Communisme!quote:Op dinsdag 13 januari 2026 23:33 schreef Kijkertje het volgende:
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3mcdaq4hg2c2s
[ afbeelding ]
Laten we dit soort verhalen nou maar niet posten zolang er geen verificaties van betrouwbare media zijn.quote:Op dinsdag 13 januari 2026 23:20 schreef Beathoven het volgende:
Dat bericht wat ik hierboven deelde over de mogelijk bom in de Epsteinfiles is vers van de pers trouwens.
De naam van Sascha Riley zal nog wel vaker gaan vallen. Ziet er wat BNW-achtig uit nog, maar ik verwijs er nog weleens naar mochten de grotere media het ook aandurven na verificatie.
Heb het even geveegd. We zien wel wat de tijd brengt.quote:Op dinsdag 13 januari 2026 23:44 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Laten we dit soort verhalen nou maar niet posten zolang er geen verificaties van betrouwbare media zijn.
Persoonlijk vind ik het een nogal ongeloofwaardig verhaal ...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
We kunnen als compromis het woord schlechtmensch introduceren.quote:Op woensdag 14 januari 2026 00:51 schreef Vis1980 het volgende:
Die invalidde vrouw die op weg was naar de dokter....als je ziet hoe die tegen de grond wordt gewerkt....
Sorry hoor, maar juist de mensen die altijd zo schreeuwerig doen over 'Freedom of Speech' zijn precies degene die een accurate beschrijving van Mafiscme niet toestaan.
Ik vraag me af of deze mensen ooit de ballen hebben om het toe te geven en bij welk punt ze dat precies gaan doen.
Policor, gutmensch, Antifa, communist, enz, van alles zie ik al jaren voorbij komen en dat is dan naar de user toegericht. Uiteraard kan ik mij voorstellen dat je niet wil dat users elkaar mafiscist gaan noemen, maar het gaat hier gewoon om een buitenlandse president, waarom zou je dat in hemelsnaam niet toestaan...
Je wilt uitleg van het witte huis over een hele duidelijke en prominente spreuk nadat ze een onschuldig moordslachtoffer beschuldigen van terrorisme en dit niet de eerste zal zijn?quote:Op woensdag 14 januari 2026 01:03 schreef Vis1980 het volgende:
Hebben ze in het Witte Huis inmiddels al uitgelegd wat ze bedoelen met 'One of ours, all of your' en dan uiteraard geen vergelijking maken met het verleden, want dat schijnt nooit direct gezegd te zijn (en als dat wel zo is, dan mogen we dat niet gebruiken), maar wat bedoelden ze dan eigenlijk. 'Een van onze wat? Alle van jullie wat?'
En wie of wat bepaalt eigenlijk welke steden sanctuary zijn? (overigens een van mijn vele favoriete Halo maps, maar dat terzijde)quote:Op woensdag 14 januari 2026 02:03 schreef Kijkertje het volgende:
https://bsky.app/profile/atrupar.com/post/3mcddjsdngz2f
[ afbeelding ]
Stoer hoor! Vinden zijn fans vast helemaal geweldig. Never mind dat hij daar helemaal niet over gaat.
Het verbaast me nog altijd dat er nou nooit eens iemand in lachen uitbarst en tegen die gek zegt dat 'ie full of shit is!quote:Op woensdag 14 januari 2026 02:56 schreef Kijkertje het volgende:
https://bsky.app/profile/pbump.com/post/3mcdqewvzts2m
[ afbeelding ]
Knettergestoord
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mwah, niet zoveel zin in een invasie.quote:Op dinsdag 13 januari 2026 22:17 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Beter Trump ontvoeren en naar Den Haag brengen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |