Het is koffiedik kijken idd, de logopediste heeft er een hard hoofd in dat het zoals vroeger wordt. Maar ik kan soms vloeiend spreken, andere keer gebrekkig en weer een andere keer klap ik helemaal dicht. Als ik het nou alleen bij dat vloeiend spreken liet heb ik er wel vertrouwen in dat het 100% terugkomtquote:Op zondag 10 juli 2011 01:44 schreef Sounddragon het volgende:
Jij bent idd zo te zien al een heel eind opgeknapt in dat halve jaartje; ik neem aan dat de kans groot is dat het weer 100% goed gaat komen, of is dat allemaal koffiedik kijken? Dat epi verhaal is onder controle te krijgen met medicijnen toch?
Tnxquote:
quote:Op zondag 10 juli 2011 20:30 schreef Worldbeater het volgende:
Roderick, een in theorie nieuwe Diversion gesignaleerd.BelachelijkSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.!
Ik ging elke dag 4km naar schoolquote:Op zondag 10 juli 2011 20:41 schreef Worldbeater het volgende:
Misschien wel iedere dag 1 kilometer naar het werk.
Ik ken er eentje die ging 1.5 kilometer op haar Firestorm heen en terug.
Beter ga je dan fietsen.Helaas resulteerde dat altijd dat ik op de terugweg nog ging rellen in de binnenstad, want hij moet immers wel warm gereden worden
Sad en tijdverspilling
Zware chickquote:Op zondag 10 juli 2011 23:39 schreef cageon2 het volgende:
Fans gezocht![]()
http://www.facebook.com/pages/Pruim-Racing/144601098950905![]()
![]()
![]()
SD ik heb wel een SF voor je staan, maar ik vermoed dat ie te duur is en ik vermoed niet jouw smaak![]()
Je doet alsof je neus bloedtquote:
Kom maar op met die pics vlegelquote:Op maandag 11 juli 2011 17:25 schreef Roderick2085 het volgende:
Toen had ik ineens weer een gemotoriseerde tweewieler
Dus het is waar dat hij door jullie is veranderd, of was hij nu gewoon tekortquote:
vooruit dan maarquote:Op maandag 11 juli 2011 18:17 schreef Bunnybeater het volgende:
[..]
Je doet alsof je neus bloedt
[..]
Kom maar op met die pics vlegel
Yupquote:[..]
Dus het is waar dat hij door jullie is veranderd, of was hij nu gewoon tekort?
Ik doe met cageon mee en doe ook alsof mijn neus bloedt.quote:Op maandag 11 juli 2011 18:17 schreef Bunnybeater het volgende:
Dus het is waar dat hij door jullie is veranderd, of was hij nu gewoon tekort?
Als je er zelf in gelooft, gaat het gewoon lukken, hersencellen kunnen als ik me niet vergis ook wisselen van funktie, en ik heb wel gekkere dingen gezien in mijn leven. Mind over matterquote:Op maandag 11 juli 2011 11:44 schreef Bunnybeater het volgende:
Het is koffiedik kijken idd, de logopediste heeft er een hard hoofd in dat het zoals vroeger wordt. Maar ik kan soms vloeiend spreken, andere keer gebrekkig en weer een andere keer klap ik helemaal dicht. Als ik het nou alleen bij dat vloeiend spreken liet heb ik er wel vertrouwen in dat het 100% terugkomtMaar de logopediste gelooft er niet zo in
In september ga ik weer beginnen met de studie, het eerste semester heb ik al gehaald dus ik heb in principe tot februari de tijd om mijn spraak onder controle te krijgen. En eventueel vraag ik een jaar uitstel aan en ga ik gewoon chille met de bille.
Epi verhaal is onder controle met medicijnen jah.
Een wut?quote:Op maandag 11 juli 2011 11:44 schreef Bunnybeater het volgende:
SD ik heb wel een SF voor je staan, maar ik vermoed dat ie te duur is en ik vermoed niet jouw smaak
Aparte kleurstellingquote:Op maandag 11 juli 2011 19:56 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
vooruit dan maar
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[..]
Yup [ afbeelding ]
quote:Op maandag 11 juli 2011 20:10 schreef Anne het volgende:
Ik doe met cageon mee en doe ook alsof mijn neus bloedt.
SF staat voor Streetfighter, ik dacht dat je specifiek op zoek was naar een fighterquote:Op maandag 11 juli 2011 20:32 schreef Sounddragon het volgende:
Een wut?Bikepic's are always welcome natuurlijk
![]()
Ik ben niet in de markt, maar een dikke 1000+ naked is wel een wannahave
je vroeg om een fotoquote:Op maandag 11 juli 2011 21:34 schreef Bunnybeater het volgende:
[..]
Uuhm, meer info aub [ afbeelding ]
tja, oud he... en dat poetsen zullen we zien, geloof niet dat ik hem in zo'n nette staat zal doorverkopen als dat ik hem nu gekocht hebquote:Op maandag 11 juli 2011 21:36 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Aparte kleurstelling![]()
Dat wordt poetsen met al dat wit
Leuk projectjequote:Op maandag 11 juli 2011 21:39 schreef Bunnybeater het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[..]
SF staat voor Streetfighter, ik dacht dat je specifiek op zoek was naar een fighterZoeken op "Bunnybeaters ZX-12R streetfighter" levert dit resultaat op
[ afbeelding ]
Nu veranderd, maar in grote lijnen hetzelfde
Hmm, naaisquote:Op maandag 11 juli 2011 21:39 schreef Bunnybeater het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[..]
SF staat voor Streetfighter, ik dacht dat je specifiek op zoek was naar een fighterZoeken op "Bunnybeaters ZX-12R streetfighter" levert dit resultaat op
[ afbeelding ]
Nu veranderd, maar in grote lijnen hetzelfde
Tip: Ebayquote:Op maandag 11 juli 2011 21:56 schreef Roderick2085 het volgende:
Moet overigens wel duidelijk even een verhoogt ruitje gaan scoren![]()
nu alleen nog ff uitzoeken welke het beste is voor mijn lengte... SD of Anne tips
volgens mij werkt een verhoogt ruitje op zich al wel beter (kan me iig geen hele vervelende turbulentie herinneren, heb dan ook toen niet harder gereden dan 80)...quote:Op maandag 11 juli 2011 22:22 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Tip: Ebay
Tip2: als je uit de wind wilt zitten moet je thuis blijven![]()
Verhoogde schermen bieden meer bescherming, maar verleggen ook de turbulentielaag vanaf schouderhoogte naar helmhoogte, en daar word je niet blij van![]()
De beste resultaten schijn je te behalen met die ruiten met zo'n spoilertje erop, maar voor alleen die spoilertjes vragen ze al 60¤ geloof ik, dus complete sets (ruit plus spoiler) zit ruim boven de 100¤ meestal ; je hebt ook goedkopere, krijg je zo'n wapperruitje met een buttugly flutspoilertje..
kan effe niet op het merk komen.. effe zoekuh![]()
MRA, alleen vind er zo rap geeneen met spoilert voor een Alp
standaard ruitje zekerquote:Op maandag 11 juli 2011 22:23 schreef Anne het volgende:
Ik heb nog wel een leuk ruitje voor je Alp. Werkt heel erg goed.
De mijne is van 94quote:Op maandag 11 juli 2011 22:26 schreef Roderick2085 het volgende:
standaard ruitje zekeren jou alp is vast jonger dan 93, dan schijnt het alweer niet te passen...
Als je eens in de buurt bent mag je wel een stukje rijden hoorquote:Op maandag 11 juli 2011 22:33 schreef Anne het volgende:
[..]
De mijne is van 94. Mijn ruitje:
[ afbeelding ]
Ik zou eigenlijk juist wel willen weten wat het standaard ruitje doet.
Kom maar langs, mag je op de mijne proberen hoeveel 'beter' een hoge ruit isquote:Op maandag 11 juli 2011 22:26 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
volgens mij werkt een verhoogt ruitje op zich al wel beter (kan me iig geen hele vervelende turbulentie herinneren, heb dan ook toen niet harder gereden dan 80)...
maar hier dus bijvoorbeeld
het 'probleem' waar ik dus ook mee zit, is of zo'n spoilertje idd wel helpt, aangezien dat ruitje amper hoger is dan de standaard
misschien ook eerst maar eens wat met oordoppen gaan rijden, misschien valt het allemaal wel mee
quote:Op maandag 11 juli 2011 22:37 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
Als je eens in de buurt bent mag je wel een stukje rijden hoor
Als je 'woonplaats' klopt heb ik de transalp bij jou uit de buurt, niet echt een regio waar ik veel komquote:Op maandag 11 juli 2011 22:38 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Kom maar langs, mag je op de mijne proberen hoeveel 'beter' een hoge ruit isJe zit beter uit de wind, maar seieus; als ik ga staan op de snelweg, is het stiller als zittend, en doppen filteren het geruis weg, dan blijft het gebulder dus over; regen -> drup verhaal
Als jou alpje dan hier blijft staan weet ik zo niet wie het beter heeft getroffenquote:Op maandag 11 juli 2011 22:38 schreef Anne het volgende:
[..]. Slecht plan, tenzij ik nooit meer hoef te stoppen van je
?
ben jij ook niet groter dan 1,25 meterquote:Op maandag 11 juli 2011 22:43 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
Als je 'woonplaats' klopt heb ik de transalp bij jou uit de buurt, niet echt een regio waar ik veel kom
[..]
Als jou alpje dan hier blijft staan weet ik zo niet wie het beter heeft getroffen
quote:Op maandag 11 juli 2011 21:39 schreef Bunnybeater het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[..]
SF staat voor Streetfighter, ik dacht dat je specifiek op zoek was naar een fighterZoeken op "Bunnybeaters ZX-12R streetfighter" levert dit resultaat op
[ afbeelding ]
Nu veranderd, maar in grote lijnen hetzelfde
quote:Op maandag 11 juli 2011 22:44 schreef densmee het volgende:
[..]
ben jij ook niet groter dan 1,25 meter
Hij woont in Cuijk for the time beingquote:Op maandag 11 juli 2011 22:43 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
Als je 'woonplaats' klopt heb ik de transalp bij jou uit de buurt, niet echt een regio waar ik veel kom
Owquote:Als jou alpje dan hier blijft staan weet ik zo niet wie het beter heeft getroffen
ok, niet dusquote:
quote:[..]
Ow. Dan laat maar. SD gaf ook nog de optie: Met zijn drietjes naast elkaar rijden, kunnen jullie me mooi tegenhouden bij het stoplicht.
Ga ik verliezen met deze vertanding denk ik, zal er iig om hangen, volgens mij is kleine smurf d'r Alp vlotter als mijn ATquote:Op maandag 11 juli 2011 22:57 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
ok, niet dusWas nog wel regelmatig op vrijdag in Nijmegen
[..]stoplichtsprintjes met twee alpjes en een AT
Jij hebt wel iets van een K1 fighter.quote:Op maandag 11 juli 2011 22:49 schreef Roderick2085 het volgende:
ik ben wel een van de kleinste in de Fok!MC [ afbeelding ]
Feliquote:Op maandag 11 juli 2011 19:56 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
vooruit dan maar
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[..]
Yup [ afbeelding ]
Zwaar als in erg goed, lekker, super lekker, geil, flinke tetten, mooi koppie, neukbaar, en uhmm lief karakterquote:
quote:Sehr geehrter DH,
Ihr Paket wurde am 12.07.2011 um 08:00 Uhr an die DHL(Post) übergeben
und hat unser Haus verlassen.
Das Paket enthält folgende Artikel:
2 x 10004309 PROCYCLE DRY LUBE KETTEN- SPRAY, TROCKEN, 400 ML
2 x 10038451 MOTORENOEL PROCYCLE 4-T. TEILS., SAE 10W-40, 4 L.
1 x 10050403 OELFILTER CHAMPION F306 DIV. HONDA/KAWAS./YAMAHA
Ik heb voor ook een iets andere vertanding, zodat ie bij snelweggebruik iets minder toeren maaktquote:Op maandag 11 juli 2011 23:00 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ga ik verliezen met deze vertanding denk ik, zal er iig om hangen, volgens mij is kleine smurf d'r Alp vlotter als mijn AT![]()
Na 2 bochtjes wordt het al een heel ander verhaal
daar zit ook nog wel eens wat verschil inquote:Op maandag 11 juli 2011 23:34 schreef Worldbeater het volgende:
[..]
Jij hebt wel iets van een K1 fighter.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.tnxquote:Op maandag 11 juli 2011 23:38 schreef Worldbeater het volgende:
Roderick gefeliciteerd ..I guess.
Rijdt wel lekker met die bandjes.![]()
is wel ff wennen, maar gaat prima
Tnxquote:Op dinsdag 12 juli 2011 00:06 schreef koffiekoekje het volgende:
[..]
Feli
En uhh... Die tegels bloeien goedgoed he
en dat zonder bij te mesten en zonder ooit extra water te geven
quote:Kwibus
Tenzij je die betonnen bedoelt, die gaat nog altijd naamsloos door het leven
netjesquote:Op dinsdag 12 juli 2011 12:03 schreef ArnosL het volgende:
Zaterdag nieuwe handschoenen gekregen van m'n ouders:
[ afbeelding ]
Ik ben er blij mee![]()
Hoe kom je aan die foto van Geerdquote:Op dinsdag 12 juli 2011 12:26 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
Ik heb voor ook een iets andere vertanding, zodat ie bij snelweggebruik iets minder toeren maakt
[..]
daar zit ook nog wel eens wat verschil in![]()
Was jij niet bij die wedstrijd tussen Geerd en Rib-i danquote:Op dinsdag 12 juli 2011 12:33 schreef koffiekoekje het volgende:
[..]
Hoe kom je aan die foto van Geerd
quote:Op dinsdag 12 juli 2011 12:37 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
Was jij niet bij die wedstrijd tussen Geerd en Rib-i dan
Is Rib-i zoveel afgevallenquote:Op dinsdag 12 juli 2011 12:37 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
Was jij niet bij die wedstrijd tussen Geerd en Rib-i dan
Ik heb voor standaard, maar achter een stukkie kleinerquote:Op dinsdag 12 juli 2011 12:26 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
Ik heb voor ook een iets andere vertanding, zodat ie bij snelweggebruik iets minder toeren maakt
droog gehouden neem ik aan?quote:Op dinsdag 12 juli 2011 21:01 schreef cageon2 het volgende:
BROAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAP
droog gehouden idd, maar pfffffft was 1 grote inhaal sessie, wel kickuh op film natuurlijkquote:Op dinsdag 12 juli 2011 21:09 schreef OPM het volgende:
[..]
droog gehouden neem ik aan?
bij KFCbegon het te druppen, thuis was het gewoon regen..
tnxquote:Op dinsdag 12 juli 2011 21:12 schreef OPM het volgende:
Roderick feli
[..]
blijft tog een dikke fiets he
quote:Op dinsdag 12 juli 2011 22:33 schreef Drinky het volgende:
motormuizen, echt typische leernichten die zich zo goed voelen omdat ze motor rijden
je kijkt er wat moeilijk bijquote:
Hier kijk ik nog moeilijkerquote:Op dinsdag 12 juli 2011 22:51 schreef cageon2 het volgende:
[..]
je kijkt er wat moeilijk bij![]()
![]()
Mail me ff ipv PM, ik zie geen PM'skevin [a-t] pruim-racing.nl
Hang je achter een Heli?quote:
Als we rijden wel. Toch wel gek dat je je goed voelt als je je hobby doet.quote:Op dinsdag 12 juli 2011 22:33 schreef Drinky het volgende:
motormuizen, echt typische leernichten die zich zo goed voelen omdat ze motor rijden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
o was jij dat, op FBquote:Op dinsdag 12 juli 2011 22:53 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Hier kijk ik nog moeilijkerconcentratiemode
![]()
[ afbeelding ]
Ik zal je mailen
Is drinkyoghurt zijn motor kwijtquote:Op dinsdag 12 juli 2011 22:33 schreef Drinky het volgende:
motormuizen, echt typische leernichten die zich zo goed voelen omdat ze motor rijden
En het volgende rondje ging je door je eigen poep heenquote:Op dinsdag 12 juli 2011 22:53 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Hier kijk ik nog moeilijkerconcentratiemode
![]()
[ afbeelding ]
Ik zal je mailen
Mijne blijft lekker in de schuur met dit weerquote:Op woensdag 13 juli 2011 01:20 schreef Geerd het volgende:
Zo dan weer ouderwets een nat pak gehaald pokke weer
Nee, op de Berendonck hebben ze een takel installatie om te boarden.quote:
Was inderdaad lekker "butt" weerquote:Op woensdag 13 juli 2011 01:20 schreef Geerd het volgende:
Zo dan weer ouderwets een nat pak gehaald pokke weer
nice, al wat specs bekend?quote:Op woensdag 13 juli 2011 13:13 schreef ikookhier het volgende:
Stroom fiets van KTM 12.000¤
[ afbeelding ]
Wat zijn de voornamen van hun? Ik werk er btwquote:Op woensdag 13 juli 2011 10:04 schreef bwt het volgende:
[..]
Nee, op de Berendonck hebben ze een takel installatie om te boarden.
2 collega's van mij zijn er ook lekker fanatiek in.
[..]
Was inderdaad lekker "butt" weer
30PKquote:Op woensdag 13 juli 2011 13:22 schreef ikookhier het volgende:
KTM Freeride progeny is that they will make 31.7 lbs•ft (44Nm)of torque at 500 rpm, with 30 peak horsepower (10hp continuous). The frame will be a mix of steel and aluminum, while the battery pack will have 2.5 kWh worth of electrons in its lithium-manganese battery pack.
Cool, ik wil ook nog een keer een dagje zoiets doen met me chick en paar mattiesquote:Op woensdag 13 juli 2011 13:36 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Wat zijn de voornamen van hun? Ik werk er btw![]()
* bwt too - maar dat vraag ik wel aan me collega'squote:Op woensdag 13 juli 2011 14:01 schreef cageon2 het volgende:
[..]
Cool, ik wil ook nog een keer een dagje zoiets doen met me chick en paar matties
ziet er toch wel raar uit zonder uitlaatquote:Op woensdag 13 juli 2011 13:13 schreef ikookhier het volgende:
Stroom fiets van KTM 12.000¤
[ afbeelding ]
En dat is nog max ook... om nog maar te zwijgen over hoe vaak je waarschijnlijk je accu's staat op te laden als je even een stukje lekker wil crossenquote:
Wij hebben ook zo'n ding hier ergens in Almere... 1 keer gezien, 90% van de mensen ging onderuit zodra de eerste bocht kwamquote:Op woensdag 13 juli 2011 10:04 schreef bwt het volgende:
[..]
Nee, op de Berendonck hebben ze een takel installatie om te boarden.
2 collega's van mij zijn er ook lekker fanatiek in.
[..]
Was inderdaad lekker "butt" weer
pm / dmquote:Op woensdag 13 juli 2011 13:36 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Wat zijn de voornamen van hun? Ik werk er btw![]()
quote:Op dinsdag 12 juli 2011 23:01 schreef Worldbeater het volgende:
[..]
Als we rijden wel. Toch wel gek dat je je goed voelt als je je hobby doet.
Morgen pokke weer en ik wil op Zandveurt scheuren met de droogweer bandjes.![]()
En het is daar zowiezo tricky bij nat weer.![]()
Maar goed leg dat maar eens aan een noob uit.
Ik heb nooit circuit gereden nee, alleen de schleifeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I just warped whoop whoop!
Op dinsdag 27 juli 2010 04:05 schreef Righteous het volgende:
Drinky is een baas
Nice, de goedkeuring is van mij iig binnenquote:Op maandag 11 juli 2011 21:49 schreef Roderick2085 het volgende:
je vroeg om een fotomaar is een transalp
![]()
uit 1990, met 30k op de teller, incl 2 zijkoffers (die moesten er alleen wel af, anders komt ie de poort niet door) heb er ook zo'n bagster ding met tanktas bij gekregen
Ik had toch die kortere mooier gevonden, majah.quote:
quote:Op maandag 11 juli 2011 22:10 schreef Sounddragon het volgende:
Hmm, naais, 2 tegenpuntjes; wit is niks voor mij, en idd ws vet boven wat ik voor een 'bijbrommert' over heb tzt
![]()
Izda NOS? of powerdrink?
quote:
Moeilijk vetquote:Op dinsdag 12 juli 2011 22:53 schreef Cocktailprikker het volgende:
Hier kijk ik nog moeilijkerconcentratiemode
![]()
Pak 2e hands gekocht of niet? Ziet er vreemd uit, moeilijk wennenquote:
Flex baantje in de zomerquote:Op woensdag 13 juli 2011 13:36 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Wat zijn de voornamen van hun? Ik werk er btw![]()
Ow, kewl wel, heeft iig een andere als 'pimp' funktiequote:Op woensdag 13 juli 2011 20:13 schreef Bunnybeater het volgende:
Overloop van de koelvloeistof tegen niemand zeggen![]()
dat wordt een rondje van de jubilaris volgende meetquote:Wie hebben het vaakst gepost in de reeks FOK! Motorclub SC
005 14000 BazzieK
Worldbeater aka Patrick281 heeft krap 34.000 posts gemaakt. Dat is echt lijpquote:Op woensdag 13 juli 2011 21:45 schreef M3rcury het volgende:
Wow, ik heb een nieuw doel. In de top 100 staan van vaakst posten.. Dat moet wel te doen zijn binnen afzienbare tijd
Nu istie vast gestopt met postenquote:Op woensdag 13 juli 2011 21:43 schreef Sounddragon het volgende:
dat wordt een rondje van de jubilaris volgende meet
quote:Op woensdag 13 juli 2011 21:43 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
dat wordt een rondje van de jubilaris volgende meet
Zit vast marokkanengrappen te schrijven voor de volgende meetquote:Op woensdag 13 juli 2011 22:05 schreef Bunnybeater het volgende:
[..]
Nu istie vast gestopt met posten
Hmm pas was er een acite, 50% korting. Mja dagdeal via internet, denk niet dat ze dat weer zo snel doenquote:Op woensdag 13 juli 2011 14:01 schreef cageon2 het volgende:
[..]
Cool, ik wil ook nog een keer een dagje zoiets doen met me chick en paar matties
Dacht ik ookquote:
Ziet er pro uit OPM.quote:
Leuk die stats.quote:
En dan is het meerendeel nog multiple quotes ook.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:05 schreef Bunnybeater het volgende:
Worldbeater aka Patrick281 heeft krap 34.000 posts gemaakt. Dat is echt lijp![]()
Absoluut een illuster stel voor een record van het aantal notes.quote:Zo snel zie ik vetprob, Phatzak, Youssef, worldpimber en Bunnybeater.
Beetje 125 crosser.. helemaal niet verkeerd.quote:
:^quote:Op woensdag 13 juli 2011 14:01 schreef cageon2 het volgende:
Cool, ik wil ook nog een keer een dagje zoiets doen met me chick en paar matties
Ja het nut van die crashpads betwijfel ik ook..quote:Op woensdag 13 juli 2011 23:56 schreef Cocktailprikker het volgende:
Wat doen die skatewieltjes op je voorvork?![]()
Mooie fietsquote:Op donderdag 14 juli 2011 00:05 schreef Worldbeater het volgende:
[..]
Beetje 125 crosser.. helemaal niet verkeerd.
Peeekaaa's zijn ook helemaal uit straks. Ouwe politiek.![]()
[..]
:^
[..]
Ja het nut van die crashpads betwijfel ik ook..
Held, op CPZ met nat weer gaan rijdenquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:50 schreef Worldbeater het volgende:
Eindelijk weer eens een echte motorfoto van WB.![]()
Vanmiddag vrij om vanavond weer even twee sessies op Zandveurt te rijden.![]()
Dus tijd om het ding weer eens even na te kijken..
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Maar had bijna beter niet kunnen gaan, de ketting strakker afstellen was ketting losser zetten, en alles met een doekje en siliconenspray afnemen deed ik met remmenreiniger.![]()
Dus beide klusjes kon ik twee keer doen. Meester prutser.
Onderweg naar Noord Holland nog een fazant midden op de snelweg. Zijn groot van dichtbij.
Beeeetje chaos.Dacht even dat er toch ineens avondspits was midden in de vakantie.
![]()
Onderweg wel de nodige regenen in Zandvoort waaide het stevig.
De lichte neerslag ging op en af.. en er waren heel weinig mensen op komen dagen.
[ afbeelding ]
Normaal staat de hele parkeerplaats vol met drie tot vier groepen.
Nu amper ene groep bij elkaar.
Helaas weer veel te lang wachten op de ambulancedus dat werd ff klappertanden.
En ondertussen was de baan nat geworden.
En dan is het vanwege al het rubber gladder dan op de openbare weg.
Dus voorzichtig begonnen.Wel enkele lichte glijers gevoeld.
Al snel standaard een olievlag voor de Audi S wegens de gladheid.
Maar later in de sessie had iemand zich daar toch verremd, dik oliespoor van circa 200 meter erbij.
Twee rondjes voor het einde kon het gas nog vol open op het rechte stuk, maar de ronde daarna was het zelfs rechtuit glibberen over alle kleine witte strepen van de startopstelling.![]()
Anyway, weer even wachten op de hulpdiensten vanwege de gecrashte motor, en nog een sessie gereden met de regen op en af. Wel lekker ingehaald, vertrouwen groeide iets.![]()
Echte hellingshoeken en knee downs waren er niet, maar het was toch nog leuk.
'Nieuwe'-tweedehands-want-het-is-crisis motorpakkie van 90 euro zit ook goed.![]()
[ afbeelding ]
Dus nu maar op naar het rookie debuut in de MSL Cup deze maand.
zijn vork/remklauwen beschermenquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:56 schreef Cocktailprikker het volgende:
Wat doen die skatewieltjes op je voorvork?![]()
zo dan..quote:Op donderdag 14 juli 2011 07:13 schreef Sounddragon het volgende:
Mooi, met breekt mijn ketting gewoon effe met een krappe 100 p/u optrekkend met het gas er vol op , vrrrreenggggggggg, bop, achterwieltje zo vast als een huis![]()
gelukkig heeft SD met offroaden hendig sjieke slipskills opgedaan, en kon het opgelost worden met een heftruckie ipv bezemwagen en ambulance
Sensatiepic's vanavond, zit nu mobiel
Gelukkig geen ongelukken gemaakt.quote:Op donderdag 14 juli 2011 07:13 schreef Sounddragon het volgende:
Mooi, met breekt mijn ketting gewoon effe met een krappe 100 p/u optrekkend met het gas er vol op , vrrrreenggggggggg, bop, achterwieltje zo vast als een huis![]()
gelukkig heeft SD met offroaden hendig sjieke slipskills opgedaan, en kon het opgelost worden met een heftruckie ipv bezemwagen en ambulance
Sensatiepic's vanavond, zit nu mobiel
Tnxquote:Op woensdag 13 juli 2011 20:13 schreef Bunnybeater het volgende:
[..]
Nice, de goedkeuring is van mij iig binnen![]()
Tegenwoordig hoeft het allemaal niet zo snel te gaan
quote:Op donderdag 14 juli 2011 07:13 schreef Sounddragon het volgende:
Mooi, met breekt mijn ketting gewoon effe met een krappe 100 p/u optrekkend met het gas er vol op , vrrrreenggggggggg, bop, achterwieltje zo vast als een huis![]()
gelukkig heeft SD met offroaden hendig sjieke slipskills opgedaan, en kon het opgelost worden met een heftruckie ipv bezemwagen en ambulance
Sensatiepic's vanavond, zit nu mobiel
Je topic is niet meer bereikbaarquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:47 schreef Worldbeater het volgende:
Topic met de meeste views is van...?
quote:Op vrijdag 20 april 2007 16:12 schreef Worldbeater het volgende:
Maar het is dus wel onterecht gesloten.![]()
Ik heb een aantal dingen nog liggen, dus kan het weer open?
Dan gooi ik de foto's er ook weer in.![]()
![]()
En ik krijg geen log in voor het keldertje.. nog zoiets raars......
![]()
![]()
Sielegquote:Op dinsdag 2 november 2010 00:12 schreef Worldbeater het volgende:
Redelijk verkocht, maar ook dingen in de kliko bak gegooid.
En jammer dat er al snel een slotje opging vanwege de views.![]()
Ben je aan het sparen voor stickers, loserquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:50 schreef Worldbeater het volgende:
Dus nu maar op naar het rookie debuut in de MSL Cup deze maand.
thxquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:47 schreef Worldbeater het volgende:
Ziet er pro uit OPM.Dus je bent voor Assen gegaan en niet voor CPZ.
![]()
was wel ff wennen ja, zon Bandit rijdt toch andersquote:Op woensdag 13 juli 2011 20:13 schreef Bunnybeater het volgende:
Pak 2e hands gekocht of niet? Ziet er vreemd uit, moeilijk wennen
wrom staat ene One_Punch_Mickey bovenaanquote:Op woensdag 13 juli 2011 21:38 schreef Bunnybeater het volgende:
Van Arcee
![]()
Maar het klopt niet, want niet alles staat in de topicchain![]()
Poststats voor de Topicreeks: FOK! Motorclub SC
Gestart op 03-03-2004 om 21:04:02 door hollander172
Aantal topics: 956Wie hebben het vaakst gepost in de reeks FOK! Motorclub SC
001 18269 One_Punch_Mickey
002 17882 Patrick281
003 16406 Rietvaerder
004 15823 Worldbeater
005 14000 BazzieK
006 13292 hicham
007 11980 Rib-i
008 11499 worldpimber
009 11066 -XX-
010 10527 Mercy_symbol
011 09085 Makster
012 08693 koffiekoekje
013 07364 hollander172
014 07258 ikookhier
015 06798 Cageon
016 05802 Roderick2085
017 05291 bvvt
018 05272 Fulcrum_X
019 04734 Geerd
020 04595 ondeugend
021 04592 kratjuh
022 04331 Snelwagen
023 04215 ZX9R
024 04161 Rausdouwer
025 04098 bwt
026 03574 R2-D2
027 03467 Gawaine
028 03380 Youssef
029 03337 Den_Haag
030 03302 PatrickM
031 02983 stinkie
032 02892 RB
033 02846 richardgie
034 02174 cageon2
035 02118 Cocktailprikker
036 01494 FemaleRebbel
037 01421 ploderus
038 01346 Faithy
039 01134 Youp
040 01091 Alexxxxx
041 01060 rib-1
042 00882 Didiot
043 00743 dribbel79
044 00682 Phatzak
045 00681 Gebakken_vissie
046 00668 TR_Roadkill
047 00616 yup
048 00612 Crashcat
049 00608 Bunnybeater
050 00591 Romius
051 00591 Zonder_ZX9R
052 00551 motorbloempje
053 00481 Knuffelslet
054 00480 Sounddragon
055 00478 fs180
056 00443 Gerako
057 00409 Brighteyes
058 00400 Faithz
059 00398 vetprob
060 00377 Beach
061 00357 TataK
062 00345 Herr.Flick
063 00333 o-o
064 00321 Cheshire
065 00280 Wifebeater
066 00278 MuRKie
067 00250 Kevjan
068 00243 OPM
069 00206 Macchia_Nera
070 00198 MouseOver
071 00196 PeerkeMikuni
072 00195 greedkillingz
073 00189 Isdatzo
074 00187 Parabola
075 00180 Tommy_Kuklinski
076 00164 Anne
077 00156 ThaFreak
078 00153 Geqxon
079 00148 Tjabbo
080 00147 ZX-7R
081 00144 JamesBrownie
082 00144 pmponer
083 00140 ReserveBandit
084 00138 Free-Spirit
085 00138 klaus_beyer
086 00135 MaartenGrendel
087 00124 Metz
088 00122 E.r.w.i.n
089 00119 AndreB.
090 00116 hermandeperman
091 00103 dunc
092 00101 rene90
093 00101 BazzoS
094 00100 Drifter__
095 00098 jozef444
096 00097 SuperFour
097 00096 oshiro
098 00094 Vodkat
099 00093 Hoeze
100 00092 CadfaelWie hebben in de meeste verschillende delen van deze reeks gepost?
(min het laatste topic)
001 888 One_Punch_Mickey
002 665 Makster
003 607 hicham
004 580 Worldbeater
005 570 Roderick2085
006 530 BazzieK
007 526 ikookhier
008 520 Mercy_symbol
009 472 -XX-
010 471 hollander172
011 465 worldpimber
012 441 koffiekoekje
013 433 ondeugend
014 419 Rausdouwer
015 418 bvvt
016 403 Rib-i
017 390 Patrick281
018 382 stinkie
019 360 Fulcrum_X
020 311 bwt
021 308 Gawaine
022 293 RB
023 287 Snelwagen
024 281 Geerd
025 267 Rietvaerder
026 252 kratjuh
027 237 Den_Haag
028 183 FemaleRebbel
029 179 richardgie
030 177 Alexxxxx
031 175 ZX9R
032 168 PatrickM
033 157 Cageon
034 157 dribbel79
035 124 Crashcat
036 117 R2-D2
037 111 ploderus
038 111 Youssef
039 106 Cocktailprikker
040 090 Faithy
041 088 Romius
042 082 Herr.Flick
043 077 Brighteyes
044 072 yup
045 071 Youp
046 062 o-o
047 060 TR_Roadkill
048 060 Macchia_Nera
049 060 TataK
050 059 Gebakken_vissie
051 058 motorbloempje
052 057 PeerkeMikuni
053 055 Knuffelslet
054 054 fs180
055 053 Bunnybeater
056 052 cageon2
057 051 Didiot
058 050 rib-1
059 050 ThaFreak
060 045 Gerako
061 041 MaartenGrendel
062 038 E.r.w.i.n
063 038 Tommy_Kuklinski
064 038 Sounddragon
065 037 Wifebeater
066 033 AndreB.
067 033 Beach
068 033 Zonder_ZX9R
069 032 Kevjan
070 032 Faithz
071 029 Geqxon
072 029 Free-Spirit
073 029 dunc
074 028 MouseOver
075 026 Tjabbo
076 026 Drifter__
077 024 klaus_beyer
078 023 Phatzak
079 022 Hoeze
080 021 jozef444
081 021 greedkillingz
082 021 Metz
083 019 pmponer
084 019 MuRKie
085 019 _GdR_
086 019 Googolplexian
087 018 MutZ
088 017 ook_gek
089 017 Anne
090 016 Isdatzo
091 016 oshiro
092 016 Parabola
093 015 SterkStaaltje
094 015 Cheshire
095 013 ZX-7R
096 013 omegaproject
097 013 Drazic
098 013 hermandeperman
099 012 Yakult
100 012 super_hondaWie openenden de meeste topics van deze reeks?
01 78 One_Punch_Mickey
02 74 Rietvaerder
03 69 hicham
04 69 bvvt
05 45 BazzieK
06 45 Patrick281
07 44 Mercy_symbol
08 44 Rib-i
09 43 bwt
10 32 Worldbeater
11 31 ikookhier
12 31 koffiekoekje
13 28 Fulcrum_X
14 25 -XX-
15 23 worldpimber
16 22 ZX9R
17 19 Geerd
18 19 hollander172
19 16 Snelwagen
20 15 Cageon
21 11 Makster
22 11 Faithy
23 11 RB
24 10 ondeugend
25 09 RausdouwerWat waren de drukste dagen
01 550 2005-08-23
02 533 2005-08-25
03 529 2004-08-30
04 524 2005-07-07
05 518 2006-03-24
06 510 2006-06-09
07 504 2007-06-09
08 504 2006-05-23
09 500 2005-03-18
10 494 2006-06-08
11 483 2006-03-16
12 476 2005-08-21
13 474 2006-03-14
14 471 2006-04-10
15 471 2004-08-05
16 468 2005-07-04
17 468 2005-11-09
18 464 2004-08-10
19 464 2005-06-10
20 456 2005-07-20
21 455 2006-07-06
22 455 2006-04-13
23 449 2006-03-30
24 442 2004-09-19
25 439 2005-12-24Welke topics van deze reeks gingen het snelst vol?
01 0148m 55s 2006-09-09 22:39:47 Fok! Motorclub [SC deel 558] N00OOooo00O00oo00h OP
02 0181m 03s 2006-06-29 21:16:23 Fok! Motorclub [SC deel 497] nieuw en verbeterde OP?
03 0222m 13s 2004-08-30 10:11:39 Fok Motorclub [SC Deel 82]
04 0239m 08s 2006-06-09 10:36:15 Fok! Motorclub [- SC Deel 487 -] Mét of zonder catfights?
05 0292m 29s 2006-04-10 17:54:41 Fok Motorclub [SC deel 446] Grote cavia's en motorgespuis
06 0357m 26s 2005-06-10 08:19:36 Fok Motorclub [SC Deel 245] Zal ik het dan maar doen?
07 0402m 06s 2006-05-23 15:14:20 Fok Motorclub [SC deel 472] nattigheid...
08 0437m 09s 2005-07-04 15:49:40 Fok Motorclub [SC deel 263] Sleutelmeet plannuh
09 0492m 52s 2005-08-25 14:54:40 Fok Motorclub [SC Deel 301] Triumph Speed Triple
10 0510m 11s 2005-03-18 14:06:09 Fok Motorclub [SC deel 189] De 1e Fok!MC Motormeet van 2005
11 0511m 57s 2006-07-12 15:51:23 Fok! Motorclub [SC deel 508] MV Agusta F4
12 0530m 52s 2006-03-19 16:27:06 Fok Motorclub [SC Deel 426] Op de koffie bij Faithy
13 0604m 58s 2007-01-10 13:20:32 Fok! Motorclub [SC Deel 638] China rukt op! XGJ-150-23
14 0607m 44s 2004-08-11 09:31:50 Fok Motorclub [SC Deel 71]
15 0610m 56s 2005-07-20 13:31:26 Fok Motorclub [SC Deel 278] Piet Snot aldus R de S te D.
16 0632m 59s 2006-03-30 09:39:42 Fok Motorclub [SC deel 436] Drup drup drup ..
17 0639m 15s 2006-03-14 11:21:37 Fok Motorclub [SC Deel 420] Issie nu wel goed?
18 0644m 34s 2004-08-05 12:21:11 Fok Motorclub [SC Deel 65]
19 0651m 36s 2006-11-20 13:04:18 Fok! Motorclub [SC Deel 605] Harley-Davidson XR 1200™
20 0656m 12s 2006-07-06 11:19:18 Fok! Motorclub [SC deel 503] Born to be Wild!
21 0671m 28s 2005-10-26 12:40:50 Fok Motorclub [SC Deel 337] Alvast de keukentafel opruimen
22 0676m 49s 2004-09-17 12:05:46 Fok Motorclub [SC Deel 97]:
23 0685m 56s 2005-07-08 12:06:20 Fok Motorclub [SC Deel 268] BE to the rescue
24 0693m 33s 2005-10-28 08:10:04 Fok Motorclub [SC Deel 339] Gezocht: route voor a.s. zondag
25 0702m 51s 2006-03-16 10:14:06 Fok Motorclub [SC Deel 423] Ik zeg: meeten!
26 0727m 27s 2004-08-28 11:35:39 Fok Motorclub [SC Deel 80]
27 0736m 03s 2005-08-23 10:44:55 Fok Motorclub [SC Deel 298] Fireblade 900 Deel 2
28 0747m 20s 2006-08-08 09:11:46 Fok! Motorclub [SC deel 529] De wereld rond met Yamaha ;)
29 0750m 10s 2005-11-08 09:50:32 Fok Motorclub [SC Deel 348] Zeehonden platrijden m. een kart
30 0795m 38s 2006-03-17 11:24:55 Fok Motorclub [SC Deel 424] Theemuts united!
31 0796m 00s 2005-06-15 19:41:23 Fok Motorclub [SC Deel 250] Spreken is zilver, zwijgen goud
32 0801m 32s 2006-03-16 22:01:39 Fok Motorclub [SC Deel 424] Heb je je Pakkie al terug :?
33 0807m 50s 2004-06-30 09:48:03 Fok Motorclub [SC deel 45]
34 0811m 46s 2006-06-05 17:12:08 Fok! Motorclub [SC Deel 482] Photo of the Day
35 0851m 08s 2005-07-07 00:08:11 Fok Motorclub [SC deel 266] Youp the MC n00b
36 0853m 53s 2006-06-06 06:42:24 Fok! Motorclub [SC Deel 483] Maksters nieuwe fiets2
37 0890m 08s 2004-09-16 21:14:59 Fok Motorclub [SC Deel 96]: Schoeisel
38 0892m 42s 2005-07-01 08:29:05 Fok Motorclub [SC deel 261] Beam me up ...
39 0912m 02s 2006-06-08 19:19:19 Fok! Motorclub [SC Deel 486] incl. de naaktfoto's van hicham
40 0971m 21s 2006-04-12 23:38:49 Fok Motorclub [SC deel 449] Return of the Theemuts!
41 0979m 32s 2004-08-06 22:33:50 Fok Motorclub [SC Deel 67]
42 0992m 17s 2005-07-19 20:56:46 Fok Motorclub [SC Deel 277] Gezellig over motoren babbelen
43 0992m 21s 2005-08-21 16:57:32 Fok Motorclub [SC Deel 296] Geslaagde Megameet met horten
44 1005m 17s 2006-03-14 22:02:43 Fok Motorclub [SC deel 421] Late lente
45 1022m 29s 2006-07-26 00:05:42 Fok!Motorclub [SC deel 518] Zomer in je hol
46 1053m 03s 2004-11-26 19:26:07 Fok Motorclub [SC deel 131] Fok MC 2004
47 1059m 17s 2005-06-23 21:23:38 Fok Motorclub [SC deel 256] De onde es então?
48 1060m 58s 2006-07-05 17:37:46 Fok! Motorclub [SC deel 502] Kawasaki ZX-7R
49 1093m 26s 2005-11-09 17:55:25 Fok Motorclub [SC Deel 350] Mijn motor gaat net zo snel
50 1094m 13s 2004-08-09 16:42:56 Fok Motorclub [SC Deel 69]
toch weer moedig, met zon powermashien een nat Zandvoort opquote:Op woensdag 13 juli 2011 23:50 schreef Worldbeater het volgende:
Eindelijk weer eens een echte motorfoto van WB.![]()
Vanmiddag vrij om vanavond weer even twee sessies op Zandveurt te rijden.![]()
ff weer afwachten..wie weet join ik nogquote:Dus nu maar op naar het rookie debuut in de MSL Cup deze maand.
lekkere kwoot jonguhquote:Op donderdag 14 juli 2011 16:03 schreef OPM het volgende:
[..]
wrom staat ene One_Punch_Mickey bovenaan
Back in the days was dat een kloon van rietvaerderquote:Op donderdag 14 juli 2011 16:03 schreef OPM het volgende:
[..]
wrom staat ene One_Punch_Mickey bovenaan
kunt te ver gaanquote:Op donderdag 14 juli 2011 16:13 schreef koffiekoekje het volgende:
[..]
Back in the days was dat een kloon van rietvaerdermaar dat heb ik ook maar van horen zeggen
En nog gewoon overal ookquote:Op donderdag 14 juli 2011 16:03 schreef OPM het volgende:
[..]
wrom staat ene One_Punch_Mickey bovenaan
quote:Op donderdag 14 juli 2011 16:13 schreef koffiekoekje het volgende:
[..]
Back in the days was dat een kloon van rietvaerdermaar dat heb ik ook maar van horen zeggen
Lekker stress momentje...quote:Op donderdag 14 juli 2011 07:13 schreef Sounddragon het volgende:
Mooi, met breekt mijn ketting gewoon effe met een krappe 100 p/u optrekkend met het gas er vol op , vrrrreenggggggggg, bop, achterwieltje zo vast als een huis![]()
gelukkig heeft SD met offroaden hendig sjieke slipskills opgedaan, en kon het opgelost worden met een heftruckie ipv bezemwagen en ambulance
Sensatiepic's vanavond, zit nu mobiel
quote:Op donderdag 14 juli 2011 16:13 schreef koffiekoekje het volgende:
[..]
Back in the days was dat een kloon van rietvaerdermaar dat heb ik ook maar van horen zeggen
Heel apart als je over de toch vrij kleine witte vlakken van de startvakken rijdt, en gewoon achter elkaar -bij allemaal- hoor je dat de motor het vermogen niet op het asfalt kan leggen.quote:Op donderdag 14 juli 2011 01:02 schreef cageon2 het volgende:
Held, op CPZ met nat weer gaan rijden
wanneer MSL cup rijden
Als mijn fiets klaar is en ik centen heb zal ik t proberen bij te wonen.
De onderste steen is nog nie boven nie. Scriptje van Hicham.quote:Op donderdag 14 juli 2011 12:38 schreef Bunnybeater het volgende:
Je topic is niet meer bereikbaarWaarom heeft dit topic 17 miljoen views?
Ik had hem gewoon naar de 1 miljoen geschopt. Was niet eens zo moeilijk met F5 halfuur vastgeklemd
Sieleg![]()
Voorlopig ben ik nog schadevrij en is't geen circuitbak.quote:Op donderdag 14 juli 2011 12:50 schreef Bunnybeater het volgende:
Ben je aan het sparen voor stickers, loser
quote:Op donderdag 14 juli 2011 16:00 schreef OPM het volgende:
thxmr niet pro genoeg..kwam niet verder dan een 2.06
Maar ik ben toch op CPZ..quote:keuze tussen die 2 is altijd makkelijk
Ik las in het ZX-10R topic dat iemand vandaag eigenlijk ook een circuitdag had.quote:Op donderdag 14 juli 2011 16:07 schreef OPM het volgende:
toch weer moedig, met zon powermashien een nat Zandvoort op
mr beter heb je het rubber aan de juiste kant weten te houden..zonder regenset zou ik nu een sessie overslaan op CPZ
quote:ff weer afwachten..wie weet join ik nog
W00t, ga je sponsorenquote:Op donderdag 14 juli 2011 21:41 schreef Worldbeater het volgende:
[..]
Heel apart als je over de toch vrij kleine witte vlakken van de startvakken rijdt, en gewoon achter elkaar -bij allemaal- hoor je dat de motor het vermogen niet op het asfalt kan leggen.
Rondjes daarna dus maar precies door het midden.
26 juli vijf sessies.
Er is nog plek.
quote:[..]
De onderste steen is nog nie boven nie. Scriptje van Hicham.![]()
Had het topic toen wel aangemeld bij Google etc.
Ja, godzijdank wel, eerste waar ik naar keek; of er geen olie lektequote:Op donderdag 14 juli 2011 10:23 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]![]()
wist ik
SD, carter nog heel?
Ik hoorde dat cpz afgesloten was, en dat MSL volgende week dinsdag een herkansing geeft aan iedereen..quote:Op donderdag 14 juli 2011 21:47 schreef Worldbeater het volgende:
[..]
Voorlopig ben ik nog schadevrij en is't geen circuitbak.
[..]Dan ben ik wel tevreden hoor.
Maar ja je hoort niet tevreden te zijn.![]()
![]()
[..]
Maar ik ben toch op CPZ..![]()
[..]
Ik las in het ZX-10R topic dat iemand vandaag eigenlijk ook een circuitdag had.
Die is gewoon thuisgebleven.![]()
Heeft nog wel even op een webcam gekeken. En er was nog een held bezig ook.![]()
[ afbeelding ]
[..]
Jajajajajajaja.
I do that offcourse, en hij was nog lang niet op; meestal zie je het gewoon aan je kettingspanners of je het in de peiling moet gaan houdenquote:Op donderdag 14 juli 2011 21:57 schreef cageon2 het volgende:
puur op KM stand je ketting wisselen is een beetje naief....
Controleren op speling achter op t tandwiel is beter!
en dan ook niet ff je helm eraf halen voor je hem gaat optakelenquote:Op donderdag 14 juli 2011 21:53 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ja, godzijdank wel, eerste waar ik naar keek; of er geen olie lekte![]()
Hier bengelt 'ie; dat zwarte hekkie rechts is van de parkeerplaats van de zaak, ik was er echt bijna![]()
[ afbeelding ]
Vanmiddag net voordat ik het wiel eruithaalde, schade aan de achterbrug valt zelfs nog mee, paar braampies, maar dat poetsen we wel weer weg met een schuurschijfje op de flex![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ketting was trouwens echt gebroken; ik dacht eerst dat de koppelschakel losgetippeld was, maar die zat er nog tussen een stukkie verderop, ook was hij niet overdreven versleten ofzo, volgens mij zit ie er ongeveer 15.000 op, en meestal gooi ik hem er bij 20.000 vanaf ofzo.. check ook het verschil in hoek van de ketting boven- en onder de achterbrug, zit een aardige wokkel in![]()
De moeren van mijn tandwiel zijn wel goed verneuqt, daar moeten even nieuwe op; even kijken waar ik die vandaan ga halen.. Vanmiddag even bij een motorzaakie om de hoek bij mijn werk (bleek een KTM zandhazen toko) geweest, 'zoëen dikke ketting hadden ze niet'
, maar na wat behulpzame belletjes van hun kant wel een ketting gevonden in Den Bosch, meteen even opgepikt, morgen ga ik even bij zandhaas & Co langs om hem erop te laten leggen en te klinken, dan kan ik iig weer rijden.
Op het achtertandwiel zitten ook wat kleine beschadigingen, maar niks waarmee ik niet even een weekje kan rijden, tandwiel kon ik zo rap niet regelen, want ik heb een kleinere als origineel en die heeft geen hond op voorraad natuurlijk. Wil er wel een nieuwe op hebben, al is het maar voor mijn eigen gemoedsrust; voortandwiel is zo goed als nieuw, dus die laat ik lekker zitten
Ik had mijn handen nodig om te roken en picca's te schieten; die po zat daar bestquote:Op donderdag 14 juli 2011 22:14 schreef Roderick2085 het volgende:
[..]
en dan ook niet ff je helm eraf halen voor je hem gaat optakelen
Maar gelukkig valt de schade mee
Ben je bij JTX geweest?quote:Op donderdag 14 juli 2011 22:09 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
I do that offcourse, en hij was nog lang niet op; meestal zie je het gewoon aan je kettingspanners of je het in de peiling moet gaan houden
Ik wissel hem sowieso op 20.000 km, dan zijn de tandwielen ook meestal wel aardig op weg; heb er ook wel eens 27.000 mee gedaan, en ik heb er ook wel eens eentje met nog geen 14.000 weggekeild; was een cheapass kutding.. tried that; it sucks
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |