Ik denk dat dat afhangt van hoe goed ze zich aanpassen aan de gevolgen van die maatregel. Stel dat een aanzienlijk hoger percentage van de studenten voor een publieke universiteit zou kiezen en dat er ook extra mensen gaan studeren die al werken dan zal je de capaciteit moeten uitbreiden. Ik zie dat niet als een probleem aangezien je meer geld verdient met de betere opgeleide bevolking dan wat het kost, maar je zal je wel moeten aanpassen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 19:02 schreef Janneke141 het volgende:
Denk jij dat dat positief is voor de kwaliteit van het onderwijs aldaar?
Geen plannen om de landline op te geven en minder kanalen te nemen? Of zit dat in het pakket?quote:Op donderdag 5 mei 2016 16:02 schreef OMG het volgende:
[..]
Blijkbaar. Internet, landline, 2 mobiele telefoons, 2 DVRs, 1 miljard TV kanalen. Gelukkig heb ik een goede baan en kan ik het missen.
En dan installeerd hij een nultarief en gaan de studiekosten per jaar omhoog om het verloren inkomen op te vangen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 19:05 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Sorry, jij raakt nu kant noch wal. Bij die muur gaat het niet zo zeer om wat het kost maar om het feit dat het weggegooid geld is aangezien het nauwelijks meer effectief is terwijl het wel pak hem beet 25 miljard USD per 7 jaar kost volgens schattingen. Budgettair is het geen ramp (vergelijkbaar met 3 miljard euro voor enkel Nederland per 7 jaar aan extra kosten), het is vooral heel erg onnozel.
Waar Sanders voor pleit, een nultarief voor inschrijvingsgeld voor alle publieke universiteiten in de USA, is gemakkelijk te betalen. Het gaat om een uiterst klein deel van de begroting. Als ze alleen al op defensie lichtjes zouden bezuinigen, in die mate dat de begroting nog steeds ontiegelijk veel groter is dan die van alle grote concurrenten samen, dan heb je al het geld bij elkaar gesprokkeld. Als je zeer lichtjes de belasting voor hoge inkomens en vermogens verhoogt dan heb je al het geld bij elkaar gesprokkeld. Het gaat nergens over, het is dom rechts onderbuikgelul van dezelfde mensen die het bijvoorbeeld nooit over de defensiekosten of de belachelijk lage belastingen voor rijke mensen hebben: smoezen omdat ze simpelweg niet willen dat iedereen een hoge opleiding kan volgen zonder zich in de schulden te steken. Denk er zelf maar even over na waarom die mensen dat niet zouden willen.
Ik heb niet eens tv maar internet is $60 voor belasting en het goedkoopste mobiele abonnement zit ook op 40 voor belasting. Met alleen die twee dingen en dan de goedkoopste baggerversies zit je al op 15k per jaar.quote:Op donderdag 5 mei 2016 15:58 schreef Morendo het volgende:
[..]
Jij bent een kleine 5000 dollar per jaar kwijt aan tv/internet/bellen?
Die landline zal ooit wel eens verdwijnen, m'n vrouw had 'm ooit eens voor werk nodig en toen is 'ie blijven hangen. Wat betreft TV, ik kan het missen en kijk nog TV genoeg om m'n huidige plan te houden. Wellicht veranderd dat in de toekomst.quote:Op donderdag 5 mei 2016 19:38 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Geen plannen om de landline op te geven en minder kanalen te nemen? Of zit dat in het pakket?
Krappeauto vergeet dat niet iedereen zoals hem is. Mensen hebben verschillende achtergronden en verschillende families en reserves. Als de een dreigt te verzuipen, dan staat er misschien een vader / moeder, broer of zus klaar. Als een ander dreigt te verzuipen, dan verzuipt ie want als bevolking zijn we helemaal niet zo sociaal. en is het ieder voor zich Je leent makkelijker aan familie dan aan vrienden of kennissen. De meeste mensen schamen zich kapot als ze om geld moeten vragen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 19:52 schreef OMG het volgende:
[..]
Die landline zal ooit wel eens verdwijnen, m'n vrouw had 'm ooit eens voor werk nodig en toen is 'ie blijven hangen. Wat betreft TV, ik kan het missen en kijk nog TV genoeg om m'n huidige plan te houden. Wellicht veranderd dat in de toekomst.
Maar zelfs al haal ik dat soort zaken uit m'n huidige bundle, of schroef ze terug naar opties met minder kanalen, etc., dan nog haal ik nooit KrappeAuto's $30 per maand.
Mwa, voor een groot deel zijn het natuurlijk ook gewoon keuzes die mensen maken. Wil je een abbonement waarbij je elk jaar of elke 2 jaar het nieuwste model smartphone krijgt, met een flinke databundel zodat je allerlei onzin op YouTube kunt bekijken, en meer van dat soort fratsen... ja dan moet je inderdaad flink in de buidel tasten.quote:Op donderdag 5 mei 2016 16:10 schreef Morendo het volgende:
Waarom is telecommunicatie en internet zo prijzig in de VS? Kartelvorming?
Inderdaad; OV in de VS schijnt nogal belabberd te zijn.quote:Op donderdag 5 mei 2016 18:46 schreef OMG het volgende:
Ik gok van niet, als je z'n openbaar vervoer argument ziet..
Hoe staat 't eigenlijk met de huidige beschikbaarheid van Palin en Christie?quote:Op donderdag 5 mei 2016 12:44 schreef Monolith het volgende:
[..]
En Kasich heeft al aangegeven daarvoor te passen.
twitter:realDonaldTrump twitterde op donderdag 05-05-2016 om 20:57:30Happy #CincoDeMayo! The best taco bowls are made in Trump Tower Grill. I love Hispanics! https://t.co/ufoTeQd8yA https://t.co/k01Mc6CuDI reageer retweet
Niemand hoeft in een westers land schrijnend armoedig door het leven te gaan als diegene dat niet wilt.quote:Op donderdag 5 mei 2016 18:43 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Als je schrijnende armoede hebt en een instabiele middenklasse.
Ze zullen vast een goed verhaal hebben waar naïeve mensen makkelijk intrappen, maar niemand woont daar omdat het systeem hen genaaid heeft.quote:Nee, jij kent de achtergrond niet en redeneert vanuit je eigen fantasie, dat maakt je niet geschikt om hierover een mening te vormen. Deze mensen zitten daar omdat ze om wat voor reden dan ook werkloos werden en de hoge huurprijs niet meer konden betalen. En als je in de riolen leeft en je iedere dag moet overleven, dan kan het zijn dat drugs een uitvlucht zijn uit de ellende van de nieuwe dagelijkse realiteit.
Ik vind alles prima, zolang je maar niet denkt dat je geen dikke middelvinger opsteekt tegen deze mensen met een verdubbeling van het minimumloon.quote:Je roept nu wat mensen over jou roepen, maar dat geldt hier niet.
Ik denk dat ik minder ver van de werkelijkheid sta dan mensen die $5000 per jaar kwijt zijn aan internet en televisie.quote:Op donderdag 5 mei 2016 20:34 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Krappeauto vergeet dat niet iedereen zoals hem is.
Natuurlijk zullen er mensen bestaan die alles in het leven tegen zich hebben. Maar dan hebben we het over de uitzonderingen op de regel. Ik ben helemaal voor voorzieningen om die mensen te helpen. Maar een verdubbeling van het minimumloon lijkt me vooralsnog een verschrikkelijk plan.quote:Mensen hebben verschillende achtergronden en verschillende families en reserves. Als de een dreigt te verzuipen, dan staat er misschien een vader / moeder, broer of zus klaar. Als een ander dreigt te verzuipen, dan verzuipt ie want als bevolking zijn we helemaal niet zo sociaal. en is het ieder voor zich Je leent makkelijker aan familie dan aan vrienden of kennissen. De meeste mensen schamen zich kapot als ze om geld moeten vragen.
Daarom zijn er ook zoveel trailer kampen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:16 schreef KrappeAuto het volgende:
Niemand hoeft in een westers land schrijnend armoedig door het leven te gaan als diegene dat niet wilt.
Nog een stuk verder zelfs als je denkt dat een auto een luxe is, en je voor $30 per maand in internet/telefoon abonnement hebt.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:16 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Ik denk dat ik minder ver van de werkelijkheid sta dan mensen die $5000 per jaar kwijt zijn aan internet en televisie.
Vertel dat aan het volk dat in de riolen leeft. Dat is geen keus Sjaak, dat is waar je in terechtkomt na een terugval of waarin je geboren wordt. In beide gevallen is de kans dat je erin blijft hangen groot.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:16 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Niemand hoeft in een westers land schrijnend armoedig door het leven te gaan als diegene dat niet wilt.
Het systeem dient op dit moment de rijkeren, en niet de bevolking in z'n algemeenheid.quote:Ze zullen vast een goed verhaal hebben waar naïeve mensen makkelijk intrappen, maar niemand woont daar omdat het systeem hen genaaid heeft.
Drank en drugs zijn veelal een gevolg van problemen.. niet de oorzaak. En dat een land als Somalie daar niet mee om kan gaan, laat dat zo zijn. Maar Amerika heeft als voorbeeldmaatschappij tenminste de verantwoordelijkheid om mensen uit riolen te houden en ze terug de maatschappij in te helpen.quote:Wat ik me nog kan herinneren van een documentaire over deze mensen is dat het vooral kwam door drugs/drank problemen.
Die mensen zijn niet arm, daar gaat het niet over. En als je 't over andere users hebt, ok.. die kunnen hun eigen leven wel managen. Als men echt niet met geld om kan gaan, moet daar begeleiding voor komen.quote:Ik denk dat ik minder ver van de werkelijkheid sta dan mensen die $5000 per jaar kwijt zijn aan internet en televisie.
Jij weet niet wat de regel is want dat heb je niet onderzocht. Jij leeft daarboven en dat moet jij weten, maar politici horen er voor iedereen te zijn.. niet alleen voor degenen die met de gouden lepel in hun achterwerk geboren zijn.quote:Natuurlijk zullen er mensen bestaan die alles in het leven tegen zich hebben. Maar dan hebben we het over de uitzonderingen op de regel. Ik ben helemaal voor voorzieningen om die mensen te helpen. Maar een verdubbeling van het minimumloon lijkt me vooralsnog een verschrikkelijk plan.
quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:11 schreef Nintex het volgende:
Trump changing tone?
twitter:realDonaldTrump twitterde op donderdag 05-05-2016 om 20:57:30Happy #CincoDeMayo! The best taco bowls are made in Trump Tower Grill. I love Hispanics! https://t.co/ufoTeQd8yA https://t.co/k01Mc6CuDI reageer retweet
edit: oh toch wel.twitter:BuzzFeedAndrew twitterde op donderdag 05-05-2016 om 21:10:19Just got off phone with Trump Grill, says they don't serve taco bowls. It's not on the menu online. reageer retweet
twitter:BuzzFeedAndrew twitterde op donderdag 05-05-2016 om 21:15:12Looks like the taco bowl is in fact offered at Trump Cafe not the Trump Grill. https://t.co/SWu1RsdAlD reageer retweet
Ik geloof niet zo in ''slachtoffers van het systeem''. Het neemt alle verantwoordelijkheid van het individu weg.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:26 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Vertel dat aan het volk dat in de riolen leeft. Dat is geen keus Sjaak, dat is waar je in terechtkomt na een terugval of waarin je geboren wordt. In beide gevallen is de kans dat je erin blijft hangen groot.
Waarom niet?quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:33 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Ik geloof niet zo in ''slachtoffers van het systeem''. Het neemt alle verantwoordelijkheid van het individu weg.
Iemand gaat niet zomaar van het hebben van een baan naar leven in het riool. Natuurlijk zullen mensen bestaan die na één keer drugs gebruiken alles op de kop zetten, maar we mogen van de meeste mensen verwachten dat ze een zekere mate van weerstand kunnen bieden tegen de tegenvallers in het leven.
Had niet verwacht dat internet en telefoon zo duur waren daar. Ik rekende Nederlandse prijzen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 19:44 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Ik heb niet eens tv maar internet is $60 voor belasting en het goedkoopste mobiele abonnement zit ook op 40 voor belasting. Met alleen die twee dingen en dan de goedkoopste baggerversies zit je al op 15k per jaar.
Man man man. Kom eens uit die kortzichtige ivoren toren, godsamme man. Lekker makkelijk praten als je het relatief goed hebt. Ondertussen hebben steeds meer mensen moeite met de eisen die de samenleving stelt. Niet iedereen komt uit een goed gezin. En je hoeft dat maar tegen te hebben, of een ziekte of psychiatrische aandoening te hebben en de kans dat je geen contact met familie hebt en weinig tot geen vrienden tot je sociale contacten kunt rekenen is al een stuk groter. Dan kun je wel dom lullen dat niemand dat hoeft als je dat niet wil, maar er zijn genoeg mensen die het niet zo breed hebben als jij en ik. En voor een deel zal dat wellicht te maken hebben met verkeerde keuzen in het verleden, maar dan nog slaat het nergens op dat dat iemand de rest van z'n leven achtervolgt. En in Amerika ben je al helemaal de lul als je met een genetische aanleg voor schizofrenie geboren bent, die aanleg getriggerd is en je vervolgens één of meerdere psychotische episoden hebt meegemaakt. Dan moet je verdomd veel geluk hebben wil je niet in de goot belanden.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:16 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Niemand hoeft in een westers land schrijnend armoedig door het leven te gaan als diegene dat niet wilt.
Het enige wat jij doet is een potentieel schuldgevoel wegpraten door deze mensen collectief van een stempel te voorzien dat ze niet deugen, en het dus volgens jou gerechtvaardigd is dat ze in riolen leven. Dat doen meer mensen die de andere kant van 't verhaal niet willen kennen. Want stel je voor dat je je eens ongemakkelijk zou kunnen voelen als jij ergens een dure koffie drinkt en niet zorgeloos kunt genieten omdat je iemand ergens ziet bedelen.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:33 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Ik geloof niet zo in ''slachtoffers van het systeem''. Het neemt alle verantwoordelijkheid van het individu weg.
Iemand gaat niet zomaar van het hebben van een baan naar leven in het riool. Natuurlijk zullen mensen bestaan die na één keer drugs gebruiken alles op de kop zetten, maar we mogen van de meeste mensen verwachten dat ze een zekere mate van weerstand kunnen bieden tegen de tegenvallers in het leven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |