hem te beantwoorden
En de Minimum Wage, daar is de Sanders positie, zoals verwacht:twitter:tchop__StL twitterde op woensdag 04-05-2016 om 23:33:36Wolf Blitzer asks Donald Trump about his birther past.Trump: Hillary started it. I don't talk about it anymore.Blitzer: Let's move on. reageer retweet
Trump was eerst tegen het verhogen van de minimum wage. Hillary is voor het verhogen (tot $12). Bernie was voor het verhogen tot $15 en die positie neemt Trump nu over.quote:“I'm looking at that, I'm very different from most Republicans,” Trump told CNN Wednesday about the prospect of raising the minimum wage.
“You have to have something you can live on. But what I 'm really looking to do is get people great jobs so they make much more money than that, much more money than the $15.”
twitter:WSJ twitterde op donderdag 05-05-2016 om 00:09:00Breaking: Trump won't self-fund general-election campaign, says he will build a team to solicit donations https://t.co/2m82MCS8HN reageer retweet
Begrijpend lezen was niet echt je beste vak op de basisschool, vermoed ik.quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:37 schreef Nintex het volgende:
Haha, ja hoor het modder gooien begint nu ook van de andere kant. Obama's birther gedoe, ja dat was HillaryEn de Minimum Wage, daar is de Sanders positie, zoals verwacht:twitter:tchop__StL twitterde op woensdag 04-05-2016 om 23:33:36Wolf Blitzer asks Donald Trump about his birther past.Trump: Hillary started it. I don't talk about it anymore.Blitzer: Let's move on. reageer retweet
[..]
Trump was eerst tegen het verhogen van de minimum wage. Hillary is voor het verhogen (tot $12). Bernie was voor het verhogen tot $15 en die positie neemt Trump nu over.
Het is maar 5 posts hoger dus je hoeft er niet van alles bij te verzinnen. Je vroeg om een bron voor:quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:37 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Ik nam aan dat hij bronnen had over rechtszaken waaruit bleek dat Trump onethisch had gehandeld. Jij post een willekeurig lijstje waaruit eigenlijk niks op te maken valt, behalve dat hij net zoals zoveel miljardairs ook met rechtszaken te kampen heeft.
quote:Sorry hoor, maar je bent nu fantasieën aan het uitspreken. Drumpf heeft meerdere rechtszaken achter de rug waarbij hij vele projectontwikkelaars en makelaars tegen zich in het harnas gejaagd heeft over mislukte bouwprojecten.
Zijn er voorbeelden waaruit blijkt dat het flink verhogen van het minimumloon een succes is en geen wilde fantasie?quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:40 schreef Monolith het volgende:
[..]
Begrijpend lezen was niet echt je beste vak op de basisschool, vermoed ik.
Wat Trump daar oprakelt is een vrij standaard Republikeins riedeltje. Hij is tegen een minimumloon, maar gaat zorgen dat mensen geweldige banen krijgen die geweldig betalen. Dat is vooral wilde fantasie gebleken natuurlijk.
Het is vrijwel onmogelijk om dat goed experimenteel te testen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:44 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Zijn er voorbeelden waaruit blijkt dat het flink verhogen van het minimumloon een succes is en geen wilde fantasie?
Wat is dan de toegevoegde waarde van het stellen dat een succesvolle zakenman een aantal rechtszaken achter de rug heeft als er geen zwaar onethisch gedrag uit blijkt?quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:43 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Het is maar 5 posts hoger dus je hoeft er niet van alles bij te verzinnen. Je vroeg om een bron voor:
[..]
Gaat hij zijn eigen werknemers dan ook geweldig betalen, want dat schijnt nog wel eens mis te gaan? (bron)quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:40 schreef Monolith het volgende:
[..]
Begrijpend lezen was niet echt je beste vak op de basisschool, vermoed ik.
Wat Trump daar oprakelt is een vrij standaard Republikeins riedeltje. Hij is tegen een minimumloon, maar gaat zorgen dat mensen geweldige banen krijgen die geweldig betalen. Dat is vooral wilde fantasie gebleken natuurlijk.
Daar is The hill het niet mee eens:quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:40 schreef Monolith het volgende:
[..]
Begrijpend lezen was niet echt je beste vak op de basisschool, vermoed ik.
Wat Trump daar oprakelt is een vrij standaard Republikeins riedeltje. Hij is tegen een minimumloon, maar gaat zorgen dat mensen geweldige banen krijgen die geweldig betalen. Dat is vooral wilde fantasie gebleken natuurlijk.
Ach, ja. Ze hebben in ieder geval een baan. De socialistische droom dat het verhogen van het minimumloon leidt tot extra geld in iedereen's zak blijkt vooralsnog nog nergens uit.quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:46 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Gaat hij zijn eigen werknemers dan ook geweldig betalen, want dat schijnt nog wel eens mis te gaan? (bron)
Obama heeft een executive order voor een flinke verhoging getekend die vooralsnog geen dramatische negatieve effecten laat zien. Belangrijker echter nog is het internationale vergelijk. In werkloos m Europa ligt het veelal hoger met ook nog eens veel uitgebreidere voorzieningen, zonder dat het hier nou heel ellendig leven is.quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:44 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Zijn er voorbeelden waaruit blijkt dat het flink verhogen van het minimumloon een succes is en geen wilde fantasie?
Gaat nergens over $15, dus het idee dat hij Sanders positie overneemt is weer volkomen uit de lucht gegrepen. Hij doet verder ook geen serieuze uitspraak, hij noemt geen getallen, het is het typische antwoord van een politicus, hij "gaat er naar kijken". Zijn supporters projecteren vervolgens weer hun eigen ideeën op hem.quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:47 schreef Nintex het volgende:
[..]
Daar is The hill het niet mee eens:
http://thehill.com/policy/finance/278778-trump-expresses-openness-to-raising-minimum-wage
Daar staat nog steeds niets, maar het tekent vooral Trump. Lekker van alles roepen, ook al spreek je jezelf elke week weer tegen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:47 schreef Nintex het volgende:
[..]
Daar is The hill het niet mee eens:
http://thehill.com/policy/finance/278778-trump-expresses-openness-to-raising-minimum-wage
Ho ho, hij zegt ten minste waar het op staat!quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:55 schreef Monolith het volgende:
[..]
Daar staat nog steeds niets, maar het tekent vooral Trump. Lekker van alles roepen, ook al spreek je jezelf elke week weer tegen.
twitter:PeterAlexander twitterde op donderdag 05-05-2016 om 00:31:38Tonight, @NBCNews confirms both Bush 41 & Bush 43 will sit out 2016 election & not endorse anyone @NBCNightlyNews reageer retweet
Er zijn ook al wel meer plekken waar men lokaal een minimumloon van $15 heeft ingevoerd. Op zich valt er in mijn ogen ook wel iets te zeggen voor meer regionale en lokale diversiteit aangezien het prijspeil nogal kan verschillen, maar het ironische is dat veel Republikeinse staten juist steden en gemeentes weer verbieden om een afwijkend (hoger) minimumloon in te voeren.quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:55 schreef oompaloompa het volgende:
California heeft de laatste jaren minimumloon systematisch verhoogd. Als het allemaal zo'n ramp was zouden ze dat niet blijven doen.
Dat is niet nodig, dat Sanders niet de vice-president-kandidaat wil worden onder Hillary is hartstikke duidelijk. Bovendien zit hij nog in de race om zelf de kandidaat te worden, hetzij door wonder boven wonder met gemiddeld ongeveer 64% de resterende primary's te winnen (ja, een long shot) hetzij doordat de FBI haar werk doet (zeker mogelijk) of doordat Hillary iets overkomt (nog meer een long shot dan het eerste).quote:Op woensdag 4 mei 2016 12:21 schreef Belabor het volgende:
Ik heb hem er met nog geen enkel woord over horen spreken.
Ik dacht anders dat het participatiepercentage historisch laag stond. Dit lijkt me een relevante factor in de beoordeling of verhoging minimumloon goed is: als je maar niet aan de bak komt (en dat wordt moeilijker naarmate het minimumloon hoger wordt) geef je na een tijdje op.quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:54 schreef Monolith het volgende:
[..]
Obama heeft een executive order voor een flinke verhoging getekend die vooralsnog geen dramatische negatieve effecten laat zien. Belangrijker echter nog is het internationale vergelijk. In werkloos m Europa ligt het veelal hoger met ook nog eens veel uitgebreidere voorzieningen, zonder dat het hier nou heel ellendig leven is.
Onzin. Het is de politici immers te doen om beeldvorming. Negen van de tien mensen snapt toch niet hoe het werkt, anders waren dat soort achterlijke ideeën al lang uitgestorven. En je kunt er goede sier mee maken bij het gepeupel.quote:Op donderdag 5 mei 2016 00:55 schreef oompaloompa het volgende:
Als het allemaal zo'n ramp was zouden ze dat niet blijven doen.
Want mensen in Californie zouden niet door hebben als het slecht zou werken de afgelopen 10 jaar?quote:Op donderdag 5 mei 2016 01:10 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Onzin. Het is de politici immers te doen om beeldvorming. Negen van de tien mensen snapt toch niet hoe het werkt, anders waren dat soort achterlijke ideeën al lang uitgestorven. En je kunt er goede sier mee maken bij het gepeupel.
Je hele premisse is al volstrekte kolder.quote:Op donderdag 5 mei 2016 01:10 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Ik dacht anders dat het participatiepercentage historisch laag stond. Dit lijkt me een relevante factor in de beoordeling of verhoging minimumloon goed is: als je maar niet aan de bak komt (en dat wordt moeilijker naarmate het minimumloon hoger wordt) geef je na een tijdje op.
Het lijkt me vooral een ramp voor de werkloze zwarte jeugd. Zij komen al niet aan werk en met een verdubbeling van het minimumloon ontmoedig je de werkgever enorm om mensen aan te nemen.
Ik sta wel open om overtuigd te worden voor de merites van een minimumloon, en zelfs een verhoging, maar vooralsnog lijkt het elk economisch principe te doorboren. Ook internationaal zie ik niet hoe je van plan bent competitief te blijven als het minimumloon maar blijft stijgen.
Bijkbaar niet hè?quote:Op donderdag 5 mei 2016 01:13 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Want mensen in Californie zouden niet door hebben als het slecht zou werken de afgelopen 10 jaar?
Laagste stand in 38 jaar?quote:Op donderdag 5 mei 2016 01:13 schreef Monolith het volgende:
[..]
Je hele premisse is al volstrekte kolder.
http://www.tradingeconomi(...)e-participation-rate
Waarop baseer je dat? In dat artikel lees ik juist dat ze op het gemiddelde van de afgelopen 70 jaar zitten.quote:
Vooral ingegeven door de zwaarste crisis sinds de jaren '30 en dan is het procentuele verschil nog marginaal. Kijk je naar de executive Action, dan was die in 2014 en sindsdien is er weer gewoon een stijgende lijn te zien.quote:
Data van Bureau of Labor Statistics. Link werkt niet.quote:Op donderdag 5 mei 2016 01:20 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Waarop baseer je dat? In dat artikel lees ik juist dat ze op het gemiddelde van de afgelopen 70 jaar zitten.
Amper twee jaar lijkt me te weinig tijd om al conclusies over dit soort economische zaken te trekken. Maar ik zie dat Obama's $9 minimumloon ook niet de hoogste is in termen van reëel minimumloon.quote:Op donderdag 5 mei 2016 01:22 schreef Monolith het volgende:
[..]
Vooral ingegeven door de zwaarste crisis sinds de jaren '30 en dan is het procentuele verschil nog marginaal. Kijk je naar de executive Action, dan was die in 2014 en sindsdien is er weer gewoon een stijgende lijn te zien.
Wat hebben werklozen en personeel in sectoren die gevoelig zijn voor automatisering dan concreet aan (de kans op) een baan waarmee ze hun gezin niet kunnen onderhouden?quote:Op donderdag 5 mei 2016 01:43 schreef KrappeAuto het volgende:
Ik zit niet heel erg in het minimumloondebat, maar hoe is een verhoging, laat staan een verdubbeling, geen slecht nieuws voor werklozen en personeel in sectors die gevoelig zijn voor automatisering?
Het lijken me vooralsnog de mensen die denken dat een gezin onderhouden moet kunnen worden van een baantje bij de McDonald's die een hoger minimumloon een goed idee vinden.
Die baantjes zijn vooral bedoeld voor mensen tot een jaar of 25, niet voor 40-jarigen die een vrouw en drie kinderen te onderhouden hebben.quote:Op donderdag 5 mei 2016 01:53 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Wat hebben werklozen en personeel in sectoren die gevoelig zijn voor automatisering dan concreet aan (de kans op) een baan waarmee ze hun gezin niet kunnen onderhouden?
Blijkbaar is je punt dus dat het wel prima is om relatief jonge arbeiders zonder gezin onder te betalen. Ik mis alleen nog de link met de reden waarom we op dit onderwerp kwamen, namelijk dat presidentskandidaat Trump voor een hoger minimumloon zou zijn, terwijl werkgever Trump zijn personeel juist graag minder betaalt.quote:Op donderdag 5 mei 2016 01:58 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Die baantjes zijn vooral bedoeld voor mensen tot een jaar of 25, niet voor 40-jarigen die een vrouw en drie kinderen te onderhouden hebben.
Daarom noemde ik ook de torenhoge werkloosheid van zwarte jeugd. Hoe wil je hen aan een baan helpen als je het ontzettend moeilijk maakt voor werkgevers om überhaupt mensen aan te nemen en hiermee alleen maar het automatiseringsproces versnelt?
Waar slaat dat nou weer op?quote:Op donderdag 5 mei 2016 01:58 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Die baantjes zijn vooral bedoeld voor mensen tot een jaar of 25, niet voor 40-jarigen die een vrouw en drie kinderen te onderhouden hebben.
Ik ben op dit moment voor een loon dat tussen werkgever en werknemer is afgesproken, niet door de overheid.quote:Op donderdag 5 mei 2016 02:02 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Blijkbaar is je punt dus dat het wel prima is om relatief jonge arbeiders zonder gezin onder te betalen.
Wat? Fastfoodbaantjes zijn een tussenstap, niet waar je carrière hoort te stranden.quote:
En dat maak jij uit?quote:Op donderdag 5 mei 2016 02:17 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Wat? Fastfoodbaantjes zijn een tussenstap, niet waar je carrière hoort te stranden.
Hij is niet geïnteresseerd in eerlijke discussies. Één van de klassieke trolls in deze topic-reeks. Weinig mensen die nog op hem reageren.quote:Op donderdag 5 mei 2016 02:32 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Wat is dit voor discussie? Hamburgers bakken is je passie?
Nee, maar er zijn wel meer beroepen waar je geen hol verdient. Hier een lijst van voorbeelden; https://www.quintcareers.com/low-wage-occupations/quote:Op donderdag 5 mei 2016 02:32 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Wat is dit voor discussie? Hamburgers bakken is je passie?
Goeie zelf reflectie van je, wel.quote:Op donderdag 5 mei 2016 02:33 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Hij is niet geïnteresseerd in eerlijke discussies. Één van de klassieke trolls in deze topic-reeks. Weinig mensen die nog op hem reageren.
Dat is toch vaak ook zo? Amerika kent nauwelijks tot geen sociaal vangnet, Dat terwijl de kosten van het leven per jaar toenemen. Dus om door 't leven heen te komen zul je, zeker tegenwoordig, een tweede en soms een derde baan moeten nemen. En het is helemaal zot als er straks een president staat die toevallig stinkend rijk is door de erfenis van z'n pa en de onderklasse en middenklasse mag beheren.quote:Op donderdag 5 mei 2016 02:39 schreef OMG het volgende:
[..]
Nee, maar er zijn wel meer beroepen waar je geen hol verdient. Hier een lijst van voorbeelden; https://www.quintcareers.com/low-wage-occupations/
Ook allemaal baantjes die eigenlijk alleen voor jonger dan 25 zijn?
Daarnaast zou je verwachten dat je van een minimum met het minimale rond zou moeten komen en niet meteen een extra baan nodig zou moeten hebben omdat bijvoorbeeld de huren en andere prijzen wel omhoog blijven gaan, maar lonen een stuk minder of helemaal niet.
Dat vind ik ook, en ik vond het een tamelijk vreemd punt van KrappeAuto om een baan in bijvoorbeeld de fast-food af te doen als iets wat voor een bepaalde leeftijdsgroep zou zijn. Als je passie in plees schrobben ligt, dan vind ik dat je daar van moet rond kunnen komen, en geen dagen van 12 uur 7 dagen per week te draaien om de eindjes aan elkaar te knopen. En zoals je zei, tijd hebben om bijvoorbeeld met je gezin door te brengen. Of mensen die eindelijk een (vervolg)opleiding willen doen. Als je als ongeschoolde 40-plusser eindelijk een diploma zou willen halen, dan is dat met meerdere baantjes moeilijk tot onmogelijk, zeker als je ook nog eens naar de prijs van dat onderwijs kijkt. Maar van de republikeinse kant hoef je blijkbaar niet te verwachten dat ze de bevolking een menswaardig bestaan gunnen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 02:48 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Dat is toch vaak ook zo? Amerika kent nauwelijks tot geen sociaal vangnet, Dat terwijl de kosten van het leven per jaar toenemen. Dus om door 't leven heen te komen zul je, zeker tegenwoordig, een tweede en soms een derde baan moeten nemen. En het is helemaal zot als er straks een president staat die toevallig stinkend rijk is door de erfenis van z'n pa en de onderklasse en middenklasse mag beheren.
Ik weet niet hoe jij erover denkt maar ik vind dat iedereen minstens de 'vrijheid' verdient van wat tijd voor zichzelf en z'n gezin naast het werk. Als landen als Zweden al met basisinkomens en kortere werkweken experimenteren is het natuurlijk zot dat Amerikanen moeten zien te overleven. Want als de levensstandaard omhoog gaat in andere delen van de wereld en jij staat lange uren te draaien voor weinig dan heb je geen kwaliteit van leven.
Precies, als je de tijd terugdraait naar de 19e eeuw dan zag je misschien een beetje deze soort ongelijkheid tussen de klasses in Nederland. In Amerika is het langzaam tot deze situatie terug verkruimelt. Wat wil KrappeAuto dan, dat alles gewoon zo blijft? Dan is het voor hem te hopen dat er een vrij luie president komt die alles gewoon laat sudderen. Zullen de rioolbewoners van Las Vegas hem dankbaar voor zijn.quote:Op donderdag 5 mei 2016 03:07 schreef OMG het volgende:
[..]
Dat vind ik ook, en ik vond het een tamelijk vreemd punt van KrappeAuto om een baan in bijvoorbeeld de fast-food af te doen als iets wat voor een bepaalde leeftijdsgroep zou zijn. Als je passie in plees schrobben ligt, dan vind ik dat je daar van moet rond kunnen komen, en geen dagen van 12 uur 7 dagen per week te draaien om de eindjes aan elkaar te knopen. En zoals je zei, tijd hebben om bijvoorbeeld met je gezin door te brengen. Of mensen die eindelijk een (vervolg)opleiding willen doen. Als je als ongeschoolde 40-plusser eindelijk een diploma zou willen halen, dan is dat met meerdere baantjes moeilijk tot onmogelijk, zeker als je ook nog eens naar de prijs van dat onderwijs kijkt. Maar van de republikeinse kant hoef je blijkbaar niet te verwachten dat ze de bevolking een menswaardig bestaan gunnen.
En dat lukt dus bij lange na niet in de VS met deze minimum lonen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 02:39 schreef OMG het volgende:
[..]
Nee, maar er zijn wel meer beroepen waar je geen hol verdient. Hier een lijst van voorbeelden; https://www.quintcareers.com/low-wage-occupations/
Ook allemaal baantjes die eigenlijk alleen voor jonger dan 25 zijn?
Daarnaast zou je verwachten dat je van een minimum met het minimale rond zou moeten komen en niet meteen een extra baan nodig zou moeten hebben omdat bijvoorbeeld de huren en andere prijzen wel omhoog blijven gaan, maar lonen een stuk minder of helemaal niet.
En jullie denken dat Hillary, de miljonair, hier iets aan gaat doen?quote:Op donderdag 5 mei 2016 04:04 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Precies, als je de tijd terugdraait naar de 19e eeuw dan zag je misschien een beetje deze soort ongelijkheid tussen de klasses in Nederland. In Amerika is het langzaam tot deze situatie terug verkruimelt. Wat wil KrappeAuto dan, dat alles gewoon zo blijft? Dan is het voor hem te hopen dat er een vrij luie president komt die alles gewoon laat sudderen. Zullen de rioolbewoners van Las Vegas hem dankbaar voor zijn.
[ afbeelding ]
Deze mensen hierboven leven van wat mensen als Trump e.a. consumeren in de gokpaleizen en weggooien. Dit systeem kijkt niet naar leeftijd, of ras, het is puur een ongelijke overlevingskwestie die tot op zekere hoogte niet zou moeten bestaan.
Daarnaast is dat hele automatiseringsverhaal onzin, de industriele revolutie haalde mensen van het platteland naar de fabriek. We hadden kruideniers, nu staan de kruideniers achter de kassa. We hadden mensen achter de lopende band, die staan daar nu om te controleren of de machines het goed doen. En mocht men ooit niet meer achter de kassa staan, dan moeten ze alsnog systemen controleren want programmeurs en ontwikkelaars gaan echt niet hun eigen systemen monitoren. Automatisering maakt sommige baantjes overbodig maar schuift deze baantjes door naar nieuwe functies.
En dan nog, geen bedrijf dat met z'n robots op de personeelsbarbeque wil zitten.
Ik denk helemaal niets, en dat je zelf met een volgevreten bakkes als een aap hierbij gaat lopen dijenkletsen maakt jou niets beter.quote:Op donderdag 5 mei 2016 05:45 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
En jullie denken dat Hillary, de miljonair, hier iets aan gaat doen?![]()
prachtig inderdaad. Als er iemand aan de leiband van het grootkapitaal looptquote:Op donderdag 5 mei 2016 05:45 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
En jullie denken dat Hillary, de miljonair, hier iets aan gaat doen?![]()
Wat gaat Trump hieraan doen dan?quote:Op donderdag 5 mei 2016 05:45 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
En jullie denken dat Hillary, de miljonair, hier iets aan gaat doen?![]()
Er is in ieder geval een duidelijke kentering waarneembaar gezien de populariteit van Sanders. Hillary zal daar voor een deel in mee moeten gaan. Tegelijkertijd lijkt ze me meer in balans dan Trump.quote:Op donderdag 5 mei 2016 05:45 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
En jullie denken dat Hillary, de miljonair, hier iets aan gaat doen?![]()
Clinton zit ook gewoon op de lijn Obama, die een geleidelijke stijging tot $12 inhoudt.quote:Op donderdag 5 mei 2016 09:01 schreef Freak188 het volgende:
[..]
Er is in ieder geval een duidelijke kentering waarneembaar gezien de populariteit van Sanders. Hillary zal daar voor een deel in mee moeten gaan. Tegelijkertijd lijkt ze me meer in balans dan Trump.
Dit heeft niets meer met politiek incorrect 'straight talk' te maken: dit is jezelf vastlullen en onterecht wijzen naar anderen. Net zoals hij zijn birther fase probeert af te schuiven op Clinton.quote:Trump: 'Of Course' I Don't Think Cruz's Dad Was Linked To JFK's Assassinator
(...)
Trump said that Cruz's father said "horrible" things about him and that it's not a "one-way street" when he does something.
"So I was not a presumptive winner at that time. I was going against them, they were going against me," Trump said.
"But — bottom line you don't believe in that conspiracy," Blitzer countered.
"Of course I don't believe that. I wouldn't believe it, but I did say 'let people read it,'" Trump replied.
http://talkingpointsmemo.(...)e-cruz-oswald-theory
Dat is een belangrijk punt inderdaad. Het gaat om de kwaliteit van de banen. Dat is ook het manco van een algemeen begrip, zoals arbeidsparticipatie. Als de banen slecht betalen, dan schiet je er als maatschappij weinig mee op. Crapification is de juiste term op dit gebied.quote:Op donderdag 5 mei 2016 02:39 schreef OMG het volgende:
[..]
Nee, maar er zijn wel meer beroepen waar je geen hol verdient. Hier een lijst van voorbeelden; https://www.quintcareers.com/low-wage-occupations/
Ook allemaal baantjes die eigenlijk alleen voor jonger dan 25 zijn?
Daarnaast zou je verwachten dat je van een minimum met het minimale rond zou moeten komen en niet meteen een extra baan nodig zou moeten hebben omdat bijvoorbeeld de huren en andere prijzen wel omhoog blijven gaan, maar lonen een stuk minder of helemaal niet.
Voor sommigen is dat wel een eindstation. Wat denk je, dat de hele bevolking uit onwijs intelligente mensen bestaat met een IQ van boven de 130?quote:Op donderdag 5 mei 2016 02:17 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Ik ben op dit moment voor een loon dat tussen werkgever en werknemer is afgesproken, niet door de overheid.
[..]
Wat? Fastfoodbaantjes zijn een tussenstap, niet waar je carrière hoort te stranden.
Volgens mij heeft Trump aangegeven dat hij wel interesse heeft in Kasich als VP.quote:Op donderdag 5 mei 2016 09:27 schreef Monolith het volgende:
Rick Scott geeft aan dat hij geen running mate van Trump wil worden:
http://www.politico.com/s(...)ld-trump-veep-222828
Nee, het gemiddelde IQ van de hele bevolking is per definitie precies 100.quote:Op donderdag 5 mei 2016 10:48 schreef Xa1pt het volgende:
Voor sommigen is dat wel een eindstation. Wat denk je, dat de hele bevolking uit onwijs intelligente mensen bestaat met een IQ van boven de 130?
hehe:quote:
Voortijdig Republikeins kandidaat, Cruz stopt, Kaisich stopt, ex-president van Mexico bied excuses aan... you'll become tired of winning :vquote:Op donderdag 5 mei 2016 11:39 schreef antiderivative het volgende:
[..]
hehe:
8 hours ago
On the same day that Mexican officials, and specifically Fox, apologized to Trump. Hilarious.
En Kasich heeft al aangegeven daarvoor te passen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 11:20 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Volgens mij heeft Trump aangegeven dat hij wel interesse heeft in Kasich als VP.
Arbeidsparticipatie kent natuurlijk ook veel meer aspecten dan enkel mensen die het zoeken naar werk opgeven. Zo'n crisis die er flink inhakt zorgt er vaak ook voor dat de jeugd vaker en langer gaat studeren in plaats van gelijk gaat werken bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 5 mei 2016 10:45 schreef drexciya het volgende:
[..]
Dat is een belangrijk punt inderdaad. Het gaat om de kwaliteit van de banen. Dat is ook het manco van een algemeen begrip, zoals arbeidsparticipatie. Als de banen slecht betalen, dan schiet je er als maatschappij weinig mee op. Crapification is de juiste term op dit gebied.
En het is ook slecht voor de economie, want hoe kunnen mensen geld uitgeven, als ze weinig tot niets overhouden. De VS houdt de schijn van een goede economie in stand met het hoog houden van de beurs, maar voor veel mensen is er domweg geen herstel van de economie te voelen.
Waar Sanders naartoe wil met zijn 15 dollar, is dat mensen enigszins rond kunnen komen van een minimumloon. Dat zal sowieso zelfs met die 15 dollar in bepaalde streken al lastig zijn, gezien de hoge huren (met dank aan QE en de lage rente).
Het valt ook helemaal niet op dat Sanders goed scoort in gebieden waar veel "goedbetalende" banen verdwenen zijn. Daar kwam ook het filmpje met Hillary en een voormalige mijnwerker vandaan. Hilary heeft zulke mensen niets te bieden.
Kan iemand (Bram?) het filmpje van 'Hillary lying 13 minutes straight' weer even plaatsen? Dan zijn we tenminste weer helemaal rond. De frontrunners gebashed en weer verder.quote:Op donderdag 5 mei 2016 12:35 schreef Gambetta het volgende:
Politico heeft voor de lol nog maar eens Trumps meest vermakelijke flipflops op een rijtje gezet: http://www.politico.com/m(...)ontradictions-213869
Mijn persoonlijke favorieten:
“I surround myself with good people, and then I give myself the luxury of trusting them.” (Trump: Surviving at the Top, 1990)
“My motto is ‘Hire the best people, and don’t trust them.’” (Trump: Think Big, 2007)
“Surround yourself with people you can trust.” (Trump: How to Get Rich, 2004)
“People are too trusting. I’m a very untrusting guy.” (Playboy, March 1990)
“Remember that in the best negotiations, everyone wins.” (Trump: Never Give Up, 2008)
“You hear lots of people say that a great deal is when both sides win. That is a bunch of crap.” (Trump: Think Big, 2007)
“Ron Paul has some serious ideas which deserve serious consideration. Wrong for media to ignore him.” (Twitter, August 23, 2011)
“He [Ron Paul] should be ignored.” (Twitter, January 4, 2012)
“I see NATO as a good thing.” (Washington Post, March 21, 2016[)
“I think NATO is obsolete.” (ABC News, March 27, 2016)
In favor of invading Iraq? “Yeah, I guess so.” (The Howard Stern Show, September 11, 2002)
“It looks like a tremendous success from a military standpoint.” (Fox Business, March 21, 2003)
“The war’s a mess.” (Washington Post, March 25, 2003)
“Qadhafi in Libya is killing thousands of people, nobody knows how bad it is, and we’re sitting around, we have soldiers, all over the Middle East, and we’re not bringing ‘em in to stop this horrible carnage. … We should go in, we should stop this guy, which would be very easy and very quick.” (Trump video blog, February 2011)
“I never discussed that subject. I was in favor of Libya? We would be so much better off if Qadhafi were in charge right now.” (Houston, February 25, 2016)
“Eminent domain is wonderful.” (Fox News, October 6, 2015)
“I don’t like eminent domain.” (Breitbart News, November 5, 2015)
De man die zegt waar het op staat.
De marketingcampagne van Trump doet het wat dat betreft wel goed, als er hier ook al mensen zijn die geloven dat Trump zelf niet tot de elite behoort en tegen die elite zou strijden.quote:
Trump is gewoon de kandidaat, niet meer de frontrunner. Er zijn verder geen kandidaten meer in de race. Verder was het niet één of voor de zoveelste keer herkauwd stukje, dus ik zie het probleem niet zo eerlijk gezegd.quote:Op donderdag 5 mei 2016 13:00 schreef antiderivative het volgende:
[..]
Kan iemand (Bram?) het filmpje van 'Hillary lying 13 minutes straight' weer even plaatsen? Dan zijn we tenminste weer helemaal rond. De frontrunners gebashed en weer verder.
Rinse repeat in dit topic, rinse repeat
Ach, die curieuze gedachtenkronkel zie je overal bij vermeende 'anti-establishment' politici. Wilders heeft ook nog nauwelijks een dag in zijn leven buiten de politiek gewerkt, maar wordt door zijn achterban ook gezien als een outsider.quote:Op donderdag 5 mei 2016 13:05 schreef Chewie het volgende:
[..]
De marketingcampagne van Trump doet het wat dat betreft wel goed, als er hier ook al mensen zijn die geloven dat Trump zelf niet tot de elite behoort en tegen die elite zou strijden.
Zonder die elite was Trump allang ten onder gegaan aan zijn schuldenlast.
Er wordt hier anders regelmatig verkondigt (ook door jou) dat veel zal afhangen van of Trump het 'establishment' achter zich kan krijgen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 13:09 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ach, die curieuze gedachtenkronkel zie je overal bij vermeende 'anti-establishment' politici. Wilders heeft ook nog nauwelijks een dag in zijn leven buiten de politiek gewerkt, maar wordt door zijn achterban ook gezien als een outsider.
Trump doet of hij niet bij de politieke elite hoort. Dat hij wel bij de elite hoort, wordt zeker niet bestreden. Hoe vaak heeft Trump al op een podium geroepen hoe verschrikkelijk goed, rijk en succesvol hij wel niet is. In de VS is je sociale stand veel belangrijker dan bij ons, je maakt niet eens kans als je niet bij de elite hoort, want daaraan meet men je succes.quote:Op donderdag 5 mei 2016 13:05 schreef Chewie het volgende:
[..]
De marketingcampagne van Trump doet het wat dat betreft wel goed, als er hier ook al mensen zijn die geloven dat Trump zelf niet tot de elite behoort en tegen die elite zou strijden.
Zonder die elite was Trump allang ten onder gegaan aan zijn schuldenlast.
Trump is ook gewoon anti-establishment natuurlijk, wereld van verschil met Wilders.quote:Op donderdag 5 mei 2016 13:09 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ach, die curieuze gedachtenkronkel zie je overal bij vermeende 'anti-establishment' politici. Wilders heeft ook nog nauwelijks een dag in zijn leven buiten de politiek gewerkt, maar wordt door zijn achterban ook gezien als een outsider.
Was dit al gepost dan? Het heeft ook niks met een kandidaat 'bashen' te maken. Zolang er mensen in dit topic blijven posten dat Trump tegen de interventies in Irak en Libië was of stiekem zeer progressief is op het gebied van social issues of gezondheidszorg lijkt het me een goed plan om te laten zien dat Trump elke mogelijke positie inneemt die er maar is. Binnen een week compleet tegenovergestelde meningen verkondigen over een belangrijk onderwerp als bijvoorbeeld de NAVO is een serieus issue. Ik heb zijn flipflops op gebieden als abortus expres niet gepost want je zou je over een periode van 15 jaar op zo'n gebied nog wel kunnen ontwikkelen, dat doen zoveel politici. Trump opereert echter op een heel ander niveau wbt zijn continu veranderende mening, daar ging het artikel over.quote:Op donderdag 5 mei 2016 13:00 schreef antiderivative het volgende:
[..]
Kan iemand (Bram?) het filmpje van 'Hillary lying 13 minutes straight' weer even plaatsen? Dan zijn we tenminste weer helemaal rond. De frontrunners gebashed en weer verder.
Rinse repeat in dit topic, rinse repeat
quote:Op donderdag 5 mei 2016 12:35 schreef Gambetta het volgende:
Politico heeft voor de lol nog maar eens Trumps meest vermakelijke flipflops op een rijtje gezet: http://www.politico.com/m(...)ontradictions-213869
Ik geloof niet dat ik dat hier regelmatig betoog. Ik zie ook niet in wat het in vredesnaam van doen heeft met mijn post.quote:Op donderdag 5 mei 2016 13:13 schreef fixatoman het volgende:
[..]
Er wordt hier anders regelmatig verkondigt (ook door jou) dat veel zal afhangen van of Trump het 'establishment' achter zich kan krijgen.
Het hangt allemaal een beetje af van je definities van establishment en elites. Trump was lange tijd natuurlijk redelijk intiem met veel politici, doneerde veel, enzovoort. Hij was dus feitelijk onderdeel van het systeem dat veel mensen nu verfoeien.quote:Op donderdag 5 mei 2016 13:16 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Trump is ook gewoon anti-establishment natuurlijk, wereld van verschil met Wilders.
Het zegt natuurlijk verder helemaal niks over Trumps geschiktheid, anti-establishment is niet per se goed of slecht
Komt er toch nog iets goeds uitquote:Op donderdag 5 mei 2016 13:53 schreef Monolith het volgende:
McCain vreest ook voor zijn herverkiezing met een kandidaatschap van Trump, aangezien er in Arizona veel latino's zijn:
http://www.politico.com/s(...)cain-222810?cmpid=sf
Wat is mis met het huidige systeem?quote:Op donderdag 5 mei 2016 04:04 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Precies, als je de tijd terugdraait naar de 19e eeuw dan zag je misschien een beetje deze soort ongelijkheid tussen de klasses in Nederland. In Amerika is het langzaam tot deze situatie terug verkruimelt. Wat wil KrappeAuto dan, dat alles gewoon zo blijft?
Deze mensen zitten daar vanwege verkeerde levenskeuzes (vooral drugsgebruik), niet omdat het systeem hen genaaid heeft.quote:Dan is het voor hem te hopen dat er een vrij luie president komt die alles gewoon laat sudderen. Zullen de rioolbewoners van Las Vegas hem dankbaar voor zijn.
[ afbeelding ]
Deze mensen hierboven leven van wat mensen als Trump e.a. consumeren in de gokpaleizen en weggooien. Dit systeem kijkt niet naar leeftijd, of ras, het is puur een ongelijke overlevingskwestie die tot op zekere hoogte niet zou moeten bestaan.
Ik zou niet weten waaruit blijkt dat straks een 1-tot-1 verplaatsing is van mensen in laag betaalde traditionele sectors naar de technologische sectors.quote:Daarnaast is dat hele automatiseringsverhaal onzin, de industriele revolutie haalde mensen van het platteland naar de fabriek. We hadden kruideniers, nu staan de kruideniers achter de kassa. We hadden mensen achter de lopende band, die staan daar nu om te controleren of de machines het goed doen. En mocht men ooit niet meer achter de kassa staan, dan moeten ze alsnog systemen controleren want programmeurs en ontwikkelaars gaan echt niet hun eigen systemen monitoren. Automatisering maakt sommige baantjes overbodig maar schuift deze baantjes door naar nieuwe functies.
Weinig mensen worden betaald om alleen sociaal te zijn.quote:En dan nog, geen bedrijf dat met z'n robots op de personeelsbarbeque wil zitten.
Het wordt inderdaad stevig uit verband getrokken. Het veranderen van "mwah het is wel ok" in 2000 naar "liever niet" in 2010 wordt onterecht tot doodzonde gemaakt. Maar als kandidaten op meerdere punten van voorvechter in 2012 naar fervent tegenstander in 2015 gaan, heb ik daar meer moeite mee.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:12 schreef SaintOfKillers het volgende:
Wat is trouwens het probleem met flipflops?
Dan heb ik het niet over alles wat er uit Trump komt, want die is gewoon een parodie op zichzelf. Gewoon in 't algemeen, zag je in 't het verleden ook bij Bush, Obama, Clinton, Kerry, McCain, dus eigenlijk bij iedereen. De tegenpartij die steeds met hele lijsten met flipflops kwamen, alsof dat heel belangrijk was.
Misschien ligt het aan mij, maar ik heb liever iemand die bereid is om zijn of haar mening bij te stellen aan de hand van nieuwe informatie, dan iemand die koppig voet bij stuk houdt, no matter what.
Op zich niks mis mee om een andere mening te ontwikkelen, maar binnen een week twee compleet tegengestelde dingen zeggen over de NAVO is wel op zijn minst opmerkelijk en getuigt niet van een politicus die een rechte rug heeft of daadwerkelijk een heldere visie heeft.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:12 schreef SaintOfKillers het volgende:
Wat is trouwens het probleem met flipflops?
Dan heb ik het niet over alles wat er uit Trump komt, want die is gewoon een parodie op zichzelf. Gewoon in 't algemeen, zag je in 't het verleden ook bij Bush, Obama, Clinton, Kerry, McCain, dus eigenlijk bij iedereen. De tegenpartij die steeds met hele lijsten met flipflops kwamen, alsof dat heel belangrijk was.
Misschien ligt het aan mij, maar ik heb liever iemand die bereid is om zijn of haar mening bij te stellen aan de hand van nieuwe informatie, dan iemand die koppig voet bij stuk houdt, no matter what.
Dat mensen 80-urige werkweken moeten maken om een dak boven hun hoofd te kunnen betalen. Om over de toegang tot de zorg nog maar te zwijgen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:18 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Wat is mis met het huidige systeem?
In welke plaatsen?quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:19 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dat mensen 80-urige werkweken moeten maken om een dak boven hun hoofd te kunnen betalen.
quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:22 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
http://nlihc.org/sites/default/files/oor/OOR2014_MW-Map.pdf
En dat gaat ook nog eens over plekken met twee slaapkamers.quote:without paying more than 30% of their income.
In de valley is het redelijk onbetaalbaar.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:24 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
[..]
En dat gaat ook nog eens over plekken met twee slaapkamers.
In welke plaatsen kan men met 80 uur werken geen dak boven het hoofd betalen?
Jij beweert dat Trump niet anti-establishment is, terwijl eigenlijk iedereen het er wel over eens is dat hij dat wel is (in de politieke zin, zoals hierboven al gezegd).quote:Op donderdag 5 mei 2016 13:38 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat ik dat hier regelmatig betoog. Ik zie ook niet in wat het in vredesnaam van doen heeft met mijn post.
Is op zich wel zo handig als je bijvoorbeeld kinderen hebt, ja.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:24 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
[..]
En dat gaat ook nog eens over plekken met twee slaapkamers.
In welke plaatsen kan men met 80 uur werken geen dak boven het hoofd betalen?
Dan kun je verhuizen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:25 schreef Monolith het volgende:
[..]
In de valley is het redelijk onbetaalbaar.
Het is nog handiger om eerst een stabiele financiële positie te hebben voordat je kinderen krijgt.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:28 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Is op zich wel zo handig als je bijvoorbeeld kinderen hebt, ja.
Hoho, even lezen. Ik stel dat Trump lange tijd feitelijk onderdeel heeft uitgemaakt van die elite / het politieke establishment. Dat hij nu met het Republikeinse partij-establishment overhoop ligt doet daar niets aan af.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:25 schreef fixatoman het volgende:
[..]
Jij beweert dat Trump niet anti-establishment is, terwijl eigenlijk iedereen het er wel over eens is dat hij dat wel is (in de politieke zin, zoals hierboven al gezegd).
Bedankt Hans. Als je je geen medische behandeling kunt veroorloven kun je ook gewoon dood gaan. Maar dat was de vraag niet natuurlijk.quote:
Dit zo'n enorm onzin argument.quote:
Je haalt nu zorg erbij, maar we hadden het over betalen van huur.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:31 schreef Monolith het volgende:
[..]
Bedankt Hans. Als je je geen medische behandeling kunt veroorloven kun je ook gewoon dood gaan. Maar dat was de vraag niet natuurlijk.
Heb je dat net geposte kaartje nou wel goed geïnterpreteerd?quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:33 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Je haalt nu zorg erbij, maar we hadden het over betalen van huur.
Het lijkt me alleen een probleem als je in grote delen van Amerika geen huur kunt betalen. Dat er wat streken zijn waar je wat meer vermogen voor moet hebben om in te leven vind ik niet getuigen van een kapot systeem.
Dat hij politici heeft omgekocht wil toch niet direct zeggen dat hij bij het politieke establishment hoort.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:30 schreef Monolith het volgende:
[..]
Hoho, even lezen. Ik stel dat Trump lange tijd feitelijk onderdeel heeft uitgemaakt van die elite / het politieke establishment. Dat hij nu met het Republikeinse partij-establishment overhoop ligt doet daar niets aan af.
Nee we hadden het over de vraag of er plekken waren waar mensen zich de woningen niet kunnen veroorloven. Ik gaf je een voorbeeld. Vervolgens hanteer jij je gebruikelijke discussietechniek, het verschuiven van de doelpalen, zoals dat heet.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:33 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Je haalt nu zorg erbij, maar we hadden het over betalen van huur.
Het lijkt me alleen een probleem als je in grote delen van Amerika geen huur kunt betalen. Dat er wat streken zijn waar je wat meer vermogen voor moet hebben om in te leven vind ik niet getuigen van een kapot systeem.
Simpele huisvesting is een eenpersoonskamer op flinke afstand van het werk, niet een tweepersoonskamer in het midden van de stad.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:35 schreef Falco het volgende:
[..]
Heb je dat net geposte kaartje nou wel goed geïnterpreteerd?
Overal in Amerika moet je met minimumloon ruim over de 40 uur maken om een normaal percentage (30%) van je inkomen kwijt te zijn aan simpele huisvesting.
Nouja, de kritiek op het establishment is onder andere dat ze veel geld aannemen van donoren en bedrijven. Als er nu een kandidaat is die in het verleden heel veel gedoneerd heeft aan het establishment maar nu zegt anti-establishment te zijn is dat redelijk vreemd, vind je niet?quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:37 schreef fixatoman het volgende:
[..]
Dat hij politici heeft omgekocht wil toch niet direct zeggen dat hij bij het politieke establishment hoort.
Een volgevreten bakkes nog wel...quote:Op donderdag 5 mei 2016 05:51 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Ik denk helemaal niets, en dat je zelf met een volgevreten bakkes als een aap hierbij gaat lopen dijenkletsen maakt jou niets beter.
Maar als Hillary hier niets aan wil gaan doen hoop ik dat Sanders nog net op tijd door een wonder de race wint.
Standvastigheid schijnt in de moderne politiek het heilige der heiligen te zijn.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:12 schreef SaintOfKillers het volgende:
Wat is trouwens het probleem met flipflops?
Misschien is iets als huursubsidie dan een betere oplossing dan een minimum loon?quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:35 schreef Falco het volgende:
[..]
Heb je dat net geposte kaartje nou wel goed geïnterpreteerd?
Overal in Amerika moet je met minimumloon ruim over de 40 uur maken om een normaal percentage (30%) van je inkomen kwijt te zijn aan simpele huisvesting.
http://www.economist.com/(...)1b012f603b9fd9577f0equote:Only 12.7% of workers earning a wage of less than $7.25 an hour were in poor households, while 44.6%—or nearly half, most of whom were probably teenagers or other secondary workers—were in households with incomes three times the poverty line (or approximately $63,000 in 2008 for a family of four) or higher. Thus, if the benefits of the minimum wage were spread equally across all affected low-wage workers, only 12.7% of the benefits would go to poor households, and nearly half would go to households in the top half of the household income distribution.
Wie zegt dat hij politici heeft omgekocht dan? Dat is een behoorlijke beschuldigingquote:Op donderdag 5 mei 2016 14:37 schreef fixatoman het volgende:
[..]
Dat hij politici heeft omgekocht wil toch niet direct zeggen dat hij bij het politieke establishment hoort.
Overal is het redelijk onbetaalbaar....quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:25 schreef Monolith het volgende:
[..]
In de valley is het redelijk onbetaalbaar.
Dat zou kunnen, maar aan het eind van de dag lijkt het me dat 99.9% van de mensen huur, voedsel en kleding kunnen betalen. Als je 40 uur rekent tegen een loon van $7 krijg je $1120 per maand. Ik weet niet precies hoeveel daarvan af gaat, maar ik denk dat men netto nog iets extra's krijgt van de overheid.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:39 schreef Monolith het volgende:
Ik geloof verder niet dat in je levensonderhoud voorzien beperkt blijft tot je huur kunnen betalen. Al met al ligt het prijspeil in de VS iets lager, hoewel huren significant hoger liggen dan in Nederland:
http://www.numbeo.com/cos(...)ountry=United+States
Maar veel mensen in de VS moeten met heel wat minder rondkomen dan de minima in Nederland en dan ook nog zonder alle voorzieningen die de Nederlandse overheid wel biedt.
Er is natuurlijk niets mis met nieuwe inzichten. Als je puur van standpunt wisselt vanwege electoraal gewin, dan is dat een ander verhaal natuurlijk.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:41 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Standvastigheid schijnt in de moderne politiek het heilige der heiligen te zijn.
Voortschrijdend inzicht daarentegen is een bewijs van eerder falen en dus per definitie iets slechts.
50% ja? Even snel berekend verdien je met een minimum van $7.25 zo'n ~$1160 per maand before taxes.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:39 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Simpele huisvesting is een eenpersoonskamer op flinke afstand van het werk, niet een tweepersoonskamer in het midden van de stad.
En dan zou ik ook niet weten waarom we 30% handhaven voor de laagste sociaaleconomische groep. Denk dat dat wel rond de 50% moet liggen.
50%quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:39 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Simpele huisvesting is een eenpersoonskamer op flinke afstand van het werk, niet een tweepersoonskamer in het midden van de stad.
En dan zou ik ook niet weten waarom we 30% handhaven voor de laagste sociaaleconomische groep. Denk dat dat wel rond de 50% moet liggen.
Eu. Is Amerika zo goedkoop ofzo? Ik betaal nog 500 euro per maand aan gas, electriciteit, verzekeringen, benzine, telefonie en internet, onderhoud, dokterskosten, beroepsverzekering,... dat is dan mssn entertainment bij, maar eten en kleren bvb al niet. En scholing ook nog niet. En luiers, babyvoedsel, crèche al helemaal niet.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:45 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Dat zou kunnen, maar aan het eind van de dag lijkt het me dat 99.9% van de mensen huur, voedsel en kleding kunnen betalen. Als je 40 uur rekent tegen een loon van $7 krijg je $1120 per maand. Ik weet niet precies hoeveel daarvan af gaat, maar ik denk dat men netto nog iets extra's krijgt van de overheid.
Laten we zeggen een netto-inkomen van $1300. Lijkt me dat je genoeg plekken hebt waar je onderdak kan huren tegen $650-700. Dan heb je nog flink wat over voor eten, kleding, entertainment, scholing.
Dan wordt je niet ziek, tap je stroom af van de buren, en hergebruik je luiers. Tenminste, zo zie ik me KrappeAuto's wereld voor me.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:49 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Eu. Is Amerika zo goedkoop ofzo? Ik betaal nog 500 euro per maand aan gas, electriciteit, verzekeringen, benzine, telefonie en internet, onderhoud, dokterskosten, beroepsverzekering,... dat is dan mssn entertainment bij, maar eten en kleren bvb al niet. En scholing ook nog niet. En luiers, babyvoedsel, crèche al helemaal niet.
En hier ga ik nu even tegen je in. (sorry bud)quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:33 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Je haalt nu zorg erbij, maar we hadden het over betalen van huur.
Het lijkt me alleen een probleem als je in grote delen van Amerika geen huur kunt betalen. Dat er wat streken zijn waar je wat meer vermogen voor moet hebben om in te leven vind ik niet getuigen van een kapot systeem.
500? Dat betaal ik alleen al aan autokosten.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:49 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Eu. Is Amerika zo goedkoop ofzo? Ik betaal nog 500 euro per maand aan gas, electriciteit, verzekeringen, benzine, telefonie en internet, onderhoud, dokterskosten, beroepsverzekering,... dat is dan mssn entertainment bij, maar eten en kleren bvb al niet. En scholing ook nog niet. En luiers, babyvoedsel, crèche al helemaal niet.
De meeste mensen willen banen die hun levensbehoeften kunnen betalen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:59 schreef Falco het volgende:
Dat minimumloon kan een leuk topic worden voor de GE. Sowieso krijgt Trump het moeilijk, want Clinton kan met dit thema kiezers uit de lagere sociale klasses wegsnoepen van hem. Als windvaan Trump opeens beslist ook voor verhoging van het minimumloon te zijn om die lagere sociale klasses weer aan te spreken, dan jaagt ie ongetwijfeld de ouderwetse die-hard Republikeinen weer in het harnas.
Of de lakens van de buren stelen en verknippen, dan heeft de baby ineens luiers met minions op.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:53 schreef OMG het volgende:
[..]
Dan wordt je niet ziek, tap je stroom af van de buren, en hergebruik je luiers. Tenminste, zo zie ik me KrappeAuto's wereld voor me.
Mja, maar Marie huurt dan ook maar gewoon een appartement, rijdt met een gewone tien jaar oude Fiesta en heeft geen kinders, behalve een metekind dat eens om de zoveel tijd komt logeren, aangezien dat kind aan de andere kant van Europa woont.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:58 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
500? Dat betaal ik alleen al aan autokosten.
Ik moet 5000 per maand ophoesten om alles te betalen en dan heb ik een belachelijke lage hypotheek vergeleken met mijn mede slaven. (1200 per maand)
We hebben het hier over de laagste sociaaleconomische groep, dan is het niet zo gek dat je afwijkt van wat ''normaal'' is.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:47 schreef Falco het volgende:
[..]
50%! Dat is echt een belachelijke grote maandelijkse kostenpost. Bedenk ook dat mensen moeten eten, vervoer naar werk hebben, abonnementen en nog allerlei andere kosten hebben. 30% uitgave aan huisvesting vind ik persoonlijk al vrij fors.
Als we even wat back-of-the-envelope berekeningen doen:quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:49 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Eu. Is Amerika zo goedkoop ofzo? Ik betaal nog 500 euro per maand aan gas, electriciteit, verzekeringen, benzine, telefonie en internet, onderhoud, dokterskosten, beroepsverzekering,... dat is dan mssn entertainment bij, maar eten en kleren bvb al niet. En scholing ook nog niet. En luiers, babyvoedsel, crèche al helemaal niet.
True, maar wat is er dan aan Trump's idee dat zoveel beter is voor die lagere klassen (en middenklasse)? Op het eerste gezicht zie ik vnl een heleboel mooie beloften die helaas niet bepaald haalbaar zijn.quote:Op donderdag 5 mei 2016 15:06 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
De meeste mensen willen banen die hun levensbehoeften kunnen betalen.
Geen Clinton die belooft om mijnwerkers werkloos te maken vanwege de oorlog tegen steenkool.
Kun je nagaan hoe fantaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaastisch het leven hier is.quote:Op donderdag 5 mei 2016 15:06 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Of de lakens van de buren stelen en verknippen, dan heeft de baby ineens luiers met minions op.![]()
Maar ik vroeg me het ergens wel af, hoe duur het leven daar precies is.
[..]
Mja, maar Marie huurt dan ook maar gewoon een appartement, rijdt met een gewone tien jaar oude Fiesta en heeft geen kinders, behalve een metekind dat eens om de zoveel tijd komt logeren, aangezien dat kind aan de andere kant van Europa woont.de vijfhonderd is dan ook zonder de huur (en zonder beroepskosten, behalve de extra 'malpractice' verzekering)
Dat doen ze allemaal.quote:Op donderdag 5 mei 2016 15:09 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
True, maar wat is er dan aan Trump's idee dat zoveel beter is voor die lagere klassen (en middenklasse)? Op het eerste gezicht zie ik vnl een heleboel mooie beloften die helaas niet bepaald haalbaar zijn.
Even een paar van mijn vaste lasten op een rijtje;quote:Op donderdag 5 mei 2016 15:06 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Of de lakens van de buren stelen en verknippen, dan heeft de baby ineens luiers met minions op.![]()
Maar ik vroeg me het ergens wel af, hoe duur het leven daar precies is.
Hier kan ik niks mee.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:55 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
En hier ga ik nu even tegen je in. (sorry bud)
Weet je wel wat de laatste jaren hebben veroorzaakt na 2008. de grote crisis?
Een brok ellende.
USA en Canada land van de onbegrenste mogelijkheden? Ja voor Dokters en Chirurgen. D De gewone man is de lul. De komplete middenstand word uitgeroeid en men stevent hier op het eeuwenoude recept af: stinkend rijk en bloedarm.
Sociaal is de America's totaal gebroken. 8 jaren Democraten heeft niets geholpen en de corruptie en graaierijen van BEIDE kanten (Democraten en Republikeinen) heeft dit land naar de afgrond gebracht, net als Canada. Onbetaalbaar.
Het is niet voor niets dat ik weg ga want ik zie absoluut geen toekomst voor mijn kinderen hier.
Werken als honden en hopen dat je het einde van de maand haalt.
En die kinderen had ik al hoor, ver voordat ik naar Canada kwam.
Maar er zijn ook duizenden mensen hier die hun baan kwijt raakten van de ene minuut op de andere. (ja dit soort "leuke" dingen gebeuren hier ook want je hebt geen ontslag bescerming of wat dan ook)
Er zijn nog steeds mensen die in tentenkampen wonen vanwge de crisis van 2006 of op straat zwerven. Maar dat hoor je niet want het sprookje van het beloofde land moet immers in stand worden gehouden??!!
F* Clinton en Trump en de rest van die USA ratten. Een plaag voor de wereld, niets meer en niets minder!
Jij leeft ook de Amerikaanse droom lees ik.....quote:Op donderdag 5 mei 2016 15:18 schreef OMG het volgende:
[..]
Even een paar van mijn vaste lasten op een rijtje;
Water ~ $70 - 80
Electriciteit; op het moment ~$120 - 130, maar kan in de winter richting de $300 gaan, want electric furnace.
Hypotheek $700 (wat zelfs minder is dan de huur die we een paar jaar terug betaalden).
Auto verzekering ~ $75 (verplicht, want auto)
Benzine ~$20 per week. En dan woon ik 10 minuten van werk.
En wij hebben dan een uitgebreide TV/internet/mobiele telefoon bundle die richting de $400 loopt.
Verzekeringen lopen via werk, maar voorheen had ik ook nog $60 per maand aan eigen tandarts verzekering lopen.
Dus je kunt ervoor kiezen om eens per week te douchen en van smerige borden te eten om water te besparen. Of afwassen en douchen combineren. Met je vuile was erbij. Drie in 1 klap.
Mijn stelling was enkel dat 99.9% onderdak, eten en kleding kan betalen. Wat klopt hier niet van?quote:Op donderdag 5 mei 2016 15:22 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Nee dat begrijp ik. Misschien moet je eens hier komen wonen om de "wonderen" te aanschouwen.
Niets.quote:Op donderdag 5 mei 2016 15:23 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Mijn stelling was enkel dat 99.9% onderdak, eten en kleding kan betalen. Wat klopt hier niet van?
Mhm, okee, in het geheel precies een beetje duurder dan hier precies... dan kan ik me wel heel goed voorstellen dat dat minimumloon toch een zeer belangrijk punt kan of zou moeten zijn,quote:Op donderdag 5 mei 2016 15:18 schreef OMG het volgende:
[..]
Even een paar van mijn vaste lasten op een rijtje;
Water ~ $70 - 80
Electriciteit; op het moment ~$120 - 130, maar kan in de winter richting de $300 gaan, want electric furnace.
Hypotheek $700 (wat zelfs minder is dan de huur die we een paar jaar terug betaalden).
Auto verzekering ~ $75 (verplicht, want auto)
Benzine ~$20 per week. En dan woon ik 10 minuten van werk.
En wij hebben dan een uitgebreide TV/internet/mobiele telefoon bundle die richting de $400 loopt.
Verzekeringen lopen via werk, maar voorheen had ik ook nog $60 per maand aan eigen tandarts verzekering lopen.
Dus je kunt ervoor kiezen om eens per week te douchen en van smerige borden te eten om water te besparen. Of afwassen en douchen combineren. Met je vuile was erbij. Drie in 1 klap.
Arbeidsparticipatie is inderdaad maar een stukje van een groter geheel. Maar langer studeren heeft op het moment niet zo heel veel zin in de VS; de vraag is of de kosten opwegen tegen wat je ermee opschiet. Of je moet gokken dat studieschulden worden kwijtgescholden of gedeeltelijk afgeschreven.quote:Op donderdag 5 mei 2016 12:54 schreef Monolith het volgende:
Arbeidsparticipatie kent natuurlijk ook veel meer aspecten dan enkel mensen die het zoeken naar werk opgeven. Zo'n crisis die er flink inhakt zorgt er vaak ook voor dat de jeugd vaker en langer gaat studeren in plaats van gelijk gaat werken bijvoorbeeld.
Wat betreft de goedbetaalde banen is het ook wel een illusie om te denken dat je de arbeidsintensieve productielijnen terug kunt krijgen. Veel productie gaat bijvoorbeeld juist weer terug naar de VS, maar niet meer met veel, relatief goedbetaalde banen voor laag- of ongeschoolden, maar grotendeels geautomatiseerd met een paar functies waarvoor wel kwalificaties vereist zijn.
Roepen dat je die banen terug gaat brengen is in mijn ogen ook gewoon lucht verkopen.
Absoluut. Wat echter niet wegneemt dat mensen ook als ze dat niet hebben nog wel in staat moeten zijn om rond te kunnen komen. Doe je dat niet dan is de hele samenleving daar op termijn ook de dupe van naast eventuele kinderen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:29 schreef KrappeAuto het volgende:
Het is nog handiger om eerst een stabiele financiële positie te hebben voordat je kinderen krijgt.
Wat in ieder geval opmerkelijk is, dat is het feit dat hij allerlei opmerkingen eruit gooit, die tot dusver volledig "onbespreekbare" onderwerpen of standpunten aansnijden. Het is compleet belachelijk dat niemand anders in de race de gang van zaken met betrekking tot het interventiebeleid (militair/buitenlands) kritisch heeft benaderd. Ook de kritiekloze benadering van "handelsverdragen" is nu omgegooid.quote:Op donderdag 5 mei 2016 13:16 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Trump is ook gewoon anti-establishment natuurlijk, wereld van verschil met Wilders.
Het zegt natuurlijk verder helemaal niks over Trumps geschiktheid, anti-establishment is niet per se goed of slecht
Jij bent een kleine 5000 dollar per jaar kwijt aan tv/internet/bellen?quote:Op donderdag 5 mei 2016 15:18 schreef OMG het volgende:
[..]
Even een paar van mijn vaste lasten op een rijtje;
Water ~ $70 - 80
Electriciteit; op het moment ~$120 - 130, maar kan in de winter richting de $300 gaan, want electric furnace.
Hypotheek $700 (wat zelfs minder is dan de huur die we een paar jaar terug betaalden).
Auto verzekering ~ $75 (verplicht, want auto)
Benzine ~$20 per week. En dan woon ik 10 minuten van werk.
En wij hebben dan een uitgebreide TV/internet/mobiele telefoon bundle die richting de $400 loopt.
Verzekeringen lopen via werk, maar voorheen had ik ook nog $60 per maand aan eigen tandarts verzekering lopen.
Dus je kunt ervoor kiezen om eens per week te douchen en van smerige borden te eten om water te besparen. Of afwassen en douchen combineren. Met je vuile was erbij. Drie in 1 klap.
Blijkbaarquote:Op donderdag 5 mei 2016 15:58 schreef Morendo het volgende:
[..]
Jij bent een kleine 5000 dollar per jaar kwijt aan tv/internet/bellen?
Ik vraag me altijd af wat die lui nou precise verwachten van zo'n Trump? Welk heilzaam beleid komt er bji hun held vandaan en hoe gaat dat hun leven verbeteren?quote:Op donderdag 5 mei 2016 13:09 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ach, die curieuze gedachtenkronkel zie je overal bij vermeende 'anti-establishment' politici. Wilders heeft ook nog nauwelijks een dag in zijn leven buiten de politiek gewerkt, maar wordt door zijn achterban ook gezien als een outsider.
Mijn kosten zijn nu $ 350 per maand. 1x TV, internet, landline en 4 mobiele telefoons.quote:Op donderdag 5 mei 2016 16:02 schreef OMG het volgende:
[..]
Blijkbaar. Internet, landline, 2 mobiele telefoons, 2 DVRs, 1 miljard TV kanalen. Gelukkig heb ik een goede baan en kan ik het missen.
Inderdaad, documentaires over mensen die in auto's leven en dergelijke zijn toch wel een eye-opener over hoe klein de stap van iets naar niets is in de VS. Ook het steeds terugkerende fenomeen dat uit onderzoek blijkt, dat een groot aantal mensen in de VS nauwelijks reserves heeft, geeft sterk te denken.quote:
Dat is waar, ik vraag me alleen af of ze ook wat meer gaan kunnen doen dan het op de kaart zetten. Het komt op mij soms over als 'laat ik heel hard roepen wat ik allemaal vind dat er mis is, ik heb ook geen idee hoe ik dat moet oplossen, maar het is in ieder geval de fout van de ander dat het misgelopen is en alleen ik kan het oplossen'. Ik bedoel, goed dat het op tafel komt, maar kunnen ze dan ook met een voorstel tot oplossing komen dat ook daadwerkelijk een kans op slagen heeft?quote:Op donderdag 5 mei 2016 15:57 schreef drexciya het volgende:
[..]
Wat in ieder geval opmerkelijk is, dat is het feit dat hij allerlei opmerkingen eruit gooit, die tot dusver volledig "onbespreekbare" onderwerpen of standpunten aansnijden. Het is compleet belachelijk dat niemand anders in de race de gang van zaken met betrekking tot het interventiebeleid (militair/buitenlands) kritisch heeft benaderd. Ook de kritiekloze benadering van "handelsverdragen" is nu omgegooid.
Wat dat aangaat heeft hij toch al iets bereikt. Andersom is het Sanders geweest, die bepaalde onderwerpen op de agenda heeft gezet. Wat dat aangaat is het opmerkelijk wat de twee anti-establishment kandidaten voor de campagnes hebben gedaan.
Ik heb niet de indruk dat daarover wordt nagedacht. Hij speelt meer in op het gevoel van mensen die bepaalde zaken beu zijn, niet echt begrijpen hoe ingewikkeld en complex dat soort kwesties zijn en dan geloven dat dat relatief makkelijk op te lossen is maar het gewoon aan wilskracht ontbreekt. Tja.quote:Op donderdag 5 mei 2016 16:04 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik vraag me altijd af wat die lui nou precise verwachten van zo'n Trump? Welk heilzaam beleid komt er bji hun held vandaan en hoe gaat dat hun leven verbeteren?
Analysis Trump Tax Plan by Tax Foundationquote:Op donderdag 5 mei 2016 16:04 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik vraag me altijd af wat die lui nou precise verwachten van zo'n Trump? Welk heilzaam beleid komt er bji hun held vandaan en hoe gaat dat hun leven verbeteren?
Kartelvorming inderdaad; men heeft in een ver verleden bepaalde bedrijven in stukken geknipt, maar na verloop van tijd komen de bedrijven weer terug op hun oude niveau en omvang. En de "kwaliteit" van de diensten die ze bieden zijn ook nogal discutabel; daar wordt nogal vaak over geklaagd.quote:Op donderdag 5 mei 2016 16:10 schreef Morendo het volgende:
Waarom is telecommunicatie en internet zo prijzig in de VS? Kartelvorming?
quote:Op donderdag 5 mei 2016 16:10 schreef Morendo het volgende:
Waarom is telecommunicatie en internet zo prijzig in de VS? Kartelvorming?
Er speelt nog iets belangrijks mee: crony-kapitalisme, de waakhond die geen waakhond is aangezien een van de 'voormalige' telecombazen de directeur van die waakhond werd en dergelijke. Het feit dat dit soort bedrijven flink wat geld besteden aan de politieke partij(en) helpt hen natuurlijk ook, die politieke partijen doen favors terug in ruil voor dat geld. Of je moet geloven dat de bazen van dit soort bedrijven extreem slechte zakenmannne zijn.quote:Op donderdag 5 mei 2016 16:13 schreef drexciya het volgende:
[..]
Kartelvorming inderdaad; men heeft in een ver verleden bepaalde bedrijven in stukken geknipt, maar na verloop van tijd komen de bedrijven weer terug op hun oude niveau en omvang. En de "kwaliteit" van de diensten die ze bieden zijn ook nogal discutabel; daar wordt nogal vaak over geklaagd.
Het is gewoon hetzelfde effect als waardoor je in een groot deel van Europa de opkomst van populistisch rechts hebt. Hier in Nederland zouden ze dit het Wilders-effect noemen: zeer terechte kritiek leveren op de fouten van het establishment, de vinger op de zere plek leggen en daarom veel kiezers trekken. Ik denk dat je dit mag zien als een zuiveringsmechanisme. Hoewel de oplossingen wellicht niet van deze bewegingen zullen komen zorgen ze er wel voor dat er uiteindelijk schoon schip wordt gemaakt bij sommige politieke partijen, die partijen die dat doen behouden een recht van bestaan in de toekomst, die partijen die dat niet doen zullen in eerste instantie naar het strafbankje verdwijnen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 16:04 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik vraag me altijd af wat die lui nou precise verwachten van zo'n Trump? Welk heilzaam beleid komt er bji hun held vandaan en hoe gaat dat hun leven verbeteren?
Erger nog, tegelijkertijd is het nu niet zo dat het een realistische optie is om niet minstens een bachelorsgraad te halen, of desnoods een AD. Het verschil in inkomen is daarvoor te groot. Ze hebben dus geen andere keuze dan zich flink in de schulden te steken voor het volgen van een opleiding. Wellicht is dat een van de redenen waarom het leeuwendeel van de jongeren voor Sanders kiest. Hij belooft hen gratis studeren, Hillary geeft aan het huidige stelsel in stand te willen houden (niets waar zij het over heeft gehad is niet al zo).quote:Op donderdag 5 mei 2016 15:48 schreef drexciya het volgende:
Arbeidsparticipatie is inderdaad maar een stukje van een groter geheel. Maar langer studeren heeft op het moment niet zo heel veel zin in de VS; de vraag is of de kosten opwegen tegen wat je ermee opschiet. Of je moet gokken dat studieschulden worden kwijtgescholden of gedeeltelijk afgeschreven.
Enkel op dat punt! Voor de rest zijn de verschillen natuurlijk als die tussen dag en nacht: Sanders komt wel met oplossingen, hij is geen populist, hij probeert juist mensen nader tot elkaar te laten komen en hij is relatief arm (in vergelijking met Trump en Hillary, met een gezamelijk inkomen van 5 ton, waarvan een niet onaanzienlijk deel naar goede doelen gaat, hebben Bernie en zijn vrouw natuurlijk niets te klagen). Naast de overduidelijke links/rechts verschillen (nivelleren/denivelleren, publieke gezondheidszorgverzekering vs. private etc.).quote:Op donderdag 5 mei 2016 16:36 schreef skysherrif het volgende:
Wat dat betreft is Sanders redelijk vergelijkbaar met Trump
quote:Speaking at a joint press conference at 10 Downing Street alongside his Japanese counterpart, Shinzo Abe, Cameron said, having come through the tough primary process, Trump “deserves our respect”.
“Knowing the gruelling nature of the primaries, what you have to go through to go on and represent your party in a general election – anyone who makes it through that deserves our respect,” he said.
However, he added: “What I said about Muslims, I wouldn’t change that view. I’m very clear that the policy idea that was put forward was wrong, it is wrong, and it will remain wrong.”
Waarom zou Mexico niet direct of indirect voor een muur betalen?quote:Op donderdag 5 mei 2016 16:09 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Dat is waar, ik vraag me alleen af of ze ook wat meer gaan kunnen doen dan het op de kaart zetten. Het komt op mij soms over als 'laat ik heel hard roepen wat ik allemaal vind dat er mis is, ik heb ook geen idee hoe ik dat moet oplossen, maar het is in ieder geval de fout van de ander dat het misgelopen is en alleen ik kan het oplossen'. Ik bedoel, goed dat het op tafel komt, maar kunnen ze dan ook met een voorstel tot oplossing komen dat ook daadwerkelijk een kans op slagen heeft?
Want Mexico gaat betalen voor een muur die ik wil bouwen, om even de absolute dooddoener boven te halen, ik heb er nu niet meteen een van het andere kamp bij de hand.
mmmm...dus roepen dat het onderwijs gratis moet is niet populistisch?quote:Op donderdag 5 mei 2016 16:38 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Enkel op dat punt! Voor de rest zijn de verschillen natuurlijk als die tussen dag en nacht: Sanders komt wel met oplossingen, hij is geen populist, hij probeert juist mensen nader tot elkaar te laten komen en hij is relatief arm (in vergelijking met Trump en Hillary, met een gezamelijk inkomen van 5 ton, waarvan een niet onaanzienlijk deel naar goede doelen gaat, hebben Bernie en zijn vrouw natuurlijk niets te klagen). Naast de overduidelijke links/rechts verschillen (nivelleren/denivelleren, publieke gezondheidszorgverzekering vs. private etc.).
Nee, het is een kwestie van boerenverstand. Het werkt simpelweg beter.quote:Op donderdag 5 mei 2016 17:17 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
mmmm...dus roepen dat het onderwijs gratis moet is niet populistisch?
Nee daar gaat het niet om.quote:Op donderdag 5 mei 2016 17:24 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Nee, het is een kwestie van boerenverstand. Het werkt simpelweg beter.
Dan maar allebei door de Mexicanen laten betalen?quote:Op donderdag 5 mei 2016 17:30 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Nee daar gaat het niet om.
Trump roept om een muur maar hoe word dit betaald?
Sanders roept om gratis onderwijs maar hoe word dit betaald?
Goed idee.quote:Op donderdag 5 mei 2016 18:26 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Dan maar allebei door de Mexicanen laten betalen?
Wow ben je ooit in Amerika geweest?quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:45 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Dat zou kunnen, maar aan het eind van de dag lijkt het me dat 99.9% van de mensen huur, voedsel en kleding kunnen betalen. Als je 40 uur rekent tegen een loon van $7 krijg je $1120 per maand. Ik weet niet precies hoeveel daarvan af gaat, maar ik denk dat men netto nog iets extra's krijgt van de overheid.
Laten we zeggen een netto-inkomen van $1300. Lijkt me dat je genoeg plekken hebt waar je onderdak kan huren tegen $650-700. Dan heb je nog flink wat over voor eten, kleding, entertainment, scholing.
Als je schrijnende armoede hebt en een instabiele middenklasse, dan is er heel wat mis. Ik zeg niet dat het hele systeem op zich op de schop moet, maar men moet de prioriteit bij onderwijs en een stabiele middenklasse leggen. En het onderwijs moet beter om de wetenschap voor de toekomst veilig te stellen. Ieder zichzelf respecterend land investeert in vooruitgang. Doet men dat niet dan krijg je uiteindelijk een dommer land omdat het slimmere deel van de populatie naar het buitenland vertrekt. Dat is in Turkije zichtbaar, dat gaat ook in Amerika gebeuren als er een republikein aan 't roer komt die op onderwijs en wetenschap gaat korten.quote:Op donderdag 5 mei 2016 14:18 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Wat is mis met het huidige systeem?
Nee, jij kent de achtergrond niet en redeneert vanuit je eigen fantasie, dat maakt je niet geschikt om hierover een mening te vormen. Deze mensen zitten daar omdat ze om wat voor reden dan ook werkloos werden en de hoge huurprijs niet meer konden betalen. En als je in de riolen leeft en je iedere dag moet overleven, dan kan het zijn dat drugs een uitvlucht zijn uit de ellende van de nieuwe dagelijkse realiteit.quote:Deze mensen zitten daar vanwege verkeerde levenskeuzes (vooral drugsgebruik), niet omdat het systeem hen genaaid heeft.
Je roept nu wat mensen over jou roepen, maar dat geldt hier niet.quote:Het beste wat je kunt doen om er voor te zorgen dat deze mensen nooit meer een baan krijgen is om het minimumloon te verdubbelen.
Ja, maar krijg je dan geen discussie over in hoeverre onderwijs gratis moet zijn? Basisonderwijs? Middelbare school? College? PhD? Onderwijs voor kinderen met speciale noden? En wat met kinderen die niet verder studeren, die krijgen dan minder?quote:Op donderdag 5 mei 2016 18:39 schreef Janneke141 het volgende:
Het komt in feite op hetzelfde neer: beiden willen een ander dwingen om te betalen voor hun idee. Trump de Mexicanen, Sanders de Amerikaanse belastingbetaler. Verschil is dat wat Trump wil natuurlijk niet kan, terwijl Sanders wel degelijk de binnenlandse belastingen zou kunnen aanpassen.
Ik gok van niet, als je z'n openbaar vervoer argument ziet.quote:Op donderdag 5 mei 2016 18:43 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Wow ben je ooit in Amerika geweest?
Het is een rekbaar begrip. Ik vind persoonlijk dat gratis onderwijs überhaupt niet bestaat, maar dat ziet Sanders uiteraard anders. Wat hij precies van plan is kan Bram je wel vertellen, die is aardig thuis in zijn plannen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 18:44 schreef MarieAlice het volgende:
[..]
Ja, maar krijg je dan geen discussie over in hoeverre onderwijs gratis moet zijn? Basisonderwijs? Middelbare school? College? PhD? Onderwijs voor kinderen met speciale noden? En wat met kinderen die niet verder studeren, die krijgen dan minder?
Heeft er iemand daar een link van over hoe hij dat precies wil doen? Ik zie door het bos de bomen niet meer. Of door de bomen het bos niet meer. Whatever.
Ja $15 landelijk lijkt me vreemd, North Carolina en Pennsylvania heb je minder geld nodig dan in California of DC.quote:Op donderdag 5 mei 2016 01:02 schreef Monolith het volgende:
[..]
Er zijn ook al wel meer plekken waar men lokaal een minimumloon van $15 heeft ingevoerd. Op zich valt er in mijn ogen ook wel iets te zeggen voor meer regionale en lokale diversiteit aangezien het prijspeil nogal kan verschillen, maar het ironische is dat veel Republikeinse staten juist steden en gemeentes weer verbieden om een afwijkend (hoger) minimumloon in te voeren.
Simpel: een nultarief voor inschrijvingsgeld (wat wij hier collegegeld noemen) voor alle publieke universiteit.quote:Op donderdag 5 mei 2016 18:51 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het is een rekbaar begrip. Ik vind persoonlijk dat gratis onderwijs überhaupt niet bestaat, maar dat ziet Sanders uiteraard anders. Wat hij precies van plan is kan Bram je wel vertellen, die is aardig thuis in zijn plannen.
Denk jij dat dat positief is voor de kwaliteit van het onderwijs aldaar?quote:Op donderdag 5 mei 2016 18:59 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Simpel: een nultarief voor inschrijvingsgeld (wat wij hier collegegeld noemen) voor alle publieke universiteit.
Sorry, jij raakt nu kant noch wal. Bij die muur gaat het niet zo zeer om wat het kost maar om het feit dat het weggegooid geld is aangezien het nauwelijks meer effectief is terwijl het wel pak hem beet 25 miljard USD per 7 jaar kost volgens schattingen. Budgettair is het geen ramp (vergelijkbaar met 3 miljard euro voor enkel Nederland per 7 jaar aan extra kosten), het is vooral heel erg onnozel.quote:Op donderdag 5 mei 2016 17:30 schreef DUTCHKO het volgende:
Trump roept om een muur maar hoe word dit betaald?
Sanders roept om gratis onderwijs maar hoe word dit betaald?
Ik denk dat dat afhangt van hoe goed ze zich aanpassen aan de gevolgen van die maatregel. Stel dat een aanzienlijk hoger percentage van de studenten voor een publieke universiteit zou kiezen en dat er ook extra mensen gaan studeren die al werken dan zal je de capaciteit moeten uitbreiden. Ik zie dat niet als een probleem aangezien je meer geld verdient met de betere opgeleide bevolking dan wat het kost, maar je zal je wel moeten aanpassen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 19:02 schreef Janneke141 het volgende:
Denk jij dat dat positief is voor de kwaliteit van het onderwijs aldaar?
Geen plannen om de landline op te geven en minder kanalen te nemen? Of zit dat in het pakket?quote:Op donderdag 5 mei 2016 16:02 schreef OMG het volgende:
[..]
Blijkbaar. Internet, landline, 2 mobiele telefoons, 2 DVRs, 1 miljard TV kanalen. Gelukkig heb ik een goede baan en kan ik het missen.
En dan installeerd hij een nultarief en gaan de studiekosten per jaar omhoog om het verloren inkomen op te vangen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 19:05 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Sorry, jij raakt nu kant noch wal. Bij die muur gaat het niet zo zeer om wat het kost maar om het feit dat het weggegooid geld is aangezien het nauwelijks meer effectief is terwijl het wel pak hem beet 25 miljard USD per 7 jaar kost volgens schattingen. Budgettair is het geen ramp (vergelijkbaar met 3 miljard euro voor enkel Nederland per 7 jaar aan extra kosten), het is vooral heel erg onnozel.
Waar Sanders voor pleit, een nultarief voor inschrijvingsgeld voor alle publieke universiteiten in de USA, is gemakkelijk te betalen. Het gaat om een uiterst klein deel van de begroting. Als ze alleen al op defensie lichtjes zouden bezuinigen, in die mate dat de begroting nog steeds ontiegelijk veel groter is dan die van alle grote concurrenten samen, dan heb je al het geld bij elkaar gesprokkeld. Als je zeer lichtjes de belasting voor hoge inkomens en vermogens verhoogt dan heb je al het geld bij elkaar gesprokkeld. Het gaat nergens over, het is dom rechts onderbuikgelul van dezelfde mensen die het bijvoorbeeld nooit over de defensiekosten of de belachelijk lage belastingen voor rijke mensen hebben: smoezen omdat ze simpelweg niet willen dat iedereen een hoge opleiding kan volgen zonder zich in de schulden te steken. Denk er zelf maar even over na waarom die mensen dat niet zouden willen.
Ik heb niet eens tv maar internet is $60 voor belasting en het goedkoopste mobiele abonnement zit ook op 40 voor belasting. Met alleen die twee dingen en dan de goedkoopste baggerversies zit je al op 15k per jaar.quote:Op donderdag 5 mei 2016 15:58 schreef Morendo het volgende:
[..]
Jij bent een kleine 5000 dollar per jaar kwijt aan tv/internet/bellen?
Die landline zal ooit wel eens verdwijnen, m'n vrouw had 'm ooit eens voor werk nodig en toen is 'ie blijven hangen. Wat betreft TV, ik kan het missen en kijk nog TV genoeg om m'n huidige plan te houden. Wellicht veranderd dat in de toekomst.quote:Op donderdag 5 mei 2016 19:38 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Geen plannen om de landline op te geven en minder kanalen te nemen? Of zit dat in het pakket?
Krappeauto vergeet dat niet iedereen zoals hem is. Mensen hebben verschillende achtergronden en verschillende families en reserves. Als de een dreigt te verzuipen, dan staat er misschien een vader / moeder, broer of zus klaar. Als een ander dreigt te verzuipen, dan verzuipt ie want als bevolking zijn we helemaal niet zo sociaal. en is het ieder voor zich Je leent makkelijker aan familie dan aan vrienden of kennissen. De meeste mensen schamen zich kapot als ze om geld moeten vragen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 19:52 schreef OMG het volgende:
[..]
Die landline zal ooit wel eens verdwijnen, m'n vrouw had 'm ooit eens voor werk nodig en toen is 'ie blijven hangen. Wat betreft TV, ik kan het missen en kijk nog TV genoeg om m'n huidige plan te houden. Wellicht veranderd dat in de toekomst.
Maar zelfs al haal ik dat soort zaken uit m'n huidige bundle, of schroef ze terug naar opties met minder kanalen, etc., dan nog haal ik nooit KrappeAuto's $30 per maand.
Mwa, voor een groot deel zijn het natuurlijk ook gewoon keuzes die mensen maken. Wil je een abbonement waarbij je elk jaar of elke 2 jaar het nieuwste model smartphone krijgt, met een flinke databundel zodat je allerlei onzin op YouTube kunt bekijken, en meer van dat soort fratsen... ja dan moet je inderdaad flink in de buidel tasten.quote:Op donderdag 5 mei 2016 16:10 schreef Morendo het volgende:
Waarom is telecommunicatie en internet zo prijzig in de VS? Kartelvorming?
Inderdaad; OV in de VS schijnt nogal belabberd te zijn.quote:Op donderdag 5 mei 2016 18:46 schreef OMG het volgende:
Ik gok van niet, als je z'n openbaar vervoer argument ziet..
Hoe staat 't eigenlijk met de huidige beschikbaarheid van Palin en Christie?quote:Op donderdag 5 mei 2016 12:44 schreef Monolith het volgende:
[..]
En Kasich heeft al aangegeven daarvoor te passen.
twitter:realDonaldTrump twitterde op donderdag 05-05-2016 om 20:57:30Happy #CincoDeMayo! The best taco bowls are made in Trump Tower Grill. I love Hispanics! https://t.co/ufoTeQd8yA https://t.co/k01Mc6CuDI reageer retweet
Niemand hoeft in een westers land schrijnend armoedig door het leven te gaan als diegene dat niet wilt.quote:Op donderdag 5 mei 2016 18:43 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Als je schrijnende armoede hebt en een instabiele middenklasse.
Ze zullen vast een goed verhaal hebben waar naïeve mensen makkelijk intrappen, maar niemand woont daar omdat het systeem hen genaaid heeft.quote:Nee, jij kent de achtergrond niet en redeneert vanuit je eigen fantasie, dat maakt je niet geschikt om hierover een mening te vormen. Deze mensen zitten daar omdat ze om wat voor reden dan ook werkloos werden en de hoge huurprijs niet meer konden betalen. En als je in de riolen leeft en je iedere dag moet overleven, dan kan het zijn dat drugs een uitvlucht zijn uit de ellende van de nieuwe dagelijkse realiteit.
Ik vind alles prima, zolang je maar niet denkt dat je geen dikke middelvinger opsteekt tegen deze mensen met een verdubbeling van het minimumloon.quote:Je roept nu wat mensen over jou roepen, maar dat geldt hier niet.
Ik denk dat ik minder ver van de werkelijkheid sta dan mensen die $5000 per jaar kwijt zijn aan internet en televisie.quote:Op donderdag 5 mei 2016 20:34 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Krappeauto vergeet dat niet iedereen zoals hem is.
Natuurlijk zullen er mensen bestaan die alles in het leven tegen zich hebben. Maar dan hebben we het over de uitzonderingen op de regel. Ik ben helemaal voor voorzieningen om die mensen te helpen. Maar een verdubbeling van het minimumloon lijkt me vooralsnog een verschrikkelijk plan.quote:Mensen hebben verschillende achtergronden en verschillende families en reserves. Als de een dreigt te verzuipen, dan staat er misschien een vader / moeder, broer of zus klaar. Als een ander dreigt te verzuipen, dan verzuipt ie want als bevolking zijn we helemaal niet zo sociaal. en is het ieder voor zich Je leent makkelijker aan familie dan aan vrienden of kennissen. De meeste mensen schamen zich kapot als ze om geld moeten vragen.
Daarom zijn er ook zoveel trailer kampen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:16 schreef KrappeAuto het volgende:
Niemand hoeft in een westers land schrijnend armoedig door het leven te gaan als diegene dat niet wilt.
Nog een stuk verder zelfs als je denkt dat een auto een luxe is, en je voor $30 per maand in internet/telefoon abonnement hebt.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:16 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Ik denk dat ik minder ver van de werkelijkheid sta dan mensen die $5000 per jaar kwijt zijn aan internet en televisie.
Vertel dat aan het volk dat in de riolen leeft. Dat is geen keus Sjaak, dat is waar je in terechtkomt na een terugval of waarin je geboren wordt. In beide gevallen is de kans dat je erin blijft hangen groot.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:16 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Niemand hoeft in een westers land schrijnend armoedig door het leven te gaan als diegene dat niet wilt.
Het systeem dient op dit moment de rijkeren, en niet de bevolking in z'n algemeenheid.quote:Ze zullen vast een goed verhaal hebben waar naïeve mensen makkelijk intrappen, maar niemand woont daar omdat het systeem hen genaaid heeft.
Drank en drugs zijn veelal een gevolg van problemen.. niet de oorzaak. En dat een land als Somalie daar niet mee om kan gaan, laat dat zo zijn. Maar Amerika heeft als voorbeeldmaatschappij tenminste de verantwoordelijkheid om mensen uit riolen te houden en ze terug de maatschappij in te helpen.quote:Wat ik me nog kan herinneren van een documentaire over deze mensen is dat het vooral kwam door drugs/drank problemen.
Die mensen zijn niet arm, daar gaat het niet over. En als je 't over andere users hebt, ok.. die kunnen hun eigen leven wel managen. Als men echt niet met geld om kan gaan, moet daar begeleiding voor komen.quote:Ik denk dat ik minder ver van de werkelijkheid sta dan mensen die $5000 per jaar kwijt zijn aan internet en televisie.
Jij weet niet wat de regel is want dat heb je niet onderzocht. Jij leeft daarboven en dat moet jij weten, maar politici horen er voor iedereen te zijn.. niet alleen voor degenen die met de gouden lepel in hun achterwerk geboren zijn.quote:Natuurlijk zullen er mensen bestaan die alles in het leven tegen zich hebben. Maar dan hebben we het over de uitzonderingen op de regel. Ik ben helemaal voor voorzieningen om die mensen te helpen. Maar een verdubbeling van het minimumloon lijkt me vooralsnog een verschrikkelijk plan.
quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:11 schreef Nintex het volgende:
Trump changing tone?
twitter:realDonaldTrump twitterde op donderdag 05-05-2016 om 20:57:30Happy #CincoDeMayo! The best taco bowls are made in Trump Tower Grill. I love Hispanics! https://t.co/ufoTeQd8yA https://t.co/k01Mc6CuDI reageer retweet
edit: oh toch wel.twitter:BuzzFeedAndrew twitterde op donderdag 05-05-2016 om 21:10:19Just got off phone with Trump Grill, says they don't serve taco bowls. It's not on the menu online. reageer retweet
twitter:BuzzFeedAndrew twitterde op donderdag 05-05-2016 om 21:15:12Looks like the taco bowl is in fact offered at Trump Cafe not the Trump Grill. https://t.co/SWu1RsdAlD reageer retweet
Ik geloof niet zo in ''slachtoffers van het systeem''. Het neemt alle verantwoordelijkheid van het individu weg.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:26 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Vertel dat aan het volk dat in de riolen leeft. Dat is geen keus Sjaak, dat is waar je in terechtkomt na een terugval of waarin je geboren wordt. In beide gevallen is de kans dat je erin blijft hangen groot.
Waarom niet?quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:33 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Ik geloof niet zo in ''slachtoffers van het systeem''. Het neemt alle verantwoordelijkheid van het individu weg.
Iemand gaat niet zomaar van het hebben van een baan naar leven in het riool. Natuurlijk zullen mensen bestaan die na één keer drugs gebruiken alles op de kop zetten, maar we mogen van de meeste mensen verwachten dat ze een zekere mate van weerstand kunnen bieden tegen de tegenvallers in het leven.
Had niet verwacht dat internet en telefoon zo duur waren daar. Ik rekende Nederlandse prijzen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 19:44 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ik heb niet eens tv maar internet is $60 voor belasting en het goedkoopste mobiele abonnement zit ook op 40 voor belasting. Met alleen die twee dingen en dan de goedkoopste baggerversies zit je al op 15k per jaar.
Man man man. Kom eens uit die kortzichtige ivoren toren, godsamme man. Lekker makkelijk praten als je het relatief goed hebt. Ondertussen hebben steeds meer mensen moeite met de eisen die de samenleving stelt. Niet iedereen komt uit een goed gezin. En je hoeft dat maar tegen te hebben, of een ziekte of psychiatrische aandoening te hebben en de kans dat je geen contact met familie hebt en weinig tot geen vrienden tot je sociale contacten kunt rekenen is al een stuk groter. Dan kun je wel dom lullen dat niemand dat hoeft als je dat niet wil, maar er zijn genoeg mensen die het niet zo breed hebben als jij en ik. En voor een deel zal dat wellicht te maken hebben met verkeerde keuzen in het verleden, maar dan nog slaat het nergens op dat dat iemand de rest van z'n leven achtervolgt. En in Amerika ben je al helemaal de lul als je met een genetische aanleg voor schizofrenie geboren bent, die aanleg getriggerd is en je vervolgens één of meerdere psychotische episoden hebt meegemaakt. Dan moet je verdomd veel geluk hebben wil je niet in de goot belanden.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:16 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Niemand hoeft in een westers land schrijnend armoedig door het leven te gaan als diegene dat niet wilt.
Het enige wat jij doet is een potentieel schuldgevoel wegpraten door deze mensen collectief van een stempel te voorzien dat ze niet deugen, en het dus volgens jou gerechtvaardigd is dat ze in riolen leven. Dat doen meer mensen die de andere kant van 't verhaal niet willen kennen. Want stel je voor dat je je eens ongemakkelijk zou kunnen voelen als jij ergens een dure koffie drinkt en niet zorgeloos kunt genieten omdat je iemand ergens ziet bedelen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:33 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Ik geloof niet zo in ''slachtoffers van het systeem''. Het neemt alle verantwoordelijkheid van het individu weg.
Iemand gaat niet zomaar van het hebben van een baan naar leven in het riool. Natuurlijk zullen mensen bestaan die na één keer drugs gebruiken alles op de kop zetten, maar we mogen van de meeste mensen verwachten dat ze een zekere mate van weerstand kunnen bieden tegen de tegenvallers in het leven.
Ok genoeg.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:46 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Had niet verwacht dat internet en telefoon zo duur waren daar. Ik rekende Nederlandse prijzen.
Maar goed, maak in mijn budget van die kosten $100 en mijn punt blijft staan. Desnoods kan men internetcafé's gebruiken in plaats van een abonnement.
Zelfs in Nederland kunnen gezinnen met kinderen niet rondkomen van de bijstand inclusief toeslagen. Zonder kinderen kan dat volgens berekeningen van het Nibud net wel. Dus de rekensom die je maakt slaat nergens op.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:46 schreef KrappeAuto het volgende:
Maar goed, maak in mijn budget van die kosten $100 en mijn punt blijft staan.
Ik denk dat je me verkeerd begrepen hebt als je denkt dat ik het prima vindt als zieke mensen geen vangnet hebben. Ik heb het over gezonde mensen die in de laagste sociaaleconomische klasse zitten.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:46 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Man man man. Kom eens uit die kortzichtige ivoren toren, godsamme man. Lekker makkelijk praten als je het relatief goed hebt. Ondertussen hebben steeds meer mensen moeite met de eisen die de samenleving stelt. Niet iedereen komt uit een goed gezin. En je hoeft dat maar tegen te hebben, of een ziekte of psychiatrische aandoening te hebben en de kans dat je geen contact met familie hebt en weinig tot geen vrienden tot je sociale contacten kunt rekenen is al een stuk groter. Dan kun je wel dom lullen dat niemand dat hoeft als je dat niet wil, maar er zijn genoeg mensen die het niet zo breed hebben als jij en ik. En voor een deel zal dat wellicht te maken hebben met verkeerde keuzen in het verleden, maar dan nog slaat het nergens op dat dat iemand de rest van z'n leven achtervolgt. En in Amerika ben je al helemaal de lul als je met een genetische aanleg voor schizofrenie geboren bent, die aanleg getriggerd is en je vervolgens één of meerdere psychotische episoden hebt meegemaakt. Dan moet je verdomd veel geluk hebben wil je niet in de goot belanden.
Maar nee hoor, deze meneer verklaart even iedereen die dat wel is tot domme sukkel die het allemaal aan zichzelf te danken heeft. Nog even en ziek zijn is een keuze.
Echt, ga eens bij een daklozenopvang of psychiatrische inrichting kijken. Idioot.
De huidige maatschappij heeft anders meer een handje van schuldgevoelens aanpraten. Nergens stel ik dat deze mensen niet deugen, maar om te doen alsof deze mensen zelf geen verkeerde keuzes gemaakt hebben is oneerlijk discussiëren.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:47 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Het enige wat jij doet is een potentieel schuldgevoel wegpraten door deze mensen collectief van een stempel te voorzien dat ze niet deugen, en het dus volgens jou gerechtvaardigd is dat ze in riolen leven. Dat doen meer mensen die de andere kant van 't verhaal niet willen kennen.
En als dat wel gebeurt dan is dat een keuze.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:46 schreef OMG het volgende:
In de wereld van KrappeAuto worden mensen inderdaad nooit ziek, nooit ontslagen, en er gebeuren nooit dingen waar mensen niet voor verzekerd zijn of geen spaargeld voor heeft (als dat er überhaupt al is).
Wanneer was dan de laatste keer dat iemand in Nederland om kwam van de honger?quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:50 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Zelfs in Nederland kunnen gezinnen met kinderen niet rondkomen van de bijstand inclusief toeslagen. Zonder kinderen kan dat volgens berekeningen van het Nibud net wel. Dus de rekensom die je maakt slaat nergens op.
NRC - Tienduizenden Nederlanders hebben hongerquote:Op donderdag 5 mei 2016 21:51 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Wanneer was dan de laatste keer dat iemand in Nederland om kwam van de honger?
Voor gezonde mensen geldt hetzelfde. Er zijn genoeg mensen die gezond zijn maar niet meer aan de mate van zelfredzaamheid die de samenleving eist kunnen voldoen. Dat kan door een lager IQ komen, weinig tot geen sociale contacten hebben, bepaalde vaardigheden niet hebben geleerd in het verleden, seksueel misbruik, te beschermende ouders, een minder hoog EQ, een echtscheiding, ontslag, overlijden, of een combinatie van allerlei niet-genoemde factoren. De wereld is niet zo zwart-wit als je doet voorkomen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:51 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Ik denk dat je me verkeerd begrepen hebt als je denkt dat ik het prima vindt als zieke mensen geen vangnet hebben. Ik heb het over gezonde mensen die in de laagste sociaaleconomische klasse zitten.
Hou je je nu bewust van de domme of wat?quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:51 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Wanneer was dan de laatste keer dat iemand in Nederland om kwam van de honger?
Dit is werkelijk schandalig voor Nederland!!quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:54 schreef Beathoven het volgende:
[..]
NRC - Tienduizenden Nederlanders hebben honger
Maar volgens mij kunnen we best kort over jouw mening zijn. Alles waar je zelf niet toe behoort, bestaat niet.
Heb geen abonnement maar kun je me vertellen hoeveel mensen in dat artikel zijn om gekomen?quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:54 schreef Beathoven het volgende:
[..]
NRC - Tienduizenden Nederlanders hebben honger
Geen van die factoren op zichzelf staand zorgt ervoor dat je in het riool moet gaan wonen. Dat komt misschien alleen voor als je op al die factoren zeer slecht scoort. Dus dan heb je het over een extreem kleine proportie mensen. Daar zou een vangnet voor moeten bestaan, absoluut.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:55 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Voor gezonde mensen geldt hetzelfde. Er zijn genoeg mensen die gezond zijn maar niet meer aan de mate van zelfredzaamheid die de samenleving eist kunnen voldoen. Dat kan door een lager IQ komen, weinig tot geen sociale contacten hebben, bepaalde vaardigheden niet hebben geleerd in het verleden, seksueel misbruik, te beschermende ouders, een minder hoog EQ, een echtscheiding, ontslag, overlijden, of een combinatie van allerlei niet-genoemde factoren. De wereld is niet zo zwart-wit als je doet voorkomen.
Natuurlijk, een hoop mensen redden het. Maar je hebt verdomde weinig nodig om uiteindelijk nog wel in de goot terecht te komen. Mensen als jij die net doen alsof dat allemaal een eigen verdienste is zou ik bijna een periode lang gunnen dat ze dagelijks bij de nachtopvang in de regio aan moeten kloppen en niks meer hebben. Ga een keer in de echte wereld kijken alsjeblieft.
Dat zeg ik; het is vaak een combinatie van allerlei factoren waar mensen zelf verdomd weinig tot geen invloed op hebben. Maar gelukkig is daar KrappeAuto die weet te vertellen welke mensen wel en welke mensen niet volgens het "eigen schuld, dikke bult"-principe van een vangnet gebruik mogen maken. Zo zwart-wit is het tenslotte allemaal wel.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:58 schreef KrappeAuto het volgende:
Geen van die factoren op zichzelf staand zorgt ervoor dat je in het riool moet gaan wonen.
Nee? Jij stelde dat een aanzienlijk aantal mensen niet rond kan komen. Als dat zo was zouden mensen om komen van de honger.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:57 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Hou je je nu bewust van de domme of wat?
Men ontdekt steeds meer in de foto:quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:29 schreef Mani89 het volgende:
[..]edit: oh toch wel.twitter:BuzzFeedAndrew twitterde op donderdag 05-05-2016 om 21:10:19Just got off phone with Trump Grill, says they don't serve taco bowls. It's not on the menu online. reageer retweet
twitter:BuzzFeedAndrew twitterde op donderdag 05-05-2016 om 21:15:12Looks like the taco bowl is in fact offered at Trump Cafe not the Trump Grill. https://t.co/SWu1RsdAlD reageer retweet
twitter:bennyjohnson twitterde op donderdag 05-05-2016 om 21:46:02Donald Trump is eating a taco salad on top of a bikini-clad photo of his ex-wife, Marla Maples. https://t.co/sW2itGBAOK reageer retweet
Je punt blijft niet staan want al je schattingen hebben hetzelfde probleem. Je kunt niet realistisch op 1300 dollar per maand leven in vrij veel delen van Amerika.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:46 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Had niet verwacht dat internet en telefoon zo duur waren daar. Ik rekende Nederlandse prijzen.
Maar goed, maak in mijn budget van die kosten $100 en mijn punt blijft staan. Desnoods kan men internetcafé's gebruiken in plaats van een abonnement.
Laten we 't beste hopenquote:Op donderdag 5 mei 2016 21:58 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Dit is werkelijk schandalig voor Nederland!!
En ik ben bang dat het alleen maar erger gaat worden.
Dit is gewoon iets wat je NIET wil in een beschaafd hoogstaand land. Je creeert een onderlaag waar de honden geen brood van lusten. (soms denk ik dat dit al aan de hand is gezien de sociale onlusten tussen verschillende inwoners groepen in NL)quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:58 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Heb geen abonnement maar kun je me vertellen hoeveel mensen in dat artikel zijn om gekomen?
[..]
Geen van die factoren op zichzelf staand zorgt ervoor dat je in het riool moet gaan wonen. Dat komt misschien alleen voor als je op al die factoren zeer slecht scoort. Dus dan heb je het over een extreem kleine proportie mensen. Daar zou een vangnet voor moeten bestaan, absoluut.
Als ik weer eens iemand met een bordje met daarop een boodschap dat ze dakloos zijn omdat ze hun baan zijn kwijtgeraakt zie, dan zal ik ze vertellen dat het hun eigen schuld is, want dat zei een gozer op net internet.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:00 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dat zeg ik; het is vaak een combinatie van allerlei factoren waar mensen zelf verdomd weinig tot geen invloed op hebben. Maar gelukkig is daar KrappeAuto die weet te vertellen welke mensen wel en welke mensen niet volgens het "eigen schuld, dikke bult"-principe van een vangnet gebruik mogen maken. Zo zwart-wit is het tenslotte allemaal wel.
Nogmaals: ga eens in de echte wereld kijken.
quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:02 schreef Nintex het volgende:
[..]
Men ontdekt steeds meer in de foto:twitter:bennyjohnson twitterde op donderdag 05-05-2016 om 21:46:02Donald Trump is eating a taco salad on top of a bikini-clad photo of his ex-wife, Marla Maples. https://t.co/sW2itGBAOK reageer retweet
En precies om deze onzinnige redenatie: ga eens in de echte wereld kijken.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:02 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Nee? Jij stelde dat een aanzienlijk aantal mensen niet rond kan komen. Als dat zo was zouden mensen om komen van de honger.
Als we de overduidelijke plekken als NYC en The Valley weglaten, op welke plekken dan niet?quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:02 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Je punt blijft niet staan want al je schattingen hebben hetzelfde probleem. Je kunt niet realistisch op 1300 dollar per maand leven in vrij veel delen van Amerika.
Ze gaan niet dood van de honger maar betalen hun huur, water en gas niet meer omdat ze ongewild keuzes moeten maken.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:02 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Nee? Jij stelde dat een aanzienlijk aantal mensen niet rond kan komen. Als dat zo was zouden mensen om komen van de honger.
Dat doe ik al regelmatig, dan zie je ineens een 'Eureka!'-momentje bij iemand waarna die vervolgens z'n oude meuk weggooit, een kapper binnenloopt en diezelfde dag nog een baan bemachtigt. Werkt altijd.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:03 schreef OMG het volgende:
[..]
Als ik weer eens iemand met een bordje met daarop een boodschap dat ze dakloos zijn omdat ze hun baan zijn kwijtgeraakt zie, dan zal ik ze vertellen dat het hun eigen schuld is, want dat zei een gozer op net internet..
Het kerkhof....quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:05 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Als we de overduidelijke plekken als NYC en The Valley weglaten, op welke plekken dan niet?
Te veel om op te noemen, doe het maar andersom, waar wel volgens jou?quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:05 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Als we de overduidelijke plekken als NYC en The Valley weglaten, op welke plekken dan niet?
Wat er zich allemaal afspeelt in het sociale vangnet maakt mensen als KrappeAuto niets uit want dat zien ze niet. Pas als er mensen doodgaan moet er kennelijk toch iets niet helemaal goed gaan en gaan de alarmbellen rinkelen. Tja.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:06 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Ze gaan niet dood van de honger maar betalen hun huur, water en gas niet meer omdat ze ongewild keuzes moeten maken.
Dan komen ze op straat en kan je gaan bedelen bij de sociale dienst of het Leger des Heils....MAAR....we komen niet om van de honger hoor!!!
Maar welke ongewilde keuzes? Ik heb net laten zien dat je met een full-time baan bij McDonald's nog net eten, onderdak en kleding kan betalen. En dan is het in Nederland qua sociale zekerheid nog beter geregeld. Waarom zou een gezond persoon in Nederland zonder verkeerde levenskeuzes al bedelend op straat terecht komen volgens jou?quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:06 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Ze gaan niet dood van de honger maar betalen hun huur, water en gas niet meer omdat ze ongewild keuzes moeten maken.
Dan komen ze op straat en kan je gaan bedelen bij de sociale dienst of het Leger des Heils....MAAR....we komen niet om van de honger hoor!!!
Overal waar huur voor een eenpersoonskamer maximaal $700 is. Dit zijn genoeg plekken in de USA.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:07 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Te veel om op te noemen, doe het maar andersom, waar wel volgens jou?
(overigens is the valley niet echt een nuttige aanduiding, die zijn er nogal veel is de us)
Vanwege een combinatie van allerlei factoren die ik hiervoor noemde en een veelvoud aan factoren die niet genoemd zijn maar wel een rol spelen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:14 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Maar welke ongewilde keuzes? Ik heb net laten zien dat je met een full-time baan bij McDonald's nog net eten, onderdak en kleding kan betalen. En dan is het in Nederland qua sociale zekerheid nog beter geregeld. Waarom zou een gezond persoon in Nederland zonder verkeerde levenskeuzes al bedelend op straat terecht komen volgens jou?
Oh ja, Duck Dynastyquote:Op donderdag 5 mei 2016 21:24 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Daarom zijn er ook zoveel trailer kampen.
Lekker gezellig tussen trailer trash omdat de huren te hoog zijn en dan krijg je dit soort buren die zelfs geen land kunnen opnoemen buiten de USA....nou...misschien Mexico dan...
[ afbeelding ]
mmmmmjammmiieee....daar heb je natuurlijk altijd van gedroomd toen je naar de USA emigreerde....
Daarmee red je het nietquote:Op donderdag 5 mei 2016 22:14 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Maar welke ongewilde keuzes? Ik heb net laten zien dat je met een full-time baan bij McDonald's nog net eten, onderdak en kleding kan betalen. En dan is het in Nederland qua sociale zekerheid nog beter geregeld. Waarom zou een gezond persoon in Nederland zonder verkeerde levenskeuzes al bedelend op straat terecht komen volgens jou?
[..]
Overal waar huur voor een eenpersoonskamer maximaal $700 is. Dit zijn genoeg plekken in de USA.
[ afbeelding ]
Gemiddelde salaris in McDonalds is 9 dollar per uur geeft je 1500 bruto.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:14 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Maar welke ongewilde keuzes? Ik heb net laten zien dat je met een full-time baan bij McDonald's nog net eten, onderdak en kleding kan betalen. En dan is het in Nederland qua sociale zekerheid nog beter geregeld. Waarom zou een gezond persoon in Nederland zonder verkeerde levenskeuzes al bedelend op straat terecht komen volgens jou?
[..]
Overal waar huur voor een eenpersoonskamer maximaal $700 is. Dit zijn genoeg plekken in de USA.
[ afbeelding ]
Dit zijn de grootste steden in de USA. Als daar een kwart al acceptabel zijn zit dat wel goed.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:17 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Dan begrijp je 1 die tabel niet, want daar zijn er maar 6 acceptabel, en 2 daarmee red je het niet.
Een gezin zou het juist breder moeten hebben met meerdere inkomens. Als je doelt op gezinnen met veel kinderen, tja, dat is wel een voorbeeld van een verkeerde levenskeuze.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:17 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Gemiddelde salaris in McDonalds is 9 dollar per uur geeft je 1500 bruto.
En jij blijft maar uitgaan van 1 persoon.
Ik praat over gezinnen.
Nogmaals, dan ben je waarschijnlijk nog nooit in Amerika geweest. Amerika is anders dan Nederland. In Nederland is de binnenstad gewild en duur, in Amerika is dat pas net een beetje bezig ern is juist buiten de grote steden wonen duur. De goedkoopste plaats om in de bay area te wonen is downtown oakland, of downtown SF in de tenderloin.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:19 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Dit zijn de grootste steden in de USA. Als daar een kwart al acceptabel zijn zit dat wel goed.
Waarom red je het niet met het budget wat ik heb aangevoerd?
quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:02 schreef Nintex het volgende:
[..]
Men ontdekt steeds meer in de foto:twitter:bennyjohnson twitterde op donderdag 05-05-2016 om 21:46:02Donald Trump is eating a taco salad on top of a bikini-clad photo of his ex-wife, Marla Maples. https://t.co/sW2itGBAOK reageer retweet
De top 25 steden van de USA zijn goedkoper om in te wonen dan daarbuiten?quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:21 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Nogmaals, dan ben je waarschijnlijk nog nooit in Amerika geweest. Amerika is anders dan Nederland. In Nederland is de binnenstad gewild en duur, in Amerika is dat pas net een beetje bezig ern is juist buiten de grote steden wonen duur. De goedkoopste plaats om in de bay area te wonen is downtown oakland, of downtown SF in de tenderloin.
Ja vaak wel.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:24 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
De top 25 steden van de USA zijn goedkoper om in te wonen dan daarbuiten?
Dit lijken me de (up-scale) suburbs die je bedoelt, dat neemt niet weg dat je genoeg plekken kan vinden waar je het met $700 redt.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:25 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ja vaak wel.
Philadelphia is goedkoper can Bala Cynwyd, Meriot Station, Swarthmore etc.
Berkeley, Nappa valley, El cerito, Rockridge zijn duurder dan Oakland en een groot deel van San Fransisco.
La jolla is duurder dan binnenstad LA
etc
Wat zijn de huurprijzen cq koopprijzen daar?quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:25 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ja vaak wel.
Philadelphia is goedkoper can Bala Cynwyd, Meriot Station, Swarthmore etc.
Berkeley, Nappa valley, El cerito, Rockridge zijn duurder dan Oakland en een groot deel van San Fransisco.
La jolla is duurder dan binnenstad LA
etc
Ja maar zelfs in de hele selecte groep waar je voor 700 een kamer kunt huren, haal je het nog niet met 1500 per maand.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:28 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Dit lijken me de suburbs die je bedoelt, dat neemt niet weg dat je genoeg plekken kan vinden waar je het met $700 redt.
In Berkeley betaal je voor n 2-kamer appartement iets van 3000-4000, koophuizen beginnen rond het miljoen maar zover ik weet gaan huizen 30% boven de vraagprijs.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:29 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Wat zijn de huurprijzen cq koopprijzen daar?
Hier is het juist andersom.
Ga je een 2 slaapkamer appartement hier huren in een populaire grote stad dan ga je al naar 1500-2000 dollar per maand. (excl alles dus)
Dit schiet niet op.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:30 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ja maar zelfs in de hele selecte groep waar je voor 700 een kamer kunt huren, haal je het nog niet met 1500 per maand.
Je hebt nu in diverse reacties duidelijk gemaakt dat je weinig tot niets weet van de situatie in de VS, waarom dan toch blijven strooien met dit soort stellingen die je nooit gaat kunnen onderbouwen?quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:28 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Dit lijken me de (up-scale) suburbs die je bedoelt, dat neemt niet weg dat je genoeg plekken kan vinden waar je het met $700 redt.
Ok dat kan maar dan kom je hier terecht en als je je kinderen een beetje wil laten studeren dan keer je je toch al snel naar een grotere plaats/stad plus dat het werk beter betaald.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:28 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Dit lijken me de suburbs die je bedoelt, dat neemt niet weg dat je genoeg plekken kan vinden waar je het met $700 redt.
Zeker geen pretje, maar zo'n buurt hoeft dus maar tijdelijk te zijn.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:31 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Ok dat kan maar dan kom je hier terecht en als je je kinderen een beetje wil laten studeren dan keer je je toch al snel naar een grotere plaats/stad plus dat het werk beter betaald.
[ afbeelding ]
Het plaatsje Clinton in Missouri....daar wil toch geen HOND wonen..... LOL
Yep.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:33 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Zeker geen pretje, maar zo'n buurt hoeft dus maar tijdelijk te zijn.
Extreem conservatieve schatting:quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:30 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Dit schiet niet op.
Het is geen selecte groep en je kunt blijkbaar niet aantonen waarom je niet met zo'n budget rond kan komen.
twitter:washingtonpost twitterde op donderdag 05-05-2016 om 22:24:34Paul Ryan declines to support Donald Trump: "I’m not there right now" https://t.co/J0mTeObMJG https://t.co/pFfpNHiJyq reageer retweet
En dan te bedenken dat het echte minimum rond de $1150 ligt.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:30 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ja maar zelfs in de hele selecte groep waar je voor 700 een kamer kunt huren, haal je het nog niet met 1500 per maand.
twitter:HillaryClinton twitterde op donderdag 05-05-2016 om 21:49:54“I love Hispanics!” —Trump, 52 minutes ago https://t.co/b9mv7nUduN“They’re gonna be deported.” —Trump, yesterday https://t.co/HzFWUT1XFl reageer retweet
Hoeveel krijgt een persoon van de overheid in dit geval?quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:40 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Extreem conservatieve schatting:
1500 bruto is op zn best laten we zeggen 1200 netto na federal, state en evt. city tax
Telefoon = 40
Healthcare = 100
rent = 700
utilities = 150
transportation = 50
Dan heb je in de ultiem beste situatie nog 160 over per maand voor internet, kleding, voedsel, hygiene, eigen riciso, witgoed apparaten / de wasserette...
Structureel geld lenen om rond te komen is rond komen?quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:49 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Hoeveel krijgt een persoon van de overheid in dit geval?
Laten we de eventuele steun van familie/vrienden en de mogelijkheid tot lenen/creditcard debt niet vergeten.
Nee, maar als we er van uitgaan dat het individu nog een beetje zijn best doet dan zal diegene niet structureel in deze positie zitten.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:50 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Structureel geld lenen om rond te komen is rond komen?
Misschien foodstamps?quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:49 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Hoeveel krijgt een persoon van de overheid in dit geval?
Laten we de eventuele steun van familie/vrienden en de mogelijkheid tot lenen/creditcard debt niet vergeten.
Je verschuift de doelpalen een beetjequote:Op donderdag 5 mei 2016 22:52 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Nee, maar als we er van uitgaan dat het individu nog een beetje zijn best doet dan zal diegene niet structureel in deze positie zitten.
$1500 is trouwens met 40 uur werken. We mogen er ook van uitgaan dat men niet de weekends vrij houdt.
quote:"I think he would be terrific on the Supreme Court, or I think he would be a terrific attorney general. Or he could be both," Carson said when asked if Cruz would make for a good Supreme Court pick. "He could be attorney general first, you know, go ahead and prosecute Hillary, and then go on the Supreme Court."
http://talkingpointsmemo.(...)ruz-ag-supreme-court
Het enige wat structureel is in die situatie is het inkomen uit werk. Geld lenen om rond te komen zoals jij dat voorstelt slaat nergens op, daarmee verslechtert iemands situatie uiteindelijk alleen maar.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:52 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Nee, maar als we er van uitgaan dat het individu nog een beetje zijn best doet dan zal diegene niet structureel in deze positie zitten.
Wat verenigd een partij beter dan een Hilary?quote:Op donderdag 5 mei 2016 19:05 schreef JimmyDean het volgende:
https://twitter.com/HillaryClinton/status/727932354883248129
De ad die je wist dat zou komen
Nope, alle punten een aantal pagina's geleden al een keer aangedragen. Jij besloot opeens om dit eruit te halen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:54 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Je verschuift de doelpalen een beetje
Je begon met fulltime werken voor minimum loon is goed te doen
en je eindigt met
dubbele baan + wonen in 5% van de delen van amerika + nooit ziek zijn + toegang hebben tot goed openbaar vervoer + lenen + geld krijgen van vrienden + later een betere baan krijgen is goed te doen.
Dan heb je geen solide grip op persoonlijke financiën. Schuld kan een hele goede manier zijn om tijdelijke liquiditeitsproblemen op te lossen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:57 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Het enige wat structureel is in die situatie is het inkomen uit werk. Geld lenen om rond te komen zoals jij dat voorstelt slaat nergens op, daarmee verslechtert iemands situatie uiteindelijk alleen maar.
Dat is nu net het punt; dat er geen solide inkomenssituatie gecreëerd kan worden in veel situaties.quote:Op donderdag 5 mei 2016 23:00 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Nope, alle punten een aantal pagina's geleden al een keer aangedragen. Jij besloot opeens om dit eruit te halen.
[..]
Dan heb je geen solide grip van persoonlijke financiën. Schuld kan een hele goede manier zijn om tijdelijke liquiditeitsproblemen op te lossen.
Vandaar dat die Dilbert tekenaar ook denkt dat Trump zijn imago enigszins kan bijschaven, iets dat voor Hillary een stuk moeilijker is:quote:Op donderdag 5 mei 2016 23:04 schreef Monolith het volgende:
Stukje van FiveThirtyEight over de historisch lage favorability rating van beide vermoedelijke presidentskandidaten:
http://fivethirtyeight.co(...)-is-record-breaking/
Punt 1 heeft hij al eens tegen Rubio gebruikt. Er voor gezorgd dat Rubio met hem ging bekvechten en toen de higher ground gepakt (eigenlijk hetzelfde als wat met Cruz op het einde gebeurde).quote:1. Trump could make Clinton’s unfavorable ratings worse, which will be easy once Trump concentrates on her in the general election.
6. Clinton’s server scandal could turn into an indictment. Or worse, it could appear as if the indictment is being delayed for political reasons. That plays into Trump’s “rigged system” narrative. He wins either way (in typical Trump fashion.)
Oh well ..... in de USA herhalen ze voor een paar uur breaking news.....quote:Op donderdag 5 mei 2016 23:39 schreef Kansenjongere het volgende:
Dat breaking news stond ook al op de site van fox toen ik zocht naar exit polls in Indiana dus zo breaking zal het inmiddels niet meer zijn.
Reken maar dat ze Trump aan al z'n pre-May-uitspraken zullen blijven herinneren, wanneer en in welke vorm dan ook.quote:Op donderdag 5 mei 2016 22:48 schreef Nintex het volgende:
Clinton is echt aan het uitlokken nutwitter:HillaryClinton twitterde op donderdag 05-05-2016 om 21:49:54“I love Hispanics!” —Trump, 52 minutes ago https://t.co/b9mv7nUduN“They’re gonna be deported.” —Trump, yesterday https://t.co/HzFWUT1XFl reageer retweet
Ja vooral blijven doen, dat gaat uiteindelijk zijn kracht verliezen en zal enkel zeurderig werken.quote:Op donderdag 5 mei 2016 23:42 schreef Arcee het volgende:
[..]
Reken maar dat ze Trump aan al z'n pre-May-uitspraken zullen blijven herinneren, wanneer en in welke vorm dan ook.
Natuurlijk. En trump gaat dat ook doen bij Hillary. We gaan een half jaar moddergooien tegemoet.quote:Op donderdag 5 mei 2016 23:42 schreef Arcee het volgende:
[..]
Reken maar dat ze Trump aan al z'n pre-May-uitspraken zullen blijven herinneren, wanneer en in welke vorm dan ook.
Ze zullen het vast verstandig doseren.quote:Op donderdag 5 mei 2016 23:45 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ja vooral blijven doen, dat gaat uiteindelijk zijn kracht verliezen en zal enkel zeurderig werken.
Ja, die van Trump hadden velen al lang verwacht, maar de weg is nog lang.quote:
Dat is juist een valkuil waar Clinton dus niet in moet trappen.quote:Op vrijdag 6 mei 2016 00:10 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ja, die van Trump hadden velen al lang verwacht, maar de weg is nog lang.
Niet naar zijn kant.quote:Op vrijdag 6 mei 2016 01:56 schreef Repelsteeltju het volgende:
Heeft Trump echt een kans om veel van de Berniebro's naar zijn kant te krijgen? Dat waren wel de mensen die de Trump Rallies verstoorden. En er zitten ook berucht veel studenten onder degene die de Bern voelen.
Of zijn dat juist vocale minderheden en heeft Berie ook veel mensen die hem steunen die misschien wel eerder voor een Trump te pochen zijn dan voor een Hillary.
Uit alle polls blijkt dat Bernie- en Clintonsupporters veel dichter bij elkaar zitten dan bijvoorbeeld Trump- en Cruz-/Kasichsupporters. In de laatste CNN poll gaf 86% van de Berniesupporters aan op Clinton te stemmen, veel meer dan Cruz en Kasichssupporters aangaven op Trump te stemmen.quote:Op vrijdag 6 mei 2016 01:56 schreef Repelsteeltju het volgende:
Heeft Trump echt een kans om veel van de Berniebro's naar zijn kant te krijgen? Dat waren wel de mensen die de Trump Rallies verstoorden. En er zitten ook berucht veel studenten onder degene die de Bern voelen.
Of zijn dat juist vocale minderheden en heeft Berie ook veel mensen die hem steunen die misschien wel eerder voor een Trump te pochen zijn dan voor een Hillary.
Nee, maar van Hillary moeten ze ook niets hebben. Trump hoeft hen niet aan hun kant te krijgen, als die mensen maar op niet op Hillary stemmen. Het is wel mogelijk dat Bernie-stemmers kiezen voor Trump omdat Trump anti-TTP/TTIP is terwijl Hillary als architect van die verdragen er alles aan zal doen om die erdoor te drukken. Daarnaast heeft ook Trump het over het smeergeld gehad, het is dan weer minder sterk dat hij zelf in het verleden smeergeld gaf.quote:Op vrijdag 6 mei 2016 01:56 schreef Repelsteeltju het volgende:
Heeft Trump echt een kans om veel van de Berniebro's naar zijn kant te krijgen?
Ik vermoed dat het allemaal veel afhangt van Bernie's eigen opstelling naderhand.quote:Op vrijdag 6 mei 2016 01:56 schreef Repelsteeltju het volgende:
Heeft Trump echt een kans om veel van de Berniebro's naar zijn kant te krijgen? Dat waren wel de mensen die de Trump Rallies verstoorden. En er zitten ook berucht veel studenten onder degene die de Bern voelen.
Of zijn dat juist vocale minderheden en heeft Berie ook veel mensen die hem steunen die misschien wel eerder voor een Trump te pochen zijn dan voor een Hillary.
Lijkt me niet, maar als het in reactie op mijn eerdere post was, in een stad waar 95% democrat stemt, is de republikeinse stemmer per persoon veel belangrijker dan in een staat waar 90% republikein stemt.quote:Op vrijdag 6 mei 2016 01:56 schreef Repelsteeltju het volgende:
Heeft Trump echt een kans om veel van de Berniebro's naar zijn kant te krijgen? Dat waren wel de mensen die de Trump Rallies verstoorden. En er zitten ook berucht veel studenten onder degene die de Bern voelen.
Of zijn dat juist vocale minderheden en heeft Berie ook veel mensen die hem steunen die misschien wel eerder voor een Trump te pochen zijn dan voor een Hillary.
quote:Op vrijdag 6 mei 2016 00:58 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Rechts onderbuikje in optima forma: Het gaat over een filmpje, gefilmd met een smartphone, wat viral ging. Een woordenwisseling tussen 2 klanten, een van de twee (een niet al te snuggere vrouw) klaagt tegen de ander dat die voeselbonnen gebruikt.
Ironisch genoeg krijgen veel medewerkers van de Wallmart dankzij Hillary (commissaris bij Wallmart in de tijd waarin het bedrijf de vakbonden sloopte) zo'n lage salarissen dat ze afhankelijk zijn van voedselbonnen.
Liggen nast Teevens bonnetje denk ikquote:Op donderdag 5 mei 2016 23:38 schreef DUTCHKO het volgende:
Breaking news: de FBI heeft bijna het onderoek afgesloten betreffende de Clinton Email affaire.
http://www.foxnews.com/po(...)ver-it-was-easy.html
http://www.foxnews.com/po(...)ver-it-was-easy.html
(nou let op: de Roemeense hacker, die zomaar is komen opduiken, heeft natuurlijk al die emails vernietigd!! Hoekandatnoutochallemaalzomaaropeens!! LOL )
twitter:DanaBashCNN twitterde op vrijdag 06-05-2016 om 01:04:131st on CNN trump former opponent Rick Perry tells me he will support @realDonaldTrump & do everything he can to help. More on @OutFrontCNN reageer retweet
Zelfs interesse in de positie van running mate, begreep ik.quote:Op vrijdag 6 mei 2016 09:56 schreef antiderivative het volgende:
Rick Perry endorses Trumptwitter:DanaBashCNN twitterde op vrijdag 06-05-2016 om 01:04:131st on CNN trump former opponent Rick Perry tells me he will support @realDonaldTrump & do everything he can to help. More on @OutFrontCNN reageer retweet
twitter:realDonaldTrump twitterde op vrijdag 06-05-2016 om 12:19:08Governor Rick Perry said "Donald Trump is one of the most talented people running for the Presidency I've ever seen." Thank you Rick! reageer retweet
Deze was ook wel mooi:twitter:realDonaldTrump twitterde op vrijdag 06-05-2016 om 12:26:43So many great endorsements yesterday, except for Paul Ryan! We must put America first and MAKE AMERICA GREAT AGAIN! reageer retweet
Waarom zou dat in vredesnaam moeten gebeuren?quote:Op vrijdag 6 mei 2016 12:32 schreef Belabor het volgende:
Dit gaat echt nog een waanzinnige verkiezing worden. Het zou me niet eens verbazen als de GE's dit jaar wat later plaats gaan vinden dan gepland door alles wat nog gaat komen.
Ik vind het bijzonder dat dat is wat jij eruit haalt want dat had er niets mee te maken, het was louter toeval dat dit aspect hierbij een rol speelt, ik zou het ook hebben geplaatst als het om een andere supermarkt zou zijn gegaan.quote:Op vrijdag 6 mei 2016 07:11 schreef timmmmm het volgende:
Je weet echt alles om te buigen zodat het in je Clintonhaatstraatje pasr he? H
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |